Soho Credit

Opis produktu Soho Credit

Soho Credit to jedna z popularniejszych firm pożyczkowych. Marka należy do Rapid Finance Polska, a klientom, którzy pożyczali od Filarum może wydawać się dziwnie znajoma. Za Filarum i Soho Credit stoi ta sama, wyżej wspomniana firma. Oferta jest zbliżona, a różni się tym, że Filarum oferuje pożyczki w kwocie o 1000 zł wyższej niż Soho Credit. Natomiast sam proces wnioskowania o pożyczkę, rejestracji i weryfikacji wygląda podobnie. Obie mają w ofercie darmową pożyczkę dla nowych klientów. Dla wygody, Soho Credit przygotował film instruktażowy, prezentujący cały proces wnioskowania o pożyczkę. Soho Credit działa na naszym rynku od 2011 roku, ma więc już spore doświadczenie i rzeszę zadowolonych klientów. Jest to firma, której można zaufać, kieruje się zasadami odpowiedzialnego pożyczania, nie akceptując negatywnych wpisów w bazach dłużników bądź opóźnień w spłacie pożyczek, kredytów zaciągniętych w innych instytucjach finansowych.
Soho Credit należy do nielicznych firm, które obsługują klientów również w weekendy w godzinach popołudniowych i wieczornych. Konsultanci pracują od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8 do 20.

Koszty pożyczki w Soho Credit

Pierwsza pożyczka nie kosztuje nic, ale jeśli nie spłacisz jej w terminie poniesiesz standardowe koszty. Ile będzie kosztował 1000 zł na 30 dni? Dokładnie 250 zł, w tym firma naliczy prowizję w wysokości 241,78 zł oraz odsetki w kwocie 8,22 zł.
Przy kolejnych pożyczkach możesz wnioskować o dowolną kwotę z przedziału 100 zł – 4000 zł. Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę w kwocie 2000 zł z okresem spłaty 30 dni, to jej koszt wyniesie równe 500 zł. Firma naliczy odsetki równe 16,44 i prowizję w wysokości 483,56 zł.
Kolejny przykład: pożyczka 3000 zł na 14 dni- koszt 539,19 zł, w tym odsetki 11,51 i prowizja 527,68 zł. Jeśli dwa tygodnie to za mało, to decydując się na okres spłaty 30 dni łączny koszt wyniesie równe 750 zł, w tym prowizja 725,34 i odsetki 24,66.
Maksymalna kwota 4000 zł na dwa tygodnie to koszt 718,92 zł, w tym prowizja 703,58 i odsetki 15,34. Przy okresie spłaty 30 dni kwota ta będzie kosztowała równy 1000 zł. Firma naliczy prowizję w wysokości 967,12 i odsetki równe 32,88 zł.
Firma nie informuje o możliwości przedłużenia spłaty bądź refinansowania pożyczki. W związku z tym trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami w przypadku braku terminowej spłaty.


Rodzaje pożyczek w Soho Credit

Soho Credit od początku swojej działalności skupia się na krótkoterminowych pożyczkach przez internet. W ofercie dwa rodzaje pożyczek: dla stałych klientów i wracających. Oferta różni się przede wszystkim kwotami pożyczek.
Jako nowy klient w Soho Credit pożyczysz kwotę od 100 zł do 1000 zł. Pierwsza pożyczka objęta jest rabatem 100% na koszty. A to oznacza, że nie zapłacisz za nią ani grosza, ale jest jeden warunek, terminowa spłata. Spóźnienie wiąże się z naliczeniem standardowych kosztów pożyczki.
Stali klienci pożyczą wyższe kwoty. Już przy drugiej pożyczce możesz wnioskować o maksymalną oferowaną kwotę, czyli 4000 zł. Warunkiem posiadanie zdolności kredytowej do spłaty zadłużenia w terminie, a ten wynosi maksymalnie 30 dni.
Na plus w ofercie Soho Credit jest możliwość dostosowania terminu spłaty co do dnia. Pożyczkę można wziąć nawet na jeden dzień bądź zaznaczyć dowolny dzień spłaty pomiędzy 1 a 30 dni.
W tym samym czasie można mieć jedną aktywną pożyczkę, ale zaraz po jej spłacie masz możliwość złożenia wniosku o kolejną.

Soho Credit oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Soho Credit <<

Soho Credit - Dane firmy

Rapid Finance Polska Sp z o.o.

NIP5252542660
REGON146381003
KRS0000439376
Kapitał zakładowy316 000 PLN

Soho Credit Dane kontaktowe

Postępu 18A
02-676 Warszawa

Telefon: 222668302

Email: info@sohocredit.pl

WWW: sohocredit.pl

Godziny otwarcia Soho Credit

Poniedziałek - Piątek: 08:00-22:00
Sobota - Niedziela: 08:00-20:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Soho Credit

Pożyczki od Soho Credit skierowane są do osób:
• w wieku 20-76 lat,
• z polskim obywatelstwem,
• zamieszkałe i zameldowane na terenie Polski,
• posiadających telefon komórkowy i rachunek w banku z dostępem online.
Jeśli spełniasz powyższe warunki, nic nie stoi na przeszkodzie, aby otrzymać pożyczkę. Aby złożyć wniosek musisz zarejestrować się na stronie. Pierwszym krokiem jest wybór kwoty i okresu spłaty, następnie kliknij weź pożyczkę i wypełnij formularz. Krok drugi to potwierdzenie danych. Soho Credit weryfikuje klientów przez przelew jednego grosza na rachunek firmowy. Mają oni rachunki w sześciu bankach. Jeśli masz konto w jednym z nich, formalności pójdą szybko, jednak jeśli masz konto w innym banku, musisz uzbroić się w cierpliwość, pieniądze mogą być na koncie dopiero kolejnego dnia roboczego. Soho Credit nie akceptuje przelewów za pośrednictwem systemów transakcyjnych przyspieszających przelewy, ani ze SKOK-ów. Poza tym firma weryfikuje klientów również telefonicznie, więc przygotuj się na telefon od konsultanta. Decyzja zazwyczaj jest dość szybko, a przelew wysłany niezwłocznie.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Soho Credit <<

Wady i zalety pożyczki w Soho Credit

Zalety:

 • darmowa pożyczka,
 • maksymalna kwota już przy drugiej pożyczce,
 • minimum formalności,
 • przejrzyste zasady,
 • rachunki w sześciu bankach,
 • pracują siedem dni w tygodniu do 20,
 • konkurencyjne warunki,
 • wszystkie formalności online.

Wady:

 • sprawdzają bazy dłużników (nie akceptują wpisów i opóźnień),
 • weryfikacja przez przelew może wydłużać oczekiwania,
 • brak informacji o możliwości przedłużenia spłaty/refinansowania pożyczki.

Soho Credit Opinie


Soho Credit Opinie


15
Dodaj opinię

avatar
frisco
Opinia
frisco

Polecam!Mam zaległości w bik i dostałam pożyczkę przy drugim wniosku. Jeżeli spłacisz w terminie to CreditStar proponuje wysokie kwoty przy następnej. Nie rozumiem osoby, który ciągle tu pisze negatywne komentarze. Jakoś brałam u nich 3 pożyczki i nic złego się nie stało. Wystarczy spłacać zobowiązania.

darpal
Opinia
darpal

Mialam okazje wziac pozyczke w Soho creditu dwa razy i za kazdym razem bez problemu i szybko dostawalam pieniadze na konto. bex xbednych formalnosci i 45 dni splaty.takze na prawde warto.

adampiotrowski
Opinia
adampiotrowski

Oferta jakich mało. rewelacyjna obsluga, przemiłe i kompetentne panie na infolini, kasa na koncie po 2 godzinach, a wszystko to zupełnie za darmo. Zdecydowanie numer jeden na polsim rynku!!!

rehroz
Opinia
rehroz

Nie polecam.Brałam duze pozyczki i wszystkie spłacone w terminie i nagle oferta tylko na 300 zł,troszke to chore

lesne_skrzaty
Opinia
lesne_skrzaty

Dla mnie oferta TURBO!

wodkan
Opinia
wodkan

Tania, dobra opcja.

mich28
Opinia
mich28

Dostałem 1 pożyczkę zgodnie z ofertą bez kosztów, cały proces przez internet, w niedzielny wieczór, pieniądze miałem na koncie w 10 min. Jestem bardzo zadowolony, zwróciłem w terminie, więc nie mam wiedzy jak wygląda sytuacja gdy ktoś przekroczy termin.

peterek1
Opinia
peterek1

wszystko ok kasa od razu polecam !

hen.tom
Opinia
hen.tom

Ten kto nie brał od nich pożyczki mało może powiedzieć. Ja brałam od nich już 3 razy no niestety sytuacja mnie zmusiła do tego i bardzo jestem zadowolona, że trafiłam do Soho credit. Polecam ich ofertę.

grzakaa
Opinia
grzakaa

Ja akurat trafiłem na miłą obsługe, kompetentna itd, ale co z tego jak cennik z dupy! Tak drogiej oferty nie widziałem.

kita
Opinia
kita

O firmie złego słowa się nie da powiedzieć. Działają szybko i sprawnie i maja bardzo dobry cennik. Miałem trochę obaw, ale teraz wiem, że był to niepotrzebny lęk.

dawidjj
Opinia
dawidjj

Nie polecam

asiarychwal
Opinia
asiarychwal

Bardzo dobry cennik i obsługa na najwyszym poziomie.

radioty
Opinia
radioty

Jak dla mnie Bomba! Szybko i przyjemnie, bez żadnych pytań!

taspol
Opinia
taspol

1) żeby próbowali wyłudzić od was nienależne opłaty

bazi001
Opinia
bazi001

Choć należy przyznać, ze sam proces udzielania, spłaty etc. na bardzo dobrym poziomie.

metamorfomag
Opinia
metamorfomag

bezrobotnym.Ja z dochodem zadeklarowanym 2500 dostałem 5000. Ale wszystko jest dobrze dopóki spłacasz jak tylko Ci się noga powinie to już tacy mili nie są. Ogólnie nie polecam są firmy z niższymi prowizjami i z ludzkim podejściem jak nie masz możliwości splaty ( można rozłożyć na raty)

ilpro
Opinia
ilpro

Pomagają ludziom w potrzebie, a nie zdzieraja z nich ostatni grosz. Bardzo uczciwie i cennik ok. Polecam

mediatest7
Opinia
mediatest7

obsluga na tip top

alexandra_com
Opinia
alexandra_com

SUPER

badamowicz
Opinia
badamowicz

Cała operacja trwała 5 min i pieniądze na koncie. Polecam bardzo

khobba
Opinia
khobba

formularz krótki, formalności minimum, szybkie tempo pracy. oferta dla tych, którym zależy na czasie

dabek
Opinia
dabek

wziąć pożyczkę łatwo, obsługa miła, jednak gorzej ze spłatą. Ta pożyczka się nie opłaca. pogrzebałem w internecie i zlazłem pomoc profesjonalisty który wie jak postępować z nimi. Okazało się, że nie musze az tyle spłacac.

jezykobcy
Opinia
jezykobcy

Kupiłem samochód ale nie pomyślałem ile może mnie wynieść przegląd, wymiany fitrów i opłata OC i AC… 3 tysiące których nie miałem skąd wziąć bo w banku już auto na ten samochód wziąłem. Pomyślałem o tej firmie bo kiedyś koleżanka z pracy mówiła że tu zawsze pożyczki dostaje. I mnie też się udało mimo że tych zobowiązań trochę mam. Ale zwyczajnie na więcej rat mi rozłożyli.

tompac
Opinia
tompac

Bylam klientka pomimo wczesniejszych splat 2 pozyczek kolejna odmowa szkoda pisac o nich nie szanuja dobrych i uczciwych klientow

joy_joy
Opinia
joy_joy

Przede wszystkim sa uczciwi. Na rynku chwilowek sporo oszustow ostatnio i firm, ktore kombinuja z umowami. W Soho creditie daja opcje przedluzenia okresu splaty i nie ma kruczkow jakichs. Dla mnie na plus.

tara.ariadnowa
Opinia
tara.ariadnowa

Daje 5 z plusem za pełną zgodność oferty z tym co jest na umowie . Zadnych ukrytych kruczków . wszystko jest jasno wyjaśnione ????

chemtarg
Opinia
chemtarg

Zdecydowanie warto.

dublin
Opinia
dublin

Zdecydowanie jedna z najlepszych firm na rynku.

deri
Opinia
deri

Wzialem i jestem zadowolony

dharekh
Opinia
dharekh

Daja mega duzo kasy juz za pierwszym razem, ale nie jestem jakos mega zadowolony z uslugi

shakira137
Opinia
shakira137

faktycznie jest tanio

lil-ith-bitch
Opinia
lil-ith-bitch

Witam, niestety jak poprzednicy potwierdzam że nękanie w tej „firmie” jest na porządku dziennym . Wystarczy spóźnić się jeden dzień A dostaje się smsowe groźby. Również będę rozważać zgłoszenie tego do odpowiednich instytucji. Nie polecam.

longwayback
Opinia
longwayback

Oszuści uwaga na pracownika anne s.weryfikatorka oszustka perfidna wyłudza 1 grosz żadnych pożyczek nie udziela dziś otrzymałem pismoz BIK wpis na 900zł, żadnej pożyczki nie dostałem zgłosiłem już sprawę na Prokuraturę okazało się że pani anna s. wpisała mnie zastrzegłem już dowód, są zarzuty dla pani anny.s uwaga trzymajcie się z daleka

m.kaczerowski
Opinia
m.kaczerowski

Jestem na tak. Bardzo uczciwie i cenowo też ok.

wojciech.6090069
Opinia
wojciech.6090069

Niezawodni! U mnie zawsze na pierwszym miejscu!

kaszka13
Opinia
kaszka13

Oferta jakiej szukałem na wczoraj!

andrzej.gilewski
Opinia
andrzej.gilewski

Cieszę się, że wziąłem pożyczkę właśnie tutaj. Pożyczkę przyznano mi w kwocie, o którą wnioskowałem, a spłatę rozłożono mi na takie raty jakie chciałem. Na uwagę też zasługuje prędkość z jaką przyznano mi pożyczkę – włącznie ze złożeniem wniosku zajęło mi to dzień. Polecam

bieta-
Opinia
bieta-

Oby jak najwięcej takich firm. To jest tak dobra oferta, że nie mogłem się swoja opinia nie podzielić.

krzysiek
Opinia
krzysiek

super, szybko, przejrzyście, bez problemów. POLECAM!

nm
Opinia
nm

Ja ostatnio skadałem wniosek przez telefon i obsługa była przemiła! Zostałem poiformowany o promocji i nawet pożyczkę dostałem ze zniżką. Polecam.

sbrygida
Opinia
sbrygida

Potwierdzam. Bardzo dobra oferta.

coyote
Opinia
coyote

Tak jak większość klientów tak i ja jestem bardzo zadowolony. szybko i sprawnie i cennik tez ok.

batman9
Opinia
batman9

Jak tylko sie pojawili na rynku to było wiadomo, że to będzie hit- i jest! Od tylu już lat!

flo
Opinia
flo

Zeby wszystkie firmy dajace pozyczki tak funkcjonowaly to nikt by sie nie bal chwilowek!

melisa
Opinia
melisa

Firma krzak. Najpierw zwodzili, potem nie mogli odnaleźć przelewu potwierdzającego dane na 0,01zł, a na koniec odmówili. Firma niepoważna. Na tak obszernym rynku chwilówek – totalne zero. Nie polecam.

jolantap
Opinia
jolantap

Firma była rewelacyjna jakieś pół roku temu. Teraz, gdy oddasz pożyczkę przed czasem nie zwracają nadwyżki. Dodatkowo przedłużenie pożyczki obwarowano, jakimiś warunkami i jej koszta są astronomiczne.Bardzo sie zepsuła.

ned
Opinia
ned

Wszystko byłoby ok gdyby kolejne pożyczki nie były tak piekielnie drogie.

drewdom
Opinia
drewdom

nie odbierają listów, w tym wysłanego w terminie odstąpienia od umowy. firma krzak?

dolphin11
Opinia
dolphin11

ja nie miałam żadnego problemu z uzyskaniem pozyczki w Soho credit .a dane a co tzn ,ze pozyczki nie udzielili a dane przetwarzają ?w kazdej firmie pozyczkowej przetwarzają dane , wiec nie wiem maciej851 o co Ci chodzi. ???? ja składałam wniosek online i pieniądze miałam na koncie w ciągu 30 min.

kpe
Opinia
kpe

Firma bardzo profesjonalna i solidna. Dl amnie bomba. Polecam.

ender
Opinia
ender

Naprawdę się cieszę, że trafiłem na ofertę Soho credit. Tutaj, udzielono mi pożyczki na świetnych warunkach. Już podczas umowy wiedziałam, jaki będzie całkowity koszt pożyczki i jaka będzie moja comiesięczna rata…

seti_giga
Opinia
seti_giga

Turbo oszuści popieram zero kompetencji bezczelna obsluga,turbo wyludzanie,danych stanowczo odradzam ta kogucik firme

atrium
Opinia
atrium

Brałam pożyczkę w Soho credit i nie mam zastrzeżeń do tej firmy. Dostałam pożyczkę od ręki na dowód. Co do spłat to trzeba po prostu pilnować terminów.

gewelina
Opinia
gewelina

Odradzam…. małe spóźnienie i wiadomość do pracodawcy,spłaciłam i nigdy nie wróce…

seeyou
Opinia
seeyou

Super firma. super cennik, a co ważne- pierwsza pożyczka jest za darmo. Dla każdego.

wipo
Opinia
wipo

Dobra stronka, bo czytelna. Fajna obsługa. Dobry cennik.

dorota.banas
Opinia
dorota.banas

1500 zł było na moim koncie dosłownie po godzinie od chwili weryfikacji. Szybko i przyjemnie! Z niczym nie ma problemu więc polecam!

mojegotowanie
Opinia
mojegotowanie

Bardzo szybka wypłata pieniędzy, miła obsługa i niezły cennik.

xena856
Opinia
xena856

Lepszej firmy pożyczkowej w Polsce nie ma!

arkjus
Opinia
arkjus

Nie tylko pierwsza pozyczka jest gratis to przy kolejnych pozyczkach cennik tez maja super.

jerzys
Opinia
jerzys

Spóźniłem się ze spłatą kilka dni i naliczyli mi takie odsetki i prowizje jak przy pożyczce niedarmowej a miała być z rrso 0.00%

vit16
Opinia
vit16

Co prawda do tej pory wzięłam tylko jedną pożyczkę w PC, ale już mogę co nie co na temat tej firmy powiedzieć. Są to same dobre rzeczy, bo zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie – szczególnie zaimponowali mi tak atrakcyjnie skonstruowaną umową i szybkością przyznania pożyczki. Polecam

cosmopolitan0
Opinia
cosmopolitan0

Jak dla mnie bomba. Kasa na koncie w przeciągu godziny- przy tym zero problemów, zero pytań. Warto.

mirospy
Opinia
mirospy

Super firma. super cennik, a co ważne- pierwsza pożyczka jest za darmo. Dla każdego.

ozi
Opinia
ozi

Leposzej chwilówki w Polsce nie znajdziecie.

sokal6
Opinia
sokal6

Niby pozyczka na juz… Potrzebuje kasy na juz a pieniedzy nie ma… dla mnie to nie zrozumiale to ze ktos ma konyo w jakims banku i musi 2 dni czekac :/ Skoro pitrzebuje na juz to juz a nie za 2 dni… teraz to se moga ta kase w …. wlozyc ?

j.klys
Opinia
j.klys

Najlepsza pożyczka jaką do tej pory wziąłem, jak będę jeszcze kiedyś potrzebował to na pewno zajrzę ponownie.

zacheta
Opinia
zacheta

Oszusci

laura.13
Opinia
laura.13

Ale Klapa! Nie polecam.

jozef.wolny
Opinia
jozef.wolny

Korzystałam dwa razy z tej firmy pożyczkowej i polecam z czystym sumieniem. Weryfikacja szybka . Pieniądze równiez były szybko wysłane na konto

con-tra
Opinia
con-tra

Całkowicie online, cały proces przy pierwszej pozyczce od złożenia wniosku trwał nie dłużej niż 15min. Mój faworyt!

febus-europe
Opinia
febus-europe

Olga, nie wiem, gdzie Ty brałaś, ale na pewno nie w Soho credit. Kilka razy brałem i wcale nie żałuję, bo są jasne zasady i wcale nie jest drogo w porównaniu z innymi pożyczkami. Wiem co mówię.

norlines
Opinia
norlines

Nie polecam nikomu! Za dzien spoznienia wysylaja na ciebie windykacje grozac nie wiadomo czym, a kiedy juz sie na nich wystarczajaco wkurzysz od miesiaca proboje skasowac konto bezskutecznie

ment0r
Opinia
ment0r

Jak chcecie pożyczkę z Soho credit to musicie się liczyć z tym ze bez przerwy będą do was wydzwaniać przed terminem z *oferta* jej przedluzenia nie wspomne juz o durnych smsach przed terminem porażka!!, Nigdy więcej nie wezmę tu chwilowki

pudelsi
Opinia
pudelsi

Wnioskowana kwota nie wiadomo dlaczego została obniżona. Konsultantka niezbyt sympatyczna. Splacilam terminowo ale kolejna pożyczka może być wnioskowana dopiero na następny dzień. Dobrze że nie potrzebuję. Raczej więcej nie skorzystam

auto.szlif
Opinia
auto.szlif

Ja czekam już 18 dni i zero zwrotu

europartner
Opinia
europartner

nie kumam. oferta wygrywa 45 dniami w reszta darmowych 30 dniowych chwilowek, a mimo to jest dosc nisko w rankingach. o co chodzi? chyba nie oszukuja, co?

lechkowara
Opinia
lechkowara

Super firma, super warunki

tci
Opinia
tci

Ja polecam pożyczkę w Soho creditie zwłaszcza na święta. W zeszłym roku wzięłam włąśnie na 30 dni . ???? Nie ma żadnych ukrytych kruczków . Wszytsko było dla mnie zrozumiałe od początku do końca

jacek.wojtowicz
Opinia
jacek.wojtowicz

polecam

bkrzew
Opinia
bkrzew

opiniuję pozytwnie ???? nie miałam problemów ze spłatą, glównie dlatego że załapałam się na ich promocję. także polecam wszystkim którzy są w potrzebie ????

cybershot
Opinia
cybershot

Warto im zaufać. Firma bardzo uczciwa i zatrudnia przeszkolonych, miłych pracowników. pieniądze bardzo szybko sa na koncie. Bardzo polecam.

target
Opinia
target

Bardzo dobra firma pozyczkowa, uratowała mnie ża tak powiem w chwilowym kryzysie ???? Nie mam zadnych zastrzeżeń

redakcjaaneta
Opinia
redakcjaaneta

Owszem pożyczki udzielają ale są bardzo drogie a poza tym jak chcesz wcześniej spłacić to musisz mieć pieniądze na cala pożyczkę która jest do spłacenia to bardzo utrudnia a ile zwracają to tez nikt nie chce opowiedzieć i czy w ogóle

buczo
Opinia
buczo

Polecam !!!

kilerkuba
Opinia
kilerkuba

Nie narzekam. Otrzymalem pozyczke 1000zl. Splacilem ja przed terminem bez zadnych opłat. Licze , ze gdy bede chcial wieksza kwotę to ja otrzymam bez zbednych pytan.

pnrp
Opinia
pnrp

Za każdym razem jak pożyczam to oferują mi większą kwotę, to mnie szczególnie cieszy bo dobrze wiem że jak bd potrzebowała pieniędzy to mi w tym pomogą!!!

domincfs1
Opinia
domincfs1

Wszystko bardzo szybko, bardzo profesjonalnie i całkiem za darmo, super!

edward.nowak
Opinia
edward.nowak

Z reka na sercu moge polecic. Kasa po godzince byla na koncie. wsyztsko tak jak w umowie. nie bylo zadnych niespodzianek. naprawde super pozyczkodawca!

j.kulikowski
Opinia
j.kulikowski

Najlepsza opcja przed swietami. 1500 szybciutko na koncie.

piotrfranczyk
Opinia
piotrfranczyk

Pomimo długiej współpracy Soho credit nie sznuje klienta, uważajcie pożyczone 4000 na miesiąc na warunkach promocyjnych, do spłaty ok. 4500 niby super, ale w momencie gdy jest problem z spłatą i wpłacicie część w moim przypadku wpłacone zostało ok. 2450 i telefonicznie konsultant poinformował mnie, że odsetki naliczane będą tylko od pozostałej kwoty czyli w moim przypadku 2050, a tu w 8 dniu wchodze na strone i oczom niewierze ! Ponad 600 zl.dodatkowej oplaty za 8 dni!!!!!Ponadto miałam możliwość refinansowania i po przemyśleniu zrobiłam to w ostatniej chwili -w dniu ostatnim i wyobraźcie sobie Państwo, że pomimo, iż zdażyłam skorzystac… Czytaj więcej »

broda1505
Opinia
broda1505

Szanują klienta i jego czas- to mi się podoba.

annakatriks
Opinia
annakatriks

POLECAM WSZYSTKIM

frogmen
Opinia
frogmen

Warto. Szybo, nie ma sciemy z 1700 zl, mozna aplikowac o maksymalna kwote i nie ma problemu z jej przyznaniem.

ruemere
Opinia
ruemere

Program lojalnościowy to był baaardzo dobry ruch.

artech3
Opinia
artech3

Oferta ok!

slodka.misia
Opinia
slodka.misia

Polecam! Jak jesteś zmuszony szybko pożyczyć hajs, to oni Ci pomogą.

tsebek
Opinia
tsebek

Czasami się tak w życiu zdarza, że trzeba pożyczyć pieniądze szybko… Nikou nie życzę takiej sytuacji, ale ja musiałam. Udało się, ufff.

czklotto
Opinia
czklotto

Więc ja ze swojej strony jestem zadowolony, choć nie jest to moja pierwsza pożyczka.

rez.arkona
Opinia
rez.arkona

Oferta jest dobra. Soho credit działa bardzo szybko i faktycznie jest za darmo.

jhu
Opinia
jhu

Cennik ne zachwyca, jest drogo.

wstreciwilk
Opinia
wstreciwilk

Najlepsi ze wszystkich! Maja super oferte zarówno dla nowych klientów jak i dla stałych klientów. program lojalnościowy to hit! 1500 zł za free przy pierwszej pożyczce (no i wysoka przyznawalność)! Nikt nie ma tak dobrej oferty!!!

wgrzyb
Opinia
wgrzyb

Zdecydowanie warto im zaufać. Bardzo fajna firma.

tomaszekstoch
Opinia
tomaszekstoch

Jak dla mnie to oferta jest nie do przebicia przez konkurencje. Wiedza, ze klient nasz pan i traktuja go z szacunkiem- niech konkurencja się od nich uczy!

d.kita
Opinia
d.kita

bardzo zadowolona jestem z Soho credita – porządna pożyczka, dokładna i bezproblemowa. Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona ze brałam u nich kasę!

michalbieniada
Opinia
michalbieniada

Brałem u nich kilka pożyczek które zawsze spłacałem w terminie. Teraz nagle od mowa z nieznanych mi ani nawet samemu Soho credit przyczyn. Konsultanci nic nie wiedzą. Bazy czyste. Szkoda bo wcześniej było 5 gwiazdek.

koza_gie_x
Opinia
koza_gie_x

Tanioszka. świetna oferta!!!

roolin
Opinia
roolin

Myślałam, że takie pożyczki to nie dla mnie. Bo wysokie koszty, bo szybko trzeba oddać, ciężko dostać. A nic bardziej mylnego. Wyjątkowo szybko się udało mi dostać pieniądze a miałam możliwość nawet na kilka lat rozłożyć spłatę.

hanna.baczyzmalska
Opinia
hanna.baczyzmalska

Nie oszukujmy się- coś za coś. Pierwsza darmowa pożyczka może i w niskiej kwocie, ale kwota maksymalna, o którą można się już ubiegać przy pierwszej pożyczce jest mega wysoka!!! Do tego co piąta pożyczka jest za free. Firma organizuje bardzo często promocje i jej pracownicy są bardzo pomocni i życzliwi. Dla mnie wszytsko ok i polecam wsyztskim!

studiojogi
Opinia
studiojogi

Moje odczucia są podobne do osób, które pisały przede mną! Jest drogo i nieprzyjemnie, a do tego wcale nie jest szybko mimo zapewnień firmy

skorka
Opinia
skorka

u której mam już 3cią pozyczkę bez problemu, wystarczy wypełnić formularz na stronie: formularz25.pl

andi92
Opinia
andi92

Jestem bardzo zadowolony z pożyczki na tym portalu, bez problemu, bez zbędnych formalości

tosiu
Opinia
tosiu

600 zl to troche slabiak

misiaczy
Opinia
misiaczy

cenowo oferta jes bardzo tania wiec warto z niej skorzystać

unibike
Opinia
unibike

Kilka minut po złożeniu wniosku telefon i krótka rozmowa weryfikacyjna. Natychmiastowa akceptacja pożyczki 1600 zł na 35 dni. Pieniądze dotarły na konto po ~3 godzinach, więc czas niezły.

luomala
Opinia
luomala

Nic to odkrywczego- ale lepszej firmy od Soho credit na rynku nie ma.

jkijak
Opinia
jkijak

Umowa ramow jest po kturejs pozyce z koleii ale jak monity to do staej umowy się odnosza bałaganiarze nie samowite

rpiela.wroc
Opinia
rpiela.wroc

Ja bralem z Soho credit żeby troche sobie dołożyć do nowego mieszkania jak sie wprowadziliśmy, na poczatku przydaje sie wolna gotówka bo jest masa nieplanowanych wydatkow, dodatkowe meble itd. Pożyczka uczciwa, bralismy 20 tys zl

insektddd
Opinia
insektddd

szybko sprawni bez bólu, polecam

kimi3
Opinia
kimi3

polecam. szybko i konkretnie

lamian
Opinia
lamian

prosze o odpowiedż , sprawę kieruję do Rzecznika finansowego oraz KNF , Prezesa UOKiK i prokuratury mam dowody na to ,ze ta firma co chwile zmienia na profilach w zwiazku z tym sprawa winna zając sie prokuratura

ar.net
Opinia
ar.net

Firma jest uczciwa, stara sie ale boli mnie, że ta ich strona jest troche przedpotopowa. Nic się na niej nie dzieje. Brak informacji o konkursach (o wszystkim dowiaduje się z pozyczkaportal a nie z ich strony). Taki troche PRL jak dla mnie, ale już mowiłem jest uczciwie i starają się.

masio2000
Opinia
masio2000

Gdy w banku odmówiono mi udzielenia kredytu byłem załamany, ale nie przestałem szukać innych rozwiązań. I wtedy natknąłem się na ofertę firmy Soho credit, z której zdecydowałem się skorzystać i nie żałuję. Duży plus za przejrzystośc oferty i niewysokie raty.

nysander
Opinia
nysander

Tez mam zaakceptowany wniosek a pieniędzy brak ….

tibnor
Opinia
tibnor

wszystko ok kasa szybko byla

swedeponic
Opinia
swedeponic

zgodnie z obowiązującą w Soho credit Polityką prywatności, dane dotyczące Klienta lub innej osoby fizycznej korzystającej z Serwisu, w tym dane osobowe, będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż to jest konieczne w związku z korzystaniem z Serwisu oraz wykonywaniem umowy pożyczki zawartej przez daną osobę, a następnie zostaną usunięte z systemu.Nie dają tyle co proponują,do tego pracownicy mają problem ze zrozumieniem tego co czytają. powyżej odpowiedź na żądanie usunięcia moich danych po tym jak zaproponowali mi mniejszą kwotę to zrezygnowałem z ich usług, więc nie było umowy a co za tym idzie nie ma serwisu o którym wspominali. do”D”

mimikra
Opinia
mimikra

Już parę razy brałam pożyczkę w Soho credit, więc wiem co z czym się je ???? Zawsze wszystko spłacałam w terminie, dlatego nigdy nie miałąm żadnych nieprzyjemności. Polecam, na prawdę super oferta.

dusiol
Opinia
dusiol

Naobiecywać to każdy potrafi, a jak juz wypelnisz ten długi wniosek to dostajesz informacje, że mogą Ci przyznac POLOWE kwoty, o którą aplikujesz. Spoko, zgadzasz sie i co? Tydzień prawie czekasz na kase! Aplikowałem w środę, a kasa byla na koncie w poniedziałek- nie jest to oferta dla osob, którym zależy na czasie, bo kasa nie jest w 15 minut!!!

celichow
Opinia
celichow

Wszystkie formalnosci bardzo szybko i sprawnie

nkaa.k
Opinia
nkaa.k

Pożyczka szybka, pewna i z dogodnym okresem płatności. Dla mnie to pewniak na rynku!

ulcka
Opinia
ulcka

Bardzo dobra firma, wysoka kwota pierwszej darmowej pożyczki,minimum formalności i pieniądze sąna koncie.

siba-polska
Opinia
siba-polska

5000 PLN- rewelacja! Super fimra, bardzo uczciwa, robią często konkursy, promocje i warto korzystać z ich usług! Polecam!

marek.grzesinski
Opinia
marek.grzesinski

Brałam od nich chyba z 3 razy pożyczkę, oddawałam na czas także nie mam na co narzekać. Miałam pieniądze wtedy kiedy potrzebowałam i cały proces ubiegania się trwa dosłownie chwilę.

k.kotyczka
Opinia
k.kotyczka

super i uczciwie i szybko a do tego dostałem bonus za polecenie kumpla

prz3mas
Opinia
prz3mas

SUPER!!!

petem
Opinia
petem

Fajne maja te oddzıaly. Daja duzo kasy. Obsluga podchodzı do klıenta z usmiechem na twarzy. Calkiem fajna firma.

koprotech
Opinia
koprotech

Firma zasłużyła sobie na tak wysokie miejsce w rankingach- są uczciwi i cenowo wypadają bardzo atrakcyjnie.

anna.1988
Opinia
anna.1988

Co tu dużo mówić- to zdecydowanie jedna z najlepszych firm z jakimi kiedykolwiek miałam do czynienia. Działaja bardzo szybko i sprawnie od samego początku wnioskowania, aż do momentu wypłaty. Polecam bardzo! Do tego dostępne są dość wysokie kwoty.

stuce
Opinia
stuce

bardzo zadowolona jestem z Soho credita – porządna pożyczka, dokładna i bezproblemowa. Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona ze brałam u nich kasę!

geoland
Opinia
geoland

najlepsi z najlepszych. Polecam!

jarmu
Opinia
jarmu

Lepszej firmy pożyczkowej nie znajdziecie. Polecam gorąco.

p.miazga
Opinia
p.miazga

mam trocheę do zarzuceia firmie Soho credit. Po pierwsze obsługa nie jest dobrze przeszkolona, bo informacje, które zostaly mi udzielone niestety nie były zgodne z rzeczywistością. Po drugie mimo zapewnień, że pieniądze wysyłane są natychmiast po otrzymaniu decyzji to otrzymałam je po 2 dniach (ponad 48h).

dape
Opinia
dape

Nie wszystko da się w życiu przewidzieć i są takie sytuacje, które niestety wymagają nagłego nakładu finansowego. Ja miałam jakiś czas temu taką sytuację i wzięłam u nich pożyczkę. Wszystko przebiegło szybko i bez problemów co bardzo mnie ucieszyło. Jestem jak najbardziej zadowolona z ich usług ????

kalsruhre1
Opinia
kalsruhre1

Nigdy wcześniej nie zaciągałem pozyczek, w związku z czym przed pierwszą z nich, w Soho credit, mialem spore obawy. Jak widać, niepotrzebnie – otrzymałem pożyczkę na dogodnych warunkach, a raty są niewysokie (zostały mi dwie, ostatnie).

pierowski
Opinia
pierowski

Nie polecam nie udzielają żadnych pożyczek, są oszustami nie mają środków, wzbogacają się na opłatach 1 grosz, wyłudzają i z tego żyją takie bankruty powinny iść na żebranie na ulice, co do pracownika Anny S.popieram miałam do czynienia z tym prymitywem to inwektyw społeczny, trzymać się z daleka

tuz
Opinia
tuz

Nie dostałem w banku kredytu to sprobowalem w Lemdonie. Okzauje sie ze nie sprawdzaja w BIK. Pierwsza pożyczka za free. Wziąlem 1000. Polecam.

addergeddon
Opinia
addergeddon

Szukałem firmy pożyczkowej z doświadczeniem, oferującej pożyczki na świetnych warunkach. Na szczęście natknąłem się na ofertę firmy Soho credit, która oferuje pożyczki na super warunkach, gdyż są nisko oprocentowane, a ich spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat!

trojka
Opinia
trojka

2000 zl za free to lubie!!! Po swietach bylem bardzo bez kasy, do tego sylwestrowy wypad i dlugow sobie narobilem- wiec wzialem pozyczke bo w sumie to nic nie kosztuje- a zaraz przyjdzie pensja i pozyczka sie splaci. pozyczki to super rozwiazania. polecam.

ikios.um.ustka
Opinia
ikios.um.ustka

Bardzo sobie chwalę pożyczke w Soho credit. przede wszytskim dlatego, że nie bylo problemu z przyznaniem maksymalnej kwoty!

mohtark
Opinia
mohtark

Fajna, uczciwa firma

tom7ek
Opinia
tom7ek

Popieram dziwię się że tych oszustów jeszcze w Polsce trzymają do kryminału z nimi popieram wyludzaja dane nic nie udzielają rzekomo bazy danych oni sami nawet nie wiedza złodzieje co sprawdzają stanowczo odradzam

brykiet
Opinia
brykiet

Czasy, że ludzie boją sie pożyczek się skończyły (mam nadzieje, że bezpowrotnie). teraz firmy sa uczciwe, a działają sprawnie, dużo sprawniej niż banki, które powinny sie od nich wręcz uczyć! A Soho credit to oferta najlepsza z najlepszych!!!

p.kuzdowicz
Opinia
p.kuzdowicz

Zdecydowanie bardzo polecam. Świetna firma.

gwalczak
Opinia
gwalczak

Ja bez problemu dostałam decyzję udzielenia mi pożyczki od Soho credit. Moja koleżanka nieźle zadłużyła się w wonga także nie polecam pożyczać od nieznanego źródła. W Soho creditu wszystko jest czarne na białym i nie ma mowy o kruczkach.

janiszbud
Opinia
janiszbud

Soho credit jest OK!

redakcja.turystyka
Opinia
redakcja.turystyka

Wzięłam tam pożyczkę na początku roku na kwotę 2300 zł i postanowiłam spłacić to w 6 miesięcy. Wiem, że okres kredytowania jest tam dość długi jednak mnie wystarczył krótszy czas. Dlatego jeżeli potrzebujecie pożyczki z długim okresem kredytowania to ta się sprawdzi.

deni
Opinia
deni

mam trocheę do zarzuceia firmie Soho credit. Po pierwsze obsługa nie jest dobrze przeszkolona, bo informacje, które zostaly mi udzielone niestety nie były zgodne z rzeczywistością. Po drugie mimo zapewnień, że pieniądze wysyłane są natychmiast po otrzymaniu decyzji to otrzymałam je po 2 dniach (ponad 48h).

foroom
Opinia
foroom

Szybciutkoo i za rozsądne pieniądze! Ja jestem na TAK!

nbiblios
Opinia
nbiblios

Chwilówka z okresem kredytowania do 50 dni? To przekonało mnie do zaciągnięcia pożyczki w Soho credit.

borked
Opinia
borked

Soho credit oceniam w skali od 1 do 10 na 11+

kasianadzieja
Opinia
kasianadzieja

Robią z człowieka debila. Spłacisz pożyczkę przed czasem, a jak chcesz wnioskować o kolejną to cię blokują wewnętrznymi przepisami w firmie. Blokujcie tych, którzy nie spłacają, a nie jak zawsze w tym durnym kraju kopiecie uczciwych ludzi w d..e.

niwinski
Opinia
niwinski

Oferta rewelacyjna. Firma z najlepszym podejściem do klienta z jakim się spotkałem! Gorąco polecam.

ticogang
Opinia
ticogang

Rewelacja… Co dużo mówić szybko, łatwo, przejrzyscie ????

biuroiczki.art
Opinia
biuroiczki.art

Potwierdzam. Bardzo dobra oferta.

marketingd
Opinia
marketingd

Oferta jakiej szukałem na wczoraj!

skleroza...fuzuczu
Opinia
skleroza...fuzuczu

Niby wszytsko ok, ale jednak czas oczekiwania na wypłatę pieniędzy za długi.

zhuzar
Opinia
zhuzar

Czad oferta. Dla mnie najlepsi od lat. Niezawodni!

dostawcze
Opinia
dostawcze

Opinia konkurencji? I bądź tu mądry która opinia jest prawdziwa!

bermudy25
Opinia
bermudy25

Dokładnie ciągle reklamy i oczywiście odmowa z niewiadomo jakiej przyczyny…to samo w kuki, ten sam pozyczkodawca, kilka pożyczek splaconych w terminie i ciągle odmowy, nie wiem komu niby dajecie…

aga.bedka
Opinia
aga.bedka

Nie ma się martwić bo wszystko idzie u niech OK. Wziolem trzy razy i nie narzekam.

pensjonatjawor
Opinia
pensjonatjawor

szkoda zgloszen

marcin.praszczyk
Opinia
marcin.praszczyk

Od dwóch dni zero kontaktu i jakiejkolwiek informacji o wniosku. Na profilu również brak info. Na maile również brak odpowiedzi. Nie polecam.

ferrox
Opinia
ferrox

Z usmiechem na ustach po chwilówkę?

chhy6204
Opinia
chhy6204

Korzystałam dwa razy z tej firmy pożyczkowej i polecam z czystym sumieniem. Weryfikacja szybka . Pieniądze równiez były szybko wysłane na konto

metallica
Opinia
metallica

Kiedy byłem na urlopie, pojawił się niespodziewany wydatek – auto mi się popsuło. Przez to nie miałem nawet za co wrócić do domu. Wtedy zdecydowałem się wziąć pożyczkę Soho credit. Decyzji nie żałuję, ponieważ chyba tylko tutaj mogło mi się to udać tak szybko.

bodek
Opinia
bodek

WOW, tak szybko i sprawnie działającej firmy to jeszcze nie widziałem- niemal od razu po wciśnieciu przycisku włóż wniosek i zrobieniu weryfikacji kasa była na moim koncie. Polecam. Najszybsi= najlepsi!

aw.bilinski
Opinia
aw.bilinski

ja dziękuję tej firmie za możliwość przedłużenia pożyczki.. Nie mogłam spłacić w terminie i odroczyłam termin spłaty jeszcze na miesiąc!! koszty są OK! polecam i jescze raz dziękuje!!!

fesilesia
Opinia
fesilesia

Nie mogę narzekać – oni pożyczyli, ja spłaciłem. Nie było większych kłopotów.

mrozwad
Opinia
mrozwad

U mnie także wszystko było jak należy. Szybka decyzja i pieniądze szybko na koncie. Zadnych problemów nie miałem.

marta782
Opinia
marta782

Ja tylko słówko odnośnie firmy Soho credit, pragnę wszystkich przestrzec przed braniem pozyczki w tej firmie. brałam pozyczkę 3500 po miesiącu od niespłacenia sprawa została przekazana do Kruka, przy czym Soho credit doliczył odsetki – kwota do spłaty wzrosła do 5500 – horror. Z Krukiem oczywiście dogadałam się na spłatę…na raty, przy czym w ciągu niecałego miesiąca dług w Soho credit wzrósł o koleny tysiąc , czyli teraz wynosi juz 6500!!! Kochani..przestrzegam was przed Soho credit, oni sobie doliczają horrendalne kwoty niby za jakies tam ubezpieczenie…Mimo tego , że sprawą zajmuje się Kurk dług nadal rośnie, firma nie wypowiada umowy… Czytaj więcej »

krolarlekin
Opinia
krolarlekin

Gorąco polecam Firme Soho credit

havrena
Opinia
havrena

Cenowo jest serio tanio, a do tego jest szybko. Dla mnie to na serio super oferta. Polecam ją państwu z czystym sumieniem.

jsupel
Opinia
jsupel

Jak ktoś potrzebuje więcej niż 30 dni niech idzie do Wonga a nie Soho credit- tak przynajmniej jest uczciwie! a do tego ewentualne koszta przedłużeń i monitów są niskie a nie z kosmosu wziete!

tmzn
Opinia
tmzn

Dzwonią do pracodawcy więc na pewno nie jest to oferta dla osób które chcą zachować dyskrecję, niezłego wstydu się nabawiłem…

wiktorczech
Opinia
wiktorczech

Mogę potwierdzić że wysyłają pieniądze w weekend! W niedzielę wnioskowałam o pożyczkę i otrzymałam żadąną kwotę dość szybko

rogall
Opinia
rogall

Najlpesza oferta na rynku! Super opcja z odbiorem kasy osobiście.

marta.sobolska
Opinia
marta.sobolska

Jak dla mnie to jedna z tych ofert, że oczom nie wierzyłem, że to może być prawda! Szok. Firmy pożyczkowe raczej nie kojarzą się z super ofertami, a w net credit jednak tak jest.

kkijakowska
Opinia
kkijakowska

Soho credit to firma bardzo porządna i konkretna. Dla mnie to bardzo dobra firma która nie raz mnie uratowała w potrzebie!

zpoz
Opinia
zpoz

Fajna oferta, taka dla ludzi. Miło traktuja klienta, są kompetentni, mają dobrą cenowo ofertę. w Ogole jest ok! polecam!

gregosh
Opinia
gregosh

Bardszo wysoka prowizja! Nawet przy mniejszych kwotach…

arni
Opinia
arni
Ocena :
     

Jest dobrze bo szybko i tanio

raksa
Opinia
raksa
Ocena :
     

Oferta w porządku. Zawnioskowałem o 1500 zł za pierwszym razem, dostałem 1400. W innych firmach proponowali mi o wiele niższe kwoty. Weryfikacja wniosku trwała moze 3 minuty przez tel. Miła obsługa no i możliwość refinansowania. Oferta na 5 gwiazdek, spłacę i być może kiedyś skorzystam o ile mają jakieś promocje dla stałych klientów

pinezka13
Opinia
pinezka13
Ocena :
     

Oferta super. Wysoka kwota maksymalna. Nie ma żadnych problemów z przyznaniem pożyczki nawet w wysokiej kwocie. Polecam

topp20
Opinia
topp20

Oszusci szkoda czasu wyludzaja dane zadnych pozyczek nie udzielaja potwierdzam chamska debilna obsluga nie pelni wladzy umyslowej mozna dodac koles ktory tam pracuje niedorozwiniety umyslowo

access
Opinia
access
Ocena :
     

Bardzo dobra oferta. BARDZO!

pius
Opinia
pius
Ocena :
     

Ludzie sprawdzani są na maxa we wszystkich bazach! Takie maglowanie, jak w żadnej innej firmie.

gosiaczek_f
Opinia
gosiaczek_f
Ocena :
     

ZWYKLI NACIĄGACZE…. Ilość dokumentów jak do banku, mnóstwo czekania za to opłaty ….. Trzymajcie się z daleka od sohocredit

mariusz.fraszczak
Opinia
mariusz.fraszczak
Ocena :
     

Oszuści i naciągacze!

marta4u
Opinia
marta4u
Ocena :
     

cennik jest ok a extra 15 dni sprawia ze oferta wygrywa

monicabusko
Opinia
monicabusko
Ocena :
     

Szybciusieńko i przemiło. Warto!

b_t_w
Opinia
b_t_w
Ocena :
     

Oby jak najwięcej takich super firm.

olesia123
Opinia
olesia123
Ocena :
     

Nie polecam. Poziom rozmowy w przypadku spoźnienia ze spłatą przekracza wszelkie minium kultury osobistej i etyki. Mimo pisemnej deklaracji z mojej strony kiedy zostanie wpłacona cała kwota, pani kazała mi natychmiast wpłacić, bo ją nic nie obchodzi. Obrażanie, poniżanie i straszenie windykatorem terenowym. Czy dotrze tego nie wiem, ale podejrzewam, że nie było by to miłe spotkanie, biorąc pod uwagę poziom pracowników tej firmy. Po raz pierwszy spotykam się z tak agresywnym i prostackim wręcz traktowaniem. UNIKAJCIE

p_i_o_t_r
Opinia
p_i_o_t_r
Ocena :
     

Nie kumam co się tak wszyscy jarają Vivusem. Soho Credit ma dużo lepsza ofertę. Te ich zdobywanie szczytów to mistrz dla ludzi, którzy tak jak ja dość często korzystaja z usług firm pozyczkowych! net credit numer 1!!!

sonymaster
Opinia
sonymaster
Ocena :
     

Naprawdę polecam, mega szybka decyzja ???? Dziękuje

p.koscinski
Opinia
p.koscinski
Ocena :
     

poza tym pierwsza pozyczka gratis!