LendUp

Opis produktu LendUp

LendUp to marka należąca do międzynarodowej grupy finansowej, Profireal Group SE. W Polsce pieczę nad nią sprawuje Profi Credit Polska S. A. Klientom znana z innego portalu pożyczkowego, Profi Credit. Obydwie marki oferują pożyczki przez internet ze spłatą ratalną na okres 36 miesięcy. Różnica jest jedynie w kwotach, przez LendUp pożyczysz do 15 tys. zł, zaś korzystając z Profi Credit nawet 25 tys. zł. Profireal Group działa na terenie kilku krajów. Pożyczki od nich dostępne są w: Bułgarii, Słowacji, Rosji, Czechach i w dalszych zakątkach świata, bo na Filipinach. Choć LendUp jest na naszym rynku od niedawna to stoi za nim stabilna grupa finansowa, lider na kilku rynkach pożyczkowych, z dużym doświadczeniem w sektorze finansowym, stawiający na innowacyjne rozwiązania, przyspieszające otrzymanie gotówki. Profi Credit nie zamyka się na klientów, którzy mają zaciągnięte kredyty w bankach i pożyczki w innych firmach, ostateczna decyzja wydawana jest po indywidualnej analizie wniosku.
Pożyczka może trafić na Twoje konto nawet w 16 minut! Tyle zazwyczaj trwa wypełnienie wniosku, podjęcie decyzji i przelew gotówki na konto.

Koszty pożyczki w LendUp

Minusem LendUp, podobnie jak Profi Credit, jest brak informacji na stronie o kosztach pożyczki. Niestety, aby dowiedzieć się ile zapłacisz za pożyczkę w określonej kwocie, musisz pozostawić imię i numer telefonu. Nie porównasz pożyczek w niższych i wyższych kwotach z różnymi okresami spłaty.
Jedyne informacje dotyczące kosztów pożyczek, podane na stronie można wyczytać z RRSO oraz z przykładu reprezentatywnego. RRSO to dwucyfrowa liczba, zatem koszty nie powinny Cię przerazić, wynosi 66,75%
Koszty pożyczki na przykładzie reprezentatywnym: pożyczka w wysokości 5000 zł na 36 miesięcy będzie kosztowała 4972 zł. Prowizja wyniesie 4939 zł, za odsetki nie zapłacisz ani grosza, ale za to dochodzi jeszcze opłata przygotowawcza w kwocie 33 zł. Rata będzie w wysokości 277 zł. Jest to pożyczka online, dzięki czemu unikasz odsetek.
Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę offline, możesz pożyczyć do 25 tys. zł. Przy takiej samej pożyczce jak powyżej, 5 tys. zł z okresem spłaty 36 rat, łączny koszt wyniesie 6592 zł, czyli o ok 1500 zł więcej niż pożyczka online. Prowizja będzie niższa (3971 zł), ale odsetki wyniosą 1592 zł. Naliczona zostanie opłata przygotowawcza w wysokości 129 zł i dodatkowo zapłacisz za usługę Twój Pakiet kwotę 900 zł. RRSO pożyczki offline wyniesie 89,93%.
Firma nagradza klientów punktami, dzięki którym obniżysz ratę do połowy bądź za jeden miesiąc jej nie zapłacisz. Punkty możesz wymienić również na karencję w spłacie.


Rodzaje pożyczek w LendUp

LendUp specjalizuje się w szybkich pożyczkach przez internet, bez dodatkowych dokumentów. Oferta jest taka sama dla nowych, jak i stałych klientów.
O jaką kwotę można wnioskować? Minimalna kwota pożyczki w LendUp to 500 zł, a maksymalna 15 000 zł. Spłatę rozłożysz nawet na 36 miesięcy. A minimalny okres spłaty to 3 miesiące. Wysokość pożyczki zależy od indywidualnej oceny sytuacji finansowej klienta. Firma nie wyklucza przyznania pożyczki osobom zadłużonym w bankach i firmach pozabankowych. Wysokie dochody, dobry BIK i brak wpisów w BIG-ach to realna szansa otrzymania pożyczki w maksymalnej oferowanej kwocie.
Pieniądze z pożyczki możesz wydać na dowolny cel, zanim klikniesz w chcę pożyczkę, możesz zaznaczyć cel, na jaki zamierzasz przeznaczyć pieniądze. Określając go zwiększasz szansę na pozytywną odpowiedź, a dodatkowo spełniając warunki promocji, otrzymujesz punkty, które następnie wymienisz na korzyści, a wśród nich odroczenie terminu płatności czy spłata jednej raty albo spłata dwóch rat obniżona do 50%.

LendUp oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w LendUp <<

LendUp - Dane firmy

PROFI CREDIT Polska S.A

NIP5472151080
REGON243624011
KRS0000518190
Kapitał zakładowy793 951 000 PLN

LendUp Dane kontaktowe

Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

Telefon: 801805806

Email: info@proficredit.pl

WWW: lendup.pl

Godziny otwarcia LendUp

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w LendUp

Proces wnioskowania przebiega szybko i sprawnie. Z informacji zawartych na sromie wynika, że większość klientów otrzymuje pożyczki do 16 minut. Pożyczki kierowane są do osób, które ukończyły 18 lat i mają stałe źródło dochodu, wymagane jest również polskie obywatelstwo i zamieszkanie na terenie Polski.
Pierwszym krokiem jest zaznaczenie kwoty pożyczki na stronie LendUp i wypełnienie dwóch rubryk: imię oraz telefon. Skontaktuje się z Tobą doradca i na tym etapie podejmiesz decyzję, czy wniosek chcesz wypełnić online, czy też skorzystasz z pomocy doradcy i zrobisz to przez telefon. Jeśli zdecydujesz się na tą pierwszą opcję, czyli złożenie wniosku przez internet, odsetki wyniosą 0 zł. Wypełnienie wniosku nie powinno zająć dłużej niż kilka minut.
Decyzja kredytowa również podejmowana jest w kilka minut. Zazwyczaj analiza wniosku nie trwa dłużej niż dwie minuty. Jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze natychmiast wysyłane są na podany przez Ciebie rachunek bankowy. LendUp realizuje szybkie przelewy, dzięki czemu pieniądze otrzymasz również w weekend i pozostałe dni wolne od pracy.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w LendUp <<

Wady i zalety pożyczki w LendUp

Zalety:

 • wysokie kwoty pożyczek, do 15 tys. zł online i do 25 tys. zł offline,
 • od 18 lat,
 • możliwość rozłożenia spłaty na 36 rat,
 • akceptują zadłużenie w bankach i innych firmach pozabankowych,
 • brak odsetek przy składaniu wniosku online,
 • formalności w całości przez internet,
 • na dowód, 
 • szybka decyzja pożyczkowa,
 • realizują błyskawiczne przelewy,
 • możliwość otrzymania pożyczki w weekend,
 • atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Wady:

 • brak możliwości symulacji kosztów na stronie,
 • mało informacji na stronie.

LendUp Opinie


Dodaj opinię

avatar