InCredit

Opis produktu InCredit

InCredit to marka należąca do międzynarodowej grupy finansowej, która sprzedaje pożyczki przez internet w kilku krajach. Firma cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów, poziom zadowolenia wynosi 4,52/5. Ma już blisko 190 tys. klientów w czterech państwach. InCredit specjalizuje się w pożyczkach ratalnych, oferując najwyższe kwoty pożyczek bez dodatkowego zabezpieczenia w Polsce. Już za pierwszym razem klient może otrzymać najwyższą oferowaną kwotę, czyli 35 tys. zł. Maksymalny okres spłaty do 30 miesięcy. InCredit oferuje dwa rodzaje pożyczek, a każdą z nich można otrzymać bez konieczności przedstawiania zaświadczeń od pracodawcy czy wyciągu z konta. A oto wszystko dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, dokładnie aplikacji Kontomatik do szybkiej weryfikacji danych oraz zdolności kredytowej. Firma realizuje ekspresowe przelewy, to oznacza, że pożyczka może być na koncie nawet w kilka minut i to poza godzinami pracy banków.
InCredit jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, ale wszystkie formalności załatwisz nie ruszając się z fotela. Pracują od poniedziałku do soboty.

Koszty pożyczki w InCredit

Pożyczka konsumencka w kwocie 5 tys. zł z okresem spłaty 9 miesięcy to koszt 2224,89, a miesięczna rata wyniesie 802,81 zł. Wydłużając okres spłaty do 24 miesięcy obniżysz ratę do 379,24, ale koszt wzrośnie do 4099,92 zł.
Pożyczka konsumencka w maksymalnej kwocie 9,5 tys. zł na rok to koszt 4369,92 zł. Miesięczna rata 1155,90 zł. Jeśli zdecydujesz się na spłatę w 24 ratach, to miesięczne obciążenie spadnie do 696,73 zł, ale koszt pożyczki wzrośnie do 7219,68 zł.
Pożyczka na większe wydatki w kwocie 20 tys. zł z okresem spłaty 18 miesięcy będzie kosztowała 8999,92 zł. Rata wyniesie 1611,12 zł. Jeśli zdecydujesz się na najdłuższy okres oferowany przez InCredit koszt wzrośnie do 14999,70 zł, a rata spadnie do 1166,85 zł.
Maksymalna kwota pożyczki w InCredit to 35 tys. zł. Pożyczka w tej kwocie ze spłatą w dwa lata to koszt 20999,76 zł, a rata wyniesie 2333,40 zł. Rozkładając spłatę na 30 rat, miesięcznie trzeba będzie płacić 2041,85 zł, a koszt pożyczki wyniesie 26249,70 zł.


Rodzaje pożyczek w InCredit

Firma oferuje finansowe wsparcie w mniejszej i większej kwocie. W jej ofercie dwa rodzaje pożyczek:
pożyczka konsumencka,
pożyczka na większe wydatki.
Pożyczka konsumencka mieści się w przedziale 5000 zł – 9500 zł. Okres spłaty od 9 do 24 miesięcy. Jest to pożyczka na dowolny cel, bez konieczności przedstawiania dodatkowych dokumentów, a z szybką weryfikacją za pomocą aplikacji Kontomatik.
Pożyczka na większe wydatki to kwoty z przedziału 9500 zł – 35 tys. zł. Okres spłaty od 12 do 30 miesięcy. I również w przypadku tej pożyczki klienci nie muszą dostarczać dodatkowych dokumentów, a pieniądze mogą bardzo szybko znaleźć się na koncie, dzięki szybkiej weryfikacji i ekspresowym przelewom. Pożyczkę w maksymalnej kwocie zaciągniesz już za pierwszym razem, a warunek jest tylko jeden, zdolność kredytowa na odpowiednim poziomie. Pożyczkę przeznaczysz na dowolny cel, zakup samochodu, remont mieszkania czy egzotyczne wczasy.
W tym samym czasie w InCredit można mieć jedną aktywną pożyczkę. Dopiero po jej spłacie, możesz ubiegać się o kolejną.

InCredit oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w InCredit <<

InCredit - Dane firmy

INCREDIT Sp. z o.o.

NIP5252648795
REGON363793657
KRS0000604092
Kapitał zakładowy200 000 PLN

InCredit Dane kontaktowe

Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

Telefon: 225987100

Email: info@incredit.pl

WWW: incredit.pl

Godziny otwarcia InCredit

Poniedziałek - Piątek: 08:00-19:00
Sobota: 09:00-17:00
Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w InCredit

Zanim przejdziesz do złożenia wniosku, sprawdź czy spełniasz wymagania stawiane przez firmę:
• wiek 21- 70 lat,
• polskie obywatelstwo,
• stały dochód,
• konto w banku z dostępem online,
• adres mail,
• telefon komórkowy,
• pozytywna historia spłaty zaciągniętych wcześniej pożyczek, kredytów.
Złożenie wniosku i przejście przez całą procedurę jest banalnie proste i intuicyjne. Wybierz rodzaj pożyczki, następnie kliknij w szczegóły, zaznacz kwotę i okres spłaty, kliknij złóż wniosek i zarejestruj się na stronie. Przejdź weryfikację: przez aplikację Kontomatik, przelew BlueMedia, zwykły przelew. Najszybszą opcją, która zwiększa nie tylko szansę na pozytywną odpowiedź, ale przede wszystkim na wyższą kwotę pożyczki, jest weryfikacja przez Kontomatik. Jest to w pełni bezpieczna opcja. System na krótką chwilę łączy się z bankiem, pobierając dane posiadacza rachunku oraz historię transakcji, a na jej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej. Po weryfikacji musisz poczekać chwilę na decyzję. Pozytywna oznacza błyskawiczny przelew gotówki na Twoje konto.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w InCredit <<

Wady i zalety pożyczki w InCredit

Zalety:

 • najwyższe na rynku kwoty pożyczek bez zabezpieczeń,
 • dwa rodzaje pożyczek do wyboru,
 • bez dodatkowych dokumentów,
 • cały proces online,
 • błyskawiczna weryfikacja za pomocą Kontomatik (do wyboru również przelew),
 • szybka decyzja,
 • realizują szybkie przelewy,
 • spłata do 30 miesięcy,
 • intuicyjny proces wnioskowania.

Wady:

 • od 21 lat,
 • nie akceptują wpisów w BIG-ach i negatywnej historii kredytowej.

InCredit Opinie


InCredit Opinie


87
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
wydz.elektryczny
Opinia
wydz.elektryczny

Nie polecam!

biuro.net4
Opinia
biuro.net4

Lepszej firmy pozyczkowej nie ma. Tak miła obsługa, profesjonalnie przeszkolona, w razie problemów rozwiązują je z klientem. Oby jak najwiecej takich firm.

jett
Opinia
jett

Korzystałam z ich usług 2krotnie- co jest chyba najlepszą reklama- fakt, że się do nich wraca! POLECAM. Jedna i druga pożyczka w 100% profesjonalnie.

sontan
Opinia
sontan

Bardzo sobie chwalę pożyczke w Incredit. przede wszytskim dlatego, że nie bylo problemu z przyznaniem maksymalnej kwoty!

invicta
Opinia
invicta

Polecam. Wziełam 800 zł i spłaciłam przed czasem. Dostałam informację że pożyczka spłacona. Formalności szybko i sprawnie, pieniądze miałam od razu na koncie.

aneta.forys
Opinia
aneta.forys

nie wiem , ja tam miałam pozytywną weryfikacje BIG i BIK . I dostałam pożyczkę . a na weryfikacje czekałam dosyć krótko . Na pieniądze zresztą też . Dlatgo ja z Incredit jestem zadowolona

knit
Opinia
knit

Pożyczka godna polecenia, bezpieczna, bez żadnych ukrytych opłat .

mandarinpl
Opinia
mandarinpl

Najgorszy bank jaki znam, chamska i bezczelna obsługa za taki sposób obsługi przez telefon w innych bankach tracą pracę a tam dalej takie chamy pracują cóż a szumnie się nazywaja urzędnikami haha. Żenujące. Odradzam wszystkim.

jkusto
Opinia
jkusto

Nie mogą wpisać czego chcą. W sądzie podważasz kwotę z weksla i oni nie potrafią udowodnić skąd wzięła się ta kwota i sąd odrzuca wniosek na Twoją korzyść…

kowalewskij
Opinia
kowalewskij

Jak dla mnie to jedna z tych ofert, że oczom nie wierzyłem, że to może być prawda! Szok. Firmy pożyczkowe raczej nie kojarzą się z super ofertami, a w net credit jednak tak jest.

