KwikMoney

Opis produktu KwikMoney

KwikMoney to nowa marka na rynku pożyczek pozabankowych, która należy do FinGO Capital S.A. z siedzibą w Warszawie. Do tej firmy należy również inna marka oferująca pożyczki ratalne, Taratatu. KwikMoney oferuje pożyczki do 10 tys. zł z maksymalnym okresem spłaty 12 miesięcy. Firma stawia na jasne procedury, dokładnie wyjaśnioną klientowi ofertę, żadnych ukrytych kosztów, wsparcie doświadczonych doradców. Kierują się zasadami odpowiedzialnego pożyczania i nie zamykają na dialog z klientem. Oferują szybkie i bezpieczne pożyczki w sieci. Stawiają na nowoczesną technologię i łatwy proces wnioskowania. Pożyczka oferowana jest na dowolny cel, w tym również na spłatę zaciągniętych chwilówek. Jeśli masz kilka krótkoterminowych pożyczek, których termin spłaty nieubłaganie się zbliża, połącz je w jedną, wygodną miesięczną ratę. Dzięki temu odzyskasz płynność finansową. Składając wniosek w KwikMoney nie musisz tłumaczyć się z celu, pieniądze z pożyczki przeznaczysz na co tylko chcesz. Firma sprawdza bazy dłużników, w tym Biuro Informacji Kredytowej. W oparciu między innymi o informacje z baz dłużników podejmowana jest decyzja.
Tożsamość weryfikowana jest za pomocą Kontomatik, co przyspiesza formalności i otrzymanie pożyczki na konto. Firma pracuje od poniedziałku do piątku, ale wniosek można składać 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Koszty pożyczki w KwikMoney

KwikMoney ma coś do zaoferowania zarówno tym, którzy szukają krótkoterminowej pożyczki (na dwa, trzy miesiące), jak i tym, którzy poszukują pożyczki na dłużej. Sprawdź koszty.
Pożyczka w kwocie 500 zł na dwa miesiące to koszt 150 zł. Firma naliczy prowizję administracyjną w kwocie 25 zł i prowizję przygotowawczą 125 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 325 zł.
Pożyczka 2 tys. zł z okresem spłaty 6 miesięcy będzie kosztowała 800 zł. Prowizja administracyjna wyniesie 300 zł, a prowizja przygotowawcza 500 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 466,66 zł.
Pożyczka 5 tys. zł na 12 miesięcy to łączny koszt 2750 zł. Firma naliczy prowizję administracyjną w wysokości 1500 zł i prowizję przygotowawczą w wysokości 1250 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 645,84 zł.
Pożyczka w kwocie 10 tys. zł ze spłatą w 12 miesięcy to koszt 5500 zł. W tym prowizja administracyjna w kwocie 3000 zł i prowizja przygotowawcza 2500 zł. Odsetki 0 zł. Wysokość raty 1291,66 zł.


Rodzaje pożyczek w KwikMoney

KwikMoney oferuje pożyczki z miesięczną spłatą. Maksymalna kwota pożyczki to 10 tys. zł, a minimalna 500 zł. Już za pierwszym razem złożysz wniosek o kwotę 10 tys. zł. Jeśli pozwala na to Twoja zdolność kredytowa jest duża szansa na otrzymanie tej kwoty już przy pierwszej pożyczce.
Spłatę pożyczki rozłożysz na 2 do 12 miesięcy. Pożyczka spłacana jest w ratach równych. Dzięki kalkulatorowi dostępnemu na stronie, szybko obliczysz wysokość raty.
Wracając po kolejną pożyczkę możesz złożyć wniosek o kwotę z tego samego przedziału 500 zł – 10 tys. zł. Okres spłaty również bez zmian. O kolejną pożyczkę możesz wnioskować dopiero po spłacie wcześniejszego zobowiązania w całości. Pożyczkę zawsze możesz spłacić przed terminem. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami, ale zanim wykonasz przelew, skontaktuj się z działem obsługi klienta.
W ciągu 14 dni od podpisania umowy masz możliwość odstąpienia od niej. Wzór odstąpienia dołączony jest do umowy pożyczki.

KwikMoney oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w KwikMoney <<

KwikMoney - Dane firmy

FinGO Capital S.A.

NIP1132930245
REGON366553244
KRS0000663247
Kapitał zakładowy700 000 PLN

KwikMoney Dane kontaktowe

Grochowska 152 lok.3
04-329 Warszawa

Telefon: 221218679

Email: kontakt@kwikmoney.pl

WWW: kwikmoney.pl

Godziny otwarcia KwikMoney

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w KwikMoney

Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste. Zanim jednak zaczniesz składać wniosek, sprawdź, czy spełniasz stawiane wymagania:
• wiek 21 do 70 lat,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• osobisty rachunek bankowy,
• telefon komórkowy, mail.
Za pomocą suwaków wybierz kwotę i okres spłaty, a następnie kliknij Tak, Pożyczam. Wypełnij wniosek, a następnie potwierdź dane i dochody. Zrobisz to za pomocą aplikacji Kontomatik. Cały czas pozostajesz na stronie KwikMoney. Logujesz się na swój osobisty rachunek bankowy, ten, na który wpływa wypłata bądź dochód z innych źródeł. Aplikacja łączy się na krótką chwilę z rachunkiem, pobiera dane posiadacza rachunku oraz historię transakcji z ostatnich 12 miesięcy. Na tej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej. I dzięki temu nie potrzebujesz nic poza dowodem osobistym, by otrzymać pożyczkę. Kontomatik nie tylko zwiększa szansę na otrzymanie pożyczki, ale i przyspiesza formalności.
Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz sms-em i mailem. Jeśli masz rachunek w tym samym banku co KwikMoney, pieniądze mogą być na koncie nawet w kilka minut.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w KwikMoney <<

Wady i zalety pożyczki w KwikMoney

Zalety:

 • pożyczki z krótkim i dłuższym okresem spłaty w jednym miejscu,
 • do 10 tys. zł już za pierwszym razem,
 • intuicyjny proces wnioskowania,
 • umowa podpisywana online,
 • błyskawiczna weryfikacja Kontomatik (możesz mieć 0 zł na koncie),
 • przejrzyste zasady pożyczania,
 • odsetki 0%,
 • na dowód,
 • możliwość zaciągnięcia pożyczki na spłatę posiadanych chwilówek.

Wady:

 • dopiero od 21 lat,
 • pracują tylko od poniedziałku do piątku (do 16),
 • kolejna pożyczka dopiero po spłacie aktywnej pożyczki w całości.

KwikMoney Opinie

Pożyczka w ciągu godziny jest możliwa, co potwierdzają opinie o KwikMoney. Jakie zalety pożyczki wymieniane są najczęściej? Co jeszcze zdradzają klienci firmy? KwikMoney opinie u nas ma bardzo dobre, większość klientów jest zadowolona z pożyczki, szybkiego przelewu na konto i minimalnych formalności. Stąd wysoka ocena KwikMoney ponad cztery gwiazdki. A w naszej ocenie trzy gwiazdki, ale powody nie są związane z samą pożyczką. Firma pracuje tylko od poniedziałku do piątku i tylko w godzinach od 8 do 16. I oferują pożyczki dopiero od 21 lat. Pozostałe aspekty pożyczki oceniamy pozytywnie. KwikMoney dobre opinie zawdzięcza między innymi temu, że formalności załatwisz online, bez wstawiania z fotela. Cały proces składa się dosłownie z kilku kroków, a można pożyczyć niemałą kwotę, już za pierwszym razem.
Opinie o KwikMoney wybrane z pozostawionych poniżej:
„Technologia idzie do przodu. Pieniądze można mieć na koncie po godzinie, bez żadnych formalności- i to jest piękne!”.
„Nic dziwnego, że polecacie tą pożyczkę. Chwilówkę dostałem od ręki, obsługa bardzo miła i szybko się ze mną skontaktowali”.
„Pożyczka jest ekspresowa, przyznawalność duża no i dość długi okres kredytowania. Fajna opcja jest też taka, że nawet pracując na umowę zlecenie macie szansę na jej otrzymanie”.
Przez wiele opinii o KwikMoney przewijają się słowa szybko i ekspresowo. Dotyczą zarówno samego procesu wnioskowania, weryfikacji tożsamości jak i wypłaty pożyczki na konto. Pożyczkę można mieć na koncie jeszcze tego samego dnia, a maksymalny czas oczekiwania na przelew to jeden dzień roboczy. Poza tym KwikMoney ma bardzo dobre opinie jeśli chodzi o obsługę pożyczki i pomoc konsultantów. Profesjonalizm, wsparcie, pomoc na etapie składania wniosku jak i w sytuacji, gdy pojawiają się problemy ze spłatą. Ludzka firma i przyjazne podejście do klienta- KwikMoney opinie ma bardzo dobre w obszarze obsługi klienta.
Interesują Cię mniej pochlebne opinie KwikMoney, znajdziesz je również poniżej, ale jest ich niewiele. Pochodzą od klientów, którym odmówiono pożyczki bądź też nie spłacili zobowiązania w terminie, co wiążę się z uruchomieniem procedury windykacyjnej. A to przekłada się na telefony i sms-y z przypomnieniem bądź próbą porozumienia się z klientem.
Co do opłat i kosztów związanych z pożyczką, opinie o KwikMoney są również w większości pozytywne. Nie ma ukrytych kosztów czy opłat, które wychodzą po czasie. Wszystko od początku do końca jest przedstawione w sposób przejrzysty. Jednym słowem, powtarzając za klientami, którzy wystawili opinie o KwikMoney, uczciwa firma!


