Miloan

Opis produktu Miloan

Miloan na rynku pożyczek pozabankowych jest od niedawna, a już cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Marka należy do Miloan Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Jak można przeczytać na stronie, jest to międzynarodowa firma finansowa, która specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek bez większych formalności. W swojej działalności Miloan kieruje się zasadami odpowiedzialnego pożyczania, dbając przede wszystkim o dobro swoich klientów. Na stronie dostępne są wzory umów, regulaminów, a także tabela opłat. Przejrzysta strona internetowa ułatwia poruszanie się, a wszystkie najważniejsze dla klientów informacje dostępne są w poszczególnych zakładkach. W 2017 roku magazyn Home&Market przyznał firmie Order Finansowy.
Miloan jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej, BIG InfoMonitor oraz Krajowym Rejestrem Długów.

Koszty pożyczki w Miloan

Odsetki i prowizja to najważniejsza kwestia dla każdego, kto pierwszy raz zaciąga pożyczkę w nowej firmie. Choć większość nie przewiduje problemów ze spłatą, to takie mogą się zdarzyć. Aby skorzystać z przedłużenia, konieczne jest złożenie wniosku przed terminem płatności. Przedłużenie terminu spłaty pożyczki w kwocie 1500 zł (maksymalnej dla nowych klientów) o 7 dni to koszt 225 zł, o 14 dni- 270 zł i o 30 dni- 315 zł.
Druga pożyczka to opcja wnioskowania o wyższą kwotę, do 2 tys zł. Pożyczka w tej kwocie na okres 30 to dni wiąże się z odsetkami wynoszącymi 16,44 zł oraz prowizją w kwocie 403,56 zł. Łącznie do spłaty będzie kwota 2420 zł. Koszt przedłużenia pożyczki w tej kwocie na 7 dni to 80 zł, na 14 dni to 100 zł i na 30 dni to 210 zł.
Przy trzeciej pożyczce klient otrzyma do 2500 zł. Za taką kwotę na 30 dni zapłacisz łącznie 525 zł. Prowizja wyniesie 504,45 zł, a odsetki 20,55 zł. Koszt przedłużenia na 7 dni- 100 zł, na 14 dni- 125 zł i na 30 dni- 262,50 zł.
Maksymalna kwota pożyczki w ofercie Miloan, dostępna za piątym razem, to 4000 zł. Ile będzie kosztowała taka pożyczka na 30 dni? Po miesiącu do zapłaty będzie 4840 zł, w tym odsetki w kwocie 32,88 zł, a prowizja 807,12 zł. Zmiana terminu spłaty o 7 dni będzie kosztowała 160 zł, o 14 dni- 200 zł i o 30 dni- 420 zł.


Rodzaje pożyczek w Miloan

Firma oferuje chwilówki na okres nie dłuższy niż 30 dni. Wszystko załatwiane jest online, bez konieczności wychodzenia z domu. Inna oferta jest dla nowych klientów, a inna dla stałych.
Nowi klienci mogą złożyć wniosek na stronie Miloan o pożyczkę w kwocie nie wyższej niż 1500 zł. Pierwsza pożyczka objęta jest promocją 0%. Oznacza to, że każdy nowy klient nie poniesie kosztów pożyczki, gdy spłaci ją w terminie.
Wysokość kwot dla stałych klientów uzależniona jest od liczby spłaconych już pożyczek. I tak:
• przy drugiej pożyczce jest to do 2000 zł,
• przy trzeciej pożyczce jest to do 2500 zł,
• przy czwartej pożyczce jest to do 3000 zł,
• przy piątej pożyczce jest to do 4000 zł.
Minimalna kwota pożyczki w Miloan to 300 zł, a maksymalna 4000 zł. Czas spłaty od 1 do 30 dni. I można dokładnie wybrać termin spłaty co do dnia.
Miloan jako jedna z nielicznych firm pozostawiła w swojej ofercie opcję przedłużenia okresu spłaty. Termin każdej pożyczki zmienisz jeden raz, przesuwając go o 7, 14 bądź 30 dni. Opłata uzależniona jest od kwoty pożyczki oraz okresu, o jaki przesunięty zostaje termin.