sloon
Opinia
sloon

Bardzo atrakcyjne warunki pożyczki, a środki niemal od razu na koncie! Pełen profesjonalizm. Polecem z całego serca!

hack2
Opinia
hack2

Całkowicie się zgadzam.

radzki
Opinia
radzki

Bardzo ale to bardzo korzystna oferta. 2000 zł na 45 dni za free! SZOK.

muciu7
Opinia
muciu7

Świetna oferta, świetna, w rzeczy samej. Szybko i za rozsądne pieniądze.

nimnod
Opinia
nimnod

Bardzo dobra opcja dla osob ktorym zalezy na szybkım doplywıe gotowkı

halny
Opinia
halny

Niestety jeśli weźmiesz kredyt i go spłacisz będziesz miał wysyłane powiadomienia, że zalegasz z płatnością ponieważ nie potrafią wyłączyć przychodzących wiadomości i zakończyć spłaty kredytu. NIE Polecam – chyba, że chcecie mieć co drugi dzień wiadomość na skrzynce , że zalegacie ze spłatą kredytu. OJ FIRMA BEZNADZIEJNA

gg10
Opinia
gg10

Pierwsza firma w której mogę dobrać jeszcze pieniędzy!! Mam aktywną pożyczkę i jak potrzebuję więcej to po prostu wybieram opcje dokredytowania!!!

ciez
Opinia
ciez

Bardzo zadowolona jestem, wziełam, oddałam, i zapłąciłam 0zł prowizji,

aliszja
Opinia
aliszja

Brałem pożyczki już w kilku firmach, ale po poznaniu Incredit będę korzystać tylko z jej ofert. Bardzo przekonały mnie do niej uproszczone formalności i tak szybkie udzielenie gotówki. Dużym plusem jest możliwość rozłożenia spłaty nawet na kilka lat niewtysokich rat i to, że osoby bez umowy o pracę mogą dostać tu pożyczkę.

stom
Opinia
stom

Widocznie nie splacilas pozyczki w terminie skoro się kontaktowali ???? Nigdy nie miałam z nimi zadnego problemu. Polecam firme!

zzmiuw
Opinia
zzmiuw

Firma ma chyba najlepsza ofertę ze wsyztskich firm pozyczkowych w Polsce- tak długo jak oddajemy kasę na czas. Jak się nie jest na 100% pewnym, że będzie się w stanie oddać zobowiązanie to nie polecam- bo koszty przedłużeń są z kosmosu!

quazz
Opinia
quazz

Dobra firma i przyznają bez problemu wysokie kwoty plus pożyczaja na długi okres więc super

nijole
Opinia
nijole

Polecam – wygodnie, szybko i bez problemu. Kontakt z doradcą jest fajny – wszystko wytłumacz. Dla mnie jest to sprawdzona i rzetelna firma!

player99
Opinia
player99

W wakacje potrzebowałem kasy- 1000 zł, złożyłem wniosek o pożyczke w Incredit, kasa była na koncie jeszcze tego samego dnia, pożyczka była darmowa i wszystko było super i odbyło się bez problemu. Teraz idą święta i przydałaby sie jakaś ekstra kasa na prezenty więc jutro wnioskuje o drugą pożyczkę właśnie w Incredit. Dobra firma, którą polecam.

maryla69
Opinia
maryla69

Ja dzięki tej firmie miałam pieniądze na święta ( pracodawca nie wypłacił pieniędzy na czas) pożyczkę udało mi się spłacić w terminie i oczywiście spłaciłam ją bez odsetek

kfitek
Opinia
kfitek

Serdecznie pozdrawiam pana Krzysztofa konsultanta waszej linii. To dzięki niemu zrozumiałam panujące zasady w firmie pożyczkowej Incredit, żadne koszta mnie nie zaskoczyły, rata była dopasowana do mojego budżetu, a odsetki nie były kolosalne. Potrzebowałam jedynie zaświadczenia o zarobkach, oraz swojego dowodu osobistego. Uważam że wasz profesjonalizm świadczy o tym jak duże doświadczenie zdobyliście i cieszę się że mogłam wziąć w takiej firmie pożyczkę.

intermarkt
Opinia
intermarkt

Super szybki wpływ pieniędzy,wniosek prosty i przyjemny.Polecam

slo10
Opinia
slo10

Oferta jest raczej niezla- jedyne co mogę im zarzucić i nad czym mogliby popracować to czas wypłaty pieniędzy.

s.madejski
Opinia
s.madejski

Jedna z lepszych ofert na rynku. Darmowa pożyczka, miła obsługa- extra!

vilo
Opinia
vilo

Nie wiem po co tak sie wszyscy jaracie tym, ze u innych pşerwsza pozyczka za darmo. Jesli ktos potrzebuje wiecej niz 500 zl to zazwyczaj i tak musi placic. Wzialem pozyczke tutaj i jestem bardzo zadowolony mimo, ze za darmo nie bylo. Wiadomo, kazdy chce zarobic, ale ja sie oszukany nie czuje. Pozdrawiam

wr568
Opinia
wr568

Jest dobrze bo szybko i tanio

verrak
Opinia
verrak

Czas realizacji wypłat pożyczek jest fatalny, nieprawdą jest że wykonują w ciągu kilku minut.

j.cat
Opinia
j.cat

Sam istotny pogląd dostępny na stronie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

anna.ostaszewska
Opinia
anna.ostaszewska

Odrzucane wnioski mimo idealnej historii.

zygfryd.ok
Opinia
zygfryd.ok

Pożyczałem raz. 1200 zł- bo tyle potrzebowałem. Pożyczka była darmowa. Wszystko szybko. Dobra firma!

kasiek2k
Opinia
kasiek2k

Jest za darmo- jest dobrze!

stiopa
Opinia
stiopa

Żadnych zbędnych formalności i nie wiadomo jakich wymagań. Nie musiałam nawet dostarczać zaświadczenia od pracodawcy, wszystko było szybko zweryfikowane

jolanta.dropiewska
Opinia
jolanta.dropiewska

Nie twierdze, że firmy pożyczkowe są najtańszą z możliwych opcji, oczywiscie, że nie, ale to świetna oferta dla osób, którym zależy na czasie!

p_uliasz
Opinia
p_uliasz

DOBRA FIRMA

plytnica
Opinia
plytnica

super i uczciwie i szybko a do tego dostałem bonus za polecenie kumpla

lukasz-karbowski
Opinia
lukasz-karbowski

Miła obsługa szybki przelew

arthoor_sz
Opinia
arthoor_sz

Ostrzegam wszystkich przed wzieciem pozyczki w Incredit . Maja bardzo wysokie oprocentowanie z 4 tys pozyczki masz do oddania 16 tys. Ja zrobilam ta glupote i wzielam od nich ta pozyczke i nadal nie moge jej splacic . Takich odsetek nie ma zadna firma na rynku . zarabiaja na nas biednych ludziach i tylko zacieraja rece ze kolejnego debila zlapali. Dlatego ostrzegam wszystkich przed ta firma.

gart
Opinia
gart

Lepszej firmy w internecie nie ma.

fotomarcin
Opinia
fotomarcin

Super pożyczka, polecam wszystkim !

marcin.bajer
Opinia
marcin.bajer

ja jestem zadowolona ze współpracy z Increditem. na prawdę szybko pieniążki dostałam a formalności było w sam raz! jest ok!

dg-grey
Opinia
dg-grey

Przyznano mi tu jedynie 400zl, w Szybkiej Gotowce dostałem 1000 za darmo… no comments

e.terlecki
Opinia
e.terlecki

A Incredit jest uczciwy i faktycznie pierwsza pożyczka jest za darmo!

obudowa
Opinia
obudowa

Gdy w banku odmówiono mi udzielenia kredytu byłem załamany, ale nie przestałem szukać innych rozwiązań. I wtedy natknąłem się na ofertę firmy Incredit, z której zdecydowałem się skorzystać i nie żałuję. Duży plus za przejrzystośc oferty i niewysokie raty.

monika.bre
Opinia
monika.bre

Odradzam, brak jakiejkolwiek kultury, księgowanie z tego samego Banku opłaty około 3 godzin, skandaliczna obsługa, bezczelna, w telefonie gadają bzdury, potem odmowa, rzekomo wykaz baz negatywny, ciemnogród, żadnych zaległości, ocena punktowa w BIK, oszuści i złodzieje, popieram, nawet nie zadzwonią z decyzję, omijać potrójnym łukiem!!!!!oszuści tyle można podsumować

zacheta
Opinia
zacheta

Oferta firmy jest świetna i co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Są super, uczciwi i do tego działaja szybko, sprawnie i często robia promocje- co się ceni.