Aasa Polska

Opis produktu Aasa Polska

Aasa jest jedną z popularniejszych firm pozabankowych na polskim rynku, wśród oferujących pożyczki ratalne. Firma jest częścią Aasa Global, która ma skandynawskie korzenie. Na polskim rynku działa od 2012 roku. Może pochwalić się rzeszą stałych i ciągle napływających klientów. Aasa Polska skupia się wyłącznie na pożyczkach ratalnych, do kwoty 10 tys. zł, z okresem spłaty do 24 miesięcy. Częścią Aasa Polska jest Aasa dla Biznesu, czyli pożyczki dla prowadzących działalność gospodarczą. Ponadto, do Aasa Polska należy również inna internetowa marka oferująca pożyczki ratalne, Boss Pożyczka. Aasa łączy w sobie atrakcyjną ofertę kredytów bankowych z prostym, szybkim procesem wnioskowania i elastyczną spłatą. Stawiają na innowacyjność, dzięki czemu pożyczkę możesz otrzymać jeszcze tego samego dnia.
W 2015 roku Aasa przystąpiła do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Jest współtwórcą Zasad Dobrych Praktyk Sprzedaży Produktów Kredytowych w Polsce. W 2015 roku ERIF nagrodził firmę Certyfikatem Odpowiedzialni z Biznesie. W 2017 roku firma otrzymała Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo (przyznawany przez BIG InfoMonitor). Ponadto, firma angażuje się w projekty z obszaru CRS. Jest to społeczna odpowiedzialność biznesu, czyli działania na rzecz społeczeństwa i dla jego dobra.

Koszty pożyczki w Aasa Polska

Oferta Aasa Polska wygląda atrakcyjnie pod względem formalności. A ile kosztują pożyczki? Firma nalicza prowizję, odsetki i opłatę przygotowawczą. Opłata przygotowawcza jest częścią wynagrodzenia dla firmy i doliczana jest do raty. Bez względu na wysokość pożyczki wynosi 300 zł.
Przykład 1: minimalna kwota, o jaką możesz wnioskować to 2000 zł, a najkrótszy okres spłaty to 12 miesięcy. Koszt tego typu pożyczki to 1078,33 zł. W tym opłata przygotowawcza wynosi 300 zł, prowizja 668 zł, a odsetki 110,33 zł. Wysokość raty od 256,55 zł.
Przykład 2: pożyczka w kwocie 5 tys. zł z okresem spłaty 12 miesięcy- koszt 2245,86 zł. Opłata przygotowawcza wyniesie 300 zł, prowizja 1670 zł, a odsetki 275,86 zł. Rata już od 603,80 zł. Jeśli wydłużysz okres spłaty pożyczki 5000 zł do 24 miesięcy, to łączny koszt wzrośnie do 3828,71 zł, czyli zwrócisz o 1600 zł więcej.
Przykład 3: pożyczka 10 tys. zł na 12 miesięcy- koszt 4191,73 zł. Opłata przygotowawcza wynosi 300 zł, prowizja 3340 zł, a odsetki 551,73 zł. Wysokość raty od 1182,54 zł. Jeśli wybierzesz 24 raty, to koszt pożyczki wzrośnie do 7357,54 zł. A to oznacza, że za pożyczkę zapłacisz o ponad 3 tys. zł więcej.
Rata już od- czyli niekoniecznie otrzymasz prezentowane warunki. Dlatego przed podpisaniem umowy należy sprawdzić wysokość wszystkich opłat i ostateczny koszt. Prezentowane warunki otrzymuję klienci z dobrą zdolnością kredytową.


Rodzaje pożyczek w Aasa Polska

Aasa oferuje pożyczki ratalne, z okresem spłaty nie krótszym niż 12 miesięcy. Oferta jest taka sama dla nowych jak i stałych klientów. Już za pierwszym razem możesz złożyć wniosek o maksymalną oferowaną kwotę. Jeśli pozwala na to Twoja zdolność kredytowa i spełniasz pozostałe warunki, jest duże prawdopodobieństwo otrzymania pozytywnej decyzji.
Minimalna kwota pożyczki w Aasa Polska to 2000 zł. Maksymalna to 10 tys. zł. Liczba rat do wyboru pomiędzy 12 a 24 miesiące. Pożyczka spłacana jest w comiesięcznych ratach. Firma ma elastyczne podejście do spłaty i można skorzystać z opcji przesunięcia terminu spłaty. W tym celu należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.
Kolejną zaletą oferty jest możliwość wnioskowania o następną pożyczkę, gdy masz już jedną aktywną. Opcja taka jest dostępna po terminowej spłacie kilku rat. Jeśli pozwala na to Twoja zdolność kredytowa, nic nie stoi na przeszkodzie do pozytywnego rozpatrzenia kolejnego wniosku.
Aasa oferuje również przez stronę Aasa dla Biznesu pożyczki dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W ramach pożyczki dla firmy można otrzymać kwotę z przedziału 1000 zł – 20000 zł. Okres spłaty od 1 do 36 miesięcy.

Aasa Polska oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Aasa Polska <<

Aasa Polska - Dane firmy

Aasa Polska S.A.

NIP5252528111
REGON146017266
KRS0000411939
Kapitał zakładowy42 000 000 PLN

Aasa Polska Dane kontaktowe

Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa

Telefon: 801404040

Email: info@aasapolska.pl

WWW: aasapolska.pl

Godziny otwarcia Aasa Polska

Poniedziałek - Piątek: 09:00-19:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Aasa Polska

Zanim złożysz wniosek, zapoznaj się z wymaganiami firmy:
• wiek 20 – 80 lat,
• polskie obywatelstwo, miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• stały dochód,
• rachunek w banku, na który wpływa dochód,
• nie widniejesz w BIG-ach: InfoMonitor, ERIF, KRD, KBIG,
• nie masz opóźnień odnotowanych w BIK.
Spełniasz warunki? Możesz przejść dalej. Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki, kliknij złóż wniosek. Następnie wypełnij formularz, który składa się dokładnie z trzech pól: pesel, telefon i rodzaj pożyczki (indywidualna czy na działalność). W kolejnym kroku musisz przejść weryfikację za pomocą aplikacji Instantor. System łączy się na krótką chwilę z Twoim rachunkiem bankowym. Pobierane są dane posiadacza rachunku oraz historia transakcji. To na jej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej, a w efekcie wydawana jest decyzja. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy. Jeśli nie zdecydujesz się na weryfikację za pomocą aplikacji, musisz wykonać przelew na kwotę 1 zł, w celu potwierdzenia danych i podpisania tym samym umowy online.
Pieniądze wypłacane są: szybkim przelewem, standardowym przelewem bądź gotówką za pomocą czeku GIRO.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Aasa Polska <<

Wady i zalety pożyczki w Aasa Polska

Zalety:

 • pożyczki do 10 tys. zł bez dodatkowych dokumentów,
 • formalności ograniczone do minimum,
 • błyskawiczna weryfikacja (Instantor),
 • umowa podpisywana online,
 • opcja zmiany terminu płatności,
 • pożyczki na działalność gospodarczą do 20 tys. zł,
 • szybka decyzja,
 • możliwość wypłaty pożyczki w gotówce,
 • realizują szybkie przelewy,
 • możliwość zaciągnięcia kolejnej pożyczki, gdy poprzednia nie została jeszcze spłacona.

Wady:

 • sprawdzają BIK i BIG-i, nie akceptują negatywnych wpisów,
 • pracują tylko w tygodniu.

Aasa Polska Opinie


Aasa Polska Opinie


125
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
auto.office
Opinia
auto.office

Nie zdecydowałem się na pożyczkę bo miałem taki kaprys, pożyczka była mi potrzebna bo miałem problemy finansowe- ale dzieki Aasa Polska udalo mi się je rozwiązać! Jestem im wdzięczny i wszytsko odbyło sie bardzo uczciwie- tak jak mnie zapewniano!

homo.viator
Opinia
homo.viator

Bardzo dobra oferta. POLECAM!!!

emulti
Opinia
emulti

Nie otrzymuje od nich pozyczki mimo czystych baz gdy dzwonie i pytam sie jaki powód konsultant……milczy

zbigmet
Opinia
zbigmet

Najgorsza z możliwych firm. Dziś spłaciłam pierwszą pożyczkę 10 dni przed upływem terminu. Złożyłam wniosek o następną (nic w moich bazach złego się nie pojawiło), a oni za nieodebranie telefonu odrzucają wniosek i dają informację: „Drogi Kliencie, na obecną chwilę nie jesteśmy w stanie zaoferować Ci pożyczki. Złożenie następnego wniosku będzie możliwe w dniu 05-05-2018” Za rok drodzy Państwo! Kpina!

audiomega
Opinia
audiomega

Oferta, którą z czystym sumieniem moge polecić wszystkim.

cedr
Opinia
cedr

ja nie miałam żadnego problemu z uzyskaniem pozyczki w Aasa Polska .a dane a co tzn ,ze pozyczki nie udzielili a dane przetwarzają ?w kazdej firmie pozyczkowej przetwarzają dane , wiec nie wiem maciej851 o co Ci chodzi. ???? ja składałam wniosek online i pieniądze miałam na koncie w ciągu 30 min.

gckjezowe
Opinia
gckjezowe
Ocena :
     

Bardzo czytelne zasady. Uklad jasny od początku do konca. Wiadomo czego mozna sie spodziewac. Bardzo polecam!

p4
Opinia
p4
Ocena :
     

Pozyczka przyznawana bezproblemowo nawet

wmputon
Opinia
wmputon

Całkiem spoko opcja. Można brać.

receinogi
Opinia
receinogi
Ocena :
     

Bardzo polecam, bo tutaj formalności są ograniczone do minimum. Natomiast po otrzymaniu decyzji otrzymania pożyczki, pieniądze są przelewane na konto. Wszystko bardzo sprawnie i szybko.

lokalehandlowe
Opinia
lokalehandlowe
Ocena :
     

Bez dwóch zdań- najlepsi!

pjm
Opinia
pjm
Ocena :
     

Pozytywne komentarze to chyba tylko pracownicy firmy piszą, bo firma to banda oszustów i wyłudzaczy kasy!

john5
Opinia
john5

tak czytam te opinie i chce coś napisac do JER : piszesz ,zę wyłudzają dane , a jak moga wyłudzac skoro przy składaniu wniosku online , podanie danych z dowodu jest konieczne ???? ? mówisz ,ze nie dostałeś pożyczki , a no nie dostałeś bo widocznie nie przeszedles pozytywnie wweryfikacji ???? trzeba było zadzwonic i wyjasnić sprawę . ja składałam wniosek i wszytsko przeszło ???? pieniądze równiez miałam szybko na koncie

moja
Opinia
moja

Nie rozumiem polityki tej firmy. Pierwszą pożyczkę (darmową) dali mi bez problemu. Spłaciłem w terminie. Jakiś czas później wnioskowałem o kolejną (już płatną) i tu zaskoczenie, bo tej płatnej już mi dać nie chcą „ze względu na wewnętrzną politykę firmy” gdzie tu jakiś sens ?

kontakt.klient
Opinia
kontakt.klient
Ocena :
     

Na 30 dni, na raty, nie ważme, zawsze profesjonalnie i najlepiej!

mack89
Opinia
mack89

Tak patrze tutaj na te komentarze i jestem troche w szoku ,ze jest tu tyle negatywnych wypowiedzi. Ja do Aasa Polska nic nie mam . I nie spotkałam się z żadną odmową. Jak spłacisz pożyczke w te 30 dni to przecież nie masz żadnych kosztów ???? więc nie rozumiem poirytowania

rogalpa
Opinia
rogalpa

Aasa Polska jest na prawdę ok, polecam, pożyczka szybka i bezproblemowa. Dogodny czas spłaty – także bez problemu można to spłacić!

zinozen
Opinia
zinozen

Marke Net Credit polecam w ciemno każdemu. Jako jedyna firma nigdy nie robią problemów! Decyzja o przyznaniu pożyczki jest natychmiastowa tak samo jak pieniądze na koncie. POLECAM gorąco! Swietna firma, bardzo korzystne ceny i w ogole rewelacja! Nie ma sie do czego przyczepić!!!

monika.spodar
Opinia
monika.spodar

pierwsz pożyczka faktycznie jest darmowa. chciałem 1000 zł i tyle dostalem! na 45 dni!

resala
Opinia
resala

polecam wszytskim

bandaze.matopat
Opinia
bandaze.matopat

Nigdy nie było problemu.

niemitz
Opinia
niemitz

Zdecydowanie bardzo polecam. Świetna firma.

monisia.hej
Opinia
monisia.hej
Ocena :
     

Nie ma szału ale konkurencja odrzuciła mój wniosek więc troche nie miałem wyboru. Nie jest tanio ale przynajmniej uczciwie. Nikt mnie nie oszukał- wsyztsko tak jak w umowie. O tyle dobrze.

cpsw_w
Opinia
cpsw_w

Witam! Jestem doradcą finansowym Aasa Polska S.A w województwie warmińsko mazurskim (Powiat iławski i nowomiejski). Zainteresowanych prosze o kontakt pod nr telfonu 572 312 808.

holiday_in_the_sun
Opinia
holiday_in_the_sun
Ocena :
     

jestem pozytywnie zaskoczona

krosnianin1
Opinia
krosnianin1
Ocena :
     

Oszuści uwaga na pracownika anne s.weryfikatorka oszustka perfidna wyłudza 1 grosz żadnych pożyczek nie udziela dziś otrzymałem pismoz BIK wpis na 900zł, żadnej pożyczki nie dostałem zgłosiłem już sprawę na Prokuraturę okazało się że pani anna s. wpisała mnie zastrzegłem już dowód, są zarzuty dla pani anny.s uwaga trzymajcie się z daleka

bergbahnen
Opinia
bergbahnen
Ocena :
     

Cennik maja właśnie bardzo dobry w porównaniu do innych.a na profilu klienta czasem rabat daja niezapowiedziany

mnalecz
Opinia
mnalecz
Ocena :
     

Wezme na pewno jeszcze u nich

sniezka30
Opinia
sniezka30
Ocena :
     

Super

edyhal
Opinia
edyhal
Ocena :
     

Firma nie boi się zaufać klientowi!! Polecam każdemu, kto ma chwilowe problemy finansowe. Stokrotnie dziękuję!

wpankow
Opinia
wpankow
Ocena :
     

Pozyczka pozabankowa godna polecenia . Korzystałam jak byłam w trudnej sytuacji . Skorzystałam również z refinansowania .

turszmit
Opinia
turszmit
Ocena :
     

ZWRACAĆ UWAGĘ PRZY ZWROCIE POŻYCZKI. ŻĄDAĆ UMOWY NA POCZĄTKU POŻYCZKI I TELEFONICZNIE UZGODNIĆ BENIFICJENTA SPŁATY PONIEWAŻ W UMOWIE WYSTĘPUJĄ DWA PODMIOTY. WYJAŃIENIE TEGO TRWAŁO DWA TYGODNIE Z POWODU NIEKOMPETENCJI LUB UMYŚLNEGO DZIAŁANNIA PRACOWNIKÓW CO POWODUJE NALICZANIANIA PASKARSKICH ODSETEK.

egypt_euromed
Opinia
egypt_euromed
Ocena :
     

Pieniądze szybko przesłane na konto. Pierwsza pożyczka bez kosztów. Wysyłają info do BIK i jest zapis w zakładce „Dane z sektora pozabankowego”

anna.giruc
Opinia
anna.giruc

Chłopie nie czytasz opini to bankruty wyłudzają dane tylko

masoon
Opinia
masoon
Ocena :
     

to zawierajcie umowy z tą szemraną firmą.

radzrok
Opinia
radzrok
Ocena :
     

Jasne, ze nie zakładałem, że bede potrzebował pożyczki, ale sytuacja zmusiła mnie do wzięcia jednej i nie żałuję. Firma jest super. Polecm bardzo.

translogjc
Opinia
translogjc
Ocena :
     

Super Firma,Nic Dodać

inferno_m
Opinia
inferno_m
Ocena :
     

Wzięłam pożyczkę wszystko przebiegło szybko, sprawnie i bezproblemowo. Dodatkowo pierwsza pożyczka za darmo polecam

microstar
Opinia
microstar
Ocena :
     

Profesjonalna obsługa i szybka odpowiedź na wysłany formularz!

mundialomania
Opinia
mundialomania
Ocena :
     

Od pożyczek zawsze trzymałam się z dala, ale niestety, w tym przypadku było to niemożliwe – potrzebowałam pieniędzy na gwałt, a nie miałam skąd ich pożyczyć. I dlatego wybór padł na Aasa Polska, które zaproponowało mi pożyczkę na naprawdę atrakcyjnych warunkach.

activ
Opinia
activ
Ocena :
     

małe kwoty pożyczek, ja mam już kolejna a kwota wcale nie wzrasta tak jak mnie zapewnią, jedyny plus to co piąta pożyczka gratis i to wszystko

Aasa Polska
Opinia
Aasa Polska

Activ, kwoty, o które może wnioskować klient są bardzo zróżnicowane, dlatego każdy może dostosować pożyczkę do swoich potrzeb i finansowych możliwości. Takiego produktu jak „co piąta pożyczka gratis” nie mamy w ofercie.

filh.rz
Opinia
filh.rz
Ocena :
     

Zapewniam, że po skorzystaniu z ich uslug będziecie państwo zadowoleni. Szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności.

molfer
Opinia
molfer
Ocena :
     

Bardzo polecam, bo tutaj formalności są ograniczone do minimum. Natomiast po otrzymaniu decyzji otrzymania pożyczki, pieniądze są przelewane na konto. Wszystko bardzo sprawnie i szybko.

janusz.marszalec
Opinia
janusz.marszalec
Ocena :
     

dobre, godne traktowanie klienta-nie to co w banku gdzie czlowiek czuje sie jak ostatni dziad!

Aasa Polska
Opinia
Aasa Polska

Dziękujemy za miłe słowa 🙂

Biuro Obsługi Klienta,
Aasa Polska S.A.
Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
tel. 801 40 40 40

fam
Opinia
fam

Mam pytanie ile jest odsetek przy pozycce 3’500 będzie to druga pożyczka

Aasa Polska
Opinia
Aasa Polska

Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 801 40 40 40 lub (22) 46 00 300. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z przyznaniem kolejnego zobowiązania.

Biuro Obsługi Klienta,
Aasa Polska S.A.
Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
tel. 801 40 40 40

kowi2
Opinia
kowi2
Ocena :
     

Pieniadzę szybko na koncie. Minimalna ilość wypełniania formularzy itp. Tak jak powinno być. Jesli tym bardziej toma byc twoja pierwsza u nich pożyczka to aż warto pożyczać bo za darmo!

Aasa Polska
Opinia
Aasa Polska

Dziękujemy za pozytywną opinię 🙂

Biuro Obsługi Klienta,
Aasa Polska S.A.
Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
tel. 801 40 40 40

nobody
Opinia
nobody
Ocena :
     

Chciałem 800 i tyle dostałem w ciągu kilku minut, na plus calkiem miła obsługa

lu
Opinia
lu

Odezwałam się do nich za namową koleżanki i tej informacji nie żałuje. BOK bardzo pomocny- zdecydowanie jeden z lepszych.

Aasa Polska
Opinia
Aasa Polska

Dziękujemy za miłe słowa 🙂 Gdybyśmy mogli jeszcze w czymś pomóc, to zachęcamy do kontaktu 🙂

Biuro Obsługi Klienta,
Aasa Polska S.A.
Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
tel. 801 40 40 40

justyna1234
Opinia
justyna1234

nie maja sobie rownych

Aasa Polska
Opinia
Aasa Polska

Dziękujemy za pozytywną opinię, a w razie potrzeby – zapraszamy ponownie 🙂

Biuro Obsługi Klienta,
Aasa Polska S.A.
Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
tel. 801 40 40 40

cecile
Opinia
cecile

jak się spłaca to każda pozyczka będzie ok, a jak sie miga to nic dziwnego że są problemy ???? ja nie miałam problemów, jestem zadowolona z pożyczki

Aasa Polska
Opinia
Aasa Polska

Dziękujemy za pozytywną opinię 🙂 Zawsze staramy się wspierać naszych Klientów w realizacji ich finansowych potrzeb 🙂

Biuro Obsługi Klienta,
Aasa Polska S.A.
Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
tel. 801 40 40 40