MiniPożyczka

Opis produktu MiniPożyczka

Portal Mini Pożyczka należy do dużej grupy finansowej, która na rynku pożyczek jest już od dłuższego czasu. Marka jest własnością Primus Finance Sp. z o.o. Firmę tworzą ludzie, którzy mają wieloletnie doświadczenie zdobyte w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym i pożyczkowym. Jedną z głównych zasad firmy jest wysoka jakość obsługi klienta. I pewnie dzięki temu firma cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Oprócz Mini Pożyczki, Primus Finance jest właścicielem takich portali jak: Ale Gotówka i Halo Pożyczka. Przez każdy z tych portali można pożyczyć do kilku tysięcy złotych, z maksymalnym okresem spłaty 30 dni. Firma nie akceptuje opóźnień w Biurze informacji Kredytowej oraz wpisów w bazach dłużników. Sprawdza: KRD, ERIF i InfoMonitor.
MiniPożyczka stawia przede wszystkim na wygodę pożyczania, wciąż podnosząc jakość świadczonych usług. Dla wygody klientów cały proces odbywa się online, również podpisanie umowy. A lojalni i terminowi klienci otrzymują z każdą pożyczką propozycję wyższej kwoty.

Koszty pożyczki w MiniPożyczka

Pierwsza pożyczka to 0 zł kosztów, ale jeśli spóźnisz się ze spłatą, to firma naliczy standardowe opłaty. Ile będzie kosztował 1000 zł pożyczony na 30 dni? Łączny koszt pożyczki wyniesie 1282,60zł.
Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę w kwocie 2000 zł na 30 dni i nie spłacisz jej w terminie bądź będzie to kolejna pożyczka, to będzie Cię ona kosztowała 565,50zł.
Przy drugiej pożyczce możesz wnioskować maksymalnie o 2500 zł. Wybierając miesięczny termin spłaty, koszty wyniosą 706,80 zł.
Za trzecim razem można pożyczyć od 500 zł do 3000 zł. Pożyczka w najwyższej kwocie na okres miesiąca to koszt 848,40 zł.
Wracając po pożyczkę do Mini Pożyczka czwarty raz, możesz otrzymać nawet 4000 zł. Koszt pożyczki na 30 dni, to 1 131,30 zł.
Maksymalna pożyczka oferowana przez MiniPożyczka to 5000 zł. Spłata do 30 dni oznacza koszty w wysokości 1 413,90 zł.
Koszt refinansowania zależy od nowego okresu spłaty i kwoty pożyczki. Informacje na ten temat znajdziesz po zalogowaniu na konto klienta.


Rodzaje pożyczek w MiniPożyczka

Pożyczki w Mini Pożyczka różnią się kwotami, inne oferowane są stałym klientom, a inne nowym. By otrzymać maksymalną kwotę pożyczki, trzeba terminowo spłacić cztery wcześniejsze.
Za pierwszym razem pożyczysz kwotę od 500 zł do 2000 zł. Na pierwszą pożyczkę otrzymasz rabat w kwocie 100%, czyli pożyczona kwota nie będzie kosztowała ani grosza. Głównym warunkiem promocji jest terminowa spłata, pieniądze na koncie firmy muszą być w dniu, który widoczny jest na umowie. Jeśli spóźnisz się choćby dzień, naliczone zostaną standardowe koszty.
Kwoty przy kolejnych pożyczkach:
• druga pożyczka do 2500 zł,
• trzecia pożyczka do 3000 zł,
• czwarta pożyczka do 4000 zł,
• piąta pożyczka do 5000 zł.
Każdą pożyczkę możesz spłacić, wybierając jeden z terminów: 7, 14, 21, 30 dni.
Jeszcze jeden rodzaj pożyczek w MiniPożyczka to refinansujące. O refinansowanie możesz wnioskować w przypadku problemów ze spłatą. Jeśli pozwala na to Twoja zdolność kredytowa, możesz złożyć wniosek o wyższą kwotę. Nadwyżka zostanie przelana na Twoje konto.

MiniPożyczka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w MiniPożyczka <<

MiniPożyczka - Dane firmy

Primus Finance Sp. z o.o.

NIP5213717701
REGON363443466
KRS0000594858
Kapitał zakładowy200 000 PLN

MiniPożyczka Dane kontaktowe

Rodziny Hiszpańskich 8
02-685 Warszawa

Telefon: 222010646

Email: kontakt@minipozyczka.pl

WWW: minipozyczka.pl

Godziny otwarcia MiniPożyczka

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota: 08:00-15:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w MiniPożyczka

Proces wnioskowania o pożyczkę jest intuicyjny i przejdziesz przez niego w kilka minut. Zanim jednak zaczniesz wypełniać wniosek, sprawdź czy spełniasz wymagania stawiane przez MiniPożyczka:
• wiek od 18 do 75 lat,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania w Polsce,
• bez wpisów w bazach dłużników, pozytywny bądź czysty BIK,
• rachunek z dostępem online (nie akceptują SKOK-ów).
W pierwszym kroku musisz zdecydować o kwocie pożyczki i okresie spłaty. Klikając w 'biorę pożyczkę', zostaniesz przekierowany do krótkiego formularza. Po wypełnieniu wniosku, musisz zdecydować się na jeden ze sposobów weryfikacji: przelew za pomocą BlueCash bądź za pomocą specjalnej aplikacji. Czym się różnią te metody? Korzystając z pierwszej opcji, wykonujesz przelew na złotówkę, która wróci na konto po potwierdzeniu danych. Takim sposobem potwierdzasz jedynie, że jesteś właścicielem rachunku. Druga opcja to aplikacja do szybkiej weryfikacji danych. System łączy się z bankiem pobierając dane posiadacza oraz historię transakcji z kilku miesięcy- na tej podstawie powstaje raport dotyczący zdolności kredytowej. I jedna, i druga opcja to możliwość szybkiej weryfikacji, ale ta druga zwiększa szansę na pozytywną decyzję, bo firma ma pewność, co do uzyskiwanych dochodów i zna Twoją sytuację finansową z ostatnich miesięcy.
Po weryfikacji musisz chwilę poczekać na decyzję, zazwyczaj trwa to kilka minut. Firma realizuje szybkie przelewy, więc pieniądze będą na koncie nawet w kilka minut.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w MiniPożyczka <<

Wady i zalety pożyczki w MiniPożyczka

Zalety:

 • 100% online, włącznie z umową,
 • 18+,
 • przejrzyste warunki,
 • pierwsza pożyczka do 2000 zł za 0 zł,
 • dla stałych klientów do 5000 zł,
 • opcja refinansowania z dodatkową kwotą przelewaną na konto klienta,
 • długie godziny pracy,
 • pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego
 • bez dodatkowych zaświadczeń, wystarczą dane z dowodu.

Wady:

 • sprawdzają BIK- nie akceptują negatywnych wpisów,
 • sprawdzają KRD, ERIF, InfoMonitor- nie akceptują wpisów.

MiniPożyczka Opinie


MiniPożyczka Opinie


19
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
kysio95
Opinia
kysio95

A moze i daja do 1500zl za pierwszym razem W TEORII- bo jak chcialem pozyczyc to niestety nie mogli mi przyznac. Rownie dobrze moge sobie napisac, ze daja do 5000zl za darmo przy pierwszej pozyczce skoro i tak nie daja i tak!

jerzy.golowanow
Opinia
jerzy.golowanow

Wszystko bardzo szybko, bardzo profesjonalnie i całkiem za darmo, super!

kuriapro
Opinia
kuriapro

Lipa minęło ponad 96h od zaakceptowania wniosku a pieniędzy jak nie było tak nie ma

elika
Opinia
elika

Dawno nie miałem do czynienia z tak uczciwa i dobra firma. Serdecznie wszystkim polecam.

rafal.siudak
Opinia
rafal.siudak

Zawsze mogłam liczyć na Minipożyczka .Szybko sprawnie bezproblemowo. Koszty pożyczki tez nie duże ale niestety pierwszy raz odmówiono mi pożyczki dla czego tego nie wiem. Szkoda

krepel
Opinia
krepel

Wyjątkowo bezczelna obsługa kpina!!!złodzieje i bankruty gównem śmierdzą,to bankruty, wyłudzają tylko dane, żadnych pożyczek nie udzielają, pracują tam estońskie świnie bez kultury, chamy podłe i ordynarne, odradza, omijać dalekim łukiem

krystian_strauss
Opinia
krystian_strauss

Minimum formalności ?!?! Chyba żartujecie. Telefony, skany dowodów , pytania o prace i zarobki. Tragedia nie polecam.

ca
Opinia
ca

Firma jest bardzo uczciwa- co nie ukrywam, było dla mnie zaskoczeniem. Wszystkie warunki i cennik łatwo dostępne i czytelne, żadnych kruczków. Super. Polecam serdecznie.

kim4
Opinia
kim4

No chyba drugiej tak dobrej oferty w naszym pięknym kraju nie ma. Dla mnie to prawdziwa rewelacja.

aberesewicz
Opinia
aberesewicz

Kazali mi czekać kilka dni na kase- zecydowanie nie jest to szybka pożyczka!

janina.grewling
Opinia
janina.grewling

Zgodnie z opisem.

enter
Opinia
enter

Minipożyczka jest bardzo ok – jestem zadowolona z pożyczki. Szybko i pewnie. Jest bardzo ok.

caban13
Opinia
caban13

Słabo, żeby się dodzwonić na infolinie czeka się kilka minut, po czym okazuje się, że ton osoby, która z Tobą rozmawia jest arogancki i próbuje coś wcisnąć. Nie polecam kontaktu bo to jest masakra!!!

blajer
Opinia
blajer

ja dostałam pożyczkę w parę chwil. A dla osób które tu biadolą że pieniądze nie tak szybko na koncie – przecież jest napisane że przesyłają w następnym dniu roboczym! naprawdę polecam, bardzo profesjonalne podejście i nie uwodzą tym że pieniądze w parę chwil na koncie a to świadczy o profesjonaliżmie

mfee
Opinia
mfee

Na papierze wszytsko spoko, ale kto w reklamach i na banerach pisze- zatrudniamy burakow, ktorzy nie sa dobrze przeszkoleni (nie wspominajac o wychowaniu)! Kto pisze- pierwsza pozyczka do 2500 zl za darmo (ale i tak nie masz szans n ataka kwote, najchetniej pozyczamy 500 zl)albo pierwsza pozyczka darmowa, kolejne w chorych cenach!?

agapalcz
Opinia
agapalcz

Na serio jedna z najlepszych firm na rynku. Firma działa wyjątkowo szybko i skutecznie, bo pozostawiają klienta zadowolonego- na tyle, by chcieć do niej wrócic.

r.hajdaniak
Opinia
r.hajdaniak

jak dla mnie uczciwa firma , nie mam żadnych zastrzeżeń , obsługa miła , pieniadze i werfyikacja na czas

pvekasting
Opinia
pvekasting

Nie było problemu z przyznaniem maksymalnej kwoty 2000 zł darmowej pożyczki! Super sprawa!

betservice
Opinia
betservice

Nie Polecam, szybko nie udzielają pożyczek jak piszą na stronie. Po 3 dniach zero odzewu. A konta nie mogę do dziś usunąć.

hebrajski
Opinia
hebrajski

razy już pożyczałem pieniądze u nich i zawsze kasa byla na koncie po kilku godzinach, za każdyn razem było uczciwie. Polecam

netview
Opinia
netview

Polecam

apoz
Opinia
apoz

Jest dobrze. Szybko i profesjonalnie. Warto!

brigade
Opinia
brigade

bardzo uczciwie i solidnie

wolab
Opinia
wolab

Witam nie polecam a wszystkie pozytywne opinie pisza osoby powiazane z ta instytucja. Tylko desperaci zaciagaja tam pozyczki. Polecam poczytac inne forum na temat tej firmy.

t.bieniek
Opinia
t.bieniek

Drogo drogo i jeszcze raz drogo. Nawet na raz nie polecam bo obsługa fatalna, a czas oczekiwania na pieniadze najdluzszy- nigdy zadna inna firma nie kazala mi tyke czekac na pieniadze co oni.

bpz
Opinia
bpz

Najgorsza firma pożyczkowa jaką znam, konsultanci bardzo nie mili i wg brak profesjonalizmu z ich strony. Wprowadzają ludzi w błąd po czym zarzucają że to wina klienta ze czegoś nie zrozumiał gdzie prawda jest inna. Pożyczkę wzięłam 2 razy pierwszy i ostatni. Zdecydowanie nie polecam.

ekar
Opinia
ekar

supi firemka.

gazetatrybuna
Opinia
gazetatrybuna

Creamfinance Poland to łajdacka i złodziejska firma.

grzybowo
Opinia
grzybowo

faktycznie nie bylo zadnych dodatkowych kosztow. oprocentowanie zerowe. oddalem tyle ile wziolem. nie oszukujom

beatris
Opinia
beatris

Co za bzdury wypisujesz? Dwie sprawy z nimi już wygrałam w sądzie z pomocą prawników z beznakazu. Jak się okazało to płaciłam ubezpieczenie którego nigdy nie było.

ellenai
Opinia
ellenai

Najbardziej w Minipożyczka spodobało mi się, że spłatę zobowiązania mogę rozłożyć nawet na kilka lat, czego większość instytucji pozabankowych nie oferuje.

zloty_smok
Opinia
zloty_smok

Witam Potwierdzam poprzednich opiniowiczy, właśnie składałam wniosek, od razu poprosili o skan dowodu, oczywiście odmowa, napisali że mam za dużo osób na utrzymaniu i takie tam bzdury kryteria kredytowe,dodam że mam 3 karty kredytowe, pracuję jako protokolant w Prokuraturze i nigdy nie miałam długów, zabrakło mi na remont pilnie chciałam 300 zł, nigdy nie posyłajcie dowodów osobistych tej firmie kobiety nie wiedzą co mówią nie odbierają telefonu w razie czego poszkodowanych proszę o kontakt

suchy
Opinia
suchy

brałam pożyczkę w Minipożyczkaie po raz pierwszy i szczerze mówiąc nie żałuję. Szybko, bez problemu – czyli tak jak powinno się udzielać pożyczki!

m.janota-bzowska
Opinia
m.janota-bzowska

Daje 5 z plusem za pełną zgodność oferty z tym co jest na umowie . Zadnych ukrytych kruczków . wszystko jest jasno wyjaśnione ????

mfrancuz
Opinia
mfrancuz

Najlepsza oferta pożyczkowa w Polsce.

leamun
Opinia
leamun

Drugiej tak dobrej firmy na rynku nie ma. Polecam bardzo.

zajko
Opinia
zajko

Pożyczyłem. Wszytsko ok. Jestem zadowolony bo faktycznie po 45 dniach oddałem tyle ile pożyczyłem, ale już pewnie do nich nie wrócę bo juz przy kolejnych pożyczkach najtaniej nie jest. Ale nie można im zarzucić braku uczciwości.

rmyslin
Opinia
rmyslin

Szybko, uczciwie i do tego regularnie mają jakąś promocje- więc albo można cos wygrac albo jakis rabacik przygarnąć.

agnieszkad
Opinia
agnieszkad

Dostałem 1 pożyczkę zgodnie z ofertą bez kosztów, cały proces przez internet, w niedzielny wieczór, pieniądze miałem na koncie w 10 min. Jestem bardzo zadowolony, zwróciłem w terminie, więc nie mam wiedzy jak wygląda sytuacja gdy ktoś przekroczy termin.

michal.surowka
Opinia
michal.surowka

Bardzo dobra i szybka firma pożyczkowa. Działa bez problemu i bez zbędnych jakiś wielkich formalności! jestem zadowolona

mezoliber
Opinia
mezoliber

Oby jak najwięcej takich firm- pełen profesjonalizm!

tvastra
Opinia
tvastra

Polecam!!!!!!!

prodomos
Opinia
prodomos

Oby jak najwięcej takich firm na rynku.

soswolbiecin
Opinia
soswolbiecin

Wniosek już rozpatrywany 2 dzień i nic nie wiadomo. Firma krzak , nie polecam.Może do Wielkanocy rozpatrzą ten wniosek….

krupaus.slask
Opinia
krupaus.slask

Firma dobra i obsluga miła! Cenowo też wypadają niezle, a do tego mozna rozlozyc slate na raty!

biexi
Opinia
biexi

Rewelacja. Drugiej tak dobrej oferty na rynku nie znajdziecie!

darth_qiu
Opinia
darth_qiu

Dostał już ktoś pozyczkę z tej pseudo firemki ?

czyczylo
Opinia
czyczylo

Brałem u nich pieniądze już dwukrotnie. Bardzo solidna firma. Jeśli będzie potrzeba wezme i trzeci raz!!! Zaufałem im- i polecam firme net credit innym!

optom
Opinia
optom

Cenie sobie współpracę z firma CreditStar. Nigdy mnie nie zostawili w potrzebie- zawsze szybko i sprawnie, moj numer 1!

gutekhp
Opinia
gutekhp

skorzystam jeszcze !!