Lew Pożyczka

Opis produktu Lew Pożyczka

Lew Pożyczka na polskim rynku jest już od kilku lat, ciesząc się zwiększającą liczbą zadowolonych klientów. Marka ta jest częścią dużej grupy finansowej, która działa na terenie sześciu krajów: na Łotwie, Litwie, Czechach, Ukrainie, Gruzji, Kazachstanie i w Polsce. W naszym kraju za Lew Pożyczka odpowiedzialna jest firma Aventus Group Sp.z o.o., która jest częścią UAB Aventus Capital. Specjalizują się w pożyczkach krótkoterminowych i od pewnego czasu są już na rynku pożyczek ratalnych. Oprócz Lew Pożyczka do Aventus Group Sp.z o.o. należą również inne, mniej i bardziej rozpoznawalne marki: Smart Pożyczka, Niewielka Pożyczka, Pożyczka Plus, Finansowe Posiłki. Od jakiegoś czasu Aventus Group Sp.z o.o. jest również właścicielem marki Rata na Plus, która pośredniczy w pożyczkach ratalnych. Firma jest wpisana do rejestru firm pożyczkowych, jest członkiem Polskiego Związku Firm Pożyczkowych. Posiada Certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo i Rzetelna Firma. Doceniana w różnych plebiscytach i konkursach. Na umowie widnieć będą dane LTU FINANCE Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, Lew Pożyczka jest pośrednikiem.
Lew Pożyczka nie akceptuje wpisów w żadnych bazach dłużników. Sprawdza: KRD, ERIF, KBIG, Credit Check. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony.

Koszty pożyczki w Lew Pożyczka

Opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Dla przykładowej pierwszej i kolejnej pożyczki na standardowych warunkach udzielanej za pośrednictwem strony internetowej oraz przez telefon na kwotę 1 000 zł na okres 30 dni, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 313,86%. Przy założeniu całkowitej kwoty pożyczki wynoszącej 1 000 zł, stałej rocznej stopy oprocentowania RSO na poziomie 19%, całkowity koszt to 123,83 zł, w skład którego wchodzą prowizja w wysokości 108,21 zł oraz odsetki kapitałowe w wysokości 15,62 zł. Całkowita kwota do spłaty wynosi 1 123,83 zł.

Dla pierwszej pożyczki na warunkach promocyjnych „Pierwsza pożyczka za darmo” na kwotę 1 000 zł na okres 30 dni, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, przy założeniu całkowitej kwoty pożyczki wynoszącej 1 000 zł, stałej rocznej stopy oprocentowania RSO na poziomie 0%, całkowity koszt to 0 zł, w skład którego nie wchodzą prowizja i odsetki kapitałowe. Całkowita kwota do spłaty wynosi 1 000 zł, z zastrzeżeniem terminowej spłaty.

Pożyczkodawcy udzielają pożyczek na warunkach promocyjnych, w tym pożyczek darmowych oraz z rabatem, zgodnie z warunkami ustalanymi w Regulaminach Promocji. Promocja obowiązuje pod warunkiem terminowej spłaty pożyczki.
Firma nie informuje o możliwości przedłużenia okresu spłaty bądź też refinansowania pożyczki. Dlatego, jeśli będziesz mieć problem ze spłatą, najlepiej jak najszybciej skontaktuj się z działem obsługi klienta. Jeśli termin minie, a pożyczka była darmowa, poniesiesz wszystkie standardowe koszty plus dodatkowe opłaty.


Rodzaje pożyczek w Lew Pożyczka

Lew Pożyczka specjalizuje się w krótkoterminowych pożyczkach na kwoty kilku tysięcy złotych. Na stronie dostępna jest jedynie oferta dla nowych klientów. Informacje o kwotach dla stałych klientów dostępne są po zalogowaniu na profil klienta.
Pierwsza pożyczka może być w kwocie od 200 zł do 5000 zł. Obecnie jest w czołówce firm z najwyższą kwotą pierwszej i darmowej pożyczki. Nowy klient otrzyma pożyczkę bez żadnych kosztów, czyli zwróci taką kwotę, jaką pożycza do kwoty 3000 zł. Jest jeden warunek, podobnie jak w innych firmach pożyczkowych, należy pamiętać o terminowej spłacie pożyczki. W innym razie naliczone zostaną nie tylko odsetki karne i koszty windykacyjne, ale również standardowe opłaty.
Okres spłaty to 30 dni.
Istotny jest czas na jaki zawierana jest umowa pożyczki. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, co oznacza, że przy kolejnych pożyczkach nie podpisujesz już umowy. Ale z tym wiążą się też niedogodności, bo od umowy możesz odstąpić tylko przy pierwszej pożyczce.
Wracający klient pożyczy wyższą kwotę, ale firma nie precyzuje jej wysokości. Jak informuje na stronie, należy zalogować się na swój profil i złożyć wniosek o kwotę, którą chciałby otrzymać.

Lew Pożyczka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Lew Pożyczka <<

Lew Pożyczka - Dane firmy

Aventus Group Sp z o.o.

NIP 9662029390
REGON 200358089
KRS 0000355948
Kapitał zakładowy 1 500 000 PLN

Lew Pożyczka Dane kontaktowe

Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III
15-888 Białystok

Telefon: 858710049

Email: info@lewpozyczka.pl

WWW: lewpozyczka.pl

Godziny otwarcia Lew Pożyczka

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota: 8:00 -18:00
Niedziela: 9:00 - 17:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Lew Pożyczka

Zanim złożysz wniosek, sprawdź czy spełniasz wymagania:
• musisz mieć ukończone 18 lat i nie więcej niż 73 lata,
• wymagane polskie obywatelstwo,
• brak zajmowanego eksponowanego stanowiska politycznego (PEP)
• konieczne aktualne zatrudnienie,
• wymagany rachunek osobisty w banku,
• brak wpisów w jakiejkolwiek bazie dłużników.
Wybierz kwotę i okres spłaty i przejdź do krótkiego formularza, by założyć profil na stronie. Potwierdź swoje dane wykonując przelew na symboliczną kwotę 1 gr. Poczekaj na decyzję, a gdy będzie pozytywna pieniądze zostaną przelane w krótkim czasie na Twój rachunek bankowy. O przyznaniu pożyczki zostaniesz poinformowany mailem oraz sms-em. Szybkość otrzymania decyzji zależy od tego, czy masz konto w tym samym banku co firma. Jeśli nie, na zaksięgowanie przelewu trzeba będzie poczekać trochę dłużej, w zależności od sesji bankowych.
W tym samym czasie można mieć tylko jedną pożyczkę, ale o kolejną możesz wnioskować jeszcze tego samego dnia, po zaksięgowaniu spłaty wcześniejszej pożyczki.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Lew Pożyczka <<

Wady i zalety pożyczki w Lew Pożyczka

Zalety:

 • pierwsza pożyczka darmowa do 3000 zł,
 • minimum formalności,
 • na dowód,
 • wysoka kwota pierwszej pożyczki,
 • decyzja w krótkim czasie,
 • wniosek można złożyć w dowolnym czasie,
 • pracują od poniedziałku do niedzieli,
 • przelewy realizują również w weekendy,
 • umowa zawierana na czas nieokreślony (jedna umowa, wiele pożyczek),
 • kolejne pożyczki na wyższe kwoty,
 • następna pożyczka zaraz po zaksięgowaniu spłaty.

Wady:

 • mało informacji na stronie,
 • do 3000 zł bez opłat,
 • brak możliwości sprawdzenia kosztów pożyczki w różnych konfiguracjach.

