Tani Kredyt

Opis produktu Tani Kredyt

Tani Kredyt to kolejna marka na polskim rynku pożyczkowym, która swoje korzenie ma na Łotwie. Należy do grupy finansowej Alfa Finance sp. z.o.o. W Polsce oferuje pożyczki od 2015 roku. Firma bardzo szybko zwróciła na siebie uwagę, nie tylko konkurencji, ale przede wszystkim klientów. A to dzięki darmowej pożyczce w jednej z najwyższych kwot na rynku w ówczesnym czasie. Obecnie Tani Kredyt również nie pozostaje w tyle, często będąc w czołówce w rankingach firm pożyczkowych. A to dzięki nie tylko wysokiej kwocie darmowej pożyczki, ale na to wpływ mają również inne elementy, m.in. wygodne terminy spłaty, wysoka kwota dla stałych klientów, minimum formalności i przyjaźnie nastawieni oraz pomocni konsultanci. Firma stawia na wygodę, szybkość i indywidualne podejście do każdego klienta. Być może z tych powodów otrzymuje wysokie oceny od klientów i większość opinii ma pozytywny charakter.
Tani Kredyt jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Posiada Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy, wydany przez Loan-Magazine. Poza tym uczestniczy w Programie Fair Pay, którego partnerami są m. in. KRD i Rzetelna Firma.

Koszty pożyczki w Tani Kredyt

Pierwsza pożyczka 0% nie będzie kosztowała ani grosza, pod warunkiem, że spłata wpłynie na konto firmy w terminie. Jeśli się spóźnisz, firma naliczy standardowe koszty. Ile będzie kosztowała pożyczka w kwocie 1000 zł na 30 dni po terminie? Łącznie do spłaty będzie kwota 1282.80 zł, prowizja wyniesie 274.60 zł, a odsetki 8,20 zł.
Pożyczka w maksymalnej kwocie dla nowych klientów to 3100 zł. Jeśli weźmiemy pożyczkę w tej kwocie i nie spłacimy jej w terminie, to do oddania będzie 3976.68 zł, z czego prowizja równa jest 851.26 zł, a odsetki wynoszą 25.42 zł.
Oprócz doliczenia standardowych opłat za niespłacenie pożyczki 0% w terminie, należy się również liczyć z doliczeniem odsetek karnych, a te rosną z każdym dniem.
Ile zapłacimy za pożyczkę w kwocie 5000 zł na 30 dni? Będzie nas kosztowała 1414 zł, czyli po 30 dniach do spłaty będzie 6414 zł. Prowizja wyniesie 1373 zł, a odsetki 41 zł.
Decydując się na pożyczkę w najwyższej oferowanej kwocie 7000 zł ze spłatą 30 dni, zapłacimy za nią 1980 zł. Prowizja wyniesie 1922 zł, a odsetki 57 zł. Łącznie po miesiącu trzeba będzie spłacić 8980 zł.


Rodzaje pożyczek w Tani Kredyt

Firma specjalizuje się w krótkoterminowych pożyczkach, z maksymalnym okresem spłaty 30 dni. Oferta różni się w zależności od tego, czy wniosek o pożyczkę składa nowy czy stały klient.
Na nowych klientów czeka pożyczka 0%. Minimalna kwota pożyczki w ofercie Tani Kredyt to 200 zł, a maksymalnie za pierwszym razem bez ponoszenia kosztów pożyczysz 3100 zł. Nadal jest to jedna z wyższych kwot darmowych chwilówek na rynku. Korzystając z warunków promocyjnych, trzeba trzymać się terminu spłaty. Choćby jednodniowe spóźnienie wiąże się z naliczeniem standardowych kosztów pożyczki, czyli promocja jest anulowana.
Na stałych klientów czekają pożyczki w wyższych kwotach i przywilej szybszego złożenia wniosku, przez panel klienta. Po pierwszej, spłaconej w terminie pożyczce, możesz wnioskować nawet o 7000 zł. Zarówno nowi jak i stali klienci termin spłaty wybiorą pomiędzy 5 a 30 dni. Dzięki temu można idealnie dopasować spłatę do wpływów na konto, nie ponosząc dodatkowych, zbędnych kosztów.
Jeśli chodzi o możliwość przesunięcia terminu spłaty bądź refinansowania pożyczki, Tani Kredyt informuje jedynie, że w razie problemów ze spłatą należy skontaktować się z firmą. Dodając, że wspólnie postaramy się znaleźć dobre rozwiązanie.

Tani Kredyt oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Tani Kredyt <<

Tani Kredyt - Dane firmy

Alfa Finance Sp. z o.o.

NIP5252632179
REGON362517837
KRS0000579136
Kapitał zakładowy250 000 PLN

Tani Kredyt Dane kontaktowe

Nowogrodzka 50/54 lok.428
00-695 Warszawa

Telefon: 223802373

Email: info@tanikredyt.pl

WWW: www.tanikredyt.pl

Godziny otwarcia Tani Kredyt

Poniedziałek - Piątek: 08:00-21:00
Sobota - Niedziela: 09:00-17:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Tani Kredyt

Oferta Tani kredyt skierowana jest do osób, które:
• mają minimum 20 lat i nie więcej niż 75 lat,
• posiadają polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty,
• nie zostały wpisane do żadnego rejestru dłużników.
Proces wnioskowania o pożyczkę jest prosty i intuicyjny, a wszystko ułatwia czytelna strona internetowa. Aby zarejestrować się na stronie należy kliknąć w weź pożyczkę teraz. Zostaniesz przekierowany do formularza, gdzie czeka na wypełnienie kilkanaście rubryk, w tym dane osobowe, adresowe, dotyczące sytuacji finansowej. W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o przelew weryfikacyjny, na kwotę jednego grosza. Firma ma rachunki w sześciu bankach. Wniosek zostanie rozpatrzony, gdy dane zostaną potwierdzone przez zaksięgowanie przelewu. A ten musi być wysłany z własnego konta, by dane wpisane we wniosku zgodne były z danymi nadawcy przelewu. Po potwierdzeniu danych, zadzwoni do Ciebie konsultant, by jeszcze raz potwierdzić dane. Po telefonie, firma rozpatrzy wniosek, a decyzję otrzymasz mailem i sms-em. Pozytywna to niezwłoczny przelew na konto. Czas otrzymania przelewu zależy od tego, w jakim banku mamy konto. Jeśli w tym samym co firma, to pieniądze będą na koncie w krótką chwilę. A gdy rachunki są w dwóch różnych bankach, przelew będzie na koncie w ciągu jednego dnia roboczego.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Tani Kredyt <<

Wady i zalety pożyczki w Tani Kredyt

Zalety:

 • pierwsza darmowa pożyczka,
 • wysoka kwota pożyczki dla nowych klientów,
 • maksymalna kwota pożyczki już przy drugim wniosku,
 • nie weryfikują BIK-u,
 • pracują od poniedziałku do niedzieli,
 • minimum formalności,
 • przejrzysta strona internetowa,
 • jasne warunki,
 • możliwość wyboru terminu spłaty co do dnia.

Wady:

 • weryfikacja przez przelew (może wydłużać czas oczekiwania na decyzję),
 • nie realizują szybkich przelewów,
 • nie akceptują obecności w bazach dłużników.

Tani Kredyt Opinie


Tani Kredyt Opinie


22
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
hogwartmsgic
Gość
hogwartmsgic

Nie polecam nikomu współpracy z tą firmą. Zarejestrowałam się na ich stronie i dwa razy dostałam odmowę. Nie mam żadnych zaległości w biurach dłużników, mam stałych, udokumentowany dochód. Jak brałam w innych firmach to bez problemu, tu zdecydowałam się tylko dla bezpłatnej pożyczki. Za trzecim podejściem dostałam 500 zł na 30 dni, spłaciłam tydzień przed końcem terminu. Ostatnio jak chciałam drugą pożyczkę w kwocie 1200 zł to po pięciu minutach dostałam odmowę bo mam wg nich złą sytuację. Rozumiem żebym miała jakieś wpisy w biurach dłużników, ale skąd wiadomość że mam złą sytuację skoro od udzielenia poprzedniej się nic nie…… Czytaj więcej »

tse_tse
Gość
tse_tse

Na serio jedna z najlepszych firm na rynku. Firma działa wyjątkowo szybko i skutecznie, bo pozostawiają klienta zadowolonego- na tyle, by chcieć do niej wrócic.

wiechub
Gość
wiechub

Porządna firma bardzo dobrze mi wszystko wyjasnili pierwszy raz w ogole bralem pozyczke i bylem zielony w tych tematach, spłaty ok byly do dogadania, kasa szybko na koncie, warunki znośne.

psnjn
Gość
psnjn

A ja korzystałam z ich usług 3 razy. Pierwszy raz jakieś 3 lata temu- i powiem tak- byłam w szoku, bo serio nie wierzyłam, że można pożyczyć pieniądze za darmo i to w tak wygodny i prosty sposób… pozniej kiedy po paru miesiącach znowu byłam w dołku finansowym to myślałam, że skorzystam z innej darmowej pożyczki ale zobaczyłam, że mają jakiś konkurs, do tego program lojalnościowy no i drug raz zdecydowałam sie na nich i znowu było szybko i bez zbędnych pytań, więc kiedy trzeci raz potrzebowałam pożyczki to znowu weszłam na stronki, fora, portale i poczytałam o firmach i…… Czytaj więcej »

piotrpietka
Gość
piotrpietka

Oferta megablast! Szybko i tanio- zestawienie idealne!

wojbeda
Gość
wojbeda

Jedna z fajniejszych ofert na rynku. Polecam serdecznie wszystkim.

slonce_14
Gość
slonce_14

1500 zł na 45 dni i to za free. Polecam. Świetna oferta.

longerst
Gość
longerst

Dostałem bez problemu.

transrem
Gość
transrem

a wg mnie absolutnie nie jest słaby . gdzie indziej każą sobie dopłacac do pierwszej raty , niby za darmo a to jednak 10 zł . a w Tani kredytie jak mówią ,ze jest darmowa pierwsza pożyczka to jest serio darmowa

piotrslowik
Gość
piotrslowik

ja jestem zadowolona ze współpracy z Tani kredytem. na prawdę szybko pieniążki dostałam a formalności było w sam raz! jest ok!

oceny-prof
Gość
oceny-prof

Im bardziej jestem świadomy jak działają firmy pożyczkowe tym mniej się ich boje. Kiedyś wydawalo mi się, że firmy pożyczkowe to mafia i pożyczasz 1000 zł a za tydzień oddajesz dwa razy tyle! Prawda jest taka, że pożyczki online to uczciwy biznes, stawki nie są tak wysokie, a tempo pracy zawrotne. Tani kredyt jest sprawdzona, dopbrą firma, którą polecam!

tvvix13
Gość
tvvix13

Moj osobisty numer jeden na rynku!

mnowakowski
Gość
mnowakowski

Żeby wszytskie były takie uczciwe jak CreditStar- takie moje życzenie na nowy rok

kbp.polewczyk
Gość
kbp.polewczyk
Ocena :
     

Złożyłem wniosek koło południa w sobotę, do godzin popoludniowych nie otrzymałem informacji o decyzji

m.motowidlo
Gość
m.motowidlo
Ocena :
     

Lepszej firmy pożyczkowej nie znajdziecie. Polecam gorąco.

szakal_83
Gość
szakal_83
Ocena :
     

Bardzo polecam Tani kredyt! Sprawdzałem dużo opinii na temat pożyczki i w sumie jest bardzo dobrze. Polecam każdemu!

olifant
Gość
olifant
Ocena :
     

Szybko i wysokie kwoty dostępne dla każdego. Bardzo dobra oferta.

dark_spell
Gość
dark_spell
Ocena :
     

Duże zaskoczenie. Na plus. Polecam.

soswkrasnystaw
Gość
soswkrasnystaw
Ocena :
     

Czekam na przelew 4 dzien.Kpiny

tulowice
Gość
tulowice
Ocena :
     

Świetna oferta, wychodzi na przeciw potrzebom klienta, rozwijają się. poleam

barbara.laskowska
Gość
barbara.laskowska
Ocena :
     

szybko i przyjemnie. uczciwie i tanio. super

robak
Gość
robak
Ocena :
     

Kasa błyskawicznie wpada na konto. Godzina od złożena wniosku i kasa jest.

eta
Gość
eta
Ocena :
     

Super firma.

paczer
Gość
paczer
Ocena :
     

Raz pozyczysz to się nic nie stanie. A ta firma akurat uczciwa jest i sprawdzona. Śmiało mozna brać jak ktoś potrzebuje.

eurotour
Gość
eurotour
Ocena :
     

Zdecydowanie jestem na tak!!!

struzzo
Gość
struzzo
Ocena :
     

Decyzja przyznawana bez zbednych formalnosci. Bardzo szybko mi pomogli, kiedy potrzebowalam. Zasady przejrzyste. Polecam każdemu ten serwis!

kurek
Gość
kurek
Ocena :
     

Chwilówka z okresem kredytowania do 50 dni? To przekonało mnie do zaciągnięcia pożyczki w Tani kredyt.

przeklad
Gość
przeklad
Ocena :
     

Potrzebowałem pożyczki na prezent dla mamy, a o tej firmie słyszałem dobre opinie od znajomych. Nie zawiodłem się. Mama zachwycona, a ja spokojnie zwróciłem kasę parę dni później – i to tyle ile pożyczyłem.

him
Gość
him
Ocena :
     

szkoda zgloszen

b.kossek
Gość
b.kossek
Ocena :
     

Zdecydowanie jedni z najlepszych na rynku. Cennik tip top i profesjonalna obsługa!

parzej
Gość
parzej
Ocena :
     

^^ ty chyba jesteś pracownikiem tej firmy słup bo kłamiesz jak z nut nikt jeszcze od tej firmy nie dostał pieniędzy

zbirkos
Gość
zbirkos
Ocena :
     

Korzystałem z ich usług udzielenia pierwszej pożyczka i myślę ,że pewnie jeszcze nie jeden raz skorzystam . wszystko jest sprawnie załatwiane . I jak dla mnie uczciwa firma .