MiniPożyczka

Opis produktu MiniPożyczka

Portal Mini Pożyczka należy do dużej grupy finansowej, która na rynku pożyczek jest już od dłuższego czasu. Marka jest własnością Primus Finance Sp. z o.o. Firmę tworzą ludzie, którzy mają wieloletnie doświadczenie zdobyte w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym i pożyczkowym. Jedną z głównych zasad firmy jest wysoka jakość obsługi klienta. I pewnie dzięki temu firma cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Oprócz Mini Pożyczki, Primus Finance jest właścicielem takich portali jak: Ale Gotówka i Halo Pożyczka. Przez każdy z tych portali można pożyczyć do kilku tysięcy złotych, z maksymalnym okresem spłaty 30 dni. Firma nie akceptuje opóźnień w Biurze informacji Kredytowej oraz wpisów w bazach dłużników. Sprawdza: KRD, ERIF i InfoMonitor.
MiniPożyczka stawia przede wszystkim na wygodę pożyczania, wciąż podnosząc jakość świadczonych usług. Dla wygody klientów cały proces odbywa się online, również podpisanie umowy. A lojalni i terminowi klienci otrzymują z każdą pożyczką propozycję wyższej kwoty.

Koszty pożyczki w MiniPożyczka

Pierwsza pożyczka to 0 zł kosztów, ale jeśli spóźnisz się ze spłatą, to firma naliczy standardowe opłaty. Ile będzie kosztował 1000 zł pożyczony na 30 dni? Łączny koszt pożyczki wyniesie 1282,60zł.
Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę w kwocie 2000 zł na 30 dni i nie spłacisz jej w terminie bądź będzie to kolejna pożyczka, to będzie Cię ona kosztowała 565,50zł.
Przy drugiej pożyczce możesz wnioskować maksymalnie o 2500 zł. Wybierając miesięczny termin spłaty, koszty wyniosą 706,80 zł.
Za trzecim razem można pożyczyć od 500 zł do 3000 zł. Pożyczka w najwyższej kwocie na okres miesiąca to koszt 848,40 zł.
Wracając po pożyczkę do Mini Pożyczka czwarty raz, możesz otrzymać nawet 4000 zł. Koszt pożyczki na 30 dni, to 1 131,30 zł.
Maksymalna pożyczka oferowana przez MiniPożyczka to 5000 zł. Spłata do 30 dni oznacza koszty w wysokości 1 413,90 zł.
Koszt refinansowania zależy od nowego okresu spłaty i kwoty pożyczki. Informacje na ten temat znajdziesz po zalogowaniu na konto klienta.


Rodzaje pożyczek w MiniPożyczka

Pożyczki w Mini Pożyczka różnią się kwotami, inne oferowane są stałym klientom, a inne nowym. By otrzymać maksymalną kwotę pożyczki, trzeba terminowo spłacić cztery wcześniejsze.
Za pierwszym razem pożyczysz kwotę od 500 zł do 2000 zł. Na pierwszą pożyczkę otrzymasz rabat w kwocie 100%, czyli pożyczona kwota nie będzie kosztowała ani grosza. Głównym warunkiem promocji jest terminowa spłata, pieniądze na koncie firmy muszą być w dniu, który widoczny jest na umowie. Jeśli spóźnisz się choćby dzień, naliczone zostaną standardowe koszty.
Kwoty przy kolejnych pożyczkach:
• druga pożyczka do 2500 zł,
• trzecia pożyczka do 3000 zł,
• czwarta pożyczka do 4000 zł,
• piąta pożyczka do 5000 zł.
Każdą pożyczkę możesz spłacić, wybierając jeden z terminów: 7, 14, 21, 30 dni.
Jeszcze jeden rodzaj pożyczek w MiniPożyczka to refinansujące. O refinansowanie możesz wnioskować w przypadku problemów ze spłatą. Jeśli pozwala na to Twoja zdolność kredytowa, możesz złożyć wniosek o wyższą kwotę. Nadwyżka zostanie przelana na Twoje konto.

MiniPożyczka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w MiniPożyczka <<

MiniPożyczka - Dane firmy

Primus Finance Sp. z o.o.

NIP5213717701
REGON363443466
KRS0000594858
Kapitał zakładowy200 000 PLN

MiniPożyczka Dane kontaktowe

Rodziny Hiszpańskich 8
02-685 Warszawa

Telefon: 222010646

Email: kontakt@minipozyczka.pl

WWW: minipozyczka.pl

Godziny otwarcia MiniPożyczka

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota: 08:00-15:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w MiniPożyczka

Proces wnioskowania o pożyczkę jest intuicyjny i przejdziesz przez niego w kilka minut. Zanim jednak zaczniesz wypełniać wniosek, sprawdź czy spełniasz wymagania stawiane przez MiniPożyczka:
• wiek od 18 do 75 lat,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania w Polsce,
• bez wpisów w bazach dłużników, pozytywny bądź czysty BIK,
• rachunek z dostępem online (nie akceptują SKOK-ów).
W pierwszym kroku musisz zdecydować o kwocie pożyczki i okresie spłaty. Klikając w 'biorę pożyczkę', zostaniesz przekierowany do krótkiego formularza. Po wypełnieniu wniosku, musisz zdecydować się na jeden ze sposobów weryfikacji: przelew za pomocą BlueCash bądź za pomocą specjalnej aplikacji. Czym się różnią te metody? Korzystając z pierwszej opcji, wykonujesz przelew na złotówkę, która wróci na konto po potwierdzeniu danych. Takim sposobem potwierdzasz jedynie, że jesteś właścicielem rachunku. Druga opcja to aplikacja do szybkiej weryfikacji danych. System łączy się z bankiem pobierając dane posiadacza oraz historię transakcji z kilku miesięcy- na tej podstawie powstaje raport dotyczący zdolności kredytowej. I jedna, i druga opcja to możliwość szybkiej weryfikacji, ale ta druga zwiększa szansę na pozytywną decyzję, bo firma ma pewność, co do uzyskiwanych dochodów i zna Twoją sytuację finansową z ostatnich miesięcy.
Po weryfikacji musisz chwilę poczekać na decyzję, zazwyczaj trwa to kilka minut. Firma realizuje szybkie przelewy, więc pieniądze będą na koncie nawet w kilka minut.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w MiniPożyczka <<

Wady i zalety pożyczki w MiniPożyczka

Zalety:

 • 100% online, włącznie z umową,
 • 18+,
 • przejrzyste warunki,
 • pierwsza pożyczka do 2000 zł za 0 zł,
 • dla stałych klientów do 5000 zł,
 • opcja refinansowania z dodatkową kwotą przelewaną na konto klienta,
 • długie godziny pracy,
 • pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego
 • bez dodatkowych zaświadczeń, wystarczą dane z dowodu.

Wady:

 • sprawdzają BIK- nie akceptują negatywnych wpisów,
 • sprawdzają KRD, ERIF, InfoMonitor- nie akceptują wpisów.

MiniPożyczka Opinie


MiniPożyczka Opinie


19
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
pbwlodz
Gość
pbwlodz

Gdyby wszytskie firmy prosperowaly tak jak Minipożyczka to zdecydowanie nikt by sie nie bal pozyczek w tym kraju! firma jest bardzo uczciwa, jestem z nia zwiazana od prawie 3 lat i nigdy nie bylo nawet najmniejszego problemu!

marhewa13
Gość
marhewa13

W ramach jednego banku .To skandal

efen
Gość
efen

Wzięłam u nich pożyczkę w zeszłym roku na niewielką kwotę. Szybko spłaciłam i powiem Wam że nawet nie czułam, że mam jakieś zobowiązanie finansowe.

arhan
Gość
arhan

Przez ponad rok brałem u nich i wszystko było oki, teraz mam zaległość to mi już ich kancelaria LEX ACTUM do sądu pozwała, jak dla mnie to kolejne złodziejstwo internetowe.

paskali
Gość
paskali

Jak ktoś nie brał pożyczki bo go na przykład odrzucili to niech się nie wypowiada. Firma jest bardzo uczciwa, a ich oferta jest na serio dobra i w sumie osoby, ktore nie dostały pożyczki też powinny o tym wiedzieć skoro sie na nich zdecydowali! oferta super,a firma nie oszukuje. I oczywiście, że nie każdemu dają pożyczkę- bo jak wszystkie firmy maja swoje kryteria, które trzeba spełniać!

atomstuff
Gość
atomstuff

Naciagacze potwierdzam i bardzo bezczelna obsluga ten koles,jeden co tam pracuje to niedorobiony szympans bezczelny odradzam

woretip
Gość
woretip

U mnie podobnie wniosek na 800 PLN odrzucony, brak możliwości złożenia następnego wniosku, może to jacyś oszuści?

krzysztof.rutkowski
Gość
krzysztof.rutkowski

Chyba lepszej oferty na rynku nikomu nie uda się znaleść.

a.rubicz
Gość
a.rubicz

nie wiem skad tyle nagatywnych opini. daja duzo kasy na dlugo. pierwsza pozyczka jest gratis. nie oszukuja. wszystko na tip top.

s.gregor
Gość
s.gregor

nie wiem co w tym takiego super. przelew wciagu 3 dni roboczych za pozyczke 1500 koszt 500

rybaki
Gość
rybaki

oferta świetna, szczególnie ta pierwsza pożyczka – jedna z największych kwot na rynku. polecam

bestoyz
Gość
bestoyz

Jak dla mnie to oferta jest całkiem niezła, uczciwa i przyjemna obsluga. Polecam!

damarispd
Gość
damarispd

Maja bardzo dużo kont bankowych co usprawnia proces weryfikacji jak i równiez otrzymania kasy.

merlin666
Gość
merlin666

Wszędzie próbowałem, dopiero jak an czacie zapytalem gdzie moge wziac z wpisem w krd, to skierowali mnie do Minipożyczka i jest juz odpowiedz, czekam na pienaidze. Bardo dziekuje za pomoc – zgodnei z umowa daje ocene pozyczce.

jlaka
Gość
jlaka

Pozytywnie. Szybko, rozsadnie cenowo i przyjemna obsluga!

ergrela
Gość
ergrela

Polecam pożyczkę w Minipożyczka. Bardzo mili agenci, którzy poświęcają mnóstwo czasu na dokładne wyjasnienie umowy. Znają odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam!

slawek33
Gość
slawek33

Nie rozumiem tych złych komentarzy, czasem awarie się zdarzają więc po co od razu gnębić nową firmę ?? Ja dostałem pożyczkę od razu i tyle ile chciałem więc NIC złego powiedzieć nie mogę i POLECAM !!

amilak
Gość
amilak

Szkoda czasu. Pomimo czystych baz mój wniosek został odrzucony. To było kilka miesięcy temu. Od tej pory nie mogę się nawet zalogować na ich stronie, bo pojawia się od razu okienko z wiadomością, że nie otrzymam pożyczki. Totalne dno i żenada.

bisprol
Gość
bisprol

szybko i za darmo! warto

gim_stoczek
Gość
gim_stoczek

wziąć pożyczkę łatwo, obsługa miła, jednak gorzej ze spłatą. Ta pożyczka się nie opłaca. pogrzebałem w internecie i zlazłem pomoc profesjonalisty który wie jak postępować z nimi. Okazało się, że nie musze az tyle spłacac.

k-sieradzki
Gość
k-sieradzki

Zaproponowano mi pożyczkę w takiej kwocie jakiej potrzebowałem, warunki w mojej oponi są uczciwe. Wiadomo- firma musi zarobić, ale nie jest to rozbój w biały dzień jak u cconiektórych.

googlebot
Gość
googlebot

Bardzo miła obsługa i szybka reakcja na wniosek o pożyczkę. Decyzja w 15 minut i szybki przelew na konto!

moycho
Gość
moycho

Minipożyczka? Jakaś kpina. Z taniom to on ma tyle wspólnego co pałac kultury z Big Benem! Po pierwsze na kwotę 1700 zł nie ma szans, a przy kolejnych pozyczkach cennik z kosmosu!

twojgsm
Gość
twojgsm

Nie ma lepszej firmy

pmatysiak
Gość
pmatysiak

To jest „instytucja” nieporozumienie! Wniosek jest rozpatrywany kilka godzin, po czym owa instytucja wręcz żąda od klienta wyciągów bankowym, na których jest wpływ wynagrodzenia lub zaświadczenia od pracodawcy twierdząc ponoć, że przesłanie takich dokumentów i „dobrowolne”-bzdura!!! Wszystkim potencjalnym klientom stanowczo odradzam ze skorzystania z pseudo „usług” owej instytucji!!!

hotel_nazwa
Gość
hotel_nazwa

Korzystałem nie pierwszy raz i po raz kolejny jestem w pełni zadowolony. Nie ma tu wielkiej filozofii – wywiązują się w pełni z tego co piszą w ofercie. Polecam

elrako
Gość
elrako

Żenada żadnych pozyczek nie daja sami wypisuja sobie opinie dno i jeszcze raz,dni bezczelna chamska ordynarna obsluga stanowczo odradzam takich chamow nie ma innych

sanepid.zus
Gość
sanepid.zus

Jak dla mnie to jest to jedna z lepszych i pewniejszych pozyczek na rynku. Myślę, że warto brać w Minipożyczkau pożyczki

twe17ety
Gość
twe17ety

WITAM. No cóź chwilówki, o śmiesznie niskiej sumie, nie dostałam. 10 lat temu podwineła mi się noga i trafiłam na liste w BIG-u. Minipożyczka zatwardziale w swych, decyzjach opiera się na tej liście. Tylko czy warto mieć taki sztywny regulamin, i choć troszeczkę go nie nagiąć? Czy warto mierzyć wszystkich tą samą miarą? Na to pytanie niech odpowie sobie Zespół Alfa. Widać nikt nie bierze pod uwagę za co, i kiedy tam się trafiło. Ale to nic, na szczęście są takie Firmy które, mi zaufały mimo że sprawdzają w Big-u. Obecnie mam, za sobą spłacone cztery chwilówki i jestem… Czytaj… Czytaj więcej »

mmaslarz1
Gość
mmaslarz1

jedna z najlepszych dostepnych ofert. bardzo uczciwa firma. polecam!!!

joasia1980x
Gość
joasia1980x

Numer jeden na rynku. Juz 3 razy brałem u nich pożyczkę i za każdym razem bez zarzutów.

adiblooder
Gość
adiblooder

Wszystko ok, polecam, dali tyle ile chcialem

lex
Gość
lex

Musze przyznać, że się myliłam! Wydawało mi się, że wszystkie firmy chwilówkowe żerują na biednych ludziach- a wcale tak nie jest! Net credit udzielił mi pożyczkę na kwotę 1500 zl w trudnej dla mnie chwili i to zupełnie za darmo. Szybko, uczciwie, bez zadnych formoalnosci! Nie ma się czego bać, jesli ktoś potrzebuje pieniedzy to polecam net credit!

wujstef
Gość
wujstef

Co za bzdurne komentarze ja współpracuje z credistar i słowa złego nie dam powiedzieć dlamnie petarda zawsze splacam przed czasem zawsze pomogą mega uczciwe zasady ale jak ktoś weźmie porzyczke i rozpjer… Na zabawę a potem niema na spłatę to i pożyczkodawca beeee!

jerzy.thamm
Gość
jerzy.thamm

Pozyczałam dwa razy w tej firmie i na pewno będę ją polecać dla osób, którym gdzies tam do czegos brakuje. Decyzja jest bardzo szybko, pieniądze również szybko wędrują na konto

magnat.s
Gość
magnat.s

w firmie Minipożyczka wszystkie formalnosci załatwine są szybko, łatwo i to przez inernet.

skorta
Gość
skorta

Długo zastanawiałam się na jaką pożyczkę się zdecydować, ale po porównaniu wielu ofert padło na Minipożyczka szczerze nie żałuje decyzji. Pożyczka uratowała mój tyłek, a spłaty w ogóle nie odczułam więc było warto.

immotarl.nenia
Gość
immotarl.nenia

Moim zdaniem firma duzo lepsza od vivusa czy Minipożyczkaa! jak dla mnie ich oferta jest najlepsza i pracuja najsprawniej. To moj faworyt na rynku pozyczek! Sa super rzetelni!!!

all4u
Gość
all4u

szybka pożyczka z dorymi warunkami, polecam

fils
Gość
fils

Potrzebowałam dzisiaj trochę gotówki na szybko dla dzieci. Chwila moment wniosek, szybka weryfikacja telefoniczna. A gdy pieniążki nie pojawiły się od razu na koncie. 1 telefon, minutowa rozmowa i po 5 minutach pieniążki znalazły się na moim koncie. Polecam!

ptr_bg3
Gość
ptr_bg3

Jestem im na maksa wdzięczny za stworzenie programu lojalnościowego! W sumie zdaża mi się u nich pożyczać bo mam taka pracę, że nie zawsze tego pierwszego czy dziesiatego mam wypłate na koncie- klient płaci jak ma takie widzimisie więc czasami jest krucho z kasa- a za czynsz sam muszę płacić na czas- wtedy pozyczam! Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemow!

ninona
Gość
ninona

ostrzegam, to wielkie szambo zatrudniające debili, mała grupka złodziei

rozhenovdiv.bg
Gość
rozhenovdiv.bg

No ı to sıę nazywa dobra oferta. 45 dni, 2000 zł za darmo. WOW.

taize_wloclawek
Gość
taize_wloclawek

ok wszysto

pl_phil
Gość
pl_phil

Moim zdaniem oferta Minipożyczka pozostawia wiele do życzenia. Cennik jest wysoki i mimo, że nigdy nie brałem u nich pożyczki to mieli moje dane w bazie i darmowa pożyczka mi się nie należała.

niesmiertelny
Gość
niesmiertelny

Kredyt spłacony przed czasem żadnych zaległości przy kolejnym wniosku odmowa…. niemiła obsługa NIE POLECAM !!!

cotterjerry.net
Gość
cotterjerry.net
Ocena :
     

Jedna z najlepszych ofert w kraju. Działaja profesjonalnie, szybko i można się z nimi dogadać.

wanda
Gość
wanda
Ocena :
     

więcej takich ofert i już nikt się nie będzie bał chwilówek. SUPER FIRMA.

eos
Gość
eos
Ocena :
     

Opinia konkurencji? I bądź tu mądry która opinia jest prawdziwa!

cacek
Gość
cacek
Ocena :
     

A na infolinii nikt nie ogarnia