MiniPożyczka

Opis produktu MiniPożyczka

Portal Mini Pożyczka należy do dużej grupy finansowej, która na rynku pożyczek jest już od dłuższego czasu. Marka jest własnością Primus Finance Sp. z o.o. Firmę tworzą ludzie, którzy mają wieloletnie doświadczenie zdobyte w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym i pożyczkowym. Jedną z głównych zasad firmy jest wysoka jakość obsługi klienta. I pewnie dzięki temu firma cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Oprócz Mini Pożyczki, Primus Finance jest właścicielem takich portali jak: Ale Gotówka i Halo Pożyczka. Przez każdy z tych portali można pożyczyć do kilku tysięcy złotych, z maksymalnym okresem spłaty 30 dni. Firma nie akceptuje opóźnień w Biurze informacji Kredytowej oraz wpisów w bazach dłużników. Sprawdza: KRD, ERIF i InfoMonitor.
MiniPożyczka stawia przede wszystkim na wygodę pożyczania, wciąż podnosząc jakość świadczonych usług. Dla wygody klientów cały proces odbywa się online, również podpisanie umowy. A lojalni i terminowi klienci otrzymują z każdą pożyczką propozycję wyższej kwoty.

Koszty pożyczki w MiniPożyczka

Pierwsza pożyczka to 0 zł kosztów, ale jeśli spóźnisz się ze spłatą, to firma naliczy standardowe opłaty. Ile będzie kosztował 1000 zł pożyczony na 30 dni? Łączny koszt pożyczki wyniesie 1282,60zł.
Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę w kwocie 2000 zł na 30 dni i nie spłacisz jej w terminie bądź będzie to kolejna pożyczka, to będzie Cię ona kosztowała 565,50zł.
Przy drugiej pożyczce możesz wnioskować maksymalnie o 2500 zł. Wybierając miesięczny termin spłaty, koszty wyniosą 706,80 zł.
Za trzecim razem można pożyczyć od 500 zł do 3000 zł. Pożyczka w najwyższej kwocie na okres miesiąca to koszt 848,40 zł.
Wracając po pożyczkę do Mini Pożyczka czwarty raz, możesz otrzymać nawet 4000 zł. Koszt pożyczki na 30 dni, to 1 131,30 zł.
Maksymalna pożyczka oferowana przez MiniPożyczka to 5000 zł. Spłata do 30 dni oznacza koszty w wysokości 1 413,90 zł.
Koszt refinansowania zależy od nowego okresu spłaty i kwoty pożyczki. Informacje na ten temat znajdziesz po zalogowaniu na konto klienta.


Rodzaje pożyczek w MiniPożyczka

Pożyczki w Mini Pożyczka różnią się kwotami, inne oferowane są stałym klientom, a inne nowym. By otrzymać maksymalną kwotę pożyczki, trzeba terminowo spłacić cztery wcześniejsze.
Za pierwszym razem pożyczysz kwotę od 500 zł do 2000 zł. Na pierwszą pożyczkę otrzymasz rabat w kwocie 100%, czyli pożyczona kwota nie będzie kosztowała ani grosza. Głównym warunkiem promocji jest terminowa spłata, pieniądze na koncie firmy muszą być w dniu, który widoczny jest na umowie. Jeśli spóźnisz się choćby dzień, naliczone zostaną standardowe koszty.
Kwoty przy kolejnych pożyczkach:
• druga pożyczka do 2500 zł,
• trzecia pożyczka do 3000 zł,
• czwarta pożyczka do 4000 zł,
• piąta pożyczka do 5000 zł.
Każdą pożyczkę możesz spłacić, wybierając jeden z terminów: 7, 14, 21, 30 dni.
Jeszcze jeden rodzaj pożyczek w MiniPożyczka to refinansujące. O refinansowanie możesz wnioskować w przypadku problemów ze spłatą. Jeśli pozwala na to Twoja zdolność kredytowa, możesz złożyć wniosek o wyższą kwotę. Nadwyżka zostanie przelana na Twoje konto.

MiniPożyczka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w MiniPożyczka <<

MiniPożyczka - Dane firmy

Primus Finance Sp. z o.o.

NIP5213717701
REGON363443466
KRS0000594858
Kapitał zakładowy200 000 PLN

MiniPożyczka Dane kontaktowe

Rodziny Hiszpańskich 8
02-685 Warszawa

Telefon: 222010646

Email: kontakt@minipozyczka.pl

WWW: minipozyczka.pl

Godziny otwarcia MiniPożyczka

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota: 08:00-15:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w MiniPożyczka

Proces wnioskowania o pożyczkę jest intuicyjny i przejdziesz przez niego w kilka minut. Zanim jednak zaczniesz wypełniać wniosek, sprawdź czy spełniasz wymagania stawiane przez MiniPożyczka:
• wiek od 18 do 75 lat,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania w Polsce,
• bez wpisów w bazach dłużników, pozytywny bądź czysty BIK,
• rachunek z dostępem online (nie akceptują SKOK-ów).
W pierwszym kroku musisz zdecydować o kwocie pożyczki i okresie spłaty. Klikając w 'biorę pożyczkę', zostaniesz przekierowany do krótkiego formularza. Po wypełnieniu wniosku, musisz zdecydować się na jeden ze sposobów weryfikacji: przelew za pomocą BlueCash bądź za pomocą specjalnej aplikacji. Czym się różnią te metody? Korzystając z pierwszej opcji, wykonujesz przelew na złotówkę, która wróci na konto po potwierdzeniu danych. Takim sposobem potwierdzasz jedynie, że jesteś właścicielem rachunku. Druga opcja to aplikacja do szybkiej weryfikacji danych. System łączy się z bankiem pobierając dane posiadacza oraz historię transakcji z kilku miesięcy- na tej podstawie powstaje raport dotyczący zdolności kredytowej. I jedna, i druga opcja to możliwość szybkiej weryfikacji, ale ta druga zwiększa szansę na pozytywną decyzję, bo firma ma pewność, co do uzyskiwanych dochodów i zna Twoją sytuację finansową z ostatnich miesięcy.
Po weryfikacji musisz chwilę poczekać na decyzję, zazwyczaj trwa to kilka minut. Firma realizuje szybkie przelewy, więc pieniądze będą na koncie nawet w kilka minut.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w MiniPożyczka <<

Wady i zalety pożyczki w MiniPożyczka

Zalety:

 • 100% online, włącznie z umową,
 • 18+,
 • przejrzyste warunki,
 • pierwsza pożyczka do 2000 zł za 0 zł,
 • dla stałych klientów do 5000 zł,
 • opcja refinansowania z dodatkową kwotą przelewaną na konto klienta,
 • długie godziny pracy,
 • pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego
 • bez dodatkowych zaświadczeń, wystarczą dane z dowodu.

Wady:

 • sprawdzają BIK- nie akceptują negatywnych wpisów,
 • sprawdzają KRD, ERIF, InfoMonitor- nie akceptują wpisów.

MiniPożyczka Opinie


MiniPożyczka Opinie


19
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
jerzy.thamm
Gość
jerzy.thamm

Pozyczałam dwa razy w tej firmie i na pewno będę ją polecać dla osób, którym gdzies tam do czegos brakuje. Decyzja jest bardzo szybko, pieniądze również szybko wędrują na konto

magnat.s
Gość
magnat.s

w firmie Minipożyczka wszystkie formalnosci załatwine są szybko, łatwo i to przez inernet.

skorta
Gość
skorta

Długo zastanawiałam się na jaką pożyczkę się zdecydować, ale po porównaniu wielu ofert padło na Minipożyczka szczerze nie żałuje decyzji. Pożyczka uratowała mój tyłek, a spłaty w ogóle nie odczułam więc było warto.

immotarl.nenia
Gość
immotarl.nenia

Moim zdaniem firma duzo lepsza od vivusa czy Minipożyczkaa! jak dla mnie ich oferta jest najlepsza i pracuja najsprawniej. To moj faworyt na rynku pozyczek! Sa super rzetelni!!!

all4u
Gość
all4u

szybka pożyczka z dorymi warunkami, polecam

fils
Gość
fils

Potrzebowałam dzisiaj trochę gotówki na szybko dla dzieci. Chwila moment wniosek, szybka weryfikacja telefoniczna. A gdy pieniążki nie pojawiły się od razu na koncie. 1 telefon, minutowa rozmowa i po 5 minutach pieniążki znalazły się na moim koncie. Polecam!

ptr_bg3
Gość
ptr_bg3

Jestem im na maksa wdzięczny za stworzenie programu lojalnościowego! W sumie zdaża mi się u nich pożyczać bo mam taka pracę, że nie zawsze tego pierwszego czy dziesiatego mam wypłate na koncie- klient płaci jak ma takie widzimisie więc czasami jest krucho z kasa- a za czynsz sam muszę płacić na czas- wtedy pozyczam! Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemow!

ninona
Gość
ninona

ostrzegam, to wielkie szambo zatrudniające debili, mała grupka złodziei

rozhenovdiv.bg
Gość
rozhenovdiv.bg

No ı to sıę nazywa dobra oferta. 45 dni, 2000 zł za darmo. WOW.

taize_wloclawek
Gość
taize_wloclawek

ok wszysto

pl_phil
Gość
pl_phil

Moim zdaniem oferta Minipożyczka pozostawia wiele do życzenia. Cennik jest wysoki i mimo, że nigdy nie brałem u nich pożyczki to mieli moje dane w bazie i darmowa pożyczka mi się nie należała.

niesmiertelny
Gość
niesmiertelny

Kredyt spłacony przed czasem żadnych zaległości przy kolejnym wniosku odmowa…. niemiła obsługa NIE POLECAM !!!

cotterjerry.net
Gość
cotterjerry.net
Ocena :
     

Jedna z najlepszych ofert w kraju. Działaja profesjonalnie, szybko i można się z nimi dogadać.

wanda
Gość
wanda
Ocena :
     

więcej takich ofert i już nikt się nie będzie bał chwilówek. SUPER FIRMA.

eos
Gość
eos
Ocena :
     

Opinia konkurencji? I bądź tu mądry która opinia jest prawdziwa!

cacek
Gość
cacek
Ocena :
     

A na infolinii nikt nie ogarnia

t2.net
Gość
t2.net
Ocena :
     

Najlepszy pozyczkodawca w Polsce

szumczykowa
Gość
szumczykowa
Ocena :
     

Korzystałam 4 razy z usług firm pożyczkowych, ale wrócilam tylko do nich. Ze wszytskich firm, w których brałam pożyczkę w Minipożyczce jest zdecydowanie najmniej formalnosci, decyzja jest natychmiastowa, a kasa od razu na koncie- wiec jesli komus zalezy na czasie to zdecydowanie polecam wziasnie te firme. wszytsko do reki i bez zbednego trucia tyłka.

daniel.chrusciak
Gość
daniel.chrusciak
Ocena :
     

Nie wiele jest równie dobrych firm na rynku jeśli w ogóle. Polecam bardzo.

lena.ilkow
Gość
lena.ilkow
Ocena :
     

800 zl to jednak nie 500 zl

rosner
Gość
rosner
Ocena :
     

Zmarnowany czas na wypełnianie wniosku i oczekiwanie na rozpatrzenie decyzji.Przy zarobkach 3200zł chciałam pożyczyć 1500zł ,odpowiedź z Minipożyczka „brak zdolności kredytowej „.Jeżeli zarabiałbym tyle co posłowie to nie starałabym się o kredyt.

proeuropa
Gość
proeuropa
Ocena :
     

Najlepsza ze wszytskich firm pożyczkowych w kraju!

dlfactory
Gość
dlfactory
Ocena :
     

Odradzam skontaktowałem się z jednym z forum okazało się tak jak u mnie że wyłudzili dowód i wpis do KRD 450 ZŁ,raze zgłosiliśmy sprawę do Prokuratury znana nam jest Anna S.uważać na nią Prokuratura już się nią zajmuje

cyziomen
Gość
cyziomen
Ocena :
     

O Minipożyczka słyszałem już kilka lat temu, ale nigdy nie sądziłem, że zaciągnę w nim jakąkolwiek pożyczkę. Zmieniłem zdanie, gdy zobaczyłem, na jakich warunkach te pożyczki są udzielane. Super sprawa!

kakau
Gość
kakau
Ocena :
     

Najlepsza firma na rynku

honeybeee
Gość
honeybeee
Ocena :
     

Chciałam kupić siostrze prezent, ale brakowało mi pieniędzy

mihaugal
Gość
mihaugal
Ocena :
     

Na pożyczkę w Minipożyczka zdecydowalam się przez wzgląd na długi okres spłaty pożyczki. Jak się okazało dodatkowych 15 dni naprawdę zrobiło mi róznicę. Nie żałuję decyzji o pożyczce właśnie u nich. polecam firme!

m.gnap
Gość
m.gnap
Ocena :
     

Pierwszy raz korzystałam z pożyczki nie spłacając odsetek i jestem bardzo zadowolona.

papfol
Gość
papfol
Ocena :
     

Oby jak najwięcej takich firm na rynku.

ofca
Gość
ofca
Ocena :
     

Mam raczej pozytywne doświadczenia z firmą. Są uczciwi, a pieniądze wypłacaja dość szybko. Raczej jestem na tak.

brand
Gość
brand
Ocena :
     

2000 zl to sluszna kwota przy pierwszej pozyczce. a 45 dni nije n aleb oferty konkurencji. dla mnie wygrywaja.