Taratatu

Opis produktu Taratatu

Niech nie zmyli Cię dziwnie brzmiąca nazwa, marka Taratatu należy do firmy z polskim kapitałem, FinGO Capital S.A. W ofercie pożyczki ratalne do 4 tys. zł, z okresem spłaty do 24 miesięcy. Firma stawia przede wszystkim na jasne zasady oraz odpowiedzialne pożyczanie. Klienci sprawdzani są w BIK i BIG-ach, nie akceptują wpisów w bazach dłużników. Są szczegółowo informowani o wszystkich kosztach pożyczki, terminach spłaty, a w przypadku problemów z uregulowaniem raty, do dyspozycji pozostają konsultanci. Firma stawia na edukację klientów w obszarze finansów i prawa, nie zamykając się, jak można przeczytać na ich stronie, na osoby marginalizowane przez banki bądź tych, którzy mają obawy przed zaciągnięciem pożyczki, także mile widziani są klienci z czystą kartą w BIK, czyli bez historii kredytowej. Kadra Taratatu to doświadczeni w obszarze finansów eksperci, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, dobierając ofertę do potrzeb i możliwości finansowych klienta.
Firma stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu pożyczka ratalna może znaleźć się bardzo szybko na koncie. Tożsamość weryfikowana jest przez Kontomatik, trwa to krótką chwilę. Jedyny minus to konieczność posiadania konta w tym samym banku co firma, by pieniądze znalazły się na koncie w kilka minut.

Koszty pożyczki w Taratatu

Po wejściu na stronę Taratatu wita nas pozytywny komunikat: Rata 0%, ale nie jest to zupełnie rata 0%. Biorąc pożyczkę nie zapłacimy odsetek, ale prowizję przygotowawczą i administracyjną już tak.
Przykład 1: pożyczka 1000 zł, spłata 6 rat- koszt 400 zł, z tego prowizja administracyjna 150 zł, a prowizja przygotowawcza 250 zł. Jeśli zdecydujesz się na 12 rat, wówczas łączny koszt wzrośnie o 150 zł i wyniesie 1550 zł.
Przykład 2: pożyczka 2000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy- koszt 1100 zł, z czego prowizja administracyjna wyniesie 600 zł, a prowizja przygotowawcza 500 zł. Decydując się na 24 raty, koszt wzrośnie o 600 zł i łączna kwota do spłaty wyniesie 3700 zł.
Przykład 3: pożyczka 3000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy- koszt 1650 zł, prowizja administracyjna wyniesie 900 zł, a prowizja przygotowawcza 750 zł. Jeśli zdecydujesz się na 24 raty, łącznie zwrócisz kwotę 5550 zł.
Przykład 4: maksymalna kwota pożyczki oferowana przez Taratatu, 4000 zł, ze spłatą w 24 ratach to koszt 3400 zł. 2400 zł zapłacimy prowizji administracyjnej, a 1000 zł prowizji przygotowawczej.


Rodzaje pożyczek w Taratatu

Oferta Taratatu jest taka sama dla nowych jak i wracających klientów. Już za pierwszym razem możesz wnioskować o maksymalną kwotę pożyczki z najdłuższym okresem spłaty. Pozytywna decyzja zależy od posiadania zdolności kredytowej do spłaty pożyczki.
Taratatu oferuje pożyczki od 1000 zł do 4000 zł. A jeśli chodzi o okres spłaty, to firma oferuje rozłożenie pożyczki na 3 do 24 rat. W tym samym czasie można mieć tylko jedną aktywną pożyczkę. Każdą kwotę rozłożysz na dowolną ilość rat, możesz wziąć 1000 zł na 24 miesiące, bądź 4000 zł na 2 miesiące. Jeśli masz wątpliwości, co do tego czy podołasz spłacie wyższej raty bądź czy wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, lepszym rozwiązaniem będzie niższa rata, czyli dłuższy okres. Ma to jeden minus, wyższe koszty niż przy krótszym okresie spłaty.
Firma niestety nie informuje co w sytuacji, gdy klient nie jest w stanie uregulować raty. Brak w ofercie opcji wakacji kredytowych bądź odroczenia spłaty raty czy zmiany terminu. Szczegółowe informacje, co robić jeśli nie masz na spłatę raty, uzyskasz kontaktując się z biurem obsługi klienta.

Taratatu oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Taratatu <<

Taratatu - Dane firmy

FinGO Capital S.A.

