Taratatu

Opis produktu Taratatu

Niech nie zmyli Cię dziwnie brzmiąca nazwa, marka Taratatu należy do firmy z polskim kapitałem, FinGO Capital S.A. W ofercie pożyczki ratalne do 4 tys. zł, z okresem spłaty do 24 miesięcy. Firma stawia przede wszystkim na jasne zasady oraz odpowiedzialne pożyczanie. Klienci sprawdzani są w BIK i BIG-ach, nie akceptują wpisów w bazach dłużników. Są szczegółowo informowani o wszystkich kosztach pożyczki, terminach spłaty, a w przypadku problemów z uregulowaniem raty, do dyspozycji pozostają konsultanci. Firma stawia na edukację klientów w obszarze finansów i prawa, nie zamykając się, jak można przeczytać na ich stronie, na osoby marginalizowane przez banki bądź tych, którzy mają obawy przed zaciągnięciem pożyczki, także mile widziani są klienci z czystą kartą w BIK, czyli bez historii kredytowej. Kadra Taratatu to doświadczeni w obszarze finansów eksperci, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, dobierając ofertę do potrzeb i możliwości finansowych klienta.
Firma stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu pożyczka ratalna może znaleźć się bardzo szybko na koncie. Tożsamość weryfikowana jest przez Kontomatik, trwa to krótką chwilę. Jedyny minus to konieczność posiadania konta w tym samym banku co firma, by pieniądze znalazły się na koncie w kilka minut.

Koszty pożyczki w Taratatu

Po wejściu na stronę Taratatu wita nas pozytywny komunikat: Rata 0%, ale nie jest to zupełnie rata 0%. Biorąc pożyczkę nie zapłacimy odsetek, ale prowizję przygotowawczą i administracyjną już tak.
Przykład 1: pożyczka 1000 zł, spłata 6 rat- koszt 400 zł, z tego prowizja administracyjna 150 zł, a prowizja przygotowawcza 250 zł. Jeśli zdecydujesz się na 12 rat, wówczas łączny koszt wzrośnie o 150 zł i wyniesie 1550 zł.
Przykład 2: pożyczka 2000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy- koszt 1100 zł, z czego prowizja administracyjna wyniesie 600 zł, a prowizja przygotowawcza 500 zł. Decydując się na 24 raty, koszt wzrośnie o 600 zł i łączna kwota do spłaty wyniesie 3700 zł.
Przykład 3: pożyczka 3000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy- koszt 1650 zł, prowizja administracyjna wyniesie 900 zł, a prowizja przygotowawcza 750 zł. Jeśli zdecydujesz się na 24 raty, łącznie zwrócisz kwotę 5550 zł.
Przykład 4: maksymalna kwota pożyczki oferowana przez Taratatu, 4000 zł, ze spłatą w 24 ratach to koszt 3400 zł. 2400 zł zapłacimy prowizji administracyjnej, a 1000 zł prowizji przygotowawczej.


Rodzaje pożyczek w Taratatu

Oferta Taratatu jest taka sama dla nowych jak i wracających klientów. Już za pierwszym razem możesz wnioskować o maksymalną kwotę pożyczki z najdłuższym okresem spłaty. Pozytywna decyzja zależy od posiadania zdolności kredytowej do spłaty pożyczki.
Taratatu oferuje pożyczki od 1000 zł do 4000 zł. A jeśli chodzi o okres spłaty, to firma oferuje rozłożenie pożyczki na 3 do 24 rat. W tym samym czasie można mieć tylko jedną aktywną pożyczkę. Każdą kwotę rozłożysz na dowolną ilość rat, możesz wziąć 1000 zł na 24 miesiące, bądź 4000 zł na 2 miesiące. Jeśli masz wątpliwości, co do tego czy podołasz spłacie wyższej raty bądź czy wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, lepszym rozwiązaniem będzie niższa rata, czyli dłuższy okres. Ma to jeden minus, wyższe koszty niż przy krótszym okresie spłaty.
Firma niestety nie informuje co w sytuacji, gdy klient nie jest w stanie uregulować raty. Brak w ofercie opcji wakacji kredytowych bądź odroczenia spłaty raty czy zmiany terminu. Szczegółowe informacje, co robić jeśli nie masz na spłatę raty, uzyskasz kontaktując się z biurem obsługi klienta.

Taratatu oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Taratatu <<

Taratatu - Dane firmy

FinGO Capital S.A.

NIP1132930245
REGON366553244
KRS0000663247
Kapitał zakładowy750 000 PLN

Taratatu Dane kontaktowe

Grochowska 152 lok.3
04-329 Warszawa

Telefon: 221218679

Email: kontakt@taratatu.pl

WWW: taratatu.pl

Godziny otwarcia Taratatu

Poniedziałek - Piątek: 08:00-16:00
Sobota - Niedziela: 08:00-16:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Taratatu

Oferta Taratatu skierowana jest do określonej grupy osób:
• w wieku od 21 do 70 lat,
• posiadających polskie obywatelstwo i miejsce zameldowania na terenie Polski,
• posiadających rachunek w polskim banku z dostępem online.
Proces wnioskowania jest intuicyjny i nawet osoba niezaznajomiona z komputerem, podążając za wskazówkami, poradzi sobie bez żadnego problemu. Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie. Wybierz kwotę pożyczki i okres spłaty, a następnie kliknij 'pożyczam'. Podaj mail, hasło, potwierdź hasło, zarejestruj profil. W kolejnym kroku potwierdź swoje dane za pomocą aplikacji Kontomatik. Przez stronę Taratatu zaloguj się na swój rachunek bankowy. Nie ma innej możliwości potwierdzenia danych. Połączenie jest w pełni bezpieczne, login i hasło nie są nigdzie zapisywane ani zapamiętywane. Kontomatik łączy się na krótką chwilę z bankiem, pobiera dane posiadacza rachunku oraz historię transakcji. Na tej podstawie powstaje raport dotyczący zdolności kredytowej. Rozpatrzenie wniosku, w ciągu dnia (w godzinach pracy firmy, od 8 do 16) trwa kilka minut. Natomiast, jeśli złożysz wniosek po godzinach pracy, zostanie rozpatrzony w najbliższym dniu roboczym.
Umowa podpisywana jest online. A pieniądze wysyłane zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Taratatu <<

Wady i zalety pożyczki w Taratatu

Zalety:

 • wygodne raty do 24 miesięcy,
 • dla osób z pustym BIK-em,
 • przejrzyste zasady,
 • błyskawiczna weryfikacja przez Kontomatik,
 • szybka decyzja pożyczkowa,
 • umowa podpisywana online,
 • pieniądze mogą być na koncie jeszcze tego samego dnia,
 • intuicyjny proces wnioskowania,
 • odsetki 0%.

Wady:

 • dopiero od 21 lat,
 • nie akceptują obecności w bazach dłużników,
 • pracują tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
 • nie realizują szybkich przelewów.

Taratatu Opinie


Taratatu Opinie


24
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
gdansk2
Gość
gdansk2

Polecem wszystkim

faelad
Gość
faelad

Brałam u nich 8 tys na początku mojej działalności mój zarobek to był 3 tys spłacilam ponad 17 tys umowa została zamknięta teraz chciałam skorzystać drugi raz i tu śmiech na sali mam większy dochód niż za pierwszym razem dłużej prowadzę działalność mój dochód ponad 6tys chciałam otrzymać około 20tys i tu klapa ich propozycja to 4 tys. Masakra

konferencje
Gość
konferencje

Wszystko szybko i sprawnie

webmajster
Gość
webmajster

To najtasza ze wszytskıch dostępnych na chwilę obecną ofert na rynku. Nie dziwi mnie, że od wielu miesięcy zajmują pierwsze miejsca w rankingach.

consorg
Gość
consorg

Opinia konkurencji? I bądź tu mądry która opinia jest prawdziwa!

goie.mikolow
Gość
goie.mikolow

mi odpowiada Taratatu, szybkość załatwienia sprawy, konkretność i to że wszystko jest wyjaśnione już na wstępie…super sprawa

republicradio
Gość
republicradio

Polecsam ta chwilowe:) No problem ze splata ! Przedluzyli mi termin i jest spoko.

pld-list
Gość
pld-list

Dostałam odmowę nie wiadomo dlaczego.. Firma jest bardzo nie przyjemna w obsłudze, konsultanci, nie mili w rozmowie. Nie polecam tej firmy.

liberal
Gość
liberal

Sprawdzają konto bankowe, a i tak przyznają tylko 500 zł.

olda
Gość
olda

Najlepsi z najlepszych!

moby
Gość
moby

Świetna firma. Polecam!

piotr_antonik
Gość
piotr_antonik

Pożyczyłam 8 000 zł na rozbudowę swojego salonu fryzjerskiego. Gotówkę otrzymałam szybko, dzięki osobistemu Doradcy z Taratatu, który pomógł mi załatwić wszystkie formalności.

