Taratatu

Opis produktu Taratatu

Niech nie zmyli Cię dziwnie brzmiąca nazwa, marka Taratatu należy do firmy z polskim kapitałem, FinGO Capital S.A. W ofercie pożyczki ratalne do 4 tys. zł, z okresem spłaty do 24 miesięcy. Firma stawia przede wszystkim na jasne zasady oraz odpowiedzialne pożyczanie. Klienci sprawdzani są w BIK i BIG-ach, nie akceptują wpisów w bazach dłużników. Są szczegółowo informowani o wszystkich kosztach pożyczki, terminach spłaty, a w przypadku problemów z uregulowaniem raty, do dyspozycji pozostają konsultanci. Firma stawia na edukację klientów w obszarze finansów i prawa, nie zamykając się, jak można przeczytać na ich stronie, na osoby marginalizowane przez banki bądź tych, którzy mają obawy przed zaciągnięciem pożyczki, także mile widziani są klienci z czystą kartą w BIK, czyli bez historii kredytowej. Kadra Taratatu to doświadczeni w obszarze finansów eksperci, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, dobierając ofertę do potrzeb i możliwości finansowych klienta.
Firma stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu pożyczka ratalna może znaleźć się bardzo szybko na koncie. Tożsamość weryfikowana jest przez Kontomatik, trwa to krótką chwilę. Jedyny minus to konieczność posiadania konta w tym samym banku co firma, by pieniądze znalazły się na koncie w kilka minut.

Koszty pożyczki w Taratatu

Po wejściu na stronę Taratatu wita nas pozytywny komunikat: Rata 0%, ale nie jest to zupełnie rata 0%. Biorąc pożyczkę nie zapłacimy odsetek, ale prowizję przygotowawczą i administracyjną już tak.
Przykład 1: pożyczka 1000 zł, spłata 6 rat- koszt 400 zł, z tego prowizja administracyjna 150 zł, a prowizja przygotowawcza 250 zł. Jeśli zdecydujesz się na 12 rat, wówczas łączny koszt wzrośnie o 150 zł i wyniesie 1550 zł.
Przykład 2: pożyczka 2000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy- koszt 1100 zł, z czego prowizja administracyjna wyniesie 600 zł, a prowizja przygotowawcza 500 zł. Decydując się na 24 raty, koszt wzrośnie o 600 zł i łączna kwota do spłaty wyniesie 3700 zł.
Przykład 3: pożyczka 3000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy- koszt 1650 zł, prowizja administracyjna wyniesie 900 zł, a prowizja przygotowawcza 750 zł. Jeśli zdecydujesz się na 24 raty, łącznie zwrócisz kwotę 5550 zł.
Przykład 4: maksymalna kwota pożyczki oferowana przez Taratatu, 4000 zł, ze spłatą w 24 ratach to koszt 3400 zł. 2400 zł zapłacimy prowizji administracyjnej, a 1000 zł prowizji przygotowawczej.


Rodzaje pożyczek w Taratatu

Oferta Taratatu jest taka sama dla nowych jak i wracających klientów. Już za pierwszym razem możesz wnioskować o maksymalną kwotę pożyczki z najdłuższym okresem spłaty. Pozytywna decyzja zależy od posiadania zdolności kredytowej do spłaty pożyczki.
Taratatu oferuje pożyczki od 1000 zł do 4000 zł. A jeśli chodzi o okres spłaty, to firma oferuje rozłożenie pożyczki na 3 do 24 rat. W tym samym czasie można mieć tylko jedną aktywną pożyczkę. Każdą kwotę rozłożysz na dowolną ilość rat, możesz wziąć 1000 zł na 24 miesiące, bądź 4000 zł na 2 miesiące. Jeśli masz wątpliwości, co do tego czy podołasz spłacie wyższej raty bądź czy wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, lepszym rozwiązaniem będzie niższa rata, czyli dłuższy okres. Ma to jeden minus, wyższe koszty niż przy krótszym okresie spłaty.
Firma niestety nie informuje co w sytuacji, gdy klient nie jest w stanie uregulować raty. Brak w ofercie opcji wakacji kredytowych bądź odroczenia spłaty raty czy zmiany terminu. Szczegółowe informacje, co robić jeśli nie masz na spłatę raty, uzyskasz kontaktując się z biurem obsługi klienta.

Taratatu oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Taratatu <<

Taratatu - Dane firmy

FinGO Capital S.A.

NIP1132930245
REGON366553244
KRS0000663247
Kapitał zakładowy750 000 PLN

Taratatu Dane kontaktowe

Grochowska 152 lok.3
04-329 Warszawa

Telefon: 221218679

Email: kontakt@taratatu.pl

WWW: taratatu.pl

Godziny otwarcia Taratatu

Poniedziałek - Piątek: 08:00-16:00
Sobota - Niedziela: 08:00-16:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Taratatu

Oferta Taratatu skierowana jest do określonej grupy osób:
• w wieku od 21 do 70 lat,
• posiadających polskie obywatelstwo i miejsce zameldowania na terenie Polski,
• posiadających rachunek w polskim banku z dostępem online.
Proces wnioskowania jest intuicyjny i nawet osoba niezaznajomiona z komputerem, podążając za wskazówkami, poradzi sobie bez żadnego problemu. Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie. Wybierz kwotę pożyczki i okres spłaty, a następnie kliknij 'pożyczam'. Podaj mail, hasło, potwierdź hasło, zarejestruj profil. W kolejnym kroku potwierdź swoje dane za pomocą aplikacji Kontomatik. Przez stronę Taratatu zaloguj się na swój rachunek bankowy. Nie ma innej możliwości potwierdzenia danych. Połączenie jest w pełni bezpieczne, login i hasło nie są nigdzie zapisywane ani zapamiętywane. Kontomatik łączy się na krótką chwilę z bankiem, pobiera dane posiadacza rachunku oraz historię transakcji. Na tej podstawie powstaje raport dotyczący zdolności kredytowej. Rozpatrzenie wniosku, w ciągu dnia (w godzinach pracy firmy, od 8 do 16) trwa kilka minut. Natomiast, jeśli złożysz wniosek po godzinach pracy, zostanie rozpatrzony w najbliższym dniu roboczym.
Umowa podpisywana jest online. A pieniądze wysyłane zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Taratatu <<

Wady i zalety pożyczki w Taratatu

Zalety:

 • wygodne raty do 24 miesięcy,
 • dla osób z pustym BIK-em,
 • przejrzyste zasady,
 • błyskawiczna weryfikacja przez Kontomatik,
 • szybka decyzja pożyczkowa,
 • umowa podpisywana online,
 • pieniądze mogą być na koncie jeszcze tego samego dnia,
 • intuicyjny proces wnioskowania,
 • odsetki 0%.

Wady:

 • dopiero od 21 lat,
 • nie akceptują obecności w bazach dłużników,
 • pracują tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
 • nie realizują szybkich przelewów.

Taratatu Opinie


Taratatu Opinie


24
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
blade
Gość
blade

Dobra pożyczka! Dostałam od ręki

absolvent
Gość
absolvent

pomogli mi kiedy żaden bank nie chciał pomóc. miałem długi, a oni jako jedyni mi udzielili pożyczki. spłaciłem w terminie i dzięki nim wyszedłem na prostą.

hotel.lido
Gość
hotel.lido

to nie jest bank, banki sa gorsze czekasz bog wie ile i nie wiadomo na co im tyle dokumentów. W Taratatu wszystko idzie sprawnie, pozyczka jest na dowód, nie ma tej masy dokumentow i kasa jest duzo szybciej

kfanka
Gość
kfanka

Musiałem wybrać jakąś chwilówkę, bo nie miałem skąd szybko pożyczyć gotóweczki. Wysokie miejsce rankignowe Milona mnie przekonała. JEstok .

astepniak
Gość
astepniak

Jedna z najlepszych i najtańszych ofert na rynku.

markiewicz
Gość
markiewicz

troche malo kasy dajom ale jest szybko

okulist
Gość
okulist

polecam

s.pruskii
Gość
s.pruskii

Dla mnie totalna rewelacja. Mega szybko i mega profesjonalnie!

kapuscinski
Gość
kapuscinski

Czytając te komentarze aż nie wierze, że o tych samych ludziach mówimy. U mnie wszystko przebiegło ok. BIK przeszedł bez problemów. Pozdrawiam

bird_of_pray
Gość
bird_of_pray

Rzetelnosc? Padne zaraz. Zalosnie to wyglada, te reklamy.

linkup
Gość
linkup

Opinie, że firma nie jest uczciwa sa nie fair wobec firmy. Zazwyczaj to klienci nie sa fair,a firma jest turbo uczciwa/

w.ambroszkiewicz
Gość
w.ambroszkiewicz

Ta firma nie oferuje mozliwosci przedłużania pożyczek! Podobno od marca.Prosze zweryfikować dane.

myha0
Gość
myha0

Oferta już sprawdzona. W firmie pożyczkę brałam już dwa razy i zarówno za pierwszy jak i za drugim razem było szybko i bezproblemowo. Obsługa miła. Pierwsza pożyczka za free, kolejne korzystne cenowo. Polecam!

skarbnik
Gość
skarbnik

Sprawdzona firma! Polecam!

r.struzkiewicz
Gość
r.struzkiewicz

Na pożyczkę w Taratatu zdecydowalam się przez wzgląd na długi okres spłaty pożyczki. Jak się okazało dodatkowych 15 dni naprawdę zrobiło mi róznicę. Nie żałuję decyzji o pożyczce właśnie u nich. polecam firme!

mleyk
Gość
mleyk

Taratatu? ja na gotówkę musiałem czekać 24h to chyba nie tak szybko jak na szybką pożyczke! Poza tym wszytsko bylo okej.

maciejgas
Gość
maciejgas

juz 3 razy u nich pożyczałem bo sa najlepsi

asito
Gość
asito

Szok. Bardzo dobra firma, świetna oferta. Dla mnie bomba.

bialek
Gość
bialek

Spoko firma, jedna z lepszych na rynku.

banshee69
Gość
banshee69

Stary, dobry, niezawodny Net Credit- juz 4 razy korzystałem z ich usług- z każdym razem coraz szybciej. Polecam!

krasnowo
Gość
krasnowo

Nie polecam. Zmieniłem numer konta pod który chcciałem aby była wypłacona pożyczka, potem dostałem wiadomość, że numer konta został zmieniony. Złożyłem wniosek okazało się, że pieniądze wysłali na stary numer konta i muszę poczekać aby złożyć wniosek jak dostaną zwrot z tamtego konta!!!! Kpina!!!! Dodam, że wniosek złożyłem w środę gdzie jest pożyczka tańsza o 50%, czy to nie celowe działanie by zapłacić drożej za pożyczkę?? Nie spotkałem się nigdy z tak mało profesjonalną i nieuczciwą firmą

cubbi
Gość
cubbi

wzięłam pożyczkę w tej firmie odsetki bardzo duże wzięłam 2 tys oddaje 5 tys dużo formalności. Raz spóźnił am się z terminem wpłaty a telefonów codziennie po kilka razy.

karinss
Gość
karinss

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to najlepsza ze wszystkich firm na rynku. Taratatu zawsze na 100%!

kubakrew
Gość
kubakrew

Długi czas oczekiwania, już ponad 16 godzin w ciągu tego czasu 2 telefony, prośby o wysłanie skanu dowodu, pytania o zarobki itp… tragedia i dalej nic… u konkurencji od wypełnienia wniosku do pojawienia się pieniędzy na koncie 25 min!!! a kwota pożyczki 2 razy większa. Nie polecam.

aneea
Gość
aneea

Oferta wygląda przyzwoicie ale to firma Taratatua, który generalnie oszukuje ludzi więc ja raczej podziekuje.

ejbroker
Gość
ejbroker

Miła obsługa szybki przelew

kryl
Gość
kryl

Dzięki wam wszystko jest na dobrej drodze, zdobyłam pracę, spłacam raty, samochód jest już naprawiony. To dzięki wam teraz mam jak dojeżdżać do wymarzonej pracy, dziękuje wam bardzo!

hdwao
Gość
hdwao

Firma powinna być wzorem dla innych firm pożyczkowych.

krzymyk
Gość
krzymyk

nie ukrywam, ze jak sie pojawili bylam na nie. ale jak wprowadzili darmowa chwilowke to sie zecydowalam i wszystko było bardzo spoko. szybko i bezproblemowo. polecam, 500 zl dostałam od reki.

zspjelcz
Gość
zspjelcz

Dobrez, uczciwie i w miare szybko- ale nie tak jak zapewniali, ze pieniądze będa w przeciagu kilku godzin.

sliwczan
Gość
sliwczan

Wszystko ok.

mdk.broniewski
Gość
mdk.broniewski

Polecam. Wszystko szybko i sprawnie.

wk11
Gość
wk11

Nie wiem dlaczego ale w banku nie chcieli udzielić mi pożyczki, dlatego znalazłam Taratatu. Teraz nie żałuję. Cały proces nie był czasochłonny, musiałem przedstawić zaświadczenie o zarobkach, dowód i to by było na tyle. Nic skomplikowanego, dlatego bardzo polecam ????

finansserwis
Gość
finansserwis

Brałem u nich dwa razy. Zalatwia sie bezproblemowo . Jak dla mnie super chwilowka.

dg-grey
Gość
dg-grey

Spokojnie można brać tą chwilówkę. Ja spłacam regularnie ale wiem ze jakby co można przedłuzyc termin. Brałem teraz 500 a wiem ze bede jeszcze korzystal. Poleconko.

gdansk2
Gość
gdansk2

Polecem wszystkim

faelad
Gość
faelad

Brałam u nich 8 tys na początku mojej działalności mój zarobek to był 3 tys spłacilam ponad 17 tys umowa została zamknięta teraz chciałam skorzystać drugi raz i tu śmiech na sali mam większy dochód niż za pierwszym razem dłużej prowadzę działalność mój dochód ponad 6tys chciałam otrzymać około 20tys i tu klapa ich propozycja to 4 tys. Masakra

konferencje
Gość
konferencje

Wszystko szybko i sprawnie

webmajster
Gość
webmajster

To najtasza ze wszytskıch dostępnych na chwilę obecną ofert na rynku. Nie dziwi mnie, że od wielu miesięcy zajmują pierwsze miejsca w rankingach.

consorg
Gość
consorg

Opinia konkurencji? I bądź tu mądry która opinia jest prawdziwa!

goie.mikolow
Gość
goie.mikolow

mi odpowiada Taratatu, szybkość załatwienia sprawy, konkretność i to że wszystko jest wyjaśnione już na wstępie…super sprawa

republicradio
Gość
republicradio

Polecsam ta chwilowe:) No problem ze splata ! Przedluzyli mi termin i jest spoko.

pld-list
Gość
pld-list

Dostałam odmowę nie wiadomo dlaczego.. Firma jest bardzo nie przyjemna w obsłudze, konsultanci, nie mili w rozmowie. Nie polecam tej firmy.

liberal
Gość
liberal

Sprawdzają konto bankowe, a i tak przyznają tylko 500 zł.

olda
Gość
olda

Najlepsi z najlepszych!

moby
Gość
moby

Świetna firma. Polecam!

piotr_antonik
Gość
piotr_antonik

Pożyczyłam 8 000 zł na rozbudowę swojego salonu fryzjerskiego. Gotówkę otrzymałam szybko, dzięki osobistemu Doradcy z Taratatu, który pomógł mi załatwić wszystkie formalności.

larslaj
Gość
larslaj

Szybko i tanio, a przy okazji uczciwie- perfect kombinejszyn;)

kleina
Gość
kleina

ODRADZAM.

kamienie
Gość
kamienie

pierwsza pożyczka darmowa załatwiłem to w 15 min …teraz trzeba się zmieścić w 45 dniach…hehe