Intratka

Opis produktu Intratka

Intratka to młoda marka pożyczkowa, należąca do łotewskiej grupy finansowej, Lateko Lizings. Na polskim rynku za markę odpowiedzialna jest firma PolCredit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Klienci mogą ją kojarzyć z inną marką pożyczkową Łatwy Kredyt. Firma specjalizowała się w pożyczkach krótkoterminowych, ale postanowiła rozwinąć skrzydła, oferując klientom pożyczki ze spłatą ratalną. Za pośrednictwem Intratki otrzymasz pożyczkę do 10 tys. zł, z maksymalnym okresem spłaty do 24 miesięcy. Intratka jest pośrednikiem, dlatego na umowie widnieć będą dane firmy Milucredit spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Do otrzymania pożyczki wymagany jest tylko dowód osobisty. Firma jest również elastyczna jeśli chodzi o sposób weryfikacji, pozostawiając klientom wybór: przelew grosza bądź weryfikacja za pomocą Kontomatik. Posiadają rachunki w dziewięciu bankach, co przyspiesza weryfikację przez przelew oraz skraca czas otrzymania pożyczki na konto.
Intratka nie akceptuje negatywnej historii kredytowej. Klienci sprawdzani są w Biurze Informacji Kredytowej i w BIG-ach. Negatywne wpisy są równoznaczne z odrzuceniem wniosku.

Koszty pożyczki w Intratka

Jak wypada oferta Intratki na tle konkurencji? Sprawdź koszty pożyczki w różnych konfiguracjach.
Przykład pierwszy: pożyczka 500 zł ze spłatą rozłożoną na trzy raty- koszt 171,15 zł, w tym prowizja 162,75 zł, odsetki 8,40 zł. Wysokość raty 223.73 zł. Maksymalnie na sześć rat można rozłożyć kwotę 500 zł. I decydując się na dłuższy okres spłaty, koszty wzrosną do 213,48 zł, zaś rata wyniesie 118,92 zł.
Przykład drugi: pożyczka 3 tys. zł na sześć miesięcy (na krótszy okres nie da się jej wziąć)- łączny koszt 1290,08 zł, w tym prowizja 1201,52 zł, odsetki 88,56 zł. Wysokość raty 715,03 zł. Maksymalny okres na jaki można rozłożyć spłatę pożyczki w kwocie 3 tys. zł, to 12 miesięcy. Wówczas jej koszt wzrośnie do 1812,17 zł. Rata pożyczki wyniesie 401,02, a więc znaczenie spadnie, ale koszt wzrośnie o ok 500 zł.
Przykład trzeci: pożyczka 5 tys. zł na 6 miesięcy (minimalny okres na jaki można rozłożyć spłatę)- łączny koszt 2151,37 zł, w tym prowizja 2003,76 zł i odsetki 147,61 zł. Wysokość raty 1191,92 zł. Pożyczkę w kwocie 5000 zł można rozłożyć maksymalnie na 21 miesięcy. Wówczas łączny koszt wzrośnie dwukrotnie i wyniesie 4344,20 zł. Rata spadnie do 444,97 zł.
Przykład czwarty: pożyczka w najwyższej oferowanej kwocie 10 tys. zł na 12 miesięcy (minimalny okres, na jaki można wziąć tę kwotę)- łączny koszt 6047,88 zł, w tym prowizja 5497,32 zł i odsetki 550,56 zł. Rata wyniesie 1337,33 zł. Maksymalny okres spłaty to 24 raty. Decydując się na tę opcję, koszty wzrosną do 9577,34 zł. A rata wyniesie 815,73 zł.


Rodzaje pożyczek w Intratka

Intratka specjalizuje się w pożyczkach ratalnych. Nie rozdziela oferty na nowych i wracających klientów. Każdy może pożyczyć taką samą kwotę i na taki sam okres. Ile?
Minimalna kwota pożyczki w Intratka to 500 zł, a maksymalna to 10 tys. zł. Możesz wybrać dowolną kwotę z tego przedziału, bez względu na to czy składasz wniosek pierwszy raz czy kolejny. Choć przy pierwszej pożyczce najlepiej jest wnioskować o niższe kwoty, zwiększa to szansę na pozytywną odpowiedź.
Spłatę pożyczki rozłożysz na minimum 3 miesiące a maksymalnie na 24 raty. Minusem oferty jest wydłużanie się okresu spłaty wraz ze wzrostem kwoty i odwrotnie, czyli im niższa kwota, tym krótsze okresy spłaty do wyboru. Przykładowo, kwotę 500 zł rozłożysz maksymalnie na 6 rat, kwotę 2500 zł na 12 miesięcy. A w drugą stronę, 10 tys. zł musisz wziąć minimum na rok, a 7 tys. zł na minimum 9 rat.
Firma nie informuje o możliwości skorzystania z opcji wakacji kredytowych. W przypadku problemów ze spłatą pozostaje kontakt z biurem obsługi klienta.

Intratka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Intratka <<

Intratka - Dane firmy

Milucredit Sp. z o.o.

NIP5213727444
REGON364019026
KRS0000609277
Kapitał zakładowy200 000 PLN

Intratka Dane kontaktowe

ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

Telefon: 222282001

Email: info@intratka.pl

WWW: intratka.pl

Godziny otwarcia Intratka

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 21:00
Sobota: 08:00 - 17:00
Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Intratka

Zanim złożysz wniosek, sprawdź czy spełniasz stawiane przez firmę wymagania:
• wiek pomiędzy 20 a 70 lat,
• stałe źródło dochodu,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• rachunek w banku,
• telefon komórkowy,
• mail,
• pozytywna historia kredytowa.
Ten ostatni warunek należy rozumieć jako brak negatywnych wpisów. Jeśli spełniasz powyższe wymagania, to tylko kilka kroków dzieli Cię od pożyczki na koncie. Na początek musisz zdecydować się na kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Klikając w złóż wniosek, zostaniesz przekierowany do formularza. Do wypełnienia czeka wniosek złożony z trzech części: dane osobowe, miejsce zamieszkania, dochody. Po wypełnieniu wniosku przechodzisz do weryfikacji konta bankowego. Możesz potwierdzić swoją tożsamość przez przelew 1 gr bądź korzystając z szybkiej identyfikacji za pośrednictwem Kontomatik. Aplikacja jest coraz popularniejsza wśród firm pożyczkowych. Pozwala nie tylko w krótką chwilę sprawdzić tożsamość składającego wniosek, ale również służy do oceny jego zdolności kredytowej. Kontomatik pobiera historię transakcji z ostatniego roku i na tej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej.
Oczekiwanie na decyzję nie rozciąga się w czasie. Firma dokłada wszelkich starań, by skrócić czas analizy wniosku do minimum. Pozytywna decyzja oznacza przelew pożyczki na konto. I jest duża szansa, że będziesz mieć ją jeszcze tego samego dnia, bo Intratka ma rachunki w dziewięciu bankach.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Intratka <<

Wady i zalety pożyczki w Intratka

Zalety:

 • pożyczki do 10 tys. zł na dowód,
 • minimum formalności,
 • rachunki w dziewięciu bankach (opcja otrzymania pożyczki jeszcze tego samego dnia),
 • pożyczki bez przelewania grosza (weryfikacja Kontomatik),
 • do wyboru weryfikacja przez przelew,
 • krótki wniosek,
 • przejrzyste warunki, 
 • konkurencyjne stawki,
 • raty tej samej wysokości,
 • długie godziny pracy w tygodniu  (do 21).

Wady:

 • dopiero od 20 lat,
 • nie akceptują negatywnych wpisów w bazach dłużników,
 • ilość rat uzależniona od kwoty pożyczki.

Intratka Opinie


Intratka Opinie


26
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
english
Opinia
english

Pożyczkę można przedłużyć tylko raz. To najwiekszy minus.

cwal
Opinia
cwal

Dla mnie OK ! Szybko i solidnie.Polecam każdemu tą Firmę.

lucyczyk
Opinia
lucyczyk

Formalności załatwia się przez internet. Nie robią problemów a pieniądze są naprawdę szybko.

chmara
Opinia
chmara

Ja bralem z Intratka żeby troche sobie dołożyć do nowego mieszkania jak sie wprowadziliśmy, na poczatku przydaje sie wolna gotówka bo jest masa nieplanowanych wydatkow, dodatkowe meble itd. Pożyczka uczciwa, bralismy 20 tys zl

gorgiel
Opinia
gorgiel

Najlepsza firma pożyczkowa w Polsce. Kto jeszcze nie brał to polecam!

dudz1ok
Opinia
dudz1ok

Oferta jest bardzo dobra więc mogę ją z czystym sumieniem polecić

proma
Opinia
proma

szybko i w milej atmosferze- warto!

atria
Opinia
atria

Oby jak najwięcej takich firm!

ancora
Opinia
ancora

myślę że na ich blogu https://blog.Intratka.pl/ informacje są na bieżąco. lub na facebooku https://www.facebook.com/Intratka

maxin
Opinia
maxin

Jest ok.

akisiolek
Opinia
akisiolek

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, pełna uczciwość i cennik spoko!

zaber
Opinia
zaber

a ja zawsze otrzymuje akcje i oferty na maila.

marcont
Opinia
marcont

Najlepsza I Najszybsza firma pozyczkowa jaka jest. Wyslalem wniisek o 9 Pani po 9 zadzwoniła przeprowadziła krotka rozmowe po zakonczeniu rozmowy mineło 5 minut Jak dostalam smsa ze pozyczka zakceptowana a po 10 minutach mialem pieniadze na koncie. Polecam Kazdemu

orc
Opinia
orc

bardzo konkretnie i szybko

ircha
Opinia
ircha

sa najlepsi

bitt69
Opinia
bitt69

bardzo pomocni konsultanci , dobra oferta pozyczkowa , sama firma uczciwa, szybko jest przyznawana pozyczka .Wszystko w 15 min .

strus_pl
Opinia
strus_pl

Dobra, uczciwa firma.

nat-204
Opinia
nat-204

Dla mnie pełna profeska. Bardzo fajna oferta, super obsluga i dobry cennik!

sepczynski
Opinia
sepczynski

Zlożyłem wniosek- decyzji dlugo brak a pozniej telefon do miejsca pracy! WSTYD! Skonczylo sie to ODMOWĄ a na koniec dostałem sms z przypomnieniem o splacie zobowiązania, ktorego NIE OTRZYMAŁEM! Maja niezly syf tam, nie ogarniają! Odradzam!

alinoe
Opinia
alinoe

Nie polecam, uważajcie na nich. Pożyczkę miałam do spłaty w weekend, wiec przelew był w poniedziałek u nich ma kacie. Oszuści nadal do mnie wydzwaniają ze pożyczka niby została spłacona ale naliczają odsetki, nie wiadomo ZA CO. Pierwsza odsetek spłaciłam, a oni co dzień nowa kwotę wysyłają! Chore! Odradzam

paulusjonczyk
Opinia
paulusjonczyk

Zdecydowanie nie polecam. Wyłudzają dane osobowe, uważajcie

karloss
Opinia
karloss

Spoko oferta.

marcinkomp
Opinia
marcinkomp

Najgorsza pożyczka ever. 6.08do spłaty 5164.88 a 9.08 już 5284.05zl. Odsetki są bardzo wysokie. Wzięta pożyczka to 3100. MASAKRA ODRADZAM

a.kossakowska
Opinia
a.kossakowska

Nawet nikt nie dzwonił i odrzucili mój wniosek

karol.modzlelwski
Opinia
karol.modzlelwski

oszusci, zbieraja dane i udostepniaja innym, potem wydzwania do was milion firm, odradzam wszystkim, tragedia!!

smoklodz
Opinia
smoklodz

szybko i profesjonalnie

jpacholczyk
Opinia
jpacholczyk

sprawnie, szybko, konkretnie

redux
Opinia
redux

hej. Jestem w szoku tyi negatywnymi komentarzami , bo ja brałam pozyczkę dwa razy i za każdym razem mi przyznano . ktoś pisał że przyznano mu 600 zł . Widocznie przy weryfikacji stwierdzono ,ze więcej nie możesz dostać , bo np. nie będzie Cie stać oddać 2000 zł w 30 dni ? Pożyczka z tego co pamiętam udzielana jest do tej kwoty , a to jaką dostaniesz ak serio zależy od Twojej zdolności kredytowej . proste .

mgielny
Opinia
mgielny

Zdecydowanie najlepsza oferta na rynku. Firma CreditStar została mi polecona przez znajomego- ciesze się, że mu zaufałam i zdecydowałam sie właśnie na nich.

agata3330
Opinia
agata3330

Chciałem wziąc u nich pożyczkę w wysokości 600 zł. Po 24 godzinach (miało być 15 min.) otrzymałem odpowiedz o tym, ze mogą dac mi jedynie 200 zł. Zarabiam ponad 2000 zł. miesięcznie i nie mam większych zobowiązań, a moja zdolność kredytowa ich zdanieniem wystarczyła na 200 zł. Zarty jakieś.

arnet
Opinia
arnet

Odradzam stanowczo bardzo chamska bezczelna obsługa żadnych pożyczek nie udzielają wyłudzają dane osobowe i historie z konta prymitywy i degenerata społeczna omijać dalekim lukiem

salonkielce
Opinia
salonkielce

Zdecydowanie polecam firmę, potrzebowałam szybciej gotówki na remont kuchni, która ulegała zalaniu i gdyby nie Intratka, to do teraz musielibyśmy zamawiać jedzenie na wynos przez brak możliwości korzystania z kuchni. Pieniądze otrzymałam naprawdę błyskawicznie, więc też remont można było szybko zacząć i teraz już możemy się cieszyć nową kuchnią.

