Solcredit

Opis produktu Solcredit

Solcredit należy do FIIZY Ltd., instytucji finansowej, która swoje korzenie ma w Estonii. Firma powstała w 2011 roku. W krótkim czasie rozszerzyła swoją działalność o Hiszpanię i inne kraje, w tym Polskę. Solcredit jest pośrednikiem, czyli specjalizują się w wyszukiwaniu dopasowanych do możliwości finansowych i sytuacji klienta pożyczek. Dlatego na ich stronie przy kalkulatorze pożyczek nie znajdziesz informacji o kosztach. By zapoznać się z kosztami musisz złożyć wniosek. Na każdym etapie możesz zrezygnować. Solcredit dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii oferuje atrakcyjne pożyczki, które do 24 godzin są na koncie. Firma stawia na: elastyczność, oszczędność czasu, oszczędności w portfelu, technologię, jasne zasady, odpowiedź w ciągu 5 minut od momentu zaakceptowania warunków.
Solcredit chwali się wysokim wskaźnikiem akceptacji wniosków. 95,75% klientów otrzymuje pozytywną decyzję pożyczkową. Zatwierdzono już 946 tys. wniosków na 1936 mln zł. A wskaźnik zadowolenia klientów jest na poziomie 99,10%. Dla Solcredit nie jest problemem znalezienie pożyczki dla klientów widniejących w bazach dłużników i tych, którzy mają opóźnienia odnotowane w BIK.

Koszty pożyczki w Solcredit

Solcredit nie podaje kosztów pożyczki przy kalkulatorze z racji tego, że ostateczne warunki ustalane są z firmą pożyczkową. Jako pośrednik łączy klientów z firmami i koszty zależne są od oferty. Poznasz je w momencie złożenia wniosku. Koszty pożyczek zależą od wielu czynników, między innymi od sytuacji finansowej klienta, obecności w bazach dłużników, BIK-u itd. Natomiast samo wysłanie formularza jest bezpłatne i nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji. W każdym momencie przed podpisaniem umowy możesz się z niej wycofać.
Jedną z zasad, którą kieruje się Solcredit jest oszczędność w portfelu. Dlatego można liczyć na atrakcyjne i najlepsze pożyczki na rynku. Do tego szybko i w pełni online. Wśród ofert również pożyczki 0%. Nie tylko w wysokiej kwocie, ale również z dłuższym niż miesięczny okresem spłaty.
Jeśli chodzi o możliwość przedłużenia okresu spłaty bądź refinansowania to zależy to już od firmy, która udzieli nam pożyczki.


Rodzaje pożyczek w Solcredit

Solcredit, jako pośrednik łączy zainteresowanych pożyczką z firmami pożyczkowymi, oferuje pożyczki do kilku tysięcy złotych. Jak można przeczytać na ich stronie, współpracują z większością firm pozabankowych na rynku. Pośredniczą w pozyskaniu pożyczki w kwocie od 100 zł do 5 tys. zł, z okresem spłaty od 5 do 50 dni.
Pożyczki na dowód i minimum formalności, dla wszystkich, studentów, bezrobotnych jak i pracujących na etacie, znajdziesz przez Solcredit. Do złożenia wniosku nie są wymagane dodatkowe dokumenty poza dowodem osobistym. Mało tego, przez Solcredit znajdziesz również oferty darmowych chwilówek.
Firma specjalizuje się w wyszukiwaniu pożyczek dla zadłużonych, widniejących w bazach dłużników oraz tych, których BIK daleki jest od ideału. Samodzielne znalezienie firm, które akceptują długi czy obecność w bazach bądź opóźnienia w BIK bywa czasochłonne, a składanie wniosków w kolejnych firmach rodzi frustracje. Korzystając z pośrednictwa Solcredit nie tylko zyskujesz na czasie i oszczędzasz nerwy, ale przede wszystkim otrzymujesz spersonalizowaną ofertę od firmy, która udzieli Ci pożyczki.
Kolejny rodzaj pożyczek, które znajdziesz przez Solcredit to chwilówki ratalne. Jeśli interesuje Cię pożyczka z dłuższym niż miesięczny okresem spłaty, na dowód i na atrakcyjnych warunkach, to Solcredit wybierze dla Ciebie najatrakcyjniejsze opcje.

Solcredit oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Solcredit <<

Solcredit - Dane firmy

FIIZY Ltd.

NIPCIF EE101731184
REGON-
KRS12694462
Kapitał zakładowy

Solcredit Dane kontaktowe

ul. Toom-Kooli 1
110130 Tallin

Telefon:

Email: info@solcredit.pl

WWW: www.solcredit.pl

Godziny otwarcia Solcredit

Poniedziałek - Piątek: 10:00-21:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Solcredit

Solcredit jest pośrednikiem, zatem przez ich stronę składamy wniosek, a w odpowiedzi otrzymujemy ofertę od konkretnej firmy. Wymagania są minimalne:
• 18-80 lat,
• konto w polskim banku,
• telefon komórkowy, mail,
• posiadanie dokumentu tożsamości/NIP-u,
• zamieszkanie w Polsce.
Złożenie wniosku jest proste. Wystarczy zaznaczyć kwotę pożyczki, okres spłaty i kliknąć w zaczynamy. Zostaniesz przekierowany do krótkiego wniosku, w którym na wypełnienie czeka dosłownie pięć rubryk. Klikając dalej, automatycznie zostanie utworzone konto użytkownika. A Solcredit zaczyna szukać ofert dla Ciebie. W krótkim czasie otrzymujesz najlepsze oferty. Gdy podejmiesz decyzję o chęci skorzystania z którejś z nich, w ciągu 5-10 minut skontaktuje się z Tobą firma pożyczkowa. Później pozostaje już tylko dopełnić formalności i cieszyć się gotówką na koncie.
Przy drugiej i kolejnej pożyczce jeszcze szybciej wyszukasz oferty. Dużym plusem jest dostęp do ofert 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Solcredit <<

Wady i zalety pożyczki w Solcredit

Zalety:

 • dla wszystkich od 18 lat i do 80 lat,
 • na dowód,
 • online,
 • darmowa pożyczka,
 • najlepsze oferty pożyczkowe w kilka minut,
 • szybki kontakt ze strony firmy pożyczkowej,
 • elastyczne okresy spłaty,
 • dla zadłużonych (wpisanych do baz dłużników),
 • dla osób z opóźnieniami w BIK,
 • dla bezrobotnych, studentów,
 • na raty,
 • 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Wady:

 • koszty poznajemy dopiero po złożeniu wniosku

Solcredit Opinie


Dodaj opinię

avatar