Łatwy Kredyt

Opis produktu Łatwy Kredyt

Łatwy Kredyt należy do firmy, która swoje korzenie ma w Rydze. Na Łotwie firma jest liderem na rynku pożyczkowym, a powstała pod koniec ubiegłego wieku. W Polsce pożyczki od kolejnej łotewskiej firmy pojawiły się w drugiej połowie 2012 roku. Marka Łatwy Kredyt należy do PolCredit, a ta do łotewskiej firmy pożyczkowej Lateko Lizings. Duże doświadczenie na rynku finansowym, atrakcyjna oferta i zadowoleni klienci wpływają na jej popularność. Oferta koncentruje się na krótkoterminowych pożyczkach, z maksymalnym okresem spłaty 30 dni, do kwoty 3000 zł. Jako jedna z nielicznych firm oferuje możliwość wypłaty pożyczki czekiem GIRO, pieniądze wygodnie odbierzesz w placówce Banku Pocztowego bądź Poczty Polskiej. Stawia na innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu proces weryfikacji i oceny zdolności kredytowej nie ciągnie się w nieskończoność.
Firma jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Nie akceptuje negatywnych wpisów w BIG-ach. Sprawdzają BIK. Pracują od poniedziałku do soboty. Z konsultantem skontaktujesz się telefonicznie i mailowo.

Koszty pożyczki w Łatwy Kredyt

Pierwsza pożyczka objęta jest promocją 0%, czyli oddajesz dokładnie kwotę, którą pożyczasz. Jednak jest jeden głównym warunek, terminowa spłata. Spóźnienie oznacza naliczenie standardowych opłat i odsetek karnych za każdy dzień zwłoki.
Przykład 1: pożyczka w kwocie 1000 zł na 15 dni- całkowity koszt 262,32 zł. Tyle zapłacisz jeśli spóźnisz się ze spłatą bądź przy kolejnych pożyczkach. Dłuższy termin spłaty, 30 dni, to wzrost kosztów do 274,65 zł, czyli o ok 12 zł więcej, a pieniędzmi dysponujesz dwa tygodnie dłużej.
Przykład 2: pożyczka 2000 zł na 15 dni- łączny koszt to 524,65 zł. Kwota 2000 zł dostępna jest od drugiej pożyczki. Jeśli zdecydujesz się na maksymalny okres spłaty, czyli 30 dni, za pożyczkę zapłacisz 549,31 zł, czyli ok 25 zł więcej.
Przykład 3: pożyczka 3000 zł na 15 dni- łączny koszt to 786,98 zł. Kwota 3000 zł dostępna jest przy drugiej pożyczce i jest to maksymalna oferowana kwota przez Łatwy Kredyt. Decydując się na spłatę w 30 dni, koszt wzrośnie do 823,97 zł, czyli ok 26 zł więcej.
Łatwy Kredyt nalicza tylko prowizję i odsetki, nie ma żadnych innych dodatkowych opłat.


Rodzaje pożyczek w Łatwy Kredyt

Łatwy Kredyt oferuje pożyczki do 3 tys. zł z maksymalnym okresem spłaty do 30 dni. Inna oferta jest dla stałych, a inna dla nowych klientów.
Jako nowy klient pożyczysz kwotę z przedziału 100 zł – 1500 zł. Spłatę ustalisz na dowolny dzień z przedziału 15 – 30 dni. Na nowych klientów czeka pożyczka promocyjna, bez kosztów. Naruszenie warunków promocyjnych, czyli spóźnienie się ze splatą pożyczki, wiąże się z naliczeniem standardowych kosztów.
W tym samym czasie w Łatwy Kredyt można mieć zaciągniętą tylko jedną pożyczkę. Natomiast zaraz po jej zaksięgowaniu przez firmę, złożysz wniosek o następną. Kolejne pożyczki to kwoty z przedziału 100 zł – 3000 zł. Okres spłaty taki sam jak przy pierwszej pożyczce, pomiędzy 15 a 30 dni.
Jako powracający klient, złożysz wniosek przez internet korzystając z panelu klienta bądź telefonicznie.

Łatwy Kredyt oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Łatwy Kredyt <<

Łatwy Kredyt - Dane firmy

PolCredit Sp. z o.o

NIP5213635239
REGON146251000
KRS0000429935
Kapitał zakładowy200 000 PLN

Łatwy Kredyt Dane kontaktowe

Pokorna 2 lok. 1044
00-199 Warszawa

Telefon: 222282103

Email: info@latwykredyt.pl

WWW: latwykredyt.pl

Godziny otwarcia Łatwy Kredyt

Poniedziałek - Piątek: 8:00-21:00
Sobota: 9:00-17:00
Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Łatwy Kredyt

Zanim złożysz wniosek, sprawdź czy spełniasz wymagania stawiane przez Łatwy Kredyt. Wymagane:
• wiek 20 – 70 lat,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• pozytywna historia w BIG-ach (brak negatywnych wpisów),
• rachunek w banku,
• telefon komórkowy.
Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie Łatwy Kredyt. Zrobisz to klikając w zaloguj się, a następnie zarejestruj się bądź po wyborze kwoty i okresu spłaty w złóż wniosek. Po zaznaczeniu zgód, przechodzisz do weryfikacji. Jeśli chcesz wypłacić pożyczę w Banku Pocztowym musisz zaznaczyć we wniosku 'wypłata gotówki za pomocą czeku GIRO'. W kolejnym kroku przechodzisz przez weryfikację. Do wyboru masz dwie opcje:
za pomocą aplikacji Kontomatik- łączy się ona z Twoim rachunkiem bankowym na krótki moment, pobierane są dane posiadacza rachunku oraz historia transakcji z ostatniego roku;
za pomocą czeku GIRO- tożsamość potwierdza pracownik Banku Pocztowego bądź Poczty Polskiej, aby otrzymać pożyczkę musisz okazać dowód osobisty.
Ostatni krok to już oczekiwanie na decyzję, która najczęściej przychodzi w krótkim czasie.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Łatwy Kredyt <<

Wady i zalety pożyczki w Łatwy Kredyt

Zalety:

  • Weryfikacja przez Kontomatik,
  • opcja wypłaty pożyczki na poczcie,
  • bez przelewu weryfikacyjnego,
  • przejrzyste zasady,
  • długie godziny pracy w tygodniu (do 21),
  • kolejna pożyczka zaraz po zaksięgowaniu spłaty poprzedniej.

Wady:

  • nie akceptują negatywnych wpisów w BIG-ach,
  • niska górna granica wieku (70 lat),
  • niskie kwoty pożyczek.

Łatwy Kredyt Opinie


Łatwy Kredyt Opinie


24
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
radoslaw.solan
Gość
radoslaw.solan

Witam, Stanowczo odradzam brania pożyczek w sieci Łatwy kredyt to tylko zługnie dobrze wyglądajaca nazwa firmy. Byłem pracownikiem tej firmy. Ludzie jesteście narażeni na bardzo wysokie oprocentowanie. Doradca finansowy nie poda wam kosztów tylko przedstawi wysokość raty i dlatego radze sobie to przekalkulowac. Po jefdnym dniu zwłoki dostaja Państwo pismo z naleganiem o wpłate a nastepnie o zaległościach informowany jest pracodawca. Wysyłają tony SMS bo tak nas szkolono. RKW I PWT bczyli jednoski windykacji beda was atakowac i nieusttannie nękać ale taka jest struktura.

tancerkakj.
Gość
tancerkakj.

Przy opóżnieniu w spłacie naliczą Ci takie koszty, że głowa boli. Przedłużenie jest bardzo drogie. Wydzwaniają do Ciebie Ukrainki lub osoby innej narodowości.

ekoline
Gość
ekoline

Miód malina. Super firma.

agagorz
Gość
agagorz

Firma nie liczy się z klientami. Dostaję propozycję za terminową wpłatę nowej pożyczki, a mam jeszcze 3, a kiedy spóźniłam się z jedną wpłatą, ale zadzwoniłam i chciałam wysłać potwierdzenie, że wysłałam to potraktowano mnie jak przestepcę lub jakiegoś naciągacza, Pani przyjęła informacje i mówiła że odnotowała a następnego dnia wysyłali pismo do zakładu pracy, a ja w tym samym dniu podziękowanie za terminowe wpłaty . Biorą duże procenty za swoje pożyczki, Oki ja się na to godzę ale powinny panie pracujące tam wykazać więcej kultury i inteligencji którą nie grzeszą. Dzięki pozyczkobiorcom maja pracę te wyszczekane panie.

