Miloan

Opis produktu Miloan

Miloan na rynku pożyczek pozabankowych jest od niedawna, a już cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Marka należy do Miloan Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Jak można przeczytać na stronie, jest to międzynarodowa firma finansowa, która specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek bez większych formalności. W swojej działalności Miloan kieruje się zasadami odpowiedzialnego pożyczania, dbając przede wszystkim o dobro swoich klientów. Na stronie dostępne są wzory umów, regulaminów, a także tabela opłat. Przejrzysta strona internetowa ułatwia poruszanie się, a wszystkie najważniejsze dla klientów informacje dostępne są w poszczególnych zakładkach. W 2017 roku magazyn Home&Market przyznał firmie Order Finansowy.
Miloan jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej, BIG InfoMonitor oraz Krajowym Rejestrem Długów.

Koszty pożyczki w Miloan

Odsetki i prowizja to najważniejsza kwestia dla każdego, kto pierwszy raz zaciąga pożyczkę w nowej firmie. Choć większość nie przewiduje problemów ze spłatą, to takie mogą się zdarzyć. Aby skorzystać z przedłużenia, konieczne jest złożenie wniosku przed terminem płatności. Przedłużenie terminu spłaty pożyczki w kwocie 1500 zł (maksymalnej dla nowych klientów) o 7 dni to koszt 225 zł, o 14 dni- 270 zł i o 30 dni- 315 zł.
Druga pożyczka to opcja wnioskowania o wyższą kwotę, do 2 tys zł. Pożyczka w tej kwocie na okres 30 to dni wiąże się z odsetkami wynoszącymi 16,44 zł oraz prowizją w kwocie 403,56 zł. Łącznie do spłaty będzie kwota 2420 zł. Koszt przedłużenia pożyczki w tej kwocie na 7 dni to 80 zł, na 14 dni to 100 zł i na 30 dni to 210 zł.
Przy trzeciej pożyczce klient otrzyma do 2500 zł. Za taką kwotę na 30 dni zapłacisz łącznie 525 zł. Prowizja wyniesie 504,45 zł, a odsetki 20,55 zł. Koszt przedłużenia na 7 dni- 100 zł, na 14 dni- 125 zł i na 30 dni- 262,50 zł.
Maksymalna kwota pożyczki w ofercie Miloan, dostępna za piątym razem, to 4000 zł. Ile będzie kosztowała taka pożyczka na 30 dni? Po miesiącu do zapłaty będzie 4840 zł, w tym odsetki w kwocie 32,88 zł, a prowizja 807,12 zł. Zmiana terminu spłaty o 7 dni będzie kosztowała 160 zł, o 14 dni- 200 zł i o 30 dni- 420 zł.


Rodzaje pożyczek w Miloan

Firma oferuje chwilówki na okres nie dłuższy niż 30 dni. Wszystko załatwiane jest online, bez konieczności wychodzenia z domu. Inna oferta jest dla nowych klientów, a inna dla stałych.
Nowi klienci mogą złożyć wniosek na stronie Miloan o pożyczkę w kwocie nie wyższej niż 1500 zł. Pierwsza pożyczka objęta jest promocją 0%. Oznacza to, że każdy nowy klient nie poniesie kosztów pożyczki, gdy spłaci ją w terminie.
Wysokość kwot dla stałych klientów uzależniona jest od liczby spłaconych już pożyczek. I tak:
• przy drugiej pożyczce jest to do 2000 zł,
• przy trzeciej pożyczce jest to do 2500 zł,
• przy czwartej pożyczce jest to do 3000 zł,
• przy piątej pożyczce jest to do 4000 zł.
Minimalna kwota pożyczki w Miloan to 300 zł, a maksymalna 4000 zł. Czas spłaty od 1 do 30 dni. I można dokładnie wybrać termin spłaty co do dnia.
Miloan jako jedna z nielicznych firm pozostawiła w swojej ofercie opcję przedłużenia okresu spłaty. Termin każdej pożyczki zmienisz jeden raz, przesuwając go o 7, 14 bądź 30 dni. Opłata uzależniona jest od kwoty pożyczki oraz okresu, o jaki przesunięty zostaje termin.

Miloan oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Miloan <<

Miloan - Dane firmy

Miloan Polska Sp. z o.o.

NIP5223060869
REGON364236137
KRS0000613477
Kapitał zakładowy200 000.00 PLN

Miloan Dane kontaktowe

Domaniewska 39
02-672 Warszawa

Telefon: 533100533

Email: kontakt@miloan.pl

WWW: www.miloan.pl

Godziny otwarcia Miloan

Poniedziałek - Piątek: 7:00-20:00
Sobota - Niedziela: 7:00 – 20:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Miloan

O pożyczkę w Miloan starać się mogą wyłącznie osoby posiadające zatrudnienie w Polsce, w wieku powyżej 22 lat i te, które nie mają więcej niż 75 lat. Obecność w BIG-ach skreśla szansę na otrzymanie pożyczki.
Złożenie wniosku jest banalnie proste i nie trwa dłużej niż kilka minut. Do wypełnienia formularza potrzebne są dane z dowodu osobistego. Obok formularza wyświetlane są informacje dotyczące pożyczki, kwota, koszt, a także opłaty za przedłużenie okresu spłaty.
Po zarejestrowaniu konta na stronie, konieczne jest potwierdzenie danych. Możesz to zrobić za pośrednictwem BlueCash, wówczas przelewasz złotówkę bądź tradycyjnym przelewem, wysyłając jeden grosz. To pierwsze rozwiązanie jest szybsze, dlatego jeśli zależy Ci na czasie, lepiej wybrać tę opcję. Przelew za pomocą BlueCash wykonasz przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
Do weryfikacji firma wykorzystuje również system Kontomatik, który łączy się z rachunkiem bankowym klienta. Pobranie danych jest szybkie i bezpieczne. Weryfikacja jest darmowa i zwiększa szansę na pozytywną odpowiedź. Po rozpatrzeniu wniosku, pieniądze w krótkim czasie przelewane są na konto klienta.
Przy drugiej i kolejnej pożyczce wniosek należy złożyć przez profil klienta.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Miloan <<

Wady i zalety pożyczki w Miloan

Zalety:

• pierwsza pożyczka darmowa,
• wnioski przyjmowane 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę,
• krótki wniosek
• szybka decyzja,
• opcja przedłużenia okresu spłaty przy każdej pożyczce,
• kontakt z biurem obsługi klienta siedem dni w tygodni do godziny 20,
• możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę dzień po spłacie wcześniejszej,
• wybór sposobu weryfikacji.

Wady:

• rachunek tylko w Banku Millennium,
• od 22 lat,
• nie akceptują wpisów w BIG-ach,
• niskie kwoty pożyczek dla stałych klientów,
• nie akceptują dochodów zza granicy.


Miloan Opinie


4
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Magda
Gość
Magda
Ocena :
     

Jeżeli ktoś potrzebuje kasy NA JUŻ to lepszej oferty nie ma. Polecam!

Olga
Gość
Olga
Ocena :
     

Przelew jest przez bluecash więc chwilę trwa. Zależało mi na kasie szybko, dostałam ją dopiero następnego dnia.
Poza tym wszystko inne było ok. No i formalności nie było wiele.

Diana
Gość
Diana
Ocena :
     

Fajnie, że pierwsza pożyczka okazała się dla mnie darmowa! Cała procedura przebiegła sprawnie i rzetelnie, szybko otrzymałam pieniądze. Polecam!

Patryk
Gość
Patryk
Ocena :
     

Przy dzisiejszej migracji Polaków za pracą do innych państw trochę słabym jest brak akceptacji dochodów z zagranicy… Chciałem skorzystać, ale ostatecznie korzystniejsza okazała się pożyczka z netcredit.