Tani Kredyt

Opis produktu Tani Kredyt

Tani Kredyt to kolejna marka na polskim rynku pożyczkowym, która swoje korzenie ma na Łotwie. Należy do grupy finansowej Alfa Finance sp. z.o.o. W Polsce oferuje pożyczki od 2015 roku. Firma bardzo szybko zwróciła na siebie uwagę, nie tylko konkurencji, ale przede wszystkim klientów. A to dzięki darmowej pożyczce w jednej z najwyższych kwot na rynku w ówczesnym czasie. Obecnie Tani Kredyt również nie pozostaje w tyle, często będąc w czołówce w rankingach firm pożyczkowych. A to dzięki nie tylko wysokiej kwocie darmowej pożyczki, ale na to wpływ mają również inne elementy, m.in. wygodne terminy spłaty, wysoka kwota dla stałych klientów, minimum formalności i przyjaźnie nastawieni oraz pomocni konsultanci. Firma stawia na wygodę, szybkość i indywidualne podejście do każdego klienta. Być może z tych powodów otrzymuje wysokie oceny od klientów i większość opinii ma pozytywny charakter.
Tani Kredyt jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Posiada Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy, wydany przez Loan-Magazine. Poza tym uczestniczy w Programie Fair Pay, którego partnerami są m. in. KRD i Rzetelna Firma.

Koszty pożyczki w Tani Kredyt

Pierwsza pożyczka 0% nie będzie kosztowała ani grosza, pod warunkiem, że spłata wpłynie na konto firmy w terminie. Jeśli się spóźnisz, firma naliczy standardowe koszty. Ile będzie kosztowała pożyczka w kwocie 1000 zł na 30 dni po terminie? Łącznie do spłaty będzie kwota 1282.80 zł, prowizja wyniesie 274.60 zł, a odsetki 8,20 zł.
Pożyczka w maksymalnej kwocie dla nowych klientów to 3100 zł. Jeśli weźmiemy pożyczkę w tej kwocie i nie spłacimy jej w terminie, to do oddania będzie 3976.68 zł, z czego prowizja równa jest 851.26 zł, a odsetki wynoszą 25.42 zł.
Oprócz doliczenia standardowych opłat za niespłacenie pożyczki 0% w terminie, należy się również liczyć z doliczeniem odsetek karnych, a te rosną z każdym dniem.
Ile zapłacimy za pożyczkę w kwocie 5000 zł na 30 dni? Będzie nas kosztowała 1414 zł, czyli po 30 dniach do spłaty będzie 6414 zł. Prowizja wyniesie 1373 zł, a odsetki 41 zł.
Decydując się na pożyczkę w najwyższej oferowanej kwocie 7000 zł ze spłatą 30 dni, zapłacimy za nią 1980 zł. Prowizja wyniesie 1922 zł, a odsetki 57 zł. Łącznie po miesiącu trzeba będzie spłacić 8980 zł.


Rodzaje pożyczek w Tani Kredyt

Firma specjalizuje się w krótkoterminowych pożyczkach, z maksymalnym okresem spłaty 30 dni. Oferta różni się w zależności od tego, czy wniosek o pożyczkę składa nowy czy stały klient.
Na nowych klientów czeka pożyczka 0%. Minimalna kwota pożyczki w ofercie Tani Kredyt to 200 zł, a maksymalnie za pierwszym razem bez ponoszenia kosztów pożyczysz 3100 zł. Nadal jest to jedna z wyższych kwot darmowych chwilówek na rynku. Korzystając z warunków promocyjnych, trzeba trzymać się terminu spłaty. Choćby jednodniowe spóźnienie wiąże się z naliczeniem standardowych kosztów pożyczki, czyli promocja jest anulowana.
Na stałych klientów czekają pożyczki w wyższych kwotach i przywilej szybszego złożenia wniosku, przez panel klienta. Po pierwszej, spłaconej w terminie pożyczce, możesz wnioskować nawet o 7000 zł. Zarówno nowi jak i stali klienci termin spłaty wybiorą pomiędzy 5 a 30 dni. Dzięki temu można idealnie dopasować spłatę do wpływów na konto, nie ponosząc dodatkowych, zbędnych kosztów.
Jeśli chodzi o możliwość przesunięcia terminu spłaty bądź refinansowania pożyczki, Tani Kredyt informuje jedynie, że w razie problemów ze spłatą należy skontaktować się z firmą. Dodając, że wspólnie postaramy się znaleźć dobre rozwiązanie.

Tani Kredyt oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Tani Kredyt <<

Tani Kredyt - Dane firmy

Alfa Finance Sp. z o.o.

NIP5252632179
REGON362517837
KRS0000579136
Kapitał zakładowy250 000 PLN

Tani Kredyt Dane kontaktowe

Nowogrodzka 50/54 lok.428
00-695 Warszawa

Telefon: 223802373

Email: info@tanikredyt.pl

WWW: www.tanikredyt.pl

Godziny otwarcia Tani Kredyt

Poniedziałek - Piątek: 08:00-21:00
Sobota - Niedziela: 09:00-17:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Tani Kredyt

Oferta Tani kredyt skierowana jest do osób, które:
• mają minimum 20 lat i nie więcej niż 75 lat,
• posiadają polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty,
• nie zostały wpisane do żadnego rejestru dłużników.
Proces wnioskowania o pożyczkę jest prosty i intuicyjny, a wszystko ułatwia czytelna strona internetowa. Aby zarejestrować się na stronie należy kliknąć w weź pożyczkę teraz. Zostaniesz przekierowany do formularza, gdzie czeka na wypełnienie kilkanaście rubryk, w tym dane osobowe, adresowe, dotyczące sytuacji finansowej. W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o przelew weryfikacyjny, na kwotę jednego grosza. Firma ma rachunki w sześciu bankach. Wniosek zostanie rozpatrzony, gdy dane zostaną potwierdzone przez zaksięgowanie przelewu. A ten musi być wysłany z własnego konta, by dane wpisane we wniosku zgodne były z danymi nadawcy przelewu. Po potwierdzeniu danych, zadzwoni do Ciebie konsultant, by jeszcze raz potwierdzić dane. Po telefonie, firma rozpatrzy wniosek, a decyzję otrzymasz mailem i sms-em. Pozytywna to niezwłoczny przelew na konto. Czas otrzymania przelewu zależy od tego, w jakim banku mamy konto. Jeśli w tym samym co firma, to pieniądze będą na koncie w krótką chwilę. A gdy rachunki są w dwóch różnych bankach, przelew będzie na koncie w ciągu jednego dnia roboczego.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Tani Kredyt <<

Wady i zalety pożyczki w Tani Kredyt

Zalety:

 • pierwsza darmowa pożyczka,
 • wysoka kwota pożyczki dla nowych klientów,
 • maksymalna kwota pożyczki już przy drugim wniosku,
 • nie weryfikują BIK-u,
 • pracują od poniedziałku do niedzieli,
 • minimum formalności,
 • przejrzysta strona internetowa,
 • jasne warunki,
 • możliwość wyboru terminu spłaty co do dnia.

Wady:

 • weryfikacja przez przelew (może wydłużać czas oczekiwania na decyzję),
 • nie realizują szybkich przelewów,
 • nie akceptują obecności w bazach dłużników.

Tani Kredyt Opinie


22
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
longerst
Gość
longerst

Dostałem bez problemu.

transrem
Gość
transrem

a wg mnie absolutnie nie jest słaby . gdzie indziej każą sobie dopłacac do pierwszej raty , niby za darmo a to jednak 10 zł . a w Tani kredytie jak mówią ,ze jest darmowa pierwsza pożyczka to jest serio darmowa

piotrslowik
Gość
piotrslowik

ja jestem zadowolona ze współpracy z Tani kredytem. na prawdę szybko pieniążki dostałam a formalności było w sam raz! jest ok!

oceny-prof
Gość
oceny-prof

Im bardziej jestem świadomy jak działają firmy pożyczkowe tym mniej się ich boje. Kiedyś wydawalo mi się, że firmy pożyczkowe to mafia i pożyczasz 1000 zł a za tydzień oddajesz dwa razy tyle! Prawda jest taka, że pożyczki online to uczciwy biznes, stawki nie są tak wysokie, a tempo pracy zawrotne. Tani kredyt jest sprawdzona, dopbrą firma, którą polecam!

tvvix13
Gość
tvvix13

Moj osobisty numer jeden na rynku!

mnowakowski
Gość
mnowakowski

Żeby wszytskie były takie uczciwe jak CreditStar- takie moje życzenie na nowy rok

kbp.polewczyk
Gość
kbp.polewczyk
Ocena :
     

Złożyłem wniosek koło południa w sobotę, do godzin popoludniowych nie otrzymałem informacji o decyzji

m.motowidlo
Gość
m.motowidlo
Ocena :
     

Lepszej firmy pożyczkowej nie znajdziecie. Polecam gorąco.

szakal_83
Gość
szakal_83
Ocena :
     

Bardzo polecam Tani kredyt! Sprawdzałem dużo opinii na temat pożyczki i w sumie jest bardzo dobrze. Polecam każdemu!

olifant
Gość
olifant
Ocena :
     

Szybko i wysokie kwoty dostępne dla każdego. Bardzo dobra oferta.

dark_spell
Gość
dark_spell
Ocena :
     

Duże zaskoczenie. Na plus. Polecam.

soswkrasnystaw
Gość
soswkrasnystaw
Ocena :
     

Czekam na przelew 4 dzien.Kpiny

tulowice
Gość
tulowice
Ocena :
     

Świetna oferta, wychodzi na przeciw potrzebom klienta, rozwijają się. poleam

barbara.laskowska
Gość
barbara.laskowska
Ocena :
     

szybko i przyjemnie. uczciwie i tanio. super

robak
Gość
robak
Ocena :
     

Kasa błyskawicznie wpada na konto. Godzina od złożena wniosku i kasa jest.

eta
Gość
eta
Ocena :
     

Super firma.

paczer
Gość
paczer
Ocena :
     

Raz pozyczysz to się nic nie stanie. A ta firma akurat uczciwa jest i sprawdzona. Śmiało mozna brać jak ktoś potrzebuje.

eurotour
Gość
eurotour
Ocena :
     

Zdecydowanie jestem na tak!!!

struzzo
Gość
struzzo
Ocena :
     

Decyzja przyznawana bez zbednych formalnosci. Bardzo szybko mi pomogli, kiedy potrzebowalam. Zasady przejrzyste. Polecam każdemu ten serwis!

kurek
Gość
kurek
Ocena :
     

Chwilówka z okresem kredytowania do 50 dni? To przekonało mnie do zaciągnięcia pożyczki w Tani kredyt.

przeklad
Gość
przeklad
Ocena :
     

Potrzebowałem pożyczki na prezent dla mamy, a o tej firmie słyszałem dobre opinie od znajomych. Nie zawiodłem się. Mama zachwycona, a ja spokojnie zwróciłem kasę parę dni później – i to tyle ile pożyczyłem.

him
Gość
him
Ocena :
     

szkoda zgloszen

b.kossek
Gość
b.kossek
Ocena :
     

Zdecydowanie jedni z najlepszych na rynku. Cennik tip top i profesjonalna obsługa!

parzej
Gość
parzej
Ocena :
     

^^ ty chyba jesteś pracownikiem tej firmy słup bo kłamiesz jak z nut nikt jeszcze od tej firmy nie dostał pieniędzy

zbirkos
Gość
zbirkos
Ocena :
     

Korzystałem z ich usług udzielenia pierwszej pożyczka i myślę ,że pewnie jeszcze nie jeden raz skorzystam . wszystko jest sprawnie załatwiane . I jak dla mnie uczciwa firma .