kysmet
Gość
kysmet

Firma działa sprawnie, bez zbędnych formalności. Pieniądze na koncie w ramach tego samego banku w 15 minut. Koszty przystępne. Dla stałych klientów wyższe kwoty. Polecam

fajny_chlopak
Gość
fajny_chlopak

Super i bez problem ???? polecam ????

wolverine
Gość
wolverine

Za wyłudzanie loginu i hasła do banku

remik76
Gość
remik76

Zgadzam się z poprzednimi osobami, że wszystko załatwiane jest szybko i naprawdę bez zbędnych papierków. Dostałam zaraz pieniążki na konto i w terminie je oddałam. Ja jestem z nich zadowolona.

blazo
Gość
blazo

Moim zdaniem ta pierwsza pożyczka na 2 tys to super sprawa, bo termin spłaty to ponad miesiąc więc można się spokojnie odrobić. Mam dobre doświadczenia z tą firmą, dlatego jest warta polecenia.

sbutryn
Gość
sbutryn

No nie moge. Piszecie, zw oszusci bo wam naliczyli kary za nie splacanie na czas? albo ze musieliscie doplacic za przedluzenie? HALO! Biorac pozyczke deklarowaliscie oddanie w okreslonym teminie jesli nie oddajecie na czas to oczywiscie, ze trzeba za to zaplacic i to nie tylko w net credit ale wszedzie i to nie oni oszukuja tylko wy! pozdrawiam a sam bardzo polecam bo ja zawsze oddaje pieniadze na czas i mam tylko pozytywne skojarzenia z ta firma

dystrybucja.warszawa
Gość
dystrybucja.warszawa

wysokie prowizje dla stałych klientów

sekdyr
Gość
sekdyr

Firma dobra i obsluga miła! Cenowo też wypadają niezle, a do tego mozna rozlozyc slate na raty!

egracz
Gość
egracz
Ocena :
     

Wzięłam kolejny raz w Łatwym kredycie pożyczkę. Umowa jest dobra. Trzeba tylko spłacać w terminie.

aranz
Gość
aranz
Ocena :
     

POLECAM KAŻDEMU!

wbt.arts
Gość
wbt.arts
Ocena :
     

Zdecydowałem się na pożyczkę w Łatwy kredyt ponieważ potrzebowałem większej kwoty, a jednak większość firm udziela pierwszej pożyczki na kwoty, które mnie nie ratowały! Fajna i uczciwa firma. Polecam!

jkaszkowiak
Gość
jkaszkowiak

Chwalę tę chwiluwke bo jest szybko i bez komblikacji.

wicedyr
Gość
wicedyr
Ocena :
     

Brałem w Łatwy kredyt pożyczkę ,z tym że ja brałem 700 zł . I dokłądnie tyle samo oddałem . Nie chciałem wiecej pożyczać , pożyczyłem tyle ile kosztował dany cel . Ja tam oceniam pozytywnie tą firmę pożyczkową .I nie miałem żadnych problemów tka jak tu niektórzy pisali .

vegovego
Gość
vegovego
Ocena :
     

Pożyczyłam 8 000 zł na rozbudowę swojego salonu fryzjerskiego. Gotówkę otrzymałam szybko, dzięki osobistemu Doradcy z Łatwy kredyt, który pomógł mi załatwić wszystkie formalności.

aidem
Gość
aidem
Ocena :
     

Nie chce oczerniać konkurencji- więc nazw nie podam- ale u konkurencji miałem jakieś poczucie niedosytu! W Łatwy kredyt wszytsko dla odmiany na tip top.

hijiri
Gość
hijiri
Ocena :
     

Daremni i oszuści potwierdzam banda naciągaczy i wyłudzanie danych, nie udzielają żadnych pożyczek, nie podawać żadnych danych to złodzieje estońskie, nie śmierdzą centem nawet chamska obsługa, patologia społeczna

umig.chocianow
Gość
umig.chocianow
Ocena :
     

Jestem zadowolony! zadowolony!

ptopwl
Gość
ptopwl
Ocena :
     

Bardzo dobra oferta na święta! Dbają o stałych klientów, chyba nie ma taniej kolejnych pożyczek na rynku

marysia_bartoszko
Gość
marysia_bartoszko
Ocena :
     

Najlepsza ze wszytskich ofert w Polsce. Polecam wsyztskim!!!

jaworze
Gość
jaworze
Ocena :
     

Niewiele moge o firmie powiedzieć bo korzystałem z ich uslug tylko raz. Wszytsko odbyło sie bez problemu. Kasa na koncie szybko i faktycznie za free pierwsza pożyczka- zdecydowanie na raz polecam. Jak jest pozniej nie wiem.

kszkpod
Gość
kszkpod
Ocena :
     

Prosty proces, szybka decyzja. Sprawna rozmowa z infolinią. Polecam

rodium
Gość
rodium
Ocena :
     

Pożyczki nie dostałem, nie zaproponowano także mniejszej kwoty. Nie wiadomo dlaczego. W innej firmie, przyznano mi wszystko po 5 minutach. Tym bardziej zastanawia odrzucenie wniosku (BIK i BIG pozytywne). Najbardziej zastanawia jednak brak bezpiecznego połączenia ze strona oraz wymóg podawania hasła oraz loginu do banku w którym ma się konto (brak bezpieczeństwa)

michal_big_boss
Gość
michal_big_boss
Ocena :
     

bardzo dobra firma. szybka pozyczka do załatwienia przez internet, nie potrzeba jakiś ważniejszych dokumentów – jednym słowem mówiąc formalności zajeły kilkanaście minut.potem szybka decyzja i kasa na koncie

kreski
Gość
kreski
Ocena :
     

Wszystko bezproblemowo i bez zarzutu.

bozena.bielawska
Gość
bozena.bielawska
Ocena :
     

Pieniądze były mi potrzebne na kupno samochodu. Miałam odłożoną sporą kwotę, ale wciąż brakowało mi jakiejś części, dlatego postanowiłam ją dobrać właśnie tutaj. Bardzo się cieszę, że udało mi się załatwić tutaj pożyczkę, bo gdybym dłużej zwlekała, moje auto zostałoby już sprzedane komuś innemu. Polecam, jestem zadowolona z pożyczki.

asklodow
Gość
asklodow
Ocena :
     

Decyzja o otrzymaniu pożyczki dosłownie po minuie, kasa na konie tego samego dnia. Nie mam pytań- oby wszyscy działali tak sprawnie jak oni.

danzas.mgt
Gość
danzas.mgt
Ocena :
     

Firma ma świetne opinie wsród kloientów bo sobie na to cieżko pracuje. Pracownicy są szkoleni, mili, a nie opryskliwi i niewyedukowani jak u konkurencji. i co z tego, że później sa jakiej problemy jedyne co mozna powiedziec to ale pani na infolinii mi tak powiedziala? ale kto bedzie mial wiekszy problem? pani z infolinii czy klient? wiec polecam Łatwy kredyt tam nie ma takich problemow.

monika_onet1
Gość
monika_onet1
Ocena :
     

Dosyc drogo ale daja chyba kazdemu.

ug-zegocina
Gość
ug-zegocina
Ocena :
     

Jak ktoś nie brał pożyczki bo go na przykład odrzucili to niech się nie wypowiada. Firma jest bardzo uczciwa, a ich oferta jest na serio dobra i w sumie osoby, ktore nie dostały pożyczki też powinny o tym wiedzieć skoro sie na nich zdecydowali! oferta super,a firma nie oszukuje. I oczywiście, że nie każdemu dają pożyczkę- bo jak wszystkie firmy maja swoje kryteria, które trzeba spełniać!

brygidap
Gość
brygidap
Ocena :
     

Rewelacja! Firma bardzo rzetelna.

mkp
Gość
mkp
Ocena :
     

Opinie o tej firmie są bardzo podzielone. Albo bardzo dobre albo bardzo zle. Ja miałem bardzo złe doświadczenia z firmą. Mimo, że termin spłaty miałem w poniedziałek pieniądze wysłałem już w piątek a i tak naliczono mi odsetki za opóźnienie w spłacie!

skjen
Gość
skjen
Ocena :
     

Polecam, Łatwy kredyt jest dobrą pożyczką, szybko są pieniądze, bez problemu udzielają pożyczkę. jest moim zdaniem jak najbardziej ok!