Tani Kredyt

Opis produktu Tani Kredyt

Tani Kredyt to kolejna marka na polskim rynku pożyczkowym, która swoje korzenie ma na Łotwie. Należy do grupy finansowej Alfa Finance sp. z.o.o. W Polsce oferuje pożyczki od 2015 roku. Firma bardzo szybko zwróciła na siebie uwagę, nie tylko konkurencji, ale przede wszystkim klientów. A to dzięki darmowej pożyczce w jednej z najwyższych kwot na rynku w ówczesnym czasie. Obecnie Tani Kredyt również nie pozostaje w tyle, często będąc w czołówce w rankingach firm pożyczkowych. A to dzięki nie tylko wysokiej kwocie darmowej pożyczki, ale na to wpływ mają również inne elementy, m.in. wygodne terminy spłaty, wysoka kwota dla stałych klientów, minimum formalności i przyjaźnie nastawieni oraz pomocni konsultanci. Firma stawia na wygodę, szybkość i indywidualne podejście do każdego klienta. Być może z tych powodów otrzymuje wysokie oceny od klientów i większość opinii ma pozytywny charakter.
Tani Kredyt jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Posiada Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy, wydany przez Loan-Magazine. Poza tym uczestniczy w Programie Fair Pay, którego partnerami są m. in. KRD i Rzetelna Firma.

Koszty pożyczki w Tani Kredyt

Pierwsza pożyczka 0% nie będzie kosztowała ani grosza, pod warunkiem, że spłata wpłynie na konto firmy w terminie. Jeśli się spóźnisz, firma naliczy standardowe koszty. Ile będzie kosztowała pożyczka w kwocie 1000 zł na 30 dni po terminie? Łącznie do spłaty będzie kwota 1282.80 zł, prowizja wyniesie 274.60 zł, a odsetki 8,20 zł.
Pożyczka w maksymalnej kwocie dla nowych klientów to 3100 zł. Jeśli weźmiemy pożyczkę w tej kwocie i nie spłacimy jej w terminie, to do oddania będzie 3976.68 zł, z czego prowizja równa jest 851.26 zł, a odsetki wynoszą 25.42 zł.
Oprócz doliczenia standardowych opłat za niespłacenie pożyczki 0% w terminie, należy się również liczyć z doliczeniem odsetek karnych, a te rosną z każdym dniem.
Ile zapłacimy za pożyczkę w kwocie 5000 zł na 30 dni? Będzie nas kosztowała 1414 zł, czyli po 30 dniach do spłaty będzie 6414 zł. Prowizja wyniesie 1373 zł, a odsetki 41 zł.
Decydując się na pożyczkę w najwyższej oferowanej kwocie 7000 zł ze spłatą 30 dni, zapłacimy za nią 1980 zł. Prowizja wyniesie 1922 zł, a odsetki 57 zł. Łącznie po miesiącu trzeba będzie spłacić 8980 zł.


Rodzaje pożyczek w Tani Kredyt

Firma specjalizuje się w krótkoterminowych pożyczkach, z maksymalnym okresem spłaty 30 dni. Oferta różni się w zależności od tego, czy wniosek o pożyczkę składa nowy czy stały klient.
Na nowych klientów czeka pożyczka 0%. Minimalna kwota pożyczki w ofercie Tani Kredyt to 200 zł, a maksymalnie za pierwszym razem bez ponoszenia kosztów pożyczysz 3100 zł. Nadal jest to jedna z wyższych kwot darmowych chwilówek na rynku. Korzystając z warunków promocyjnych, trzeba trzymać się terminu spłaty. Choćby jednodniowe spóźnienie wiąże się z naliczeniem standardowych kosztów pożyczki, czyli promocja jest anulowana.
Na stałych klientów czekają pożyczki w wyższych kwotach i przywilej szybszego złożenia wniosku, przez panel klienta. Po pierwszej, spłaconej w terminie pożyczce, możesz wnioskować nawet o 7000 zł. Zarówno nowi jak i stali klienci termin spłaty wybiorą pomiędzy 5 a 30 dni. Dzięki temu można idealnie dopasować spłatę do wpływów na konto, nie ponosząc dodatkowych, zbędnych kosztów.
Jeśli chodzi o możliwość przesunięcia terminu spłaty bądź refinansowania pożyczki, Tani Kredyt informuje jedynie, że w razie problemów ze spłatą należy skontaktować się z firmą. Dodając, że wspólnie postaramy się znaleźć dobre rozwiązanie.

Tani Kredyt oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Tani Kredyt <<

Tani Kredyt - Dane firmy

Alfa Finance Sp. z o.o.

NIP5252632179
REGON362517837
KRS0000579136
Kapitał zakładowy250 000 PLN

Tani Kredyt Dane kontaktowe

Nowogrodzka 50/54 lok.428
00-695 Warszawa

Telefon: 223802373

Email: info@tanikredyt.pl

WWW: www.tanikredyt.pl

Godziny otwarcia Tani Kredyt

Poniedziałek - Piątek: 08:00-21:00
Sobota - Niedziela: 09:00-17:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Tani Kredyt

Oferta Tani kredyt skierowana jest do osób, które:
• mają minimum 20 lat i nie więcej niż 75 lat,
• posiadają polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty,
• nie zostały wpisane do żadnego rejestru dłużników.
Proces wnioskowania o pożyczkę jest prosty i intuicyjny, a wszystko ułatwia czytelna strona internetowa. Aby zarejestrować się na stronie należy kliknąć w weź pożyczkę teraz. Zostaniesz przekierowany do formularza, gdzie czeka na wypełnienie kilkanaście rubryk, w tym dane osobowe, adresowe, dotyczące sytuacji finansowej. W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o przelew weryfikacyjny, na kwotę jednego grosza. Firma ma rachunki w sześciu bankach. Wniosek zostanie rozpatrzony, gdy dane zostaną potwierdzone przez zaksięgowanie przelewu. A ten musi być wysłany z własnego konta, by dane wpisane we wniosku zgodne były z danymi nadawcy przelewu. Po potwierdzeniu danych, zadzwoni do Ciebie konsultant, by jeszcze raz potwierdzić dane. Po telefonie, firma rozpatrzy wniosek, a decyzję otrzymasz mailem i sms-em. Pozytywna to niezwłoczny przelew na konto. Czas otrzymania przelewu zależy od tego, w jakim banku mamy konto. Jeśli w tym samym co firma, to pieniądze będą na koncie w krótką chwilę. A gdy rachunki są w dwóch różnych bankach, przelew będzie na koncie w ciągu jednego dnia roboczego.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Tani Kredyt <<

Wady i zalety pożyczki w Tani Kredyt

Zalety:

 • pierwsza darmowa pożyczka,
 • wysoka kwota pożyczki dla nowych klientów,
 • maksymalna kwota pożyczki już przy drugim wniosku,
 • nie weryfikują BIK-u,
 • pracują od poniedziałku do niedzieli,
 • minimum formalności,
 • przejrzysta strona internetowa,
 • jasne warunki,
 • możliwość wyboru terminu spłaty co do dnia.

Wady:

 • weryfikacja przez przelew (może wydłużać czas oczekiwania na decyzję),
 • nie realizują szybkich przelewów,
 • nie akceptują obecności w bazach dłużników.

Tani Kredyt Opinie


Tani Kredyt Opinie


22
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
kawasaki
Opinia
kawasaki

Dla mnie to jakaś pomyłka- Cennik mega wysoki.

mcj
Opinia
mcj

i oby jak najwięcej takich firm. Bardzo uczciwie i szybko. Polecam gorąco

neuss
Opinia
neuss

Pracuję na umowę zlecenie, dlatego też jedyną opcją pożyczenia pieniędzy są firmy pożyczkowe a nie banki. Długo zastanawiałem się nad tym, gdzie takową pożyczkę wziąć. Kolega z pracy polecił mi właśnie Tani kredyt, długo się nie zastanawiałem i w ten sam dzień poszedłem podpisać umowę. Miesiąc temu spłaciłem ostatnią ratę i szczerze mogę każdemu polecić tą firmę.

dorotka15
Opinia
dorotka15

polecam

catholicpriest
Opinia
catholicpriest

Miałem problemy finansowe, ale Tani kredyt przyszło mi z pomocną dłonią. Jestem świadomy, że trzeba oddać więcej kasy, ale takie życie. Polecam!

gabriela.mandla
Opinia
gabriela.mandla

Jest tanio i szybko.

meridian
Opinia
meridian

Chciałbym się z Państwem podizelić opinią na temat tej firmy. Moim zdaniem są uczciwi i nie żerują na ludziach. Ponad to umowa jest skonstruowana w sposób dla mnie zrozumiały oraz wszelkie instrukcje dotyczące czynności potrzebnych aby wziąć pożyczkę też są jasne. Jestem zadowolony, że firma ta chce upraszczać swoim klientom życie, a nie je utrudniać. Pozdrawiam serdecznie

rb905
Opinia
rb905

jest dobrze, nawet bardzo!

nastudia
Opinia
nastudia

przy pierwszej pozycce dostałam 3000 o ktore wnioskowalam mimo że mam negatywne wpisy i to jeszcze jak szybko, wszystko trwalo kilka minut, polecam pomogii w potrzebie

bedkowski
Opinia
bedkowski

WSZYSTKO OK

wea
Opinia
wea

miłe zaskoczenie. Szybko i bez problemów. Polecam.

marek.macyszyn
Opinia
marek.macyszyn

Firma sprawdziła sie w 100%. Bardzo szybko i bardzo uczciwie i cennik najlepszy na rynku!

andrew_catcher
Opinia
andrew_catcher

Korzysta łem z usług z kilku firm pożyczkowych i Tani kredyt jest najszybsza ze wszytskich. Kasa jest na koncie natychmiast, skladasz wniosek i bach! kasa juz jest na koncie!!! Mega opcja!

tourseco
Opinia
tourseco

Bardzo przyjazna pożyczka. spośród wielu jest chyba najlepszą firmą. Brałem drugi raz i znów bez jaj ! ????

haczyk
Opinia
haczyk

Korzystałam dwa razy z tej firmy pożyczkowej i polecam z czystym sumieniem. Weryfikacja szybka . Pieniądze równiez były szybko wysłane na konto

perfectosk
Opinia
perfectosk

Firma wporzadku tyle ile wnioskuję zawsze dostaje.Nie prawda jest że po dwóch pożyczkach odmawiają współpracy

m.kostowski
Opinia
m.kostowski

Nie wzięłam w Tani kredyt dużej kwoty, ale jako klient mogę się wypowiedzieć. To co mnie pozytywnie zaskoczyło, to pełen profesjonalizm. PC to naprawdę rzetelna firma, godna polecenia. Mają cierpliwość do klienta, wszystko dokładnie tłumaczą i wyjaśniają. Naprawdę wielki szacunek.

daxi
Opinia
daxi

Szacunek, szybkość realizacji. oferta na 100%.

mberlinski
Opinia
mberlinski

mega polecam

r1163
Opinia
r1163

Takie pozyczki nie powinny byc wypuszczane na rynek!!!!!!

gjarzynski
Opinia
gjarzynski

Bardzo dobra oferta. BARDZO!

yma
Opinia
yma

Pierwsza pożyczka super, darmowa itp.. Chciałam wziąć drugą..wiadomo już płatna więc na ich korzyść i już nie chcą mi dać! Nie rozumiem,jak to działa.. Następny wniosek mogę złożyć za rok.

enthone
Opinia
enthone

Super mieli ta promocję z darmowa pożyczką do 1800 zł. Szkoda tylko, że tak krótko trwała!

starczyk
Opinia
starczyk

Wysoki procent, jak się spóźnisz kilka dni ze spłatą i zgłosisz, że będzie opóźnienie, to i tak wyślą do firmy informację. Musisz wcześniej wyrazić zgodę, żeby w takiej sytuacji firma potrącała Ci z wypłaty ratę. Ogólnie dzwonią do Ciebie, do kadr informując o zaległości. Przychodzi przerośnięty Pan itd. ???? I sprawdzają BIK BIG i KRD. Pożyczkę uzależniają od wpisów. Dostać dostaniesz. Jak płacisz w terminie i wiesz, że nigdy się nie spóżniesz, to ok.

jawor123
Opinia
jawor123

To chyba najlepsza firma jaką znam. mega szybka realizacja, kasa na koncie po 2h. WOW.

tomek.jaminski
Opinia
tomek.jaminski

Słabizna, odmówili mi chwilówki, w innych też odmówili dlatego 2 gwiazdki

dc13
Opinia
dc13

Troche sie balem przed wzieciem pozyczki, ze przeciez musza na czyms zarabiac i nie moze byc pozyczki za darmo! Ze wszytscy strasza, ze bierzesz 500 zl a po tygodniu oddajesz 1000 zl

jfb
Opinia
jfb

Polecam ! ???? Od zaksięgowania opłaty weryfikacyjnej po kilku minutach decyzja. Uprzednio rozmowa ze średnio rozgarniętym doradcą… ale liczy się również to w jaki sposób ta firma działa. Po ok 20-30 minutach od decyzji – pieniądze na koncie.

kaczorowska
Opinia
kaczorowska

POZYCZKA NA RYNKU

olivier.faucher
Opinia
olivier.faucher

Pożyczałem raz. 1200 zł- bo tyle potrzebowałem. Pożyczka była darmowa. Wszystko szybko. Dobra firma!

daven
Opinia
daven

Dobrze, ze w końcu są na pierwszym miejscu w rankingu- należy im sie jak nic!

werka132
Opinia
werka132

Chciałam kupić siostrze prezent, ale brakowało mi pieniędzy

kontrak
Opinia
kontrak

chwila moment . A ja panie Tadeuszu nie zgadzam się z panem .Po pierwsze : konsultanci sa bardzo uprzejmi, potrafią wszystko wytłumaczyć tak jak należy .poza tym sorry . powiada pan za opóźnienia , a wie pan ,zę jest w Tani kredytie coś takiego jak pożyczka refinansująca ? chyba nie bardzo , a o ile pamiętam , to jak sie nie da rady spłacić wwszystkiego w terminie to można skorzystać z tego właśnie refinansowania .

cellarbook
Opinia
cellarbook

Na rynku lepszej oferty nie znajdziecie. pełna uczciwość i super podejscie do klienta.

kwantowa
Opinia
kwantowa

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pożyczkę w kwocie 1500 zł dostałam faktycznie w 15 minut. Procedury mają proste i niskie wymagania. Szczerze polecam.

www.marianiechwiej
Opinia
www.marianiechwiej

cenowo super do tego uczciwie wiec max gwiazdek

inny
Opinia
inny

Przede wszystkim sa uczciwi. Na rynku chwilowek sporo oszustow ostatnio i firm, ktore kombinuja z umowami. W Tani kredytie daja opcje przedluzenia okresu splaty i nie ma kruczkow jakichs. Dla mnie na plus.

andreo30
Opinia
andreo30

Super i bez problem ???? polecam ????

e-kanclerz
Opinia
e-kanclerz

jest dobrze, nawet bardzo!

agateria
Opinia
agateria

W MOIM ODCZUCIU TO NAJLEPSZA FIRMA POŻYCZKOWA NA RYNKU, A DOŚWIADCZENIE MAM Z 6 FIRMAMI- W TYM W 4 POŻYCZKE WZIAŁEM I ZDECYDOWANIE Tani kredyt JEST NIEPORÓWNYWALNIE LEPSZY NA TLE KONKURENCJI. FIRMA JEST NA MAXA PROFESJONALNA. NIE MAM IM NIC DO ZARZUCENIA. SZYBKO I UCZCIWIE. NIC TYLKO POLECAĆ.

kkalii
Opinia
kkalii

1500 na koncie było po kilku godzinach po aplikowaniu, wszytsko za darmo

plik78
Opinia
plik78

Kredyt pozabankowy na bardzo dobrych warunkach. Polecam!

stanlukas
Opinia
stanlukas

miałem kłopot, potrzebowałem 1200zł. chyba w 15 minut załatwiłem wszystkie formalności. dla mnie ok.

tmly
Opinia
tmly

Dostałam odmowę nie wiadomo dlaczego.. Firma jest bardzo nie przyjemna w obsłudze, konsultanci, nie mili w rozmowie. Nie polecam tej firmy.

bociek
Opinia
bociek

Przestrzegam przed „Tani kredyt” , czytajcie te prawdziwe komenatrze , koszty pozyczki ogromne a do zwrotu zrobi sie trzykrotnie wiecej niz wezmiecie…do tego non stop telefony, brak informacji przy umowie albo tak zaplatane informacje ze nie mozna dojsc do szczegółów

bdyda
Opinia
bdyda

mialem pozyczke u nich 3 lata temu i mysle że za rok znowu wezme, firma jest ok sprawdzilem nie mialem problemow nikt mnie nie scigal wszystko splacone w terminie i po sprawie, plus taki, ze bylo mniej formalnosci niz w banku

jaszewski.zbigniew
Opinia
jaszewski.zbigniew

Oferta zdecydowanie warta rozważenia, a nawet skorzystania:)

patexteam
Opinia
patexteam

6 tysiaków za darmo to totalna miazga

maciek_777
Opinia
maciek_777

Pożyczka godna polecenia, bezpieczna, bez żadnych ukrytych opłat .

kbanasz
Opinia
kbanasz

Perfekcjoniści w każdym calu! Oferta jakich mało, a do tego wysoka przyznawalność! POLECAM!