Super Tysiak

Opis produktu Super Tysiak

Super Tysiak to znana na polskim rynku porównywarka pozabankowa posiadająca w swej ofercie możliwość zestawienia wielu pożyczek online w jednym miejscu. Jej właścicielem jest funkcjonująca w branży od 2008 roku warszawska spółka komandytowa Rankomat, która także działa jako porównywarka finansów o szerokim zakresie - ubezpieczenia samochodów, nieruchomości, podróży, zdrowia, NNW szkolne, porównania kredytów, pożyczek, ofert GSM, a nawet śladu wodnego.
Z pomocą platformy Super Tysiak można błyskawicznie wyszukać najbardziej odpowiadającą naszym potrzebom ofertę usług pozabankowych. Będzie ona w pełni dostosowana do indywidualnych wymagań oraz oczekiwań każdego klienta. Można ją znaleźć w błyskawiczny i bardzo wygodny sposób, korzystając z intuicyjnego suwaka umożliwiającego wybranie kwoty, jaką zamierzamy pożyczyć. Super Tysiak daje możliwość przeanalizowania propozycji takich spółek, jak Aventus Group, PolCredit, MDP Finance, Primus Finance, KIM Finance czy Miloan Polska. Ponadto jest serwisem całodobowym, dlatego pozwala na porównywanie interesujących nas pożyczek o każdej porze dnia przez siedem dni w tygodniu.
Oczywiście dzięki profesjonalnemu pośrednictwu, firma zapewnia swoim klientom pełne bezpieczeństwo pożyczania. Korzysta z wewnętrznych kontroli zebranych danych i restrykcyjnych procedur przechowywania oraz przetwarzania informacji. Dodatkowo stosuje informatyczne i fizyczne metody ochrony przed nieupoważnionym dostępem do swoich systemów. Wszystkie dane osobowe platforma gromadzi w marketingu usług oraz towarów firmowym, a także współpracujących z nią instytucji.

Koszty pożyczki w Super Tysiak

Oferta platformy Super Tysiak jest bardzo korzystna ze względu na brak zbędnych formalności, lecz jak prezentują się koszty pożyczki?
Porównywarka zestawia oferty różnych firm pozabankowych, dlatego ich oprocentowanie może być zróżnicowane. Dobrą informacją dla osób korzystających z serwisu po raz pierwszy może być to, że niektóre z nich pierwszej pożyczki udzielają za darmo, co dla klienta stanowi sporą oszczędność.
Weźmy po lupę przykładową pożyczkę - najniższa kwota, czyli pięćset złotych na trzydzieści dni przy promocyjnych warunkach spłaty z kwietnia 2020 roku. Całkowita kwota zobowiązania wyniesie 500 PLN, oprocentowanie stałe w skali roku (RRSO) to 0%, całkowity koszt pożyczki to 0 PLN (łącznie z prowizją wynoszącą 0 PLN i odsetkami również o wartości 0 PLN). Okres przez jaki obowiązuje umowa to 30 dni. Zgodnie z przedstawionymi danymi całkowita kwota do spłaty obejmie wyłącznie 500 złotych.
Oczywiście nie każdy pożyczkodawca daje taką możliwość swoim pierwszym klientom, jednak istnieje realna możliwość znalezienia oferty tego typu. Kolejnym kosztem, o którym należy wspomnieć jest kwota jaką klient musi przelać na konto podane przez Super Tysiak, podczas weryfikacji danych następującej po wypełnieniu formularza. Nie ma jednak powodów, aby się nią martwić, gdyż jest to wyłącznie jednorazowa opłata rejestracyjna o symbolicznej wartości.


Rodzaje pożyczek w Super Tysiak

Pożyczki w Super Tysiak zaliczamy do szybkich pożyczek pozabankowych online, potocznie zwanych chwilówkami. Jest to najpopularniejszy typ pożyczek oferowanych przez pozabankowe firmy pożyczkowe. Często są dostępne także dla osób z niższą zdolnością kredytową lub nieidealną historią kredytową, które mogą mieć problem z otrzymaniem kredytu w banku. Spłata następuje w ciągu trzydziestu dni w postaci przelewu wykonanego na konto pożyczkodawcy, więc mimo, iż zobowiązanie jest chwilowe, zapewnia dość czasu na to, aby zwrócić pieniądze. Dobrym wyjściem będzie zainwestowanie całości lub części otrzymanej kwoty w taki sposób, który pozwoli w szybkim czasie powielić finanse oraz spłacić pożyczkę.
Dzięki porównywarce Super Tysiak można otrzymać pożyczkę w kwocie od pięciuset do trzech tysięcy złotych. Oprócz szeroko rozbudowanej palety pożyczkodawców oraz sprawnej, błyskawicznej procedury weryfikacyjnej, ogromny plus stanowi fakt, że nie trzeba podawać celu na jaki potrzebne są nam pieniądze. Mogą one zostać przeznaczone na dowolną inicjatywę - niezależnie czy będzie to zastrzyk gotówki w kryzysowym momencie życia, spełnienie wieloletniego marzenia czy przeznaczenie środków na spłatę zadłużenia.
Już podczas pierwszego skorzystania z platformy mamy możliwość złożenia wniosku o maksymalną kwotę, czyli trzy tysiące. Taka sama oferta obejmuje zarówno stałych, jak i nowych klientów, a jeśli zdolność kredytowa danej osoby pozwoli, nie tylko otrzyma ona pożyczkę o oczekiwanej wartości, ale też będzie mogła korzystać z usług strony zawsze, kiedy odczuje taką potrzebę. Istnieje też szansa skorzystania z ofert promocyjnych.

Super Tysiak oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Super Tysiak <<

Super Tysiak - Dane firmy

Rankomat Sp. z o.o. Sp. K.

NIP 5272751881
REGON 363096183
KRS 0000588980
Kapitał zakładowy 200 000

Super Tysiak Dane kontaktowe

Wolska 88
01-141 Warszawa

Telefon: 22 270 00 00

Email: bok@ebroker.pl

WWW: supertysiak.pl

Godziny otwarcia Super Tysiak

Dni robocze: 08:00 - 22:00
Sobota: 08:00 - 20:00
Niedziele handlowe: 10:00 - 18:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Super Tysiak

To bardzo łatwe. Najpierw przy pomocy suwaka ustawiamy interesującą nas kwotę, a wtedy zobaczymy także okres spłaty, koszt pożyczki oraz oprocentowanie RRSO automatycznie obliczone przez kalkulator Super Tysiak i jeśli dana oferta wyda nam się odpowiednia, wypełniamy wniosek o przyznanie pożyczki. Następnie odbywa się krótka weryfikacja danych polegająca na wykonaniu niewielkiego przelewu online i pozostaje czekać na akceptację wniosku przez wybraną instytucję pozabankową. Kiedy do niej dojdzie, pieniądze zostaną przelane na nasze konto. Może to nastąpić nawet w ciągu piętnastu minut od złożenia wniosku.
Formularz do wypełnienia znajduje się bezpośrednio na stronie Super Tysiak, co znacznie ułatwia cały proces - nie ma potrzeby wyszukiwania dodatkowych kwestionariuszy czy oświadczeń w Internecie. We wniosku klient musi podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail, adres zameldowania, numer dowodu osobistego, PESEL, obywatelstwo, kraj urodzenia, dane na temat źródła dochodu oraz kilka dodatkowych informacji, jak numer konta bankowego, wykształcenie, liczbę posiadanych dzieci, status mieszkaniowy czy stan cywilny.
Po wypełnieniu wszystkich rubryk konieczne będzie zaakceptowanie polityki prywatności oraz regulaminu Super Tysiaka. Po wysłaniu formularza pozostaje oczekiwać na wpłynięcie kwoty pożyczki. Trzeba jednak pamiętać, że firma nie oferuje możliwości odebrania jej w gotówce, dlatego niezbędnym kryterium jest posiadanie konta w banku. Dodatkowe z nich to ukończenie osiemnastu lat, obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej, a także stały dochód.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Super Tysiak <<

Wady i zalety pożyczki w Super Tysiak

Zalety:

 • niezwykła przejrzystość strony internetowej;
 • dostęp do wielu instytucji pozabankowych w jednym miejscu;
 • minimum formalności – wypełnienie formularza zajmuje około pięciu minut;
 • pieniądze na koncie nawet w 15 minut;
 • szansa na skorzystanie z promocji;
 • możliwość pożyczenia zarówno niższych, jak i wyższych kwot – nawet za pierwszym razem;
 • brak wymagań podania powodu złożenia wniosku;
 • jasne warunki umowy;
 • brak weryfikacji informacji w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) – tym zajmą się już poszczególne firmy pozabankowe;
 • 14 dni na odstąpienie od umowy;
 • wszystko odbywa się online.

Wady:

 • Super Tysiak jedynie pośredniczy między firmami – brak decyzyjności w sprawie przyznania pożyczki;
 • nie zawsze jest szansa, że pieniądze wpłyną na konto w weekend, co w kryzysowych sytuacjach może stanowić pewien problem.

Super Tysiak Opinie


5 2 votes
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nika
nika
3 lat temu

tak jak nazwa skazuje, można zgarnąć super tysiaka!

janela
janela
3 lat temu

dobra ta firma, kasa w 30 min na koncie