Aasa Polska

Opis produktu Aasa Polska

Aasa jest jedną z popularniejszych firm pozabankowych na polskim rynku, wśród oferujących pożyczki ratalne. Firma jest częścią Aasa Global, która ma skandynawskie korzenie. Na polskim rynku działa od 2012 roku. Może pochwalić się rzeszą stałych i ciągle napływających klientów. Aasa Polska skupia się wyłącznie na pożyczkach ratalnych, do kwoty 10 tys. zł, z okresem spłaty do 24 miesięcy. Częścią Aasa Polska jest Aasa dla Biznesu, czyli pożyczki dla prowadzących działalność gospodarczą. Ponadto, do Aasa Polska należy również inna internetowa marka oferująca pożyczki ratalne, Boss Pożyczka. Aasa łączy w sobie atrakcyjną ofertę kredytów bankowych z prostym, szybkim procesem wnioskowania i elastyczną spłatą. Stawiają na innowacyjność, dzięki czemu pożyczkę możesz otrzymać jeszcze tego samego dnia.
W 2015 roku Aasa przystąpiła do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Jest współtwórcą Zasad Dobrych Praktyk Sprzedaży Produktów Kredytowych w Polsce. W 2015 roku ERIF nagrodził firmę Certyfikatem Odpowiedzialni z Biznesie. W 2017 roku firma otrzymała Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo (przyznawany przez BIG InfoMonitor). Ponadto, firma angażuje się w projekty z obszaru CRS. Jest to społeczna odpowiedzialność biznesu, czyli działania na rzecz społeczeństwa i dla jego dobra.

Koszty pożyczki w Aasa Polska

Oferta Aasa Polska wygląda atrakcyjnie pod względem formalności. A ile kosztują pożyczki? Firma nalicza prowizję, odsetki i opłatę przygotowawczą. Opłata przygotowawcza jest częścią wynagrodzenia dla firmy i doliczana jest do raty. Bez względu na wysokość pożyczki wynosi 300 zł.
Przykład 1: minimalna kwota, o jaką możesz wnioskować to 2000 zł, a najkrótszy okres spłaty to 12 miesięcy. Koszt tego typu pożyczki to 1078,33 zł. W tym opłata przygotowawcza wynosi 300 zł, prowizja 668 zł, a odsetki 110,33 zł. Wysokość raty od 256,55 zł.
Przykład 2: pożyczka w kwocie 5 tys. zł z okresem spłaty 12 miesięcy- koszt 2245,86 zł. Opłata przygotowawcza wyniesie 300 zł, prowizja 1670 zł, a odsetki 275,86 zł. Rata już od 603,80 zł. Jeśli wydłużysz okres spłaty pożyczki 5000 zł do 24 miesięcy, to łączny koszt wzrośnie do 3828,71 zł, czyli zwrócisz o 1600 zł więcej.
Przykład 3: pożyczka 10 tys. zł na 12 miesięcy- koszt 4191,73 zł. Opłata przygotowawcza wynosi 300 zł, prowizja 3340 zł, a odsetki 551,73 zł. Wysokość raty od 1182,54 zł. Jeśli wybierzesz 24 raty, to koszt pożyczki wzrośnie do 7357,54 zł. A to oznacza, że za pożyczkę zapłacisz o ponad 3 tys. zł więcej.
Rata już od- czyli niekoniecznie otrzymasz prezentowane warunki. Dlatego przed podpisaniem umowy należy sprawdzić wysokość wszystkich opłat i ostateczny koszt. Prezentowane warunki otrzymuję klienci z dobrą zdolnością kredytową.