KwikMoney Opinie


34
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
fo
Opinia
fo

Ja brałem KwikMoney jest ok jak płacisz terminowo jest ok i można kredyt zawiesić na 6 mie jak drogo to poco brać i na żekać

t.paczus
Opinia
t.paczus

wiesz co , to jeżeli twierdzisz ,ze oferta jest kiepska cenowo , to po co z niej korzystałeś ? Sorry ale jak się wybiera firmę pożyczkową , oferte itd , to się decyduje na taką , która nam odpowiada , która pasuje pod nasze potrzeby .Ja korzystałam z KwikMoney i dla mnie firma pożyczkowa jest bardzo w porządku

boguslawsaracen
Opinia
boguslawsaracen

Jedna z lepszych ofert na rynku, za dużo pytań nie zadają, jedynie co trzeba troche czekać na ostateczny przelew środków ale i tak bardzo polecam!

lydka
Opinia
lydka

pożyczka łatwa, ale spóżnisz sie ze spłatą to nie ma zmiłuj się,musyisz oddać całość, bez możliwośsci przedłużenia. prawie natychmiast , inaczej do windykacji,żadnej polubownej splaty w ratach.całość albo windukacja i BIK

tsbertram
Opinia
tsbertram

Czas poświęcają ale na początku by zyskać klienta.

sz_team
Opinia
sz_team

Czy ktoś z Państwa musiał wysłać skan dowodu przed przyznaniem pożyczki?

maria.gajecka-bozek
Opinia
maria.gajecka-bozek

Moim zdaniem oferta KwikMoney pozostawia wiele do życzenia. Cennik jest wysoki i mimo, że nigdy nie brałem u nich pożyczki to mieli moje dane w bazie i darmowa pożyczka mi się nie należała.

helios1
Opinia
helios1

Szukałem szybkiej pożyczki bo nie mogłem pozwolić sobie na czekanie. Ta była wręcz ekspresowa. Uważam, że warto ją wziąć pod uwagę gdy zależy nam na czasie i dogodnym spłacaniu.

kara901
Opinia
kara901

Długo zastanawiałam się czy warto, czy taka pożyczka jest dla mnie. Teraz spłacam trzecią rate. Nie żałuje decyzji, profesjonalna obsługa, jasne i sprecyzowane zasady. Nie znalazłam Lepszej oferty niż ta.

concordia.ostrow
Opinia
concordia.ostrow

ja tam sobie chwalę KwikMoney -wygodnie i szybko. 45 dni spłaty daje sporo możliwości …dla mnie jedna z lepszych pożyczek na rynku!

ulf
Opinia
ulf

Mnie firma nie przekonuje. BOK pozostawia wiele do zyczenia, cennik również.

agrotex
Opinia
agrotex

Drogo i dużo formalności!

nikol
Opinia
nikol

Muszę stwierdzić, że trochę zdziwiły mnie w większości pozytywne komentarze. Zarejestrowałem się, wysłałem przelew weryfikacyjny, następnie zadzwoniła do mnie pewna pani z informacją, że nie ma problemu – pożyczka zostanie mi przyznana, ale mam przesłać skan dowodu osobistego i wyciąg bankowy z ostatnich 3 miesięcy. Pożyczka na 1000 zł, bogata i dobra historia kredytowa, wszystko spłacane terminowo, stały dochód itd. Mało tego – korzystałem w przeszłości z ofert konkurencji i nigdy nie było najmniejszego problemu. W momencie odebrania telefonu byłem w restauracji, więc nie byłem w stanie zrobić tych skanów, ale miałem je zrobić po powrocie do domu. W domu…

verti-hor
Opinia
verti-hor

Ekspertem nie jestem w dziedzinie pożyczek jednak moim skromnym zdaniem ma ona bardzo dobrą ofertę jak na tak minimalną ilość formalności jaką trzeba tam złożyć. Całą pożyczkę można rozłożyć na 36 miesięcy jeżeli mamy taką potrzebę. U mnie wystarczyło 9 miesięcy jednak fajnie, że jest taka możliwość.

damianos81
Opinia
damianos81

Nie sądziłem, że pieniądze trafią tak szybko na moje konto! Rewelacja! ????

domin54
Opinia
domin54

Więc pierwszą pożyczkę polecam, następne- jak się uda !

connection
Opinia
connection

Polecam

m.tajkowski
Opinia
m.tajkowski

Wygodne raty, doradcy są bardzo szczegółowi, naprawdę dopasowują raty do możliwości klienta. KwikMoney powinien dostać jakąś nagrodę za obsługę i warunki udzielania pożyczek pozabankowych.

lewa77
Opinia
lewa77

Zanim wzięłam pożyczkę w KwikMoney przeczytałam wiele opinii. Były naprawdę różne, pochlebne i te negatywne. Mimo to zdecydowałam się na niewielką pożyczkę. Dokładnie przeczytałam umowę, więc wiedziałam co podpisuję. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Raty spłacałam w terminie. Obiektywnie i z własnego doświadczenia mogę polecić.

anjalim
Opinia
anjalim

Z usmiechem na ustach po chwilówkę?

kontakt-orbisonline
Opinia
kontakt-orbisonline

Zaciągnąłem w tym miejscu pożyczkę miesiąc temu i swojej decyzji nie żałuję. Samo oprocentowanie jest niewysokie, a spłatę zobowiązania udało mi się rozłożyć na niewielkie raty, dzięki czemu jestem w stanie spłacać je o czasie.

ofelia
Opinia
ofelia

Jeszcze nigdy w życiu nie trafiłam na tak nie kompetentną osobę w KwikMoney. Pani z działu windykacji obraziła mnie w rozmowie przez telefon to człowiek dzwoni by poinformować o nie terminowej spłacie i że wyrówna wszystko z odsetkami w następnym miesiacu. To pani z windykacji mówi „że nie ma takiej opcji,, i „żeby się leczyła,, niestety z przykrością mi pisać że jest to najgorsza Firma udzielająca kredytu. I pani z działu windykacji podniosła zbyt daleko swoje kwalifikacje obrażając klienta w rozmiwie. Brak szacunku oraz zwyczajne chamstwo!!!.

opkg
Opinia
opkg

Serdecznie pozdrawiam pana Krzysztofa konsultanta waszej linii. To dzięki niemu zrozumiałam panujące zasady w firmie pożyczkowej KwikMoney, żadne koszta mnie nie zaskoczyły, rata była dopasowana do mojego budżetu, a odsetki nie były kolosalne. Potrzebowałam jedynie zaświadczenia o zarobkach, oraz swojego dowodu osobistego. Uważam że wasz profesjonalizm świadczy o tym jak duże doświadczenie zdobyliście i cieszę się że mogłam wziąć w takiej firmie pożyczkę.

budromet
Opinia
budromet

Lepszej oferty na rynku Panstwo nie znajdziecie.

rafalf
Opinia
rafalf

Nie polecam nikomu KwikMoney, miałem tą samą sytuację, że dzwoniono do kadr z zapytaniem o to czy pracuję. Wstyd i hańba… Nigdy jeszcze żadna firma tak mnie nie potraktowała jak ta.

sratan
Opinia
sratan

Nie wiem co ta firma robi na 1 miejscu pożyczek tak łatwo nie rozdają tylko wyszukują innych firm nie polecam są lepsze firmy

handsome
Opinia
handsome

5000 PLN- rewelacja! Super fimra, bardzo uczciwa, robią często konkursy, promocje i warto korzystać z ich usług! Polecam!

cztery_p
Opinia
cztery_p

Beznadziejny kontakt między klientem a firmą. Sposób w jaki klient jest traktowany to porażka. NIE POLECAM

bigsalop2
Opinia
bigsalop2

Żenada i brak profesjonalizmu państwo z telemarketingu powtarzają wyuczone formułki nie słuchając co się do nich mówi, a ponadto są bardzo nieuprzejmi. w przypadku kilkudniowego opóźnienia naliczają horrendalne opłaty. (najgorsza firma tej branży na rynku). Zarówno informacja telefoniczna jak i e-mail jest przeważnie niekompletna, a często wręcz wprowadzająca w błąd. NIE POLECAM ze względu na niekompetentną obsługę . TRAGEDIA!!!!

pajdun
Opinia
pajdun

Przed chwile chcialam wziac pozyczke i zadzwonilam do Pani szanownej przedstawiciel i spytalam czy przyjdzie do mnie zalatwic formalnosci i w ogole porozmawiac a szanowna Pani odpowiedziala ze juz wrocila do domu i nie chce jej sie znow wychodzic… ludzie paranoja… pojade sobie do biura a jak bedzie chciala przyjsc po rate jakas szanowna Pani to powoem ze mi sie dzis nie chce… ha ha ha…

newbie-listowner-l
Opinia
newbie-listowner-l

wszystko ok jeszcze skorzystam

wkat
Opinia
wkat

Nie ma lepszych na rynku. Szybko i tanio. Polecam.

kosmalavanschaik
Opinia
kosmalavanschaik

Polecam. Są dyskretni i elastyczni.

marcinwiercioch
Opinia
marcinwiercioch

Bardzo dobra firma,pieniądze szybko wpłynęły na konto,jedyny minus niska kwota maksymalna pożyczki.

mjsebek
Opinia
mjsebek

Szybka obsługa, starannie przygotowana umowa, kilka podpisów, a ja kasę miałem w trybie natychmiastowym na koncie. Bardzo polecam firmę kredytową KwikMoney.

czeczuga
Opinia
czeczuga

Mimo negatywnego bigu,dostałam pożyczkę.Wielkim minusem jest czas oczekiwania na przelew,bo do 24godz!Jestem też niezadowolona,poieważ mimo tego że pożyczałam u nich 4 razy,dalej nie chcą mi dać więcej niż 1000zł!W innych chwilówkach nie miała z tym problemu

r.szczepanski
Opinia
r.szczepanski

szybko ,sprawnie , polecam

abaddonus
Opinia
abaddonus

My też wzięliśmy 8 tys a musimy podad 20 oddać. To prawda

cashana
Opinia
cashana

Nigdy nikomu bym ich nie poleciła! Banda oszustow!

rick_walker
Opinia
rick_walker

Dobra firma pozyczkowa

lasy
Opinia
lasy

Dobra firma i dobra oferta.

zizu
Opinia
zizu

Brałam pożyczkę w KwikMoneyie i bardzo sobie chwalę – szybko, bez problemu i zbędnych formalności. oddałam i nie było z niczym problemu!

sphmilpol
Opinia
sphmilpol

Zdecydowanie nie polecam tej firmy i wszędzie będę pisał o jej nieuczciwości. Mimo spłaty pożyczki zgodnie z ich monitem, stwierdzili, że mam niedopłatę około 8 zł. Na prośbę o wyjaśnienie pochodzenia tej niedopłaty, jak również powodów wzrostu zadłużenia o 300% nie są w stanie odpowiedzieć. Po trzech dniach twierdzą, że jest to już ponad 30 zł. Zwróciłem się do rzecznika i będę z nimi walczył, nie popuszczę. Chyba po prostu nie potrafią tego policzyć. NET CREDIT – NIE POLECAM, NET CREDIT – FIRMA OSZUSTÓW. WIĘKSZYCH OSZUSTÓW NIE WIDZIAŁEM.

artr2
Opinia
artr2

Firma na wskroś uczciwa. Wszystko przejrzyste i czytelne. cennik super! WARTO!!!

zika_kasia
Opinia
zika_kasia

Odradzam oszuści właśnie składałem wniosek odmowa wyłudzają grosze faktycznie bezczelne ordynarne babsztyle do miotły z nimi żadnych pożyczek nie udzielają potwierdzam moich poptrzedników wyłudzają dowody osobiste odradzam omijac dalekim łukiem

fuks
Opinia
fuks

Widzę, że admin publikuje tylko pozytywne komentarze.

kasiuncia162
Opinia
kasiuncia162

Zawsze mogę na Was liczyć-a przy budowie to ważna sprawa!Dziękuję.

tomaszc
Opinia
tomaszc

NAJLEPSI!!!

piotr.cichosz
Opinia
piotr.cichosz

Ja potrzebowałem pożyczyć trochę na ślub. Bez problemu wziąłem 5 tys. Spłacam i jest okej, nie ma problemu z telefonami, listami itp. Polecam

arina
Opinia
arina

Korzystałam kilka razy i spłacałam przed czasem, ale teraz odmawiają, pomimo, że na pocztę przychodzą oferty. Nie polecam, nie polecam……