Intratka

Opis produktu Intratka

Intratka to młoda marka pożyczkowa, należąca do łotewskiej grupy finansowej, Lateko Lizings. Na polskim rynku za markę odpowiedzialna jest firma PolCredit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Klienci mogą ją kojarzyć z inną marką pożyczkową Łatwy Kredyt. Firma specjalizowała się w pożyczkach krótkoterminowych, ale postanowiła rozwinąć skrzydła, oferując klientom pożyczki ze spłatą ratalną. Za pośrednictwem Intratki otrzymasz pożyczkę do 10 tys. zł, z maksymalnym okresem spłaty do 24 miesięcy. Intratka jest pośrednikiem, dlatego na umowie widnieć będą dane firmy Milucredit spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Do otrzymania pożyczki wymagany jest tylko dowód osobisty. Firma jest również elastyczna jeśli chodzi o sposób weryfikacji, pozostawiając klientom wybór: przelew grosza bądź weryfikacja za pomocą Kontomatik. Posiadają rachunki w dziewięciu bankach, co przyspiesza weryfikację przez przelew oraz skraca czas otrzymania pożyczki na konto.
Intratka nie akceptuje negatywnej historii kredytowej. Klienci sprawdzani są w Biurze Informacji Kredytowej i w BIG-ach. Negatywne wpisy są równoznaczne z odrzuceniem wniosku.

Koszty pożyczki w Intratka

Jak wypada oferta Intratki na tle konkurencji? Sprawdź koszty pożyczki w różnych konfiguracjach.
Przykład pierwszy: pożyczka 500 zł ze spłatą rozłożoną na trzy raty- koszt 171,15 zł, w tym prowizja 162,75 zł, odsetki 8,40 zł. Wysokość raty 223.73 zł. Maksymalnie na sześć rat można rozłożyć kwotę 500 zł. I decydując się na dłuższy okres spłaty, koszty wzrosną do 213,48 zł, zaś rata wyniesie 118,92 zł.
Przykład drugi: pożyczka 3 tys. zł na sześć miesięcy (na krótszy okres nie da się jej wziąć)- łączny koszt 1290,08 zł, w tym prowizja 1201,52 zł, odsetki 88,56 zł. Wysokość raty 715,03 zł. Maksymalny okres na jaki można rozłożyć spłatę pożyczki w kwocie 3 tys. zł, to 12 miesięcy. Wówczas jej koszt wzrośnie do 1812,17 zł. Rata pożyczki wyniesie 401,02, a więc znaczenie spadnie, ale koszt wzrośnie o ok 500 zł.
Przykład trzeci: pożyczka 5 tys. zł na 6 miesięcy (minimalny okres na jaki można rozłożyć spłatę)- łączny koszt 2151,37 zł, w tym prowizja 2003,76 zł i odsetki 147,61 zł. Wysokość raty 1191,92 zł. Pożyczkę w kwocie 5000 zł można rozłożyć maksymalnie na 21 miesięcy. Wówczas łączny koszt wzrośnie dwukrotnie i wyniesie 4344,20 zł. Rata spadnie do 444,97 zł.
Przykład czwarty: pożyczka w najwyższej oferowanej kwocie 10 tys. zł na 12 miesięcy (minimalny okres, na jaki można wziąć tę kwotę)- łączny koszt 6047,88 zł, w tym prowizja 5497,32 zł i odsetki 550,56 zł. Rata wyniesie 1337,33 zł. Maksymalny okres spłaty to 24 raty. Decydując się na tę opcję, koszty wzrosną do 9577,34 zł. A rata wyniesie 815,73 zł.


Rodzaje pożyczek w Intratka

Intratka specjalizuje się w pożyczkach ratalnych. Nie rozdziela oferty na nowych i wracających klientów. Każdy może pożyczyć taką samą kwotę i na taki sam okres. Ile?
Minimalna kwota pożyczki w Intratka to 500 zł, a maksymalna to 10 tys. zł. Możesz wybrać dowolną kwotę z tego przedziału, bez względu na to czy składasz wniosek pierwszy raz czy kolejny. Choć przy pierwszej pożyczce najlepiej jest wnioskować o niższe kwoty, zwiększa to szansę na pozytywną odpowiedź.
Spłatę pożyczki rozłożysz na minimum 3 miesiące a maksymalnie na 24 raty. Minusem oferty jest wydłużanie się okresu spłaty wraz ze wzrostem kwoty i odwrotnie, czyli im niższa kwota, tym krótsze okresy spłaty do wyboru. Przykładowo, kwotę 500 zł rozłożysz maksymalnie na 6 rat, kwotę 2500 zł na 12 miesięcy. A w drugą stronę, 10 tys. zł musisz wziąć minimum na rok, a 7 tys. zł na minimum 9 rat.
Firma nie informuje o możliwości skorzystania z opcji wakacji kredytowych. W przypadku problemów ze spłatą pozostaje kontakt z biurem obsługi klienta.

Intratka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Intratka <<

Intratka - Dane firmy

Milucredit Sp. z o.o.

NIP5213727444
REGON364019026
KRS0000609277
Kapitał zakładowy200 000 PLN

Intratka Dane kontaktowe

ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa

Telefon: 222282001

Email: info@intratka.pl

WWW: intratka.pl

Godziny otwarcia Intratka

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 21:00
Sobota: 08:00 - 17:00
Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Intratka

Zanim złożysz wniosek, sprawdź czy spełniasz stawiane przez firmę wymagania:
• wiek pomiędzy 20 a 70 lat,
• stałe źródło dochodu,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• rachunek w banku,
• telefon komórkowy,
• mail,
• pozytywna historia kredytowa.
Ten ostatni warunek należy rozumieć jako brak negatywnych wpisów. Jeśli spełniasz powyższe wymagania, to tylko kilka kroków dzieli Cię od pożyczki na koncie. Na początek musisz zdecydować się na kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Klikając w złóż wniosek, zostaniesz przekierowany do formularza. Do wypełnienia czeka wniosek złożony z trzech części: dane osobowe, miejsce zamieszkania, dochody. Po wypełnieniu wniosku przechodzisz do weryfikacji konta bankowego. Możesz potwierdzić swoją tożsamość przez przelew 1 gr bądź korzystając z szybkiej identyfikacji za pośrednictwem Kontomatik. Aplikacja jest coraz popularniejsza wśród firm pożyczkowych. Pozwala nie tylko w krótką chwilę sprawdzić tożsamość składającego wniosek, ale również służy do oceny jego zdolności kredytowej. Kontomatik pobiera historię transakcji z ostatniego roku i na tej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej.
Oczekiwanie na decyzję nie rozciąga się w czasie. Firma dokłada wszelkich starań, by skrócić czas analizy wniosku do minimum. Pozytywna decyzja oznacza przelew pożyczki na konto. I jest duża szansa, że będziesz mieć ją jeszcze tego samego dnia, bo Intratka ma rachunki w dziewięciu bankach.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Intratka <<

Wady i zalety pożyczki w Intratka

Zalety:

 • pożyczki do 10 tys. zł na dowód,
 • minimum formalności,
 • rachunki w dziewięciu bankach (opcja otrzymania pożyczki jeszcze tego samego dnia),
 • pożyczki bez przelewania grosza (weryfikacja Kontomatik),
 • do wyboru weryfikacja przez przelew,
 • krótki wniosek,
 • przejrzyste warunki, 
 • konkurencyjne stawki,
 • raty tej samej wysokości,
 • długie godziny pracy w tygodniu  (do 21).

Wady:

 • dopiero od 20 lat,
 • nie akceptują negatywnych wpisów w bazach dłużników,
 • ilość rat uzależniona od kwoty pożyczki.

