HaloPożyczka

Opis produktu HaloPożyczka

HaloPożyczka należy do Primus Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma jest pośrednikiem pożyczkowym, dlatego na umowie widnieć będą dane firmy współpracującej z Primus Finance. Części klientów Firma znana jest z innych portali pożyczkowych, bo do niej należy również Chwilówkomat i AleGotówka. Halo Pożyczka współpracuje z BIG InfoMonitor, Krajowym Rejestrem Długów i ERIF. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Pożyczkowych. HaloPożyczka nie akceptuje obecności na listach dłużników oraz opóźnień w spłacie kredytów odnotowanych w Biurze Informacji Kredytowej. Primus Finance to jedna z firm oferujących pożyczki już od 18 lat. Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty, a wszystkie formalności załatwiane są przez internet. Aby przyspieszyć przelew pożyczki na konto, firma stawia na nowoczesne metody, proponując szybką identyfikację bez konieczności przelewania złotówki. Jednocześnie, dla osób przyzwyczajonych do starych metod, pozostawiła przelew weryfikacyjny.
Primus Finance stawia na jasne zasady, wygodę, bezpieczeństwo, proste, intuicyjne wnioskowanie i elastyczną spłatę- w przypadku problemów możesz skorzystać z refinansowania.

Koszty pożyczki w HaloPożyczka

Na pierwszą pożyczkę otrzymasz rabat 100%, ale jeśli pieniądze nie wpłyną w dniu spłaty na konto firmy, naliczy ona standardowe koszty. Przy pożyczce 2000 zł na 30 dni wyniosą one 565,50zł.
Za drugim razem pożyczysz do 2500 zł. Kwota ta na 14 dni to koszt 488,18 zł. Jeśli zdecydujesz się na spłatę w 30 dni, opłaty wzrosną do 706,80 zł.
Przy trzeciej pożyczce firma proponuje maksymalnie 3000 zł. Decydując się na taką pożyczkę z okresem spłaty 14 dni, jej łączny koszt wyniesie 585,90 zł. Natomiast 3000 zł na 30 dni w HaloPożyczka to opłaty równe 848,40 zł.
Czwarta pożyczka w Halo Pożyczka to nawet 4000 zł. Ile będzie kosztowała na dwa tygodnie? Suma opłat za pożyczkę w tej kwocie to 781,20 zł. Jeśli zdecydujesz się na maksymalny termin, czyli 30 dni, wówczas koszt wyniesie 1 131,30 zł.
Maksymalna pożyczka w HaloPożyczka to 5000 zł. Taką kwotę pożyczysz za piątym razem. Jej koszt na 30 dni to 1 413,90 zł. Jeśli udałoby Ci się ją spłacić w dwa tygodnie, opłaty zmniejszą się do 976,50 zł.
Koszt refinansowania widoczny jest po zalogowaniu się na konto.


Rodzaje pożyczek w HaloPożyczka

HaloPożyczka oferuje pożyczki krótkoterminowe z maksymalnym okresem spłaty 30 dni. Oferta dla nowych klientów różni się od tej dla stałych. Nowi klienci pożyczą kwotę z przedziału 500 zł – 2000 zł. Na pierwszą pożyczkę otrzymasz 100% rabatu, co oznacza, że kwota do zwrotu jest dokładnie taka sama jak pożyczona. Promocja zostanie anulowana, jeśli nie dotrzymasz warunków, a jednym z nich jest zaksięgowanie spłaconej pożyczki najpóźniej w dniu spłaty, który widnieje na umowie. Jeśli spóźnisz się choćby jeden dzień, to zostaną naliczone standardowe koszty.
Z każdą kolejną, spłaconą pożyczką firma zaoferuje więcej, oczywiście pod warunkiem, że posiadasz zdolność do spłaty większej pożyczki:
• przy drugiej pożyczce kwota wzrasta do 2500 zł,
• przy trzeciej pożyczce kwota wzrasta do 3000 zł,
• przy czwartej pożyczce kwota wzrasta do 4000 zł,
• przy piątej pożyczce kwota wzrasta do 5000 zł.
Do wyboru są cztery okresy spłaty: 7, 14, 21, 30 dni.
Obawiasz się problemów ze spłatą? Halo Pożyczka ma gotowe rozwiązanie, refinansowanie. Wystarczy zalogować się do panelu klienta, kliknąć w zakładkę refinansowanie, opłacić koszty i otrzymujesz nowy termin spłaty.

HaloPożyczka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w HaloPożyczka <<

HaloPożyczka - Dane firmy

Primus Finance sp. z o.o.

NIP5213717701
REGON363443466
KRS0000594858
Kapitał zakładowy200 000 PLN

HaloPożyczka Dane kontaktowe

Rodziny Hiszpańskich 8
02-685 Warszawa

Telefon: 222050661

Email: kontakt@halopozyczka.pl

WWW: halopozyczka.pl

Godziny otwarcia HaloPożyczka

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota: 08:00-15:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w HaloPożyczka

Zanim przejdziesz do składania wniosku, sprawdź czy spełniasz wymagania stawiane przez firmę:
• wiek 18 – 75 lat,
• polskie obywatelstwo, miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• rachunek w banku (nie akceptują SKOK-ów),
• BIK bez opóźnień, brak wpisów w bazach dłużników.
Aby złożyć wniosek o pożyczkę, tak jak w innych firmach pożyczkowych, należy utworzyć konto. Po zaznaczeniu kwoty pożyczki i okresu spłaty, klikając w biorę pożyczkę, wyświetli się krótki formularz. W kolejnym kroku staniesz przed wyborem weryfikacji: szybka identyfikacja lub przelew weryfikacyjny. Rekomendowaną przez HaloPożyczka metodą jest szybka identyfikacja. Firma korzysta z systemu, który na krótką chwilę łączy się z bankiem w celu pobrania danych osobowych posiadacza rachunku oraz historii transakcji. Dzięki wyciągowi z konta oceniana jest zdolność kredytowa. Masz jednak wybór i możesz zdecydować się na przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł, dokonywany za pośrednictwem BlueCash. Po weryfikacji danych złotówka wróci na Twoje konto. Szybka identyfikacja ma jednak przewagę nad przelewem weryfikacyjnym, jest szybsza i zwiększa szanse na pozytywną odpowiedź. O decyzji zostaniesz poinformowany mailem i sms-em.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w HaloPożyczka <<

Wady i zalety pożyczki w HaloPożyczka

Zalety:

 • darmowa pożyczka,
 • możliwość refinansowania,
 • szybka identyfikacja,
 • krótki wniosek,
 • szybka decyzja,
 • jasne zasady,
 • pożyczka już od 18 lat,
 • bez konieczności podpisywania umowy w wersji papierowej (wystarczy udzielić pełnomocnictwa),
 • możliwość kontaktu na różne sposoby (mail, telefon, formularz).

Wady:

 • nie akceptują baz dłużników,
 • sprawdzają BIK, nie akceptują opóźnień,
 • niska kwota pożyczki, maksymalnie 5 tys. zł,
 • tylko cztery terminy spłaty do wyboru.

HaloPożyczka Opinie


8
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
tens
Gość
tens
Ocena :
     

nie wiem , ja tam miałam pozytywną weryfikacje BIG i BIK . I dostałam pożyczkę . a na weryfikacje czekałam dosyć krótko . Na pieniądze zresztą też . Dlatgo ja z Halopożyczka jestem zadowolona

nc-kucek-dan
Gość
nc-kucek-dan
Ocena :
     

Chyba pierwsza darmowa pożyczka ma zachęcić do brania kolejnych…

gerdax
Gość
gerdax
Ocena :
     

Uczciwa firma, dobra oferta i miła obsługa! Pożyczajcie ostrożnie bo koszty nie są małe ;(

monkiewicz
Gość
monkiewicz
Ocena :
     

Wczoraj na stronie była oferta przedłużenia dziś niestety już jej nie ma .

toudi
Gość
toudi
Ocena :
     

Ja na decyzje czekałam bardzo krótko bo jakieś 15 minut . I nie miałam żadnyc problemów z Halopożyczką . Pozdrawiam

biuroservis
Gość
biuroservis
Ocena :
     

Tanio. Moze nie najtaniej, ale Tanio.

anneke
Gość
anneke
Ocena :
     

Dobra firma pozyczkowa

anna_ajtner
Gość
anna_ajtner
Ocena :
     

Bardzo szybko ,sprawnie i miło zostałem obsłużony. Polecam.