Via SMS

Opis produktu Via SMS

Via Sms to jedna z bardziej znanych i jedna z najstarszych firm, wśród oferujących pożyczki przez internet. To też kolejna marka z łotewskim kapitałem na polskim rynku. Pożyczki od Via Sms w Polsce dostępne są od 2011 roku, a sama grupa Via Sms powstała w 2009 roku na Łotwie. Obecnie firma działa w kilku krajach. Oprócz Polski i Łotwy, pożyczki od Via Sms dostępne są między innymi w Czechach, Hiszpanii i Szwecji. A sama firma Via Sms Group oferuje znacznie więcej niż pożyczki krótkoterminowe. W jej ofercie są również kredyty ratalne, karty, a także produkty oszczędnościowe i inwestycyjne. Zatem, jak widać, posiada duże doświadczenie na rynku finansowym i stabilną pozycję. O tym świadczą również liczby. W 2017 roku udzieliła pożyczek o wartości ponad 97 tys. euro i odnotowała wzrost przychodów o 21 proc. A już rok po rozpoczęciu działalności w Polsce, czyli w 2012 roku, Via Sms Pl otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Symbol 2012” w kategorii „Przyjazna Pożyczka”.
Via Sms jest również współzałożycielem, a zarazem członkiem, Związku Firm Pożyczkowych. Niedawno zmienił on nazwę na Polski Związek Instytucji Pożyczkowych. Firma posiada również Certyfikat Rzetelności, który wydawany jest przy współpracy z Krajowym Rejestrem Długów. Ponadto, na jej temat znaleźć można wiele pozytywnych opinii, a grono klientów z roku na rok się powiększa.

Koszty pożyczki w Via SMS

Pierwsza pożyczka w Via Sms jest darmowa, stąd bez ponoszenia żadnych kosztów możesz cieszyć się pieniędzmi przez 30 dni. Pożyczka dla nowych klientów objęta jest promocją „Redukcja opłat”. Oznacza to tyle, że jeśli klient spełni warunki promocji, nie zapłaci za nią nic. Warunkiem jest terminowa spłata zadłużenia. Firma wykazuje się na tym polu sporą elastycznością w porównaniu z innymi firmami pożyczkowymi, które w większości nie tolerują nawet jednodniowego spóźnienia. W Via Sms możesz spóźnić się do sześciu dni. Dopiero po tym okresie naliczane są standardowe koszty. I tak, jeśli weźmiesz pożyczkę na 30 dni w kwocie 700 zł i nie spłacisz jej w terminie, ani w ciągu sześciu dni po nim, to dopiero firma naliczy koszty. Oprocentowanie wyniesie 10% w skali roku, a więc pożyczka będzie kosztowała 191,75 zł. Łączna kwota do spłaty to 891,75 zł.
Ile zapłacimy za kolejne pożyczki? Jeśli pożyczymy 2 tys. zł na okres 30 dni to pożyczka będzie kosztowała 483 zł, czyli łączna kwota do spłaty to 2483 zł. A decydując się na najdłuższy termin spłaty, 45 dni, koszty wzrosną do 499 zł, do spłaty będzie prawie, bez złotówki, 2500 zł. Różnica w kosztach pomiędzy 30 a 45 dniami nie jest duża, bo zaledwie 16 zł.
Maksymalna kwota pożyczki oferowana przez Via Sms to 4 tys. zł. Kwotę tę możesz pożyczyć na okres od 7 do 45 dni. Jeśli weźmiemy 4 tys. zł na 45 dni, to do zwrotu będzie równo 5 tys. zł, zatem łatwo policzyć, że pożyczka będzie kosztowała 1 tys. zł. Jeśli skrócimy okres spłaty o dwa tygodnie, to koszty zmaleją do kwoty 947 zł, czyli różnica 53 zł.
Stali klienci, terminowo spłacający zobowiązania, automatycznie są włączani do programu lojalnościowego i przy kolejnych pożyczkach otrzymują rabaty.


Rodzaje pożyczek w Via SMS

Via Sms oferuje typowe pożyczki krótkoterminowe z okresem spłaty do 30 dni bądź do 45 dni, ale tylko dla stałych klientów.
Pierwsza pożyczka w firmie jest darmowa. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 1500 zł. Minimalna kwota, jaką można pożyczyć to 100 złotych. Okres spłaty ustalisz na 9 do 30 dni, czyli daje tą dużą elastyczność i możliwość dopasowania dnia spłaty do wpływów na konto. Z każdą kolejną pożyczką, spłaconą terminowo, klient otrzymuje propozycję pożyczenia wyższej kwoty, i tak:
• przy drugiej pożyczce kwota wzrasta do 2000 zł,
• przy trzeciej pożyczce kwota wzrasta do 2500 zł,
• przy czwartej pożyczce kwota wzrasta do 3000 zł,
• przy piątej pożyczce kwota wzrasta do 4000 zł.
4000 zł to maksymalna kwota pożyczki od Via Sms. Ale już przy drugiej pożyczce klienci mogą zdecydować się na dłuższy okres spłaty, zaznaczając dowolną datę od 7 do 45 dni. O kolejną pożyczkę można wnioskować po siedmiu dniach od spłaty wcześniejszego zobowiązania.
Minusem oferty Via Sms jest brak opcji przedłużenia okresu spłaty. Firma nie oferuje również refinansowania pożyczki.

Via SMS oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Via SMS <<

Via SMS - Dane firmy

VIA SMS PL Sp. z o.o.

NIP8992704871
REGON021370663
KRS0000367773
Kapitał zakładowy2 305 000,00 PLN

Via SMS Dane kontaktowe

Al. Jerozolimskie 123A
00-001 Warszawa

Telefon: 22 483 53 88

Email: info@viasms.pl

WWW: www.viasms.pl

Godziny otwarcia Via SMS

Poniedziałek - Piątek: 08:00-22:00
Sobota: 08:00-18:00
Niedziela: 08:00-16:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Via SMS

Wnioskowanie o pożyczkę w Via SMS jest proste i intuicyjne. Jeśli spełniasz wymagania, możesz przejść do złożenia wniosku. Pożyczki od Via Sms skierowane są do osób, które:
• mają ukończone 20 lat i nie więcej niż 72 lata,
• posiadają stały dochód,
• polskie obywatelstwo,
• pozytywny BIK.
Firma nie akceptuje opóźnień w spłacie kredytów i pożyczek zaciągniętych w innych instytucjach finansowych. Aby złożyć wniosek, musisz zarejestrować się na stronie. Pierwszym krokiem jest zaznaczenie kwoty pożyczki i okresu spłaty, a następnie kliknięcie w 'weź pożyczkę'. Do wypełnienia czeka wniosek, w którym należy podać podstawowe dane osobowe, z dowodu, nr telefonu i mail. Należy zaznaczyć konieczne zgody i przejść dalej. W kolejnym kroku czeka na Ciebie weryfikacja. Możesz to zrobić za pomocą przelewu bądź szybciej korzystając z aplikacji Instantor. Ten drugi sposób skraca czas oczekiwania na decyzję i wypłatę pożyczki. Ale musisz wiedzieć, że firma otrzyma raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej, opracowany na podstawie transakcji z rachunku. Pozytywna bądź negatywna decyzja przyjdzie sms-em na numer telefonu podany we wniosku. Natomiast czas jaki dzieli od pożyczki na koncie, zależy od tego w jakim banku posiadasz ROR. Jeśli w: Millennium Bank, mBank, Santander, PKO BP, Pekao SA, Alior Bank, ING Bank, to pożyczka wpłynie na Twoje konto jeszcze tego samego dnia. A gdy masz konto w innym banku, niestety, ale trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość, pożyczka na koncie może być dopiero następnego dnia roboczego.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Via SMS <<

Wady i zalety pożyczki w Via SMS

Zalety:

 • pierwsza darmowa pożyczka,
 • minimum formalności,
 • prosty wniosek,
 • szybka weryfikacja za pomocą aplikacji Instantor,
 • rachunki w siedmiu bankach,
 • częste promocje,
 • rabaty dla stałych klientów,
 • różne opcje kontaktu (telefon, czat na stronie, mail),
 • długie godziny pracy od poniedziałku do piątku (do 22),
 • pracują w weekendy.

Wady:

 • niska kwota darmowej pożyczki,
 • niskie kwoty pożyczek dla stałych klientów,
 • brak opcji przedłużenia spłaty, refinansowania,
 • nie akceptują negatywnej historii kredytowej.

Via SMS Opinie


Via SMS Opinie


30
Dodaj opinię

avatar
jkula
Opinia
jkula

Super szybko i bez zawiłości. Polecam.

matti.ryhanen
Opinia
matti.ryhanen

Zdecydowanie polecam. Szybko i bez problemów. ł

wydzial.sl
Opinia
wydzial.sl

E tam, piszą wszyscy że super, a u mnie pomimo spłaty w terminie i tak chcieli odsetki! że niby zwlekam ze splata a nie prawda, nie minelo 30 DNI!!!! NIE POLECAM! Oszuści!

adbor
Opinia
adbor

Obsługa infolinii jest mega pomocna, wniosek mogłem złożyć przez internet, formalności nie było za wiele. Generalnie mogę Wam polecić to miejsce.

dawidek_gdansk
Opinia
dawidek_gdansk

Korzystne warunki i bardzo szybkie załatwianie formalności. Wziąłem 1000 zł dosłownie w godzinę bez wyłażenia z domu ????

a.zalewska
Opinia
a.zalewska

Wiele czytałem na temat firmy. Zarówno opinie klientów jak i to co piszą inne portale finansowe- oferta jest zdecydowanie jedna z najlepszych na rynku! Niemal wszyscy klienci są bardzo zadowoleni, firma nie robi problemów z przyznaniem pożyczki, nie nękaja później telefonami czy smsami, nie wydzwaniaja do miejsca pracy. Wszytsko jak najbardziej spoko i te 1 miejsce w rankingach bardzo im sie należy. Polecam!

pasy
Opinia
pasy

Prowizja za pożyczkę jest przyzwoita. Taniej ciężko znaleźć.

dadiast
Opinia
dadiast

Tanio a chyba cennik jest właśnie najważniejszy, prawda? A do tego przy okazji miło i szybko! Zdecydowanie warto sie na nich zdcydować!

kwiel
Opinia
kwiel

Nie polecam nikomu! Za dzien spoznienia wysylaja na ciebie windykacje grozac nie wiadomo czym, a kiedy juz sie na nich wystarczajaco wkurzysz od miesiaca proboje skasowac konto bezskutecznie

radsat
Opinia
radsat

Mnie dali 5000 PLN na 36 miesięcy z ratą 299 PLN na m c i wszystko odbyło się szybko tylko mają strasznie dużą prowizję ponad 100%!!!

aktuelnosti
Opinia
aktuelnosti

Mnie osobiscie oferta nie powala. Moze i jest uczciwie, ale cennik pozostawia sporo do zyczenia.

andrzejtrojanowski
Opinia
andrzejtrojanowski

Banda oszustów! Nie dość, że kasa po kilku dniach na koncie to naliczają koszty nie od dnia wypłaty a od dnia złozenia wniosku

www771
Opinia
www771

Przede wszystkim sa uczciwi. Na rynku chwilowek sporo oszustow ostatnio i firm, ktore kombinuja z umowami. W Via smsie daja opcje przedluzenia okresu splaty i nie ma kruczkow jakichs. Dla mnie na plus.

jlz
Opinia
jlz

Polecam

agnieszka.kumor
Opinia
agnieszka.kumor

Super uczciwie.

corsez
Opinia
corsez

OK

k-yoana
Opinia
k-yoana

super szybko i za darmo!

mediareil
Opinia
mediareil

ka powiem tyle najlepsza firma jaka znam nie mam migdy zadnego problemu jesli.potrzebuje gotowki firma godna polecenia i zaufania i potrafia zadbac o klienta

danher
Opinia
danher

Niezawodni. Niezastąpieni. Najlepsi!

agabond
Opinia
agabond

Bardzo przyjazna pożyczka. spośród wielu jest chyba najlepszą firmą. Brałem drugi raz i znów bez jaj ! ????

virlandia
Opinia
virlandia

Zdecydowanıe numer jeden!

exists
Opinia
exists

bardzo dobra firma. pierwszy raz bralam u nich pożyczkę więc była bez dodatkowych kosztów ale uratowali mnie w trudnej sytuacji finansowej. dobra współpraca, konkretnie, szybko i bez problemów

ryszprange
Opinia
ryszprange

Firma jakich mało i to w tym pozytywnym sensie.

amk.olsen
Opinia
amk.olsen

Jestem mile zaskoczony. Wniosek, krótki tel od Pana, decyzja natychmiastowa i w ciągu minuty 2 tys. na koncie, 45 dni na spłatę, 0 zł koszt pożyczki. Super!!!

pebrd
Opinia
pebrd

są ok

rule
Opinia
rule

splaciłem 4 pożyczki,dzis starałem sie o kolejna otrzymałem odmowe w biurze obslugi klienta powiedziano mi ze automat decyduje o przyznaniu pożyczki i nie udziela mi informacji dlaczego byla odmowa

baracoode
Opinia
baracoode

Pozyczka pozabankowa godna polecenia . Korzystałam jak byłam w trudnej sytuacji . Skorzystałam również z refinansowania .

pavan_pleasant
Opinia
pavan_pleasant

jest ok

ikari
Opinia
ikari

Wzięliśmy z żoną 750zl po paru dniach już 1100zl to jest zwykle oszustwo ta sprawa się zajmie urzad ochrony konkurencji

picard
Opinia
picard

Pieniądze w kilka minut były takze jest ok

eldruk
Opinia
eldruk

Błyskawiczna odpowiedz, cenowo oferta wypada nienajgorzej na tle konkurencji, osoby pracujące w firmie bardzo sympatyczne!

czynsze
Opinia
czynsze

Blyskawiczne zaksiegowanie splaty pozyczki,udzielenie jesli wszystko jest ok blyskawiczne wraz z wplywem srodkow na koncie .Jedyny minus to to ,ze nastepna pozyczke mozna uzyskac dopiero nastepnego dnia.Ogolnie wszystko jak najbardziej ok.goraco polecam w razie potrzeby!!!

mw.bialystok
Opinia
mw.bialystok

Z usmiechem na ustach po chwilówkę?

twoj_sen
Opinia
twoj_sen

Będę zgłaszać sprawę do RF proszę zróbcie to samo, tak być nie może, musimy ukrócić ich złodziejskie działania. To jest bogacenie się kosztem. Najpierw napiszcie reklamację na info@Via sms.pl żeby mieć podkładkę do rzecznika, ja im nie odpuszczę a ze wsparciem grupy łatwiej ????

m.mielus
Opinia
m.mielus

Super. Dla mnie firma zdecydowanie zasługuje na wyższe miejsce w rankingu bo te wszytskie formy z czolowki powinny sie u nich szkolic. Tak milej obslugi nie ma w zadnej firmie.

mini02
Opinia
mini02

Przed tymi oszustami nie dość że naliczaja absurdalne procenty to dodatkowe problemy są ze spłatą pożyczki. Wpłaciłem jednego dnia zostało to zaksięgowane drugiego i do tego czasu znowu jakieś odsetki naliczyli. Koło się zamyka bo choć by się chciało na czas spłacić to i tak ponosi się dodatkowe koszty. To OSZUSTWO NAD OSZUSYWAMI!!!!

zo.katowice
Opinia
zo.katowice

juz 3 razy u nich pożyczałem bo sa najlepsi

pankdot
Opinia
pankdot

chyba najlepsza ze wszystkich firm pożyczkowych- i to już od lat.

sir_alex
Opinia
sir_alex

W Via smsie miesiąc temu wziełam pierwszą pożyczkę, 1500 zł, zero kosztów i termin spłaty 45 dni. i muszę przyznać, ze ta oferta jest bardzo korzystna dla wszystkich szukających czegoś na szybko i bez wysokich kosztów. oczywiście kolejna pozyczka to już koszty ale nie są takie złe z tego co wyczytałam

siwyms84
Opinia
siwyms84

To chyba jakieś oszustwo. Chciałam skorzystać z oferty darmowej pożyczki – odmówiono, mimo bardzo dobrego wyniku w BIK, umowy o pracę itd. W konkurencyjnej firmie otrzymałam pożyczkę bez problemu.

kracie
Opinia
kracie

Jak najbardziej polecam – pożyczkę otrzymałem bez zbędnych formalności, praktycznie dzień po pozytywnej weryfikacji wniosku, którego wypełnienie zajęło mi kilkanaście minut, polecam.

gregor.sz
Opinia
gregor.sz

Co tu duzo gadać. Dobra, uczciwa firma.

barahir
Opinia
barahir

Dziękuję bardzo i jeszcze raz polecam wszystkim tą firmę.

woin
Opinia
woin

Jest przyzwoicie. Jasne, że są lepsze oferty, z lepszym cennikiem, ale niestety- tam odmówiono mi pożyczki.

ochlapusik
Opinia
ochlapusik

To jest prawda straszą Policja prokuratorem chorzy ludzie.. a od straszenia to są duchy… nie polecam tej śmiesznej firmy Via sms ..Kupili komentarze i myślą że są super Naciagacze

wiw.krosno
Opinia
wiw.krosno

Szybko, bez zbędnych formalności, pieniądze w 10 min, szybki kontakt z obsługą. Polecam!

dobrzynska
Opinia
dobrzynska

Rewelacja. Szybko a na tym zalezalo mi najbardziej. To byla moja pierwsza pozyczka wiec byla gratis. Splacilem na czas. Super. polecam serdecznie.

dymek
Opinia
dymek

Wzięłam kolejny raz w Via smsie pożyczkę. Umowa jest dobra. Trzeba tylko spłacać w terminie.

s_lewicka
Opinia
s_lewicka

polecam

sasha
Opinia
sasha

ZGADZAM SIĘ FIRMA JEST DO BANI NAJGORSZA JAK JEST NA RYNKU.

lesiu
Opinia
lesiu

czemu prokuratura jeszcze się nimi nie zajela

ikrze
Opinia
ikrze

Pierwszą pożyczkę oddałem bez problemu. Z drugą było gorzej ale firma zgodziła się poczekać dodatkowy miesiąc więc spoko. Polecam.

sygma
Opinia
sygma

Świetna oferta!

roman.lewandowski
Opinia
roman.lewandowski

no firma Via sms jest bardzo ok! szybko, długi okres spłaty i wygoda!

r.antczak
Opinia
r.antczak

Działa ????

technex
Opinia
technex

Najtaniej i najlepiej

seth
Opinia
seth

Potwierdzam- pożyczka faktycznie jest darmowa! 800 ZŁ pożyczyłem i 800 zł oddałem po 30 dniach!

jajco72
Opinia
jajco72

Ekspertem nie jestem w dziedzinie pożyczek jednak moim skromnym zdaniem ma ona bardzo dobrą ofertę jak na tak minimalną ilość formalności jaką trzeba tam złożyć. Całą pożyczkę można rozłożyć na 36 miesięcy jeżeli mamy taką potrzebę. U mnie wystarczyło 9 miesięcy jednak fajnie, że jest taka możliwość.

janu.in
Opinia
janu.in

a może przyznaja 1200 zł bo kto nie bylby wstanie splacic 2000 zl? Bo np. ma zarobki rzedu 3000 zl miesiecznie? Sorry- ale wysokosc przyznawanej kwoty nie zawsze jest maxymalna jak sie nie ma wystarczajaco wysokich zarobkow- to tez trzeba wziac pod uwage!

office.centrum
Opinia
office.centrum

Najgorsze karaluchy ze wszystkich chwilówek

rajner
Opinia
rajner

Pierwsza pożyczka darmowa- to się chwali.

sawek
Opinia
sawek

Via sms to był na prawdę dobry wybór. Ja byłem mega zadowolony z ich usług. Jeżeli zastanawiacie się nad pożyczką u nich to bez obaw możecie ją brać.

iat
Opinia
iat

Via sms jest rzetelna firma godna polecenia.

colld
Opinia
colld

A to ich wina czy jakiegoś systemu, który tak pokazuje? Pytam bo nie wiem. Ja się nigdy z czymś takim nie spotkałem, ale skoro Ty tak miałeś to chciałbym wiedzieć jak to działa.

kasia_515
Opinia
kasia_515

dla mnie szok- firma bajka. tak szybko kasy na koncie to sie nie spodziewałem.

imsek
Opinia
imsek

Miałam nieszczególne doswiadczenia z konkurencyjnymi chwilowkami ale znajpmy mi polecil Via smsa i jestem zadowolona. pewnie ze lepiej nie pozyczac ale czasem po prostu nie ma wyjscia.

bkwiek
Opinia
bkwiek

Warunki były takie jak ustalone w umowie, nie mam na co narzekać. Jest OK.

pmendel
Opinia
pmendel

najlepsza oferta na rynku. firma super uczciwa. polecam!!!

artkaska
Opinia
artkaska

Cudowna obsługa, szybki przelew. Kasa na już! Polecam

mrozowic
Opinia
mrozowic

Via sms to najlepszy dowód na to, że chwilówek nie należy się bać. Super firma!

w3master
Opinia
w3master

Bardzo kiepska oferta, kiepskie promocje

baptysta
Opinia
baptysta

Cennik pozostawia trochę do zyczenia. Po pierwsze pierwsza udzielona pozyczka zawsze jest niższ niż ta o ktora wnioskujemy po drugie- kolejne pożyczki sa drogie.

drukarnia.gama
Opinia
drukarnia.gama

Bardzo dobra chwilowka. Wzialem drugi raz 800. Szybko i bez problemu. Polecam.

vesuvio
Opinia
vesuvio

Zdecydowałem sie na pożyczkę w Via smsu przez wzgląd na 45 dniowy okres spłaty pożyczki! Firma okazała sie uczciwa a cennik bardzo przystępny!

tobisek
Opinia
tobisek

Co dla mnie najważniejsze, pożyczka była ww 100% darmowa. Prosty wniosek, mała zbieranych informacji, a to wszystko online. Czego chcieć więcej! ???? Polecam

almatex
Opinia
almatex

super szybko

darekms
Opinia
darekms

Mam dokładnie takie same odczucia. Super firma! Też ją zawsze wszystkim polecam.

angelliu
Opinia
angelliu

Krzysztof-piatek-wywiad-po-transferze-do-ac–piatek-wywiad-po-transferze-do-ac-milan

kol
Opinia
kol

Super firma, do tego maja czeste promocje i ulepszaja oferte z chwili na chwile. a jeszcze teraz 6000 zl za darmo. WOW!

rphair
Opinia
rphair

900 zł od ręki, na koncie w pół godziny.

fort
Opinia
fort

Ktoś wie jak jest z tymi agentami? Czy rzeczywiście trzeba się z nimi spotykać czy obejdzie się bez ?

xyron
Opinia
xyron

Via sms jest serio extra. Szybko i bez zbednych pytań,

aikmail
Opinia
aikmail

dobra oferta

adek124
Opinia
adek124

firma bardzo uczciwa, wsyztskie warunki jasne i czytelnie przedstawione.

zss_opole
Opinia
zss_opole

uwaga jedno wielkie oszustwo przelewy rejestracyjne po kilka razy potem nikt nic nie nie ,jedno wielkie naciaganie ludzi odradzam

nz.olsztyn
Opinia
nz.olsztyn

jak dla mnie extrportfel to najciekawsza oferta na rynku pod względem wysokości pierwszej pożyczki jak i wydłużonego okresu spłaty .

ama1
Opinia
ama1

Ludzie sprawdzani są na maxa we wszystkich bazach! Takie maglowanie, jak w żadnej innej firmie.

zamosc_ecu
Opinia
zamosc_ecu

Można im zaufać bo to bardzo uczciwa firma, a do tego maja spoko cennik.

p.handerek
Opinia
p.handerek

Jak się jest dobrym klientem, który pożycza i oddaje kasę na czas to i oni są spoko… Jak deklarujesz, że kasę oddasz w danym momencie i tego nie zrobisz, to nie postępujesz spoko wobec firmy to i oni nie postępuja spoko wobec Ciebie. Proste! Nie chodzi o to, że chce ich jakoś bardzo bronić- ale ludzie czasami oczekują Bog wie czego od firm pozyczkowych, że jak nie oddasz im kasy na czas, bo nie masz, to pani na infolinii stwierdzi, że rozumie Twoj bol i umorzy Ci dług? Tak to nie działa. NIGDZIE.

malutka4
Opinia
malutka4

Witam jakieś oszustwo. 24 akceptacja wniosku i pożyczki. Dziś mamy 1 Listopada i pieniędzy nie ma. Dzwoniąc dowiadujemy się o awarii. A konsultanci mówią iż być może będzie przelew za kilka dni !!! A na umowie i na stronie termin spłaty 24… za miesiąc.

joanna.rykowska
Opinia
joanna.rykowska

Totalna petarda! Firma, której dałbym 11/10! Nie ma się do czego przyczepić bo już taniej niz za darmo sie nie da. kolejne pożyczki najtańsze na rynku. pieniadze na koncie po ok. godzinie! Pożyczkodawcy patrzcie i się uczcie!!!

jureksko
Opinia
jureksko

Ich cennik wygrywa.

kadzielawa
Opinia
kadzielawa

Firma uczciwa. Nie robią żadnych problemów. Nie sprawdzają bik i dają pożyczkę nawet osobom zadłużonym.

pejot0
Opinia
pejot0

Dla mnie ok polecam

cjz
Opinia
cjz

cenowo jest dobrze. Szybko i uczciwie.

minimax
Opinia
minimax

Dla stałych klientów są owszem i bardzo mili, ale w tzw „poślizgu” pani z windykacji traktuje klienta jak dziecko w szkole. Opryskliwa, nietaktowna. Korzystajcie z innych firm, które potrafią przeprowadzać rozmowy na poziomie.

sekretariat.sowkam
Opinia
sekretariat.sowkam

Jak każda chwilówka pierwsza za darmo i to jest fajne , ale kolejne jak za zboże.

au
Opinia
au

Doprawdy, bawią mnie te komentarze. 3 razy brałam już w Via sms pozyczkę, raz 1000zł, dwa razy 2000zł, spłaciłam wszystko i już. Wszystkie koszty podane były w umowie… Czytac!

jduree7086
Opinia
jduree7086

Krzysztof-piatek-wywiad-po-transferze-do-ac–piatek-wywiad-po-transferze-do-ac-milan

jaj
Opinia
jaj

Niestety muszę ze zdumieniem stwierdzić, że pomimo w większości pozytywnych komentarzy firma nie jest do końca poważna… Złożyłem wniosek o pierwszą pożyczkę na 1000zł. Historia w BIK ok,wszystkie pożyczki spłacane na czas,stały dochód itd. Zadzwoniono do mnie z informacją,że dostanę pożyczkę pod warunkiem,że przęśle skan dowodu osobistego i wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy. O ile wyciąg jeszcze rozumiem,to wymaganie ode mnie skanu dowodu uważam za przesadę, zwłaszcza,że na swojej stronie informują,że w niektórych przypadkach wymagany jest wyciąg. Żadnej wzmianki o skanie dowodu. Z racji tego,że poczułem się nieco urażony takim potraktowaniem, odmówiłem przesłania skanu dowodu, bo nie mam…

radziwillowicz
Opinia
radziwillowicz

W trakcie remontu okazało się że wymiany wymaga jeszcze piec ???? 4 tysiące złotych których oczywiście nie miałam, zima także absolutnie czekać nie można. W Via sms mnie poratowali, dzień po wypełnieniu wniosku już miałam pieniądze. Dłużej czekałam na piec który zamówiony za pobraniem miał być w 24 godziny.

brasilia
Opinia
brasilia

Nie rozumiem frustratów, którzy nie dostali pożyczki i postanowili rzucać mięchem i wypowiadać sie negatywnie na temat pożyczki. Sorry ale pożyczki nie są dla wszytskich, trzeba spełnić jakieś kryteria bo nikt nam kasy nie pożyczy jeśli nie będziemy w stanie oddać- a do tego muszą byc jakieś przesłanki, zatem jeśli odmówiono wam przyznania pożyczki to zamiast na forum pisać bzdury próbujcie u cioci! A jeśli chodzi o firme CreditStar to ja mam z nią same dobre doświadczenia; Szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności. Polecam.

sotw
Opinia
sotw

Oferta megablast! Szybko i tanio- zestawienie idealne!

zoz-gm
Opinia
zoz-gm

super pozyczka. Jeśli jesteś klientem Via sms to co jakiś czas dostajesz rabat. Ja mam już 50% rabatu.Solidna Firma. Pozdrawiam serdecznie

olazbikowska
Opinia
olazbikowska

bardzo uczciwie i solidnie

kmplus
Opinia
kmplus

oferta cenowo jest bezkonkurencyjna. Nie ma prpblemów z obsługa i z przyznaniem pozyczki. Świetna oferta.

sleuth
Opinia
sleuth

Jesli konultnt nie wie co to jet RSO to znaczy ze nie jest to fachowa obsługa i zachodzi podejrznie naciągania klieów pod pozorem pomocy ale rzeczywistosc jest innai należy sie mieć na baczności by z nimi podobnie jak z providentem ni podpisywac żadnych dokumntów. To jest firma ktora dorabia sie na wpadkach finansoych ludi aszzgólnie tych ktorzy sami nie potrafia sie obronic ani ich nie stac na koszty postepowania sądowego. Jestem zwolennkiem glasnosti i jesli coś nie jest dla mnie jasne to trzymam sie od tego z daleka. Jesli mam polecac chwilówki to sprawdzone jak np. wonga, kredito24. U nich…

kuligtom
Opinia
kuligtom

Szybka gorowka moglaby sie nazywac BLYSKAWICZNA KASA rownie dobrze;D Pieniadze sa na koncie w ciagu doslownie kilku minut! POLECAM

krystyna.muszynska
Opinia
krystyna.muszynska

To moje drugie podejście do chwilówek. Podejście pierwsze nie było zbyt udane i lekko się zraziłem ale kolega polecił mi pożyczke w Via sms i dzięki temu wiem, że nie wszystkie firmy pożyczkowe to oszuści i wyłudzacze. Credotstar to bardzo uczciwa firma.

johannac
Opinia
johannac

Obsługa niemiła, zarozumiała i nie możną się dogadać

ad_dand
Opinia
ad_dand

Superancka oferta. MEGA MEGA MEGA dobre warunki.

stolarska
Opinia
stolarska

Kwota pożyczki nie dla wszystkich banków.

kgcssma
Opinia
kgcssma

Zaproponowano mi pożyczkę w takiej kwocie jakiej potrzebowałem, warunki w mojej oponi są uczciwe. Wiadomo- firma musi zarobić, ale nie jest to rozbój w biały dzień jak u cconiektórych.

instytut_kadr
Opinia
instytut_kadr

poza tym pierwsza pozyczka gratis!

a3a
Opinia
a3a

dokładnie mam to samo, Od pół roku co jakiś czas próbuje i jest dosłownie taka sama odpowiedź. Ostatnio zmieniałam dane i przesłałam im skan dowodu. W odpowiedzi podziękowali za dokument, potwierdzili zmiana danych i zachęcili do złożenia wniosku ! Stwierdziłam że sprawdzę czy mogę uzyskać pożyczkę. Jakoś specjalnie ie byłam zdziwiona gdy po raz setny pojawiła się informacja że nie mogą mi udzielić pożyczki

monika_suska
Opinia
monika_suska

oferta super i nie oszukuja i dzialaja sprwanie wiec full zestaw

hwal
Opinia
hwal

Miód malina. Super firma.

coner
Opinia
coner

800 zl to jednak nie 500 zl

qmg
Opinia
qmg

W Via smsie miesiąc temu wziełam pierwszą pożyczkę, 1500 zł, zero kosztów i termin spłaty 45 dni. i muszę przyznać, ze ta oferta jest bardzo korzystna dla wszystkich szukających czegoś na szybko i bez wysokich kosztów. oczywiście kolejna pozyczka to już koszty ale nie są takie złe z tego co wyczytałam

lodziana
Opinia
lodziana

Nie polecam nie udzielają żadnych pożyczek, są oszustami nie mają środków, wzbogacają się na opłatach 1 grosz, wyłudzają i z tego żyją takie bankruty powinny iść na żebranie na ulice, co do pracownika Anny S.popieram miałam do czynienia z tym prymitywem to inwektyw społeczny, trzymać się z daleka

dabkon
Opinia
dabkon

Pożyczałem od nich kasiore jak jeszcze maksymalną kwotą było 1700 zł i nie było problemów z przyznaniem maksymalnej kwoty więc podejrzewam, że i 2100 będą przyznawali chętnie!

chomicka
Opinia
chomicka

Wszystko poszło superłatwo, ale szkoda że nie mogłem od razu pożyczyć pełnej kwoty. Nie miałem problemów ze spłatą, więc obyło się bez problemów.

pistolero
Opinia
pistolero

Jest całkiem nieźle.

marek_janas
Opinia
marek_janas

Bardzo Szybko otrzymałam pożyczkę.Bardzo miła obsługa przez telefon.Szybki przelew na konto.Polecam firma godna uwagi.

pktgdynia
Opinia
pktgdynia

najlepsza oferta na rynku. firma super uczciwa. polecam!!!

zbiro2004
Opinia
zbiro2004

Trochę szkoda, że maksymalna kwota dostępna dopiero od drugiej pożyczki. No ale w sumie łatwiej było spłacić na czas. Niezła oferta, mogę polecić.

natasza30
Opinia
natasza30

A jaki argument tego ,ze nie polecasz ?Bo widzisz ja polecam , bo uważam ,ze firma jest godna poleceniai przede wszystkim uczciwa ????

bwrobel
Opinia
bwrobel

Jestem bardzo zadowolona. Szybka weryfikacja. Dostałam pożyczkę mimo że jestem na zasiłku macierzyńskim i mam kredyty. Godny polecenia.

tucholska
Opinia
tucholska

Jak się rejestrujesz na tysiącu porównywarek, to co się dziwisz? Żadna firma pożyczkowa nie sprzedaje Twoich danych bez wiedzy, ale tak to jest, jak się jest analfabetą i nie potrafi czytać…

bicom
Opinia
bicom

OSZUSCI I ZLODZIEJE!!! Nıkomu nie polecam. Zbieraja dane i tyle a wcale pieniedzy nie pozyczaja!

maryla05
Opinia
maryla05

Polecam, bardzo szybko, sprawnie i na pewno profesjonalnie. Śmiało możecie skorzystać jesli brakuje Wam gotówki na świeta.

remmah
Opinia
remmah

Pozyczka mistrzow! POLECAM WSZYSTKIM! Lepiej nie ma nigdzie!

k.sak
Opinia
k.sak

wszystko sprawnie .koszty przedłuzenia i opcja przedłuzenia bardzo korzystne.

wilenska.art
Opinia
wilenska.art

faktycznie jest tanio

a.tuchowski
Opinia
a.tuchowski

Brałam tam kilka razy pożyczkę i nigdy się nie zawiodłam. Mają dogodne dla mnie warunki kredytowania. Wracam tam bo pożyczka mi się dobrze sprawdza i nigdy nie miałam problemów ze spłatą.

jkupiec
Opinia
jkupiec

Jak dla mnie oferta bardzo dobra. Świetna obsługa, szybka wypłata pieniędzy na konto- rozumieją, że osobom, które aplikują o chwilówkę zazwyczaj bardzo zależy na czasie.

anuszka2
Opinia
anuszka2

Wszystko w porządku – zaciągnąłem w tym miejscu pożyczkę bez najmniejszego problemu, załatwienie formalności zajęło mi kilkanaście minut.

soswmielec
Opinia
soswmielec

pożyczka wcale nie taka super. Jeśli chodzi o pierwszą darmową pozyczkę to nie jest ona wcale darmowa- bo jak się okazuje- mieli moje dane osobowe i niestety pożyczka u nich mi nie przysługowała za darmo. SŁABO. Dodam, że wcześniej korzystałam tylko raz z usług firm pożyczkowych i to nie był Via sms- czyli druga firma tej samej grupy.

e.mergl
Opinia
e.mergl

ja jestem bardzo zadowolona z pożyczki w Via smsu – szybko i bardzo dogodny termin spłaty! a to się liczy!

skarzy
Opinia
skarzy

Nie mogę sie nadziwic jak to jest:) Firma im pozycza i co? umowy nie potrafia przeczytać ? Myslą że ktos im podaruje prezent? ja tam w Via smsie dośc dużo pozyczyłam. Własnie kolejny raz i nie widzę niczego podpadajacego w umowie. Po prostu trzeba spłacać i tyle

alstrup
Opinia
alstrup

Szybka pożyczka bez zbędnych formalności to prawdziwa rzadkość. Tymczasem, w Via sms wypełnienie wniosku zajęło mi maksymalnie 15 minut, a został on zweryfikowany w dniu jego złożenia. Jak dla mnie, bomba…

j.wlosik
Opinia
j.wlosik

Klientką Via sms jestem od trzech lat i pomimo dwóch moich wpadek z płatnościami, firma wygenerowała dla mnie dodatkowy harmonogram spłat ratalnych i co najważniejsze, nie odmawiają mi dalszych pożyczek, choć już biorę w mniejszych kwotach, tak abym rzeczywiście była w stanie je spłacić po 30 dniach. Polecam te firmę.

dzugajan
Opinia
dzugajan

Dobre warunki pożyczki i szybki kontakt.

ibm_bydgoszcz
Opinia
ibm_bydgoszcz

Przez dwa lata nigdzie nie byłam więc gdy zaproponowano mi w zimie wypad na narty postanowiłam pożyczyć kasę i pojechać by troszkę się odstresować. Bardzo szybko zadziałali dzięki czemu mogłam wyjechać. Jak dla mnie to świetna pożyczka

giw
Opinia
giw

Nie polecam czekam na przelew juz 2 dzien

eltersc
Opinia
eltersc

I oby takich firm było jak najwięcej! Bardzo uczciwi i z super podejściem do klienta! Polecam!

tenet
Opinia
tenet

45 dni a nie 30 to jednak jest to!

devito007
Opinia
devito007

Czadzik. Szybko i bez zbędnych pytań i formalności.

arrow0
Opinia
arrow0

Tylko co to za weryfikacja, skoro pożyczka została udzielona na fałszywe dane?

s.laskownicki
Opinia
s.laskownicki

Omijać firmę z daleka pożyczone 4 tyś do oddania 13 tyś spóźnisz się zapłatą raty już masz typa pod drzwiami który wyzywa od oszusta dłużnika złodzieja. Cały czas ściga ich prokuratura.

caliste
Opinia
caliste

nie wiem , ja tam miałam pozytywną weryfikacje BIG i BIK . I dostałam pożyczkę . a na weryfikacje czekałam dosyć krótko . Na pieniądze zresztą też . Dlatgo ja z Via sms jestem zadowolona

p.handlowy
Opinia
p.handlowy

Oferta raczej mnie nie powala. Jest drogo, a firma zatrudnia niekompetentnych ludzi, którzy okazali się być dla mnie dużym rozczarowaniem.

krzyzows
Opinia
krzyzows

Spóźniłem się jeden dzień w spłacie pożyczki naliczyli mi odsetki w wysokości 30% po refinansowaniu suma do zapłaty wzrosła do 44% z tego czego pożyczyłem, jest to lichwa żerująca na zdesperowanych w społeczeństwie szczerze odradzam każdemu

kamikadze
Opinia
kamikadze

Firma sprawdzona i rzetelna! polecam bo warto u nich brać pożyczkę

heikki.hallantie
Opinia
heikki.hallantie

Pieniądze bardzo szybko na koncie tak samo jak i sama weryfikacja. To moja pierwsza chwilówka w tej firmie jak i w ogóle. Dlatego nei musze płacić żądnych odsetek tylko tyle ile pożyczyłem.

k.tomaszewicz
Opinia
k.tomaszewicz

Wziełam, prztestowałam – jestem zadowolona ???? Polecam.

skrzelinski
Opinia
skrzelinski

Nigdzie na początkowym etapie nie jest podana informacja, o takiej konieczności. NIE POLECAM!

jerzy.golowanow
Opinia
jerzy.golowanow

To chyba jedyna firma na rynku o tak pozytywnym wydzwięku. Są bardzo prawdziwi, zajmują się nie tylko udzielaniem pożyczek ale również mocno działają na polu charytatywnym. Warto podjąć z nimi współpracę.

burna13
Opinia
burna13

Jeśli chodzi o obsługę, to nie mogę powiedzieć złego słowa. Szybkość rozpatrzenia wniosku? Ekspresowa. Zasady na jakich udzielane są pożyczki? Naprawdę dobre – oprocentowanie niewysokie, raty dostosowane do moich potrzeb. Szczerze polecam!

kokoszki
Opinia
kokoszki

Nie za bardzo lubię pożyczać pieniądze, ale tym razem były naprawdę potrzebne. Wnuk znalazł ofertę, a ja podjąłem dobrą decyzję.

krzysztof.cabaj
Opinia
krzysztof.cabaj

Sporo osob z mojego otoczenia bralo lub ma pozyczke w Via sms, opinie wszystko podobne, lepiej brac w Via sms niz w banku, warunki do przyjęcia, firma spoko, zadnych oszustw, uczciwie wszystko zalatwione.

go-l
Opinia
go-l

POLECAM KAŻDEMU!

ruclakm
Opinia
ruclakm

Bardzo kiepska oferta, kiepskie promocje

krzysztof.jedrzejewski
Opinia
krzysztof.jedrzejewski

Minimum formalności, wysokie kwoty pożyczek i zero problemów ze strony firmy.

krystyna.zaleska
Opinia
krystyna.zaleska

Nie raz, nie dwa brałam u nich pożyczkę i zawsze byłam z niej zadowolona. Można ją bardzo szybko otrzymać i dostosować spłatę do własnych potrzeb. Uważam, że jest to bardzo fajna opcja.

www.zarzad
Opinia
www.zarzad

Super oferta. Mnie kupili, brawo! Dzięki

szonia
Opinia
szonia

Jest darmowa pożyczka? No jest! No to i ja jestem na TAK!

blachu
Opinia
blachu

Po za tym przystawalnością również przebija konkurencję. POLECAM!

coodyukwa.net
Opinia
coodyukwa.net

opcja z pozyczka w srode tez jest super

detex
Opinia
detex

Miałem już trochę pożyczek i nie wiedziałem, gdzie wnioskować, żeby dostać jeszcze jedną. Via sms mi pomógł, bo szybko znaleźli dla mnie dobrą chwilówkę

grzegorz.kuberski
Opinia
grzegorz.kuberski

Nigdy nie sądziłam, że pożyczka będzie mi potrzebna- a jednak. Jak to w zyciu bywa- nieszczęścia chodzą parami. Najpierw wypadek i potrzebna kasa na naprawę samochodu, po tym utrata pracy- i niby tylko miesiąc przestoju bez roboty, a kasa się skończyła- bo rachunki trzeba płacić, czynsz itd tak samo. No i pożyczka była potrzebna- ale okazało się to „pozytywne” doświadczenie. Powiem tak- nie ma się co bać pozyczek. Potrzebujesz? Bierzesz. Ale pod warunkiem, ze wiesz, że bedziesz mial z czego oddac. Proste.

katarzynaewik
Opinia
katarzynaewik

Czy jest na sali ktos kto jeszcze nie zna najlepszej firmy pożyczkowej na rynku? Via sms to firma godna zaufania, zatrudniają bardzo kultularnych liudzi, świetnie ich szkolą, więc pozniej nie ma problemów typu pracownik wprowadzil klienta w błąd. Umowa jest czytelna, a wszytskie warunki sa jasne. Cały proces wnioskowania i przelewy odbywają się bezproblemowo i bardzo szybko. Bardzo polecam.

helpus
Opinia
helpus

Trochę szkoda, że maksymalna kwota dostępna dopiero od drugiej pożyczki. No ale w sumie łatwiej było spłacić na czas. Niezła oferta, mogę polecić.

emulek
Opinia
emulek

Polecam, pożyczka udzielona, obsługa bardzo miła.

fizyka_korepetycje
Opinia
fizyka_korepetycje

Odrzucili wniosek,niepodali przyczyn,analizowali wniosek 2 dni,niemoznosc do zlozenia kolejnego wniosku.Po prostu zalosne

pentacom
Opinia
pentacom

wnioskowalem o 1200 zl i pozyczka w takiej kwocie otrzymalem, pozyczka byla darmowa wiec czego chcec wiecej:)

iskra
Opinia
iskra

Oferta już sprawdzona. W firmie pożyczkę brałam już dwa razy i zarówno za pierwszy jak i za drugim razem było szybko i bezproblemowo. Obsługa miła. Pierwsza pożyczka za free, kolejne korzystne cenowo. Polecam!

kdro
Opinia
kdro

Najlepsi z najlepszych- niestety profesjonalizm nie jest darmowy.

juwentur
Opinia
juwentur

Oszusty i złodziejaszki!

mikel231
Opinia
mikel231

Jedyna chwilowka w ktorej odmowiono mi pozyczki. Odradzam.

herbatka10
Opinia
herbatka10

Jedna z najbardziej profesjonalnych firm z jakimi miałem do czynienia.

kobrebski
Opinia
kobrebski

bardzo rozczarowany

datagirl
Opinia
datagirl

Ciesze sie, że udało mi się podjąc sluszną decyzje i zdecydowałem sie właśnie na CreditStar bo to swietna firma- jak czytam opowiastek o nieuczciwych praktykach to az wierzyc mi sie nie chce ze jest az taka roznica miedzy Credistar a firmami z czolowki rankingow, na korzysc credistar oczywiscie

zs_wysockomale
Opinia
zs_wysockomale

Pozyczka mistrzow! POLECAM WSZYSTKIM! Lepiej nie ma nigdzie!

fthgedan
Opinia
fthgedan

Prawda ja wzięłam 5 tyś 19955 zl do splatt

tomek.gliszczynski
Opinia
tomek.gliszczynski

Nie polecam!!!!!!!! polecam!!!!!!!!

marcor
Opinia
marcor

Potrzebowałem kase na auto, stare odmówiło posłuszeństwa w najgorszym momencie. Najszybciej udało mi się wsyzstko załatwić w Via sms, 10 tys zl na szybko na oświadczenie, tylko dowód osobisty jest potrzebny i juz.

mturski
Opinia
mturski

odradzam fırme Via sms Tylko czekaja na naıwne osoby ktore nıe czytaja umowy by to wykorzystac.

lukeskyw
Opinia
lukeskyw

Jest super. Szybko i uczciwie- i co ważne spoko cennik!

ard
Opinia
ard

Firma jest porządna, maja długi okres spłaty co dla mnie okazało się wybawieniem bo mogłam na spokojnie spłacić pożyczone pieniądze. Bez obaw że nie dam rady! Via sms jak najbardziej polecam!

iwona-b
Opinia
iwona-b

jest jedna z lepszych pożyczek! na prawdę polecam – jest z nimi dobry kontakt, wszystko wyjaśniają no i termin spłaty jest długi!

piccina
Opinia
piccina

Na całe szczęście nie potrzebowałem pożyczki, tylko chciałem sprawdzić firmę. No i okazało się – OSZUŚCI.

uniwer
Opinia
uniwer

Coś dla zabieganych i nie majacych czasu na porownywanie wszystkich ofert. Wypelniasz jeden wniosek i oni jakos tak to robia, ze podyslaja ci najlepsza mozliwa oferte. Nie wiem jak u innych, ale u mnie trafili idelanie, bo myslalem ze nie dostalne tyle co chcialem, a dostalem nawet dwie stuwki wiecej

gorny.rafal
Opinia
gorny.rafal

Tragiczna firma. Nigdzie nie zalegam z płatnościami a nawet mam dobrą historię pożyczkową a tu zawsze „blacha” i komunikat że o pożyczkę mogę ubiegać się ponownie po upływie 36557 dni. Hahahahahaha to jakiś żart.

bejbe777
Opinia
bejbe777

Oszuści złodzieje uciekać z daleka ja zgłosilem ich do Związku Firm Pożyczkowych i Rzecznika to złodzieje wyłudzają groszę i odmowa nie posyłajcie scanu dowodu wpisują do BIK bez powodu baby są bezczelne i prymitywy do gnoju do wideł

bond
Opinia
bond

super firma zawsze mozna polegac i szybka wyplata pieniedzy!!! Splacam pozyczki zawsze terminowo a jak niemam kasy to zawsze mozna przedluzyc. Mila obsluga i kompetentni pracownicy zawsze pomoga!!! 10/10 polecam!!!

kisala
Opinia
kisala

byłem bardzo zdziwiony jak poprosili mnie o miejsce pracy a potem pani powiedziała ze potrzebuje zaświadczenia od pracodawcy ze tam pracuje!!!! moja kolezanka z kadr której wymówiłem ze potrzebuje do banku dokumentu wystawila mi dokument i wyslalem im ten dokument. Jaki to był wstyd jak kolezanka dzien pózniej powiedziala mi ze jakas pani z Via sms finanse z jakiejs dziwnej firmy pyrala czy tam pracuje!!!!!! Nigdy więcej!!!! Wstyd na cała firmę!!!!!!!!!!!

dantes
Opinia
dantes

Pewnie nowym daja a stalym odmawiaja…

akromer
Opinia
akromer

Świetna firma udzielająca pożyczek nisko oprocentowanych, których spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat. Super robota! Jestem pewna, że nie raz skorzystam z Waszej oferty!

tadeusz.biernat
Opinia
tadeusz.biernat

Szybko i sprawnie

zosienk
Opinia
zosienk

100% tak. Mialem trzy pozyczki i pewnie skorzystam czwarty. Polecam!!

joanna.masniak
Opinia
joanna.masniak

obsluga na tip top

sitwp
Opinia
sitwp

Polecam firmę, spoko warunki, miła obsługa.

spg0902
Opinia
spg0902

Tysiac razy drozej niz w banku.Jak mozna porownywac te firmy.Wysyp troli z tej firmy.

roger16
Opinia
roger16

Brak darmowej pożyczki i wysokie koszta- nie, dziękuje. nie skorzystam!

altplgps
Opinia
altplgps

Polecam. Wszystko szybko i sprawnie.

cku
Opinia
cku

Ja także polecam Via smsa – jest to rzetelna firma, szybko działająca a weryfikacja przeprowadzana jest bez zarzutu!

borned
Opinia
borned

Witam,nie powiem bo pomogliście mi.Ale dlaczego gdy zgłaszałem ,że ostatnią ratę zapłacę z opóżnieniem z uwagi na mój wypadek za granicą ,dzwonicie codziennie.Żygać już mi się chce na wasze tel. Została ostatnia rata 333zł. spłaciłem już du żo więcej/zgodziłem się /. Nie bądżcie upierdliwi i zachłanni!!!Z pierwszą ratą wprowadziła mnie w błąd wasza konsultantka z Krakowa ,że euro do waszego banku wpłynie bez problemu i co?? miałem kłopoty. Nie dam się zastraszyć waszymi tel. Jeżeli mam opóżnienie to 4 dni wcześniej i teraz 1 mc. Mam wszystkie dokumenty do ew. sprawy w sądzie,bo nie dam sobie naliczyć odsetek za 1…

chat.mhp
Opinia
chat.mhp

Właściwie byłam pewna, że pracując na umowe o dzieło mogę zapomnieć o jakiejkolwiek pożyczce. Myliłem się – okazało się, że Via sms uwzględnia również dochó pochodzący z umów cywilnoprawnych.

kilof_re
Opinia
kilof_re

firma pomylka…splacielm pozyczke przed terminem. potrzebowalem kolejnej i odmowa….coz Vivus udzielil bez problemu. Tak sie traci klinetow

r.aksnowicz
Opinia
r.aksnowicz

Zlozylem wniosek i zostal odrzucony . W chu.. wala bo nie jestem nigdzie zadnym dluznikiem i posiadam bogata historie kredytowa bo bralem pozyczki w banku

vrg
Opinia
vrg

Jest tanio i szybko.

lekmar
Opinia
lekmar

Nieporównywalnie lepsi od konkurencji!

jgadzin
Opinia
jgadzin

Niezawodni. Nie ważne co by sie nie działo wiem, ze na nich mogę zawsze polegać.

academyofbusiness
Opinia
academyofbusiness

000 PLN za free i nic więcej dodawać nie trzeba. SUPER

donas
Opinia
donas

Szybciutko i bez kwitów

sstoma
Opinia
sstoma

Zdecydowanie nie polecam. Mijają 24 godziny od złożenia wniosku i nic. Zero kontaktu. Konkurencja załatwia to w godzinę nawet ze sprawdzeniem w BIK.

search-quality
Opinia
search-quality

Jedna z lepszych opcji- bezproblemowość to ich dewiza:D

kuli666
Opinia
kuli666

Mialam okazje wziac pozyczke w Via smsu dwa razy i za kazdym razem bez problemu i szybko dostawalam pieniadze na konto. bex xbednych formalnosci i 45 dni splaty.takze na prawde warto.

biuropiastow
Opinia
biuropiastow

Przeciez pisze w umowie ile wynosi całość kredytu i odsetki sa wyliczone to dlaczego ludzie nie patrzą ile wynisi całość

l.rychlik
Opinia
l.rychlik

Serdecznie pozdrawiam pana Krzysztofa konsultanta waszej linii. To dzięki niemu zrozumiałam panujące zasady w firmie pożyczkowej Via sms, żadne koszta mnie nie zaskoczyły, rata była dopasowana do mojego budżetu, a odsetki nie były kolosalne. Potrzebowałam jedynie zaświadczenia o zarobkach, oraz swojego dowodu osobistego. Uważam że wasz profesjonalizm świadczy o tym jak duże doświadczenie zdobyliście i cieszę się że mogłam wziąć w takiej firmie pożyczkę.

dominique
Opinia
dominique

Miałem wziąć pożyczkę w zeszlym tygodniu, ale liczyłem, że może jednak uda mi się od kumpli pożyczyć i kurde tyle z tego mam, że teraz pożyczki dają na 30 dni a nie 44 dni! A mieli taką spoko opcje!

bolann
Opinia
bolann

Obsługa na super poziomie! Inne, podobne firmy mogłyby się od Via sms sporo nauczyć. Szczególnie w kwestii obsługi klientów… Konsultanci są dobrze wyszkoleni, znają odpowiedź na każde pytanie, chętnie tłumaczą zapisy umowy. Oprocentowanie niewielkie, raty dostosowane do możliwości spłacającego.

edoslaw
Opinia
edoslaw

tez daje 5/5, nie ma co dobra firma, brałem 10 tys w Via sms i splacilem wszystko w terminie nie mialem zadnych problemow, plusy sa takie ze dostalem kase bardzo szybko na konto zależało mi na tym

arturd
Opinia
arturd

Znam Via sms i moge polecic, firma jest ok, formalnosci mało, mniej niz w bankach i nie trzeba sie tak płaszczyc, prosic i tlumaczyc, pozyczka na oswiadczenie

vola
Opinia
vola

Nie kumam tej ich dolnej granicy wieku.

emer.tlumaczenia
Opinia
emer.tlumaczenia

Jak rozpoczela się moja przygoda z CreditStar? Pamiętam to bo było to 2 maja. Niby dzień wolny od pracy, wszytsko pozamykane… ale Via sms udzielili mi pożyczki. Kasa była na moim koncie po jakiś 4-5 godzinach. POLECAM

dpaulat
Opinia
dpaulat

szybko i sprawnie 1500zl

thadeus_
Opinia
thadeus_

Jedna z lepszych ofert na rynku, za dużo pytań nie zadają, jedynie co trzeba troche czekać na ostateczny przelew środków ale i tak bardzo polecam!

pk1998
Opinia
pk1998

Mıstrzostwo! Działają mega szybko i sprawnie. Miło i przyjemnie. polecam

witeks
Opinia
witeks

Polecam!

atol
Opinia
atol

W Via smsie fajna jest szybkość załatwiania. Zajelo mi to dosłownie godzinę ???? Bez BIK dali mi 800 zł.

hub.p
Opinia
hub.p

firma bardzo uczciwa, wsyztskie warunki jasne i czytelnie przedstawione.

eutanazy
Opinia
eutanazy

Nie mają darmowej pożyczki, ale jest szybka decyzja i łatwy proces, jeśli potrzebujecie szybko pieniędzy to warto spróbować

exodermen
Opinia
exodermen

Via sms , jako pożyczkę online , bardzo polecam , warunki umowy sa przejrzyste , gotówka jest szybko na koncie i co również bardzo ważne jest to ,ze pozyczka do 1500 zł jest całkowicie za darmo .

srodziemie
Opinia
srodziemie

Bardzo polecam. Miła obsługa a na dodatek profejsoalna, potrafiła odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania.

krekot
Opinia
krekot

Szybko i bez problemów.

opti
Opinia
opti

Lepszej oferty pożyczkowej na rynku nie znajdziecie.

lukasz.debowski
Opinia
lukasz.debowski

Pierwszy raz brałam pożyczkę w takiej firmie, Via sms zasługuje na zaufanie. Obsługa jest bardzo życzliwa, traktują klienta bardzo personalnie, wyjatkowo. Są uprzejmi, konkretni. Szybkość załatwiania formalności na ogromny plus po pierwsze za jakość i za ilość, po drugie za konkretne informacje,

firemetal
Opinia
firemetal

Nie rozumiem dlaczego o firmie jest tak cicho, bo ich oferta zdecydowanie należy do najlepszych na rynku. Są uczciwi, formalności ograniczone sa do minimum- tak samo jak czas oczekwiania na pieniądze. Super!

lio1803
Opinia
lio1803

Biorąc czyjeś pieniądze, trzeba się liczyć z konsekwencjami wynikającymi z opóźnieniem w spłacie.

pego
Opinia
pego

Brałam tam kilka razy pożyczkę i nigdy się nie zawiodłam. Mają dogodne dla mnie warunki kredytowania. Wracam tam bo pożyczka mi się dobrze sprawdza i nigdy nie miałam problemów ze spłatą.

gad.kot.88
Opinia
gad.kot.88

Polecam wszystko ok!!

dariusz_c
Opinia
dariusz_c

Niezla oferta przy pierwszej pozyczce ale pozniej polecam konkurentcje

owromed
Opinia
owromed

Najlepsza z najlepszych!

irena.12
Opinia
irena.12

super

aadudek
Opinia
aadudek

Byąłam w desperackiej potrzebie więc wzięłam kredyt . Jedno opóźnienie ,wysłali pismo do pracy , spłacam regularnie już 45 rat .Znowu następna rata opóźniona i znowu non stop telefony i straszenie .Kwota pożyczki jaką wzięłam to 4 000 zł , spłaciłam już 12 510 zł !!!!!!!! pozostało do spłąty 1100 zł . Radzę uważać zanim podpiszecie umowę w tej lichwiarskiej firmie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kuzmicz
Opinia
kuzmicz

Bardzo profesjonalne udzielanie pożyczek i naprawdę expres.

pupriv
Opinia
pupriv

Fajna oferta i okres spłaty dłuższy niż u konkurencji.

cegielnia-zawada
Opinia
cegielnia-zawada

Tez tak uważam albo chcą zarabiać albo nie to pytanie firma dla osób, które stać na bankowe kredyty a tu nie przecież o to chodzi ten który może wziąć kredyt w banku nie korzysta z takich usług.

dziku
Opinia
dziku
Ocena :
     

Wczoraj zaciągnąłem w tym miejscu pożyczkę, dziś znalazła się już na moim koncie, polecam.

aiquemba
Opinia
aiquemba
Ocena :
     

Polecam, Via sms jest dobrą pożyczką, szybko są pieniądze, bez problemu udzielają pożyczkę. jest moim zdaniem jak najbardziej ok!

czarek41
Opinia
czarek41
Ocena :
     

Totalne dno dna i poniżej gówna w latrynie ! Nie wiem kogo oni zatrudniają, ale iloraz inteligencji osób mniej niż u szympansa ! Nie polecem, na rynku jest o wiele więcej profesjonalnych firm, którzy dbaja o klienta ! Chyba ktoś tam nie rozumie, że właśnie stracili klienta tylko dlatego że zatrudniają imbecyli !!! Moderatorze, opublikuj to ????

pdybel
Opinia
pdybel
Ocena :
     

Super firma. Jasne zasady. Błyskawiczna wyplata kasy!

pk-furniture
Opinia
pk-furniture
Ocena :
     

Koszty urosły o kwotę za redinansowanie.

jasieczek
Opinia
jasieczek
Ocena :
     

Polecam! Dostałam szybko kwotę o którą wnioskowałam

www.williunia13
Opinia
www.williunia13
Ocena :
     

Dzięki przedłużeniu można mieć pierwszą darmową pożyczkę przez dłuższy okres czasu, a takie są dwa nawet do 30 dni. Ja dostałam szybko i szybko mogłam spłacić. Jak będę potrzebować to napewno skorzystam jeszcze raz 😀

apolonica
Opinia
apolonica
Ocena :
     

Mam pożyczkę w via sms, którą spłacę w przyszłym miesiącu. Z uwagi na atrakcyjne oprocentowanie i warunki, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, na pewno tu wrócę (a zajdzie w wakacje, gdy będę szukać funduszy na urlop).

zjakubek
Opinia
zjakubek
Ocena :
     

oszukują mie są tacy szybcy złozylem wniosek i okolo 17,30 dostałem odpowiedz i pieniedzy nie ma.dzwonilem i dopiero łaskawie w poniedziałem i tak mnie udupili na weekend.PORAZKA

bulli23
Opinia
bulli23
Ocena :
     

Jestem rozczarowany.

tripis
Opinia
tripis
Ocena :
     

Via sms jest extra. Maja extra oferte i extra pracownikow. polecam pozyczki u nich

sc7
Opinia
sc7

czy Via sms dzwoni do klientaw celu weryfikacji?

janusz.dzieciolowski
Opinia
janusz.dzieciolowski
Ocena :
     

Przyznano mi tu jedynie 400zl, w Szybkiej Gotowce dostałem 1000 za darmo… no comments

malysa
Opinia
malysa
Ocena :
     

Ktoś tu pisze na temat nieterminowej spłaty. Jak wiesz, że nie dasz rady spłacić w terminie to zawsze pozozstaje skorzystanie z refinansowania. Poza tym sory, ale jak ktos bierze pożyczkę, to powinno się być choć trochę odpowiedzialnym. Ja do Via sms nie mam zadnych zastrzeżeń. Wg mnie jest to godna polecenia firma pożyczkowa.

bagrowski
Opinia
bagrowski
Ocena :
     

Fajna promocja świąteczna. 20% na ulicy nie leży.

hoceiw
Opinia
hoceiw
Ocena :
     

drogo, drogo, drogo. Do tego kiepska obsluga i wysokie koszta przedluzen. nie polecam.

gosc
Opinia
gosc
Ocena :
     

Superancka oferta. MEGA MEGA MEGA dobre warunki.

xrzct61
Opinia
xrzct61
Ocena :
     

nie miałam żadnych problemów ze wzieciem pozyczki tutaj. formalności łatwe do zrealizowania i całkiem szybka obsługa. jak dla mnie warunki korzystne i rozważałabym wzięcie pozyczki jeszcze kiedyś w przyszłosci jezeli zaszłaby potrzbea