Solven

Opis produktu Solven

Za marką Solven stoi firma z polskim kapitałem, SOLVEN Finance sp. z o.o. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie. Polska marka bardzo dobrze prezentuje się na tle dużych, międzynarodowych firm. Podobnie jak one, ma w ofercie pierwszą darmową pożyczkę, oferuje wysokie kwoty dla stałych klientów i jako jedna z nielicznych na rynku umożliwia przesunięcie terminu spłaty. Cieszy się pozytywnymi opiniami, bo warunki i zasady są jasne, a klient od początku wie, jakie opłaty poniesie w związku z pożyczką. Na portalach finansowych zbiera wysokie oceny. SOLVEN Finance sp. z o.o. jest również właścicielem innej znanej marki POLOżyczka.
Solven posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, który przyznawany jest firmom spełniającym ściśle określone kryteria. Tylko 1% firm w Polsce może pochwalić się tym prestiżowym wyróżnieniem. Ponadto, Solven posiada Certyfikat Rzetelności (Rzetelna Firma) i Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy. Jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i Systemu Bezpieczny Pesel. Jednym słowem Solven to sprawdzona firma, w której nie znajdziesz haczyków w umowie. A do tego polski kapitał, dobra opcja dla wszystkich, którzy chcą wspierać polskich przedsiębiorców.

Koszty pożyczki w Solven

Pierwsza pożyczka 0% nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Jedynym warunkiem jest terminowa jej spłata i nie można spóźnić się z przelewem choćby o jeden dzień! Warunki promocyjne przestają również obowiązywać, gdy zdecydujesz się na przedłużenie terminu spłaty. Zatem biorąc pożyczkę 0% w Solven, należy pamiętać, iż spóźnienie choćby o jeden dzień ze spłatą bądź skorzystanie z opcji przesunięcia terminu spłaty, wiąże się z naliczeniem standardowych opłat.
Jeśli się spóźnisz, to przykładowo za kwotę 950 zł z okresem spłaty 30 dni, zapłacisz 268,58 zł, z czego prowizja to 260,77 zł, a odsetki 7,81 zł. Czyli łączna kwota do spłaty będzie wynosiła 1218,58 zł.
Ile będzie kosztowała pożyczka w kwocie 3 tys. zł na 30 dni? Łączna kwota do spłaty to 3848,16 zł. Jak łatwo policzyć koszty pożyczki wyniosą 848,16 zł, z tego 823,50 zł to prowizja, a 24,66 zł to odsetki. Jeśli zdecydujesz się na przedłużenie spłaty o 7 dni, zapłacisz 17,72 zł- nie jest to duża kwota, a zyskujesz tydzień czasu.
Ile zapłacimy za pożyczkę w maksymalnej kwocie oferowanej przez Solven? 8 tys. zł na 30 dni będzie kosztowało 2196,00 zł. Prowizja to główny koszt i wyniesie 2196,00 zł, a odsetki to tylko 65,75 zł. Przedłużenie spłaty o tydzień to niewielki koszt, 47,28 zł.


