Lew Pożyczka

Opis produktu Lew Pożyczka

Lew Pożyczka na polskim rynku jest już od kilku lat, ciesząc się zwiększającą liczbą zadowolonych klientów. Marka ta jest częścią dużej grupy finansowej, która działa na terenie sześciu krajów: na Łotwie, Litwie, Czechach, Ukrainie, Gruzji, Kazachstanie i w Polsce. W naszym kraju za Lew Pożyczka odpowiedzialna jest firma Aventus Group Sp.z o.o., która jest częścią UAB Aventus Capital. Specjalizują się w pożyczkach krótkoterminowych i od pewnego czasu są już na rynku pożyczek ratalnych. Oprócz Lew Pożyczka do Aventus Group Sp.z o.o. należą również inne, mniej i bardziej rozpoznawalne marki: Smart Pożyczka, Niewielka Pożyczka, Pożyczka Plus, Finansowe Posiłki. Od jakiegoś czasu Aventus Group Sp.z o.o. jest również właścicielem marki Rata na Plus, która pośredniczy w pożyczkach ratalnych. Firma jest wpisana do rejestru firm pożyczkowych, jest członkiem Polskiego Związku Firm Pożyczkowych. Posiada Certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo i Rzetelna Firma. Doceniana w różnych plebiscytach i konkursach. Na umowie widnieć będą dane LTU FINANCE Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, Lew Pożyczka jest pośrednikiem.
Lew Pożyczka nie akceptuje wpisów w żadnych bazach dłużników. Sprawdza: KRD, ERIF, KBIG, Credit Check. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony.

Koszty pożyczki w Lew Pożyczka

Pierwsza pożyczka w Lew Pożyczka objęta jest promocją i nie ponosisz żadnych kosztów. W przypadku braku spłaty zostanie doliczona prowizja i odsetki kapitałowe na standardowych warunkach.
Firma niestety nie daje możliwości sprawdzenia kosztów pożyczek w różnych konfiguracjach, przedstawiając jedynie przykład reprezentatywny: pożyczka w kwocie 1000 zł na okres 30 dni to łączny koszt 282,22 zł, z czego 8,22 zł stanowią odsetki (oprocentowanie w skali roku 10%) a prowizja 274 zł. Łączna kwota do zwrotu wynosi 1282,22 zł.
Firma nie informuje o możliwości przedłużenia okresu spłaty bądź też refinansowania pożyczki. Dlatego, jeśli będziesz mieć problem ze spłatą, najlepiej jak najszybciej skontaktuj się z działem obsługi klienta. Jeśli termin minie, a pożyczka była darmowa, poniesiesz wszystkie standardowe koszty plus dodatkowe opłaty.


Rodzaje pożyczek w Lew Pożyczka

Lew Pożyczka specjalizuje się w krótkoterminowych pożyczkach na kwoty kilku tysięcy złotych. Na stronie dostępna jest jedynie oferta dla nowych klientów. Informacje o kwotach dla stałych klientów dostępne są po zalogowaniu na profil klienta.
Pierwsza pożyczka może być w kwocie od 200 zł do 3300 zł. Firma co jakiś czas podnosi kwotę pierwszej pożyczki, jeszcze do niedawna było to 2000 zł. Obecnie jest w czołówce firm z najwyższą kwotą pierwszej i darmowej pożyczki. Nowy klient otrzyma pożyczkę bez żadnych kosztów, czyli zwróci taką kwotę, jaką pożycza. Jest jeden warunek, podobnie jak w innych firmach pożyczkowych, należy pamiętać o terminowej spłacie pożyczki. W innym razie naliczone zostaną nie tylko odsetki karne i koszty windykacyjne, ale również standardowe opłaty.
Do wyboru pięć okresów spłaty: 10, 15, 20, 25, 30 dni.
Istotny jest czas na jaki zawierana jest umowa pożyczki. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, co oznacza, że przy kolejnych pożyczkach nie podpisujesz już umowy. Ale z tym wiążą się też niedogodności, bo od umowy możesz odstąpić tylko przy pierwszej pożyczce.
Wracający klient pożyczy wyższą kwotę, ale firma nie precyzuje jej wysokości. Jak informuje na stronie, należy zalogować się na swój profil i złożyć wniosek o kwotę, którą chciałby otrzymać.

