Profi Credit

Opis produktu Profi Credit

Profi Credit oferuje pożyczki internetowe i w oddziałach. To jedna z nielicznych firm na rynku, która może pochwalić się liczbą ponad 130 oddziałów, znajdujących się w całej Polsce. Pożyczki online i pożyczki stacjonarne obsługuje około 3000 doradców finansowych. Korzystając z opcji internetowej możesz liczyć na dodatkowe profity, w postaci połowy raty przez dwa miesiące. Profi Credit Polska S.A. jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group. Pożyczki udzielane są również na Słowacji, w Czechach, Bułgarii i Rosji. Pożyczki od Profireal dostępne są również w Azji Południowo-Wschodniej (Filipiny). W Polsce Profi Credit zadebiutował w 2004 roku. A Profireal ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku kredytowym. Kilkanaście lat doświadczenia przekłada się na minimum formalności, szybką decyzję, elastyczne podejście i wygodę. W ofercie Profi Credit znajdują się pożyczki dla osób prywatnych i firm.
Firma zajmuje się również działalnością charytatywną, współpracuje z SOS Wioski Dziecięce oraz Dziecięcy Uśmiech z Profi Credit. Jest również członkiem Pracodawców RP.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Na stronie Profi Credit nie ma standardowego kalkulatora. Jedyne co możesz zaznaczyć, to kwota pożyczki. Aby sprawdzić ofertę, musisz podać imię i numer telefonu, a warunki pożyczki przedstawi doradca, który oddzwania na pozostawiony numer.
Na stronie są dwa przykłady pożyczek, jeden dotyczący pożyczki online a drugi offline.
Pożyczka online: pożyczka w kwocie 10 tys. zł z okresem spłaty 36 miesięcy to łączny koszt 13 220 zł. Łączna kwota, którą musisz zwrócić wyniesie 23 220 zł. Na koszt pożyczki składa się prowizja, która wynosi 9967zł, odsetki równe 3220 zł i opłata przygotowawcza wynosząca 33 zł. Raty równe, w wysokości 645 zł.
Pożyczka offline: pożyczka w kwocie 5 tys. zł z okresem spłaty 36 miesięcy będzie kosztowała 6592 zł. Łączna kwota, jaką pożyczkobiorca zwróci firmie wynosi 11 592 zł. Prowizja wyniesie 3971 zł, odsetki 1592 zł, opłata przygotowawcza 129 zł. Dodatkowo doliczana jest opłata za Twój Pakiet w wysokości 900 zł.


Rodzaje pożyczek w Profi Credit

Profi Credit oferuje pożyczki:
• dla osób prywatnych,
• dla firm.
Decydując się na pożyczkę przez internet otrzymasz punkty, które po spełnieniu warunków promocji można wymienić w strefie klienta na profity w postaci: obniżenia dwóch rat o połowę bądź odroczenia terminu płatności raty. Kwota pożyczki online od 1000 zł do 25 tys. zł. To jedna z najwyższych kwot pożyczek bez zabezpieczeń na rynku pożyczek pozabankowych. Można o nią wnioskować już za za pierwszym razem. Okres spłaty do 48 miesięcy.
Pożyczki dla firm, to opcja pozyskania gotówki w krótkim czasie na różne cele związane z działalnością, bez większych formalności. Kwota pożyczki dla firm mieści się w przedziale od 500 zł do 6 tys. zł. Okres spłaty do 24 miesięcy. O pożyczkę starać się mogą również przedsiębiorcy, którzy od niedawna są na rynku.
W przypadku problemów ze spłatą możesz skorzystać z opcji odroczenia terminu spłaty, jeśli zdecydujesz się na pożyczkę z dodatkowym pakietem. Warto o tym porozmawiać z doradcą. Firma wykazuje się ludzkim podejściem do problemów ze spłatę. Na stronie można znaleźć informację, że każdemu mogą zdarzyć się problemy, kontaktując się z doradcą rozwiążesz problem.

