Super Grosz

Opis produktu Super Grosz

Super Grosz to 100% polskiego kapitału i konkurencyjna oferta! Świetna opcja dla osób, które chcą wspierać polskie firmy na rynku pozabankowym, ale to niejedyna zaleta oferty. Super Grosz wyróżnia się na rynku zróżnicowaną ofertą. W Super Grosz znajdziesz nie tylko pożyczki ratalne na dowód przez internet, ale i pożyczki bez konta bankowego, a i pożyczki bez dostępu do internetu, również dla nowych klientów. Do wyboru dwa sposoby weryfikacji i szybki proces wnioskowania o pożyczkę. Z informacji zawartych na stronie wynika, że w ciągu kilku minut jesteś w stanie dopełnić formalności i otrzymać przelew. A wszystko czego potrzebujesz do złożenia wniosku to dowód osobisty. Super Grosz nie wymaga przesyłania dodatkowych dokumentów, a oferuje niemałe kwoty pożyczek, bo do 15 tys. zł. Co ciekawe, coś dla siebie znajdą również osoby zainteresowane krótkoterminową pożyczką. Minimalny okres spłaty to 4 miesiące, ale możesz spłacić pożyczkę szybciej, oszczędzając na kosztach.
Super Grosz sprawdza Biura Informacji Gospodarczej, Biuro Informacji Kredytowej oraz informacje w innych podmiotach. Konsultanci pracują od poniedziałku do soboty. Wygodną formą kontaktu jest czat na stronie.

Koszty pożyczki w Super Grosz

Super Grosz uruchomił promocję coś na zasadzie chwilówki. Bierzesz pożyczkę ratalną, ale jeśli spłacisz ją w miesiąc, to ponosisz niższy koszt. Maksymalna kwota pożyczki na warunkach promocyjnych to 3000 zł, a minimum 500 zł. Spłata rozkładana jest na 6 rat, ale jeśli spłacisz w miesiąc poniesiesz niższy koszt. Analogicznie, im więcej miesięcy spłacasz, tym wyższy koszt. Dla przykładu pożyczka w kwocie 2 tys. zł rozłożona na 6 rat, spłacana zgodnie z harmonogramem będzie kosztowała 859,52 zł, a jeśli spłacisz ją w miesiąc, to zapłacisz tylko 199,76 zł. Różnica około 650 zł jest już odczuwalna dla domowego budżetu.
Pożyczka 5 tys. zł rozłożona na 12 rat na standardowych warunkach to koszt w wysokości 2225,25 zł. Miesięcznie pożyczka obciąży budżet kwotą 602,11 zł. Firma naliczy prowizję 1950,24 zł i odsetki 275,01 zł. Wybierając 24 raty, koszt pożyczki wzrośnie do 3186,05 zł. Rata wyniesie 341,09 zł.
Pożyczka w kwocie 10 tys. zł z okresem spłaty 36 miesięcy to koszt w wysokości 8310,52 zł. Prowizja wyniesie 6694,20 zł, a odsetki 1616,32 zł. Rata to 508,63 zł. Decydując się na 48 rat, zwiększysz koszt pożyczki do 10265,38 zł. Rata wyniesie 422,20 zł.
Pożyczka w maksymalnej oferowanej kwocie 15 tys. zł z okresem spłaty 48 miesięcy, dostępna dla wracających klientów, to koszt w wysokości 15398,17 zł. Prowizja wyniesie 12 136,80 zł, a odsetki 3 261,37. Rata 633,30 zł.


Rodzaje pożyczek w Super Grosz

Super Grosz oferuje pożyczki ratalne. W ofercie kilka rodzajów pożyczek:
• dla nowych klientów do 10 tys. zł,
• dla stałych klientów do 15 tys. zł,
• pożyczki bez konta bankowego,
• pożyczki przez telefon.
Jako nowy klient pożyczysz kwotę od 1000 zł do 10 tys. zł. Spłatę rozłożysz na 4 do 48 rat, co pozostawia dużą swobodę. Każdą kwotę rozłożysz na dowolną liczbę rat.
Nie musisz czekać ze złożeniem kolejnego wniosku, aż spłacisz aktywną pożyczkę. Kolejny wniosek złożysz po 130 dniach, warunek: terminowa dotychczasowa spłata. I oczywiście zdolność kredytowa do spłaty kolejnej pożyczki. Kwota pożyczki dla stałych klientów jest wyższa i może być to nawet 15 tys. zł. Okres spłaty do wyboru taki sam jak przy pierwszej pożyczce pomiędzy 4 a 48 miesięcy.
W ofercie Super Grosz są pożyczki bez konta bankowego. Oferta skierowana do osób, które nie chcą przelewu na konto, bo być może je z kimś dzielą, nie mają rachunku w banku bądź też po prostu wolą gotówkę. Pożyczka odbierana jest na poczcie po okazaniu dowodu tożsamości i kodu otrzymanego sms-em. Wniosek można złożyć przez telefon bądź internet.
Kolejna opcja to pożyczka przez telefon. Super Grosz nie tylko oferuje pożyczki bez konta bankowego, ale również pożyczki przez telefon, dla osób, które nie mają dostępu do internetu. Wniosek składany jest telefonicznie.