larslaj
Gość
larslaj

Szybko i tanio, a przy okazji uczciwie- perfect kombinejszyn;)

kleina
Gość
kleina

ODRADZAM.

kamienie
Gość
kamienie

pierwsza pożyczka darmowa załatwiłem to w 15 min …teraz trzeba się zmieścić w 45 dniach…hehe

rachel
Gość
rachel

Kasa błyskawicznie na koncie.

meja
Gość
meja

w jakim banku miala/es konto

k.sozanski
Gość
k.sozanski

Wszystkie firmy pozyczkowe powinny sie od nich uczyc

tomasz.wozniak
Gość
tomasz.wozniak

45 to bardzo dużo, moim zdaniem dobre podejście do klienta. polecam bo szybko i nie trzeba łazić i załatwiać nie wiadomo ile formalnosci.

him
Gość
him
Ocena :
     

Polecam wszystkim – solidna firma!

blach
Gość
blach
Ocena :
     

Dzięki tej nowej promocji 1400zł na 45dni przy pierwszej pożyczce ich oferta jest jedną z najlepszych na rynku!!! Bez problemu dostałem kase na konto po kilku minutach! Wszystko SUPER

paulinasiem
Gość
paulinasiem
Ocena :
     

Niewiele jest firm, które mają dobra oferte i nie oszukuja swoich klientów, a Taratatu to jedna z nich!

lgrant
Gość
lgrant
Ocena :
     

ok

mfloryan
Gość
mfloryan
Ocena :
     

Dobra pożyczka! Dostałam od ręki

hefrista
Gość
hefrista
Ocena :
     

Mojemu znajomemu dali pożyczkę bezproblemowo pomimo tego że ma negatywny wypis w Bik i nie ma zatrudnienia , natomiast mi odmówiono pomimo czystych baz i umowy o pracę. Weseli są.

naftoport
Gość
naftoport
Ocena :
     

Bylam klientka pomimo wczesniejszych splat 2 pozyczek kolejna odmowa szkoda pisac o nich nie szanuja dobrych i uczciwych klientow

pborek
Gość
pborek
Ocena :
     

Wszystko jest proste szybkie i przejrzyste goraco polecam!!!!

molczyk
Gość
molczyk
Ocena :
     

NIE POLECAM. Przy próbie pożyczenia 2000zł, od razu dostałem negatywną odpowiedz, zaproponowano mi za to pożyczkę w kwocie 900zł. Kiedy zgodziłem się, pseudo firma nie zweryfikowała ponownie mojego wniosku, tylko od razu kazała mi przelać złotówkę na ich konto. Po przelaniu 1zł dostałem kolejną negatywną odpowiedź, poza tym dowiedziałem się, ze ta złotówka nie zostanie mi oddana. W mojej opinii nie chodzi oczywiście o tą złotówkę, tylko o to że ta firma to zwykli naciągacze, bo jeżeli już na starcie okradają cię, to później może być tylko gorzej.

wieszaki
Gość
wieszaki
Ocena :
     

Od samego poczatku firma pokazuje najwyższa klasę. Oferta jest zdecydowanie najlepsza ze wszytskich dostępnych na rynku.

wybrana_nazwa
Gość
wybrana_nazwa
Ocena :
     

Odradzam wyłudzili dowód osobisty mam wpis do BIKU na 750 zł pożyczki nie dostałam złożyłam sprawę do Prokuratury ostrzegam przed Anna S, oraz Olgą to oszustki

miechu
Gość
miechu
Ocena :
     

600PLN to troche malo zeby byc w czolowce najlepszych firm pozyczkowych

Łobuz
Gość
Łobuz
Ocena :
     

Polecam! Najtańsza pożyczka na rynku – w dodatku od ręki.

domeldel
Gość
domeldel
Ocena :
     

Potrzebowałam dzisiaj trochę gotówki na szybko dla dzieci. Chwila moment wniosek, szybka weryfikacja telefoniczna. A gdy pieniążki nie pojawiły się od razu na koncie. 1 telefon, minutowa rozmowa i po 5 minutach pieniążki znalazły się na moim koncie. Polecam!

krolowa
Gość
krolowa
Ocena :
     

Nie polecam. Drogo!

halla
Gość
halla
Ocena :
     

Jedna z lepszych ofert na rynku. Obsługa pierwsza klasa, z tak miłym traktowaniem w żadne firmie pożyczkowej się nie spotkałem. Sztos.

tgesing
Gość
tgesing
Ocena :
     

bardzo profesjonalne traktowanıe klienta

ipmt
Gość
ipmt
Ocena :
     

Beznadziejna firma! OSZUSCI!