Soho Credit

Opis produktu Soho Credit

Soho Credit to jedna z popularniejszych firm pożyczkowych. Marka należy do Rapid Finance Polska, a klientom, którzy pożyczali od Filarum może wydawać się dziwnie znajoma. Za Filarum i Soho Credit stoi ta sama, wyżej wspomniana firma. Oferta jest zbliżona, a różni się tym, że Filarum oferuje pożyczki w kwocie o 1000 zł wyższej niż Soho Credit. Natomiast sam proces wnioskowania o pożyczkę, rejestracji i weryfikacji wygląda podobnie. Obie mają w ofercie darmową pożyczkę dla nowych klientów. Dla wygody, Soho Credit przygotował film instruktażowy, prezentujący cały proces wnioskowania o pożyczkę. Soho Credit działa na naszym rynku od 2011 roku, ma więc już spore doświadczenie i rzeszę zadowolonych klientów. Jest to firma, której można zaufać, kieruje się zasadami odpowiedzialnego pożyczania, nie akceptując negatywnych wpisów w bazach dłużników bądź opóźnień w spłacie pożyczek, kredytów zaciągniętych w innych instytucjach finansowych.
Soho Credit należy do nielicznych firm, które obsługują klientów również w weekendy w godzinach popołudniowych i wieczornych. Konsultanci pracują od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8 do 20.

Koszty pożyczki w Soho Credit

Pierwsza pożyczka nie kosztuje nic, ale jeśli nie spłacisz jej w terminie poniesiesz standardowe koszty. Ile będzie kosztował 1000 zł na 30 dni? Dokładnie 250 zł, w tym firma naliczy prowizję w wysokości 241,78 zł oraz odsetki w kwocie 8,22 zł.
Przy kolejnych pożyczkach możesz wnioskować o dowolną kwotę z przedziału 100 zł – 4000 zł. Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę w kwocie 2000 zł z okresem spłaty 30 dni, to jej koszt wyniesie równe 500 zł. Firma naliczy odsetki równe 16,44 i prowizję w wysokości 483,56 zł.
Kolejny przykład: pożyczka 3000 zł na 14 dni- koszt 539,19 zł, w tym odsetki 11,51 i prowizja 527,68 zł. Jeśli dwa tygodnie to za mało, to decydując się na okres spłaty 30 dni łączny koszt wyniesie równe 750 zł, w tym prowizja 725,34 i odsetki 24,66.
Maksymalna kwota 4000 zł na dwa tygodnie to koszt 718,92 zł, w tym prowizja 703,58 i odsetki 15,34. Przy okresie spłaty 30 dni kwota ta będzie kosztowała równy 1000 zł. Firma naliczy prowizję w wysokości 967,12 i odsetki równe 32,88 zł.
Firma nie informuje o możliwości przedłużenia spłaty bądź refinansowania pożyczki. W związku z tym trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami w przypadku braku terminowej spłaty.


Rodzaje pożyczek w Soho Credit

Soho Credit od początku swojej działalności skupia się na krótkoterminowych pożyczkach przez internet. W ofercie dwa rodzaje pożyczek: dla stałych klientów i wracających. Oferta różni się przede wszystkim kwotami pożyczek.
Jako nowy klient w Soho Credit pożyczysz kwotę od 100 zł do 1000 zł. Pierwsza pożyczka objęta jest rabatem 100% na koszty. A to oznacza, że nie zapłacisz za nią ani grosza, ale jest jeden warunek, terminowa spłata. Spóźnienie wiąże się z naliczeniem standardowych kosztów pożyczki.
Stali klienci pożyczą wyższe kwoty. Już przy drugiej pożyczce możesz wnioskować o maksymalną oferowaną kwotę, czyli 4000 zł. Warunkiem posiadanie zdolności kredytowej do spłaty zadłużenia w terminie, a ten wynosi maksymalnie 30 dni.
Na plus w ofercie Soho Credit jest możliwość dostosowania terminu spłaty co do dnia. Pożyczkę można wziąć nawet na jeden dzień bądź zaznaczyć dowolny dzień spłaty pomiędzy 1 a 30 dni.
W tym samym czasie można mieć jedną aktywną pożyczkę, ale zaraz po jej spłacie masz możliwość złożenia wniosku o kolejną.

Soho Credit oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Soho Credit <<

Soho Credit - Dane firmy

Rapid Finance Polska Sp z o.o.

NIP5252542660
REGON146381003
KRS0000439376
Kapitał zakładowy316 000 PLN

Soho Credit Dane kontaktowe

Postępu 18A
02-676 Warszawa

Telefon: 222668302

Email: info@sohocredit.pl

WWW: sohocredit.pl

Godziny otwarcia Soho Credit

Poniedziałek - Piątek: 08:00-22:00
Sobota - Niedziela: 08:00-20:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Soho Credit

Pożyczki od Soho Credit skierowane są do osób:
• w wieku 20-76 lat,
• z polskim obywatelstwem,
• zamieszkałe i zameldowane na terenie Polski,
• posiadających telefon komórkowy i rachunek w banku z dostępem online.
Jeśli spełniasz powyższe warunki, nic nie stoi na przeszkodzie, aby otrzymać pożyczkę. Aby złożyć wniosek musisz zarejestrować się na stronie. Pierwszym krokiem jest wybór kwoty i okresu spłaty, następnie kliknij weź pożyczkę i wypełnij formularz. Krok drugi to potwierdzenie danych. Soho Credit weryfikuje klientów przez przelew jednego grosza na rachunek firmowy. Mają oni rachunki w sześciu bankach. Jeśli masz konto w jednym z nich, formalności pójdą szybko, jednak jeśli masz konto w innym banku, musisz uzbroić się w cierpliwość, pieniądze mogą być na koncie dopiero kolejnego dnia roboczego. Soho Credit nie akceptuje przelewów za pośrednictwem systemów transakcyjnych przyspieszających przelewy, ani ze SKOK-ów. Poza tym firma weryfikuje klientów również telefonicznie, więc przygotuj się na telefon od konsultanta. Decyzja zazwyczaj jest dość szybko, a przelew wysłany niezwłocznie.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Soho Credit <<

Wady i zalety pożyczki w Soho Credit

Zalety:

 • darmowa pożyczka,
 • maksymalna kwota już przy drugiej pożyczce,
 • minimum formalności,
 • przejrzyste zasady,
 • rachunki w sześciu bankach,
 • pracują siedem dni w tygodniu do 20,
 • konkurencyjne warunki,
 • wszystkie formalności online.

Wady:

 • sprawdzają bazy dłużników (nie akceptują wpisów i opóźnień),
 • weryfikacja przez przelew może wydłużać oczekiwania,
 • brak informacji o możliwości przedłużenia spłaty/refinansowania pożyczki.

Soho Credit Opinie


Dodaj opinię

avatar