Smart Pożyczka

Opis produktu Smart Pożyczka

Smart Pożyczka jest częścią międzynarodowej grupy finansowej UAB Aventus Capital. Powstała na Litwie w 2010 roku. Na polskim rynku z powodzeniem działa już od kilku lat. Właścicielem portalu jest Aventus Group Sp. z o.o. Siedziba firmy mieści się w Białymstoku. Jest ona również właścicielem innego znanego portalu pożyczkowego, Pożyczka Plus. Firma Aventus Group Sp. z o. o. jest wyłącznie pośrednikiem kredytowym, zajmuje się sprzedażą pożyczek, przygotowaniem oferty, umów i ich zawieraniem. Na umowie pożyczkowej będą widnieć dane innych podmiotów. Firma współpracuje z LTU Finance Sp. z o. o. oraz z PIXO Sp. z o. o. Obie firmy siedziby mają w Białymstoku. Oprócz Polski, pożyczki oferowane są w takich państwach jak: Litwa, Czechy, Łotwa, Kazachstan, Gruzja, Mołdawia, Dania.

Smart Pożyczka jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych oraz Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Wpisana jest do Rejestru Firm Pożyczkowych. Posiada też Certyfikat Rzetelności. W 2016 roku otrzymała Medale Polskiej Przedsiębiorczości, w kategoriach Profesjonalna Obsługa Roku, E- pożyczka roku, Lider szybkich pożyczek.

Koszty pożyczki w Smart Pożyczka

Za pierwszą pożyczkę w Smart Pożyczka nie zapłacisz ani grosza, pod warunkiem, że nie spóźnisz się ani jednego dnia ze spłatą. W innym razie poniesiesz standardowe opłaty. Pożyczka w kwocie 1000 zł z okresem spłaty 30 dni będzie kosztowała 282.22 zł, w tym odsetki stanowią 8,22 zł, a prowizja 274 zł.
Darmowa pożyczka w maksymalnej kwocie 3 tys zł na miesiąc, niespłacona w terminie, będzie kosztowała 847.66 zł. Z tego 24.66 zł stanowią odsetki, a 823 zł prowizja.
Pożyczka w maksymalnej kwocie 7 tys zł na 30 dni, kosztuje 1979,53 zł. Odsetki wynoszą 57.53 zł, a prowizja 1922 zł.
Smart Pożyczka nie tylko chce przyciągnąć nowych klientów, pierwszą darmową pożyczką, ale dba również o lojalnych pożyczkobiorców. W ramach programu lojalnościowego, z każdą spłaconą pożyczką, klient pokonuje kolejne szczeble i zyskuje coraz wyższy rabat, który może wynosić 25%. Jest pięć poziomów, od srebrnego klienta (rabat 5%), przez złotego (10%), VIP (15%), Premium (20%) po royal klienta (25%). Najwyższy status osiągają klienci, którzy spłacili terminowo osiem wcześniejszych pożyczek. Opóźnienia w spłacie powodują spadek o jedną pozycję w statusie lojalnego klienta.


Rodzaje pożyczek w Smart Pożyczka

Marka oferuje szybkie pożyczki przez internet z krótkim okresem spłaty. Maksymalna kwota pożyczek w Smart Pożyczka to 7 tys zł.

Do nowych klientów skierowana jest promocja pierwsza darmowa pożyczka. Maksymalna kwota chwilówki bez kosztów to 3 tys zł. Pożyczkę musisz spłacić najpóźniej do 30 dni. Do wyboru masz pięć terminów spłaty: 10, 15, 20, 25, 30 dni. Przekroczenie terminu spłaty wiąże się z naliczeniem dodatkowych opłat (takich samych, jak przy standardowej pożyczce).

Kwota 7 tys zł oferowana jest dopiero po ośmiu spłaconych pożyczkach. Z każdą kolejną pożyczką oferowana jest wyższa kwota. Klient, dzięki terminowej spłacie zobowiązań, buduje swoją wiarygodność.

