SLoan

Opis produktu SLoan

Portal pożyczkowy sLoan, którego symbolem jest wesoły, fioletowy słoń, należy do dużej grupy finansowej, działającej nie tylko w Polsce. sLoan jest częścią Placet Group Ü, estońskiej grupy finansowej. W Polsce za sLoan odpowiada Nordecum Sp. z o. o. Część klientów może ją kojarzyć, bo w jej skład wchodzi również inna znana marka Credit, której pożyczki sprzedawane są również przez stronę Cool Finance. Siedziba Nordecum mieści się w Warszawie, ale i tak wszystkie formalności od początku do końca załatwiane są przez internet. Firma stawia na przejrzyste zasady, minimum formalności i szybki przelew na konto. A sLoan wyróżnia się na tle konkurencji chwilówkami z najdłuższym, bo trzymiesięcznym okresem spłaty. Mało tego dłuższy okres spłaty może już wybrać nowy klient. W ofercie firmy pożyczki do 5 tys. zł., a na stałych klientów czeka program lojalnościowy z pożyczką o 50% tańszą i dużymi bonusami. I te dwa elementy przemawiają za tym, by pozostać z firmą chwilę dłużej.
Nordecum na polskim rynku obecne jest już od kilku lat. Doskonale znając polski rynek, oferuje szybki zastrzyk gotówki na atrakcyjnych warunkach. Złe wieści jedynie dla osób, które widnieją w BIG-ach, bo wniosek zostanie odrzucony. Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Pożyczkowych.

Koszty pożyczki w SLoan

Pierwszą pożyczkę możemy mieć bez prowizji, chyba że spóźnimy się ze spłatą bądź wybierzemy dłuższy niż miesięczny okres spłaty.
Pożyczka w kwocie 3 tys. zł na 30 dni to koszt 675 zł, z czego prowizja wyniesie 651 zł, a odsetki 24 zł. Tyle zapłacimy, jeśli spóźnimy się ze spłatą pierwszej pożyczki bądź biorąc kolejną. Rozkładając spłatę na dwie raty, każda z nich wyniesie 1 973,63 zł, a koszty wzrosną do 947,26 zł. A o około 100 zł więcej zapłacimy za pożyczkę w tej kwocie, decydując się na spłatę w trzech ratach (1045,89 zł). Rata wyniesie 1 348,63 zł.
Kolejny przykład: pożyczka w kwocie 4 tys. zł ze spłatą w 30 dni to koszt 900 zł, z czego prowizja równa jest 868,00 zł, a odsetki 32 zł. Jeśli wydłużymy spłatę do dwóch miesięcy, rata wyniesie 2 631,51 zł, a łączny koszt to 1263,02 zł. Rozkładając pożyczkę 4 tys. zł na trzy raty, wysokość każdej to 1 798,17 zł, a za pożyczkę zapłacimy 1394,51 zł.
Maksymalna oferowana przez sLoan kwota to 5 tys. zł. Pożyczka w tej kwocie na 30 dni to koszt 1414,38 zł. Wydłużając spłatę do dwóch miesięcy, zapłacimy więcej o około 150 zł (1578,76 zł). Rata wyniesie 3 289,38 zł. Zaś rozkładając spłatę na trzy raty, miesięcznie obciążymy budżet kwotą 2 247,72 zł. Łączne koszty wyniosą 1743,16 zł.
Dzięki programowi lojalnościowemu, bonusom i promocjom dla stałych klientów, możesz pożyczać na atrakcyjnych warunkach. W dużej mierze masz wpływ na udzielane rabaty, bo zależą one między innymi od terminowej spłaty.


Rodzaje pożyczek w SLoan

sLoan oferuje krótkoterminowe pożyczki w kwocie do 5 tys. zł. Oferta jest nieco inna dla nowych i stałych klientów.
Za pierwszym razem pożyczysz kwotę z przedziału 100 zł – 3000 zł. Spłatę ustalisz na 15 do 30 dni bądź rozłożysz na dwie lub trzy raty, płatne co miesiąc. Na nowych klientów czeka pierwsza darmowa pożyczka do 3 tys. zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest spłata w ciągu miesiąca. Jeśli zdecydujesz się na dłuższy niż 30-dniowy okres spłaty, wówczas poniesiesz standardowe koszty. Trzeba pamiętać również o terminowej spłacie, jest to jeden z warunków darmowej pożyczki. Spłata po terminie jest równoznaczna z naliczeniem standardowych kosztów.
Kolejną pożyczkę otrzymasz w kwocie do 5 tys. zł. Okres spłaty do wyboru taki sam jak dla nowych klientów. Za każdą pożyczkę, spłaconą w terminie, otrzymasz bonus. Bonusy można gromadzić i wykorzystać w dowolnym momencie. Pomniejszają one prowizję przy jednej z pożyczek. Jeden bonus to jedna złotówka. Bonus wynosi 2% wartości pożyczki spłaconej w terminie, czyli przy pożyczce 2000 zł, otrzymujemy 40 zł do wykorzystania przy obniżeniu prowizji kolejnej, dowolnej pożyczki. Poza tym, lojalni klienci co piątą pożyczkę otrzymają z rabatem 50%. Jednym z warunków terminowa spłata czterech wcześniejszych pożyczek, ich kwota nie ma znaczenia.

SLoan oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w SLoan <<

SLoan - Dane firmy

Nordecum Sp. z o.o.

NIP5252614997
REGON361270895
KRS0000552638
Kapitał zakładowy500 000 PLN

SLoan Dane kontaktowe

Grzybowska 4/13
00-131 Warszawa

Telefon: 222092540

Email: bok@sloan.pl

WWW: sloan.pl

Godziny otwarcia SLoan

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota - Niedziela: 09:00-18:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w SLoan

Firma stawia kilka warunków:
• wiek: 21-65 lat,
• obywatelstwo polskie,
• telefon komórkowy,
• konto w banku z dostępem online,
• niefigurowanie w rejestrach dłużników.
Samo złożenie wniosku jest intuicyjne i szybkie. Aby to zrobić, musisz zarejestrować się na stronie. Wśród głównych zakładek, na górze strony, widnieje zakładka rejestracja i należy w nią wejść, wypełnić krótki wniosek i zarejestrować profil. W kolejnym kroku przechodzimy do potwierdzenia danych za pomocą aplikacji kontomatik. Aby to zrobić, po zalogowaniu na utworzony profil, należy wejść w rachunki bankowe. Aplikacja łączy się z bankiem, pobierając dane posiadacza rachunku oraz historię transakcji. Na ich podstawie powstaje raport dotyczący zdolności kredytowej. Dzięki szybkiej weryfikacji nie musisz wykonywać przelewu, a to oznacza, że nie tylko szybciej przebrniesz przez formalności, ale wniosek złożysz mając zero na koncie.
Decyzja, w godzinach pracy firmy, zazwyczaj jest dość szybko. A i na przelew pożyczki nie trzeba długo czekać. sLoan realizuje szybkie przelewy, dzięki czemu pieniądze mogą być na koncie nawet w kilka minut.
W kolejnym dniu roboczym po otrzymaniu pozytywnej decyzji, wysyłany jest na podany adres zamieszkania harmonogram spłaty pożyczki.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w SLoan <<

Wady i zalety pożyczki w SLoan

Zalety:

 • pierwsza darmowa pożyczka,
 • atrakcyjna oferta dla stałych klientów,
 • dłuższy okres spłaty niż w pozostałych firmach pożyczkowych,
 • szybka weryfikacja za pomocą kontomatik,
 • możesz wnioskować mając 0 zł na koncie,
 • realizują szybkie przelewy,
 • krótki wniosek,
 • możliwość kontaktu przez czat, telefon, mail,
 • pracują od poniedziałku do soboty.

Wady:

 • nie akceptują obecności w BIG-ach,
 • dopiero od 21 lat,
 • niska kwota dla stałych klientów.

SLoan Opinie


Dodaj opinię

avatar