HapiPożyczki

Opis produktu HapiPożyczki

Za szczęśliwymi pożyczkami stoi duża międzynarodowa grupa finansowa, w skład której wchodzi również jedna z najstarszych i dobrze znanych polskich marek pożyczkowych. IPF Polska jest częścią International Personal Finance, która ma swoje korzenie w Wielkiej Brytanii. Spółka notowana jest na giełdzie papierów wartościowych, osiągając duże wartości. Poza Polską pożyczki od IPF sprzedawane są również między innymi w: Finlandii, Meksyku, Australii, Czechach. A w Polsce IPF ma również inne marki poza Hapi Pożyczkami. Jest to dobrze znany Provident, który przecierał szlaki pożyczkom pozabankowym. I nadal jest to jedna z czołowych firm na rynku z szeroką ofertą. Ponadto do IPF należą takie marki jak: Moto Kasa i Loans4Players. Hapi Pożyczki oferują sfinansowanie mniejszych i większych wydatków do 25 tys. zł z okresem spłaty do 48 miesięcy. Oferta na tle konkurencji wyróżnia się możliwością rozpoczęcia spłaty po dwóch miesiącach od zaciągnięcia pożyczki, a także opcją wykupienia pakietu medycznego za atrakcyjną kwotę, złotówka za dzień.
Marka należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Otrzymała również certyfikat stosowania się do Zasad Dobrych Praktyk. Posiada pozytywne opinie wśród klientów.

Koszty pożyczki w HapiPożyczki

Chcesz pożyczyć niewielką kwotę na trzy raty? 1000 zł na trzy miesiące w HapiPożyczki to rata już od 337,54 zł. To oznacza, że łączna kwota do spłaty wyniesie 1012, 62 zł.
A w jakiej wysokości ratę możemy otrzymać biorąc 5 tys. zł na 12 miesięcy. Hapi Pożyczki oferują raty już od 437,67 zł, czyli łączna kwota do spłaty to 5252,04 zł.
Potrzebujesz większej gotówki? Rata pożyczki w kwocie 10 tys. zł z okresem spłaty 24 miesiące wyniesie 458,67 zł, czyli całkowita kwota do spłaty to 11008,08 zł.
Ile może wynosić rata przy pożyczce 15 tys. zł na 36 miesięcy? HapiPożyczki oferują raty już od 479,67 zł, czyli łączna kwota do spłaty to 17268,12 zł.
Najwyższa oferowana kwota pożyczki 25 tys. na 48 miesięcy, może mieć ratę w wysokości 625,84 zł, czyli oddamy firmie 30040,32 zł.
Oferta Hapi prezentuje się bardzo atrakcyjnie na tle konkurencji, ale musimy pamiętać, że ostateczną ofertę otrzymamy po złożeniu wniosku i rata może się różnić. To zależy w dużej mierze od zdolności kredytowej.


Rodzaje pożyczek w HapiPożyczki

HapiPożyczki oferują pożyczki do 25 tys. zł z okresem spłaty 48 miesięcy. Na stronie firmy widnieją dwie zakładki: pożyczki dla nowych klientów i pożyczki ratalne. Czym się różnią?
Pożyczki ratalne to oferta skierowana do osób, które chcą pożyczyć od 800 zł do 15 tys. zł, a spłatę zamierzają rozłożyć na 3 do 36 miesięcy. O pożyczkę należy wnioskować przez internet. Dane potwierdzane są telefonicznie, a pieniądze wypłacane na rachunek bankowy bądź czekają na odbiór w gotówce w placówce Poczty Polskiej.
Pożyczki dla nowych klientów to kwota nawet 25 tys. zł z okresem spłaty do 48 rat. W ich przypadku pieniądze przelewane są na rachunek bankowy.
Plusem oferty HapiPożyczki jest nie tylko wysoka kwota i długi okres spłaty, ale również elastyczne możliwości spłaty. Po otrzymaniu pożyczki spłatę możesz rozpocząć dopiero po dwóch miesiącach. A w trakcie trwania umowy skorzystasz z wakacji kredytowych. O odroczenie spłaty możesz starać się po wpłaceniu w terminie trzech pierwszych rat. Warunkiem pożyczka na okres nie krótszy niż 7 miesięcy. Im więcej rat, tym częściej skorzystasz z wakacji kredytowych. Przy pożyczkach powyżej 24 miesięcy z takiej opcji możesz skorzystać 4 razy. Wraz z pożyczką możesz wykupić pakiet medyczny za 300 zł rocznie.
Kolejną pożyczkę można dostać w trakcie spłaty aktualnego zobowiązania. Oferta generowana jest przez system i widoczna w panelu klienta.

