Pożyczka City

Opis produktu Pożyczka City

Pożyczka City to marka pożyczkowa z krótką historią, ale z atrakcyjną ofertą krótkoterminowych pożyczek do 5 tys. zł. Za stroną internetową Pożyczka City stoi firma Adepto Sp. z o.o., która swoją siedzibę ma w Rybniku. Firma jest pośrednikiem pożyczkowym. W imieniu firm pożyczkowych z którymi współpracuje zawiera umowy z klientami, ale na nich widnieją dane jednego z partnerów pożyczkowych firmy. Są to: Ad Credit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i Credityou Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Są to te same firmy, które udzielają pożyczek przez jedną z najdłużej działających na polskim rynku firm, NetCredit. Firma znana pod hasłem Twój drugi Portfel, ma zbliżoną ofertę do Pożyczka City. Na stronie Pożyczka City widnieje informacja, że firma współpracuje bezpośrednio bądź pośrednio z Net Credit Sp. z o.o. Chodź nazwa wskazuje, że oferta skierowana jest do mieszkańców miast, to wniosek może złożyć każdy. Formalności załatwiane są online, stąd nie ma znaczenie gdzie mieszkasz. Umowę dostarczy kurier, który potwierdzi również Twoją tożsamość. Pożyczki udzielane są osobom, które ukończyły 20 lat i mają pozytywną historię kredytową. Sprawdzane bazy: InfoMonitor, KRD, ERIF.
Minusem Pożyczka City jest mała ilość informacji na stronie. Nie informują dokładnie o procesie wnioskowania i weryfikacji. Za to na plus opcja otrzymania atrakcyjnej alternatywy, jeśli wniosek został odrzucony oraz możliwość refinansowania pożyczki u jednego z partnerów firmy.

Koszty pożyczki w Pożyczka City

Jak na tle konkurencji wypada oferta Pożyczka City? Czy opłaca się pozostać z firmą na dłużej? Sprawdź poniżej kilka konfiguracji pożyczki.
Pożyczka w kwocie 1000 zł na 30 dni nowego klienta nie kosztuje ani grosza, ale jeśli wrócisz po taką kwotę, to zapłacisz 282,90 zł, w tym prowizja 24,70 zł, odsetki 8,20 zł i opłata przygotowawcza 250 zł.
Pożyczka w kwocie 3000 zł na 30 dni również nie będzie nowego klienta kosztowała ani grosza, a na standardowych warunkach łącznie koszty wyniosą 848,70 zł. Prowizja wyniesie 574,10 zł, odsetki 24,60 zł i prowizja przygotowawcza 250 zł.
Kwoty powyżej 3 tys. zł zarezerwowane są dla stałych klientów. Pożyczka w wysokości 4 tys. zł z okresem spłaty 14 dni będzie kosztowała 1061,20 zł. A jeśli zdecydujesz się na miesięczny okres spłaty, to koszty wzrosną do 1131,60 zł.
Maksymalna oferowana przez Pożyczka City kwota to 5 tys. zł. Jeśli zdołasz ją spłacić w 14 dni, to zapłacisz za nią 1326,50 zł. Spłata po 30 dniach będzie kosztowała 1414,50 zł.
Firma pożyczkowa, z którą współpracuje Pożyczka City przy każdej pożyczce nalicza oprócz odsetek i prowizji, opłatę przygotowawczą. Przy pożyczkach powyżej 1000 zł wynosi ona zawsze 250 zł.


Rodzaje pożyczek w Pożyczka City

Firma specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych, z maksymalnym okresem spłaty do 30 dni. Inna oferta czeka na nowych klientów, a inna na wracających. Różnice wynikają z kwot pożyczek i kosztów. Na nowych klientów czekają atrakcyjne oferty pod względem kosztów, a na stałych klientów wyższe kwoty.
Pierwszą pożyczkę możesz otrzymać z przedziału 300 zł – 3000 zł. Korzystając z suwaka wybierzesz dowolną kwotę, przesuwają się co 50 zł. Okres spłaty pierwszej pożyczki mieści się w przedziale 14 – 30 dni. Możesz wybrać dowolny dzień z tego przedziału, dostosowując termin spłaty do wypłaty. Pierwsza pożyczka objęta jest rabatem 100% na koszty, nie płacisz ani odsetek, ani prowizji! Oddajesz kwotę, którą pożyczasz. Musisz tylko pamiętać o terminie spłaty. Opóźnienie wiąże się z naliczeniem standardowych kosztów.
Wniosek o kolejną pożyczkę, jak w większości firm, możesz złożyć po spłacie posiadanej pożyczki. Kwoty dla stałych klientów mieszczą się w przedziale od 300 zł do 5000 zł. Okres spłaty do wyboru taki sam jak przy pierwszej pożyczce od 14 do 30 dni.
W ofercie Pożyczka City jest również refinansowanie. Jeśli będziesz mieć problemy ze spłatą, masz możliwość zaciągnięcia pożyczki u innego partnera Pożyczka City, za odpowiednią opłatą.

Pożyczka City oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Pożyczka City <<

Pożyczka City - Dane firmy

Adepto Sp. z o.o.

NIP6423215024
REGON38201513200000
KRS0000762240
Kapitał zakładowy50 000 PLN

Pożyczka City Dane kontaktowe

ul. Raciborska 35a
44-200 Rybnik

Telefon: 225987799

Email: kontakt@pozyczkacity.pl

WWW: pozyczkacity.pl

Godziny otwarcia Pożyczka City

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 19:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Pożyczka City

Zanim przejdziesz do wypełniania wniosku, sprawdź czy spełniasz stawiane przez firmę wymagania. Musisz:
• być w wieku 20 – 70 lat,
• posiadać polskie obywatelstwo,
• mieć konto w polskim banku,
• mieć regularne, miesięczne dochody,
• posiadać mail,
• posiadać telefon komórkowy,
• mieć pozytywną historię kredytową.
Aby otrzymać pożyczkę, musisz jak w każdej innej firmie pożyczkowej, wypełnić wniosek. Składa się on z kilku części, danych osobowych, adresowych, kontaktowych, finansowych. Zajmie Ci to nie więcej niż kilka minut, jeśli masz pod ręką dowód osobisty i znasz liczby określające Twoją sytuację finansową, czyli wysokość dochodów, posiadanych kredytów, pożyczek itd. W kolejnym kroku musisz zatwierdzić wniosek i zgody. Później czekasz na decyzję, a telefon miej pod ręką. Doradca zadzwoni z informacją o przyznaniu pożyczki. Umawiasz się na wizytę kuriera. Podpisujesz umowę, a pieniądze przelewane są na konto.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Pożyczka City <<

Wady i zalety pożyczki w Pożyczka City

Zalety:

 • wysoka kwota dla nowych klientów,
 • pierwsza pożyczka bez kosztów,
 • współpraca z Net Credit, 
 • przejrzyste warunki,
 • możliwość refinansowania pożyczki,
 • konkurencyjne stawki,
 • do 5 tys. zł dla nowych klientów,
 • przy odrzuceniu wniosku firma oferuje alternatywne rozwiązania,
 • intuicyjny proces wnioskowania.

Wady:

 • umowa podpisywana przez kuriera,
 • mało informacji na stronie.

Pożyczka City Opinie


Pożyczka City Opinie


15
Dodaj opinię

avatar
w.prokop
Opinia
w.prokop

Ciagle najlepsi.

wetcab
Opinia
wetcab

Złożyłem wniosek koło południa w sobotę, do godzin popoludniowych nie otrzymałem informacji o decyzji

fanclub.magdafemme
Opinia
fanclub.magdafemme

Cenowo ok. Do tego promocje, konkursy, programy lojalnosciowe, znizki. solidnie i uczciwie. polecam w 100%

draker2
Opinia
draker2

Miałem problem z otrzymaniem jakiejkolwiek pożyczki z innej firmy, ale złożyłem wniosek w Pożyczka city i dostałem tyle ile potrzebowałem. Zdecydowanie polecam

agusia83
Opinia
agusia83

witam Ja bardzo dobrze oceniam Pożyczka city ,składałam wniosek i czekam, ale jesli chodzi o obsługe klienta to dla mnie 5.Rozmawiałam i z Panem i Pania,bardzo pomocni.Nawet jak nie dostane to i tak 5

pmc
Opinia
pmc

Najlepsza z najlepszych ofert w Polsce.

rudolph102
Opinia
rudolph102

Polecam, Pożyczka city jest dobrą pożyczką, szybko są pieniądze, bez problemu udzielają pożyczkę. jest moim zdaniem jak najbardziej ok!

bartoszwc
Opinia
bartoszwc

Bardzo fajna firma! Polecam serdecznie!

sekretbg
Opinia
sekretbg

Firma, której można ufać… Umowa jest jasna, a oprocentowanie niewysokie. Spłatę rozłożono mi na 3 lata, więc nie mam najmniejszych problemów z płatnością. Polecam.

sylwia_49
Opinia
sylwia_49

Ja polecam pożyczkę w Pożyczka cityie zwłaszcza na święta. W zeszłym roku wzięłam włąśnie na 30 dni . ???? Nie ma żadnych ukrytych kruczków . Wszytsko było dla mnie zrozumiałe od początku do końca

upadloscianl
Opinia
upadloscianl

Jak to w życiu bywa- wszystkiego nie przewidzisz. Akurat mieliśmy awarie samochodu, a wiadomo- święta, koniec roku, spore wydatki. Kasy na naprawę zabrakło. Ale nie my jedno jesteśmy spłukani po tak intensywnej końcówce roku. Dobrze, że są firmy pożyczkowe, które w takich sytuacjach mogą podratować. Ja jestem na maxa zadowolony z pożyczki w Pożyczka city i serdecznie ją wszystkim polecam.

drwalg
Opinia
drwalg

no oni działają szybko i prężnie. w sumie mają jasne zasady więc generalnie jest to rzetelna firma!

ada_15
Opinia
ada_15

oferta, która moge z czytym sumieniem polecić. Firma jest uczciwa i co najważniejsze- oferta jest TANIA. Drugiej tak taniej oferty nie ma!

sts
Opinia
sts

Warunki w Pożyczka city są jak najbardziej na duży plus. To już moja trzecia pożyczka w tym miejscu, więc można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Doceniam pomoc, na którą zawsze tutaj mogę liczyć oraz to, że klient traktowany jest indywidualnie i z pełnym szacunkiem, a nie tak jak w innych firmach tego typu.

alger
Opinia
alger

Moja odrzucili nie polecam

kostrz
Opinia
kostrz

Oby jak najwięcej takich ofert na rynku. Bardzo uczciwie!

dolnoslaska
Opinia
dolnoslaska

rzetelna firma z jasnymi regułami! wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo! polecam

rwill
Opinia
rwill

Pożyczka bardzo uczciwa. Procenty do przyjęcia. Polecam.

tomasz.multan
Opinia
tomasz.multan

Niezawodni. Najlepsi!

moscic
Opinia
moscic

MISTRZOSTWO.

herek00
Opinia
herek00

Wzięłam tam pożyczkę na początku roku na kwotę 2300 zł i postanowiłam spłacić to w 6 miesięcy. Wiem, że okres kredytowania jest tam dość długi jednak mnie wystarczył krótszy czas. Dlatego jeżeli potrzebujecie pożyczki z długim okresem kredytowania to ta się sprawdzi.

ad212
Opinia
ad212

ja brałam niewielką sumę na prezenty w Pożyczka city.pl w sumie bardzo sprawnie przeszedł cały proces ubiegania się o pożyczkę, szybko przelali mi środki na konto, więc polecam jak komuś zależy na czasie.

kosmetyczki
Opinia
kosmetyczki

Nie otrzymuje od nich pozyczki mimo czystych baz gdy dzwonie i pytam sie jaki powód konsultant……milczy

piotr.woloszyn
Opinia
piotr.woloszyn

Na tle tych firm pożyczkowych z których korzystałam , ta wypada najlepiej. Pod względem obsługi , warunków umowy.

dapalogic
Opinia
dapalogic

Firma spoko, ale największy plus należy im się za obsługe!

dyzmak
Opinia
dyzmak

Jak na pierwszy raz moze byc ????

grz-b
Opinia
grz-b

chyba coś się Pani pomyliło, otóż żadnych zaświadczeń nie wymgagają

babach
Opinia
babach

Od pożyczek zawsze trzymałam się z dala, ale niestety, w tym przypadku było to niemożliwe – potrzebowałam pieniędzy na gwałt, a nie miałam skąd ich pożyczyć. I dlatego wybór padł na Pożyczka city, które zaproponowało mi pożyczkę na naprawdę atrakcyjnych warunkach.

tequila18
Opinia
tequila18

cenowo super do tego uczciwie wiec max gwiazdek

piesek87
Opinia
piesek87

Bardzo średnia ta ich pożyczka. a 100 pl darmowe to żart.

wladyka
Opinia
wladyka

Ja też i wyzwiska przez Panią z windykacji masakra jakas

stanislaw_trzcinski
Opinia
stanislaw_trzcinski

Spoko pożyczka. Wcześniej nie słyszałem o tej firmie, bo oni się chyba nigdzie nie reklamują. Okazało się że są profesjonalni i uczciwi – to co jest napisane na ich stronie ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

dioda83
Opinia
dioda83

Nie polecam. Ktoś próbuje się dogadać a osoba z drugiej strony niestety jest nie miła i arogancka.

ks021
Opinia
ks021

Zdecydowanie jeszcze nigdy nie byłem tak mile zaskoczony praca firmy pożyczkowej. Szybko, profesjonalnie i z uśmiechem! Super! Polecam!

now_rob
Opinia
now_rob

Pieniądze szybko przesłane na konto. Pierwsza pożyczka bez kosztów. Wysyłają info do BIK i jest zapis w zakładce „Dane z sektora pozabankowego”

l.malinowski
Opinia
l.malinowski

Nıeznosze oszustwa, a Pożyczka city to najlepszy przykład oszustów!!! Odradzam wszytskim firmę Pożyczka city! Tylko czekaja aż Ci sie powinie noga by na tym zarobić!

perla9
Opinia
perla9

Firma ok. Ceny ok. Wszystko w jak najlepszym porządku… Do chwili kiedy się nie spóźniasz, wystarczy 1 dzień poślizgu a z fajnej firmy robi się coś na kształt Pruszkowa. Telefony bardzo nie przyjemne, baba z drugiej strony jakby mogła to by klienta wywiozła do lasu? ogólnie jak płacisz w terminie to jest wszystko w porządku

akozera
Opinia
akozera

Super oferta. Niby Vivus daje więcej ale tylko na 30 dni a oni dają na 45 dni!!!

jestem.wojtek
Opinia
jestem.wojtek

Kto powiedzial, ze pozyczkodawcy to zlodzieje i oszusci chyba nigdy nie bral pozyczki i nie ma pojecia co mowi. Czasy sie zmienily. Teraz o klienta trzeba walczyc! teraz pozyczki daje sie za darmo. Wiem, sam bralem, odaalem tyle ile wzialem, nic mnie to nie kosztowalo, nie bylo zadnych kruczkow, wszystko solidnie, rzetelnie. Polecam najpierw poczytac i zapoznac sie z ofertami firm przed wyglaszaniem debilnych pogladow, ze to nieuczciwe. Pozdrawiam!!!

top_gum
Opinia
top_gum

Bardzo szybko i sprawnie. Pierwsza pozyczka to tylko 500 zl ale jak sie do nich wroci to pozniej jest wiecej i jeszcze szybciej, wrocilem i polecam

burakk
Opinia
burakk

czy Pożyczka city dzwoni do klienta ?

wichor
Opinia
wichor

ok wszysto

domnet
Opinia
domnet

800 zl to jednak nie 500 zl

lukaszgubin
Opinia
lukaszgubin

Spisali się na 5 gdy tego potrzebowałam. 10 minut i wszystko załatwione

phmedia
Opinia
phmedia

Jestem w szoku jak sprawnie i bezproblemowo odbyło się wzięcie pożyczki w CreditStar! Firma niby niepozorna, a wszytsko na najwyższym poziomie. Polecam bardzo.

promasz
Opinia
promasz

Firma dno i porażka. Bo nie tylko o pożyczenie kasy chodzi ale i szacunek do siebie wzajemny. Pożyczkę spłaciłem w terminie i nie w tym problem. Problem w tym że pracują niekompetentne osoby i sami nie dają sobie rady ze swoim dziadowskim systemem. Po pierwsze przy pożyczce 1200zł w profilu była informacja że do spłacenia jest ponad 3 tysiące, zgłaszając sprawę i po kilku wiadomościach i odpowiedziach że zostało to zgłoszone do ich „działu IT” (chyba gimnazjalistów z 2 klasy) – zawsze ta sama odpowiedź była… po ok. 15 dniach się to zgadzało. Następnie kiedy spłaciłem pożyczkę do dzisiaj mija…… Czytaj więcej »

magdalena61
Opinia
magdalena61

Witam czy firma wysyła umowę do domu

idczak
Opinia
idczak

Pożyczka nie musi być przykrym doswiadczeniem- tak było w moim przypadku. Jest to zasługa CreditStar dlatego wsyztskim polecam firmę.

stamhankar
Opinia
stamhankar

TRAGEDIA,KATASTROFA,STRATA CZASU I NERWOW

k_ain
Opinia
k_ain

Nie polecam. Nie otrzymałem pożyczki co mnie bardzo zdziwiło, bo nie posiadam żadnych zaległości nigdzie a tu takie olewactwo. Złozyłem wniosek w netcredit o maksymalną pożyczkę 2000 zł i po 15 minutach były na koncie.

netkob
Opinia
netkob

Pożyczka darmowa, zdecydowanie! Firma w porządku, dobra obsługa.

dorota.dubel
Opinia
dorota.dubel

Bardzo drogo. Przy pożyczce 5.000 zł na 2 lata trzeba spłacić około 11.0000 !!!!

ziutek007
Opinia
ziutek007

ODRADZAM

irenam
Opinia
irenam

Dzwoniąc usłyszałam że została zmieniona ta opcja …

uforaport
Opinia
uforaport

Złożyłem wniosek o niewielką pożyczke, nie posiadam zadnyvch zadłużej, nigdy ich nie miałem. Nie raz ottzymywałem kredyty na kilka tysiecy ktore byly splacane a tu potrzebowalem jednorazowe 300zł ktore zostalo odrzucone bez podania zadnej przyczyny. Nie polecam bo widac ze firma nie dba o klientow co zreszta wskazuja opinie negatywne. zreszta firma i obsluga klienta z ktora kontaktowalem nie zasluguja nawet na tą jedna gwiazdke.

zbigniew.jedrzejczyk
Opinia
zbigniew.jedrzejczyk

Dopiero niedawno zrozumiałm w jakiej nieswiadomosci zyja ludzie, ktorzy mysla, firmy pozyczkowe to mafia i banda oszustow. To wielki rynek, chwilowki sa bardzo popularne nie tylko wsrod desperatow- ale wsrod wiekszosci polakow. Firmy szkoda swoich pracownikow, obsluga jest mila, a pozyczka az tak nie boli bo mozna ja rozlozyc na raty, koszta nie sa wysokie, a jednak taki zastrzyk gotowki moze mocno podratowac budzet.

dkesik
Opinia
dkesik

Za pierwszym razem wszystko super, a za drugim odmowa mimo, że nawet nie sprawdzili BIG, KRD. Rozmowa z analitykiem pozostawiała wiele do życzenia. O wiele bardziej cenię ich drugą firmę Pożyczka city ponieważ tak zawsze bez problemu dostaje pożyczkę. Aby było jasne mam świetny BIK i korzystam sporadyczniez

szpetny
Opinia
szpetny

mogę ocenić pozytywnie, na pieniądze nie czekałem długo, oddałem ile pożyczyłem.

wojciech.bobrowicz
Opinia
wojciech.bobrowicz

Pożyczka city wymiata! Umowa napisana zrozumiałym językiem, pożyczka udzielona na naprawdę atrakcyjnych warunkach.

klimatfe
Opinia
klimatfe

Zaproponowano mi pożyczkę w takiej kwocie jakiej potrzebowałem, warunki w mojej oponi są uczciwe. Wiadomo- firma musi zarobić, ale nie jest to rozbój w biały dzień jak u cconiektórych.

dsimic
Opinia
dsimic

Stroniłam od pożyczek długo ale jak zaczęłam pracować dorywczo pojawiały się problemy z płynnością finansową, szczególnie jak długo musiałam czekać na wypłaty. Dla banków wiadomo byłam niewiarygodna to zaczęłam pożyczać tu. Zaskoczyła mnie prostota uzyskania takiej pożyczki, maksymalnie po dwóch dniach mam zawsze pieniądze. Podoba mi się też zaangażowanie pracowników i ich podejście do mnie jako klientki. Z każdą kolejną pożyczką jest jeszcze milej i łatwiej.

maciejnowa
Opinia
maciejnowa

Oferta jest całkiem niezła. Jak dla mnie Pożyczka city wygrywa po pierwsze szybkością przyznawania pożyczki. Jeśli komuś zależy na jak najniższym koszcie to lepiej iść do banku.

dako
Opinia
dako

Najgorsza firma pozyczkowa

monika.bielecka
Opinia
monika.bielecka

To aż nieprawdopodobne z jakim szacunkiem i klasą traktuje się klienta. Dla mnie to bardzo ważne!

discomax
Opinia
discomax

ja jestem zadowolona z Pożyczka citya – szybko, sprawnie i dokładnie. a wydłużony okres spłaty działa na prawdę na rękę!

malwina.iwa
Opinia
malwina.iwa

Bardzo super oferta, świetne podejście do klienta, dobry cennik i kasa od ręki na koncie.

casillas87
Opinia
casillas87

Cieszę się, że wziąłem pożyczkę właśnie tutaj. Pożyczkę przyznano mi w kwocie, o którą wnioskowałem, a spłatę rozłożono mi na takie raty jakie chciałem. Na uwagę też zasługuje prędkość z jaką przyznano mi pożyczkę – włącznie ze złożeniem wniosku zajęło mi to dzień. Polecam

themop176
Opinia
themop176

Super firma jeśli jesteś uczciwym klientem i slownym możesz śmiało aplikować o pożyczkę

terry.fisher
Opinia
terry.fisher

Brak „ludzkiego” spojrzenia na daną sytuację klienta. Miesięczny pobyt w szpitalu w stanie, który nie pozwalał na możliwość kontaktu. Po czym po wyjściu i próbie kontaktu z proponowaną spłatą zaległości- Pani w sposób arogancki przedstawia (klepie regulke). TOTALNA ZNIECZULICA. Nie polecam nikomu!

pnawr
Opinia
pnawr

Szybko, bez zbędnych formalności, pieniądze w 10 min, szybki kontakt z obsługą. Polecam!

mprzybyt
Opinia
mprzybyt

Fantastyczna oferta firmy Net Credit sprawia, ze firma od lat jest na czele wszelkich rankingów najlepszych firm pożyczkowych w internecie. Firma jest super, uczciwa i bardzo ją polecam.

mat.zulawski
Opinia
mat.zulawski

Dostałem pożyczkę już po 10 min na konto bardzo dobra firma pożyczkowy ????

kasia.kamierczak
Opinia
kasia.kamierczak

Przyznali mi pożyczkę taką o jaką wnioskowałem mimo umowy o dzieło. Super, jestem zadowolony – polecam.

sportis
Opinia
sportis

mam juz dość tej nagonki na firmy pożyczkowe! Ludzie nie oddają kasy na czas, zostają im naliczane odsetki i maja pretensje do wszytskich tylko nie do siebie! Na miłość boską! Ludzie- miejsce pretensje do siebie a nie do firm!!! Ja pożyczałam juz dwa razy w net credit i nie mam im nic do zarzucenia! sa solidni i uczciwi. ja tez oddawalam pieniadze na czas wiec i sobie nie mam nic do zarzucenia.

admin.mikolaj-bydgoszcz
Opinia
admin.mikolaj-bydgoszcz

Mıstrzostwo! Działają mega szybko i sprawnie. Miło i przyjemnie. polecam

antykale
Opinia
antykale

Szybko, uczciwie i do tego regularnie mają jakąś promocje- więc albo można cos wygrac albo jakis rabacik przygarnąć.

zbyszekz
Opinia
zbyszekz

Polepszylo się.

ark.bud
Opinia
ark.bud

staraja sie i to bardzo tylko srednio im to wychodzi

mirnal
Opinia
mirnal

Obsługa niemiła , w razie opóźnień straszenie , oskarżenia o wyłudzenie!! Wysokie opłaty za refinansowanie . NIE POLECAM!! Na rynku istnieje wiele tańszych pożyczek i firm lepiej nastawionych na klienta.

aramaz
Opinia
aramaz

Zdecydowanie wiekszość opinii pozytywnych. Firma uczciwa i tych prawie 500 komentarzy na tak stąd się wzielo.

lwr
Opinia
lwr

Zdecydowałam się na Pożyczka city z powodu 45 dni na spłatę zobowiązania i jestem zadowolona ze swojej decyzji. Firma jest bardzo uczciwa i z czystym sumieniem mogę ją każdemu polecić!

svoboda
Opinia
svoboda

Jedna z ciekawszych ofert na rynku. Bardzo uczciwa firma. Serdecznie polecam.

radek-folta
Opinia
radek-folta

super!

zabro
Opinia
zabro

Jestem zachwycona.Wnioskowałam o 900zł-tyle dostałam.Mało tego otrzymałam limit na dwa tysiące..wzięłam więc wszystko..wniosek-wyplata-błyskawicznie.Konsultantka przemiła.

akcjaelle
Opinia
akcjaelle

Pożyczka city jest dobrą firmą, rzetelną i działającą sprawnie. Myślę że warto u nich brać pożyczkę!

mosteczek
Opinia
mosteczek

Bardzo bałam się zaciągnięcia pożyczki, ale piec do centralnego musiał być wymieniony na już więc nie miałam czasu się zastanawiać. W Pożyczka city szybko dostałam pożyczkę w kwocie takiej o jaką wnioskowałam a do tego mogłam sama wybrać okres spłaty, żeby raty nie były dla mnie za dużym obciążeniem.

zpans
Opinia
zpans

Oferta jakich mało na rynku- bardzo uczciwa, a kasa jest na koncie dosłownie po godzinie. Dla mnie super, a jeśli komuś zależy na czasie to się nie zawiedzie.

b.prawne
Opinia
b.prawne

Chyba lepiej się już nie da.

gonia
Opinia
gonia

Ja bralem z Pożyczka city żeby troche sobie dołożyć do nowego mieszkania jak sie wprowadziliśmy, na poczatku przydaje sie wolna gotówka bo jest masa nieplanowanych wydatkow, dodatkowe meble itd. Pożyczka uczciwa, bralismy 20 tys zl

ezaitz
Opinia
ezaitz

Nie polecam.Metody działania z poprzedniej epoki.

szkola4
Opinia
szkola4

w 7 chwilówkach nie dali, w Pożyczka city owszem i to bez zbednych pytan telefonicznych, POLECAM

luciazd
Opinia
luciazd

Jedna z lepszych ofert na rynku. Darmowa pożyczka, miła obsługa- extra!

piotr1
Opinia
piotr1

Może i są tacy, którym nieudzielono pożyczki i wylewaja tu swoje frustracje. Mi pożyczki udzielono i jestem z niej bardzo zadowolona i polecem!

agrotur
Opinia
agrotur

Jak dla mnie profesjonalna obsługa wykwalifikowana podchodzą jak do człowieka co najważniejsze pieniążki miałam w ten sam dzień na koncie zdecydowanie polecam

dstis
Opinia
dstis

Moim zdaniem oferta jest świetna i wszytskim polecam Pożyczka city.

nutraceutyki
Opinia
nutraceutyki

Oferta megablast! Szybko i tanio- zestawienie idealne!

olbrycht
Opinia
olbrycht

Opinie o firmie są podzielone, Ci którzy pożyczki nie otrzymali pisza, ze to oszuści, Ci którzy ja otrzymali są zadowoleni- co dla mnie jest dowodem na to, że firma jest ok. Bo 4 razy więcej jest opinii pozytywnych.

woprpawlowice
Opinia
woprpawlowice

Chwalę tę chwuilówke bo jest szybko i bez zawiłości.

kati200
Opinia
kati200

U mnie także wszystko było jak należy. Szybka decyzja i pieniądze szybko na koncie. Zadnych problemów nie miałem.

thorin_pl
Opinia
thorin_pl

To nie jest nic innego jak chwilowkomat.pl czyli żadna nowość na rynku pożyczek pozabankowych. Szczerze nie polecam.

martin_nowotny
Opinia
martin_nowotny

Ocena za .. spam na adres os. fizycznej. Jakim cudem macie mój adres będący daną osobową, adres prywatny osoby fizycznej. Za takie nękanie to do 3 lat grozi, za czyn nieuczciwej konkurencji 10% rocznego przychodu.

fermstal
Opinia
fermstal

szybko i za darmo! warto

esiem
Opinia
esiem

Firma bardzo uczciwa, a do tego obsługa miła, a cały proces od aplikowania do otrzymania pieniędzy jest bardzo szybki

www.tina0093
Opinia
www.tina0093

Niezawodni, bezkonkurencyjni, najlepsi.

ranchoameryka
Opinia
ranchoameryka

Jest darmowa chwilówka, jest konkursik na start- jest zachęta- a jak będzie dobrze to pewnie do nich wrócę bo cennik uważam, że maja bardzo dobry!

kasia123
Opinia
kasia123

Wszystko przebiegło niezwykle profesjonalnie, tak jak podejrzewałem – otrzymałem pożyczkę po spełnieniu minimum formalności. Ze spłatą o czasie nie miałem problemów, gdyż zostały one niewysoko oprocentowane, polecam.

ewa_z
Opinia
ewa_z

Jedna z nielicznych firm pożyczkowych, która nie posiada żadnych, ukrytych opłat. Jak dla mnie, Pożyczka city nie ma sobie równych – inne firmy najzwyczajniej nie dorastają jej do pięt. Ja z pożyczki w tym miejscu jestem strasznie zadowolony i wiem, że nie raz jeszcze z niej skorzystam.

lipinskiart
Opinia
lipinskiart

Korzystałem z oferty trzech różnych ofert firm pozyczkowych i za każdym razem było ok, ale jednak Pożyczka city jest moim faworytem. Tak szybko u konkurencji nie było.

klecha
Opinia
klecha

Większość tych pochlebnych komentarzy jest bardzo na wyrost. Na kasę wcale nie czeka się kilka minut czy godzin- ja czekałem 3 dni- w środku tygodnia. Obsługa wcale nie jest miła- bo pani zapominała o formie grzecznościowej, a nie wydaje mi się, że ton rozmowy na luzie, jak przy piwku jest odpowiedni, po trzecie oferta jest cenowo kiepska- i w tym przypadku nie ma co mówić o braku szczęscia, że na taka pracownice trafilem, albo, że to bank nawalił. Oferta cenowo wypada kiepsko- najprościej samemu sobie porównać i wsyztsko będzie jasne.

paziu16
Opinia
paziu16

Fakt, że korzystam z oferty tylko tej firmy świadczy o tym, że PC jest najlepsza. Zastałam tutaj nie tylko atrakcyjne warunki umowy, ale także uproszczone formalności, co jeszcze bardziej zachęca do pożyczek w tym miejscu.

rychta
Opinia
rychta

Uslugi wykonwane profesjonalnie. szybko i w milej atmosferze. polecam bardzo.

betondur
Opinia
betondur

Nie ukrywam, że o Pożyczka city słyszałem już wcześniej. Nigdy jednak nie sądziłem, że skorzystam z jego oferty, bo nie jestem zwolennikiem pożyczek pozabankowych. Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, ze w PC mogę liczyć na takie super warunli! Od tej pory gdy tylko potrzebuję pieniędzy na niespodziewane wydatki, składam wniosek w Pożyczka city.

daniel.owsianski
Opinia
daniel.owsianski

Wygodnie i szybko, bez ukrytych opłat. Polecam

adamska
Opinia
adamska

Potrzebowalem 2 kola do miesiaca. Porownywalem wszystkie oferty i Pożyczka city wygrala! Poza tym zalezalo mi na czasie- tez nie dali ciala- kasa szybciutko byla na koncie. Za darmo nie bylo- ale ciagle w porownaniu z konkurencja byli najtansi.

sverstappen
Opinia
sverstappen

Korzystałem . Otrzymałam pieniądze na czas . Potem skorzystałem z refinansowania , Dzięki temu wydłużył mi się okres spłaty . Ogolnie firma dobrze zorganizowana , obsługa miła. Polecam

kudzia
Opinia
kudzia

Dobra firma pożyczkowa.

hanah
Opinia
hanah

Zdania są bardzo podzielone- niemal tyle pozytywnych opinii co negatywnych.

nutrimix
Opinia
nutrimix

To i ja polece ????

jonasz_
Opinia
jonasz_

nie radzę…w dniu spłaty pożyczki zaczynają wydzwaniać po 50 razy dziennie do klienta. jeżeli spóźnisz się ze spłatą wydzwaniają do zakładu pracy. Są bezczelni i faktycznie nazywają ludzi oszustami i złodziejami. 100 telefonów dziennie na komórkę i do pracy, maile i SMSy dokładnie dzień po terminie spłaty! umawiasz się na spłatę na drugi dzień i na drugi dzień dokładnie ta sama sytuacja (pieniądze jeszcze nie zdążyły się zaksięgować). Nie nie i jeszcze raz nie!

j.blazy
Opinia
j.blazy

Błyskawiczna odpowiedz, cenowo oferta wypada nienajgorzej na tle konkurencji, osoby pracujące w firmie bardzo sympatyczne!

yzkrzysiek
Opinia
yzkrzysiek

dobre, godne traktowanie klienta-nie to co w banku gdzie czlowiek czuje sie jak ostatni dziad!

jankoss
Opinia
jankoss

Jedna z leosztcg ofert na rynku. bardzo uczciwa firma, ktora ceni zas klienta.

dam.ce.zabrze
Opinia
dam.ce.zabrze

Super firma. Potrzebowałem pilnie gotówki i dostałem ile chciałem. Polecam

selzbgd
Opinia
selzbgd

Jedna z najlepszych firm na rynku. Szybko i za rozsądne pieniądze.

maniacy
Opinia
maniacy

Dobra firma, Pożyczka city ma mniej biurokracji, działaja podobne jak bank ale troche szybciej, wypłata kasy na konto jest przyspieszone i potrzeba mniej dokumentów zebyw szystko zalatwic wiec jezeli komus sie spieszy to lepiej isc do Pożyczka city

eye6
Opinia
eye6

bardzo dobrze

morfeusz_namiestnik
Opinia
morfeusz_namiestnik

Porządna firma bardzo dobrze mi wszystko wyjasnili pierwszy raz w ogole bralem pozyczke i bylem zielony w tych tematach, spłaty ok byly do dogadania, kasa szybko na koncie, warunki znośne.

olimpiaosowa
Opinia
olimpiaosowa

LICHWA!!! Nie polecam NIKOMU!!!!!!!!!!

jekoto
Opinia
jekoto

Podoba mi się to ich podejście do klienta i jak go traktują. Polecam.

darietka1
Opinia
darietka1

Jest OK. Pożyczka załatwiona przez internet w 60 minut. Warunki dobre. Kumpel prawnik sprawdzał i nic złego nie znalazł. Polecam.

jarek.matwiej
Opinia
jarek.matwiej

w porzasiu wszystko. tip-top

mirsk
Opinia
mirsk

Dla zasady nie korzystam z firm bez darmowej pożyczki- ale sprawdziłem oferte i szczerze powiem, że jest bez szału! dlatego daje 3 gwiazdki- bo nie korzystalem, ale na papierze nie wyglada to najlepiej.

prp
Opinia
prp

Pożyczka city to najlepsza ze wszytskich firm na rynku, nie ma tańszej oferty, do tego firma jest uczciwa.

labmed
Opinia
labmed

jest prawdziwa i szybka)

hubert_12
Opinia
hubert_12

poza tym ok

krzysztof.tarchalski
Opinia
krzysztof.tarchalski

Pożyczki w Pożyczka cityu są bardzo wygodne i szybkie. Mają długi okres spłaty więc dla mnie takie rozwiązanie okazało się ratunkiem! I myślę ze warto do tej firmy się głosić!

here.tyk
Opinia
here.tyk

Ludzie, nie bierzcie żadnych pożyczek, a już przenigdy chwilówek! To są złodzieje i bandyci, którzy nie wiadomo dlaczego ciągle mają prawo działać w tym kraju. To nie jest bank tylko parabank, to znaczy para bezpieczeństwo, para uczciwość. Jak sami nie zarobicie pieniędzy, nie zobaczycie fizycznie swojego kapitału to żadne pożyczki wam nie pomogą. Ludzie uruchomcie inteligencję finansową – z pustego i Salomon nie naleje a będzie tylko przelewanie pustego w próżne. Wasze długi będą rosnąć a Wasze zdrowie się pogarszać. Chwilówki to gigantyczne koszty – kilkaset a nawet tysiąc procent pożyczonego kapitału w ciągu roku. Szanujcie swoją pracę i pieniądze.…… Czytaj więcej »

oni7777
Opinia
oni7777

jest jedna z lepszych pożyczek! na prawdę polecam – jest z nimi dobry kontakt, wszystko wyjaśniają no i termin spłaty jest długi!

triton
Opinia
triton

jedna z lepszych ofert. zdecydowanie polecam.

pulzbud
Opinia
pulzbud

Dla mnie to jedna z najlepszych ofert na rynku.

miroslaw_bednarek
Opinia
miroslaw_bednarek

Jedna z nielicznych firm pożyczkowych, która nie posiada żadnych, ukrytych opłat. Jak dla mnie, Pożyczka city nie ma sobie równych – inne firmy najzwyczajniej nie dorastają jej do pięt. Ja z pożyczki w tym miejscu jestem strasznie zadowolony i wiem, że nie raz jeszcze z niej skorzystam.

robert_scislowski
Opinia
robert_scislowski

wyjątkowo chamska obsługa. btw – firma ma siedzibę w estonii.

akominek
Opinia
akominek

Polecam

smalolepszy
Opinia
smalolepszy

Zgodnie z opisem.

bl77
Opinia
bl77

Ja uwazam ze nie macie co szukac innej takiej firmy, tylko własnie korzystać z ich usług. W 100% sprawdzone i jak widać polecane przez innych.

extaza
Opinia
extaza

Firma bardzo uczciwa, super obsługa i niezły cennik. Warto!

tomek
Opinia
tomek

Warunki były takie jak ustalone w umowie, nie mam na co narzekać. Jest OK.

rafal.brodowski
Opinia
rafal.brodowski

Pożyczki do tej pory brałam tylko w 2 miejscach jednak warunki się zmieniły i tym razem szukałam czegoś innego. Postawiłam na Pożyczka city i muszę Wam powiedzieć, że jestem zadowolona z tej zmiany. Jak nic się nie zmieni to może za jakiś czas wezmę kolejną pożyczkę u nich.

seti
Opinia
seti

To chyba najlepsza, najbardziej zaufana firma pożyczkowa na polskim rynku. Są szczerzy i pomocni- w przypadku firmy pożyczkowej to ważne.

barbara.sznober
Opinia
barbara.sznober

Tak sobie pomyślałam, czy warto wziąć pożyczkę na wakacje.. znajomi kiwali głową, że mam odpuścić. Jednak ja i tak wzięłam. Z wakacji jestem mocno zadowolona, nigdy tak dobrze się nie bawiłam..jedyne co zostało mi teraz to wspomnienia i niskie raty, czego kompletnie nie żałuje.

stuff
Opinia
stuff

Jestem zawiedziony taką postawą.

idea-art
Opinia
idea-art

Porządna i konkretna firma pożyczkowa. Brałam u nich raz i nie mam żadnych zastrzeżeń! super opcja – wszystko on line można załatwić!

m.gutkowski
Opinia
m.gutkowski

Nie zarabiam wiele a mam małe dziecko, wydatki są spore. Nie mogłam sobie pozwolić na płacenie rat po 600 zł jak mi w innej firmie zaproponowali. W Pożyczka city znaleźli dla mnie rozwiązanie, mam raty sporo niższe bo tu można spłacać pożyczki dłużej.

dati
Opinia
dati

Bardzo dobra firma i rzetelnie obsługuje klientów

pet0
Opinia
pet0

jak wiesz ,ze sie spóźnisz to sie kontaktujesz z firmą. Korzystasz z ewentualnego refinansowania i po kłopocie. Pozdrawiam ja korzystałam z Pożyczka city i polecam

groszx
Opinia
groszx

Tu nikt nikogo nie oszukuje. Bardzo uczciwa oferta, za co polecam.

felicjanh
Opinia
felicjanh

Super firma jeśli jesteś uczciwym klientem i slownym możesz śmiało aplikować o pożyczkę

dyrektorspsk
Opinia
dyrektorspsk

OSZUSCI I ZLODZIEJE!!! Nıkomu nie polecam. Zbieraja dane i tyle a wcale pieniedzy nie pozyczaja!

lgrazyna
Opinia
lgrazyna

Serdecznie polecam. Pożyczka łatwa do wzięcia. Obsługa profesjonalna. Wszystko bez przeszkód.

m_ru
Opinia
m_ru

Nie ma lepszej oferty-w całym kraju.

w-rafal
Opinia
w-rafal

Najlepsza ze wszystkich firm pożyczkowych.

andrzej_cz
Opinia
andrzej_cz

błędnie naliczyli mi o 125 zł więcej do oddania, nadpłatę mieli zwrócić w ciągu 5 dni roboczych, właśnie minęło 5 i nic. Oszuści i naciągacze! w Polsce powinno się zabronić takich lichwiarskich instytucji, jak te wszystkie pożal się Boże ‚chwilówki”!!!

pysio666
Opinia
pysio666

POZYCZKA ZOSTALA ODMOWIONA MIMO CZYSTEJ KARTY W BIK, NIE MIALEM NIGDY ZADNYCH ZADLUZEN, WEDLUG MNIE TO WYLUDZANIE DANYCH.

jerzy.rowinski
Opinia
jerzy.rowinski

Chyba najlepsza ze wszytskich ofert na rynku. Z takim szacunkiem w żadnej instytucji finansowej jeszcze sie nie spotkałem.

avisnet
Opinia
avisnet

wysokie prowizje dla stałych klientów

sec_serv
Opinia
sec_serv

No chyba drugiej tak dobrej oferty w naszym pięknym kraju nie ma. Dla mnie to prawdziwa rewelacja.

kimbar
Opinia
kimbar

Moja pierwsza pożyczka tego typu okazała się strzałem w 10. Polecam.

martap
Opinia
martap

Uważam, że pożycza w Pożyczka city jest świetnym rozwiązaniem. Jest nisko oprocentowana, przez co raty również są niewysokie… Ja, nie mam problemu z comiesięczną spłatą…

niebieskie_oczka
Opinia
niebieskie_oczka

UWIELBIAM łatwe rozwiązania, a Pożyczka city takie oferuje. Fajna firma- polecam.

olaofan
Opinia
olaofan

Dają możliwość refinansowania pożyczki, jak coś się poprzesuwa i generalnie są problemy ze spłatą to też idzie się dogadać, poprzesuwać terminy- dla mnie to jest właśnie taka firma, która wychodzi do klienta. Jestem na tak.

perfumki1
Opinia
perfumki1

Czasy, że ludzie boją sie pożyczek się skończyły (mam nadzieje, że bezpowrotnie). teraz firmy sa uczciwe, a działają sprawnie, dużo sprawniej niż banki, które powinny sie od nich wręcz uczyć! A Pożyczka city to oferta najlepsza z najlepszych!!!

slide
Opinia
slide

Już bardziej nie da się ściemnić???

zechs
Opinia
zechs

Będę zgłaszać sprawę do RF proszę zróbcie to samo, tak być nie może, musimy ukrócić ich złodziejskie działania. To jest bogacenie się kosztem. Najpierw napiszcie reklamację na info@Pożyczka city.pl żeby mieć podkładkę do rzecznika, ja im nie odpuszczę a ze wsparciem grupy łatwiej ????

romantyk2
Opinia
romantyk2

Szybko i za darmo, polecam

sroda.slaska
Opinia
sroda.slaska

Jak dla mnie – super. Niespodziewane wydatki w grudniu trochę podłamały budżet. Wzięłam 1000zł za darmo, opłaca się

pkoziol
Opinia
pkoziol

Spóźnij się jeden dzień z zapłatą a grożą utratą pracy i więzieniem. Wydzwaniają po 10 razy dziennie, chamsko i natrętnie nękają i szkalują własnych klientów. Odradzam.

robert.korpalski
Opinia
robert.korpalski

Pożyczka city jest na prawde ok – pewna firma, długi ma staż, dobre opinie i jasne zasady. No i mają fajny czas spłaty!

darekrys
Opinia
darekrys

wygoda co do skladania wniosków , zrozumiała umowa , szybka decyzja oraz krótki czas oczekiwania na gotówkę . Jak najbardziej jestem na tak co Pożyczka citya

piters
Opinia
piters

W banku próbuje wziąc mały kredyt od sierpnia, do tej pory wszystko stoi w miejscu i nie zanosi się żeby mi przyznali kase. Pod koniec stycznia poszedlem tez do Pożyczka city i niedlugo juz mam miec kase na koncie, spisalismy dokumenty, oświadczenie i wszystko trwa dużo krócej, nigdy wiecej banków.

auron
Opinia
auron

Pobrałem aplikację mobilną i teraz otrzymuję pożyczkę ze zniżką! Poza tym, podoba mi się, że mogę wnioskować o pożyczkę przez telefon!

au2
Opinia
au2

nie rozumiem skąd tle negatywnych komentarzy . Ja polecam. Mi jakoś przyznanli tyle ile potrzebowałam.poza tym ktos tu pisał na temat powinięcia się nogi , czyli spłata z opóźnieniem . Przy tego typu problemach przecież masz tzw refinansowanie . więc nie wiem o co tu chodzi

rolmex1
Opinia
rolmex1

jakby zwiekszyli limity oferta stalaby sie bardziej lepsza.

flysak
Opinia
flysak

Najlepsza firma pożyczkowa z jaką miałam do czynienia, no ok, nie miałam do czynienia z wieloma, ale tutaj pasowało mi dosłownie wszystko! Miła obsługa, spoko cennik, natychmiastowa wypłata gotówki.

szbyszko
Opinia
szbyszko

Polecam!

a.pawlicki
Opinia
a.pawlicki

Bralam raz. Faktycznie pozyczka byla darmowa. Poki co moje odczucia sa bardzo pozytywne. jestem nabardzo zadowolona. zobaczymy pozniej- o ile do nich wroce.

germanista_niemiecki
Opinia
germanista_niemiecki

Szybko i za rozsądne pieniądze! Ja jestem na TAK!

envia
Opinia
envia

dzis dostalem bez wiekszego problemu

ddyk
Opinia
ddyk

Nie zgodze się tutaj z Toba bo umowa pożyczki jest przecież widoczna w momencie składania wniosku . warunki umowy sa widoczne więc nie rozumiem z czym masz problem . I mnie jakos nie okradli .Pożyczyli pieniądze , które im oddałam

j.kowalczuk
Opinia
j.kowalczuk

Szybka decyzja i pieniądze po 10 minutach na koncie, to rozumiem! miałem pieniądze na naprawę mojego lanosa, dzięki temu pojadę z dzieciakami na mazury. Polecam wszystkim.

mtornic
Opinia
mtornic

Złożyłem wniosek o 1500 zł, decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymalem niemal natychmiast. Oddałem 1500 zł bo to była moja pierwsza pożyczka. Jeśli jeszcze kiedyś będę musiał pożyczyć pieniądze to pewnie do nich wrócę.

biuro.reklamy
Opinia
biuro.reklamy

Chyba żadna z firm nie działa tak szybko jak Pożyczka city! Polecam wsyztskim osobom, którym zależy na czasie.

quaderno
Opinia
quaderno

Złożyłem wniosek W TYGODNIU, KOLO GODZINY 12, a mimo to na decyzje musiałem czekam naprawdę długo, po otrzymaniu pozytywnej decyzji na pieniądze musiałem czekać jeszcze dłużej! Poza tym, że obiecuja, że wszytsko jest szybciutko a nie jest to było ok!

linguist
Opinia
linguist

No i taką pożyczunie to ja rozumiem. Składasz wniosek, pyk i kasa na koncie po dosłownie kwadransie! Super.

plugin2thesource
Opinia
plugin2thesource

Pozdrawiam

lido
Opinia
lido

Najgorsza z możliwych firm. Dziś spłaciłam pierwszą pożyczkę 10 dni przed upływem terminu. Złożyłam wniosek o następną (nic w moich bazach złego się nie pojawiło), a oni za nieodebranie telefonu odrzucają wniosek i dają informację: „Drogi Kliencie, na obecną chwilę nie jesteśmy w stanie zaoferować Ci pożyczki. Złożenie następnego wniosku będzie możliwe w dniu 05-05-2018” Za rok drodzy Państwo! Kpina!

piotrcaban
Opinia
piotrcaban

swietna oferta dla przedsiębiorców w dołku. niestety musiałam pożyczyć 2000 bo klienci nie płacili fv a ja musiałam zapłacić pracownikom, poratowali mnie za co dziękuję.

mychu
Opinia
mychu

Gorąco polecam Firme Pożyczka city

rgawarki
Opinia
rgawarki

Taka dowalili promocje z 6000 zl za free, ze powinni od razu wskoczyc na pierwsze miejsce w rankingach! MISTRZ

pika.jaroslaw
Opinia
pika.jaroslaw

szybko i sprawnie 1500zl

troter
Opinia
troter

Wszystko okej, dziękuje za szybką pożyczkę

remkon
Opinia
remkon

Pożyczka city to najlepsza opcja na szybką pożyczkę i minimum formalności. Porównałam wiele ofert firm pożyczkowych, byłam także w banku. Natomiast tylko w PC otrzymałam to, na czym mi zależało. Ponadto dogodny termin spłaty rat – wszystko na plus!

plorenc
Opinia
plorenc

Wnioskowałem o 1500 zł – nie mam historii kredytowej. I bez problemu otrzymałem potrzebną kwotę. Pieniądze trafiły na konto w kilka minut!

maksmar
Opinia
maksmar

super. rzetelnie. szybko. solidnie. swietna firma.

cdragan
Opinia
cdragan

firma bardzo uczciwa, wsyztskie warunki jasne i czytelnie przedstawione.

gleba
Opinia
gleba

potwierdzam. pierwsza pożyczka faktycznie gratis:D

milosh
Opinia
milosh

Bardzo dobra firma. Uczciwa!!!

kostek-zhr
Opinia
kostek-zhr

Nic dziwnego ,że polecacie tą pożyczke. Chwilówke dostałem od ręki, obsługa bardzo miła i szybko się ze mną skontaktowali.

goram
Opinia
goram

Korzystne warunki i bardzo szybkie załatwianie formalności. Wziąłem 1000 zł dosłownie w godzinę bez wyłażenia z domu ????

microstar
Opinia
microstar

dziwią mnie te komentarze , skad ich nagle tyle negatywnych ? cos tu nie tak jest . Ja korzystałam kilka razy z tej firmy i za kazdym razem wszytsko było w porządku . Dostałam pieniadze na czas .I na czas oddawałam .

paula.fc
Opinia
paula.fc

Mistrzowska oferta. Ceny super i peøna uczciwosc.

januszgaw
Opinia
januszgaw

Bardzo długo czas oczekiwania na przelew od zateierdzenia umowy…czekam już 3 dzień…

tksosnowiec
Opinia
tksosnowiec

Ze względu na niskie dochody w porównaniu z wydatkami, nie mogłem płacić zbyt wysokich rat. Całe szczęście PC poszło mi na rękę i pożyczkę rozłożono mi aż na 2 lata niewysokich rat, dzięki czemu nie mam problemu z płatnością.

przebierc
Opinia
przebierc

zdecydowanie na tak bezproblemu dostalem druga pozyczke!

europlant
Opinia
europlant

Najlepsza ze wszystkich ofert. POLECAM

anna.danielewicz
Opinia
anna.danielewicz

Dali pożyczkę jak już inni odmówili. Koszty wysokie, ale przynajmniej daja te pozyczki.

fae
Opinia
fae

Absolutnie nie polecam!! Spłacilam pożyczkę szybciej i nie chcą mnie rozliczyć twierdząc, że przedłużałam i mi się nie należy. Czyli nie dość, że zapłaciłam za przedłużenie to jeszcze zapłaciłam wszystkie odsetki, nie ma znaczenia że spłacilam szybciej pożyczkę. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam w innych firmach oddają pieniądze. Oszuści!!!!

zak.mur
Opinia
zak.mur

Mi kilka osób już polecało https://Pożyczka city.pl/ Podobno mają bardzo dobre podejście do ludzi i wiedzą, jak pomóc. Pieniądze dostaje się od ręki. Nie mówię dlatego NIE chwilówką, bo wszystko jest przecież dla ludzi.

pkoziol
Opinia
pkoziol

Firma wporzadku tyle ile wnioskuję zawsze dostaje.Nie prawda jest że po dwóch pożyczkach odmawiają współpracy

piotr.solek
Opinia
piotr.solek

Jak sie bralo pozyczke w innej firmie pozyczkowej to u nich nie ma sie juz szans na darmowa pozyczke- to dla mnie oszustwo. Nie polecam.

gregboda
Opinia
gregboda

Jak dla mnie chwilówka którą bardzo polecam. 18 czerwca pożyczyłem od nich na bardzo pilny wydatek (do pensji jeszcze trochę brakowało). Szybki wniosek przez internet (bez zaświadczeń, poręczeń itp), krótki telefoniczny wywiad. Niecałe pół godziny wszystko trwało i pieniądze były już na koncie (mimo soboty). O wszystkim informują przez sms i mail. Kasa zwrócona 26 czerwca wieczorem. W poniedziałek rano informacja że wszystko spłacone i podziękowanie. Jestem bardzo zadowolony, i nie wykluczam, że jeszcze kiedyś skorzystam z ich oferty.

ubarana
Opinia
ubarana
Ocena :
     

bARDZO DOBRA OFERTA DLA FIRM

bielun
Opinia
bielun
Ocena :
     

Chyba lepszej oferty na rynku nikomu nie uda się znaleść.

sdrago
Opinia
sdrago
Ocena :
     

Uwierzcie mi, trzymałam się od takich pożyczek zdała, rękami i nogami. Jednak dzięki wam teraz mogę zrobić wyprawkę dla córki. Nie żałuję tego, córka jest szczęśliwa bo ba swój wymarzony piórnik, a ja jedynie spłacam wam groszowe sprawy.. Jeżeli i wy się wahacie tak jak ja, to mówię wam nie ma na co czekać.

nascar1
Opinia
nascar1
Ocena :
     

Dobre podejście do klienta, minimalna ilość formalności. Do tego wniosek można złożyć przez internet, a decyzje otrzymać przez telefon. Według mnie jest to świetna opcja. Mogę Wam ją szczerze polecić.

cornelia152
Opinia
cornelia152
Ocena :
     

Świetna współpraca. Dziękuję!

vito
Opinia
vito
Ocena :
     

Jedna z najlepszych ofert na rynku. Gorąco polecam.

mikulska
Opinia
mikulska
Ocena :
     

Świeta coraz bliżej, szał zakupów, pieniadze by się przydały. Mnie uratował Net Credit. Juz latem korzystałem z ich usług, a że miło wspominam to zdecydowałem sie na kolejna pożyczke u nich. Moim zdaniem firma jest super. Polecam bardzo.

jcichon
Opinia
jcichon
Ocena :
     

Oferta raczej kiepska więc nie polecam. To co najważniejsze w pożyczkach to cennik, a u nich ten cennik jest wysoki.

voytec89
Opinia
voytec89
Ocena :
     

Super oferta/ Cenowo zdecydowanie wypadają najlepiej na rynku.

malagaleria
Opinia
malagaleria
Ocena :
     

To pożyczka godna polecenia. To już 3 raz jak u nich pożyczam. Nigdy nie miałam problemu z ich spłatą. Dla mnie ich oferta jest bardzo w porządku jak na tak małą ilość formalności. Szczerze mogę ją polecić.

mzabor
Opinia
mzabor
Ocena :
     

Przy podpisaniu wszystko fajnie potem już NIE

bzfe_wolarz
Opinia
bzfe_wolarz
Ocena :
     

zdecydowanie jedna z ciekawszych ofert na rynku!

swierszczu
Opinia
swierszczu
Ocena :
     

Są ucziciwi i mają swietna oferte! Nowi klienci mogą skorzystac z pierwszej darmowej pozyczki i to na az 1500 zl, pozniej mozna pozyczac na niezlych warunkach a do tego maja program lojalnosciowy i z kazda kolejna pozyczkę dają zniżke!

dapoetone
Opinia
dapoetone
Ocena :
     

Wniosek już rozpatrywany 2 dzień i nic nie wiadomo. Firma krzak , nie polecam.Może do Wielkanocy rozpatrzą ten wniosek….

agropartner
Opinia
agropartner
Ocena :
     

Brałam pożyczkę w Pożyczka cityie , jak jeszcze była do 1000 zł na 30 dni za darmo ???? Wszytsko oddałamw terminie więc , ja tam zadnych problemów nie miałam . POżyczyłam 1000 i dokłądnie tyle samo oddawałam