Intratka Opinie


Intratka Opinie


26
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
kpt2001
Gość
kpt2001

Najlepsza firma tylko brak promocji dla stałych klientów

s.klos
Gość
s.klos

Pożyczka za darmo? BIERE! Fajna jest ta promocja dla nowych klientów. Pożyczasz 500 i oddajesz 500. ani grosika więcej. I wszystko przez internety. Czego to ludzie nie wumyślą ????

rob13
Gość
rob13

TRAGEDIA,KATASTROFA,STRATA CZASU I NERWOW

start1987
Gość
start1987

Firmę CreditStar polecił mi znajomy- nie do końca byłem przekonany – bo jednak na wyzszych pozycjach plasują sie inne firmy- we wszutskich rankingach te same- jednak jak sie okazało- ich oferta jest czysto wirtualna- obiecuja w reklamach jedno, a pozniej oferuja drugie.

hotelura
Gość
hotelura

zaraz po rozmowie weryfikacyjnej Pan powiedział, że czas realizacji to 20 minut… czekam na pożyczkę już 4 dzień,

alien666
Gość
alien666

Klamcy i naciagacze

novy17
Gość
novy17

jak dla mnie pożyczka jest ok. nie ma co udawać, ze chwilówki i wszelkie inne pożyczki to dobre rozwiązania – przecież wszystko musi kosztować. nawet kredyt w banku. ja tam jak biorę u nich pożyczkę to wiem, że szybko oddam i nie martwię się o jakieś dodatkowe koszty. a czy pierwsza pożyczka za 1500 zł na 35 dni za darmo to zła oferta?

hammer83
Gość
hammer83

Działają od początku do końca w pełni profesjonalnie!!!

Tomasz
Gość
Tomasz

Niestety to prawda wniosek zatwierdzony po 2 dniach na email nie odpowiadają później trzeba ich poprosić by przelali kasę. Księgowanie z tego samego banku na ten sam 3 dni. Po spłacie pożyczki kilka telefonów by z biku wypisali. Nie polecam robią co chcą wpisują do biku że zaległosć a to ich strona żle działała odkręcanie po kilku dniach i kilku telefonach. Omijajcie łukiem tę firmę.

ms4444
Gość
ms4444

Odrzucili wniosek,niepodali przyczyn,analizowali wniosek 2 dni,niemoznosc do zlozenia kolejnego wniosku.Po prostu zalosne

machine_ane
Gość
machine_ane

45 dni a nie 30 to jednak jest to!

sop_pszczolka
Gość
sop_pszczolka

Odradzam, brak jakiejkolwiek kultury, księgowanie z tego samego Banku opłaty około 3 godzin, skandaliczna obsługa, bezczelna, w telefonie gadają bzdury, potem odmowa, rzekomo wykaz baz negatywny, ciemnogród, żadnych zaległości, ocena punktowa w BIK, oszuści i złodzieje, popieram, nawet nie zadzwonią z decyzję, omijać potrójnym łukiem!!!!!oszuści tyle można podsumować

artop
Gość
artop

Ktoś tu pisał ,ze dzwonią tydzień przed spłatą . Sory , ale to jest normalna procedura . Tydzień przed i w tym samym dniu . Wg mnie bardzo dobra opcja . Spóźnianie się o jeden dzień : Jeżeli wiedziałeś ,zę sie spóxnisz to trzeb było się skontaktowac , porozmawiać , jest też możliwość refinansowania pozyczki .Sorry , ale jak pożyczasz to oddajesz. Pieniądze miałam zawsze na czas .

sugarfree
Gość
sugarfree

No ale jak Ty to sobie wyobrażasz ? To jest chyba normalne ,ze tego wymagają . Od tak nikt Ci kasy nie pożyczy. dla mnie Intratka jest jak najbardziej w porządku

izba61
Gość
izba61

SWIETNA FIRMA!!!

usmiech.zycia
Gość
usmiech.zycia

Spoko oferta! Szczera obsługa- odpowie na każde pytanie, są bardzo pomocni! Cennik ok! Do tego szybko!!!!

krajak
Gość
krajak
Ocena :
     

Ciekawe czego się o sobie dowiedziałeś biorąc pożyczkę i mając potem z nią problem? Pożyczka jak pożyczka, jak się bierze, to trzeba spłacać 🙂 żadna filozofia. Dla mnie na plus: konkretna oferta + gotówka chwilę później na koncie

kmarcz
Gość
kmarcz
Ocena :
     

Dla tych co jeszcze nie znają Intratki – to najlepsza firma pożyczkowa na rynku!

stan_lo
Gość
stan_lo
Ocena :
     

Super i bez problem 🙂 polecam 🙂

wieczny
Gość
wieczny
Ocena :
     

Darmowa pierwsza pożyczka 1000 zł wzialem za grosz. Polecam!

m.smoter
Gość
m.smoter
Ocena :
     

nie maja sobie rownych

j.ciechanowski
Gość
j.ciechanowski
Ocena :
     

Intratka to jedyna firma, która bez problemu udzieliła mi pożyczki. Wszystkie formalności szybkie i na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona.

gramed
Gość
gramed
Ocena :
     

Nie mam po raz kolejny uwag negatywnych. Dostałam bez problemu 1000 . Poklecam tą firmę ale… płaććie w terminie

bigeagle
Gość
bigeagle
Ocena :
     

Hehe pokazuja oszusci jasne zasady owszem jak wyludzic dane bardzo prymitywna bezczelna obsluga nigdy w zyciu z takimi szujami omijac dalekim łukiem

monicabusko
Gość
monicabusko
Ocena :
     

pozyczka w Intratce okazała się bardzo dobrym wyborem . Nie mam zadnych zastrzeżeń co do firmy

buczz
Gość
buczz
Ocena :
     

A wygląda nastepująco. Z przyznaniem pożyczki nie było problemu, pieniążki byly na koncie jeszcze tego samego dnia co złożyłem wniosek, po 30 dniach oddałem 1600 zł który pożyczyłem i nie było z niczym problemów. Polecam!

jankes
Gość
jankes
Ocena :
     

Wniosek złożyłam 8 czerwca przed godz.13 Pożyczka jest na moim koncie po 30 godzinach od złożenia wniosku. Zła że to tak długo trwa w dniu 9 czerwca o 14:46 wysłałam faksem odstąpienie od umowy a po 17 zwróciłam pieniądze o które wnioskowałam jak tylko otrzymałam sygnał że są na moim koncie. Na następny dzień 10 czerwca otrzymałam sms-a że to tylko częściowy zwrot pożyczki.Widzę że dokumenty w Intratka nie przepływają w należyty sposób.Na pewno nie polecę tej firmy nikomu.

crazyhors
Gość
crazyhors
Ocena :
     

Jestem zawstydzony……. specjalnie pytałem na czacie pani czy dzwonią do pracodawcy…. i wyobraźcie sobie ze pani mi powiedziała ze nie dzwonią wiec skusiłem się i skorzystałem…

maaly
Gość
maaly
Ocena :
     

Jest całkiem nieźle.

j_kobus
Gość
j_kobus
Ocena :
     

Złożyłem wniosek i od razu dostałem pożyczke na 2500 zł. Konsultant który do mnie dzwonił był bardzo pomocny i cierpliwy. Polecam jak najbardziej.

wezyr-nasa
Gość
wezyr-nasa
Ocena :
     

Dobra, bardzo dobra oferta. 1500zł na 30dni bez dodatkowych opłat. Lepiej niż te firmy, co reklamują się w tv. warto, bo nie ma żadnych kruczków.

cezary.slon
Gość
cezary.slon
Ocena :
     

ja też korzystałem. 2 razy. moge polecić. Podoba mi się że to wszystko tak szybko idzie, wniosek, potem oddzwaniaja i już masz praktycznie kase na koncie. No i zalatwia sie przez internet, z to tez wygodne