HapiPożyczki oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w HapiPożyczki <<

HapiPożyczki - Dane firmy

IPF Polska Sp. z o.o.

NIP7010191956
REGON141948913
KRS0000333174
Kapitał zakładowy17 400 000 PLN

HapiPożyczki Dane kontaktowe

Al. Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa

Telefon: 223958587

Email: bok@hapipozyczki.pl

WWW: www.hapipozyczki.pl

Godziny otwarcia HapiPożyczki

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota: 09:00-17:00
Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘ



Jak wziąć pożyczkę w HapiPożyczki

Oferta firmy skierowana jest do:
• osób pełnoletnich z polskim obywatelstwem,
• posiadających rachunek w banku z dostępem online,
• posiadających telefon komórkowy,
• osób mających stałe, udokumentowane źródło dochodu (firma akceptuje: umowę o pracę, umowę cywilnoprawną, własną działalność, kontrakt, emeryturę, stałą rentę).
Zazwyczaj do otrzymania pożyczki wystarczy dokument tożsamości, w wyjątkowych sytuacjach klienci proszeni są o udokumentowanie dochodu. Firma sprawdza klientów w bazach dłużników, natomiast obecność na czarnych listach nie zawsze wiąże się z odrzuceniem wniosku. Wiele zależy od zdolności kredytowej. Aby otrzymać pożyczkę, należy wybrać kwotę i okres spłaty i kliknąć w chcę pożyczkę. HapiPożyczki chcą nas lepiej poznać i przygotować dla nas spersonalizowaną ofertę, w tym celu wypełnij wniosek. Otrzymujesz ofertę i jeśli się zdecydujesz, czeka Cię potwierdzenie danych za pomocą przelewu na kwotę 1 zł (zwracana).
Wszystkie dokumenty dostępne są w wersji elektronicznej po zalogowaniu na konto klienta. Umowa nie jest wysyłana w formie papierowej. A przelew realizowany jest zaraz po tym jak klient zostanie pozytywnie zweryfikowany.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w HapiPożyczki <<

Wady i zalety pożyczki w HapiPożyczki

Zalety:

 • wysokie kwoty dla nowych i stałych klientów,
 • długi okres spłaty pożyczki,
 • niski koszt,
 • akceptują wnioski od osób zadłużonych,
 • wszystkie formalności online,
 • bez wysyłania dokumentów w wersji papierowej,
 • szybki przelew pieniędzy na konto,
 • bez granic wiekowych (wystarczy mieć 18 lat),
 • krótki wniosek,
 • pracują od poniedziałku do niedzieli,
 • przyjazna obsługa,
 • wakacje kredytowe,
 • możliwość wykupienia pakietu medycznego w atrakcyjnej cenie.

Wady:

 • weryfikacja przez przelew 1 zł,
 • telefoniczna weryfikacja danych.

HapiPożyczki Opinie


HapiPożyczki Opinie


17
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
szymszyl
Gość
szymszyl

jak dla mnie Hapi pożyczki jest w porządku firmą , dostałem pożyczke bezproblemowo i bez problemu spłaciłem

teart-komedia
Gość
teart-komedia

Strona oraz oferta chwilówki nie najgorsza, pożyczki nie dostałem. Można spróbować, ale ja doświadczeń pozytywnych nie miałem.

justyna.grzeszczak
Gość
justyna.grzeszczak

Wszystko zgodnie z regulaminem, POLECAM jak najbardziej ???? Petarda! żeby wszędzie tak było.

anna.ostaszewska
Gość
anna.ostaszewska

Sympatyczna obsługa, rozsądny cennik.

joanna.kanikowska
Gość
joanna.kanikowska

2000 zl to sluszna kwota przy pierwszej pozyczce. a 45 dni nije n aleb oferty konkurencji. dla mnie wygrywaja.

aegis
Gość
aegis

Creamfinance Poland to łajdacka i złodziejska firma.

jgorowski
Gość
jgorowski

Nie spodziewałem się aż tak szybkiej weryfikacji – dosłownie w 15 minut byłem już sprawdzony i otrzymałem dobrą ofertę. Zasady były jasne, nie było żadnych ukrytych kosztów

meritumms
Gość
meritumms

Szybko i tanio, a przy okazji uczciwie- perfect kombinejszyn;)

peterp1
Gość
peterp1

Rzetelność, fachowość w obsłudze, szybkie załatwienie formalności, krótki czas oczekiwania na przelew, żadnych problemów ze spłatą pożyczki. Oceniam na 5.

monitory
Gość
monitory

Firma zdecydowanie jest niedoceniana. Nalezy im sie jedno z pierwszych miejsc w rankingach bo sa rewelacyjnie.

misio.one
Gość
misio.one

POdrożało.Hapi pożyczki nie jest już tani.Szkoda,że nie poinformowano klientów.

minilogia
Gość
minilogia

zadowolony. bralem w tamtym roku w wakacje 5 tys zl na takie biezace wydatki, wakacje dzieciakow i zakupilem cos na dzialke do nowego domu, w tym miesiaca mam ostatnia rate, bo chcialem troche przyspieszyc to splacanie, wszystko ok uczciwa firma

kdsat
Gość
kdsat

Oferta jak każda. Bez szału. Udzielają nizszych pożyczek niż zapewniają, na kasę trzeba poczekać- zdecydowanie znam lepsze oferty.

klementowski
Gość
klementowski

bo zapewne byłeś dłużnikiem nie klientem…

artlife
Gość
artlife

Nie zwracają wszystkich kosztów (proporcjonalnie) w przypadku wcześniejszej spłaty, gdzie w przypadku chwilówek wcześniejsza spłata o tydzień to kwoty już rzędu kilkuset złotych, które będą nie do odzyskania. Proponuje poszukać innej firmy.

pksinfo
Gość
pksinfo

super, szybko, przejrzyście, bez problemów. POLECAM!

wyspa_szans
Gość
wyspa_szans

Kasa błyskawicznie wpada na konto. Godzina od złożena wnosku i kasa jest.

chr
Gość
chr

Niezawodni.

art-yleria
Gość
art-yleria

Podratowali mi budżet, w chwili gdy potrzebowałem tego najbardziej. Nie zawiedli. Wsyztsko odbyło się szybko- serdecznie polecam.

agnes_b78
Gość
agnes_b78

jak za darmo to spoko

iucinska
Gość
iucinska

Pożyczkę w Hapi pożyczki brałem nie cały rok temu. Teraz spłatę mam już za sobą. To co najbardziej mi się podoba to to, że można ją szybko otrzymać i nie ma problemów ze spłatą.

bilgoraj_p_s
Gość
bilgoraj_p_s

Raczej mogę ich polecić bo podczas brania pożyczki jak i jej spłacania wszystko było dobrze. Generalnie nie mam zastrzeżeń. Jeżeli szukacie czegoś na szybko to polecam.

tlenif
Gość
tlenif
Ocena :
     

Oferta tania. Do tego bardzo uczciwa/

g.byszewski
Gość
g.byszewski
Ocena :
     

nie robia człowiekowi problemów, nie trzeba dosyłać żadnyh zaświadzeń ani nic. Super firma poprostu.

restauracjastarykon
Gość
restauracjastarykon
Ocena :
     

Pożyczka została mi przyznana w piątek rano ok 8:00 jest sobota a pieniędzy jeszcze nie mam na koncie.Czas oczekiwania na przelew to porażka ???? a odsetki liczone są od momentu przyznania pożyczki.Nie polecam

back.to.front
Gość
back.to.front
Ocena :
     

Narazie bez zastrzeźeń.B.szybka weryfikacja i gotówka na koncie

a_jakowiuk
Gość
a_jakowiuk
Ocena :
     

ja też korzystałem. 2 razy. moge polecić. Podoba mi się że to wszystko tak szybko idzie, wniosek, potem oddzwaniaja i już masz praktycznie kase na koncie. No i zalatwia sie przez internet, z to tez wygodne

ona27on31
Gość
ona27on31
Ocena :
     

I wszystko jest na dobrej drodze – dzięki Wam udało mi się naprawić samochód, dzięki któremu dojeżdżam do swojej pracy… Ślicznie dziękuję Wam za pomoc i przede wszystkim zaufanie.

p.raczkowski
Gość
p.raczkowski
Ocena :
     

Oferta totalny szał i odlot- i oby jak najwięcej takich na rynku! Tanio i przyjemnie- na pewno wrócę!!!

elkapiszon
Gość
elkapiszon
Ocena :
     

strata czasu.Nie POLECAM

karo_m
Gość
karo_m
Ocena :
     

Wszystko ok, kasa była w kilka minut. Troche sie obawialam czy tak faktycznie bedzie czytajac poprzednie komentarze, ale jest ok 🙂 Polecam

agnieszka_x
Gość
agnieszka_x
Ocena :
     

Kilka razy widziałam Wasz punkt u siebie w mieście, ale powiem szczerze, że jakoś nigdy nie zwracałam specjalnej uwagi, ponieważ nie były mi potrzebne pieniądze. Teraz, gdy mam u Was pożyczkę wiem, że nie mogłam lepiej trafić. Polecam każdemu firmę Hapi pożyczki, zdecydowanie.

renatawinter
Gość
renatawinter
Ocena :
     

Szybko, uczciwie i do tego regularnie mają jakąś promocje- więc albo można cos wygrac albo jakis rabacik przygarnąć.

wojtek1990
Gość
wojtek1990
Ocena :
     

Naprawdę Hapi pożyczki z minimalną ilością formalności! Firma bardzo profesjonalna i godna polecenia firma

tulum
Gość
tulum
Ocena :
     

Nie rozumiem tych złych komentarzy, czasem awarie się zdarzają więc po co od razu gnębić nową firmę ?? Ja dostałem pożyczkę od razu i tyle ile chciałem więc NIC złego powiedzieć nie mogę i POLECAM !!

ugukry
Gość
ugukry
Ocena :
     

Hapi pożyczki ma czesto fajne promocje.Bralam ostatnio na wilkanoc i juz spalcilam bez bolu:)

skibi
Gość
skibi
Ocena :
     

Myślę, że każdy ma jakieś wymagania co do pożyczek. W moim przypadku Hapi pożyczki spełnia wszystkie. Jestem zadowolony z ich usług i jeszcze do nich kiedyś zajrzę.

gsbk
Gość
gsbk
Ocena :
     

Pierwszą pożyczkę oddałem bez problemu. Z drugą było gorzej ale firma zgodziła się poczekać dodatkowy miesiąc więc spoko. Polecam.

pebrd
Gość
pebrd
Ocena :
     

pozyczalem u nich kase juz 5 razy. Niedlugo stana sie dla mnie jak rodzina;) Przynajmniej wiem, ze moge na nich zawsze polegac