KwikMoney

Opis produktu KwikMoney

KwikMoney to nowa marka na rynku pożyczek pozabankowych, która należy do FinGO Capital S.A. z siedzibą w Warszawie. Do tej firmy należy również inna marka oferująca pożyczki ratalne, Taratatu. KwikMoney oferuje pożyczki do 10 tys. zł z maksymalnym okresem spłaty 12 miesięcy. Firma stawia na jasne procedury, dokładnie wyjaśnioną klientowi ofertę, żadnych ukrytych kosztów, wsparcie doświadczonych doradców. Kierują się zasadami odpowiedzialnego pożyczania i nie zamykają na dialog z klientem. Oferują szybkie i bezpieczne pożyczki w sieci. Stawiają na nowoczesną technologię i łatwy proces wnioskowania. Pożyczka oferowana jest na dowolny cel, w tym również na spłatę zaciągniętych chwilówek. Jeśli masz kilka krótkoterminowych pożyczek, których termin spłaty nieubłaganie się zbliża, połącz je w jedną, wygodną miesięczną ratę. Dzięki temu odzyskasz płynność finansową. Składając wniosek w KwikMoney nie musisz tłumaczyć się z celu, pieniądze z pożyczki przeznaczysz na co tylko chcesz. Firma sprawdza bazy dłużników, w tym Biuro Informacji Kredytowej. W oparciu między innymi o informacje z baz dłużników podejmowana jest decyzja.
Tożsamość weryfikowana jest za pomocą Kontomatik, co przyspiesza formalności i otrzymanie pożyczki na konto. Firma pracuje od poniedziałku do piątku, ale wniosek można składać 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Koszty pożyczki w KwikMoney

KwikMoney ma coś do zaoferowania zarówno tym, którzy szukają krótkoterminowej pożyczki (na dwa, trzy miesiące), jak i tym, którzy poszukują pożyczki na dłużej. Sprawdź koszty.
Pożyczka w kwocie 500 zł na dwa miesiące to koszt 150 zł. Firma naliczy prowizję administracyjną w kwocie 25 zł i prowizję przygotowawczą 125 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 325 zł.
Pożyczka 2 tys. zł z okresem spłaty 6 miesięcy będzie kosztowała 800 zł. Prowizja administracyjna wyniesie 300 zł, a prowizja przygotowawcza 500 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 466,66 zł.
Pożyczka 5 tys. zł na 12 miesięcy to łączny koszt 2750 zł. Firma naliczy prowizję administracyjną w wysokości 1500 zł i prowizję przygotowawczą w wysokości 1250 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 645,84 zł.
Pożyczka w kwocie 10 tys. zł ze spłatą w 12 miesięcy to koszt 5500 zł. W tym prowizja administracyjna w kwocie 3000 zł i prowizja przygotowawcza 2500 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 1291,66 zł.


Rodzaje pożyczek w KwikMoney

KwikMoney oferuje pożyczki z miesięczną spłatą. Maksymalna kwota pożyczki to 10 tys. zł, a minimalna 500 zł. Już za pierwszym razem złożysz wniosek o kwotę 10 tys. zł. Jeśli pozwala na to Twoja zdolność kredytowa jest duża szansa na otrzymanie tej kwoty już przy pierwszej pożyczce.
Spłatę pożyczki rozłożysz na 2 do 12 miesięcy. Pożyczka spłacana jest w ratach równych. Dzięki kalkulatorowi dostępnemu na stronie, szybko obliczysz wysokość raty.
Wracając po kolejną pożyczkę możesz złożyć wniosek o kwotę z tego samego przedziału 500 zł – 10 tys. zł. Okres spłaty również bez zmian. O kolejną pożyczkę możesz wnioskować dopiero po spłacie wcześniejszego zobowiązania w całości. Pożyczkę zawsze możesz spłacić przed terminem. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami, ale zanim wykonasz przelew, skontaktuj się z działem obsługi klienta.
W ciągu 14 dni od podpisania umowy masz możliwość odstąpienia od niej. Wzór odstąpienia dołączony jest do umowy pożyczki.

KwikMoney oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w KwikMoney <<

KwikMoney - Dane firmy

FinGO Capital S.A.

NIP1132930245
REGON366553244
KRS0000663247
Kapitał zakładowy700 000 PLN

KwikMoney Dane kontaktowe

Grochowska 152 lok.3
04-329 Warszawa

Telefon: 221218679

Email: kontakt@kwikmoney.pl

WWW: kwikmoney.pl

Godziny otwarcia KwikMoney

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w KwikMoney

Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste. Zanim jednak zaczniesz składać wniosek, sprawdź, czy spełniasz stawiane wymagania:
• wiek 21 do 70 lat,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• osobisty rachunek bankowy,
• telefon komórkowy, mail.
Za pomocą suwaków wybierz kwotę i okres spłaty, a następnie kliknij Tak, Pożyczam. Wypełnij wniosek, a następnie potwierdź dane i dochody. Zrobisz to za pomocą aplikacji Kontomatik. Cały czas pozostajesz na stronie KwikMoney. Logujesz się na swój osobisty rachunek bankowy, ten, na który wpływa wypłata bądź dochód z innych źródeł. Aplikacja łączy się na krótką chwilę z rachunkiem, pobiera dane posiadacza rachunku oraz historię transakcji z ostatnich 12 miesięcy. Na tej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej. I dzięki temu nie potrzebujesz nic poza dowodem osobistym, by otrzymać pożyczkę. Kontomatik nie tylko zwiększa szansę na otrzymanie pożyczki, ale i przyspiesza formalności.
Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz sms-em i mailem. Jeśli masz rachunek w tym samym banku co KwikMoney, pieniądze mogą być na koncie nawet w kilka minut.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w KwikMoney <<

Wady i zalety pożyczki w KwikMoney

Zalety:

 • pożyczki z krótkim i dłuższym okresem spłaty w jednym miejscu,
 • do 10 tys. zł już za pierwszym razem,
 • intuicyjny proces wnioskowania,
 • umowa podpisywana online,
 • błyskawiczna weryfikacja Kontomatik (możesz mieć 0 zł na koncie),
 • przejrzyste zasady pożyczania,
 • odsetki 0%,
 • na dowód,
 • możliwość zaciągnięcia pożyczki na spłatę posiadanych chwilówek.

Wady:

 • dopiero od 21 lat,
 • pracują tylko od poniedziałku do piątku (do 16),
 • kolejna pożyczka dopiero po spłacie aktywnej pożyczki w całości.

KwikMoney Opinie


34
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
jzpap
Gość
jzpap

Pozytywnie i szybko no i co najważniejsze- za darmo!

ms.gda
Gość
ms.gda

Zarówno KwikMoney jak i InCredit to świetne ui bardzo uczciwe firmy z elastyczną ofertą i świetnym cennikiem.

alano
Gość
alano

Jest całkiem nieźle.

aczg
Gość
aczg

Technologia idzie do przodu. Pieniądze można mieć na koncie po godzinie, bez żadnych formalności- i to jest piękne!

ardent
Gość
ardent

Od lat najlepsi. Juz 3 razy korzystałem z ich usług.

denix
Gość
denix
Ocena :
     

Wszystko jest proste szybkie i przejrzyste goraco polecam!!!!

kasku
Gość
kasku
Ocena :
     

Nic dziwnego ,że polecacie tą pożyczke. Chwilówke dostałem od ręki, obsługa bardzo miła i szybko się ze mną skontaktowali.

haldor
Gość
haldor
Ocena :
     

Pierwsza pożyczka darmowa- to się chwali.

marcin.dadel
Gość
marcin.dadel
Ocena :
     

Była to moja pierwsza pożyczka online. Brałem jakiś czas temu, spłaciłem wcześniej niż myślałem. Od tak, wyskoczylo jakieś głupstwo pod koniec miesiąca i musiałem pożyczyć pieniądze. Wszystko dobyło się szybko i profesjonalnie – za to ich bardzo polecam.

love.perelka
Gość
love.perelka
Ocena :
     

jest ok

slupy
Gość
slupy
Ocena :
     

Dobra firma i dobra oferta.

lala
Gość
lala
Ocena :
     

Pożyczka jest ekspresowa, przyznawalność duża no i dość długi okres kredytowania. Fajna opcja jest też taka, że nawet pracując na umowę zlecenie macie szansę na jej otrzymanie.

alenudy
Gość
alenudy
Ocena :
     

ktoś kto choć raz zdecydował się na pożyczke online wie jaka to wygoda. Nikt nikomu nie tłumaczysz, zero formalności i papierologii- aplikujesz i już, po wsyztskim, kilka godzin póżniej i kasa jest na koncie. Chyba wsyztskie oferty sa uczciwe, różnia sie tylko cennikiem i tempem realizacji. w CreditStar cennik jest spoko, a kasa na koncie po kilku godzinach. Ja jestem z nich na max zadowolona i serdecznie polecam.

jas45
Gość
jas45
Ocena :
     

Zdecydowanie jedna z najlepszych ofert na rynku.

lilli_1988
Gość
lilli_1988
Ocena :
     

Nie mam nic złego do powiedzenia. Pieniądze były szybko i nie było dziwnych dodatkowych kosztów.

bzienta
Gość
bzienta
Ocena :
     

nie rozumiem fenomenu firmy. kiepska firma, oferta bez szalu, obsluga fatalna- ale moze to tylko moje odczucia.

wzpznoz
Gość
wzpznoz
Ocena :
     

Dla mnie liczy sié cennik. A w KwikMoney cennik jest ok, do tego na oddanie ma sie o 15 dni wiecej niz u konkurencji i przy okazji jest uczciwie. super. nie mam zastrzezen.

pawelecbogda
Gość
pawelecbogda
Ocena :
     

Maja bardzo dużo kont bankowych co usprawnia proces weryfikacji jak i równiez otrzymania kasy.

halina.marciszewska
Gość
halina.marciszewska
Ocena :
     

Nie mogę sie nadziwic jak to jest:) Firma im pozycza i co? umowy nie potrafia przeczytać ? Myslą że ktos im podaruje prezent? ja tam w KwikMoney dośc dużo pozyczyłam. I nie widzę niczego podpadajacego w umowie. Po prostu trzeba spłacać i tyle

asiaczekb
Gość
asiaczekb
Ocena :
     

No niestety 4 dni opóźnienia jestem nękana telefonami straszą mnie pracownikiem windykacyjnym u mnie w domu. Jakiś koszmar chociaZ deklaruje część spłaty traktują jak smiecia nie polecam

karola.pydys
Gość
karola.pydys
Ocena :
     

Dobra firma. Szybko i bez haczyków.

co.tw
Gość
co.tw
Ocena :
     

Wg mnie firma pożyczkowa bardzo w porządku . Wczesniej zanim pozyczyłam pieniądze z KwikMoneya poczytałam sobie opinie i takich janków to ja juz gdzieś widziałam . Czyżby coś było na rzeczy ?:) chyba tak ???? Ja polecam . tyle ????

hub
Gość
hub
Ocena :
     

Ciągła odmowa z niewiadomo jakiej przyczyny… Porażka…

phalasik
Gość
phalasik
Ocena :
     

Żadnej rewelacji

wkg_2
Gość
wkg_2
Ocena :
     

Wg mnie firma pożyczkowa bardzo w porządku . Wczesniej zanim pozyczyłam pieniądze z KwikMoneya poczytałam sobie opinie i takich janków to ja juz gdzieś widziałam . Czyżby coś było na rzeczy ?:) chyba tak ???? Ja polecam . tyle ????

krecik2003
Gość
krecik2003
Ocena :
     

pierwszorzedna oferta.

kairi
Gość
kairi
Ocena :
     

Gdyby nie erppolska nigdy bym sie do nich nie zwrocil ale w sumie mieli dlugi okres splaty, wysoka kwote pozyczki i dobre opinie wiec pozyczylem i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji i polecam firme innym

ugstarepole
Gość
ugstarepole
Ocena :
     

Technologia idzie do przodu. Pieniądze można mieć na koncie po godzinie, bez żadnych formalności- i to jest piękne!

jacek.graziewicz
Gość
jacek.graziewicz
Ocena :
     

Mają fajne zniżki dla stałych klientów. Na umowie nie ma żadnych niejasności, a poza tym rejestracja przez Internet. Szybko i łatwo.

sp-szudzialowo
Gość
sp-szudzialowo
Ocena :
     

pożyczkę z KwikMoney brałam dwa razy: na 500 i 800zł. zawsze tak samo wszystko szybko udało mi się załatwić. wystarczyła krótka rejestracja online i pozyczka zpstała przyznana. firma rzetelna – polecam.

eogonek
Gość
eogonek
Ocena :
     

Firma na wskroś uczciwa. Nie oszukuje swoich klientów, nie naciąga, nie wymyśla jakiś dziwnych opłat, których sie nie spodziewasz. Jest uczciwie, szybko, a obsługa jest przemiła i bardzo pomocna. Ludzie na infolinii mają anielska cierpliwość bo nawet bo kilku minutach odpowiadania na moje debilne pytania pani była przemiła. Na serio jedna z najlepszych opcji. Polecam.

omegatrd
Gość
omegatrd
Ocena :
     

KwikMoney jest dobrą i rzetelną firmą! Polecam z nimi współpracę bo warto! Jest bezpiecznie i szybko

dls-trans
Gość
dls-trans
Ocena :
     

Pierwsza pożyczka super, darmowa itp.. Chciałam wziąć drugą..wiadomo już płatna więc na ich korzyść i już nie chcą mi dać! Nie rozumiem,jak to działa.. Następny wniosek mogę złożyć za rok.

wysmal
Gość
wysmal
Ocena :
     

Póki co jestem bardzo zadowolona, ale dopiero co wzięłam

sprzedam
Gość
sprzedam
Ocena :
     

Ponad 3 stowki za wydluzenie splaty o tydzien? PARANOJA!

biuro.pszczyna
Gość
biuro.pszczyna
Ocena :
     

Korzystam z usług firmy KwikMoney już prawie od roku. Zdarzają się czasem sytuacje losowe wymagające wsparcia finansowego – to ludzka rzecz.

pbilewska
Gość
pbilewska
Ocena :
     

Miałem już trochę pożyczek i nie wiedziałem, gdzie wnioskować, żeby dostać jeszcze jedną. KwikMoney mi pomógł, bo szybko znaleźli dla mnie dobrą pożyczkę

sibachir_2000
Gość
sibachir_2000
Ocena :
     

nie ma lepszej firmy pożyczkowej w Polsce.

gabrielacasey
Gość
gabrielacasey
Ocena :
     

jak dla mnie pożyczka jest ok. nie ma co udawać, ze chwilówki i wszelkie inne pożyczki to dobre rozwiązania – przecież wszystko musi kosztować. nawet kredyt w banku. ja tam jak biorę u nich pożyczkę to wiem, że szybko oddam i nie martwię się o jakieś dodatkowe koszty. a czy pierwsza pożyczka za 1500 zł na 35 dni za darmo to zła oferta?