Monedo Now

Opis produktu Monedo Now

Monedo Now jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, która swoją siedzibę ma w Hamburgu. Kreditech SSL GmbH stawia na nowoczesną technologię, elastyczną ofertę i przejrzyste warunki. Firma obecna jest na pięciu rynkach: Polska, Rosja, Hiszpania, Indie, Niemcy. Zatrudniają ponad 300 pracowników i mają blisko 3 mln klientów na świecie. Za Monedo Now odpowiedzialny jest Kreditech Polska Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie. Z firmą można skontaktować się telefonicznie i mailowo od poniedziałku do piątku. Kreditech stawia na bezpieczeństwo, wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne. Pożyczki dopasowane są do rynku i potrzeb konkretnego społeczeństwa. Cały proces, począwszy od wnioskowania o pożyczkę do otrzymania jej na konto, odbywa się online. Podając informacje o wysokości pożyczki i swoich możliwościach finansowych, Monedo Now przygotuje spersonalizowaną ofertę.
W ofercie pożyczki do 20 tys. zł z okresem spłaty do 48 miesięcy. Jednym z warunków otrzymania pożyczki jest dołączenie karty płatniczej do profilu. Pożyczki udzielane są osobom już od 18 lat.

Koszty pożyczki w Monedo Now

Na kalkulatorze szybko przeliczysz koszt pożyczki. Weź jednak pod uwagę, że warunki mogą się różnić od ostatecznie zaproponowanych. Zależą one od Twojej zdolności kredytowej, dlatego przed akceptacją oferty, jeszcze raz dokładnie sprawdź koszt pożyczki i wysokość raty. Poniżej kilka przykładów.
Pożyczka 1500 zł na 6 miesięcy- łączny koszt pożyczki to 314,43 zł .Prowizja wyniesie 270 zł, odsetki 44,43 zł. Wysokość raty 302,34 zł. Wybierając dłuższy okres spłaty, 12 miesięcy, koszt nieznacznie wzrośnie do 352,95 zł, a rata będzie prawie o połowę niższa, 154,37 zł.
Pożyczka 5 tys. zł na 12 miesięcy- łączny koszt pożyczki to 1176,50 zł. Prowizja wyniesie 900 zł, a odsetki 276,50 zł. Rata to 514,58 zł. Jeśli zdecydujesz się na spłatę w 24 miesiące, to koszt pożyczki wzrośnie do 1439,38 zł, a rata zmaleje do 268,22 zł.
Pożyczka 10 tys. zł na 24 miesiące- łączny koszt 2878,75 zł. Prowizja wyniesie 1800 zł, a odsetki 1078,75 zł. Rata wyniesie 536,45 zł. Wybierając okres spłaty 36 miesięcy, koszt pożyczki wzrośnie do 3420,83 zł, a rata spadnie do 372,67 zł.
Pożyczka 20 tys. zł na 36 miesięcy- łączny koszt pożyczki to 6841,77 zł. Prowizja wyniesie 3600 zł, a odsetki 3241,77 zł. Rata będzie w wysokości 745,34 zł. Przy najdłuższym okresie spłaty, 48 miesięcy, koszt pożyczki wzrośnie do 7 958,73 zł, a rata zmaleje do 582,25 zł.


Rodzaje pożyczek w Monedo Now

Monedo Now oferuje pożyczki ratalne. Już za pierwszym razem można wnioskować o dowolną kwotę z przedziału od 1500 zł do 20 tys. zł. Spłatę rozłożysz od 6 do 48 rat. Przy pierwszej pożyczce najlepiej wnioskować o niższą kwotę, dając się poznać z dobrej strony. Zwiększa to szanse na pozytywną odpowiedź.
Zaletą oferty jest elastyczny wybór okresu spłaty, bez względu na kwotę pożyczki. W wielu firmach pożyczkowych wraz ze wzrostem kwoty wydłuża się okres spłaty i nie ma możliwości rozłożenia wysokiej kwoty na mniej rat. Monedo Now nie stosuje takiej praktyki. Zarówno najwyższą kwotę możesz rozłożyć na najmniejszą liczbę rat, jak i najniższą kwotę na 48 miesięcy. Dzięki temu dopasujesz wysokość raty do swoich możliwości finansowych. Oferta pożyczki przygotowana zostanie na podstawie podanych przez Ciebie informacji. Monedo Now przedstawi kilka propozycji, a Ty możesz wybrać tą, która jest najkorzystniejsza.
W tym samym czasie można mieć tylko jedną aktywną pożyczkę. O kolejną możesz starać się dopiero po spłacie wszystkich rat.

Monedo Now oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Monedo Now <<

Monedo Now - Dane firmy

Kreditech Polska Sp. z o.o

NIP5252534005
REGON146209184
KRS0000429058
Kapitał zakładowy200 000 PLN

Monedo Now Dane kontaktowe

Prosta 51
00-838 Warszawa

Telefon: 22 652 60 60

Email: info@monedo.pl

WWW: monedo.pl

Godziny otwarcia Monedo Now

Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Monedo Now

Pożyczki skierowane są do osób pełnoletnich, które posiadają polskie obywatelstwo, mają ważny dowód osobisty, konto w banku z dostępem online oraz posiadają źródło dochodu. Aby wypełnić wniosek, konieczne jest podanie danych z dowodu osobistego i informacji dotyczących sytuacji finansowej:
• źródła dochodu,
• wysokość dochodów,
• okres zatrudnienia,
• miejsce pracy, dane pracodawcy,
• miesięczne obciążenia z tytułu pożyczek, kredytów.
Wybierz kwotę i okres spłaty, a następnie przejdź do wniosku. Po wypełnieniu formularza, połącz się ze swoim rachunkiem bankowym w celu potwierdzenia tożsamości. Poczekaj na ofertę. Zaakceptuj ofertę wpisując kod, który otrzymasz sms-em. W tym celu kliknij 'Potwierdź w celu zatwierdzenia umowy'. Musisz dodać również kartę płatniczą, z której będą pobierane raty. Jest to warunek konieczny, bez tego nie ma możliwości otrzymania pożyczki. Jest to bezpieczne i wygodne rozwiązanie, nie musisz pamiętać o racie. Możesz dodać wyłącznie swoją kartę. Jeśli będzie to karta płatnicza innej osoby, wniosek o pożyczkę zostanie odrzucony. Akceptowane karty: MasterCard i Visa. Po dopełnieniu wszystkich formalności, czas na decyzję. Dzięki automatyzacji wszystkich procesów w Monedo Now, nie czekasz na nią długo. Pozytywna decyzja oznacza przelew gotówki na Twoje konto w krótkim czasie.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Monedo Now <<

Wady i zalety pożyczki w Monedo Now

Zalety:

 • wysokie kwoty już za pierwszym razem,
 • długi okres spłaty,
 • elastyczna oferta,
 • minimum formalności, bez przesyłania dokumentów,
 • umowa podpisywana online,
 • od 18 lat,
 • szybka decyzja,
 • duży nacisk na bezpieczeństwo danych,
 • przejrzyste zasady,
 • w całości online.

Wady:

 • brak promocji dla nowych klientów,
 • kontakt tylko od poniedziałku do piątku.

Monedo Now Opinie


Monedo Now Opinie


135
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
gembon
Opinia
gembon

A od kiedy to BIK ma w scoringu ocenę 9-cio punktową? xD ;D Ciekawe, doprawdy. Radzę przeczytać swój komentarz jeszcze raz… jak już mamy „super BIK” i extra dochody to zachowajmy trochę kultury, a nie wyżywajmy się na forach. P.S. Radzę sprawdzić się w BIGach. Na bank są zadłużenia, które były przyczyną decyzji odmownej. Nie ma innego wyjścia przy pożyczaniu 200zł. Chyba, że ten BIK nie taki super…

bernitaly
Opinia
bernitaly

W moim odczuciu cennik nie powala. Nie polecam!

maldonado1
Opinia
maldonado1

Pożyczałem dwa razy i nie ukrywam, że pierwszy raz mi się bardziej podobał bo nic mnie to nie kosztowało, ale za drugim razem było jeszcze szybciej, fira jest w porządku i jest uczciwa. jeśli będzie trzeba mi jeszcze kiedyś kasy to pewnie i trzeci raz od nich właśnie pożyczę.

marek.sudol
Opinia
marek.sudol

Skandal i żenada, ludzie którzy tam pracują ograniczeni umysłowo, facet dzwoniący do klientów daun, mało powiedziane, potwierdzam oszuści złodzieje danych

bazyl009
Opinia
bazyl009

Wniosek złożony , pieniadze otrzymane . Prostota w składaniu wniosku , dlugi okres spłaty . Polecam

rogi
Opinia
rogi

Dzięki wam wszystko jest na dobrej drodze, zdobyłam pracę, spłacam raty, samochód jest już naprawiony. To dzięki wam teraz mam jak dojeżdżać do wymarzonej pracy, dziękuje wam bardzo!

p.kwasniewski
Opinia
p.kwasniewski

Bardzo polecam Monedo Now! Darmowa pożyczka najdłuższa na rynku, najlepsza oferta!

cleany.aqunelli
Opinia
cleany.aqunelli

Oby jak najwięcej takich firm. To jest tak dobra oferta, że nie mogłem się swoja opinia nie podzielić.

rogerailes
Opinia
rogerailes

Mówią jedno robią drugie nie żetelna firma przy podpisywaniu umowy podaja dwa numery konta jedno swoje prywatne drugie firmowe uważajcie ludzie. Po przeczytaniu umowy wyskoczyły kruczki i tłumaczenie sie ze to literówka. Dobrze ze czujni jesteśmy i nie podpisaliśmy żadnej umowy z tak firmą.

koninex.iq
Opinia
koninex.iq

Bardzo polecam ten bank !! Szybka weryfikacja wszystko trwało zaledwie 15minut .Bez weryfikacji telefonicznej i wypytywania ….

starosta.wgs
Opinia
starosta.wgs

odważe sie powiedzieć, że miałem przyjemność pożyczać od net credit. Bardzo miło wspominam pożyczkę u nich. Było szybko i bezproblemowo. polecam Państwu!

edyp
Opinia
edyp

Potrzebowałem 20 000 zł na zakup nowego sprzętu budowlanego. Decyzję poznałem już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.

patryk54s
Opinia
patryk54s

bzdury 4000zł jeden miesiąc nie płacenia i do zwrotu 20000 zł i nie można się dodzwonić

szymama
Opinia
szymama

najlepsi z najlepszych. polecam

wild_king
Opinia
wild_king

Oferta zdecydowanie nie powala. Firma działa wolno i generalnie podejście jakby im nie zależało na kliencie.

filia4
Opinia
filia4

Ja bez problemu dostałam decyzję udzielenia mi pożyczki od Monedo Now. Moja koleżanka nieźle zadłużyła się w wonga także nie polecam pożyczać od nieznanego źródła. W Monedo Nowu wszystko jest czarne na białym i nie ma mowy o kruczkach.

ramorem
Opinia
ramorem

Niezawodni! Pożyczałem u nich dwa razy i za pierwszym i drugim razem było bardzo szybko i profesjonalnie.

alergie
Opinia
alergie

Zwykli oszuści i złodzieje, którzy próbują wyłudzić kasę. Mam zasądziny prawomocnym wyrokiem sądu zwrot wszystkich kosztów pożyczek, zawartych z tą firmą, dobrowolnie nie chcą

marekozak
Opinia
marekozak

Pieniądze dostałam naprawdę szybko. Polecam.

maciek.sokol
Opinia
maciek.sokol

Pierwsza pożyczka super, darmowa itp.. Chciałam wziąć drugą..wiadomo już płatna więc na ich korzyść i już nie chcą mi dać! Nie rozumiem,jak to działa.. Następny wniosek mogę złożyć za rok.

puszczyk-15
Opinia
puszczyk-15

Firma jest super i zetelna dla wszystkich klientów nawet gdy jest trudna sytuacja.

igore
Opinia
igore

Jest kilka firm, w których warto wziąć pożyczkę, które nie oszukują. Należa do nich miedzy innymi Net Credit, Wonga, Filarum czy Vivus, ale obecnie firm krzaków czekających na klienta naiwniaka jest teraz jak grzybów po deszczu- dlatwgo polecam pańswtu korzystać ze sprawdzonych firm o dobrej opinii a nie firemek!

b.kursa
Opinia
b.kursa

Dla mnie zasady były jasne i bez kruczków. Pienieądze były na koncie w godzinkę, spłaciłem tyle ile miało być i już.

balex
Opinia
balex

Topowi zlodzieje!!!!banda aroganckich oszustow

k_laskowski
Opinia
k_laskowski

Mam czekać do 2018???!!! U konkurencji nie muszę. PORAŻKA

stalpaul
Opinia
stalpaul

wiadomo że to nie pożyczka na lata, ale okres spłaty i tak mają dłuuugi w porównaniu z innych firmami pożyczkowymi. świetna alternatywa dla poratowania budżetu, zwłaszcza jak się zwali na głowe kilka większych płatnosci jak np ubezpieczenie, wyprawka i choroba ????

automark
Opinia
automark

nie kumam. oferta wygrywa 45 dniami w reszta darmowych 30 dniowych chwilowek, a mimo to jest dosc nisko w rankingach. o co chodzi? chyba nie oszukuja, co?

biuroutech
Opinia
biuroutech

Jeden z najnormalniejszych pożyczkodawców na rynku, po przeterminowaniu pożyczki nie są naliczane większe koszty, naprawdę firma w której pracują ludzie a nie gnidy.

darekn5
Opinia
darekn5

Ja dzięki tej firmie miałam pieniądze na święta ( pracodawca nie wypłacił pieniędzy na czas) pożyczkę udało mi się spłacić w terminie i oczywiście spłaciłam ją bez odsetek

syrda
Opinia
syrda

Gówno i jeszcze raz gówno, odradzam, jeszcze hasło i logon do Banku złodzieje chcą hehe,estońskie bandy finansowe, szukają ułomnych w Polsce, żadnych pożyczek nie udzielają to złodzieje i bankruty

danone
Opinia
danone

Nie chce oczerniać konkurencji- więc nazw nie podam- ale u konkurencji miałem jakieś poczucie niedosytu! W Monedo Now wszytsko dla odmiany na tip top.

mks_olimp
Opinia
mks_olimp

Moze i pierwsza pozyczka jest za darmo ale kazda kolejna juz kosztuje majatek- przez takie firmy wpada sie w spirale zadluzen.

mhk.no
Opinia
mhk.no

DOBRA FIRMA

jonathan.bowen
Opinia
jonathan.bowen

Szybko i milo, a do tego tanio i bez problemów!

wawrzyniec.orlinski
Opinia
wawrzyniec.orlinski

Spoko oferta.

pharmaconcept
Opinia
pharmaconcept

TRAGEDIA,KATASTROFA,STRATA CZASU I NERWOW

ksw1908
Opinia
ksw1908

Spóźnij się jeden dzień z zapłatą a grożą utratą pracy i więzieniem. Wydzwaniają po 10 razy dziennie, chamsko i natrętnie nękają i szkalują własnych klientów. Odradzam.

psse_zabkowice
Opinia
psse_zabkowice

Uczciwie i na czas.

uga
Opinia
uga

Tani? To chyba jedno z najdroższych przedłużeń na rynku. Nie polecam

jagodap
Opinia
jagodap

Uczciwie ale drogo

dankusz
Opinia
dankusz

Złożyłem wniosek w sobotę który został zaakceptowany o godz 10:20 po 2 h brak pożyczki 600 zł na koncie w mBanku, po kontakcie z infolinią zapytałem w czym jest problem Pani po kontakcie z działem księgowości poinformowała że pieniądze wypłacili z konta mBanku na moje konto w mBanku w ciągu kilku minut…więc zasugerowała jednocześnie iż wina leży po stronie mojego Banku. Po kontakcie z moim bankiem dowiedziałem się że jest to niemożliwe aby środki z mBank na rachunek w tym samym Banku były księgowane z opóźnieniem , ponownie kontaktuję się z Monedo Now i zażądałem potwierdzenia zlecenia przelewu na moje… Czytaj więcej »

aluco
Opinia
aluco

Należe do spokojnych osob, rzadko się denerwuje, ale to jak mnie wyprowadzili z rownowagi w firmie Monedo Now to przejdzie do historii. Najgorsza obsługa z jaka mialam do czynienia. Za ludzi, ktorych zatrudniaja maja u mnie wielki minus.

interent
Opinia
interent

Ja jestem bardzo zadowolona z Monedo Nowa – firma jest bardzo rzetelna, konkretna i przede wszystkim działa bardzo szybko! polecam

norbert.nowe
Opinia
norbert.nowe

Jak popatrzy sie na ofertę firmy Net Credit i oferty firm konkurencyjnych tozastanawiam si.e kto sie decyduje na wzięcie pożyczki u konkurencji, a nie u nich. Ich oferta jest zdecydowanie najtańsza. Zatem cennik najlepszy, a do tego pełna uczciwość, do tego szybko reaguja i przelewają pieniądze. Zero problemów- gwarancja zadowolenia.

jstach
Opinia
jstach

Wszystkie bazy dluzników sprawdzaja i jak sie w jakiejs widnieje to dyskfalifikuje to człowieka wiec nie ma co aplikowac jak sie jest gdzieś wpisanym.zenek

barbara_parcinska
Opinia
barbara_parcinska

Większość tych opinii to chyba piszą pracownicy firmy lub opłaceni ludzie przez tą firmę. Próbuję już chyba 10x z rzędu wziąć chwilówkę w tej firmie i błędnie rozpoznaje dane z kontem. Klapa totalna!

maro_r77
Opinia
maro_r77

Nic zlego nie moge powiedziec. Dla mnie wszystko jasno i bez chwytow. Wzialem 1000 bez problemu.

pawel.studzinski
Opinia
pawel.studzinski

Taką ofertę to ja rozumiem. Spoko cennik i super obsługa. Panie z infolinii są miłe i nie zadzieraja nosa. A kasa na koncie po kilku godzinach. Mega! Jestem na tak!

biuro.turystyki
Opinia
biuro.turystyki

Wprowadzają w błąd jeżeli chodzi o informowanie o kwocie do spłacenia. Czekam na rozpatrzenie reklamacji

ambassade
Opinia
ambassade

Tysiac razy drozej niz w banku.Jak mozna porownywac te firmy.Wysyp troli z tej firmy.