NIP1132930245
REGON366553244
KRS0000663247
Kapitał zakładowy750 000 PLN

Taratatu Dane kontaktowe

Grochowska 152 lok.3
04-329 Warszawa

Telefon: 221218679

Email: kontakt@taratatu.pl

WWW: taratatu.pl

Godziny otwarcia Taratatu

Poniedziałek - Piątek: 08:00-16:00
Sobota - Niedziela: 08:00-16:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Taratatu

Oferta Taratatu skierowana jest do określonej grupy osób:
• w wieku od 21 do 70 lat,
• posiadających polskie obywatelstwo i miejsce zameldowania na terenie Polski,
• posiadających rachunek w polskim banku z dostępem online.
Proces wnioskowania jest intuicyjny i nawet osoba niezaznajomiona z komputerem, podążając za wskazówkami, poradzi sobie bez żadnego problemu. Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie. Wybierz kwotę pożyczki i okres spłaty, a następnie kliknij 'pożyczam'. Podaj mail, hasło, potwierdź hasło, zarejestruj profil. W kolejnym kroku potwierdź swoje dane za pomocą aplikacji Kontomatik. Przez stronę Taratatu zaloguj się na swój rachunek bankowy. Nie ma innej możliwości potwierdzenia danych. Połączenie jest w pełni bezpieczne, login i hasło nie są nigdzie zapisywane ani zapamiętywane. Kontomatik łączy się na krótką chwilę z bankiem, pobiera dane posiadacza rachunku oraz historię transakcji. Na tej podstawie powstaje raport dotyczący zdolności kredytowej. Rozpatrzenie wniosku, w ciągu dnia (w godzinach pracy firmy, od 8 do 16) trwa kilka minut. Natomiast, jeśli złożysz wniosek po godzinach pracy, zostanie rozpatrzony w najbliższym dniu roboczym.
Umowa podpisywana jest online. A pieniądze wysyłane zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Taratatu <<

Wady i zalety pożyczki w Taratatu

Zalety:

 • wygodne raty do 24 miesięcy,
 • dla osób z pustym BIK-em,
 • przejrzyste zasady,
 • błyskawiczna weryfikacja przez Kontomatik,
 • szybka decyzja pożyczkowa,
 • umowa podpisywana online,
 • pieniądze mogą być na koncie jeszcze tego samego dnia,
 • intuicyjny proces wnioskowania,
 • odsetki 0%.

Wady:

 • dopiero od 21 lat,
 • nie akceptują obecności w bazach dłużników,
 • pracują tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
 • nie realizują szybkich przelewów.

Taratatu Opinie


Taratatu Opinie


148
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
marshal
Opinia
marshal

W Taratatuie brałaem dwie pożyczki po 1000 zł i było OK. bez wychodzenia z domu i na dobrtych warunkach bez BIK!

adrian.wabich
Opinia
adrian.wabich

Fajna oferta i okres spłaty dłuższy niż u konkurencji.

Beata
Opinia
Beata

Od jakiegoś czasu maja błąd I nie przychodzi kod sms weryfikujący numer telefonu przez co nie można złożyć wniosku :((

finney
Opinia
finney

firma godna uwagi polecam

mamik
Opinia
mamik

Mam raczej pozytywne doświadczenia z firmą. Są uczciwi, a pieniądze wypłacaja dość szybko. Raczej jestem na tak.

fikus
Opinia
fikus

Firma jest bardzo uczciwa. Nie ma problemów z nękaniem czy haczykami w umowie. polecam!

mknap
Opinia
mknap

Polecam !!!! Kredyt łatwo dostępny i spłacanie też nie sprawia większych kłopotów. Można się z nimi dogadać. Polecam!

sp34
Opinia
sp34

No to na pewno się nie pojawi bo komentarz nie odpowiada standardom dupolizania

czimex
Opinia
czimex

Tanioszka. świetna oferta!!!

zgloszenia.kz
Opinia
zgloszenia.kz

Aż się zdziwiłem że tak szybko i bez pytań 3koła wpłynęło

o2_o2
Opinia
o2_o2

skladasz wniosek i kasa OD RAZU jest na koncie. Chyba najszybciej działaja ze wszytskich firm pożyczkowych- więc serdecznie polecam jesli komuś wyjątkowo zależy na czasie. Do tego firma jest uczciwa, cennik w porządku i wszytsko super. Polecam serdecznie!

filipski
Opinia
filipski

Poniżej wklejam artykuł, pierwotnie opublikowany w Gazecie Wyborczej i tym, jak Creamfinance Poland Sp. z o.o. udostępnia przypadkowym osobom dane osobowe swoich klientów. Jeśli zatem chcesz, aby przypadkowi ludzie dowiedzieli się, jaki masz adres zamieszkania, nr PESEL, że musisz brać chwilówki – podpisz umowę z tą firmą. Nie wierz opiniom wystawianym przez opłaconych klakierów, bo oni dostają wynagrodzenie za dobre oceny tej szemranej firmy, uwierz tym, którzy mieli z nią do czynienia – w Creamfinance Twoje dane osobowe nigdy nie będą bezpieczne. Nawet w gazetach o tym piszą!!!

breadfan
Opinia
breadfan

drogo, drogo, drogo. Do tego kiepska obsluga i wysokie koszta przedluzen. nie polecam.

bratek
Opinia
bratek

odrzucają wnioski nawet na niską kwotę nie podaj przyczyn. U innych nie ma problemów a tu na maxa.

bib
Opinia
bib

Bardzo dobra oferta pozyczkowa . Pozyczyłam 500 zł na 62 dni !! Bez odsetek oczywiscie

wilkadw
Opinia
wilkadw

Jedna z najgorszych firm udzielających pożyczek. Horrendalne oprocentowanie oraz kwota ubezpieczenia. Ciągłe wizyty w placówkach oraz telefony na infolinię aby uzyskać informację o zwrocie kosztów ubezpieczenia po spłaceniu pożyczki w całości jednorazowo nic nie dają – nikt nic nie wie, każdy jest „niekompetentny do udzielania tego typu informacji”, tak więc świetnych pracowników zatrudniają – samych niekompetentnych. A pan Jerzy Kniaś, kierownik ma w zwyczaju odkładanie słuchawki, kiedy nie umie odpowiedzieć na zadane pytanie lub próbuje odpowiedzieć krzycząc na dzwoniącego. Brawo!!!! A i również ciągle zastraszanie. To jest sposób działania firmy Taratatu.

agencja2xm
Opinia
agencja2xm

Brałem u nich pieniądze już dwukrotnie. Bardzo solidna firma. Jeśli będzie potrzeba wezme i trzeci raz!!! Zaufałem im- i polecam firme net credit innym!

agnieszka.frelek
Opinia
agnieszka.frelek

Wzięłam tam pożyczkę na początku roku na kwotę 2300 zł i postanowiłam spłacić to w 6 miesięcy. Wiem, że okres kredytowania jest tam dość długi jednak mnie wystarczył krótszy czas. Dlatego jeżeli potrzebujecie pożyczki z długim okresem kredytowania to ta się sprawdzi.

ewaro
Opinia
ewaro

Dla mnie mają 10 na 10! Super firma.

halfling15
Opinia
halfling15

Rzetelnie i szybko! Dla mnie oferta na 100%!

dark_vengeance
Opinia
dark_vengeance

Zawsze bałam się chwilówek a jednak pozytywnie się rozczarowałam. Potrzebowałam szybkiego zastrzyku finansowego. W banku proces kredytowy był strasznie skomplikowany i długi. Poszukałam innej możliwej opcji i znalazłam firme Taratatu. Rewelacja! Pieniądze na koncie w 15 min i zero prowizji!! Przy drugiej pożyczce dostałam 50% zniżkę. Panie z Biura Obsługi Klienta bardzo kompetentne.

tbn_lucas
Opinia
tbn_lucas

Najlepsi z najlepszych!!!

m.pepel
Opinia
m.pepel

Ja jestem z mojej pożyczki zadowolony, ale nie będę wszytskich namawiał zeby brali pożyczki. Kto chce niech bierze. Mnie nie oszukali. U mnie było szybko. Wsyztsko ok.

exdrob
Opinia
exdrob

super sprawa. Pomoc w każdej chwili, szybko. polecam

pkb_gdansk
Opinia
pkb_gdansk

Jak dla mnie to Nr.1 KASA w 5 minut. Jak oddaję wcześniej to adekwatne mniej i nie parę złotych tylko naprawdę uczciwie.

czarny_rycerz_
Opinia
czarny_rycerz_

Ile ludzi tyle opinii, dlatego najlepiej sprawdzić na sobie. W Taratatu początkowo pożyczyłam 1000zł , kiedy bez problemu udało mi się spłacić tą pożyczkę , to zdecydowałam się na dużo większą. I tutaj również nie miałam żadnych problemów. Grunt to bardzo dokladnie czytać umowy, wtedy nic nas nie zaskoczy.

lukasz_dobromirski
Opinia
lukasz_dobromirski

Obsługa jak mało gdzie. Uczciwie i bardzo życzliwie. Do tego cennik spoko! Bardzo polecam- bo firma jest uczciwa!

hartmet
Opinia
hartmet

Najlepsza opcja przed swietami. 1500 szybciutko na koncie.

akubala
Opinia
akubala

profeska, kasa odrazu

odyssey
Opinia
odyssey

Taka oferta to ja rozumiem.

andrzej.jasinski
Opinia
andrzej.jasinski

Cenowo wypadaja na serio super na tle konkurencji.

lekarz
Opinia
lekarz

jestem bliski śmiechu jak czystam wszytskie te negatywne opinie. Firma jest na wskroś uczciwa, a ich oferta należy do jednej z najlepszych na rynku!

zdrowie_sekretarz
Opinia
zdrowie_sekretarz

Nie brałem nigdy pożyczek tego typu. Taratatu to moja pierwsza. Było ok i bez niespodzianek. Rzeczywiście pierwsza bez odsetek chwilówka. Brałem 500 i 500 oddałem

jacus
Opinia
jacus

Bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie. Taratatu to solidna firma, która bardzo mi pomogła. Polecam każdemu. Dziękuję!

jarwnek
Opinia
jarwnek

Dość często pożyczam u nich pieniądze i zawsze wszystko przebiega tak jak powinno. Bardzo polubiłem tą firmę i na pewno dalej będę korzystał z ich usług

emi_mona
Opinia
emi_mona

Oferta na pierwszy rzut oka wydaje sie byc rewelacyjna= nie ma sie co oszukiwac ale 45 dniowy okres splaty jest duzym plusem, ale co jest standardem- obiecuja 2000 zl, a najchetniej przyznaja 500 zl.

argus87
Opinia
argus87

Zdecydowanie nie polecam. Wyłudzają dane osobowe, uważajcie

wan4
Opinia
wan4

Firmy zachęcają darmowymi pozyczkami a jak sie do nich chce wrócić to niezła zaskakówka czlowieka bierze jak przesuwa po suwaku i widzi koszt pozyczki! Na szczęście w Taratatu koszty kolejnych pozyczek nie są z kosmosu!

zico
Opinia
zico

Odrzucane wnioski mimo idealnej historii.

mpietka
Opinia
mpietka

Najlepsze w PC jest to, że biorą pod uwagę dochody nawet z UoD. Gdyby nie to nie mógłbym pozwolić sobie na wymianę drzwi wejściowych, które były już mocno zniszczone.

monikamironska
Opinia
monikamironska

Nieprawdziwa oferta 0 zł za pierwszą pożyczkę.Po rozpatrzeniu wniosku zaproponowali „kontroferte” 400 zł za ponad 100 zł prowizji szkoda czasu i nerwów na takie pseudo 0 …

tkijewsk
Opinia
tkijewsk

Spłacałam im coraz większe kwoty od paru miesięcy ostania prawie 6000zł. Wszystko w terminie. Nagle dostałam odmowę i propozycję 3000 z 6000. Po zaciśnięciu zębów i przełknięciu że jest to kwota dużo niższa – kliknęłam. Nagle moim oczom ukazała się obraz 300zł . Czyli 6000 w plecy . Firma krzak nie poważna kpina z klienta . Tłumaczą się analitykami. Nigdy więcej nie polecam

messali
Opinia
messali

UWAGA! FIRMA DZWONI DO PRACODAWCY ZEBY POTWIERDZIC ZATRUDNIENIE! Nigdy wiecej!!!! NAJADLAM SIE TAKIEGO WSTYDU, ZE DZIEKUJE! ZENADA!

sifnos
Opinia
sifnos

Bardzo szybko i sprawnie dlatego duży plus dla samej organizacji. Warunki przyznania też są ok, dostałem pożyczkę mimo drobnego zadłużenia i cieszę się, że spotkałem się z ich zaufaniem. Trochę mniej korzystnie wypadają z okresem spłaty… fajnie, że proponują 6000 zł tylko ludzie którzy są w stanie spłacić taką kwotę w 30 dni raczej nie są i nie będą ich klientami (chyba, że jednorazowymi). Moja sugestia oferta powinna być bardziej elastyczna jeżeli chodzi o termin spłaty.

eni
Opinia
eni

nie mam najmniejszych wątpliwości, że to najlepsza firma pożyczkowa na rynku! Raty niskie i zero oszustw! czego chcieć wiecej? Super sprawa!

sdmeteoryt
Opinia
sdmeteoryt

Dobre warunki pożyczki i szybki kontakt.

methhod
Opinia
methhod

Oferta warta rozważenia. Obsługa przemiła, wsyztsko uczciwie, umowa czytelna, strona internetowa przejrzysta.

d.ochocka
Opinia
d.ochocka

Taratatu najgorsza firma every!poziom rozmowy pracowników dramat ….zrywają szybko umowę nawet za małe.opoznienia…nigdy wiecej

evik
Opinia
evik

Najlepsza ze wszystkich firm na rynku. Numer jeden od lat. Polecam.

kazimierz.krakowiak
Opinia
kazimierz.krakowiak

Gdzie w Olsztynie wezmę Taratatu?