Pożyczka City

Opis produktu Pożyczka City

Pożyczka City to marka pożyczkowa z krótką historią, ale z atrakcyjną ofertą krótkoterminowych pożyczek do 5 tys. zł. Za stroną internetową Pożyczka City stoi firma Adepto Sp. z o.o., która swoją siedzibę ma w Rybniku. Firma jest pośrednikiem pożyczkowym. W imieniu firm pożyczkowych z którymi współpracuje zawiera umowy z klientami, ale na nich widnieją dane jednego z partnerów pożyczkowych firmy. Są to: Ad Credit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i Credityou Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Są to te same firmy, które udzielają pożyczek przez jedną z najdłużej działających na polskim rynku firm, NetCredit. Firma znana pod hasłem Twój drugi Portfel, ma zbliżoną ofertę do Pożyczka City. Na stronie Pożyczka City widnieje informacja, że firma współpracuje bezpośrednio bądź pośrednio z Net Credit Sp. z o.o. Chodź nazwa wskazuje, że oferta skierowana jest do mieszkańców miast, to wniosek może złożyć każdy. Formalności załatwiane są online, stąd nie ma znaczenie gdzie mieszkasz. Umowę dostarczy kurier, który potwierdzi również Twoją tożsamość. Pożyczki udzielane są osobom, które ukończyły 20 lat i mają pozytywną historię kredytową. Sprawdzane bazy: InfoMonitor, KRD, ERIF.
Minusem Pożyczka City jest mała ilość informacji na stronie. Nie informują dokładnie o procesie wnioskowania i weryfikacji. Za to na plus opcja otrzymania atrakcyjnej alternatywy, jeśli wniosek został odrzucony oraz możliwość refinansowania pożyczki u jednego z partnerów firmy.

Koszty pożyczki w Pożyczka City

Jak na tle konkurencji wypada oferta Pożyczka City? Czy opłaca się pozostać z firmą na dłużej? Sprawdź poniżej kilka konfiguracji pożyczki.
Pożyczka w kwocie 1000 zł na 30 dni nowego klienta nie kosztuje ani grosza, ale jeśli wrócisz po taką kwotę, to zapłacisz 282,90 zł, w tym prowizja 24,70 zł, odsetki 8,20 zł i opłata przygotowawcza 250 zł.
Pożyczka w kwocie 3000 zł na 30 dni również nie będzie nowego klienta kosztowała ani grosza, a na standardowych warunkach łącznie koszty wyniosą 848,70 zł. Prowizja wyniesie 574,10 zł, odsetki 24,60 zł i prowizja przygotowawcza 250 zł.
Kwoty powyżej 3 tys. zł zarezerwowane są dla stałych klientów. Pożyczka w wysokości 4 tys. zł z okresem spłaty 14 dni będzie kosztowała 1061,20 zł. A jeśli zdecydujesz się na miesięczny okres spłaty, to koszty wzrosną do 1131,60 zł.
Maksymalna oferowana przez Pożyczka City kwota to 5 tys. zł. Jeśli zdołasz ją spłacić w 14 dni, to zapłacisz za nią 1326,50 zł. Spłata po 30 dniach będzie kosztowała 1414,50 zł.
Firma pożyczkowa, z którą współpracuje Pożyczka City przy każdej pożyczce nalicza oprócz odsetek i prowizji, opłatę przygotowawczą. Przy pożyczkach powyżej 1000 zł wynosi ona zawsze 250 zł.


Rodzaje pożyczek w Pożyczka City

Firma specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych, z maksymalnym okresem spłaty do 30 dni. Inna oferta czeka na nowych klientów, a inna na wracających. Różnice wynikają z kwot pożyczek i kosztów. Na nowych klientów czekają atrakcyjne oferty pod względem kosztów, a na stałych klientów wyższe kwoty.
Pierwszą pożyczkę możesz otrzymać z przedziału 300 zł – 3000 zł. Korzystając z suwaka wybierzesz dowolną kwotę, przesuwają się co 50 zł. Okres spłaty pierwszej pożyczki mieści się w przedziale 14 – 30 dni. Możesz wybrać dowolny dzień z tego przedziału, dostosowując termin spłaty do wypłaty. Pierwsza pożyczka objęta jest rabatem 100% na koszty, nie płacisz ani odsetek, ani prowizji! Oddajesz kwotę, którą pożyczasz. Musisz tylko pamiętać o terminie spłaty. Opóźnienie wiąże się z naliczeniem standardowych kosztów.
Wniosek o kolejną pożyczkę, jak w większości firm, możesz złożyć po spłacie posiadanej pożyczki. Kwoty dla stałych klientów mieszczą się w przedziale od 300 zł do 5000 zł. Okres spłaty do wyboru taki sam jak przy pierwszej pożyczce od 14 do 30 dni.
W ofercie Pożyczka City jest również refinansowanie. Jeśli będziesz mieć problemy ze spłatą, masz możliwość zaciągnięcia pożyczki u innego partnera Pożyczka City, za odpowiednią opłatą.

Pożyczka City oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Pożyczka City <<

Pożyczka City - Dane firmy

Adepto Sp. z o.o.

NIP6423215024
REGON38201513200000
KRS0000762240
Kapitał zakładowy50 000 PLN

Pożyczka City Dane kontaktowe

ul. Raciborska 35a
44-200 Rybnik

Telefon: 225987799

Email: kontakt@pozyczkacity.pl

WWW: pozyczkacity.pl

Godziny otwarcia Pożyczka City

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 19:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Pożyczka City

Zanim przejdziesz do wypełniania wniosku, sprawdź czy spełniasz stawiane przez firmę wymagania. Musisz:
• być w wieku 20 – 70 lat,
• posiadać polskie obywatelstwo,
• mieć konto w polskim banku,
• mieć regularne, miesięczne dochody,
• posiadać mail,
• posiadać telefon komórkowy,
• mieć pozytywną historię kredytową.
Aby otrzymać pożyczkę, musisz jak w każdej innej firmie pożyczkowej, wypełnić wniosek. Składa się on z kilku części, danych osobowych, adresowych, kontaktowych, finansowych. Zajmie Ci to nie więcej niż kilka minut, jeśli masz pod ręką dowód osobisty i znasz liczby określające Twoją sytuację finansową, czyli wysokość dochodów, posiadanych kredytów, pożyczek itd. W kolejnym kroku musisz zatwierdzić wniosek i zgody. Później czekasz na decyzję, a telefon miej pod ręką. Doradca zadzwoni z informacją o przyznaniu pożyczki. Umawiasz się na wizytę kuriera. Podpisujesz umowę, a pieniądze przelewane są na konto.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Pożyczka City <<

Wady i zalety pożyczki w Pożyczka City

Zalety:

 • wysoka kwota dla nowych klientów,
 • pierwsza pożyczka bez kosztów,
 • współpraca z Net Credit, 
 • przejrzyste warunki,
 • możliwość refinansowania pożyczki,
 • konkurencyjne stawki,
 • do 5 tys. zł dla nowych klientów,
 • przy odrzuceniu wniosku firma oferuje alternatywne rozwiązania,
 • intuicyjny proces wnioskowania.

Wady:

 • umowa podpisywana przez kuriera,
 • mało informacji na stronie.

Pożyczka City Opinie


Pożyczka City Opinie


15
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
avisnet
Gość
avisnet

wysokie prowizje dla stałych klientów

sec_serv
Gość
sec_serv

No chyba drugiej tak dobrej oferty w naszym pięknym kraju nie ma. Dla mnie to prawdziwa rewelacja.

kimbar
Gość
kimbar

Moja pierwsza pożyczka tego typu okazała się strzałem w 10. Polecam.

martap
Gość
martap

Uważam, że pożycza w Pożyczka city jest świetnym rozwiązaniem. Jest nisko oprocentowana, przez co raty również są niewysokie… Ja, nie mam problemu z comiesięczną spłatą…

niebieskie_oczka
Gość
niebieskie_oczka

UWIELBIAM łatwe rozwiązania, a Pożyczka city takie oferuje. Fajna firma- polecam.

olaofan
Gość
olaofan

Dają możliwość refinansowania pożyczki, jak coś się poprzesuwa i generalnie są problemy ze spłatą to też idzie się dogadać, poprzesuwać terminy- dla mnie to jest właśnie taka firma, która wychodzi do klienta. Jestem na tak.

perfumki1
Gość
perfumki1

Czasy, że ludzie boją sie pożyczek się skończyły (mam nadzieje, że bezpowrotnie). teraz firmy sa uczciwe, a działają sprawnie, dużo sprawniej niż banki, które powinny sie od nich wręcz uczyć! A Pożyczka city to oferta najlepsza z najlepszych!!!

slide
Gość
slide

Już bardziej nie da się ściemnić???

zechs
Gość
zechs

Będę zgłaszać sprawę do RF proszę zróbcie to samo, tak być nie może, musimy ukrócić ich złodziejskie działania. To jest bogacenie się kosztem. Najpierw napiszcie reklamację na info@Pożyczka city.pl żeby mieć podkładkę do rzecznika, ja im nie odpuszczę a ze wsparciem grupy łatwiej ????

romantyk2
Gość
romantyk2

Szybko i za darmo, polecam

sroda.slaska
Gość
sroda.slaska

Jak dla mnie – super. Niespodziewane wydatki w grudniu trochę podłamały budżet. Wzięłam 1000zł za darmo, opłaca się

pkoziol
Gość
pkoziol

Spóźnij się jeden dzień z zapłatą a grożą utratą pracy i więzieniem. Wydzwaniają po 10 razy dziennie, chamsko i natrętnie nękają i szkalują własnych klientów. Odradzam.

robert.korpalski
Gość
robert.korpalski

Pożyczka city jest na prawde ok – pewna firma, długi ma staż, dobre opinie i jasne zasady. No i mają fajny czas spłaty!

darekrys
Gość
darekrys

wygoda co do skladania wniosków , zrozumiała umowa , szybka decyzja oraz krótki czas oczekiwania na gotówkę . Jak najbardziej jestem na tak co Pożyczka citya

piters
Gość
piters

W banku próbuje wziąc mały kredyt od sierpnia, do tej pory wszystko stoi w miejscu i nie zanosi się żeby mi przyznali kase. Pod koniec stycznia poszedlem tez do Pożyczka city i niedlugo juz mam miec kase na koncie, spisalismy dokumenty, oświadczenie i wszystko trwa dużo krócej, nigdy wiecej banków.

auron
Gość
auron

Pobrałem aplikację mobilną i teraz otrzymuję pożyczkę ze zniżką! Poza tym, podoba mi się, że mogę wnioskować o pożyczkę przez telefon!

au2
Gość
au2

nie rozumiem skąd tle negatywnych komentarzy . Ja polecam. Mi jakoś przyznanli tyle ile potrzebowałam.poza tym ktos tu pisał na temat powinięcia się nogi , czyli spłata z opóźnieniem . Przy tego typu problemach przecież masz tzw refinansowanie . więc nie wiem o co tu chodzi

rolmex1
Gość
rolmex1

jakby zwiekszyli limity oferta stalaby sie bardziej lepsza.

flysak
Gość
flysak

Najlepsza firma pożyczkowa z jaką miałam do czynienia, no ok, nie miałam do czynienia z wieloma, ale tutaj pasowało mi dosłownie wszystko! Miła obsługa, spoko cennik, natychmiastowa wypłata gotówki.

szbyszko
Gość
szbyszko

Polecam!

a.pawlicki
Gość
a.pawlicki

Bralam raz. Faktycznie pozyczka byla darmowa. Poki co moje odczucia sa bardzo pozytywne. jestem nabardzo zadowolona. zobaczymy pozniej- o ile do nich wroce.

germanista_niemiecki
Gość
germanista_niemiecki

Szybko i za rozsądne pieniądze! Ja jestem na TAK!

envia
Gość
envia

dzis dostalem bez wiekszego problemu

ddyk
Gość
ddyk

Nie zgodze się tutaj z Toba bo umowa pożyczki jest przecież widoczna w momencie składania wniosku . warunki umowy sa widoczne więc nie rozumiem z czym masz problem . I mnie jakos nie okradli .Pożyczyli pieniądze , które im oddałam

j.kowalczuk
Gość
j.kowalczuk

Szybka decyzja i pieniądze po 10 minutach na koncie, to rozumiem! miałem pieniądze na naprawę mojego lanosa, dzięki temu pojadę z dzieciakami na mazury. Polecam wszystkim.

mtornic
Gość
mtornic

Złożyłem wniosek o 1500 zł, decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymalem niemal natychmiast. Oddałem 1500 zł bo to była moja pierwsza pożyczka. Jeśli jeszcze kiedyś będę musiał pożyczyć pieniądze to pewnie do nich wrócę.

biuro.reklamy
Gość
biuro.reklamy

Chyba żadna z firm nie działa tak szybko jak Pożyczka city! Polecam wsyztskim osobom, którym zależy na czasie.