Firma ma w swojej ofercie opcję refinansowania pożyczki. Przy pierwszej, darmowej chwilówce, jest możliwość przedłużenia terminu raz, o okres na jaki została wzięta. Stali klienci nie mogą skorzystać już z tej opcji i pozostaje im refinansowanie pożyczki, czyli zaciągnięcie kolejnego zobowiązania w firmie współpracującej ze Smart Pożyczka, w celu spłacenia poprzedniej. Umowa podpisywana jest na taki sam okres, jak przy wcześniejszym zobowiązaniu.

Smart Pożyczka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Smart Pożyczka <<

Smart Pożyczka - Dane firmy

Aventus Group Sp. z o.o.

NIP9662029390
REGON200358089
KRS355948
Kapitał zakładowy1 500 000,00 zł

Smart Pożyczka Dane kontaktowe

Kard. St. Wyszyńskiego 2B
15-888 Białystok

Telefon: 858710049

Email: info@smartpozyczka.pl

WWW: www.smartpozyczka.pl

Godziny otwarcia Smart Pożyczka

Poniedziałek - Piątek: 7:30 - 21:00
Sobota - Niedziela: 9:00 - 19:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Smart Pożyczka

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę w Smart Pożyczka, nie możesz być wpisany do żadnego rejestru dłużników, musisz mieć minimum 19 lat i nie więcej niż 73 lata. Proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty:
• zaznacz kwotę i okres spłaty,
• wypełnij krótki formularz rejestracyjny,
• dokonaj ekspresowej weryfikacji,
• poczekaj na decyzję.
Po zarejestrowaniu się na stronie, system wysyła tymczasowe hasło, które wraz z nr Pesel posłużą do zalogowania się na konto. Po pierwszym logowaniu zmień hasło i złóż wniosek o pożyczkę.
Smart Pożyczka umożliwia ekspresową weryfikację przez Kontomatik. System loguje się na Twoje konto bankowe, pobierając dane osobowe, adresowe oraz historię transakcji. Na tej podstawie potwierdzane są dane, ale także sprawdzana jest zdolność do zaciągnięcia pożyczki. Usługa Kontomatik jest bezpieczna, nie musisz obawiać się, że dane do konta trafią w niepowołane ręce. Dzięki tej aplikacji oszczędzasz czas, nie musisz czekać, aż pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie firmy, nie musisz też we wniosku podawać szeregu informacji, gdyż zdolność kredytowa oceniana jest na tej podstawie.
O kolejną pożyczkę w Smart Pożyczka możesz wnioskować przez profil klienta bądź przez telefon.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Smart Pożyczka <<

Wady i zalety pożyczki w Smart Pożyczka

Zalety:

• wysoka kwota darmowej pożyczki,
• ekspresowa weryfikacji danych,
• możliwość wnioskowania bez posiadania grosza na koncie,
• krótki formularz rejestracyjny,
• duże rabaty na pożyczki dla stałych klientów,
• pracują siedem dni w tygodniu,
• mają rachunki w kilku bankach,
• możliwość przedłużenia okresu spłaty,
• opcja refinansowania przy kolejnych pożyczkach.

Wady:

• tylko 5 okresów spłaty do wyboru,
• najwyższa kwota dostępna dopiero przy dziewiątej pożyczce,
• nie akceptują obecności na listach dłużników.


Smart Pożyczka Opinie


4
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Jolla12
Gość
Jolla12
Ocena :
     

Co to za firma! Pierwszą pożyczkę spłaciłam w terminie, a drugiej już mi chcą udzielić! Chamstwo na najwyższym poziomie.

Daniel1990
Gość
Daniel1990
Ocena :
     

Firma bardzo dobrze wypada w rankingach. Dla mnie ta opcja okazała się najkorzystniejsza ze wszytskich, które rozważałem. Polecam bardzo.

zoRRo
Gość
zoRRo
Ocena :
     

Wszystko OK. Nie było problemów. Polecam

Paweł
Gość
Paweł
Ocena :
     

Szybko, sprawnie i bezboleśnie 😉 Jedynym minusem według mnie są okresy spłaty kredytu, bo mamy tylko pięć do wyboru.