Niewielka Pożyczka

Opis produktu Niewielka Pożyczka

Serwis niewielkapozyczka.pl umożliwia ludziom cierpiącym na chwilowy brak gotówki wzięcie pożyczki na krótki termin. Oferta kierowana jest do osób, którym brakuje środków na chwilę obecną, np. przed świętami, ale wiedzą, że w czasie 30 dni będą w stanie spłacić zobowiązanie. Serwis należy do Aventus Group, która udziela w Polsce pożyczek od 2012 roku w ramach 6 serwisów. Niewielkapozyczka.pl jest jednym z nich. Pozostałe to: Finansowe posiłki, Pożyczka plus, Smart pożyczka, Lew pożyczka i Rata na plus. Sama spółka Aventus Group jest częścią litewskiego holdingu Aventus Capital Group, który powstał w 2009 roku i udziela pożyczek w kilku krajach, między innymi na Litwie, Łotwie, w Czechach i Gruzji. W ramach serwisu niewielkapozyczka.pl klienci mogą wnioskować o szybką pożyczkę w wysokości do 3000 zł na krótki termin do 30 dni. Przyjazny interfejs strony, łatwe wnioskowanie przez 24 godziny na dobę i szybka weryfikacja wniosku czynią usługę atrakcyjną i pomocną w sytuacjach kryzysowych. Trzeba oczywiście spełnić parę koniecznych warunków, aby otrzymać pożyczkę, ale są one sprowadzone do minimum w porównaniu z produktami finansowymi oferowanymi przez banki. Minimalna kwota, jaką można pożyczyć to 200 zł, a maksymalna 3000 zł. Można też wybrać kwotę inną, lecz mieszczącą się w tym przedziale, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i aktualnej zdolności kredytowej. np. 600 zł, czy 1200 zł. Pieniądze po dopełnieniu minimalnych formalności przelewane są bezpośrednio na konto bankowe. Inne serwisy obsługiwane przez Aventus Group nieco się różnią między sobą i oferują różne produkty pozabankowe. Najnowszym z nich jest Rata na plus powstała w 2017 roku oferująca pożyczki na raty.

Koszty pożyczki w Niewielka Pożyczka

Warunki uzyskania pożyczki są jasne, a koszty można łatwo wyliczyć używając kalkulatora na stronie niewielkapozyczka.pl. Okresowo pojawiają się promocje i na chwilę obecną objęte są nimi kwoty pożyczki od 200 do 3000 zł przy pierwszej zaciąganej pożyczce. Oznacza to, że klient, który zaciągnie pożyczkę przykładowo 200 zł na 30 dni, po upływie tego okresu, pod warunkiem terminowej spłaty, będzie musiał oddać tylko tyle, ile pożyczył, czyli 200 zł. Przy pożyczce w wysokości 3000 zł do oddania będzie 3000 zł. Koszt 0 zł dotyczy tylko pierwszej zaciąganej pożyczki. Do pożyczonej kwoty dochodzi opłata w wysokości 1 grosza pobierana przy rejestracji. W ramach tej promocji RRSO ( Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) wynosi 0 zł, prowizja i odsetki kapitałowe również są na poziomie 0 zł. Przy pożyczkach większych niż 3000 zł kalkulator pokazuje jakie koszty trzeba ponieść. Przykładowo przy wybraniu pierwszej pożyczki w wysokości 3500 zł na okres 30 dni koszt pożyczki wynosi 716.71 zł. RRSO w tym wypadku to 107.70%. Całkowita kwota do spłaty wyniesie 3716.71 zł. W podanym przykładzie prowizja wynosi 189.38 zł, a odsetki kapitałowe 27.33 zł. Oczywiście trzeba zaznaczyć, że podane przykłady dotyczą terminowych spłat. W przypadku opóźnień w spłacie pożyczki doliczane są koszty związane z działaniami windykacyjnymi. W sytuacji, gdy zbliża się termin spłaty i wiadomo, że mogą być problemy z terminową wpłatą, warto skontaktować się z pracownikami obsługi klienta, którzy pomogą znaleźć rozwiązanie.


Rodzaje pożyczek w Niewielka Pożyczka

Serwis niewielkapozyczka.pl umożliwia wnioskowanie jedynie o krótkoterminowe pożyczki do 30 dni, tzw. chwilówki w kwocie od 200 zł do 3000 zł. Warto wiedzieć jednak, że serwis ten nie jest pośrednictwem kredytowym, ale gromadzi dane osób zainteresowanych pożyczką, a jego właścicielem jest Aventus Group Sp. z o.o, który posiada kilka stron umożliwiających wnioskowanie o pożyczkę. Pośrednik współpracuje z serwisami pożyczkowymi, które udzielają pożyczek, np. Arena Finanse Sp. z o.o w Białymstoku. Klienci zainteresowani szybką pożyczką na okres do 30 dni w kwocie nie mniejszej niż 200 zł i nie większej niż 5000 zł mogą ubiegać się o taką pożyczkę w ramach serwisu niewielkapożyczka.pl. Natomiast ci, którzy chcieliby uzyskać więcej, lub na dłuższy do spłaty okres, czy też są zainteresowani pożyczką na raty, mogą skorzystać z innego serwisu, którego właścicielem jest również Aventus Group.

Niewielka Pożyczka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Niewielka Pożyczka <<

Niewielka Pożyczka - Dane firmy

Aventus Group Sp. z o.o

NIP 9662029390
REGON 200358089
KRS 0000355948
Kapitał zakładowy 1 500 000 PLN

Niewielka Pożyczka Dane kontaktowe

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2B p.III
15-888 Białystok

Telefon: 85 871 00 52

Email: info@niewielkapozyczka.pl

WWW: niewielkapozyczka.pl

Godziny otwarcia Niewielka Pożyczka

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota : 09:00 - 17:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Niewielka Pożyczka

Procedura wnioskowania o pożyczkę w serwisie niewielkapożyczka.pl jest bardzo uproszczona w porównaniu z wnioskowaniem o taki sam produkt w banku. Wystarczy spełnić wymagane przez pożyczkodawcę warunki i po wypełnieniu wniosku, pożyczka zostaje przyznana w szybkim tempie. Warto wiedzieć, że aby ją otrzymać, trzeba być osobą w wieku od 18 do 73 lat, nie zajmować eksponowanego stanowiska politycznego (PEP) i mieć polskie obywatelstwo. Trzeba też mieć indywidualny rachunek bankowy, być aktualnie zatrudnionym i nie posiadać negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Pożyczkodawcy zależy na tym, aby z usług korzystali ludzie odpowiedzialni, którzy będą w stanie spłacić swoje zobowiązania w terminie. Przed wypełnieniem wniosku warto skorzystać z dostępnego na stronie kalkulatora pożyczki, żeby zorientować się, jakie będą jej koszty. W tym celu z rozwijanego menu należy wybrać kwotę, którą chce się pożyczyć i kalkulator automatycznie obliczy, ile trzeba po 30 dniach oddać. Pozwoli to uniknąć przykrych niespodzianek w przyszłości. Następnie, jeśli już decydujemy się na ten krok, należy zarejestrować się w serwisie, który zapewnia, że wszelkie podane dane osobowe są w penie bezpieczne. Po rejestracji należy wypełnić wniosek i czekać na weryfikację. Po chwili otrzymuje się decyzję, Trzeba będzie jeszcze potwierdzić, że podany przez nas rachunek bankowy rzeczywiście do nas należy. Można to zrobić na dwa sposoby. Ci, którzy dysponują środkami na koncie, mogą wysłać przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza. Można też potwierdzić to ekspresowo za pośrednictwem weryfikacji natychmiastowej bez dokonywania opłaty. Aby tego dokonać, można wejść na stronę Kontomierz.pl i dowiedzieć się więcej o usłudze. Po pozytywnej weryfikacji udzielona pożyczka trafi na nasze konto bankowe. Serwis zapewnia, że sprawdzone rozwiązania online pozwalają na szybką realizację usługi, dzięki czemu potrzebne pieniądze otrzymasz bardzo szybko.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Niewielka Pożyczka <<

Wady i zalety pożyczki w Niewielka Pożyczka

Zalety:

 • możliwość wnioskowania przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę,
 • minimum formalności do załatwienia online,
 • pożyczka bez wychodzenia z domu, otrzymuje się na konto bankowe,
 • szybka decyzja,
 • możliwość błyskawicznej weryfikacji konta bez przelewu,
 • jasne warunki i koszty,
 • przyjazny interfejs i kalkulator informujący o przykładowych kosztach pożyczki,
 • możliwość otrzymania kolejnej pożyczki nawet w dniu spłaty poprzedniej,
 • szybka gotówka w kryzysowej sytuacji do 3000 zł za darmo przy pierwszej pożyczce.

Wady:

 • negatywne wpisy w bazach dłużników uniemożliwiają uzyskanie pożyczki,
 • konieczność aktualnego zatrudnienia,
 • ograniczenia wiekowe.

Niewielka Pożyczka Opinie


0 0 votes
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments