KwikMoney

Opis produktu KwikMoney

KwikMoney to nowa marka na rynku pożyczek pozabankowych, która należy do FinGO Capital S.A. z siedzibą w Warszawie. Do tej firmy należy również inna marka oferująca pożyczki ratalne, Taratatu. KwikMoney oferuje pożyczki do 10 tys. zł z maksymalnym okresem spłaty 12 miesięcy. Firma stawia na jasne procedury, dokładnie wyjaśnioną klientowi ofertę, żadnych ukrytych kosztów, wsparcie doświadczonych doradców. Kierują się zasadami odpowiedzialnego pożyczania i nie zamykają na dialog z klientem. Oferują szybkie i bezpieczne pożyczki w sieci. Stawiają na nowoczesną technologię i łatwy proces wnioskowania. Pożyczka oferowana jest na dowolny cel, w tym również na spłatę zaciągniętych chwilówek. Jeśli masz kilka krótkoterminowych pożyczek, których termin spłaty nieubłaganie się zbliża, połącz je w jedną, wygodną miesięczną ratę. Dzięki temu odzyskasz płynność finansową. Składając wniosek w KwikMoney nie musisz tłumaczyć się z celu, pieniądze z pożyczki przeznaczysz na co tylko chcesz. Firma sprawdza bazy dłużników, w tym Biuro Informacji Kredytowej. W oparciu między innymi o informacje z baz dłużników podejmowana jest decyzja.
Tożsamość weryfikowana jest za pomocą Kontomatik, co przyspiesza formalności i otrzymanie pożyczki na konto. Firma pracuje od poniedziałku do piątku, ale wniosek można składać 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Koszty pożyczki w KwikMoney

KwikMoney ma coś do zaoferowania zarówno tym, którzy szukają krótkoterminowej pożyczki (na dwa, trzy miesiące), jak i tym, którzy poszukują pożyczki na dłużej. Sprawdź koszty.
Pożyczka w kwocie 500 zł na dwa miesiące to koszt 150 zł. Firma naliczy prowizję administracyjną w kwocie 25 zł i prowizję przygotowawczą 125 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 325 zł.
Pożyczka 2 tys. zł z okresem spłaty 6 miesięcy będzie kosztowała 800 zł. Prowizja administracyjna wyniesie 300 zł, a prowizja przygotowawcza 500 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 466,66 zł.
Pożyczka 5 tys. zł na 12 miesięcy to łączny koszt 2750 zł. Firma naliczy prowizję administracyjną w wysokości 1500 zł i prowizję przygotowawczą w wysokości 1250 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 645,84 zł.
Pożyczka w kwocie 10 tys. zł ze spłatą w 12 miesięcy to koszt 5500 zł. W tym prowizja administracyjna w kwocie 3000 zł i prowizja przygotowawcza 2500 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 1291,66 zł.


Rodzaje pożyczek w KwikMoney

KwikMoney oferuje pożyczki z miesięczną spłatą. Maksymalna kwota pożyczki to 10 tys. zł, a minimalna 500 zł. Już za pierwszym razem złożysz wniosek o kwotę 10 tys. zł. Jeśli pozwala na to Twoja zdolność kredytowa jest duża szansa na otrzymanie tej kwoty już przy pierwszej pożyczce.
Spłatę pożyczki rozłożysz na 2 do 12 miesięcy. Pożyczka spłacana jest w ratach równych. Dzięki kalkulatorowi dostępnemu na stronie, szybko obliczysz wysokość raty.
Wracając po kolejną pożyczkę możesz złożyć wniosek o kwotę z tego samego przedziału 500 zł – 10 tys. zł. Okres spłaty również bez zmian. O kolejną pożyczkę możesz wnioskować dopiero po spłacie wcześniejszego zobowiązania w całości. Pożyczkę zawsze możesz spłacić przed terminem. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami, ale zanim wykonasz przelew, skontaktuj się z działem obsługi klienta.
W ciągu 14 dni od podpisania umowy masz możliwość odstąpienia od niej. Wzór odstąpienia dołączony jest do umowy pożyczki.

