Fastero

Opis produktu Fastero

Młoda marka pożyczkowa, ale stoi za nią duża, znana międzynarodowa grupa finansowa, która swoje korzenie ma na Łotwie. Fastero należy do PolCredit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a ta firma jest częścią Lateko Lizings- numer jeden na łotewskim rynku pożyczkowym. W Polsce dobrze znana dzięki marce Łatwy Kredyt. Fastero jest pośrednikiem pożyczkowym, dlatego na umowie widnieć będą dane innej firmy. Współpracują z dwoma firmami pożyczkowymi. Są to: Milucredit Sp. z o.o. (Warszawa) i Wacredit Sp. z o.o. (Warszawa). Decydując się na pożyczkę za pośrednictwem Fastero, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, wynagrodzenie płaci firma pożyczkowa. A warto zapoznać się z ofertą Fastero, bo jest elastyczna, stawiają na nowoczesne rozwiązania, dają klientom duże możliwości wyboru, jeśli chodzi o sposób weryfikacji, okres spłaty czy wysokość pożyczki. Ponadto, cieszą się pozytywnymi opiniami.
Fastero jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Sprawdzają: KRD, ERIF, InfoMonitor oraz historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Nie akceptują negatywnych wpisów. Oferta skierowana jest do osób powyżej 20 lat.

Koszty pożyczki w Fastero

Pierwsza pożyczka jest darmowa, ale pod warunkiem terminowej spłaty. Jeśli się spóźnisz poniesiesz standardowe opłaty. Ile? Sprawdź poniżej.
Przykład 1: pożyczka w kwocie 1000 zł na 15 dni- całkowity koszt 200 zł. Tyle zapłacisz jeśli spóźnisz się ze spłatą bądź przy kolejnych pożyczkach. Dłuższy termin spłaty, 30 dni, to wzrost kosztów do 275 zł, czyli o 75 zł więcej niż w przypadku pierwszej opcji. Różnica dość duża, dlatego opłaca się pożyczkę spłacić szybciej.
Przykład 2: pożyczka 2000 zł na 15 dni- łączny koszt to 400 zł. Kwota 2000 zł dostępna jest od drugiej pożyczki. Jeśli zdecydujesz się na maksymalny okres spłaty, czyli 30 dni, za pożyczkę zapłacisz 550 zł, czyli o 150 zł więcej.
Przykład 3: pożyczka 3000 zł na 15 dni- łączny koszt to 600 zł. Kwota 3000 zł dostępna jest przy drugiej pożyczce i jest to maksymalna oferowana kwota. Decydując się na spłatę w 30 dni, koszt wzrośnie do 825 zł, czyli 225 zł więcej niż w przypadku pierwszej opcji.


Rodzaje pożyczek w Fastero

Fastero oferuje pożyczki krótkoterminowe z maksymalnym okresem spłaty 30 dni. Oferta dla stałych klientów jest nieco inna niż dla nowych. Różnice to przede wszystkim kwoty pożyczek i warunki.
Na nowych klientów czeka atrakcyjna propozycja pożyczki 0%. Darmową chwilówkę otrzyma każdy nowy klient, który spełnia wymagania i nie naruszy warunków promocji. Jednym słowem, jeśli spłacisz ją w terminie, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Pierwsza pożyczka mieści się w przedziale 100 zł – 1500 zł. Dzień spłaty wyznaczysz na dowolny termin pomiędzy 15 a 30 dni.
Wracając po drugą pożyczkę, możesz wnioskować o maksymalną oferowaną kwotę, 3000 zł. Okresy spłaty są takie same jak w przypadku pierwszej pożyczki. Nie możesz pożyczyć na krócej niż 15 dni i nie dłużej niż na 30 dni.

Fastero oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Fastero <<

Fastero - Dane firmy

PolCredit Sp. z o.o.

NIP5213635239
REGON146251000
KRS0000429935
Kapitał zakładowy200 000 PLN

Fastero Dane kontaktowe

Pokorna 2 lok. 1044
00-199 Warszawa

Telefon: 222282123

Email: info@fastero.pl

WWW: fastero.pl

Godziny otwarcia Fastero

Poniedziałek - Piątek: 8:00-21:00
Sobota: 9:00-17:00
Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Fastero

Zanim przejdziesz do składania wniosku, sprawdź czy spełniasz wymagania:
• wiek 20 – 70 lat,
• musisz posiadać telefon komórkowy,
• musisz mieć maila,
• polskie obywatelstwo,
• ważny dowód osobisty,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• pozytywna historia w BIG-ach.
Wniosek złożysz przez internet, natomiast nie musisz przechodzić weryfikacji online. Jest to jedna z nielicznych ofert pożyczek internetowych na naszym rynku, gdzie na takich samych atrakcyjnych warunkach pożyczysz bez konta w banku. Po wypełnieniu wniosku wybierasz rodzaj weryfikacji:
przelew bankowy- firma ma rachunki w 9 bankach, jest więc duża szansa, że również masz konto w jednym z nich, a to oznacza, że weryfikacja przebiegnie szybko i dostaniesz przelew na konto jeszcze tego samego dnia;
kontomatik- innowacyjna weryfikacja za pomocą systemu, który łączy się z rachunkiem bankowym klienta. Po podaniu danych do konta, system pobiera dane posiadacza i historię transakcji z ostatniego roku, na tej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej i zwiększają się szanse na pozytywną odpowiedź;
czek GIRO- tożsamość potwierdza pracownik Banku Pocztowego bądź Poczty Polskiej, w zależności, gdzie się udasz. Musisz okazać dokument tożsamości. Informację jak to zrobić otrzymasz na mail oraz sms-em.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Fastero <<

Wady i zalety pożyczki w Fastero

Zalety:

 • pierwsza darmowa,
 • bez konieczności posiadania konta w banku,
 • możliwość wnioskowania, mając 0 zł na koncie,
 • elastyczna oferta,
 • błyskawiczna weryfikacja Kontomatik do wyboru,
 • rachunki w 9 bankach,
 • długie godziny pracy w tygodniu (do 21),
 • minimalne wymagania,
 • możliwość wypłaty pożyczki w gotówce.

Wady:

 • nie akceptują negatywnych wpisów w BIG-ach,
 • niskie kwoty pożyczek,
 • dopiero od 20 lat,
 • niska górna granica wieku (70 lat).

Fastero Opinie


Fastero Opinie


23
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
hiku
Gość
hiku

Próbujcie tu brać pożyczkę, ja nawet bez historii kredytowej dostałem 3 tysiące i muszę podkreślić, że było wyjątkowo łatwo dopełnić formalności.

lukasz.chowaniec
Gość
lukasz.chowaniec

Przelałem ile moglem żeby zmniejszyć dług. Odesłał kasę tytulem nadpłata.bez komentarza.

slawomir.zdunek
Gość
slawomir.zdunek

Pomocna opinia była by moja, ale admin tego portalu nie publikuje negatywów…ciekawe z jakiego względu..???..,,,bo opinia, szczera i prawdziwa i boicie sie, ze creamfinance straci klientów?..ludzie powinni wiedzieć, jak Fastero i Fastero/bo to jedno i to samo/ traktuje stałych klientów, którzy przez wiele miesięcy dali im krocie zarobić w expresowym tempie…i nagle tracą pracę,…nie ma możliwości ugody, a człowieka traktują jak śmiecia….nikomu nie polecam,…są lepsze firmy na rynku, które w razie problemu przystaną na raty

arlok
Gość
arlok

Super!!! Szybko, sprawnie !!!Bardzo jestem zadowolona i polecam ta firmę.

bodex
Gość
bodex

Super firma, do tego maja czeste promocje i ulepszaja oferte z chwili na chwile. a jeszcze teraz 6000 zl za darmo. WOW!

qszymczuk
Gość
qszymczuk

Śmieszna firma. Naciągacze jakich mało. Pożyczyłem pieniądze, miałem oddać po miesiącu. Nie miałem całości więc oddałem część i zrobiłem przedłużenie. I tak kilka razy przedłużyłem. Chyba się ktoś tam tak przyzwyczaił do tych przedłużeń, że dostałem smsa, że zbliża się termin i mam wysłać pieniądze na kolejne przedłużenie. Jednak ja im wysłałem resztę kwoty jaką im byłem dłużny. Ci zaś na ich stronie jak się zaloguje, wyświetlają mi aneks do umowy. A po miesiącu dostaję telefon że mam im wpłacić przedłużenie. Jakie się pytam, jak spłaciłem cały kredyt? A jak będę dalej nalegać to zglaszam sprawę do rzecznika praw konsumenta.…… Czytaj więcej »

michal.stangel
Gość
michal.stangel

Firma jest bardzo uczciwa. Nie ma problemów z nękaniem czy haczykami w umowie. polecam!

ken
Gość
ken

Jest szybko i przyjemnie. Polecam

seal
Gość
seal

Nie mozna sie do niczego przyczepić. Raty przyjazne a umowa prosta. Polecam

kreska-a
Gość
kreska-a

Tanio. Moze nie najtaniej, ale Tanio.

waldi-leszno
Gość
waldi-leszno

Polecam. Jasne zasady, bardzo łatwo jest skorzystać z pożyczki. Myśle ze spokojnie mozecie wybrać ich kiedy będziecie potrzebować gotówki na świeta.

imako
Gość
imako

Oprocentowanie pożyczki bardzo korzystne. Polecam firmę Fastero.

zks-hools
Gość
zks-hools

Z usług Fastero korzystam od lat! I ilekroć nie wzięłam pożyczek, tak zawsze byłam zadowolona! Oczywiście, taka pożyczka wiążę się z większym oprocentowaniem ale nikt nas do tego nie zmusza. A umowę przed podpisaniem trzeba czytać! Dlatego nie rozumiem tej masy negatywnych komentarzy..

oratorium
Gość
oratorium

To chyba jesteś pracownikiem tego syfu ze tak piszesz

owchotowa
Gość
owchotowa

Śmiało polecam Fastero, wzięłam 700zł na 20 dni, pieniądze w godzinę miałam na koncie (na mbank, więc szybko). Mało pytań, decyzja chyba w 2 minuty

mtm
Gość
mtm

To jedna z najlepszych firm z jakimi miałem do czynienia. Polecam bardzo.

prp
Gość
prp

Szybka bez problemowo Polecam ???? Dziękuje

msbetley
Gość
msbetley

Niestety, ale dług należy spłacić za mamę.

cialko.ultras
Gość
cialko.ultras

Pomimo iz bralem u nich 3 pozyczki i splacilem w terminie, odmowiono mi kolejnej. Jak sie zbiza termi zwrotu dzwonia i namawiaja na przedluzenie (koszt przedluzenia jest o wiele wyzszy niz ten w formularzu informacyjnym podczas wnioskowania o pozyczke). Pewnie jakbym przedluzyl termin (koszt 1/3 kwoty do splaty) to otrzymalbym kolejna. Nie polecam.

jangoat
Gość
jangoat

Ja korzystalam dwa razy i nie mialam zadnych problemów;)Wg mnie Fastero jest na prawde godny polecenia , uczciwa firma i przede wszytaskim pewna pozyczka

paintball
Gość
paintball

Prawdopodobnie dostałbym pożyczkę, ale nie chciałem wysłać skanu dowodu osobistego – zrezygnowałem i odmowa Ktoś wysyłał skan dowodu?

miracle
Gość
miracle

Rewelacja! Firma bardzo rzetelna.

grzegorz.jaworski
Gość
grzegorz.jaworski

Świetna firma. Polecam!

fjanowiak
Gość
fjanowiak

Wielkie brawo dla firmy. Nawet w sylwestra dostałem pożyczkę. Kasa była na koncie po godzinie od złożenia wniosku. NAJLEPIEJ. polecam bardzo.

vicki
Gość
vicki

Pierwsza pożyczka za darmo a to lubie najbardziej! Poza tym sprawnie i szybko!

iza741
Gość
iza741

Bardzo super oferta, świetne podejście do klienta, dobry cennik i kasa od ręki na koncie.

amstafasocjacja
Gość
amstafasocjacja

gówno

tomaszwygoda
Gość
tomaszwygoda

Przyzwoita oferta, dobry cennik i profesjonalne podejście do klienta.

lucyh
Gość
lucyh

Decyzja o przyzyniu pozyczki jest w ciagu kilku minut i pieniondze na koncie chwiel po tym. Dzialaja bardzo sprawnie i szybko! Pierwsza pozyczka jest darmowa- daja duzo i na dlugo!

ugkp
Gość
ugkp

Bardzo dobra oferta. Polecam.

rol_kfr
Gość
rol_kfr

Super cennik, mega obługa i świetne podejście do klienta- oby jak najwięcej takich firm! PZDR

trzyglow
Gość
trzyglow

Tuż przed wakacjami o których marzyłem zdażyło się coś, co pożarło większość moich oszczędności przeznaczonych na ten cel. Nie mogłem jednak odpuścić, bo już miałem zarezerwowany hotel, a poza tym bardzo czekałem na te wakacje. Jedynym właściwym rozwiązaniem w takiej sytuacji była pożyczka. Postanowiłem ją wziąć w PC, bo tutaj oferowali mi najlepsze warunki umowy, a do tego rozsądne oprocentowanie.

