SLoan

Opis produktu SLoan

Portal pożyczkowy sLoan, którego symbolem jest wesoły, fioletowy słoń, należy do dużej grupy finansowej, działającej nie tylko w Polsce. sLoan jest częścią Placet Group Ü, estońskiej grupy finansowej. W Polsce za sLoan odpowiada Nordecum Sp. z o. o. Część klientów może ją kojarzyć, bo w jej skład wchodzi również inna znana marka Credit, której pożyczki sprzedawane są również przez stronę Cool Finance. Siedziba Nordecum mieści się w Warszawie, ale i tak wszystkie formalności od początku do końca załatwiane są przez internet. Firma stawia na przejrzyste zasady, minimum formalności i szybki przelew na konto. A sLoan wyróżnia się na tle konkurencji chwilówkami z najdłuższym, bo trzymiesięcznym okresem spłaty. Mało tego dłuższy okres spłaty może już wybrać nowy klient. W ofercie firmy pożyczki do 5 tys. zł., a na stałych klientów czeka program lojalnościowy z pożyczką o 50% tańszą i dużymi bonusami. I te dwa elementy przemawiają za tym, by pozostać z firmą chwilę dłużej.
Nordecum na polskim rynku obecne jest już od kilku lat. Doskonale znając polski rynek, oferuje szybki zastrzyk gotówki na atrakcyjnych warunkach. Złe wieści jedynie dla osób, które widnieją w BIG-ach, bo wniosek zostanie odrzucony. Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Pożyczkowych.

Koszty pożyczki w SLoan

Pierwszą pożyczkę możemy mieć bez prowizji, chyba że spóźnimy się ze spłatą bądź wybierzemy dłuższy niż miesięczny okres spłaty.
Pożyczka w kwocie 3 tys. zł na 30 dni to koszt 675 zł, z czego prowizja wyniesie 651 zł, a odsetki 24 zł. Tyle zapłacimy, jeśli spóźnimy się ze spłatą pierwszej pożyczki bądź biorąc kolejną. Rozkładając spłatę na dwie raty, każda z nich wyniesie 1 973,63 zł, a koszty wzrosną do 947,26 zł. A o około 100 zł więcej zapłacimy za pożyczkę w tej kwocie, decydując się na spłatę w trzech ratach (1045,89 zł). Rata wyniesie 1 348,63 zł.
Kolejny przykład: pożyczka w kwocie 4 tys. zł ze spłatą w 30 dni to koszt 900 zł, z czego prowizja równa jest 868,00 zł, a odsetki 32 zł. Jeśli wydłużymy spłatę do dwóch miesięcy, rata wyniesie 2 631,51 zł, a łączny koszt to 1263,02 zł. Rozkładając pożyczkę 4 tys. zł na trzy raty, wysokość każdej to 1 798,17 zł, a za pożyczkę zapłacimy 1394,51 zł.
Maksymalna oferowana przez sLoan kwota to 5 tys. zł. Pożyczka w tej kwocie na 30 dni to koszt 1414,38 zł. Wydłużając spłatę do dwóch miesięcy, zapłacimy więcej o około 150 zł (1578,76 zł). Rata wyniesie 3 289,38 zł. Zaś rozkładając spłatę na trzy raty, miesięcznie obciążymy budżet kwotą 2 247,72 zł. Łączne koszty wyniosą 1743,16 zł.
Dzięki programowi lojalnościowemu, bonusom i promocjom dla stałych klientów, możesz pożyczać na atrakcyjnych warunkach. W dużej mierze masz wpływ na udzielane rabaty, bo zależą one między innymi od terminowej spłaty.


Rodzaje pożyczek w SLoan

sLoan oferuje krótkoterminowe pożyczki w kwocie do 5 tys. zł. Oferta jest nieco inna dla nowych i stałych klientów.
Za pierwszym razem pożyczysz kwotę z przedziału 100 zł – 3000 zł. Spłatę ustalisz na 15 do 30 dni bądź rozłożysz na dwie lub trzy raty, płatne co miesiąc. Na nowych klientów czeka pierwsza darmowa pożyczka do 3 tys. zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest spłata w ciągu miesiąca. Jeśli zdecydujesz się na dłuższy niż 30-dniowy okres spłaty, wówczas poniesiesz standardowe koszty. Trzeba pamiętać również o terminowej spłacie, jest to jeden z warunków darmowej pożyczki. Spłata po terminie jest równoznaczna z naliczeniem standardowych kosztów.
Kolejną pożyczkę otrzymasz w kwocie do 5 tys. zł. Okres spłaty do wyboru taki sam jak dla nowych klientów. Za każdą pożyczkę, spłaconą w terminie, otrzymasz bonus. Bonusy można gromadzić i wykorzystać w dowolnym momencie. Pomniejszają one prowizję przy jednej z pożyczek. Jeden bonus to jedna złotówka. Bonus wynosi 2% wartości pożyczki spłaconej w terminie, czyli przy pożyczce 2000 zł, otrzymujemy 40 zł do wykorzystania przy obniżeniu prowizji kolejnej, dowolnej pożyczki. Poza tym, lojalni klienci co piątą pożyczkę otrzymają z rabatem 50%. Jednym z warunków terminowa spłata czterech wcześniejszych pożyczek, ich kwota nie ma znaczenia.

SLoan oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w SLoan <<

SLoan - Dane firmy

Nordecum Sp. z o.o.

NIP5252614997
REGON361270895
KRS0000552638
Kapitał zakładowy500 000 PLN

SLoan Dane kontaktowe

Grzybowska 4/13
00-131 Warszawa

Telefon: 222092540

Email: bok@sloan.pl

WWW: sloan.pl

Godziny otwarcia SLoan

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota - Niedziela: 09:00-18:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w SLoan

Firma stawia kilka warunków:
• wiek: 21-65 lat,
• obywatelstwo polskie,
• telefon komórkowy,
• konto w banku z dostępem online,
• niefigurowanie w rejestrach dłużników.
Samo złożenie wniosku jest intuicyjne i szybkie. Aby to zrobić, musisz zarejestrować się na stronie. Wśród głównych zakładek, na górze strony, widnieje zakładka rejestracja i należy w nią wejść, wypełnić krótki wniosek i zarejestrować profil. W kolejnym kroku przechodzimy do potwierdzenia danych za pomocą aplikacji kontomatik. Aby to zrobić, po zalogowaniu na utworzony profil, należy wejść w rachunki bankowe. Aplikacja łączy się z bankiem, pobierając dane posiadacza rachunku oraz historię transakcji. Na ich podstawie powstaje raport dotyczący zdolności kredytowej. Dzięki szybkiej weryfikacji nie musisz wykonywać przelewu, a to oznacza, że nie tylko szybciej przebrniesz przez formalności, ale wniosek złożysz mając zero na koncie.
Decyzja, w godzinach pracy firmy, zazwyczaj jest dość szybko. A i na przelew pożyczki nie trzeba długo czekać. sLoan realizuje szybkie przelewy, dzięki czemu pieniądze mogą być na koncie nawet w kilka minut.
W kolejnym dniu roboczym po otrzymaniu pozytywnej decyzji, wysyłany jest na podany adres zamieszkania harmonogram spłaty pożyczki.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w SLoan <<

Wady i zalety pożyczki w SLoan

Zalety:

 • pierwsza darmowa pożyczka,
 • atrakcyjna oferta dla stałych klientów,
 • dłuższy okres spłaty niż w pozostałych firmach pożyczkowych,
 • szybka weryfikacja za pomocą kontomatik,
 • możesz wnioskować mając 0 zł na koncie,
 • realizują szybkie przelewy,
 • krótki wniosek,
 • możliwość kontaktu przez czat, telefon, mail,
 • pracują od poniedziałku do soboty.

Wady:

 • nie akceptują obecności w BIG-ach,
 • dopiero od 21 lat,
 • niska kwota dla stałych klientów.

SLoan Opinie


SLoan Opinie


25
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
ilonek-71
Gość
ilonek-71

Pożyczałem pieniądze od latwy kredyt i pozyczka plus i juz 2krotnie w Sloan i Sloan zdecydowanie jest moim numerym jeden!!! Świetna firma! Najwyzszy poziom działania! Polecam wsyztskim jeśli ktokolwiek się zasrtanawia to nie ma nad czym- firmie można zaufać bo są bardzo uczciwi!!!

cyber
Gość
cyber

Dobra firma godna polecenia,bez problemów wszystko ok

romdz
Gość
romdz

Bardzo wysoka kwota darmowej pożyczki i co najważniejsze nie ma problemu z przyzyaniem takiej kwoty. do tego mega plusem jest okres spłaty, który wynosi 45 dni a nie standardowo 30!

grabow_g
Gość
grabow_g

Sloan to firma bandycka. Wezcie gdzie kolwiek ale nie w mafijnej Sloan

andrzej.kiempski
Gość
andrzej.kiempski

Chyba żadna z firm nie działa tak szybko jak Sloan! Polecam wsyztskim osobom, którym zależy na czasie.

bcslc
Gość
bcslc

Brałam u nich kilka razy pożyczkę jedna z nich była nieco większa więc wzięłam ją na 12 miesięcy. Jest ona całkiem okey i myślę, że wielu osobom będzie odpowiadać im ofertę.

jarzebski
Gość
jarzebski

Świetna firma na której można polegać. Bardzo szybka wypłata gotówki, decyzja również podejmowana natychmiast, obsługa na najwyższym poziomie. Sloan to pożyczkowy strzał w dziesiątkę!

drognan
Gość
drognan

Firma była dobra , do pewnego momentu ! Ja przynajmniej czuję się oszukana! Przez nich mam bardzo duże problemy finansowe , tylko dlatego , że ja postąpiłam uczciwie , a oni mnie stałego ich klienta puścili z Torbami !

maciek17
Gość
maciek17

Najlepsza i najbardziej uczciwa firma .Polecam

asalt.ro
Gość
asalt.ro

Uczciwie i szybko i wszytsko tak jak zapewniali. Nie ma oszustw. Polecam bardzo!!!

aquadance
Gość
aquadance

To trzeba podkreślać- Lepszej formy od Sloan nie znajdziecie. Są super uczciwi, mają najlepszy cennik i przemiła i przeuprzejmą obsługę. Ja jestem ich klientem od lat i nawet nie myślę o zmianie!

derbeth
Gość
derbeth

Darmowa pierwsza pożyczka 1000 zł wzialem za grosz. Polecam!

wkubisa
Gość
wkubisa

Nie zgadzam się z tym czekaniem. Ja czekałe na wszystko 20 minut od złożenia wniosku.

jacko_jankowski
Gość
jacko_jankowski

Fajna firma, zdecydowanie warto.

bazyli10
Gość
bazyli10

Pieniądze dostałam praktycznie w ten sam dzień na konto. Zdecydowanie polecam, w przyszłości jeśli będę zmuszona to pożyczka tylko w Sloan ???? Polecam

admin1
Gość
admin1

Oferta jakich mało. rewelacyjna obsluga, przemiłe i kompetentne panie na infolini, kasa na koncie po 2 godzinach, a wszystko to zupełnie za darmo. Zdecydowanie numer jeden na polsim rynku!!!

weber
Gość
weber

Wziąć pożyczkę to żaden problem, potem ją trzeba spłacić, o czym często ludzie zapominają. Jak was raty nokautują to może warto sprawdzić pożyczkę tutaj w Sloan? według mnie mają często bardzo fajne i ciekawe oferty, nawet dla tych nowych klientów.

p.konstanty
Gość
p.konstanty

Najlepsza ze wszytskich ofert! Numer jeden nie tylko dla mnie ale w wiekszości rankingów!

leszek.klimaszyk
Gość
leszek.klimaszyk

to co lubie w tej firmie to fakt, ze na serio jest tanio! przynajmniej nazwa firmy nie wprowadza w blad klienta. poza tym jest uczciwie i solidnie. polecam z czystym sumieniem.

mazzerofit1
Gość
mazzerofit1

Niby pozyczka na juz… Potrzebuje kasy na juz a pieniedzy nie ma… dla mnie to nie zrozumiale to ze ktos ma konyo w jakims banku i musi 2 dni czekac :/ Skoro pitrzebuje na juz to juz a nie za 2 dni… teraz to se moga ta kase w …. wlozyc ?

henglewscy
Gość
henglewscy

No i taką pożyczunie to ja rozumiem. Składasz wniosek, pyk i kasa na koncie po dosłownie kwadransie! Super.

hutmen
Gość
hutmen

Lichwa jest zakazana.

lacturia
Gość
lacturia

W Sloan otrzymałam pieniądze od razu, moja zdolność okazał się dla nich całkiem dobra, raty dostosowali pd moje potrzeby. Cały proces trwał krótko i bez zbędnych formalności.

uforaport
Gość
uforaport

Firma jest niestety wielkim oszustwem..Niby pierwsza darmowa pożyczka wynosi 2000 zł, a w rzeczywistości w odpowiedzi na złożony wniosek otrzymuje się „kontrofertę” w kwocie np. 500 zł plus (uwaga!!) prowizja 144 zł od tej kwoty. Polskie, cebulowe złodziejstwo, nic więcej!Oczywiście reakcja może być tylko jedna – naciśnięcie kwadracika w prawym górnym rogu z napisem „wyloguj”.

cgk1
Gość
cgk1

Jest całkiem nieźle.

lobdowo
Gość
lobdowo

Bardzo wygodny sposób wnioskowania o pożyczkę, szybki wpływ kasy. Solidna firma,polecam!

zeba.wr
Gość
zeba.wr

Miałem problemy finansowe, ale Sloan przyszło mi z pomocną dłonią. Jestem świadomy, że trzeba oddać więcej kasy, ale takie życie. Polecam!

stanici
Gość
stanici

Nie mam dużego doświadczenia z firmami pożyczkowymi. W 4 aplikowałem o pożyczkę w 2 przyznano mi pożyczke. Dużego porówniania zatem nie mam, ale zdecydowanie Sloan wypada najlepiej bo nie ma problemu z otrzymaniem pożyczki a poza tym warunki są bardziej korzystne (jedna i druga pożyczka była darmowa) bo na jej spłatę było 45 dni a nie 30!!!

eveiv
Gość
eveiv

Bardzo dobra firma. Wziąłem u nich pożyczkę refinansującą i muszę przyznać, ze jestem mega zadowolony! TO dopiero ich początki w tym temacie ale naprawdę jest wszystko na wysokim poziomie! mega plus

dzaga-dzaga
Gość
dzaga-dzaga

Szanują klienta i jego czas- to mi się podoba.

aktualia
Gość
aktualia

ja czekam juz ponad dwie godziny na przelew i nic

anabolic23
Gość
anabolic23

Jestem bardzo zadowolony z pożyczki w firmie Sloan. Świetna firma. Polecam.

mimoza
Gość
mimoza

Jedna z lepszych ofert na rynku, za dużo pytań nie zadają, jedynie co trzeba troche czekać na ostateczny przelew środków ale i tak bardzo polecam!

zdzichupzg
Gość
zdzichupzg

Pożyczki udzielane są na jasnych zasadach bez zadnych problemów. Atrakcyjne warunki pożyczania plus bardzo miła obsługa

piotr.golba
Gość
piotr.golba

firma bardzo uczciwa, wsyztskie warunki jasne i czytelnie przedstawione.

roma_n
Gość
roma_n

Uczciwie i szybko i wszytsko tak jak zapewniali. Nie ma oszustw. Polecam bardzo!!!

um.slupsk
Gość
um.slupsk

Nie ma lepszych na rynku. Szybko i tanio. Polecam.

tomi135
Gość
tomi135

Lipa minęło ponad 96h od zaakceptowania wniosku a pieniędzy jak nie było tak nie ma

marbas
Gość
marbas

super strona, przejrzysta, intuicyjna. Cennik tez fajny.

ug_punsk
Gość
ug_punsk

Teraz przed świętami jest to pomocna pożyczka. Szybko i bez problemu. Czas spłaty na tyle wygodny że po świętach spokojnie kasę można oddać.

sznitko
Gość
sznitko

Decyzja o wzięciu pożyczki w Sloan, a nie u konkurencyjnej firmy uwazam, że była jedna z lepszych decyzji ostatnio podjętych- Sloan to świetna firma, która działa szybko i psrawnie. Sa uczciwi i tak jak obiecują- pożyczka jest darmowa.

tvkpolska
Gość
tvkpolska

super firma, wszystko jest ok, oferta, obsluga, cennik. polecam

szewczukurszula
Gość
szewczukurszula

Myślę, że warto brać u nich pożyczki bo są na bardzo dobrych warunkach (przynajjmniej mnie odpowiadają) . Warto zobaczyć sobie ich ofertę dokładnie bo wiadomo, że każdy człowiek ma inne wymagania. W przypadku mojej osoby te wymogi spełniła.

j.galazka
Gość
j.galazka

Świetna oferta. Firma działa bardzo profesjonalnie- szybko i przyjemnie, a do tego mają super cennik. Polecam

faltus-serafin
Gość
faltus-serafin

Świetna firma, która bardzo idzie na rękę klientowi! Mają bardzo dobre opinie, we wszystkich rankingach zajmują czołowe miejsca! Polecam wszytskim! Sama byłam bardzo zadowolona z ich usług!

sierra
Gość
sierra

Od 3 latbiore w Sloan pożyczki.Wszystko szybko i sprawnie.Raty spłacane regularnie ,a ostatnio nawet miesiąc wcześniej.Nigdy nie było zaległości ani spóźnienia w ratach.Po zapłaceniu ostatniej otrzymałam odmowę ponownej pożyczki mimo że wcześniej otrzymywalam bez problemu.Wyglada na to że zaczęli też sprawdzać w BIK u bo ja tam

t2m
Gość
t2m

oferta znacznie sie polepszyla. generalnie jest ok.

ryfa
Gość
ryfa

Dobra firma, super obsługa i podejscie do klienta. Polecam serdecznie!

kozanowski
Gość
kozanowski

Złodziejska firma, która bez zgody użytkownika refinansuje pożyczkę za kolosalne kwoty. Lepiej z nimi nie zaczynać, chyba, że ktoś chce się szarpać ze wsparciem Rzecznika Finansowego i UOKIK przy powinięciu się nogi.

wdrabik
Gość
wdrabik

Zgadza sie . Ja dostałam np 400 zł . raz ze tylko tyle potrzebowałam , a dwa nawet gdybym chciała wiecej to bym nie dostała . Samą firmę oceniam na 5 . Bo wg mnie zdała egzamin jako na dobrego pożyczkodawce