Mikrokasa - partner

Opis produktu Mikrokasa - partner

Oferta Mikrokasa jest skierowana do wszystkich, którzy cenią sobie minimalną ilość formalności. Dzięki prostemu procesowi składania wniosku i szybkiemu jego rozpatrzeniu, pożyczka może być dostępna na koncie klienta w zaledwie kilkanaście minut.

Klienci doceniają Mikrokasa za szybki proces weryfikacji i chętnie korzystają z usług tej firmy. Aby złożyć wniosek o pożyczkę w Mikrokasa, wystarczy wykonać dwa proste kroki: wypełnić i przesłać formularz wniosku, a następnie przeprowadzić krótką rozmowę telefoniczną z przedstawicielem firmy.

Oferta Mikrokasa jest dostępna dla osób, które ukończyły 18 lat, co oznacza, że nawet najmłodsi pożyczkobiorcy mają możliwość realizacji swoich marzeń.

Mikrokasa specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych o maksymalnej kwocie 20 000 zł. Okres spłaty pożyczki w Mikrokasa może wynosić nawet do 30 miesięcy, co ułatwia spłatę zadłużenia nawet przy wyższych kwotach.

Koszty pożyczki w Mikrokasa - partner

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 93,78%. Okres trwania pożyczki wynosi 30 miesięcy, całkowita kwota pożyczki to 3 000,00 zł, a całkowita kwota do zapłaty wynosi 6 395,66 zł. Oprocentowanie odsetek umownych w skali roku wynosi 10%. Całkowity koszt pożyczki to 3 395,66 zł, w tym: prowizja przygotowawcza w wysokości 750,00 zł, prowizja administracyjna wynosząca 2 242,62 zł, a także odsetki w kwocie 403,04 zł. Pożyczkę spłaca się w 30 miesięcznych ratach, każda w wysokości 213,18 zł.


Rodzaje pożyczek w Mikrokasa - partner

Mikrokasa proponuje pożyczki ratalne dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia finansowego. Firma oferuje długoterminowe pożyczki w kwocie nawet do 20 000 zł, a proces aplikacji nie wymaga przedstawienia zaświadczenia o dochodach. Ta elastyczna oferta pożyczkowa jest dostępna zarówno dla osób starszych, jak i młodych, dlatego Mikrokasa kieruje ją do klientów, którzy ukończyli 18. rok życia. Aby złożyć wniosek o pożyczkę w Mikrokasa, wystarczy wypełnić prosty formularz online i potwierdzić podane dane podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem.

Mikrokasa - partner oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Mikrokasa - partner <<

Mikrokasa - partner - Dane firmy

Mikrokasa S.A

NIP 5862235689
REGON 220797494
KRS 0000387861
Kapitał zakładowy 17 469 828 PLN

Mikrokasa - partner Dane kontaktowe

Stefana Batorego 28-32
81-366 Gdynia

Telefon: 611 100 418

Email: kontakt@mikrokasa-partner.pl

WWW: https://mikrokasa-partner.pl/

Godziny otwarcia Mikrokasa - partner

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Mikrokasa - partner

Aby ubiegać się o pożyczkę w Mikrokasa, wystarczy wypełnić prosty wniosek online. W formularzu należy podać podstawowe dane z dowodu osobistego, takie jak numer PESEL, numer i seria dowodu, numer konta bankowego oraz adres zamieszkania. Istotne jest, aby podać stały adres zamieszkania na terenie kraju. Po przesłaniu wniosku do pożyczkodawcy, możemy oczekiwać na kontakt telefoniczny.

Firma pożyczkowa skontaktuje się z nami w celu potwierdzenia danych lub ewentualnego uzupełnienia informacji. Po zakończeniu rozmowy, podejmuje się ostateczną decyzję odnośnie do przyznania kredytu. Jeśli jest ona pozytywna, środki z pożyczki zostaną przelane na nasze konto w kilkanaście minut. Ważne jest, że Mikrokasa nie wymaga dodatkowych dokumentów potwierdzających wiarygodność wnioskodawcy. Należy również zaznaczyć, że firma udziela pożyczek już od 18. roku życia.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Mikrokasa - partner <<

Wady i zalety pożyczki w Mikrokasa - partner

Zalety:

 • minimum formalności,
 • wysoka kwota pożyczki nawet do 20 tys. zł,
 • możliwość pożyczki przy innych zadłużeniach,
 • niski próg wieku – 18 lat,
 • przy pierwszej pożyczce można starać się o maksymalną kwotę,
 • przedterminowa spłata pożyczki,
 • długi okres kredytowania do 30 rat.

Wady:

 • wypłaty środków nawet do 48 godzin,
 • brak darmowych pożyczek,
 • wysoka minimalna liczba rat (12 miesięcy),
 • brak jasnej informacji o kosztach
 • rozmowa z konsultantem.

Mikrokasa - partner Opinie


0 0 votes
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments