Via SMS

Opis produktu Via SMS

Via Sms to jedna z bardziej znanych i jedna z najstarszych firm, wśród oferujących pożyczki przez internet. To też kolejna marka z łotewskim kapitałem na polskim rynku. Pożyczki od Via Sms w Polsce dostępne są od 2011 roku, a sama grupa Via Sms powstała w 2009 roku na Łotwie. Obecnie firma działa w kilku krajach. Oprócz Polski i Łotwy, pożyczki od Via Sms dostępne są między innymi w Czechach, Hiszpanii i Szwecji. A sama firma Via Sms Group oferuje znacznie więcej niż pożyczki krótkoterminowe. W jej ofercie są również kredyty ratalne, karty, a także produkty oszczędnościowe i inwestycyjne. Zatem, jak widać, posiada duże doświadczenie na rynku finansowym i stabilną pozycję. O tym świadczą również liczby. W 2017 roku udzieliła pożyczek o wartości ponad 97 tys. euro i odnotowała wzrost przychodów o 21 proc. A już rok po rozpoczęciu działalności w Polsce, czyli w 2012 roku, Via Sms Pl otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Symbol 2012” w kategorii „Przyjazna Pożyczka”.
Via Sms jest również współzałożycielem, a zarazem członkiem, Związku Firm Pożyczkowych. Niedawno zmienił on nazwę na Polski Związek Instytucji Pożyczkowych. Firma posiada również Certyfikat Rzetelności, który wydawany jest przy współpracy z Krajowym Rejestrem Długów. Ponadto, na jej temat znaleźć można wiele pozytywnych opinii, a grono klientów z roku na rok się powiększa.

Koszty pożyczki w Via SMS

Pierwsza pożyczka w Via Sms jest darmowa, stąd bez ponoszenia żadnych kosztów możesz cieszyć się pieniędzmi przez 30 dni. Pożyczka dla nowych klientów objęta jest promocją „Redukcja opłat”. Oznacza to tyle, że jeśli klient spełni warunki promocji, nie zapłaci za nią nic. Warunkiem jest terminowa spłata zadłużenia. Firma wykazuje się na tym polu sporą elastycznością w porównaniu z innymi firmami pożyczkowymi, które w większości nie tolerują nawet jednodniowego spóźnienia. W Via Sms możesz spóźnić się do sześciu dni. Dopiero po tym okresie naliczane są standardowe koszty. I tak, jeśli weźmiesz pożyczkę na 30 dni w kwocie 700 zł i nie spłacisz jej w terminie, ani w ciągu sześciu dni po nim, to dopiero firma naliczy koszty. Oprocentowanie wyniesie 10% w skali roku, a więc pożyczka będzie kosztowała 191,75 zł. Łączna kwota do spłaty to 891,75 zł.
Ile zapłacimy za kolejne pożyczki? Jeśli pożyczymy 2 tys. zł na okres 30 dni to pożyczka będzie kosztowała 483 zł, czyli łączna kwota do spłaty to 2483 zł. A decydując się na najdłuższy termin spłaty, 45 dni, koszty wzrosną do 499 zł, do spłaty będzie prawie, bez złotówki, 2500 zł. Różnica w kosztach pomiędzy 30 a 45 dniami nie jest duża, bo zaledwie 16 zł.
Maksymalna kwota pożyczki oferowana przez Via Sms to 4 tys. zł. Kwotę tę możesz pożyczyć na okres od 7 do 45 dni. Jeśli weźmiemy 4 tys. zł na 45 dni, to do zwrotu będzie równo 5 tys. zł, zatem łatwo policzyć, że pożyczka będzie kosztowała 1 tys. zł. Jeśli skrócimy okres spłaty o dwa tygodnie, to koszty zmaleją do kwoty 947 zł, czyli różnica 53 zł.
Stali klienci, terminowo spłacający zobowiązania, automatycznie są włączani do programu lojalnościowego i przy kolejnych pożyczkach otrzymują rabaty.


Rodzaje pożyczek w Via SMS

Via Sms oferuje typowe pożyczki krótkoterminowe z okresem spłaty do 30 dni bądź do 45 dni, ale tylko dla stałych klientów.
Pierwsza pożyczka w firmie jest darmowa. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 1500 zł. Minimalna kwota, jaką można pożyczyć to 100 złotych. Okres spłaty ustalisz na 9 do 30 dni, czyli daje tą dużą elastyczność i możliwość dopasowania dnia spłaty do wpływów na konto. Z każdą kolejną pożyczką, spłaconą terminowo, klient otrzymuje propozycję pożyczenia wyższej kwoty, i tak:
• przy drugiej pożyczce kwota wzrasta do 2000 zł,
• przy trzeciej pożyczce kwota wzrasta do 2500 zł,
• przy czwartej pożyczce kwota wzrasta do 3000 zł,
• przy piątej pożyczce kwota wzrasta do 4000 zł.
4000 zł to maksymalna kwota pożyczki od Via Sms. Ale już przy drugiej pożyczce klienci mogą zdecydować się na dłuższy okres spłaty, zaznaczając dowolną datę od 7 do 45 dni. O kolejną pożyczkę można wnioskować po siedmiu dniach od spłaty wcześniejszego zobowiązania.
Minusem oferty Via Sms jest brak opcji przedłużenia okresu spłaty. Firma nie oferuje również refinansowania pożyczki.

Via SMS oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Via SMS <<

Via SMS - Dane firmy

VIA SMS PL Sp. z o.o.

NIP8992704871
REGON021370663
KRS0000367773
Kapitał zakładowy2 305 000,00 PLN

Via SMS Dane kontaktowe

Al. Jerozolimskie 123A
00-001 Warszawa

Telefon: 22 483 53 88

Email: info@viasms.pl

WWW: www.viasms.pl

Godziny otwarcia Via SMS

Poniedziałek - Piątek: 08:00-22:00
Sobota: 08:00-18:00
Niedziela: 08:00-16:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Via SMS

Wnioskowanie o pożyczkę w Via SMS jest proste i intuicyjne. Jeśli spełniasz wymagania, możesz przejść do złożenia wniosku. Pożyczki od Via Sms skierowane są do osób, które:
• mają ukończone 20 lat i nie więcej niż 72 lata,
• posiadają stały dochód,
• polskie obywatelstwo,
• pozytywny BIK.
Firma nie akceptuje opóźnień w spłacie kredytów i pożyczek zaciągniętych w innych instytucjach finansowych. Aby złożyć wniosek, musisz zarejestrować się na stronie. Pierwszym krokiem jest zaznaczenie kwoty pożyczki i okresu spłaty, a następnie kliknięcie w 'weź pożyczkę'. Do wypełnienia czeka wniosek, w którym należy podać podstawowe dane osobowe, z dowodu, nr telefonu i mail. Należy zaznaczyć konieczne zgody i przejść dalej. W kolejnym kroku czeka na Ciebie weryfikacja. Możesz to zrobić za pomocą przelewu bądź szybciej korzystając z aplikacji Instantor. Ten drugi sposób skraca czas oczekiwania na decyzję i wypłatę pożyczki. Ale musisz wiedzieć, że firma otrzyma raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej, opracowany na podstawie transakcji z rachunku. Pozytywna bądź negatywna decyzja przyjdzie sms-em na numer telefonu podany we wniosku. Natomiast czas jaki dzieli od pożyczki na koncie, zależy od tego w jakim banku posiadasz ROR. Jeśli w: Millennium Bank, mBank, Santander, PKO BP, Pekao SA, Alior Bank, ING Bank, to pożyczka wpłynie na Twoje konto jeszcze tego samego dnia. A gdy masz konto w innym banku, niestety, ale trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość, pożyczka na koncie może być dopiero następnego dnia roboczego.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Via SMS <<

Wady i zalety pożyczki w Via SMS

Zalety:

 • pierwsza darmowa pożyczka,
 • minimum formalności,
 • prosty wniosek,
 • szybka weryfikacja za pomocą aplikacji Instantor,
 • rachunki w siedmiu bankach,
 • częste promocje,
 • rabaty dla stałych klientów,
 • różne opcje kontaktu (telefon, czat na stronie, mail),
 • długie godziny pracy od poniedziałku do piątku (do 22),
 • pracują w weekendy.

Wady:

 • niska kwota darmowej pożyczki,
 • niskie kwoty pożyczek dla stałych klientów,
 • brak opcji przedłużenia spłaty, refinansowania,
 • nie akceptują negatywnej historii kredytowej.

Via SMS Opinie


Via SMS Opinie


30
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
au
Opinia
au

Doprawdy, bawią mnie te komentarze. 3 razy brałam już w Via sms pozyczkę, raz 1000zł, dwa razy 2000zł, spłaciłam wszystko i już. Wszystkie koszty podane były w umowie… Czytac!

jduree7086
Opinia
jduree7086

Krzysztof-piatek-wywiad-po-transferze-do-ac–piatek-wywiad-po-transferze-do-ac-milan

jaj
Opinia
jaj

Niestety muszę ze zdumieniem stwierdzić, że pomimo w większości pozytywnych komentarzy firma nie jest do końca poważna… Złożyłem wniosek o pierwszą pożyczkę na 1000zł. Historia w BIK ok,wszystkie pożyczki spłacane na czas,stały dochód itd. Zadzwoniono do mnie z informacją,że dostanę pożyczkę pod warunkiem,że przęśle skan dowodu osobistego i wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy. O ile wyciąg jeszcze rozumiem,to wymaganie ode mnie skanu dowodu uważam za przesadę, zwłaszcza,że na swojej stronie informują,że w niektórych przypadkach wymagany jest wyciąg. Żadnej wzmianki o skanie dowodu. Z racji tego,że poczułem się nieco urażony takim potraktowaniem, odmówiłem przesłania skanu dowodu, bo nie mam…

radziwillowicz
Opinia
radziwillowicz

W trakcie remontu okazało się że wymiany wymaga jeszcze piec ???? 4 tysiące złotych których oczywiście nie miałam, zima także absolutnie czekać nie można. W Via sms mnie poratowali, dzień po wypełnieniu wniosku już miałam pieniądze. Dłużej czekałam na piec który zamówiony za pobraniem miał być w 24 godziny.

brasilia
Opinia
brasilia

Nie rozumiem frustratów, którzy nie dostali pożyczki i postanowili rzucać mięchem i wypowiadać sie negatywnie na temat pożyczki. Sorry ale pożyczki nie są dla wszytskich, trzeba spełnić jakieś kryteria bo nikt nam kasy nie pożyczy jeśli nie będziemy w stanie oddać- a do tego muszą byc jakieś przesłanki, zatem jeśli odmówiono wam przyznania pożyczki to zamiast na forum pisać bzdury próbujcie u cioci! A jeśli chodzi o firme CreditStar to ja mam z nią same dobre doświadczenia; Szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności. Polecam.

sotw
Opinia
sotw

Oferta megablast! Szybko i tanio- zestawienie idealne!

zoz-gm
Opinia
zoz-gm

super pozyczka. Jeśli jesteś klientem Via sms to co jakiś czas dostajesz rabat. Ja mam już 50% rabatu.Solidna Firma. Pozdrawiam serdecznie

olazbikowska
Opinia
olazbikowska

bardzo uczciwie i solidnie

kmplus
Opinia
kmplus

oferta cenowo jest bezkonkurencyjna. Nie ma prpblemów z obsługa i z przyznaniem pozyczki. Świetna oferta.

sleuth
Opinia
sleuth

Jesli konultnt nie wie co to jet RSO to znaczy ze nie jest to fachowa obsługa i zachodzi podejrznie naciągania klieów pod pozorem pomocy ale rzeczywistosc jest innai należy sie mieć na baczności by z nimi podobnie jak z providentem ni podpisywac żadnych dokumntów. To jest firma ktora dorabia sie na wpadkach finansoych ludi aszzgólnie tych ktorzy sami nie potrafia sie obronic ani ich nie stac na koszty postepowania sądowego. Jestem zwolennkiem glasnosti i jesli coś nie jest dla mnie jasne to trzymam sie od tego z daleka. Jesli mam polecac chwilówki to sprawdzone jak np. wonga, kredito24. U nich…

kuligtom
Opinia
kuligtom

Szybka gorowka moglaby sie nazywac BLYSKAWICZNA KASA rownie dobrze;D Pieniadze sa na koncie w ciagu doslownie kilku minut! POLECAM

krystyna.muszynska
Opinia
krystyna.muszynska

To moje drugie podejście do chwilówek. Podejście pierwsze nie było zbyt udane i lekko się zraziłem ale kolega polecił mi pożyczke w Via sms i dzięki temu wiem, że nie wszystkie firmy pożyczkowe to oszuści i wyłudzacze. Credotstar to bardzo uczciwa firma.

johannac
Opinia
johannac

Obsługa niemiła, zarozumiała i nie możną się dogadać

ad_dand
Opinia
ad_dand

Superancka oferta. MEGA MEGA MEGA dobre warunki.

stolarska
Opinia
stolarska

Kwota pożyczki nie dla wszystkich banków.

kgcssma
Opinia
kgcssma

Zaproponowano mi pożyczkę w takiej kwocie jakiej potrzebowałem, warunki w mojej oponi są uczciwe. Wiadomo- firma musi zarobić, ale nie jest to rozbój w biały dzień jak u cconiektórych.

instytut_kadr
Opinia
instytut_kadr

poza tym pierwsza pozyczka gratis!

a3a
Opinia
a3a

dokładnie mam to samo, Od pół roku co jakiś czas próbuje i jest dosłownie taka sama odpowiedź. Ostatnio zmieniałam dane i przesłałam im skan dowodu. W odpowiedzi podziękowali za dokument, potwierdzili zmiana danych i zachęcili do złożenia wniosku ! Stwierdziłam że sprawdzę czy mogę uzyskać pożyczkę. Jakoś specjalnie ie byłam zdziwiona gdy po raz setny pojawiła się informacja że nie mogą mi udzielić pożyczki

monika_suska
Opinia
monika_suska

oferta super i nie oszukuja i dzialaja sprwanie wiec full zestaw

hwal
Opinia
hwal

Miód malina. Super firma.

coner
Opinia
coner

800 zl to jednak nie 500 zl

qmg
Opinia
qmg

W Via smsie miesiąc temu wziełam pierwszą pożyczkę, 1500 zł, zero kosztów i termin spłaty 45 dni. i muszę przyznać, ze ta oferta jest bardzo korzystna dla wszystkich szukających czegoś na szybko i bez wysokich kosztów. oczywiście kolejna pozyczka to już koszty ale nie są takie złe z tego co wyczytałam

lodziana
Opinia
lodziana

Nie polecam nie udzielają żadnych pożyczek, są oszustami nie mają środków, wzbogacają się na opłatach 1 grosz, wyłudzają i z tego żyją takie bankruty powinny iść na żebranie na ulice, co do pracownika Anny S.popieram miałam do czynienia z tym prymitywem to inwektyw społeczny, trzymać się z daleka

dabkon
Opinia
dabkon

Pożyczałem od nich kasiore jak jeszcze maksymalną kwotą było 1700 zł i nie było problemów z przyznaniem maksymalnej kwoty więc podejrzewam, że i 2100 będą przyznawali chętnie!

chomicka
Opinia
chomicka

Wszystko poszło superłatwo, ale szkoda że nie mogłem od razu pożyczyć pełnej kwoty. Nie miałem problemów ze spłatą, więc obyło się bez problemów.

pistolero
Opinia
pistolero

Jest całkiem nieźle.

marek_janas
Opinia
marek_janas

Bardzo Szybko otrzymałam pożyczkę.Bardzo miła obsługa przez telefon.Szybki przelew na konto.Polecam firma godna uwagi.

pktgdynia
Opinia
pktgdynia

najlepsza oferta na rynku. firma super uczciwa. polecam!!!

zbiro2004
Opinia
zbiro2004

Trochę szkoda, że maksymalna kwota dostępna dopiero od drugiej pożyczki. No ale w sumie łatwiej było spłacić na czas. Niezła oferta, mogę polecić.

natasza30
Opinia
natasza30

A jaki argument tego ,ze nie polecasz ?Bo widzisz ja polecam , bo uważam ,ze firma jest godna poleceniai przede wszystkim uczciwa ????

bwrobel
Opinia
bwrobel

Jestem bardzo zadowolona. Szybka weryfikacja. Dostałam pożyczkę mimo że jestem na zasiłku macierzyńskim i mam kredyty. Godny polecenia.

tucholska
Opinia
tucholska

Jak się rejestrujesz na tysiącu porównywarek, to co się dziwisz? Żadna firma pożyczkowa nie sprzedaje Twoich danych bez wiedzy, ale tak to jest, jak się jest analfabetą i nie potrafi czytać…

bicom
Opinia
bicom

OSZUSCI I ZLODZIEJE!!! Nıkomu nie polecam. Zbieraja dane i tyle a wcale pieniedzy nie pozyczaja!

maryla05
Opinia
maryla05

Polecam, bardzo szybko, sprawnie i na pewno profesjonalnie. Śmiało możecie skorzystać jesli brakuje Wam gotówki na świeta.

remmah
Opinia
remmah

Pozyczka mistrzow! POLECAM WSZYSTKIM! Lepiej nie ma nigdzie!

k.sak
Opinia
k.sak

wszystko sprawnie .koszty przedłuzenia i opcja przedłuzenia bardzo korzystne.

wilenska.art
Opinia
wilenska.art

faktycznie jest tanio

a.tuchowski
Opinia
a.tuchowski

Brałam tam kilka razy pożyczkę i nigdy się nie zawiodłam. Mają dogodne dla mnie warunki kredytowania. Wracam tam bo pożyczka mi się dobrze sprawdza i nigdy nie miałam problemów ze spłatą.

jkupiec
Opinia
jkupiec

Jak dla mnie oferta bardzo dobra. Świetna obsługa, szybka wypłata pieniędzy na konto- rozumieją, że osobom, które aplikują o chwilówkę zazwyczaj bardzo zależy na czasie.

anuszka2
Opinia
anuszka2

Wszystko w porządku – zaciągnąłem w tym miejscu pożyczkę bez najmniejszego problemu, załatwienie formalności zajęło mi kilkanaście minut.

soswmielec
Opinia
soswmielec

pożyczka wcale nie taka super. Jeśli chodzi o pierwszą darmową pozyczkę to nie jest ona wcale darmowa- bo jak się okazuje- mieli moje dane osobowe i niestety pożyczka u nich mi nie przysługowała za darmo. SŁABO. Dodam, że wcześniej korzystałam tylko raz z usług firm pożyczkowych i to nie był Via sms- czyli druga firma tej samej grupy.

e.mergl
Opinia
e.mergl

ja jestem bardzo zadowolona z pożyczki w Via smsu – szybko i bardzo dogodny termin spłaty! a to się liczy!

skarzy
Opinia
skarzy

Nie mogę sie nadziwic jak to jest:) Firma im pozycza i co? umowy nie potrafia przeczytać ? Myslą że ktos im podaruje prezent? ja tam w Via smsie dośc dużo pozyczyłam. Własnie kolejny raz i nie widzę niczego podpadajacego w umowie. Po prostu trzeba spłacać i tyle

alstrup
Opinia
alstrup

Szybka pożyczka bez zbędnych formalności to prawdziwa rzadkość. Tymczasem, w Via sms wypełnienie wniosku zajęło mi maksymalnie 15 minut, a został on zweryfikowany w dniu jego złożenia. Jak dla mnie, bomba…

j.wlosik
Opinia
j.wlosik

Klientką Via sms jestem od trzech lat i pomimo dwóch moich wpadek z płatnościami, firma wygenerowała dla mnie dodatkowy harmonogram spłat ratalnych i co najważniejsze, nie odmawiają mi dalszych pożyczek, choć już biorę w mniejszych kwotach, tak abym rzeczywiście była w stanie je spłacić po 30 dniach. Polecam te firmę.

dzugajan
Opinia
dzugajan

Dobre warunki pożyczki i szybki kontakt.

ibm_bydgoszcz
Opinia
ibm_bydgoszcz

Przez dwa lata nigdzie nie byłam więc gdy zaproponowano mi w zimie wypad na narty postanowiłam pożyczyć kasę i pojechać by troszkę się odstresować. Bardzo szybko zadziałali dzięki czemu mogłam wyjechać. Jak dla mnie to świetna pożyczka

giw
Opinia
giw

Nie polecam czekam na przelew juz 2 dzien

eltersc
Opinia
eltersc

I oby takich firm było jak najwięcej! Bardzo uczciwi i z super podejściem do klienta! Polecam!

tenet
Opinia
tenet

45 dni a nie 30 to jednak jest to!