Łatwy Kredyt

Opis produktu Łatwy Kredyt

Łatwy Kredyt należy do firmy, która swoje korzenie ma w Rydze. Na Łotwie firma jest liderem na rynku pożyczkowym, a powstała pod koniec ubiegłego wieku. W Polsce pożyczki od kolejnej łotewskiej firmy pojawiły się w drugiej połowie 2012 roku. Marka Łatwy Kredyt należy do PolCredit, a ta do łotewskiej firmy pożyczkowej Lateko Lizings. Duże doświadczenie na rynku finansowym, atrakcyjna oferta i zadowoleni klienci wpływają na jej popularność. Oferta koncentruje się na krótkoterminowych pożyczkach, z maksymalnym okresem spłaty 30 dni, do kwoty 3000 zł. Jako jedna z nielicznych firm oferuje możliwość wypłaty pożyczki czekiem GIRO, pieniądze wygodnie odbierzesz w placówce Banku Pocztowego bądź Poczty Polskiej. Stawia na innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu proces weryfikacji i oceny zdolności kredytowej nie ciągnie się w nieskończoność.
Firma jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Nie akceptuje negatywnych wpisów w BIG-ach. Sprawdzają BIK. Pracują od poniedziałku do soboty. Z konsultantem skontaktujesz się telefonicznie i mailowo.

Koszty pożyczki w Łatwy Kredyt

Pierwsza pożyczka objęta jest promocją 0%, czyli oddajesz dokładnie kwotę, którą pożyczasz. Jednak jest jeden głównym warunek, terminowa spłata. Spóźnienie oznacza naliczenie standardowych opłat i odsetek karnych za każdy dzień zwłoki.
Przykład 1: pożyczka w kwocie 1000 zł na 15 dni- całkowity koszt 262,32 zł. Tyle zapłacisz jeśli spóźnisz się ze spłatą bądź przy kolejnych pożyczkach. Dłuższy termin spłaty, 30 dni, to wzrost kosztów do 274,65 zł, czyli o ok 12 zł więcej, a pieniędzmi dysponujesz dwa tygodnie dłużej.
Przykład 2: pożyczka 2000 zł na 15 dni- łączny koszt to 524,65 zł. Kwota 2000 zł dostępna jest od drugiej pożyczki. Jeśli zdecydujesz się na maksymalny okres spłaty, czyli 30 dni, za pożyczkę zapłacisz 549,31 zł, czyli ok 25 zł więcej.
Przykład 3: pożyczka 3000 zł na 15 dni- łączny koszt to 786,98 zł. Kwota 3000 zł dostępna jest przy drugiej pożyczce i jest to maksymalna oferowana kwota przez Łatwy Kredyt. Decydując się na spłatę w 30 dni, koszt wzrośnie do 823,97 zł, czyli ok 26 zł więcej.
Łatwy Kredyt nalicza tylko prowizję i odsetki, nie ma żadnych innych dodatkowych opłat.


Rodzaje pożyczek w Łatwy Kredyt

Łatwy Kredyt oferuje pożyczki do 3 tys. zł z maksymalnym okresem spłaty do 30 dni. Inna oferta jest dla stałych, a inna dla nowych klientów.
Jako nowy klient pożyczysz kwotę z przedziału 100 zł – 1500 zł. Spłatę ustalisz na dowolny dzień z przedziału 15 – 30 dni. Na nowych klientów czeka pożyczka promocyjna, bez kosztów. Naruszenie warunków promocyjnych, czyli spóźnienie się ze splatą pożyczki, wiąże się z naliczeniem standardowych kosztów.
W tym samym czasie w Łatwy Kredyt można mieć zaciągniętą tylko jedną pożyczkę. Natomiast zaraz po jej zaksięgowaniu przez firmę, złożysz wniosek o następną. Kolejne pożyczki to kwoty z przedziału 100 zł – 3000 zł. Okres spłaty taki sam jak przy pierwszej pożyczce, pomiędzy 15 a 30 dni.
Jako powracający klient, złożysz wniosek przez internet korzystając z panelu klienta bądź telefonicznie.