KwikMoney oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w KwikMoney <<

KwikMoney - Dane firmy

FinGO Capital S.A.

NIP1132930245
REGON366553244
KRS0000663247
Kapitał zakładowy700 000 PLN

KwikMoney Dane kontaktowe

Grochowska 152 lok.3
04-329 Warszawa

Telefon: 221218679

Email: kontakt@kwikmoney.pl

WWW: kwikmoney.pl

Godziny otwarcia KwikMoney

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w KwikMoney

Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste. Zanim jednak zaczniesz składać wniosek, sprawdź, czy spełniasz stawiane wymagania:
• wiek 21 do 70 lat,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• osobisty rachunek bankowy,
• telefon komórkowy, mail.
Za pomocą suwaków wybierz kwotę i okres spłaty, a następnie kliknij Tak, Pożyczam. Wypełnij wniosek, a następnie potwierdź dane i dochody. Zrobisz to za pomocą aplikacji Kontomatik. Cały czas pozostajesz na stronie KwikMoney. Logujesz się na swój osobisty rachunek bankowy, ten, na który wpływa wypłata bądź dochód z innych źródeł. Aplikacja łączy się na krótką chwilę z rachunkiem, pobiera dane posiadacza rachunku oraz historię transakcji z ostatnich 12 miesięcy. Na tej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej. I dzięki temu nie potrzebujesz nic poza dowodem osobistym, by otrzymać pożyczkę. Kontomatik nie tylko zwiększa szansę na otrzymanie pożyczki, ale i przyspiesza formalności.
Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz sms-em i mailem. Jeśli masz rachunek w tym samym banku co KwikMoney, pieniądze mogą być na koncie nawet w kilka minut.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w KwikMoney <<

Wady i zalety pożyczki w KwikMoney

Zalety:

 • pożyczki z krótkim i dłuższym okresem spłaty w jednym miejscu,
 • do 10 tys. zł już za pierwszym razem,
 • intuicyjny proces wnioskowania,
 • umowa podpisywana online,
 • błyskawiczna weryfikacja Kontomatik (możesz mieć 0 zł na koncie),
 • przejrzyste zasady pożyczania,
 • odsetki 0%,
 • na dowód,
 • możliwość zaciągnięcia pożyczki na spłatę posiadanych chwilówek.

Wady:

 • dopiero od 21 lat,
 • pracują tylko od poniedziałku do piątku (do 16),
 • kolejna pożyczka dopiero po spłacie aktywnej pożyczki w całości.

KwikMoney Opinie

Pożyczka w ciągu godziny jest możliwa, co potwierdzają opinie o KwikMoney. Jakie zalety pożyczki wymieniane są najczęściej? Co jeszcze zdradzają klienci firmy? KwikMoney opinie u nas ma bardzo dobre, większość klientów jest zadowolona z pożyczki, szybkiego przelewu na konto i minimalnych formalności. Stąd wysoka ocena KwikMoney ponad cztery gwiazdki. A w naszej ocenie trzy gwiazdki, ale powody nie są związane z samą pożyczką. Firma pracuje tylko od poniedziałku do piątku i tylko w godzinach od 8 do 16. I oferują pożyczki dopiero od 21 lat. Pozostałe aspekty pożyczki oceniamy pozytywnie. KwikMoney dobre opinie zawdzięcza między innymi temu, że formalności załatwisz online, bez wstawiania z fotela. Cały proces składa się dosłownie z kilku kroków, a można pożyczyć niemałą kwotę, już za pierwszym razem.
Opinie o KwikMoney wybrane z pozostawionych poniżej:
„Technologia idzie do przodu. Pieniądze można mieć na koncie po godzinie, bez żadnych formalności- i to jest piękne!”.
„Nic dziwnego, że polecacie tą pożyczkę. Chwilówkę dostałem od ręki, obsługa bardzo miła i szybko się ze mną skontaktowali”.
„Pożyczka jest ekspresowa, przyznawalność duża no i dość długi okres kredytowania. Fajna opcja jest też taka, że nawet pracując na umowę zlecenie macie szansę na jej otrzymanie”.
Przez wiele opinii o KwikMoney przewijają się słowa szybko i ekspresowo. Dotyczą zarówno samego procesu wnioskowania, weryfikacji tożsamości jak i wypłaty pożyczki na konto. Pożyczkę można mieć na koncie jeszcze tego samego dnia, a maksymalny czas oczekiwania na przelew to jeden dzień roboczy. Poza tym KwikMoney ma bardzo dobre opinie jeśli chodzi o obsługę pożyczki i pomoc konsultantów. Profesjonalizm, wsparcie, pomoc na etapie składania wniosku jak i w sytuacji, gdy pojawiają się problemy ze spłatą. Ludzka firma i przyjazne podejście do klienta- KwikMoney opinie ma bardzo dobre w obszarze obsługi klienta.
Interesują Cię mniej pochlebne opinie KwikMoney, znajdziesz je również poniżej, ale jest ich niewiele. Pochodzą od klientów, którym odmówiono pożyczki bądź też nie spłacili zobowiązania w terminie, co wiążę się z uruchomieniem procedury windykacyjnej. A to przekłada się na telefony i sms-y z przypomnieniem bądź próbą porozumienia się z klientem.
Co do opłat i kosztów związanych z pożyczką, opinie o KwikMoney są również w większości pozytywne. Nie ma ukrytych kosztów czy opłat, które wychodzą po czasie. Wszystko od początku do końca jest przedstawione w sposób przejrzysty. Jednym słowem, powtarzając za klientami, którzy wystawili opinie o KwikMoney, uczciwa firma!


KwikMoney Opinie


34
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
hba
Gość
hba

Uczciwie i bez zbednych pytań.

a.ghazaryan
Gość
a.ghazaryan

Dobre podejście do klienta, minimalna ilość formalności. Do tego wniosek można złożyć przez internet, a decyzje otrzymać przez telefon. Według mnie jest to świetna opcja. Mogę Wam ją szczerze polecić.

puzzles
Gość
puzzles

Wziąłem pożyczkę na kwotę 2500 zł, oddałem ją w ciągu dwóch tygodni po czym odstąpiłem od umowy, pisałem o tym meilowo i informowałem o tym telefonicznie, ku mojemu zdziwieniu przeglądając wczorańszy raport BIK – pożyczka nie została spłacona widnieje zadłużenie na kwotę ponad 400 zł , czyli pożyczkodawca nie zgłosił spłacenia pożyczki, co znacznie pogarsza mój scoring Bik i wczorańsza próba wzięcia kredytu okazała się nieskuteczna, widnieje jako nieuczciwy pożyczkobiorca więc bank odrzucił moją aplikacje o kredyt. Nie uczciwa firma , nie polecam nikomu zamierzam wystapić o odszkodowanie i zgłosić sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta za nieuczciwość i mentactwo.

shejna
Gość
shejna

Stanowczo odradzam firma winna,sie nazywam KwikMoney zlodzieje chamy i prostaki

tytus210
Gość
tytus210

Super szybko i bez zawiłości. Polecam.

kosdruk
Gość
kosdruk

Niewiele jest tak sprawnie działających firm na rynku. Dio tego to co cechuje CreditStar to pełna uczciwosc. Polecam serdecznie!

ania.pati
Gość
ania.pati

Pożyczka godna polecenia, bezpieczna, bez żadnych ukrytych opłat .

zec.bydgoszcz
Gość
zec.bydgoszcz

wszystko ok

spstare
Gość
spstare

ja również otrzymałam pieniądze jeszcze tego samego dnia co złożyłam wniosek więc firma działa bardzo szybko.

klubmastera
Gość
klubmastera

Bez problemu dostałem pożyczkę.

gochag1
Gość
gochag1

Jestem bardzo wdzięczna za uzyskaną pomoc. Bez problemu 1000 zł w kilka minut. Rzetelna firma.

agusha
Gość
agusha

Pożyczałem dwa razy i nie ukrywam, że pierwszy raz mi się bardziej podobał bo nic mnie to nie kosztowało, ale za drugim razem było jeszcze szybciej, fira jest w porządku i jest uczciwa. jeśli będzie trzeba mi jeszcze kiedyś kasy to pewnie i trzeci raz od nich właśnie pożyczę.

kicia.m
Gość
kicia.m

Wziąłem bo pierwsza pozyczka za darmo! ????

kasper
Gość
kasper

Ostrzegam wszystkich przed wzieciem pozyczki w KwikMoney . Maja bardzo wysokie oprocentowanie z 4 tys pozyczki masz do oddania 16 tys. Ja zrobilam ta glupote i wzielam od nich ta pozyczke i nadal nie moge jej splacic . Takich odsetek nie ma zadna firma na rynku . zarabiaja na nas biednych ludziach i tylko zacieraja rece ze kolejnego debila zlapali. Dlatego ostrzegam wszystkich przed ta firma.

a.wojtowicz
Gość
a.wojtowicz

Bardzo dlugo czeka sie na wyplate, az 3 dni lub wiecej

euroklubbychawa
Gość
euroklubbychawa

Oby jak najwięcej takich firm

dgstyl
Gość
dgstyl

A KwikMoney jest uczciwy i faktycznie pierwsza pożyczka jest za darmo!

danher
Gość
danher

Bardzo sprawnie rozpatruja wnioski a takze przelewaja pozyczki. Warto byc ich stalym klientem. Prosty profil i obsluga. Dla mnie najlepsi

hannaws
Gość
hannaws

Moim zdaniem najlepsza oferta na rynku. Pelen profesjonalizm. Polecam!

zdo
Gość
zdo

Pieniądze były na koncie po kilku godzinach od złożeniu wniosku. Szybko i uczciwie, a żeby tego było mała to za darmo.

auxilium
Gość
auxilium

Zdecydowanie nie zgadzam sie z opiniami, że jest tanio. Moim zdaniem cennik jest kiepski przez co cała oferta jest słaba1

indiano2
Gość
indiano2

Niech wszyscy biorą z nich przykład!!!

vacat
Gość
vacat

jest prawdziwa ????

tz6
Gość
tz6

godziwie

pawel.ciura
Gość
pawel.ciura

Dobra, bardzo dobra oferta. 1500zł na 30dni bez dodatkowych opłat. Lepiej niż te firmy, co reklamują się w tv. warto, bo nie ma żadnych kruczków.

aibstok
Gość
aibstok

po wzięciu pożyczki mam bardzo sympatyczne odczucia. Wszystko spokojnie, miło. Polecam.

jacek.koceluch
Gość
jacek.koceluch

Uczciwość, profesjonalizm i szacunek do klienta- tym cechuje się firma!

szydlowska
Gość
szydlowska

Nie dali mi pożyczki a dane przetwarzają. Jakoś w innych firmach nie miałem problemu z uzyskaniem pożyczki. Nawet nie podali przyczyny czemu nie dostałem pożyczki.

jwandzel
Gość
jwandzel

Maja moje 100% zaufanie.

hunter6662
Gość
hunter6662

Świetna oferta – raty niewielkie, podobnie jak całkowity koszt spłaty!

arme
Gość
arme

KwikMoney? ja na gotówkę musiałem czekać 24h to chyba nie tak szybko jak na szybką pożyczke! Poza tym wszytsko bylo okej.

grzekuch
Gość
grzekuch

Maksymalna kwota pożyczki nie dla wszystkich banków.

snieg
Gość
snieg

Nie polecam, złozyłem wniosek przed wylotem do Londynu ,potem informacja o tym, że został rozpatrozny negatywnie. Zadzowniłem na infolinię w sprawie wniosku, powiedzieli, że wniosek rozpatrozny negatywnie bo jestem za granicą… żałosne, a to tylko cel biznesowy na chwilę. Dziwi mnie to skąd wiedzą o tym ….

phoner.debian
Gość
phoner.debian

Złodzieje nie bierzcie tu kredytu !!!!

janusz.kaczor
Gość
janusz.kaczor

Korzystałem z ich usług 3 razy- co jest chyba najlepszym dowodem na to, że firma jest uczciwa i przy okazji najlepszą reklamą. Firma jest zdecydowanie w mojej prywatnej czołówce najlepszych ofert w Polsce. Polecam!

michi
Gość
michi

oferta super i nie oszukuja i dzialaja sprwanie wiec full zestaw

januszgaw
Gość
januszgaw

Raz pozyczysz to się nic nie stanie. A ta firma akurat uczciwa jest i sprawdzona. Śmiało mozna brać jak ktoś potrzebuje.

quandtgostyn
Gość
quandtgostyn

Największy plus za branie pod uwagę dochodów z tytułu umowy o dzieło czy też umowy zlecenia. Gdyby nie to, pewnie nie mógłbym pozwolić sobie na wymianę paneli w pokoju.

rekawicznictwo
Gość
rekawicznictwo

Kilka razy widziałam Wasz punkt u siebie w mieście, ale powiem szczerze, że jakoś nigdy nie zwracałam specjalnej uwagi, ponieważ nie były mi potrzebne pieniądze. Teraz, gdy mam u Was pożyczkę wiem, że nie mogłam lepiej trafić. Polecam każdemu firmę KwikMoney, zdecydowanie.

rysiu
Gość
rysiu

Firma na wskroś uczciwa. Wszystko przejrzyste i czytelne. cennik super! WARTO!!!

mrufki
Gość
mrufki

Miłe zaskoczenie. SUPER.

incons
Gość
incons

Jestem ich klientem dluzszy czas i co z tego ze oddaje zawsze przed czasem oni mi caly czas proponuja 400 zlotych smieszne wcale nie traktuja powaznie stalego klienta

jptxs
Gość
jptxs

ZERO probemu z otrzymaniem pożyczki za rozsądne poeniądze. Bardzo wygodne rozwiązanie.

thorn4
Gość
thorn4

Oferta zdecydowanie nie powala. Firma działa wolno i generalnie podejście jakby im nie zależało na kliencie.

gawlinda
Gość
gawlinda

Niestety jeśli weźmiesz kredyt i go spłacisz będziesz miał wysyłane powiadomienia, że zalegasz z płatnością ponieważ nie potrafią wyłączyć przychodzących wiadomości i zakończyć spłaty kredytu. NIE Polecam – chyba, że chcecie mieć co drugi dzień wiadomość na skrzynce , że zalegacie ze spłatą kredytu. OJ FIRMA BEZNADZIEJNA

stefania
Gość
stefania

Oprocentowanie pożyczki bardzo korzystne. Polecam firmę KwikMoney.

glodma
Gość
glodma

a dlaczego nie dostala Pani nastepnej pozyczki ?

hair
Gość
hair

Polecam KwikMoney z całą powagą. Wszystko sprawnie, szybko, bez komplikacji. Z pewnością będę korzystał z ich usług w przyszłości

artdach
Gość
artdach

Jedna z ciekawszych ofert na rynku. Bardzo uczciwa firma. Serdecznie polecam.

cozder
Gość
cozder

Oferta jakich mało! Jest tanio i obsluga przeszkolona, działają na najwyższym poziomie. Duży szacunek do klienta, pełna uczciwość, dla mnie firma numer jeden na rynku!