Via SMS

Opis produktu Via SMS

Via Sms to jedna z bardziej znanych i jedna z najstarszych firm, wśród oferujących pożyczki przez internet. To też kolejna marka z łotewskim kapitałem na polskim rynku. Pożyczki od Via Sms w Polsce dostępne są od 2011 roku, a sama grupa Via Sms powstała w 2009 roku na Łotwie. Obecnie firma działa w kilku krajach. Oprócz Polski i Łotwy, pożyczki od Via Sms dostępne są między innymi w Czechach, Hiszpanii i Szwecji. A sama firma Via Sms Group oferuje znacznie więcej niż pożyczki krótkoterminowe. W jej ofercie są również kredyty ratalne, karty, a także produkty oszczędnościowe i inwestycyjne. Zatem, jak widać, posiada duże doświadczenie na rynku finansowym i stabilną pozycję. O tym świadczą również liczby. W 2017 roku udzieliła pożyczek o wartości ponad 97 tys. euro i odnotowała wzrost przychodów o 21 proc. A już rok po rozpoczęciu działalności w Polsce, czyli w 2012 roku, Via Sms Pl otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Symbol 2012” w kategorii „Przyjazna Pożyczka”.
Via Sms jest również współzałożycielem, a zarazem członkiem, Związku Firm Pożyczkowych. Niedawno zmienił on nazwę na Polski Związek Instytucji Pożyczkowych. Firma posiada również Certyfikat Rzetelności, który wydawany jest przy współpracy z Krajowym Rejestrem Długów. Ponadto, na jej temat znaleźć można wiele pozytywnych opinii, a grono klientów z roku na rok się powiększa.

Koszty pożyczki w Via SMS

Pierwsza pożyczka w Via Sms jest darmowa, stąd bez ponoszenia żadnych kosztów możesz cieszyć się pieniędzmi przez 30 dni. Pożyczka dla nowych klientów objęta jest promocją „Redukcja opłat”. Oznacza to tyle, że jeśli klient spełni warunki promocji, nie zapłaci za nią nic. Warunkiem jest terminowa spłata zadłużenia. Firma wykazuje się na tym polu sporą elastycznością w porównaniu z innymi firmami pożyczkowymi, które w większości nie tolerują nawet jednodniowego spóźnienia. W Via Sms możesz spóźnić się do sześciu dni. Dopiero po tym okresie naliczane są standardowe koszty. I tak, jeśli weźmiesz pożyczkę na 30 dni w kwocie 700 zł i nie spłacisz jej w terminie, ani w ciągu sześciu dni po nim, to dopiero firma naliczy koszty. Oprocentowanie wyniesie 10% w skali roku, a więc pożyczka będzie kosztowała 191,75 zł. Łączna kwota do spłaty to 891,75 zł.
Ile zapłacimy za kolejne pożyczki? Jeśli pożyczymy 2 tys. zł na okres 30 dni to pożyczka będzie kosztowała 483 zł, czyli łączna kwota do spłaty to 2483 zł. A decydując się na najdłuższy termin spłaty, 45 dni, koszty wzrosną do 499 zł, do spłaty będzie prawie, bez złotówki, 2500 zł. Różnica w kosztach pomiędzy 30 a 45 dniami nie jest duża, bo zaledwie 16 zł.
Maksymalna kwota pożyczki oferowana przez Via Sms to 4 tys. zł. Kwotę tę możesz pożyczyć na okres od 7 do 45 dni. Jeśli weźmiemy 4 tys. zł na 45 dni, to do zwrotu będzie równo 5 tys. zł, zatem łatwo policzyć, że pożyczka będzie kosztowała 1 tys. zł. Jeśli skrócimy okres spłaty o dwa tygodnie, to koszty zmaleją do kwoty 947 zł, czyli różnica 53 zł.
Stali klienci, terminowo spłacający zobowiązania, automatycznie są włączani do programu lojalnościowego i przy kolejnych pożyczkach otrzymują rabaty.


