Aasa Polska

Opis produktu Aasa Polska

Aasa jest jedną z popularniejszych firm pozabankowych na polskim rynku, wśród oferujących pożyczki ratalne. Firma jest częścią Aasa Global, która ma skandynawskie korzenie. Na polskim rynku działa od 2012 roku. Może pochwalić się rzeszą stałych i ciągle napływających klientów. Aasa Polska skupia się wyłącznie na pożyczkach ratalnych, do kwoty 10 tys. zł, z okresem spłaty do 24 miesięcy. Częścią Aasa Polska jest Aasa dla Biznesu, czyli pożyczki dla prowadzących działalność gospodarczą. Ponadto, do Aasa Polska należy również inna internetowa marka oferująca pożyczki ratalne, Boss Pożyczka. Aasa łączy w sobie atrakcyjną ofertę kredytów bankowych z prostym, szybkim procesem wnioskowania i elastyczną spłatą. Stawiają na innowacyjność, dzięki czemu pożyczkę możesz otrzymać jeszcze tego samego dnia.
W 2015 roku Aasa przystąpiła do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Jest współtwórcą Zasad Dobrych Praktyk Sprzedaży Produktów Kredytowych w Polsce. W 2015 roku ERIF nagrodził firmę Certyfikatem Odpowiedzialni z Biznesie. W 2017 roku firma otrzymała Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo (przyznawany przez BIG InfoMonitor). Ponadto, firma angażuje się w projekty z obszaru CRS. Jest to społeczna odpowiedzialność biznesu, czyli działania na rzecz społeczeństwa i dla jego dobra.

Koszty pożyczki w Aasa Polska

Oferta Aasa Polska wygląda atrakcyjnie pod względem formalności. A ile kosztują pożyczki? Firma nalicza prowizję, odsetki i opłatę przygotowawczą. Opłata przygotowawcza jest częścią wynagrodzenia dla firmy i doliczana jest do raty. Bez względu na wysokość pożyczki wynosi 300 zł.
Przykład 1: minimalna kwota, o jaką możesz wnioskować to 2000 zł, a najkrótszy okres spłaty to 12 miesięcy. Koszt tego typu pożyczki to 1078,33 zł. W tym opłata przygotowawcza wynosi 300 zł, prowizja 668 zł, a odsetki 110,33 zł. Wysokość raty od 256,55 zł.
Przykład 2: pożyczka w kwocie 5 tys. zł z okresem spłaty 12 miesięcy- koszt 2245,86 zł. Opłata przygotowawcza wyniesie 300 zł, prowizja 1670 zł, a odsetki 275,86 zł. Rata już od 603,80 zł. Jeśli wydłużysz okres spłaty pożyczki 5000 zł do 24 miesięcy, to łączny koszt wzrośnie do 3828,71 zł, czyli zwrócisz o 1600 zł więcej.
Przykład 3: pożyczka 10 tys. zł na 12 miesięcy- koszt 4191,73 zł. Opłata przygotowawcza wynosi 300 zł, prowizja 3340 zł, a odsetki 551,73 zł. Wysokość raty od 1182,54 zł. Jeśli wybierzesz 24 raty, to koszt pożyczki wzrośnie do 7357,54 zł. A to oznacza, że za pożyczkę zapłacisz o ponad 3 tys. zł więcej.
Rata już od- czyli niekoniecznie otrzymasz prezentowane warunki. Dlatego przed podpisaniem umowy należy sprawdzić wysokość wszystkich opłat i ostateczny koszt. Prezentowane warunki otrzymuję klienci z dobrą zdolnością kredytową.


Rodzaje pożyczek w Aasa Polska

Aasa oferuje pożyczki ratalne, z okresem spłaty nie krótszym niż 12 miesięcy. Oferta jest taka sama dla nowych jak i stałych klientów. Już za pierwszym razem możesz złożyć wniosek o maksymalną oferowaną kwotę. Jeśli pozwala na to Twoja zdolność kredytowa i spełniasz pozostałe warunki, jest duże prawdopodobieństwo otrzymania pozytywnej decyzji.
Minimalna kwota pożyczki w Aasa Polska to 2000 zł. Maksymalna to 10 tys. zł. Liczba rat do wyboru pomiędzy 12 a 24 miesiące. Pożyczka spłacana jest w comiesięcznych ratach. Firma ma elastyczne podejście do spłaty i można skorzystać z opcji przesunięcia terminu spłaty. W tym celu należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.
Kolejną zaletą oferty jest możliwość wnioskowania o następną pożyczkę, gdy masz już jedną aktywną. Opcja taka jest dostępna po terminowej spłacie kilku rat. Jeśli pozwala na to Twoja zdolność kredytowa, nic nie stoi na przeszkodzie do pozytywnego rozpatrzenia kolejnego wniosku.
Aasa oferuje również przez stronę Aasa dla Biznesu pożyczki dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W ramach pożyczki dla firmy można otrzymać kwotę z przedziału 1000 zł – 20000 zł. Okres spłaty od 1 do 36 miesięcy.

Aasa Polska oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Aasa Polska <<

Aasa Polska - Dane firmy

Aasa Polska S.A.

NIP5252528111
REGON146017266
KRS0000411939
Kapitał zakładowy42 000 000 PLN

Aasa Polska Dane kontaktowe

Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa

Telefon: 801404040

Email: info@aasapolska.pl

WWW: aasapolska.pl

Godziny otwarcia Aasa Polska

Poniedziałek - Piątek: 09:00-19:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Aasa Polska

Zanim złożysz wniosek, zapoznaj się z wymaganiami firmy:
• wiek 20 – 80 lat,
• polskie obywatelstwo, miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• stały dochód,
• rachunek w banku, na który wpływa dochód,
• nie widniejesz w BIG-ach: InfoMonitor, ERIF, KRD, KBIG,
• nie masz opóźnień odnotowanych w BIK.
Spełniasz warunki? Możesz przejść dalej. Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki, kliknij złóż wniosek. Następnie wypełnij formularz, który składa się dokładnie z trzech pól: pesel, telefon i rodzaj pożyczki (indywidualna czy na działalność). W kolejnym kroku musisz przejść weryfikację za pomocą aplikacji Instantor. System łączy się na krótką chwilę z Twoim rachunkiem bankowym. Pobierane są dane posiadacza rachunku oraz historia transakcji. To na jej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej, a w efekcie wydawana jest decyzja. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy. Jeśli nie zdecydujesz się na weryfikację za pomocą aplikacji, musisz wykonać przelew na kwotę 1 zł, w celu potwierdzenia danych i podpisania tym samym umowy online.
Pieniądze wypłacane są: szybkim przelewem, standardowym przelewem bądź gotówką za pomocą czeku GIRO.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Aasa Polska <<

Wady i zalety pożyczki w Aasa Polska

Zalety:

 • pożyczki do 10 tys. zł bez dodatkowych dokumentów,
 • formalności ograniczone do minimum,
 • błyskawiczna weryfikacja (Instantor),
 • umowa podpisywana online,
 • opcja zmiany terminu płatności,
 • pożyczki na działalność gospodarczą do 20 tys. zł,
 • szybka decyzja,
 • możliwość wypłaty pożyczki w gotówce,
 • realizują szybkie przelewy,
 • możliwość zaciągnięcia kolejnej pożyczki, gdy poprzednia nie została jeszcze spłacona.

Wady:

 • sprawdzają BIK i BIG-i, nie akceptują negatywnych wpisów,
 • pracują tylko w tygodniu.

Aasa Polska Opinie


Aasa Polska Opinie


10
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
autosukces
Gość
autosukces

Pożyczkę dostałam bardzo szybko i spłaciłam w terminie oddając tyle ile pożyczyłam. Firma przedłuża pożyczki , pierwszą to nawet za darmo.

roychen
Gość
roychen

Bardzo szybka obsługa. Pomimo opóźnienia w spłacie, potraktowano mnie bardzo łagodnie. Za to bardzo dziękuję. Wprawdzie było to spowodowane chorobą, ale potraktowano mnie bardzo uczciwie. Polecam.

a.hudak
Gość
a.hudak

lepszej firmy niz Aasa Polska na rynku pożyczek nie znajdziecie.

skarmel
Gość
skarmel

Pożyczyłem. Wszytsko ok. Jestem zadowolony bo faktycznie po 45 dniach oddałem tyle ile pożyczyłem, ale już pewnie do nich nie wrócę bo juz przy kolejnych pożyczkach najtaniej nie jest. Ale nie można im zarzucić braku uczciwości.

nice_hot_sweet_men
Gość
nice_hot_sweet_men

dziwne . bo ja miałam odpowiedź już po 15 minutach czy dostanę pożyczkę czy nie ???? dostałam na szczescie . 500 zł na okres 45 dni ????

krym2001
Gość
krym2001

Koszmar. Nieuprzejma, apodyktyczna pani dzwoni i pyta o zatrudnienie, adres i telefon pracodawcy potem dochody, skany zarobków z 3 miesięcy. Kwota wnioskowana poniżej 1000 zł. To był dopiero wniosek wstępny, a wyobrażam sobie, jak traktują ludzi z problemami ze spłata.

p.barankiewicz
Gość
p.barankiewicz

Na prawde dobra oferta. Szybko i tanio. Polecam.

antjacek
Gość
antjacek

Bardzo fajna, przejrzysta strona tej firmy. Wszystko dobrze wytłumaczone. I premiła pani na infolinii

stah
Gość
stah

Ja tylko słówko odnośnie firmy Aasa Polska, pragnę wszystkich przestrzec przed braniem pozyczki w tej firmie. brałam pozyczkę 3500 po miesiącu od niespłacenia sprawa została przekazana do Kruka, przy czym Aasa Polska doliczył odsetki – kwota do spłaty wzrosła do 5500 – horror. Z Krukiem oczywiście dogadałam się na spłatę…na raty, przy czym w ciągu niecałego miesiąca dług w Aasa Polska wzrósł o koleny tysiąc , czyli teraz wynosi juz 6500!!! Kochani..przestrzegam was przed Aasa Polska, oni sobie doliczają horrendalne kwoty niby za jakies tam ubezpieczenie…Mimo tego , że sprawą zajmuje się Kurk dług nadal rośnie, firma nie wypowiada umowy… Czytaj więcej »

mg23229
Gość
mg23229

Polecam szybka weryfikacja i pieniądze od razu na koncie

tewimex
Gość
tewimex
Ocena :
     

Dla mnie mają 10 na 10! Super firma.

berlux
Gość
berlux
Ocena :
     

Kiedy postawiłem krzyżyk na firmach pożyczkowych kolega namówił mnie na Aasa Polska i moja opinia się całkowicie zmieniła. Super firma. Szybka i przyjazna.

cutterhack
Gość
cutterhack
Ocena :
     

fajna pozyczka chetenie skorzystam jeszcze

elh
Gość
elh
Ocena :
     

Zlożyłem wniosek- decyzji dlugo brak a pozniej telefon do miejsca pracy! WSTYD! Skonczylo sie to ODMOWĄ a na koniec dostałem sms z przypomnieniem o splacie zobowiązania, ktorego NIE OTRZYMAŁEM! Maja niezly syf tam, nie ogarniają! Odradzam!

budzowski
Gość
budzowski
Ocena :
     

bardzo niska kwota pierwszej pożyczki,także trochę kiepska oferta

grzem
Gość
grzem
Ocena :
     

Cieżkie czasy mnie dopadły, potrzebowalem gotówki natychmiast. ciesze się, że kolega polecił mi własnie Aasa Polska bo firma jest bardzo uczciwa, pożyczka była darmowa a jak sie okazało po 30 dniach miałbym problem ze spłatą pożyczki, a 45 dni jednak robi różnice.

m.bera
Gość
m.bera
Ocena :
     

Ha! Czytałam dziś o nich w gazecie! Tez mialam okazje u nich pozyczac i tez uwazam, ze Aasa to najlepsza firma na polskim rynku. interes sie kreci wiec oszukiwac nie musza- mozna uczciwie zarobic! Super firma! Polecam kazdemu!

skodak
Gość
skodak
Ocena :
     

swietna oferta i błyskawiczna wypłata!

kotapkas
Gość
kotapkas
Ocena :
     

Bardzo dobra, konkretna pożyczka. szybko i rzetelnie! polecam

agpol1
Gość
agpol1
Ocena :
     

Słabo. Ani nie jest szybko, ani solidnie ani (poźniej) tanio! Dobrze, że przynajmniej jest uczciwie. Nie czuje się oszukany!!! ale nie polecam!