Via SMS

Opis produktu Via SMS

Via Sms to jedna z bardziej znanych i jedna z najstarszych firm, wśród oferujących pożyczki przez internet. To też kolejna marka z łotewskim kapitałem na polskim rynku. Pożyczki od Via Sms w Polsce dostępne są od 2011 roku, a sama grupa Via Sms powstała w 2009 roku na Łotwie. Obecnie firma działa w kilku krajach. Oprócz Polski i Łotwy, pożyczki od Via Sms dostępne są między innymi w Czechach, Hiszpanii i Szwecji. A sama firma Via Sms Group oferuje znacznie więcej niż pożyczki krótkoterminowe. W jej ofercie są również kredyty ratalne, karty, a także produkty oszczędnościowe i inwestycyjne. Zatem, jak widać, posiada duże doświadczenie na rynku finansowym i stabilną pozycję. O tym świadczą również liczby. W 2017 roku udzieliła pożyczek o wartości ponad 97 tys. euro i odnotowała wzrost przychodów o 21 proc. A już rok po rozpoczęciu działalności w Polsce, czyli w 2012 roku, Via Sms Pl otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Symbol 2012” w kategorii „Przyjazna Pożyczka”.
Via Sms jest również współzałożycielem, a zarazem członkiem, Związku Firm Pożyczkowych. Niedawno zmienił on nazwę na Polski Związek Instytucji Pożyczkowych. Firma posiada również Certyfikat Rzetelności, który wydawany jest przy współpracy z Krajowym Rejestrem Długów. Ponadto, na jej temat znaleźć można wiele pozytywnych opinii, a grono klientów z roku na rok się powiększa.

Koszty pożyczki w Via SMS

Pierwsza pożyczka w Via Sms jest darmowa, stąd bez ponoszenia żadnych kosztów możesz cieszyć się pieniędzmi przez 30 dni. Pożyczka dla nowych klientów objęta jest promocją „Redukcja opłat”. Oznacza to tyle, że jeśli klient spełni warunki promocji, nie zapłaci za nią nic. Warunkiem jest terminowa spłata zadłużenia. Firma wykazuje się na tym polu sporą elastycznością w porównaniu z innymi firmami pożyczkowymi, które w większości nie tolerują nawet jednodniowego spóźnienia. W Via Sms możesz spóźnić się do sześciu dni. Dopiero po tym okresie naliczane są standardowe koszty. I tak, jeśli weźmiesz pożyczkę na 30 dni w kwocie 700 zł i nie spłacisz jej w terminie, ani w ciągu sześciu dni po nim, to dopiero firma naliczy koszty. Oprocentowanie wyniesie 10% w skali roku, a więc pożyczka będzie kosztowała 191,75 zł. Łączna kwota do spłaty to 891,75 zł.
Ile zapłacimy za kolejne pożyczki? Jeśli pożyczymy 2 tys. zł na okres 30 dni to pożyczka będzie kosztowała 483 zł, czyli łączna kwota do spłaty to 2483 zł. A decydując się na najdłuższy termin spłaty, 45 dni, koszty wzrosną do 499 zł, do spłaty będzie prawie, bez złotówki, 2500 zł. Różnica w kosztach pomiędzy 30 a 45 dniami nie jest duża, bo zaledwie 16 zł.
Maksymalna kwota pożyczki oferowana przez Via Sms to 4 tys. zł. Kwotę tę możesz pożyczyć na okres od 7 do 45 dni. Jeśli weźmiemy 4 tys. zł na 45 dni, to do zwrotu będzie równo 5 tys. zł, zatem łatwo policzyć, że pożyczka będzie kosztowała 1 tys. zł. Jeśli skrócimy okres spłaty o dwa tygodnie, to koszty zmaleją do kwoty 947 zł, czyli różnica 53 zł.
Stali klienci, terminowo spłacający zobowiązania, automatycznie są włączani do programu lojalnościowego i przy kolejnych pożyczkach otrzymują rabaty.


Rodzaje pożyczek w Via SMS

Via Sms oferuje typowe pożyczki krótkoterminowe z okresem spłaty do 30 dni bądź do 45 dni, ale tylko dla stałych klientów.
Pierwsza pożyczka w firmie jest darmowa. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 1500 zł. Minimalna kwota, jaką można pożyczyć to 100 złotych. Okres spłaty ustalisz na 9 do 30 dni, czyli daje tą dużą elastyczność i możliwość dopasowania dnia spłaty do wpływów na konto. Z każdą kolejną pożyczką, spłaconą terminowo, klient otrzymuje propozycję pożyczenia wyższej kwoty, i tak:
• przy drugiej pożyczce kwota wzrasta do 2000 zł,
• przy trzeciej pożyczce kwota wzrasta do 2500 zł,
• przy czwartej pożyczce kwota wzrasta do 3000 zł,
• przy piątej pożyczce kwota wzrasta do 4000 zł.
4000 zł to maksymalna kwota pożyczki od Via Sms. Ale już przy drugiej pożyczce klienci mogą zdecydować się na dłuższy okres spłaty, zaznaczając dowolną datę od 7 do 45 dni. O kolejną pożyczkę można wnioskować po siedmiu dniach od spłaty wcześniejszego zobowiązania.
Minusem oferty Via Sms jest brak opcji przedłużenia okresu spłaty. Firma nie oferuje również refinansowania pożyczki.

Via SMS oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Via SMS <<

Via SMS - Dane firmy

VIA SMS PL Sp. z o.o.

NIP8992704871
REGON021370663
KRS0000367773
Kapitał zakładowy2 305 000,00 PLN

Via SMS Dane kontaktowe

Al. Jerozolimskie 123A
00-001 Warszawa

Telefon: 22 483 53 88

Email: info@viasms.pl

WWW: www.viasms.pl

Godziny otwarcia Via SMS

Poniedziałek - Piątek: 08:00-22:00
Sobota: 08:00-18:00
Niedziela: 08:00-16:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Via SMS

Wnioskowanie o pożyczkę w Via SMS jest proste i intuicyjne. Jeśli spełniasz wymagania, możesz przejść do złożenia wniosku. Pożyczki od Via Sms skierowane są do osób, które:
• mają ukończone 20 lat i nie więcej niż 72 lata,
• posiadają stały dochód,
• polskie obywatelstwo,
• pozytywny BIK.
Firma nie akceptuje opóźnień w spłacie kredytów i pożyczek zaciągniętych w innych instytucjach finansowych. Aby złożyć wniosek, musisz zarejestrować się na stronie. Pierwszym krokiem jest zaznaczenie kwoty pożyczki i okresu spłaty, a następnie kliknięcie w 'weź pożyczkę'. Do wypełnienia czeka wniosek, w którym należy podać podstawowe dane osobowe, z dowodu, nr telefonu i mail. Należy zaznaczyć konieczne zgody i przejść dalej. W kolejnym kroku czeka na Ciebie weryfikacja. Możesz to zrobić za pomocą przelewu bądź szybciej korzystając z aplikacji Instantor. Ten drugi sposób skraca czas oczekiwania na decyzję i wypłatę pożyczki. Ale musisz wiedzieć, że firma otrzyma raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej, opracowany na podstawie transakcji z rachunku. Pozytywna bądź negatywna decyzja przyjdzie sms-em na numer telefonu podany we wniosku. Natomiast czas jaki dzieli od pożyczki na koncie, zależy od tego w jakim banku posiadasz ROR. Jeśli w: Millennium Bank, mBank, Santander, PKO BP, Pekao SA, Alior Bank, ING Bank, to pożyczka wpłynie na Twoje konto jeszcze tego samego dnia. A gdy masz konto w innym banku, niestety, ale trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość, pożyczka na koncie może być dopiero następnego dnia roboczego.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Via SMS <<

Wady i zalety pożyczki w Via SMS

Zalety:

 • pierwsza darmowa pożyczka,
 • minimum formalności,
 • prosty wniosek,
 • szybka weryfikacja za pomocą aplikacji Instantor,
 • rachunki w siedmiu bankach,
 • częste promocje,
 • rabaty dla stałych klientów,
 • różne opcje kontaktu (telefon, czat na stronie, mail),
 • długie godziny pracy od poniedziałku do piątku (do 22),
 • pracują w weekendy.

Wady:

 • niska kwota darmowej pożyczki,
 • niskie kwoty pożyczek dla stałych klientów,
 • brak opcji przedłużenia spłaty, refinansowania,
 • nie akceptują negatywnej historii kredytowej.

Via SMS Opinie


Via SMS Opinie


30
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
opti
Gość
opti

Lepszej oferty pożyczkowej na rynku nie znajdziecie.

lukasz.debowski
Gość
lukasz.debowski

Pierwszy raz brałam pożyczkę w takiej firmie, Via sms zasługuje na zaufanie. Obsługa jest bardzo życzliwa, traktują klienta bardzo personalnie, wyjatkowo. Są uprzejmi, konkretni. Szybkość załatwiania formalności na ogromny plus po pierwsze za jakość i za ilość, po drugie za konkretne informacje,

firemetal
Gość
firemetal

Nie rozumiem dlaczego o firmie jest tak cicho, bo ich oferta zdecydowanie należy do najlepszych na rynku. Są uczciwi, formalności ograniczone sa do minimum- tak samo jak czas oczekwiania na pieniądze. Super!

lio1803
Gość
lio1803

Biorąc czyjeś pieniądze, trzeba się liczyć z konsekwencjami wynikającymi z opóźnieniem w spłacie.

pego
Gość
pego

Brałam tam kilka razy pożyczkę i nigdy się nie zawiodłam. Mają dogodne dla mnie warunki kredytowania. Wracam tam bo pożyczka mi się dobrze sprawdza i nigdy nie miałam problemów ze spłatą.

gad.kot.88
Gość
gad.kot.88

Polecam wszystko ok!!

dariusz_c
Gość
dariusz_c

Niezla oferta przy pierwszej pozyczce ale pozniej polecam konkurentcje

owromed
Gość
owromed

Najlepsza z najlepszych!

irena.12
Gość
irena.12

super

aadudek
Gość
aadudek

Byąłam w desperackiej potrzebie więc wzięłam kredyt . Jedno opóźnienie ,wysłali pismo do pracy , spłacam regularnie już 45 rat .Znowu następna rata opóźniona i znowu non stop telefony i straszenie .Kwota pożyczki jaką wzięłam to 4 000 zł , spłaciłam już 12 510 zł !!!!!!!! pozostało do spłąty 1100 zł . Radzę uważać zanim podpiszecie umowę w tej lichwiarskiej firmie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kuzmicz
Gość
kuzmicz

Bardzo profesjonalne udzielanie pożyczek i naprawdę expres.

pupriv
Gość
pupriv

Fajna oferta i okres spłaty dłuższy niż u konkurencji.

cegielnia-zawada
Gość
cegielnia-zawada

Tez tak uważam albo chcą zarabiać albo nie to pytanie firma dla osób, które stać na bankowe kredyty a tu nie przecież o to chodzi ten który może wziąć kredyt w banku nie korzysta z takich usług.

dziku
Gość
dziku
Ocena :
     

Wczoraj zaciągnąłem w tym miejscu pożyczkę, dziś znalazła się już na moim koncie, polecam.

aiquemba
Gość
aiquemba
Ocena :
     

Polecam, Via sms jest dobrą pożyczką, szybko są pieniądze, bez problemu udzielają pożyczkę. jest moim zdaniem jak najbardziej ok!

czarek41
Gość
czarek41
Ocena :
     

Totalne dno dna i poniżej gówna w latrynie ! Nie wiem kogo oni zatrudniają, ale iloraz inteligencji osób mniej niż u szympansa ! Nie polecem, na rynku jest o wiele więcej profesjonalnych firm, którzy dbaja o klienta ! Chyba ktoś tam nie rozumie, że właśnie stracili klienta tylko dlatego że zatrudniają imbecyli !!! Moderatorze, opublikuj to ????

pdybel
Gość
pdybel
Ocena :
     

Super firma. Jasne zasady. Błyskawiczna wyplata kasy!

pk-furniture
Gość
pk-furniture
Ocena :
     

Koszty urosły o kwotę za redinansowanie.

jasieczek
Gość
jasieczek
Ocena :
     

Polecam! Dostałam szybko kwotę o którą wnioskowałam

www.williunia13
Gość
www.williunia13
Ocena :
     

Dzięki przedłużeniu można mieć pierwszą darmową pożyczkę przez dłuższy okres czasu, a takie są dwa nawet do 30 dni. Ja dostałam szybko i szybko mogłam spłacić. Jak będę potrzebować to napewno skorzystam jeszcze raz 😀

apolonica
Gość
apolonica
Ocena :
     

Mam pożyczkę w via sms, którą spłacę w przyszłym miesiącu. Z uwagi na atrakcyjne oprocentowanie i warunki, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, na pewno tu wrócę (a zajdzie w wakacje, gdy będę szukać funduszy na urlop).

zjakubek
Gość
zjakubek
Ocena :
     

oszukują mie są tacy szybcy złozylem wniosek i okolo 17,30 dostałem odpowiedz i pieniedzy nie ma.dzwonilem i dopiero łaskawie w poniedziałem i tak mnie udupili na weekend.PORAZKA

bulli23
Gość
bulli23
Ocena :
     

Jestem rozczarowany.

tripis
Gość
tripis
Ocena :
     

Via sms jest extra. Maja extra oferte i extra pracownikow. polecam pozyczki u nich

sc7
Gość
sc7

czy Via sms dzwoni do klientaw celu weryfikacji?

janusz.dzieciolowski
Gość
janusz.dzieciolowski
Ocena :
     

Przyznano mi tu jedynie 400zl, w Szybkiej Gotowce dostałem 1000 za darmo… no comments

malysa
Gość
malysa
Ocena :
     

Ktoś tu pisze na temat nieterminowej spłaty. Jak wiesz, że nie dasz rady spłacić w terminie to zawsze pozozstaje skorzystanie z refinansowania. Poza tym sory, ale jak ktos bierze pożyczkę, to powinno się być choć trochę odpowiedzialnym. Ja do Via sms nie mam zadnych zastrzeżeń. Wg mnie jest to godna polecenia firma pożyczkowa.

bagrowski
Gość
bagrowski
Ocena :
     

Fajna promocja świąteczna. 20% na ulicy nie leży.

hoceiw
Gość
hoceiw
Ocena :
     

drogo, drogo, drogo. Do tego kiepska obsluga i wysokie koszta przedluzen. nie polecam.

gosc
Gość
gosc
Ocena :
     

Superancka oferta. MEGA MEGA MEGA dobre warunki.

xrzct61
Gość
xrzct61
Ocena :
     

nie miałam żadnych problemów ze wzieciem pozyczki tutaj. formalności łatwe do zrealizowania i całkiem szybka obsługa. jak dla mnie warunki korzystne i rozważałabym wzięcie pozyczki jeszcze kiedyś w przyszłosci jezeli zaszłaby potrzbea