Rodzaje pożyczek w Via SMS

Via Sms oferuje typowe pożyczki krótkoterminowe z okresem spłaty do 30 dni bądź do 45 dni, ale tylko dla stałych klientów.
Pierwsza pożyczka w firmie jest darmowa. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 1500 zł. Minimalna kwota, jaką można pożyczyć to 100 złotych. Okres spłaty ustalisz na 9 do 30 dni, czyli daje tą dużą elastyczność i możliwość dopasowania dnia spłaty do wpływów na konto. Z każdą kolejną pożyczką, spłaconą terminowo, klient otrzymuje propozycję pożyczenia wyższej kwoty, i tak:
• przy drugiej pożyczce kwota wzrasta do 2000 zł,
• przy trzeciej pożyczce kwota wzrasta do 2500 zł,
• przy czwartej pożyczce kwota wzrasta do 3000 zł,
• przy piątej pożyczce kwota wzrasta do 4000 zł.
4000 zł to maksymalna kwota pożyczki od Via Sms. Ale już przy drugiej pożyczce klienci mogą zdecydować się na dłuższy okres spłaty, zaznaczając dowolną datę od 7 do 45 dni. O kolejną pożyczkę można wnioskować po siedmiu dniach od spłaty wcześniejszego zobowiązania.
Minusem oferty Via Sms jest brak opcji przedłużenia okresu spłaty. Firma nie oferuje również refinansowania pożyczki.

Via SMS oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Via SMS <<

Via SMS - Dane firmy

VIA SMS PL Sp. z o.o.

NIP8992704871
REGON021370663
KRS0000367773
Kapitał zakładowy2 305 000,00 PLN

Via SMS Dane kontaktowe

Al. Jerozolimskie 123A
00-001 Warszawa

Telefon: 22 483 53 88

Email: info@viasms.pl

WWW: www.viasms.pl

Godziny otwarcia Via SMS

Poniedziałek - Piątek: 08:00-22:00
Sobota: 08:00-18:00
Niedziela: 08:00-16:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Via SMS

Wnioskowanie o pożyczkę w Via SMS jest proste i intuicyjne. Jeśli spełniasz wymagania, możesz przejść do złożenia wniosku. Pożyczki od Via Sms skierowane są do osób, które:
• mają ukończone 20 lat i nie więcej niż 72 lata,
• posiadają stały dochód,
• polskie obywatelstwo,
• pozytywny BIK.
Firma nie akceptuje opóźnień w spłacie kredytów i pożyczek zaciągniętych w innych instytucjach finansowych. Aby złożyć wniosek, musisz zarejestrować się na stronie. Pierwszym krokiem jest zaznaczenie kwoty pożyczki i okresu spłaty, a następnie kliknięcie w 'weź pożyczkę'. Do wypełnienia czeka wniosek, w którym należy podać podstawowe dane osobowe, z dowodu, nr telefonu i mail. Należy zaznaczyć konieczne zgody i przejść dalej. W kolejnym kroku czeka na Ciebie weryfikacja. Możesz to zrobić za pomocą przelewu bądź szybciej korzystając z aplikacji Instantor. Ten drugi sposób skraca czas oczekiwania na decyzję i wypłatę pożyczki. Ale musisz wiedzieć, że firma otrzyma raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej, opracowany na podstawie transakcji z rachunku. Pozytywna bądź negatywna decyzja przyjdzie sms-em na numer telefonu podany we wniosku. Natomiast czas jaki dzieli od pożyczki na koncie, zależy od tego w jakim banku posiadasz ROR. Jeśli w: Millennium Bank, mBank, Santander, PKO BP, Pekao SA, Alior Bank, ING Bank, to pożyczka wpłynie na Twoje konto jeszcze tego samego dnia. A gdy masz konto w innym banku, niestety, ale trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość, pożyczka na koncie może być dopiero następnego dnia roboczego.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Via SMS <<

Wady i zalety pożyczki w Via SMS

Zalety:

 • pierwsza darmowa pożyczka,
 • minimum formalności,
 • prosty wniosek,
 • szybka weryfikacja za pomocą aplikacji Instantor,
 • rachunki w siedmiu bankach,
 • częste promocje,
 • rabaty dla stałych klientów,
 • różne opcje kontaktu (telefon, czat na stronie, mail),
 • długie godziny pracy od poniedziałku do piątku (do 22),
 • pracują w weekendy.

Wady:

 • niska kwota darmowej pożyczki,
 • niskie kwoty pożyczek dla stałych klientów,
 • brak opcji przedłużenia spłaty, refinansowania,
 • nie akceptują negatywnej historii kredytowej.

Via SMS Opinie


Via SMS Opinie


0 0 votes
Ocena
guest
30 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wydzial.sl
wydzial.sl
2 lat temu

E tam, piszą wszyscy że super, a u mnie pomimo spłaty w terminie i tak chcieli odsetki! że niby zwlekam ze splata a nie prawda, nie minelo 30 DNI!!!! NIE POLECAM! Oszuści!

matti.ryhanen
matti.ryhanen
2 lat temu

Zdecydowanie polecam. Szybko i bez problemów. ł

jkula
jkula
2 lat temu

Super szybko i bez zawiłości. Polecam.

adbor
adbor
2 lat temu

Obsługa infolinii jest mega pomocna, wniosek mogłem złożyć przez internet, formalności nie było za wiele. Generalnie mogę Wam polecić to miejsce.

dawidek_gdansk
dawidek_gdansk
2 lat temu

Korzystne warunki i bardzo szybkie załatwianie formalności. Wziąłem 1000 zł dosłownie w godzinę bez wyłażenia z domu ????

a.zalewska
a.zalewska
2 lat temu

Wiele czytałem na temat firmy. Zarówno opinie klientów jak i to co piszą inne portale finansowe- oferta jest zdecydowanie jedna z najlepszych na rynku! Niemal wszyscy klienci są bardzo zadowoleni, firma nie robi problemów z przyznaniem pożyczki, nie nękaja później telefonami czy smsami, nie wydzwaniaja do miejsca pracy. Wszytsko jak najbardziej spoko i te 1 miejsce w rankingach bardzo im sie należy. Polecam!

pasy
pasy
2 lat temu

Prowizja za pożyczkę jest przyzwoita. Taniej ciężko znaleźć.

dadiast
dadiast
2 lat temu

Tanio a chyba cennik jest właśnie najważniejszy, prawda? A do tego przy okazji miło i szybko! Zdecydowanie warto sie na nich zdcydować!

kwiel
kwiel
2 lat temu

Nie polecam nikomu! Za dzien spoznienia wysylaja na ciebie windykacje grozac nie wiadomo czym, a kiedy juz sie na nich wystarczajaco wkurzysz od miesiaca proboje skasowac konto bezskutecznie

radsat
radsat
2 lat temu

Mnie dali 5000 PLN na 36 miesięcy z ratą 299 PLN na m c i wszystko odbyło się szybko tylko mają strasznie dużą prowizję ponad 100%!!!

aktuelnosti
aktuelnosti
2 lat temu

Mnie osobiscie oferta nie powala. Moze i jest uczciwie, ale cennik pozostawia sporo do zyczenia.

andrzejtrojanowski
andrzejtrojanowski
2 lat temu

Banda oszustów! Nie dość, że kasa po kilku dniach na koncie to naliczają koszty nie od dnia wypłaty a od dnia złozenia wniosku

jlz
jlz
2 lat temu

Polecam

www771
www771
2 lat temu

Przede wszystkim sa uczciwi. Na rynku chwilowek sporo oszustow ostatnio i firm, ktore kombinuja z umowami. W Via smsie daja opcje przedluzenia okresu splaty i nie ma kruczkow jakichs. Dla mnie na plus.

agnieszka.kumor
agnieszka.kumor
2 lat temu

Super uczciwie.

corsez
corsez
2 lat temu

OK

k-yoana
k-yoana
2 lat temu

super szybko i za darmo!

mediareil
mediareil
2 lat temu

ka powiem tyle najlepsza firma jaka znam nie mam migdy zadnego problemu jesli.potrzebuje gotowki firma godna polecenia i zaufania i potrafia zadbac o klienta

danher
danher
2 lat temu

Niezawodni. Niezastąpieni. Najlepsi!

agabond
agabond
2 lat temu

Bardzo przyjazna pożyczka. spośród wielu jest chyba najlepszą firmą. Brałem drugi raz i znów bez jaj ! ????

virlandia
virlandia
2 lat temu

Zdecydowanıe numer jeden!

amk.olsen
amk.olsen
2 lat temu

Jestem mile zaskoczony. Wniosek, krótki tel od Pana, decyzja natychmiastowa i w ciągu minuty 2 tys. na koncie, 45 dni na spłatę, 0 zł koszt pożyczki. Super!!!

ryszprange
ryszprange
2 lat temu

Firma jakich mało i to w tym pozytywnym sensie.

exists
exists
2 lat temu

bardzo dobra firma. pierwszy raz bralam u nich pożyczkę więc była bez dodatkowych kosztów ale uratowali mnie w trudnej sytuacji finansowej. dobra współpraca, konkretnie, szybko i bez problemów

pebrd
pebrd
2 lat temu

są ok

baracoode
baracoode
2 lat temu

Pozyczka pozabankowa godna polecenia . Korzystałam jak byłam w trudnej sytuacji . Skorzystałam również z refinansowania .

rule
rule
2 lat temu

splaciłem 4 pożyczki,dzis starałem sie o kolejna otrzymałem odmowe w biurze obslugi klienta powiedziano mi ze automat decyduje o przyznaniu pożyczki i nie udziela mi informacji dlaczego byla odmowa

pavan_pleasant
pavan_pleasant
2 lat temu

jest ok

ikari
ikari
2 lat temu

Wzięliśmy z żoną 750zl po paru dniach już 1100zl to jest zwykle oszustwo ta sprawa się zajmie urzad ochrony konkurencji

czynsze
czynsze
2 lat temu

Blyskawiczne zaksiegowanie splaty pozyczki,udzielenie jesli wszystko jest ok blyskawiczne wraz z wplywem srodkow na koncie .Jedyny minus to to ,ze nastepna pozyczke mozna uzyskac dopiero nastepnego dnia.Ogolnie wszystko jak najbardziej ok.goraco polecam w razie potrzeby!!!

picard
picard
2 lat temu

Pieniądze w kilka minut były takze jest ok

eldruk
eldruk
2 lat temu

Błyskawiczna odpowiedz, cenowo oferta wypada nienajgorzej na tle konkurencji, osoby pracujące w firmie bardzo sympatyczne!

mw.bialystok
mw.bialystok
2 lat temu

Z usmiechem na ustach po chwilówkę?

twoj_sen
twoj_sen
2 lat temu

Będę zgłaszać sprawę do RF proszę zróbcie to samo, tak być nie może, musimy ukrócić ich złodziejskie działania. To jest bogacenie się kosztem. Najpierw napiszcie reklamację na info@Via sms.pl żeby mieć podkładkę do rzecznika, ja im nie odpuszczę a ze wsparciem grupy łatwiej ????

mini02
mini02
2 lat temu

Przed tymi oszustami nie dość że naliczaja absurdalne procenty to dodatkowe problemy są ze spłatą pożyczki. Wpłaciłem jednego dnia zostało to zaksięgowane drugiego i do tego czasu znowu jakieś odsetki naliczyli. Koło się zamyka bo choć by się chciało na czas spłacić to i tak ponosi się dodatkowe koszty. To OSZUSTWO NAD OSZUSYWAMI!!!!

zo.katowice
zo.katowice
2 lat temu

juz 3 razy u nich pożyczałem bo sa najlepsi

m.mielus
m.mielus
2 lat temu

Super. Dla mnie firma zdecydowanie zasługuje na wyższe miejsce w rankingu bo te wszytskie formy z czolowki powinny sie u nich szkolic. Tak milej obslugi nie ma w zadnej firmie.

siwyms84
siwyms84
2 lat temu

To chyba jakieś oszustwo. Chciałam skorzystać z oferty darmowej pożyczki – odmówiono, mimo bardzo dobrego wyniku w BIK, umowy o pracę itd. W konkurencyjnej firmie otrzymałam pożyczkę bez problemu.

pankdot
pankdot
2 lat temu

chyba najlepsza ze wszystkich firm pożyczkowych- i to już od lat.

kracie
kracie
2 lat temu

Jak najbardziej polecam – pożyczkę otrzymałem bez zbędnych formalności, praktycznie dzień po pozytywnej weryfikacji wniosku, którego wypełnienie zajęło mi kilkanaście minut, polecam.

sir_alex
sir_alex
2 lat temu

W Via smsie miesiąc temu wziełam pierwszą pożyczkę, 1500 zł, zero kosztów i termin spłaty 45 dni. i muszę przyznać, ze ta oferta jest bardzo korzystna dla wszystkich szukających czegoś na szybko i bez wysokich kosztów. oczywiście kolejna pozyczka to już koszty ale nie są takie złe z tego co wyczytałam

gregor.sz
gregor.sz
2 lat temu

Co tu duzo gadać. Dobra, uczciwa firma.

barahir
barahir
2 lat temu

Dziękuję bardzo i jeszcze raz polecam wszystkim tą firmę.

woin
woin
2 lat temu

Jest przyzwoicie. Jasne, że są lepsze oferty, z lepszym cennikiem, ale niestety- tam odmówiono mi pożyczki.

dymek
dymek
2 lat temu

Wzięłam kolejny raz w Via smsie pożyczkę. Umowa jest dobra. Trzeba tylko spłacać w terminie.

wiw.krosno
wiw.krosno
2 lat temu

Szybko, bez zbędnych formalności, pieniądze w 10 min, szybki kontakt z obsługą. Polecam!

dobrzynska
dobrzynska
2 lat temu

Rewelacja. Szybko a na tym zalezalo mi najbardziej. To byla moja pierwsza pozyczka wiec byla gratis. Splacilem na czas. Super. polecam serdecznie.

ochlapusik
ochlapusik
2 lat temu

To jest prawda straszą Policja prokuratorem chorzy ludzie.. a od straszenia to są duchy… nie polecam tej śmiesznej firmy Via sms ..Kupili komentarze i myślą że są super Naciagacze

s_lewicka
s_lewicka
2 lat temu

polecam

lesiu
lesiu
2 lat temu

czemu prokuratura jeszcze się nimi nie zajela