Zaplo

Opis produktu Zaplo

Zaplo to firma, która jest częścią grupy kapitałowej 4finance Group, zrzeszającej właścicieli największych firm pożyczkowych w całej Europie. Przez 8 lat działalności, grupa ta zdołała pomóc 11 milionów razy, na terenie aż 17 krajów. Ta północnoeuropejska grupa finansowa powstała w 2008 roku na Łotwie, a obecnie znacznie poszerzyła swoją działalność. Po 4 latach usługi finansowe zaczęły obowiązywać w Polsce, a za realizację odpowiedzialne były spółki Vivus Finance i Zaplo. Spółka Zaplo specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych, których proces jest mocno uproszczony i w całości przeprowadzany jest online. Spółka stawia na indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego każdy etap związany z udzieleniem pomocy finansowej jest możliwie najkrótszy. Intuicyjny panel profilu klienta pozwala nie tylko złożyć wniosek o pożyczkę, ale także na bieżąco kontrolować ile zobowiązania pozostało nam do spłaty, a także kiedy przypada kolejna płatność raty. Pożyczanie z firmą będącą częścią 4finance Group pozwala na zrealizowanie swoich planów dzięki możliwości pożyczenia od 1 000 zł do 5 000 zł nawet na 3 miesiące. Zaplo sp. z o.o. 30 września 2020 roku połączyło się ze spółką Vivus Finance, który od lat jest liderem na rynku pożyczek pozabankowych w Polsce. Od tego czasu pożyczki ratalne w Zaplo udzielane są przez Vivus Finance Sp. z o.o. i to z tą spółką podpisywana jest umowa pożyczkowa. Zarówno Vivus Finance, jak i Zaplo należą do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, który skupia jedynie wiarygodne i godne uznania firmy z branży pożyczek pozabankowych.

Koszty pożyczki w Zaplo

Oferta pożyczek w Zaplo charakteryzuje się uproszczonym procesem przyznawania. Jednak jak każda pożyczka, obarczona jest kosztami z tytułu prowizji i odsetek. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 136,20%. Całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) wynosi 3 100 zł, przy zmiennej stopie oprocentowania wynoszącej 17%. Całkowity koszt pożyczki to 471,22 zł, w tym prowizja w wysokości 382,97 zł oraz odsetki w kwocie 88,25 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi 3 571,22 zł i jest rozłożona na 3 miesięczne raty, gdzie dwie pierwsze wynoszą po 1190,41 zł, a ostatnia 1190,40 zł.

Warto pamiętać, że mimo iż firma nie pobiera opłat za udzielenie pożyczki, to kiedy zdecydujemy skorzystać się z oferty wakacji kredytowych, musimy uiścić opłatę, która jest wyliczana stosunkowo do wysokości udzielonej pożyczki. W przypadku braku spłaty lub znaczących opóżnień w spłacie pożyczkodawca nalicza odsetki w wysokości dwukrotności odsetek ustawowych (11,2%). Aby jednak móc skorzystać z oferty należy posiadać pozytywną historię kredytową oraz zdolność do otrzymania pożyczki.


Rodzaje pożyczek w Zaplo

Zaplo udziela jedynie pożyczek gotówkowych, które rozłożone są na 3 raty. Nie ma możliwości wydłużenia ani skrócenia ilości rat, na którą rozłożyć chcemy swoje zobowiązanie. Każda wymagana rata płatna jest w kolejnym, następującym po sobie miesiącu. Decydując się na pożyczenie pieniędzy w Zaplo nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, a jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty. Firma ta oferuje pożyczkę o minimalnej wysokości wynoszącej 1 000 złotych, oraz maksymalnej 6 000 złotych. Niezależnie czy jesteśmy nowymi, czy stałymi klientami, zawsze możemy ubiegać o pożyczenie takiej samej kwoty. Jedynym ograniczeniem może być zdolność kredytowa, która w zależności od dochodów i historii może być różna. Pożyczki w Zaplo udzielane są na okres trzech miesięcy, jednak indywidualne podejście do klienta, a także zrozumienie trudnych sytuacji życiowych umożliwia na jednorazowe przesunięcie spłaty raty pożyczki o miesiąc. Zyskujemy tym samym tzw. wakacje kredytowe. Informację o możliwości przesunięcia terminu raty otrzymamy mailem, w którym znajduje się również informacja odnośnie wpłaty ustalonej kwoty, która jest dodatkową opłatą za możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Opłata ta uzależniona jest od wysokości przyznanej pożyczki, a jedynie zapłata kwoty w określonym terminie pozwala na skorzystanie z oferty miesiąca bez konieczności płacenia raty.

Zaplo oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Zaplo <<

Zaplo - Dane firmy

Vivus Finance Sp. z o.o.

NIP 5252531320
REGON 146101268
KRS 0000418977
Kapitał zakładowy 40 019 000 PLN

Zaplo Dane kontaktowe

Żwirki i Wigury 16c
02-092 Warszawa

Telefon: 22 133 38 88

Email: kontakt@zaplo.pl

WWW: zaplo.pl

Godziny otwarcia Zaplo

Dni robocze: 08:00 - 22:00
Sobota: 08:00 - 20:00
Niedziele handlowe: 10:00 - 18:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Zaplo

Zaplo to firma, udzielająca pożyczek online, dlatego, aby móc ubiegać się o pożyczkę, nie musimy wychodzić z domu. Istnieją jednak kryteria, które musimy spełnić, aby móc wypełnić wniosek pożyczkowy. Zaplo wymaga, aby pożyczkobiorca:
• był obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej;
• miał ukończone 21 lat oraz był przed 75 urodzinami;
• posiadał stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski;
• posiadał zdolność finansową do spłaty zobowiązania;
• nie posiadał negatywnej historii w KRD, BIK i BIG;
• posiadał pozytywną ocenę zdolności kredytowej;
• posiadał konto bankowe;
• był zarejestrowanym użytkownikiem Zaplo.
Jeśli pożyczkobiorca spełnia powyższe warunki, może złożyć wniosek o pożyczkę na Zaplo.pl. Sam proces jest intuicyjny i nie wymaga wiele czasu. Na wstępie należy za pomocą suwaka lub poprzez wpisanie w okienko wybrać kwotę, o którą chcemy się ubiegać. Minimalnie pożyczyć możemy 1 000 złotych, a maksymalnie 6 000 złotych. Automatycznie dopasuje się wysokość raty. Następnie po kliknięciu "Weź pożyczkę" przekierowani zostajemy na stronę rejestracji profilu klienta. W przypadku posiadania już konta na Zaplo wystarczy się zalogować. Jeśli nie jesteśmy zarejestrowanymi użytkownikami, należy uzupełnić formularz, składający się z podstawowych danych osobowych, sytuacji finansowej oraz mieszkaniowej. W trakcie procesu pożyczkowego zostaniemy poproszeni o weryfikację swoich danych, poprzez zalogowanie się na swoje konto bankowe z wykorzystaniem aplikacji Instantor. Skorzystanie z aplikacji znacznie usprawnia proces przyznawania pożyczki i nie wymaga przelewania 0,01 złotych w celu weryfikacji. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pożyczkowego pieniądze przelewane są na wskazane przez użytkownika konto bankowe. Według zapisu w regulaminie oraz umowie, którą podpisujemy online, przelew środków następuje nie później niż 72h po zaakceptowaniu przez użytkownika umowy pożyczkowej. Pożyczkobiorca ma prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia. Zobowiązany jest tym samym do zwrotu otrzymanych środków wraz z odsetkami w terminie nieprzekraczającym 30 dni, liczonych od dnia złożenia rezygnacji z usług.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Zaplo <<

Wady i zalety pożyczki w Zaplo

Zalety:

 • proces przyznawania pożyczki całkowicie online,
 • brak konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach,
 • uproszczony proces decyzji kredytowej,
 • możliwość skorzystania z okresowej przerwy w spłacie,
 • szybka wypłata gotówki,
 • intuicyjny proces ubiegania się o pożyczkę,
 • możliwość ubiegania się o pożyczę 7 dni w tygodniu.

Wady:

 • wysokie koszty pożyczki,
 • weryfikacja w zewnętrznych bazach dłużników,
 • wysoki limit wiekowy,
 • niska maksymalna kwota pożyczki,
 • możliwość rozłożenia pożyczki na 3 raty.

Zaplo Opinie


0 0 votes
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments