Tani Kredyt

Opis produktu Tani Kredyt

Tani Kredyt to kolejna marka na polskim rynku pożyczkowym, która swoje korzenie ma na Łotwie. Należy do grupy finansowej Alfa Finance sp. z.o.o. W Polsce oferuje pożyczki od 2015 roku. Firma bardzo szybko zwróciła na siebie uwagę, nie tylko konkurencji, ale przede wszystkim klientów. A to dzięki darmowej pożyczce w jednej z najwyższych kwot na rynku w ówczesnym czasie. Obecnie Tani Kredyt również nie pozostaje w tyle, często będąc w czołówce w rankingach firm pożyczkowych. A to dzięki nie tylko wysokiej kwocie darmowej pożyczki, ale na to wpływ mają również inne elementy, m.in. wygodne terminy spłaty, wysoka kwota dla stałych klientów, minimum formalności i przyjaźnie nastawieni oraz pomocni konsultanci. Firma stawia na wygodę, szybkość i indywidualne podejście do każdego klienta. Być może z tych powodów otrzymuje wysokie oceny od klientów i większość opinii ma pozytywny charakter.
Tani Kredyt jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Posiada Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy, wydany przez Loan-Magazine. Poza tym uczestniczy w Programie Fair Pay, którego partnerami są m. in. KRD i Rzetelna Firma.

Koszty pożyczki w Tani Kredyt

Pierwsza pożyczka 0% nie będzie kosztowała ani grosza, pod warunkiem, że spłata wpłynie na konto firmy w terminie. Jeśli się spóźnisz, firma naliczy standardowe koszty. Ile będzie kosztowała pożyczka w kwocie 1000 zł na 30 dni po terminie? Łącznie do spłaty będzie kwota 1282.80 zł, prowizja wyniesie 274.60 zł, a odsetki 8,20 zł.
Pożyczka w maksymalnej kwocie dla nowych klientów to 3100 zł. Jeśli weźmiemy pożyczkę w tej kwocie i nie spłacimy jej w terminie, to do oddania będzie 3976.68 zł, z czego prowizja równa jest 851.26 zł, a odsetki wynoszą 25.42 zł.
Oprócz doliczenia standardowych opłat za niespłacenie pożyczki 0% w terminie, należy się również liczyć z doliczeniem odsetek karnych, a te rosną z każdym dniem.
Ile zapłacimy za pożyczkę w kwocie 5000 zł na 30 dni? Będzie nas kosztowała 1414 zł, czyli po 30 dniach do spłaty będzie 6414 zł. Prowizja wyniesie 1373 zł, a odsetki 41 zł.
Decydując się na pożyczkę w najwyższej oferowanej kwocie 7000 zł ze spłatą 30 dni, zapłacimy za nią 1980 zł. Prowizja wyniesie 1922 zł, a odsetki 57 zł. Łącznie po miesiącu trzeba będzie spłacić 8980 zł.


Rodzaje pożyczek w Tani Kredyt

Firma specjalizuje się w krótkoterminowych pożyczkach, z maksymalnym okresem spłaty 30 dni. Oferta różni się w zależności od tego, czy wniosek o pożyczkę składa nowy czy stały klient.
Na nowych klientów czeka pożyczka 0%. Minimalna kwota pożyczki w ofercie Tani Kredyt to 200 zł, a maksymalnie za pierwszym razem bez ponoszenia kosztów pożyczysz 3100 zł. Nadal jest to jedna z wyższych kwot darmowych chwilówek na rynku. Korzystając z warunków promocyjnych, trzeba trzymać się terminu spłaty. Choćby jednodniowe spóźnienie wiąże się z naliczeniem standardowych kosztów pożyczki, czyli promocja jest anulowana.
Na stałych klientów czekają pożyczki w wyższych kwotach i przywilej szybszego złożenia wniosku, przez panel klienta. Po pierwszej, spłaconej w terminie pożyczce, możesz wnioskować nawet o 7000 zł. Zarówno nowi jak i stali klienci termin spłaty wybiorą pomiędzy 5 a 30 dni. Dzięki temu można idealnie dopasować spłatę do wpływów na konto, nie ponosząc dodatkowych, zbędnych kosztów.
Jeśli chodzi o możliwość przesunięcia terminu spłaty bądź refinansowania pożyczki, Tani Kredyt informuje jedynie, że w razie problemów ze spłatą należy skontaktować się z firmą. Dodając, że wspólnie postaramy się znaleźć dobre rozwiązanie.

Tani Kredyt oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Tani Kredyt <<

Tani Kredyt - Dane firmy

Alfa Finance Sp. z o.o.

NIP5252632179
REGON362517837
KRS0000579136
Kapitał zakładowy250 000 PLN

Tani Kredyt Dane kontaktowe

Nowogrodzka 50/54 lok.428
00-695 Warszawa

Telefon: 223802373

Email: info@tanikredyt.pl

WWW: www.tanikredyt.pl

Godziny otwarcia Tani Kredyt

Poniedziałek - Piątek: 08:00-21:00
Sobota - Niedziela: 09:00-17:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Tani Kredyt

Oferta Tani kredyt skierowana jest do osób, które:
• mają minimum 20 lat i nie więcej niż 75 lat,
• posiadają polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty,
• nie zostały wpisane do żadnego rejestru dłużników.
Proces wnioskowania o pożyczkę jest prosty i intuicyjny, a wszystko ułatwia czytelna strona internetowa. Aby zarejestrować się na stronie należy kliknąć w weź pożyczkę teraz. Zostaniesz przekierowany do formularza, gdzie czeka na wypełnienie kilkanaście rubryk, w tym dane osobowe, adresowe, dotyczące sytuacji finansowej. W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o przelew weryfikacyjny, na kwotę jednego grosza. Firma ma rachunki w sześciu bankach. Wniosek zostanie rozpatrzony, gdy dane zostaną potwierdzone przez zaksięgowanie przelewu. A ten musi być wysłany z własnego konta, by dane wpisane we wniosku zgodne były z danymi nadawcy przelewu. Po potwierdzeniu danych, zadzwoni do Ciebie konsultant, by jeszcze raz potwierdzić dane. Po telefonie, firma rozpatrzy wniosek, a decyzję otrzymasz mailem i sms-em. Pozytywna to niezwłoczny przelew na konto. Czas otrzymania przelewu zależy od tego, w jakim banku mamy konto. Jeśli w tym samym co firma, to pieniądze będą na koncie w krótką chwilę. A gdy rachunki są w dwóch różnych bankach, przelew będzie na koncie w ciągu jednego dnia roboczego.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Tani Kredyt <<

Wady i zalety pożyczki w Tani Kredyt

Zalety:

 • pierwsza darmowa pożyczka,
 • wysoka kwota pożyczki dla nowych klientów,
 • maksymalna kwota pożyczki już przy drugim wniosku,
 • nie weryfikują BIK-u,
 • pracują od poniedziałku do niedzieli,
 • minimum formalności,
 • przejrzysta strona internetowa,
 • jasne warunki,
 • możliwość wyboru terminu spłaty co do dnia.

Wady:

 • weryfikacja przez przelew (może wydłużać czas oczekiwania na decyzję),
 • nie realizują szybkich przelewów,
 • nie akceptują obecności w bazach dłużników.

Tani Kredyt Opinie


Tani Kredyt Opinie


22
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
syntex
Gość
syntex

Pożyczka bez zawilych klauzul w umowie. Do tego bez BiK.Kiedys nacialem sie na konkurencji wiec wiem o czym pisze.

rafekm
Gość
rafekm

Jak dla mnie to firma krzak. Deklaruje, że pożyczy 6000zł za darmo do 65dni, a chce dać 2750zł z prowizją 700zł na 30dni – kpina.

remsuw
Gość
remsuw

Nie polecam. Zmieniłem numer konta pod który chcciałem aby była wypłacona pożyczka, potem dostałem wiadomość, że numer konta został zmieniony. Złożyłem wniosek okazało się, że pieniądze wysłali na stary numer konta i muszę poczekać aby złożyć wniosek jak dostaną zwrot z tamtego konta!!!! Kpina!!!! Dodam, że wniosek złożyłem w środę gdzie jest pożyczka tańsza o 50%, czy to nie celowe działanie by zapłacić drożej za pożyczkę?? Nie spotkałem się nigdy z tak mało profesjonalną i nieuczciwą firmą

zbyszekka
Gość
zbyszekka

super,szybko,miło i tanio

fus303
Gość
fus303

Wszystko ok do czasu aż nie wyślecie wiadomości z prośbą o nie wysyłanie spamu ( wycofanie niektóych zgód marketingowych). Potraktują to jako zerwanie warunków i usuną konto. Obsługa ma klienta gdzieś. Zero jakiejkolwiek informacji od nich. Nie czytają wiadomości wysyłanych do nich. Doczekać się na zwrot nadpłaty też nie mogę. Firma to jedno wielkie zero i nikomu nie polecam!!!!

beata.wojtas
Gość
beata.wojtas

Świetna oferta, od lat najlepsi.

