Solven

Opis produktu Solven

Za marką Solven stoi firma z polskim kapitałem, SOLVEN Finance sp. z o.o. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie. Polska marka bardzo dobrze prezentuje się na tle dużych, międzynarodowych firm. Podobnie jak one, ma w ofercie pierwszą darmową pożyczkę, oferuje wysokie kwoty dla stałych klientów i jako jedna z nielicznych na rynku umożliwia przesunięcie terminu spłaty. Cieszy się pozytywnymi opiniami, bo warunki i zasady są jasne, a klient od początku wie, jakie opłaty poniesie w związku z pożyczką. Na portalach finansowych zbiera wysokie oceny. SOLVEN Finance sp. z o.o. jest również właścicielem innej znanej marki POLOżyczka.
Solven posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, który przyznawany jest firmom spełniającym ściśle określone kryteria. Tylko 1% firm w Polsce może pochwalić się tym prestiżowym wyróżnieniem. Ponadto, Solven posiada Certyfikat Rzetelności (Rzetelna Firma) i Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy. Jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i Systemu Bezpieczny Pesel. Jednym słowem Solven to sprawdzona firma, w której nie znajdziesz haczyków w umowie. A do tego polski kapitał, dobra opcja dla wszystkich, którzy chcą wspierać polskich przedsiębiorców.

Koszty pożyczki w Solven

Pierwsza pożyczka 0% nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Jedynym warunkiem jest terminowa jej spłata i nie można spóźnić się z przelewem choćby o jeden dzień! Warunki promocyjne przestają również obowiązywać, gdy zdecydujesz się na przedłużenie terminu spłaty. Zatem biorąc pożyczkę 0% w Solven, należy pamiętać, iż spóźnienie choćby o jeden dzień ze spłatą bądź skorzystanie z opcji przesunięcia terminu spłaty, wiąże się z naliczeniem standardowych opłat.
Jeśli się spóźnisz, to przykładowo za kwotę 950 zł z okresem spłaty 30 dni, zapłacisz 268,58 zł, z czego prowizja to 260,77 zł, a odsetki 7,81 zł. Czyli łączna kwota do spłaty będzie wynosiła 1218,58 zł.
Ile będzie kosztowała pożyczka w kwocie 3 tys. zł na 30 dni? Łączna kwota do spłaty to 3848,16 zł. Jak łatwo policzyć koszty pożyczki wyniosą 848,16 zł, z tego 823,50 zł to prowizja, a 24,66 zł to odsetki. Jeśli zdecydujesz się na przedłużenie spłaty o 7 dni, zapłacisz 17,72 zł- nie jest to duża kwota, a zyskujesz tydzień czasu.
Ile zapłacimy za pożyczkę w maksymalnej kwocie oferowanej przez Solven? 8 tys. zł na 30 dni będzie kosztowało 2196,00 zł. Prowizja to główny koszt i wyniesie 2196,00 zł, a odsetki to tylko 65,75 zł. Przedłużenie spłaty o tydzień to niewielki koszt, 47,28 zł.


