HapiPożyczki

Opis produktu HapiPożyczki

Za szczęśliwymi pożyczkami stoi duża międzynarodowa grupa finansowa, w skład której wchodzi również jedna z najstarszych i dobrze znanych polskich marek pożyczkowych. IPF Polska jest częścią International Personal Finance, która ma swoje korzenie w Wielkiej Brytanii. Spółka notowana jest na giełdzie papierów wartościowych, osiągając duże wartości. Poza Polską pożyczki od IPF sprzedawane są również między innymi w: Finlandii, Meksyku, Australii, Czechach. A w Polsce IPF ma również inne marki poza Hapi Pożyczkami. Jest to dobrze znany Provident, który przecierał szlaki pożyczkom pozabankowym. I nadal jest to jedna z czołowych firm na rynku z szeroką ofertą. Ponadto do IPF należą takie marki jak: Moto Kasa i Loans4Players. Hapi Pożyczki oferują sfinansowanie mniejszych i większych wydatków do 25 tys. zł z okresem spłaty do 48 miesięcy. Oferta na tle konkurencji wyróżnia się możliwością rozpoczęcia spłaty po dwóch miesiącach od zaciągnięcia pożyczki, a także opcją wykupienia pakietu medycznego za atrakcyjną kwotę, złotówka za dzień.
Marka należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Otrzymała również certyfikat stosowania się do Zasad Dobrych Praktyk. Posiada pozytywne opinie wśród klientów.

Koszty pożyczki w HapiPożyczki

Chcesz pożyczyć niewielką kwotę na trzy raty? 1000 zł na trzy miesiące w HapiPożyczki to rata już od 337,54 zł. To oznacza, że łączna kwota do spłaty wyniesie 1012, 62 zł.
A w jakiej wysokości ratę możemy otrzymać biorąc 5 tys. zł na 12 miesięcy. Hapi Pożyczki oferują raty już od 437,67 zł, czyli łączna kwota do spłaty to 5252,04 zł.
Potrzebujesz większej gotówki? Rata pożyczki w kwocie 10 tys. zł z okresem spłaty 24 miesiące wyniesie 458,67 zł, czyli całkowita kwota do spłaty to 11008,08 zł.
Ile może wynosić rata przy pożyczce 15 tys. zł na 36 miesięcy? HapiPożyczki oferują raty już od 479,67 zł, czyli łączna kwota do spłaty to 17268,12 zł.
Najwyższa oferowana kwota pożyczki 25 tys. na 48 miesięcy, może mieć ratę w wysokości 625,84 zł, czyli oddamy firmie 30040,32 zł.
Oferta Hapi prezentuje się bardzo atrakcyjnie na tle konkurencji, ale musimy pamiętać, że ostateczną ofertę otrzymamy po złożeniu wniosku i rata może się różnić. To zależy w dużej mierze od zdolności kredytowej.


Rodzaje pożyczek w HapiPożyczki

HapiPożyczki oferują pożyczki do 25 tys. zł z okresem spłaty 48 miesięcy. Na stronie firmy widnieją dwie zakładki: pożyczki dla nowych klientów i pożyczki ratalne. Czym się różnią?
Pożyczki ratalne to oferta skierowana do osób, które chcą pożyczyć od 800 zł do 15 tys. zł, a spłatę zamierzają rozłożyć na 3 do 36 miesięcy. O pożyczkę należy wnioskować przez internet. Dane potwierdzane są telefonicznie, a pieniądze wypłacane na rachunek bankowy bądź czekają na odbiór w gotówce w placówce Poczty Polskiej.
Pożyczki dla nowych klientów to kwota nawet 25 tys. zł z okresem spłaty do 48 rat. W ich przypadku pieniądze przelewane są na rachunek bankowy.
Plusem oferty HapiPożyczki jest nie tylko wysoka kwota i długi okres spłaty, ale również elastyczne możliwości spłaty. Po otrzymaniu pożyczki spłatę możesz rozpocząć dopiero po dwóch miesiącach. A w trakcie trwania umowy skorzystasz z wakacji kredytowych. O odroczenie spłaty możesz starać się po wpłaceniu w terminie trzech pierwszych rat. Warunkiem pożyczka na okres nie krótszy niż 7 miesięcy. Im więcej rat, tym częściej skorzystasz z wakacji kredytowych. Przy pożyczkach powyżej 24 miesięcy z takiej opcji możesz skorzystać 4 razy. Wraz z pożyczką możesz wykupić pakiet medyczny za 300 zł rocznie.
Kolejną pożyczkę można dostać w trakcie spłaty aktualnego zobowiązania. Oferta generowana jest przez system i widoczna w panelu klienta.

