Smart Pożyczka

Opis produktu Smart Pożyczka

Smart Pożyczka jest częścią międzynarodowej grupy finansowej UAB Aventus Capital. Powstała na Litwie w 2010 roku. Na polskim rynku z powodzeniem działa już od kilku lat. Właścicielem portalu jest Aventus Group Sp. z o.o. Siedziba firmy mieści się w Białymstoku. Jest ona również właścicielem innego znanego portalu pożyczkowego, Pożyczka Plus. Firma Aventus Group Sp. z o. o. jest wyłącznie pośrednikiem kredytowym, zajmuje się sprzedażą pożyczek, przygotowaniem oferty, umów i ich zawieraniem. Na umowie pożyczkowej będą widnieć dane innych podmiotów. Firma współpracuje z LTU Finance Sp. z o. o. oraz z PIXO Sp. z o. o. Obie firmy siedziby mają w Białymstoku. Oprócz Polski, pożyczki oferowane są w takich państwach jak: Litwa, Czechy, Łotwa, Kazachstan, Gruzja, Mołdawia, Dania.

Smart Pożyczka jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych oraz Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Wpisana jest do Rejestru Firm Pożyczkowych. Posiada też Certyfikat Rzetelności. W 2016 roku otrzymała Medale Polskiej Przedsiębiorczości, w kategoriach Profesjonalna Obsługa Roku, E- pożyczka roku, Lider szybkich pożyczek.

Koszty pożyczki w Smart Pożyczka

Za pierwszą pożyczkę w Smart Pożyczka nie zapłacisz ani grosza, pod warunkiem, że nie spóźnisz się ani jednego dnia ze spłatą. W innym razie poniesiesz standardowe opłaty. Pożyczka w kwocie 1000 zł z okresem spłaty 30 dni będzie kosztowała 282.22 zł, w tym odsetki stanowią 8,22 zł, a prowizja 274 zł.
Darmowa pożyczka w maksymalnej kwocie 3 tys zł na miesiąc, niespłacona w terminie, będzie kosztowała 847.66 zł. Z tego 24.66 zł stanowią odsetki, a 823 zł prowizja.
Pożyczka w maksymalnej kwocie 7 tys zł na 30 dni, kosztuje 1979,53 zł. Odsetki wynoszą 57.53 zł, a prowizja 1922 zł.
Smart Pożyczka nie tylko chce przyciągnąć nowych klientów, pierwszą darmową pożyczką, ale dba również o lojalnych pożyczkobiorców. W ramach programu lojalnościowego, z każdą spłaconą pożyczką, klient pokonuje kolejne szczeble i zyskuje coraz wyższy rabat, który może wynosić 25%. Jest pięć poziomów, od srebrnego klienta (rabat 5%), przez złotego (10%), VIP (15%), Premium (20%) po royal klienta (25%). Najwyższy status osiągają klienci, którzy spłacili terminowo osiem wcześniejszych pożyczek. Opóźnienia w spłacie powodują spadek o jedną pozycję w statusie lojalnego klienta.


Rodzaje pożyczek w Smart Pożyczka

Marka oferuje szybkie pożyczki przez internet z krótkim okresem spłaty. Maksymalna kwota pożyczek w Smart Pożyczka to 7 tys zł.

Do nowych klientów skierowana jest promocja pierwsza darmowa pożyczka. Maksymalna kwota chwilówki bez kosztów to 3 tys zł. Pożyczkę musisz spłacić najpóźniej do 30 dni. Do wyboru masz pięć terminów spłaty: 10, 15, 20, 25, 30 dni. Przekroczenie terminu spłaty wiąże się z naliczeniem dodatkowych opłat (takich samych, jak przy standardowej pożyczce).

Kwota 7 tys zł oferowana jest dopiero po ośmiu spłaconych pożyczkach. Z każdą kolejną pożyczką oferowana jest wyższa kwota. Klient, dzięki terminowej spłacie zobowiązań, buduje swoją wiarygodność.

Firma ma w swojej ofercie opcję refinansowania pożyczki. Przy pierwszej, darmowej chwilówce, jest możliwość przedłużenia terminu raz, o okres na jaki została wzięta. Stali klienci nie mogą skorzystać już z tej opcji i pozostaje im refinansowanie pożyczki, czyli zaciągnięcie kolejnego zobowiązania w firmie współpracującej ze Smart Pożyczka, w celu spłacenia poprzedniej. Umowa podpisywana jest na taki sam okres, jak przy wcześniejszym zobowiązaniu.

Smart Pożyczka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Smart Pożyczka <<

Smart Pożyczka - Dane firmy

Aventus Group Sp. z o.o.

NIP9662029390
REGON200358089
KRS355948
Kapitał zakładowy1 500 000,00 zł

Smart Pożyczka Dane kontaktowe

Kard. St. Wyszyńskiego 2B
15-888 Białystok

Telefon: 858710049

Email: info@smartpozyczka.pl

WWW: www.smartpozyczka.pl

Godziny otwarcia Smart Pożyczka

Poniedziałek - Piątek: 7:30 - 21:00
Sobota - Niedziela: 9:00 - 19:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Smart Pożyczka

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę w Smart Pożyczka, nie możesz być wpisany do żadnego rejestru dłużników, musisz mieć minimum 19 lat i nie więcej niż 73 lata. Proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty:
• zaznacz kwotę i okres spłaty,
• wypełnij krótki formularz rejestracyjny,
• dokonaj ekspresowej weryfikacji,
• poczekaj na decyzję.
Po zarejestrowaniu się na stronie, system wysyła tymczasowe hasło, które wraz z nr Pesel posłużą do zalogowania się na konto. Po pierwszym logowaniu zmień hasło i złóż wniosek o pożyczkę.
Smart Pożyczka umożliwia ekspresową weryfikację przez Kontomatik. System loguje się na Twoje konto bankowe, pobierając dane osobowe, adresowe oraz historię transakcji. Na tej podstawie potwierdzane są dane, ale także sprawdzana jest zdolność do zaciągnięcia pożyczki. Usługa Kontomatik jest bezpieczna, nie musisz obawiać się, że dane do konta trafią w niepowołane ręce. Dzięki tej aplikacji oszczędzasz czas, nie musisz czekać, aż pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie firmy, nie musisz też we wniosku podawać szeregu informacji, gdyż zdolność kredytowa oceniana jest na tej podstawie.
O kolejną pożyczkę w Smart Pożyczka możesz wnioskować przez profil klienta bądź przez telefon.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Smart Pożyczka <<

Wady i zalety pożyczki w Smart Pożyczka

Zalety:

• wysoka kwota darmowej pożyczki,
• ekspresowa weryfikacji danych,
• możliwość wnioskowania bez posiadania grosza na koncie,
• krótki formularz rejestracyjny,
• duże rabaty na pożyczki dla stałych klientów,
• pracują siedem dni w tygodniu,
• mają rachunki w kilku bankach,
• możliwość przedłużenia okresu spłaty,
• opcja refinansowania przy kolejnych pożyczkach.

Wady:

• tylko 5 okresów spłaty do wyboru,
• najwyższa kwota dostępna dopiero przy dziewiątej pożyczce,
• nie akceptują obecności na listach dłużników.

Smart Pożyczka Opinie


Smart Pożyczka Opinie


23
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
kopytt91
Gość
kopytt91

Bez zawilosci i szybko! bardzo fajny kontakt. Wszystko internetowo. Poleconko.

alain.spang
Gość
alain.spang

Czy wpisuja do Bik?

jwkarczma
Gość
jwkarczma

Smart pożyczka uczciwie podchodzi do klientów.

wspolnota
Gość
wspolnota

Superancka firma z mega dobrą ofertą!

s_senator
Gość
s_senator

Najlepsza firma pożyczkowa w tym kraju. Zapewniam, że drugiej tak dobrej firmy nie ma!!!

e-mail-agusia072
Gość
e-mail-agusia072

Cieszę się, że wziąłem pożyczkę właśnie tutaj. Pożyczkę przyznano mi w kwocie, o którą wnioskowałem, a spłatę rozłożono mi na takie raty jakie chciałem. Na uwagę też zasługuje prędkość z jaką przyznano mi pożyczkę – włącznie ze złożeniem wniosku zajęło mi to dzień. Polecam

bari
Gość
bari

Darmowa pożyczka- to lubię.

miszla
Gość
miszla

LUDZIE NIE DAWAJCIE SIĘ NACIĄGAĆ ja wziołem 4.000zł a muszę oddać niecałe 15.000zł zdzierstwo

beaset
Gość
beaset

firma bardzo uczciwa, na wszystkie zadane przeze mnie pytania otrzymałem rzetelną odpowiedzi. Firma nie oszukuje- wszytskie informacje znajdują się w regulaminie, jak komuś nie chce sie czytać to polecam infolinie- szybka odpwoedz na każde pytanie. Super firma.

