Solven

Opis produktu Solven

Za marką Solven stoi firma z polskim kapitałem, SOLVEN Finance sp. z o.o. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie. Polska marka bardzo dobrze prezentuje się na tle dużych, międzynarodowych firm. Podobnie jak one, ma w ofercie pierwszą darmową pożyczkę, oferuje wysokie kwoty dla stałych klientów i jako jedna z nielicznych na rynku umożliwia przesunięcie terminu spłaty. Cieszy się pozytywnymi opiniami, bo warunki i zasady są jasne, a klient od początku wie, jakie opłaty poniesie w związku z pożyczką. Na portalach finansowych zbiera wysokie oceny. SOLVEN Finance sp. z o.o. jest również właścicielem innej znanej marki POLOżyczka.
Solven posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, który przyznawany jest firmom spełniającym ściśle określone kryteria. Tylko 1% firm w Polsce może pochwalić się tym prestiżowym wyróżnieniem. Ponadto, Solven posiada Certyfikat Rzetelności (Rzetelna Firma) i Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy. Jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i Systemu Bezpieczny Pesel. Jednym słowem Solven to sprawdzona firma, w której nie znajdziesz haczyków w umowie. A do tego polski kapitał, dobra opcja dla wszystkich, którzy chcą wspierać polskich przedsiębiorców.

Koszty pożyczki w Solven

Pierwsza pożyczka 0% nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Jedynym warunkiem jest terminowa jej spłata i nie można spóźnić się z przelewem choćby o jeden dzień! Warunki promocyjne przestają również obowiązywać, gdy zdecydujesz się na przedłużenie terminu spłaty. Zatem biorąc pożyczkę 0% w Solven, należy pamiętać, iż spóźnienie choćby o jeden dzień ze spłatą bądź skorzystanie z opcji przesunięcia terminu spłaty, wiąże się z naliczeniem standardowych opłat.
Jeśli się spóźnisz, to przykładowo za kwotę 950 zł z okresem spłaty 30 dni, zapłacisz 268,58 zł, z czego prowizja to 260,77 zł, a odsetki 7,81 zł. Czyli łączna kwota do spłaty będzie wynosiła 1218,58 zł.
Ile będzie kosztowała pożyczka w kwocie 3 tys. zł na 30 dni? Łączna kwota do spłaty to 3848,16 zł. Jak łatwo policzyć koszty pożyczki wyniosą 848,16 zł, z tego 823,50 zł to prowizja, a 24,66 zł to odsetki. Jeśli zdecydujesz się na przedłużenie spłaty o 7 dni, zapłacisz 17,72 zł- nie jest to duża kwota, a zyskujesz tydzień czasu.
Ile zapłacimy za pożyczkę w maksymalnej kwocie oferowanej przez Solven? 8 tys. zł na 30 dni będzie kosztowało 2196,00 zł. Prowizja to główny koszt i wyniesie 2196,00 zł, a odsetki to tylko 65,75 zł. Przedłużenie spłaty o tydzień to niewielki koszt, 47,28 zł.


Rodzaje pożyczek w Solven

Solvenówka, czyli krótkoterminowa pożyczka na cele konsumpcyjne, skierowana jest do wszystkich powyżej 18 lat. Solven oferuje pożyczki w kwocie od 300 zł do 8 tys. zł. Jest to jedna z najwyższych kwot na rynku pozabankowym. Oferta dla nowych i stałych klientów nieco się różni. Nowi klienci nie pożyczą tak dużo jak stali.
Firma informuje, iż przy pierwszej pożyczce najlepiej wnioskować o kwotę nieprzekraczającą 1700 zł. Aczkolwiek jak można się domyślać, wszystko zależny od zdolności kredytowej. Zatem klient o dobrych dochodach może otrzymać propozycję wyższej pożyczki już za pierwszym razem. Solven przez długi czas nie miał w swojej ofercie pożyczki 0%. Obecnie nowi klienci mogą skorzystać z promocji pierwsza pożyczka 0%. Promocja trwa od 14 listopada 2018 roku do 30 czerwca 2019 roku. Maksymalna kwota pożyczki bez kosztów to 2000 zł. Warunkiem nieponoszenia kosztów jest terminowa spłata długu.
Stali klienci pożyczą nawet do 8 tys. zł. O kwotę taką można wnioskować już przy drugiej pożyczce. A jeśli chodzi o okres spłaty, to jest on taki sam dla nowych i stałych klientów. Każdą pożyczkę należy spłacić w ciągu 30 dni.
Solven jako jedna z nielicznych firm oferuje opcję przedłużenia okresu spłaty o:
• 7 dni,
• 14 dni,
• 30 dni.
Koszty przedłużenia zależą od kwoty pożyczki oraz okresu o jaki przesunięta będzie spłata. Przedłużysz również pożyczkę przeterminowaną. Możliwość zmiany terminu spłaty świadczy o tym, że Solven oferuje pożyczki atrakcyjne pod względem kosztów. Gro firm zrezygnowało z tej opcji ze względu na to, że nałożone prze nowe prawo limity uniemożliwiły pobieranie kolejnych opłat za przedłużenie. Oznacza to, że solvenówki są konkurencyjne pod względem kosztów.

