Provident

Opis produktu Provident

Provident Polska jest częścią międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance, w skrócie IPF. Od 2007 roku obecna na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. A od 2013 roku IPF jest również notowany na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa IPF działa na kilku rynkach, oprócz Polski, obecna jest również w Czechach, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii i Meksyku. Korzenie firmy sięgają XIX wieku, kiedy to w 1880 roku powstała spółka Provident Financial. Provident jest jedną z najdłużej działających firm pozabankowych na naszym rynku, z powodzeniem działa już od 20 lat. Początkowo zajmowała się pożyczkami udzielanymi w domu klienta. Obecnie, idąc z duchem czasu, oferuje również pożyczki przez internet, w ramach oferty pożyczek samoobsługowych. Nadal można skorzystać z oferty pożyczki udzielanej w domu. Jak można przeczytać na stronie firmy, jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych.
Ofertę Provident cechuje elastyczność (okresowa przerwa w spłacie i gwarancja zniesienia obowiązku spłaty), minimum formalności, wymagane dokumenty to tylko dowód osobisty, nie dzwonią do pracodawcy. Pracują od poniedziałku do piątku do godziny 20.

Koszty pożyczki w Provident

Koszty pożyczki w Provident zależą od wybranej oferty. Poniżej kilka przykładów pożyczek, sprawdź, która opłaca się najbardziej.
Pożyczka 5 x 0 to najtańsza opcja w ofercie Provident. RRSO równe jest 0%, co oznacza, że zwracasz dokładnie taką kwotę, jaką pożyczasz.
Pożyczka na 48 miesięcy jest również atrakcyjna. RRSO wynosi jedynie 9,87%. Pożyczając 5 tys. zł za pożyczkę zapłacisz 1022,56 zł. Rata w wysokości 125,47 zł. Decydując się na najwyższą kwotę, np. 20 tys. zł koszt pożyczki na 48 miesięcy wyniesie 4 089,28 zł. Rata 501,86 zł.
Pożyczka samoobsługowa daje duże możliwości jeśli chodzi o kwotę i okres spłaty. Przykładowe koszty pożyczki w kwocie 3 tys. zł z okresem spłaty 12 miesięcy to 1864,68 zł, a rata 405,39 zł. Pożyczka 10 tys. zł na 24 miesiące kosztuje 10340,96 zł, wysokość raty 847,54 zł.
Pożyczka dopasowana, dla porównania, w wysokości 10 tys. zł ze spłatą w 90 tygodni i obsługą domową kosztuje 9 174,97 zł. Wysokość raty 213,06 zł. Jest to tańsza opcja od powyższej, a okres spłaty jest krótszy o ok 1,5 miesiąca. Miesięcznie pożyczka obciąży budżet kwotą 852,24 zł, czyli tylko trochę wyższą niż przy racie miesięcznej.
Provident oferuje również dodatkowe pakiety, które podnoszą wartość pożyczki, ale mogą się przydać.


Rodzaje pożyczek w Provident

Provident oferuje kilka rodzajów pożyczek:
• pożyczka 5 x 0,
• pożyczka na 48 miesięcy,
• pożyczka samoobsługowa,
• pożyczka dopasowana.
Pożyczka 5 x 0, oferta pożyczki na start dla nowych klientów, coś na zasadzie chwilówki, ale z dłuższym okresem spłaty. Kwota pożyczki od 500 zł do 2000 zł, spłata w 5 ratach. RRSO pożyczki 0%, czyli nie ponosisz żadnych kosztów. Jest to jedyna tego typu oferta na rynku. Żadna inna firma nie oferuje darmowej pożyczki na tak długi okres.
Pożyczka na 48 miesięcy, jak sama nazwa oferty wskazuje, rozłożona jest na 48 rat. Kwota pożyczki od 5000 zł do 20 000 zł. Oferta również skierowana jest do nowych klientów.
Pożyczka samoobsługowa, czyli pożyczka przez internet, podobnie jak dwie powyższe oferty, ale z większymi możliwościami wyboru okresu spłaty i kwoty. W ramach pożyczki samoobsługowej pożyczysz od 300 zł do 20 000 zł. Do wyboru masz siedem okresów spłaty: 3, 6, 12, 18, 24, 36, 48 miesięcy.
Pożyczka dopasowana daje najszersze możliwości. W ramach tej oferty możesz decydować pomiędzy: pożyczką miesięczną na konto, pożyczką miesięczną w gotówce, pożyczką tygodniową w gotówce. Pierwsza i druga opcja to pożyczki do 15 tys. zł, a w przypadku pożyczki z tygodniową spłatą do 10 tys. zł. Okres spłaty od 3 do 24 miesięcy bądź od 30 do 90 tygodni. Jeśli decydujesz się na pożyczkę w gotówce, umawiasz się z doradcą na spotkanie w domu.

Provident oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Provident <<

Provident - Dane firmy

Provident Polska S.A.

NIP5251571292
REGON011994880
KRS0000009389
Kapitał zakładowy142 900 000 PLN

Provident Dane kontaktowe

Inflancka 4A
00-189 Warszawa

Telefon: 600400150

Email: bok@provident.pl

WWW: provident.pl

Godziny otwarcia Provident

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 21:00
Sobota - Niedziela: 09:00 - 15:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Provident

Zanim zaczniesz składać wniosek sprawdź, czy spełniasz wymagania:
• od 18 lat,
• aktualny dowód osobisty,
• stałe zameldowanie, wpisane do dowodu osobistego,
• polskie obywatelstwo,
• stałe źródło dochodu (pensja, emerytura, renta).
Poza tym do złożenia wniosku konieczny jest telefon komórkowy i rachunek w banku z dostępem online. Na początek musisz wybrać ofertę, następnie wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami. Wybierz kwotę pożyczki i okres spłaty przy pożyczce samoobsługowej i dopasowanej, a następnie złóż wniosek. Do wypełnienie czeka kilka zakładek: formularz rejestracyjny, dane kontaktowe, dane finansowe. W kolejnym etapie zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł. Po potwierdzeniu danych, otrzymasz decyzję.
Musisz podać dane pracodawcy, natomiast firma informuje na stronie, że nie dzwoni do pracodawcy. Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę dopasowaną w gotówce, składasz wniosek przez internet bądź wystarczy podać numer telefonu, by umówić się z doradcą.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Provident <<

Wady i zalety pożyczki w Provident

Zalety:

 • darmowa pożyczka z najdłuższym okresem spłaty na rynku,
 • pożyczki online, pożyczki z obsługą domową,
 • długie okresy spłaty,
 • wysokie kwoty,
 • atrakcyjna oferta pożyczki na 48 miesięcy,
 • minimum formalności,
 • nie dzwonią do pracodawcy,
 • formalności online,
 • przejrzyste zasady,
 • długie godziny pracy w tygodniu,
 • pieniądze na dowolny cel,
 • rozpatrują każdy wniosek,
 • okresowa przerwa w spłacie,
 • gwarancja zniesienia obowiązku spłaty pożyczki (w sytuacji śmierci klienta).

Wady:

 • nie pracują w weekendy,
 • weryfikacja przez przelew może wydłużać czas oczekiwania  na decyzję i pożyczkę.

Provident Opinie

Provident jest jedną z najstarszych firm pożyczkowych, nie powinno więc dziwić, że nietrudno znaleźć opinie o firmie w internecie. Z resztą nie tylko w internecie, opinie o Provident przekazywane są w kręgach znajomych. Jak oceniana jest firma? Czy opinie Provident ma pozytywne? Kilkanaście lat temu firma nie miała najlepszych ocen, a to głównie dlatego, że była postrzegana jako firma oferująca pożyczki dla osób bez zdolności kredytowej, mało opłacalne i kojarzyła się z pukającym co tydzień do drzwi doradcą. Obecnie to jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce i jedna z najbardziej znanych. Z pewnością przyczynia się do tego jej staż na rynku, doświadczenie i szeroka oferta. Obecnie Provident opinie ma dobre, klienci doceniają nie tylko ofertę, ale i zmiany w procesie wnioskowania o pożyczkę. Firma ma w ofercie zarówno pożyczki ratalne z długim okresem spłaty, jak i krótkoterminowe na pięć miesięcy. Pozytywne opinie Provident zawdzięcza między innymi darmowej pożyczce, która już od pewnego czasu gości w ofercie. Od innych ofert darmową pożyczkę Providenta odróżnia długi okres spłaty. Klient decydujący się na 5x0, ma aż pięć miesięcy na spłatę pożyczki. Prawdopodobnie to pożyczka 0% z najdłuższym okresem spłaty na rynku i potwierdzają to liczne opinie o Providencie. Kwota darmowej pożyczki wynosi już 2 tys. zł.
Niezastąpieni, solidni, szybcy, profesjonalni- to część określeń, które można znaleźć wpisując w wyszukiwarkę Provident opinie. Firma ma szeroką ofertę pożyczek, od krótkoterminowych po długoterminowe, a wśród nich ze spłatą miesięczną i ratalną. Poza tym pożyczki przez internet i z obsługą domową. Te drugie są droższe i wpływają na niższe oceny Providenta. Natomiast pożyczki online mają w większości pozytywne opinie. Kolejne zalety oferty wymieniane przez klientów to: możliwość odroczenia spłaty i gwarancja spłaty w przypadku śmierci pożyczkobiorcy. Na plus oceniana jest strona internetowa, przejrzysta i obszerna zakładka FAQ, opinie Provident również dzięki niej ma dobre, bo znajdziesz w niej odpowiedzi na większość pytań i wątpliwości. A jak oceniane są koszty pożyczki? Opinie o Providencie w tej kwestii zależą od rodzaju pożyczki. Dobrze oceniana jest pożyczka z małą ratą (niskim RRSO)- skierowana do nowych klientów i pożyczka samoobsługowa (równie niskie RRSO). Nie wspominając o darmowej pożyczce. Ogólnie oceny Providenta w większości są pozytywne. A cztery gwiazdki na naszym portalu potwierdzają, że Provident opinie ma dobre.


Provident Opinie


131
Dodaj opinię

avatar
z.kotarski
Opinia
z.kotarski

Na tle tych firm pożyczkowych z których korzystałam , ta wypada najlepiej. Pod względem obsługi , warunków umowy.

a-komp
Opinia
a-komp

Jak tylko sie pojawili na rynku to było wiadomo, że to będzie hit- i jest! Od tylu już lat!

msgucia
Opinia
msgucia

Dawno się tak nie rozczarowałam! Wszyscy zachwalajom Provident, a że potrzebowaliśmy pieniędzy, a wszyscy polecali właśnie ich to aplikowaliśmy a otrzymaliśmy propozycję 800 zł pożyczki! To śmieszne bo oboje z mężem mamy dobre zarobki!

prodnar
Opinia
prodnar

fajnie, że dają pożyczkę za 45 dni a nie tylko 30

pletwa
Opinia
pletwa

Rzadko zaciągam pożyczki, ale musiałem. Na szczęście Provident miał naprawdę przyjemną ofertę. Nie żałuję, że z niej skorzystałem .

rdziedzic
Opinia
rdziedzic

Odezwałam się do nich za namową koleżanki i tej informacji nie żałuje. BOK bardzo pomocny- zdecydowanie jeden z lepszych.

p4
Opinia
p4

Tyle firm pożyczkowych jest na rynku, a Provident od samego początku w czołówce i trzyma pozycje. Super ffirma.

chryssalid
Opinia
chryssalid

Zdecydowanie bardzo jestem zadowolony.

biuro.hee
Opinia
biuro.hee

Miałam już okazję wziąć pożyczkę w innej firmie i nie wspominam tego dobrze, natomiast o Provident dowiedziałam się od znajomego. Po przeczytaniu pochlebnych opini w internecie, długo się nie zastanawiałam. I faktycznie, był to lepszy wybór.

lmoz
Opinia
lmoz

Bardzo dobra oferta. POLECAM!!!

mandt2000
Opinia
mandt2000

jak się spłaca to każda pozyczka będzie ok, a jak sie miga to nic dziwnego że są problemy ???? ja nie miałam problemów, jestem zadowolona z pożyczki

transpec
Opinia
transpec

Chwilówka bardzo dobra. Nie maja ukrytych kosztow. Jak dla mnie bomba.

pipus.adsl.tpnet
Opinia
pipus.adsl.tpnet

Pokrętna polityka ksoegowania wplat, po splacie naleznosci na drugi dzien dowiedzialem sie ze musze zaplacic za kolejny dzien bo informacji o.splacie nie zaimportowano do systemu.

grzegorzkaska
Opinia
grzegorzkaska

Witam stanowczo Nie Polecam zaległe 2 raty i straszą pozwem do sądu o wyłudzenie!!!! Straszą Policja sądami itd.Do tego Pani nazwała mnie dziś przez telefon od Jeba… Chamem i się rozłaczyla bezczelnie się śmiejąc Ktoś powinien przeswietlic tą firmę i wziąść się za nią żenada totalna ….Pozytywne komentarze są dodawane przez osoby zajmujące się tym … Nie Polecam

artur.czajka
Opinia
artur.czajka

Pozdrawiam, przedsiębiorca z Olsztyna.

kukasz
Opinia
kukasz

Błyskawiczna odpowiedz, cenowo oferta wypada nienajgorzej na tle konkurencji, osoby pracujące w firmie bardzo sympatyczne!

totek
Opinia
totek

Jak dla mnie to firma krzak. Deklaruje, że pożyczy 6000zł za darmo do 65dni, a chce dać 2750zł z prowizją 700zł na 30dni – kpina.

reise-know-how
Opinia
reise-know-how

Pierwszą pożyczkę otrzymałam bez problemu. Po zapłaceniu terminowym nie uzyskałam zgody na kolejną .

impol
Opinia
impol

zadowolona jestem z Providenta. na czs, spora pożyczka, wygodnie!

pszarlej
Opinia
pszarlej

Oferta godna polecenia !!!!!!

ksundermeyer
Opinia
ksundermeyer

Wiecie co? Dla mnie jest to najlepsza pożyczka jaką wzięłam bo mogłam dostosować spłatę pod siebie. Dzięki takiej możliwości nawet nie odczułam spłaty ????

