KwikMoney

Opis produktu KwikMoney

KwikMoney to nowa marka na rynku pożyczek pozabankowych, która należy do FinGO Capital S.A. z siedzibą w Warszawie. Do tej firmy należy również inna marka oferująca pożyczki ratalne, Taratatu. KwikMoney oferuje pożyczki do 10 tys. zł z maksymalnym okresem spłaty 12 miesięcy. Firma stawia na jasne procedury, dokładnie wyjaśnioną klientowi ofertę, żadnych ukrytych kosztów, wsparcie doświadczonych doradców. Kierują się zasadami odpowiedzialnego pożyczania i nie zamykają na dialog z klientem. Oferują szybkie i bezpieczne pożyczki w sieci. Stawiają na nowoczesną technologię i łatwy proces wnioskowania. Pożyczka oferowana jest na dowolny cel, w tym również na spłatę zaciągniętych chwilówek. Jeśli masz kilka krótkoterminowych pożyczek, których termin spłaty nieubłaganie się zbliża, połącz je w jedną, wygodną miesięczną ratę. Dzięki temu odzyskasz płynność finansową. Składając wniosek w KwikMoney nie musisz tłumaczyć się z celu, pieniądze z pożyczki przeznaczysz na co tylko chcesz. Firma sprawdza bazy dłużników, w tym Biuro Informacji Kredytowej. W oparciu między innymi o informacje z baz dłużników podejmowana jest decyzja.
Tożsamość weryfikowana jest za pomocą Kontomatik, co przyspiesza formalności i otrzymanie pożyczki na konto. Firma pracuje od poniedziałku do piątku, ale wniosek można składać 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Koszty pożyczki w KwikMoney

KwikMoney ma coś do zaoferowania zarówno tym, którzy szukają krótkoterminowej pożyczki (na dwa, trzy miesiące), jak i tym, którzy poszukują pożyczki na dłużej. Sprawdź koszty.
Pożyczka w kwocie 500 zł na dwa miesiące to koszt 150 zł. Firma naliczy prowizję administracyjną w kwocie 25 zł i prowizję przygotowawczą 125 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 325 zł.
Pożyczka 2 tys. zł z okresem spłaty 6 miesięcy będzie kosztowała 800 zł. Prowizja administracyjna wyniesie 300 zł, a prowizja przygotowawcza 500 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 466,66 zł.
Pożyczka 5 tys. zł na 12 miesięcy to łączny koszt 2750 zł. Firma naliczy prowizję administracyjną w wysokości 1500 zł i prowizję przygotowawczą w wysokości 1250 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 645,84 zł.
Pożyczka w kwocie 10 tys. zł ze spłatą w 12 miesięcy to koszt 5500 zł. W tym prowizja administracyjna w kwocie 3000 zł i prowizja przygotowawcza 2500 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 1291,66 zł.


Rodzaje pożyczek w KwikMoney

KwikMoney oferuje pożyczki z miesięczną spłatą. Maksymalna kwota pożyczki to 10 tys. zł, a minimalna 500 zł. Już za pierwszym razem złożysz wniosek o kwotę 10 tys. zł. Jeśli pozwala na to Twoja zdolność kredytowa jest duża szansa na otrzymanie tej kwoty już przy pierwszej pożyczce.
Spłatę pożyczki rozłożysz na 2 do 12 miesięcy. Pożyczka spłacana jest w ratach równych. Dzięki kalkulatorowi dostępnemu na stronie, szybko obliczysz wysokość raty.
Wracając po kolejną pożyczkę możesz złożyć wniosek o kwotę z tego samego przedziału 500 zł – 10 tys. zł. Okres spłaty również bez zmian. O kolejną pożyczkę możesz wnioskować dopiero po spłacie wcześniejszego zobowiązania w całości. Pożyczkę zawsze możesz spłacić przed terminem. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami, ale zanim wykonasz przelew, skontaktuj się z działem obsługi klienta.
W ciągu 14 dni od podpisania umowy masz możliwość odstąpienia od niej. Wzór odstąpienia dołączony jest do umowy pożyczki.

KwikMoney oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w KwikMoney <<

KwikMoney - Dane firmy

FinGO Capital S.A.

NIP1132930245
REGON366553244
KRS0000663247
Kapitał zakładowy700 000 PLN

KwikMoney Dane kontaktowe

Grochowska 152 lok.3
04-329 Warszawa

Telefon: 221218679

Email: kontakt@kwikmoney.pl

WWW: kwikmoney.pl

Godziny otwarcia KwikMoney

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w KwikMoney

Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste. Zanim jednak zaczniesz składać wniosek, sprawdź, czy spełniasz stawiane wymagania:
• wiek 21 do 70 lat,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• osobisty rachunek bankowy,
• telefon komórkowy, mail.
Za pomocą suwaków wybierz kwotę i okres spłaty, a następnie kliknij Tak, Pożyczam. Wypełnij wniosek, a następnie potwierdź dane i dochody. Zrobisz to za pomocą aplikacji Kontomatik. Cały czas pozostajesz na stronie KwikMoney. Logujesz się na swój osobisty rachunek bankowy, ten, na który wpływa wypłata bądź dochód z innych źródeł. Aplikacja łączy się na krótką chwilę z rachunkiem, pobiera dane posiadacza rachunku oraz historię transakcji z ostatnich 12 miesięcy. Na tej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej. I dzięki temu nie potrzebujesz nic poza dowodem osobistym, by otrzymać pożyczkę. Kontomatik nie tylko zwiększa szansę na otrzymanie pożyczki, ale i przyspiesza formalności.
Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz sms-em i mailem. Jeśli masz rachunek w tym samym banku co KwikMoney, pieniądze mogą być na koncie nawet w kilka minut.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w KwikMoney <<

Wady i zalety pożyczki w KwikMoney

Zalety:

 • pożyczki z krótkim i dłuższym okresem spłaty w jednym miejscu,
 • do 10 tys. zł już za pierwszym razem,
 • intuicyjny proces wnioskowania,
 • umowa podpisywana online,
 • błyskawiczna weryfikacja Kontomatik (możesz mieć 0 zł na koncie),
 • przejrzyste zasady pożyczania,
 • odsetki 0%,
 • na dowód,
 • możliwość zaciągnięcia pożyczki na spłatę posiadanych chwilówek.

Wady:

 • dopiero od 21 lat,
 • pracują tylko od poniedziałku do piątku (do 16),
 • kolejna pożyczka dopiero po spłacie aktywnej pożyczki w całości.

KwikMoney Opinie

Pożyczka w ciągu godziny jest możliwa, co potwierdzają opinie o KwikMoney. Jakie zalety pożyczki wymieniane są najczęściej? Co jeszcze zdradzają klienci firmy? KwikMoney opinie u nas ma bardzo dobre, większość klientów jest zadowolona z pożyczki, szybkiego przelewu na konto i minimalnych formalności. Stąd wysoka ocena KwikMoney ponad cztery gwiazdki. A w naszej ocenie trzy gwiazdki, ale powody nie są związane z samą pożyczką. Firma pracuje tylko od poniedziałku do piątku i tylko w godzinach od 8 do 16. I oferują pożyczki dopiero od 21 lat. Pozostałe aspekty pożyczki oceniamy pozytywnie. KwikMoney dobre opinie zawdzięcza między innymi temu, że formalności załatwisz online, bez wstawiania z fotela. Cały proces składa się dosłownie z kilku kroków, a można pożyczyć niemałą kwotę, już za pierwszym razem.
Opinie o KwikMoney wybrane z pozostawionych poniżej:
„Technologia idzie do przodu. Pieniądze można mieć na koncie po godzinie, bez żadnych formalności- i to jest piękne!”.
„Nic dziwnego, że polecacie tą pożyczkę. Chwilówkę dostałem od ręki, obsługa bardzo miła i szybko się ze mną skontaktowali”.
„Pożyczka jest ekspresowa, przyznawalność duża no i dość długi okres kredytowania. Fajna opcja jest też taka, że nawet pracując na umowę zlecenie macie szansę na jej otrzymanie”.
Przez wiele opinii o KwikMoney przewijają się słowa szybko i ekspresowo. Dotyczą zarówno samego procesu wnioskowania, weryfikacji tożsamości jak i wypłaty pożyczki na konto. Pożyczkę można mieć na koncie jeszcze tego samego dnia, a maksymalny czas oczekiwania na przelew to jeden dzień roboczy. Poza tym KwikMoney ma bardzo dobre opinie jeśli chodzi o obsługę pożyczki i pomoc konsultantów. Profesjonalizm, wsparcie, pomoc na etapie składania wniosku jak i w sytuacji, gdy pojawiają się problemy ze spłatą. Ludzka firma i przyjazne podejście do klienta- KwikMoney opinie ma bardzo dobre w obszarze obsługi klienta.
Interesują Cię mniej pochlebne opinie KwikMoney, znajdziesz je również poniżej, ale jest ich niewiele. Pochodzą od klientów, którym odmówiono pożyczki bądź też nie spłacili zobowiązania w terminie, co wiążę się z uruchomieniem procedury windykacyjnej. A to przekłada się na telefony i sms-y z przypomnieniem bądź próbą porozumienia się z klientem.
Co do opłat i kosztów związanych z pożyczką, opinie o KwikMoney są również w większości pozytywne. Nie ma ukrytych kosztów czy opłat, które wychodzą po czasie. Wszystko od początku do końca jest przedstawione w sposób przejrzysty. Jednym słowem, powtarzając za klientami, którzy wystawili opinie o KwikMoney, uczciwa firma!


KwikMoney Opinie


34
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
mrufki
Gość
mrufki

Miłe zaskoczenie. SUPER.

incons
Gość
incons

Jestem ich klientem dluzszy czas i co z tego ze oddaje zawsze przed czasem oni mi caly czas proponuja 400 zlotych smieszne wcale nie traktuja powaznie stalego klienta

jptxs
Gość
jptxs

ZERO probemu z otrzymaniem pożyczki za rozsądne poeniądze. Bardzo wygodne rozwiązanie.

thorn4
Gość
thorn4

Oferta zdecydowanie nie powala. Firma działa wolno i generalnie podejście jakby im nie zależało na kliencie.

gawlinda
Gość
gawlinda

Niestety jeśli weźmiesz kredyt i go spłacisz będziesz miał wysyłane powiadomienia, że zalegasz z płatnością ponieważ nie potrafią wyłączyć przychodzących wiadomości i zakończyć spłaty kredytu. NIE Polecam – chyba, że chcecie mieć co drugi dzień wiadomość na skrzynce , że zalegacie ze spłatą kredytu. OJ FIRMA BEZNADZIEJNA

stefania
Gość
stefania

Oprocentowanie pożyczki bardzo korzystne. Polecam firmę KwikMoney.

glodma
Gość
glodma

a dlaczego nie dostala Pani nastepnej pozyczki ?

hair
Gość
hair

Polecam KwikMoney z całą powagą. Wszystko sprawnie, szybko, bez komplikacji. Z pewnością będę korzystał z ich usług w przyszłości

artdach
Gość
artdach

Jedna z ciekawszych ofert na rynku. Bardzo uczciwa firma. Serdecznie polecam.

cozder
Gość
cozder

Oferta jakich mało! Jest tanio i obsluga przeszkolona, działają na najwyższym poziomie. Duży szacunek do klienta, pełna uczciwość, dla mnie firma numer jeden na rynku!

bitam
Gość
bitam

Najgorsza firma pożyczkowa jaką znam dali pożyczkę wszystko było ok do czasu spłaty zapłaciłam w terminie wnioskowałam po krótkim czasie znowu i się na jakiś okres karencji powołują nie dość że daje się im zarobić wszystko w terminie się wpłacać to robią cały czas pod górę nie polecam i odradzam wszystkiem…

vibes
Gość
vibes

Też tak twierdzę duża kwota dlogi termin czyste pewne przejrzyste zasady widać firma dba o klienta co jest dużym priorytetem rynku konkurencji

iwe0
Gość
iwe0

Myślą o wszytskim- nawet jak Ci się noga powinie raz czy drugi to nie ma problemow z przedłużeniem terminu spłaty. Daja taka możliwość do 3 razy- super!!!

jzpap
Gość
jzpap

Pozytywnie i szybko no i co najważniejsze- za darmo!

ms.gda
Gość
ms.gda

Zarówno KwikMoney jak i InCredit to świetne ui bardzo uczciwe firmy z elastyczną ofertą i świetnym cennikiem.

alano
Gość
alano

Jest całkiem nieźle.

aczg
Gość
aczg

Technologia idzie do przodu. Pieniądze można mieć na koncie po godzinie, bez żadnych formalności- i to jest piękne!

ardent
Gość
ardent

Od lat najlepsi. Juz 3 razy korzystałem z ich usług.

denix
Gość
denix
Ocena :
     

Wszystko jest proste szybkie i przejrzyste goraco polecam!!!!

kasku
Gość
kasku
Ocena :
     

Nic dziwnego ,że polecacie tą pożyczke. Chwilówke dostałem od ręki, obsługa bardzo miła i szybko się ze mną skontaktowali.

haldor
Gość
haldor
Ocena :
     

Pierwsza pożyczka darmowa- to się chwali.

marcin.dadel
Gość
marcin.dadel
Ocena :
     

Była to moja pierwsza pożyczka online. Brałem jakiś czas temu, spłaciłem wcześniej niż myślałem. Od tak, wyskoczylo jakieś głupstwo pod koniec miesiąca i musiałem pożyczyć pieniądze. Wszystko dobyło się szybko i profesjonalnie – za to ich bardzo polecam.

love.perelka
Gość
love.perelka
Ocena :
     

jest ok

slupy
Gość
slupy
Ocena :
     

Dobra firma i dobra oferta.

lala
Gość
lala
Ocena :
     

Pożyczka jest ekspresowa, przyznawalność duża no i dość długi okres kredytowania. Fajna opcja jest też taka, że nawet pracując na umowę zlecenie macie szansę na jej otrzymanie.

alenudy
Gość
alenudy
Ocena :
     

ktoś kto choć raz zdecydował się na pożyczke online wie jaka to wygoda. Nikt nikomu nie tłumaczysz, zero formalności i papierologii- aplikujesz i już, po wsyztskim, kilka godzin póżniej i kasa jest na koncie. Chyba wsyztskie oferty sa uczciwe, różnia sie tylko cennikiem i tempem realizacji. w CreditStar cennik jest spoko, a kasa na koncie po kilku godzinach. Ja jestem z nich na max zadowolona i serdecznie polecam.

jas45
Gość
jas45
Ocena :
     

Zdecydowanie jedna z najlepszych ofert na rynku.

lilli_1988
Gość
lilli_1988
Ocena :
     

Nie mam nic złego do powiedzenia. Pieniądze były szybko i nie było dziwnych dodatkowych kosztów.

bzienta
Gość
bzienta
Ocena :
     

nie rozumiem fenomenu firmy. kiepska firma, oferta bez szalu, obsluga fatalna- ale moze to tylko moje odczucia.

wzpznoz
Gość
wzpznoz
Ocena :
     

Dla mnie liczy sié cennik. A w KwikMoney cennik jest ok, do tego na oddanie ma sie o 15 dni wiecej niz u konkurencji i przy okazji jest uczciwie. super. nie mam zastrzezen.

pawelecbogda
Gość
pawelecbogda
Ocena :
     

Maja bardzo dużo kont bankowych co usprawnia proces weryfikacji jak i równiez otrzymania kasy.

halina.marciszewska
Gość
halina.marciszewska
Ocena :
     

Nie mogę sie nadziwic jak to jest:) Firma im pozycza i co? umowy nie potrafia przeczytać ? Myslą że ktos im podaruje prezent? ja tam w KwikMoney dośc dużo pozyczyłam. I nie widzę niczego podpadajacego w umowie. Po prostu trzeba spłacać i tyle

asiaczekb
Gość
asiaczekb
Ocena :
     

No niestety 4 dni opóźnienia jestem nękana telefonami straszą mnie pracownikiem windykacyjnym u mnie w domu. Jakiś koszmar chociaZ deklaruje część spłaty traktują jak smiecia nie polecam

karola.pydys
Gość
karola.pydys
Ocena :
     

Dobra firma. Szybko i bez haczyków.

co.tw
Gość
co.tw
Ocena :
     

Wg mnie firma pożyczkowa bardzo w porządku . Wczesniej zanim pozyczyłam pieniądze z KwikMoneya poczytałam sobie opinie i takich janków to ja juz gdzieś widziałam . Czyżby coś było na rzeczy ?:) chyba tak ???? Ja polecam . tyle ????

hub
Gość
hub
Ocena :
     

Ciągła odmowa z niewiadomo jakiej przyczyny… Porażka…

phalasik
Gość
phalasik
Ocena :
     

Żadnej rewelacji

wkg_2
Gość
wkg_2
Ocena :
     

Wg mnie firma pożyczkowa bardzo w porządku . Wczesniej zanim pozyczyłam pieniądze z KwikMoneya poczytałam sobie opinie i takich janków to ja juz gdzieś widziałam . Czyżby coś było na rzeczy ?:) chyba tak ???? Ja polecam . tyle ????

krecik2003
Gość
krecik2003
Ocena :
     

pierwszorzedna oferta.

kairi
Gość
kairi
Ocena :
     

Gdyby nie erppolska nigdy bym sie do nich nie zwrocil ale w sumie mieli dlugi okres splaty, wysoka kwote pozyczki i dobre opinie wiec pozyczylem i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji i polecam firme innym

ugstarepole
Gość
ugstarepole
Ocena :
     

Technologia idzie do przodu. Pieniądze można mieć na koncie po godzinie, bez żadnych formalności- i to jest piękne!

jacek.graziewicz
Gość
jacek.graziewicz
Ocena :
     

Mają fajne zniżki dla stałych klientów. Na umowie nie ma żadnych niejasności, a poza tym rejestracja przez Internet. Szybko i łatwo.

sp-szudzialowo
Gość
sp-szudzialowo
Ocena :
     

pożyczkę z KwikMoney brałam dwa razy: na 500 i 800zł. zawsze tak samo wszystko szybko udało mi się załatwić. wystarczyła krótka rejestracja online i pozyczka zpstała przyznana. firma rzetelna – polecam.

eogonek
Gość
eogonek
Ocena :
     

Firma na wskroś uczciwa. Nie oszukuje swoich klientów, nie naciąga, nie wymyśla jakiś dziwnych opłat, których sie nie spodziewasz. Jest uczciwie, szybko, a obsługa jest przemiła i bardzo pomocna. Ludzie na infolinii mają anielska cierpliwość bo nawet bo kilku minutach odpowiadania na moje debilne pytania pani była przemiła. Na serio jedna z najlepszych opcji. Polecam.

omegatrd
Gość
omegatrd
Ocena :
     

KwikMoney jest dobrą i rzetelną firmą! Polecam z nimi współpracę bo warto! Jest bezpiecznie i szybko

dls-trans
Gość
dls-trans
Ocena :
     

Pierwsza pożyczka super, darmowa itp.. Chciałam wziąć drugą..wiadomo już płatna więc na ich korzyść i już nie chcą mi dać! Nie rozumiem,jak to działa.. Następny wniosek mogę złożyć za rok.

wysmal
Gość
wysmal
Ocena :
     

Póki co jestem bardzo zadowolona, ale dopiero co wzięłam

sprzedam
Gość
sprzedam
Ocena :
     

Ponad 3 stowki za wydluzenie splaty o tydzien? PARANOJA!

biuro.pszczyna
Gość
biuro.pszczyna
Ocena :
     

Korzystam z usług firmy KwikMoney już prawie od roku. Zdarzają się czasem sytuacje losowe wymagające wsparcia finansowego – to ludzka rzecz.

pbilewska
Gość
pbilewska
Ocena :
     

Miałem już trochę pożyczek i nie wiedziałem, gdzie wnioskować, żeby dostać jeszcze jedną. KwikMoney mi pomógł, bo szybko znaleźli dla mnie dobrą pożyczkę