jkow77
Gość
jkow77

nie jest najgorzej

kibice-lechii
Gość
kibice-lechii

Ponizej poziomu…. dostałam, dokonałam przedłużenia. Zmienili bank więc nie mogłam dokonać przedłużenia na ten sam bank bo dostepne były mbank i bgk. Więc dopiero następnego następnego dnia od wymagalnosci dostaną środki. I następnego dnia smsy , maile , telefon , potem znów telefon że uchylam się od spłaty. Ja pier….e. Nie moja wina że zmienili nr konta A ja już windykacja mam taką za 500 zł jakbym była dluzna od 6 roku to najmniej 50 tyś. Spłaca im za 2 tyg całość i czesc. Nie polecam

grban
Gość
grban

pożyczka łatwa, ale spóżnisz sie ze spłatą to nie ma zmiłuj się,musyisz oddać całość, bez możliwośsci przedłużenia. prawie natychmiast , inaczej do windykacji,żadnej polubownej splaty w ratach.całość albo windukacja i BIK

consistent
Gość
consistent

U mnie też tak było że nagle wypadł wydatek a w portfelu było 200 zl i rób człowieku co chcesz. No i wziąłem. Świat sie nei zawalił. Oddałem i jestem ogolnie zadowolony. Nie lichwa i nie jakas firma krzak. mozna śmiało brać

miwen
Gość
miwen

Bardzo dobra pożyczka z 0 zł na 30 dni

s28andra
Gość
s28andra
Ocena :
     

Firma jest jak najbardziej ok, a teraz widziałam reklamę ze nawet na 45 dni pożyczają kasę. Także to jest dopiero niezła opcja!

rude_teacher
Gość
rude_teacher
Ocena :
     

jak widać po ofercie niesamowicie atrakcyjna cenowo. Jednak w firmie panuje bałagan i mam wrażenie, że “coś” ich przerosło. Tłumaczenia są nie jasne- kilka razy wysłany grosz się nie zaksięgował, czy sugerowanie, że ktoś się posłużył danymi i człowiek widnieje w którejś z baz ( jak się okazało po sprawdzeniu przez oficjalny bank w żadnej bazie nie widnieje), wiec może warto powiedzieć , że nie udzielą kredytu , bo nie- mają przecież taką możliwość. Aż się boje pomyśleć jak im spłaty, podobnie jak grosze nie będą się chciały księgować ;).

domwczasowyzuraw
Gość
domwczasowyzuraw
Ocena :
     

banda oszustów. Nie polecam! Wyludzacze danych!

coniw
Gość
coniw
Ocena :
     

czego chciec wiecej?

akamzelewski
Gość
akamzelewski
Ocena :
     

Zawsze mogę na Was liczyć-a przy budowie to ważna sprawa!Dziękuję.

cbs.dlug
Gość
cbs.dlug
Ocena :
     

ka powiem tyle najlepsza firma jaka znam nie mam migdy zadnego problemu jesli.potrzebuje gotowki firma godna polecenia i zaufania i potrafia zadbac o klienta

olimp1
Gość
olimp1
Ocena :
     

Jestem zadowolona z pożyczki w Smart pożyczkaie – całkiem fajnie to wygląda bo jest szybka i bez problemu przysłana. także bardzo sobie chwalę.

agnieszka.t.
Gość
agnieszka.t.
Ocena :
     

Najlepsza firma pozyczkowa z jaką miałam do czynienia. Pożyczka szybka, tyle ile chciałam.Pozdrawiam:)

aga.barcik
Gość
aga.barcik
Ocena :
     

Hehe 15minur i juz maja,zlodzieje dane wyludzone bankruty potwierdzam szkoda czasu pani ktora tam pracuje niedorozwoj umyslowy

adiunkt
Gość
adiunkt
Ocena :
     

dziwne bo ja widze na stronie ze jest informacja o przedluzeniu, widac ze nie umiesz czytac czlowieku wiec zapraszam do szkoly

p.hawalej
Gość
p.hawalej
Ocena :
     

Smart pożyczka oceniam w skali od 1 do 10 na 11+

swita
Gość
swita
Ocena :
     

no firma Smart pożyczka jest bardzo ok! szybko, długi okres spłaty i wygoda!

fag
Gość
fag
Ocena :
     

Świetna oferta, od lat najlepsi.

Jolla12
Gość
Jolla12
Ocena :
     

Co to za firma! Pierwszą pożyczkę spłaciłam w terminie, a drugiej już mi chcą udzielić! Chamstwo na najwyższym poziomie.

Daniel1990
Gość
Daniel1990
Ocena :
     

Firma bardzo dobrze wypada w rankingach. Dla mnie ta opcja okazała się najkorzystniejsza ze wszytskich, które rozważałem. Polecam bardzo.

zoRRo
Gość
zoRRo
Ocena :
     

Wszystko OK. Nie było problemów. Polecam

Paweł
Gość
Paweł
Ocena :
     

Szybko, sprawnie i bezboleśnie 😉 Jedynym minusem według mnie są okresy spłaty kredytu, bo mamy tylko pięć do wyboru.