ProFimo

Opis produktu ProFimo

Serwis pożyczkowy Profimo.pl należy do firmy z branży finansowej Prometeusz Finanse. To spółka z 20-letnim doświadczeniem na rynku i różnorodną ofertą produktów finansowych, dostosowanych do różnych potrzeb klienta, nawet najbardziej wymagającego. Ma już na swoim koncie 150 tys. zadowolonych klientów. Za pośrednictwem serwisu pożyczkowego Profimo dociera do osób poszukujących finansowania przez internet. Zapewnia elastyczne podejście do klienta, kierując się etyką i profesjonalizmem. Firma stawia na przejrzyste, uczciwe zasady oraz nieskomplikowane procedury. Gwarantuje bezpieczeństwo od początku do zakończenia transakcji internetowej. Umożliwia skorzystanie z pożyczki online na dowolny cel bez zbędnej biurokracji.
Oferuje pożyczki, działając w oparciu o przepisy prawa, zwłaszcza te w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Platforma pożyczkowa Profimo.pl jest nowoczesnym narzędziem umożliwiającym aplikowanie o szybkie pożyczki przez internet, zarówno zwykłe ratalne, jak i samochodowe. Do jej stworzenia wykorzystano najnowocześniejsze technologie, przyjęto nowatorskie rozwiązania. W umowie pożyczki spółka Prometeusz Finanse widnieje jako pożyczkodawca, gdyż to do niej należy serwis Profimo.pl, poprzez który dochodzi do zawarcia transakcji.
Profimo.pl jest bardzo intuicyjną platformą, której obsługa nie powinna przysporzyć trudności nawet niedoświadczonym. Na głównej stronie znajduje się kalkulator służący do symulacji raty pożyczki. Pozwala się zorientować, z jakimi kosztami należy się liczyć w ramach danej oferty. Pożyczkobiorca może korzystać z panelu klienta. Pozwoli mu to wygodnie zarządzać swoim zobowiązaniem.

Koszty pożyczki w ProFimo

Pożyczkodawca nalicza standardowe koszty, takie jak prowizja, odsetki. Prowizja stanowi pozaodsetkowy koszt pożyczki i ciąży na pożyczkobiorcy ze względu na przygotowanie, udzielenie i obsługę pożyczki wraz z weryfikacją zdolności kredytowej oraz wypłatą środków. Jej wysokość zależy od długości okresu kredytowania. Płatność prowizji odbywa się w ratach zgodnie z określonym harmonogramem. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) zmienia się w zależności od oferty, wysokości pożyczki i czasu spłaty.
Przykład 1. Pożyczka ratalna w najniższej kwocie 1000 zł generuje raty miesięczne w wysokości 102,83 zł. Tutaj RRSO wynosi 100,8%. Pożyczkobiorca odda 1542,45 zł, jeśli nie będzie miał opóźnień. Koszt takiej pożyczki to 542,45 zł.
Przykład 2. Pożyczka ratalna 3000 zł wiąże się z 15 ratami po 308,50 zł. Tutaj RRSO wynosi także 100,8%. Pożyczkobiorca na rzecz pożyczkodawcy powinien zwrócić 4627,50 zł. Koszt tego zobowiązania to już 1627,50 zł.
Przykład 3. Pożyczka ratalna w najwyższej kwocie dostępnej 4000 zł wiąże się większą liczbą rat - jest ich 18 i ratami w wysokości 363,40 zł, a RRSO wynosi w tym przypadku 96,3%. Całkowity koszt pożyczki to 6541,20 zł.
Przykład 4. Pożyczka samochodowa w kwocie 3000 zł na 24 miesiące generuje raty dla pożyczkobiorcy w wysokości 228,39 zł. RRSO to 90,4%. Pożyczkobiorca musi zwrócić 5481,36 zł. To nieco droższe rozwiązanie niż standardowa pożyczka ratalna.
W serwisie Profimo.pl łatwo sprawdzić wysokość kosztów w przypadku różnych ofert. Służy do tego kalkulator.


Rodzaje pożyczek w ProFimo

W serwisie pożyczkowym Profimo.pl dostępne są dwa rodzaje pożyczek:
 • pożyczki ratalne w przedziale kwot 1000 - 4000 zł z czasem spłaty wynoszącym 15 i 18 miesięcy,
 • pożyczki samochodowe w przedziale kwot 3000 - 20 000 zł z liczbą rat od 24 do 36.
<>Pożyczka na raty pozwala uzyskać finansowanie do kwoty maksymalnie 4000 zł. Obowiązuje tutaj ujednolicony system spłaty ratalnej. Pożyczkobiorca ma na spłatę zobowiązania 15 miesięcy o, ile zdecyduje się pożyczyć do 3000 zł. Przy wyższych kwotach jest to 18 miesięcy. Pożyczka samochodowa to propozycja z dłuższym okresem na spłatę i wyższą dostępną kwotą zobowiązania.
Oba produkty finansowe dostępne są online, a ich zaciąganie odbywa się całkowicie przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Procedury wnioskowania i wymogi nie różnią się w zależności od produktu. Pożyczkodawca przyjął ujednolicone, proste zasady. Oferta obejmuje zatem dwie pożyczki z ratalnym systemem spłaty. Jedna przewidziana jest na dowolny cel. Okres na jej zwrot jest odpowiednio długi, aby uporać się z terminowym uregulowaniem zobowiązania. Wypłata takiej pożyczki odbywa się bardzo szybko. Przelew realizowany jest w ciągu 15 minut od uruchomienia pożyczki. Pożyczką celową jest pożyczka samochodowa. To propozycja dla osób planujących zakup auta. Wydłużony okres kredytowania pozwala na wygodną spłatę nawet wysokiej kwoty pożyczki. Cały proces wnioskowania jest również w 100% internetowy. Przelew na koncie pożyczkobiorcy powinien pojawić się niezwłocznie po uruchomieniu środków.
Klient może mieć maksymalnie jedną pożyczkę jednocześnie. Nie może posiadać dwóch lub więcej pożyczek ratalnych, czy dwóch lub więcej pożyczek samochodowych.
ProFimo oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w ProFimo <<

ProFimo - Dane firmy

Prometeusz Finanse Sp. z o.o

NIP9222770826
REGON060009833
KRS0000229344
Kapitał zakładowy200 000 PLN

ProFimo Dane kontaktowe

Paderewskiego 48
25-502 Kielce

Telefon: 801 000 606

Email: profimo@prometeusz.org.pl

WWW: profimo.pl

Godziny otwarcia ProFimo

poniedziałek - piątek: 08:00-19:00
sobota - niedziela: 10:00-15:00 (z wyjątkiem świąt państwowych)

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w ProFimo

Każdy, kto spełni wymagania pożyczkodawcy, może wnioskować o pożyczkę internetową przez Profimo.pl. Oferta dostępna na tej platformie skierowana jest do osób:
 • posiadających polskie obywatelstwo i aktualny dowód osobisty,
 • ze stałym miejscem zameldowania,
 • mających konto w polskim banku,
 • uzyskujących udokumentowany dochód,
 • posiadających telefon z własnym aktualnym numerem oraz adres e-mail.
Wystarczy być osobą pełnoletnią i spełnić podstawowe warunki. Przed wypełnieniem wniosku każdy może zapoznać się z treścią ramowej umowy pożyczkowej, wyjaśnieniami na najczęściej zadawane pytania. Warunki pożyczki można poznać w odpowiedniej zakładce. Jeśli wiesz już wszystko, powinieneś:
 1. Wybrać rodzaj finansowania w zależności od potrzeb i możliwości.
 2. Wskazać kwotę oraz okres spłaty poprzez suwaki kalkulatora na stronie głównej.
 3. Zapoznać się z całkowitym kosztem i kliknąć „Kontynuuj”.
 4. Wypełnić wniosek po przejściu z kalkulatora pożyczkowego.
 5. Dokonać weryfikacji poprzez logowanie do rachunku podanego we wniosku za pomocą systemu Kontomatik.
 6. Oczekiwać na przelew - pożyczka zostanie wypłacona na Twoje konto bankowe.
Formularz wniosku pożyczkowego jest bardzo przystępny i zwięzły. Wymaga podania podstawowych danych z dowodu osobistego, formy zatrudnienia i wysokości dochodu. W końcowym fragmencie wniosku znajdują się pola umożliwiające założenie konta w serwisie pożyczkowym Profimo.pl. Weryfikacja poprzez logowanie na konto umożliwia natychmiastowe sprawdzenie tożsamości wnioskodawcy. Cały proces przebiega sprawnie. Nie trzeba ponosić opłaty weryfikacyjnej. Pożyczkodawca akceptuje wnioski na podstawie oceny zdolności kredytowej, indywidualnie sprawdzając informacje i dokumenty. Figurowanie w rejestrze dłużników bazy BIK może być przyczyną odmowy, podobnie jak niewłaściwie wypełniony wniosek.
Jeśli chcesz wziąć kolejną pożyczkę w Profimo.pl, wystarczy, że zalogujesz się do Profilu Klienta i wskażesz, ile potrzebujesz i na jak długo. Wniosek o następną pożyczkę możesz złożyć dopiero po otrzymaniu informacji od pożyczkodawcy o spłacie poprzedniego zobowiązania. Nie można uzyskać drugiej pożyczki ratalnej przed spłatą aktualnej.

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w ProFimo <<

Wady i zalety pożyczki w ProFimo

Zalety:

 • firma pracuje również w weekendy,
 • 100% formalności przez internet,
 • zautomatyzowana weryfikacja,
 • szybka wypłata pożyczki nawet w 15 minut,
 • brak ograniczeń wiekowych – wystarczy pełnoletność,
 • optymalny okres na spłatę pożyczki – 15 miesięcy w przypadku pożyczki ratalnej i do 36 w przypadku samochodowej,
 • akceptacja różnych źródeł dochodu,
 • ciekawe rodzaje pożyczek – specjalna pożyczka samochodowa.

Wady:

 • wąski zakres kwoty pożyczki oraz czasu spłaty w przypadku pożyczki ratalnej,
 • brak możliwości zaciągnięcia nowej pożyczki, gdy poprzednia nie została jeszcze spłacona.

ProFimo Opinie


ProFimo Opinie


0 0 votes
Ocena
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments