Monedo Now

Opis produktu Monedo Now

Monedo Now jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, która swoją siedzibę ma w Hamburgu. Kreditech SSL GmbH stawia na nowoczesną technologię, elastyczną ofertę i przejrzyste warunki. Firma obecna jest na pięciu rynkach: Polska, Rosja, Hiszpania, Indie, Niemcy. Zatrudniają ponad 300 pracowników i mają blisko 3 mln klientów na świecie. Za Monedo Now odpowiedzialny jest Kreditech Polska Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie. Z firmą można skontaktować się telefonicznie i mailowo od poniedziałku do piątku. Kreditech stawia na bezpieczeństwo, wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne. Pożyczki dopasowane są do rynku i potrzeb konkretnego społeczeństwa. Cały proces, począwszy od wnioskowania o pożyczkę do otrzymania jej na konto, odbywa się online. Podając informacje o wysokości pożyczki i swoich możliwościach finansowych, Monedo Now przygotuje spersonalizowaną ofertę.
W ofercie pożyczki do 20 tys. zł z okresem spłaty do 48 miesięcy. Jednym z warunków otrzymania pożyczki jest dołączenie karty płatniczej do profilu. Pożyczki udzielane są osobom już od 18 lat.

Koszty pożyczki w Monedo Now

Na kalkulatorze szybko przeliczysz koszt pożyczki. Weź jednak pod uwagę, że warunki mogą się różnić od ostatecznie zaproponowanych. Zależą one od Twojej zdolności kredytowej, dlatego przed akceptacją oferty, jeszcze raz dokładnie sprawdź koszt pożyczki i wysokość raty. Poniżej kilka przykładów.
Pożyczka 1500 zł na 6 miesięcy- łączny koszt pożyczki to 314,43 zł .Prowizja wyniesie 270 zł, odsetki 44,43 zł. Wysokość raty 302,34 zł. Wybierając dłuższy okres spłaty, 12 miesięcy, koszt nieznacznie wzrośnie do 352,95 zł, a rata będzie prawie o połowę niższa, 154,37 zł.
Pożyczka 5 tys. zł na 12 miesięcy- łączny koszt pożyczki to 1176,50 zł. Prowizja wyniesie 900 zł, a odsetki 276,50 zł. Rata to 514,58 zł. Jeśli zdecydujesz się na spłatę w 24 miesiące, to koszt pożyczki wzrośnie do 1439,38 zł, a rata zmaleje do 268,22 zł.
Pożyczka 10 tys. zł na 24 miesiące- łączny koszt 2878,75 zł. Prowizja wyniesie 1800 zł, a odsetki 1078,75 zł. Rata wyniesie 536,45 zł. Wybierając okres spłaty 36 miesięcy, koszt pożyczki wzrośnie do 3420,83 zł, a rata spadnie do 372,67 zł.
Pożyczka 20 tys. zł na 36 miesięcy- łączny koszt pożyczki to 6841,77 zł. Prowizja wyniesie 3600 zł, a odsetki 3241,77 zł. Rata będzie w wysokości 745,34 zł. Przy najdłuższym okresie spłaty, 48 miesięcy, koszt pożyczki wzrośnie do 7 958,73 zł, a rata zmaleje do 582,25 zł.


Rodzaje pożyczek w Monedo Now

Monedo Now oferuje pożyczki ratalne. Już za pierwszym razem można wnioskować o dowolną kwotę z przedziału od 1500 zł do 20 tys. zł. Spłatę rozłożysz od 6 do 48 rat. Przy pierwszej pożyczce najlepiej wnioskować o niższą kwotę, dając się poznać z dobrej strony. Zwiększa to szanse na pozytywną odpowiedź.
Zaletą oferty jest elastyczny wybór okresu spłaty, bez względu na kwotę pożyczki. W wielu firmach pożyczkowych wraz ze wzrostem kwoty wydłuża się okres spłaty i nie ma możliwości rozłożenia wysokiej kwoty na mniej rat. Monedo Now nie stosuje takiej praktyki. Zarówno najwyższą kwotę możesz rozłożyć na najmniejszą liczbę rat, jak i najniższą kwotę na 48 miesięcy. Dzięki temu dopasujesz wysokość raty do swoich możliwości finansowych. Oferta pożyczki przygotowana zostanie na podstawie podanych przez Ciebie informacji. Monedo Now przedstawi kilka propozycji, a Ty możesz wybrać tą, która jest najkorzystniejsza.
W tym samym czasie można mieć tylko jedną aktywną pożyczkę. O kolejną możesz starać się dopiero po spłacie wszystkich rat.

Monedo Now oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Monedo Now <<

Monedo Now - Dane firmy

Kreditech Polska Sp. z o.o

NIP5252534005
REGON146209184
KRS0000429058
Kapitał zakładowy200 000 PLN

Monedo Now Dane kontaktowe

Prosta 51
00-838 Warszawa

Telefon: 22 652 60 60

Email: info@monedo.pl

WWW: monedo.pl

Godziny otwarcia Monedo Now

Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Monedo Now

Pożyczki skierowane są do osób pełnoletnich, które posiadają polskie obywatelstwo, mają ważny dowód osobisty, konto w banku z dostępem online oraz posiadają źródło dochodu. Aby wypełnić wniosek, konieczne jest podanie danych z dowodu osobistego i informacji dotyczących sytuacji finansowej:
• źródła dochodu,
• wysokość dochodów,
• okres zatrudnienia,
• miejsce pracy, dane pracodawcy,
• miesięczne obciążenia z tytułu pożyczek, kredytów.
Wybierz kwotę i okres spłaty, a następnie przejdź do wniosku. Po wypełnieniu formularza, połącz się ze swoim rachunkiem bankowym w celu potwierdzenia tożsamości. Poczekaj na ofertę. Zaakceptuj ofertę wpisując kod, który otrzymasz sms-em. W tym celu kliknij 'Potwierdź w celu zatwierdzenia umowy'. Musisz dodać również kartę płatniczą, z której będą pobierane raty. Jest to warunek konieczny, bez tego nie ma możliwości otrzymania pożyczki. Jest to bezpieczne i wygodne rozwiązanie, nie musisz pamiętać o racie. Możesz dodać wyłącznie swoją kartę. Jeśli będzie to karta płatnicza innej osoby, wniosek o pożyczkę zostanie odrzucony. Akceptowane karty: MasterCard i Visa. Po dopełnieniu wszystkich formalności, czas na decyzję. Dzięki automatyzacji wszystkich procesów w Monedo Now, nie czekasz na nią długo. Pozytywna decyzja oznacza przelew gotówki na Twoje konto w krótkim czasie.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Monedo Now <<

Wady i zalety pożyczki w Monedo Now

Zalety:

 • wysokie kwoty już za pierwszym razem,
 • długi okres spłaty,
 • elastyczna oferta,
 • minimum formalności, bez przesyłania dokumentów,
 • umowa podpisywana online,
 • od 18 lat,
 • szybka decyzja,
 • duży nacisk na bezpieczeństwo danych,
 • przejrzyste zasady,
 • w całości online.

Wady:

 • brak promocji dla nowych klientów,
 • kontakt tylko od poniedziałku do piątku.

Monedo Now Opinie


Monedo Now Opinie


57
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
klaku
Gość
klaku

Jestem od wielu lat na emeryturze i niestety bardzo ciężko jest otrzymać jakąkolwiek pożyczkę. W przypadku tej pożyczki nie miałam jak najmniejszego problemy. Mega się z tego cieszę i polecam pożyczkę.

tomasz.lulka
Gość
tomasz.lulka

bardzo szybko pieniadze na koncie miałam, polecam i zachęcam w jakieś kryzysowej sytuacji.

beher
Gość
beher

nie ma problemu z otrzymaniem 1700 zł przy pierwszej pożyczce- czyli kwoty maksymalnej dostepnej za darmo. Cennik kolejnych pożyczek też dobry.

katineczek
Gość
katineczek

Zapewniam, że po skorzystaniu z ich uslug będziecie państwo zadowoleni. Szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności.

sdpl.ursynow
Gość
sdpl.ursynow

Witam, niestety jak poprzednicy potwierdzam że nękanie w tej „firmie” jest na porządku dziennym . Wystarczy spóźnić się jeden dzień A dostaje się smsowe groźby. Również będę rozważać zgłoszenie tego do odpowiednich instytucji. Nie polecam.

jenny19
Gość
jenny19

Gorąco polecam. Mila obsługa i prosta procedura

masterold
Gość
masterold

W trakcie remontu okazało się że wymiany wymaga jeszcze piec ???? 4 tysiące złotych których oczywiście nie miałam, zima także absolutnie czekać nie można. W Monedo Now mnie poratowali, dzień po wypełnieniu wniosku już miałam pieniądze. Dłużej czekałam na piec który zamówiony za pobraniem miał być w 24 godziny.

noch
Gość
noch

Super oferta. Tanioszka i super obsługa.

szesny
Gość
szesny

Ważne jest dodać, że inni, w tym banki takie jak Alior, EUROBANK, ale też inni pożyczkodawcy z miłą chęcią udzielają mi pożyczek, a niektórzy nawet koniecznie chcą mi nową pożyczkę wcisnąć.

agrovitatur
Gość
agrovitatur

Daremni i oszuści potwierdzam banda naciągaczy i wyłudzanie danych, nie udzielają żadnych pożyczek, nie podawać żadnych danych to złodzieje estońskie, nie śmierdzą centem nawet chamska obsługa, patologia społeczna

sseba1
Gość
sseba1

Potrzebna pożyczka na już? To szybko sprawdzajcie Monedo Now. Ja u nich znalazłam pożyczkę na dobrych warunkach i zdecydowałam się, ponieważ to firma, która może pożyczyć pieniądze na więcej niż tylko miesiąc czasu.

oto-foto
Gość
oto-foto

Trzykrotnie odmówili mi udzielenia pożyczki. Porażka.

cesarstwomaili
Gość
cesarstwomaili

polecam

bbrian
Gość
bbrian

Bardzo dobra opcja dla osob ktorym zalezy na szybkım doplywıe gotowkı

barmed
Gość
barmed

Naprawdę Monedo Now z minimalną ilością formalności! Firma bardzo profesjonalna i godna polecenia firma

mirsta
Gość
mirsta

Beznadzıeja! Jak juz się zapomni, że się aplikowało to może ktoś sie odezwie- a moze i to nie!

ars_pol
Gość
ars_pol

Oferta dość przeciętna, szczególnie cennik nie powala!

thasiec
Gość
thasiec

Po splaconej pozyczce doliczyli sobie 240zl za ubezpieczenie i strasza sadami itp nie polecam oszusci korzystalem z wielu chwilowek najbardziej polecam VIVUS.PL

serdunio
Gość
serdunio

Wszystko szybko i sprawnie

b.pietrzak
Gość
b.pietrzak

Bardzo polecam. Brałem pożyczki już w paru miejsach i pomimo tego,ze mialy byc błyskawiczne to zawsze był jakiś problem…w Filarum czekałem nawet 2 dni na transfer pieniędzy. W Monedo Now było to na prawde 15-30 minut i kasa była na koncie. Polecam. Czasami warto jest zapłacić przy drugiej pożyczce jeżeli kasa jest szybk potrzebna.

harctur
Gość
harctur

1500 zł było na moim koncie dosłownie po godzinie od chwili weryfikacji. Szybko i przyjemnie! Z niczym nie ma problemu więc polecam!

gapinka
Gość
gapinka

Pożyczyłam 1000 zl na okres 45 dni i nic mnie to nie kosztowało- gdzie u konkurencji musiałby zapłacić krocie.

tomgag
Gość
tomgag

z czystym sumieniem mogę polecić chwilówkę w Monedo Nowu!

g_anja
Gość
g_anja

a ja zawsze otrzymuje akcje i oferty na maila.

wd75
Gość
wd75

Na początku nie miałem do tej firmy zaufania. Na szczęście po przejrzeniu jej oferty okazało się, że jest niezwykle korzystna. Zaciągnąłem pożyczkę w kilkanaście minut, rozłożyłem jej spłatę na dogodne raty.

solpmer
Gość
solpmer

zadowolona jestem z Monedo Nowa. na czs, spora pożyczka, wygodnie!

pawel.pachela
Gość
pawel.pachela

Moja ocena to 4/5. Wady to konto firmy tylko w millenium i to, że dostałem jedynie 500zł a nie wnioskowane 1000zł. Z drugiej strony mam słaby BIK więc to było fair play. Plusy: pierwsza pożyczka za darmo, dostałem ją dość szybko mimo różnicy banków (tego samego dnia co decyzja), rejestracja przebiegła szybko i sprawnie, nie musiałem podawać dokładnych danych pracodawcy a jedynie wykonywany zawód. Kobieta weryfikująca dane bardzo sympatyczna. Istnieje możliwość przedłużenia terminu o miesiąc w razie potrzeby. Podsumowując – jestem na tak!

spas
Gość
spas

Ja jestem zadowolona z Monedo Now, mam już szusta pozyczke i zawsze szybko dostaje pieniadze na konto. Przedluzenia w rozsodnej cenie.

pagacz.jacek
Gość
pagacz.jacek

korzystałam . brakło mi do spłaty 3 dni , wiec skorzystałam z refinansowania , dzięki czemu pożyczke spłaciłam w całości a odsetki nie urosły .

olga
Gość
olga

Witam naprawde jedestem zadowolony zarowno z waronkow jak i szybkosci polecam

audial_piotr
Gość
audial_piotr

Bardzo fajny pożyczkodawca. Wszystko tak jak w ofercie, żadnych kruczków

aliem4
Gość
aliem4

Firma jak firma. Ale na pewno uczciwa.

wig20
Gość
wig20

Calkiem przyzwoita firma. Jedyne co mam im do zarzucenia to czas oczekiwania na pieniądze.

bpalbatros
Gość
bpalbatros

100% tak. Mialem trzy pozyczki i pewnie skorzystam czwarty. Polecam!!

karolina.sobiecka
Gość
karolina.sobiecka

pierwsze miejsce w rankingach nalezy im sie jak nic. pozyczki udzielaja wszytskim! moze nie zawsze w tak wysokiej kwocie jak sie wnioskuje ale nie oszukujmy sie- jesli ktos zarabia 1500 zl to jak po miesiacu odda 2000? kwoty dobierane sa do zarobkow i to ma sens, ale nikogo nie skreslaja. super firma.

sandokan33
Gość
sandokan33

Firma jest bardzo uczciwa. Nie ma problemów z nękaniem czy haczykami w umowie. polecam!

andrzej.zbrowski
Gość
andrzej.zbrowski

Dobrze mówisz. Potwierdzam w 100% dziady i oszust !!!!

zofiat
Gość
zofiat
Ocena :
     

Myślałam, że takie pożyczki to nie dla mnie. Bo wysokie koszty, bo szybko trzeba oddać, ciężko dostać. A nic bardziej mylnego. Wyjątkowo szybko się udało mi dostać pieniądze a miałam możliwość nawet na kilka lat rozłożyć spłatę.

serducha57
Gość
serducha57
Ocena :
     

Podejście Pani z weryfikacji z Monedo Now do klientów jest karygodne,podnoszenie głosu na klientów jest nie na poziomie. Nie polecam. Pozdrawiam.

kopytaszewskie
Gość
kopytaszewskie
Ocena :
     

Nie wiem dlaczego ludzie tak pieją. Firma udziela pożyczek w wysokich kwotach, ale tylko w teorii! Składałam wniosek o 1200 pln, a zaproponowano mi 600! Czyli POŁOWE. Dodam, że mam 35 lat, dobrą umowę i zarobki w wysokości prawie 2 średnich krajowych- i co? System Monedo Now stwierdził, że 1200zł to dla mnie za dużo. Sorry, ale kto w takim razie dostałby maxymalną kwotę? Prezes banku? Jak dla mnie to pomyłka. U konkurencji dostałam pożyczkę w kwocie w jakiej chciałam- i też za free.

bain
Gość
bain
Ocena :
     

Poza tym uczciwie tylko troche maly limit przy pierwszej pozyczce! Pozniej jest lepiej i proces wnioskowania najlepszy;)

galan
Gość
galan
Ocena :
     

ODRADZAM.

monika_6
Gość
monika_6
Ocena :
     

Zdecydowałem sie na pożyczkę w Monedo Now przez wzgląd na 45 dniowy okres spłaty pożyczki! Firma okazała sie uczciwa a cennik bardzo przystępny!

doradcawam
Gość
doradcawam
Ocena :
     

Oferta zdecydowanie nie powala. Obsługa jest masakryczna- osobiście nie polecam.

kosiasta
Gość
kosiasta
Ocena :
     

decyzja o udzieleniu pożyczki uzalezniona jest przede wszystkim od naszej zdolności kredytowej . I tyle . Ja tam Monedo Now uważam za w porządku firme pozyczkową . Na pewno jest uczciwa

mnbiathlon
Gość
mnbiathlon
Ocena :
     

Widocznie nie splacilas pozyczki w terminie skoro się kontaktowali 😉 Nigdy nie miałam z nimi zadnego problemu. Polecam Monedo Now!

lio1803
Gość
lio1803
Ocena :
     

OK

jestokej
Gość
jestokej
Ocena :
     

No tak. Lepszej oferty pożyczkowej nie znajdziecie.

edekpol
Gość
edekpol
Ocena :
     

Super szkoda že przelewy nie sa relaizowane za pomoca blue media albo przelewy 24 zeby kaska byla odrazu

marek.goliasz
Gość
marek.goliasz
Ocena :
     

Wszystko szybko i sprawnie