Rodzaje pożyczek w Solven

Solvenówka, czyli krótkoterminowa pożyczka na cele konsumpcyjne, skierowana jest do wszystkich powyżej 18 lat. Solven oferuje pożyczki w kwocie od 300 zł do 8 tys. zł. Jest to jedna z najwyższych kwot na rynku pozabankowym. Oferta dla nowych i stałych klientów nieco się różni. Nowi klienci nie pożyczą tak dużo jak stali.
Firma informuje, iż przy pierwszej pożyczce najlepiej wnioskować o kwotę nieprzekraczającą 1700 zł. Aczkolwiek jak można się domyślać, wszystko zależny od zdolności kredytowej. Zatem klient o dobrych dochodach może otrzymać propozycję wyższej pożyczki już za pierwszym razem. Solven przez długi czas nie miał w swojej ofercie pożyczki 0%. Obecnie nowi klienci mogą skorzystać z promocji pierwsza pożyczka 0%. Promocja trwa od 14 listopada 2018 roku do 30 czerwca 2019 roku. Maksymalna kwota pożyczki bez kosztów to 2000 zł. Warunkiem nieponoszenia kosztów jest terminowa spłata długu.
Stali klienci pożyczą nawet do 8 tys. zł. O kwotę taką można wnioskować już przy drugiej pożyczce. A jeśli chodzi o okres spłaty, to jest on taki sam dla nowych i stałych klientów. Każdą pożyczkę należy spłacić w ciągu 30 dni.
Solven jako jedna z nielicznych firm oferuje opcję przedłużenia okresu spłaty o:
• 7 dni,
• 14 dni,
• 30 dni.
Koszty przedłużenia zależą od kwoty pożyczki oraz okresu o jaki przesunięta będzie spłata. Przedłużysz również pożyczkę przeterminowaną. Możliwość zmiany terminu spłaty świadczy o tym, że Solven oferuje pożyczki atrakcyjne pod względem kosztów. Gro firm zrezygnowało z tej opcji ze względu na to, że nałożone prze nowe prawo limity uniemożliwiły pobieranie kolejnych opłat za przedłużenie. Oznacza to, że solvenówki są konkurencyjne pod względem kosztów.

Solven oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Solven <<

Solven - Dane firmy

SOLVEN Finance Sp. z o.o.

NIP8522619866
REGON364187350
KRS0000610849
Kapitał zakładowy5 000 000 PLN

Solven Dane kontaktowe

Al. Wojska Polskiego 62
70-477 Szczecin

Telefon: 222302302

Email: biuro@solven.pl

WWW: www.solven.pl

Godziny otwarcia Solven

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Solven

Klientem firmy może zostać każdy, kto spełnia poniższe wymagania:
• ma ukończone 18 lat,
• otrzyma pozytywną ocenę zdolności kredytowej,
• jest konsumentem,
• posiada mail.
Do złożenia wniosku niezbędny jest telefon komórkowy i rachunek z dostępem online w banku. Aby przejść do rejestracji konta, należy zaznaczyć kwotę pożyczki i okres spłaty, a następnie kliknąć w złóż wniosek. Do wypełnienia czeka kilka rubryk: imię, nazwisko, pesel, nr telefonu, mail. Następnie należy zaznaczyć konieczne zgody. Przechodząc dalej, zostaniesz poproszony o wpisanie kodu, który otrzymasz sms-em. W chmurze pojawi się również informacja o kwocie pożyczki, o którą możesz się ubiegać. Na górze strony widoczne są informacje dotyczące opłat, terminu spłaty. Potwierdzając, przechodzisz do kolejnego etapu, w którym należy podać dane dotyczące dochodów i adresowe. W kolejnym kroku zostaniesz przekierowany do weryfikacji tożsamości. Solven korzysta z jednego z systemów do szybkiej weryfikacji. Niestety firma nie podaje konkretnie, z jakiej aplikacji korzysta. Po przejściu do kolejnego etapu, pojawi się lista banków i oczywiście należy wybrać swój. Wyświetli się okienko do logowania i należy wpisać login i hasło, po czym wyświetli się informacja trwa przetwarzanie. A po chwili przejdziesz ostatecznie do potwierdzenia wszystkich wpisanych wcześniej danych. Teraz pozostaje już czekać na rozpatrzenie wniosku.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Solven <<

Wady i zalety pożyczki w Solven

Zalety:

 • wysokie kwoty dla stałych klientów,
 • pierwsza pożyczka za 0 zł,
 • minimum formalności,
 • krótki wniosek,
 • pożyczka bez przelewania grosza,
 • opcja przedłużenia spłaty (niewielki koszt),
 • możliwość przedłużenia pożyczki nawet po terminie spłaty,
 • od 18 lat,
 • brak górnej granicy wieku,
 • o kolejną pożyczkę można wnioskować zaraz po spłacie poprzedniej.

Wady:

 • niska kwota pożyczki 0%,
 • nie pracują w weekendy,
 • weryfikacja tylko przez aplikację (brak możliwości wyboru tradycyjnego przelewu).