Łatwy Kredyt oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Łatwy Kredyt <<

Łatwy Kredyt - Dane firmy

PolCredit Sp. z o.o

NIP5213635239
REGON146251000
KRS0000429935
Kapitał zakładowy200 000 PLN

Łatwy Kredyt Dane kontaktowe

Pokorna 2 lok. 1044
00-199 Warszawa

Telefon: 222282103

Email: info@latwykredyt.pl

WWW: latwykredyt.pl

Godziny otwarcia Łatwy Kredyt

Poniedziałek - Piątek: 8:00-21:00
Sobota: 9:00-17:00
Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Łatwy Kredyt

Zanim złożysz wniosek, sprawdź czy spełniasz wymagania stawiane przez Łatwy Kredyt. Wymagane:
• wiek 20 – 70 lat,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• pozytywna historia w BIG-ach (brak negatywnych wpisów),
• rachunek w banku,
• telefon komórkowy.
Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie Łatwy Kredyt. Zrobisz to klikając w zaloguj się, a następnie zarejestruj się bądź po wyborze kwoty i okresu spłaty w złóż wniosek. Po zaznaczeniu zgód, przechodzisz do weryfikacji. Jeśli chcesz wypłacić pożyczę w Banku Pocztowym musisz zaznaczyć we wniosku 'wypłata gotówki za pomocą czeku GIRO'. W kolejnym kroku przechodzisz przez weryfikację. Do wyboru masz dwie opcje:
za pomocą aplikacji Kontomatik- łączy się ona z Twoim rachunkiem bankowym na krótki moment, pobierane są dane posiadacza rachunku oraz historia transakcji z ostatniego roku;
za pomocą czeku GIRO- tożsamość potwierdza pracownik Banku Pocztowego bądź Poczty Polskiej, aby otrzymać pożyczkę musisz okazać dowód osobisty.
Ostatni krok to już oczekiwanie na decyzję, która najczęściej przychodzi w krótkim czasie.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Łatwy Kredyt <<

Wady i zalety pożyczki w Łatwy Kredyt

Zalety:

  • Weryfikacja przez Kontomatik,
  • opcja wypłaty pożyczki na poczcie,
  • bez przelewu weryfikacyjnego,
  • przejrzyste zasady,
  • długie godziny pracy w tygodniu (do 21),
  • kolejna pożyczka zaraz po zaksięgowaniu spłaty poprzedniej.

Wady:

  • nie akceptują negatywnych wpisów w BIG-ach,
  • niska górna granica wieku (70 lat),
  • niskie kwoty pożyczek.

Łatwy Kredyt Opinie


Łatwy Kredyt Opinie


51
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
parlament
Opinia
parlament

Najszybsza pożyczka jaką kiedykolwiek brałem

gci.ladek.zdroj
Opinia
gci.ladek.zdroj

Po złożeniu wniosku nie było żadnej reakcji. czekałem dzień, dwa, po czym złożyłem wniosek w Vivusie i odpowiedz była po 3 minutach, po godzinie kasa była juz na koncie, a od Łatwy kredyta odpwiedz optrzymałem nastepnego dnia- czyli po 3 dniach. rewelacyjne tempo pracy. Jesli ktoś bierze chwilówkę dla rozrywkia nie dlatego, że mu zależy na czasie to może i jest to oferta dla niego bo na pewno nie dla kogoś kto ceni swój czas

annadomagala559
Opinia
annadomagala559

Już parę razy brałam pożyczkę w Łatwy kredyt, więc wiem co z czym się je ???? Zawsze wszystko spłacałam w terminie, dlatego nigdy nie miałąm żadnych nieprzyjemności. Polecam, na prawdę super oferta.

mr.hanson
Opinia
mr.hanson

Złodzieje i naciągacze. Mam przez nich zablokowane już 3 wypłaty na koncie które miało być odblokowane jakieś 3 tygodnie temu, po czym gdy minął termin zdjęcia blokady nagle stwierdzili że jeszcze trzeba czekać na jakieś odwołanie. Najlepsze jest to że nic u nich nie brałem a oni blokują mi MOJE pieniądze! MAŁO TEGO. Mieli czelność proponować mi żebym wziął u nich pożyczkę, spłacił nią CUDZĄ pożyczkę, i wtedy blokada zostanie zdjęta!

kopringo
Opinia
kopringo

Wzięliśmy z żoną 750zl po paru dniach już 1100zl to jest zwykle oszustwo ta sprawa się zajmie urzad ochrony konkurencji

gibone
Opinia
gibone

Moje odczucia są podobne do osób, które pisały przede mną! Jest drogo i nieprzyjemnie, a do tego wcale nie jest szybko mimo zapewnień firmy

restauracja.kamrat
Opinia
restauracja.kamrat

Jeśli szukacie porządnej firmy, gdzie raty nie będą wysokie i gdzie traficie na profesjonalną obsługę klienta, to polecam Łatwy kredyt. Nie szukajcie już dalej, bo lepszych warunków nie znajdziecie. Nie spodziewałam się, że rata może zostać tak do mnie dobrana.

umg-d
Opinia
umg-d

Najgorsza z możliwych firm. Dziś spłaciłam pierwszą pożyczkę 10 dni przed upływem terminu. Złożyłam wniosek o następną (nic w moich bazach złego się nie pojawiło), a oni za nieodebranie telefonu odrzucają wniosek i dają informację: „Drogi Kliencie, na obecną chwilę nie jesteśmy w stanie zaoferować Ci pożyczki. Złożenie następnego wniosku będzie możliwe w dniu 05-05-2018” Za rok drodzy Państwo! Kpina!

zdzisiu1
Opinia
zdzisiu1

szybko i bez problemu

zomby
Opinia
zomby

Oferta na 5. Nie ma problemów z wypłatą pieniędzy ani z otrzymaniem kwoty o która sie wnioskuje.

agnieszka.oleksy
Opinia
agnieszka.oleksy

Mam mieszane uczucia co do firmy mimo, ze niby bylo szybko (chociaz moglo byc szybciej), niby przyjemnie (ale tez bez przesady), wszytsko uczciwie- ale nie wiem czemu nie mam tego uczcuai, ze bylo super i polecam- nie wiem z czego to wynika.

unnaryds.bibliotek
Opinia
unnaryds.bibliotek

Przestrzegam przed chamstwem, butą i brakiem wychowania pracowników Łatwy kredyt. Wielokrotnie korzystałem z ich usług i po rozmowie z panem Mariuszem Włodarczykiem, która z jego strony była na poziomie rynsztokowym tą firmę będę omijał szerokim łukiem.

leszek.reszka
Opinia
leszek.reszka

Naprawde polecam, mega szybka decyzja jestem w szoku żebrak szybko otrzymałam pożyczkę za 0 zł i bez żadnych formalnosci

jeremy
Opinia
jeremy

Swietna firma, niezawodna- jestem z nimi od 2 lat i już 3 razy brałem pożyczkę

zprms
Opinia
zprms

Naprawde polecam, mega szybka decyzja jestem w szoku żebrak szybko otrzymałam pożyczkę za 0 zł i bez żadnych formalnosci

biowet
Opinia
biowet

oferta dobra. brałam pożyczke raz i była darmowa, nikt mnie nie oszukał- wiec wszystko było jak należy!

krzysztof.dyl
Opinia
krzysztof.dyl

Firma sprawdzona i rzetelna! polecam bo warto u nich brać pożyczkę

yobo42
Opinia
yobo42

Firma ok. Ceny ok. Wszystko w jak najlepszym porządku… Do chwili kiedy się nie spóźniasz, wystarczy 1 dzień poślizgu a z fajnej firmy robi się coś na kształt Pruszkowa. Telefony bardzo nie przyjemne, baba z drugiej strony jakby mogła to by klienta wywiozła do lasu? ogólnie jak płacisz w terminie to jest wszystko w porządku

xadazx
Opinia
xadazx

To chyba jedyna firma na rynku o tak pozytywnym wydzwięku. Są bardzo prawdziwi, zajmują się nie tylko udzielaniem pożyczek ale również mocno działają na polu charytatywnym. Warto podjąć z nimi współpracę.

corwin
Opinia
corwin

Tak patrze tutaj na te komentarze i jestem troche w szoku ,ze jest tu tyle negatywnych wypowiedzi. Ja do Łatwy kredyt nic nie mam . I nie spotkałam się z żadną odmową. Jak spłacisz pożyczke w te 30 dni to przecież nie masz żadnych kosztów ???? więc nie rozumiem poirytowania

wsp_kotanowicz
Opinia
wsp_kotanowicz

ja czekam juz ponad dwie godziny na przelew i nic

joanna.kozakowska
Opinia
joanna.kozakowska

Tysiak był na koncie jeszcze tego samego dnia co składalem wniosek

xpanterax
Opinia
xpanterax

Takiej chwilówki jeszcze nie miałem.Po 90 sekundach pieniądze na koncie.Niewiarygodne.Gorąco polecam.

piciu.smidziu
Opinia
piciu.smidziu

Chwilówka ok -szybko i bez problemu! tylko trzeba poczekać na weryfikację…ale i tak w ciągu jednego dnia wszystko udało się załatwić!

przemyslaw.smyk
Opinia
przemyslaw.smyk

W Łatwy kredyt wzięłam 3 tysiące na mały remont mieszkania. Byłam przed wizytą przyszłych teściów mojej córki, a są to bogaci ludzie. Dlatego też zależało mi na zrobieniu dobrego wrażenia. I udało się. A co do pożyczki to jej spłata przebiegła bezproblemowo.

arterm
Opinia
arterm

oferta świetna, szczególnie ta pierwsza pożyczka – jedna z największych kwot na rynku. polecam

galahad
Opinia
galahad

Dobre warunki pożyczki i szybki kontakt.

biuro_oskar
Opinia
biuro_oskar

Tylko co to za weryfikacja, skoro pożyczka została udzielona na fałszywe dane?

anomaly
Opinia
anomaly

Nie polecam!!!!Gdy zadzwoniłam na infolinię zapytać się o sprawę mojej pożyczki Pani odpowiadała ooryskliwie.Była arogancka wrecz krzyczała na mnie ,a ja chciałam tylko zapytać się jak mam spłacić pożyczkę. Więcej pożyczki od tej firmy nie wezmę,dzięki tej Pani !!!

spectrum
Opinia
spectrum

czy Łatwy kredyt dzwoni do klienta ?

adek
Opinia
adek

Bardzo dobra oferta, świetna obsługa. Polecam.

gazzz
Opinia
gazzz

Co z tego, że pierwsza pożyczka jest ok jak już kolejne to rozbój w bialy dzień? Oferta jest droga- ale czego się spodziewać po firmie siostrze Łatwy kredyta!

akwarium.mud
Opinia
akwarium.mud

Ogromny plus za przemiłą obsługę, która jest nie tylko kompetentna, ale i dobrze zna ofertę firmy, w której pracuje, dzięki czemu jest w stanie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Spłacam pożyczkę regularnie, nie mam żadnych zastrzeżeń, do zapłaty zostały mi dwie raty.

darky
Opinia
darky

Firma krzak. Najpierw zwodzili, potem nie mogli odnaleźć przelewu potwierdzającego dane na 0,01zł, a na koniec odmówili. Firma niepoważna. Na tak obszernym rynku chwilówek – totalne zero. Nie polecam.

iansmdk
Opinia
iansmdk

uwaga na net credit to najgorsi lichwiarze w polsce doliczaja za dzien spoznienia po 500 zl za 1800 pozyczki ostrzegam przed ZLODZEJAMI

lamia
Opinia
lamia

wszystko ok

nika0905
Opinia
nika0905

Pomocna opinia była by moja, ale admin tego portalu nie publikuje negatywów…ciekawe z jakiego względu..???..,,,bo opinia, szczera i prawdziwa i boicie sie, ze creamfinance straci klientów?..ludzie powinni wiedzieć, jak Łatwy kredyt i Łatwy kredyt/bo to jedno i to samo/ traktuje stałych klientów, którzy przez wiele miesięcy dali im krocie zarobić w expresowym tempie…i nagle tracą pracę,…nie ma możliwości ugody, a człowieka traktują jak śmiecia….nikomu nie polecam,…są lepsze firmy na rynku, które w razie problemu przystaną na raty

mcsa
Opinia
mcsa

Najlepsi z najlepszych- niestety profesjonalizm nie jest darmowy.

bubasia
Opinia
bubasia

Oferta jest bardzo dobra a opcja z pozyczka za pol ceny w srode jest na serio super

czesio23
Opinia
czesio23

Trudno cokolwiek o nich powiedzieć złego, może tylko to że pieniądze szybko się kończą i trzeba więcej pożyczać. Warunki umowy są przejrzyste i na korzyść pożyczkobiorcy. Według mnie jedna z lepszych firm pożyczkowych. polecam.

vajra
Opinia
vajra

Miałem już trochę pożyczek i nie wiedziałem, gdzie wnioskować, żeby dostać jeszcze jedną. Łatwy kredyt mi pomógł, bo szybko znaleźli dla mnie dobrą chwilówkę

shilien
Opinia
shilien

wszysko dla ludzi jak sie wie jak korzystac z tego. uwazam ze pozyczki to dobra sprawa. ratuja czasem zycie czlowiekowi. A w Łatwy kredytie bralam raz i nie bylo problemow

max64
Opinia
max64

Brałem u nich dwa razy. Zalatwia sie bezproblemowo . Jak dla mnie super chwilowka

trzy-zywoty
Opinia
trzy-zywoty

Wiele razy korzystałem z tej firmy i nigdy się nie zawiodłem!!Jako stały klient firmy pożyczam dużo taniej a napewno skorzystam ponownie jeśli będzie taka potrzeba, teraz w dodatku za niewielką kwotę można skorzystać z usługi przedłużenia nawet 3 razy! Polecam!!!

d.jaworska
Opinia
d.jaworska

Dla mnie zasady były jasne i bez kruczków. Pienieądze były na koncie w godzinkę, spłaciłem tyle ile miało być i już.

wagrowiec
Opinia
wagrowiec

Firma spoko, ale największy plus należy im się za obsługe!

zssnr1opoczno
Opinia
zssnr1opoczno

Ciezko teraz znalezc firme, ktora ma zaledwie 19% kosztow

dubois
Opinia
dubois

Najlepsi z najlepszych!!!

maciej.piasecki
Opinia
maciej.piasecki

Niezawodni! U mnie zawsze na pierwszym miejscu!

pedsurg
Opinia
pedsurg

Bardzo fajny pożyczkodawca. Wszystko tak jak w ofercie, żadnych kruczków