LoanMe

Opis produktu LoanMe

LonaMe to firma działająca na polskim rynku od kilku lat, zajmująca się udzielaniem szybkich pożyczek online, wygodnie i szybko, bez konieczności załatwiania wielu zbędnych formalności. Oferta LoanMe to przede wszystkim pożyczka osobista, w minimalnej wysokości 800 zł, maksymalnej 7000 zł. W przypadku firmy okres zwrotu zaciągniętego zadłużenia jest nie dłuższy niż 130 tygodni. To rozwiązanie doskonale sprawdzające się przede wszystkim w przypadkach, gdy potrzebny jest natychmiastowy zastrzyk gotówki, a na klasyczną pożyczkę bankową nie ma czasu lub zdolności kredytowej. W przypadku terminowej spłaty zobowiązania, istnieje szansa na pozyskanie pożyczki darmowej, bez konieczności płacenia prowizji czy odsetek.
Choć pozyskanie pożyczki w LoanMe nie jest specjalnie skomplikowane, to jednak należy pamiętać o tym, że pożyczkodawca narzuca pewne warunki, które jeżeli nie zostaną spełnione, mogą być przyczyną odrzucenia złożonego wniosku. Przede wszystkim osoby ubiegające się o pożyczkę muszą być pełnoletnie, posiadać stały meldunek i polskie obywatelstwo. Niezbędne będzie także posiadanie własnego konta bankowego, do którego przypisane dane będą zgodne z tymi, które zostały zawarte we wniosku o udzielenie pożyczki.
LoanMe jest firmą udzielającą pożyczek bez konieczności przedstawiania umowy o pracę. Należy jednak liczyć się z tym, że na uzyskanie pozytywnego rozpatrzenia wniosku szansę maja jednie Ci, posiadający udokumentowaną, dowolną formę regularnego pozyskiwania dochodów.

Koszty pożyczki w LoanMe

Warto pamiętać o tym, że zaciągając internetową pożyczkę w LoanMe, poza kwotą pożyczki, dodatkowymi kosztami będą także koszty odsetkowe i pozaodsetkowe (ubezpieczenie i prowizja). Dodatkowych opłat wymagała będzie także sytuacja, w której całość zadłużenia bądź jedna z rat nie zostanie opłacona zgodnie z harmonogramem spłat. Zarówno koszty odsetkowe jak i pozaodsetkowe nie są specjalnie wysokie (pod warunkiem terminowej spłaty), co reguluje ustawa antylichwiarska, obowiązująca od 11 marca 2016 roku. W celu sprawdzenia dodatkowych całkowitych kosztów pożyczki, warto skorzystać z kalkulatora znajdującego się na internetowej stronie LoanMe. W przypadku klientów biorących pożyczkę po raz pierwszy, którzy zadłużenie spłacają zgodnie z wyznaczonym terminem, pożyczka jest całkowicie darmowa (RRSO 0%, opłata przygotowawcza 0 zł).
Każdy pożyczkobiorca ma prawo do spłacenia raty bądź całości zaciągniętego zadłużenia przez wyznaczonym terminem. W takiej sytuacji nie będzie on ponosił jakichkolwiek dodatkowych kosztów.
W przypadku osób, które nie spłacają zobowiązania w terminie, Pożyczkodawca ma prawo do naliczenia odsetek w wysokości dwukrotności wysokości maksymalnych odsetek ustawowych za opóźnienie. W takim przypadku istnieje dodatkowo prawo do żądania zwrotu przez Pożyczkobiorcę kosztów wynikających z postępowaniem mającym na celu dochodzenie zwrotu pożyczki.


Rodzaje pożyczek w LoanMe

Jednym z produktów oferowanych przez LoanMe jest pożyczka gotówkowa, tzw. chwilówka. Jest ona znacznie ,łatwiejsza do pozyskania, dzięki mniej restrykcyjnym wymaganiom niż te, które stawiane są przed potencjalnymi pożyczkobiorcami przez banki. Firma udziela pożyczek online, co bez wątpienia jest rozwiązaniem bardzo wygodnym. Istnieje możliwość pozyskania pieniędzy także przez infolinię, gdzie wypełnieniem wniosku zajmie się już konsultant.
W LoanMe klienci, zarówno nowi jak i stali, mogą skorzystać z karty kredytowej. Warunki jej otrzymania są niemal identyczne jak te, które należy spełnić ubiegając się o pożyczkę. W zależności od warunków umowy, karta posiada określone limity a także terminy, zgodnie z którymi należy wypełnić zaciągnięte zobowiązania.
W ofercie firmy pożyczkowej LoanMe znajduje się także produkt pod nazwą ''szybka kasa''. Jest to rozwiązanie szczególnie pomocne dla osób, które potrzebują natychmiastowego zastrzyku gotówki. Procedura pozyskania środków finansowych jest niezwykle prosta i zajmuje nie więcej niż kilka minut. Wniosek rozpatrywany jest niemal natychmiastowo, a dzięki szybkiej decyzji, pieniądze bardzo często do pożyczkobiorcy trafiają maksymalnie w ciągu 24h, często jednak zaksięgowane są na koncie nawet tego samego dnia.
W LoanMe istnieje możliwość jednorazowej spłaty zaciągniętego zadłużenia, bądź w zależności od warunków umowy, zostaje ono rozłożone na dogodne raty, których okres spłaty w większości przypadków nie przekracza okresu 130 tygodni.

LoanMe oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w LoanMe <<

LoanMe - Dane firmy

LoanMe Sp. z o.o.

NIP 5272729611
REGON 360839407
KRS 0000544100
Kapitał zakładowy 205 000 PLN

LoanMe Dane kontaktowe

Jerozolimskie 142 B
02-305 Warszawa

Telefon: 22 377 78 00

Email: kontakt@loanme.pl

WWW: loanme.pl

Godziny otwarcia LoanMe

Pon-Pt: 8:00 - 20:00
Sob- Ndz: 10:00 - 18:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w LoanMe

LoanMe to szansa na szybką pożyczkę online, którą po wypełnieniu odpowiednich formalności (których nie ma wiele) można otrzymać szybko, bez konieczności wychodzenia z domu, co szczególnie w dzisiejszych czasach jest bardzo cenne. W pierwszej kolejności należy złożyć odpowiednio wypełniony wniosek, zawierający kwotę pożyczki, okres spłaty oraz dane osobowe oraz źródło dochodu wnioskodawcy. Należy pamiętać o tym, że wszystkie podawane dane bezwzględnie muszą być prawdziwe. Prawdziwe dane i bezbłędnie wypełniony wniosek znacznie skracają czas jego rozpatrzenia,a tym samym przyspieszają otrzymanie decyzji o przyznaniu potyczki.
W celu pozyskania pożyczki LoanMe należy przedstawić również źródło swojego dochodu, które nie musi być związane z umową o pracę. Firma akceptuje zdecydowaną większość form zarobkowania, pod warunkiem, że jest ona w stanie zapewnić regularną spłatę zaciągniętego przez dłużnika zobowiązania. Jako źródła dochodu akceptowane są nie tylko różnego typu umowy, ale również zasiłki, renty czy stypendia, co znacząco zwiększa wypłacalność pożyczkobiorców.
Wiele danych zamieszczanych we wniosku poddawanych jest weryfikacji, przez co nie zawsze decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna. Pieniądze pochodzące z pożyczki mogą być przeznaczone na dowolny cel, którego nie ma konieczności przedstawiania pożyczkobiorcy. W tym przypadku najważniejszą kwestią przy wydawaniu decyzji jest to, czy dłużnik będzie w stanie w odpowiednim czasie wywiązać się ze swojego zobowiązania czy też nie.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w LoanMe <<

Wady i zalety pożyczki w LoanMe

Zalety:

LoanMe to firma, która udziela szybkich, pozabankowych pożyczek, a wszelkie formalności można załatwić wygodnie online, z dowolnego miejsca. Takie pożyczki mają wiele zalet, jednak nie są też pozbawione wad. Dlaczego warto skorzystać z oferty pożyczki w LoanMe?

 • wysoką maksymalną kwotę pożyczki,
 • darmową pierwszą pożyczkę (pod warunkiem jednak, że zostanie ona spłacona w ciągu 30 dni),
 • szybkość załatwienia formalności związanych z pozyskaniem pożyczki,
 • szybka decyzja o przyznaniu bądź odmowie udzielenia pożyczki,
 • długi czas pracy Biura Obsługi Klienta,
 • akceptowalne są różne źródła dochodu, nie tylko umowa o pracę,
 • poza dowodem osobistym nie ma potrzeby przedstawiania innych dokumentów.

Wady:

 • weryfikacja baz zadłużonych, przez co otrzymanie pożyczki w niektórych przypadkach będzie niemożliwe,
 • wymagania przedstawienia potwierdzenia zdolności kredytowej,
 • wysokie RRSO.

Jak wiadomo każde rozwiązanie ma zarówno swoje zalety, jak i wady, które należy dokładnie przemyśleć, przed podjęciem się zobowiązania w postaci pozabankowej pożyczki.


LoanMe Opinie


0 0 votes
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
awa2
awa2
3 lat temu

ja polecam, można wziąć gotówke na rok

wwww
wwww
3 lat temu

loanme? nie znam tej firmy ale spróbuję złożyć wniosek, może przejdzie