Super Grosz oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Super Grosz <<

Super Grosz - Dane firmy

Aiqlabs Sp. z o.o.

NIP5252607460
REGON360301004
KRS0000551150
Kapitał zakładowy300 000 PLN

Super Grosz Dane kontaktowe

Grzybowska 87
00-844 Warszawa

Telefon: 22 102 15 00

Email: kontakt@supergrosz.pl

WWW: supergrosz.pl

Godziny otwarcia Super Grosz

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 12:00
Sobota : 09:00 - 17:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Super Grosz

Zanim zaczniesz wypełniać wniosek, sprawdź czy spełniasz stawiane przez firmę wymagania:
• powyżej 21 lat,
• polskie obywatelstwo,
• dowód osobisty,
• telefon komórkowy.
Pierwszym krokiem jest wybór kwoty i okresu spłaty, a później przechodzisz do wypełniania wniosku. Możesz to zrobić samodzielnie online bądź dzwoniąc na infolinię. Na tym etapie decydujesz o sposobie wypłaty gotówki i zarazem formie weryfikacji tożsamości. Super Grosz współpracuje z Pocztą Polską i Bankiem Pocztowym. Jeśli zdecydujesz o wypłacie pożyczki w gotówce, czekasz na decyzję, bo na tym etapie kończą się formalności. Wraz z pozytywną decyzją otrzymasz kod sms-em, który należy wraz z dowodem okazać w placówce banku bądź na poczcie. Pracownik weryfikuje tożsamość i wypłaca pożyczkę. Jeśli zdecydujesz się na drogę online, po wypełnieniu wniosku, za pomocą aplikacji, która łączy się z rachunkiem bankowym, przechodzisz weryfikację i czekasz na decyzję. Pozytywna odpowiedź to szybki przelew pieniędzy na konto. Decyzja o przyznaniu pożyczki wysyłana jest sms-em oraz mailem. Nie musisz podpisywać i odsyłać papierowej umowy, wystarczy, że udzielisz firmie pełnomocnictwa do podpisania tej jednej konkretnej umowy. Zdecydowanie skraca to czas oczekiwania na pożyczkę.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Super Grosz <<

Wady i zalety pożyczki w Super Grosz

Zalety:

 • wysokie kwoty pożyczek,
 • długi okres spłaty,
 • pożyczki bez konta bankowego,
 • pożyczki przez telefon,
 • pożyczki dla osób, które mają 0 zł na koncie,
 • możliwość wypłaty pożyczki w gotówce,
 • dwa rodzaje weryfikacji do wyboru,
 • szybki kontakt przez czat na stronie,
 • jasne warunki,
 • kolejna pożyczka w trakcie spłaty,
 • szybka decyzja,
 • promocja: tańsza pożyczka przy szybszej spłacie.

Wady:

dopiero od 21 lat.

Super Grosz Opinie


Super Grosz Opinie


38
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
andriu0
Gość
andriu0

Wszystko jest jasne, nie ma żadnych ukrytych opłat – jak dla mnie bomba!

szwir
Gość
szwir

nie mam zastrzeżeń

www.srr_barnaul
Gość
www.srr_barnaul

Oferta jakich mało. Uczciwiem konkretnie, bez kruczków w umowie i dobierania sie do d… klienta. No i co istotne- szybko!

zakladka
Gość
zakladka

Nie mam im nic do zarzucenia. Pieniążki otrzymałam szybko, okres spłaty był rozłożony tak by raty nie naruszały znacząco mojego budżetu. Myślę, że warto zwrócić uwagę na ich pożyczki.

