Filarum

Opis produktu Filarum

Marka Filarum należy do Rapid Finance Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie. Klientom firma może słusznie kojarzyć się z Soho Credit, bo i za tą marką stroi ta sama firma. Ich oferta jest do siebie bardzo zbliżona, podobnie jak sam proces wnioskowania o pożyczkę. Soho Credit ma dłuższy staż na rynku, bo jest obecne od 2011 roku, natomiast Filarum działa od listopada 2013 roku. Jest to jedna z popularniejszych marek pożyczkowych w internecie i cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Wyrazem tego jest również Laur Klienta. Filarum nie oferuje najwyższych kwot chwilówek na rynku, ale udziela pożyczek na jasnych zasadach, konsultanci pracują od poniedziałku do niedzieli i ma w swojej ofercie pierwszą darmową pożyczkę. Oferta skierowana jest do osób, które ukończyły 20 lat. Zła informacja jest taka, że firma nie akceptuje obecności w bazach dłużników ani opóźnień w spłacie kredytów. Sprawdzane bazy: BIK, System Bankowy Rejestr, KRD, InfoMonitor, ERIF, KBIG.
Weryfikacja tożsamości odbywa się za pomocą tradycyjnego przelewu na symboliczną kwotę 1 gr. Firma ma rachunki w sześciu bankach.

Koszty pożyczki w Filarum

Pożyczka w kwocie 2000 zł na 15 dni to koszt 506,20 zł, z czego większość pochłania prowizja wynosząca 497,98, a odsetki to zaledwie 8,22 zł. Jeśli zdecydujesz się na 30-dniowy okres spłaty to koszty wzrosną, ale nieznacznie, bo do 562,16 zł (czyli ok 60 zł), a masz dodatkowe 15 dni na spłatę.
Pożyczka 3000 zł na 15 dni będzie kosztowała 759,31 zł, z czego prowizja wyniesie 746,98 zł, a odsetki 12,33 zł. Dłuższy, miesięczny termin spłaty, to wzrost kosztów do 799,50 zł, czyli o około 50 zł więcej.
Pożyczka w kwocie 4000 zł ze spłatą 15 dni to koszt 1012,41 zł, z czego prowizja stanowi większość, wynosząc 995,97 zł, a odsetki to zaledwie 16,44 zł. Wybierając spłatę miesięczną koszty znów wzrosną o około 50 zł (1066 zł).
Maksymalna oferowana przez Filarum kwota to 5000 zł. Jeśli zdecydujesz się na taką kwotę z terminem spłaty 15 dni, to łączny koszt wyniesie 1328,00 zł, z czego prowizja to 1307,45 zł, a odsetki to zaledwie 20,55 zł. Zaś miesięczny okres spłaty podniesie koszty do 1410 zł, czyli nieco ponad 100 zł więcej.


Rodzaje pożyczek w Filarum

Inna oferta jest dla nowych, a inna dla stałych klientów. Taki sam natomiast jest okres spłaty. Filarum udziela krótkoterminowych pożyczek z maksymalnym okresem spłaty do 30 dni.
Na nowych klientów czekają chwilówki w kwocie od 100 zł do 1000 zł. A jeśli chodzi o okres spłaty, to możesz wybrać dowolny dzień pomiędzy 1 a 30 dni. Dzięki temu dostosujesz spłatę do wpływów na konto, oszczędzając na kosztach, które generuje każdy dodatkowy dzień. W ofercie firmy jest pierwsza darmowa pożyczka. Warunki promocyjne wiążą się przede wszystkim z terminową spłatą. Jeśli spóźnisz się z przelewem, firma naliczy standardowe opłaty.
Na wracających klientów czekają wyższe kwoty pożyczek. Już za drugim razem możesz złożyć wniosek o maksymalną oferowaną przez Filarum kwotę 5 tys. zł. Warunkiem otrzymania pozytywnej decyzji jest zdolność kredytowa do spłaty takiej kwoty w ciągu 30 dni.
Firma nie informuje o możliwości przedłużenia okresu spłaty bądź też refinansowania pożyczki, dlatego warto trzymać się terminu.

Filarum oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Filarum <<

Filarum - Dane firmy

Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

NIP5252542660
REGON146381003
KRS0000439376
Kapitał zakładowy316 000 PLN

Filarum Dane kontaktowe

Postępu 18A
02-676 Warszawa

Telefon: 222668080

Email: info@filarum.pl

WWW: filarum.pl

Godziny otwarcia Filarum

Poniedziałek - Piątek: 08:00-22:00
Sobota - Niedziela: 08:00-20:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Filarum

Zanim zaczniesz składać wniosek, sprawdź, czy spełniasz stawiane przez firmę wymagania:
wiek 20 – 76 lat,
polskie obywatelstwo,
miejsce zamieszkania i zameldowania na terenie Polski,
telefon komórkowy,
konto w polskim banku,
brak opóźnień w spłacie kredytów/pożyczek.
Firma sprawdza bazy dłużników i nie akceptuje jakichkolwiek potknięć. Aby złożyć wniosek, wystarczy wybrać kwotę i okres spłaty, a następnie kliknąć weź pożyczkę. Krok pierwszy to rejestracja, czyli musisz dać się trochę poznać, wpisując dane osobowe i pozostałe informacje dotyczące Twojej osoby. W kolejnym kroku musisz potwierdzić dane. Należy wysłać 1 gr ze swojego rachunku na jedno z kont firmy. Jeśli masz konto w tym samym banku co firma, przelew dotrze bardzo szybko i formalności załatwisz jeszcze tego samego dnia. Niestety jeśli nie masz konta w tym samym banku co Filarum, formalności mogą przeciągnąć się do kolejnego dnia roboczego. Jeśli dane z przelewu zgadzają się z tymi wpisanymi we wniosku, firma informuje Cię swojej decyzji SMSem.
Wniosek o kolejną pożyczkę złożysz nie tylko korzystając ze strony internetowej, ale również telefonicznie.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Filarum <<

Wady i zalety pożyczki w Filarum

Zalety:

 • pierwsza darmowa pożyczka,
 • okres spłaty od 1 do 30 dni,
 • rachunki w sześciu bankach,
 • jasne zasady,
 • kolejne pożyczki możliwe w maksymalnej kwocie,
 • pracują siedem dni w tygodniu,
 • możliwość kontaktu przez czat na stronie,
 • kolejne pożyczki przez telefon bądź Internet.

Wady:

 • sprawdzają wszystkie duże bazy dłużników (nie akceptują opóźnień),
 • weryfikacja przez przelew może wydłużać cały proces,
 • dopiero od 20 lat.

Filarum Opinie


Filarum Opinie


186
Dodaj opinię

avatar
jerzy.podlucki
Opinia
jerzy.podlucki

No mnie się tez wydaje ze dane osobowe są potrzebne do udzielenia pożyczki ???? ale ogólnie to przecież mają prosty ten formularz, nie? w 5 minut wypełniam. Ja 2 razy pożyczałem i również nie narzekam. Wszystko jak najbardziej ok

aplikacjejava
Opinia
aplikacjejava

Komentarze setek zadowolonych klientów chyba są najlepszym dowodem na to, ze firma CreditStar jest uczciwa i solidna. Ja korzystłam z ich usług już dwa razy i było bardzo szybko i nie mam żadnych zastrzeżeń. Z czystym sumieniem moge polecić wszytskim.

tsobkowicz
Opinia
tsobkowicz

Fajne narzędzie na niezapowiedziane wydatki. Polecam!

e.parzuchowska
Opinia
e.parzuchowska

Spoko pozyczka

sapijaszko
Opinia
sapijaszko

O Filarum usłyszałem od znajomego, chociaż potem trochę się zorientowałem i okazuje się, że to firma, która już od dłuższego czasu działa na rynku. Mają bardzo przejrzystą i czytelną umowę, warunki okej – przetestowałem, więc mogę polecić.

lostsoul33
Opinia
lostsoul33

Jeśli potrzebujesz większej gotówki i na dłuższy okres czasu to od siebie mogę polecić zaufaną firme,

marek.massalski
Opinia
marek.massalski

O firmie złego słowa się nie da powiedzieć. Działają szybko i sprawnie i maja bardzo dobry cennik. Miałem trochę obaw, ale teraz wiem, że był to niepotrzebny lęk.

bullfrog
Opinia
bullfrog

Sam istotny pogląd dostępny na stronie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

dslupik
Opinia
dslupik

Brałem dwie pożyczki w krótkim odstępie czasowym i nawet to nie było żadnym utrudnieniem. Pieniądze na koncie bardzo szybko, tak jak mnie zapewniano. Nie mam się do czego przyczepić nawet gdybym chciał.

biuro.unicorn
Opinia
biuro.unicorn

Ja ma bardzo kiepskie doświadczenia z Vivusem. Osobiście ich nie polecam, a pożyczka w Net Credit byla na serio spoko. Szybko i za free.

qq.net
Opinia
qq.net

Ta frima nie zostawi człowieka w potrzebie.

pkraciborz
Opinia
pkraciborz

Odradzam. Na pieniądze musiałam czekać 3 dni, a przy każdym telefonie zostawałam przepraszana i zapewniana, że już pieniądze zostały wysłane i w ciagu kilku minut będą dostępne. Pomyłka.

swojak
Opinia
swojak

Teraz przed świętami jest to pomocna pożyczka. Szybko i bez problemu. Czas spłaty na tyle wygodny że po świętach spokojnie kasę można oddać.

kamix
Opinia
kamix

Dziękuję.

gromek
Opinia
gromek

Firma jak dla mnie rewelacja. Szybko i bezproblemowo. Polecam.

klikuszowa
Opinia
klikuszowa

DOBRA FIRMA

kza
Opinia
kza

Super, że 5000 zł można dostać już przy pierwszej pożyczce. Firm aczęsto ma jakieś zniżki więc się starają

yoanna
Opinia
yoanna

Drogo. Nie polecam.

konrado5
Opinia
konrado5

Ja jestem bardzo zadowolony, pierwsza darmowa, przeglądają bik ale mi to nie przeszkadza, mam chociaż pewność, że to nie byle jaka firma

akoperek
Opinia
akoperek

Super oferta.

sprezyny
Opinia
sprezyny

Bardzo porządna firma. Faktycznie potrzeba tylko mieć przy sobie dowód a pożyczkę dostaniesz w niecałe 20 minut bez żadnej zbędnej papierologii.Mnie to parę razy uratowało życie

el-biczel
Opinia
el-biczel

Srednica

sobriquet
Opinia
sobriquet

Oferta jest bardzo dobra więc mogę ją z czystym sumieniem polecić

superfosfarma
Opinia
superfosfarma

Jedyna bardzo dobra i rzetelna firma. Korzystam kolejny raz i wszystko idealnie. Szczerze polecam, a korzystałam naprawdę z wielu chwilówek.

k2os
Opinia
k2os

Oby jak najwięcej takich firm na rynku. Nie oszukują, otwarcie mówią klientom o kosztach, są pomocni i co najważniejsze- działają szybko! POLECAM.

edrosan
Opinia
edrosan

Oferta jakich mało na rynku- bardzo uczciwa, a kasa jest na koncie dosłownie po godzinie. Dla mnie super, a jeśli komuś zależy na czasie to się nie zawiedzie.

dyrektora.prof_black_lady
Opinia
dyrektora.prof_black_lady

Super oferta, polecam!

marzenaol
Opinia
marzenaol

Turbo oszuści popieram zero kompetencji bezczelna obsluga,turbo wyludzanie,danych stanowczo odradzam ta kogucik firme

mkowals
Opinia
mkowals

bardzo dobra firma. pierwszy raz bralam u nich pożyczkę więc była bez dodatkowych kosztów ale uratowali mnie w trudnej sytuacji finansowej. dobra współpraca, konkretnie, szybko i bez problemów

mlewicji
Opinia
mlewicji

oferta całkiem dobra ale szkoda, że nie tak łatwo dostać pieniądze

twardoja
Opinia
twardoja

Korzystałam dwa razy z tej firmy pożyczkowej i polecam z czystym sumieniem. Weryfikacja szybka . Pieniądze równiez były szybko wysłane na konto

assasinek
Opinia
assasinek

To nie prawda nie splacasz odrazu wypowiadają umowe nie idą na żadną ugodę. Co za głupoty piszecie.

emil
Opinia
emil

Zgadzam się oszuści i ściągacze.

anegra
Opinia
anegra

Banda oszustów i wyudzaczy- nie daj bog powinie ci sie noga i wiesz, ze bedziesz mial problemy z terminowa splata (i nawet jesli to kwestia 2-3 dni i informujesz foirme przed czasem) to nie ma szans na dogadanie sie!!!

titeuk
Opinia
titeuk

bardzo dobra oferta! wszystko szybko załatwione i kasa szybko na koncie więc uważam, że to bardzo dobra oferta, zwłaszcza, że pierwszą pożyczkę dostałem za darmo – bez kosztów. wszystko sprawnie się odbyło ze spłatą

kpolson
Opinia
kpolson

Mega spoko firma. Super cennik i obsługa!

wiadomosci
Opinia
wiadomosci

Dobra firma z międzynarodowym kapitałem, ludzie piszecie że bankruty i oszuści, to wielka firma udzielająca pożyczek w kilku krajach. Wszędzie cieszą się dobrą renoma i ja z nimi też nie miałem złych przygód.

madglery
Opinia
madglery

MISTRZOSTWO.

poczta
Opinia
poczta

Filarum oceniam na 5! na prawdę szybko, bezpiecznie i bez problemu!

xtremer
Opinia
xtremer

Polecam i dziekuje ????

biuroanty.waw
Opinia
biuroanty.waw

Nigdzie na początkowym etapie nie jest podana informacja, o takiej konieczności. NIE POLECAM!

kurs
Opinia
kurs

nie wiem jaka mogą odrzucać wnioski o pożyczke . a możecie podać jakieś konkretne argumenty ? moze okazało sie ,zę macie złą historie ?albo jeszcze coś innego ? ja dostałam bez problemu pożyczkę na wyprawkę szkolną jak potrzebowałam . te 500 zł .Sama firmę polecam , warunki umowy bardzo dobrze napisane i wytłumaczone

kangol_91
Opinia
kangol_91

Ja uwazam ze nie macie co szukac innej takiej firmy, tylko własnie korzystać z ich usług. W 100% sprawdzone i jak widać polecane przez innych.

wikulka
Opinia
wikulka

Potrzebowałem 20 000 zł na zakup nowego sprzętu budowlanego. Decyzję poznałem już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.

magdalena.mika
Opinia
magdalena.mika

Pożyczkę dostałam bardzo szybko i spłaciłam w terminie oddając tyle ile pożyczyłam. Firma przedłuża pożyczki , pierwszą to nawet za darmo.

chada
Opinia
chada

Naciagacze potwierdzam i bardzo bezczelna obsluga ten koles,jeden co tam pracuje to niedorobiony szympans bezczelny odradzam

spkonarzyce
Opinia
spkonarzyce

OBY JAK NAJWIĘCEJ TAKICH FIRM POŻYCZKOWYCH. UCZCIWOŚĆ LEVEL PRO.

gastima
Opinia
gastima

44 dni na oddanie pieniędzy i mega wysoka kwota pożyczki. Do tego cennik bardzo dobry.

balonus
Opinia
balonus

Jest to jedna z tych ofert, która nie powala, chociaż jest uczciwie.

martusia3005
Opinia
martusia3005

po wzięciu pożyczki mam bardzo sympatyczne odczucia. Wszystko spokojnie, miło. Polecam.

kontrola_jakosci
Opinia
kontrola_jakosci

ŻENADA…. Najpierw sms, że wniosek jest zaakceptowany i pieniądze będą wypłacone. Dzień później smutna rzeczywistość ,,Niestety wniosek został odrzucony….. Oczywiście klienta o tym nie informują. Trzymać się z daleka….

dobrowolskimarcin
Opinia
dobrowolskimarcin

Perfekcyjnie

mikkelmastrup
Opinia
mikkelmastrup

Zanim wzialem pozyczke nie wierzylem, ze pozyczke pozna wziac za darmo- przeciez musza na tym jakos zarobic, ale jednak pozyczka byla zupelnie za darmo. zadnych dodatkowych oplat! Fajna sprawa te chwilowki!

sobol99
Opinia
sobol99

Cenowo ok. Do tego promocje, konkursy, programy lojalnosciowe, znizki. solidnie i uczciwie. polecam w 100%

spaknatak
Opinia
spaknatak

Bardzo, bardzo, bardzo solidna firma!

ksiaze0
Opinia
ksiaze0

Bardzo POLECAM.

olsena013
Opinia
olsena013

Mnie firma nie przekonuje. BOK pozostawia wiele do zyczenia, cennik również.

stalinism
Opinia
stalinism

Wziąłem tutaj pożyczkę na wakacje, o których marzyłem od dawna. Miałem odłożone pieniądze na ten cel, ale życie zweryfikowało inaczej i musiałem je wydać na coś innego. Nie mogłem jednak odmówić sobie tych wakacji. Za długo na nie czekałem. Dzięki temu, że tutaj można dostać pożyczkę nawet gdy pracuje się na UoD to udało mi się spełnić to marzenie. Dziękuję i polecam. Sam przy następnej potrzebie skorzystam z tej oferty jeszcze raz.

ab49
Opinia
ab49

Polecam szczerze. Firma jest rewelacyjna.

jjozwiak
Opinia
jjozwiak

Oferta najlepsza ze wszystkich. Numer jeden od lat.

sekretariat.waw
Opinia
sekretariat.waw

i oby jak najwięcej takich firm. Bardzo uczciwie i szybko. Polecam gorąco

liber
Opinia
liber

teraz mają promocje , chyba jakaś świąteczna ,że 1000 zł jest za darmo . Ja brałam w Filarumie 300 zł . i tyle samo oddawałam .

piorrus
Opinia
piorrus

Opinie o firmie są podzielone, Ci którzy pożyczki nie otrzymali pisza, ze to oszuści, Ci którzy ja otrzymali są zadowoleni- co dla mnie jest dowodem na to, że firma jest ok. Bo 4 razy więcej jest opinii pozytywnych.

maz.169
Opinia
maz.169

Oszuści złodzieje uciekać z daleka ja zgłosilem ich do Związku Firm Pożyczkowych i Rzecznika to złodzieje wyłudzają groszę i odmowa nie posyłajcie scanu dowodu wpisują do BIK bez powodu baby są bezczelne i prymitywy do gnoju do wideł

jacekpliszka
Opinia
jacekpliszka

Nie jest to najlepsza opcja ale mi dali nawet z brudną Bazą bik. Dzis przed 17 doszla kasa mogloby byc taniej albo pierwsza gratis ale coz, dlatego 4/5

hermionka95
Opinia
hermionka95

Fajna, uczciwa firma

alvarettihaft
Opinia
alvarettihaft

bez problemu, zgodnie z ofertą

ibank
Opinia
ibank

Nie interesowało mnie to czy pożyczkę wezme w vivusie, superExtraPożyczka czy Filarum- ważne było dla mnie zeby było szybko i uczciwie- poczytalem opinie i co? Filarum na serio wypadal lepiej, ale co przeważylo o wyborze to? mozliwość rozlozenia splaty na 3 raty!

mleczna_czekolada
Opinia
mleczna_czekolada

Pożyczkę przyznaje system według własnego „widzi mi się”. Raz przyznają klientowi zadłużonemu a innym razem z idealną historią odmawiają. Dla mnie to tylko wyłudzenie danych bo kilka dni po odmowie zaczął mnie zasypywać spam od nich i firm tym podobnych!!!

zaicer
Opinia
zaicer

Zawsze biorę pożyczki wlaśnie u nich bo są najlepsi

aga0704
Opinia
aga0704

Po złożeniu wniosku nie było żadnej reakcji. czekałem dzień, dwa, po czym złożyłem wniosek w Vivusie i odpowiedz była po 3 minutach, po godzinie kasa była juz na koncie, a od Filaruma odpwiedz optrzymałem nastepnego dnia- czyli po 3 dniach. rewelacyjne tempo pracy. Jesli ktoś bierze chwilówkę dla rozrywkia nie dlatego, że mu zależy na czasie to może i jest to oferta dla niego bo na pewno nie dla kogoś kto ceni swój czas

marcin.olej
Opinia
marcin.olej

dobre, godne traktowanie klienta-nie to co w banku gdzie czlowiek czuje sie jak ostatni dziad!

amix
Opinia
amix

polecam dobra firma

agatka
Opinia
agatka

Super firma- tyle w temacie. Jest szybko i uczciwie no i cennik ok.

mszczep
Opinia
mszczep

Taką ofertę to ja rozumiem. Spoko cennik i super obsługa. Panie z infolinii są miłe i nie zadzieraja nosa. A kasa na koncie po kilku godzinach. Mega! Jestem na tak!

sheehan
Opinia
sheehan

Czy ktoś rozkładał pożyczkę u nich na raty? Udało się?

agnieszka_stefanska
Opinia
agnieszka_stefanska

jedna z najlepszych dostepnych ofert. bardzo uczciwa firma. polecam!!!

olsza70
Opinia
olsza70

Bez zbędnych formalności, szybko i przejrzyście.

kaktus.78
Opinia
kaktus.78

Bardzo dobra oferta pozyczkowa . Pozyczyłam 500 zł na 62 dni !! Bez odsetek oczywiscie

sempa
Opinia
sempa

Gdyby wszytskie firmy prosperowaly tak jak Filarum to zdecydowanie nikt by sie nie bal pozyczek w tym kraju! firma jest bardzo uczciwa, jestem z nia zwiazana od prawie 3 lat i nigdy nie bylo nawet najmniejszego problemu!

sjpol
Opinia
sjpol

Pożyczka udzielona na kwotę 2000 zł, po spłacie widnieje przez pół roku wpis w BIK-u, że pożyczka nie jest spłacona !!!!!!!!!!!!!

komes
Opinia
komes

Super firma i bardzo uczciwa.

phuagd1
Opinia
phuagd1

pożyczka godna polecenia, nie dostałem takich warunków w innych firmach. Bez problemu dostałem tyle, ile chciałe d preferencyjnych warunkach

kongres
Opinia
kongres

Świetna firma. {polecam serdecznie.

joanna.nowak-klucz
Opinia
joanna.nowak-klucz

Pierwsza pożyczka jest darmowa. Kolejne w bardzo przystępnych cenach. Nie ma problemu z otrzymaniem pożyczki, a do tego wszytsko odbywa się bardzo szybciusio.Dla mnie bomba.

tomasz.szymanski
Opinia
tomasz.szymanski

Troche mało dają kasy ale przynajmniej jest uczciwie

kaja10
Opinia
kaja10

Spoko pozyczka

maxbud2
Opinia
maxbud2

Działa ????

karen.v2
Opinia
karen.v2

Program lojalnościowy to był baaardzo dobry ruch.

levy
Opinia
levy

Szybko, darmowo i przyjemnie ????

parafiapawlowice
Opinia
parafiapawlowice

Jak rozpoczela się moja przygoda z CreditStar? Pamiętam to bo było to 2 maja. Niby dzień wolny od pracy, wszytsko pozamykane… ale Filarum udzielili mi pożyczki. Kasa była na moim koncie po jakiś 4-5 godzinach. POLECAM

oinsynaba
Opinia
oinsynaba

Cennik pozostawia trochę do zyczenia. Po pierwsze pierwsza udzielona pozyczka zawsze jest niższ niż ta o ktora wnioskujemy po drugie- kolejne pożyczki sa drogie.

partyzant
Opinia
partyzant

Super!!! Szybko, sprawnie !!!Bardzo jestem zadowolona i polecam ta firmę.

wbianek
Opinia
wbianek

numer 1 im sie w pełni należy

tomek.dab
Opinia
tomek.dab

wygoda co do skladania wniosków , zrozumiała umowa , szybka decyzja oraz krótki czas oczekiwania na gotówkę . Jak najbardziej jestem na tak co Filaruma

interpuls
Opinia
interpuls

Myślę, że warto brać u nich pożyczki bo są na bardzo dobrych warunkach (przynajjmniej mnie odpowiadają) . Warto zobaczyć sobie ich ofertę dokładnie bo wiadomo, że każdy człowiek ma inne wymagania. W przypadku mojej osoby te wymogi spełniła.

tomilek
Opinia
tomilek

Chwalę tę chwuilówke bo jest szybko i bez zawiłości.

sylwia.prokop
Opinia
sylwia.prokop

Miałam ogromny problem z wzięciem pożyczki. W przypadku Filarum nie miałam z tym problemu. Szybko otrzymałam decyzję i pieniążki na konto. Jestem zadowolona tym bardziej, że mogłam rozłożyć sobie to na dogodne dla mnie raty.

arzachel
Opinia
arzachel

nie mam najmniejszych wątpliwości, że to najlepsza firma pożyczkowa na rynku! Raty niskie i zero oszustw! czego chcieć wiecej? Super sprawa!

clink
Opinia
clink

Firma porządna, wygodny czas spłaty i bez problemu udzielona pożyczka. Bardzo wygodnie!

viraptor
Opinia
viraptor

Oferta na raz niezłe- jak wszytskie damowe chwilówki, ale jak chce sie wrócić to cennik odstrasza.

sweslaw
Opinia
sweslaw

Szybko i za darmo- a do tego dostępne kwoty są bardzo wysokie.

aletheia
Opinia
aletheia

Zlozylem wniosek i zostal odrzucony . W chu.. wala bo nie jestem nigdzie zadnym dluznikiem i posiadam bogata historie kredytowa bo bralem pozyczki w banku

fokamv
Opinia
fokamv

jak tylko potrzebuje kasy to tylko oni mnie nigdy nie zawiedli

kasiagl
Opinia
kasiagl

bardzo rozczarowany

marwoj
Opinia
marwoj

Ja u nich pożyczałam już 4 razy! Też wracam do nich bo są uczciwi i mają super cennik.

meganoofa
Opinia
meganoofa

Bardzo konkretnie, szybko, bez zbędnych ceregieli, kasa na koncie natychmiast…i to nie mała kasa!!! POLECAM!

gps
Opinia
gps

Prawie tydzień mija od spłaty a wy nie wypisaliście mnie z BIK, bede dzwonil do was co pol godziny tak jak wy do mnie. Nigdy więcej was, ponad 40 firm pozyczkowych, jest z czego wybierać.

zzdr_szczecin
Opinia
zzdr_szczecin

Skorzystałam z pierwszej pożyczki gratis. Jestem mega zadowolona z szybkosci obslugi.

grzegorz.milewski
Opinia
grzegorz.milewski

Skladalam wniosek o 600 zlotych. Po logowaniu i innych formalnosciach wyskoczyla pozyczka 1000 zlotych. Odmowilam bo chcialam 600. Okazalo sie ze podobno skladalam wniosek o 2 tysiace. I teraz nawet nie moge sie zalogowac. Przeciez wiem ile chce pieniedzy chcialam 600 a nie 1000 czy 2000. Beznadzieja. Nie polecam!

e-inkub
Opinia
e-inkub

Doszedłem do wniosku, że lepiej zminimalizować ryzyko, że mogę się nie wyrobić z oddaniem pożyczki w ciągu 30 dni, a jednak Wonga udziela pożyczek za darmo na aż 60 dni, ale chciałem zostawić sobie te opcje na koniec (na wszelki wypadek).

naomagic3
Opinia
naomagic3

bzdury 4000zł jeden miesiąc nie płacenia i do zwrotu 20000 zł i nie można się dodzwonić

d.caban
Opinia
d.caban

W banku próbuje wziąc mały kredyt od sierpnia, do tej pory wszystko stoi w miejscu i nie zanosi się żeby mi przyznali kase. Pod koniec stycznia poszedlem tez do Filarum i niedlugo juz mam miec kase na koncie, spisalismy dokumenty, oświadczenie i wszystko trwa dużo krócej, nigdy wiecej banków.

k.nowak2
Opinia
k.nowak2

od wielu lat najlepsi.

e.grzeszczuk
Opinia
e.grzeszczuk

Nie kumam tej ich dolnej granicy wieku.

renbud
Opinia
renbud

już drugi raz wzięłam pożyczkę w Filarum a to chyba najlepsza rekomendacja- klient, który wraca do firmy, ponownie korzysta z ich usług mimo, że kolejna pożyczka juz nie jest darmowa!

lasta
Opinia
lasta

Beznadzıeja! Jak juz się zapomni, że się aplikowało to może ktoś sie odezwie- a moze i to nie!

testa-pr
Opinia
testa-pr

Wiele osób polecało mi tą firmę i powiem Wam, że nie zawiodłem się na ich pożyczkach. Moim zdaniem są one na prawdę godne polecenia. Ja jeszcze nie raz do nich zajrzę ????

meblostal
Opinia
meblostal

Normalna chwilówka, pożyczke przyznali szybko, przelew był natychmiastowy, chociaż mam konto w banku spółdzielczym. Polecam!

madzia2325
Opinia
madzia2325

gówno

maxforce1
Opinia
maxforce1

Co prawda do tej pory wzięłam tylko jedną pożyczkę w PC, ale już mogę co nie co na temat tej firmy powiedzieć. Są to same dobre rzeczy, bo zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie – szczególnie zaimponowali mi tak atrakcyjnie skonstruowaną umową i szybkością przyznania pożyczki. Polecam

swiatbrydza
Opinia
swiatbrydza

opiniuję pozytwnie ???? nie miałam problemów ze spłatą, glównie dlatego że załapałam się na ich promocję. także polecam wszystkim którzy są w potrzebie ????

bibl_plonsk
Opinia
bibl_plonsk

Patologia, po trzech dniach opóźnienia spłaty pożyczki 1800zł, automatycznie refinansują na miesiąc, za jakieś chore pieniądze(900zł)NIE POLECAM.

asska87
Opinia
asska87

Turbo zlodzieje i oszysci chamska bezczelna ordynarna obsluga skandal estonskir chamy won

balkasia
Opinia
balkasia

Urok osobisty obsługi sprawia, że pożyczkę aż chce się wziąć:D wielki plus za szkolenie! Oferta sama w sobie przyzwoita.

city.markkinointi
Opinia
city.markkinointi

Zarabiają na każdym kto bierze każda kolejna pozyczke a też dawać kolejnych nie chcą z niewiadomo jakiej przyczyny.

aamarsz
Opinia
aamarsz

Działa! Szybko, sprawnie i bezproblemowo

karion
Opinia
karion

szybki prosty wniosek choc mozna szybciej

ornithoptera
Opinia
ornithoptera

Obsługa bardzo profesjonalna, firma uczciwa- zdecydowanie polecam.

sabcia
Opinia
sabcia

Dobrych oferta jak widać na rynku nie brakuje. a Filarum to jedna z lepszych!

rvr
Opinia
rvr

Świetna oferta, wychodzi na przeciw potrzebom klienta, rozwijają się. poleam

megawita
Opinia
megawita

Fantastyczna firma. nie zostawili mnie w potrzebie.

dh75
Opinia
dh75

Super oferta. Tanioszka i super obsługa.

alpinista1
Opinia
alpinista1

Dokładnie refinansowanie bez zgody, wpisują do baz, chyba nawet EUAB (europejska). Blokują cię na wszystkie inne możliwości, agresywnie działają windykacyjnie. A po spłacie? Co? Bez problemu dostajesz pożyczkę, żeby wpaść w ich sidła. TO JEST podejście do klienta? Żeby umczyć mu bazy dzień po terminie??? ODRADZAM !!!

fstepan
Opinia
fstepan

Dobra firma pożyczkowa.

lilka37
Opinia
lilka37

Wydaje i sie, ze miał Pan wyjątkowego pecha bo ja za kazdym razem jak miałem do czynienia z ich konultantami to byli oni bardzo mili i pomocni, a co najwazniejsze- kompetentni!

gimgaw
Opinia
gimgaw

fajna oferta. polecam

a_270109
Opinia
a_270109

Jedna z lepszych ofert na rynku, za dużo pytań nie zadają, jedynie co trzeba troche czekać na ostateczny przelew środków ale i tak bardzo polecam!

wulpin
Opinia
wulpin

fajna oferta. polecam

kachu
Opinia
kachu

Pożyczka w Ledonie nie jest podstepna. Wiem bo dostałam po łapach w konkurencji. Były dziwne zapisy w umoeie tamtej . W Filarumie płace rzeczywisty procent i tyle.

sikorar
Opinia
sikorar

Nie Polecam, szybko nie udzielają pożyczek jak piszą na stronie. Po 3 dniach zero odzewu. A konta nie mogę do dziś usunąć.

dawid178
Opinia
dawid178

Odradzam…. małe spóźnienie i wiadomość do pracodawcy,spłaciłam i nigdy nie wróce…

rnd_wrd
Opinia
rnd_wrd

To chyba mało wiesz o firmie dla której pracujesz.

d.bos
Opinia
d.bos

godziwie

virginia.infantry17
Opinia
virginia.infantry17

Jest super. Szybko i uczciwie- i co ważne spoko cennik!

adrenalina
Opinia
adrenalina

Przekonała mnie dopiero opinia mojej znajomej, która kilkukrotnie zaciągnęła w tym miejscu pożyczkę. Ja również to zrobiłem i nie żałuję. Oprocentowanie niewysokie, podobnie jak raty.

klith
Opinia
klith
Ocena :
     

Przekonała mnie dopiero opinia mojej znajomej, która kilkukrotnie zaciągnęła w tym miejscu pożyczkę. Ja również to zrobiłem i nie żałuję. Oprocentowanie niewysokie, podobnie jak raty.

apodolsk
Opinia
apodolsk
Ocena :
     

Zobaczymy jak będzie dalej.

glinkadmin
Opinia
glinkadmin
Ocena :
     

Bardzo polecam. Bardzo miła obsługa, co bardzo się liczy. Mam bardzo ciężką sytuacje i potrzebowałem pieniędzy. Dzięki Filarum udało mi sie połatać dziury gdy inni zawiedli.

barthezg
Opinia
barthezg
Ocena :
     

nie ma lepszej firmy pożyczkowej w Polsce.

valdorn
Opinia
valdorn
Ocena :
     

Pozyczka przyznana bardzo szybko , bez problemowo , bez wydzwania z pytaniami . Polecam !!!

tommy12
Opinia
tommy12
Ocena :
     

Firma się stara- mam nadzieje, że to nie dlatego, że są w miare nowi na rynku i utrzymaja poziom.

janedark
Opinia
janedark
Ocena :
     

Decyzja o przyzyniu pozyczki jest w ciagu kilku minut i pieniondze na koncie chwiel po tym. Dzialaja bardzo sprawnie i szybko! Pierwsza pozyczka jest darmowa- daja duzo i na dlugo!

olaczup
Opinia
olaczup
Ocena :
     

dziwią mnie te komentarze , skad ich nagle tyle negatywnych ? cos tu nie tak jest . Ja korzystałam kilka razy z tej firmy i za kazdym razem wszytsko było w porządku . Dostałam pieniadze na czas .I na czas oddawałam .

socjolgia
Opinia
socjolgia
Ocena :
     

Firma jakich wiele, jest uczciwa, ale brak refinansowania to OGROMNY minus, zwłaszcza, że raz sie pojawia mozliwosc przedłużenia, a za chwile firma stwierdza, że jednak nie ma przedłużania.

sinoptic
Opinia
sinoptic
Ocena :
     

jak dla mnie extrportfel to najciekawsza oferta na rynku pod względem wysokości pierwszej pożyczki jak i wydłużonego okresu spłaty .

opocznosa
Opinia
opocznosa
Ocena :
     

To nie jest dobra oferta! Kazali mi czekać az sie do mnie odezwa i czekałam 3 dni- po czym poszlam do konkurencji…

ragy2
Opinia
ragy2
Ocena :
     

Bardzo dobre warunki pozyczki . Wzialem dwa razy i jest OK. Polecam.

asaturow
Opinia
asaturow
Ocena :
     

Najtaniej i najlepiej

eva-tec
Opinia
eva-tec
Ocena :
     

profesjonalnie szybko i uczciwie

t.nagorski
Opinia
t.nagorski
Ocena :
     

Jestem w szoku… maja teraz takie rabaty dla stałych klientów, że warto! Zadzwoniła do mnie Pani ostatnio z przygotowana zniżka na prowizje. Wziąłem i oddaje mniej niż zwykle. Fajne podejście!! No i można pożyczkę refinansować co jest ważne bo jAk nie masz kasy na spłatę, możesz sobie termin przesunąć!! 10/10!!

adriatyk
Opinia
adriatyk
Ocena :
     

konkurs kiepski, oferta bez rewelacji, kasa wypłacana dopiero nastepnego dnia.

galsztek
Opinia
galsztek
Ocena :
     

Numer jeden z kraju. Polecam bardzo.

jano-1990
Opinia
jano-1990
Ocena :
     

Naprawde firma pomogla w ciezkiej sytuacji Polecam wszystko szybko i nie drogo .

mlode.wilki
Opinia
mlode.wilki
Ocena :
     

Filarum to firma, która w momencie kłopotów z pracą i opóźnienia w wpłacie traktuje klienta jak żadna inna…Windykacja, straszenie, brak chęci ugody. Miałem kilkanaście chwilówek u nich, dałem im tyle zarobić, a przy ostatnej w wynik poślizgu wogóle nie brali tego pod uwagę, co gorsza nawet po calkowitej spłacie kolejną odmówili….tak więc dam wam dobra radę, w momencie kiedy widzisz, że możesz mieć problem z słatą to za czasu wypowiedź im umowę, żeby chociaż ten ostatni raz na tobie nie zarobili,…tymbardziej, że kolejnej i tak ci nie dadzą, chociażby nie wiem jak dobrym…

knaga
Opinia
knaga
Ocena :
     

Bezdyskusyjnie jedna z najlepszych ofert na rynku! 45 dni a nie 30 robią różnice!!! Kwota darmowej pożyczki jest bardzo wysoka! A firma jest uczciwa i nie stosuje żadnych zagrywek i chwytow poniżej pasa!

marecki97
Opinia
marecki97
Ocena :
     

Interesy z nimi to czysta przyjemność. Składasz wniosek, potwierdzasz swoja tożsamość przelewem na konto i pach kasa jest na Twoim koncie. Zero problemów. Wszytscy szcześliwi.

borowska_m
Opinia
borowska_m
Ocena :
     

Najlepsza ze wszytskich firm. Nie ma się do czego przyczepić. Super cennik, pełna uczciwość, świetna oferta! Firma DLA KLIENTA! Dla mnie numer jeden- bezkonkurencyjnie!

arkjus
Opinia
arkjus
Ocena :
     

ta Filarum w nazwie im się należy bo naprawde są szybcy! Kasa na koncie w kilka godzin była. Jest uczciwie, wszytsko super. PoLecam!

adampienkowski
Opinia
adampienkowski
Ocena :
     

Mój laptop popsuł się w najgorszym momencie. Nie miałem żadnych oszczędności, a jego naprawa była dość kosztowna. Wiedziałem, że jest to moment na wzięcie pożyczki, gdyż bez niej się nie obędę. Bez większego wahania zdecydowałem się na skorzystanie z oferty firmy Filarum, którą już wcześniej polecił mi brat. Pożyczkę dostałem bardzo szybko, a spłatę rozłożono mi na możliwe do spłaty dla mnie raty. Polecam

cubus
Opinia
cubus
Ocena :
     

Banda oszustów. Spóźniłem się ze spłatą bodajże 2 dni. Naliczyli mi za to łącznie 12 zł dodatkowych kosztów. Kwota która widnieje na koncie do spłaty: 262.50. Już z odsetkami. Więc kopiuje kwote do przelewu. Robię przelew i po 2 dniach po zaksięgowaniu otrzymuje smsa DZIĘKUJEMY ZA CZĘŚCIOWĄ SPŁATĘ. Zdenerwowany (bo przecież wpłaciłem całość), loguje się na konto a tam 25 zł dodatkowych kosztów nie wiadomo skąd. Wybitnie arogancki Pan z działu windykacji poinformował tylko że to nie wporządku tak spóźniać się z opłatą i zasugerował że kłamię odnośnie terminu w którym robiłem przelew. Cyrk nie solidna spółka. Na połączenie z…

sp32tor
Opinia
sp32tor
Ocena :
     

Plusem jest mozliwość spłaty w dowolnym momencie-za czas wykorzystany..reszta to same minusy.Przelew na koncie mimo otrzymania pozyczki-na drugi dzień,chociaż korzystają z szybkich przelewów…po rozmowie z konsultantem-zawsze ta sama śpiewka-przelew nie poszedł,bo jakieś problemy techniczne wystapiły…muszę korzystać,bo mogę szybko wpłacić.W przeciwnym razie nigdy nie dałabym się tak traktować.jeśli zależy komuś na czasie-to przestrzegam..acha..refinansowanie to słona bajka..

awf.snowboard
Opinia
awf.snowboard
Ocena :
     

Firma godna polecenia

mpo
Opinia
mpo
Ocena :
     

Tuż przed wakacjami o których marzyłem zdażyło się coś, co pożarło większość moich oszczędności przeznaczonych na ten cel. Nie mogłem jednak odpuścić, bo już miałem zarezerwowany hotel, a poza tym bardzo czekałem na te wakacje. Jedynym właściwym rozwiązaniem w takiej sytuacji była pożyczka. Postanowiłem ją wziąć w PC, bo tutaj oferowali mi najlepsze warunki umowy, a do tego rozsądne oprocentowanie.

inwazja
Opinia
inwazja
Ocena :
     

Pierwszą pożyczkę oddałem bez problemu. Z drugą było gorzej ale firma zgodziła się poczekać dodatkowy miesiąc więc spoko. Polecam.

m_los
Opinia
m_los
Ocena :
     

Jak dla mnie rewelacja. Szybko. solidnie. Wiedza jak zrobic biznes! Polecam!

a.podeszwa
Opinia
a.podeszwa
Ocena :
     

Jestem pod wrażeniem. Firma działa bardzo sprawnie. Polecam!!!

dwiekorony
Opinia
dwiekorony
Ocena :
     

Dobra oferta

refpoz
Opinia
refpoz
Ocena :
     

Firma, której można ufać… Umowa jest jasna, a oprocentowanie niewysokie. Spłatę rozłożono mi na 3 lata, więc nie mam najmniejszych problemów z płatnością. Polecam.

gkn
Opinia
gkn
Ocena :
     

Filarum pozytywnie wyróżnia się na tle innych firm kredytowych. Nie ma tutaj skomplikowanej procedury starania się o kredyt, a firma oferuje korzystne warunki umowy – niskie oprocentowanie i możliwość rozłożenia spłaty nawet na kilka lat. Dla mnie jest to opcja idealna!

manashi
Opinia
manashi
Ocena :
     

Dla mnie na prawdę dobra pożyczka jak na ekspresowe tempo i małą ilość formalności jest na prawdę okey. Jak dobrze przeczyta się umowę wszystko stanie się jasne ????

schick
Opinia
schick
Ocena :
     

Oszusci szkoda czasu wyludzaja dane zadnych pozyczek nie udzielaja potwierdzam chamska debilna obsluga nie pelni wladzy umyslowej mozna dodac koles ktory tam pracuje niedorozwiniety umyslowo

chabskak
Opinia
chabskak
Ocena :
     

jedna z najlepszych dostepnych ofert. bardzo uczciwa firma. polecam!!!

switalska
Opinia
switalska
Ocena :
     

Wszystko okej! Polecam ofertę. Szybciutko potrzebowałem pieniążków i Filarumo mi pomogło.

mzs
Opinia
mzs
Ocena :
     

WITAM. No cóź chwilówki, o śmiesznie niskiej sumie, nie dostałam. 10 lat temu podwineła mi się noga i trafiłam na liste w BIG-u. Filarum zatwardziale w swych, decyzjach opiera się na tej liście. Tylko czy warto mieć taki sztywny regulamin, i choć troszeczkę go nie nagiąć? Czy warto mierzyć wszystkich tą samą miarą? Na to pytanie niech odpowie sobie Zespół Alfa. Widać nikt nie bierze pod uwagę za co, i kiedy tam się trafiło. Ale to nic, na szczęście są takie Firmy które, mi zaufały mimo że sprawdzają w Big-u. Obecnie mam, za sobą spłacone cztery chwilówki i jestem… Czytaj… Czytaj więcej »

bamar
Opinia
bamar
Ocena :
     

Wszystko ok, przyznana pozyczka w kilka chwil, polecam!

rak
Opinia
rak
Ocena :
     

Warunki były takie jak ustalone w umowie, nie mam na co narzekać. Jest OK.

platformers
Opinia
platformers
Ocena :
     

Jestem ich stałym klientem- co chyba samo w sobie świadczy o tym, że jestem zadowolony z ich usług. Bardzo ich państwu polecam. Świetna firma.

top2
Opinia
top2
Ocena :
     

oferta cenowo bardzo korzystna. To jedna z tych firm, która wie, że bez klienta długo nie pociągnie- więc ida klientowi mocno na reke.

ptaszniki
Opinia
ptaszniki
Ocena :
     

Szybko, miło, bezproblemowo, w 30 minut były pieniądze na koncie. Jeśli chodzi o małe pożyczki na pilne potrzeby to Filarum jest w porządku. Jak najbardziej polecam.

boskot
Opinia
boskot
Ocena :
     

Bardzo polecam Filarum! Sprawdzałem dużo opinii na temat pożyczki i w sumie jest bardzo dobrze. Polecam każdemu!

niobe
Opinia
niobe
Ocena :
     

bardzo dobra wspolpraca

daszczuk
Opinia
daszczuk
Ocena :
     

A ja korzystałam z ich usług 3 razy. Pierwszy raz jakieś 3 lata temu- i powiem tak- byłam w szoku, bo serio nie wierzyłam, że można pożyczyć pieniądze za darmo i to w tak wygodny i prosty sposób… pozniej kiedy po paru miesiącach znowu byłam w dołku finansowym to myślałam, że skorzystam z innej darmowej pożyczki ale zobaczyłam, że mają jakiś konkurs, do tego program lojalnościowy no i drug raz zdecydowałam sie na nich i znowu było szybko i bez zbędnych pytań, więc kiedy trzeci raz potrzebowałam pożyczki to znowu weszłam na stronki, fora, portale i poczytałam o firmach i…… Czytaj więcej »

proszczyk
Opinia
proszczyk
Ocena :
     

Bez zbędnych formalności, szybko i przejrzyście.

hsu
Opinia
hsu
Ocena :
     

15 minut i to mi się podoba!

pzpk
Opinia
pzpk
Ocena :
     

splaciłem 4 pożyczki,dzis starałem sie o kolejna otrzymałem odmowe w biurze obslugi klienta powiedziano mi ze automat decyduje o przyznaniu pożyczki i nie udziela mi informacji dlaczego byla odmowa

winxclub76
Opinia
winxclub76

Od tylu już lat bezkonkurencyjnie najlepsi.

j.usarewicz
Opinia
j.usarewicz

Świetna oferta. Serdecznie polecam.

maajkelcia_6
Opinia
maajkelcia_6

Pierwsza pożyczka jest darmowa. Kolejne w bardzo przystępnych cenach. Nie ma problemu z otrzymaniem pożyczki, a do tego wszytsko odbywa się bardzo szybciusio.Dla mnie bomba.

pawellewandowski
Opinia
pawellewandowski

2000 zł za free, regularne zniżki, promocje i konkursy- dla mnie SUPER! Polecam bardzo!

puma.rally
Opinia
puma.rally

podoba mi sie podchodzenie do klienta z szacunkiem.

konrad_w
Opinia
konrad_w

jestem zadowolona na rowni z pierwszej jak i z kolejnych pozyczek

iwona.radzimirska
Opinia
iwona.radzimirska
Ocena :
     

bardzo szybko pieniadze na koncie miałam, polecam i zachęcam w jakieś kryzysowej sytuacji.

smerfetka89
Opinia
smerfetka89
Ocena :
     

Szkoda czasu i energii. Pożyczek nie dostaje nikt. Próbowałam ja, próbowała mama, próbował wujek. Wszyscy mamy czyste bazy, a potrzebowaliśmy na gwałt, aby umieścić ciocię w ośrodku rehabilitacyjnym. Odradzam szczerze!

dpip
Opinia
dpip
Ocena :
     

Jest OK

btroczka
Opinia
btroczka
Ocena :
     

Potrzebowałam szybkiej gotówki . Zawnioskowałam i otrzymałam pieniądze jeszcze tego samego dnia. Żadnych dokumentów ani weryfikacji telefonicznej nie miałam. Filarum udzielił mi pożyczki gdy inne firmy odmówiły.

macdan
Opinia
macdan
Ocena :
     

bardzo polecam firme. Oby jak najwięcej takich firm- oni wiedzą jak traktować klienta!

mluk3500
Opinia
mluk3500
Ocena :
     

W kryzysowej sytuacji uratowali zastrzykiem gotówki, minimalne formalności, szybko i bez zbędnych pytań

algader_biuro
Opinia
algader_biuro
Ocena :
     

Polecam, dobra darmowa pożyczka

nixwan
Opinia
nixwan
Ocena :
     

Konkretna pożyczka i szybka. Bez problemu mozna wziąć, przy minimum formalności. Dla mnie to wygoda!

jkrajewski
Opinia
jkrajewski
Ocena :
     

Dla mnie to świetna firma i bardzo im kibicuje.

hiena_senti
Opinia
hiena_senti
Ocena :
     

Pożyczyłem. Wszytsko ok. Jestem zadowolony bo faktycznie po 45 dniach oddałem tyle ile pożyczyłem, ale już pewnie do nich nie wrócę bo juz przy kolejnych pożyczkach najtaniej nie jest. Ale nie można im zarzucić braku uczciwości.

janio
Opinia
janio
Ocena :
     

może byc, ale szafłu nie ma

masmag
Opinia
masmag
Ocena :
     

nie ma sie do czego przyczepic. nawet w niedziele pracuja. pozyczki udzielane sa natychmiast bez zadnych zbednych formalnosci. szybka aplikacja, szybka decyzja, kasa od razu na koncie. do tego bardzo bardzo bardzo wysoka kwota pozyczki. super!!!

dygot
Opinia
dygot
Ocena :
     

Najlepsza firma na rynku