Soho Credit

Opis produktu Soho Credit

Soho Credit to jedna z popularniejszych firm pożyczkowych. Marka należy do Rapid Finance Polska, a klientom, którzy pożyczali od Filarum może wydawać się dziwnie znajoma. Za Filarum i Soho Credit stoi ta sama, wyżej wspomniana firma. Oferta jest zbliżona, a różni się tym, że Filarum oferuje pożyczki w kwocie o 1000 zł wyższej niż Soho Credit. Natomiast sam proces wnioskowania o pożyczkę, rejestracji i weryfikacji wygląda podobnie. Obie mają w ofercie darmową pożyczkę dla nowych klientów. Dla wygody, Soho Credit przygotował film instruktażowy, prezentujący cały proces wnioskowania o pożyczkę. Soho Credit działa na naszym rynku od 2011 roku, ma więc już spore doświadczenie i rzeszę zadowolonych klientów. Jest to firma, której można zaufać, kieruje się zasadami odpowiedzialnego pożyczania, nie akceptując negatywnych wpisów w bazach dłużników bądź opóźnień w spłacie pożyczek, kredytów zaciągniętych w innych instytucjach finansowych.
Soho Credit należy do nielicznych firm, które obsługują klientów również w weekendy w godzinach popołudniowych i wieczornych. Konsultanci pracują od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8 do 20.

Koszty pożyczki w Soho Credit

Pierwsza pożyczka nie kosztuje nic, ale jeśli nie spłacisz jej w terminie poniesiesz standardowe koszty. Ile będzie kosztował 1000 zł na 30 dni? Dokładnie 250 zł, w tym firma naliczy prowizję w wysokości 241,78 zł oraz odsetki w kwocie 8,22 zł.
Przy kolejnych pożyczkach możesz wnioskować o dowolną kwotę z przedziału 100 zł – 4000 zł. Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę w kwocie 2000 zł z okresem spłaty 30 dni, to jej koszt wyniesie równe 500 zł. Firma naliczy odsetki równe 16,44 i prowizję w wysokości 483,56 zł.
Kolejny przykład: pożyczka 3000 zł na 14 dni- koszt 539,19 zł, w tym odsetki 11,51 i prowizja 527,68 zł. Jeśli dwa tygodnie to za mało, to decydując się na okres spłaty 30 dni łączny koszt wyniesie równe 750 zł, w tym prowizja 725,34 i odsetki 24,66.
Maksymalna kwota 4000 zł na dwa tygodnie to koszt 718,92 zł, w tym prowizja 703,58 i odsetki 15,34. Przy okresie spłaty 30 dni kwota ta będzie kosztowała równy 1000 zł. Firma naliczy prowizję w wysokości 967,12 i odsetki równe 32,88 zł.
Firma nie informuje o możliwości przedłużenia spłaty bądź refinansowania pożyczki. W związku z tym trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami w przypadku braku terminowej spłaty.


Rodzaje pożyczek w Soho Credit

Soho Credit od początku swojej działalności skupia się na krótkoterminowych pożyczkach przez internet. W ofercie dwa rodzaje pożyczek: dla stałych klientów i wracających. Oferta różni się przede wszystkim kwotami pożyczek.
Jako nowy klient w Soho Credit pożyczysz kwotę od 100 zł do 1000 zł. Pierwsza pożyczka objęta jest rabatem 100% na koszty. A to oznacza, że nie zapłacisz za nią ani grosza, ale jest jeden warunek, terminowa spłata. Spóźnienie wiąże się z naliczeniem standardowych kosztów pożyczki.
Stali klienci pożyczą wyższe kwoty. Już przy drugiej pożyczce możesz wnioskować o maksymalną oferowaną kwotę, czyli 4000 zł. Warunkiem posiadanie zdolności kredytowej do spłaty zadłużenia w terminie, a ten wynosi maksymalnie 30 dni.
Na plus w ofercie Soho Credit jest możliwość dostosowania terminu spłaty co do dnia. Pożyczkę można wziąć nawet na jeden dzień bądź zaznaczyć dowolny dzień spłaty pomiędzy 1 a 30 dni.
W tym samym czasie można mieć jedną aktywną pożyczkę, ale zaraz po jej spłacie masz możliwość złożenia wniosku o kolejną.

Soho Credit oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Soho Credit <<

Soho Credit - Dane firmy

Rapid Finance Polska Sp z o.o.

NIP5252542660
REGON146381003
KRS0000439376
Kapitał zakładowy316 000 PLN

Soho Credit Dane kontaktowe

Postępu 18A
02-676 Warszawa

Telefon: 222668302

Email: info@sohocredit.pl

WWW: sohocredit.pl

Godziny otwarcia Soho Credit

Poniedziałek - Piątek: 08:00-22:00
Sobota - Niedziela: 08:00-20:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Soho Credit

Pożyczki od Soho Credit skierowane są do osób:
• w wieku 20-76 lat,
• z polskim obywatelstwem,
• zamieszkałe i zameldowane na terenie Polski,
• posiadających telefon komórkowy i rachunek w banku z dostępem online.
Jeśli spełniasz powyższe warunki, nic nie stoi na przeszkodzie, aby otrzymać pożyczkę. Aby złożyć wniosek musisz zarejestrować się na stronie. Pierwszym krokiem jest wybór kwoty i okresu spłaty, następnie kliknij weź pożyczkę i wypełnij formularz. Krok drugi to potwierdzenie danych. Soho Credit weryfikuje klientów przez przelew jednego grosza na rachunek firmowy. Mają oni rachunki w sześciu bankach. Jeśli masz konto w jednym z nich, formalności pójdą szybko, jednak jeśli masz konto w innym banku, musisz uzbroić się w cierpliwość, pieniądze mogą być na koncie dopiero kolejnego dnia roboczego. Soho Credit nie akceptuje przelewów za pośrednictwem systemów transakcyjnych przyspieszających przelewy, ani ze SKOK-ów. Poza tym firma weryfikuje klientów również telefonicznie, więc przygotuj się na telefon od konsultanta. Decyzja zazwyczaj jest dość szybko, a przelew wysłany niezwłocznie.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Soho Credit <<

Wady i zalety pożyczki w Soho Credit

Zalety:

 • darmowa pożyczka,
 • maksymalna kwota już przy drugiej pożyczce,
 • minimum formalności,
 • przejrzyste zasady,
 • rachunki w sześciu bankach,
 • pracują siedem dni w tygodniu do 20,
 • konkurencyjne warunki,
 • wszystkie formalności online.

Wady:

 • sprawdzają bazy dłużników (nie akceptują wpisów i opóźnień),
 • weryfikacja przez przelew może wydłużać oczekiwania,
 • brak informacji o możliwości przedłużenia spłaty/refinansowania pożyczki.

Soho Credit Opinie


Soho Credit Opinie


15
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
chhy6204
Gość
chhy6204

Korzystałam dwa razy z tej firmy pożyczkowej i polecam z czystym sumieniem. Weryfikacja szybka . Pieniądze równiez były szybko wysłane na konto

metallica
Gość
metallica

Kiedy byłem na urlopie, pojawił się niespodziewany wydatek – auto mi się popsuło. Przez to nie miałem nawet za co wrócić do domu. Wtedy zdecydowałem się wziąć pożyczkę Soho credit. Decyzji nie żałuję, ponieważ chyba tylko tutaj mogło mi się to udać tak szybko.

bodek
Gość
bodek

WOW, tak szybko i sprawnie działającej firmy to jeszcze nie widziałem- niemal od razu po wciśnieciu przycisku włóż wniosek i zrobieniu weryfikacji kasa była na moim koncie. Polecam. Najszybsi= najlepsi!

aw.bilinski
Gość
aw.bilinski

ja dziękuję tej firmie za możliwość przedłużenia pożyczki.. Nie mogłam spłacić w terminie i odroczyłam termin spłaty jeszcze na miesiąc!! koszty są OK! polecam i jescze raz dziękuje!!!

fesilesia
Gość
fesilesia

Nie mogę narzekać – oni pożyczyli, ja spłaciłem. Nie było większych kłopotów.

mrozwad
Gość
mrozwad

U mnie także wszystko było jak należy. Szybka decyzja i pieniądze szybko na koncie. Zadnych problemów nie miałem.

marta782
Gość
marta782

Ja tylko słówko odnośnie firmy Soho credit, pragnę wszystkich przestrzec przed braniem pozyczki w tej firmie. brałam pozyczkę 3500 po miesiącu od niespłacenia sprawa została przekazana do Kruka, przy czym Soho credit doliczył odsetki – kwota do spłaty wzrosła do 5500 – horror. Z Krukiem oczywiście dogadałam się na spłatę…na raty, przy czym w ciągu niecałego miesiąca dług w Soho credit wzrósł o koleny tysiąc , czyli teraz wynosi juz 6500!!! Kochani..przestrzegam was przed Soho credit, oni sobie doliczają horrendalne kwoty niby za jakies tam ubezpieczenie…Mimo tego , że sprawą zajmuje się Kurk dług nadal rośnie, firma nie wypowiada umowy… Czytaj więcej »

krolarlekin
Gość
krolarlekin

Gorąco polecam Firme Soho credit

havrena
Gość
havrena

Cenowo jest serio tanio, a do tego jest szybko. Dla mnie to na serio super oferta. Polecam ją państwu z czystym sumieniem.

jsupel
Gość
jsupel

Jak ktoś potrzebuje więcej niż 30 dni niech idzie do Wonga a nie Soho credit- tak przynajmniej jest uczciwie! a do tego ewentualne koszta przedłużeń i monitów są niskie a nie z kosmosu wziete!

tmzn
Gość
tmzn

Dzwonią do pracodawcy więc na pewno nie jest to oferta dla osób które chcą zachować dyskrecję, niezłego wstydu się nabawiłem…

wiktorczech
Gość
wiktorczech

Mogę potwierdzić że wysyłają pieniądze w weekend! W niedzielę wnioskowałam o pożyczkę i otrzymałam żadąną kwotę dość szybko

rogall
Gość
rogall

Najlpesza oferta na rynku! Super opcja z odbiorem kasy osobiście.

marta.sobolska
Gość
marta.sobolska

Jak dla mnie to jedna z tych ofert, że oczom nie wierzyłem, że to może być prawda! Szok. Firmy pożyczkowe raczej nie kojarzą się z super ofertami, a w net credit jednak tak jest.

kkijakowska
Gość
kkijakowska

Soho credit to firma bardzo porządna i konkretna. Dla mnie to bardzo dobra firma która nie raz mnie uratowała w potrzebie!

zpoz
Gość
zpoz

Fajna oferta, taka dla ludzi. Miło traktuja klienta, są kompetentni, mają dobrą cenowo ofertę. w Ogole jest ok! polecam!

gregosh
Gość
gregosh

Bardszo wysoka prowizja! Nawet przy mniejszych kwotach…

arni
Gość
arni
Ocena :
     

Jest dobrze bo szybko i tanio

raksa
Gość
raksa
Ocena :
     

Oferta w porządku. Zawnioskowałem o 1500 zł za pierwszym razem, dostałem 1400. W innych firmach proponowali mi o wiele niższe kwoty. Weryfikacja wniosku trwała moze 3 minuty przez tel. Miła obsługa no i możliwość refinansowania. Oferta na 5 gwiazdek, spłacę i być może kiedyś skorzystam o ile mają jakieś promocje dla stałych klientów

pinezka13
Gość
pinezka13
Ocena :
     

Oferta super. Wysoka kwota maksymalna. Nie ma żadnych problemów z przyznaniem pożyczki nawet w wysokiej kwocie. Polecam

topp20
Gość
topp20

Oszusci szkoda czasu wyludzaja dane zadnych pozyczek nie udzielaja potwierdzam chamska debilna obsluga nie pelni wladzy umyslowej mozna dodac koles ktory tam pracuje niedorozwiniety umyslowo

access
Gość
access
Ocena :
     

Bardzo dobra oferta. BARDZO!

pius
Gość
pius
Ocena :
     

Ludzie sprawdzani są na maxa we wszystkich bazach! Takie maglowanie, jak w żadnej innej firmie.

gosiaczek_f
Gość
gosiaczek_f
Ocena :
     

ZWYKLI NACIĄGACZE…. Ilość dokumentów jak do banku, mnóstwo czekania za to opłaty ….. Trzymajcie się z daleka od sohocredit

mariusz.fraszczak
Gość
mariusz.fraszczak
Ocena :
     

Oszuści i naciągacze!

marta4u
Gość
marta4u
Ocena :
     

cennik jest ok a extra 15 dni sprawia ze oferta wygrywa

monicabusko
Gość
monicabusko
Ocena :
     

Szybciusieńko i przemiło. Warto!

b_t_w
Gość
b_t_w
Ocena :
     

Oby jak najwięcej takich super firm.

olesia123
Gość
olesia123
Ocena :
     

Nie polecam. Poziom rozmowy w przypadku spoźnienia ze spłatą przekracza wszelkie minium kultury osobistej i etyki. Mimo pisemnej deklaracji z mojej strony kiedy zostanie wpłacona cała kwota, pani kazała mi natychmiast wpłacić, bo ją nic nie obchodzi. Obrażanie, poniżanie i straszenie windykatorem terenowym. Czy dotrze tego nie wiem, ale podejrzewam, że nie było by to miłe spotkanie, biorąc pod uwagę poziom pracowników tej firmy. Po raz pierwszy spotykam się z tak agresywnym i prostackim wręcz traktowaniem. UNIKAJCIE

p_i_o_t_r
Gość
p_i_o_t_r
Ocena :
     

Nie kumam co się tak wszyscy jarają Vivusem. Soho Credit ma dużo lepsza ofertę. Te ich zdobywanie szczytów to mistrz dla ludzi, którzy tak jak ja dość często korzystaja z usług firm pozyczkowych! net credit numer 1!!!

sonymaster
Gość
sonymaster
Ocena :
     

Naprawdę polecam, mega szybka decyzja ???? Dziękuje

p.koscinski
Gość
p.koscinski
Ocena :
     

poza tym pierwsza pozyczka gratis!