Opinie Lew Pożyczka ma w większości dobre, stąd prawie cztery gwiazdki na naszym portalu. Nasza ocena jest podobna, jedną gwiazdkę odejmujemy za brak szybkiej weryfikacji i brak możliwości sprawdzenia kosztów kolejnych pożyczek. Część klientów szuka firmy, z którą chce się związać na dłużej, dlatego opcja sprawdzenia kosztów kolejnych pożyczek powinna być dostępna. Poza tym opinie o Lew Pożyczka są pozytywne, klienci chwalą szybkość rozpatrywania wniosków, minimum formalności, bo w zasadzie wystarczy dowód osobisty i podpisanie jednej umowy na czas nieokreślony (obowiązuje przy kolejnych pożyczkach).
Firma należy do dużej międzynarodowej grupy i opinie Lew Pożyczka nietrudno znaleźć, również klienci korzystający z naszego portalu chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Kilka opinii klientów:
„Z tak szybką wypłatą pieniędzy się jeszcze nie spotkałam”.
„Cenowo super do tego uczciwie wiec max gwiazdek”.
„Pierwszy raz korzystałam z pożyczki nie spłacając odsetek i jestem bardzo zadowolona”.
Szybka wypłata pieniędzy na konto przewija się przez liczne opinie o Lew Pożyczka. Warto jednak pamiętać, że firma nie realizuje szybkich przelewów, a konieczne jest konto w tym samym banku, by pieniądze były jeszcze tego samego dnia na koncie.
Lew Pożyczki opinie ma też od niezadowolonych klientów, ale nie ma takiej firmy, która dogodziłaby wszystkim. Na minus liczne przypomnienia w dniu spłaty, jeśli pożyczka nie wpłynęła jeszcze na konto firmy. Podobnie kolejnego dnia, jeśli nie spłacisz zobowiązania, firma wysyła liczne powiadomienia sms i telefonuje do klienta. Negatywne opinie o Lew Pożyczka pochodzą głównie od klientów, którzy zobowiązanie spłacili po terminie. Inna grupa to osoby, którym pożyczka nie została przyznana. Firma nie akceptuje negatywnych wpisów w bazach dłużników i wymaga stałego źródła dochodu. Niespełnienie tych warunków wiążę się z odrzuceniem wniosku. Natomiast osoby, które terminowo spłaciły pożyczkę, wystawiają jej cztery bądź pięć gwiazdek. Doceniana jest pierwsza darmowa pożyczka, która jest w wysokiej kwocie. Obecnie można pożyczyć ponad 3 tys. zł bez żadnych kosztów na miesiąc. Liczne opinie o Lew Pożyczka potwierdzają, że pierwsza nie kosztuje ani grosza.
Co ciekawego jeszcze znajdziemy wpisując w wyszukiwarkę Lew Pożyczka opinie? Rzetelna, uczciwa firma, wszystko zgodnie z informacjami na stronie i umową, przystępne koszty kolejnych pożyczek. Jednym słowem opinie Lew Pożyczka w większości ma pozytywne. Śmiało można brać u nich pożyczkę!


Lew Pożyczka Opinie


3.9 12 votes
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
148 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
agatac
agatac
3 lat temu

po 40 minutowym oczekiwaniu na weryfikację, niestety nie otrzymałem pożyczki. Nie dostałem również propozycji mniejszej kwoty. Nie wiem dlaczego., Strona jednak bardzo miła dla oka. Niepokoi fakt braku szyfrowanego połączenia a przecież podajemy wszystkie swoje dane łącznie z loginem i hasłem do konta bankowego. Brak też możliwości usunięcia konta i przesłanych danych

um_sok
um_sok
3 lat temu

Wieczorem Złożyłam wniosek i po 10 min dostałam telefon ze pożyczka została mi udzielona w kwocie 1500 na 45 dni. Musiałam tylko odpowiedzieć na kilka pytać ( sprawdzenie tożsamości) i następnego dnia pieniądze były na koncie.Bardzo polecam tą darmowa pożyczkę.

lenfert
lenfert
3 lat temu

Firma na serio świetna. Pracownicy życzyłabym sobie ogladac w każdej firmie. Bardzo mili i zyczliwi, na wsyztskie pytania odpowiadaja z usmiechem na twarzy. Pożyczki realizowane mega szybko, a cennik bardzo przystępny. Bez problemu. Polecam!

tokim1
tokim1
3 lat temu

Polecam

rudnik2000
rudnik2000
3 lat temu

Odradzam oszuści właśnie składałem wniosek odmowa wyłudzają grosze faktycznie bezczelne ordynarne babsztyle do miotły z nimi żadnych pożyczek nie udzielają potwierdzam moich poptrzedników wyłudzają dowody osobiste odradzam omijac dalekim łukiem

oliv_101
oliv_101
3 lat temu

poszło szybko i bez problemu

malukins
malukins
3 lat temu

Fatalna obsługa i cennik bardzo wysoki.

rono
rono
3 lat temu

Firma daje możliwość przedłuzenia splaty pożyczki. Są uczciwi i traktuja klient jak rownego sobie- z szacunkiem i po przyjacielsku- a nie jak wroga, albo kogos z kogo chca wydrzeć ostatniego grosika. Dla mnie podejscie do klienta jest wazne, a u nich jest to podejscie numer jeden!!

kasimir
kasimir
3 lat temu

Darmowa pożyczka- to lubię.

drinkteam
drinkteam
3 lat temu

Polecam, zarówna pierwsza jak i kolejna pożyczka bardzo szybko, przyjazna strona.

drukarniacyfrowa
drukarniacyfrowa
3 lat temu

Super, bardzo mili i udzielają pożyczek. Wszyscy inni odmówili a na prawde miałam już nóz na gardle. Pokazala mi znajoma ta oferte i wyslalam wniosek, bardzo szybko wszystko sie odbylo. Splate ustalili na 30 dni, koszty do zaakceptowania.

gramed
gramed
3 lat temu

Firma godna polecenia, ja miałem tam już 3 pożyczki, podobno moja piąta pożyczka będzie darmowa. Poza tym 8000 zł to naprawdę spoko kasa

stalbud
stalbud
3 lat temu

Uczciwie, szybko i profesjonalnie!

nmp
nmp
3 lat temu

Splacilem pozyczke a dalej chca abym im oddal te same pieniadze

jamp
jamp
3 lat temu

Lew Pożyczka wychodzi calkiem tanio, warunki maja dobre i da sie wszystko bardzo szybko i sprawnie zalatwic. W banku Cie wypytuja o wszystko jak na przesluchaniu w Lew Pożyczka tego nie ma, pozyczka na oswiadczenie, kasa bardzo szybko na koncie zadnych problemow

w.klosowski
w.klosowski
3 lat temu

W przeciagu ostatnich miesięcy juz 2krotnie korzystałam z ich usług- świetna, niezawodna firma.

imprezy.muzyczne
imprezy.muzyczne
3 lat temu

Bardzo jestem zadowolona z obsługi i warunków udzielanej pomocy,dziękuję i pozdrawiam.Ela

pamich
pamich
3 lat temu

Duże zaskoczenie. Na plus. Polecam.

haker_x
haker_x
3 lat temu

Polecam

fotografia
fotografia
3 lat temu

Świetna firma udzielająca pożyczek nisko oprocentowanych, których spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat. Super robota! Jestem pewna, że nie raz skorzystam z Waszej oferty!

dpasewicz
dpasewicz
3 lat temu

szybka pożyczka bez zbędnych formalności. pieniądze otrzymałam na koncie w krótkim czasie . Również , nie miałam problemu ze spłata pożyczki w Lew Pożyczka.

k.ornatkiewicz
k.ornatkiewicz
3 lat temu

Zdecydowałam o otwarciu własnej firmy bo miałam troszkę oszczędności by wszystko ruszyło. Jednak nie przewidziałam dodatkowych kosztów, które się pojawiły. Zależało mi na szybkiej pożyczce i szukałam wśród różnych ofert. W ostateczności padło na Lew Pożyczka. Bardzo miła obsługa, pieniążki szybko znalazły się na koncie, a spłatę mogłam rozłożyć nawet na 36 miesięcy. Mnie wystarczyło 6 miesięcy na spłacenie pożyczki i jestem z niej zadowolona

joelle
joelle
3 lat temu

Wiele razy korzystałem z tej firmy i nigdy się nie zawiodłem!!Jako stały klient firmy pożyczam dużo taniej a napewno skorzystam ponownie jeśli będzie taka potrzeba, teraz w dodatku za niewielką kwotę można skorzystać z usługi przedłużenia nawet 3 razy! Polecam!!!

degrafika
degrafika
3 lat temu

wysokie prowizje dla stałych klientów

not.bdt
not.bdt
3 lat temu

Firma jest bardzo uczciwa- co nie ukrywam, było dla mnie zaskoczeniem. Wszystkie warunki i cennik łatwo dostępne i czytelne, żadnych kruczków. Super. Polecam serdecznie.

dakarjaja
dakarjaja
3 lat temu

Oferta totalny szał i odlot- i oby jak najwięcej takich na rynku! Tanio i przyjemnie- na pewno wrócę!!!

czajnikr.wroc
czajnikr.wroc
3 lat temu

Opinia konkurencji? I bądź tu mądry która opinia jest prawdziwa!

b.pastuszewska
b.pastuszewska
3 lat temu

Nie polecam za brak informacji za to po jednym dniu opoznienia to windykacja od rana do wieczora…koszty ogromne sami sobie refinansuja doliczaja koszty z kosmosu, do oddania robi sie gigantyczna kasa

uki9
uki9
3 lat temu

Witam! Jestem doradcą finansowym Lew Pożyczka S.A w województwie warmińsko mazurskim (Powiat iławski i nowomiejski). Zainteresowanych prosze o kontakt pod nr telfonu 572 312 808.

kngis_info
kngis_info
3 lat temu

Dla mnie również warunki umowy przejrzyste , Faktyczne tyle ile się pożycza po raz pierwszy tyle sie oddaje , czyli ta pierwsza pożyczka za 0 zł .Jak dla mnie firma uczciwa

joanna.latoszek
joanna.latoszek
3 lat temu

Firma na wskroś uczciwa i solidna z bardzo dobrą ofertą. Zdecydowanie warto!!!

koczewski
koczewski
3 lat temu

Zawsze starałem się unikać pożyczek, ale znalazłem się w takiej sytuacji, w której nie udało mi się tego zrobić. Ze względu na umowę zlecenie bank odmówił mi udzielenia pożyczki. Zacząłem szukać innych możliwości i w taki sposób znalazłem Lew Pożyczka, który wyróżniał się swoją ofertą. Pożyczkę dostałem tutaj bez problemu w oparciu o bardzo dobre warunki. Polecam…

helenag
helenag
3 lat temu

Nie spodziewałem się, że tak szybko rozpatrzą mój wniosek. Konsultant był niezwykle miły i uprzejmy. Wytłumaczył mi kilka kwestii, które były dla mnie niezrozumiałe. Wszystko na duży plus. Lew Pożyczka, dziękuję za pomoc.

dermatologia
dermatologia
3 lat temu

PC jest jedną z niewielu firm, która traktuje swoich klientów, jak klientów, a nie potencjalnych dłużników. Oprocentowanie pożyczek jest niewysokie, podobnie jak raty (zostały mi jeszcze dwie, aby spłacić całe zadłużenie). Jak dla mnie, Lew Pożyczka obecnie jest bezkonkurencyjne!

mbst
mbst
3 lat temu

Super firma pozyczkowa. Dziekuje

laczynski
laczynski
3 lat temu

Gwiazda na rynku pożyczek online!

velsper
velsper
3 lat temu

Pierwsza pożyczka za darmo a to lubie najbardziej! Poza tym sprawnie i szybko!

whoistomcat
whoistomcat
3 lat temu

SOLIDNIE

www.nicka1111
www.nicka1111
3 lat temu

Na Lew Pożyczka zdecydowałam się przez wzgląd na czas na oddanie, ktory wynosi 45 dni i decyzji nie żałuję. Uczciwa firma

mlorens
mlorens
3 lat temu

Tylko wy mi zaufaliście i bardzo wam za to dziękuje. To bardzo miłe, dzięki wam teraz miałam dodatkowy grosz w portfelu, a rata jest praktycznie nie zauważalna.

club-dna
club-dna
3 lat temu

Bardzo ciekawa oferta i do tego super cennik. Polecam gorąco.

motor
motor
3 lat temu

No nie maja wcale. Poza tym, ze trzeba im wysylac cala sterte dokumentow, za jakies durne 400 zl. Skonczcie z tymi reklamami, ludzie nies a az takimi debilami jak wam sie w tej waszej zalosnej firemce wydaje.

piotrek010
piotrek010
3 lat temu

Pożyczałem raz. 1200 zł- bo tyle potrzebowałem. Pożyczka była darmowa. Wszystko szybko. Dobra firma!

lucyman
lucyman
3 lat temu

Uczciwa firma, dobra oferta i miła obsługa! Pożyczajcie ostrożnie bo koszty nie są małe ;(

asia.wardas
asia.wardas
3 lat temu

Wszystko pięknie. Przyszedł dla mnie taki ciężki moment że trzeba było pozyskać trochę dodatkowej gotówki. W Lew Pożyczka mi nie odmówili, i za to jestem im bardzo wdzięczny!

linger-zabrze
linger-zabrze
3 lat temu

Ze swojej strony powiem, że korzystałem już nie raz z pożyczki w Lew Pożyczka i za każdym razem jest szybko i rzetelnie. Teraz to nawet nie składam wniosku przez komputer, wszystko załatwiam przez infolinię

czacho
czacho
3 lat temu

Nie zgadzam się z tym czekaniem. Ja czekałe na wszystko 20 minut od złożenia wniosku.

vaivai
vaivai
3 lat temu

Lew Pożyczka.pl to porażka i naciagacze, proponowali mi pożyczkę 3000zl na 45dni i po dwóch dniach, z 3000 zrobiło się 500zl. Dziada to niech z siebie robią!!! Nie polecam !!!!

misiu.tychy
misiu.tychy
3 lat temu

Potrzebowałam niewielkiej kwoty na zakup AGD. Już od dawna zakupy robię głównie przez Internet więc i pożyczkę chciałąm tak dostać. W końcu po co mam chodzić po oddziałach i kompletować dokumenty? Tutaj poszło bardzo sprawie, kwotę dostałam, taką jaką chciałam. Bardzo polecam.

cbn
cbn
3 lat temu

Zdecydowanie nie droga pani ta pani już dawno powinna się leczyć w zakładzie psychiatrycznym