SLoan

Opis produktu SLoan

Portal pożyczkowy sLoan, którego symbolem jest wesoły, fioletowy słoń, należy do dużej grupy finansowej, działającej nie tylko w Polsce. sLoan jest częścią Placet Group Ü, estońskiej grupy finansowej. W Polsce za sLoan odpowiada Nordecum Sp. z o. o. Część klientów może ją kojarzyć, bo w jej skład wchodzi również inna znana marka Credit, której pożyczki sprzedawane są również przez stronę Cool Finance. Siedziba Nordecum mieści się w Warszawie, ale i tak wszystkie formalności od początku do końca załatwiane są przez internet. Firma stawia na przejrzyste zasady, minimum formalności i szybki przelew na konto. A sLoan wyróżnia się na tle konkurencji chwilówkami z najdłuższym, bo trzymiesięcznym okresem spłaty. Mało tego dłuższy okres spłaty może już wybrać nowy klient. W ofercie firmy pożyczki do 5 tys. zł., a na stałych klientów czeka program lojalnościowy z pożyczką o 50% tańszą i dużymi bonusami. I te dwa elementy przemawiają za tym, by pozostać z firmą chwilę dłużej.
Nordecum na polskim rynku obecne jest już od kilku lat. Doskonale znając polski rynek, oferuje szybki zastrzyk gotówki na atrakcyjnych warunkach. Złe wieści jedynie dla osób, które widnieją w BIG-ach, bo wniosek zostanie odrzucony. Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Pożyczkowych.

Koszty pożyczki w SLoan

Pierwszą pożyczkę możemy mieć bez prowizji, chyba że spóźnimy się ze spłatą bądź wybierzemy dłuższy niż miesięczny okres spłaty.
Pożyczka w kwocie 3 tys. zł na 30 dni to koszt 675 zł, z czego prowizja wyniesie 651 zł, a odsetki 24 zł. Tyle zapłacimy, jeśli spóźnimy się ze spłatą pierwszej pożyczki bądź biorąc kolejną. Rozkładając spłatę na dwie raty, każda z nich wyniesie 1 973,63 zł, a koszty wzrosną do 947,26 zł. A o około 100 zł więcej zapłacimy za pożyczkę w tej kwocie, decydując się na spłatę w trzech ratach (1045,89 zł). Rata wyniesie 1 348,63 zł.
Kolejny przykład: pożyczka w kwocie 4 tys. zł ze spłatą w 30 dni to koszt 900 zł, z czego prowizja równa jest 868,00 zł, a odsetki 32 zł. Jeśli wydłużymy spłatę do dwóch miesięcy, rata wyniesie 2 631,51 zł, a łączny koszt to 1263,02 zł. Rozkładając pożyczkę 4 tys. zł na trzy raty, wysokość każdej to 1 798,17 zł, a za pożyczkę zapłacimy 1394,51 zł.
Maksymalna oferowana przez sLoan kwota to 5 tys. zł. Pożyczka w tej kwocie na 30 dni to koszt 1414,38 zł. Wydłużając spłatę do dwóch miesięcy, zapłacimy więcej o około 150 zł (1578,76 zł). Rata wyniesie 3 289,38 zł. Zaś rozkładając spłatę na trzy raty, miesięcznie obciążymy budżet kwotą 2 247,72 zł. Łączne koszty wyniosą 1743,16 zł.
Dzięki programowi lojalnościowemu, bonusom i promocjom dla stałych klientów, możesz pożyczać na atrakcyjnych warunkach. W dużej mierze masz wpływ na udzielane rabaty, bo zależą one między innymi od terminowej spłaty.


Rodzaje pożyczek w SLoan

sLoan oferuje krótkoterminowe pożyczki w kwocie do 5 tys. zł. Oferta jest nieco inna dla nowych i stałych klientów.
Za pierwszym razem pożyczysz kwotę z przedziału 100 zł – 3000 zł. Spłatę ustalisz na 15 do 30 dni bądź rozłożysz na dwie lub trzy raty, płatne co miesiąc. Na nowych klientów czeka pierwsza darmowa pożyczka do 3 tys. zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest spłata w ciągu miesiąca. Jeśli zdecydujesz się na dłuższy niż 30-dniowy okres spłaty, wówczas poniesiesz standardowe koszty. Trzeba pamiętać również o terminowej spłacie, jest to jeden z warunków darmowej pożyczki. Spłata po terminie jest równoznaczna z naliczeniem standardowych kosztów.
Kolejną pożyczkę otrzymasz w kwocie do 5 tys. zł. Okres spłaty do wyboru taki sam jak dla nowych klientów. Za każdą pożyczkę, spłaconą w terminie, otrzymasz bonus. Bonusy można gromadzić i wykorzystać w dowolnym momencie. Pomniejszają one prowizję przy jednej z pożyczek. Jeden bonus to jedna złotówka. Bonus wynosi 2% wartości pożyczki spłaconej w terminie, czyli przy pożyczce 2000 zł, otrzymujemy 40 zł do wykorzystania przy obniżeniu prowizji kolejnej, dowolnej pożyczki. Poza tym, lojalni klienci co piątą pożyczkę otrzymają z rabatem 50%. Jednym z warunków terminowa spłata czterech wcześniejszych pożyczek, ich kwota nie ma znaczenia.

SLoan oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w SLoan <<

SLoan - Dane firmy

Nordecum Sp. z o.o.

NIP5252614997
REGON361270895
KRS0000552638
Kapitał zakładowy500 000 PLN

SLoan Dane kontaktowe

Grzybowska 4/13
00-131 Warszawa

Telefon: 222092540

Email: bok@sloan.pl

WWW: sloan.pl

Godziny otwarcia SLoan

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota - Niedziela: 09:00-18:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w SLoan

Firma stawia kilka warunków:
• wiek: 21-65 lat,
• obywatelstwo polskie,
• telefon komórkowy,
• konto w banku z dostępem online,
• niefigurowanie w rejestrach dłużników.
Samo złożenie wniosku jest intuicyjne i szybkie. Aby to zrobić, musisz zarejestrować się na stronie. Wśród głównych zakładek, na górze strony, widnieje zakładka rejestracja i należy w nią wejść, wypełnić krótki wniosek i zarejestrować profil. W kolejnym kroku przechodzimy do potwierdzenia danych za pomocą aplikacji kontomatik. Aby to zrobić, po zalogowaniu na utworzony profil, należy wejść w rachunki bankowe. Aplikacja łączy się z bankiem, pobierając dane posiadacza rachunku oraz historię transakcji. Na ich podstawie powstaje raport dotyczący zdolności kredytowej. Dzięki szybkiej weryfikacji nie musisz wykonywać przelewu, a to oznacza, że nie tylko szybciej przebrniesz przez formalności, ale wniosek złożysz mając zero na koncie.
Decyzja, w godzinach pracy firmy, zazwyczaj jest dość szybko. A i na przelew pożyczki nie trzeba długo czekać. sLoan realizuje szybkie przelewy, dzięki czemu pieniądze mogą być na koncie nawet w kilka minut.
W kolejnym dniu roboczym po otrzymaniu pozytywnej decyzji, wysyłany jest na podany adres zamieszkania harmonogram spłaty pożyczki.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w SLoan <<

Wady i zalety pożyczki w SLoan

Zalety:

 • pierwsza darmowa pożyczka,
 • atrakcyjna oferta dla stałych klientów,
 • dłuższy okres spłaty niż w pozostałych firmach pożyczkowych,
 • szybka weryfikacja za pomocą kontomatik,
 • możesz wnioskować mając 0 zł na koncie,
 • realizują szybkie przelewy,
 • krótki wniosek,
 • możliwość kontaktu przez czat, telefon, mail,
 • pracują od poniedziałku do soboty.

Wady:

 • nie akceptują obecności w BIG-ach,
 • dopiero od 21 lat,
 • niska kwota dla stałych klientów.

SLoan Opinie


SLoan Opinie


25
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
marbas
Gość
marbas

super strona, przejrzysta, intuicyjna. Cennik tez fajny.

ug_punsk
Gość
ug_punsk

Teraz przed świętami jest to pomocna pożyczka. Szybko i bez problemu. Czas spłaty na tyle wygodny że po świętach spokojnie kasę można oddać.

sznitko
Gość
sznitko

Decyzja o wzięciu pożyczki w Sloan, a nie u konkurencyjnej firmy uwazam, że była jedna z lepszych decyzji ostatnio podjętych- Sloan to świetna firma, która działa szybko i psrawnie. Sa uczciwi i tak jak obiecują- pożyczka jest darmowa.

tvkpolska
Gość
tvkpolska

super firma, wszystko jest ok, oferta, obsluga, cennik. polecam

szewczukurszula
Gość
szewczukurszula

Myślę, że warto brać u nich pożyczki bo są na bardzo dobrych warunkach (przynajjmniej mnie odpowiadają) . Warto zobaczyć sobie ich ofertę dokładnie bo wiadomo, że każdy człowiek ma inne wymagania. W przypadku mojej osoby te wymogi spełniła.

j.galazka
Gość
j.galazka

Świetna oferta. Firma działa bardzo profesjonalnie- szybko i przyjemnie, a do tego mają super cennik. Polecam

faltus-serafin
Gość
faltus-serafin

Świetna firma, która bardzo idzie na rękę klientowi! Mają bardzo dobre opinie, we wszystkich rankingach zajmują czołowe miejsca! Polecam wszytskim! Sama byłam bardzo zadowolona z ich usług!

sierra
Gość
sierra

Od 3 latbiore w Sloan pożyczki.Wszystko szybko i sprawnie.Raty spłacane regularnie ,a ostatnio nawet miesiąc wcześniej.Nigdy nie było zaległości ani spóźnienia w ratach.Po zapłaceniu ostatniej otrzymałam odmowę ponownej pożyczki mimo że wcześniej otrzymywalam bez problemu.Wyglada na to że zaczęli też sprawdzać w BIK u bo ja tam

t2m
Gość
t2m

oferta znacznie sie polepszyla. generalnie jest ok.

ryfa
Gość
ryfa

Dobra firma, super obsługa i podejscie do klienta. Polecam serdecznie!

kozanowski
Gość
kozanowski

Złodziejska firma, która bez zgody użytkownika refinansuje pożyczkę za kolosalne kwoty. Lepiej z nimi nie zaczynać, chyba, że ktoś chce się szarpać ze wsparciem Rzecznika Finansowego i UOKIK przy powinięciu się nogi.

wdrabik
Gość
wdrabik

Zgadza sie . Ja dostałam np 400 zł . raz ze tylko tyle potrzebowałam , a dwa nawet gdybym chciała wiecej to bym nie dostała . Samą firmę oceniam na 5 . Bo wg mnie zdała egzamin jako na dobrego pożyczkodawce

tadeusz06
Gość
tadeusz06

Obsługa niemiła , w razie opóźnień straszenie , oskarżenia o wyłudzenie!! Wysokie opłaty za refinansowanie . NIE POLECAM!! Na rynku istnieje wiele tańszych pożyczek i firm lepiej nastawionych na klienta.

kmroz-gralak
Gość
kmroz-gralak

Umnie podobna sytuacja pozdrawiam

ogbud
Gość
ogbud
Ocena :
     

Może i są tacy, którym nieudzielono pożyczki i wylewaja tu swoje frustracje. Mi pożyczki udzielono i jestem z niej bardzo zadowolona i polecem!

eeginstytut
Gość
eeginstytut
Ocena :
     

rankingi nie klamia. Firma jest rewelacyjna.

dredzik_a
Gość
dredzik_a
Ocena :
     

Ja tylko słówko odnośnie firmy Sloan, pragnę wszystkich przestrzec przed braniem pozyczki w tej firmie. brałam pozyczkę 3500 po miesiącu od niespłacenia sprawa została przekazana do Kruka, przy czym Sloan doliczył odsetki – kwota do spłaty wzrosła do 5500 – horror. Z Krukiem oczywiście dogadałam się na spłatę…na raty, przy czym w ciągu niecałego miesiąca dług w Sloan wzrósł o koleny tysiąc , czyli teraz wynosi juz 6500!!! Kochani..przestrzegam was przed Sloan, oni sobie doliczają horrendalne kwoty niby za jakies tam ubezpieczenie…Mimo tego , że sprawą zajmuje się Kurk dług nadal rośnie, firma nie wypowiada umowy po to, żeby nabijać…… Czytaj więcej »

raad
Gość
raad
Ocena :
     

Zapewniam państwa, że to najlepsza oferta na rynku!

hufiecnm
Gość
hufiecnm
Ocena :
     

Pożyczałem dwa razy i nie ukrywam, że pierwszy raz mi się bardziej podobał bo nic mnie to nie kosztowało, ale za drugim razem było jeszcze szybciej, fira jest w porządku i jest uczciwa. jeśli będzie trzeba mi jeszcze kiedyś kasy to pewnie i trzeci raz od nich właśnie pożyczę.

katecheza.siedlce
Gość
katecheza.siedlce
Ocena :
     

polecam wszytskim firme Sloan. pelen profesjonalizm.

marek.zajac
Gość
marek.zajac
Ocena :
     

Obsługa na najwyższym poziomie. Świetny cennik! POLECAM!

atrybuch
Gość
atrybuch
Ocena :
     

Po dwóch spłaconych pożyczkach, trzecia odrzucona „ze względu na politykę kredytową”. Ani telefonicznie ani mailowo nikt nie ma zamiaru wyjaśniać co to znaczy. Nie jesteście ani bankiem ani skokiem czyli nie macie żadnej polityki kredytowej. Tak się traci klientów i tyle w temacie.

brebrokers
Gość
brebrokers
Ocena :
     

profesjonalnie szybko i uczciwie

thomson
Gość
thomson
Ocena :
     

Ja brałem Sloan jest ok jak płacisz terminowo jest ok i można kredyt zawiesić na 6 mie jak drogo to poco brać i na żekać

kimkim
Gość
kimkim
Ocena :
     

Dla mnie liczy sié cennik. A w Sloan cennik jest ok, do tego na oddanie ma sie o 15 dni wiecej niz u konkurencji i przy okazji jest uczciwie. super. nie mam zastrzezen.

merkuryusz
Gość
merkuryusz
Ocena :
     

Sloan od lat niezawodni.

twojdom-budmar
Gość
twojdom-budmar
Ocena :
     

Firma jest super. Jeszcze nigdy sie na nich nie zawiodłem.

gvipero
Gość
gvipero
Ocena :
     

Zdecydowanie najlepsi z najlepszych. Moj numer jeden od lat!

zyrpttk
Gość
zyrpttk
Ocena :
     

Można spokojnie brać w Sloan. Nie widzę kruczków. Dostałem 800 bez BIK.

ilovepf
Gość
ilovepf
Ocena :
     

Bardzo dobra firma pożyczkowa, nie ma żadnych problemów przy składaniu wniosku. Wszystko jest dobrze wyjaśnione

saintq
Gość
saintq
Ocena :
     

Nawet nikt nie dzwonił i odrzucili mój wniosek

sekretariat.sowkam
Gość
sekretariat.sowkam
Ocena :
     

Jeśli komuś pożyczki nie przyznano to nie znaczy, że firma jest zla- tylko najwyraźniej nie spełniał kryteriów.

stka1
Gość
stka1
Ocena :
     

Zdecydowanie nie polecam tej firmy i wszędzie będę pisał o jej nieuczciwości. Mimo spłaty pożyczki zgodnie z ich monitem, stwierdzili, że mam niedopłatę około 8 zł. Na prośbę o wyjaśnienie pochodzenia tej niedopłaty, jak również powodów wzrostu zadłużenia o 300% nie są w stanie odpowiedzieć. Po trzech dniach twierdzą, że jest to już ponad 30 zł. Zwróciłem się do rzecznika i będę z nimi walczył, nie popuszczę. Chyba po prostu nie potrafią tego policzyć. NET CREDIT – NIE POLECAM, NET CREDIT – FIRMA OSZUSTÓW. WIĘKSZYCH OSZUSTÓW NIE WIDZIAŁEM.

a.szyfter
Gość
a.szyfter
Ocena :
     

Superancka oferta. MEGA MEGA MEGA dobre warunki.

torst
Gość
torst
Ocena :
     

Korzystne warunki i bardzo szybkie załatwianie formalności. Wziąłem 1000 zł dosłownie w godzinę bez wyłażenia z domu ????

anita.fratczak
Gość
anita.fratczak
Ocena :
     

Bardzo dobra opcja dla osob ktorym zalezy na szybkım doplywıe gotowkı