HapiPożyczki oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w HapiPożyczki <<

HapiPożyczki - Dane firmy

IPF Polska Sp. z o.o.

NIP7010191956
REGON141948913
KRS0000333174
Kapitał zakładowy17 400 000 PLN

HapiPożyczki Dane kontaktowe

Al. Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa

Telefon: 223958587

Email: bok@hapipozyczki.pl

WWW: www.hapipozyczki.pl

Godziny otwarcia HapiPożyczki

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota: 09:00-17:00
Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w HapiPożyczki

Oferta firmy skierowana jest do:
• osób pełnoletnich z polskim obywatelstwem,
• posiadających rachunek w banku z dostępem online,
• posiadających telefon komórkowy,
• osób mających stałe, udokumentowane źródło dochodu (firma akceptuje: umowę o pracę, umowę cywilnoprawną, własną działalność, kontrakt, emeryturę, stałą rentę).
Zazwyczaj do otrzymania pożyczki wystarczy dokument tożsamości, w wyjątkowych sytuacjach klienci proszeni są o udokumentowanie dochodu. Firma sprawdza klientów w bazach dłużników, natomiast obecność na czarnych listach nie zawsze wiąże się z odrzuceniem wniosku. Wiele zależy od zdolności kredytowej. Aby otrzymać pożyczkę, należy wybrać kwotę i okres spłaty i kliknąć w chcę pożyczkę. HapiPożyczki chcą nas lepiej poznać i przygotować dla nas spersonalizowaną ofertę, w tym celu wypełnij wniosek. Otrzymujesz ofertę i jeśli się zdecydujesz, czeka Cię potwierdzenie danych za pomocą przelewu na kwotę 1 zł (zwracana).
Wszystkie dokumenty dostępne są w wersji elektronicznej po zalogowaniu na konto klienta. Umowa nie jest wysyłana w formie papierowej. A przelew realizowany jest zaraz po tym jak klient zostanie pozytywnie zweryfikowany.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w HapiPożyczki <<

Wady i zalety pożyczki w HapiPożyczki

Zalety:

 • wysokie kwoty dla nowych i stałych klientów,
 • długi okres spłaty pożyczki,
 • niski koszt,
 • akceptują wnioski od osób zadłużonych,
 • wszystkie formalności online,
 • bez wysyłania dokumentów w wersji papierowej,
 • szybki przelew pieniędzy na konto,
 • bez granic wiekowych (wystarczy mieć 18 lat),
 • krótki wniosek,
 • pracują od poniedziałku do niedzieli,
 • przyjazna obsługa,
 • wakacje kredytowe,
 • możliwość wykupienia pakietu medycznego w atrakcyjnej cenie.

Wady:

 • weryfikacja przez przelew 1 zł,
 • telefoniczna weryfikacja danych.

HapiPożyczki Opinie


HapiPożyczki Opinie


60
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
ags
Opinia
ags

Cennik rewelacja. Jest tanio i bardzo uczciwie.

w.rozkiewicz
Opinia
w.rozkiewicz

Super aczkolwiek fajnie ! Polecam

patrysia20
Opinia
patrysia20

Bierzcie jak chcecie problemow.Wystarczy poczytac fora.

mskierski
Opinia
mskierski

pieniądze były na koncie po ok. 5 godzinach od złożenia wniosku, samo złożenie wniosku, wypełnienie forularza itd. nie zajelo mi dłużej niż 3 minuty. Super wynik w szczególności jak porównamy z TYGODNIAMI i noszeniem miliona dokumentów do banku.

fotosynteza_daga
Opinia
fotosynteza_daga

Szok- super firma.

o_wroclaw
Opinia
o_wroclaw

Oferta cenowo wcale nie wypada tak korzystnie jak sie czyta w poprzednich komentarzach! Oczywiscie- zalezy z kim sie porownuje- ale jesli spojrzymy obiektywnie to na serio wiekszosc firm z czolowki ma duzo lepsza oferte cenowo. ale faktycznie jest uczciwie i szybko!

mike.mike
Opinia
mike.mike

MIŁA OBSŁUGA, KTÓRA ODPOWIE NA KAŻDE PYTANIE. POMOŻE, DORADZI! DLA MNIE SUPER.

maria.sobolewska
Opinia
maria.sobolewska

I mało tego spłacać to a dług ciągle rosnie

metropolis
Opinia
metropolis

Oszuści złodzieje uciekać z daleka ja zgłosilem ich do Związku Firm Pożyczkowych i Rzecznika to złodzieje wyłudzają groszę i odmowa nie posyłajcie scanu dowodu wpisują do BIK bez powodu baby są bezczelne i prymitywy do gnoju do wideł

sskra
Opinia
sskra

Pożyczka udzielona na kwotę 2000 zł, po spłacie widnieje przez pół roku wpis w BIK-u, że pożyczka nie jest spłacona !!!!!!!!!!!!!

biossf
Opinia
biossf

U mnie identyczna sytuacja, wniosek na 800 PLN odrzucony, analiza wniosku długa, też nie mam możliwości złożenia kolejnego wniosku. Może to jacyś oszuści??

majanie
Opinia
majanie

O ludzie. Ta firma to istna petarda. Działają tak szybko! Aplikujesz, chwila moment i kasa jest juz na koncie. WOW. Wielkie WOW.

konrad.howard
Opinia
konrad.howard

Za pierwszym razem wszystko super, a za drugim odmowa mimo, że nawet nie sprawdzili BIG, KRD. Rozmowa z analitykiem pozostawiała wiele do życzenia. O wiele bardziej cenię ich drugą firmę Hapi pożyczki ponieważ tak zawsze bez problemu dostaje pożyczkę. Aby było jasne mam świetny BIK i korzystam sporadyczniez

mateuszs2001
Opinia
mateuszs2001

firma godna polecenia

sporc
Opinia
sporc

Najlepsza I Najszybsza firma pozyczkowa jaka jest. Wyslalem wniisek o 9 Pani po 9 zadzwoniła przeprowadziła krotka rozmowe po zakonczeniu rozmowy mineło 5 minut Jak dostalam smsa ze pozyczka zakceptowana a po 10 minutach mialem pieniadze na koncie. Polecam Kazdemu

edziubanowska
Opinia
edziubanowska

od mnie też zrezygnowałem

p.stecura
Opinia
p.stecura

Jest w porządku. Pieniądze przyszły szybko na konto, łatwa komunikacja z firmą. Polecam.

twojdom
Opinia
twojdom

bez problemu i szybko

andrzej.k
Opinia
andrzej.k

ZGADZAM SIĘ FIRMA JEST DO BANI NAJGORSZA JAK JEST NA RYNKU.

doliwa
Opinia
doliwa

Hapi pożyczki oceniam na 5! na prawdę szybko, bezpiecznie i bez problemu!

jestokej
Opinia
jestokej

Zawsze myśl o pożyczce budziła we mnie grozę. Stało się jednak tak, że musiałem wziąć taką pożyczkę, a najgorsze w całej sytuacji było to, że bank nie chciał mi jej udzielić. Zacząłem szukać jakieś alternatywy i przeraziłem się – prawie każda firma oferuje kosmiczne oprocentowanie. Wyjątkiem okazało się być Hapi pożyczki i to właśnie tutaj zdecydowałem się na zaciągnięcie jej. Jestem z niej zadowolony, polecam.

sg.rybnik
Opinia
sg.rybnik

jedna z lepszych ofert ratalnych na rynku. raty sa super korzystne, bardzo niskie i przystępne. Polecam serdeznie i oby bylo jak najwiecej takich firm!

mariaiz
Opinia
mariaiz

U mnie to była szybka akcja, nie miałam czasu biegać po bankach, a kwota, jakiej potrzebowałam nie była zawrotna. W Hapi pożyczki w zasadzie załatwiono wszystko od ręki i dwa dni później miałam pieniądze na koncie. Bardzo wygodna opcja!

meghan
Opinia
meghan

Splacona pożyczka przed terminem a kolejnej nie można wziąść,trzeba czekać na ofertę – słabo.

chzk
Opinia
chzk

mega wygodna opcja z wnioskami przez neta. szybko i bezproblemowo.no i kasa szybko na kocie!

pthienan.vn
Opinia
pthienan.vn

super,szybko,miło i tanio

michal.k
Opinia
michal.k

Szybko ,konkretnie.Polecam!!!

p.piasecki
Opinia
p.piasecki

Polecam. Pożyczka w pełni darmowa. Bardzo szybko przelewają

alkestis
Opinia
alkestis

Pozytywne komentarze to chyba tylko pracownicy firmy piszą, bo firma to banda oszustów i wyłudzaczy kasy!

rootsman
Opinia
rootsman

Najlepsza ze wszystkich firm na rynku. Numer jeden od lat. Polecam.

roltop
Opinia
roltop

Moim zdaniem najtaniej nie jest, ale przynajmniej nie ma problemu z przyznaniem pożyczki a o to bałem sie najbardziej!

wojtek_ad
Opinia
wojtek_ad

mielismy super swieta w rodzinie dzieki pozyczce w Hapi pożyczki

profanki
Opinia
profanki

Przy dochodach netto 3000pln i czystymi bazami odrzucili wniosek uprzednio pisząc żeby dosłać potwierdzenie wpływu wynagrodzenia bo tylko dzięki temu dadzą pozytywną decyzję co też uczyniłem. Nie polecam.

ankieta
Opinia
ankieta

Firmy pożyczkowe są super, a Hapi pożyczki jest nedna z najlepszych ofert na rynku.

manowar
Opinia
manowar

Miałem wziąć pożyczkę w zeszlym tygodniu, ale liczyłem, że może jednak uda mi się od kumpli pożyczyć i kurde tyle z tego mam, że teraz pożyczki dają na 30 dni a nie 44 dni! A mieli taką spoko opcje!

b.sydor
Opinia
b.sydor

jest ok!

gbrozek
Opinia
gbrozek

nie rozumiem firm, które obiecuja po 2-3.000 zl przy pierwszej pożyczce, a pozniej nikomu jej nie udzielaja:) Jestem po 30, mam stala prace i wysokie zarobki (tak sie sklada, ze „najwyzsze” z mozliwych do wybrania, mam omowe o prace i jestem wyplacalny… chce pozyczyc maksymalna kwote, a firma X proponuje mi np. 900 zl. Bawi mnie to! Jak za free to 900 zl, jak splacisz to pozniej moze i dostaniesz 1500 zl… wsyztsko spoko- budujesz sobie pozytywna historie- ale po co obiecywac 3000 zl w reklamach? Napiszcie, ze pierwsz apozyczka do 1000 zl! bo jesli nie ja jestem klientem, ktory…… Czytaj więcej »

v3wi
Opinia
v3wi

firma spoko juz splacilem raty w styczniu wiec juz po wszystkim, cala pozyczke / kredyt mozna zalatwic na oswiadczenie, nie trzeba przynosic jakies historii dochodow

fidos
Opinia
fidos

ja również otrzymałam pieniądze jeszcze tego samego dnia co złożyłam wniosek więc firma działa bardzo szybko.

aylablack
Opinia
aylablack

tanio. szybko i bez pytań.

zsibb
Opinia
zsibb

Bardzo dobra oferta na święta! Dbają o stałych klientów, chyba nie ma taniej kolejnych pożyczek na rynku ????

ceha
Opinia
ceha

potrwierdzam- kasa na koncie mega szybko. maja duzo kont bankowych, wniosek tez jest krotki wiec caly proces odbywa sie blyskawicznie!

e.nitecka
Opinia
e.nitecka

Miód malina. Super firma.

densit
Opinia
densit

Masakra jeszcze nie spotkałam sie z czymś takim, chciałam 200 zł a pan mi mówi abym dostarczyła zaświadczenie o zarobkach.. Ręce opadają aby na taką kwotę dostarczać zaświadczenie szkoda że jeszcze żeranta nie potrzebują. Chwilówki to szybkie pożyczki w nagłych wypadkach a nie banki gdzie trzeba górę papierów aby dostać kredyt. Rozumiem żebym miała złą historię kredytową to mogli by chcieć ale nie historia jest dobra. Moja ocena powinna być zerowa, ale za szybki kontakt z ich strony daje 1

pawel.mazur
Opinia
pawel.mazur

Hapi pożyczki jest serio extra. Szybko i bez zbednych pytań,

m.jach
Opinia
m.jach

Bardzo bym sobie życzyła aby wszytskie firmy tak działały. Bardzo pozytywne wrażenia. Polecam.

pytaj
Opinia
pytaj

„szybka” nie tylko z nazwy, pieniądze dostałem błyskawicznie, mimo że wziąłem tylko darmową pożyczkę na 300 pln, więc nic na mnie nie zarobili ???? polecam

andrzej.samoraj
Opinia
andrzej.samoraj

Cenowo wypadaja na serio super na tle konkurencji.

ajarm
Opinia
ajarm

Polecam.Żadnych problemow z udzieleniem pożyczki.Minimum formalnosci

jarbas
Opinia
jarbas

fajnie, że dają pożyczkę za 45 dni a nie tylko 30