Lew Pożyczka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Lew Pożyczka <<

Lew Pożyczka - Dane firmy

Aventus Group Sp z o.o.

NIP9662029390
REGON200358089
KRS0000355948
Kapitał zakładowy1 500 000 PLN

Lew Pożyczka Dane kontaktowe

Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III
15-888 Białystok

Telefon: 858710049

Email: info@lewpozyczka.pl

WWW: lewpozyczka.pl

Godziny otwarcia Lew Pożyczka

Poniedziałek - Piątek: 07:30 - 21:00
Sobota - Niedziela: 09:00 - 19:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Lew Pożyczka

Zanim złożysz wniosek, sprawdź czy spełniasz wymagania:
• musisz mieć ukończone 19 lat i nie więcej niż 73 lata,
• wymagane polskie obywatelstwo,
• konieczne aktualne zatrudnienie,
• wymagany rachunek osobisty w banku,
• brak wpisów w jakiejkolwiek bazie dłużników.
Wybierz kwotę i okres spłaty i przejdź do krótkiego formularza, by założyć profil na stronie. Potwierdź swoje dane wykonując przelew na symboliczną kwotę 1 gr. Poczekaj na decyzję, a gdy będzie pozytywna pieniądze zostaną przelane w krótkim czasie na Twój rachunek bankowy. O przyznaniu pożyczki zostaniesz poinformowany mailem oraz sms-em. Szybkość otrzymania decyzji zależy od tego, czy masz konto w tym samym banku co firma. Jeśli nie, na zaksięgowanie przelewu trzeba będzie poczekać trochę dłużej, w zależności od sesji bankowych.
W tym samym czasie można mieć tylko jedną pożyczkę, ale o kolejną możesz wnioskować jeszcze tego samego dnia, po zaksięgowaniu spłaty wcześniejszej pożyczki.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Lew Pożyczka <<

Wady i zalety pożyczki w Lew Pożyczka

Zalety:

 • pierwsza pożyczka darmowa,
 • minimum formalności,
 • na dowód,
 • wysoka kwota pierwszej pożyczki,
 • decyzja w krótkim czasie,
 • wniosek można złożyć w dowolnym czasie,
 • pracują od poniedziałku do niedzieli,
 • przelewy realizują również w weekendy,
 • umowa zawierana na czas nieokreślony (jedna umowa, wiele pożyczek),
 • kolejne pożyczki na wyższe kwoty,
 • następna pożyczka zaraz po zaksięgowaniu spłaty.

Wady:

 • mało informacji na stronie,
 • brak możliwości sprawdzenia kosztów pożyczki w różnych konfiguracjach.

Lew Pożyczka Opinie

Opinie Lew Pożyczka ma w większości dobre, stąd prawie cztery gwiazdki na naszym portalu. Nasza ocena jest podobna, jedną gwiazdkę odejmujemy za brak szybkiej weryfikacji i brak możliwości sprawdzenia kosztów kolejnych pożyczek. Część klientów szuka firmy, z którą chce się związać na dłużej, dlatego opcja sprawdzenia kosztów kolejnych pożyczek powinna być dostępna. Poza tym opinie o Lew Pożyczka są pozytywne, klienci chwalą szybkość rozpatrywania wniosków, minimum formalności, bo w zasadzie wystarczy dowód osobisty i podpisanie jednej umowy na czas nieokreślony (obowiązuje przy kolejnych pożyczkach).
Firma należy do dużej międzynarodowej grupy i opinie Lew Pożyczka nietrudno znaleźć, również klienci korzystający z naszego portalu chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Kilka opinii klientów:
„Z tak szybką wypłatą pieniędzy się jeszcze nie spotkałam”.
„Cenowo super do tego uczciwie wiec max gwiazdek”.
„Pierwszy raz korzystałam z pożyczki nie spłacając odsetek i jestem bardzo zadowolona”.
Szybka wypłata pieniędzy na konto przewija się przez liczne opinie o Lew Pożyczka. Warto jednak pamiętać, że firma nie realizuje szybkich przelewów, a konieczne jest konto w tym samym banku, by pieniądze były jeszcze tego samego dnia na koncie.
Lew Pożyczki opinie ma też od niezadowolonych klientów, ale nie ma takiej firmy, która dogodziłaby wszystkim. Na minus liczne przypomnienia w dniu spłaty, jeśli pożyczka nie wpłynęła jeszcze na konto firmy. Podobnie kolejnego dnia, jeśli nie spłacisz zobowiązania, firma wysyła liczne powiadomienia sms i telefonuje do klienta. Negatywne opinie o Lew Pożyczka pochodzą głównie od klientów, którzy zobowiązanie spłacili po terminie. Inna grupa to osoby, którym pożyczka nie została przyznana. Firma nie akceptuje negatywnych wpisów w bazach dłużników i wymaga stałego źródła dochodu. Niespełnienie tych warunków wiążę się z odrzuceniem wniosku. Natomiast osoby, które terminowo spłaciły pożyczkę, wystawiają jej cztery bądź pięć gwiazdek. Doceniana jest pierwsza darmowa pożyczka, która jest w wysokiej kwocie. Obecnie można pożyczyć ponad 3 tys. zł bez żadnych kosztów na miesiąc. Liczne opinie o Lew Pożyczka potwierdzają, że pierwsza nie kosztuje ani grosza.
Co ciekawego jeszcze znajdziemy wpisując w wyszukiwarkę Lew Pożyczka opinie? Rzetelna, uczciwa firma, wszystko zgodnie z informacjami na stronie i umową, przystępne koszty kolejnych pożyczek. Jednym słowem opinie Lew Pożyczka w większości ma pozytywne. Śmiało można brać u nich pożyczkę!


Lew Pożyczka Opinie


148
Dodaj opinię

avatar
imprezy.muzyczne
Opinia
imprezy.muzyczne

Bardzo jestem zadowolona z obsługi i warunków udzielanej pomocy,dziękuję i pozdrawiam.Ela

pamich
Opinia
pamich

Duże zaskoczenie. Na plus. Polecam.

haker_x
Opinia
haker_x

Polecam

fotografia
Opinia
fotografia

Świetna firma udzielająca pożyczek nisko oprocentowanych, których spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat. Super robota! Jestem pewna, że nie raz skorzystam z Waszej oferty!

k.ornatkiewicz
Opinia
k.ornatkiewicz

Zdecydowałam o otwarciu własnej firmy bo miałam troszkę oszczędności by wszystko ruszyło. Jednak nie przewidziałam dodatkowych kosztów, które się pojawiły. Zależało mi na szybkiej pożyczce i szukałam wśród różnych ofert. W ostateczności padło na Lew Pożyczka. Bardzo miła obsługa, pieniążki szybko znalazły się na koncie, a spłatę mogłam rozłożyć nawet na 36 miesięcy. Mnie wystarczyło 6 miesięcy na spłacenie pożyczki i jestem z niej zadowolona

dpasewicz
Opinia
dpasewicz

szybka pożyczka bez zbędnych formalności. pieniądze otrzymałam na koncie w krótkim czasie . Również , nie miałam problemu ze spłata pożyczki w Lew Pożyczka.

joelle
Opinia
joelle

Wiele razy korzystałem z tej firmy i nigdy się nie zawiodłem!!Jako stały klient firmy pożyczam dużo taniej a napewno skorzystam ponownie jeśli będzie taka potrzeba, teraz w dodatku za niewielką kwotę można skorzystać z usługi przedłużenia nawet 3 razy! Polecam!!!

not.bdt
Opinia
not.bdt

Firma jest bardzo uczciwa- co nie ukrywam, było dla mnie zaskoczeniem. Wszystkie warunki i cennik łatwo dostępne i czytelne, żadnych kruczków. Super. Polecam serdecznie.

degrafika
Opinia
degrafika

wysokie prowizje dla stałych klientów

dakarjaja
Opinia
dakarjaja

Oferta totalny szał i odlot- i oby jak najwięcej takich na rynku! Tanio i przyjemnie- na pewno wrócę!!!

czajnikr.wroc
Opinia
czajnikr.wroc

Opinia konkurencji? I bądź tu mądry która opinia jest prawdziwa!

uki9
Opinia
uki9

Witam! Jestem doradcą finansowym Lew Pożyczka S.A w województwie warmińsko mazurskim (Powiat iławski i nowomiejski). Zainteresowanych prosze o kontakt pod nr telfonu 572 312 808.

b.pastuszewska
Opinia
b.pastuszewska

Nie polecam za brak informacji za to po jednym dniu opoznienia to windykacja od rana do wieczora…koszty ogromne sami sobie refinansuja doliczaja koszty z kosmosu, do oddania robi sie gigantyczna kasa

koczewski
Opinia
koczewski

Zawsze starałem się unikać pożyczek, ale znalazłem się w takiej sytuacji, w której nie udało mi się tego zrobić. Ze względu na umowę zlecenie bank odmówił mi udzielenia pożyczki. Zacząłem szukać innych możliwości i w taki sposób znalazłem Lew Pożyczka, który wyróżniał się swoją ofertą. Pożyczkę dostałem tutaj bez problemu w oparciu o bardzo dobre warunki. Polecam…

kngis_info
Opinia
kngis_info

Dla mnie również warunki umowy przejrzyste , Faktyczne tyle ile się pożycza po raz pierwszy tyle sie oddaje , czyli ta pierwsza pożyczka za 0 zł .Jak dla mnie firma uczciwa

joanna.latoszek
Opinia
joanna.latoszek

Firma na wskroś uczciwa i solidna z bardzo dobrą ofertą. Zdecydowanie warto!!!

helenag
Opinia
helenag

Nie spodziewałem się, że tak szybko rozpatrzą mój wniosek. Konsultant był niezwykle miły i uprzejmy. Wytłumaczył mi kilka kwestii, które były dla mnie niezrozumiałe. Wszystko na duży plus. Lew Pożyczka, dziękuję za pomoc.

mbst
Opinia
mbst

Super firma pozyczkowa. Dziekuje

laczynski
Opinia
laczynski

Gwiazda na rynku pożyczek online!

dermatologia
Opinia
dermatologia

PC jest jedną z niewielu firm, która traktuje swoich klientów, jak klientów, a nie potencjalnych dłużników. Oprocentowanie pożyczek jest niewysokie, podobnie jak raty (zostały mi jeszcze dwie, aby spłacić całe zadłużenie). Jak dla mnie, Lew Pożyczka obecnie jest bezkonkurencyjne!

velsper
Opinia
velsper

Pierwsza pożyczka za darmo a to lubie najbardziej! Poza tym sprawnie i szybko!

whoistomcat
Opinia
whoistomcat

SOLIDNIE

www.nicka1111
Opinia
www.nicka1111

Na Lew Pożyczka zdecydowałam się przez wzgląd na czas na oddanie, ktory wynosi 45 dni i decyzji nie żałuję. Uczciwa firma

piotrek010
Opinia
piotrek010

Pożyczałem raz. 1200 zł- bo tyle potrzebowałem. Pożyczka była darmowa. Wszystko szybko. Dobra firma!

asia.wardas
Opinia
asia.wardas

Wszystko pięknie. Przyszedł dla mnie taki ciężki moment że trzeba było pozyskać trochę dodatkowej gotówki. W Lew Pożyczka mi nie odmówili, i za to jestem im bardzo wdzięczny!

club-dna
Opinia
club-dna

Bardzo ciekawa oferta i do tego super cennik. Polecam gorąco.

lucyman
Opinia
lucyman

Uczciwa firma, dobra oferta i miła obsługa! Pożyczajcie ostrożnie bo koszty nie są małe ;(

mlorens
Opinia
mlorens

Tylko wy mi zaufaliście i bardzo wam za to dziękuje. To bardzo miłe, dzięki wam teraz miałam dodatkowy grosz w portfelu, a rata jest praktycznie nie zauważalna.

motor
Opinia
motor

No nie maja wcale. Poza tym, ze trzeba im wysylac cala sterte dokumentow, za jakies durne 400 zl. Skonczcie z tymi reklamami, ludzie nies a az takimi debilami jak wam sie w tej waszej zalosnej firemce wydaje.

linger-zabrze
Opinia
linger-zabrze

Ze swojej strony powiem, że korzystałem już nie raz z pożyczki w Lew Pożyczka i za każdym razem jest szybko i rzetelnie. Teraz to nawet nie składam wniosku przez komputer, wszystko załatwiam przez infolinię

cbn
Opinia
cbn

Zdecydowanie nie droga pani ta pani już dawno powinna się leczyć w zakładzie psychiatrycznym

czacho
Opinia
czacho

Nie zgadzam się z tym czekaniem. Ja czekałe na wszystko 20 minut od złożenia wniosku.

vaivai
Opinia
vaivai

Lew Pożyczka.pl to porażka i naciagacze, proponowali mi pożyczkę 3000zl na 45dni i po dwóch dniach, z 3000 zrobiło się 500zl. Dziada to niech z siebie robią!!! Nie polecam !!!!

misiu.tychy
Opinia
misiu.tychy

Potrzebowałam niewielkiej kwoty na zakup AGD. Już od dawna zakupy robię głównie przez Internet więc i pożyczkę chciałąm tak dostać. W końcu po co mam chodzić po oddziałach i kompletować dokumenty? Tutaj poszło bardzo sprawie, kwotę dostałam, taką jaką chciałam. Bardzo polecam.

red_aktor
Opinia
red_aktor

Jak dla mnie, PC nie ma sobie równych. Dopełnienie formalności zajęło chwilę, pieniądze znalazły się na moim koncie w ekspresowym tempie.

mgutkowski
Opinia
mgutkowski

I oby jak najwięcej tego typu firm- w sensie bardzo uczciwych.

ma-dz-iu-sia
Opinia
ma-dz-iu-sia

Gorąco polecam Lew Pożyczka rewelacyjna firma.Nie wiem dlaczego jest tyle opinii, negatywnych,że odrzucają wnioski.Pożyczam już nie pierwszy raz i nigdy nie miałam problemów.Pierwsza pożyczka jest darmowa.Rewelacyjne są środy z 50% zniżką.Z każdą nową pożyczką wzrasta próg pożyczkowy,żadnych ukrytych kosztów.

sokol47
Opinia
sokol47

Koszmar. Nieuprzejma, apodyktyczna pani dzwoni i pyta o zatrudnienie, adres i telefon pracodawcy potem dochody, skany zarobków z 3 miesięcy. Kwota wnioskowana poniżej 1000 zł. To był dopiero wniosek wstępny, a wyobrażam sobie, jak traktują ludzi z problemami ze spłata.

journalist
Opinia
journalist

Świetna firma pożyczkowa . Dodatkowo udział w programie partnerskim pozwolił mi na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Jest to bardzo wygodna oferta Lew Pożyczka, ponieważ możesz zarabiać w domu przez Internet.

wilanowski.turniej.squasha
Opinia
wilanowski.turniej.squasha

Oferta cenowo bardzo dobrze wypada, firma uczciwa, ale jeszcze muszą POPRACOWAĆ nad czasem realizacji wypłat.

kobaslaksa
Opinia
kobaslaksa

Jedna z lepszych ofert na rynku, za dużo pytań nie zadają, jedynie co trzeba troche czekać na ostateczny przelew środków ale i tak bardzo polecam!

oikoumene
Opinia
oikoumene

Swietna oferta pierwszej pozyczki i szybko wyplacona kasa. Polecam!! Obsluga tez super! Skorzystalem z pierwszej i skorzystam nieraz jeszcze. Plus za refinansowanie

fabiaboz
Opinia
fabiaboz

Pożyczałem raz. 1200 zł- bo tyle potrzebowałem. Pożyczka była darmowa. Wszystko szybko. Dobra firma!

t.tymkow
Opinia
t.tymkow

wszystko ok jeszcze skorzystam

wypozycz
Opinia
wypozycz

dziwnym zbiegiem okoliczności zaginęła cała spłacona pożyczka, nie honorują dowodów wpłaty

cj
Opinia
cj

1500 za darmo wzialem polecam

whehn
Opinia
whehn

najlepsza oferta na rynku. firma super uczciwa. polecam!!!

berat
Opinia
berat

splaciłem 4 pożyczki,dzis starałem sie o kolejna otrzymałem odmowe w biurze obslugi klienta powiedziano mi ze automat decyduje o przyznaniu pożyczki i nie udziela mi informacji dlaczego byla odmowa

jerzy
Opinia
jerzy

Złożyłem wniosek w sobotę który został zaakceptowany o godz 10:20 po 2 h brak pożyczki 600 zł na koncie w mBanku, po kontakcie z infolinią zapytałem w czym jest problem Pani po kontakcie z działem księgowości poinformowała że pieniądze wypłacili z konta mBanku na moje konto w mBanku w ciągu kilku minut…więc zasugerowała jednocześnie iż wina leży po stronie mojego Banku. Po kontakcie z moim bankiem dowiedziałem się że jest to niemożliwe aby środki z mBank na rachunek w tym samym Banku były księgowane z opóźnieniem , ponownie kontaktuję się z Lew Pożyczka i zażądałem potwierdzenia zlecenia przelewu na moje… Czytaj więcej »

niuska
Opinia
niuska

Bardzo dobrze działająca strona WWW. Intuicyjna, czytelna. Prosty sposób rejestracji.

wtk180
Opinia
wtk180

Firma ma spoko cennik i działa bardzo szybko- mogę polecić!

malgorzata.korczak
Opinia
malgorzata.korczak

Natychmiastowa weryfikacja, decyzja i przelew kasy na konto. Szybciej sie nie da! Polecam

krzsyu
Opinia
krzsyu

Oby jak najwięcej takich firm!

rzimny
Opinia
rzimny

I co w sytuacji kiedy pieniędzy nie ma a termin spłaty goni ?

jtylka
Opinia
jtylka

Super da się rozmawiać miła obsługa szybka realizacja

agnieszka.sikora
Opinia
agnieszka.sikora

super firma, wszystko jest ok, oferta, obsluga, cennik. polecam

northern
Opinia
northern

Słabo. Ani nie jest szybko, ani solidnie ani (poźniej) tanio! Dobrze, że przynajmniej jest uczciwie. Nie czuje się oszukany!!! ale nie polecam!

witalism
Opinia
witalism

najlepsza oferta na rynku. firma super uczciwa. polecam!!!

jmakosz
Opinia
jmakosz

Do oferty podchodzilam ostrożnie bo na stronie mają bardzo malo informacji, ale nie żałuję, że się na nich zdecydowałam bo oferta jest naprawdę super.

elziel
Opinia
elziel

Przecież to aż bije w oczy, widać że wszystkie te pozytywne opinie piszą pracownicy. Nawet nie próbują być autentyczni.

mmmakler
Opinia
mmmakler

Oferta cenowo bardzo dobrze wypada, firma uczciwa, ale jeszcze muszą POPRACOWAĆ nad czasem realizacji wypłat.

solidsecurity
Opinia
solidsecurity

ja jestem bardzo zadowolona z pożyczki w Lew Pożyczkau – szybko i bardzo dogodny termin spłaty! a to się liczy!

cwb.info
Opinia
cwb.info

No mnie się tez wydaje ze dane osobowe są potrzebne do udzielenia pożyczki ???? ale ogólnie to przecież mają prosty ten formularz, nie? w 5 minut wypełniam. Ja 2 razy pożyczałem i również nie narzekam. Wszystko jak najbardziej ok

caras-dys
Opinia
caras-dys

Dostałem bez problemu.

gzwloczykije
Opinia
gzwloczykije
Ocena :
     

Drugi raz wziolem w Lew Pożyczce 1000 zl i tak jak za pierwszym razem było bardzo sprawnie i szybko. Konkurencja potrafi kombinować co też wiem;) Bierzcie w Lew Pożyczka !

kmieciu.kmieciu
Opinia
kmieciu.kmieciu
Ocena :
     

Polecam Lew Pożyczka

daszekmax
Opinia
daszekmax

Ponad 3 stowki za wydluzenie splaty o tydzien? PARANOJA!

jerzy.malecki
Opinia
jerzy.malecki

szybka pożyczka bez zbędnych formalności. Firma uczciwa . tyle oddałam ile pozyczyłam

cpp.progr
Opinia
cpp.progr

Aktualny wygląd sprawy na dzien dzisiejszy ( co sie zmieniło ): Powróciła opcja przedłużenia umowwy . Niby na plus , w opcjach 3x 30 dni . wczesniej: 5900 do spłaty , przedłuzenie na 30 dni 1220 zł – 900 spłata prowizji , 320 przedłyzenie – czyli po przedłuzeniu zostaje nam 5000 do spłaty , koszt 2 i 3 przedluzenia 320 zł. Teraz : 5900 do spłaty , przedłużenie na 30 dni 1220 – 0 spłata prowizji , 1220 Przedłuzenie , zostaje nam cała kwota do spłaty 5900. Mozliwosc przedłuzania 2i 3 raz – Brak. odrazu zadzwonilem by przeksiegowali przedłuzenie na…… Czytaj więcej »

whoman
Opinia
whoman

LICHWA!!! Nie polecam NIKOMU!!!!!!!!!!

mhajduk
Opinia
mhajduk

Polecam. Wszystko szybko i sprawnie.

hrd
Opinia
hrd

Bardzo uczciwie- wszytsko jak w ustaleniach. Umowa czytelna. Bez oszustw- polecam!

anna.tomaszewska
Opinia
anna.tomaszewska

Przed tymi oszustami nie dość że naliczaja absurdalne procenty to dodatkowe problemy są ze spłatą pożyczki. Wpłaciłem jednego dnia zostało to zaksięgowane drugiego i do tego czasu znowu jakieś odsetki naliczyli. Koło się zamyka bo choć by się chciało na czas spłacić to i tak ponosi się dodatkowe koszty. To OSZUSTWO NAD OSZUSYWAMI!!!!

fbrom
Opinia
fbrom

Pożyczka tutaj to świetna opcja szczególnie jeśli ktoś potrzebuje pilnie pieniędzy. Weryfikacja wniosku jest ekspresowa, a przelew jest już następnego dnia.

napisz
Opinia
napisz

Świetna współpraca. Dziękuję!

