Ratka

Opis produktu Ratka

Ratka z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej oferuje pożyczki ratalne, ze spłatą do 24 miesięcy. Firma jest pośrednikiem, oferując pożyczki od dobrze znanej skandynawskiej marki Aasa. W jej ofercie pożyczki dla osób indywidualnych oraz dla przedsiębiorców Aasa dla Biznesu. Za marką Aasa Polska stoi duża międzynarodowa grupa finansowa o stabilnej pozycji na rynku, Aasa Global. Firma ma już niemałe doświadczenie, oferując pożyczki na różnych rynkach od 2010 roku. Stawia na przejrzyste zasady, minimum formalności i maksimum zadowolenia. Aasa Global działa w oparciu o zasady wypracowane przez Europejską Koalicję na Rzecz Odpowiedzialnych Kredytów, ECRC. Kieruje się zasadą fair lending, czyli odpowiedzialnego pożyczania. Jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Posiada Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy.
Aby otrzymać pożyczkę za pośrednictwem Ratka trzeba mieć ukończone 20 lat. Sprawdzane bazy dłużników: InfoMonitor, KRD, ERIF. Firma nie akceptuje negatywnych wpisów w bazach dłużników. Natomiast elastyczna spłata, konkurencyjne warunki, pożyczka 10 tys. zł dla nowych klientów, a kolejna w trakcie spłaty, sprawiają, że warto bliżej przyjrzeć się ich ofercie!

Koszty pożyczki w Ratka

Minimalna kwota pożyczki w Ratka to 2000 zł, jeśli zdecydujesz się na taką kwotę z okresem spłaty 12 miesięcy, to łączny koszt pożyczki wyniesie 1078,04 zł. W tym firma naliczy odsetki w kwocie 110,04 zł, opłatę przygotowawczą 300 zł, a resztę stanowi prowizja. Rata wynosi już od 256,50 zł.
Interesuje Cię pożyczka w wyższej kwocie? 5000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy oznacza koszty w wysokości 2245,13 zł. Firma naliczy odsetki równe 275,13 zł, opłatę przygotowawczą 300 zł i pozostałą część stanowi prowizja. Wysokość raty w tej konfiguracji już od 603,75 zł. Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę 5 tys. zł z okresem spłaty 24 miesiące, to koszty wzrosną do 3827,96 zł, czyli o ok 1600 zł.
Maksymalna oferowana przez Ratka kwota pożyczki to 10 tys. zł. Koszt pożyczki na 24 miesiące to 7355,84 zł. Firma naliczy odsetki w wysokości 1075,84 zł, opłatę przygotowawczą równą 300 zł i pozostałą część stanowi prowizja. Wysokość raty już od 723,12 zł.
Podane przy kalkulatorze wyliczenia są tylko orientacyjne, dlatego należy brać pod uwagę, że koszty mogą być wyższe i przed podpisaniem umowy dokładnie sprawdzić ofertę.


Rodzaje pożyczek w Ratka

Ratka specjalizuje się w pożyczkach ratalnych. Nie znajdziesz w jej ofercie pożyczek krótkoterminowych. Minimalna ilość rat to 12. Oferta jest taka sama dla nowych jak i stałych klientów.
Brak podziału na ofertę dla nowych i stałych klientów sprawia, że jest to jedna z atrakcyjniejszych ofert na rynku. Już za pierwszym razem możesz wnioskować o kwotę w wysokości 10 tys. zł. Minimalna pożyczka wynosi 2000 zł. Spłatę możesz rozłożyć na dowolną liczbę rat z przedziału 12- 24 miesiące.
W trakcie spłaty możesz wnioskować o kolejną pożyczkę. Jedynym warunkiem spłata połowy rat. Jeśli pozwala na to Twoja sytuacja finansowa, możesz otrzymać kolejną pożyczkę, gdy jedną już spłacasz. Przykładowo, gdy pożyczka była zaciągnięta na rok, kolejną możesz otrzymać po wpłacie sześciu rat.
Firma umożliwia klientom zmianę dnia spłaty. W tym celu wystarczy skontaktować się z doradcą i ustalić szczegóły.

Ratka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Ratka <<

Ratka - Dane firmy

Money Beat Sp. z o.o.

NIP5223040140
REGON362678227
KRS0000577778
Kapitał zakładowy 6 000 PLN

Ratka Dane kontaktowe

ul. Prosta 68
00-838 Warszawa

Telefon: 611100420

Email: info@ratka.pl

WWW: ratka.pl

Godziny otwarcia Ratka

Poniedziałek - Czwartek: 09:00 - 19:00
Piątek: 9:00 - 16:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Ratka

Zanim złożysz wniosek, sprawdź wymagania:
• wiek 20-80 lat,
• PESEL,
• telefon komórkowy,
• stały dochód.
Firma nie akceptuje negatywnych wpisów w: KRD, InfoMonitor, ERIF oraz w Biurze Informacji Kredytowej. Ratka jest bardzo elastyczną firmą i pozostawia klientom szerokie możliwości wyboru, co do kwoty, okresu spłaty, ale też weryfikacji i wypłaty pożyczki.
Pierwszym krokiem jest wybór kwoty i okresu spłaty. Następnie wypełniasz wniosek. I decydujesz o sposobie weryfikacji oraz wypłaty pożyczki. Tożsamość potwierdzisz za pomocą przelewu (Blue Media 1zł) bądź aplikacji do szybkiej weryfikacji. Instantor to najszybsza opcja potwierdzenia danych i pewność, że nie zostaniesz poproszony o dodatkowy dokument potwierdzający dochód, pod warunkiem, że wypłata wpływa na podane konto. Firma akceptuje dochody z umowy o pracę, emerytury oraz renty. Przy kolejnych pożyczkach umowę zatwierdzasz w panelu klienta. Po podpisaniu umowy, otrzymujesz pieniądze zgodnie z wcześniejszym życzeniem: zwykłym przelewem, szybkim przelewem bądź gotówką do odbioru na poczcie i w placówkach Banku Pocztowego.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Ratka <<

Wady i zalety pożyczki w Ratka

Zalety:

 • elastyczna oferta,
 • do 10 tys. zł, również dla nowych klientów,
 • różne opcje wypłaty gotówki (zwykły przelew, szybki przelew, gotówka na poczcie),
 • różne opcje weryfikacji tożsamości (przelew, Instantor),
 • opcja zmiany terminu spłaty, 
 • kolejna pożyczka w trakcie spłaty (wystarczy spłacić sześć rat),
 • cały proces online,
 • w większości wystarczy tylko dowód,
 • wysoka górna granica wieku (dla wszystkich do 80 lat),
 • kontakt przez telefon, mail, formularz na stronie,
 • wnioski 24/7.

Wady:

 • od 20 lat,
 • nie akceptują negatywnych wpisów w BIG-ach.

Ratka Opinie

Ratka jest jedną z najlepiej ocenianych firm pożyczkowych na naszym rynku, a to nie bez przyczyny. Jest firmą o elastycznym podejściu zarówno do procesu wnioskowania o pożyczkę jak i spłaty. Liczne pozytywne opinie Ratka zawdzięcza również niskim kosztom pożyczki, co podkreśla wielu klientów firmy. Wskazując, że jest to jedna z najtańszych opcji pożyczenia gotówki poza bankiem na dogodne raty. Każdą kwotę rozłożysz na dowolną liczbę rat pomiędzy 12 a 24 miesiące. W części firm okres spłaty wzrasta wraz z kwotą pożyczki bądź analogicznie im niższa kwota, tym krótszy okres na spłatę. Ratka pozostawia klientom pełną dowolność i między innymi dzięki temu ma pozytywne Ratka opinie. Dobrze oceniają firmę zarówno nowi jak i stali klienci. Na plus dla nowych klientów wysoka kwota pożyczki i minimum formalności. Ratka opinie ma bardzo dobre również od stałych klientów, osób, które wróciły po kolejną pożyczkę. Lojalni klienci otrzymują lepsze warunki, w tym mogą liczyć na rabaty i zniżki. To również mniej formalności, wystarczy zalogować się na profil klienta i złożyć wniosek. Decyzja zazwyczaj jest do kilku minut.
Opinie o Ratka świadczą o tym, że jest to solidna, godna zaufania firma, w jasny sposób prezentująca wszystkie koszty związane z pożyczką. Przed złożeniem wniosku, różne warianty pożyczki, porównasz korzystając z kalkulatora, na stronie firmy. Sprawdzisz wysokość raty, dzięki czemu dopasujesz ją do swoich możliwości finansowych. Ratka opinie ma również pozytywne jeśli chodzi o sam proces wnioskowania i weryfikacji. Klienci mają do wyboru weryfikację przez aplikację (natychmiastową) bądź przez przelew. Wniosek jest prosty, krótki i do jego wypełnienia wystarczy dowód osobisty i wiedza na temat swoich finansów. To, co jeszcze często przewija się przez opinie Ratka, to szybki przelew pożyczki na konto. Pieniądze na koncie są do kilku godzin bądź najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Klienci pozostawiający opinie o ratka, doceniają również profesjonalne podejście konsultantów, otwartość i pozytywne nastawienie do pożyczających.


Ratka Opinie


21
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
m.truskowski
Gość
m.truskowski

Aż się zdziwiłem że tak szybko i bez pytań 3koła wpłynęło

padlewski
Gość
padlewski

Pogoda do bani. Chce się ciepełka. Oferty wakacyjne zaczynają wyskakiwac z lodowki- to sie skusilam. ale wspomoc musiałam się chwiloweczka. Nie na jakas zawrotna kwote- 600 zl. Nie bylo problemu z otrzymaniem pożyczki. Polecam.

tranterm
Gość
tranterm

pieniądze dotarły tego samego dnia, bardzo miła obsługa

centerotf
Gość
centerotf

Witam potwierdzam nie udzielają pożyczek, składałam wniosek, dzwoni bezczelny facet, nie podają swoich danych, po 15 minut odmowa, bik mam czysty ocena punktowa 9 na 10, wyłudzają opłaty 1 grosz, hamska obsługa, pytają o osobiste dane, za chwile będą pytać o rozmiar stanika, stanowczo odradzam, ja zgłosiłam ich z 15 osobami do Prokuratury, o wyłudzanie danych, co się okazało po złożeniu u nich wniosku, dzwonili z 7 innych firm,że Creditstar sprzedał moje dane

zszmce
Gość
zszmce

Złożyłem wniosek o 1200 zł, na 45 dni- nie było problemu z przyznaniem pożyczki. Pożyczka faktycznie darmowa. Polecam

midea
Gość
midea

Zdecydowanie jedna z TOPOWYCH firm pożyczkowych!

robdd
Gość
robdd

Pożyczki udzielane są na jasnych zasadach bez zadnych problemów. Atrakcyjne warunki pożyczania plus bardzo miła obsługa

anna.doloto
Gość
anna.doloto

Firma sie stara- są bardzo pomocni i profesjonalnie podchodzą do klienta.

wojciech.bobrowicz
Gość
wojciech.bobrowicz

Firma, której mozna zaufać!

ogloszenie
Gość
ogloszenie

Oferta cenowo jest ok ale to 1700 zł przy pierwszym podejściu to ściema. Trzeba mieć Bog wie jakie zarobki żeby taką pożyczkę przyznali. Daja na początek po 800 zł a tyle to bez problemu i u konkurencji sie dostanie. tylko,ze u konkurencji taniej.

dar.sikorski
Gość
dar.sikorski

NIE POLECAM TAJ FIRMY NIKOMU!!!! chore opłaty po kilku dniach niby 180 zl kary !!!! np. w vivus po pożyczce 4500 zł narosło ok. 20 zł po miesiącu a tutaj masakra. Tak zostałem potraktowany jako STAŁY KLIENT !!! Jeżeli chcę dać pożyczkę to dzwoni mila pani z milym głosem i namawia a później tylko naliczają jakieś kosmiczne kary NA SWOICH ZASADACH !!! odradzam i polecam inne fora każdy pisze o tym co ja. UWAŻAJCIE

willa_zakret
Gość
willa_zakret

Ratka to był na prawdę dobry wybór. Ja byłem mega zadowolony z ich usług. Jeżeli zastanawiacie się nad pożyczką u nich to bez obaw możecie ją brać.

londyn12
Gość
londyn12

obsługa na poziomie, koszta ludzkie !

drszwarc
Gość
drszwarc

Odradzam oczywiście pożyczki nie dostałem za to pisma z windykacji i wpis już zgłosiłem panią Anne do Prokuratury popieram bezczelne babsko i chamskie trzymać się z daleka, mam dokumenty mogę wszystko udowodnić poszkodowanych prosze o kontakt

wajpol
Gość
wajpol

To POSREDNIK, dlaczego tak chwalicie tą firmę jak nie wiadomo kto udziela pieniędzy!!!!!!!!!!!

chrispudas
Gość
chrispudas

Serdecznie pozdrawiam pana Krzysztofa konsultanta waszej linii. To dzięki niemu zrozumiałam panujące zasady w firmie pożyczkowej Ratka, żadne koszta mnie nie zaskoczyły, rata była dopasowana do mojego budżetu, a odsetki nie były kolosalne. Potrzebowałam jedynie zaświadczenia o zarobkach, oraz swojego dowodu osobistego. Uważam że wasz profesjonalizm świadczy o tym jak duże doświadczenie zdobyliście i cieszę się że mogłam wziąć w takiej firmie pożyczkę.

adrian
Gość
adrian

Firma ma spoko cennik i działa bardzo szybko- mogę polecić!

fred
Gość
fred

Uwierzcie mi, trzymałam się od takich pożyczek zdała, rękami i nogami. Jednak dzięki wam teraz mogę zrobić wyprawkę dla córki. Nie żałuję tego, córka jest szczęśliwa bo ba swój wymarzony piórnik, a ja jedynie spłacam wam groszowe sprawy.. Jeżeli i wy się wahacie tak jak ja, to mówię wam nie ma na co czekać.

wembaster
Gość
wembaster
Ocena :
     

polecam

kettler
Gość
kettler
Ocena :
     

LUDZIE UNIKAJCIE ICH JAK NAJDALEJ!!!! TO NIE JEST FIRMA KREDYTOWA TO SĄ LICHWIARZE. OSKUBIĄ WAS JAK TYLKO SIĘ DA!!! NIECH PRZYJRZY IM SIĘ KTOŚ Z WŁADZ (MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI, FINANSÓW ITP.) SPŁACISZ SZYBCIEJ ZWRÓCĄ WAM NA ORANŻADE. NAPRAWDĘ OMIJAJCIE TEN TWÓR Z DALEKA. I DO TEGO KATASTROFALNA OBSŁUGA (JAK DASZ SIĘ JUŻ NAMÓWIĆ) JAKIEŚ NIEMIŁE WRZESZCZĄCE NIEKULTURALNE BABY. BARDZO WAS PROSZĘ POSŁUCHAJCIE MNIE!!!!!!

instmat
Gość
instmat
Ocena :
     

super pozyczka. Jeśli jesteś klientem Ratka to co jakiś czas dostajesz rabat. Ja mam już 50% rabatu.Solidna Firma. Pozdrawiam serdecznie

ziarnek
Gość
ziarnek
Ocena :
     

Totalny top polskıch pożyczek. Należy o tym pisać, żeby ludzie mieli świadomość, że na rynku są firmy uczciwe i z naprawdę dobrymi ofertami.

waldek.a
Gość
waldek.a
Ocena :
     

wnioskowalem o 600 zl na 15dni przy dochodzie ok2500 tys i dostalem odmowe. Lipa.Pani na sluchawie nieprzyjemna.

ekogroup
Gość
ekogroup
Ocena :
     

FANTASTYCZNA OFERTA. POLECAM.

demit
Gość
demit
Ocena :
     

Bralem wczesniej, teraz wzialem po raz drugi i jak jeszcze kiedys przycisnie to jeszcze raz wezme wlasnie u nich

biuroicowo
Gość
biuroicowo
Ocena :
     

Dopadła nas szara rzeczywistość. Po świetach oczywiście byłam spłukana i akurat wtedy musiała mi się zepsuć lodówka. Jak wiadomo- bez lodówki żyć się nie da (Nawet zimą;) i okazuje się, że wszyscy są bez kasy po świetach, miałam już po dziurki w nosie dzwonienai po znajomych i proszenia się wiec zdecydowałam się na pożyczkę- z resztą za namową przyjaciółki- i nie żaluje tej decyzji. Oferta Ratka jest super, jest bardzo uczciwa, prwcownicy są bardzo lojalni i uczciwie odpowiadaja na wsyztskie pytania. Super bo firma jest dla klienta. Dla mnie 5 gwiazdek!

alienisko
Gość
alienisko
Ocena :
     

Jestem bardzo zadowolony z pożyczki w Ratka – wszytsko odbywa się szybko i bez problemu. Formalności ograniczone do minimum. Nie dziwi mnie, że zajmują tak wysoką pozycję w rankingu.

samochody
Gość
samochody
Ocena :
     

Do wzięcia pożyczki jest na serio tylko dowód. Tak krótkiego formularza nie znajdziecie. Wiadomo- trzeba się pozniej zweryfikować przez przelew (i bardzo dobrze bo jak ktos nam ciuchnie dowód to nie wazmie na nasze nazwisko pożyczki), ale caly proces wnioskowania trwa zaledwie kilka minut. Pach decyzja i chwile pozniej kasa na koncie. Wsyztstko ekspresowo. Polecam bardzo.

arizona
Gość
arizona
Ocena :
     

Przyzwoita oferta, dobry cennik i profesjonalne podejście do klienta.

europejskiefundusze
Gość
europejskiefundusze
Ocena :
     

Niezawodni. Nie ważne co by sie nie działo wiem, ze na nich mogę zawsze polegać.

kazikow
Gość
kazikow
Ocena :
     

No uczciwie. Moje odczucia są bardzo pozytywne.

eksim
Gość
eksim
Ocena :
     

Polecam. Tylko raz odmowiono mi pozyczki pewnie ze wzgledu na opoznienie w splacie jednej pozyczki ale po miesiacu znow moglem od nich pozyczyc. I napewno skorzystam jeszcze nie raz jesli bedzie taka potrzeba.

blacha_82
Gość
blacha_82
Ocena :
     

Albo nie sprawdzają BIK albo nie przywiązują do tego rejestru większej uwagi. Nie wierzyłam, że dostanę pożyczkę a tu prosze – po paru minutach SMS, że jednak otrzymam pieniądze. Pozwoliło mi to terminowo spłacić ostatnią ratę kredytu i doczekać do wypłaty.

artar_666
Gość
artar_666
Ocena :
     

Pieniądze na koncie po kilku godzinach od złożenia wniosku. Firma działa bez zarzutów.

zositglublin
Gość
zositglublin
Ocena :
     

Super szybki wpływ pieniędzy,wniosek prosty i przyjemny.Polecam

dlapokoju
Gość
dlapokoju
Ocena :
     

Jedna z lepszych opcji- bezproblemowość to ich dewiza:D

adka102
Gość
adka102
Ocena :
     

Spłacałam im coraz większe kwoty od paru miesięcy ostania prawie 6000zł. Wszystko w terminie. Nagle dostałam odmowę i propozycję 3000 z 6000. Po zaciśnięciu zębów i przełknięciu że jest to kwota dużo niższa – kliknęłam. Nagle moim oczom ukazała się obraz 300zł . Czyli 6000 w plecy . Firma krzak nie poważna kpina z klienta . Tłumaczą się analitykami. Nigdy więcej nie polecam

krissmialek
Gość
krissmialek
Ocena :
     

Prowizja za pożyczkę jest przyzwoita. Taniej ciężko znaleźć.

x3m
Gość
x3m
Ocena :
     

Świetna firma pożyczkowa. Na tle konkurencji wypadają suuuper!