Fastero

Opis produktu Fastero

Młoda marka pożyczkowa, ale stoi za nią duża, znana międzynarodowa grupa finansowa, która swoje korzenie ma na Łotwie. Fastero należy do PolCredit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a ta firma jest częścią Lateko Lizings- numer jeden na łotewskim rynku pożyczkowym. W Polsce dobrze znana dzięki marce Łatwy Kredyt. Fastero jest pośrednikiem pożyczkowym, dlatego na umowie widnieć będą dane innej firmy. Współpracują z dwoma firmami pożyczkowymi. Są to: Milucredit Sp. z o.o. (Warszawa) i Wacredit Sp. z o.o. (Warszawa). Decydując się na pożyczkę za pośrednictwem Fastero, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, wynagrodzenie płaci firma pożyczkowa. A warto zapoznać się z ofertą Fastero, bo jest elastyczna, stawiają na nowoczesne rozwiązania, dają klientom duże możliwości wyboru, jeśli chodzi o sposób weryfikacji, okres spłaty czy wysokość pożyczki. Ponadto, cieszą się pozytywnymi opiniami.
Fastero jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Sprawdzają: KRD, ERIF, InfoMonitor oraz historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Nie akceptują negatywnych wpisów. Oferta skierowana jest do osób powyżej 20 lat.

Koszty pożyczki w Fastero

Pierwsza pożyczka jest darmowa, ale pod warunkiem terminowej spłaty. Jeśli się spóźnisz poniesiesz standardowe opłaty. Ile? Sprawdź poniżej.
Przykład 1: pożyczka w kwocie 1000 zł na 15 dni- całkowity koszt 200 zł. Tyle zapłacisz jeśli spóźnisz się ze spłatą bądź przy kolejnych pożyczkach. Dłuższy termin spłaty, 30 dni, to wzrost kosztów do 275 zł, czyli o 75 zł więcej niż w przypadku pierwszej opcji. Różnica dość duża, dlatego opłaca się pożyczkę spłacić szybciej.
Przykład 2: pożyczka 2000 zł na 15 dni- łączny koszt to 400 zł. Kwota 2000 zł dostępna jest od drugiej pożyczki. Jeśli zdecydujesz się na maksymalny okres spłaty, czyli 30 dni, za pożyczkę zapłacisz 550 zł, czyli o 150 zł więcej.
Przykład 3: pożyczka 3000 zł na 15 dni- łączny koszt to 600 zł. Kwota 3000 zł dostępna jest przy drugiej pożyczce i jest to maksymalna oferowana kwota. Decydując się na spłatę w 30 dni, koszt wzrośnie do 825 zł, czyli 225 zł więcej niż w przypadku pierwszej opcji.


Rodzaje pożyczek w Fastero

Fastero oferuje pożyczki krótkoterminowe z maksymalnym okresem spłaty 30 dni. Oferta dla stałych klientów jest nieco inna niż dla nowych. Różnice to przede wszystkim kwoty pożyczek i warunki.
Na nowych klientów czeka atrakcyjna propozycja pożyczki 0%. Darmową chwilówkę otrzyma każdy nowy klient, który spełnia wymagania i nie naruszy warunków promocji. Jednym słowem, jeśli spłacisz ją w terminie, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Pierwsza pożyczka mieści się w przedziale 100 zł – 1500 zł. Dzień spłaty wyznaczysz na dowolny termin pomiędzy 15 a 30 dni.
Wracając po drugą pożyczkę, możesz wnioskować o maksymalną oferowaną kwotę, 3000 zł. Okresy spłaty są takie same jak w przypadku pierwszej pożyczki. Nie możesz pożyczyć na krócej niż 15 dni i nie dłużej niż na 30 dni.

Fastero oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Fastero <<

Fastero - Dane firmy

PolCredit Sp. z o.o.

NIP5213635239
REGON146251000
KRS0000429935
Kapitał zakładowy200 000 PLN

Fastero Dane kontaktowe

Pokorna 2 lok. 1044
00-199 Warszawa

Telefon: 222282123

Email: info@fastero.pl

WWW: fastero.pl

Godziny otwarcia Fastero

Poniedziałek - Piątek: 8:00-21:00
Sobota: 9:00-17:00
Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Fastero