Rodzaje pożyczek w Solven

Solvenówka, czyli krótkoterminowa pożyczka na cele konsumpcyjne, skierowana jest do wszystkich powyżej 18 lat. Solven oferuje pożyczki w kwocie od 300 zł do 8 tys. zł. Jest to jedna z najwyższych kwot na rynku pozabankowym. Oferta dla nowych i stałych klientów nieco się różni. Nowi klienci nie pożyczą tak dużo jak stali.
Firma informuje, iż przy pierwszej pożyczce najlepiej wnioskować o kwotę nieprzekraczającą 1700 zł. Aczkolwiek jak można się domyślać, wszystko zależny od zdolności kredytowej. Zatem klient o dobrych dochodach może otrzymać propozycję wyższej pożyczki już za pierwszym razem. Solven przez długi czas nie miał w swojej ofercie pożyczki 0%. Obecnie nowi klienci mogą skorzystać z promocji pierwsza pożyczka 0%. Promocja trwa od 14 listopada 2018 roku do 30 czerwca 2019 roku. Maksymalna kwota pożyczki bez kosztów to 2000 zł. Warunkiem nieponoszenia kosztów jest terminowa spłata długu.
Stali klienci pożyczą nawet do 8 tys. zł. O kwotę taką można wnioskować już przy drugiej pożyczce. A jeśli chodzi o okres spłaty, to jest on taki sam dla nowych i stałych klientów. Każdą pożyczkę należy spłacić w ciągu 30 dni.
Solven jako jedna z nielicznych firm oferuje opcję przedłużenia okresu spłaty o:
• 7 dni,
• 14 dni,
• 30 dni.
Koszty przedłużenia zależą od kwoty pożyczki oraz okresu o jaki przesunięta będzie spłata. Przedłużysz również pożyczkę przeterminowaną. Możliwość zmiany terminu spłaty świadczy o tym, że Solven oferuje pożyczki atrakcyjne pod względem kosztów. Gro firm zrezygnowało z tej opcji ze względu na to, że nałożone prze nowe prawo limity uniemożliwiły pobieranie kolejnych opłat za przedłużenie. Oznacza to, że solvenówki są konkurencyjne pod względem kosztów.

Solven oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Solven <<

Solven - Dane firmy

SOLVEN Finance Sp. z o.o.

NIP8522619866
REGON364187350
KRS0000610849
Kapitał zakładowy5 000 000 PLN

Solven Dane kontaktowe

Al. Wojska Polskiego 62
70-477 Szczecin

Telefon: 222302302

Email: biuro@solven.pl

WWW: www.solven.pl

Godziny otwarcia Solven

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Solven

Klientem firmy może zostać każdy, kto spełnia poniższe wymagania:
• ma ukończone 18 lat,
• otrzyma pozytywną ocenę zdolności kredytowej,
• jest konsumentem,
• posiada mail.
Do złożenia wniosku niezbędny jest telefon komórkowy i rachunek z dostępem online w banku. Aby przejść do rejestracji konta, należy zaznaczyć kwotę pożyczki i okres spłaty, a następnie kliknąć w złóż wniosek. Do wypełnienia czeka kilka rubryk: imię, nazwisko, pesel, nr telefonu, mail. Następnie należy zaznaczyć konieczne zgody. Przechodząc dalej, zostaniesz poproszony o wpisanie kodu, który otrzymasz sms-em. W chmurze pojawi się również informacja o kwocie pożyczki, o którą możesz się ubiegać. Na górze strony widoczne są informacje dotyczące opłat, terminu spłaty. Potwierdzając, przechodzisz do kolejnego etapu, w którym należy podać dane dotyczące dochodów i adresowe. W kolejnym kroku zostaniesz przekierowany do weryfikacji tożsamości. Solven korzysta z jednego z systemów do szybkiej weryfikacji. Niestety firma nie podaje konkretnie, z jakiej aplikacji korzysta. Po przejściu do kolejnego etapu, pojawi się lista banków i oczywiście należy wybrać swój. Wyświetli się okienko do logowania i należy wpisać login i hasło, po czym wyświetli się informacja trwa przetwarzanie. A po chwili przejdziesz ostatecznie do potwierdzenia wszystkich wpisanych wcześniej danych. Teraz pozostaje już czekać na rozpatrzenie wniosku.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Solven <<

Wady i zalety pożyczki w Solven

Zalety:

 • wysokie kwoty dla stałych klientów,
 • pierwsza pożyczka za 0 zł,
 • minimum formalności,
 • krótki wniosek,
 • pożyczka bez przelewania grosza,
 • opcja przedłużenia spłaty (niewielki koszt),
 • możliwość przedłużenia pożyczki nawet po terminie spłaty,
 • od 18 lat,
 • brak górnej granicy wieku,
 • o kolejną pożyczkę można wnioskować zaraz po spłacie poprzedniej.

Wady:

 • niska kwota pożyczki 0%,
 • nie pracują w weekendy,
 • weryfikacja tylko przez aplikację (brak możliwości wyboru tradycyjnego przelewu).

Solven Opinie


Dodaj opinię

avatar