witess
Opinia
witess

Solidna uczciwa firma w 100 % jestem zadowolony potrzebowałem pieniążków na remont pożyczkę otrzymałem szybko i bezproblemowo.Korzystałem już 7 razy i wszystko w jak najlepszym porządku.Polecam

wota
Opinia
wota

Nie jest to aktualne, mi nie zwrócili kosztów.

aneta.michalkiewicz
Opinia
aneta.michalkiewicz

Chociaż zawsze byłem przeciwny wszelkim firmom pożyczkowym, to kiedy potrzebowałem pożyczki zmieniłem zdanie. Provident było jedyną firmą, która na prawdę chciała mi pomóc. Zaoferowali i fajne warunki, na któych została przyznana pożyczka, a spłatę rozłożyli na dogodne raty.

ptargosz
Opinia
ptargosz

Oferta bardzo dobra i uczciwa. cenowo w porównianiu z konkurencja wypadają na serio świetnie-ma co najwazniejsze daja pozyczki na 45 dni!!!

luck
Opinia
luck

Nie polecam. 1 dzień zwłoki a mam spłacić całość ??!!!!

piotrchruszczewski
Opinia
piotrchruszczewski

Dostałem bez problemu.

biedroona
Opinia
biedroona

Oszusty i złodziejaszki!

mszpak-cts
Opinia
mszpak-cts

Gdyby nie tak miłe panie z BOK wzięcie pożyczki byłoby dla mnie bardziej stresujące. Pomogły mi one wypełnić prawidłowo formularz i odpowiedziały na każde zadane pytanie. Dziękuję i polecam.

maly_100
Opinia
maly_100

Daja malo kasy nowym klientom.

evelio
Opinia
evelio

Nigdy nie ma problemu z przyznaniem pożyczki, a pieniądze są od razu na koncie i to tyle o ile sie wnioskuje- a nie jakieś akcje typu chcesz 1800 a proponuja Ci 500 zl jak to ma w zwyczaju konkurencja! Firma numer 1 na Polskim rynku!

seynou2005
Opinia
seynou2005

Oferta ok!

salon.lublin
Opinia
salon.lublin

Wszystko szybko i profesjonalnie

muzik
Opinia
muzik

Jestem zaskoczona jak szybko i sprawnie wszystko się odbyło!

das
Opinia
das

Potrzebowałem pożyczki na prezent dla mamy, a o tej firmie słyszałem dobre opinie od znajomych. Nie zawiodłem się. Mama zachwycona, a ja spokojnie zwróciłem kasę parę dni później – i to tyle ile pożyczyłem.

robert.lakomy
Opinia
robert.lakomy

Obsługa niemiła , w razie opóźnień straszenie , oskarżenia o wyłudzenie!! Wysokie opłaty za refinansowanie . NIE POLECAM!! Na rynku istnieje wiele tańszych pożyczek i firm lepiej nastawionych na klienta.

jgajew
Opinia
jgajew

Nie ma co narzekać. Pożyczają pieniądze na procent. Czego od nich wymagać, wiadomo jak w rodzinie wszyscy biedni to i od kogo pozyczyć. Dobrze ze sa takie firmy.

arrajorations
Opinia
arrajorations

Bardzo dobra firma, spłaciłem się do zera wszystko wg umowy z mojej i z ich strony, pomogli mi bo kase dostalem na konto w krotkim czasie od kiedy podpisalismy wszystkie dokumnty, a naprawde zależało mi na czasie

zubr
Opinia
zubr

Pożyczałem dwa raz. Pierwsza pożyczka darmowa, druga tania, tak tania, że w niejednej firmie pierwsza pożyczka nie jest taka tania. zdecydowanie warto bo firma jest liderem na rynku i cieżko pracuje na taki miano. zasluzyli sobie na pierwsze miejsce. nie oszukuja i maja super oferte. dla mnie bomba!

wobo
Opinia
wobo

Skąd od tym wiedzą? Żyjąc w XXI wieku powinieneś być świadomy istnienia takiego wynalazku jak Internet. A Internet ma związek z czymś takim jak IP, tu dochodzimy do konkluzji: Lokalizacja adesow IP, także jak wniosek złożyłeś za granicą to takie też IP miałaś

vesmir
Opinia
vesmir

Ostatnio miałem taki sam problem, ale okazało się, ze to bład jakiś tylko. Proponował bym jeszcze raz zadzwonić i sprawę wyjaśnić. Dla mnie firma jak najbardziej ok i jeszcze mnie nie zawiodła.

i.swoboda
Opinia
i.swoboda

przemila do czsu. Moja mama zmarla w zwiazku z czym niesplacila kredytu. Do dzis nekaja nas agresynymi telefonami i smsami pomimo ze ciagle mowie ze mama zmarla

rem
Opinia
rem

???? Pitersonek . Uargumentuj , w czym tak bardzo Cie oszukali ?:) Jak znam życie to pewnie się okaże ,ze po prostu nie spłaciłeś pożyczki i tyle ???? Bo tylko tacy głównie wystawiają negatywne opinie . Ja mam pozytywne doświadczenia z ta firmą pożyczkową . dlatego ją polecę . Ale ja wszystko spłaciłam ???? w terminie oczywiście

tracz
Opinia
tracz

Nie ma sie co rozpisywac. najlepsza oferta na rynku!

rad-slaw
Opinia
rad-slaw

Tylko wy mi zaufaliście i bardzo wam za to dziękuje. To bardzo miłe, dzięki wam teraz miałam dodatkowy grosz w portfelu, a rata jest praktycznie nie zauważalna.

metdolar
Opinia
metdolar

Szok- super firma.

rehabilis
Opinia
rehabilis

Prosta procedura, szybka dostępność do pieniędzy

bartek.staniszewski
Opinia
bartek.staniszewski

1400 zł to bardzo wysoka kwota, a co więcej czas na oddanie- 45 dni sprawia, że oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. No i wsyztsko za darmo!!!

ortwein
Opinia
ortwein

Świetna oferta. Firma działa bardzo profesjonalnie- szybko i przyjemnie, a do tego mają super cennik. Polecam

k.hajdukiewicz
Opinia
k.hajdukiewicz

SUPER. REGULARNE KONKURSY, MIŁA OBSŁUGA I MEGA CENNIK

isp1
Opinia
isp1

Provident uratował mnie , jak byłam w niezbyt komfortowej sytuacji materialnej , potem i tak jak mi brakło do spłaty 100 zł to skorzystałam z refinansowania . W ten sposób uniknęłam wzrastających odsetek. a dług został spłacony

marcinopalach
Opinia
marcinopalach

Propozycja jest ciekawa. Firma nie oszukuje swoich klientów, a cennik jest przystępny. Osoby zatrudnione w firmie przechodzą szczegółowe szkolenie bo potrafia odpowiedzieć na każde- zawiłe i skomplikowane pytanie. Polecam bardzo!

luberda
Opinia
luberda

Firma działa sprawnie, bez zbędnych formalności. Pieniądze na koncie w ramach tego samego banku w 15 minut. Koszty przystępne. Dla stałych klientów wyższe kwoty. Polecam

bschor
Opinia
bschor

polecam wszystkim firme Provident. To bardzo uczciwa i solidna firma. Wszyustko tak jak w cenniku i umowie. Zero machlojek i oszustw.