caskada
Opinia
caskada

Uwaga! Firma oszukuje na tzw. monitach – wysyła zaniżoną kwotę do zapłaty. W związku z tym mimo opłacenia kwoty, która widnieje jako suma do zapłaty, cały czas istnieje należność, która jest podstawą do kolejnych horrendalnie wysokich opłat karnych. W związku z powyższym firma ma sprawę prowadzoną przez UOKiK (Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta). Także nie usunęła na moje żądanie moich danych osobowych i wysyła mi spam, co jest przedmiotem skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Do tego bardzo wysokie oprocentowanie. Zdecydowanie odradzam. Polecam: Vivus, Sohocredit, ViaSMS

neons
Opinia
neons

to nie jest bank, banki sa gorsze czekasz bog wie ile i nie wiadomo na co im tyle dokumentów. W Intratka wszystko idzie sprawnie, pozyczka jest na dowód, nie ma tej masy dokumentow i kasa jest duzo szybciej

abf
Opinia
abf

daje 5/5 firmie chociazby za fajny program partnerski jestem w programie juz prawie pol roku kasa jest niezla miesiecznie sie ladnie na tym wychodzi Dostaje się 60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem a klientów jest sporo, bardzo latwo sie pracuja z mojego punktu widzenia

zaklad.gdansk
Opinia
zaklad.gdansk

Wziąć pożyczkę to żaden problem, potem ją trzeba spłacić, o czym często ludzie zapominają. Jak was raty nokautują to może warto sprawdzić pożyczkę tutaj w Intratka? według mnie mają często bardzo fajne i ciekawe oferty, nawet dla tych nowych klientów.

dzienniki
Opinia
dzienniki

oferta super i nie oszukuja i dzialaja sprwanie wiec full zestaw

tbb-beton
Opinia
tbb-beton

Ludzie, nie bierzcie żadnych pożyczek, a już przenigdy chwilówek! To są złodzieje i bandyci, którzy nie wiadomo dlaczego ciągle mają prawo działać w tym kraju. To nie jest bank tylko parabank, to znaczy para bezpieczeństwo, para uczciwość. Jak sami nie zarobicie pieniędzy, nie zobaczycie fizycznie swojego kapitału to żadne pożyczki wam nie pomogą. Ludzie uruchomcie inteligencję finansową – z pustego i Salomon nie naleje a będzie tylko przelewanie pustego w próżne. Wasze długi będą rosnąć a Wasze zdrowie się pogarszać. Chwilówki to gigantyczne koszty – kilkaset a nawet tysiąc procent pożyczonego kapitału w ciągu roku. Szanujcie swoją pracę i pieniądze.…… Czytaj więcej »

trustnoone
Opinia
trustnoone

super,szybko,miło i tanio

muss
Opinia
muss

Gdyby nie tak miłe panie z BOK wzięcie pożyczki byłoby dla mnie bardziej stresujące. Pomogły mi one wypełnić prawidłowo formularz i odpowiedziały na każde zadane pytanie. Dziękuję i polecam.

matpol
Opinia
matpol

1500 zł było na moim koncie dosłownie po godzinie od chwili weryfikacji. Szybko i przyjemnie! Z niczym nie ma problemu więc polecam!

lilla.jargielo
Opinia
lilla.jargielo

Omijać firmę z daleka pożyczone 4 tyś do oddania 13 tyś spóźnisz się zapłatą raty już masz typa pod drzwiami który wyzywa od oszusta dłużnika złodzieja. Cały czas ściga ich prokuratura.

sport.syrena
Opinia
sport.syrena

Zarabiam 2600 netto nie dostałem 400zł na miesiąc, dostałem 700!:)

krzysztofz
Opinia
krzysztofz

Co dla mnie najważniejsze, pożyczka była ww 100% darmowa. Prosty wniosek, mała zbieranych informacji, a to wszystko online. Czego chcieć więcej! ???? Polecam

tig3r
Opinia
tig3r

Dostałem całe 1400 na te 45 dni. Świetna oferta – wszystkim bardzo polecam pożyczkę w Intratka!

planet
Opinia
planet

ja ci za mniej procent pożyczę ????

leny20
Opinia
leny20

Pierwszy raz brałam chwilówkę, ale mimo obaw wszystko przebiegło bardzo łatwo. Na wszystkie pytania odpowiedziała pani z obsługi – milo i kompetentnie. Z pieniędzy mogłam korzystać jeszcze tego samego dnia.

akomorowski
Opinia
akomorowski

dla mnie wszytsko super. Szybko i ceny też są ok.

tomasz.milkos
Opinia
tomasz.milkos

Warunki w Intratka są jak najbardziej na duży plus. To już moja trzecia pożyczka w tym miejscu, więc można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Doceniam pomoc, na którą zawsze tutaj mogę liczyć oraz to, że klient traktowany jest indywidualnie i z pełnym szacunkiem, a nie tak jak w innych firmach tego typu.

helpline.au
Opinia
helpline.au

Bardzo polecam. Miła obsługa a na dodatek profejsoalna, potrafiła odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania.