SLoan

Opis produktu SLoan

Portal pożyczkowy sLoan, którego symbolem jest wesoły, fioletowy słoń, należy do dużej grupy finansowej, działającej nie tylko w Polsce. sLoan jest częścią Placet Group Ü, estońskiej grupy finansowej. W Polsce za sLoan odpowiada Nordecum Sp. z o. o. Część klientów może ją kojarzyć, bo w jej skład wchodzi również inna znana marka Credit, której pożyczki sprzedawane są również przez stronę Cool Finance. Siedziba Nordecum mieści się w Warszawie, ale i tak wszystkie formalności od początku do końca załatwiane są przez internet. Firma stawia na przejrzyste zasady, minimum formalności i szybki przelew na konto. A sLoan wyróżnia się na tle konkurencji chwilówkami z najdłuższym, bo trzymiesięcznym okresem spłaty. Mało tego dłuższy okres spłaty może już wybrać nowy klient. W ofercie firmy pożyczki do 5 tys. zł., a na stałych klientów czeka program lojalnościowy z pożyczką o 50% tańszą i dużymi bonusami. I te dwa elementy przemawiają za tym, by pozostać z firmą chwilę dłużej.
Nordecum na polskim rynku obecne jest już od kilku lat. Doskonale znając polski rynek, oferuje szybki zastrzyk gotówki na atrakcyjnych warunkach. Złe wieści jedynie dla osób, które widnieją w BIG-ach, bo wniosek zostanie odrzucony. Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Pożyczkowych.

Koszty pożyczki w SLoan

Pierwszą pożyczkę możemy mieć bez prowizji, chyba że spóźnimy się ze spłatą bądź wybierzemy dłuższy niż miesięczny okres spłaty.
Pożyczka w kwocie 3 tys. zł na 30 dni to koszt 675 zł, z czego prowizja wyniesie 651 zł, a odsetki 24 zł. Tyle zapłacimy, jeśli spóźnimy się ze spłatą pierwszej pożyczki bądź biorąc kolejną. Rozkładając spłatę na dwie raty, każda z nich wyniesie 1 973,63 zł, a koszty wzrosną do 947,26 zł. A o około 100 zł więcej zapłacimy za pożyczkę w tej kwocie, decydując się na spłatę w trzech ratach (1045,89 zł). Rata wyniesie 1 348,63 zł.
Kolejny przykład: pożyczka w kwocie 4 tys. zł ze spłatą w 30 dni to koszt 900 zł, z czego prowizja równa jest 868,00 zł, a odsetki 32 zł. Jeśli wydłużymy spłatę do dwóch miesięcy, rata wyniesie 2 631,51 zł, a łączny koszt to 1263,02 zł. Rozkładając pożyczkę 4 tys. zł na trzy raty, wysokość każdej to 1 798,17 zł, a za pożyczkę zapłacimy 1394,51 zł.
Maksymalna oferowana przez sLoan kwota to 5 tys. zł. Pożyczka w tej kwocie na 30 dni to koszt 1414,38 zł. Wydłużając spłatę do dwóch miesięcy, zapłacimy więcej o około 150 zł (1578,76 zł). Rata wyniesie 3 289,38 zł. Zaś rozkładając spłatę na trzy raty, miesięcznie obciążymy budżet kwotą 2 247,72 zł. Łączne koszty wyniosą 1743,16 zł.
Dzięki programowi lojalnościowemu, bonusom i promocjom dla stałych klientów, możesz pożyczać na atrakcyjnych warunkach. W dużej mierze masz wpływ na udzielane rabaty, bo zależą one między innymi od terminowej spłaty.


Rodzaje pożyczek w SLoan

sLoan oferuje krótkoterminowe pożyczki w kwocie do 5 tys. zł. Oferta jest nieco inna dla nowych i stałych klientów.
Za pierwszym razem pożyczysz kwotę z przedziału 100 zł – 3000 zł. Spłatę ustalisz na 15 do 30 dni bądź rozłożysz na dwie lub trzy raty, płatne co miesiąc. Na nowych klientów czeka pierwsza darmowa pożyczka do 3 tys. zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest spłata w ciągu miesiąca. Jeśli zdecydujesz się na dłuższy niż 30-dniowy okres spłaty, wówczas poniesiesz standardowe koszty. Trzeba pamiętać również o terminowej spłacie, jest to jeden z warunków darmowej pożyczki. Spłata po terminie jest równoznaczna z naliczeniem standardowych kosztów.
Kolejną pożyczkę otrzymasz w kwocie do 5 tys. zł. Okres spłaty do wyboru taki sam jak dla nowych klientów. Za każdą pożyczkę, spłaconą w terminie, otrzymasz bonus. Bonusy można gromadzić i wykorzystać w dowolnym momencie. Pomniejszają one prowizję przy jednej z pożyczek. Jeden bonus to jedna złotówka. Bonus wynosi 2% wartości pożyczki spłaconej w terminie, czyli przy pożyczce 2000 zł, otrzymujemy 40 zł do wykorzystania przy obniżeniu prowizji kolejnej, dowolnej pożyczki. Poza tym, lojalni klienci co piątą pożyczkę otrzymają z rabatem 50%. Jednym z warunków terminowa spłata czterech wcześniejszych pożyczek, ich kwota nie ma znaczenia.

SLoan oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w SLoan <<

SLoan - Dane firmy

Nordecum Sp. z o.o.

NIP5252614997
REGON361270895
KRS0000552638
Kapitał zakładowy500 000 PLN

SLoan Dane kontaktowe

Grzybowska 4/13
00-131 Warszawa

Telefon: 222092540

Email: bok@sloan.pl

WWW: sloan.pl

Godziny otwarcia SLoan

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota - Niedziela: 09:00-18:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w SLoan

Firma stawia kilka warunków:
• wiek: 21-65 lat,
• obywatelstwo polskie,
• telefon komórkowy,
• konto w banku z dostępem online,
• niefigurowanie w rejestrach dłużników.
Samo złożenie wniosku jest intuicyjne i szybkie. Aby to zrobić, musisz zarejestrować się na stronie. Wśród głównych zakładek, na górze strony, widnieje zakładka rejestracja i należy w nią wejść, wypełnić krótki wniosek i zarejestrować profil. W kolejnym kroku przechodzimy do potwierdzenia danych za pomocą aplikacji kontomatik. Aby to zrobić, po zalogowaniu na utworzony profil, należy wejść w rachunki bankowe. Aplikacja łączy się z bankiem, pobierając dane posiadacza rachunku oraz historię transakcji. Na ich podstawie powstaje raport dotyczący zdolności kredytowej. Dzięki szybkiej weryfikacji nie musisz wykonywać przelewu, a to oznacza, że nie tylko szybciej przebrniesz przez formalności, ale wniosek złożysz mając zero na koncie.
Decyzja, w godzinach pracy firmy, zazwyczaj jest dość szybko. A i na przelew pożyczki nie trzeba długo czekać. sLoan realizuje szybkie przelewy, dzięki czemu pieniądze mogą być na koncie nawet w kilka minut.
W kolejnym dniu roboczym po otrzymaniu pozytywnej decyzji, wysyłany jest na podany adres zamieszkania harmonogram spłaty pożyczki.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w SLoan <<

Wady i zalety pożyczki w SLoan

Zalety:

 • pierwsza darmowa pożyczka,
 • atrakcyjna oferta dla stałych klientów,
 • dłuższy okres spłaty niż w pozostałych firmach pożyczkowych,
 • szybka weryfikacja za pomocą kontomatik,
 • możesz wnioskować mając 0 zł na koncie,
 • realizują szybkie przelewy,
 • krótki wniosek,
 • możliwość kontaktu przez czat, telefon, mail,
 • pracują od poniedziałku do soboty.

Wady:

 • nie akceptują obecności w BIG-ach,
 • dopiero od 21 lat,
 • niska kwota dla stałych klientów.

SLoan Opinie


SLoan Opinie


25
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
mpotiopa
Opinia
mpotiopa

Ja bralem z Sloan żeby troche sobie dołożyć do nowego mieszkania jak sie wprowadziliśmy, na poczatku przydaje sie wolna gotówka bo jest masa nieplanowanych wydatkow, dodatkowe meble itd. Pożyczka uczciwa, bralismy 20 tys zl

ysf
Opinia
ysf

Najlepsza firma pożyczkowa na rynku. Polecam bardzo.

instytut_kadr
Opinia
instytut_kadr

Olga, nie wiem, gdzie Ty brałaś, ale na pewno nie w Sloan. Kilka razy brałem i wcale nie żałuję, bo są jasne zasady i wcale nie jest drogo w porównaniu z innymi pożyczkami. Wiem co mówię.

robbiroboter
Opinia
robbiroboter

Wysokie kwoty pożyczek. Miła obsługa. Szybkie wypłaty pieniężne. Super firma.

djmaro
Opinia
djmaro

Opcja z kolejnymi pozyczkami za pomoca sms jest bardzo wygodna. Pierwsza darmowa pozyczka tez jest zachecajaca- szkoda tylko, ze limit pierwszej pozyczki jest tak maly!

ekisse
Opinia
ekisse

Firma stara sie a to nalezy docenic! Ja im zaufalem i jest uczciwie wiec nie zaluje decyzji.

dm
Opinia
dm

Bardzo miła obsługa i szybka reakcja na wniosek o pożyczkę. Decyzja w 15 minut i szybki przelew na konto!

zapp
Opinia
zapp

Po złożeniu wniosku nie otrzymałem żadnej decyzji- ani o przyznaniu ani o nie przyznaniu. Czekałem kilka godzin i nic. Po próbach kontaktu z firmą zostałem potraktowany jak śmieć i juz wiem, że żadnego kontaktu z firmą mieć nie chce.

pasaz
Opinia
pasaz

Wyskoczył mi wyjazd, mega okazja i jka to w przypadku okazji bywa- trzeba się było szybko decydować. Wiedziałem, że czas mija, a ja potrzebowałem paru stówek- no i Sloan przyszli mi z pomocą. Kasa była na koncie błyskawicznie. Żadnych problemów, zbędnych pytań. To była bardzo słuszna decyzja. Sloan to świetna firma i wsyztskim ja polecam.

marwisz
Opinia
marwisz

szybko i sprawnie jezeli ktos zyje ciagle na kredycie to o co macie pretensje??? weglug mnie bardzo profesjonalnie gotowka w mniej niz 15 minut wiadomo to sa chwilowki czyli na potrzeby terazniejsze jezeli ktos liczy na nie wiadomo co to proponuje oszczedzac a nie kredyt zapetlac kredytem ???? bardzo pozytywnie :)firma na +

skierka
Opinia
skierka

Co tu piszesz???

baron_ob
Opinia
baron_ob

Oferta mocno się poprawiła więc zdecydowałem się na pożyczkę u nich… było za darmo więc nie powinienem nażekać na cennik, ale zdecydowanie tempo pracy pozosawia wiele do życzenia.

espanion
Opinia
espanion

Jedna z fajniejszych ofert na rynku. Polecam serdecznie wszystkim.

sart
Opinia
sart

ja jestem zadowolona ze współpracy z Sloanem. na prawdę szybko pieniążki dostałam a formalności było w sam raz! jest ok!

nobody8
Opinia
nobody8

Warto się zainteresować firma Sloan i porownać z ofertami innych firm, by się przekonać, że firma jest rewelacyjna i na serio ma super cennik. Serdecznie polecam- bo firma działa nie tylko sprawnie ale jest jeszcze uczciwa i tania.

gruby
Opinia
gruby

sa najlepsi

mawal
Opinia
mawal

Bardzo jestem zadowolona i szczerze polecam!

barstroj
Opinia
barstroj

Wiele razy pożyczałam tam pieniążki i nigdy nie miałam problemu z ich pożyczkami. Dla mnie mają na prawdę fajne warunki .Ogromnym plusem jest to, że nie ma za wielu formalności ????

inb
Opinia
inb

Polecam, szybko decyzja byla

matysoss
Opinia
matysoss

Odradzam złodzieje i oszuści!!!Nic nie udzielają ostrzegam przed bandą estońską

puo
Opinia
puo

Na 30 dni, na raty, nie ważme, zawsze profesjonalnie i najlepiej!

aga093
Opinia
aga093

Taka firma, do ktorej chce się wracać! Bony za polocanie znajomych, wysokie dostępne kwoty- pd samego początku! Super!!!

adramelech8
Opinia
adramelech8

Świetna firma udzielająca pożyczek nisko oprocentowanych, których spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat. Super robota! Jestem pewna, że nie raz skorzystam z Waszej oferty!

eurocontact
Opinia
eurocontact

jestem zadowolona na rowni z pierwszej jak i z kolejnych pozyczek

marcela12
Opinia
marcela12

Najlepsza oferta na rynku. Szybka decyzja, kasa od razu na koncie bankowym, obsługa przemiła. Wsyztsko super. Polecam!

megaom
Opinia
megaom

Korzystam z usług firmy Szybka Pożyczka od roku. Zdarzają się czasem sytuacje losowe wymagające wsparcia finansowego – to ludzka rzecz.

uriel
Opinia
uriel

Nie wzięłam w Sloan dużej kwoty, ale jako klient mogę się wypowiedzieć. To co mnie pozytywnie zaskoczyło, to pełen profesjonalizm. PC to naprawdę rzetelna firma, godna polecenia. Mają cierpliwość do klienta, wszystko dokładnie tłumaczą i wyjaśniają. Naprawdę wielki szacunek.

pruszczgdanski
Opinia
pruszczgdanski

Moja rada jest taka- trzymajcie się od Sloan z daleka! Im dalej tym lepiej-nie pożałujecie!

zbiniek
Opinia
zbiniek

godziwie

feliksm
Opinia
feliksm

Tak właśnie wygląda jedna z najlespzych ofert w tym kraju. Bardzo profesjonalnie. Polecam serdecznie.

krzeslem-go
Opinia
krzeslem-go

MNie chodzi o latwosc uzyskania pozyczki i Sloan mi to zapewnil. Polecam.

shila1
Opinia
shila1

Zdania są bardzo podzielone- niemal tyle pozytywnych opinii co negatywnych.

rozanska
Opinia
rozanska

Jest sporo opinii na temat Sloan i są one podzielone. Ja brałam u nich pożyczkę i nie było ani jednego problemu. Super mi się sprawdziła i jeszcze tam wrócę.

bartek1942
Opinia
bartek1942

Oby jak najwięcej takich firm na rynku to już nikt nie będzie się bał chwilówek.

multistudio
Opinia
multistudio

Pożyczka szybka, pieniądze w krótkim czasie na koncie. Jak ktoś potrzebuje szybko gotówki to oferta jest dla niego idealna. Mogę tylko polecić.

as1
Opinia
as1

ja mam z Sloanem dobre doświadczenie, szybko i bez zbędnych formalności. a co ważne ze brałam tyle samo co oddawałam. wiec korzystnie!

bogusiawinska
Opinia
bogusiawinska

Pożyczka szybka i skuteczna. Bez żadnych formalności. Polecam ????

stefam
Opinia
stefam

witam, nie polacam, przez zaniedbania pozyczkobiorcy widnieje wpis w bik o splaconej pozyczce. przez taki obrot spraw mam 5 letni zakaz pobierania kredytow.

zetka24
Opinia
zetka24

Super oferta!

junahnik
Opinia
junahnik

Nawet nikt nie dzwonił i odrzucili mój wniosek

brukmann
Opinia
brukmann

Cennik pozostawia trochę do zyczenia. Po pierwsze pierwsza udzielona pozyczka zawsze jest niższ niż ta o ktora wnioskujemy po drugie- kolejne pożyczki sa drogie.

aga700
Opinia
aga700

Bardzo rzetelna i uczciwa firma.Pierwsza pożyczka za darmo.Polecam.

lkasz
Opinia
lkasz

Pożyczka szybka, pewna i na czas. Bardzo sobie ją chwalę!

beata.mycha
Opinia
beata.mycha

44 dni na spłate pożyczki do 5000 zł i to bez zdzierstwa

inteduch
Opinia
inteduch

Polecam!!!!!!!

lep
Opinia
lep

Przestrzegam przed „Sloan” , czytajcie te prawdziwe komenatrze , koszty pozyczki ogromne a do zwrotu zrobi sie trzykrotnie wiecej niz wezmiecie…do tego non stop telefony, brak informacji przy umowie albo tak zaplatane informacje ze nie mozna dojsc do szczegółów

pupjaworzno
Opinia
pupjaworzno

No, No, No… Jest dobrze i szybko.

kapelan
Opinia
kapelan

potwierdzam. pierwsza pożyczka faktycznie gratis:D

skwar80
Opinia
skwar80

Krzysztof-piatek-wywiad-po-transferze-do-ac–piatek-wywiad-po-transferze-do-ac-milan

nowy-targ
Opinia
nowy-targ

to samo mam.ciagle sms o zaproszeniu o pozyczke a potem odmowa.po co te sms.w innych firmach dostaje bez problemu