Solven oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Solven <<

Solven - Dane firmy

SOLVEN Finance Sp. z o.o.

NIP8522619866
REGON364187350
KRS0000610849
Kapitał zakładowy5 000 000 PLN

Solven Dane kontaktowe

Al. Wojska Polskiego 62
70-477 Szczecin

Telefon: 222302302

Email: biuro@solven.pl

WWW: www.solven.pl

Godziny otwarcia Solven

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Solven

Klientem firmy może zostać każdy, kto spełnia poniższe wymagania:
• ma ukończone 18 lat,
• otrzyma pozytywną ocenę zdolności kredytowej,
• jest konsumentem,
• posiada mail.
Do złożenia wniosku niezbędny jest telefon komórkowy i rachunek z dostępem online w banku. Aby przejść do rejestracji konta, należy zaznaczyć kwotę pożyczki i okres spłaty, a następnie kliknąć w złóż wniosek. Do wypełnienia czeka kilka rubryk: imię, nazwisko, pesel, nr telefonu, mail. Następnie należy zaznaczyć konieczne zgody. Przechodząc dalej, zostaniesz poproszony o wpisanie kodu, który otrzymasz sms-em. W chmurze pojawi się również informacja o kwocie pożyczki, o którą możesz się ubiegać. Na górze strony widoczne są informacje dotyczące opłat, terminu spłaty. Potwierdzając, przechodzisz do kolejnego etapu, w którym należy podać dane dotyczące dochodów i adresowe. W kolejnym kroku zostaniesz przekierowany do weryfikacji tożsamości. Solven korzysta z jednego z systemów do szybkiej weryfikacji. Niestety firma nie podaje konkretnie, z jakiej aplikacji korzysta. Po przejściu do kolejnego etapu, pojawi się lista banków i oczywiście należy wybrać swój. Wyświetli się okienko do logowania i należy wpisać login i hasło, po czym wyświetli się informacja trwa przetwarzanie. A po chwili przejdziesz ostatecznie do potwierdzenia wszystkich wpisanych wcześniej danych. Teraz pozostaje już czekać na rozpatrzenie wniosku.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Solven <<

Wady i zalety pożyczki w Solven

Zalety:

 • wysokie kwoty dla stałych klientów,
 • pierwsza pożyczka za 0 zł,
 • minimum formalności,
 • krótki wniosek,
 • pożyczka bez przelewania grosza,
 • opcja przedłużenia spłaty (niewielki koszt),
 • możliwość przedłużenia pożyczki nawet po terminie spłaty,
 • od 18 lat,
 • brak górnej granicy wieku,
 • o kolejną pożyczkę można wnioskować zaraz po spłacie poprzedniej.

Wady:

 • niska kwota pożyczki 0%,
 • nie pracują w weekendy,
 • weryfikacja tylko przez aplikację (brak możliwości wyboru tradycyjnego przelewu).

Solven Opinie


Solven Opinie


90
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
kasandraev
Opinia
kasandraev

Bardzo jestem zadowolona z obsługi i warunków udzielanej pomocy,dziękuję i pozdrawiam.Ela

agata.gawior
Opinia
agata.gawior

Niestety, ale dług należy spłacić za mamę.

ketjow
Opinia
ketjow

Witam! Jestem doradcą finansowym Solven S.A w województwie warmińsko mazurskim (Powiat iławski i nowomiejski). Zainteresowanych prosze o kontakt pod nr telfonu 572 312 808.

anna.sabat
Opinia
anna.sabat

Oferta bardzo dobra. Cennik pożyczek bardzo atrakcyjny!

mcnotron
Opinia
mcnotron

ostre naciągacze, NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

magdaxyzz
Opinia
magdaxyzz

Dla wszystkich klientów, którzy mają problem z potrącaniem rat z pensji przez Solven. Art. 91. KP Wymóg uzyskania zgody pracownika na potrącenia z wynagrodzenia za pracę § 1. Należności inne niż wymienione w art. 87 potrącenia z wynagrodzenia za pracę § 1 i 7 mogą być potrącane z wynagrodzenia pracownika tylko za jego zgodą wyrażoną na piśmie. Czyli wycofujecie swoją zgodę, którą musieliście podpisać razem z umową, w księgowości firmy, bo potrącać ma prawo tylko KOMORNIK !

gindel
Opinia
gindel

Szanują klienta i jego czas- to mi się podoba.

dleventhal
Opinia
dleventhal

Potrzebowałam pilnie pieniędzy na naprawę auta. Wybrałam Solven. Pieniądze były szybko na moim koncie, raty były dopasowane. Nie żałuje.

cw.poz
Opinia
cw.poz

Super oferta. Niby Vivus daje więcej ale tylko na 30 dni a oni dają na 45 dni!!!

gimpod
Opinia
gimpod

Promocja na walentynki sie skonczyla to zaczela sie promocja z okazji tlustego czwartku;) Skonczy sie tlusty czwartek to bedzie na dzien kobiet:)

svk
Opinia
svk

Firma była dobra , do pewnego momentu ! Ja przynajmniej czuję się oszukana! Przez nich mam bardzo duże problemy finansowe , tylko dlatego , że ja postąpiłam uczciwie , a oni mnie stałego ich klienta puścili z Torbami !

pandrzej
Opinia
pandrzej

1500 na koncie było po kilku godzinach po aplikowaniu, wszytsko za darmo

ahalak
Opinia
ahalak

Złodzieje i tyle

sadzer16
Opinia
sadzer16

polecam z calego serca wszystkim serdecznie

holiway
Opinia
holiway

Zgadzam sie z poprzednimi komentarzami. Omijajcie ta firme z daleka. Kolosalne koszty, spoznij sie ze splata to stradza smsami, pismami do firmy i rozwiazaniem umowy. Splacilem im 2 tys a oni tego nie widza. Po prostu lekko mowiac najgorszavfirma na rynku. OMIJAC Z DALEKA !!!

autorzy
Opinia
autorzy

Jak mi rodzina nie chciała pożyczyć to nie wiedziałam już co zorbię, ale kloleżanka powiedziała mi o tej firmie. Na szczęście pożyczyli, dosłownie na ostatni moment. Procedura szybka muszę powiedzieć i firma uczciwa. Heh.

chemie
Opinia
chemie

Nie polecam!!!!Gdy zadzwoniłam na infolinię zapytać się o sprawę mojej pożyczki Pani odpowiadała ooryskliwie.Była arogancka wrecz krzyczała na mnie ,a ja chciałam tylko zapytać się jak mam spłacić pożyczkę. Więcej pożyczki od tej firmy nie wezmę,dzięki tej Pani !!!

sp8dip
Opinia
sp8dip

Bardzo przyzwoita oferta! Bardzo!!! Super cennik i obsługa na najwyższym poziomie.

wbwp25
Opinia
wbwp25

przy pierwszej pozycce dostałam 3000 o ktore wnioskowalam mimo że mam negatywne wpisy i to jeszcze jak szybko, wszystko trwalo kilka minut, polecam pomogii w potrzebie

tczajowski
Opinia
tczajowski

Firma nie liczy się z klientami. Dostaję propozycję za terminową wpłatę nowej pożyczki, a mam jeszcze 3, a kiedy spóźniłam się z jedną wpłatą, ale zadzwoniłam i chciałam wysłać potwierdzenie, że wysłałam to potraktowano mnie jak przestepcę lub jakiegoś naciągacza, Pani przyjęła informacje i mówiła że odnotowała a następnego dnia wysyłali pismo do zakładu pracy, a ja w tym samym dniu podziękowanie za terminowe wpłaty . Biorą duże procenty za swoje pożyczki, Oki ja się na to godzę ale powinny panie pracujące tam wykazać więcej kultury i inteligencji którą nie grzeszą. Dzięki pozyczkobiorcom maja pracę te wyszczekane panie.

jachcik
Opinia
jachcik

profeska, kasa odrazu

aty
Opinia
aty

Zobaczyłem reklamę w telewizji, stwierdziłem że sprobuje, od razu złożyłem wniosek o darmową pożyczkę. Wszystko poszło sprawdnie, tak jak obiecywali! Otrzymałem pożyczkę za darmo i bardzo szybko

pobiedziskajs
Opinia
pobiedziskajs

TO LUBIE!

sdb
Opinia
sdb

Oby jak najwięcej takich ofert.

perol2600
Opinia
perol2600

Cennik firmy na serio jest spoko, kolejne pożyczki też dają rade!

friprograms
Opinia
friprograms

Tanio a chyba cennik jest właśnie najważniejszy, prawda? A do tego przy okazji miło i szybko! Zdecydowanie warto sie na nich zdcydować!

apalka
Opinia
apalka

Plusem jest niski wiek przyznania pożyczki, niby wszędzie piszą, że od 18 lat a większość kręci nosem i unika pożyczek dla „smarkatych”. Tutaj nie ma czegoś takiego i chyba to mnie przekonało. Mając 19 lat ciężko gdziekolwiek o zaufanie – przynajmniej takie w innych firmach odniosła wrażenie. Tutaj spotkałam się z szacunkiem do drugiej osoby mimo młodego wieku.

ewcia.kosinska
Opinia
ewcia.kosinska

Kiedy bank odmówił mi pożyczki, zwróciłam się o pomoc do Solven. Zaufali mi. Przeczytałam dokładnie umowę, niejasne kwestie bez problemu mi wytłumaczono. Pieniądze przelane zostały na moje konto. Jestem bardzo zadowolona, dzięki Solven spełniłam swoje marzenie.

heniop
Opinia
heniop

Procedura trwa długo.2 telefony.Czekanie.Przydzielenie mniejszej kwoty od oczekiwanej i jeszcze analityk na koncu.Broda mi urosła od czekania.

dziennikarstwo
Opinia
dziennikarstwo

cenowo oferta jest bardzo sensowna. cenowo wypadaja znacznie lepiej niz konkurencja!! uczciwie ale mogloby byc szybciej.

marzenka1990
Opinia
marzenka1990

Pozytywnie i szybko no i co najważniejsze- za darmo!

provokacja
Opinia
provokacja

mega sybko i bardzo profesjonalnie!

alekj
Opinia
alekj

Złożyłem wniosek W TYGODNIU, KOLO GODZINY 12, a mimo to na decyzje musiałem czekam naprawdę długo, po otrzymaniu pozytywnej decyzji na pieniądze musiałem czekać jeszcze dłużej! Poza tym, że obiecuja, że wszytsko jest szybciutko a nie jest to było ok!

szpingier
Opinia
szpingier

szybko i uczciwie

jurekemil
Opinia
jurekemil

Idą wakacje. Polecam pozyczke w Wonga ???? mozesz zyskac wiecej biorac udzial w zabawie w oszczedzanie ???? uczciwe podejscie do klienta. Spróbuj. Nie pożałujesz ????

michalstrzepa
Opinia
michalstrzepa

szybko i profesjonalnie

hotelarbet
Opinia
hotelarbet

Jak rozpoczela się moja przygoda z CreditStar? Pamiętam to bo było to 2 maja. Niby dzień wolny od pracy, wszytsko pozamykane… ale Solven udzielili mi pożyczki. Kasa była na moim koncie po jakiś 4-5 godzinach. POLECAM

mineraly-request
Opinia
mineraly-request

Nic zlego nie moge powiedziec. Dla mnie wszystko jasno i bez chwytow. Wzialem 1000 bez problemu.

mat_jedi
Opinia
mat_jedi

polecam

iwona.kania
Opinia
iwona.kania

Nie ma lepszej firmy

soowa1589
Opinia
soowa1589

Ja dzięki tej firmie miałam pieniądze na święta ( pracodawca nie wypłacił pieniędzy na czas) pożyczkę udało mi się spłacić w terminie i oczywiście spłaciłam ją bez odsetek

juna
Opinia
juna

Spoko firma, jedna z lepszych na rynku.

jangocha
Opinia
jangocha

Co za bzdury-pozyczka udzielona,ale przelewają kiedy chcą,bo podobno-mają czas do 5-ciu dni..

mirkun
Opinia
mirkun

Zlozylem wniosek o pozyczke, dostalem odmowe, a pozniej po miesiacu sms z przypomnieniem o terminie splaty- pozyczki, ktorej mi nie udzielono! Nie ogarniaja w ogole tematu! Prowizorka!

n.styl
Opinia
n.styl

Nie zwracają wszystkich kosztów (proporcjonalnie) w przypadku wcześniejszej spłaty, gdzie w przypadku chwilówek wcześniejsza spłata o tydzień to kwoty już rzędu kilkuset złotych, które będą nie do odzyskania. Proponuje poszukać innej firmy.

gotyk-request
Opinia
gotyk-request

opryskliwy konsultant

szerszen_h
Opinia
szerszen_h

Po co kłamiesz ? Pierwsze pismo jest wysyłane 7dni od dnia zapłaty.

jmucha
Opinia
jmucha

Nigdy w zyciu nie polecam bezczelna obsługa wyludzaja dane przez instalator skandal bardzo ordynarny babsztyl Anna tam pracuje i mlody pajac covwydaje sie ograniczony umyslowo stanowczo trzymac sie z daleka

paluki
Opinia
paluki

Jeszcze miesiąc temu na pytanie czy wezmę kiedyś pożyczkę odpowiedziałbym stanowczo nie. Ale jednak okazało się, że muszę i to w trybie pilnym. Dobrze, że zrobiłem to w Solven, firma jest godna polecenia, uczciwa i sprawdzona.

findacja
Opinia
findacja

Szybko, kulturalnie,bez zbędnych wypytywań, zaufanie do klienta, promocje – polecam firmę – warto!!!