HapiPożyczki

Opis produktu HapiPożyczki

Za szczęśliwymi pożyczkami stoi duża międzynarodowa grupa finansowa, w skład której wchodzi również jedna z najstarszych i dobrze znanych polskich marek pożyczkowych. IPF Polska jest częścią International Personal Finance, która ma swoje korzenie w Wielkiej Brytanii. Spółka notowana jest na giełdzie papierów wartościowych, osiągając duże wartości. Poza Polską pożyczki od IPF sprzedawane są również między innymi w: Finlandii, Meksyku, Australii, Czechach. A w Polsce IPF ma również inne marki poza Hapi Pożyczkami. Jest to dobrze znany Provident, który przecierał szlaki pożyczkom pozabankowym. I nadal jest to jedna z czołowych firm na rynku z szeroką ofertą. Ponadto do IPF należą takie marki jak: Moto Kasa i Loans4Players. Hapi Pożyczki oferują sfinansowanie mniejszych i większych wydatków do 25 tys. zł z okresem spłaty do 48 miesięcy. Oferta na tle konkurencji wyróżnia się możliwością rozpoczęcia spłaty po dwóch miesiącach od zaciągnięcia pożyczki, a także opcją wykupienia pakietu medycznego za atrakcyjną kwotę, złotówka za dzień.
Marka należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Otrzymała również certyfikat stosowania się do Zasad Dobrych Praktyk. Posiada pozytywne opinie wśród klientów.

Koszty pożyczki w HapiPożyczki

Chcesz pożyczyć niewielką kwotę na trzy raty? 1000 zł na trzy miesiące w HapiPożyczki to rata już od 337,54 zł. To oznacza, że łączna kwota do spłaty wyniesie 1012, 62 zł.
A w jakiej wysokości ratę możemy otrzymać biorąc 5 tys. zł na 12 miesięcy. Hapi Pożyczki oferują raty już od 437,67 zł, czyli łączna kwota do spłaty to 5252,04 zł.
Potrzebujesz większej gotówki? Rata pożyczki w kwocie 10 tys. zł z okresem spłaty 24 miesiące wyniesie 458,67 zł, czyli całkowita kwota do spłaty to 11008,08 zł.
Ile może wynosić rata przy pożyczce 15 tys. zł na 36 miesięcy? HapiPożyczki oferują raty już od 479,67 zł, czyli łączna kwota do spłaty to 17268,12 zł.
Najwyższa oferowana kwota pożyczki 25 tys. na 48 miesięcy, może mieć ratę w wysokości 625,84 zł, czyli oddamy firmie 30040,32 zł.
Oferta Hapi prezentuje się bardzo atrakcyjnie na tle konkurencji, ale musimy pamiętać, że ostateczną ofertę otrzymamy po złożeniu wniosku i rata może się różnić. To zależy w dużej mierze od zdolności kredytowej.


Rodzaje pożyczek w HapiPożyczki

HapiPożyczki oferują pożyczki do 25 tys. zł z okresem spłaty 48 miesięcy. Na stronie firmy widnieją dwie zakładki: pożyczki dla nowych klientów i pożyczki ratalne. Czym się różnią?
Pożyczki ratalne to oferta skierowana do osób, które chcą pożyczyć od 800 zł do 15 tys. zł, a spłatę zamierzają rozłożyć na 3 do 36 miesięcy. O pożyczkę należy wnioskować przez internet. Dane potwierdzane są telefonicznie, a pieniądze wypłacane na rachunek bankowy bądź czekają na odbiór w gotówce w placówce Poczty Polskiej.
Pożyczki dla nowych klientów to kwota nawet 25 tys. zł z okresem spłaty do 48 rat. W ich przypadku pieniądze przelewane są na rachunek bankowy.
Plusem oferty HapiPożyczki jest nie tylko wysoka kwota i długi okres spłaty, ale również elastyczne możliwości spłaty. Po otrzymaniu pożyczki spłatę możesz rozpocząć dopiero po dwóch miesiącach. A w trakcie trwania umowy skorzystasz z wakacji kredytowych. O odroczenie spłaty możesz starać się po wpłaceniu w terminie trzech pierwszych rat. Warunkiem pożyczka na okres nie krótszy niż 7 miesięcy. Im więcej rat, tym częściej skorzystasz z wakacji kredytowych. Przy pożyczkach powyżej 24 miesięcy z takiej opcji możesz skorzystać 4 razy. Wraz z pożyczką możesz wykupić pakiet medyczny za 300 zł rocznie.
Kolejną pożyczkę można dostać w trakcie spłaty aktualnego zobowiązania. Oferta generowana jest przez system i widoczna w panelu klienta.

HapiPożyczki oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w HapiPożyczki <<

HapiPożyczki - Dane firmy

IPF Polska Sp. z o.o.

NIP7010191956
REGON141948913
KRS0000333174
Kapitał zakładowy17 400 000 PLN

HapiPożyczki Dane kontaktowe

Al. Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa

Telefon: 223958587

Email: bok@hapipozyczki.pl

WWW: www.hapipozyczki.pl

Godziny otwarcia HapiPożyczki

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota: 09:00-17:00
Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w HapiPożyczki

Oferta firmy skierowana jest do:
• osób pełnoletnich z polskim obywatelstwem,
• posiadających rachunek w banku z dostępem online,
• posiadających telefon komórkowy,
• osób mających stałe, udokumentowane źródło dochodu (firma akceptuje: umowę o pracę, umowę cywilnoprawną, własną działalność, kontrakt, emeryturę, stałą rentę).
Zazwyczaj do otrzymania pożyczki wystarczy dokument tożsamości, w wyjątkowych sytuacjach klienci proszeni są o udokumentowanie dochodu. Firma sprawdza klientów w bazach dłużników, natomiast obecność na czarnych listach nie zawsze wiąże się z odrzuceniem wniosku. Wiele zależy od zdolności kredytowej. Aby otrzymać pożyczkę, należy wybrać kwotę i okres spłaty i kliknąć w chcę pożyczkę. HapiPożyczki chcą nas lepiej poznać i przygotować dla nas spersonalizowaną ofertę, w tym celu wypełnij wniosek. Otrzymujesz ofertę i jeśli się zdecydujesz, czeka Cię potwierdzenie danych za pomocą przelewu na kwotę 1 zł (zwracana).
Wszystkie dokumenty dostępne są w wersji elektronicznej po zalogowaniu na konto klienta. Umowa nie jest wysyłana w formie papierowej. A przelew realizowany jest zaraz po tym jak klient zostanie pozytywnie zweryfikowany.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w HapiPożyczki <<

Wady i zalety pożyczki w HapiPożyczki

Zalety:

 • wysokie kwoty dla nowych i stałych klientów,
 • długi okres spłaty pożyczki,
 • niski koszt,
 • akceptują wnioski od osób zadłużonych,
 • wszystkie formalności online,
 • bez wysyłania dokumentów w wersji papierowej,
 • szybki przelew pieniędzy na konto,
 • bez granic wiekowych (wystarczy mieć 18 lat),
 • krótki wniosek,
 • pracują od poniedziałku do niedzieli,
 • przyjazna obsługa,
 • wakacje kredytowe,
 • możliwość wykupienia pakietu medycznego w atrakcyjnej cenie.

Wady:

 • weryfikacja przez przelew 1 zł,
 • telefoniczna weryfikacja danych.

HapiPożyczki Opinie


Dodaj opinię

avatar