Ratka

Opis produktu Ratka

Ratka z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej oferuje pożyczki ratalne, ze spłatą do 24 miesięcy. Firma jest pośrednikiem, oferując pożyczki od dobrze znanej skandynawskiej marki Aasa. W jej ofercie pożyczki dla osób indywidualnych oraz dla przedsiębiorców Aasa dla Biznesu. Za marką Aasa Polska stoi duża międzynarodowa grupa finansowa o stabilnej pozycji na rynku, Aasa Global. Firma ma już niemałe doświadczenie, oferując pożyczki na różnych rynkach od 2010 roku. Stawia na przejrzyste zasady, minimum formalności i maksimum zadowolenia. Aasa Global działa w oparciu o zasady wypracowane przez Europejską Koalicję na Rzecz Odpowiedzialnych Kredytów, ECRC. Kieruje się zasadą fair lending, czyli odpowiedzialnego pożyczania. Jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Posiada Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy.
Aby otrzymać pożyczkę za pośrednictwem Ratka trzeba mieć ukończone 20 lat. Sprawdzane bazy dłużników: InfoMonitor, KRD, ERIF. Firma nie akceptuje negatywnych wpisów w bazach dłużników. Natomiast elastyczna spłata, konkurencyjne warunki, pożyczka 10 tys. zł dla nowych klientów, a kolejna w trakcie spłaty, sprawiają, że warto bliżej przyjrzeć się ich ofercie!

Koszty pożyczki w Ratka

Minimalna kwota pożyczki w Ratka to 2000 zł, jeśli zdecydujesz się na taką kwotę z okresem spłaty 12 miesięcy, to łączny koszt pożyczki wyniesie 1078,04 zł. W tym firma naliczy odsetki w kwocie 110,04 zł, opłatę przygotowawczą 300 zł, a resztę stanowi prowizja. Rata wynosi już od 256,50 zł.
Interesuje Cię pożyczka w wyższej kwocie? 5000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy oznacza koszty w wysokości 2245,13 zł. Firma naliczy odsetki równe 275,13 zł, opłatę przygotowawczą 300 zł i pozostałą część stanowi prowizja. Wysokość raty w tej konfiguracji już od 603,75 zł. Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę 5 tys. zł z okresem spłaty 24 miesiące, to koszty wzrosną do 3827,96 zł, czyli o ok 1600 zł.
Maksymalna oferowana przez Ratka kwota pożyczki to 10 tys. zł. Koszt pożyczki na 24 miesiące to 7355,84 zł. Firma naliczy odsetki w wysokości 1075,84 zł, opłatę przygotowawczą równą 300 zł i pozostałą część stanowi prowizja. Wysokość raty już od 723,12 zł.
Podane przy kalkulatorze wyliczenia są tylko orientacyjne, dlatego należy brać pod uwagę, że koszty mogą być wyższe i przed podpisaniem umowy dokładnie sprawdzić ofertę.


Rodzaje pożyczek w Ratka

Ratka specjalizuje się w pożyczkach ratalnych. Nie znajdziesz w jej ofercie pożyczek krótkoterminowych. Minimalna ilość rat to 12. Oferta jest taka sama dla nowych jak i stałych klientów.
Brak podziału na ofertę dla nowych i stałych klientów sprawia, że jest to jedna z atrakcyjniejszych ofert na rynku. Już za pierwszym razem możesz wnioskować o kwotę w wysokości 10 tys. zł. Minimalna pożyczka wynosi 2000 zł. Spłatę możesz rozłożyć na dowolną liczbę rat z przedziału 12- 24 miesiące.
W trakcie spłaty możesz wnioskować o kolejną pożyczkę. Jedynym warunkiem spłata połowy rat. Jeśli pozwala na to Twoja sytuacja finansowa, możesz otrzymać kolejną pożyczkę, gdy jedną już spłacasz. Przykładowo, gdy pożyczka była zaciągnięta na rok, kolejną możesz otrzymać po wpłacie sześciu rat.
Firma umożliwia klientom zmianę dnia spłaty. W tym celu wystarczy skontaktować się z doradcą i ustalić szczegóły.

Ratka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Ratka <<

Ratka - Dane firmy

Money Beat Sp. z o.o.

NIP5223040140
REGON362678227
KRS0000577778
Kapitał zakładowy 6 000 PLN

Ratka Dane kontaktowe

ul. Prosta 68
00-838 Warszawa

Telefon: 611100420

Email: info@ratka.pl

WWW: ratka.pl

Godziny otwarcia Ratka

Poniedziałek - Czwartek: 09:00 - 19:00
Piątek: 9:00 - 16:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Ratka

Zanim złożysz wniosek, sprawdź wymagania:
• wiek 20-80 lat,
• PESEL,
• telefon komórkowy,
• stały dochód.
Firma nie akceptuje negatywnych wpisów w: KRD, InfoMonitor, ERIF oraz w Biurze Informacji Kredytowej. Ratka jest bardzo elastyczną firmą i pozostawia klientom szerokie możliwości wyboru, co do kwoty, okresu spłaty, ale też weryfikacji i wypłaty pożyczki.
Pierwszym krokiem jest wybór kwoty i okresu spłaty. Następnie wypełniasz wniosek. I decydujesz o sposobie weryfikacji oraz wypłaty pożyczki. Tożsamość potwierdzisz za pomocą przelewu (Blue Media 1zł) bądź aplikacji do szybkiej weryfikacji. Instantor to najszybsza opcja potwierdzenia danych i pewność, że nie zostaniesz poproszony o dodatkowy dokument potwierdzający dochód, pod warunkiem, że wypłata wpływa na podane konto. Firma akceptuje dochody z umowy o pracę, emerytury oraz renty. Przy kolejnych pożyczkach umowę zatwierdzasz w panelu klienta. Po podpisaniu umowy, otrzymujesz pieniądze zgodnie z wcześniejszym życzeniem: zwykłym przelewem, szybkim przelewem bądź gotówką do odbioru na poczcie i w placówkach Banku Pocztowego.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Ratka <<

Wady i zalety pożyczki w Ratka

Zalety:

 • elastyczna oferta,
 • do 10 tys. zł, również dla nowych klientów,
 • różne opcje wypłaty gotówki (zwykły przelew, szybki przelew, gotówka na poczcie),
 • różne opcje weryfikacji tożsamości (przelew, Instantor),
 • opcja zmiany terminu spłaty, 
 • kolejna pożyczka w trakcie spłaty (wystarczy spłacić sześć rat),
 • cały proces online,
 • w większości wystarczy tylko dowód,
 • wysoka górna granica wieku (dla wszystkich do 80 lat),
 • kontakt przez telefon, mail, formularz na stronie,
 • wnioski 24/7.

Wady:

 • od 20 lat,
 • nie akceptują negatywnych wpisów w BIG-ach.

Ratka Opinie

Ratka jest jedną z najlepiej ocenianych firm pożyczkowych na naszym rynku, a to nie bez przyczyny. Jest firmą o elastycznym podejściu zarówno do procesu wnioskowania o pożyczkę jak i spłaty. Liczne pozytywne opinie Ratka zawdzięcza również niskim kosztom pożyczki, co podkreśla wielu klientów firmy. Wskazując, że jest to jedna z najtańszych opcji pożyczenia gotówki poza bankiem na dogodne raty. Każdą kwotę rozłożysz na dowolną liczbę rat pomiędzy 12 a 24 miesiące. W części firm okres spłaty wzrasta wraz z kwotą pożyczki bądź analogicznie im niższa kwota, tym krótszy okres na spłatę. Ratka pozostawia klientom pełną dowolność i między innymi dzięki temu ma pozytywne Ratka opinie. Dobrze oceniają firmę zarówno nowi jak i stali klienci. Na plus dla nowych klientów wysoka kwota pożyczki i minimum formalności. Ratka opinie ma bardzo dobre również od stałych klientów, osób, które wróciły po kolejną pożyczkę. Lojalni klienci otrzymują lepsze warunki, w tym mogą liczyć na rabaty i zniżki. To również mniej formalności, wystarczy zalogować się na profil klienta i złożyć wniosek. Decyzja zazwyczaj jest do kilku minut.
Opinie o Ratka świadczą o tym, że jest to solidna, godna zaufania firma, w jasny sposób prezentująca wszystkie koszty związane z pożyczką. Przed złożeniem wniosku, różne warianty pożyczki, porównasz korzystając z kalkulatora, na stronie firmy. Sprawdzisz wysokość raty, dzięki czemu dopasujesz ją do swoich możliwości finansowych. Ratka opinie ma również pozytywne jeśli chodzi o sam proces wnioskowania i weryfikacji. Klienci mają do wyboru weryfikację przez aplikację (natychmiastową) bądź przez przelew. Wniosek jest prosty, krótki i do jego wypełnienia wystarczy dowód osobisty i wiedza na temat swoich finansów. To, co jeszcze często przewija się przez opinie Ratka, to szybki przelew pożyczki na konto. Pieniądze na koncie są do kilku godzin bądź najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Klienci pozostawiający opinie o ratka, doceniają również profesjonalne podejście konsultantów, otwartość i pozytywne nastawienie do pożyczających.


Ratka Opinie


21
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
telebit
Gość
telebit

Polecam, firma okazała się być na prawdę porządna.

alemat111
Gość
alemat111

Aby otrzymać pożyczkę powyżej 500 zł WYMAGAJĄ podania danych do logowania do konta bankowego, co jest niezgodne z umową, jaką podpisywałem ze swoim bankiem!

adecor
Gość
adecor

Świetna firma na której można polegać. Bardzo szybka wypłata gotówki, decyzja również podejmowana natychmiast, obsługa na najwyższym poziomie. Ratka to pożyczkowy strzał w dziesiątkę!

storyteller
Gość
storyteller

dlugo czyli jak ? Jeżeli masz pieniadze w innym banku niz oni mają konto to mozliwe ze np pieniadze dostałas na nastepny dzień , ja dostałam po 15 minutach . I nie mogę w zadnym wypadku narzekać . I nie było jakiegos namawiania .a to ,ze zachęcają do następnej to jest to zupełnie normalne . Ja tam polecam

spider
Gość
spider

Naobiecywać to każdy potrafi, a jak juz wypelnisz ten długi wniosek to dostajesz informacje, że mogą Ci przyznac POLOWE kwoty, o którą aplikujesz. Spoko, zgadzasz sie i co? Tydzień prawie czekasz na kase! Aplikowałem w środę, a kasa byla na koncie w poniedziałek- nie jest to oferta dla osob, którym zależy na czasie, bo kasa nie jest w 15 minut!!!

marysia
Gość
marysia

To nie jest Ratka, tylko NAJSZYBSZA GOTÓWKA!

randy79g020btup
Gość
randy79g020btup

super!

iwona_bartczak
Gość
iwona_bartczak

Polecam wszystkim. Bardzo miła Pani z obsługi, wniosek bardzo szybko pzetworzony. Przyznano mi pożyczkę w tej wysokości w której chciałem. Pozdrawiam

lukwycz
Gość
lukwycz

Miałem wziać dzisiaj ale się wstrzymałem i wezme jutro! Zawsze to trochę taniej!!!

ensewion
Gość
ensewion

To co lubię w Ratka najbardziej to 4000 pln pożyczki. Nie ma problemu z przyznaniem nawet wysokich kwot. Polecam!

robert_102b
Gość
robert_102b

Ratka wymiata! Umowa napisana zrozumiałym językiem, pożyczka udzielona na naprawdę atrakcyjnych warunkach.

starabasn
Gość
starabasn

Naciągacze. Zmniejszają kwotę a po przelewie odrzucają OSZUŚCI

asialamkowska
Gość
asialamkowska

Jestem zadowolona z Ratkaa – pożyczka na czas i na dobrych warunkach. z taką firmą można współpracować.

bentonn
Gość
bentonn

Całkowicie się zgadzam.

beaudoin
Gość
beaudoin

Bardzo dobra firma pozyczkowa, uratowała mnie ża tak powiem w chwilowym kryzysie ???? Nie mam zadnych zastrzeżeń

maskpol
Gość
maskpol

Przy kolejnej pozyczce faktycznie dajom 4000zl ale trzeba oddac 5 kola! Tysiac w 30dni to kurde sporo!

dudi1990_90
Gość
dudi1990_90

Na już potrzebowałem pożyczki, bank mi odmówił i właściwie tylko PC pożyczył mi kwotę, której potrzebowałem, za co ślicznie dziękuję.

alice_cooper
Gość
alice_cooper

Oszusci szkoda czasu wyludzaja dane zadnych pozyczek nie udzielaja potwierdzam chamska debilna obsluga nie pelni wladzy umyslowej mozna dodac koles ktory tam pracuje niedorozwiniety umyslowo

topvision
Gość
topvision

bardzo pomocni konsultanci , dobra oferta pozyczkowa , sama firma uczciwa, szybko jest przyznawana pozyczka .Wszystko w 15 min .

rm
Gość
rm

ka powiem tyle najlepsza firma jaka znam nie mam migdy zadnego problemu jesli.potrzebuje gotowki firma godna polecenia i zaufania i potrafia zadbac o klienta

irmet
Gość
irmet

Było szybko i za darmo. Czego chceciec wiecej? Dla mnie rewelejszyn.

irp
Gość
irp

Bardzo szybko udzielona pożyczka . Po złożeniu wniosku otrzymałem telefon z weryfikacją . Konsultant bardzo miły poinformował że pożyczka przyznana oraz mi wszystko objaśnił. Polecam

fbjn.pbz
Gość
fbjn.pbz

Jedna z lepszych ofert na rynku, to co mi się w nich podoba to częste promocje, wysoka kwota pożyczki, brak progów i mega szybka wpłata na konto!!!

gmkozmin
Gość
gmkozmin

Polecam!!

go_r
Gość
go_r

Jestem na pierwszym roku studiow zaocznych, mam prace ale i tak moj wniosek byl wszedzie odrzucany przez wzglad na mlody wiek- w Ratka nie byl to problem. Polecam wsyztskim mlodym osoba, ktore mysla, ze nie maja szans na pozyczke- w Ratka pozyczki udzielane sa osobom pelnoletnim, a nie od 25 rz jak w innych firmach

z.wojtczak
Gość
z.wojtczak

Zgadzam się!! Jest nas więcej zróbmy coś z tym

yabcok
Gość
yabcok

bez problemu uzyskałam pieniądze, na pewno jeszcze skorzystam! polecam

wlastal
Gość
wlastal

TRAGEDIA,KATASTROFA,STRATA CZASU I NERWOW

bieszczady3
Gość
bieszczady3

Pożyczyłam 8 000 zł na rozbudowę swojego salonu fryzjerskiego. Gotówkę otrzymałam szybko, dzięki osobistemu Doradcy z Ratka, który pomógł mi załatwić wszystkie formalności.

akremski
Gość
akremski

FIRMA JEST NA SERIO SUPER. NIE MA PROBLEMÓW Z PRZYZNANIEM POŻYCZKI.

masharunal
Gość
masharunal

Cenowo wypadają całkiem spoko.

geodezja
Gość
geodezja

Turbo oszuści popieram zero kompetencji bezczelna obsluga,turbo wyludzanie,danych stanowczo odradzam ta kogucik firme

starczyk
Gość
starczyk

korzystałam . brakło mi do spłaty 3 dni , wiec skorzystałam z refinansowania , dzięki czemu pożyczke spłaciłam w całości a odsetki nie urosły .

mikado
Gość
mikado

Oddaje się tyle ile jest w umowie. Sprawy załatwia się bez zbędnych formalności i szybko.

bedy
Gość
bedy

Dobra firma, dobra pożyczka, dobra obsługa.Polecam

cala.miriam
Gość
cala.miriam

Właśnie spłaciłem pierwszą pożyczkę u nich. Nie miałem zastrzeżeń co do ich oferty. W oddziale wszystko przebiegało profesjonalnie, a spłata nie była dla mnie jakoś bardzo odczuwalna. Może jeszcze kiedyś wezmę tam pożyczkę.

blaxman
Gość
blaxman

Uczciwie. Szybko. Obsługa pierwsza klasa. Dla mnie spoko. Polecam znajomym to i tu napisze.

midar
Gość
midar

Polecam wszystkim szybko i solidnie

wobex
Gość
wobex

Drogo i pełno formalności. jedyne z co im się należy jakiś plus to 45 dni!

iltoprofiline
Gość
iltoprofiline

Moj numer jeden. NAJLEPSI!

tenet
Gość
tenet

Oszuści własnie otrzymałem informację od bezczelnej konsultantki że mam za mały dochód i mało zarabiam po 4 godzinach, prymitywnie napisała że mam za dużo osób w gospodarstwie domowym skandal, uciekajcie z daleka, jeżeli jesteś też poszkodowany proszę o kontakt ja zgłaszam sprawę do Instytucji odpowiedzialnych za ich działania parabankowe, wyłudzają 1 grosz i tyle,

m.truskowski
Gość
m.truskowski

Aż się zdziwiłem że tak szybko i bez pytań 3koła wpłynęło

padlewski
Gość
padlewski

Pogoda do bani. Chce się ciepełka. Oferty wakacyjne zaczynają wyskakiwac z lodowki- to sie skusilam. ale wspomoc musiałam się chwiloweczka. Nie na jakas zawrotna kwote- 600 zl. Nie bylo problemu z otrzymaniem pożyczki. Polecam.

tranterm
Gość
tranterm

pieniądze dotarły tego samego dnia, bardzo miła obsługa

centerotf
Gość
centerotf

Witam potwierdzam nie udzielają pożyczek, składałam wniosek, dzwoni bezczelny facet, nie podają swoich danych, po 15 minut odmowa, bik mam czysty ocena punktowa 9 na 10, wyłudzają opłaty 1 grosz, hamska obsługa, pytają o osobiste dane, za chwile będą pytać o rozmiar stanika, stanowczo odradzam, ja zgłosiłam ich z 15 osobami do Prokuratury, o wyłudzanie danych, co się okazało po złożeniu u nich wniosku, dzwonili z 7 innych firm,że Creditstar sprzedał moje dane

zszmce
Gość
zszmce

Złożyłem wniosek o 1200 zł, na 45 dni- nie było problemu z przyznaniem pożyczki. Pożyczka faktycznie darmowa. Polecam

midea
Gość
midea

Zdecydowanie jedna z TOPOWYCH firm pożyczkowych!

robdd
Gość
robdd

Pożyczki udzielane są na jasnych zasadach bez zadnych problemów. Atrakcyjne warunki pożyczania plus bardzo miła obsługa

anna.doloto
Gość
anna.doloto

Firma sie stara- są bardzo pomocni i profesjonalnie podchodzą do klienta.

wojciech.bobrowicz
Gość
wojciech.bobrowicz

Firma, której mozna zaufać!