Zanim przejdziesz do składania wniosku, sprawdź czy spełniasz wymagania:
• wiek 20 – 70 lat,
• musisz posiadać telefon komórkowy,
• musisz mieć maila,
• polskie obywatelstwo,
• ważny dowód osobisty,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• pozytywna historia w BIG-ach.
Wniosek złożysz przez internet, natomiast nie musisz przechodzić weryfikacji online. Jest to jedna z nielicznych ofert pożyczek internetowych na naszym rynku, gdzie na takich samych atrakcyjnych warunkach pożyczysz bez konta w banku. Po wypełnieniu wniosku wybierasz rodzaj weryfikacji:
przelew bankowy- firma ma rachunki w 9 bankach, jest więc duża szansa, że również masz konto w jednym z nich, a to oznacza, że weryfikacja przebiegnie szybko i dostaniesz przelew na konto jeszcze tego samego dnia;
kontomatik- innowacyjna weryfikacja za pomocą systemu, który łączy się z rachunkiem bankowym klienta. Po podaniu danych do konta, system pobiera dane posiadacza i historię transakcji z ostatniego roku, na tej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej i zwiększają się szanse na pozytywną odpowiedź;
czek GIRO- tożsamość potwierdza pracownik Banku Pocztowego bądź Poczty Polskiej, w zależności, gdzie się udasz. Musisz okazać dokument tożsamości. Informację jak to zrobić otrzymasz na mail oraz sms-em.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Fastero <<

Wady i zalety pożyczki w Fastero

Zalety:

 • pierwsza darmowa,
 • bez konieczności posiadania konta w banku,
 • możliwość wnioskowania, mając 0 zł na koncie,
 • elastyczna oferta,
 • błyskawiczna weryfikacja Kontomatik do wyboru,
 • rachunki w 9 bankach,
 • długie godziny pracy w tygodniu (do 21),
 • minimalne wymagania,
 • możliwość wypłaty pożyczki w gotówce.

Wady:

 • nie akceptują negatywnych wpisów w BIG-ach,
 • niskie kwoty pożyczek,
 • dopiero od 20 lat,
 • niska górna granica wieku (70 lat).

Fastero Opinie


Fastero Opinie


23
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
scrato
Opinia
scrato

Ja ogólnie nie byłam dobrze nastawiona do pożyczek pozabankowych jednak dzieki tej firmie Fastero zmieniłam nieco nastawienie . Firma uczciwai rzetelna, pożyczka wygodna

guskos
Opinia
guskos

Spłatę zaciągnietej pożyczki rozłożono mi na 3 lata, dzięki czemu z jej splatą nie miałem absolutnie żadnych problemów. Cieszę się, że zdecydowałem się na ten krok, polecam!

witia
Opinia
witia

Oferta jest całkiem niezła. Jak dla mnie Fastero wygrywa po pierwsze szybkością przyznawania pożyczki. Jeśli komuś zależy na jak najniższym koszcie to lepiej iść do banku.

czarodziejka
Opinia
czarodziejka

Dla mnie liczy sié cennik. A w Fastero cennik jest ok, do tego na oddanie ma sie o 15 dni wiecej niz u konkurencji i przy okazji jest uczciwie. super. nie mam zastrzezen.

stachurscy
Opinia
stachurscy

Idą wakacje. Polecam pozyczke w Wonga ???? mozesz zyskac wiecej biorac udzial w zabawie w oszczedzanie ???? uczciwe podejscie do klienta. Spróbuj. Nie pożałujesz ????

misz
Opinia
misz

TA FIRMA TO SKANDAL

nitro.cc
Opinia
nitro.cc

Na wypelnienie wniosku nie traci sie pol dnia, wszytsko jest sprawnie, szybko i bezproblemowo.

g_r_a_d
Opinia
g_r_a_d

Jedna z lepszych opcji- bezproblemowość to ich dewiza:D

mirkamookie
Opinia
mirkamookie

Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wszystko szybko i profesjonalnie. Polecam!

en_dorfina
Opinia
en_dorfina

Opinia konkurencji? I bądź tu mądry która opinia jest prawdziwa!

oceniaj.mnie
Opinia
oceniaj.mnie

Pozdrawiam, przedsiębiorca z Olsztyna.

falkowscy_eb
Opinia
falkowscy_eb

faktycznie dość szybko się wszystko odbywa! Zależało mi na czasie więc byłam zadowolona

mblok
Opinia
mblok

Firma średnio w mojej opinii profesjonalna. Złożylem wniosek i zero reakcji, zero informacji o przyznaniu pożyczki, nic! Doczekałem się chyba po godzinie, jak w końcu ktoś z BOKu to sprawdził. Pożyczkę faktycznie mi przyzynano w 2 razy niższej kwocie niż aplikowałem, pytam co dalej? Dostałem instrukcje i zapewniono mnie, że pieniądze be∂e mial najpozniej do konca dni- 2 dni! 2 dni przyszlo mi czekać na przelew. To ma być szybka pożyczka???

