Visset

Opis produktu Visset

Visset to mało znana firma pożyczkowa, ale cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Marka jest pośrednikiem i należy do Asetia Sp. z o. o. S.K.A., która siedzibę ma w Poznaniu.  Za pośrednictwem portalu Visset skorzystasz z oferty dwóch firm: Visset Sp. z o.o. oraz Invesystem Sp. z o. o. Ta druga zajmuje się udzielaniem poręczenia pożyczek. Co ciekawe poręczenie jest bezpłatne dla każdego klienta, który terminowo spłaca zaciągnięte zobowiązania. Zaś samo poręczenie zwiększa szansę na pozytywną odpowiedź na wniosek pożyczkowy. Visset Sp. z o. o. to firma z blisko dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku pożyczek pozabankowych, swoją działalność rozpoczęła w 2009 roku. Posiada polski kapitał i jest dobrą opcją dla wszystkich, którzy  chcą wspierać mniejsze, rodzime biznesy, a nie duże międzynarodowe przedsiębiorstwa. Oferta krótkoterminowych pożyczek skierowana jest do osób indywidualnych jak i przedsiębiorców. Visset stawia na czytelny przekaz wszystkich informacji, zarówno tych dotyczących kosztów pożyczek, jak i tych związanych z niespłaceniem pożyczki o czasie.

Koszty pożyczki w Visset

Pierwsza pożyczka do 1000 zł jest darmowa, dla klientów prowadzących działalność do 1500 zł. Warunkiem zwolnienia z kosztów jest terminowa spłata. Jeśli klient przekroczy termin płatności choćby o jeden dzień, firma cofnie warunki promocji, co jest jednoznaczne z naliczeniem standardowych kosztów.
Zgodnie z przykładem reprezentatywnym, podanym na stronie, pożyczka w kwocie 500 zł będzie kosztowała 135 zł. Prowizja wynosi 130,9 zł, zaś odsetki 4,1 zł.
Ile zapłacisz biorąc pożyczkę w kwocie 2000 zł z terminem spłaty 30 dni? Jako klient indywidualny zapłacisz 540 zł. Jako przedsiębiorca taką samą kwotę.
Pożyczka w kwocie 3 tys zł będzie kosztowała 810 zł zarówno osoby prowadzące działalność jak i pozostałe. Klienci indywidualni mogą pożyczyć maksymalnie 4 tys zł przy ósmej pożyczce. Koszt takiej pożyczki na 30 dni to 1080 zł. Osoby prowadzące działalność gospodarczą pożyczą o 1000 zł więcej, czyli 5000 zł. Pożyczka w tej kwocie na 30 dni będzie kosztowała 1350 zł.
Stali klienci nie zawsze poniosą takie koszty pożyczek. Firma dba o lojalnych i terminowo spłacających zobowiązania klientów. Czekają na nich promocje oraz kody rabatowe, dzięki którym koszty pożyczek są niższe.
Nowi klienci mają możliwość skorzystania z opcji przedłużenia okresu spłaty. Termin zmienić można raz, przed dniem, w którym należało spłacić chwilówkę. Wiąże się to z dodatkową opłatą. Stali klienci niestety nie mają możliwości przedłużenia okresu spłaty.


Rodzaje pożyczek w Visset

Pożyczki w Visset można podzielić na te:

• dla osób indywidualnych,
• dla prowadzących działalność gospodarczą.
Osoby indywidualne mogą pożyczyć od 300 zł do 4000 zł. Wraz z każdą terminowo spłaconą pożyczką, Visset zwiększa kwotę kolejnej. Nowi klienci pożyczą do 1000 zł. Przy drugiej pożyczce kwota zwiększa się do 1250 zł, a przy trzeciej do 1500 zł. Po spłacie trzech pożyczek w terminie, czwartą można otrzymać w kwocie do 2000 zł. Piąta pożyczka jest do 2500 zł, a szósta do 3000 zł. Po szóstej pożyczce pożyczysz do 3500 zł, a za ósmym razem maksymalną oferowaną przez Visset kwotę 4000 zł.

Prowadzący działalność mogą pożyczyć większe kwoty. Już za pierwszym razem kwota pożyczki dla przedsiębiorców to 1500 zł. Przy drugiej pożyczce możesz wnioskować już o kwotę 2000 zł, a przy trzeciej o 2500 zł. Czwarta pożyczka maksymalnie może być w kwocie 3000 zł, a piąta 3500 zł. Przy szóstej pożyczce dostaniesz do 4000 zł, a przy siódmej do 4500 zł. Maksymalną kwotę pożyczki, oferowaną przez Visset, 5000 zł dostaniesz przy ósmej pożyczce.

W ofercie Visset jest pierwsza darmowa pożyczka. Bez kosztów, za pierwszym razem pożyczą zarówno osoby indywidualne, jak i prowadzące działalność. Pierwsza pożyczka udzielana jest na 30 dni, nie ma możliwości wyboru krótszego okresu spłaty. Osoby indywidualne pożyczą do 1000 zł bez kosztów, a prowadzący działalność do 1500 zł.

Visset oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Visset <<

Visset - Dane firmy

ASETIA sp. z o.o. S.K.A.

NIP7792410420
REGON302302434
KRS0000442888
Kapitał zakładowy200 000 zł

Visset Dane kontaktowe

Głogowska 55/57 lok. 5
60-738 Poznań

Telefon: 616494400

Email: info@visset.pl

WWW: www.visset.pl

Godziny otwarcia Visset

Poniedziałek - Piątek: 7:00-20:00
Sobota - Niedziela: 7:00 – 20:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Visset

O pożyczkę mogą starać się osoby, które mają 20 lat i nie więcej niż 75 lat. Firma nie akceptuje wniosków osób, które figurują w rejestrach dłużników BIG bądź mają negatywny BIK. Wymagane jest posiadanie konta bankowego oraz telefonu komórkowego. Przedsiębiorcy muszą prowadzić działalność minimum pół roku, by wnioskować o pożyczkę.
Proces wnioskowania jest bardzo prosty i intuicyjny. Po zaznaczeniu kwoty pożyczki, należy kliknąć ‘Złóż wniosek’. Zostaniesz przekierowany do krótkiego formularza. Zawiera on dokładnie sześć pól do uzupełnienia. Po zaznaczeniu zgód i oświadczeń, przechodzisz do kolejnego kroku. Formularz dla prowadzących działalność jest nieco dłuższy o dwa pola, gdzie należy wpisać dane firmy.
W celu weryfikacji konieczne jest wykonanie przelewu na kwotę 1 zł, na podany na stronie Visset rachunek. Firma ma konto niestety tylko w jednym banku, PKO BP. Jeśli masz konto w innym banku, czas zaksięgowania przelewu wydłuża się. Na pożyczkę również możesz czekać do dnia następnego, szczególnie jeśli wniosek złożony został w godzinach popołudniowych. Musisz pamiętać również o wpisaniu właściwego tytułu przelewu, bo bez tego weryfikacja wydłuży się. Visset nie honoruje przelewów ekspresowych.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Visset <<

Wady i zalety pożyczki w Visset

Zalety:

• pierwsza pożyczka za darmo,
• jasne zasady,
• prosty proces wnioskowania,
• wystarczy dowód osobisty,
• dla osób indywidualnych i przedsiębiorców,
• wysoka kwota pożyczki dla przedsiębiorców,
• rabaty dla stałych klientów,
• częste promocje dla nowych i stałych klientów.

Wady:

• nie akceptują wpisu w BIG,
• dopiero od 20 lat,
• nie honorują przelewów ekspresowych,
• rachunek tylko w jednym banku, PKO BP,
• niska kwota pierwszej pożyczki.


Visset Opinie


2
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Paulina
Gość
Paulina
Ocena :
     

Już dwa razy korzystałam z ich usług i za każdym razie wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Świetna firma, polecam!

Damian
Gość
Damian
Ocena :
     

Mają fajne promocje dla nowych klientów. A dodatkowo pierwsza pożyczka jest darmowa. Warto skorzystać przy małej kwocie do pożyczenia.