nomad
Gość
nomad

Dobra pożyczka. Nie dali mi calej kwoty, co dziwne bo bralem wczesniej w vivusie i tam dostalem (jescze wtedy) 1500zl na 30 dni bez bólu. Tutaj napisali, że mogę otrzymać 1000 zł, nie 1450 zł. Dlatego nie daję maksymalnej oceny, te 45dni robi robotę.

antprac
Gość
antprac

Wzięliśmy z żoną 750zl po paru dniach już 1100zl to jest zwykle oszustwo ta sprawa się zajmie urzad ochrony konkurencji

eventos
Gość
eventos

Chyba Najlepsi w swojej kategorii.

rokikulesza
Gość
rokikulesza

jeśli ktoś potrzebuje większej pożyczki na raty to mogę pozyczyć kontaktpozyczka.pl

kjsystem
Gość
kjsystem

Zdecydowanie bardzo jestem zadowolony.

neun
Gość
neun

Bardzo dobra chwilowka. Wzialem drugi raz 800. Szybko i bez problemu. Polecam.

katepost
Gość
katepost

Oferta firmy jest świetna i co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Są super, uczciwi i do tego działaja szybko, sprawnie i często robia promocje- co się ceni.

ict
Gość
ict
Ocena :
     

Ja tam sobie cenie uczciwość, elastyczność i komfort- a pożycczka w Super Grosz była bardzo komfortowa, szybka i dososowana do moich porzeb. super. polecam!

rams
Gość
rams
Ocena :
     

A moim zdaniem oferta jest dość kiepska, a firma wcale nie jest taka uczciwa i przyjemna w obyciu. Moim zdaniem firma zatrudnia ludzi średnio grzecznych, a przez co klienci są odstraszani. Do tego cennik wcale nie jest jakiś super- zdecydowanie łatwo o lepszy wsród konkurencji.

rzttransport
Gość
rzttransport

Wystarczy wziąć i wtedy będzie miała Pani odpowiedz

biuro_rosenthal
Gość
biuro_rosenthal
Ocena :
     

Zdecydowanie jedna z najlepszych ofert na rynku.

kpf
Gość
kpf
Ocena :
     

pożyczyłem 5 000 na 12 miesięcy, powoli spłacam póki co jest bez problemow, kontakt z obśługa klienta bardzo na plus. polecam.

krasy
Gość
krasy
Ocena :
     

Nie wiedziałam jaką pożyczkę wybrać, więc złożyłam wniosek przez Super Grosz. Szybko wybrali dla mnie najlepszą ofertę, w kilka godzin miałam na swoim koncie tysiąc zł

biuropiastow
Gość
biuropiastow
Ocena :
     

Co najważniejsze – szybko, przez Internet, bez ukrytych informacji. Wszystko jasno określone no i pieniążki wysyłają na konto co jest bardzo wygodne.

herorhina
Gość
herorhina
Ocena :
     

Oferta na pierwszy rzut oka wydaje sie byc rewelacyjna= nie ma sie co oszukiwac ale 45 dniowy okres splaty jest duzym plusem, ale co jest standardem- obiecuja 2000 zl, a najchetniej przyznaja 500 zl.

dragons
Gość
dragons
Ocena :
     

drogo czyli kiepsko

avoth
Gość
avoth
Ocena :
     

Oferta godna zainteresowania – w szczególności zważając na niewysokie oprocentowanie i możliwość rozłożenia zadłużenia na raty, polecam!

dee
Gość
dee
Ocena :
     

Umowa została sporządzona w sposób zrozumiały, nie było w nim żadnych ukrytych zapisów. Jedna z niewielu firm, bardzo uczciwych.

twieczor
Gość
twieczor
Ocena :
     

Naprawdę się cieszę, że trafiłem na ofertę Super Grosz. Tutaj, udzielono mi pożyczki na świetnych warunkach. Już podczas umowy wiedziałam, jaki będzie całkowity koszt pożyczki i jaka będzie moja comiesięczna rata…

pingwin
Gość
pingwin
Ocena :
     

Gdyby nie tak miłe panie z BOK wzięcie pożyczki byłoby dla mnie bardziej stresujące. Pomogły mi one wypełnić prawidłowo formularz i odpowiedziały na każde zadane pytanie. Dziękuję i polecam.

abujamal
Gość
abujamal
Ocena :
     

Moim zdaniem oferta jest świetna i wszytskim polecam Super Grosz.

konradt1
Gość
konradt1
Ocena :
     

Kończą 2 lata a żadnej promocji nie robią!

umg-d
Gość
umg-d
Ocena :
     

Moim zdaniem to jedna z najlepszych firm na rynku. Zdecydowanie super.

kmpspslupsk
Gość
kmpspslupsk
Ocena :
     

Warto skorzystać z ich oferty bo pierwsza pożyczka jest darmowa a jak sie zostanie miło obsłuzonym to się człowiek przekona, że firma jest uczciwa i cennik tez maja ok.

qwertyprs
Gość
qwertyprs

Oferta jest bardzo dobra więc mogę ją z czystym sumieniem polecić

bedkowski
Gość
bedkowski
Ocena :
     

Mnie oferta nie powala! To co mam im do zarzucenia to… CENNIK!

artur_sadzik
Gość
artur_sadzik

Firma ma naprawdę rewelacyjna obsługę, oferta też jest niezła- to jedna z tych firm, którą zdecydowanie polecam wszytskim!

przybylski
Gość
przybylski
Ocena :
     

Jedna z najlepszych firm- nie tylko pożyczkowych- z jakimi miałem do czynienia.

piotr.trojanowski
Gość
piotr.trojanowski
Ocena :
     

Bardzo spoko firma. Nie oszukują swoich klientów- jak widzą, że zarabiasz 3,5k to nie dadza Ci 2k pozyczki tylko daja 900zl dzięki czemu szanse na spłate sa wieksze. Polecam.

lke1
Gość
lke1
Ocena :
     

Świetna firma, która bardzo idzie na rękę klientowi! Mają bardzo dobre opinie, we wszystkich rankingach zajmują czołowe miejsca! Polecam wszytskim! Sama byłam bardzo zadowolona z ich usług!

juta
Gość
juta
Ocena :
     

Wszystko tak jak bilbord mówi- 1500 zł za 0zł na 45 dni. sam brałem taką pożyczkę- to prawda!!!

waro
Gość
waro
Ocena :
     

800 zl to jednak nie 500 zl

ewapat
Gość
ewapat
Ocena :
     

Jak mam być szczera, to nie zastanawiałam się zbyt długo, czy warto wziąć pożyczkę czy nie. Po prostu ją wzięlam przez Internet i teraz z czasem wiem, że to była bardzo dobra decyzja. Mogłam zamknąć wcześniej kilka swoich spraw. Gotówka byla na moim koncie bardzo szybko a raty spłacam w takiej wysokości, w jakiej na wnisoku sobie ustaliłam. Polecem.

slawekpasta
Gość
slawekpasta
Ocena :
     

Nie sadze zeby w Polsce znalazla sie druga taka firma pożyczkowa z takim podejsciem do klienta. Nawet w razie problemow ze splata pozyczki firma jest chetna do szybkiej pomocy. Bardzo serdecznie polecam wsyztskim!

k.pawlowska
Gość
k.pawlowska
Ocena :
     

Od zawsze najlepsi.

copers
Gość
copers
Ocena :
     

wszystko super

pbilewska
Gość
pbilewska
Ocena :
     

polecam

ezbud
Gość
ezbud
Ocena :
     

Sporo osob z mojego otoczenia bralo lub ma pozyczke w Super Grosz, opinie wszystko podobne, lepiej brac w Super Grosz niz w banku, warunki do przyjęcia, firma spoko, zadnych oszustw, uczciwie wszystko zalatwione.

etymek
Gość
etymek
Ocena :
     

Dla mnie to jakaś pomyłka- Cennik mega wysoki.

spgk
Gość
spgk
Ocena :
     

Wszystko ok. Polecam!

adam.borkowski
Gość
adam.borkowski
Ocena :
     

Przyznano mi tu jedynie 400zl, w Szybkiej Gotowce dostałem 1000 za darmo… no comments

spzozpsz
Gość
spzozpsz
Ocena :
     

Miałam duże obawy – nie wiedziałam, czy pożyczka w tym miejscu będzie dobrym pomysłem, ale zapoznałam się z opiniami, które krążą na temat firmy i ostatecznie zdecydowałam się skorzystać z jej oferty, czego absolutnie nie żałuję! Oprocentowanie okazało się niewysokie, a raty zostały dostosowane do moich mozliwości, super!

stale
Gość
stale
Ocena :
     

Prosta procedura, szybka dostępność do pieniędzy

a.chrzastowska
Gość
a.chrzastowska
Ocena :
     

ZGADZAM SIĘ FIRMA JEST DO BANI NAJGORSZA JAK JEST NA RYNKU.

k.kaminska
Gość
k.kaminska
Ocena :
     

Super Grosz oceniam na 5! na prawdę szybko, bezpiecznie i bez problemu!