Rodzaje pożyczek w Aasa Polska

Aasa oferuje pożyczki ratalne, z okresem spłaty nie krótszym niż 12 miesięcy. Oferta jest taka sama dla nowych jak i stałych klientów. Już za pierwszym razem możesz złożyć wniosek o maksymalną oferowaną kwotę. Jeśli pozwala na to Twoja zdolność kredytowa i spełniasz pozostałe warunki, jest duże prawdopodobieństwo otrzymania pozytywnej decyzji.
Minimalna kwota pożyczki w Aasa Polska to 2000 zł. Maksymalna to 10 tys. zł. Liczba rat do wyboru pomiędzy 12 a 24 miesiące. Pożyczka spłacana jest w comiesięcznych ratach. Firma ma elastyczne podejście do spłaty i można skorzystać z opcji przesunięcia terminu spłaty. W tym celu należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.
Kolejną zaletą oferty jest możliwość wnioskowania o następną pożyczkę, gdy masz już jedną aktywną. Opcja taka jest dostępna po terminowej spłacie kilku rat. Jeśli pozwala na to Twoja zdolność kredytowa, nic nie stoi na przeszkodzie do pozytywnego rozpatrzenia kolejnego wniosku.
Aasa oferuje również przez stronę Aasa dla Biznesu pożyczki dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W ramach pożyczki dla firmy można otrzymać kwotę z przedziału 1000 zł – 20000 zł. Okres spłaty od 1 do 36 miesięcy.

Aasa Polska oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Aasa Polska <<

Aasa Polska - Dane firmy

Aasa Polska S.A.

NIP5252528111
REGON146017266
KRS0000411939
Kapitał zakładowy42 000 000 PLN

Aasa Polska Dane kontaktowe

Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa

Telefon: 801404040

Email: info@aasapolska.pl

WWW: aasapolska.pl

Godziny otwarcia Aasa Polska

Poniedziałek - Piątek: 09:00-19:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Aasa Polska

Zanim złożysz wniosek, zapoznaj się z wymaganiami firmy:
• wiek 20 – 80 lat,
• polskie obywatelstwo, miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• stały dochód,
• rachunek w banku, na który wpływa dochód,
• nie widniejesz w BIG-ach: InfoMonitor, ERIF, KRD, KBIG,
• nie masz opóźnień odnotowanych w BIK.
Spełniasz warunki? Możesz przejść dalej. Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki, kliknij złóż wniosek. Następnie wypełnij formularz, który składa się dokładnie z trzech pól: pesel, telefon i rodzaj pożyczki (indywidualna czy na działalność). W kolejnym kroku musisz przejść weryfikację za pomocą aplikacji Instantor. System łączy się na krótką chwilę z Twoim rachunkiem bankowym. Pobierane są dane posiadacza rachunku oraz historia transakcji. To na jej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej, a w efekcie wydawana jest decyzja. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy. Jeśli nie zdecydujesz się na weryfikację za pomocą aplikacji, musisz wykonać przelew na kwotę 1 zł, w celu potwierdzenia danych i podpisania tym samym umowy online.
Pieniądze wypłacane są: szybkim przelewem, standardowym przelewem bądź gotówką za pomocą czeku GIRO.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Aasa Polska <<

Wady i zalety pożyczki w Aasa Polska

Zalety:

 • pożyczki do 10 tys. zł bez dodatkowych dokumentów,
 • formalności ograniczone do minimum,
 • błyskawiczna weryfikacja (Instantor),
 • umowa podpisywana online,
 • opcja zmiany terminu płatności,
 • pożyczki na działalność gospodarczą do 20 tys. zł,
 • szybka decyzja,
 • możliwość wypłaty pożyczki w gotówce,
 • realizują szybkie przelewy,
 • możliwość zaciągnięcia kolejnej pożyczki, gdy poprzednia nie została jeszcze spłacona.

Wady:

 • sprawdzają BIK i BIG-i, nie akceptują negatywnych wpisów,
 • pracują tylko w tygodniu.

Aasa Polska Opinie


Aasa Polska Opinie


10
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
manticore
Gość
manticore

Dzięki wam podreperowałam sobie budżet domowy, kasa się przydała, o ratach już dawno zapomniałam. Wiele koleżanek polecało mi Aasa Polska. Jedyne czego żałuję to to, że tak późno skorzystałam z waszych usług.

jolanta_kucharska
Gość
jolanta_kucharska

Wszystko spoko, 1000zl brałem za pierwszym razem dobra opcja

rockers
Gość
rockers

Lepszej firmy chyba nie ma na rynku. Cennik jest przystępny, a obsługa niezawodna.

uufo
Gość
uufo

Zrezygnowałam z przyjęcia kredytu w wys. 10 tys. zł, który mi udzielono .Zbyt wysokie oprocentowanie . Poinformowałam o tym Przedstawiciela . Aasa Polska wysłał mi wiadomość ,że …Z przykrością zawiadamiamy, iż Pania wniosek nr 06….. został rozpatrzony negatywnie. Na podstawie analizy przestawionych dokumentów Pania wniosek nie spełnia wewnętrznych kryteriów przyznawania pożyczki przez naszą firmę.!?!?!?!? Kpina!

ala.kaczorek
Gość
ala.kaczorek

Odradzam banda naciągaczy tak perfidnych oszustów jeszcze nie spotkałem wyludzaja tylko dane żadnych pożyczek nie udzielają ostrzegam nie weryfikować danych przez instalator wyludzaja stany kont i historię zlodzieje

alicja_laska
Gość
alicja_laska

oferta godna polecenia. z uslug firmy korzystalm tylko raz, a zdecydowalam sie na nich po potrzebowalam pozyczki w wysokiej kwocie, a u nich nie ma zadnych progow ani nic. udzielono mi pozyczki w wysokosi 2500 zl, czyli tyle ile potrzebowalam, mimo, ze byla to moja pierwsza pozyczka. z niczym nie bylo problemow, a kasa byla na konie po okolo godzinie od zlozen ia wniosku.

tymo
Gość
tymo

Super oferta!

ewakubasz
Gość
ewakubasz

Bez problemu dostałem pożyczkę.

eko.bg.
Gość
eko.bg.

Korzystałam z pożyczek 3 razy, za każdym razem dostawałam satsfakcjonujące mnie raty i warunki pożyczki. Decyzja zawsze jest błyskawiczna i uzasadniona. Polecam gdy znajdziecie się na zakręcie.

tabs
Gość
tabs

Świetna firma i świetny cennik

karotrans.naklo
Gość
karotrans.naklo

Ode mnie wielki LIKE za czas od momentu zlozenia wniosku do momentu kiedy kasa byla na koncie!

alkomp
Gość
alkomp

Drogo, brak możliwości odzyskania hasła po stracie telefonu.

handl
Gość
handl

Aasa Polska to dobra i uczciwa firma, która moge z czystym sumieniem państwu polecic

djack
Gość
djack

Nie polecam nawet przestrzegam. Pierwsza pożyczka nie jest za darmo. Kiedy zapytalam czemu wprowadzaja nas w błąd stwierdzili ze system wybiera kto dostaje pożyczkę za darmo. SKANDAL!!!!!

bpigulla
Gość
bpigulla

A od kiedy to BIK ma w scoringu ocenę 9-cio punktową? xD ;D Ciekawe, doprawdy. Radzę przeczytać swój komentarz jeszcze raz… jak już mamy „super BIK” i extra dochody to zachowajmy trochę kultury, a nie wyżywajmy się na forach. P.S. Radzę sprawdzić się w BIGach. Na bank są zadłużenia, które były przyczyną decyzji odmownej. Nie ma innego wyjścia przy pożyczaniu 200zł. Chyba, że ten BIK nie taki super…

extremo
Gość
extremo

Szybko i bez zbędnych formalności. Polecam

knp
Gość
knp

potwierdzam. pierwsza pożyczka faktycznie gratis:D

toshi
Gość
toshi

Wszystko fajnie, a „przykład: całkowita kwota pożyczki 1400 PLN; czas obowiązywania umowy 45 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 441,00 PLN; całkowita kwota do zapłaty 1841,01 PLN”

webpartner
Gość
webpartner

Nie miałam dużego wyboru jeśli chodzi o wybór firmy pożyczkowej. Zależało mi na dłuższym opkresie spłaty, a taki (bezpłatnie) oferują tylko 2 firmy. Padło na Aasa Polska i to była słuszna decyzja. Polecam wszytskim, którzy potrzebuja pożyczki na dłużej niż 30 dni.

zyrafa.gm
Gość
zyrafa.gm

Morale na wysokim poziomie. Uczciwie i szybko i nie stosuja jakiś tanich zagrywek.

wwydra
Gość
wwydra

– Mała liczba kont, przez co weryfikacja trwa dłużej niż u konkurencji

sr.p6
Gość
sr.p6

Kapitan Nemo

gorskim
Gość
gorskim

Oczywiście kasa mi była potrzebna w najmniej odpowiednim momencie- po świetach! Dzwoniłem po znajomych, rodzinie- ale u wszystkich bieda po swietach, pozostalo wziecie pozyczki- dpbrze, ze miałem czas na czytanie komentarzy i opinii o firmach dzieki temu zdecydowalem sie wlasnie na Aasa Polska, ktory nie figuruje na szczycie rankingow! firma jest bardzo uczciwa, zatrudnia swietnych i pomocnych ludzi i w ogole wszytskim ich serdecznie polecam.

dalkow
Gość
dalkow

W Aasa Polskaie fajna jest szybkość załatwiania. Zajelo mi to dosłownie godzinę ???? Bez BIK dali mi 800 zł.

atabreh
Gość
atabreh

bardzo atrakcyjny cennik. mila obsluga. polecam.

foxik
Gość
foxik

Firma jest uczciwa, chociaż nie będę udawać, że mają najlepszy cennik. Cennik jest ok- chociaż można taniej.

p.skowronski
Gość
p.skowronski

Zepsuta pralka, zalane mieszkanie to tylko część przypadłości, które mnie spotkały w tym roku. Niestety nie wyrabiałem ze wszystkim finansowo dlatego też musiałem wziąć niewielką pożyczkę. Postawiłem na Aasa Polska bo przyznawalność jest duża. Informacje o tym, że pozytywnie rozpatrują wniosek otrzymałem przez telefon. Pieniążki był szybko na koncie więc ogromny plus.

bkrang
Gość
bkrang

25 tys do oddania 75 tys. Chyba powariowali, firma stworzona żeby wyssać z ludzi ostatnie pieniądze. Są prawnie przygotowani jak mało kto. Biorąc tu kredyt podpisujecie wyrok na własne życie. Może chociaż takie słowa kogoś uratują. I pamiętajce, brak możliwości rezygnacji z ubezpieczenia(Po co komu to ubezpieczenie… Wiecie po co? Żeby wyssać z was więcej kasy…) horrendalne odestki za opóźnienia. ODRADZAM, TO CHWYTANIE SIĘ BRZYTWY

lagow
Gość
lagow

Nigdy nie przeterminowałam pożyczki więc u mnie wszystko zawsze odbywało się na najwyższym poziomie. Podoba mnie się, że firma szanuje klienta, często przeprowasza jakieś konkursy więc można dodatkowo uzyskać jakieś bonusy

mweiner
Gość
mweiner

Doszedłem do wniosku, że lepiej zminimalizować ryzyko, że mogę się nie wyrobić z oddaniem pożyczki w ciągu 30 dni, a jednak Wonga udziela pożyczek za darmo na aż 60 dni, ale chciałem zostawić sobie te opcje na koniec (na wszelki wypadek).

pandechos
Gość
pandechos

Polecam. Koszty nie należą do najniższych ale jest wszystko jasno i klarownie. Czasami pojawiają się fajne rabaty które zachęcają.

marekskwarek
Gość
marekskwarek

Ile rady brałam, tyle razy wszytsko odbyło się bez zarzutów. Zdecydowanie jestem na TAK!

lili123
Gość
lili123

Całkowicie się zgadzam.

autosukces
Gość
autosukces

Pożyczkę dostałam bardzo szybko i spłaciłam w terminie oddając tyle ile pożyczyłam. Firma przedłuża pożyczki , pierwszą to nawet za darmo.

roychen
Gość
roychen

Bardzo szybka obsługa. Pomimo opóźnienia w spłacie, potraktowano mnie bardzo łagodnie. Za to bardzo dziękuję. Wprawdzie było to spowodowane chorobą, ale potraktowano mnie bardzo uczciwie. Polecam.

a.hudak
Gość
a.hudak

lepszej firmy niz Aasa Polska na rynku pożyczek nie znajdziecie.

skarmel
Gość
skarmel

Pożyczyłem. Wszytsko ok. Jestem zadowolony bo faktycznie po 45 dniach oddałem tyle ile pożyczyłem, ale już pewnie do nich nie wrócę bo juz przy kolejnych pożyczkach najtaniej nie jest. Ale nie można im zarzucić braku uczciwości.

nice_hot_sweet_men
Gość
nice_hot_sweet_men

dziwne . bo ja miałam odpowiedź już po 15 minutach czy dostanę pożyczkę czy nie ???? dostałam na szczescie . 500 zł na okres 45 dni ????

krym2001
Gość
krym2001

Koszmar. Nieuprzejma, apodyktyczna pani dzwoni i pyta o zatrudnienie, adres i telefon pracodawcy potem dochody, skany zarobków z 3 miesięcy. Kwota wnioskowana poniżej 1000 zł. To był dopiero wniosek wstępny, a wyobrażam sobie, jak traktują ludzi z problemami ze spłata.

p.barankiewicz
Gość
p.barankiewicz

Na prawde dobra oferta. Szybko i tanio. Polecam.

antjacek
Gość
antjacek

Bardzo fajna, przejrzysta strona tej firmy. Wszystko dobrze wytłumaczone. I premiła pani na infolinii

stah
Gość
stah

Ja tylko słówko odnośnie firmy Aasa Polska, pragnę wszystkich przestrzec przed braniem pozyczki w tej firmie. brałam pozyczkę 3500 po miesiącu od niespłacenia sprawa została przekazana do Kruka, przy czym Aasa Polska doliczył odsetki – kwota do spłaty wzrosła do 5500 – horror. Z Krukiem oczywiście dogadałam się na spłatę…na raty, przy czym w ciągu niecałego miesiąca dług w Aasa Polska wzrósł o koleny tysiąc , czyli teraz wynosi juz 6500!!! Kochani..przestrzegam was przed Aasa Polska, oni sobie doliczają horrendalne kwoty niby za jakies tam ubezpieczenie…Mimo tego , że sprawą zajmuje się Kurk dług nadal rośnie, firma nie wypowiada umowy… Czytaj więcej »

mg23229
Gość
mg23229

Polecam szybka weryfikacja i pieniądze od razu na koncie

tewimex
Gość
tewimex
Ocena :
     

Dla mnie mają 10 na 10! Super firma.

berlux
Gość
berlux
Ocena :
     

Kiedy postawiłem krzyżyk na firmach pożyczkowych kolega namówił mnie na Aasa Polska i moja opinia się całkowicie zmieniła. Super firma. Szybka i przyjazna.

cutterhack
Gość
cutterhack
Ocena :
     

fajna pozyczka chetenie skorzystam jeszcze

elh
Gość
elh
Ocena :
     

Zlożyłem wniosek- decyzji dlugo brak a pozniej telefon do miejsca pracy! WSTYD! Skonczylo sie to ODMOWĄ a na koniec dostałem sms z przypomnieniem o splacie zobowiązania, ktorego NIE OTRZYMAŁEM! Maja niezly syf tam, nie ogarniają! Odradzam!

budzowski
Gość
budzowski
Ocena :
     

bardzo niska kwota pierwszej pożyczki,także trochę kiepska oferta

grzem
Gość
grzem
Ocena :
     

Cieżkie czasy mnie dopadły, potrzebowalem gotówki natychmiast. ciesze się, że kolega polecił mi własnie Aasa Polska bo firma jest bardzo uczciwa, pożyczka była darmowa a jak sie okazało po 30 dniach miałbym problem ze spłatą pożyczki, a 45 dni jednak robi różnice.

m.bera
Gość
m.bera
Ocena :
     

Ha! Czytałam dziś o nich w gazecie! Tez mialam okazje u nich pozyczac i tez uwazam, ze Aasa to najlepsza firma na polskim rynku. interes sie kreci wiec oszukiwac nie musza- mozna uczciwie zarobic! Super firma! Polecam kazdemu!