krawiectwo
Gość
krawiectwo

Firma zdecydowanie jest niedoceniana. Nalezy im sie jedno z pierwszych miejsc w rankingach bo sa rewelacyjnie.

vertumnus
Gość
vertumnus

Polecam. Koszty nie należą do najniższych ale jest wszystko jasno i klarownie. Czasami pojawiają się fajne rabaty które zachęcają.

raspiox
Gość
raspiox

porażka totana omijaj z daleka ta firme

haniasa
Gość
haniasa

Firma bardzo profesjonalna. Pracownicy indywidualnie podchodzą do każdego klienta, osobiście poświęcono mi tyle czasu ile potrzebowałam. Wszystko dokładnie wyjaśnione, bez żadnego pośpiechu. Czarno na białym. Polecam!

ghrom
Gość
ghrom

Dla mnie OK ! Szybko i solidnie.Polecam każdemu tą Firmę.

anka1990
Gość
anka1990

Cieszę się, że skorzystałem z jej oferty – oprocentowanie pożyczek okazało się być niewysokie, a możliwość rozłożenia ich spłaty na niewielkie raty jest dużym atutem.

psy
Gość
psy

Wysoki poziom kultury pracowników. Firma jest uczciwa i działa sprawnie. Wszystko SUPER!

runmar
Gość
runmar

Szczerze, nie znam się na chwilówkach i nie muszę, bo Fastero dał mi pożyczkę za darmo więc co ma być lepiej??

izoterbud
Gość
izoterbud

Polecam! Chwilówki brałem już kilkakrotnie w innych firmach, ale w Fastero jest wg mnie dużo prościej i szybciej. Nie zadają żadnych pytań i jak ma się jakiekolwiek przychody, to dają pożyczki bez problemu. Ja na pewno kolejną chwilówkę wezmę znowu u nich.

annaposz
Gość
annaposz

Polecam

wbiczak
Gość
wbiczak

Tysiak był na koncie jeszcze tego samego dnia co składalem wniosek

muzarp
Gość
muzarp

Wziełam, prztestowałam – jestem zadowolona ???? Polecam.

sekcje
Gość
sekcje

Zlozylem wniosek i zostal odrzucony . W chu.. wala bo nie jestem nigdzie zadnym dluznikiem i posiadam bogata historie kredytowa bo bralem pozyczki w banku

elzusia
Gość
elzusia
Ocena :
     

Nie polecam nawet przestrzegam. Pierwsza pożyczka nie jest za darmo. Kiedy zapytalam czemu wprowadzaja nas w błąd stwierdzili ze system wybiera kto dostaje pożyczkę za darmo. SKANDAL!!!!!

g.fabijanski
Gość
g.fabijanski
Ocena :
     

Bardzo wysokie odsetki karne jeśli spoznicie sie chocby o 1 dzien ze spłata- co moze wynikac np. z faktu, ze bank za pozno zaksieguje przelew. Oni naliczaja czas udzielenia pozyczki od chwili wyslania wniosku, a nie otrzymania kasy, a sami kasuja na dzika kase za opozniony z winy banku przelew.

samer_asal
Gość
samer_asal
Ocena :
     

Dobra pozycja na rynku. Szczegolnie pierwsza pozyczka i szybkość otrzymania pieniędzy na koncie. Zdecydowanie na plus.

b_t_w
Gość
b_t_w
Ocena :
     

Spokojnie można brać tą chwilówkę. Ja spłacam regularnie ale wiem ze jakby co można przedłuzyc termin. Brałem teraz 500 a wiem ze bede jeszcze korzystal. Poleconko.

kmt
Gość
kmt

Firma na wskroś uczciwa. Nie oszukuje swoich klientów, nie naciąga, nie wymyśla jakiś dziwnych opłat, których sie nie spodziewasz. Jest uczciwie, szybko, a obsługa jest przemiła i bardzo pomocna. Ludzie na infolinii mają anielska cierpliwość bo nawet bo kilku minutach odpowiadania na moje debilne pytania pani była przemiła. Na serio jedna z najlepszych opcji. Polecam.