Kuki

Opis produktu Kuki

Kuki to młoda marka na rynku pożyczek pozabankowych, ale oferowane przez nią pożyczki są dużą konkurencją dla największych graczy na rynku. Należy do Fincapital z o. o. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Jednak firma ta nie udziela pożyczek, a jest jedynie pośrednikiem pomiędzy instytucją pożyczkową a klientem. Zatem na umowie pożyczkowej będą widniały inne dane. Fincapital współpracuje z Ducatos Sp. z o. o. Jej siedziba również znajduje się w Warszawie. Kuki jest więc kolejną marką na rynku szybkich pożyczek, która jest wyłącznie pośrednikiem. Marka stawia na jasne i proste zasady pożyczania, o czym świadczy już przejrzysta i zachęcająca do pozostania strona internetowa. Zasady pożyczania są podobne jak w innych firmach pożyczkowych, ale są też rzeczy, które wyróżniają ją na tle konkurencji i przechylają szalę w jej stronę. Firma stawia na budowanie długofalowych relacji z klientami, zachęcając niskimi kosztami pożyczek dla stałych klientów i pierwszą darmową pożyczką dla nowych.

Kuki od 2018 roku jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Firma jest godna zaufania, co potwierdzają również jej klienci.

Koszty pożyczki w Kuki

Pożyczka dla nowych klientów, spłacona w terminie, nie będzie kosztowała ani grosza. Jeśli jednak spóźnisz się ze spłatą, naliczone zostaną standardowe koszty. Przy pożyczce na kwotę 1000 zł z okresem spłaty 30 dni, będzie to 210 zł, prowizja wyniesie 201,78 zł a odsetki 8,22 zł.
Pożyczka w kwocie 3 tys zł z okresem spłaty 30 dni to koszt 630 zł. Prowizja będzie wynosiła 605,34 zł, natomiast odsetki 24,66 zł.
Stali klienci mogą pożyczyć do 10 tys zł. Ile przyjdzie zapłacić za pożyczki w wyższych kwotach w Kuki? 7 tys zł z okresem spłaty 30 dni to koszt 1469 zł, z czego 1412,37 zł stanowi prowizja, 57,53 zł odsetki.
Pożyczając maksymalną kwotę 10 tys zł na 30 dni, zapłacisz za pożyczkę 2099,90 zł. Z tego 2017,71 zł stanowi prowizja, natomiast odsetki 82,19 zł.
Kuki umożliwia przedłużenie okresu spłaty, również pierwszej darmowej pożyczki. Ją możesz przedłużyć dwukrotnie, każdą kolejną tylko raz. Termin spłaty możesz przesunąć o 7, 14, 30 dni.
Koszt przedłużenia terminu spłaty pożyczki w kwocie 1000 zł na 7 dni to 77 zł, na 14 dni 85 zł, a na 30 dni to 102 zł.
Przy pożyczce na 3 tyś zł, zmiana terminu spłaty o tydzień będzie kosztowała 231 zł, o dwa tygodnie 255 zł, a o miesiąc 306 zł.


Rodzaje pożyczek w Kuki

Kuki oferuje typowe szybkie pożyczki na okres maksymalnie jednego miesiąca. Zaskakująca jest wysoka kwota pożyczek dla stałych klientów. Osoby, które terminowo regulują zobowiązania, mogą pożyczyć do 10 tys zł. Jest to jedna z najwyższych kwot na rynku, jeśli chodzi o chwilówki. Otrzymanie takiej kwoty wymaga posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej. Należy pamiętać, że czas spłaty pożyczki w Kuki to 30 dni. A więc najwyższe kwoty pożyczek zarezerwowane są wyłącznie dla osób, które osiągają wysokie dochody.

Dla nowych klientów przygotowana jest pożyczka promocyjna. Osoby, które nie korzystały wcześniej z pożyczek w Kuki, mogą wnioskować o kwotę do 3 tys zł, bez ponoszenia żadnych kosztów. A minimalna kwota pożyczki to 200 zł. Jednym z głównych warunków promocji jest spłata pożyczki w terminie określonym w umowie. Przelew wysłany po tym terminie, wiąże się z naliczenie standardowych kosztów pożyczki.

Jeśli chodzi o okres spłaty, to firma jest bardzo elastyczna w tym zakresie. Klient może wybrać dowolną ilość dni, od 1 do 30. Możesz więc wziąć pożyczkę na trzy dni, gdy do wypłaty tyle pozostaje bądź na 30 dni, gdy potrzebujesz więcej czasu. Bardzo wygodne rozwiązanie, które nie generuje dodatkowych kosztów, związanych z koniecznością wyboru dłuższego okresu spłaty.

Kuki oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Kuki <<

Kuki - Dane firmy

Fincapital Sp. z o.o.

NIP7010642695
REGON366100525
KRS0000653383
Kapitał zakładowy5 000 zł

Kuki Dane kontaktowe

Postępu 18B
02-676 Warszawa

Telefon: 223499410

Email: info@kuki.pl

WWW: www.kuki.pl

Godziny otwarcia Kuki

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00
Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Kuki

O pożyczkę wnioskować mogą osoby w wieku 20-75 lat, które mają ważny dowód osobisty, konto w banku z dostępem online oraz telefon komórkowy.
Pożyczka w kilku krokach:
• zaznacz kwotę pożyczki oraz okres spłaty,
• kliknij Weź pożyczkę i wypełnij formularz rejestracyjny,
• przelej jeden grosz w celu weryfikacji danych,
• poczekaj na decyzję.
Formularz rejestracyjny na stronie Kuki jest bardzo krótki, do jego wypełnienia wystarczy mieć dowód osobisty pod ręką. Firma nie wymaga zaświadczeń o dochodach. W formularzu musisz podać rodzaj dochodu, miesięczny przychód i wydatki. Za to nie musisz podawać danych pracodawcy.
Przy weryfikacji danych istotne znaczenie ma wpisanie poprawnego tytułu przelewu. Bez tego nie zostanie właściwie zaksięgowany. Musisz wpisać: ‘Potwierdzam Warunki Umowy Pożyczki Kuki.pl (swój Pesel)’. Przelew musi być wysłany z rachunku osoby składającej wniosek. I na ten rachunek zostanie przesłana pożyczka.
Kuki ma konta w kilku największych bankach, dzięki czemu jest duża szansa, że masz w jednym z nich, a to oznacza, że pożyczka szybko wpłynie na Twoje konto. Na stronie Kuki można przeczytać, że pieniądze będą na Twoim rachunku nawet w 15 minut od wydania pozytywnej decyzji. A jeśli masz konto w innym banku, na pieniądze trzeba będzie poczekać do dnia następnego, co zależy od sesji w Twoim banku. Sprawdzisz to na stronie Kuki.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Kuki <<

Wady i zalety pożyczki w Kuki

Zalety:

• wysoka kwota darmowej pożyczki,
• wysokie kwoty pożyczek dla stałych klientów,
• krótki formularz rejestracyjny,
• pracują siedem dni w tygodniu,
• możliwość szybkiego kontaktu przez czat na stronie,
• przejrzyste warunki,
• przedłużenie terminu spłaty,
• możliwość dopasowania terminu spłaty pożyczki do własnych potrzeb co do dnia,
• rachunki w 8 bankach,
• nie trzeba podawać danych pracodawcy.

Wady:

• dopiero od 20. roku życia,
• tylko do 75 lat,
• możliwość przedłużenia drugiej i kolejnej pożyczki tylko raz,
• brak możliwości weryfikacji bez przelewania grosza,
• opóźnienia w spłacie innych pożyczek, kredytów nie są akceptowane.

Kuki Opinie


Kuki Opinie


43
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
kompang
Gość
kompang

Jestem ich klientem dluzszy czas i co z tego ze oddaje zawsze przed czasem oni mi caly czas proponuja 400 zlotych smieszne wcale nie traktuja powaznie stalego klienta

p.karpinski
Gość
p.karpinski

potwierdzam ,to szczera prawda

kyur4_th_ich
Gość
kyur4_th_ich

Oferta raczej droga- wiec mnie nie powalił cennik!

loblaz
Gość
loblaz

termin płatności przypadał w sobotę, przelew do nich doszedł do nich ok 12. Do tego czasu dostałem około 10 telefonów (litwa, chyba austria, zastrzeżony, kilka automatów jak to źle jest być dłużnikiem, 2 lub 3 konsultantów do mnie dzwoniło w tym czasie, pomimo że pierwszemu powiedziałem że przelew będzie lada chwila). Druga sytuacja, spóźniłem się ze spłatą 4 dni (płatność przypadała również w sobotę). we wtorek odebrałem telefon (do tego czasu miałem z 30 połączeń od nich). ustaliłem z Panią termin płatności, co prawda Pani uprzedziła mnie że moja pożyczka zostanie automatycznie refinansowana i jak spłacę w miarę szybko to…… Czytaj więcej »

owww
Gość
owww
Ocena :
     

Oferta najlepsza ze wszystkich. Numer jeden od lat.

morvana
Gość
morvana
Ocena :
     

Zdecydowanie jeszcze nigdy nie byłem tak mile zaskoczony praca firmy pożyczkowej. Szybko, profesjonalnie i z uśmiechem! Super! Polecam!

jako5
Gość
jako5
Ocena :
     

Mimo długów nie odmówiono mi pożyczki. Dla mnie to jest najlepszy wybór!

akors
Gość
akors
Ocena :
     

W kryzysowej sytuacji uratowali zastrzykiem gotówki, minimalne formalności, szybko i bez zbędnych pytań naprawdę polecam 🙂

dominik.kaznowski
Gość
dominik.kaznowski
Ocena :
     

godna polecenia firma pozyczkowa , wszytsko wytłumaczone jak nalezy ,przejrzyste warunki umowy a konsultanci bardzo pomocni

nema44
Gość
nema44
Ocena :
     

Przyznano mi tu jedynie 400zl, w Szybkiej Gotowce dostałem 1000 za darmo… no comments

Kazimierz
Gość
Kazimierz
Ocena :
     

Odradzam każdemu,byłem kilkukrotnie klientem Kuki,zawsze wywiązywałem się ze zobowiązań,kilka dni temu dostałem ofertę pożyczki ze zniżką 80%,chciałem skorzystać,jakie było moje zdziwienie,kiedy po kilku sekundach wyskoczyła mi odmowa.Zadzwoniłem do obsługi klienta z pytaniem o powód odmowy,niemiły pan burknął,żebym sobie odebrał pocztę i odłożył słuchawkę.Odebrałem pocztę i czytam ,że uważają,że będę miał trudności ze spłatą,ciekawe jak to wymyślili,nigdzie nie figuruję w BIKU,nikomu nie zalegam z płatnościami.Dla mnie to dno i wodorosty,nigdy więcej KUKI.

maciej.korkuc
Gość
maciej.korkuc

Najgorsza firma jaką może być sami złodzieje bierzesz 2500 A odajesz 7 tysięcy złodzieje jak chuj nie polecam to jest pożyczka haaa dla nich zarobek dla Was w plecy 7 tys

trafals
Gość
trafals
Ocena :
     

super firma zawsze mozna polegac i szybka wyplata pieniedzy!!! Splacam pozyczki zawsze terminowo a jak niemam kasy to zawsze mozna przedluzyc. Mila obsluga i kompetentni pracownicy zawsze pomoga!!! 10/10 polecam!!!

ulobla
Gość
ulobla
Ocena :
     

dają radę

aireving
Gość
aireving
Ocena :
     

Wyskoczył mi wyjazd, mega okazja i jka to w przypadku okazji bywa- trzeba się było szybko decydować. Wiedziałem, że czas mija, a ja potrzebowałem paru stówek- no i Kuki przyszli mi z pomocą. Kasa była na koncie błyskawicznie. Żadnych problemów, zbędnych pytań. To była bardzo słuszna decyzja. Kuki to świetna firma i wsyztskim ja polecam.

mt21308
Gość
mt21308
Ocena :
     

Korzystałam 4 razy z usług firm pożyczkowych, ale wrócilam tylko do nich. Ze wszytskich firm, w których brałam pożyczkę w Credit star jest zdecydowanie najmniej formalnosci, decyzja jest natychmiastowa, a kasa od razu na koncie- wiec jesli komus zalezy na czasie to zdecydowanie polecam wziasnie te firme. wszytsko do reki i bez zbednego trucia tyłka.

lis.tonosz
Gość
lis.tonosz
Ocena :
     

Najlepsi z najlepszych- niestety profesjonalizm nie jest darmowy.

sp1thj
Gość
sp1thj
Ocena :
     

Rodzina zawsze ostrzegała mnie przed pożyczkami pozabankowymi. Kiedy potrzebowałem trzech tysięcy na remont kotłowni zaproponowali pomoc. Wolałem poradzić sobie sam. Poszukałem, poczytałem i tak trafiłem do Kuki. Złożyłem wniosek kontaktowy a doradca zadzwonił do mnie już po kilku chwilach. Ta firma oferuje naprawdę bardzo elastyczne warunki spłaty, które można dopasować do swoich możliwości. Cały proces przebiega bardzo sprawnie i nie ma przy tym wielu formalności. Myślę, że naprawdę warto skorzystać z oferty Kuki kiedy przydarzą się nam jakieś nieoczekiwane wydatki.

calisto
Gość
calisto
Ocena :
     

Odradzam, 5 dni czekałem na decyzję i odmowa, we vivusie decyzja w 1 minutę i kasa w 5 minut, Kuki jak i pożyczkomat to dramat, zresztą już skończyłem z tymi „chwilówkami” bo to jest poniżej krytyki.

pkonczyk
Gość
pkonczyk
Ocena :
     

Szacunek dla firmy. świetna firma!

tramwaje
Gość
tramwaje
Ocena :
     

Pożyczkę wziąłem, bo potrzebowałem pieniędzy – jak każdy z nas. Natomiast spłaciłem ją jak najszybciej mogłem, trzymałem się terminów, jakie mi podano. Obyło się bez żadnych problemów. Z perspektywy czasu wiem, że pożyczkę w Kuki wziąłbym poraz drugi.

electro
Gość
electro
Ocena :
     

Cenowo jest serio tanio, a do tego jest szybko. Dla mnie to na serio super oferta. Polecam ją państwu z czystym sumieniem.

akulik
Gość
akulik
Ocena :
     

Szkoda czasu. Wyłudzanie danych…

kamanek1
Gość
kamanek1
Ocena :
     

bardzo szybka reakcja po złożeniu wniosku. Obsługa miła. Pieniądze na koncie jeszcze tego samego dnia. Ja sobie chwalę pożyczkę u nich i polecam wszytskim.

tiwek
Gość
tiwek
Ocena :
     

Jedna z najgorszych firm udzielających pożyczek. Horrendalne oprocentowanie oraz kwota ubezpieczenia. Ciągłe wizyty w placówkach oraz telefony na infolinię aby uzyskać informację o zwrocie kosztów ubezpieczenia po spłaceniu pożyczki w całości jednorazowo nic nie dają – nikt nic nie wie, każdy jest „niekompetentny do udzielania tego typu informacji”, tak więc świetnych pracowników zatrudniają – samych niekompetentnych. A pan Jerzy Kniaś, kierownik ma w zwyczaju odkładanie słuchawki, kiedy nie umie odpowiedzieć na zadane pytanie lub próbuje odpowiedzieć krzycząc na dzwoniącego. Brawo!!!! A i również ciągle zastraszanie. To jest sposób działania firmy Kuki.

kostejo
Gość
kostejo
Ocena :
     

pożyczkę uzyskałam od nich na prawdę bardzo szybko, nawet zaskoczona byłam bo myslalam ze z 3 dni będę musiała czekać. a tutaj minimum formalności,kasa na koncie, nic tylko brać:)

pesik
Gość
pesik
Ocena :
     