Solven Opinie


Solven Opinie


12
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
horex
Gość
horex

Morale na wysokim poziomie. Uczciwie i szybko i nie stosuja jakiś tanich zagrywek.

chochorus
Gość
chochorus

obsluga telefoniczna bardzo dobra ale brak informaci o postepowaniu porzyczki pozdrawiam Lech Podleśny lechpodlesny@interia.pl

agrzywa
Gość
agrzywa

Odradzam banda dużych oszustów!!!!!!!!bezczelna obsługa opinię piszą sobie pracownicy chamy i złodzieje, żadnych pożyczek nie udzielają złożylismy ze znajomymi 26 wniosków, wszystkie osoby czyste w bazach, wyłudzili dane z konta, pesel i dowód i odmowa, gównem śmierdzą a nie środkami banda degeneratów potwierdzam

jarkott
Gość
jarkott

Firma jak firma. Bez szału i rewelacji. Po pierwsze uważam, że wprowadzaja klienta w błąd gadaniem o darmowej pożyczce, bo wystarczy, że brało sie pożyczkę u konkurencj i mają Cię w systemie i darmowa pożyczka Ci juz nie przysługuje. Wiem, że pretensje powinnam mieć do konkurencyjnej firmy za przekazanie moich danych, a nie do nich, ale i tak uważam, ze jak weźmiemy u nich pożyczkę to koszta są wysokie.

bulasty
Gość
bulasty

zdecydowanie oferta numer jeden w polsce.

orzlinen
Gość
orzlinen

Póki co jestem bardzo zadowolona, ale dopiero co wzięłam

w.piech
Gość
w.piech

Naprawdę jest ekstra.Opiekunowie klienta bardzo przychylnie podchodzą do sprawy.Dziękuję ipolecam.

czorna16
Gość
czorna16

Niestety nie jest to oferta godna polecenia

artkominki
Gość
artkominki

Firma godna polecenia!!! Z racji, że szukałem nowej firmy udzielającej darmowej pożyczki trafiłem przypadkiem na tego pozyczkodawcę. W ciągu kilku minut złożyłem wniosek i po 10 minutach przelew był już na koncie! W przyszłości napewno skorzystam i będe polecać znajomym!!

djtomek5
Gość
djtomek5

super opcja z pozyczka w srode za pol ceny. firma sie rozwija, ulepsza oferte. dla mnie bomba. juz 2 razy bralem i jest ok. jak bedzie potrzeba to i 3 raz pozycze.

miang
Gość
miang

To moje drugie podejście do chwilówek. Podejście pierwsze nie było zbyt udane i lekko się zraziłem ale kolega polecił mi pożyczke w Solven i dzięki temu wiem, że nie wszystkie firmy pożyczkowe to oszuści i wyłudzacze. Credotstar to bardzo uczciwa firma.

coololsenki
Gość
coololsenki

Zarówno Solven jak i InCredit to świetne ui bardzo uczciwe firmy z elastyczną ofertą i świetnym cennikiem.

teano
Gość
teano

NAJLEPSI!!!

piotrmull
Gość
piotrmull

Bardzo długa weryfikacja , źle działająca strona . Wysokie wymogi. Nie polecam.

rusz
Gość
rusz

Moje wrażenie jest takie, że firmie nie zależy na kliencie, że nie traktuje go z szacunkiem i generalnie mają go w czapie! Może to moj eodczucie.

green_yasmine_tea
Gość
green_yasmine_tea

Świetnie traktują klienta, zarówno tego nowego jak i stałego. Doceniam.

izabela.derejczyk
Gość
izabela.derejczyk

A moim zdaniem oferta jest dość kiepska, a firma wcale nie jest taka uczciwa i przyjemna w obyciu. Moim zdaniem firma zatrudnia ludzi średnio grzecznych, a przez co klienci są odstraszani. Do tego cennik wcale nie jest jakiś super- zdecydowanie łatwo o lepszy wsród konkurencji.

pasibrzuch
Gość
pasibrzuch

Spłacałam im coraz większe kwoty od paru miesięcy ostania prawie 6000zł. Wszystko w terminie. Nagle dostałam odmowę i propozycję 3000 z 6000. Po zaciśnięciu zębów i przełknięciu że jest to kwota dużo niższa – kliknęłam. Nagle moim oczom ukazała się obraz 300zł . Czyli 6000 w plecy . Firma krzak nie poważna kpina z klienta . Tłumaczą się analitykami. Nigdy więcej nie polecam

xatr0n
Gość
xatr0n

To nie jest jakaś tam mała firemka, która oszukuje swoich klientów. To spoko, normlna firma, która z szacunkiem traktuje klienta, do tego działa szybko i sprawnie i mogę ja z czystym sumieniem polecić.

l.frey
Gość
l.frey

Polecam! Bardzo fajna oferta!

koniki
Gość
koniki

Zdecydowanie oferta warta rozważenia, porównania z innymi. Ja jestem bardzo na tak.

bmservice
Gość
bmservice

Nie dali mi pożyczki a dane przetwarzają. Jakoś w innych firmach nie miałem problemu z uzyskaniem pożyczki. Nawet nie podali przyczyny czemu nie dostałem pożyczki.

pmendel
Gość
pmendel

Odradzam stanowczo potwierdzam wyłudził dane z instalatora zgodnie z polityką odmowa polityką ale oszustów bezczelna obsługa złodzieje robią co chcą estoński bandytyzm

wladyslawowo
Gość
wladyslawowo

Dla mnie SUPER! Polecam serdecznie wszytskim i oby jak najwięcej takich firm na rynku.

zsz2
Gość
zsz2

Bardzo fajna firma i nie ma problemu z orzyznaniem najwet najwyższej kwoty darmowej pożyczki.

se
Gość
se

Bardzo oszustów! Nie polecam nikomu tej firmy! podobno maja duza przyznawalnosc a tak naprawde to nie wiem kto te pozyczki dostaje!

golebiewski
Gość
golebiewski

Uczciwość i solidność. Polecam

eko_rybnik
Gość
eko_rybnik

Jestem bardzo zadowolony z firmy Solven. To bardzo uczciwa oferta, a obsluga jest bardzo miła.

k.krzyzewski
Gość
k.krzyzewski

Nie ma się do czego przypierniczyć!

grazku
Gość
grazku

Kiedys zastanawialam sie kto w ogole bierze pozyczki, przeciez jak sie potrzebuje kasy to mozna pozyczyc od rodziny, znajomych, przyjaciol… pozniej sama znalazlam sie w takiej sytuacji, ze potrzebowalam szybko gotowki, zaczelam dzwonic po znajomychi rodzinie- i nagle wszystkim przykro ale albo dziecko na wycieczke szkolna jedzie, albo ktos telewizor kupil, albo to po swietach nie maja kasy, albo dziecko ma urodziny i nagle nikt nie moze pozyczyc wiecej niz 200zl ale nie mozna miec do nikogo pretensji- sama wıem jak jest i nie raz bylo tak, ze do mnie dzwonili i tez nie mialam pozyczyc. takie czasy. Wzielam pozyczke…… Czytaj więcej »

winfried
Gość
winfried

Kasa błyskawicznie wpada na konto. Godzina od złożena wnosku i kasa jest.

sosna16
Gość
sosna16

Dają do czasu. Pięć spłaconych pożyczek, każda w terminie- nagle Odmowa! BIK czysty. Dłuższa współpraca nie wchodzi w grę . DNO I WODOROSTY.

kasia1303
Gość
kasia1303

Godna uwagi potrzebne więc bierz pożyczkę w Solven

kajoj
Gość
kajoj

Konsultanci rozłączają się zanim zdąży się coś odpowiedzieć, niemila obsługa, nie polecam.

maciej.laskowski
Gość
maciej.laskowski

Aktualny wygląd sprawy na dzien dzisiejszy ( co sie zmieniło ): Powróciła opcja przedłużenia umowwy . Niby na plus , w opcjach 3x 30 dni . wczesniej: 5900 do spłaty , przedłuzenie na 30 dni 1220 zł – 900 spłata prowizji , 320 przedłyzenie – czyli po przedłuzeniu zostaje nam 5000 do spłaty , koszt 2 i 3 przedluzenia 320 zł. Teraz : 5900 do spłaty , przedłużenie na 30 dni 1220 – 0 spłata prowizji , 1220 Przedłuzenie , zostaje nam cała kwota do spłaty 5900. Mozliwosc przedłuzania 2i 3 raz – Brak. odrazu zadzwonilem by przeksiegowali przedłuzenie na…… Czytaj więcej »

kendro.warszawa
Gość
kendro.warszawa

Witam! Czy podawanie firmie numeru klienta i hasła na konto do swojego banku nie jest oszustwem? Pozdrawiam.

