InCredit

Opis produktu InCredit

InCredit to marka należąca do międzynarodowej grupy finansowej, która sprzedaje pożyczki przez internet w kilku krajach. Firma cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów, poziom zadowolenia wynosi 4,52/5. Ma już blisko 190 tys. klientów w czterech państwach. InCredit specjalizuje się w pożyczkach ratalnych, oferując najwyższe kwoty pożyczek bez dodatkowego zabezpieczenia w Polsce. Już za pierwszym razem klient może otrzymać najwyższą oferowaną kwotę, czyli 35 tys. zł. Maksymalny okres spłaty do 30 miesięcy. InCredit oferuje dwa rodzaje pożyczek, a każdą z nich można otrzymać bez konieczności przedstawiania zaświadczeń od pracodawcy czy wyciągu z konta. A oto wszystko dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, dokładnie aplikacji Kontomatik do szybkiej weryfikacji danych oraz zdolności kredytowej. Firma realizuje ekspresowe przelewy, to oznacza, że pożyczka może być na koncie nawet w kilka minut i to poza godzinami pracy banków.
InCredit jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, ale wszystkie formalności załatwisz nie ruszając się z fotela. Pracują od poniedziałku do soboty.

Koszty pożyczki w InCredit

Pożyczka konsumencka w kwocie 5 tys. zł z okresem spłaty 9 miesięcy to koszt 2224,89, a miesięczna rata wyniesie 802,81 zł. Wydłużając okres spłaty do 24 miesięcy obniżysz ratę do 379,24, ale koszt wzrośnie do 4099,92 zł.
Pożyczka konsumencka w maksymalnej kwocie 9,5 tys. zł na rok to koszt 4369,92 zł. Miesięczna rata 1155,90 zł. Jeśli zdecydujesz się na spłatę w 24 ratach, to miesięczne obciążenie spadnie do 696,73 zł, ale koszt pożyczki wzrośnie do 7219,68 zł.
Pożyczka na większe wydatki w kwocie 20 tys. zł z okresem spłaty 18 miesięcy będzie kosztowała 8999,92 zł. Rata wyniesie 1611,12 zł. Jeśli zdecydujesz się na najdłuższy okres oferowany przez InCredit koszt wzrośnie do 14999,70 zł, a rata spadnie do 1166,85 zł.
Maksymalna kwota pożyczki w InCredit to 35 tys. zł. Pożyczka w tej kwocie ze spłatą w dwa lata to koszt 20999,76 zł, a rata wyniesie 2333,40 zł. Rozkładając spłatę na 30 rat, miesięcznie trzeba będzie płacić 2041,85 zł, a koszt pożyczki wyniesie 26249,70 zł.


Rodzaje pożyczek w InCredit

Firma oferuje finansowe wsparcie w mniejszej i większej kwocie. W jej ofercie dwa rodzaje pożyczek:
pożyczka konsumencka,
pożyczka na większe wydatki.
Pożyczka konsumencka mieści się w przedziale 5000 zł – 9500 zł. Okres spłaty od 9 do 24 miesięcy. Jest to pożyczka na dowolny cel, bez konieczności przedstawiania dodatkowych dokumentów, a z szybką weryfikacją za pomocą aplikacji Kontomatik.
Pożyczka na większe wydatki to kwoty z przedziału 9500 zł – 35 tys. zł. Okres spłaty od 12 do 30 miesięcy. I również w przypadku tej pożyczki klienci nie muszą dostarczać dodatkowych dokumentów, a pieniądze mogą bardzo szybko znaleźć się na koncie, dzięki szybkiej weryfikacji i ekspresowym przelewom. Pożyczkę w maksymalnej kwocie zaciągniesz już za pierwszym razem, a warunek jest tylko jeden, zdolność kredytowa na odpowiednim poziomie. Pożyczkę przeznaczysz na dowolny cel, zakup samochodu, remont mieszkania czy egzotyczne wczasy.
W tym samym czasie w InCredit można mieć jedną aktywną pożyczkę. Dopiero po jej spłacie, możesz ubiegać się o kolejną.

InCredit oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w InCredit <<

InCredit - Dane firmy

INCREDIT Sp. z o.o.

NIP5252648795
REGON363793657
KRS0000604092
Kapitał zakładowy200 000 PLN

InCredit Dane kontaktowe

Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

Telefon: 225987100

Email: info@incredit.pl

WWW: incredit.pl

Godziny otwarcia InCredit

Poniedziałek - Piątek: 08:00-19:00
Sobota: 09:00-17:00
Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w InCredit

Zanim przejdziesz do złożenia wniosku, sprawdź czy spełniasz wymagania stawiane przez firmę:
• wiek 21- 70 lat,
• polskie obywatelstwo,
• stały dochód,
• konto w banku z dostępem online,
• adres mail,
• telefon komórkowy,
• pozytywna historia spłaty zaciągniętych wcześniej pożyczek, kredytów.
Złożenie wniosku i przejście przez całą procedurę jest banalnie proste i intuicyjne. Wybierz rodzaj pożyczki, następnie kliknij w szczegóły, zaznacz kwotę i okres spłaty, kliknij złóż wniosek i zarejestruj się na stronie. Przejdź weryfikację: przez aplikację Kontomatik, przelew BlueMedia, zwykły przelew. Najszybszą opcją, która zwiększa nie tylko szansę na pozytywną odpowiedź, ale przede wszystkim na wyższą kwotę pożyczki, jest weryfikacja przez Kontomatik. Jest to w pełni bezpieczna opcja. System na krótką chwilę łączy się z bankiem, pobierając dane posiadacza rachunku oraz historię transakcji, a na jej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej. Po weryfikacji musisz poczekać chwilę na decyzję. Pozytywna oznacza błyskawiczny przelew gotówki na Twoje konto.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w InCredit <<

Wady i zalety pożyczki w InCredit

Zalety:

 • najwyższe na rynku kwoty pożyczek bez zabezpieczeń,
 • dwa rodzaje pożyczek do wyboru,
 • bez dodatkowych dokumentów,
 • cały proces online,
 • błyskawiczna weryfikacja za pomocą Kontomatik (do wyboru również przelew),
 • szybka decyzja,
 • realizują szybkie przelewy,
 • spłata do 30 miesięcy,
 • intuicyjny proces wnioskowania.

Wady:

 • od 21 lat,
 • nie akceptują wpisów w BIG-ach i negatywnej historii kredytowej.

InCredit Opinie


InCredit Opinie


19
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
mdeszcz
Gość
mdeszcz

oferta dla nowych klıwntow rewelacja, pytanie tylko jak dla stalych?

mzopo
Gość
mzopo

Nie miałem żadnych problemów z uzykaniem pożyczki. Polecam.

kolbudy
Gość
kolbudy

Troche mało dają kasy ale przynajmniej jest uczciwie

uki
Gość
uki

Jak pierwszy raz brałem u nich chwilówkę to pierwszą miałem darmową. Dzięki temu zakupiłem surowce na remont a potem jeszcze raz pożyczyłem miesiąc temu na wyprawkę dla córki do wyjazdu na wycieczkę szkolną kilkudniową. Spłaciłem w terminie. Również nie mogę nic na nich złego powiedzieć.

biuletyn.turowa
Gość
biuletyn.turowa

Pożyczkę wziąłem, bo potrzebowałem pieniędzy – jak każdy z nas. Natomiast spłaciłem ją jak najszybciej mogłem, trzymałem się terminów, jakie mi podano. Obyło się bez żadnych problemów. Z perspektywy czasu wiem, że pożyczkę w PC wziąłbym poraz drugi.

krgo
Gość
krgo

Cenowo dają rade, do tego uczciwie!

swistus
Gość
swistus

Na pewno do nich wrócę

wodgaz
Gość
wodgaz

Ten kto z niejednej pożyczkowej michy jadł wie, że lepszej firmy niz net credit nie ma. Super oferta. Super cennik.

jagienka_wawa_
Gość
jagienka_wawa_

polecam także Incredit – jest wygodnie i bezpiecznie! wszystko można załatwić online a co istotne – jest dogodny okres spłaty!

deel
Gość
deel

Oferta rewelacja. Zdecydowanie jedna z najlepszych ofert na chwile obecną na rynku.

