Ratka

Opis produktu Ratka

Ratka z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej oferuje pożyczki ratalne, ze spłatą do 24 miesięcy. Firma jest pośrednikiem, oferując pożyczki od dobrze znanej skandynawskiej marki Aasa. W jej ofercie pożyczki dla osób indywidualnych oraz dla przedsiębiorców Aasa dla Biznesu. Za marką Aasa Polska stoi duża międzynarodowa grupa finansowa o stabilnej pozycji na rynku, Aasa Global. Firma ma już niemałe doświadczenie, oferując pożyczki na różnych rynkach od 2010 roku. Stawia na przejrzyste zasady, minimum formalności i maksimum zadowolenia. Aasa Global działa w oparciu o zasady wypracowane przez Europejską Koalicję na Rzecz Odpowiedzialnych Kredytów, ECRC. Kieruje się zasadą fair lending, czyli odpowiedzialnego pożyczania. Jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Posiada Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy.
Aby otrzymać pożyczkę za pośrednictwem Ratka trzeba mieć ukończone 20 lat. Sprawdzane bazy dłużników: InfoMonitor, KRD, ERIF. Firma nie akceptuje negatywnych wpisów w bazach dłużników. Natomiast elastyczna spłata, konkurencyjne warunki, pożyczka 10 tys. zł dla nowych klientów, a kolejna w trakcie spłaty, sprawiają, że warto bliżej przyjrzeć się ich ofercie!

Koszty pożyczki w Ratka

Minimalna kwota pożyczki w Ratka to 2000 zł, jeśli zdecydujesz się na taką kwotę z okresem spłaty 12 miesięcy, to łączny koszt pożyczki wyniesie 1078,04 zł. W tym firma naliczy odsetki w kwocie 110,04 zł, opłatę przygotowawczą 300 zł, a resztę stanowi prowizja. Rata wynosi już od 256,50 zł.
Interesuje Cię pożyczka w wyższej kwocie? 5000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy oznacza koszty w wysokości 2245,13 zł. Firma naliczy odsetki równe 275,13 zł, opłatę przygotowawczą 300 zł i pozostałą część stanowi prowizja. Wysokość raty w tej konfiguracji już od 603,75 zł. Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę 5 tys. zł z okresem spłaty 24 miesiące, to koszty wzrosną do 3827,96 zł, czyli o ok 1600 zł.
Maksymalna oferowana przez Ratka kwota pożyczki to 10 tys. zł. Koszt pożyczki na 24 miesiące to 7355,84 zł. Firma naliczy odsetki w wysokości 1075,84 zł, opłatę przygotowawczą równą 300 zł i pozostałą część stanowi prowizja. Wysokość raty już od 723,12 zł.
Podane przy kalkulatorze wyliczenia są tylko orientacyjne, dlatego należy brać pod uwagę, że koszty mogą być wyższe i przed podpisaniem umowy dokładnie sprawdzić ofertę.


Rodzaje pożyczek w Ratka

Ratka specjalizuje się w pożyczkach ratalnych. Nie znajdziesz w jej ofercie pożyczek krótkoterminowych. Minimalna ilość rat to 12. Oferta jest taka sama dla nowych jak i stałych klientów.
Brak podziału na ofertę dla nowych i stałych klientów sprawia, że jest to jedna z atrakcyjniejszych ofert na rynku. Już za pierwszym razem możesz wnioskować o kwotę w wysokości 10 tys. zł. Minimalna pożyczka wynosi 2000 zł. Spłatę możesz rozłożyć na dowolną liczbę rat z przedziału 12- 24 miesiące.
W trakcie spłaty możesz wnioskować o kolejną pożyczkę. Jedynym warunkiem spłata połowy rat. Jeśli pozwala na to Twoja sytuacja finansowa, możesz otrzymać kolejną pożyczkę, gdy jedną już spłacasz. Przykładowo, gdy pożyczka była zaciągnięta na rok, kolejną możesz otrzymać po wpłacie sześciu rat.
Firma umożliwia klientom zmianę dnia spłaty. W tym celu wystarczy skontaktować się z doradcą i ustalić szczegóły.

Ratka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Ratka <<

Ratka - Dane firmy

Money Beat Sp. z o.o.

NIP5223040140
REGON362678227
KRS0000577778
Kapitał zakładowy 6 000 PLN

Ratka Dane kontaktowe

ul. Prosta 68
00-838 Warszawa

Telefon: 611100420

Email: info@ratka.pl

WWW: ratka.pl

Godziny otwarcia Ratka

Poniedziałek - Czwartek: 09:00 - 19:00
Piątek: 9:00 - 16:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Ratka

Zanim złożysz wniosek, sprawdź wymagania:
• wiek 20-80 lat,
• PESEL,
• telefon komórkowy,
• stały dochód.
Firma nie akceptuje negatywnych wpisów w: KRD, InfoMonitor, ERIF oraz w Biurze Informacji Kredytowej. Ratka jest bardzo elastyczną firmą i pozostawia klientom szerokie możliwości wyboru, co do kwoty, okresu spłaty, ale też weryfikacji i wypłaty pożyczki.
Pierwszym krokiem jest wybór kwoty i okresu spłaty. Następnie wypełniasz wniosek. I decydujesz o sposobie weryfikacji oraz wypłaty pożyczki. Tożsamość potwierdzisz za pomocą przelewu (Blue Media 1zł) bądź aplikacji do szybkiej weryfikacji. Instantor to najszybsza opcja potwierdzenia danych i pewność, że nie zostaniesz poproszony o dodatkowy dokument potwierdzający dochód, pod warunkiem, że wypłata wpływa na podane konto. Firma akceptuje dochody z umowy o pracę, emerytury oraz renty. Przy kolejnych pożyczkach umowę zatwierdzasz w panelu klienta. Po podpisaniu umowy, otrzymujesz pieniądze zgodnie z wcześniejszym życzeniem: zwykłym przelewem, szybkim przelewem bądź gotówką do odbioru na poczcie i w placówkach Banku Pocztowego.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Ratka <<

Wady i zalety pożyczki w Ratka

Zalety:

 • elastyczna oferta,
 • do 10 tys. zł, również dla nowych klientów,
 • różne opcje wypłaty gotówki (zwykły przelew, szybki przelew, gotówka na poczcie),
 • różne opcje weryfikacji tożsamości (przelew, Instantor),
 • opcja zmiany terminu spłaty, 
 • kolejna pożyczka w trakcie spłaty (wystarczy spłacić sześć rat),
 • cały proces online,
 • w większości wystarczy tylko dowód,
 • wysoka górna granica wieku (dla wszystkich do 80 lat),
 • kontakt przez telefon, mail, formularz na stronie,
 • wnioski 24/7.

Wady:

 • od 20 lat,
 • nie akceptują negatywnych wpisów w BIG-ach.

Ratka Opinie

Ratka jest jedną z najlepiej ocenianych firm pożyczkowych na naszym rynku, a to nie bez przyczyny. Jest firmą o elastycznym podejściu zarówno do procesu wnioskowania o pożyczkę jak i spłaty. Liczne pozytywne opinie Ratka zawdzięcza również niskim kosztom pożyczki, co podkreśla wielu klientów firmy. Wskazując, że jest to jedna z najtańszych opcji pożyczenia gotówki poza bankiem na dogodne raty. Każdą kwotę rozłożysz na dowolną liczbę rat pomiędzy 12 a 24 miesiące. W części firm okres spłaty wzrasta wraz z kwotą pożyczki bądź analogicznie im niższa kwota, tym krótszy okres na spłatę. Ratka pozostawia klientom pełną dowolność i między innymi dzięki temu ma pozytywne Ratka opinie. Dobrze oceniają firmę zarówno nowi jak i stali klienci. Na plus dla nowych klientów wysoka kwota pożyczki i minimum formalności. Ratka opinie ma bardzo dobre również od stałych klientów, osób, które wróciły po kolejną pożyczkę. Lojalni klienci otrzymują lepsze warunki, w tym mogą liczyć na rabaty i zniżki. To również mniej formalności, wystarczy zalogować się na profil klienta i złożyć wniosek. Decyzja zazwyczaj jest do kilku minut.
Opinie o Ratka świadczą o tym, że jest to solidna, godna zaufania firma, w jasny sposób prezentująca wszystkie koszty związane z pożyczką. Przed złożeniem wniosku, różne warianty pożyczki, porównasz korzystając z kalkulatora, na stronie firmy. Sprawdzisz wysokość raty, dzięki czemu dopasujesz ją do swoich możliwości finansowych. Ratka opinie ma również pozytywne jeśli chodzi o sam proces wnioskowania i weryfikacji. Klienci mają do wyboru weryfikację przez aplikację (natychmiastową) bądź przez przelew. Wniosek jest prosty, krótki i do jego wypełnienia wystarczy dowód osobisty i wiedza na temat swoich finansów. To, co jeszcze często przewija się przez opinie Ratka, to szybki przelew pożyczki na konto. Pieniądze na koncie są do kilku godzin bądź najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Klienci pozostawiający opinie o ratka, doceniają również profesjonalne podejście konsultantów, otwartość i pozytywne nastawienie do pożyczających.


Ratka Opinie


21
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
kpodemski
Opinia
kpodemski

Szczerze to pożyczka bardzo dobrze się u mnie sprawdziła i to nie raz nie dwa, a trzy razy. Za każdym razem było wszystko okey. Myślę, że jeżeli zajdzie taka potrzeba to zajrzę tam po raz kolejny.

sprint.kielce
Opinia
sprint.kielce

Po raz któryś biorę w Ratka pożyczkę jestem taka zadowolona z Ich usług. Wszystko jest zawsze szybko minimum formalności jak juz mam profil klienta. Mogę polecić każdemu z ręką na sercu .

pgold
Opinia
pgold

Wyłudzanie danych i to także pracodawcy. Wniosek odrzucony, choć spełniał wszystkie warunki. To jakaś ściema i podejrzana firma. Nie wyraziłem na szczęscie zgody by sprzedawali dane innym firmom. Nie polecam dziadostwa

kidsphere-request
Opinia
kidsphere-request

rowniez polecam

the_sickness
Opinia
the_sickness

Bardzo wysoka przyznawalność pożyczek. Szybka wypłata kasy- dla mnie super.

while
Opinia
while

Opcja z kolejnymi pozyczkami za pomoca sms jest bardzo wygodna. Pierwsza darmowa pozyczka tez jest zachecajaca- szkoda tylko, ze limit pierwszej pozyczki jest tak maly!

anna.socha
Opinia
anna.socha

Bez dwóch zdań jedna z najlepszych ofert w kraju. Działają bardzo szybko i sprawnie. Po pierwsze wniosek należy pochwalić bo są w nim tylko najbardiej podstawowe dane do wprowadzenia, weryfikacja szybka, decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana natychmiastowo…nie wiem czy to kwestia mojego przypadku czy tak jest zawsze ale nie ma problemu z przyzhanniem kwoty, o ktora sie wnioskuje. Kasa na koncie jest bardzo szybko. Obsluga mila. Dla mnie totalna bomba. Wsyztsko na tiotop!

funtech
Opinia
funtech

bralem i sobie chwale.

batman.bs
Opinia
batman.bs

ja dostałam pożyczkę w parę chwil. A dla osób które tu biadolą że pieniądze nie tak szybko na koncie – przecież jest napisane że przesyłają w następnym dniu roboczym! naprawdę polecam, bardzo profesjonalne podejście i nie uwodzą tym że pieniądze w parę chwil na koncie a to świadczy o profesjonaliżmie

adr_now
Opinia
adr_now

Klamcy i naciagacze

flash_studio
Opinia
flash_studio

Brałem pożyczkę w tej firmie dwa razy . warunki dla klientów są bardzo korzystne . Pożyczyłem 900 zl na okres 30 dni . Musiałem skorzystac z refinansowania , dzięki któremu spłaciłem resztę długu ????

przembur
Opinia
przembur

Jak dla mnie pożyczka bardzo dobra. Zarejestrowałem się, otrzymałem szybko odpowiedź i kasiorkę. Super!

novex
Opinia
novex

Ratka? Jakaś kpina. Z taniom to on ma tyle wspólnego co pałac kultury z Big Benem! Po pierwsze na kwotę 1700 zł nie ma szans, a przy kolejnych pozyczkach cennik z kosmosu!

biuroawy
Opinia
biuroawy

To co można przeczytać o tych pożyczkach w sieci to prawda, i warunki są ok i szybko można dostać a obsługa w oddziale 10/10. Bardzo pomocni i na każde pytanie sprawnie odpowiadają.

telemetro
Opinia
telemetro

Zanim wzięłam pożyczkę w Ratka, to czytałam wiele opinii w sieci na temat tej firmy a także innych. Wiadomo, zdania są podzielone ale musze przyznać że PC bezwarunkowo wygrywa. Miałam okazję być klientą tej firmy i jestem zadowolona, mogę wam szczerze polecić.

lina
Opinia
lina

Jak dla mnie fajna firma bo widać, że im zależy na kliencie i o niego walczą i polepszają non stop ofertę, a to szczęsliwa środa, a to pierwsza darmowa pożyczka, a to większy limit darmowej pożyczki, a to coś jeszcze. Fajnie bo zmieniają się na lepsze!

karol.piechowski
Opinia
karol.piechowski

ZUPEŁNE dno – wyłudzanie danych osobowych i nic poza tym… I do tego banda zatrudnionych klakierów – trzymajcie się z daleka

sylwia.bujak
Opinia
sylwia.bujak

obsluga na tip top

venomito
Opinia
venomito

Korzystny cennik przedłużania terminu splaty. Pożyczyłem 1000 zł i przedłużenie terminu spłaty o kolejny miesiąc kosztowało mnie 300 zł. Moim zdaniem to bardzo niska cena za kolejny miesiąc na splatę!

transporta
Opinia
transporta

Pomocna opinia była by moja, ale admin tego portalu nie publikuje negatywów…ciekawe z jakiego względu..???..,,,bo opinia, szczera i prawdziwa i boicie sie, ze creamfinance straci klientów?..ludzie powinni wiedzieć, jak Ratka i Ratka/bo to jedno i to samo/ traktuje stałych klientów, którzy przez wiele miesięcy dali im krocie zarobić w expresowym tempie…i nagle tracą pracę,…nie ma możliwości ugody, a człowieka traktują jak śmiecia….nikomu nie polecam,…są lepsze firmy na rynku, które w razie problemu przystaną na raty

omcmotors
Opinia
omcmotors

Firmy zachęcają darmowymi pozyczkami a jak sie do nich chce wrócić to niezła zaskakówka czlowieka bierze jak przesuwa po suwaku i widzi koszt pozyczki! Na szczęście w Ratka koszty kolejnych pozyczek nie są z kosmosu!

siudymydy
Opinia
siudymydy

Bardzo dobra oferta. Pieniądze w 15 min na koncie. Polecam w 100%

alienka_x
Opinia
alienka_x

Bardzo dobra firma, spłaciłem się do zera wszystko wg umowy z mojej i z ich strony, pomogli mi bo kase dostalem na konto w krotkim czasie od kiedy podpisalismy wszystkie dokumnty, a naprawde zależało mi na czasie

m.kostowski
Opinia
m.kostowski

Pozyczka mistrzow! POLECAM WSZYSTKIM! Lepiej nie ma nigdzie!

jreczkowski
Opinia
jreczkowski

Porównując rożne oferty pożyczek stwierdzam, że Ratka ma najlepszą. Ja jestem z ich usług bardzo zadowolona i na początku przyszłego roku biorę u nich kolejną pożyczkę ????

snailey
Opinia
snailey

rewelacyjna firma

wz.kpt
Opinia
wz.kpt

wszyscy polecali vivusa ale jak porownalem oferty net credit wydal mi sie korzystniejszy. Wzielem i bardzo sie ciesze ze to ich wybralem. bardzo rzetelna firma. polecam

kowalski2001
Opinia
kowalski2001

szybko i sprawnie.jestem zadowolona

a.rojewska
Opinia
a.rojewska

To nie jest dobra oferta! Kazali mi czekać az sie do mnie odezwa i czekałam 3 dni- po czym poszlam do konkurencji…

dabar
Opinia
dabar

Czasami trzeba się ratować chwilówką, a oni mi odpowiadają. Polecam

comptur
Opinia
comptur

Ja dzięki tej firmie miałam pieniądze na święta ( pracodawca nie wypłacił pieniędzy na czas) pożyczkę udało mi się spłacić w terminie i oczywiście spłaciłam ją bez odsetek

coolguy1199
Opinia
coolguy1199

Najlepsza firma pozyczkowa z jaką miałam do czynienia. Pożyczka szybka, tyle ile chciałam.Pozdrawiam:)

daga00
Opinia
daga00

Nigdy wię więcej

aura-ny
Opinia
aura-ny

Ddecydowanie jedna z lepszych ofert w sieci. polecam

ejgrzyb
Opinia
ejgrzyb

dla mnie bardzo w porządku firma ,Jasne zasady pożyczania . wiadomo czego można się spodziewać .

m.wiatr
Opinia
m.wiatr

Miałem problemy finansowe, ale Ratka przyszło mi z pomocną dłonią. Jestem świadomy, że trzeba oddać więcej kasy, ale takie życie. Polecam!

zawmichal
Opinia
zawmichal

60 komentarzy w tym 240 pozytywnych. a negatywne? bo komus nie przyzyanano pozyczki i wszytsko jasne. najlepsza firma w polsce

kamilllo
Opinia
kamilllo

pożyczka łatwa, ale spóżnisz sie ze spłatą to nie ma zmiłuj się,musyisz oddać całość, bez możliwośsci przedłużenia. prawie natychmiast , inaczej do windykacji,żadnej polubownej splaty w ratach.całość albo windukacja i BIK

lori
Opinia
lori

Na samym początku do Ratka nie byłem przekonany… Na szczęście po dokładnej analizie umowy nie znalazłem w niej żadnych kruczków. I dlatego też zdecydowałem się zaciągnąć w tym miejscu pożyczkę. Serdecznie dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście!

p.picasso
Opinia
p.picasso

Osobiście jestem na maxa z nich zadowllona. Brałam juz pożyczki w kilku firmach i u nich na serio bylo ok.

pawel.nosowski
Opinia
pawel.nosowski

Ratka jest ok, szybko przesyła pieniądze, na prawdę jak człowiek jest w potrzebie to można bez obaw do nich się zgłaszać.

pekin
Opinia
pekin

OSZUSTWO Zbierają dane a później wydzwaniają z różnych firm 20 telefonów nękanie uwaga !!!!!!!!! Wcelu sprawdzenia dla pewności poprosiłem siostrę ,żeby aplikowała i było to samo

qba_kos
Opinia
qba_kos

Czy wpisuja do Bik?

dobromirski
Opinia
dobromirski

Najlepsza oferta pożyczki jaką znalazłem, jasne warunki i mało załatwiania to dla mnie najważniejsze. Max dwa dni i masz pieniądze na koncie.

maciej.malach
Opinia
maciej.malach

najlepsza pozyczka w kraju

krzysztof.cader
Opinia
krzysztof.cader

Firma się stara- mam nadzieje, że to nie dlatego, że są w miare nowi na rynku i utrzymaja poziom.

regnum
Opinia
regnum

Ratka jest sprawdzoną firmą, dokładną. Pożyczki udzielają bardzo szybko – to wielki plus tej firmy!

hacktvqfc
Opinia
hacktvqfc

NAJLEPSI!!!

baltyk
Opinia
baltyk

Oferta bardzo korzystna, cenowo wypadają super, do tego nie ma problemu z przyznaniem pożyczki.

lf
Opinia
lf

Oferta raczej mnie nie powala. Jest drogo, a firma zatrudnia niekompetentnych ludzi, którzy okazali się być dla mnie dużym rozczarowaniem.