Łatwy Kredyt

Opis produktu Łatwy Kredyt

Łatwy Kredyt należy do firmy, która swoje korzenie ma w Rydze. Na Łotwie firma jest liderem na rynku pożyczkowym, a powstała pod koniec ubiegłego wieku. W Polsce pożyczki od kolejnej łotewskiej firmy pojawiły się w drugiej połowie 2012 roku. Marka Łatwy Kredyt należy do PolCredit, a ta do łotewskiej firmy pożyczkowej Lateko Lizings. Duże doświadczenie na rynku finansowym, atrakcyjna oferta i zadowoleni klienci wpływają na jej popularność. Oferta koncentruje się na krótkoterminowych pożyczkach, z maksymalnym okresem spłaty 30 dni, do kwoty 3000 zł. Jako jedna z nielicznych firm oferuje możliwość wypłaty pożyczki czekiem GIRO, pieniądze wygodnie odbierzesz w placówce Banku Pocztowego bądź Poczty Polskiej. Stawia na innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu proces weryfikacji i oceny zdolności kredytowej nie ciągnie się w nieskończoność.
Firma jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Nie akceptuje negatywnych wpisów w BIG-ach. Sprawdzają BIK. Pracują od poniedziałku do soboty. Z konsultantem skontaktujesz się telefonicznie i mailowo.

Koszty pożyczki w Łatwy Kredyt

Pierwsza pożyczka objęta jest promocją 0%, czyli oddajesz dokładnie kwotę, którą pożyczasz. Jednak jest jeden głównym warunek, terminowa spłata. Spóźnienie oznacza naliczenie standardowych opłat i odsetek karnych za każdy dzień zwłoki.
Przykład 1: pożyczka w kwocie 1000 zł na 15 dni- całkowity koszt 262,32 zł. Tyle zapłacisz jeśli spóźnisz się ze spłatą bądź przy kolejnych pożyczkach. Dłuższy termin spłaty, 30 dni, to wzrost kosztów do 274,65 zł, czyli o ok 12 zł więcej, a pieniędzmi dysponujesz dwa tygodnie dłużej.
Przykład 2: pożyczka 2000 zł na 15 dni- łączny koszt to 524,65 zł. Kwota 2000 zł dostępna jest od drugiej pożyczki. Jeśli zdecydujesz się na maksymalny okres spłaty, czyli 30 dni, za pożyczkę zapłacisz 549,31 zł, czyli ok 25 zł więcej.
Przykład 3: pożyczka 3000 zł na 15 dni- łączny koszt to 786,98 zł. Kwota 3000 zł dostępna jest przy drugiej pożyczce i jest to maksymalna oferowana kwota przez Łatwy Kredyt. Decydując się na spłatę w 30 dni, koszt wzrośnie do 823,97 zł, czyli ok 26 zł więcej.
Łatwy Kredyt nalicza tylko prowizję i odsetki, nie ma żadnych innych dodatkowych opłat.


Rodzaje pożyczek w Łatwy Kredyt

Łatwy Kredyt oferuje pożyczki do 3 tys. zł z maksymalnym okresem spłaty do 30 dni. Inna oferta jest dla stałych, a inna dla nowych klientów.
Jako nowy klient pożyczysz kwotę z przedziału 100 zł – 1500 zł. Spłatę ustalisz na dowolny dzień z przedziału 15 – 30 dni. Na nowych klientów czeka pożyczka promocyjna, bez kosztów. Naruszenie warunków promocyjnych, czyli spóźnienie się ze splatą pożyczki, wiąże się z naliczeniem standardowych kosztów.
W tym samym czasie w Łatwy Kredyt można mieć zaciągniętą tylko jedną pożyczkę. Natomiast zaraz po jej zaksięgowaniu przez firmę, złożysz wniosek o następną. Kolejne pożyczki to kwoty z przedziału 100 zł – 3000 zł. Okres spłaty taki sam jak przy pierwszej pożyczce, pomiędzy 15 a 30 dni.
Jako powracający klient, złożysz wniosek przez internet korzystając z panelu klienta bądź telefonicznie.

Łatwy Kredyt oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Łatwy Kredyt <<

Łatwy Kredyt - Dane firmy

PolCredit Sp. z o.o

NIP5213635239
REGON146251000
KRS0000429935
Kapitał zakładowy200 000 PLN

Łatwy Kredyt Dane kontaktowe

Pokorna 2 lok. 1044
00-199 Warszawa

Telefon: 222282103

Email: info@latwykredyt.pl

WWW: latwykredyt.pl

Godziny otwarcia Łatwy Kredyt

Poniedziałek - Piątek: 8:00-21:00
Sobota: 9:00-17:00
Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Łatwy Kredyt

Zanim złożysz wniosek, sprawdź czy spełniasz wymagania stawiane przez Łatwy Kredyt. Wymagane:
• wiek 20 – 70 lat,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• pozytywna historia w BIG-ach (brak negatywnych wpisów),
• rachunek w banku,
• telefon komórkowy.
Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie Łatwy Kredyt. Zrobisz to klikając w zaloguj się, a następnie zarejestruj się bądź po wyborze kwoty i okresu spłaty w złóż wniosek. Po zaznaczeniu zgód, przechodzisz do weryfikacji. Jeśli chcesz wypłacić pożyczę w Banku Pocztowym musisz zaznaczyć we wniosku 'wypłata gotówki za pomocą czeku GIRO'. W kolejnym kroku przechodzisz przez weryfikację. Do wyboru masz dwie opcje:
za pomocą aplikacji Kontomatik- łączy się ona z Twoim rachunkiem bankowym na krótki moment, pobierane są dane posiadacza rachunku oraz historia transakcji z ostatniego roku;
za pomocą czeku GIRO- tożsamość potwierdza pracownik Banku Pocztowego bądź Poczty Polskiej, aby otrzymać pożyczkę musisz okazać dowód osobisty.
Ostatni krok to już oczekiwanie na decyzję, która najczęściej przychodzi w krótkim czasie.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Łatwy Kredyt <<

Wady i zalety pożyczki w Łatwy Kredyt

Zalety:

  • Weryfikacja przez Kontomatik,
  • opcja wypłaty pożyczki na poczcie,
  • bez przelewu weryfikacyjnego,
  • przejrzyste zasady,
  • długie godziny pracy w tygodniu (do 21),
  • kolejna pożyczka zaraz po zaksięgowaniu spłaty poprzedniej.

Wady:

  • nie akceptują negatywnych wpisów w BIG-ach,
  • niska górna granica wieku (70 lat),
  • niskie kwoty pożyczek.

Łatwy Kredyt Opinie


Dodaj opinię

avatar