Soho Credit

Opis produktu Soho Credit

Soho Credit to jedna z popularniejszych firm pożyczkowych. Marka należy do Rapid Finance Polska, a klientom, którzy pożyczali od Filarum może wydawać się dziwnie znajoma. Za Filarum i Soho Credit stoi ta sama, wyżej wspomniana firma. Oferta jest zbliżona, a różni się tym, że Filarum oferuje pożyczki w kwocie o 1000 zł wyższej niż Soho Credit. Natomiast sam proces wnioskowania o pożyczkę, rejestracji i weryfikacji wygląda podobnie. Obie mają w ofercie darmową pożyczkę dla nowych klientów. Dla wygody, Soho Credit przygotował film instruktażowy, prezentujący cały proces wnioskowania o pożyczkę. Soho Credit działa na naszym rynku od 2011 roku, ma więc już spore doświadczenie i rzeszę zadowolonych klientów. Jest to firma, której można zaufać, kieruje się zasadami odpowiedzialnego pożyczania, nie akceptując negatywnych wpisów w bazach dłużników bądź opóźnień w spłacie pożyczek, kredytów zaciągniętych w innych instytucjach finansowych.
Soho Credit należy do nielicznych firm, które obsługują klientów również w weekendy w godzinach popołudniowych i wieczornych. Konsultanci pracują od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8 do 20.

Koszty pożyczki w Soho Credit

Pierwsza pożyczka nie kosztuje nic, ale jeśli nie spłacisz jej w terminie poniesiesz standardowe koszty. Ile będzie kosztował 1000 zł na 30 dni? Dokładnie 250 zł, w tym firma naliczy prowizję w wysokości 241,78 zł oraz odsetki w kwocie 8,22 zł.
Przy kolejnych pożyczkach możesz wnioskować o dowolną kwotę z przedziału 100 zł – 4000 zł. Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę w kwocie 2000 zł z okresem spłaty 30 dni, to jej koszt wyniesie równe 500 zł. Firma naliczy odsetki równe 16,44 i prowizję w wysokości 483,56 zł.
Kolejny przykład: pożyczka 3000 zł na 14 dni- koszt 539,19 zł, w tym odsetki 11,51 i prowizja 527,68 zł. Jeśli dwa tygodnie to za mało, to decydując się na okres spłaty 30 dni łączny koszt wyniesie równe 750 zł, w tym prowizja 725,34 i odsetki 24,66.
Maksymalna kwota 4000 zł na dwa tygodnie to koszt 718,92 zł, w tym prowizja 703,58 i odsetki 15,34. Przy okresie spłaty 30 dni kwota ta będzie kosztowała równy 1000 zł. Firma naliczy prowizję w wysokości 967,12 i odsetki równe 32,88 zł.
Firma nie informuje o możliwości przedłużenia spłaty bądź refinansowania pożyczki. W związku z tym trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami w przypadku braku terminowej spłaty.


Rodzaje pożyczek w Soho Credit

Soho Credit od początku swojej działalności skupia się na krótkoterminowych pożyczkach przez internet. W ofercie dwa rodzaje pożyczek: dla stałych klientów i wracających. Oferta różni się przede wszystkim kwotami pożyczek.
Jako nowy klient w Soho Credit pożyczysz kwotę od 100 zł do 1000 zł. Pierwsza pożyczka objęta jest rabatem 100% na koszty. A to oznacza, że nie zapłacisz za nią ani grosza, ale jest jeden warunek, terminowa spłata. Spóźnienie wiąże się z naliczeniem standardowych kosztów pożyczki.
Stali klienci pożyczą wyższe kwoty. Już przy drugiej pożyczce możesz wnioskować o maksymalną oferowaną kwotę, czyli 4000 zł. Warunkiem posiadanie zdolności kredytowej do spłaty zadłużenia w terminie, a ten wynosi maksymalnie 30 dni.
Na plus w ofercie Soho Credit jest możliwość dostosowania terminu spłaty co do dnia. Pożyczkę można wziąć nawet na jeden dzień bądź zaznaczyć dowolny dzień spłaty pomiędzy 1 a 30 dni.
W tym samym czasie można mieć jedną aktywną pożyczkę, ale zaraz po jej spłacie masz możliwość złożenia wniosku o kolejną.

Soho Credit oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Soho Credit <<

Soho Credit - Dane firmy

Rapid Finance Polska Sp z o.o.

NIP 5252542660
REGON 146381003
KRS 0000439376
Kapitał zakładowy 316 000 PLN

Soho Credit Dane kontaktowe

Postępu 18A
02-676 Warszawa

Telefon: 222668302

Email: info@sohocredit.pl

WWW: sohocredit.pl

Godziny otwarcia Soho Credit

Poniedziałek - Piątek: 08:00-22:00
Sobota - Niedziela: 08:00-20:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Soho Credit

Pożyczki od Soho Credit skierowane są do osób:
• w wieku 20-76 lat,
• z polskim obywatelstwem,
• zamieszkałe i zameldowane na terenie Polski,
• posiadających telefon komórkowy i rachunek w banku z dostępem online.
Jeśli spełniasz powyższe warunki, nic nie stoi na przeszkodzie, aby otrzymać pożyczkę. Aby złożyć wniosek musisz zarejestrować się na stronie. Pierwszym krokiem jest wybór kwoty i okresu spłaty, następnie kliknij weź pożyczkę i wypełnij formularz. Krok drugi to potwierdzenie danych. Soho Credit weryfikuje klientów przez przelew jednego grosza na rachunek firmowy. Mają oni rachunki w sześciu bankach. Jeśli masz konto w jednym z nich, formalności pójdą szybko, jednak jeśli masz konto w innym banku, musisz uzbroić się w cierpliwość, pieniądze mogą być na koncie dopiero kolejnego dnia roboczego. Soho Credit nie akceptuje przelewów za pośrednictwem systemów transakcyjnych przyspieszających przelewy, ani ze SKOK-ów. Poza tym firma weryfikuje klientów również telefonicznie, więc przygotuj się na telefon od konsultanta. Decyzja zazwyczaj jest dość szybko, a przelew wysłany niezwłocznie.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Soho Credit <<

Wady i zalety pożyczki w Soho Credit

Zalety:

 • darmowa pożyczka,
 • maksymalna kwota już przy drugiej pożyczce,
 • minimum formalności,
 • przejrzyste zasady,
 • rachunki w sześciu bankach,
 • pracują siedem dni w tygodniu do 20,
 • konkurencyjne warunki,
 • wszystkie formalności online.

Wady:

 • sprawdzają bazy dłużników (nie akceptują wpisów i opóźnień),
 • weryfikacja przez przelew może wydłużać oczekiwania,
 • brak informacji o możliwości przedłużenia spłaty/refinansowania pożyczki.

Soho Credit Opinie


3.7 14 votes
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
frisco
frisco
3 lat temu

Polecam!Mam zaległości w bik i dostałam pożyczkę przy drugim wniosku. Jeżeli spłacisz w terminie to CreditStar proponuje wysokie kwoty przy następnej. Nie rozumiem osoby, który ciągle tu pisze negatywne komentarze. Jakoś brałam u nich 3 pożyczki i nic złego się nie stało. Wystarczy spłacać zobowiązania.

rehroz
rehroz
3 lat temu

Nie polecam.Brałam duze pozyczki i wszystkie spłacone w terminie i nagle oferta tylko na 300 zł,troszke to chore

darpal
darpal
3 lat temu

Mialam okazje wziac pozyczke w Soho creditu dwa razy i za kazdym razem bez problemu i szybko dostawalam pieniadze na konto. bex xbednych formalnosci i 45 dni splaty.takze na prawde warto.

adampiotrowski
adampiotrowski
3 lat temu

Oferta jakich mało. rewelacyjna obsluga, przemiłe i kompetentne panie na infolini, kasa na koncie po 2 godzinach, a wszystko to zupełnie za darmo. Zdecydowanie numer jeden na polsim rynku!!!

lesne_skrzaty
lesne_skrzaty
3 lat temu

Dla mnie oferta TURBO!

wodkan
wodkan
3 lat temu

Tania, dobra opcja.

hen.tom
hen.tom
3 lat temu

Ten kto nie brał od nich pożyczki mało może powiedzieć. Ja brałam od nich już 3 razy no niestety sytuacja mnie zmusiła do tego i bardzo jestem zadowolona, że trafiłam do Soho credit. Polecam ich ofertę.

mich28
mich28
3 lat temu

Dostałem 1 pożyczkę zgodnie z ofertą bez kosztów, cały proces przez internet, w niedzielny wieczór, pieniądze miałem na koncie w 10 min. Jestem bardzo zadowolony, zwróciłem w terminie, więc nie mam wiedzy jak wygląda sytuacja gdy ktoś przekroczy termin.

peterek1
peterek1
3 lat temu

wszystko ok kasa od razu polecam !

grzakaa
grzakaa
3 lat temu

Ja akurat trafiłem na miłą obsługe, kompetentna itd, ale co z tego jak cennik z dupy! Tak drogiej oferty nie widziałem.

kita
kita
3 lat temu

O firmie złego słowa się nie da powiedzieć. Działają szybko i sprawnie i maja bardzo dobry cennik. Miałem trochę obaw, ale teraz wiem, że był to niepotrzebny lęk.

dawidjj
dawidjj
3 lat temu

Nie polecam

asiarychwal
asiarychwal
3 lat temu

Bardzo dobry cennik i obsługa na najwyszym poziomie.

radioty
radioty
3 lat temu

Jak dla mnie Bomba! Szybko i przyjemnie, bez żadnych pytań!

taspol
taspol
3 lat temu

1) żeby próbowali wyłudzić od was nienależne opłaty

bazi001
bazi001
3 lat temu

Choć należy przyznać, ze sam proces udzielania, spłaty etc. na bardzo dobrym poziomie.

metamorfomag
metamorfomag
3 lat temu

bezrobotnym.Ja z dochodem zadeklarowanym 2500 dostałem 5000. Ale wszystko jest dobrze dopóki spłacasz jak tylko Ci się noga powinie to już tacy mili nie są. Ogólnie nie polecam są firmy z niższymi prowizjami i z ludzkim podejściem jak nie masz możliwości splaty ( można rozłożyć na raty)

ilpro
ilpro
3 lat temu

Pomagają ludziom w potrzebie, a nie zdzieraja z nich ostatni grosz. Bardzo uczciwie i cennik ok. Polecam

mediatest7
mediatest7
3 lat temu

obsluga na tip top

alexandra_com
alexandra_com
3 lat temu

SUPER

badamowicz
badamowicz
3 lat temu

Cała operacja trwała 5 min i pieniądze na koncie. Polecam bardzo

khobba
khobba
3 lat temu

formularz krótki, formalności minimum, szybkie tempo pracy. oferta dla tych, którym zależy na czasie

dabek
dabek
3 lat temu

wziąć pożyczkę łatwo, obsługa miła, jednak gorzej ze spłatą. Ta pożyczka się nie opłaca. pogrzebałem w internecie i zlazłem pomoc profesjonalisty który wie jak postępować z nimi. Okazało się, że nie musze az tyle spłacac.

tompac
tompac
3 lat temu

Bylam klientka pomimo wczesniejszych splat 2 pozyczek kolejna odmowa szkoda pisac o nich nie szanuja dobrych i uczciwych klientow

jezykobcy
jezykobcy
3 lat temu

Kupiłem samochód ale nie pomyślałem ile może mnie wynieść przegląd, wymiany fitrów i opłata OC i AC… 3 tysiące których nie miałem skąd wziąć bo w banku już auto na ten samochód wziąłem. Pomyślałem o tej firmie bo kiedyś koleżanka z pracy mówiła że tu zawsze pożyczki dostaje. I mnie też się udało mimo że tych zobowiązań trochę mam. Ale zwyczajnie na więcej rat mi rozłożyli.

joy_joy
joy_joy
3 lat temu

Przede wszystkim sa uczciwi. Na rynku chwilowek sporo oszustow ostatnio i firm, ktore kombinuja z umowami. W Soho creditie daja opcje przedluzenia okresu splaty i nie ma kruczkow jakichs. Dla mnie na plus.

dublin
dublin
3 lat temu

Zdecydowanie jedna z najlepszych firm na rynku.

deri
deri
3 lat temu

Wzialem i jestem zadowolony

dharekh
dharekh
3 lat temu

Daja mega duzo kasy juz za pierwszym razem, ale nie jestem jakos mega zadowolony z uslugi

tara.ariadnowa
tara.ariadnowa
3 lat temu

Daje 5 z plusem za pełną zgodność oferty z tym co jest na umowie . Zadnych ukrytych kruczków . wszystko jest jasno wyjaśnione ????

chemtarg
chemtarg
3 lat temu

Zdecydowanie warto.

shakira137
shakira137
3 lat temu

faktycznie jest tanio

m.kaczerowski
m.kaczerowski
3 lat temu

Jestem na tak. Bardzo uczciwie i cenowo też ok.

lil-ith-bitch
lil-ith-bitch
3 lat temu

Witam, niestety jak poprzednicy potwierdzam że nękanie w tej „firmie” jest na porządku dziennym . Wystarczy spóźnić się jeden dzień A dostaje się smsowe groźby. Również będę rozważać zgłoszenie tego do odpowiednich instytucji. Nie polecam.

longwayback
longwayback
3 lat temu

Oszuści uwaga na pracownika anne s.weryfikatorka oszustka perfidna wyłudza 1 grosz żadnych pożyczek nie udziela dziś otrzymałem pismoz BIK wpis na 900zł, żadnej pożyczki nie dostałem zgłosiłem już sprawę na Prokuraturę okazało się że pani anna s. wpisała mnie zastrzegłem już dowód, są zarzuty dla pani anny.s uwaga trzymajcie się z daleka

wojciech.6090069
wojciech.6090069
3 lat temu

Niezawodni! U mnie zawsze na pierwszym miejscu!

kaszka13
kaszka13
3 lat temu

Oferta jakiej szukałem na wczoraj!

bieta-
bieta-
3 lat temu

Oby jak najwięcej takich firm. To jest tak dobra oferta, że nie mogłem się swoja opinia nie podzielić.

andrzej.gilewski
andrzej.gilewski
3 lat temu

Cieszę się, że wziąłem pożyczkę właśnie tutaj. Pożyczkę przyznano mi w kwocie, o którą wnioskowałem, a spłatę rozłożono mi na takie raty jakie chciałem. Na uwagę też zasługuje prędkość z jaką przyznano mi pożyczkę – włącznie ze złożeniem wniosku zajęło mi to dzień. Polecam

krzysiek
krzysiek
3 lat temu

super, szybko, przejrzyście, bez problemów. POLECAM!

nm
nm
3 lat temu

Ja ostatnio skadałem wniosek przez telefon i obsługa była przemiła! Zostałem poiformowany o promocji i nawet pożyczkę dostałem ze zniżką. Polecam.

batman9
batman9
3 lat temu

Jak tylko sie pojawili na rynku to było wiadomo, że to będzie hit- i jest! Od tylu już lat!

sbrygida
sbrygida
3 lat temu

Potwierdzam. Bardzo dobra oferta.

coyote
coyote
3 lat temu

Tak jak większość klientów tak i ja jestem bardzo zadowolony. szybko i sprawnie i cennik tez ok.

flo
flo
3 lat temu

Zeby wszystkie firmy dajace pozyczki tak funkcjonowaly to nikt by sie nie bal chwilowek!

jolantap
jolantap
3 lat temu

Firma była rewelacyjna jakieś pół roku temu. Teraz, gdy oddasz pożyczkę przed czasem nie zwracają nadwyżki. Dodatkowo przedłużenie pożyczki obwarowano, jakimiś warunkami i jej koszta są astronomiczne.Bardzo sie zepsuła.

melisa
melisa
3 lat temu

Firma krzak. Najpierw zwodzili, potem nie mogli odnaleźć przelewu potwierdzającego dane na 0,01zł, a na koniec odmówili. Firma niepoważna. Na tak obszernym rynku chwilówek – totalne zero. Nie polecam.

ned
ned
3 lat temu

Wszystko byłoby ok gdyby kolejne pożyczki nie były tak piekielnie drogie.

drewdom
drewdom
3 lat temu

nie odbierają listów, w tym wysłanego w terminie odstąpienia od umowy. firma krzak?

dolphin11
dolphin11
3 lat temu

ja nie miałam żadnego problemu z uzyskaniem pozyczki w Soho credit .a dane a co tzn ,ze pozyczki nie udzielili a dane przetwarzają ?w kazdej firmie pozyczkowej przetwarzają dane , wiec nie wiem maciej851 o co Ci chodzi. ???? ja składałam wniosek online i pieniądze miałam na koncie w ciągu 30 min.