Nie polecam firma naciągane umowa spisywana w samochodzie u przedstawiciela spoznisz się nie daj boże z płatnością to wyzwania pani z windykacji która się nie przedstawia i odrazu na dzień dobry jedzie z tobą jak że ściera wyzwiska krzyki tag że radzę omijać szerokim łukiem NIE POLECAM

agiees
Gość
agiees
Ocena :
     

Firma idzie ramie w ramie z Vivusem i netcreditem. Zdecydowanie jedna z 3 najlepszych firm w Polsce!

aciddrinkers
Gość
aciddrinkers
Ocena :
     

oferta cenowo bardzo korzystna. To jedna z tych firm, która wie, że bez klienta długo nie pociągnie- więc ida klientowi mocno na reke.

vieloryb
Gość
vieloryb
Ocena :
     

Bardzo dobra firma.

aleksandra.king
Gość
aleksandra.king
Ocena :
     

Jak czlowiek nie ma od kogo pozyczyc to potrzebuje takich firm. Nie kumam ludzi, ktorzy maja problem z tym, ze trzeba oddac z procentem- kazdy chce zarobic- a moim zdaniem wcale nie jest to jakas straszna kasa. Takie zycie! Przynajmniej uczciwie mowiom ile pozniej trzeba oddac

monika_ludwis
Gość
monika_ludwis
Ocena :
     

Z reka na sercu moge polecic. Kasa po godzince byla na koncie. wsyztsko tak jak w umowie. nie bylo zadnych niespodzianek. naprawde super pozyczkodawca!

kgc
Gość
kgc
Ocena :
     

ty to pewnie jestes pracownikiem netcredit wiec twoja opinia nie jest obiektywna !

index
Gość
index
Ocena :
     

Kilka pożyczek już było wziętych. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Kuki jest jak najbardziej ok. Jedna z dwóch firm tego typu, z którymi nie ma żadnego problemu. Kasa w miarę szybko na koncie, nie wydzwaniają, nie wypisują, mówiąc krótko- nie zamęczają człowieka. Po prostu przelewają kasę i czekają na spłatę!

kachna
Gość
kachna
Ocena :
     

Moim zdaniem oferta jest świetna i wszytskim polecam Kuki.

bato3
Gość
bato3
Ocena :
     

chyba coś się Pani pomyliło, otóż żadnych zaświadczeń nie wymgagają

akomsta
Gość
akomsta
Ocena :
     

Firma numer jeden w Polsce. Działają szybko i uczciwie. 2000 zł przyznano mi bez problemu, pożyczka była darmowa, a pieniądze na koncie pod wieczór tego samego dnia, w którym złożyłem wniosek.

joanna.stankiewicz
Gość
joanna.stankiewicz
Ocena :
     

Korzystałam kilka razy i spłacałam przed czasem, ale teraz odmawiają, pomimo, że na pocztę przychodzą oferty. Nie polecam, nie polecam……

iod
Gość
iod
Ocena :
     

tu się chyba umieszcza tylko dobre opinie, wystawił opinię ,ale niestety chyba nie była odpowiednia dla Firmy, nie została odnotowana, Firma oszust

Damian
Gość
Damian
Ocena :
     

Pożyczkę można przedłużyć tylko raz. To najwiekszy minus.

Tess1980
Gość
Tess1980
Ocena :
     

Co ważne- dają możliwość przedłużenia pożyczki i to bez żadnych problemów. Wszystko szybko, a do tego obsluga na najwyzszym poziomie.

Magda
Gość
Magda
Ocena :
     

Pierwszą pożyczkę przyznali mi w wysokości tylko 400 zł pewnie z powodu wpisu do ERIF BIG, ale po spłaceniu w terminie limit podwyższyli do 1000 zł, odsetki nie są duże przy takiej kwocie i jest możliwość przedłużenia terminu spłaty, skorzystam jeszcze jeśli będę w potrzebie, szybki czas weryfikacji i przelewu. Ponadto nie dzwonią, a wszystko odbywa się online!

Daizy
Gość
Daizy
Ocena :
     

Wszystko spoko, tak jak w umowie. Jedynie czasami trudno jest się do nich dodzwonić…