Soho Credit

Opis produktu Soho Credit

Soho Credit to jedna z popularniejszych firm pożyczkowych. Marka należy do Rapid Finance Polska, a klientom, którzy pożyczali od Filarum może wydawać się dziwnie znajoma. Za Filarum i Soho Credit stoi ta sama, wyżej wspomniana firma. Oferta jest zbliżona, a różni się tym, że Filarum oferuje pożyczki w kwocie o 1000 zł wyższej niż Soho Credit. Natomiast sam proces wnioskowania o pożyczkę, rejestracji i weryfikacji wygląda podobnie. Obie mają w ofercie darmową pożyczkę dla nowych klientów. Dla wygody, Soho Credit przygotował film instruktażowy, prezentujący cały proces wnioskowania o pożyczkę. Soho Credit działa na naszym rynku od 2011 roku, ma więc już spore doświadczenie i rzeszę zadowolonych klientów. Jest to firma, której można zaufać, kieruje się zasadami odpowiedzialnego pożyczania, nie akceptując negatywnych wpisów w bazach dłużników bądź opóźnień w spłacie pożyczek, kredytów zaciągniętych w innych instytucjach finansowych.
Soho Credit należy do nielicznych firm, które obsługują klientów również w weekendy w godzinach popołudniowych i wieczornych. Konsultanci pracują od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8 do 20.

Koszty pożyczki w Soho Credit

Pierwsza pożyczka nie kosztuje nic, ale jeśli nie spłacisz jej w terminie poniesiesz standardowe koszty. Ile będzie kosztował 1000 zł na 30 dni? Dokładnie 250 zł, w tym firma naliczy prowizję w wysokości 241,78 zł oraz odsetki w kwocie 8,22 zł.
Przy kolejnych pożyczkach możesz wnioskować o dowolną kwotę z przedziału 100 zł – 4000 zł. Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę w kwocie 2000 zł z okresem spłaty 30 dni, to jej koszt wyniesie równe 500 zł. Firma naliczy odsetki równe 16,44 i prowizję w wysokości 483,56 zł.
Kolejny przykład: pożyczka 3000 zł na 14 dni- koszt 539,19 zł, w tym odsetki 11,51 i prowizja 527,68 zł. Jeśli dwa tygodnie to za mało, to decydując się na okres spłaty 30 dni łączny koszt wyniesie równe 750 zł, w tym prowizja 725,34 i odsetki 24,66.
Maksymalna kwota 4000 zł na dwa tygodnie to koszt 718,92 zł, w tym prowizja 703,58 i odsetki 15,34. Przy okresie spłaty 30 dni kwota ta będzie kosztowała równy 1000 zł. Firma naliczy prowizję w wysokości 967,12 i odsetki równe 32,88 zł.
Firma nie informuje o możliwości przedłużenia spłaty bądź refinansowania pożyczki. W związku z tym trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami w przypadku braku terminowej spłaty.


Rodzaje pożyczek w Soho Credit

Soho Credit od początku swojej działalności skupia się na krótkoterminowych pożyczkach przez internet. W ofercie dwa rodzaje pożyczek: dla stałych klientów i wracających. Oferta różni się przede wszystkim kwotami pożyczek.
Jako nowy klient w Soho Credit pożyczysz kwotę od 100 zł do 1000 zł. Pierwsza pożyczka objęta jest rabatem 100% na koszty. A to oznacza, że nie zapłacisz za nią ani grosza, ale jest jeden warunek, terminowa spłata. Spóźnienie wiąże się z naliczeniem standardowych kosztów pożyczki.
Stali klienci pożyczą wyższe kwoty. Już przy drugiej pożyczce możesz wnioskować o maksymalną oferowaną kwotę, czyli 4000 zł. Warunkiem posiadanie zdolności kredytowej do spłaty zadłużenia w terminie, a ten wynosi maksymalnie 30 dni.
Na plus w ofercie Soho Credit jest możliwość dostosowania terminu spłaty co do dnia. Pożyczkę można wziąć nawet na jeden dzień bądź zaznaczyć dowolny dzień spłaty pomiędzy 1 a 30 dni.
W tym samym czasie można mieć jedną aktywną pożyczkę, ale zaraz po jej spłacie masz możliwość złożenia wniosku o kolejną.

Soho Credit oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Soho Credit <<

Soho Credit - Dane firmy

Rapid Finance Polska Sp z o.o.

NIP5252542660
REGON146381003
KRS0000439376
Kapitał zakładowy316 000 PLN

Soho Credit Dane kontaktowe

Postępu 18A
02-676 Warszawa

Telefon: 222668302

Email: info@sohocredit.pl

WWW: sohocredit.pl

Godziny otwarcia Soho Credit

Poniedziałek - Piątek: 08:00-22:00
Sobota - Niedziela: 08:00-20:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Soho Credit

Pożyczki od Soho Credit skierowane są do osób:
• w wieku 20-76 lat,
• z polskim obywatelstwem,
• zamieszkałe i zameldowane na terenie Polski,
• posiadających telefon komórkowy i rachunek w banku z dostępem online.
Jeśli spełniasz powyższe warunki, nic nie stoi na przeszkodzie, aby otrzymać pożyczkę. Aby złożyć wniosek musisz zarejestrować się na stronie. Pierwszym krokiem jest wybór kwoty i okresu spłaty, następnie kliknij weź pożyczkę i wypełnij formularz. Krok drugi to potwierdzenie danych. Soho Credit weryfikuje klientów przez przelew jednego grosza na rachunek firmowy. Mają oni rachunki w sześciu bankach. Jeśli masz konto w jednym z nich, formalności pójdą szybko, jednak jeśli masz konto w innym banku, musisz uzbroić się w cierpliwość, pieniądze mogą być na koncie dopiero kolejnego dnia roboczego. Soho Credit nie akceptuje przelewów za pośrednictwem systemów transakcyjnych przyspieszających przelewy, ani ze SKOK-ów. Poza tym firma weryfikuje klientów również telefonicznie, więc przygotuj się na telefon od konsultanta. Decyzja zazwyczaj jest dość szybko, a przelew wysłany niezwłocznie.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Soho Credit <<

Wady i zalety pożyczki w Soho Credit

Zalety:

 • darmowa pożyczka,
 • maksymalna kwota już przy drugiej pożyczce,
 • minimum formalności,
 • przejrzyste zasady,
 • rachunki w sześciu bankach,
 • pracują siedem dni w tygodniu do 20,
 • konkurencyjne warunki,
 • wszystkie formalności online.

Wady:

 • sprawdzają bazy dłużników (nie akceptują wpisów i opóźnień),
 • weryfikacja przez przelew może wydłużać oczekiwania,
 • brak informacji o możliwości przedłużenia spłaty/refinansowania pożyczki.

Soho Credit Opinie


Soho Credit Opinie


15
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
artech3
Opinia
artech3

Oferta ok!

slodka.misia
Opinia
slodka.misia

Polecam! Jak jesteś zmuszony szybko pożyczyć hajs, to oni Ci pomogą.

tsebek
Opinia
tsebek

Czasami się tak w życiu zdarza, że trzeba pożyczyć pieniądze szybko… Nikou nie życzę takiej sytuacji, ale ja musiałam. Udało się, ufff.

czklotto
Opinia
czklotto

Więc ja ze swojej strony jestem zadowolony, choć nie jest to moja pierwsza pożyczka.

rez.arkona
Opinia
rez.arkona

Oferta jest dobra. Soho credit działa bardzo szybko i faktycznie jest za darmo.

jhu
Opinia
jhu

Cennik ne zachwyca, jest drogo.

wstreciwilk
Opinia
wstreciwilk

Najlepsi ze wszystkich! Maja super oferte zarówno dla nowych klientów jak i dla stałych klientów. program lojalnościowy to hit! 1500 zł za free przy pierwszej pożyczce (no i wysoka przyznawalność)! Nikt nie ma tak dobrej oferty!!!

wgrzyb
Opinia
wgrzyb

Zdecydowanie warto im zaufać. Bardzo fajna firma.

tomaszekstoch
Opinia
tomaszekstoch

Jak dla mnie to oferta jest nie do przebicia przez konkurencje. Wiedza, ze klient nasz pan i traktuja go z szacunkiem- niech konkurencja się od nich uczy!

d.kita
Opinia
d.kita

bardzo zadowolona jestem z Soho credita – porządna pożyczka, dokładna i bezproblemowa. Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona ze brałam u nich kasę!

michalbieniada
Opinia
michalbieniada

Brałem u nich kilka pożyczek które zawsze spłacałem w terminie. Teraz nagle od mowa z nieznanych mi ani nawet samemu Soho credit przyczyn. Konsultanci nic nie wiedzą. Bazy czyste. Szkoda bo wcześniej było 5 gwiazdek.

koza_gie_x
Opinia
koza_gie_x

Tanioszka. świetna oferta!!!

roolin
Opinia
roolin

Myślałam, że takie pożyczki to nie dla mnie. Bo wysokie koszty, bo szybko trzeba oddać, ciężko dostać. A nic bardziej mylnego. Wyjątkowo szybko się udało mi dostać pieniądze a miałam możliwość nawet na kilka lat rozłożyć spłatę.

hanna.baczyzmalska
Opinia
hanna.baczyzmalska

Nie oszukujmy się- coś za coś. Pierwsza darmowa pożyczka może i w niskiej kwocie, ale kwota maksymalna, o którą można się już ubiegać przy pierwszej pożyczce jest mega wysoka!!! Do tego co piąta pożyczka jest za free. Firma organizuje bardzo często promocje i jej pracownicy są bardzo pomocni i życzliwi. Dla mnie wszytsko ok i polecam wsyztskim!

studiojogi
Opinia
studiojogi

Moje odczucia są podobne do osób, które pisały przede mną! Jest drogo i nieprzyjemnie, a do tego wcale nie jest szybko mimo zapewnień firmy

skorka
Opinia
skorka

u której mam już 3cią pozyczkę bez problemu, wystarczy wypełnić formularz na stronie: formularz25.pl

andi92
Opinia
andi92

Jestem bardzo zadowolony z pożyczki na tym portalu, bez problemu, bez zbędnych formalości

tosiu
Opinia
tosiu

600 zl to troche slabiak

misiaczy
Opinia
misiaczy

cenowo oferta jes bardzo tania wiec warto z niej skorzystać

unibike
Opinia
unibike

Kilka minut po złożeniu wniosku telefon i krótka rozmowa weryfikacyjna. Natychmiastowa akceptacja pożyczki 1600 zł na 35 dni. Pieniądze dotarły na konto po ~3 godzinach, więc czas niezły.

luomala
Opinia
luomala

Nic to odkrywczego- ale lepszej firmy od Soho credit na rynku nie ma.

jkijak
Opinia
jkijak

Umowa ramow jest po kturejs pozyce z koleii ale jak monity to do staej umowy się odnosza bałaganiarze nie samowite

rpiela.wroc
Opinia
rpiela.wroc

Ja bralem z Soho credit żeby troche sobie dołożyć do nowego mieszkania jak sie wprowadziliśmy, na poczatku przydaje sie wolna gotówka bo jest masa nieplanowanych wydatkow, dodatkowe meble itd. Pożyczka uczciwa, bralismy 20 tys zl

insektddd
Opinia
insektddd

szybko sprawni bez bólu, polecam

kimi3
Opinia
kimi3

polecam. szybko i konkretnie

lamian
Opinia
lamian

prosze o odpowiedż , sprawę kieruję do Rzecznika finansowego oraz KNF , Prezesa UOKiK i prokuratury mam dowody na to ,ze ta firma co chwile zmienia na profilach w zwiazku z tym sprawa winna zając sie prokuratura

ar.net
Opinia
ar.net

Firma jest uczciwa, stara sie ale boli mnie, że ta ich strona jest troche przedpotopowa. Nic się na niej nie dzieje. Brak informacji o konkursach (o wszystkim dowiaduje się z pozyczkaportal a nie z ich strony). Taki troche PRL jak dla mnie, ale już mowiłem jest uczciwie i starają się.

masio2000
Opinia
masio2000

Gdy w banku odmówiono mi udzielenia kredytu byłem załamany, ale nie przestałem szukać innych rozwiązań. I wtedy natknąłem się na ofertę firmy Soho credit, z której zdecydowałem się skorzystać i nie żałuję. Duży plus za przejrzystośc oferty i niewysokie raty.

nysander
Opinia
nysander

Tez mam zaakceptowany wniosek a pieniędzy brak ….

tibnor
Opinia
tibnor

wszystko ok kasa szybko byla

swedeponic
Opinia
swedeponic

zgodnie z obowiązującą w Soho credit Polityką prywatności, dane dotyczące Klienta lub innej osoby fizycznej korzystającej z Serwisu, w tym dane osobowe, będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż to jest konieczne w związku z korzystaniem z Serwisu oraz wykonywaniem umowy pożyczki zawartej przez daną osobę, a następnie zostaną usunięte z systemu.Nie dają tyle co proponują,do tego pracownicy mają problem ze zrozumieniem tego co czytają. powyżej odpowiedź na żądanie usunięcia moich danych po tym jak zaproponowali mi mniejszą kwotę to zrezygnowałem z ich usług, więc nie było umowy a co za tym idzie nie ma serwisu o którym wspominali. do”D”

mimikra
Opinia
mimikra

Już parę razy brałam pożyczkę w Soho credit, więc wiem co z czym się je ???? Zawsze wszystko spłacałam w terminie, dlatego nigdy nie miałąm żadnych nieprzyjemności. Polecam, na prawdę super oferta.

dusiol
Opinia
dusiol

Naobiecywać to każdy potrafi, a jak juz wypelnisz ten długi wniosek to dostajesz informacje, że mogą Ci przyznac POLOWE kwoty, o którą aplikujesz. Spoko, zgadzasz sie i co? Tydzień prawie czekasz na kase! Aplikowałem w środę, a kasa byla na koncie w poniedziałek- nie jest to oferta dla osob, którym zależy na czasie, bo kasa nie jest w 15 minut!!!

celichow
Opinia
celichow

Wszystkie formalnosci bardzo szybko i sprawnie

nkaa.k
Opinia
nkaa.k

Pożyczka szybka, pewna i z dogodnym okresem płatności. Dla mnie to pewniak na rynku!

ulcka
Opinia
ulcka

Bardzo dobra firma, wysoka kwota pierwszej darmowej pożyczki,minimum formalności i pieniądze sąna koncie.

siba-polska
Opinia
siba-polska

5000 PLN- rewelacja! Super fimra, bardzo uczciwa, robią często konkursy, promocje i warto korzystać z ich usług! Polecam!

marek.grzesinski
Opinia
marek.grzesinski

Brałam od nich chyba z 3 razy pożyczkę, oddawałam na czas także nie mam na co narzekać. Miałam pieniądze wtedy kiedy potrzebowałam i cały proces ubiegania się trwa dosłownie chwilę.

k.kotyczka
Opinia
k.kotyczka

super i uczciwie i szybko a do tego dostałem bonus za polecenie kumpla

prz3mas
Opinia
prz3mas

SUPER!!!

petem
Opinia
petem

Fajne maja te oddzıaly. Daja duzo kasy. Obsluga podchodzı do klıenta z usmiechem na twarzy. Calkiem fajna firma.

koprotech
Opinia
koprotech

Firma zasłużyła sobie na tak wysokie miejsce w rankingach- są uczciwi i cenowo wypadają bardzo atrakcyjnie.

anna.1988
Opinia
anna.1988

Co tu dużo mówić- to zdecydowanie jedna z najlepszych firm z jakimi kiedykolwiek miałam do czynienia. Działaja bardzo szybko i sprawnie od samego początku wnioskowania, aż do momentu wypłaty. Polecam bardzo! Do tego dostępne są dość wysokie kwoty.

stuce
Opinia
stuce

bardzo zadowolona jestem z Soho credita – porządna pożyczka, dokładna i bezproblemowa. Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona ze brałam u nich kasę!

geoland
Opinia
geoland

najlepsi z najlepszych. Polecam!

jarmu
Opinia
jarmu

Lepszej firmy pożyczkowej nie znajdziecie. Polecam gorąco.

p.miazga
Opinia
p.miazga

mam trocheę do zarzuceia firmie Soho credit. Po pierwsze obsługa nie jest dobrze przeszkolona, bo informacje, które zostaly mi udzielone niestety nie były zgodne z rzeczywistością. Po drugie mimo zapewnień, że pieniądze wysyłane są natychmiast po otrzymaniu decyzji to otrzymałam je po 2 dniach (ponad 48h).

dape
Opinia
dape

Nie wszystko da się w życiu przewidzieć i są takie sytuacje, które niestety wymagają nagłego nakładu finansowego. Ja miałam jakiś czas temu taką sytuację i wzięłam u nich pożyczkę. Wszystko przebiegło szybko i bez problemów co bardzo mnie ucieszyło. Jestem jak najbardziej zadowolona z ich usług ????

kalsruhre1
Opinia
kalsruhre1

Nigdy wcześniej nie zaciągałem pozyczek, w związku z czym przed pierwszą z nich, w Soho credit, mialem spore obawy. Jak widać, niepotrzebnie – otrzymałem pożyczkę na dogodnych warunkach, a raty są niewysokie (zostały mi dwie, ostatnie).

pierowski
Opinia
pierowski

Nie polecam nie udzielają żadnych pożyczek, są oszustami nie mają środków, wzbogacają się na opłatach 1 grosz, wyłudzają i z tego żyją takie bankruty powinny iść na żebranie na ulice, co do pracownika Anny S.popieram miałam do czynienia z tym prymitywem to inwektyw społeczny, trzymać się z daleka