krzysztof.krykowski
Gość
krzysztof.krykowski

Oferta faktycznie dobra, ale z tym najlepsza na rynku to chyba juz lekka przesada.

officepl
Gość
officepl

Gówno firma z investorami z litwy !O ile mozna nazwac 50 ludzi z wkladem 5000pln kazdy inwestorami !Kpina i szambo w wykonaniu mantasisasuw kuntasisosasuw !Takie gówno nie powinno byc WOGULE wpuszczane na rynek !

apk-solaris
Gość
apk-solaris

Nawet 5000 zł dla stałych klientów? Z Solven to możliwe. Pożyczkę otrzymałam szybko i bez zbędnych formalności.

spgbit
Gość
spgbit

hehe, to chyba trzeba mieć krótką pamięć ???? u mnie w niecałe dwa kwadranse był telefon, także bardzo szybko działają, i ogólnie dla mnie ok firma, nie zauważyłem żadnych niedopatrzeń

stone1
Gość
stone1

Nie polecam nikomu współpracy z tą firmą. Zarejestrowałam się na ich stronie i dwa razy dostałam odmowę. Nie mam żadnych zaległości w biurach dłużników, mam stałych, udokumentowany dochód. Jak brałam w innych firmach to bez problemu, tu zdecydowałam się tylko dla bezpłatnej pożyczki. Za trzecim podejściem dostałam 500 zł na 30 dni, spłaciłam tydzień przed końcem terminu. Ostatnio jak chciałam drugą pożyczkę w kwocie 1200 zł to po pięciu minutach dostałam odmowę bo mam wg nich złą sytuację. Rozumiem żebym miała jakieś wpisy w biurach dłużników, ale skąd wiadomość że mam złą sytuację skoro od udzielenia poprzedniej się nic nie…… Czytaj więcej »

spatela
Gość
spatela

Szybko zwięźle i na temat

hako1
Gość
hako1

Trzykrotnie odmówili mi udzielenia pożyczki. Porażka.

karaya
Gość
karaya

firma pomylka…splacielm pozyczke przed terminem. potrzebowalem kolejnej i odmowa….coz Vivus udzielil bez problemu. Tak sie traci klinetow

gargi30
Gość
gargi30

Kazali mi czekać kilka dni na kase- zecydowanie nie jest to szybka pożyczka!

dominikabiuro
Gość
dominikabiuro

Solven ma dobre warunki, bralem pozyczke jakis czas temu, juz posplacalem wszystko, mialem akurat dobrego opiekuna, wszystko dobrze wytlumaczone nic sie nie zmienilo w trakcie

meglew
Gość
meglew

to nie jest bank, banki sa gorsze czekasz bog wie ile i nie wiadomo na co im tyle dokumentów. W Solven wszystko idzie sprawnie, pozyczka jest na dowód, nie ma tej masy dokumentow i kasa jest duzo szybciej

balonus
Gość
balonus

Solven nie sprawdza w BIK ???? Dosatałem pożyczkę mimo zadłużenia gdzie indziej. Uratowany ! ????

aturek
Gość
aturek

Kocham swoje dziecko najbardziej na świecie i przyjemnością jest spełnniać jego marzenia dlatego też gdy brakowało odpowiedniej kwoty by zrealizować idealny prezent urodzinowy nie zastanawiałem się, ani chwili tylko wziąłem pożyczkę. Wybór padł na Solven bo maa dużą przyznawalność. Pieniądze bardzo szybko były na koncie dzięki czemu mogłem wszystko zrealizować na czas.

tomasz.proc
Gość
tomasz.proc

NAJLEPSI z najlepszych.