tgs
Gość
tgs

Nie polecam.

persona
Gość
persona

Wczoraj zaciągnąłem w tym miejscu pożyczkę, dziś znalazła się już na moim koncie, polecam.

cancan
Gość
cancan

Bardzo POLECAM.

rabczynski
Gość
rabczynski

Obluga telefonicznia nie mila, po wypelnieniu wniosku zadaja plynnosci finansowej

jacek.spychalski
Gość
jacek.spychalski

Bardzo dobra oferta. Firma dziala bardzo sprawnie.

zhistmedpiel
Gość
zhistmedpiel

Szybko, profesjonalnie i bezproblemowo.

intrex
Gość
intrex

jestem zadowolony

pzap
Gość
pzap

Bardzo szybka obsługa. Pomimo opóźnienia w spłacie, potraktowano mnie bardzo łagodnie. Za to bardzo dziękuję. Wprawdzie było to spowodowane chorobą, ale potraktowano mnie bardzo uczciwie. Polecam.

maciej.z
Gość
maciej.z

Polecam

henryk.szewczyk
Gość
henryk.szewczyk

Dzięki Incredit mogłam kupić lodówkę jak się popsuła przed samymi świętami. wszystko sprawnie i bez większych problemów udało się załatwić. polecam wszystkim w trudnej sytuacji – naprawdę warto i wiele nie kosztuje

brazil
Gość
brazil

Sami przedłuzają umowę jak się nie spłaci po 3 dniach na kosmicznych prowizjach

lutek78
Gość
lutek78

do Incredita trafiłam przez przypadek. nie żałuję bo formalności nie było za dużo, dali sporą pożyczkę jak na pierwszy raz i wyjasnili warunki. Widać że zalezy im na kliencie.

maar
Gość
maar

Jestem bardzo zadowolony z pożyczki w firmie Incredit. Świetna firma. Polecam.

b.nieszporek
Gość
b.nieszporek

Moj osobisty numer jeden na rynku!

jarczyk
Gość
jarczyk

nie miałam żadnych problemów ze wzieciem pozyczki tutaj. formalności łatwe do zrealizowania i całkiem szybka obsługa. jak dla mnie warunki korzystne i rozważałabym wzięcie pozyczki jeszcze kiedyś w przyszłosci jezeli zaszłaby potrzbea

troix
Gość
troix

Uwierzcie mi, trzymałam się od takich pożyczek zdała, rękami i nogami. Jednak dzięki wam teraz mogę zrobić wyprawkę dla córki. Nie żałuję tego, córka jest szczęśliwa bo ba swój wymarzony piórnik, a ja jedynie spłacam wam groszowe sprawy.. Jeżeli i wy się wahacie tak jak ja, to mówię wam nie ma na co czekać.

mogo
Gość
mogo

Jaka najwieksza kwotę mogę pozyżyć jeśli zarabiam 800 zł Miesięcznie i umowę na czas nieokreślony ?

anulka-muranow
Gość
anulka-muranow

Nie było problemu z przyznaniem maksymalnej kwoty 2000 zł darmowej pożyczki! Super sprawa!

j.kuszneruk
Gość
j.kuszneruk

Nie jestem zwolennikiem pożyczek pozabankowych. I pewnie nie skorzystałbym z oferty Incredit, gdyby bank udzielił mi pożyczkę, ale mimo niemałych dochodów, otrzymałem odmowę. Powinienem mu podziękować – wypełnienie wniosku o pożyczkę zajęło mi chwilę, a pieniążki tego samego dnia znalazły się na moim koncie ????

amagnusz
Gość
amagnusz

Tak patrze tutaj na te komentarze i jestem troche w szoku ,ze jest tu tyle negatywnych wypowiedzi. Ja do Incredit nic nie mam . I nie spotkałam się z żadną odmową. Jak spłacisz pożyczke w te 30 dni to przecież nie masz żadnych kosztów ???? więc nie rozumiem poirytowania

dominik.sailor
Gość
dominik.sailor

sprawdzona i dobra firma. Pożyczka spłacana o czasie, więc nie było problemów nigdy. Polecam

katrana
Gość
katrana

jest ok!

lukasz.m
Gość
lukasz.m

Beznadziejna firma.Nie dali mi 300 zł choć mam czyste biki,bigi,nie jestem w krd itd. Ale dziwnym trafem dostałem w innej znanej firmie.

fol.partner
Gość
fol.partner

POLECAM

ikalucka
Gość
ikalucka

Firma ktora po kilku pozyczkach splaconych przed czasem daje odmowe i zawodzi nie jest godna polecenia

som
Gość
som

Ostatnio miałem taki sam problem, ale okazało się, ze to bład jakiś tylko. Proponował bym jeszcze raz zadzwonić i sprawę wyjaśnić. Dla mnie firma jak najbardziej ok i jeszcze mnie nie zawiodła.

drewton
Gość
drewton

Słabo, żeby się dodzwonić na infolinie czeka się kilka minut, po czym okazuje się, że ton osoby, która z Tobą rozmawia jest arogancki i próbuje coś wcisnąć. Nie polecam kontaktu bo to jest masakra!!!

krzysztof_kaczmarek
Gość
krzysztof_kaczmarek

Ja korzystalam dwa razy i nie mialam zadnych problemów;)Wg mnie Incredit jest na prawde godny polecenia , uczciwa firma i przede wszytaskim pewna pozyczka

ewa
Gość
ewa

Szybko i bez problemów.

nemeziz_design
Gość
nemeziz_design

Nie polecam. Zmieniłem numer konta pod który chcciałem aby była wypłacona pożyczka, potem dostałem wiadomość, że numer konta został zmieniony. Złożyłem wniosek okazało się, że pieniądze wysłali na stary numer konta i muszę poczekać aby złożyć wniosek jak dostaną zwrot z tamtego konta!!!! Kpina!!!! Dodam, że wniosek złożyłem w środę gdzie jest pożyczka tańsza o 50%, czy to nie celowe działanie by zapłacić drożej za pożyczkę?? Nie spotkałem się nigdy z tak mało profesjonalną i nieuczciwą firmą

krupka
Gość
krupka

Bardzo uczciwie i szybko!

eltar
Gość
eltar

Czy można dostać pożyczkę w Incredit, jeśli ma się aktywną pożyczkę w Cashalot? Ktoś wie?

deltasoft
Gość
deltasoft

Jak dla mnie, ta pożyczka zasługuje na ocenę 10/10. Wnioskowałem przez Internet i właściwie od razu dostałęm przelew na konto. Obecnie została mi jeszcze jedna rata do spłacenia. Cały ten okres spłaty przebiegł bardzo pomyślnie i bez żadnych problemów.

arbud
Gość
arbud

500 pln to bardzo duzo pieniedzy a tyle daja w net credit

kros
Gość
kros

Pożyczka pierwsza klasa!

malchola
Gość
malchola

Nie polecam chyba ze masz nóż na gardle

krysta
Gość
krysta

Jak dla mnie super, że można przedłużyć spłatę ???? Mają wielki plus ode mnie, już kilka razy pożyczałam i wszystko szło ok.

mad-pol
Gość
mad-pol

Miałem wziać dzisiaj ale się wstrzymałem i wezme jutro! Zawsze to trochę taniej!!!

henryktyszkiewicz
Gość
henryktyszkiewicz

5 dni tyle czekalam na swoja kolejna pozyczke od Incredit……. Potrzebowalam pieniedzy zawnioskowalam i przyznali mi ja ale srodkow ni widu ni slychu — dalam im czas bo myslalam ze moze weekend i dlatego srodkow nie dostalam ale czekam dalej – poniedzialek nie ma, wtorek nie ma wieczorem dzwonie i dowiedzialam sie ze mieli AKTUALIZACJE i nie wyslali srodkow!! Oczywiscie termin sie nie zmienil a oni mi wyslali kase za ktora bede musiala zwrocic 250 zl wiecej!!! ZE NA DA!!!!!!!!!!1

bwegner
Gość
bwegner

Szybka pożyczka to pierwsza klasa jeśli chodzi o tego typu usługi rynkowe. Polecam – super sprawa.