Pożyczka City

Opis produktu Pożyczka City

Pożyczka City to marka pożyczkowa z krótką historią, ale z atrakcyjną ofertą krótkoterminowych pożyczek do 5 tys. zł. Za stroną internetową Pożyczka City stoi firma Adepto Sp. z o.o., która swoją siedzibę ma w Rybniku. Firma jest pośrednikiem pożyczkowym. W imieniu firm pożyczkowych z którymi współpracuje zawiera umowy z klientami, ale na nich widnieją dane jednego z partnerów pożyczkowych firmy. Są to: Ad Credit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i Credityou Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Są to te same firmy, które udzielają pożyczek przez jedną z najdłużej działających na polskim rynku firm, NetCredit. Firma znana pod hasłem Twój drugi Portfel, ma zbliżoną ofertę do Pożyczka City. Na stronie Pożyczka City widnieje informacja, że firma współpracuje bezpośrednio bądź pośrednio z Net Credit Sp. z o.o. Chodź nazwa wskazuje, że oferta skierowana jest do mieszkańców miast, to wniosek może złożyć każdy. Formalności załatwiane są online, stąd nie ma znaczenie gdzie mieszkasz. Umowę dostarczy kurier, który potwierdzi również Twoją tożsamość. Pożyczki udzielane są osobom, które ukończyły 20 lat i mają pozytywną historię kredytową. Sprawdzane bazy: InfoMonitor, KRD, ERIF.
Minusem Pożyczka City jest mała ilość informacji na stronie. Nie informują dokładnie o procesie wnioskowania i weryfikacji. Za to na plus opcja otrzymania atrakcyjnej alternatywy, jeśli wniosek został odrzucony oraz możliwość refinansowania pożyczki u jednego z partnerów firmy.

Koszty pożyczki w Pożyczka City

Jak na tle konkurencji wypada oferta Pożyczka City? Czy opłaca się pozostać z firmą na dłużej? Sprawdź poniżej kilka konfiguracji pożyczki.
Pożyczka w kwocie 1000 zł na 30 dni nowego klienta nie kosztuje ani grosza, ale jeśli wrócisz po taką kwotę, to zapłacisz 282,90 zł, w tym prowizja 24,70 zł, odsetki 8,20 zł i opłata przygotowawcza 250 zł.
Pożyczka w kwocie 3000 zł na 30 dni również nie będzie nowego klienta kosztowała ani grosza, a na standardowych warunkach łącznie koszty wyniosą 848,70 zł. Prowizja wyniesie 574,10 zł, odsetki 24,60 zł i prowizja przygotowawcza 250 zł.
Kwoty powyżej 3 tys. zł zarezerwowane są dla stałych klientów. Pożyczka w wysokości 4 tys. zł z okresem spłaty 14 dni będzie kosztowała 1061,20 zł. A jeśli zdecydujesz się na miesięczny okres spłaty, to koszty wzrosną do 1131,60 zł.
Maksymalna oferowana przez Pożyczka City kwota to 5 tys. zł. Jeśli zdołasz ją spłacić w 14 dni, to zapłacisz za nią 1326,50 zł. Spłata po 30 dniach będzie kosztowała 1414,50 zł.
Firma pożyczkowa, z którą współpracuje Pożyczka City przy każdej pożyczce nalicza oprócz odsetek i prowizji, opłatę przygotowawczą. Przy pożyczkach powyżej 1000 zł wynosi ona zawsze 250 zł.


Rodzaje pożyczek w Pożyczka City

Firma specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych, z maksymalnym okresem spłaty do 30 dni. Inna oferta czeka na nowych klientów, a inna na wracających. Różnice wynikają z kwot pożyczek i kosztów. Na nowych klientów czekają atrakcyjne oferty pod względem kosztów, a na stałych klientów wyższe kwoty.
Pierwszą pożyczkę możesz otrzymać z przedziału 300 zł – 3000 zł. Korzystając z suwaka wybierzesz dowolną kwotę, przesuwają się co 50 zł. Okres spłaty pierwszej pożyczki mieści się w przedziale 14 – 30 dni. Możesz wybrać dowolny dzień z tego przedziału, dostosowując termin spłaty do wypłaty. Pierwsza pożyczka objęta jest rabatem 100% na koszty, nie płacisz ani odsetek, ani prowizji! Oddajesz kwotę, którą pożyczasz. Musisz tylko pamiętać o terminie spłaty. Opóźnienie wiąże się z naliczeniem standardowych kosztów.
Wniosek o kolejną pożyczkę, jak w większości firm, możesz złożyć po spłacie posiadanej pożyczki. Kwoty dla stałych klientów mieszczą się w przedziale od 300 zł do 5000 zł. Okres spłaty do wyboru taki sam jak przy pierwszej pożyczce od 14 do 30 dni.
W ofercie Pożyczka City jest również refinansowanie. Jeśli będziesz mieć problemy ze spłatą, masz możliwość zaciągnięcia pożyczki u innego partnera Pożyczka City, za odpowiednią opłatą.

Pożyczka City oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Pożyczka City <<

Pożyczka City - Dane firmy

Adepto Sp. z o.o.

NIP 6423215024
REGON 38201513200000
KRS 0000762240
Kapitał zakładowy 50 000 PLN

Pożyczka City Dane kontaktowe

ul. Raciborska 35a
44-200 Rybnik

Telefon: 225987799

Email: kontakt@pozyczkacity.pl

WWW: pozyczkacity.pl

Godziny otwarcia Pożyczka City

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 19:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Pożyczka City

Zanim przejdziesz do wypełniania wniosku, sprawdź czy spełniasz stawiane przez firmę wymagania. Musisz:
• być w wieku 20 – 70 lat,
• posiadać polskie obywatelstwo,
• mieć konto w polskim banku,
• mieć regularne, miesięczne dochody,
• posiadać mail,
• posiadać telefon komórkowy,
• mieć pozytywną historię kredytową.
Aby otrzymać pożyczkę, musisz jak w każdej innej firmie pożyczkowej, wypełnić wniosek. Składa się on z kilku części, danych osobowych, adresowych, kontaktowych, finansowych. Zajmie Ci to nie więcej niż kilka minut, jeśli masz pod ręką dowód osobisty i znasz liczby określające Twoją sytuację finansową, czyli wysokość dochodów, posiadanych kredytów, pożyczek itd. W kolejnym kroku musisz zatwierdzić wniosek i zgody. Później czekasz na decyzję, a telefon miej pod ręką. Doradca zadzwoni z informacją o przyznaniu pożyczki. Umawiasz się na wizytę kuriera. Podpisujesz umowę, a pieniądze przelewane są na konto.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Pożyczka City <<

Wady i zalety pożyczki w Pożyczka City

Zalety:

 • wysoka kwota dla nowych klientów,
 • pierwsza pożyczka bez kosztów,
 • współpraca z Net Credit, 
 • przejrzyste warunki,
 • możliwość refinansowania pożyczki,
 • konkurencyjne stawki,
 • do 5 tys. zł dla nowych klientów,
 • przy odrzuceniu wniosku firma oferuje alternatywne rozwiązania,
 • intuicyjny proces wnioskowania.

Wady:

 • umowa podpisywana przez kuriera,
 • mało informacji na stronie.

Pożyczka City Opinie


4.5 15 votes
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kobesite
kobesite
3 lat temu

Szybko, weryfikacja przez telefon szczegółowa. 1000 zł, długi okres spłaty. Polecam

rot13.fmlznx
rot13.fmlznx
3 lat temu

Brałem pożyczkę w na początku grudnia .Juz wiem ,ze oddam wszytsko bo potem zaraz 2 stycznia mam wypłatę. poza tym pozyczyłem 200 zł na prezenty ;)wniosek składa się prosto przez internet .

ptasior
ptasior
3 lat temu

Po kredito24 jedna z droższych pożyczek.

pawelek62
pawelek62
3 lat temu

Konkretnie i uczciwie traktują klientów, szybko weryfikują wnioski. Nie musisz donosić masy załączników, zaświadczeń, cały ten proces jest mocno ograniczony by jak najbardziej sprostać wymaganiom klientów którzy oczekują szybkiej i bezpiecznej pożyczki.

akacja
akacja
3 lat temu

Uważam że firma jest godna polecenia.Wszystko załatwiłam błyskawicznie.Otrzymałam umowę w której zostały przedstawione warunki bardzo czytelnie. Polecam

m.mastalerek
m.mastalerek
3 lat temu

Dokonałem terminowej wpłaty na przedłużenie pożyczki a dokładnie dzień przed upływem terminu. Niestety firma ściga mnie jak dłużnika telefonami smsami. Nie pomogło wysłanie maila z potwierdzeniem wpłaty. Pani z windykacji oburzyla sie że nie ma obowiązku przeglądać maila więc po co ten adres jest podawany do kontaktu? Totalna porażka też rozważam chęć podania sprawy do rzecznika praw konsumenckich.

pietlek
pietlek
3 lat temu

uwaga na net credit to najgorsi lichwiarze w polsce doliczaja za dzien spoznienia po 500 zl za 1800 pozyczki ostrzegam przed ZLODZEJAMI

szef88
szef88
3 lat temu

Pieniądze dostałam naprawdę szybko. Polecam.

hania
hania
3 lat temu

Obsluga dobra warunki dobre bralem 20 tys zl nie robili mi zadnych problemow ani nie bylo pytan o moj stan zdrowia albo plany na zycie jak to robia w bankach

boss
boss
3 lat temu

Mistrzowska oferta. Ceny super i peøna uczciwosc.

w.prokop
w.prokop
3 lat temu

Ciagle najlepsi.

wetcab
wetcab
3 lat temu

Złożyłem wniosek koło południa w sobotę, do godzin popoludniowych nie otrzymałem informacji o decyzji

fanclub.magdafemme
fanclub.magdafemme
3 lat temu

Cenowo ok. Do tego promocje, konkursy, programy lojalnosciowe, znizki. solidnie i uczciwie. polecam w 100%

draker2
draker2
3 lat temu

Miałem problem z otrzymaniem jakiejkolwiek pożyczki z innej firmy, ale złożyłem wniosek w Pożyczka city i dostałem tyle ile potrzebowałem. Zdecydowanie polecam

agusia83
agusia83
3 lat temu

witam Ja bardzo dobrze oceniam Pożyczka city ,składałam wniosek i czekam, ale jesli chodzi o obsługe klienta to dla mnie 5.Rozmawiałam i z Panem i Pania,bardzo pomocni.Nawet jak nie dostane to i tak 5

rudolph102
rudolph102
3 lat temu

Polecam, Pożyczka city jest dobrą pożyczką, szybko są pieniądze, bez problemu udzielają pożyczkę. jest moim zdaniem jak najbardziej ok!

bartoszwc
bartoszwc
3 lat temu

Bardzo fajna firma! Polecam serdecznie!

pmc
pmc
3 lat temu

Najlepsza z najlepszych ofert w Polsce.

drwalg
drwalg
3 lat temu

no oni działają szybko i prężnie. w sumie mają jasne zasady więc generalnie jest to rzetelna firma!

sylwia_49
sylwia_49
3 lat temu

Ja polecam pożyczkę w Pożyczka cityie zwłaszcza na święta. W zeszłym roku wzięłam włąśnie na 30 dni . ???? Nie ma żadnych ukrytych kruczków . Wszytsko było dla mnie zrozumiałe od początku do końca

upadloscianl
upadloscianl
3 lat temu

Jak to w życiu bywa- wszystkiego nie przewidzisz. Akurat mieliśmy awarie samochodu, a wiadomo- święta, koniec roku, spore wydatki. Kasy na naprawę zabrakło. Ale nie my jedno jesteśmy spłukani po tak intensywnej końcówce roku. Dobrze, że są firmy pożyczkowe, które w takich sytuacjach mogą podratować. Ja jestem na maxa zadowolony z pożyczki w Pożyczka city i serdecznie ją wszystkim polecam.

sekretbg
sekretbg
3 lat temu

Firma, której można ufać… Umowa jest jasna, a oprocentowanie niewysokie. Spłatę rozłożono mi na 3 lata, więc nie mam najmniejszych problemów z płatnością. Polecam.

ada_15
ada_15
3 lat temu

oferta, która moge z czytym sumieniem polecić. Firma jest uczciwa i co najważniejsze- oferta jest TANIA. Drugiej tak taniej oferty nie ma!

sts
sts
3 lat temu

Warunki w Pożyczka city są jak najbardziej na duży plus. To już moja trzecia pożyczka w tym miejscu, więc można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Doceniam pomoc, na którą zawsze tutaj mogę liczyć oraz to, że klient traktowany jest indywidualnie i z pełnym szacunkiem, a nie tak jak w innych firmach tego typu.

dolnoslaska
dolnoslaska
3 lat temu

rzetelna firma z jasnymi regułami! wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo! polecam

alger
alger
3 lat temu

Moja odrzucili nie polecam

kostrz
kostrz
3 lat temu

Oby jak najwięcej takich ofert na rynku. Bardzo uczciwie!

tomasz.multan
tomasz.multan
3 lat temu

Niezawodni. Najlepsi!

rwill
rwill
3 lat temu

Pożyczka bardzo uczciwa. Procenty do przyjęcia. Polecam.

moscic
moscic
3 lat temu

MISTRZOSTWO.

herek00
herek00
3 lat temu

Wzięłam tam pożyczkę na początku roku na kwotę 2300 zł i postanowiłam spłacić to w 6 miesięcy. Wiem, że okres kredytowania jest tam dość długi jednak mnie wystarczył krótszy czas. Dlatego jeżeli potrzebujecie pożyczki z długim okresem kredytowania to ta się sprawdzi.

ad212
ad212
3 lat temu

ja brałam niewielką sumę na prezenty w Pożyczka city.pl w sumie bardzo sprawnie przeszedł cały proces ubiegania się o pożyczkę, szybko przelali mi środki na konto, więc polecam jak komuś zależy na czasie.

kosmetyczki
kosmetyczki
3 lat temu

Nie otrzymuje od nich pozyczki mimo czystych baz gdy dzwonie i pytam sie jaki powód konsultant……milczy

piotr.woloszyn
piotr.woloszyn
3 lat temu

Na tle tych firm pożyczkowych z których korzystałam , ta wypada najlepiej. Pod względem obsługi , warunków umowy.

dapalogic
dapalogic
3 lat temu

Firma spoko, ale największy plus należy im się za obsługe!

dyzmak
dyzmak
3 lat temu

Jak na pierwszy raz moze byc ????

babach
babach
3 lat temu

Od pożyczek zawsze trzymałam się z dala, ale niestety, w tym przypadku było to niemożliwe – potrzebowałam pieniędzy na gwałt, a nie miałam skąd ich pożyczyć. I dlatego wybór padł na Pożyczka city, które zaproponowało mi pożyczkę na naprawdę atrakcyjnych warunkach.

grz-b
grz-b
3 lat temu

chyba coś się Pani pomyliło, otóż żadnych zaświadczeń nie wymgagają

piesek87
piesek87
3 lat temu

Bardzo średnia ta ich pożyczka. a 100 pl darmowe to żart.

wladyka
wladyka
3 lat temu

Ja też i wyzwiska przez Panią z windykacji masakra jakas

tequila18
tequila18
3 lat temu

cenowo super do tego uczciwie wiec max gwiazdek

stanislaw_trzcinski
stanislaw_trzcinski
3 lat temu

Spoko pożyczka. Wcześniej nie słyszałem o tej firmie, bo oni się chyba nigdzie nie reklamują. Okazało się że są profesjonalni i uczciwi – to co jest napisane na ich stronie ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

ks021
ks021
3 lat temu

Zdecydowanie jeszcze nigdy nie byłem tak mile zaskoczony praca firmy pożyczkowej. Szybko, profesjonalnie i z uśmiechem! Super! Polecam!

dioda83
dioda83
3 lat temu

Nie polecam. Ktoś próbuje się dogadać a osoba z drugiej strony niestety jest nie miła i arogancka.

l.malinowski
l.malinowski
3 lat temu

Nıeznosze oszustwa, a Pożyczka city to najlepszy przykład oszustów!!! Odradzam wszytskim firmę Pożyczka city! Tylko czekaja aż Ci sie powinie noga by na tym zarobić!

perla9
perla9
3 lat temu

Firma ok. Ceny ok. Wszystko w jak najlepszym porządku… Do chwili kiedy się nie spóźniasz, wystarczy 1 dzień poślizgu a z fajnej firmy robi się coś na kształt Pruszkowa. Telefony bardzo nie przyjemne, baba z drugiej strony jakby mogła to by klienta wywiozła do lasu? ogólnie jak płacisz w terminie to jest wszystko w porządku

now_rob
now_rob
3 lat temu

Pieniądze szybko przesłane na konto. Pierwsza pożyczka bez kosztów. Wysyłają info do BIK i jest zapis w zakładce „Dane z sektora pozabankowego”

akozera
akozera
3 lat temu

Super oferta. Niby Vivus daje więcej ale tylko na 30 dni a oni dają na 45 dni!!!

jestem.wojtek
jestem.wojtek
3 lat temu

Kto powiedzial, ze pozyczkodawcy to zlodzieje i oszusci chyba nigdy nie bral pozyczki i nie ma pojecia co mowi. Czasy sie zmienily. Teraz o klienta trzeba walczyc! teraz pozyczki daje sie za darmo. Wiem, sam bralem, odaalem tyle ile wzialem, nic mnie to nie kosztowalo, nie bylo zadnych kruczkow, wszystko solidnie, rzetelnie. Polecam najpierw poczytac i zapoznac sie z ofertami firm przed wyglaszaniem debilnych pogladow, ze to nieuczciwe. Pozdrawiam!!!

top_gum
top_gum
3 lat temu

Bardzo szybko i sprawnie. Pierwsza pozyczka to tylko 500 zl ale jak sie do nich wroci to pozniej jest wiecej i jeszcze szybciej, wrocilem i polecam