Profi Credit

Opis produktu Profi Credit

Profi Credit oferuje pożyczki internetowe i w oddziałach. To jedna z nielicznych firm na rynku, która może pochwalić się liczbą ponad 130 oddziałów, znajdujących się w całej Polsce. Pożyczki online i pożyczki stacjonarne obsługuje około 3000 doradców finansowych. Korzystając z opcji internetowej możesz liczyć na dodatkowe profity, w postaci połowy raty przez dwa miesiące. Profi Credit Polska S.A. jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group. Pożyczki udzielane są również na Słowacji, w Czechach, Bułgarii i Rosji. Pożyczki od Profireal dostępne są również w Azji Południowo-Wschodniej (Filipiny). W Polsce Profi Credit zadebiutował w 2004 roku. A Profireal ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku kredytowym. Kilkanaście lat doświadczenia przekłada się na minimum formalności, szybką decyzję, elastyczne podejście i wygodę. W ofercie Profi Credit znajdują się pożyczki dla osób prywatnych i firm.
Firma zajmuje się również działalnością charytatywną, współpracuje z SOS Wioski Dziecięce oraz Dziecięcy Uśmiech z Profi Credit. Jest również członkiem Pracodawców RP.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Na stronie Profi Credit nie ma standardowego kalkulatora. Jedyne co możesz zaznaczyć, to kwota pożyczki. Aby sprawdzić ofertę, musisz podać imię i numer telefonu, a warunki pożyczki przedstawi doradca, który oddzwania na pozostawiony numer.
Na stronie są dwa przykłady pożyczek, jeden dotyczący pożyczki online a drugi offline.
Pożyczka online: pożyczka w kwocie 10 tys. zł z okresem spłaty 36 miesięcy to łączny koszt 13 220 zł. Łączna kwota, którą musisz zwrócić wyniesie 23 220 zł. Na koszt pożyczki składa się prowizja, która wynosi 9967zł, odsetki równe 3220 zł i opłata przygotowawcza wynosząca 33 zł. Raty równe, w wysokości 645 zł.
Pożyczka offline: pożyczka w kwocie 5 tys. zł z okresem spłaty 36 miesięcy będzie kosztowała 6592 zł. Łączna kwota, jaką pożyczkobiorca zwróci firmie wynosi 11 592 zł. Prowizja wyniesie 3971 zł, odsetki 1592 zł, opłata przygotowawcza 129 zł. Dodatkowo doliczana jest opłata za Twój Pakiet w wysokości 900 zł.


Rodzaje pożyczek w Profi Credit

Profi Credit oferuje pożyczki:
• dla osób prywatnych,
• dla firm.
Decydując się na pożyczkę przez internet otrzymasz punkty, które po spełnieniu warunków promocji można wymienić w strefie klienta na profity w postaci: obniżenia dwóch rat o połowę bądź odroczenia terminu płatności raty. Kwota pożyczki online od 1000 zł do 25 tys. zł. To jedna z najwyższych kwot pożyczek bez zabezpieczeń na rynku pożyczek pozabankowych. Można o nią wnioskować już za za pierwszym razem. Okres spłaty do 48 miesięcy.
Pożyczki dla firm, to opcja pozyskania gotówki w krótkim czasie na różne cele związane z działalnością, bez większych formalności. Kwota pożyczki dla firm mieści się w przedziale od 500 zł do 6 tys. zł. Okres spłaty do 24 miesięcy. O pożyczkę starać się mogą również przedsiębiorcy, którzy od niedawna są na rynku.
W przypadku problemów ze spłatą możesz skorzystać z opcji odroczenia terminu spłaty, jeśli zdecydujesz się na pożyczkę z dodatkowym pakietem. Warto o tym porozmawiać z doradcą. Firma wykazuje się ludzkim podejściem do problemów ze spłatę. Na stronie można znaleźć informację, że każdemu mogą zdarzyć się problemy, kontaktując się z doradcą rozwiążesz problem.

Profi Credit oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Profi Credit <<

Profi Credit - Dane firmy

PROFI CREDIT Polska S.A.

NIP5472151080
REGON243624011
KRS0000518190
Kapitał zakładowy793 951 000 PLN

Profi Credit Dane kontaktowe

Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

Telefon: 801805806

Email: info@proficredit.pl

WWW: proficredit.pl

Godziny otwarcia Profi Credit

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Profi Credit

Zaciągnięcie pożyczki w Profi Credit jest bardzo proste. Zazwyczaj wystarczą podstawowe dokumenty, zarówno przy pożyczkach dla osób prywatnych jak i firm. Pożyczka w Profi Credit w kilku krokach:
• wybierz kwotę,
• wpisz imię i telefon, kliknij chcę pożyczkę,
• poczekaj na telefon od doradcy,
• wypełnij wniosek online bądź telefonicznie,
• poczekaj na wstępną decyzję,
• umów się z doradcą terenowym,
• dopełnij formalności.
Pierwszym etapem wnioskowania o pożyczkę jest telefoniczna rozmowa z doradcą. Po akceptacji wniosku, dokończenie formalności zostaje przekazane doradcy terenowemu. Umawiasz się z nim na dogodny termin, w celu weryfikacji tożsamości i podpisania umowy.
Pieniądze przelewane są na konto bankowe. Proces wnioskowania o pożyczkę dla firmy przebiega wg tego samego schematu.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Profi Credit <<

Wady i zalety pożyczki w Profi Credit

Zalety:

 • wysokie kwoty pożyczek już za pierwszym razem,
 • długi okres spłaty do 48 miesięcy,
 • minimum formalności,
 • elastyczna spłata,
 • możliwość zaciągnięcia pożyczki online bądź w oddziale,
 • szybka decyzja,
 • o kolejną pożyczkę jeszcze łatwiej,
 • pożyczki dla osób prywatnych i na działalność,
 • opcja odroczenia spłaty raty,
 • możliwość obniżenia kosztów (dwie raty niższe o połowę).

Wady:

 • brak możliwości sprawdzenia kosztów pożyczki bez podania telefonu,
 • mało informacji na stronie.

Profi Credit Opinie

Szukasz informacji na temat Profi Credit opinie? Chcesz poznać doświadczenia innych związane z firmą? U nas znajdziesz liczne opinie o Profi Credit, zarówno od klientów, którzy brali pożyczkę tylko raz jak i od tych, którzy wracali po drugą i kolejną. Łączna ocena Profi Credit na naszym portalu to cztery zasłużone gwiazdki, choć my spokojnie dajemy im pięć gwiazdek. Jedyne co możemy potraktować na minus, to brak możliwości sprawdzenia kosztów pożyczki, przed pozostawieniem danych do kontaktu. Ale taka jest polityka Profi Credit. Każda firma kieruje się innymi zasadami. Oferta ma dużo plusów, stąd opinie Profi Credit ma dobre lub bardzo dobre. Firma ma zróżnicowaną ofertę, pożyczki dostępne są online i w oddziale, przejrzyste zasady, wszystkie koszty jasno przedstawione. Nie dziwi więc fakt, że opinie Profi Credit w większości ma pozytywne.
Co mówią o nich klienci? Wybraliśmy kilka opinii:
„Nie zawiodłem się na nich jak pożyczałem kasę kilka miesięcy temu- to wróciłem właśnie i pożyczyłem kasę po raz drugi. Super firma. Można na nich liczyć”.
„Korzystałem z usług firmy już kilka razy. Całkowicie nie rozumiem negatywnych opinii. Za każdym razem byłem zadowolony, wniosek rozpatrywany bardzo szybko, pieniążki na koncie również. Bardzo polecam wszystkim, którzy rozważają szybką pożyczkę”.
Powyższe opinie o Profi Credit pochodzą od klientów, którzy z oferty firmy korzystali kilka razy. Jeśli ktoś wraca po kolejną pożyczkę, to znaczy, że z pierwszej był zadowolony. I nie ma dla firmy lepszego świadectwa niż wracający klienci i polecający ofertę innym. Liczne opinie o Profi Credit zawierają słowo szybkość. Firma nie tylko błyskawicznie kontaktuje się z klientem, ale szybko rozpatrywany jest wniosek i przelewana pożyczka na konto. Stąd Profi Credit opinie ma głównie od zadowolonych klientów. Pomimo że procedura wygląda nieco inaczej niż w pozostałych firmach pożyczkowych, to pieniądze bardzo szybko są na koncie.
Co jeszcze można wyczytać przeglądając opinie ProfiCredit? Niskie koszty, opłaca się wziąć u nich pożyczkę, wysokie kwoty, możliwość odroczenia spłaty, bez większych formalności, w ofercie również pożyczki dla firm. Niektóre opinie o Profi Credit, z pięcioma gwiazdkami, określają tą firmę jako numer 1 na rynku pożyczkowym. Pożyczkę u nich dostały osoby, które składały wnioski również w innych firmach, niestety wszystkie zostały odrzucone, a więc można mówić o dużej akceptowalności wniosków.
Profi Credit ma również negatywne opinie, bo te ma każda firma pożyczkowa. Co się nie podoba klientom? Negatywne opinie o ProfiCredit dotyczą przede wszystkim przyznania niższej kwoty niż wnioskowana bądź odmowa bez podania przyczyny. Firma nie ma obowiązku informowania o przyczynie odrzucenia wniosku. Natomiast co do kwot pożyczek, za pierwszym razem lepiej jest wnioskować o niższą kwotę.


Profi Credit Opinie


102
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
s_krzemien
Gość
s_krzemien

Szybko zwięźle i na temat

lister
Gość
lister

polecam, szybko, bezpiecznie. kasa na koncie była po godzinie.

gina.hass3
Gość
gina.hass3

Nie polecam nie udzielają żadnych pożyczek, są oszustami nie mają środków, wzbogacają się na opłatach 1 grosz, wyłudzają i z tego żyją takie bankruty powinny iść na żebranie na ulice, co do pracownika Anny S.popieram miałam do czynienia z tym prymitywem to inwektyw społeczny, trzymać się z daleka

pwrenchem
Gość
pwrenchem

Ja na decyzje czekałam bardzo krótko bo jakieś 15 minut . I nie miałam żadnyc problemów z Profi Creditem . Pozdrawiam

giubache
Gość
giubache

Bardzo dobre warunki pozyczki . Wzialem dwa razy i jest OK. Polecam.

bitter
Gość
bitter

To chyba mało wiesz o firmie dla której pracujesz.

iamthecamera
Gość
iamthecamera

Firma wg mnie bardzo dobra pod każdym względem niemal . Pod względem oferty , pod względem obsługi klienta oraz pod względem minimum formalności

witolddudek
Gość
witolddudek

Oby jak najwięcej takich firm! Cennik jest świetny, a obsługa przemiła!

s_nowok
Gość
s_nowok

Dobry cennik i bardzo dobre tempo wypłaty gotówki.

happygirl
Gość
happygirl

Moja sytuacja na serio była słaba, w wiekszości firm niemialbym szans na pożyczkę, a w Profi Credit nie było problemu- za to jestem im bardzo wdzięczny. Polecam gorąco. Jeśli wam też się wydaje, że nie macie szans na pożyczkę to zdecydowanie jest to firma dla was- ona nie skreśla ludzi- nawet jak jesteście w jakis rejestrach.

piotr.sobczak
Gość
piotr.sobczak

nazwa adekwatna bo firma działa bardzo szybko i faktycznie pieniądze były na moim konci po około 4 godzinach od złożenia wniosku, a co najważniejsze- zero formalności. Wypełniasz wniosek i czekasz az kasa znajdzie się na twoim koncie.

jacek.szymczak
Gość
jacek.szymczak

Polecam, szybka decyzja i szybka wypłata pieniędzy. Chwilówka online pełną gębą ????

cobweb
Gość
cobweb

Miłe zaskoczenie. SUPER.

kowalikk
Gość
kowalikk

super bardzo oferta

z4
Gość
z4

Najlepsza ze wszytskich firm pożyczkowych- od zawsze!

piotr.pan
Gość
piotr.pan

Bardzo ale to bardzo wszytskim polecam firme. Sa super uczciwi i nie robia ludzi w bambuko. Dla mnie oferta MEGA!

inarcheo
Gość
inarcheo

Czytając te komentarze aż nie wierze, że o tych samych ludziach mówimy. U mnie wszystko przebiegło ok. BIK przeszedł bez problemów. Pozdrawiam

antykwariat
Gość
antykwariat

Moze i Profi Credit jest tani ale co z tego jesli nie ma szans na jego przyznanie? odrzucaja wszytskie wnioski z automatu!

chermol
Gość
chermol

Bardzo polecam Profi Credit! Darmowa pożyczka najdłuższa na rynku, najlepsza oferta!

mok21
Gość
mok21

Odradzam oszuści właśnie składałem wniosek odmowa wyłudzają grosze faktycznie bezczelne ordynarne babsztyle do miotły z nimi żadnych pożyczek nie udzielają potwierdzam moich poptrzedników wyłudzają dowody osobiste odradzam omijac dalekim łukiem

ejj
Gość
ejj

Umnie podobna sytuacja pozdrawiam

krzysztof.piaseczny
Gość
krzysztof.piaseczny

potwierdzam pani nawet straszy rodzinę Policją… ta Pani jest straszna ,. nogdy nie widziałam takiego banku zeby straszyc policja w domu ,, smieje sie z ludzi i jest strasznie beszczelna

terital
Gość
terital

Zero jakichkolwiek problemów, wypełniesz krótki wniosek, dostajesz kase na konto po godzince vzy dwóch, spłacasz i wszyscy są zadowoleni! Do tego cena jaką trzeba zapłacić jest bardzo przyzwoita!

msokolowski
Gość
msokolowski

Zaproponowano mi bardzo niska kwote w stosunku do tego o co wnioskowałam, a obsługa po telefonie była bardzo nieprzyjemna- na zasadzie- nie podoba sie to idz se do konkurencji- więc poszlam!

osr.aneta
Gość
osr.aneta

Szybko i bez problemów. Atrakcyjne są rabaty w środy- 50% pożyczałam więc mogę polecić. Warto.

abisynka
Gość
abisynka

Rewelacja. Szybko a na tym zalezalo mi najbardziej. To byla moja pierwsza pozyczka wiec byla gratis. Splacilem na czas. Super. polecam serdecznie.

klimaterm.ac
Gość
klimaterm.ac

Szybko i bezproblemowo..

reklamacje
Gość
reklamacje

No przecież to Kuki pod zmienioną nazwą, ludzie sprawdzajcie co klikacie.

jbarcisz
Gość
jbarcisz

Polecam. Koszty nie należą do najniższych ale jest wszystko jasno i klarownie. Czasami pojawiają się fajne rabaty które zachęcają.

eric
Gość
eric

Banda oszustów, sami piszą sobie laurki!!!żadnych pożyczek nie udzielają bezczelna obsługa omijać bandytów

lebos2
Gość
lebos2

Co z tego, że pierwsza pożyczka jest ok jak już kolejne to rozbój w bialy dzień? Oferta jest droga- ale czego się spodziewać po firmie siostrze Profi Credita!

lovebug
Gość
lovebug

Fajnie, ze konsultanci pracuja dlugo a nie do 15!

anecia112
Gość
anecia112

Szanują klienta i jego czas- to mi się podoba.

mszlubowski
Gość
mszlubowski

Bardzo bym sobie życzył by we wszystkich firmak pożyczki były realizowane na tak wysokim poziomie jak w Profi Credit. Super firma, swietni ludzi, polecam.

andrzej.markowiak
Gość
andrzej.markowiak

poza tym pierwsza pozyczka gratis!

sferasc
Gość
sferasc

uwaga na net credit to najgorsi lichwiarze w polsce doliczaja za dzien spoznienia po 500 zl za 1800 pozyczki ostrzegam przed ZLODZEJAMI

schecter
Gość
schecter

Słabo. Ani nie jest szybko, ani solidnie ani (poźniej) tanio! Dobrze, że przynajmniej jest uczciwie. Nie czuje się oszukany!!! ale nie polecam!

dariuszstuba
Gość
dariuszstuba

Wszystko ok, 1700 na koncie tego samego dnia, mogę polecic.

luskar
Gość
luskar

Bagno!!!! Nie polecam!!!!

szkolatanca
Gość
szkolatanca

W Profi Credit brałam pożyczkę już kilka razy. Firma przekonała mnie do siebie swoim podejściem do klienta i tym jak szybko udzielane są tutaj pożyczki. Polecam

mrecki
Gość
mrecki

OSZUŚCI I KŁAMCY WZIĘŁAM POŻYCZKĘ 4 TYS DO ODDANIA MIAŁAM 13 TYS ZGODZIŁAM SIĘ A RATY PŁACIŁAM JAK NALEŻAŁO TO MNIE PO SADACH CHCĄ CIĄGNĄĆ CHOĆ UMOWA TRWA DO 2019 ROKU ZE NIBY NIE PŁACONE A MAM NA WSZYSTKO POTWIERDZENIE NIE BIERZCIE A TE KOMENTARZE TO CHYBA SOBIE SAMI PISZA !!!!!!!!

luiza.bortkiewicz
Gość
luiza.bortkiewicz

szybko i rzetelnie.

stentor
Gość
stentor

Dlaczego

wu_du
Gość
wu_du

Profesjonalne podejście do klienta. Kiedy decydowałam się na pożyczkę nie byłam bardzo obeznana w temacie więc musiałam zadać kilka naprawdę durnych pytań. Obsługa zawsze chetnie udzielała mi na nie odpowiedzi- bez względu czy odpowiedz byla oczywista czy nie i jak durne bylo moje pytanie. Odpwoiedzi byly szczegółowe i prawdziwe. Firma niczego nie ukrywa- o wszytskim otwardzie mówią. Super- bo takie podejscie do klienta lubie- a nie firma naoszukuje, a pozniej ciezko jest sie wyplatac. u nich jest uczciwie od samego poczatku do samego konca. graja fair.

a.kluba
Gość
a.kluba

W Profi Credit wzięłam 3 tysiące na mały remont mieszkania. Byłam przed wizytą przyszłych teściów mojej córki, a są to bogaci ludzie. Dlatego też zależało mi na zrobieniu dobrego wrażenia. I udało się. A co do pożyczki to jej spłata przebiegła bezproblemowo.

marcin.duma
Gość
marcin.duma

Jestem zawiedziony taką postawą.

jjesse
Gość
jjesse

przemila do czsu. Moja mama zmarla w zwiazku z czym niesplacila kredytu. Do dzis nekaja nas agresynymi telefonami i smsami pomimo ze ciagle mowie ze mama zmarla

jacekart
Gość
jacekart

Witam! Jestem doradcą finansowym Profi Credit S.A w województwie warmińsko mazurskim (Powiat iławski i nowomiejski). Zainteresowanych prosze o kontakt pod nr telfonu 572 312 808.

as.net
Gość
as.net

polecam , warto była skorzystaćz oferty Profi Credita , wówczas gdy bank nie chciałm udzielić i pożyczki . Tu przynajmniej oddałam pożyczkę bez odsetek

stinf
Gość
stinf

Nie zawiodłem sie na nich jak pozyczałem kase kilka miesięcy temu- to wrócilem właśnie i pozyczyłem kase po raz drugi. Super firma. Można na nich liczyć.