Miloan oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Miloan <<

Miloan - Dane firmy

Miloan Polska Sp. z o.o.

NIP5223060869
REGON364236137
KRS0000613477
Kapitał zakładowy200 000.00 PLN

Miloan Dane kontaktowe

Domaniewska 39
02-672 Warszawa

Telefon: 533100533

Email: kontakt@miloan.pl

WWW: www.miloan.pl

Godziny otwarcia Miloan

Poniedziałek - Piątek: 7:00-20:00
Sobota - Niedziela: 7:00 – 20:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Miloan

O pożyczkę w Miloan starać się mogą wyłącznie osoby posiadające zatrudnienie w Polsce, w wieku powyżej 22 lat i te, które nie mają więcej niż 75 lat. Obecność w BIG-ach skreśla szansę na otrzymanie pożyczki.
Złożenie wniosku jest banalnie proste i nie trwa dłużej niż kilka minut. Do wypełnienia formularza potrzebne są dane z dowodu osobistego. Obok formularza wyświetlane są informacje dotyczące pożyczki, kwota, koszt, a także opłaty za przedłużenie okresu spłaty.
Po zarejestrowaniu konta na stronie, konieczne jest potwierdzenie danych. Możesz to zrobić za pośrednictwem BlueCash, wówczas przelewasz złotówkę bądź tradycyjnym przelewem, wysyłając jeden grosz. To pierwsze rozwiązanie jest szybsze, dlatego jeśli zależy Ci na czasie, lepiej wybrać tę opcję. Przelew za pomocą BlueCash wykonasz przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
Do weryfikacji firma wykorzystuje również system Kontomatik, który łączy się z rachunkiem bankowym klienta. Pobranie danych jest szybkie i bezpieczne. Weryfikacja jest darmowa i zwiększa szansę na pozytywną odpowiedź. Po rozpatrzeniu wniosku, pieniądze w krótkim czasie przelewane są na konto klienta.
Przy drugiej i kolejnej pożyczce wniosek należy złożyć przez profil klienta.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Miloan <<

Wady i zalety pożyczki w Miloan

Zalety:

• pierwsza pożyczka darmowa,
• wnioski przyjmowane 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę,
• krótki wniosek
• szybka decyzja,
• opcja przedłużenia okresu spłaty przy każdej pożyczce,
• kontakt z biurem obsługi klienta siedem dni w tygodni do godziny 20,
• możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę dzień po spłacie wcześniejszej,
• wybór sposobu weryfikacji.

Wady:

• rachunek tylko w Banku Millennium,
• od 22 lat,
• nie akceptują wpisów w BIG-ach,
• niskie kwoty pożyczek dla stałych klientów,
• nie akceptują dochodów zza granicy.

Miloan Opinie


Miloan Opinie


24
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
cienki_kojot
Gość
cienki_kojot

Super, bardzo dobra firma, polecił mi kolega i przyznam, że nie spodziewałem się tak szybkiej decyzji. Pierwszy raz korzystałem z tego typu usług i polecam każdego, kto potrzebuje trochę gotówki w bardzo krótkim czasie

aluch
Gość
aluch

Mi nie odmówili. Powiem więcej cała procedura była błyskawicznie załatwiona. Nie mierzyłem czasu ale dosłownie w kilka chwil miałem decyzje i za kilka kolejnych chwil pieniądze na koncie!

maciuzet1
Gość
maciuzet1

Nie polecam. Poziom rozmowy w przypadku spoźnienia ze spłatą przekracza wszelkie minium kultury osobistej i etyki. Mimo pisemnej deklaracji z mojej strony kiedy zostanie wpłacona cała kwota, pani kazała mi natychmiast wpłacić, bo ją nic nie obchodzi. Obrażanie, poniżanie i straszenie windykatorem terenowym. Czy dotrze tego nie wiem, ale podejrzewam, że nie było by to miłe spotkanie, biorąc pod uwagę poziom pracowników tej firmy. Po raz pierwszy spotykam się z tak agresywnym i prostackim wręcz traktowaniem. UNIKAJCIE

chillicom
Gość
chillicom

Albo nie sprawdzają BIK albo nie przywiązują do tego rejestru większej uwagi. Nie wierzyłam, że dostanę pożyczkę a tu prosze – po paru minutach SMS, że jednak otrzymam pieniądze. Pozwoliło mi to terminowo spłacić ostatnią ratę kredytu i doczekać do wypłaty.

rysunek
Gość
rysunek

Polecam, na pewno jeśli następnym razem będę potrzebował pożyczki to przyjdę do Miloana!

nrcia
Gość
nrcia

Jedna z niewielu ucziwych firm oferujących pozyczki na naprawdę atrakcyjnych warunkach. Konsultanci kompetentni, znaja odpowiedź na każdy zadane pytanie – mi, pomogli nawet w wypełnieniu wniosku. Super sprawa!

slatarn
Gość
slatarn

Jasne, ze bym wolal, żeby pozyczka była tańsza a najlepiej to zeby mi ktos pozyczył 10.000 za darmo albo jeszcze lepiej zeby mi je ktos bezzwrotnie dał ale niestety sie nie da! a jak bieda do D zajrzy to trzeba czasami pozyczyc, a niestety nie ma nic za darmo. potrzebowalem wiecej niz 1000 pln bo tyle daja za darmo poza tym nie mialbym szans zwrocic tego po miesiacu wiec wzialem pozyczke w Miloan i coz jak juz mowilem tanio nie jest ale liczylem sie z tym decydujac sie na pozyczke. a firma sama w sobie jest uczciwa!

mediart
Gość
mediart

bez jakiegokolwiek powodu nie posiadam żadnej negatywnej historii kredytowej ani w bik ani nigdzie indziej , całkowicie odradzam kontakt z tą firma bo reklamują się jako przyjazna firma a Jakis tam pseudo analityk wróży z fusów(bo z czego? ze szklanej kuli? w minutę?) i wie komu dac komu nie możliwe ze się sami zakopali i nie mają już środków na pożyczanie i wciskają ludziom ze to ich wina!UWAGA na tą firmę. zdecydowanie nie polecam

ivica.urbanc
Gość
ivica.urbanc

pożyczka godna polecenia, nie dostałem takich warunków w innych firmach. Bez problemu dostałem tyle, ile chciałe d preferencyjnych warunkach

thomas03
Gość
thomas03

Oferta jakich wiele, tylko, że tutaj firma nawet nie wyróznia się miła obsługa czy szybkościa wypłaty.

bonzo0
Gość
bonzo0

swietna oferta i błyskawiczna wypłata!

bdociotpozn
Gość
bdociotpozn

1) żeby próbowali wyłudzić od was nienależne opłaty

bydgo
Gość
bydgo

Kredyt jest ok, szkoda tylko że dość drogi, ale w końcu to firma pozabankowa i wszystko czarno na białym widać.

say1
Gość
say1

Ja tam dostałem pożyczkę ale po wielu perturbacjach. Złożyłem kolejny wniosek i cisza. Czasami mam wrażenie że tam pracują ufoludki.

miloha
Gość
miloha

Wyłudzają tylko dane, a pożyczki nie dają. Wielka ściema. Chyba zastrzegę dowód bo za chwilę będę miał pełno kredytów. NIE POLECAM. OSZUŚCI!!!

mgc
Gość
mgc

MIŁA OBSŁUGA, KTÓRA ODPOWIE NA KAŻDE PYTANIE. POMOŻE, DORADZI! DLA MNIE SUPER.

sbial
Gość
sbial

Czasami warto zaufać firmie spoza topu rankingów bo można się miło zdziwić! Dla mnie takim szokiem była pożyczka w Miloan! Świetna oferta- polecam!

repart
Gość
repart

Słabo. Zrobili świetna ofertę szkoda tylko, że na 2 tygodnie a poźniej wrócili do dupnej 30 dniówki zamiast zatrzymać 44 dni

buli0man
Gość
buli0man

Jedna z najlepszych firm a na rynku. Pełen profesjonalizm. Polecam!

oksa
Gość
oksa

Wnioskowalam o pożyczkę 5 czerwca wieczorem. Po kilku minutach miałam decyzję pozytywną ( mimo wpisów w krd). Dziś już pieniądze trafiły na moje konto.

www.niemiecki.nauka
Gość
www.niemiecki.nauka

Pożyczałem raz. 1200 zł- bo tyle potrzebowałem. Pożyczka była darmowa. Wszystko szybko. Dobra firma!

jason
Gość
jason

Od 3 latbiore w Miloan pożyczki.Wszystko szybko i sprawnie.Raty spłacane regularnie ,a ostatnio nawet miesiąc wcześniej.Nigdy nie było zaległości ani spóźnienia w ratach.Po zapłaceniu ostatniej otrzymałam odmowę ponownej pożyczki mimo że wcześniej otrzymywalam bez problemu.Wyglada na to że zaczęli też sprawdzać w BIK u bo ja tam

gpolus
Gość
gpolus

Świetna firma. Świetna oferta. Świtny program lojalnosciowy!Polecam!!!

mokrsko
Gość
mokrsko

Oferta bez szału, maja tam niezły burdel i sami nie wiedza co mówią na tej infolinii… ale pierwsza pożyczka jest faktycznie za free!

pabii
Gość
pabii

Szybko i bez problemu!

icy_trix
Gość
icy_trix

teraz mają promocje , chyba jakaś świąteczna ,że 1000 zł jest za darmo . Ja brałam w Miloanie 300 zł . i tyle samo oddawałam .

wania.b
Gość
wania.b

Miałem wziąć pożyczkę w zeszlym tygodniu, ale liczyłem, że może jednak uda mi się od kumpli pożyczyć i kurde tyle z tego mam, że teraz pożyczki dają na 30 dni a nie 44 dni! A mieli taką spoko opcje!

mplaa.info
Gość
mplaa.info

Normalna umowa o prace, żadna śmieciowka, ani nic. lat 30 plus, zarobki ponad średnią krajową i co? Odmowa! No to nie wiem dla kogo jest ta pożyczka.

ryan
Gość
ryan

Dopiero niedawno zrozumiałm w jakiej nieswiadomosci zyja ludzie, ktorzy mysla, firmy pozyczkowe to mafia i banda oszustow. To wielki rynek, chwilowki sa bardzo popularne nie tylko wsrod desperatow- ale wsrod wiekszosci polakow. Firmy szkoda swoich pracownikow, obsluga jest mila, a pozyczka az tak nie boli bo mozna ja rozlozyc na raty, koszta nie sa wysokie, a jednak taki zastrzyk gotowki moze mocno podratowac budzet.

kred.mieszkaniowe
Gość
kred.mieszkaniowe

Uważam, że Miloan jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które pilnie potrzebują gotówki.strasznie się cieszę, że w Miloan mój wniosek został zweryfikowano tak szybko i wydano mi decyzję pozytywną, polecam!

server-admin
Gość
server-admin

W Miloanie brałaem dwie pożyczki po 1000 zł i było OK. bez wychodzenia z domu i na dobrtych warunkach bez BIK!

filpjk
Gość
filpjk

Dziadoska firma nastawiona na wprowadzanie w błąd klientów. Infolinia to jednostronna gra. Zero odwołania. Zero przełożonych robią co chcą. Udzielaja kredytów w taki sposób że są tysiące wyłudzeń na czyjes dokumenty, błyskawicznie sprzedaja zadłuzenie itd machina wykorzystująca ludzi i luki prawne Koszmar.

walkie
Gość
walkie

Bardzo przyjazna pożyczka. spośród wielu jest chyba najlepszą firmą. Brałem drugi raz i znów bez jaj ! ????

karian
Gość
karian

Camill jeżeli masz bogatą historię kredytową w banku to po co pozyczałeś pieniądze w firmie pozyczkowej ? ???? Coś to sie troche nie zgadza. Z reguły biorą ci ludzie , którzy nie moga brać pożyczki w banku , taka sytuacja , a stać ich na spłatę … Ja wysłałam wniosek , szybko dostałam odpowiedź oraz pieniądze na konto ????

perykietko
Gość
perykietko

Pierwsza niby 2000 a tu tylko 600 dali, gdzie tu logika? Nie polecam

kamui
Gość
kamui

Opinia konkurencji? I bądź tu mądry która opinia jest prawdziwa!

fazer
Gość
fazer

Firma najlepsza z najlepszych! Numer jeden w Polsce!!!

kogut
Gość
kogut

Wnioskowałem o 1500 zł – nie mam historii kredytowej. I bez problemu otrzymałem potrzebną kwotę. Pieniądze trafiły na konto w kilka minut!

pbp
Gość
pbp

bardzo miła obsługa I cierpliwa, moja pierwsza pożyczka I krok po kroku zostałem poinforowany co mam robić

amy4ever
Gość
amy4ever

Zanim wzialem pozyczke nie wierzylem, ze pozyczke pozna wziac za darmo- przeciez musza na tym jakos zarobic, ale jednak pozyczka byla zupelnie za darmo. zadnych dodatkowych oplat! Fajna sprawa te chwilowki!

wigoslaw.jakubowicz
Gość
wigoslaw.jakubowicz

Najlepsza ze wszytskich firm. Nie ma się do czego przyczepić. Super cennik, pełna uczciwość, świetna oferta! Firma DLA KLIENTA! Dla mnie numer jeden- bezkonkurencyjnie!

recepcja.szpitala
Gość
recepcja.szpitala
Ocena :
     

😀 Niesamowite ,dzięki

e_clipze
Gość
e_clipze
Ocena :
     

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, pełna uczciwość i cennik spoko!

warynski_stargard
Gość
warynski_stargard
Ocena :
     

Stary, dobry, niezawodny Miloan – juz 4 razy korzystałem z ich usług- z każdym razem coraz szybciej. Polecam!

zam_publ
Gość
zam_publ
Ocena :
     

Porównując rożne oferty pożyczek stwierdzam, że Miloan ma najlepszą. Ja jestem z ich usług bardzo zadowolona i na początku przyszłego roku biorę u nich kolejną pożyczkę 🙂

salem1
Gość
salem1
Ocena :
     

Ponizej poziomu…. dostałam, dokonałam przedłużenia. Zmienili bank więc nie mogłam dokonać przedłużenia na ten sam bank bo dostepne były mbank i bgk. Więc dopiero następnego następnego dnia od wymagalnosci dostaną środki. I następnego dnia smsy , maile , telefon , potem znów telefon że uchylam się od spłaty. Ja pier….e. Nie moja wina że zmienili nr konta A ja już windykacja mam taką za 500 zł jakbym była dluzna od 6 roku to najmniej 50 tyś. Spłaca im za 2 tyg całość i czesc. Nie polecam

puncho
Gość
puncho
Ocena :
     

Jestem bardzo zadowolony z pożyczki na tym portalu, bez problemu, bez zbędnych formalości

jap.tpnet
Gość
jap.tpnet
Ocena :
     

W poniedziałek wnioskowałam o pożyczkę, mamy piątek i ani odpowiedzi ani pieniędzy. Cały czas wniosek w rozpatrzeniu. Jakaś jedna wielka katastrofa. Pieniądze były mi potrzebne na już. Nie wiem kto im te pozytywne opinie wystawia, chyba sami je piszą. Nie polecam

wisnia3d
Gość
wisnia3d
Ocena :
     

Nie spodziewałem się, że tak szybko rozpatrzą mój wniosek. Konsultant był niezwykle miły i uprzejmy. Wytłumaczył mi kilka kwestii, które były dla mnie niezrozumiałe. Wszystko na duży plus. Miloan, dziękuję za pomoc.

hotelwielkopolska
Gość
hotelwielkopolska
Ocena :
     

Wiele dobrego słyszałem na temat firmy więc kiedy bieda zajrzała i do mnie postanowiłem spradzić co oni są warci- i byłem w szoku bo było jeszcze lepiej niż mówili. Szybko i profesjonalnie na maxa. Polecam bardzo!