Visset

Opis produktu Visset

Visset to mało znana firma pożyczkowa, ale cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Marka jest pośrednikiem i należy do Asetia Sp. z o. o. S.K.A., która siedzibę ma w Poznaniu.  Za pośrednictwem portalu Visset skorzystasz z oferty dwóch firm: Visset Sp. z o.o. oraz Invesystem Sp. z o. o. Ta druga zajmuje się udzielaniem poręczenia pożyczek. Co ciekawe poręczenie jest bezpłatne dla każdego klienta, który terminowo spłaca zaciągnięte zobowiązania. Zaś samo poręczenie zwiększa szansę na pozytywną odpowiedź na wniosek pożyczkowy. Visset Sp. z o. o. to firma z blisko dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku pożyczek pozabankowych, swoją działalność rozpoczęła w 2009 roku. Posiada polski kapitał i jest dobrą opcją dla wszystkich, którzy  chcą wspierać mniejsze, rodzime biznesy, a nie duże międzynarodowe przedsiębiorstwa. Oferta krótkoterminowych pożyczek skierowana jest do osób indywidualnych jak i przedsiębiorców. Visset stawia na czytelny przekaz wszystkich informacji, zarówno tych dotyczących kosztów pożyczek, jak i tych związanych z niespłaceniem pożyczki o czasie.

Koszty pożyczki w Visset

Pierwsza pożyczka do 1000 zł jest darmowa, dla klientów prowadzących działalność do 1500 zł. Warunkiem zwolnienia z kosztów jest terminowa spłata. Jeśli klient przekroczy termin płatności choćby o jeden dzień, firma cofnie warunki promocji, co jest jednoznaczne z naliczeniem standardowych kosztów.
Zgodnie z przykładem reprezentatywnym, podanym na stronie, pożyczka w kwocie 500 zł będzie kosztowała 135 zł. Prowizja wynosi 130,9 zł, zaś odsetki 4,1 zł.
Ile zapłacisz biorąc pożyczkę w kwocie 2000 zł z terminem spłaty 30 dni? Jako klient indywidualny zapłacisz 540 zł. Jako przedsiębiorca taką samą kwotę.
Pożyczka w kwocie 3 tys zł będzie kosztowała 810 zł zarówno osoby prowadzące działalność jak i pozostałe. Klienci indywidualni mogą pożyczyć maksymalnie 4 tys zł przy ósmej pożyczce. Koszt takiej pożyczki na 30 dni to 1080 zł. Osoby prowadzące działalność gospodarczą pożyczą o 1000 zł więcej, czyli 5000 zł. Pożyczka w tej kwocie na 30 dni będzie kosztowała 1350 zł.
Stali klienci nie zawsze poniosą takie koszty pożyczek. Firma dba o lojalnych i terminowo spłacających zobowiązania klientów. Czekają na nich promocje oraz kody rabatowe, dzięki którym koszty pożyczek są niższe.
Nowi klienci mają możliwość skorzystania z opcji przedłużenia okresu spłaty. Termin zmienić można raz, przed dniem, w którym należało spłacić chwilówkę. Wiąże się to z dodatkową opłatą. Stali klienci niestety nie mają możliwości przedłużenia okresu spłaty.


Rodzaje pożyczek w Visset

Pożyczki w Visset można podzielić na te:

• dla osób indywidualnych,
• dla prowadzących działalność gospodarczą.
Osoby indywidualne mogą pożyczyć od 300 zł do 4000 zł. Wraz z każdą terminowo spłaconą pożyczką, Visset zwiększa kwotę kolejnej. Nowi klienci pożyczą do 1000 zł. Przy drugiej pożyczce kwota zwiększa się do 1250 zł, a przy trzeciej do 1500 zł. Po spłacie trzech pożyczek w terminie, czwartą można otrzymać w kwocie do 2000 zł. Piąta pożyczka jest do 2500 zł, a szósta do 3000 zł. Po szóstej pożyczce pożyczysz do 3500 zł, a za ósmym razem maksymalną oferowaną przez Visset kwotę 4000 zł.

Prowadzący działalność mogą pożyczyć większe kwoty. Już za pierwszym razem kwota pożyczki dla przedsiębiorców to 1500 zł. Przy drugiej pożyczce możesz wnioskować już o kwotę 2000 zł, a przy trzeciej o 2500 zł. Czwarta pożyczka maksymalnie może być w kwocie 3000 zł, a piąta 3500 zł. Przy szóstej pożyczce dostaniesz do 4000 zł, a przy siódmej do 4500 zł. Maksymalną kwotę pożyczki, oferowaną przez Visset, 5000 zł dostaniesz przy ósmej pożyczce.

W ofercie Visset jest pierwsza darmowa pożyczka. Bez kosztów, za pierwszym razem pożyczą zarówno osoby indywidualne, jak i prowadzące działalność. Pierwsza pożyczka udzielana jest na 30 dni, nie ma możliwości wyboru krótszego okresu spłaty. Osoby indywidualne pożyczą do 1000 zł bez kosztów, a prowadzący działalność do 1500 zł.

Visset oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Visset <<

Visset - Dane firmy

ASETIA sp. z o.o. S.K.A.

NIP7792410420
REGON302302434
KRS0000442888
Kapitał zakładowy200 000 zł

Visset Dane kontaktowe

Głogowska 55/57 lok. 5
60-738 Poznań

Telefon: 616494400

Email: info@visset.pl

WWW: www.visset.pl

Godziny otwarcia Visset

Poniedziałek - Piątek: 7:00-20:00
Sobota - Niedziela: 7:00 – 20:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Visset

O pożyczkę mogą starać się osoby, które mają 20 lat i nie więcej niż 75 lat. Firma nie akceptuje wniosków osób, które figurują w rejestrach dłużników BIG bądź mają negatywny BIK. Wymagane jest posiadanie konta bankowego oraz telefonu komórkowego. Przedsiębiorcy muszą prowadzić działalność minimum pół roku, by wnioskować o pożyczkę.
Proces wnioskowania jest bardzo prosty i intuicyjny. Po zaznaczeniu kwoty pożyczki, należy kliknąć ‘Złóż wniosek’. Zostaniesz przekierowany do krótkiego formularza. Zawiera on dokładnie sześć pól do uzupełnienia. Po zaznaczeniu zgód i oświadczeń, przechodzisz do kolejnego kroku. Formularz dla prowadzących działalność jest nieco dłuższy o dwa pola, gdzie należy wpisać dane firmy.
W celu weryfikacji konieczne jest wykonanie przelewu na kwotę 1 zł, na podany na stronie Visset rachunek. Firma ma konto niestety tylko w jednym banku, PKO BP. Jeśli masz konto w innym banku, czas zaksięgowania przelewu wydłuża się. Na pożyczkę również możesz czekać do dnia następnego, szczególnie jeśli wniosek złożony został w godzinach popołudniowych. Musisz pamiętać również o wpisaniu właściwego tytułu przelewu, bo bez tego weryfikacja wydłuży się. Visset nie honoruje przelewów ekspresowych.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Visset <<

Wady i zalety pożyczki w Visset

Zalety:

• pierwsza pożyczka za darmo,
• jasne zasady,
• prosty proces wnioskowania,
• wystarczy dowód osobisty,
• dla osób indywidualnych i przedsiębiorców,
• wysoka kwota pożyczki dla przedsiębiorców,
• rabaty dla stałych klientów,
• częste promocje dla nowych i stałych klientów.

Wady:

• nie akceptują wpisu w BIG,
• dopiero od 20 lat,
• nie honorują przelewów ekspresowych,
• rachunek tylko w jednym banku, PKO BP,
• niska kwota pierwszej pożyczki.

Visset Opinie


Visset Opinie


22
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
k.waszkiewicz
Gość
k.waszkiewicz

Świetna firma, która bardzo idzie na rękę klientowi! Mają bardzo dobre opinie, we wszystkich rankingach zajmują czołowe miejsca! Polecam wszytskim! Sama byłam bardzo zadowolona z ich usług!

pmagosia
Gość
pmagosia

Co ważne- dają możliwość przedłużenia pożyczki i to bez żadnych problemów. Wszystko szybko, a do tego obslug ana najwyzszym poziomie.

bmikrut
Gość
bmikrut

Miałam już okazję wziąć pożyczkę w innej firmie i nie wspominam tego dobrze, natomiast o Visset dowiedziałam się od znajomego. Po przeczytaniu pochlebnych opini w internecie, długo się nie zastanawiałam. I faktycznie, był to lepszy wybór.

bongosmf
Gość
bongosmf

Pozyczka pozabankowa godna polecenia . Korzystałam jak byłam w trudnej sytuacji . Skorzystałam również z refinansowania .

arturek
Gość
arturek

Przy trudnościach z wypełnieniem wniosku pomogła mi Pani konsultantka. Ta sama Pani odpowiedziała też na moje pytania i rozwiała wszelkie wątpliwości. Wyjaśniła mi też niejasne dla mnie warunki umowy. Polecam.

termet
Gość
termet

Oszuści!!!tylko tyle można zkwitować, i potwierdzić wszystkie poprzednie informacje, hehe ponadto wycwanili się zrobili instalator, który daje im uprawnienia do przegladania i grzebania w koncie bankowym!!!uważajcie na nich, banda złodziei, jak się dzwoni i prosi o ich dane nie podają, firma kogucik i wielka mafia oszustów!!nie posyłajcie żadnych skanów dowodu!!!bezczelna obsługa też popieram, ja zgłosiłam ich do Związku Firm Pożyczkowych i Rzecznika Praw Konsumentów

lukasz.debowski
Gość
lukasz.debowski

Dzięki wam podreperowałam sobie budżet domowy, kasa się przydała, o ratach już dawno zapomniałam. Wiele koleżanek polecało mi Visset. Jedyne czego żałuję to to, że tak późno skorzystałam z waszych usług.

mtatka_news
Gość
mtatka_news

Wydzwaniają tylko wtedy jak się pożyczki nie spłaca, a niestety każdą pożyczkę spłacić trzeba więc po co te złe komentarze. Nie rozumiem. Firma godna polecenia i tyle!!!

mkowalczyk81
Gość
mkowalczyk81

Nie byłem do końca przekonany do firmy, ale proces aplikacji mile mnie zaskoczył. Wszystko odbyło sie szybko, a pieniadze były na koncie od ręki. Poźniej kolejne turno miłe zaskoczenie… spłata, a mi klient jeszcze kasy nie przesłał i nie mam jak spłacić pożyczki- i co? Okazało się, ze firma daje możliwość przesunięcia terminu spłaty pożyczki. NAJWAŻNIEJSZA opcja przy wyboże firmy pożyczkowej- teraz już to wiem.

gender2002
Gość
gender2002

45 dni na oddanie pieniędzy to własnie to co wyróżnia Visset wśród konkurencji! Oferta super. Polecam!!!

sagittarius123
Gość
sagittarius123

Najlepsza ze wszystkich firm pożyczkowych.

hannags
Gość
hannags

w porzasiu wszystko. tip-top

bpo_garwolin
Gość
bpo_garwolin

Wiele z moich znajomych korzysta z Visset. Niewiele się zastanawiając też wzięłam pożyczkę, bo akurat potrzebowałam opłacić wakacje swojej córki. Każdą niejasną kwestię w umowie (niestety nie jestem zbyt dobra w papirologii), przedstawiciel firmy bez pośpiechu mi wyjaśnił. Raty dostosowano do moich możliwości. Jestem zadowolona, polecam!

gospel
Gość
gospel

Śmiech na sali. Pracuje w korporacji, zarabiam więcej niż statystyczny polak, jestem w kwiecie wieku- 28 lat, po studiach, umowa na czas nieokreślony a nie jakas śmieciówka, chciałem pożyczkę w max kwocie, a ile mi zaproponowano? 500 zł! Muahahahahahaha! sorry- ale kto moze sie ubiegac u nich o wyzsza pozyczke niz 500zl?

hodowla.sympatia
Gość
hodowla.sympatia

Witam wszystkie te opinie pisza osoby powiazane z tą firma tak naprawde ro maja bardzo wysokie koszta z pozyczki na reke 4 tysiace do splaty jest 12tysiecy gdzie ti logika. Odradzam jezeli nikt nie chce miec powaznych klopotow.

myope
Gość
myope
Ocena :
     

Oszuści!!!tylko tyle można zkwitować, i potwierdzić wszystkie poprzednie informacje, hehe ponadto wycwanili się zrobili instalator, który daje im uprawnienia do przegladania i grzebania w koncie bankowym!!!uważajcie na nich, banda złodziei, jak się dzwoni i prosi o ich dane nie podają, firma kogucik i wielka mafia oszustów!!nie posyłajcie żadnych skanów dowodu!!!bezczelna obsługa też popieram, ja zgłosiłam ich do Związku Firm Pożyczkowych i Rzecznika Praw Konsumentów

lrw
Gość
lrw
Ocena :
     

Firma na wskroś uczciwa. Cennik spoko. Polecam.

zacharypor
Gość
zacharypor
Ocena :
     

Oszukali mnie nie odzywając się przez dwa dni .a póżniej wpierając że to ja nie chciałam pożyczki? bo nie wpłaciłam 1 gr’

Tomasz
Gość
Tomasz

W kwestiach związanych z kasą zawsze warto brać pod uwagę firmy sprawdzone i niezawodne, takie jak Szybka Gotówka. Z tą firmą zawsze się zaciąga pożyczkę bez najmniejszego problemu. Już od lat jestem ich klientem. 

palczyn
Gość
palczyn
Ocena :
     

Moim zdaniem oferta nie powala. Wcale nie jest tanio ani szybko.

richter.spedycja
Gość
richter.spedycja
Ocena :
     

Visset jest na prawdę ok, polecam, pożyczka szybka i bezproblemowa. Dogodny czas spłaty – także bez problemu można to spłacić!

dobra
Gość
dobra
Ocena :
     

Pożyczka tutaj to świetna opcja szczególnie jeśli ktoś potrzebuje pilnie pieniędzy. Weryfikacja wniosku jest ekspresowa, a przelew jest już następnego dnia.

wiezas
Gość
wiezas
Ocena :
     

Chyba pierwsza darmowa pożyczka ma zachęcić do brania kolejnych…

szpital_bartoszyce
Gość
szpital_bartoszyce
Ocena :
     

Z Visseta korzystałam dwa razy . I w obu przypadkach byłam zadowolona . Z początku miałam problem troche ze spłatą , ale dzięki refinansowaniu wszytsko sie udało spłacić . Za drugim razem spłaciłam wszytsko w terminie 🙂

Filip
Gość
Filip
Ocena :
     

Ja mam spore doświadczenie z pożyczkami online, i skorzystałem z usług wielu firm, więc mam z czym porównać. Szybka Gotówka jest w tej chwili najlepsza na rynku. Ma rozsądne odsetki, program lojalnościowy, aplikację mobilną, a najważniejsze – wszystkie problemy są załatwiane w ciągu 5 minut poprzez telefon lub mailowo. Ostatnio nawet otrzymałem kod promocyjny KREDY08, który daje 10% zniżki na pożyczkę. Polecam z całego serca!

radiokolor
Gość
radiokolor
Ocena :
     

Firma, która nie robi z niczym problemu jestem ich stałym klientem i jak kiedyś miałem 2 dniowe opóźnienie w jednej z rat to nie było żadnych konsekwencji. Super firma, którą wszytskim poleam od 3 lat jestem z nimi związany i nigdy nie było żadnych problemów!

cafe.aba
Gość
cafe.aba
Ocena :
     

Opinie o firmie są podzielone, Ci którzy pożyczki nie otrzymali pisza, ze to oszuści, Ci którzy ja otrzymali są zadowoleni- co dla mnie jest dowodem na to, że firma jest ok. Bo 4 razy więcej jest opinii pozytywnych.

arcom
Gość
arcom
Ocena :
     

Dobra firma, super obsługa i podejscie do klienta. Polecam serdecznie!

volunter
Gość
volunter
Ocena :
     

3600 zł to wysoka kwota, pierwsza pożyczka jest darmowa, a kwota damrowej pożyczki należy do jednej z najwyższych na rynku. Firma jest uczciwa i działa szybko.

daniel.owsianski
Gość
daniel.owsianski
Ocena :
     

Firma nie robiła żadnych problemów z przyznaniem pożyczki. Wnioskowałem o 1500 zl i tyle mi przyzynano. Kasa po kilku godzinach na koncie. Wszytsko poki co spoko!

zrob
Gość
zrob

jest prawdziwa ????

trojkofan
Gość
trojkofan
Ocena :
     

Są ucziciwi i mają swietna oferte! Nowi klienci mogą skorzystac z pierwszej darmowej pozyczki i to na az 1500 zl, pozniej mozna pozyczac na niezlych warunkach a do tego maja program lojalnosciowy i z kazda kolejna pozyczkę dają zniżke!

sahra
Gość
sahra
Ocena :
     

Rewelacja. Bardzo szybko sprawnie i profesjonalnie. Dziękuję za zaufanie! Polecam!!!

jerzy.dymek.wiw
Gość
jerzy.dymek.wiw
Ocena :
     

UWAGA! FIRMA DZWONI DO PRACODAWCY ZEBY POTWIERDZIC ZATRUDNIENIE! Nigdy wiecej!!!! NAJADLAM SIE TAKIEGO WSTYDU, ZE DZIEKUJE! ZENADA!

menthos
Gość
menthos
Ocena :
     

Ja brałam pożyczkę jak jeszcze była do 1500 zł na 45 dni , Oczywiście spłaciłam w terminie wszystko . Visset jak najbardziej polecam . mininum formalności , pieniądze wędrują szybko na konto .

Paulina
Gość
Paulina
Ocena :
     

Już dwa razy korzystałam z ich usług i za każdym razie wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Świetna firma, polecam!

Damian
Gość
Damian
Ocena :
     

Mają fajne promocje dla nowych klientów. A dodatkowo pierwsza pożyczka jest darmowa. Warto skorzystać przy małej kwocie do pożyczenia.