ProFimo

Opis produktu ProFimo

W ofercie firmy Profimo znajdują się pożyczki ratalne do kwoty 2 500 zł na okres 18 miesięcy, oraz pożyczki samochodowe. Proces aplikowania o pieniądze odbywa się całkowicie online, bez uciążliwych formalności i konieczności wypełniania wielu dokumentów. Warto podkreślić, że weryfikacja tożsamości w Profimo może być przeprowadzona na dwa sposoby - tradycyjnym przelewem w wysokości 1 grosza lub za pomocą wygodnej aplikacji Kontomatik. Spółka Prometeusz Finanse z Kielc jest właścicielem marki Profimo.

Wymagania pożyczki w Profimo:

Wiek min. 18 lat
Stałe zameldowanie
Numer telefonu i adres e-mail
Konto w banku
Każda osoba, która ubiega się o pożyczkę na raty w Profimo, powinna spełnić kilka warunków. W sytuacji, gdy wnioskodawca nie zastosuje się do stawianych wymagań, pożyczkodawca może odmówić udzielenia pożyczki ratalnej. Co ciekawe, klienci nie muszą posiadać dowodu osobistego. O finansowanie w Profimo mogą się starać osoby, które mają:

Polskie obywatelstwo,
Ukończone min. 18 lat,
Aktualny, własny numer telefonu komórkowego,
Adres e-mail,
Konto w polskim banku,
Udokumentowany dochód,
Stałe zameldowanie.

Koszty pożyczki w ProFimo

Pożyczkodawca nalicza standardowe koszty, takie jak prowizja, odsetki. Prowizja stanowi pozaodsetkowy koszt pożyczki i ciąży na pożyczkobiorcy ze względu na przygotowanie, udzielenie i obsługę pożyczki wraz z weryfikacją zdolności kredytowej oraz wypłatą środków. Jej wysokość zależy od długości okresu kredytowania. Płatność prowizji odbywa się w ratach zgodnie z określonym harmonogramem. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) zmienia się w zależności od oferty, wysokości pożyczki i czasu spłaty.
Przykład 1. Pożyczka ratalna w najniższej kwocie 1500 zł generuje raty miesięczne w wysokości 120.53 zł. Tutaj RRSO wynosi 64.1%. Pożyczkobiorca odda 3 169,54 zł, jeśli nie będzie miał opóźnień. Koszt takiej pożyczki to 1 669,54 zł.
Przykład 2. Pożyczka ratalna 3000 zł wiąże się z 18 ratami po 241.06 zł. Tutaj RRSO wynosi także 64.1%. Pożyczkobiorca na rzecz pożyczkodawcy powinien zwrócić 6 338,08 zł. Koszt tego zobowiązania to już 3 338,08 zł.
Przykład 3. Pożyczka samochodowa w kwocie 15 000 zł na 36 miesiące generuje raty dla pożyczkobiorcy w wysokości 769.78 zł. RRSO to 56.2%. Pożyczkobiorca musi zwrócić 22 699,20 zł. Koszt całkowity takiego kredytu to 7 699,20 zł.
W serwisie Profimo.pl łatwo sprawdzić wysokość kosztów w przypadku różnych ofert. Służy do tego kalkulator.


Rodzaje pożyczek w ProFimo

Profimo oferuje pożyczki ratalne o wartości od 1 000 zł do 3000 zł, które można spłacać przez 17 miesięcy. Cały proces ubiegania się o pożyczkę odbywa się online, co sprawia, że jest bardzo prosty i wygodny dla klientów. Istnieje również możliwość wyboru jednego z dwóch sposobów weryfikacji tożsamości: za pomocą aplikacji Kontomatik lub przez dokonanie przelewu w wysokości 1 grosza. Po pozytywnej decyzji, przyznana kwota zostaje przelana na konto w ciągu zaledwie 15 minut od uruchomienia pożyczki.

Dodatkowo, Profimo oferuje również pożyczki samochodowe w przedziale od 3 000 zł do nawet 20 000 zł. Klienci mogą wybierać okres kredytowania w zakresie od 24 do 36 miesięcy, co pozwala dopasować spłatę do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

ProFimo oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w ProFimo <<

ProFimo - Dane firmy

Prometeusz Finanse Sp. z o.o

NIP 9222770826
REGON 060009833
KRS 0000229344
Kapitał zakładowy 200 000 PLN

ProFimo Dane kontaktowe

Paderewskiego 48
25-502 Kielce

Telefon: 801 000 606

Email: profimo@prometeusz.org.pl

WWW: profimo.pl

Godziny otwarcia ProFimo

poniedziałek - piątek: 08:00-19:00
sobota - niedziela: 10:00-15:00 (z wyjątkiem świąt państwowych)

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w ProFimo

Proces składania wniosku o pożyczkę w Profimo odbywa się w pełni online. Wystarczy odwiedzić stronę internetową pożyczkodawcy i korzystając z suwaków wybrać preferowane parametry finansowania. Następnie należy wypełnić krótki formularz wniosku oraz przejść proces weryfikacji tożsamości, który można zrealizować za pomocą nowoczesnej aplikacji Kontomatik lub poprzez dokonanie przelewu w wysokości 1 grosza na wskazany rachunek bankowy. Po wykonaniu tych kroków, wystarczy poczekać na decyzję, która zostanie przekazana poprzez wiadomość SMS lub e-mail. W przypadku pozytywnej decyzji, środki będą dostępne na koncie w ciągu 15 minut, w godzinach pracy biura obsługi klienta.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w ProFimo <<

Wady i zalety pożyczki w ProFimo

Zalety:

  • Pożyczka od 18. roku życia,
  • Akceptowane różne źródła dochodu,
  • Minimum formalności,
  • Szybka wypłata na konto,
  • Długi okres spłaty,
  • Weryfikacja przez nowoczesną aplikację Kontomatik,
  • Wariant finansowania w postaci pożyczki samochodowej.

Wady:

  • Stosunkowo niska maksymalna kwota finansowania,
  • Pożyczkodawca sprawdza BIK.

ProFimo Opinie


0 0 votes
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments