Ratka

Opis produktu Ratka

Ratka to renomowany pośrednik finansowy, który współpracuje z Aasa Polska, specjalizującą się w udzielaniu szybkich pożyczek online na raty. Firma działa zgodnie z wytycznymi Europejskiej Koalicji na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów (ECRC), przestrzegając zasad fair lending, czyli odpowiedzialnego pożyczania, oraz szanując prawa konsumentów. Posiada certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy i udziela pożyczek minimalizując formalności, co pozwala każdemu klientowi mieć szansę na dodatkowe środki.

Proces aplikacji o pożyczkę w Ratka.pl odbywa się w pełni online, co oznacza, że nie trzeba wychodzić z domu. Gotówka trafia bezpośrednio na konto bankowe wnioskodawcy.

W ramach pożyczki ratalnej w Ratka.pl można pożyczyć od 500 zł do 150 000 zł, a okres spłaty kredytu wynosi od 3 do 120 miesięcy. Pieniądze z pożyczki mogą pojawić się na koncie nawet w kilkanaście minut, w zależności od godzin realizacji przelewów przez banki.

Pożyczkodawca kieruje swoją ofertę do wszystkich konsumentów rynku finansowego. Należy jednak spełnić podstawowe wymagania, które narzuca. Wymagania firmy pożyczkowej Ratka.pl:

Wiek od 20 do 80 lat;
Adres zamieszkania na terenie Polski;
Polskie obywatelstwo;
Rachunek bankowy w polskim banku;
Dowód osobisty;
Aktywny numer telefonu komórkowego;
Adres e-mail;
Brak wpisów w rejestrach BIG InfoMonitor, ERIF i KRD.

Istnieje możliwość zmiany terminu spłaty pożyczki oraz wnioskowania o przedłużenie terminu spłaty. Osoby, które zapomniały o dokonaniu wpłaty, również mogą liczyć na nowy termin spłaty zadłużenia. Klienci Ratka.pl mogą również spłacić pożyczkę przed terminem, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych opłat.

Po spłacie połowy zadłużenia klienci mogą ubiegać się o kolejną pożyczkę. Ratka.pl umożliwia również wnioskowanie o pożyczkę osobom, które posiadają aktualny kredyt bankowy.

Weryfikacja tożsamości pożyczkobiorców odbywa się za pomocą kuriera, który dostarcza pod wskazany adres wszystkie potrzebne dokumenty do zawarcia transakcji z pożyczkodawcą.

Koszty pożyczki w Ratka

Reprezentatywny przykład pożyczki
Pożyczana kwota 4000 zł
Okres pożyczki 3 miesiące
Oprocentowanie 7.2%
Odsetki od kwoty pożyczki 472 zł
RRSO 96.52%
Całkowita kwota do spłaty 4472 zł
Wysokość raty 1490.67 zł


Rodzaje pożyczek w Ratka

Ratka, we współpracy z AASA Polska, proponuje swoim klientom wyjątkową pożyczkę długoterminową, obejmującą kwotę od 500 do 150 000 zł. Okres spłaty zadłużenia ustalany jest na 3 do 120 miesięcy. Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki bez dodatkowych opłat. Pożyczkobiorcy mają również możliwość złożenia wniosku o kolejną pożyczkę, nawet przy obecnym zadłużeniu, o ile spłacili co najmniej połowę rat swojego aktualnego zadłużenia.

Środki z pożyczki w Ratka.pl można odebrać na poczcie za pomocą czeku GIRO lub wybrać opcję przelewu gotówki na własne konto. W przypadku wyboru przelewu, dostępne są dwie opcje: tradycyjny przelew Elixir oraz ekspresowy przelew za pośrednictwem usługi Blue Media.

Ratka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Ratka <<

Ratka - Dane firmy

Money Beat Sp. z o.o.

NIP 5223040140
REGON 362678227
KRS 0000624003
Kapitał zakładowy 5 000 PLN

Ratka Dane kontaktowe

ul. Aleje Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa

Telefon: 611100420

Email: info@ratka.pl

WWW: ratka.pl

Godziny otwarcia Ratka

Poniedziałek - Czwartek: 09:00 - 19:00
Piątek: 9:00 - 16:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Ratka

Ratka.pl to serwis, który priorytetowo traktuje dobro i czas swoich klientów, dlatego też proces wnioskowania o dodatkowe pieniądze odbywa się bez konieczności opuszczania domu, a wszelkie formalności są zredukowane do minimum. Ważne jest, abyśmy pamiętali, że składając wniosek o pożyczkę, nie należy pomijać żadnego kroku. Tylko w ten sposób możemy mieć pewność, że nasz wniosek zostanie właściwie rozpatrzony przez pożyczkodawcę.

Pierwszym krokiem, który musimy podjąć, jest określenie kwoty pożyczki, która odpowiada naszym możliwościom finansowym. Istotne jest, abyśmy dopasowali ją do naszego budżetu, pamiętając, że im dłuższy okres kredytowania, tym niższe raty pożyczki.

Następnie konieczne jest wypełnienie wniosku o dodatkowe pieniądze, w którym zawarte są nasze dane osobowe pochodzące z dowodu osobistego. Te informacje zostaną zweryfikowane przez kuriera.

Trzeci etap to podpisanie umowy pożyczki, którą dostarczy pracownik firmy kurierskiej.

Po dopełnieniu wszystkich formalności, pozostaje nam oczekiwać decyzji wierzyciela. Środki z pożyczki będziemy mogli odebrać na poczcie lub w formie przelewu na nasze konto bankowe.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Ratka <<

Wady i zalety pożyczki w Ratka

Zalety:

 • Wnioskowanie bez wychodzenia z domu;
 • Elastyczna spłata zadłużenia;
 • Potwierdzenie tożsamości za pomocą kuriera;
 • Możliwość wcześniejszej darmowej spłaty pożyczki;
 • Możliwość wnioskowania o pożyczkę przy jednoczesnym posiadaniu kredytu;
 • Przelew gotówki nawet tego samego dnia;
 • Pożyczka od 20 do 80 roku życia;
 • Brak obowiązku wykonania przelewu weryfikacyjnego;
 • Możliwość odbioru pożyczki na poczcie.

Wady:

 • Weryfikacja klientów w rejestrach dłużników BIG InfoMonitor, ERIF i KRD;
 • W niektórych przypadkach obowiązkowe jest posiadanie zaświadczenia o zatrudnieniu.

Ratka jest jedną z najlepiej ocenianych firm pożyczkowych na naszym rynku, a to nie bez przyczyny. Jest firmą o elastycznym podejściu zarówno do procesu wnioskowania o pożyczkę jak i spłaty. Liczne pozytywne opinie Ratka zawdzięcza również niskim kosztom pożyczki, co podkreśla wielu klientów firmy. Wskazując, że jest to jedna z najtańszych opcji pożyczenia gotówki poza bankiem na dogodne raty. Każdą kwotę rozłożysz na dowolną liczbę rat pomiędzy 12 a 24 miesiące. W części firm okres spłaty wzrasta wraz z kwotą pożyczki bądź analogicznie im niższa kwota, tym krótszy okres na spłatę. Ratka pozostawia klientom pełną dowolność i między innymi dzięki temu ma pozytywne Ratka opinie. Dobrze oceniają firmę zarówno nowi jak i stali klienci. Na plus dla nowych klientów wysoka kwota pożyczki i minimum formalności. Ratka opinie ma bardzo dobre również od stałych klientów, osób, które wróciły po kolejną pożyczkę. Lojalni klienci otrzymują lepsze warunki, w tym mogą liczyć na rabaty i zniżki. To również mniej formalności, wystarczy zalogować się na profil klienta i złożyć wniosek. Decyzja zazwyczaj jest do kilku minut.
Opinie o Ratka świadczą o tym, że jest to solidna, godna zaufania firma, w jasny sposób prezentująca wszystkie koszty związane z pożyczką. Przed złożeniem wniosku, różne warianty pożyczki, porównasz korzystając z kalkulatora, na stronie firmy. Sprawdzisz wysokość raty, dzięki czemu dopasujesz ją do swoich możliwości finansowych. Ratka opinie ma również pozytywne jeśli chodzi o sam proces wnioskowania i weryfikacji. Klienci mają do wyboru weryfikację przez aplikację (natychmiastową) bądź przez przelew. Wniosek jest prosty, krótki i do jego wypełnienia wystarczy dowód osobisty i wiedza na temat swoich finansów. To, co jeszcze często przewija się przez opinie Ratka, to szybki przelew pożyczki na konto. Pieniądze na koncie są do kilku godzin bądź najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Klienci pozostawiający opinie o ratka, doceniają również profesjonalne podejście konsultantów, otwartość i pozytywne nastawienie do pożyczających.


Ratka Opinie


4.4 21 votes
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
21 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sirikkit
sirikkit
3 lat temu

Zdecydowanie jedna z ciekawszych propozycji. Polecam bardzo.

agaperus
agaperus
3 lat temu

Gowno prawda nic nie udzielaja banda oszustow chamska obsluga facet na infolinii degenerat a pani Anna S.patologia spoleczna

boehler
boehler
3 lat temu

Zapewniam, że po skorzystaniu z ich uslug będziecie państwo zadowoleni. Szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności.

chris_bad_bradshaw
chris_bad_bradshaw
3 lat temu

Daja malo kasy nowym klientom.

anetka.maradona
anetka.maradona
3 lat temu

Fakt,do czasu podpisania umowy jest miło. Potem spoznij się dwa dni ze spłatą raty to kończy się kultura. Panienki z windykacji chamskie i bezczelnie. A tel do pracodawcy już dzień po terminie spłaty. Masakra

model-art
model-art
3 lat temu

Oferta cenowo jest bardzo dobra a co najważniejsze, chwilówke otrzymuje się na 45 dni!

dafy
dafy
3 lat temu

Super!!! potrzebowałam kaski na już, nie wierzyłam że mogę otrzymać nawet 2000 bez żadnych kosztów i to w dodatku w sobotę. Wypełniłam wniosek,zweryfikowano moje konto i po 15 minutach pieniążki miałam na rachunku. Super sprawa, na spłatę mam aż 45 dni. Polecam to naprawdę świetne rozwiązanie no i ten przelew nawet w sobotę niewiarygodne.

lesser
lesser
3 lat temu

troche malo kasy dajom ale jest szybko

aldys
aldys
3 lat temu

Pozyczałam dwa razy w tej firmie i na pewno będę ją polecać dla osób, którym gdzies tam do czegos brakuje. Decyzja jest bardzo szybko, pieniądze również szybko wędrują na konto

zaboludek
zaboludek
3 lat temu

Skorzystałam z pierwszej pożyczki gratis. Jestem mega zadowolona z szybkosci obslugi.

pawel.nosowski
pawel.nosowski
3 lat temu

Niezwykle profesjonalna firma, oferująca pożyczki niewysoko oprocentowane, których spłatę można rozłożyć na dogodne raty. Jak dla mnie, nie ma sobie równych.

chemtar
chemtar
3 lat temu

Jeszcze tydzień temu, gdyby ktoś mnie zapytał, czy kiedykolwiek zaciągnę pożyczkę odpowiedziałabym że nie. Oj, bardzo bym się myliła. Wyskoczyła mi naprawdę pilna sprawa, która wymagała ode mnie pieniędzy a których nie posiadałam. Na szczęście złożyłam wniosek w Ratka i bez najmniejszego problemu otrzymałam pieniądze.

crayons
crayons
3 lat temu

Maja moje 100% zaufanie.

blu
blu
3 lat temu

Nie polecam. Wydzwaniaja jak debile. Szkoda czasu na tą firmę

atrybuch
atrybuch
3 lat temu

Najlepsi od lat! Ciagle w zajmuja wysokie pozycje w rankingach- niezawodni!

domel
domel
3 lat temu

Nie mam dużego doświadczenia z firmami pożyczkowymi. W 4 aplikowałem o pożyczkę w 2 przyznano mi pożyczke. Dużego porówniania zatem nie mam, ale zdecydowanie Ratka wypada najlepiej bo nie ma problemu z otrzymaniem pożyczki a poza tym warunki są bardziej korzystne (jedna i druga pożyczka była darmowa) bo na jej spłatę było 45 dni a nie 30!!!

onetpiotras
onetpiotras
3 lat temu

potwierdzam. pierwsza pożyczka faktycznie gratis:D

ltthreejaguar
ltthreejaguar
3 lat temu

Z czystym sercem polecam ofertę Ratka. Nie sądziłam, że wzięcie pożyczki może być tak łatwe, bez sterty dokumentów i miliona podpisów. Tutaj załatwiłam wszystko bardzo szybko i bez problemu.

boleslaw.bujak
boleslaw.bujak
3 lat temu

Bardzo polecam, wszystkie formalnosci szybko poszly i pieniazki na koncie ????

symex
symex
3 lat temu

Zeby wszystkie firmy dajace pozyczki tak funkcjonowaly to nikt by sie nie bal chwilowek!

son
son
3 lat temu

Moim zdaniem oferta jest kiepska. Bardzo kiepska.

turystyka.sanok
turystyka.sanok
3 lat temu

Nie polecam za brak informacji za to po jednym dniu opoznienia to windykacja od rana do wieczora…koszty ogromne sami sobie refinansuja doliczaja koszty z kosmosu, do oddania robi sie gigantyczna kasa

dncooper
dncooper
3 lat temu

Pewnie są na rynku oferty z lepszym cennikiem, ale poza cennikiem, który jest i tak niezły, jest super.

stalton
stalton
3 lat temu

Nie ma lepszej firmy niz CreditStar.

jkleszcz
jkleszcz
3 lat temu

Bardzo dobra firma i rzetelnie obsługuje klientów

wilczynski
wilczynski
3 lat temu

Lepszej firmy pozyczkowej nie ma. Tak miła obsługa, profesjonalnie przeszkolona, w razie problemów rozwiązują je z klientem. Oby jak najwiecej takich firm.

zycieznim
zycieznim
3 lat temu

lubie narzekac ale nawet gdybym chcial to tutaj nie ma na co.

olins
olins
3 lat temu

Ta darmowa pożyczka to ściema. Po rozpatrzeniu wniosku zaproponowali mi płatną pożyczkę. SZKODA CZASU!

luke.forystek
luke.forystek
3 lat temu

Firma jest niestety wielkim oszustwem..Niby pierwsza darmowa pożyczka wynosi 2000 zł, a w rzeczywistości w odpowiedzi na złożony wniosek otrzymuje się „kontrofertę” w kwocie np. 500 zł plus (uwaga!!) prowizja 144 zł od tej kwoty. Polskie, cebulowe złodziejstwo, nic więcej!Oczywiście reakcja może być tylko jedna – naciśnięcie kwadracika w prawym górnym rogu z napisem „wyloguj”.

radomsko
radomsko
3 lat temu

Super firma. Szybki wniosek do wypełnienia, natychmiastowa informacja o przyznaniu pożyczki i automatyczny przelew- suma sumarum kasa na koncie po dosłownie godzinie! Super.

dantes
dantes
3 lat temu

jestem bardzo zadowolona,sprawne załatwienie pożyczki

gawedaag
gawedaag
3 lat temu

Niestety, ale dług należy spłacić za mamę.

zeberki
zeberki
3 lat temu

w porzasiu wszystko. tip-top

marrac2
marrac2
3 lat temu

Jedna z firm pożyczkowych gdzie można szybko dostać pożyczkę na wyjątkowo przejrzystych zasadach. Umowy bez podpunktów pisanych drobnym druczkiem.

vwmp
vwmp
3 lat temu

Nie polecam korzystania z Ratka.pl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

transcorn
transcorn
3 lat temu

Wniosek do wypelnienia jest przejrzysty, czytelny i krotki.

tomaszewski.jan
tomaszewski.jan
3 lat temu

Pytanko do was. Czemu zatrudnianie w windykacji Ukraińców którzy co chwile przedstawiają się innymi danymi?

setestat
setestat
3 lat temu

Cennik pozostawia trochę do zyczenia. Po pierwsze pierwsza udzielona pozyczka zawsze jest niższ niż ta o ktora wnioskujemy po drugie- kolejne pożyczki sa drogie.

niggor
niggor
3 lat temu

strata czasu.Nie POLECAM

zs91
zs91
3 lat temu

Promocja na walentynki sie skonczyla to zaczela sie promocja z okazji tlustego czwartku;) Skonczy sie tlusty czwartek to bedzie na dzien kobiet:)

mankiewiczmazi4
mankiewiczmazi4
3 lat temu

Działa! Szybko, sprawnie i bezproblemowo

agnieszkazabudowska
agnieszkazabudowska
3 lat temu

O Ratka usłyszałem od znajomego, chociaż potem trochę się zorientowałem i okazuje się, że to firma, która już od dłuższego czasu działa na rynku. Mają bardzo przejrzystą i czytelną umowę, warunki okej – przetestowałem, więc mogę polecić.

strojcyo
strojcyo
3 lat temu

jak za darmo to spoko

maciejdz
maciejdz
3 lat temu

podoba mi sie podchodzenie do klienta z szacunkiem.

andelika
andelika
3 lat temu

Nie wiedziałam jaką pożyczkę wybrać, więc złożyłam wniosek przez Ratka. Szybko wybrali dla mnie najlepszą ofertę, w kilka godzin miałam na swoim koncie tysiąc zł

xant
xant
3 lat temu

Oby jak najwięcej takich firm! Cennik jest świetny, a obsługa przemiła!

dariuszkoterba
dariuszkoterba
3 lat temu

Cenię sobie uczciwość- dlatego cenie sobie Ratka

sp1czersk
sp1czersk
3 lat temu

potwierdzam. pierwsza pożyczka faktycznie gratis:D

sirjoker
sirjoker
3 lat temu

Jest dobrze. Szybko i profesjonalnie. Warto!

metals.stones.exchange
metals.stones.exchange
3 lat temu

Nie ma problemu z przyznaniem pożyczki. Jestem zadowolony z kontaktu z przedstawicielem oraz, że szybko zostało wszystko załatwione. Idealna pożyczka dla ludzi z rozumiem ????