Kuki

Opis produktu Kuki

Kuki to młoda marka na rynku pożyczek pozabankowych, ale oferowane przez nią pożyczki są dużą konkurencją dla największych graczy na rynku. Należy do Fincapital z o. o. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Jednak firma ta nie udziela pożyczek, a jest jedynie pośrednikiem pomiędzy instytucją pożyczkową a klientem. Zatem na umowie pożyczkowej będą widniały inne dane. Fincapital współpracuje z Ducatos Sp. z o. o. Jej siedziba również znajduje się w Warszawie. Kuki jest więc kolejną marką na rynku szybkich pożyczek, która jest wyłącznie pośrednikiem. Marka stawia na jasne i proste zasady pożyczania, o czym świadczy już przejrzysta i zachęcająca do pozostania strona internetowa. Zasady pożyczania są podobne jak w innych firmach pożyczkowych, ale są też rzeczy, które wyróżniają ją na tle konkurencji i przechylają szalę w jej stronę. Firma stawia na budowanie długofalowych relacji z klientami, zachęcając niskimi kosztami pożyczek dla stałych klientów i pierwszą darmową pożyczką dla nowych.

Kuki od 2018 roku jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Firma jest godna zaufania, co potwierdzają również jej klienci.

Koszty pożyczki w Kuki

Pożyczka dla nowych klientów, spłacona w terminie, nie będzie kosztowała ani grosza. Jeśli jednak spóźnisz się ze spłatą, naliczone zostaną standardowe koszty. Przy pożyczce na kwotę 1000 zł z okresem spłaty 30 dni, będzie to 210 zł, prowizja wyniesie 201,78 zł a odsetki 8,22 zł.
Pożyczka w kwocie 3 tys zł z okresem spłaty 30 dni to koszt 630 zł. Prowizja będzie wynosiła 605,34 zł, natomiast odsetki 24,66 zł.
Stali klienci mogą pożyczyć do 10 tys zł. Ile przyjdzie zapłacić za pożyczki w wyższych kwotach w Kuki? 7 tys zł z okresem spłaty 30 dni to koszt 1469 zł, z czego 1412,37 zł stanowi prowizja, 57,53 zł odsetki.
Pożyczając maksymalną kwotę 10 tys zł na 30 dni, zapłacisz za pożyczkę 2099,90 zł. Z tego 2017,71 zł stanowi prowizja, natomiast odsetki 82,19 zł.
Kuki umożliwia przedłużenie okresu spłaty, również pierwszej darmowej pożyczki. Ją możesz przedłużyć dwukrotnie, każdą kolejną tylko raz. Termin spłaty możesz przesunąć o 7, 14, 30 dni.
Koszt przedłużenia terminu spłaty pożyczki w kwocie 1000 zł na 7 dni to 77 zł, na 14 dni 85 zł, a na 30 dni to 102 zł.
Przy pożyczce na 3 tyś zł, zmiana terminu spłaty o tydzień będzie kosztowała 231 zł, o dwa tygodnie 255 zł, a o miesiąc 306 zł.


Rodzaje pożyczek w Kuki

Kuki oferuje typowe szybkie pożyczki na okres maksymalnie jednego miesiąca. Zaskakująca jest wysoka kwota pożyczek dla stałych klientów. Osoby, które terminowo regulują zobowiązania, mogą pożyczyć do 10 tys zł. Jest to jedna z najwyższych kwot na rynku, jeśli chodzi o chwilówki. Otrzymanie takiej kwoty wymaga posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej. Należy pamiętać, że czas spłaty pożyczki w Kuki to 30 dni. A więc najwyższe kwoty pożyczek zarezerwowane są wyłącznie dla osób, które osiągają wysokie dochody.

Dla nowych klientów przygotowana jest pożyczka promocyjna. Osoby, które nie korzystały wcześniej z pożyczek w Kuki, mogą wnioskować o kwotę do 3 tys zł, bez ponoszenia żadnych kosztów. A minimalna kwota pożyczki to 200 zł. Jednym z głównych warunków promocji jest spłata pożyczki w terminie określonym w umowie. Przelew wysłany po tym terminie, wiąże się z naliczenie standardowych kosztów pożyczki.

Jeśli chodzi o okres spłaty, to firma jest bardzo elastyczna w tym zakresie. Klient może wybrać dowolną ilość dni, od 1 do 30. Możesz więc wziąć pożyczkę na trzy dni, gdy do wypłaty tyle pozostaje bądź na 30 dni, gdy potrzebujesz więcej czasu. Bardzo wygodne rozwiązanie, które nie generuje dodatkowych kosztów, związanych z koniecznością wyboru dłuższego okresu spłaty.

Kuki oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Kuki <<

Kuki - Dane firmy

Fincapital Sp. z o.o.

NIP7010642695
REGON366100525
KRS0000653383
Kapitał zakładowy5 000 zł

Kuki Dane kontaktowe

Postępu 18B
02-676 Warszawa

Telefon: 223499410

Email: info@kuki.pl

WWW: www.kuki.pl

Godziny otwarcia Kuki

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00
Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Kuki

O pożyczkę wnioskować mogą osoby w wieku 20-75 lat, które mają ważny dowód osobisty, konto w banku z dostępem online oraz telefon komórkowy.
Pożyczka w kilku krokach:
• zaznacz kwotę pożyczki oraz okres spłaty,
• kliknij Weź pożyczkę i wypełnij formularz rejestracyjny,
• przelej jeden grosz w celu weryfikacji danych,
• poczekaj na decyzję.
Formularz rejestracyjny na stronie Kuki jest bardzo krótki, do jego wypełnienia wystarczy mieć dowód osobisty pod ręką. Firma nie wymaga zaświadczeń o dochodach. W formularzu musisz podać rodzaj dochodu, miesięczny przychód i wydatki. Za to nie musisz podawać danych pracodawcy.
Przy weryfikacji danych istotne znaczenie ma wpisanie poprawnego tytułu przelewu. Bez tego nie zostanie właściwie zaksięgowany. Musisz wpisać: ‘Potwierdzam Warunki Umowy Pożyczki Kuki.pl (swój Pesel)’. Przelew musi być wysłany z rachunku osoby składającej wniosek. I na ten rachunek zostanie przesłana pożyczka.
Kuki ma konta w kilku największych bankach, dzięki czemu jest duża szansa, że masz w jednym z nich, a to oznacza, że pożyczka szybko wpłynie na Twoje konto. Na stronie Kuki można przeczytać, że pieniądze będą na Twoim rachunku nawet w 15 minut od wydania pozytywnej decyzji. A jeśli masz konto w innym banku, na pieniądze trzeba będzie poczekać do dnia następnego, co zależy od sesji w Twoim banku. Sprawdzisz to na stronie Kuki.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Kuki <<

Wady i zalety pożyczki w Kuki

Zalety:

• wysoka kwota darmowej pożyczki,
• wysokie kwoty pożyczek dla stałych klientów,
• krótki formularz rejestracyjny,
• pracują siedem dni w tygodniu,
• możliwość szybkiego kontaktu przez czat na stronie,
• przejrzyste warunki,
• przedłużenie terminu spłaty,
• możliwość dopasowania terminu spłaty pożyczki do własnych potrzeb co do dnia,
• rachunki w 8 bankach,
• nie trzeba podawać danych pracodawcy.

Wady:

• dopiero od 20. roku życia,
• tylko do 75 lat,
• możliwość przedłużenia drugiej i kolejnej pożyczki tylko raz,
• brak możliwości weryfikacji bez przelewania grosza,
• opóźnienia w spłacie innych pożyczek, kredytów nie są akceptowane.


Kuki Opinie


4
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Damian
Gość
Damian
Ocena :
     

Pożyczkę można przedłużyć tylko raz. To najwiekszy minus.

Tess1980
Gość
Tess1980
Ocena :
     

Co ważne- dają możliwość przedłużenia pożyczki i to bez żadnych problemów. Wszystko szybko, a do tego obsluga na najwyzszym poziomie.

Magda
Gość
Magda
Ocena :
     

Pierwszą pożyczkę przyznali mi w wysokości tylko 400 zł pewnie z powodu wpisu do ERIF BIG, ale po spłaceniu w terminie limit podwyższyli do 1000 zł, odsetki nie są duże przy takiej kwocie i jest możliwość przedłużenia terminu spłaty, skorzystam jeszcze jeśli będę w potrzebie, szybki czas weryfikacji i przelewu. Ponadto nie dzwonią, a wszystko odbywa się online!

Daizy
Gość
Daizy
Ocena :
     

Wszystko spoko, tak jak w umowie. Jedynie czasami trudno jest się do nich dodzwonić…