rebetka
Opinia
rebetka

Jak nazwa wskazuje- jest szybko.

ewoola
Opinia
ewoola

Obsługa na super poziomie! Inne, podobne firmy mogłyby się od Provident sporo nauczyć. Szczególnie w kwestii obsługi klientów… Konsultanci są dobrze wyszkoleni, znają odpowiedź na każde pytanie, chętnie tłumaczą zapisy umowy. Oprocentowanie niewielkie, raty dostosowane do możliwości spłacającego.

red_falcon
Opinia
red_falcon

Oferta jakich mało. nie ma problemu z przyznaniem pożyczki w bardzo wysokiej kwocie, nawet jeśli jest to nasza pierwsza pożyczka w firmie. super, że nie mają progów tylko dostosowują się do potrzeb klientów.

caffekaprys
Opinia
caffekaprys

Wszystko szybko , transakcja przebiegła pomyślnie jak i szybka spłata. Plus dodatkowa pozytywna historia w BIKu

szymota
Opinia
szymota

Provident jest konkretną i sprawdzoną pożyczką! pieniądze na koncie miałam w 15 minut, a czas spłaty rewelacyjnie wygodny!

lesny
Opinia
lesny

Oferta bardzo uczciwa z super cennikiem. Polecam bardzo.

lukas
Opinia
lukas

Nie ma się co oszukiwać- oferta jest najzwyczajniej droga!

zajaczek21
Opinia
zajaczek21

Mega dobra oferta! Chyba tylko Vivus ma lepszą! Ale w Vivusie juz brałem a chciałem wziąć teraz darmowa! Dobrze, że zrobili te nową promocje!

ofek
Opinia
ofek

Nigdy nikomu bym ich nie poleciła! Banda oszustow!

anniedz
Opinia
anniedz

spoko

dymekmaster
Opinia
dymekmaster

potrzebowałem pilnie keszu. Trochę sie obawialwem ale znajomy mi polecil Providenta. Teraz z czystym sumieniem moge ta firme polecic. calosc formalnosci przebiegls sprawnie i bez komplikacji. Wazne jest ze Provident ma jasne reguly bez knalow w ktore mozna sie wpuscic. Jak chcecie kasy szybko i bez ukrytych kosztow to plecam.

ewaja11
Opinia
ewaja11

TURBO FANTYSTYCZNA OFERTA. DRUGIEJ TAK DOBREJ NIE ZNAJDZIECIE.

adam.jarosz
Opinia
adam.jarosz

Tez tak uważam albo chcą zarabiać albo nie to pytanie firma dla osób, które stać na bankowe kredyty a tu nie przecież o to chodzi ten który może wziąć kredyt w banku nie korzysta z takich usług.

hnatiukp
Opinia
hnatiukp

Zgodnie z opisem.

rybulyus
Opinia
rybulyus

Jest ok, mogłoby być troche szybciej ale to nowa firma to może dopiero się uczy ???? mimo wszystko polecam, dali tyle o ile wnioskowałem.

twoj_18
Opinia
twoj_18

Szkoda czasu tak perfidnej obslugi jeszcze nie spotkalam skandal chamstwo i patologia gorzej niz spoleczna sarkazm i wyludzanie danych zadnej pozyczki nie udzielaja chcialam 200zl na studia doplacic odmowa dochod 1900zl bik ocena 9punktowa gownem smierdza to bankruty wyludzaja grosze i tyle

shinobi
Opinia
shinobi

To POSREDNIK, dlaczego tak chwalicie tą firmę jak nie wiadomo kto udziela pieniędzy!!!!!!!!!!!

mika
Opinia
mika

Takiej oferty właśnie szukałem! Polecam!

dawid_srok
Opinia
dawid_srok

Walczom o klienta i ulepszajom oferte, nonstop sa jakies promocje wiec fajna firma

niscar
Opinia
niscar

pierwsze 100 pln za darmo? To jakiś ZART! dobrze, ze nie 50! Tego typu promocje to moga sobie darować!

folio
Opinia
folio

Bardzo dobry kredyt !!

biz.pf
Opinia
biz.pf

Spokojnie można brać tą chwilówkę. Ja spłacam regularnie ale wiem ze jakby co można przedłuzyc termin. Brałem teraz 500 a wiem ze bede jeszcze korzystal. Poleconko.

jmalczak
Opinia
jmalczak

Uczciwie! Szybko! Super!

mvertigo
Opinia
mvertigo

Zostałem oszukany. Brałem 4tyś musze oddac 21tyś

slawo
Opinia
slawo

Może i są tacy, którym nieudzielono pożyczki i wylewaja tu swoje frustracje. Mi pożyczki udzielono i jestem z niej bardzo zadowolona i polecem!

hulagula
Opinia
hulagula

Szybko i bez problemów. Atrakcyjne są rabaty w środy- 50% pożyczałam więc mogę polecić. Warto.

psychohacker.de
Opinia
psychohacker.de

W moim odczuciu zasługuje na więcej gwiazdek. Provident**

markus53
Opinia
markus53

banda oszustów!!!nigdy w życiu wyłudzili dane pożyczka zero, chamska bezczelna obsługa woń na Estonię złodzieje

mresler
Opinia
mresler

No niestety 4 dni opóźnienia jestem nękana telefonami straszą mnie pracownikiem windykacyjnym u mnie w domu. Jakiś koszmar chociaZ deklaruje część spłaty traktują jak smiecia nie polecam

adrenalina
Opinia
adrenalina

Za każdym razem jak pożyczam to oferują mi większą kwotę, to mnie szczególnie cieszy bo dobrze wiem że jak bd potrzebowała pieniędzy to mi w tym pomogą!!!

sally12
Opinia
sally12

Najlepsza i najbardziej uczciwa firma .Polecam

ewunia666
Opinia
ewunia666

Szybki wniosek, szybki przelew, wszyscy bardzo mili. Mialem watpliwosci bo w BIKu jest u mnie brudno ale bez problemu dali mi pożyczkę i to darmową. Polecam!

obrochta
Opinia
obrochta

Oferta godna zainteresowania – w szczególności zważając na niewysokie oprocentowanie i możliwość rozłożenia zadłużenia na raty, polecam!

activision
Opinia
activision

nie maja sobie rownych

matimpex.ania
Opinia
matimpex.ania

Daje max bo kasa szybko i latwo

dla-zdrowia
Opinia
dla-zdrowia

Szybko bez problemu, miła obsługa

miras66
Opinia
miras66

Świetna firma. Polecam!

newsyusz.totezkasuj
Opinia
newsyusz.totezkasuj

Dla tych ktorzy chca zaciagnac kredyt w tej firmie: Nie polecam wogole. Mialem tutaj dwie pozyczki splacalem regularnie raz moje opoznienie wynioslo 14 dni i odrazu pismo do zakladu pracy o stracanie z wynagrodzenia. Gdy splacilem ta jedna zostala mi jeszcze druga. Tez mialem delikatny problem ze splata raty zaznaczam jednej i odrazu windykatorzy terenowi w miejscu zamieszkania po dwa razy w tygodniu. Wogole sie nie idzie dogadac.. nie pisze tego dlatego ze taka byla moja sytuacja. Poprostu w porownaniu do innych firm pozyczkowych tam wogole nie ma sie z kim dogadac. Windykatorzy cwaniacy na infolini ludzie nie uprzejmi.. JEZELI…

fota1
Opinia
fota1

Pelen kosmos!

innovator
Opinia
innovator

Firma godna polecenia, proces udzielania pożyczki jest krótki, na maxa uproszczony. Pieniądze na następny dzień od weryfikacji trafiają na konto. Myślę, że to jedna z nielicznych firm gdzie mają takie warunki, godni polecenia.

email.albi2
Opinia
email.albi2

Dokładnie,u mnie to samo przed chwila,adres nr pracodawcy.To moja prywatna sprawa,a nie jeszcze prace w to wciagac.

buzz
Opinia
buzz

Bardzo uczciwa firma.

ular
Opinia
ular

Otrzymałem informację o tym że zwiększyli pożyczkę do 10000 zł. Myśłałem, że to ściema i takiej kwoty nie dostanę ale wczoraj złożyłem wniosek i wczoraj dostałem 10tyś zł!!!

karolek_k
Opinia
karolek_k

Chciałem wybrać się na wakacje, miałem fajną okazję, ale jak zwykle brakowało pieniędzy. Tą firmę poleciła mi siostra i faktycznie pieniądze na koncie były szybko, pożyczkę spłaciłem w terminie, bez problemów. Obsługa też jest spoko –

Jan
Opinia
Jan
Ocena :
     

Niektóre panie z obsługi są tak niemile że wcale nie da się z nimi porozmawiać nie interesuje ich to że człowiek nie ma na chleb oni muszą mieć zawsze pełne raty..
Jak to jedna pani powiedziała jej to nie interesuje że nie ma pan co jeść mógł pan nie brać pozyczki

migon
Opinia
migon

Firma jest porządna i bezproblemowa. Bardzo szybko przesyłaja pieniądze!

amdir
Opinia
amdir

Firmę warto polecać tym, ktorym zależy na czasie- firma działa błyskawicznie.

katarzyna.liberska
Opinia
katarzyna.liberska

Bardzo dobra oferta na wakacje.

giekaczor
Opinia
giekaczor

Wszystko szybko i sprawnie ????

pierwszamilosc
Opinia
pierwszamilosc

Teraz przed świętami jest to pomocna pożyczka. Szybko i bez problemu. Czas spłaty na tyle wygodny że po świętach spokojnie kasę można oddać.

surlalune
Opinia
surlalune

Jestem zadowolona z pożyczki. Firma jest uczciwa, mają proste zasady w umowie i bez kruczków.

klodzio2003
Opinia
klodzio2003

Wszystkie formalnosci bardzo szybko i sprawnie

gambit
Opinia
gambit

Dobra firma pozyczkowa

telecom
Opinia
telecom

Pelen kosmos!

funr_kul
Opinia
funr_kul

Bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie. Provident to solidna firma, która bardzo mi pomogła. Polecam każdemu. Dziękuję!

ksg
Opinia
ksg

Splacona pożyczka przed terminem a kolejnej nie można wziąść,trzeba czekać na ofertę – słabo.

sybir
Opinia
sybir

Nie wiem czy jest uczciwie czy nie bo sie nie zdecydowalem jak zobaczyłem cennik to podziękowałem. Polecam rozejrzeć się u konkurencji- tym bardziej, że konkurencja nie śpi i wszedzie jest duzo promocji teraz

avto
Opinia
avto

Najgorszy pożyczkodawca na świecie! nie akceptowali mi wniosku bo dodają zasrane +48 przed numerem telefonu przez co mój numer się nie zmieścił i nie było możliwości skontaktowania się ze mną!!!! taki powód!!! weźcie vivus lepiej albo jest 1000 innych lepszych pożyczek, nie polecam!

heledore
Opinia
heledore

Stanowczo nie polecam, firma po spłacie zadłużenia zgłosiła sprawę do sądu ponieważ doliczyli sobie koszta nie informujac mnie o tym, przez co mam teraz zajęcie komornicze. Z kwoty 120 zł urosło do 800 dziękuję waszej firmie. Jesteście najlepsi

rip.b
Opinia
rip.b

Jestem w szoku w związku z niektórymi odpowiedziami . Ja brałam małą kwotę pieniędzy w Provident i tylko raz . Poza tym ja brałam jak i się palił grunt pod nogami. A ty jeżeli masz prace …. masz stałe dochody ? to po co chwile bierzesz pożyczki ? A samą firmę oceniam bardzo dobrze

i.waszkiewicz
Opinia
i.waszkiewicz

Jestem na tak. Bardzo uczciwie i cenowo też ok.

eutrchem
Opinia
eutrchem

Zapewniam państwa, że to najlepsza oferta na rynku!

e.trojanowska
Opinia
e.trojanowska

wzięłam pierwszy raz 500zł i na pewno skorzystam znowu. nie było ptoblemu z formalnościami. otrzymałam smsa z przypomnieniem o terminie spłąty, nikt mnie nei windykował. polecam.

mmaslow
Opinia
mmaslow

Dobra firma pozyczkowa

linabi
Opinia
linabi

Firma porządna, wygodny czas spłaty i bez problemu udzielona pożyczka. Bardzo wygodnie!

furiza
Opinia
furiza

Bardzo dobra firma. Polecam ich bardzo.

sknopik
Opinia
sknopik

Bardzo dobra oferta, jedna z lepszych na rynku- zdecydowanie polecam.

mary
Opinia
mary

Bardzo szybki przelew, świetna realizacja. Polecam ????

kultura
Opinia
kultura

Firma superancka. Warto skorzystać z ich oferty!

plock_gimn_7e
Opinia
plock_gimn_7e

szybka pożyczka, jestem zadowolona bo słpaciłam w terminie i tak jak w umowie, nie było oprocentowania. dobra firma

tomaszwygoda
Opinia
tomaszwygoda

Dobra stronka, bo czytelna. Fajna obsługa. Dobry cennik.

lazienka
Opinia
lazienka

Bardzo bym sobie życzył by we wszystkich firmak pożyczki były realizowane na tak wysokim poziomie jak w Provident. Super firma, swietni ludzi, polecam.

atex
Opinia
atex

Jest to Firma godna polecenia

barti16
Opinia
barti16

W mojej opini Provident to najlepsza ze wszystkich firm na rynku pozyczkowym. 45 dni to jednak jest mistrzostwo. a 2000 zł za darmo jest nie do przebicia.

mojeniepokoje
Opinia
mojeniepokoje

Mają troche amatorskich zagrywek.

mikko.maenpaa
Opinia
mikko.maenpaa

dla mnie bardzo w porządku firma ,Jasne zasady pożyczania . wiadomo czego można się spodziewać .

obrsm
Opinia
obrsm

Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii. Firma tania nie jest ale jako jedyna mnie poratowała kwotą 400zł na 3 miesiące a mam jedynie 19 lat. Wszystko zapłaciłem przed terminem i teraz zamierzam wziąć jeszcze jedną większą pożyczkę na wyższą kwotę na naprawę auta gdyż wszędzie mam odmowy, poza monedo, ale tam spłacam już ratę z Allegro. Więc polecam w 100% mimo iż tanio nie jest

arton3
Opinia
arton3

malo kasy daja ale sa bardzo spoko

dbpower
Opinia
dbpower

Pozdrawiam

tonks_1
Opinia
tonks_1

Bardzo dobra obsługa, pożyczka wzięta na 30 dni i spłacona w terminie, żadnych kruczków. Polecam

holiway
Opinia
holiway

Firma dno i porażka. Bo nie tylko o pożyczenie kasy chodzi ale i szacunek do siebie wzajemny. Pożyczkę spłaciłem w terminie i nie w tym problem. Problem w tym że pracują niekompetentne osoby i sami nie dają sobie rady ze swoim dziadowskim systemem. Po pierwsze przy pożyczce 1200zł w profilu była informacja że do spłacenia jest ponad 3 tysiące, zgłaszając sprawę i po kilku wiadomościach i odpowiedziach że zostało to zgłoszone do ich „działu IT” (chyba gimnazjalistów z 2 klasy) – zawsze ta sama odpowiedź była… po ok. 15 dniach się to zgadzało. Następnie kiedy spłaciłem pożyczkę do dzisiaj mija…… Czytaj więcej »

ralfik
Opinia
ralfik

mega dobra oferta

immb
Opinia
immb

ja jestem bardzo zadowolona z pożyczki w Providentu – szybko i bardzo dogodny termin spłaty! a to się liczy!

darekcysarz
Opinia
darekcysarz

Bardzo miła obsługa,pieniądze szybko na koncie. Ogromnym plusem jest to ze oddajesz tyle ile pożyczaszs”

gips
Opinia
gips

nic złego powiedzieć nie mogę

tibiapal
Opinia
tibiapal

Profesjonalne podejście do klienta. Kiedy decydowałam się na pożyczkę nie byłam bardzo obeznana w temacie więc musiałam zadać kilka naprawdę durnych pytań. Obsługa zawsze chetnie udzielała mi na nie odpowiedzi- bez względu czy odpowiedz byla oczywista czy nie i jak durne bylo moje pytanie. Odpwoiedzi byly szczegółowe i prawdziwe. Firma niczego nie ukrywa- o wszytskim otwardzie mówią. Super- bo takie podejscie do klienta lubie- a nie firma naoszukuje, a pozniej ciezko jest sie wyplatac. u nich jest uczciwie od samego poczatku do samego konca. graja fair.

razumichin
Opinia
razumichin

Nie było żadnego oszustwa. Wypełniłam wniosek, po chwili otrzymałam informacje o przyznaniu mi pozyczki, po ok. godzinie pieniadze byly na koncie. pozyczałam 500 zl i po 30 dniach oddalam 500 zl- zgodnie z umowa! nie mam sie do czego przyczepic. szybko i uczciwie no i za darmo!

alterapars
Opinia
alterapars

W banku próbuje wziąc mały kredyt od sierpnia, do tej pory wszystko stoi w miejscu i nie zanosi się żeby mi przyznali kase. Pod koniec stycznia poszedlem tez do Provident i niedlugo juz mam miec kase na koncie, spisalismy dokumenty, oświadczenie i wszystko trwa dużo krócej, nigdy wiecej banków.

viciuhwdp24h
Opinia
viciuhwdp24h

za drogo

icr
Opinia
icr

45 to bardzo dużo, moim zdaniem dobre podejście do klienta. polecam bo szybko i nie trzeba łazić i załatwiać nie wiadomo ile formalnosci.

martin-wita
Opinia
martin-wita

Wniosek krótki, decyzja podejmowana szybko, a obsluga przemiła i bardzo kompetentna. POLECAM

kkristof
Opinia
kkristof

I nie mam nadszarpniętej opinii poprze pożyczanie u znajomych

p.biocca
Opinia
p.biocca

Polecam wszystkim bardzo dobra firma

red.hist
Opinia
red.hist

Wzialem i jestem zadowolony

michal.k
Opinia
michal.k

Przestrzegam przed chamstwem, butą i brakiem wychowania pracowników Provident. Wielokrotnie korzystałem z ich usług i po rozmowie z panem Mariuszem Włodarczykiem, która z jego strony była na poziomie rynsztokowym tą firmę będę omijał szerokim łukiem.

cezario3
Opinia
cezario3

Przelałem ile moglem żeby zmniejszyć dług. Odesłał kasę tytulem nadpłata.bez komentarza.

stales
Opinia
stales

Bez dwóch zdań jedna z najlepszych ofert w kraju. Działają bardzo szybko i sprawnie. Po pierwsze wniosek należy pochwalić bo są w nim tylko najbardiej podstawowe dane do wprowadzenia, weryfikacja szybka, decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana natychmiastowo…nie wiem czy to kwestia mojego przypadku czy tak jest zawsze ale nie ma problemu z przyzhanniem kwoty, o ktora sie wnioskuje. Kasa na koncie jest bardzo szybko. Obsluga mila. Dla mnie totalna bomba. Wsyztsko na tiotop!

proteus
Opinia
proteus

Provident to firma bandycka. Wezcie gdzie kolwiek ale nie w mafijnej Provident

dareen.gerl
Opinia
dareen.gerl

Szybko, rozsadnie cenowo i przyjemnie

rplus
Opinia
rplus

Przestrzegam przed „Provident” , czytajcie te prawdziwe komenatrze , koszty pozyczki ogromne a do zwrotu zrobi sie trzykrotnie wiecej niz wezmiecie…do tego non stop telefony, brak informacji przy umowie albo tak zaplatane informacje ze nie mozna dojsc do szczegółów

listname-l-request
Opinia
listname-l-request

Raz popełniłem bład i zaufałem Providentowi. Nigdy więcej! Banda wyudzaczy pieniędzy!

camers
Opinia
camers

Jest ok. Darmówka. Teraz tylko spłacić na czas.

maroszek
Opinia
maroszek

Super oferta!

saga
Opinia
saga

szybko, sprawnie, solidnie. Wszystko razem zajęło max 5 minut. Polecam

p3still
Opinia
p3still

Bardzo szybki kontakt mam nadzieje ze rownierz realizacja.polecam

tarko
Opinia
tarko

Nie wzięłam w Provident dużej kwoty, ale jako klient mogę się wypowiedzieć. To co mnie pozytywnie zaskoczyło, to pełen profesjonalizm. PC to naprawdę rzetelna firma, godna polecenia. Mają cierpliwość do klienta, wszystko dokładnie tłumaczą i wyjaśniają. Naprawdę wielki szacunek.

meagle
Opinia
meagle

Drugi raz wziolem w Providentie 1000 zl i tak jak za pierwszym razem było bardzo sprawnie i szybko. Konkurencja potrafi kombinować co też wiem;) Bierzcie w Provident !

artceramic
Opinia
artceramic

Super.

bdk1
Opinia
bdk1

Polecam! Szybko, sprawnie, bez problemu kasa na koncie. Dodatkowo koszty pierwszej pożyczki zerowe a kolejnych wcale nie są takie wysokie jak twierdzą inni i dzięki temu naprawdę można się wspomóc w trudnej sytuacji.

zbigkurzawa
Opinia
zbigkurzawa

Bardzo polecam. Brałem pożyczki już w paru miejsach i pomimo tego,ze mialy byc błyskawiczne to zawsze był jakiś problem…w Filarum czekałem nawet 2 dni na transfer pieniędzy. W Provident było to na prawde 15-30 minut i kasa była na koncie. Polecam. Czasami warto jest zapłacić przy drugiej pożyczce jeżeli kasa jest szybk potrzebna.

progeo
Opinia
progeo

złożyłem wniosek i otrzymałem odpowiedź abym z czterech miesięcy przygotował biling z banku, przecież to paranoja – obiecują w 15min. a trzeba czekać parę dni

pieknogrod
Opinia
pieknogrod

totalna lipa 24 godziny czekałam na odpowiedz i jeszcze jej nie ma

neonlachowski
Opinia
neonlachowski

szczerze polecam wsyztskim firmę Provident- są szczerzy, szybcy i uczciwi- łączą w sobie wszytkie cechy firmy idealnej.

mati_kosa
Opinia
mati_kosa

Wielka szkoda, że już wycofali te 2000 zl pierwszej pożyczki za free. Pewnie do tego wrócą, ale to mnie własnie w nich denerwuje- codziennie inna oferta.

lukaszhodor
Opinia
lukaszhodor

Najlepsi z najlepszych.

zsowlosz
Opinia
zsowlosz

Nie polecam, miała być oferta dla zadłużonych ,a odmówili jak każdy.

ckip
Opinia
ckip

Przy dochodach na poziomie 2800zł netto odmówili udzielenia pożyczki…

cuprod
Opinia
cuprod

Od tylu już lat najlepsi. Od tylu lat niezawodni i niezastąpieni. Numer jeden w Polsce!!!

anxaw
Opinia
anxaw

O firmie złego słowa się nie da powiedzieć. Działają szybko i sprawnie i maja bardzo dobry cennik. Miałem trochę obaw, ale teraz wiem, że był to niepotrzebny lęk.

apo
Opinia
apo

Nie polecam, uważajcie na nich. Pożyczkę miałam do spłaty w weekend, wiec przelew był w poniedziałek u nich ma kacie. Oszuści nadal do mnie wydzwaniają ze pożyczka niby została spłacona ale naliczają odsetki, nie wiadomo ZA CO. Pierwsza odsetek spłaciłam, a oni co dzień nowa kwotę wysyłają! Chore! Odradzam

t.rowinski
Opinia
t.rowinski

Super firma pozyczkowa. Dziekuje

rafal.grochowiak
Opinia
rafal.grochowiak

Jedna z najlepszych firm a na rynku. Pełen profesjonalizm. Polecam!

j.boguslawski
Opinia
j.boguslawski

Wielkie koszta i wysoki procent. Uwaga Nie polecam!!!

szablony.twins
Opinia
szablony.twins
Ocena :
     

W poniedziałek wnioskowałam o pożyczkę, mamy piątek i ani odpowiedzi ani pieniędzy. Cały czas wniosek w rozpatrzeniu. Jakaś jedna wielka katastrofa. Pieniądze były mi potrzebne na już. Nie wiem kto im te pozytywne opinie wystawia, chyba sami je piszą. Nie polecam

patricia_sien
Opinia
patricia_sien
Ocena :
     

Oferta dość przeciętna, szczególnie cennik nie powala!

buffo
Opinia
buffo
Ocena :
     

Bardzo oszustów! Nie polecam nikomu tej firmy! podobno maja duza przyznawalnosc a tak naprawde to nie wiem kto te pozyczki dostaje!

golysz
Opinia
golysz
Ocena :
     

Jeden dzien spoznienia i dzwonia wyzywaja…dodam dzien wczesnie dzwonią z nową oferta i sla smsy. Tam nie pracuja ludzie tylko bydlo. Ta baba co dzisiaj dzwonila tragedia chamica i prostaczka jakich malo. Nie wiem jakim cudem maja tyle gwiazdek. .. Sami sobie wystawiaja opinie NIE POLECAM NIKOMU

tdakudowicz
Opinia
tdakudowicz
Ocena :
     

Na rynku jest sporo firm pozyczkowych, ale tak dobrej jak Provident nie ma.

fishrzd
Opinia
fishrzd
Ocena :
     

Jestem zadowolona z Providenta – pożyczka na czas i na dobrych warunkach. z taką firmą można współpracować.

drabent
Opinia
drabent
Ocena :
     

Provident uczciwie podchodzi do klientów.

dawoj
Opinia
dawoj
Ocena :
     

Szybko i za darmo- a do tego dostępne kwoty są bardzo wysokie.

dorota-xx
Opinia
dorota-xx
Ocena :
     

Jestem bardzo zadowolony z tego jak działa firma: szybko i na bardzo wysokim poziomie! Cenia czas klienta, nie zadają zbędnych pytań, wszytsko odbywa się sprawnie! Cennik też uważam za bardzo korzysny, a oferta jest elastyczna. Mozna rozłożyć splate pozyczki nawet na 3 raty- co bardzo ulatwia jej splate.

panorama_raclawicka
Opinia
panorama_raclawicka
Ocena :
     

spoko firma mozna sie dogadac i przedluzenia sa polecam

finart
Opinia
finart
Ocena :
     

szybko i sprawnie 1500zl

wiezowcewarszawy
Opinia
wiezowcewarszawy
Ocena :
     

Jak się dużo zarabia to nawet nie trzeba udowadniać. Nie musiałem nic wysyłać, przedstawiać, żadnego dowodu osobistego, żadnego potwierdzenia dochodu. Dostałem telefon z kilkoma pytaniami żeby potwierdzić tożsamość i to tyle. Co prawda nie brałem dużej pożyczki (700 zł) ale poziom załatwienia sprawy naprawdę mnie przekonał. W poprzedniej firmie (pożyczkaplus) nie było tak miło.

blachotrapez
Opinia
blachotrapez
Ocena :
     

Polska reklama super jelo… co z akcentem gada

pizzeria-amphirion
Opinia
pizzeria-amphirion
Ocena :
     

Zdecydowałem sie na pożyczkę w Providencie przez wzgląd na 45 dniowy okres spłaty pożyczki! Firma okazała sie uczciwa a cennik bardzo przystępny!

olag
Opinia
olag
Ocena :
     

ja bralam porzyczke odsetki duze ale jestem zadowolona szybko poszlo a ci co nie splacaja to nazekaja nic nie ma zadarmo i jak splace to wezme jeszcze raz

pawel.czyszczon
Opinia
pawel.czyszczon
Ocena :
     

6000 PLN!!! udzielają pożyczek na mega wysokie kwoty!!!

rafal_stepniakikom
Opinia
rafal_stepniakikom
Ocena :
     

Niezwykle profesjonalna firma, oferująca pożyczki niewysoko oprocentowane, których spłatę można rozłożyć na dogodne raty. Jak dla mnie, nie ma sobie równych.

gbpiwkowa
Opinia
gbpiwkowa
Ocena :
     

Coś dla zabieganych i nie majacych czasu na porownywanie wszystkich ofert. Wypelniasz jeden wniosek i oni jakos tak to robia, ze podyslaja ci najlepsza mozliwa oferte. Nie wiem jak u innych, ale u mnie trafili idelanie, bo myslalem ze nie dostalne tyle co chcialem, a dostalem nawet dwie stuwki wiecej

mont_blanca
Opinia
mont_blanca
Ocena :
     

Są bardzo elastyczni.Polecam

d.wykowska
Opinia
d.wykowska
Ocena :
     

Lepszej oferty nie znajdziecie.

dupodajki
Opinia
dupodajki
Ocena :
     

Według mnie spoko pożyczki, bo łatwo się je spłaca – brałem już dwa razy i udało mi się nimi spłacić kredyt zaciągnięty w banku. Są rzetelni i potrafią doradzić.

ola.czg
Opinia
ola.czg
Ocena :
     

Maja moje 100% zaufanie.

bibliotecario
Opinia
bibliotecario
Ocena :
     

polecam bardzo wszystkim pozyczkobiorcom. bardzo uczciwa firm.

tepis
Opinia
tepis
Ocena :
     

Nie miałem żadnych problemów z uzykaniem pożyczki. Polecam.

k_kolom
Opinia
k_kolom
Ocena :
     

Mam czekać do 2020???!!! U konkurencji nie muszę. PORAŻKA

osieka
Opinia
osieka
Ocena :
     

Na samym początku do Provident nie byłem przekonany… Na szczęście po dokładnej analizie umowy nie znalazłem w niej żadnych kruczków. I dlatego też zdecydowałem się zaciągnąć w tym miejscu pożyczkę. Serdecznie dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście!

jumeiho
Opinia
jumeiho
Ocena :
     

Całość procesu trwała z 10 min i już mam pieniądze. Vivusy i inne się chowają. Mega! Gratulacje! No i wysoka pierwsza darmowa pożyczka – 2000. To jedna z najwyższych na rynku.

malibu
Opinia
malibu
Ocena :
     

Zgadzam się z poprzednimi osobami, że wszystko załatwiane jest szybko i naprawdę bez zbędnych papierków. Dostałam zaraz pieniążki na konto i w terminie je oddałam. Ja jestem z nich zadowolona.

aga_sikora
Opinia
aga_sikora
Ocena :
     

Zlozylem wniosek, wszytsko ok- a pozniej nie przelali mi pieniedzy!!! Czekalem, czekalem… zapewniali, ze to bank…a pozniej sie okazalo, ze pieniedzy w ogole mi nie przyznali! A mi zalezalo na czasie! a ile trzeba sie bylo nachandryczyc!

sitodruk
Opinia
sitodruk
Ocena :
     

Pieniądze dostałam praktycznie w ten sam dzień na konto. Zdecydowanie polecam, w przyszłości jeśli będę zmuszona to pożyczka tylko w Provident 🙂 Polecam

ajsz
Opinia
ajsz
Ocena :
     

bardzo dobra firma. pierwszy raz bralam u nich pożyczkę więc była bez dodatkowych kosztów ale uratowali mnie w trudnej sytuacji finansowej. dobra współpraca, konkretnie, szybko i bez problemów

r-zarzycka
Opinia
r-zarzycka
Ocena :
     

bardzo fajny i szybki proces

partner
Opinia
partner
Ocena :
     

Popieram w całej rozciągłości, typowa lichwa, a pracownicy bez ogłady. Wstyd. NIE POLECAM

hubertfriko
Opinia
hubertfriko
Ocena :
     

Wszystko przebiegło bezproblemowo. Raty są niskie, dzięki czemu nie mam problemu z ich spłatą. Polecam.

a.przelaskowski
Opinia
a.przelaskowski
Ocena :
     

A ja korzystałam z ich usług 3 razy. Pierwszy raz jakieś 3 lata temu- i powiem tak- byłam w szoku, bo serio nie wierzyłam, że można pożyczyć pieniądze za darmo i to w tak wygodny i prosty sposób… pozniej kiedy po paru miesiącach znowu byłam w dołku finansowym to myślałam, że skorzystam z innej darmowej pożyczki ale zobaczyłam, że mają jakiś konkurs, do tego program lojalnościowy no i drug raz zdecydowałam sie na nich i znowu było szybko i bez zbędnych pytań, więc kiedy trzeci raz potrzebowałam pożyczki to znowu weszłam na stronki, fora, portale i poczytałam o firmach

siedlisz_g_s
Opinia
siedlisz_g_s
Ocena :
     

Polecam! Tak szybko przelewu jeszcze nigdy nie miałem!

kaniew
Opinia
kaniew
Ocena :
     

ludzie w Provident naprawde są szybcy! Kasa na koncie w kilka godzin była. Jest uczciwie, wszytsko super. PoLecam!

iwanczuk
Opinia
iwanczuk
Ocena :
     

Witam. Ja prubowalem ale jak kazda firma dla zaduzonych nie udziela.

ewatoj
Opinia
ewatoj
Ocena :
     

Bardzo dobra oferta, jedna z lepszych na rynku- zdecydowanie polecam.

marcg
Opinia
marcg
Ocena :
     

Oferta już sprawdzona. W firmie pożyczkę brałam już dwa razy i zarówno za pierwszy jak i za drugim razem było szybko i bezproblemowo. Obsługa miła. Pierwsza pożyczka za free, kolejne korzystne cenowo. Polecam!

idp
Opinia
idp
Ocena :
     

Za kazdym razem wszystko odbywa sie bardzo profesjonalnie. Firma jest konkretna i warunki sa przejrzyste. Spokojnie polecam swoim bliskim

szewczyk_piotr
Opinia
szewczyk_piotr
Ocena :
     

Bardzo dlugo czeka sie na wyplate, az 3 dni lub wiecej

roger
Opinia
roger
Ocena :
     

Powiem tak parodia firma zero niby 15minut parodia po 45minutach dzwonię i co nic zero informacji o pożyczce nie polecam w via sms dostałem po5minutach.

roki
Opinia
roki
Ocena :
     

Proszę uważać, jest to firma lichwiarska, która czeka aby z człowieka wydoić jak najwięcej. Byłem klientem Provident. Wzięłem pożyczkę w wysokości 5000 zł. Musiałem spłacić ok. 30 tyś zł. Koszmar i złodziejstwo.

light
Opinia
light
Ocena :
     

Provident to był na prawdę dobry wybór. Ja byłem mega zadowolony z ich usług. Jeżeli zastanawiacie się nad pożyczką u nich to bez obaw możecie ją brać.

kugel99
Opinia
kugel99
Ocena :
     

juz 3 razy u nich pożyczałem bo sa najlepsi

keeerr
Opinia
keeerr
Ocena :
     

I oby takich firm było jak najwięcej! Bardzo uczciwi i z super podejściem do klienta! Polecam!

mrbloom
Opinia
mrbloom
Ocena :
     

osobiscie moge polecic

dajdokz
Opinia
dajdokz
Ocena :
     

W Provident otrzymałam pieniądze od razu, moja zdolność okazał się dla nich całkiem dobra, raty dostosowali pd moje potrzeby. Cały proces trwał krótko i bez zbędnych formalności.

biercz
Opinia
biercz
Ocena :
     

oferta super i nie oszukuja i dzialaja sprwanie wiec full zestaw

jarek_nga
Opinia
jarek_nga
Ocena :
     

Śmiało polecam Provident, wzięłam 700zł na 20 dni, pieniądze w godzinę miałam na koncie (na mbank, więc szybko). Mało pytań, decyzja chyba w 2 minuty