zhpwschowa
Gość
zhpwschowa

wypełnienie zwestionariusza nie zajmuje za dużo czasu, decyzja o przyzyaniu pożyczki i pieniądze na koncie są po kilku minutach, miłe zaskoczenie

rulimpex
Gość
rulimpex

Zdecydowanie jedni z najlepszych na rynku. Cennik tip top i profesjonalna obsługa!

mikroklimat
Gość
mikroklimat

Raty są niskie tzn ze Pani wzięła z 400 zł na 2 lata

opolipip
Gość
opolipip

Najgorsza firma pożyczkowa. Pracownicy są wulgarni i obsługa interesantów jest archaiczna

leena.honkavaara
Gość
leena.honkavaara

Nie mam zastrzeżeń do firmy, bo pożyczka była na uczciwych warunkach. Zapłaciłam tyle ile pożyczyłam także polecam

technocolor
Gość
technocolor

firma jak firma. bez szalu. Cennik jest raczej słaby.

mixer29
Gość
mixer29

Korzystałem z usług tej firmy, no i co? Jest uczciwie i za darmo wiec jak dla mnie ok.

obelix87
Gość
obelix87

moze nie jakas super hiper oferta (w sumie nie doplacaja;) ale jest na serio ok! Uczciwie, solidnie, godnie;) POLECAM

freight.gdynia
Gość
freight.gdynia

Polecam firma 5/5 obsluga spoko kontakt dobry formalnosci malo az sie nie spodziewalem ze wszystko tak latwo pojdzie. Spłacałem wszystko w terminie zadnych problemow

hipodrom
Gość
hipodrom

1700 PLN za free przy pierwszej pożyczce! Dla mnie BOMBA! polecam! i wcale nie jest tak, że nie ma szans na tak wysoką pożyczkę- jestem najlepszym dowodem na to, że można!

plejer
Gość
plejer

ja bralam porzyczke odsetki duze ale jestem zadowolona szybko poszlo a ci co nie splacaja to nazekaja nic nie ma zadarmo i jak splace to wezme jeszcze raz

innyslask
Gość
innyslask

DOskonała oferta.

adv
Gość
adv

drogo, drogo, drogo. Do tego kiepska obsluga i wysokie koszta przedluzen. nie polecam.

aneta.nakapala
Gość
aneta.nakapala

Jak na szybko potrzebuje pieniędzy to tylko tutaj zaglądam. Jak ma firmę pożyczkową to mają naprawdę korzystną ofertę.

bilans_sc
Gość
bilans_sc

Firma pozostawia WIELE do zyczenia!

zbigczar
Gość
zbigczar

ja jestem zadowolona z Tani kredyta – szybko, sprawnie i dokładnie. a wydłużony okres spłaty działa na prawdę na rękę!

finanscorp
Gość
finanscorp

Bardzo dobra firma.

majordomus
Gość
majordomus

Skandal i żenada, ludzie którzy tam pracują ograniczeni umysłowo, facet dzwoniący do klientów daun, mało powiedziane, potwierdzam oszuści złodzieje danych

adampolski
Gość
adampolski

Najlepsza firma pożyczkowa na rynku. Polecam bardzo.

pzdr686
Gość
pzdr686

Za mało pieniędzy dają nowym kliento i to jeszcze tylko na 30 dni

falbka
Gość
falbka

000 PLN za free i nic więcej dodawać nie trzeba. SUPER

mterlecka
Gość
mterlecka

Wczoraj zaciągnąłem w tym miejscu pożyczkę, dziś znalazła się już na moim koncie, polecam.

mysliwiec
Gość
mysliwiec

super oferta i bardzo miła infolinia. Nie rozumiem wpisu poniżej, ja jak się okazało miałem wpis w KRD i pomimo to pożyczka została mi udzielona.

s28andra
Gość
s28andra

Najlepsza ze wszytskich ofert w Polsce. Polecam wsyztskim!!!

piotr.lissewski
Gość
piotr.lissewski

brałam pożyczkę w Tani kredytie po raz pierwszy i szczerze mówiąc nie żałuję. Szybko, bez problemu – czyli tak jak powinno się udzielać pożyczki!

biuro.maklerskie
Gość
biuro.maklerskie

Słabizna, odmówili mi chwilówki, w innych też odmówili dlatego 2 gwiazdki

jessica_landru
Gość
jessica_landru

Pierwsza pożyczka była super i za darmo, drugą wezme w środe, wole zaczekać 2 dni i płacić mniej! Wszytskim polcam takie rozwiązanie.

jarolejn
Gość
jarolejn

5000 PLN- rewelacja! Super fimra, bardzo uczciwa, robią często konkursy, promocje i warto korzystać z ich usług! Polecam!

kotmen
Gość
kotmen

Firma sprawdza BIK!Jest błąd w opisie na tej stronie.Dostaje alerty o zapytaniach z Biku!

m.staszewski
Gość
m.staszewski

Nigdy nie sądziłem, że kiedykolwiek będę potrzebować takiego zastrzyku gotówki, ale i mi podwinęła się noga, a sytuacja w której się znalazłam, wymusiła na mnie zaciągnięcie pożyczki. Cieszę się, że w Tani kredyt, otrzymałem ją bez zbędnych formalności.

kluki
Gość
kluki

Dobra oferta, Polecam.

ewa.sadlik
Gość
ewa.sadlik

Bralam 3 pozyczki od nich i za kazdym razem proponuja mniejsze kwoty a wieksze odsetki. Pieniadze sa bardzo szybko na koncie, Mozna przedluzyc . Fajna obsluga Profil klienta jak najbardziej czytelny. Polecam.

konfliktowy
Gość
konfliktowy

Polecam firmę, spoko warunki, miła obsługa.

hogwartmsgic
Gość
hogwartmsgic

Nie polecam nikomu współpracy z tą firmą. Zarejestrowałam się na ich stronie i dwa razy dostałam odmowę. Nie mam żadnych zaległości w biurach dłużników, mam stałych, udokumentowany dochód. Jak brałam w innych firmach to bez problemu, tu zdecydowałam się tylko dla bezpłatnej pożyczki. Za trzecim podejściem dostałam 500 zł na 30 dni, spłaciłam tydzień przed końcem terminu. Ostatnio jak chciałam drugą pożyczkę w kwocie 1200 zł to po pięciu minutach dostałam odmowę bo mam wg nich złą sytuację. Rozumiem żebym miała jakieś wpisy w biurach dłużników, ale skąd wiadomość że mam złą sytuację skoro od udzielenia poprzedniej się nic nie…… Czytaj więcej »

tse_tse
Gość
tse_tse

Na serio jedna z najlepszych firm na rynku. Firma działa wyjątkowo szybko i skutecznie, bo pozostawiają klienta zadowolonego- na tyle, by chcieć do niej wrócic.

wiechub
Gość
wiechub

Porządna firma bardzo dobrze mi wszystko wyjasnili pierwszy raz w ogole bralem pozyczke i bylem zielony w tych tematach, spłaty ok byly do dogadania, kasa szybko na koncie, warunki znośne.

psnjn
Gość
psnjn

A ja korzystałam z ich usług 3 razy. Pierwszy raz jakieś 3 lata temu- i powiem tak- byłam w szoku, bo serio nie wierzyłam, że można pożyczyć pieniądze za darmo i to w tak wygodny i prosty sposób… pozniej kiedy po paru miesiącach znowu byłam w dołku finansowym to myślałam, że skorzystam z innej darmowej pożyczki ale zobaczyłam, że mają jakiś konkurs, do tego program lojalnościowy no i drug raz zdecydowałam sie na nich i znowu było szybko i bez zbędnych pytań, więc kiedy trzeci raz potrzebowałam pożyczki to znowu weszłam na stronki, fora, portale i poczytałam o firmach i…… Czytaj więcej »

piotrpietka
Gość
piotrpietka

Oferta megablast! Szybko i tanio- zestawienie idealne!

wojbeda
Gość
wojbeda

Jedna z fajniejszych ofert na rynku. Polecam serdecznie wszystkim.

slonce_14
Gość
slonce_14

1500 zł na 45 dni i to za free. Polecam. Świetna oferta.

longerst
Gość
longerst

Dostałem bez problemu.

transrem
Gość
transrem

a wg mnie absolutnie nie jest słaby . gdzie indziej każą sobie dopłacac do pierwszej raty , niby za darmo a to jednak 10 zł . a w Tani kredytie jak mówią ,ze jest darmowa pierwsza pożyczka to jest serio darmowa

piotrslowik
Gość
piotrslowik

ja jestem zadowolona ze współpracy z Tani kredytem. na prawdę szybko pieniążki dostałam a formalności było w sam raz! jest ok!

oceny-prof
Gość
oceny-prof

Im bardziej jestem świadomy jak działają firmy pożyczkowe tym mniej się ich boje. Kiedyś wydawalo mi się, że firmy pożyczkowe to mafia i pożyczasz 1000 zł a za tydzień oddajesz dwa razy tyle! Prawda jest taka, że pożyczki online to uczciwy biznes, stawki nie są tak wysokie, a tempo pracy zawrotne. Tani kredyt jest sprawdzona, dopbrą firma, którą polecam!