Fastero

Opis produktu Fastero

Młoda marka pożyczkowa, ale stoi za nią duża, znana międzynarodowa grupa finansowa, która swoje korzenie ma na Łotwie. Fastero należy do PolCredit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a ta firma jest częścią Lateko Lizings- numer jeden na łotewskim rynku pożyczkowym. W Polsce dobrze znana dzięki marce Łatwy Kredyt. Fastero jest pośrednikiem pożyczkowym, dlatego na umowie widnieć będą dane innej firmy. Współpracują z dwoma firmami pożyczkowymi. Są to: Milucredit Sp. z o.o. (Warszawa) i Wacredit Sp. z o.o. (Warszawa). Decydując się na pożyczkę za pośrednictwem Fastero, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, wynagrodzenie płaci firma pożyczkowa. A warto zapoznać się z ofertą Fastero, bo jest elastyczna, stawiają na nowoczesne rozwiązania, dają klientom duże możliwości wyboru, jeśli chodzi o sposób weryfikacji, okres spłaty czy wysokość pożyczki. Ponadto, cieszą się pozytywnymi opiniami.
Fastero jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Sprawdzają: KRD, ERIF, InfoMonitor oraz historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Nie akceptują negatywnych wpisów. Oferta skierowana jest do osób powyżej 20 lat.

Koszty pożyczki w Fastero

Pierwsza pożyczka jest darmowa, ale pod warunkiem terminowej spłaty. Jeśli się spóźnisz poniesiesz standardowe opłaty. Ile? Sprawdź poniżej.
Przykład 1: pożyczka w kwocie 1000 zł na 15 dni- całkowity koszt 200 zł. Tyle zapłacisz jeśli spóźnisz się ze spłatą bądź przy kolejnych pożyczkach. Dłuższy termin spłaty, 30 dni, to wzrost kosztów do 275 zł, czyli o 75 zł więcej niż w przypadku pierwszej opcji. Różnica dość duża, dlatego opłaca się pożyczkę spłacić szybciej.
Przykład 2: pożyczka 2000 zł na 15 dni- łączny koszt to 400 zł. Kwota 2000 zł dostępna jest od drugiej pożyczki. Jeśli zdecydujesz się na maksymalny okres spłaty, czyli 30 dni, za pożyczkę zapłacisz 550 zł, czyli o 150 zł więcej.
Przykład 3: pożyczka 3000 zł na 15 dni- łączny koszt to 600 zł. Kwota 3000 zł dostępna jest przy drugiej pożyczce i jest to maksymalna oferowana kwota. Decydując się na spłatę w 30 dni, koszt wzrośnie do 825 zł, czyli 225 zł więcej niż w przypadku pierwszej opcji.


Rodzaje pożyczek w Fastero

Fastero oferuje pożyczki krótkoterminowe z maksymalnym okresem spłaty 30 dni. Oferta dla stałych klientów jest nieco inna niż dla nowych. Różnice to przede wszystkim kwoty pożyczek i warunki.
Na nowych klientów czeka atrakcyjna propozycja pożyczki 0%. Darmową chwilówkę otrzyma każdy nowy klient, który spełnia wymagania i nie naruszy warunków promocji. Jednym słowem, jeśli spłacisz ją w terminie, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Pierwsza pożyczka mieści się w przedziale 100 zł – 1500 zł. Dzień spłaty wyznaczysz na dowolny termin pomiędzy 15 a 30 dni.
Wracając po drugą pożyczkę, możesz wnioskować o maksymalną oferowaną kwotę, 3000 zł. Okresy spłaty są takie same jak w przypadku pierwszej pożyczki. Nie możesz pożyczyć na krócej niż 15 dni i nie dłużej niż na 30 dni.

Fastero oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Fastero <<

Fastero - Dane firmy

PolCredit Sp. z o.o.

NIP5213635239
REGON146251000
KRS0000429935
Kapitał zakładowy200 000 PLN

Fastero Dane kontaktowe

Pokorna 2 lok. 1044
00-199 Warszawa

Telefon: 222282123

Email: info@fastero.pl

WWW: fastero.pl

Godziny otwarcia Fastero

Poniedziałek - Piątek: 8:00-21:00
Sobota: 9:00-17:00
Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Fastero

Zanim przejdziesz do składania wniosku, sprawdź czy spełniasz wymagania:
• wiek 20 – 70 lat,
• musisz posiadać telefon komórkowy,
• musisz mieć maila,
• polskie obywatelstwo,
• ważny dowód osobisty,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• pozytywna historia w BIG-ach.
Wniosek złożysz przez internet, natomiast nie musisz przechodzić weryfikacji online. Jest to jedna z nielicznych ofert pożyczek internetowych na naszym rynku, gdzie na takich samych atrakcyjnych warunkach pożyczysz bez konta w banku. Po wypełnieniu wniosku wybierasz rodzaj weryfikacji:
przelew bankowy- firma ma rachunki w 9 bankach, jest więc duża szansa, że również masz konto w jednym z nich, a to oznacza, że weryfikacja przebiegnie szybko i dostaniesz przelew na konto jeszcze tego samego dnia;
kontomatik- innowacyjna weryfikacja za pomocą systemu, który łączy się z rachunkiem bankowym klienta. Po podaniu danych do konta, system pobiera dane posiadacza i historię transakcji z ostatniego roku, na tej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej i zwiększają się szanse na pozytywną odpowiedź;
czek GIRO- tożsamość potwierdza pracownik Banku Pocztowego bądź Poczty Polskiej, w zależności, gdzie się udasz. Musisz okazać dokument tożsamości. Informację jak to zrobić otrzymasz na mail oraz sms-em.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Fastero <<

Wady i zalety pożyczki w Fastero

Zalety:

 • pierwsza darmowa,
 • bez konieczności posiadania konta w banku,
 • możliwość wnioskowania, mając 0 zł na koncie,
 • elastyczna oferta,
 • błyskawiczna weryfikacja Kontomatik do wyboru,
 • rachunki w 9 bankach,
 • długie godziny pracy w tygodniu (do 21),
 • minimalne wymagania,
 • możliwość wypłaty pożyczki w gotówce.

Wady:

 • nie akceptują negatywnych wpisów w BIG-ach,
 • niskie kwoty pożyczek,
 • dopiero od 20 lat,
 • niska górna granica wieku (70 lat).

Fastero Opinie


Dodaj opinię

avatar