snfp
Opinia
snfp

Mój telewizor wymagał wymiany (uległ nieodwracalnej awarii). Niestety, nie miałam żadnych środków, które mogłaby przeznaczyć na jego zakup. Na szczęście oferta Fastero okazała się być na tyle atrakcyjna, że zdecydowałam się na zaciągnięcie pożyczki, czego absolutnie nie żałuję. Spłacam raty w równych, comiesięcznych ratach.

grzegorz.machon
Opinia
grzegorz.machon

potwierdzam poprzednie komentarze. nie wnioskowałam o maksymalną kwotę, a i tak chcieli zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

zbie
Opinia
zbie

Wszystko byłoby ok gdyby kolejne pożyczki nie były tak piekielnie drogie.

a.kosmal
Opinia
a.kosmal

Firma sprawdzona i rzetelna! polecam bo warto u nich brać pożyczkę

jartist
Opinia
jartist

Oczywiście kasa mi była potrzebna w najmniej odpowiednim momencie- po świetach! Dzwoniłem po znajomych, rodzinie- ale u wszystkich bieda po swietach, pozostalo wziecie pozyczki- dpbrze, ze miałem czas na czytanie komentarzy i opinii o firmach dzieki temu zdecydowalem sie wlasnie na Fastero, ktory nie figuruje na szczycie rankingow! firma jest bardzo uczciwa, zatrudnia swietnych i pomocnych ludzi i w ogole wszytskim ich serdecznie polecam.

minik
Opinia
minik

godna polecenia firma pozyczkowa , wszytsko wytłumaczone jak nalezy ,przejrzyste warunki umowy a konsultanci bardzo pomocni

cvz
Opinia
cvz

Gdyby nie tak miłe panie z BOK wzięcie pożyczki byłoby dla mnie bardziej stresujące. Pomogły mi one wypełnić prawidłowo formularz i odpowiedziały na każde zadane pytanie. Dziękuję i polecam.

kwaterawacus
Opinia
kwaterawacus

Polecam, szybko decyzja byla

akubik
Opinia
akubik

Bardzo uczciwa firma, wszystko wyjaśniają na wstępie i nie ma żadnych niedomówień. Jestem bardzo zadowolona!

flockart
Opinia
flockart

Ostrzegam wszystkich przed wzieciem pozyczki w Fastero . Maja bardzo wysokie oprocentowanie z 4 tys pozyczki masz do oddania 16 tys. Ja zrobilam ta glupote i wzielam od nich ta pozyczke i nadal nie moge jej splacic . Takich odsetek nie ma zadna firma na rynku . zarabiaja na nas biednych ludziach i tylko zacieraja rece ze kolejnego debila zlapali. Dlatego ostrzegam wszystkich przed ta firma.

matigert
Opinia
matigert

Od wielu lat pracuja na miano lidera firm pożyczkowych. Zdecydowanie nie zwalniają tempa ani nie spoczywaja na laurach. Dla mnie to oferta numer jeden w Polsce!

robii
Opinia
robii

Świetna oferta. Polecam wszytskim.

rigips.polska
Opinia
rigips.polska

No i kolejny konkurs Fastero. Jak zawsze są na czele jeśli chodzi o konkursy i promocje. Najlepsza oferta pożyczkowa w polsce

calkiem.swobodna
Opinia
calkiem.swobodna

Nie zgadzam się z tym czekaniem. Ja czekałe na wszystko 20 minut od złożenia wniosku.

behrendt
Opinia
behrendt

Nie taka Fastero jak nazwa wskazuje. Kilka dni musialem czekac na jakis odzew i pieniadze. Jesli komus bardzo zalezy na czasie to raczej odradzam!

mckontrakty
Opinia
mckontrakty

Niestety pieniędzy się nie doczekałam choć weryfikację przeszłam pomyślnie I wysłałam opłatę weryfikacyjną. A poza tym nie można się nawet do nich dodzwonić, odzywa się sekretarka I to w języku angielskim. Zdajesię że naciągają klientów.

zabiel
Opinia
zabiel

Nie polecam!!!!Gdy zadzwoniłam na infolinię zapytać się o sprawę mojej pożyczki Pani odpowiadała ooryskliwie.Była arogancka wrecz krzyczała na mnie ,a ja chciałam tylko zapytać się jak mam spłacić pożyczkę. Więcej pożyczki od tej firmy nie wezmę,dzięki tej Pani !!!

madarewa
Opinia
madarewa

600 zl to troche slabiak

eurolocus
Opinia
eurolocus

Nawet nie lichwa. Zlodziejstwo. Radzilbym normalne firmy jak vivus. Wonga. W Fastero jak powinie ci sie noga i nie przedluzysz lub nie splacisz w terminie to zagnebia. Wzialem 600 pln do splaty mam 1800 pln. Unikac!!!!!

lekominex
Opinia
lekominex

DOskonała oferta.

heksogen
Opinia
heksogen

ODRADZAM

rodziu
Opinia
rodziu

Dla mnie zasady były jasne i bez kruczków. Pienieądze były na koncie w godzinkę, spłaciłem tyle ile miało być i już.

dariusz_dziedzina
Opinia
dariusz_dziedzina

pierwsz pozyczka za darmo, kolejne w bardzo dobrych cenach, ale zeby tego byla malo to te dobre ceny mozna obnizyc o polowe jesli zdecydujemy sie na pozyczke w srode! super sprawa. nie trzeba czekac na promocje albo pozniej sie denerwowac ze wzielo sie pozyczke na dwa dni przed rozpoczeciem super promo. tutaj jest wiadomo, ze sroda jest tym dniem gdzie koszta pozyczki sa o polowe nizsze.

krechh
Opinia
krechh

Jestem zadowolona bo było szybko, a mi bardzo na czasie zależało.

leasing24
Opinia
leasing24

Wszystko fajnie pięknie ale spóźnij się dwa dni z terminem płatności a już lądujesz w KRD i BIG! Chorzy ludzie…

kj
Opinia
kj

Firma ma naprawdę rewelacyjna obsługę, oferta też jest niezła- to jedna z tych firm, którą zdecydowanie polecam wszytskim!

k.kandz
Opinia
k.kandz

Spoko – jasno, szybko, bezproblemowo. Polecam wszystkim moim znajomym, którzy potrzebują kaski od ręki.

przemol
Opinia
przemol

Miałam opóznienie bo utraciłam pracę, pożyczke spłaciłam. Teraz kiedy chciałam wziąść kolejna na ponowną budowe zaufania i pokazania że jest ok to dostaje ciagle odmowy ze wzgledu na duze opoznienie.

cezas10
Opinia
cezas10

to co mi sie podoba w ich ofercie to koszta kolejnych pożyczek, w porównianiu z konkurencja wypadaja calkiem nieźle. Do tego miła, praująca 7 dni w tygodniu obsługa oraz czytelna strona. warto!!

wilcze_uroczysko
Opinia
wilcze_uroczysko

powiem tak ja sie ladnie ugotowalem z tymi chilowkami jedynie co moge doradzic to nie brac i byc odpowiedzialnym naprawde mozna sie wpierd.. w te chilowki a pozniej ciezko z tego wyjsc ale prawda jest taka tez ze sam bralem i to moja winna ze tak sie nimi dowalilem

gwh
Opinia
gwh

Firma była dobra , do pewnego momentu ! Ja przynajmniej czuję się oszukana! Przez nich mam bardzo duże problemy finansowe , tylko dlatego , że ja postąpiłam uczciwie , a oni mnie stałego ich klienta puścili z Torbami !

b.laucz
Opinia
b.laucz

Oferta mocno przereklamowana. Bardzo długi czas oczekiwania na wypłatę, problemy z przyznaniem pożyczki w takiej kwocie jak chcesz, a później nawet w takiej jaka zaoferowano;/ Generalnie nie jestem na tak.

jbilska
Opinia
jbilska

rankingi nie klamia. Firma jest rewelacyjna.

lubiszewski.jerzy
Opinia
lubiszewski.jerzy

potwierdzam !!! straszenie non stop , nękanie, polecam zgłaszac do odpowiednich urzędów

agata.w0
Opinia
agata.w0

Ja właśnie wdepnęłam w to g……i masakra,refinansuje,refinansuje i już za te pieniądze pewnie bym spłaciła całość..Firma nie idzie na ustępstwa np. rozłożenie spłaty na raty.

lilian_lily
Opinia
lilian_lily

Ale bzdety jak weźmiesz 4tyś to spłacasz 8tyś a jak nie możesz spłacić raty to dowalają kary , zerwanie umowy ,natychmiastowe spłacenie 10 tyś, a później jak nie masz skąd natrzepać takiej sumy to dodają 3tyś za nijaką sprawę sądową (pewnie prezydent ją rozpatruje).

itmariaz
Opinia
itmariaz

opcja z pozyczka w srode tez jest super