Profi Credit oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Profi Credit <<

Profi Credit - Dane firmy

PROFI CREDIT Polska S.A.

NIP5472151080
REGON243624011
KRS0000518190
Kapitał zakładowy793 951 000 PLN

Profi Credit Dane kontaktowe

Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

Telefon: 801805806

Email: info@proficredit.pl

WWW: proficredit.pl

Godziny otwarcia Profi Credit

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Profi Credit

Zaciągnięcie pożyczki w Profi Credit jest bardzo proste. Zazwyczaj wystarczą podstawowe dokumenty, zarówno przy pożyczkach dla osób prywatnych jak i firm. Pożyczka w Profi Credit w kilku krokach:
• wybierz kwotę,
• wpisz imię i telefon, kliknij chcę pożyczkę,
• poczekaj na telefon od doradcy,
• wypełnij wniosek online bądź telefonicznie,
• poczekaj na wstępną decyzję,
• umów się z doradcą terenowym,
• dopełnij formalności.
Pierwszym etapem wnioskowania o pożyczkę jest telefoniczna rozmowa z doradcą. Po akceptacji wniosku, dokończenie formalności zostaje przekazane doradcy terenowemu. Umawiasz się z nim na dogodny termin, w celu weryfikacji tożsamości i podpisania umowy.
Pieniądze przelewane są na konto bankowe. Proces wnioskowania o pożyczkę dla firmy przebiega wg tego samego schematu.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Profi Credit <<

Wady i zalety pożyczki w Profi Credit

Zalety:

 • wysokie kwoty pożyczek już za pierwszym razem,
 • długi okres spłaty do 48 miesięcy,
 • minimum formalności,
 • elastyczna spłata,
 • możliwość zaciągnięcia pożyczki online bądź w oddziale,
 • szybka decyzja,
 • o kolejną pożyczkę jeszcze łatwiej,
 • pożyczki dla osób prywatnych i na działalność,
 • opcja odroczenia spłaty raty,
 • możliwość obniżenia kosztów (dwie raty niższe o połowę).

Wady:

 • brak możliwości sprawdzenia kosztów pożyczki bez podania telefonu,
 • mało informacji na stronie.

Profi Credit Opinie

Szukasz informacji na temat Profi Credit opinie? Chcesz poznać doświadczenia innych związane z firmą? U nas znajdziesz liczne opinie o Profi Credit, zarówno od klientów, którzy brali pożyczkę tylko raz jak i od tych, którzy wracali po drugą i kolejną. Łączna ocena Profi Credit na naszym portalu to cztery zasłużone gwiazdki, choć my spokojnie dajemy im pięć gwiazdek. Jedyne co możemy potraktować na minus, to brak możliwości sprawdzenia kosztów pożyczki, przed pozostawieniem danych do kontaktu. Ale taka jest polityka Profi Credit. Każda firma kieruje się innymi zasadami. Oferta ma dużo plusów, stąd opinie Profi Credit ma dobre lub bardzo dobre. Firma ma zróżnicowaną ofertę, pożyczki dostępne są online i w oddziale, przejrzyste zasady, wszystkie koszty jasno przedstawione. Nie dziwi więc fakt, że opinie Profi Credit w większości ma pozytywne.
Co mówią o nich klienci? Wybraliśmy kilka opinii:
„Nie zawiodłem się na nich jak pożyczałem kasę kilka miesięcy temu- to wróciłem właśnie i pożyczyłem kasę po raz drugi. Super firma. Można na nich liczyć”.
„Korzystałem z usług firmy już kilka razy. Całkowicie nie rozumiem negatywnych opinii. Za każdym razem byłem zadowolony, wniosek rozpatrywany bardzo szybko, pieniążki na koncie również. Bardzo polecam wszystkim, którzy rozważają szybką pożyczkę”.
Powyższe opinie o Profi Credit pochodzą od klientów, którzy z oferty firmy korzystali kilka razy. Jeśli ktoś wraca po kolejną pożyczkę, to znaczy, że z pierwszej był zadowolony. I nie ma dla firmy lepszego świadectwa niż wracający klienci i polecający ofertę innym. Liczne opinie o Profi Credit zawierają słowo szybkość. Firma nie tylko błyskawicznie kontaktuje się z klientem, ale szybko rozpatrywany jest wniosek i przelewana pożyczka na konto. Stąd Profi Credit opinie ma głównie od zadowolonych klientów. Pomimo że procedura wygląda nieco inaczej niż w pozostałych firmach pożyczkowych, to pieniądze bardzo szybko są na koncie.
Co jeszcze można wyczytać przeglądając opinie ProfiCredit? Niskie koszty, opłaca się wziąć u nich pożyczkę, wysokie kwoty, możliwość odroczenia spłaty, bez większych formalności, w ofercie również pożyczki dla firm. Niektóre opinie o Profi Credit, z pięcioma gwiazdkami, określają tą firmę jako numer 1 na rynku pożyczkowym. Pożyczkę u nich dostały osoby, które składały wnioski również w innych firmach, niestety wszystkie zostały odrzucone, a więc można mówić o dużej akceptowalności wniosków.
Profi Credit ma również negatywne opinie, bo te ma każda firma pożyczkowa. Co się nie podoba klientom? Negatywne opinie o ProfiCredit dotyczą przede wszystkim przyznania niższej kwoty niż wnioskowana bądź odmowa bez podania przyczyny. Firma nie ma obowiązku informowania o przyczynie odrzucenia wniosku. Natomiast co do kwot pożyczek, za pierwszym razem lepiej jest wnioskować o niższą kwotę.


Profi Credit Opinie


102
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
samorzad.um
Opinia
samorzad.um

Bardzo dobrą ofertę na pożyczkę dostałem tutaj, odsetki na plus i możliwość spłacania w ratach.

s-c
Opinia
s-c

Korzystałem . Otrzymałam pieniądze na czas . Potem skorzystałem z refinansowania , Dzięki temu wydłużył mi się okres spłaty . Ogolnie firma dobrze zorganizowana , obsługa miła. Polecam

piaszczykonet
Opinia
piaszczykonet

Dobra firma pożyczkowa.

robert.skup
Opinia
robert.skup

Serwis bardzo prosty w obsłudze- jeden z najprostszych z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia!!!

ekoartt
Opinia
ekoartt

To pożyczka godna polecenia. To już 3 raz jak u nich pożyczam. Nigdy nie miałam problemu z ich spłatą. Dla mnie ich oferta jest bardzo w porządku jak na tak małą ilość formalności. Szczerze mogę ją polecić.

mzona
Opinia
mzona

Kilka pożyczek już było wziętych. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Profi Credit jest jak najbardziej ok. Jedna z dwóch firm tego typu, z którymi nie ma żadnego problemu. Kasa w miarę szybko na koncie, nie wydzwaniają, nie wypisują, mówiąc krótko- nie zamęczają człowieka. Po prostu przelewają kasę i czekają na spłatę!

opinie
Opinia
opinie

Odrzucane wnioski mimo idealnej historii.

interspeed
Opinia
interspeed

Mają fajne zniżki dla stałych klientów. Na umowie nie ma żadnych niejasności, a poza tym rejestracja przez Internet. Szybko i łatwo.

nathalia
Opinia
nathalia

Chamski i bezczelny dział windykacji. Po trzech dniach zaległości straszenie, telefony do pracodawcy. Zero kultury do klienta, oczywiście po a nie przed podpisaniem umowy.

annaraczek
Opinia
annaraczek

Brak chęci ugodowej spłaty, nachodzenie w domu, sms na grabicy gróźb karalnych.

biuroice.vesbiz
Opinia
biuroice.vesbiz

Świetna firma, która bardzo idzie na rękę klientowi! Mają bardzo dobre opinie, we wszystkich rankingach zajmują czołowe miejsca! Polecam wszytskim! Sama byłam bardzo zadowolona z ich usług!

izbarzem
Opinia
izbarzem

Do darmowej pożyczki konieczne jest podanie identyfikatora oraz hasła do swojego konta bankowego, a to jest karygodne!!! Wolałem sobie darować.

mori13
Opinia
mori13

Kolejna firma wyłudzająca dane. Tona spamu od innych pośredników później przychodzi na skrzynkę. Oczywiście odmowa i stała regułka.

kwaczy.au
Opinia
kwaczy.au

jak dla mnie uczciwa firma , nie mam żadnych zastrzeżeń , obsługa miła , pieniadze i werfyikacja na czas

geneza
Opinia
geneza

Mnie osobiście bardzo podoba się ich program partnerski. Polecasz produkty i dostajesz za nie duże prowizje. Świetna metoda na zarabianie w Internecie.

mihall
Opinia
mihall

POLECAM. Takiej oferta jak w Profi Credit nie znajdziecie nigdzie

anitamagda
Opinia
anitamagda

Firma działa sprawnie, bez zbędnych formalności. Pieniądze na koncie w ramach tego samego banku w 15 minut. Koszty przystępne. Dla stałych klientów wyższe kwoty. Polecam

education.poland
Opinia
education.poland

Wszystko ok, 1700 na koncie tego samego dnia, mogę polecic.

giganet
Opinia
giganet

Oferta zdecydowanie nie powala. Obsługa jest masakryczna- osobiście nie polecam.

komwoj
Opinia
komwoj

To nie jest dobry pomysł zeby brać pożyczki non stop, zapętlać sie. Firmy pożyczkowe to super rozwiązanie ale nie zapominajmy, że pożyczk anie jest nam dana. jak nazwa pokazuje to tylko pozyczka, a pozyczone rzeczy sie oddaje. pamietajmy o tym. ze skoro teraz nam zabraklo na wakacje to za miesiac moze zabraknac na splate. Dlatego nie non stop. Pozyczka powinna byc ostateczniscia. Jak sie serio nie spinamy finansowo. a jak juz taka sytuacja ma mejsce to serio wybierajmy rozsadnie. A Profi Credit to wlasnie rozsadny wybor.

harry_1
Opinia
harry_1

Polecam wszystkim bardzo dobra firma

goryzlote
Opinia
goryzlote

Obsluga dobra warunki dobre bralem 20 tys zl nie robili mi zadnych problemow ani nie bylo pytan o moj stan zdrowia albo plany na zycie jak to robia w bankach

machakjoe
Opinia
machakjoe

Obsługa kompetentna ( miałam okazje rozmawiac z panią z infolinii ) . Ofera w porządku, pozyczyłam 300 zł na 45 dni więc jak dziennie sobie odkladam koszt pozyczki to nawet tgo nie odczulam . decyzja o pozyczce bardzo szybka

aldona.steinke
Opinia
aldona.steinke

Bardzo uczciwa i solidna firma. Jestem pozytywnie zaskoczona tym jak profesjonalnie mnie potraktowano. Również ofertę, którą mi zaproponowano pracownicy starannie przygotowali pod moje możliwości finansowe tak abym nie miała żadnych problemów ze spłatą. Serdecznie polecam Profi Credit każdemu.

mserwinski
Opinia
mserwinski

Nie polecam. Firma pożyczki mi nie udzieliła, a sprzedała moje dane konkurencji więc nie miałam co liczyć na darmową pożyczkę u innych.

obcy
Opinia
obcy

Profi Credit jest na prawde ok – pewna firma, długi ma staż, dobre opinie i jasne zasady. No i mają fajny czas spłaty!

dojlidycity62
Opinia
dojlidycity62

dostalem 1500 i za darmo wiec jest ok

czaja86
Opinia
czaja86

Wziałem raz 500zł, dali bezproblemowo, wczoraj chciałem wział 450zł

wkowalczuk
Opinia
wkowalczuk

Sprawna obsluga – pieniądze dostałam po 10 minutach. Przy spłacie też bezproblemowo. Miła Pani zadzwoniła do mnie z przypomnieniem.

ters2
Opinia
ters2

chcialabym aby wszystkie firmy tak funkcjonowaly.

clodiaa
Opinia
clodiaa

Odradzam. Na pieniądze musiałam czekać 3 dni, a przy każdym telefonie zostawałam przepraszana i zapewniana, że już pieniądze zostały wysłane i w ciagu kilku minut będą dostępne. Pomyłka.

james
Opinia
james

Fakt,do czasu podpisania umowy jest miło. Potem spoznij się dwa dni ze spłatą raty to kończy się kultura. Panienki z windykacji chamskie i bezczelnie. A tel do pracodawcy już dzień po terminie spłaty. Masakra

mzu
Opinia
mzu

firma godna polecenia

agatasky
Opinia
agatasky

Witam czy firma wysyła umowę do domu

roxana33
Opinia
roxana33

Jak dla mnie Bomba! Szybko i przyjemnie, bez żadnych pytań!

siwykun
Opinia
siwykun

Następnym razem jak coś napiszesz to się zastanów

juffia
Opinia
juffia

Oferta bardzo dobra. Cenowo wypadają znacznie lepiej niz konkurencja.

campino87
Opinia
campino87

brak formalności, przemila obsluga, szybkie tempo, częaste promocje, super cennik! Minusów brak! Polecam wszytskim!

slawomir.leszczynski
Opinia
slawomir.leszczynski

również czekam na przelew a nie spotkałem się z taką sytuacją w Vivus, Wonga czy Viasms gdzie przelew dociera w ciągu 15 minut!!!

wieslaw_st
Opinia
wieslaw_st

Fantastyczna oferta. 1700 zł przy pierwszej pożyczce!!! SUPER! Do tego miła obsługa.

flower_power
Opinia
flower_power

To miała Pani szczęscie, bo ja widnieje w InfoMonitorze a nie dostałem pożyczki ????

krystyna.kotarba
Opinia
krystyna.kotarba

Mój laptop uległ awarii, a pilnie potrzebowałem go do napisania pracy magisterskiej… Nie miałem żadnych oszczędności, a jedyny mój dochód wynosił z umowy zlecenie. Na szczęście tutaj go uznano i bez problemu udzielano mi pożyczki na naprawę laptopa.

m.smak
Opinia
m.smak

Czytając te komentarze aż nie wierze, że o tych samych ludziach mówimy. U mnie wszystko przebiegło ok. BIK przeszedł bez problemów. Pozdrawiam

tomaszlatos
Opinia
tomaszlatos

wysokie kwoty pożyczki o długi okres spłaty- dwa argumenty za tym, że warto!

oksewer
Opinia
oksewer

Jak dla mnie dobra firma pozyczki spoko kasa przyszla w miare szybko, punktow maja duzo wiec mozna zalatwic wszystko na miejscu nie ma duzych kolejek, tysiac razy lepiej niz w banku

nimbordiel
Opinia
nimbordiel

Moim zdaniem oferta nie powala. Wcale nie jest tanio ani szybko.

opalgs
Opinia
opalgs

Bardzo dobra, konkretna pożyczka. szybko i rzetelnie! polecam

fifield
Opinia
fifield

A moga ludzi straszyc ze przyjda do domu mamy i coś jej zabiora?

sokolnia
Opinia
sokolnia

Brałem pożyczkę w tej firmie dwa razy . warunki dla klientów są bardzo korzystne . Pożyczyłem 900 zl na okres 30 dni . Musiałem skorzystac z refinansowania , dzięki któremu spłaciłem resztę długu ????

tomi2
Opinia
tomi2

SUPER! Uczciwie i szybko, a do tego cenowo daje rade!