Miloan

Opis produktu Miloan

Miloan na rynku pożyczek pozabankowych jest od niedawna, a już cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Marka należy do Miloan Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Jak można przeczytać na stronie, jest to międzynarodowa firma finansowa, która specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek bez większych formalności. W swojej działalności Miloan kieruje się zasadami odpowiedzialnego pożyczania, dbając przede wszystkim o dobro swoich klientów. Na stronie dostępne są wzory umów, regulaminów, a także tabela opłat. Przejrzysta strona internetowa ułatwia poruszanie się, a wszystkie najważniejsze dla klientów informacje dostępne są w poszczególnych zakładkach. W 2017 roku magazyn Home&Market przyznał firmie Order Finansowy.
Miloan jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej, BIG InfoMonitor oraz Krajowym Rejestrem Długów.

Koszty pożyczki w Miloan

Odsetki i prowizja to najważniejsza kwestia dla każdego, kto pierwszy raz zaciąga pożyczkę w nowej firmie. Choć większość nie przewiduje problemów ze spłatą, to takie mogą się zdarzyć. Aby skorzystać z przedłużenia, konieczne jest złożenie wniosku przed terminem płatności. Przedłużenie terminu spłaty pożyczki w kwocie 1500 zł (maksymalnej dla nowych klientów) o 7 dni to koszt 225 zł, o 14 dni- 270 zł i o 30 dni- 315 zł.
Druga pożyczka to opcja wnioskowania o wyższą kwotę, do 2 tys zł. Pożyczka w tej kwocie na okres 30 to dni wiąże się z odsetkami wynoszącymi 16,44 zł oraz prowizją w kwocie 403,56 zł. Łącznie do spłaty będzie kwota 2420 zł. Koszt przedłużenia pożyczki w tej kwocie na 7 dni to 80 zł, na 14 dni to 100 zł i na 30 dni to 210 zł.
Przy trzeciej pożyczce klient otrzyma do 2500 zł. Za taką kwotę na 30 dni zapłacisz łącznie 525 zł. Prowizja wyniesie 504,45 zł, a odsetki 20,55 zł. Koszt przedłużenia na 7 dni- 100 zł, na 14 dni- 125 zł i na 30 dni- 262,50 zł.
Maksymalna kwota pożyczki w ofercie Miloan, dostępna za piątym razem, to 4000 zł. Ile będzie kosztowała taka pożyczka na 30 dni? Po miesiącu do zapłaty będzie 4840 zł, w tym odsetki w kwocie 32,88 zł, a prowizja 807,12 zł. Zmiana terminu spłaty o 7 dni będzie kosztowała 160 zł, o 14 dni- 200 zł i o 30 dni- 420 zł.


Rodzaje pożyczek w Miloan

Firma oferuje chwilówki na okres nie dłuższy niż 30 dni. Wszystko załatwiane jest online, bez konieczności wychodzenia z domu. Inna oferta jest dla nowych klientów, a inna dla stałych.
Nowi klienci mogą złożyć wniosek na stronie Miloan o pożyczkę w kwocie nie wyższej niż 1500 zł. Pierwsza pożyczka objęta jest promocją 0%. Oznacza to, że każdy nowy klient nie poniesie kosztów pożyczki, gdy spłaci ją w terminie.
Wysokość kwot dla stałych klientów uzależniona jest od liczby spłaconych już pożyczek. I tak:
• przy drugiej pożyczce jest to do 2000 zł,
• przy trzeciej pożyczce jest to do 2500 zł,
• przy czwartej pożyczce jest to do 3000 zł,
• przy piątej pożyczce jest to do 4000 zł.
Minimalna kwota pożyczki w Miloan to 300 zł, a maksymalna 4000 zł. Czas spłaty od 1 do 30 dni. I można dokładnie wybrać termin spłaty co do dnia.
Miloan jako jedna z nielicznych firm pozostawiła w swojej ofercie opcję przedłużenia okresu spłaty. Termin każdej pożyczki zmienisz jeden raz, przesuwając go o 7, 14 bądź 30 dni. Opłata uzależniona jest od kwoty pożyczki oraz okresu, o jaki przesunięty zostaje termin.

Miloan oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Miloan <<

Miloan - Dane firmy

Miloan Polska Sp. z o.o.

NIP5223060869
REGON364236137
KRS0000613477
Kapitał zakładowy200 000.00 PLN

Miloan Dane kontaktowe

Domaniewska 39
02-672 Warszawa

Telefon: 533100533

Email: kontakt@miloan.pl

WWW: www.miloan.pl

Godziny otwarcia Miloan

Poniedziałek - Piątek: 7:00-20:00
Sobota - Niedziela: 7:00 – 20:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Miloan

O pożyczkę w Miloan starać się mogą wyłącznie osoby posiadające zatrudnienie w Polsce, w wieku powyżej 22 lat i te, które nie mają więcej niż 75 lat. Obecność w BIG-ach skreśla szansę na otrzymanie pożyczki.
Złożenie wniosku jest banalnie proste i nie trwa dłużej niż kilka minut. Do wypełnienia formularza potrzebne są dane z dowodu osobistego. Obok formularza wyświetlane są informacje dotyczące pożyczki, kwota, koszt, a także opłaty za przedłużenie okresu spłaty.
Po zarejestrowaniu konta na stronie, konieczne jest potwierdzenie danych. Możesz to zrobić za pośrednictwem BlueCash, wówczas przelewasz złotówkę bądź tradycyjnym przelewem, wysyłając jeden grosz. To pierwsze rozwiązanie jest szybsze, dlatego jeśli zależy Ci na czasie, lepiej wybrać tę opcję. Przelew za pomocą BlueCash wykonasz przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
Do weryfikacji firma wykorzystuje również system Kontomatik, który łączy się z rachunkiem bankowym klienta. Pobranie danych jest szybkie i bezpieczne. Weryfikacja jest darmowa i zwiększa szansę na pozytywną odpowiedź. Po rozpatrzeniu wniosku, pieniądze w krótkim czasie przelewane są na konto klienta.
Przy drugiej i kolejnej pożyczce wniosek należy złożyć przez profil klienta.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Miloan <<

Wady i zalety pożyczki w Miloan

Zalety:

• pierwsza pożyczka darmowa,
• wnioski przyjmowane 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę,
• krótki wniosek
• szybka decyzja,
• opcja przedłużenia okresu spłaty przy każdej pożyczce,
• kontakt z biurem obsługi klienta siedem dni w tygodni do godziny 20,
• możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę dzień po spłacie wcześniejszej,
• wybór sposobu weryfikacji.

Wady:

• rachunek tylko w Banku Millennium,
• od 22 lat,
• nie akceptują wpisów w BIG-ach,
• niskie kwoty pożyczek dla stałych klientów,
• nie akceptują dochodów zza granicy.

Miloan Opinie


Miloan Opinie


24
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
karian
Gość
karian

Camill jeżeli masz bogatą historię kredytową w banku to po co pozyczałeś pieniądze w firmie pozyczkowej ? ???? Coś to sie troche nie zgadza. Z reguły biorą ci ludzie , którzy nie moga brać pożyczki w banku , taka sytuacja , a stać ich na spłatę … Ja wysłałam wniosek , szybko dostałam odpowiedź oraz pieniądze na konto ????

perykietko
Gość
perykietko

Pierwsza niby 2000 a tu tylko 600 dali, gdzie tu logika? Nie polecam

kamui
Gość
kamui

Opinia konkurencji? I bądź tu mądry która opinia jest prawdziwa!

fazer
Gość
fazer

Firma najlepsza z najlepszych! Numer jeden w Polsce!!!

kogut
Gość
kogut

Wnioskowałem o 1500 zł – nie mam historii kredytowej. I bez problemu otrzymałem potrzebną kwotę. Pieniądze trafiły na konto w kilka minut!

pbp
Gość
pbp

bardzo miła obsługa I cierpliwa, moja pierwsza pożyczka I krok po kroku zostałem poinforowany co mam robić

amy4ever
Gość
amy4ever

Zanim wzialem pozyczke nie wierzylem, ze pozyczke pozna wziac za darmo- przeciez musza na tym jakos zarobic, ale jednak pozyczka byla zupelnie za darmo. zadnych dodatkowych oplat! Fajna sprawa te chwilowki!

wigoslaw.jakubowicz
Gość
wigoslaw.jakubowicz

Najlepsza ze wszytskich firm. Nie ma się do czego przyczepić. Super cennik, pełna uczciwość, świetna oferta! Firma DLA KLIENTA! Dla mnie numer jeden- bezkonkurencyjnie!

recepcja.szpitala
Gość
recepcja.szpitala
Ocena :
     

😀 Niesamowite ,dzięki

e_clipze
Gość
e_clipze
Ocena :
     

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, pełna uczciwość i cennik spoko!

warynski_stargard
Gość
warynski_stargard
Ocena :
     

Stary, dobry, niezawodny Miloan – juz 4 razy korzystałem z ich usług- z każdym razem coraz szybciej. Polecam!

zam_publ
Gość
zam_publ
Ocena :
     

Porównując rożne oferty pożyczek stwierdzam, że Miloan ma najlepszą. Ja jestem z ich usług bardzo zadowolona i na początku przyszłego roku biorę u nich kolejną pożyczkę 🙂

salem1
Gość
salem1
Ocena :
     

Ponizej poziomu…. dostałam, dokonałam przedłużenia. Zmienili bank więc nie mogłam dokonać przedłużenia na ten sam bank bo dostepne były mbank i bgk. Więc dopiero następnego następnego dnia od wymagalnosci dostaną środki. I następnego dnia smsy , maile , telefon , potem znów telefon że uchylam się od spłaty. Ja pier….e. Nie moja wina że zmienili nr konta A ja już windykacja mam taką za 500 zł jakbym była dluzna od 6 roku to najmniej 50 tyś. Spłaca im za 2 tyg całość i czesc. Nie polecam

puncho
Gość
puncho
Ocena :
     

Jestem bardzo zadowolony z pożyczki na tym portalu, bez problemu, bez zbędnych formalości

jap.tpnet
Gość
jap.tpnet
Ocena :
     

W poniedziałek wnioskowałam o pożyczkę, mamy piątek i ani odpowiedzi ani pieniędzy. Cały czas wniosek w rozpatrzeniu. Jakaś jedna wielka katastrofa. Pieniądze były mi potrzebne na już. Nie wiem kto im te pozytywne opinie wystawia, chyba sami je piszą. Nie polecam

wisnia3d
Gość
wisnia3d
Ocena :
     

Nie spodziewałem się, że tak szybko rozpatrzą mój wniosek. Konsultant był niezwykle miły i uprzejmy. Wytłumaczył mi kilka kwestii, które były dla mnie niezrozumiałe. Wszystko na duży plus. Miloan, dziękuję za pomoc.

hotelwielkopolska
Gość
hotelwielkopolska
Ocena :
     

Wiele dobrego słyszałem na temat firmy więc kiedy bieda zajrzała i do mnie postanowiłem spradzić co oni są warci- i byłem w szoku bo było jeszcze lepiej niż mówili. Szybko i profesjonalnie na maxa. Polecam bardzo!

g.g.g
Gość
g.g.g
Ocena :
     

Na pieniadze w zadnym wypadku nie czekałem 4 dni . czekałem moze z godzine ? najpierw sms z pozytywna weryfikacja apotem juz tylko na pieniądze czekałem

pyroflex
Gość
pyroflex
Ocena :
     

firma pomylka…splacielm pozyczke przed terminem. potrzebowalem kolejnej i odmowa….coz Vivus udzielil bez problemu. Tak sie traci klinetow

maciej_pmt
Gość
maciej_pmt
Ocena :
     

zdecydowanie warto. szybko i tanio i w miłej atmosferze.

pro-bit
Gość
pro-bit
Ocena :
     

szybko i za darmo.

eminder
Gość
eminder
Ocena :
     

banda oszustów i wyłudzaczy danych osobowych.

obn
Gość
obn
Ocena :
     

Ja polecam pożyczkę w Miloanie zwłaszcza na święta. W zeszłym roku wzięłam włąśnie na 30 dni . ???? Nie ma żadnych ukrytych kruczków . Wszytsko było dla mnie zrozumiałe od początku do końca

coomplex
Gość
coomplex
Ocena :
     

Na srodki czekałam od piątku do wtorku. Sama musiałam zadzwonić po to żeby się upomnieć o przelew.

beny39
Gość
beny39
Ocena :
     

Beznadziejny kontakt z biurem obsługi klienta. Nie odpisują na e-maile. Źle traktują klientów, na zaświadczenie o spłaconej pożyczce każą czekać 30 dni, gdzie w innych firmach wystawiane jest praktycznie od ręki. Szczerze nie polecam tej firmy.

wiatry
Gość
wiatry
Ocena :
     

polecam bo jest to jedna z niewielu chyba firm która ma jasne zasady, fajne oferty i nie naciąga że nie wiadomo ile trzeba oddać kasy!

aquarii
Gość
aquarii
Ocena :
     

Jestem zadowolony ze współpracy. Wszystko ok.

domo_head
Gość
domo_head
Ocena :
     

Co za świetna oferta!!! Tak mało o nich słychać, co jest dla mnie niezrozumiałe- bo działają rewelacyjnie: szybko i mega tanio! no i wiadomo, pierwsza pożyczka za darmo! Bez ściemy!

Magda
Gość
Magda
Ocena :
     

Jeżeli ktoś potrzebuje kasy NA JUŻ to lepszej oferty nie ma. Polecam!

Olga
Gość
Olga
Ocena :
     

Przelew jest przez bluecash więc chwilę trwa. Zależało mi na kasie szybko, dostałam ją dopiero następnego dnia.
Poza tym wszystko inne było ok. No i formalności nie było wiele.

Diana
Gość
Diana
Ocena :
     

Fajnie, że pierwsza pożyczka okazała się dla mnie darmowa! Cała procedura przebiegła sprawnie i rzetelnie, szybko otrzymałam pieniądze. Polecam!

Patryk
Gość
Patryk
Ocena :
     

Przy dzisiejszej migracji Polaków za pracą do innych państw trochę słabym jest brak akceptacji dochodów z zagranicy… Chciałem skorzystać, ale ostatecznie korzystniejsza okazała się pożyczka z netcredit.