Smartney

Opis produktu Smartney

Smartney to nowa marka na rynku pożyczek pozabankowych, łączy w sobie cechy kredytu bankowego i pożyczki pozabankowej. Do kredytów bankowych zbliżają ją koszty, a do pożyczek pozabankowych formalności ograniczone do minimum, w całości online. Marka Smartney należy do dużej międzynarodowej Grupy Oney Bank, która swoje korzenie ma we Francji. Firma ma za sobą duże doświadczenie, na rynku finansowym obecna jest od 35 lat. Pożyczki i kredyty od Oney Bank dostępne są w jedenastu krajach na świecie, mają ponad 7,6 mln klientów. Chwalą się niskim oprocentowaniem, innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i łatwością pozyskania gotówki. Pożyczkę można otrzymać bez wychodzenia z domu i bez dodatkowych dokumentów. Wszystko czego potrzebujesz, to komputer bądź smartfon z dostępem do internetu. Grupa Oney Bank współpracuje również z dużymi sieciami sklepów (Auchan, Leroy Merlin), gdzie można wnioskować również o kartę kredytową.
To, co z pewnością wyróżnia firmę na tle konkurencji, to wysoka kwota pożyczki bez zabezpieczeń i wychodzenia z domu, do 60 tys. zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Pracują siedem dni w tygodniu. Siedziba firmy mieści się w Warszawie.

Koszty pożyczki w Smartney

Oferta wygląda dobrze, bez zaświadczeń o dochodach, online, ale czy się opłaca? Firma chwali się niskimi kosztami pożyczek i faktycznie RRSO nie przyjmuje dużych wartości. Póki co nie ma żadnych promocji, ale Smartney od niedawna jest na rynku, więc może się to zmienić w przyszłości. Ile kosztuje pożyczka na standardowych warunkach?
Przykład 1: minimalna kwota pożyczki 1000 zł na 12 miesięcy to łączny koszt 160,69 zł, w tym prowizja w wysokości 100 zł i odsetki 60,69 zł. Rata od 96,71 zł.
Przykład 2: 10 tys. zł na 24 raty to koszt 2185,14 zł. Prowizja wyniesie 1000 zł, a odsetki 1185,14 zł. Rata już od 507,59 zł.
Przykład 3: 30 tys. zł na 36 rat to łączny koszt 8434,52. Prowizja za udzielenie pożyczki wyniesie 3 tys. zł, a odsetki 5343,52 zł. Rata już od 1064,82 zł.
Przykład 4: 60 tys. zł na 60 miesięcy, łączny koszt pożyczki w maksymalnej kwocie w wariancie z najdłuższym okresem spłaty to 23 402,13 zł. W tym firma naliczy prowizję w wysokości 5400 zł i odsetki równe 18 002,13 zł. Rata już od 1389,56%.
Rata już od oznacza, że ostateczna oferta może się różnić. Ostateczny koszt zależy od wielu parametrów, między innymi od dochodów i historii kredytowej. Przed zatwierdzeniem oferty należy jeszcze raz dokładnie przeanalizować koszty.


Rodzaje pożyczek w Smartney

Smartney nie dzieli klientów na nowych i wracających, już za pierwszym razem złożysz wniosek o maksymalną oferowaną kwotę. W ofercie firmy pożyczki do 1 tys. zł do 60 tys. zł. Spłatę rozłożysz minimum na 12 miesięcy, a maksymalnie na 60 miesięcy. Minusem oferty jest wydłużanie się okresu spłaty wraz z kwotą pożyczki i odwrotnie, im niższa kwota tym krótszy okres spłaty.
Do tej pory żadna firma pozabankowa nie zdecydowała się na pożyczenie tak dużej kwoty bez dodatkowego zabezpieczenia. Smartney pozostawił konkurencję daleko w tyle, oferując pożyczki na wysokie kwoty i tylko na dowód osobisty. Jak można przeczytać na stronie firmy, do złożenia wniosku nie jest potrzebny żaden inny dokument!
Brak informacji o możliwości zaciągnięcia kolejnej pożyczki w trakcie spłaty. Jest to jednak stosunkowo młoda marka na rynku pożyczkowym, więc z czasem może pojawi się więcej informacji. Podobnie jeśli chodzi o wakacje kredytowe czy zmianę terminu spłaty.
Pożyczkę można spłacić przed terminem, wystarczy zalogować się na swój profil w strefie klienta. Każdy klient ma indywidualny numer konta, na który spłacana jest rata. Jest możliwość podpięcia karty debetowej, dzięki czemu nie musisz pamiętać o spłacie. Jest też opcja skorzystania z szybkich przelewów.

Smartney oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Smartney <<

Smartney - Dane firmy

Smartney Sp. z o.o.

NIP5272859012
REGON380793670
KRS0000747738
Kapitał zakładowy20 000 000

Smartney Dane kontaktowe

Krakowiaków 46
02-255 Warszawa

Telefon: 22 528 88 88

Email: kontakt@smartney.pl

WWW: smartney.pl

Godziny otwarcia Smartney

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 21:00
Sobota - Niedziela: 09:00 - 16:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Smartney

Złożenie wniosku i potwierdzenie dochodów oraz tożsamości przebiega w kilku krokach. Zanim jednak zaczniesz składać wniosek, sprawdź, czy spełniasz wymagania stawiane przez firmę:
• wiek 25 – 70 lat,
• dowód osobisty,
• rachunek bankowy z dostępem online.
Pierwszym krokiem jest wybór kwoty pożyczki i okresu spłaty. Poniżej kalkulatora podana jest orientacyjna wysokość raty. Po kliknięciu w Złóż wniosek, zostaniesz przekierowany do krótkiego formularza. Na wypełnienie czekają rubryki z danymi osobowymi (również pesel) i kontaktowymi. Kolejny etap to potwierdzenie podanych danych. Firma nie podaje z jakiej aplikacji korzysta, natomiast weryfikacja rachunku polega na pobraniu danych osobowych oraz informacji o dochodach. Sprawdzane są bazy dłużników. Na tej podstawie firma podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki bądź odrzuceniu wniosku. Pozytywna decyzja to szybki przelew pieniędzy na konto. Wszystkie procesy są zautomatyzowane więc oczekiwanie na decyzję nie trwa długo. Podobnie jak na przelew, Smartney korzysta z szybkich przelewów DotPay. Pożyczka do pół godziny jest na koncie klienta.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Smartney <<

Wady i zalety pożyczki w Smartney

Zalety:

 • najwyższe kwoty pożyczek na rynku pozabankowym bez żadnych zabezpieczeń,
 • do 60 tys. zł na dowód,
 • bez wychodzenia z domu,
 • krótki wniosek,
 • szybka weryfikacja, 
 • przejrzyste zasady,
 • atrakcyjne warunki,
 • pracują 7 dni w tygodniu,
 • realizują szybkie przelewy,
 • opcja dodania karty debetowej do profilu.

Wady:

 • dopiero od 25 lat,
 • okres spłaty uzależniony od kwoty,
 • mało informacji na stronie.

Smartney Opinie


21
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
mitochondria
Gość
mitochondria

Nie polecam firmy Smartney. Ludzie jeżeli macie możliwość to szukajcie gdzie indziej. Firma z która nie idzie się dogadac. Kilka dni po terminie spłaty zadzwoniłem i przekazalem informację, że wplace dzisiaj a pan zaczął straszyc mnie wyłudzeniem pieniędzy… Bezczelny typ! Naprawde nie polcem. Wpłaciłem całość po 4 dniach od terminu i nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego z firmą krzak.

jaku
Gość
jaku

Smartney w tej sytuacji świetnie się sprawdziła, złożyłam wniosek i w niecałe kilka min dostałam przelew. SUper!

l90tfni
Gość
l90tfni

Pieniądze dostałam naprawdę szybko. Polecam.

Johnny
Gość
Johnny
Ocena :
     

Działa tak jak inne firmy tego typu. RATA OD….. co oznacza że do momentu zawarcia umowy nie wiesz ile rata wyniesie.
Nie dajcie się zwieść… Bo będzie płacz i zgrzytanie zębów, a Wasze uzasadnienie: NIE WIEDZIAŁEM , NIE DOCZYTAŁEM nie będzie żadnym argumentem. Pewne firmy żerują na niewiedzy innych.

Czy naprawdę nasze społeczeństwo jest tak naiwne, że podawać obcym osobom, niesprawdzonej, nowej, wątpliwej firmie swoje dane osobowe, kontakt, PESEL i nr konta??? Opanujcie się ludzie!!!

rtcbhmc
Gość
rtcbhmc

Mojemu znajomemu dali pożyczkę bezproblemowo pomimo tego że ma negatywny wypis w Bik i nie ma zatrudnienia , natomiast mi odmówiono pomimo czystych baz i umowy o pracę. Weseli są.

k_bogdan
Gość
k_bogdan
Ocena :
     

Warunki umowy jak dla mnie OK. Przejechałem sie na innej firmie więc dmuchałem na zimne:) Formalności trwają krótko i wszystko przez neta. Polecam.

anrychle
Gość
anrychle
Ocena :
     

Drugiej tak dobrej firmy na rynku nie znajdziecie.

mka.olsen
Gość
mka.olsen
Ocena :
     

Naobiecywać to każdy potrafi, a jak juz wypelnisz ten długi wniosek to dostajesz informacje, że mogą Ci przyznac POLOWE kwoty, o którą aplikujesz. Spoko, zgadzasz sie i co? Tydzień prawie czekasz na kase! Aplikowałem w środę, a kasa byla na koncie w poniedziałek- nie jest to oferta dla osob, którym zależy na czasie, bo kasa nie jest w 15 minut!!!

ekz
Gość
ekz
Ocena :
     

super,szybko,miło i tanio

g_zdzieszowice
Gość
g_zdzieszowice
Ocena :
     

Wniosek do wypelnienia jest przejrzysty, czytelny i krotki.

tent
Gość
tent
Ocena :
     

Oby jak najwięcej takich firm na rynku to już nikt nie będzie się bał chwilówek.

woksio
Gość
woksio
Ocena :
     

Super firma pozyczkowa. Dziekuje

kanwodkrakow
Gość
kanwodkrakow
Ocena :
     

Bardzo uczciwa i solidna firma. Jestem pozytywnie zaskoczona tym jak profesjonalnie mnie potraktowano. Również ofertę, którą mi zaproponowano pracownicy starannie przygotowali pod moje możliwości finansowe tak abym nie miała żadnych problemów ze spłatą. Serdecznie polecam Smartney każdemu.

rbh.gdansk
Gość
rbh.gdansk
Ocena :
     

Te ich promocje nie plać oprocentowania i zooszczędż 30 zł są śmiechu warte!

rolgeo
Gość
rolgeo
Ocena :
     

Oszusci gowno prawda opinie pisza sobie pracownicy oszusci to estonskie bankruty chamska ordynarna obsluga belkoczaca po polski nawet prymitywy po polsku dobrze nie mowia omijac dalekim lukiem

paszczakow
Gość
paszczakow
Ocena :
     

Firma z taka ilościa pozytywnych komentarzy nie może być zła.

hloboda
Gość
hloboda

A moga ludzi straszyc ze przyjda do domu mamy i coś jej zabiora?

wild_asylum
Gość
wild_asylum
Ocena :
     

Długo zastanawiałam się czy warto, czy taka pożyczka jest dla mnie. Teraz spłacam trzecią rate. Nie żałuje decyzji, profesjonalna obsługa, jasne i sprecyzowane zasady. Nie znalazłam Lepszej oferty niż ta.

takasama
Gość
takasama
Ocena :
     

pierwsza pożyczka darmowa załatwiłem to w 15 min …teraz trzeba się zmieścić w 45 dniach…hehe

piotr.pawlowski
Gość
piotr.pawlowski
Ocena :
     

Świetna współpraca. Kontakt bezproblemowy. Jestem bardzo zadowolona. Szybka decyzja bez zbędnych formalności, szybki przelew…Jedyna uwaga: przy wcześniejszej spłacie nie jest widoczna na stronie rzeczywista należność. Firma co prawda zwraca nadpłatę, ale mogłoby się to odbywać automatycznie.

bieganie
Gość
bieganie
Ocena :
     

Szkoda czasu, naciągacze nie udzielają żadnych pożyczek, żadnych wpisów nie mam, korzystałem w vivus ponad dwa lata, spłata 5 tysięcy przed terminem, u nich chciałem 300 zł, bezczelna baba odbiera telefon, skandal, pytają o prywatne rzeczy, potem odmowa, rzekomo wynik kontroli kredytowej, oni groszem złodzieje nie śmierdzą, banda złodziei, najgorszy jest facet który tam pracuje, arogant i cham z podwórza, śmietnik i bazar, a nie firma pożyczkowa, tak jak inni zgłaszam sprawę do Związku Firm Pożyczkowych, i Rzecznika Praw Konsumentów, wyłudzają tylko dane i handlują nimi, odradzam stanowczo

francus
Gość
francus
Ocena :
     

Odradzam banda dużych oszustów!!!!!!!!bezczelna obsługa opinię piszą sobie pracownicy chamy i złodzieje, żadnych pożyczek nie udzielają złożylismy ze znajomymi 26 wniosków, wszystkie osoby czyste w bazach, wyłudzili dane z konta, pesel i dowód i odmowa, gównem śmierdzą a nie środkami banda degeneratów potwierdzam

tokarski
Gość
tokarski
Ocena :
     

Nigdy w życiu oszuści!!!nic nie udzielają wyłudzają dane, sami sobie wystawiają opinie na dodatek obsługa chamska bezczelna czekam na bankructwo tej pseudo firmy kogucik banda oszustów

rodrige
Gość
rodrige
Ocena :
     

ciekawe kto pisze te psalmy pochwalne,jesli ktos w ciagu poltorej roku splaca 3 razy tyle ile wzial musi byc bez komentarza