quaderno
Gość
quaderno

Złożyłem wniosek W TYGODNIU, KOLO GODZINY 12, a mimo to na decyzje musiałem czekam naprawdę długo, po otrzymaniu pozytywnej decyzji na pieniądze musiałem czekać jeszcze dłużej! Poza tym, że obiecuja, że wszytsko jest szybciutko a nie jest to było ok!

linguist
Gość
linguist

No i taką pożyczunie to ja rozumiem. Składasz wniosek, pyk i kasa na koncie po dosłownie kwadransie! Super.

plugin2thesource
Gość
plugin2thesource

Pozdrawiam

lido
Gość
lido

Najgorsza z możliwych firm. Dziś spłaciłam pierwszą pożyczkę 10 dni przed upływem terminu. Złożyłam wniosek o następną (nic w moich bazach złego się nie pojawiło), a oni za nieodebranie telefonu odrzucają wniosek i dają informację: „Drogi Kliencie, na obecną chwilę nie jesteśmy w stanie zaoferować Ci pożyczki. Złożenie następnego wniosku będzie możliwe w dniu 05-05-2018” Za rok drodzy Państwo! Kpina!

piotrcaban
Gość
piotrcaban

swietna oferta dla przedsiębiorców w dołku. niestety musiałam pożyczyć 2000 bo klienci nie płacili fv a ja musiałam zapłacić pracownikom, poratowali mnie za co dziękuję.

mychu
Gość
mychu

Gorąco polecam Firme Pożyczka city

rgawarki
Gość
rgawarki

Taka dowalili promocje z 6000 zl za free, ze powinni od razu wskoczyc na pierwsze miejsce w rankingach! MISTRZ

pika.jaroslaw
Gość
pika.jaroslaw

szybko i sprawnie 1500zl

troter
Gość
troter

Wszystko okej, dziękuje za szybką pożyczkę

remkon
Gość
remkon

Pożyczka city to najlepsza opcja na szybką pożyczkę i minimum formalności. Porównałam wiele ofert firm pożyczkowych, byłam także w banku. Natomiast tylko w PC otrzymałam to, na czym mi zależało. Ponadto dogodny termin spłaty rat – wszystko na plus!

plorenc
Gość
plorenc

Wnioskowałem o 1500 zł – nie mam historii kredytowej. I bez problemu otrzymałem potrzebną kwotę. Pieniądze trafiły na konto w kilka minut!

maksmar
Gość
maksmar

super. rzetelnie. szybko. solidnie. swietna firma.

cdragan
Gość
cdragan

firma bardzo uczciwa, wsyztskie warunki jasne i czytelnie przedstawione.

gleba
Gość
gleba

potwierdzam. pierwsza pożyczka faktycznie gratis:D

milosh
Gość
milosh

Bardzo dobra firma. Uczciwa!!!

kostek-zhr
Gość
kostek-zhr

Nic dziwnego ,że polecacie tą pożyczke. Chwilówke dostałem od ręki, obsługa bardzo miła i szybko się ze mną skontaktowali.

goram
Gość
goram

Korzystne warunki i bardzo szybkie załatwianie formalności. Wziąłem 1000 zł dosłownie w godzinę bez wyłażenia z domu ????

microstar
Gość
microstar

dziwią mnie te komentarze , skad ich nagle tyle negatywnych ? cos tu nie tak jest . Ja korzystałam kilka razy z tej firmy i za kazdym razem wszytsko było w porządku . Dostałam pieniadze na czas .I na czas oddawałam .

paula.fc
Gość
paula.fc

Mistrzowska oferta. Ceny super i peøna uczciwosc.

januszgaw
Gość
januszgaw

Bardzo długo czas oczekiwania na przelew od zateierdzenia umowy…czekam już 3 dzień…

tksosnowiec
Gość
tksosnowiec

Ze względu na niskie dochody w porównaniu z wydatkami, nie mogłem płacić zbyt wysokich rat. Całe szczęście PC poszło mi na rękę i pożyczkę rozłożono mi aż na 2 lata niewysokich rat, dzięki czemu nie mam problemu z płatnością.

przebierc
Gość
przebierc

zdecydowanie na tak bezproblemu dostalem druga pozyczke!

europlant
Gość
europlant

Najlepsza ze wszystkich ofert. POLECAM