marcinsm
Opinia
marcinsm

Polecam bardzo, szybki kontakt, miła rozmowa. Pomimo informacji że pieniądze miały być w ciągu 5 dni to były nazajutrz. Raz jeszcze polecam bo wygląda na to poważnie.

matiz1641
Opinia
matiz1641

Ta porzczka jest bardzo dobra

whr33
Opinia
whr33

Na maxa polecam!

hipikrat
Opinia
hipikrat

ja jestem zadowolona ze współpracy z Lew Pożyczkaem. na prawdę szybko pieniążki dostałam a formalności było w sam raz! jest ok!

jaroszkloszard
Opinia
jaroszkloszard

Polecam, Lew Pożyczka jest dobrą pożyczką, szybko są pieniądze, bez problemu udzielają pożyczkę. jest moim zdaniem jak najbardziej ok!

wamaplastast
Opinia
wamaplastast

bardzo atrakcyjny cennik. mila obsluga. polecam.

bkulinowska
Opinia
bkulinowska

Takiej oferty właśnie szukałem! Polecam!

zielgaz
Opinia
zielgaz

Większość klientów firmy jest z niej zadowolona- to chyba o czymś świadczy. Firma jest bardzo uczciwa i działa niesamowicie sprawnie. Ja jestem w 100% na TAK!

aeportal
Opinia
aeportal

Bardzo słabo.

mar13
Opinia
mar13

Wie Pan co, szkoda mi Pana ,ale jeżeli dla Pana to najlepsza firma to życzę powodzenia.Pozdrawiam.

a.walasek
Opinia
a.walasek

Super oferta. Tanioszka i super obsługa.

grzesiatko
Opinia
grzesiatko

Firma była dobra , do pewnego momentu ! Ja przynajmniej czuję się oszukana! Przez nich mam bardzo duże problemy finansowe , tylko dlatego , że ja postąpiłam uczciwie , a oni mnie stałego ich klienta puścili z Torbami !

j.krasnodebska
Opinia
j.krasnodebska

Szybko zwięźle i na temat

technoszczot
Opinia
technoszczot

Postanowiłem, że nie będę pisał żadnych komantarzy dopoki nie splacę pożyczki bo zobaczymy jak będzie sprawa wyglądała jak już będzie zamknieta.

herman
Opinia
herman

Lew Pożyczka jest OK!

sweet.galadriel
Opinia
sweet.galadriel

Ze względu na niskie dochody, nie mogłem sobie pozwolić na zbyt wysokie raty, dlatego spłatę zadłużenia rozłożono mi na 2 lata niewysokich rat. Dzięki temu nie mam żadnych problemów ze spłatą, a do tego mogę godnie żyć. Bardzo się cieszę, że pożyczkę wziąłem właśnie tutaj

klimaty6666
Opinia
klimaty6666

Miałem wziąć pożyczkę w zeszlym tygodniu, ale liczyłem, że może jednak uda mi się od kumpli pożyczyć i kurde tyle z tego mam, że teraz pożyczki dają na 30 dni a nie 44 dni! A mieli taką spoko opcje!

wgigg
Opinia
wgigg

ja jestem bardzo zadowolona z Lew Pożyczkaa – w szczególności z 45 dni spłaty!

kuks
Opinia
kuks

Super. Dla mnie firma zdecydowanie zasługuje na wyższe miejsce w rankingu bo te wszytskie formy z czolowki powinny sie u nich szkolic. Tak milej obslugi nie ma w zadnej firmie.

aloe-vera
Opinia
aloe-vera

Tania, dobra opcja.

flick
Opinia
flick

Miałem problemy finansowe, ale Lew Pożyczka przyszło mi z pomocną dłonią. Jestem świadomy, że trzeba oddać więcej kasy, ale takie życie. Polecam!

anna.bylewska
Opinia
anna.bylewska

Pierwszą pożyczkę oddałem bez problemu. Z drugą było gorzej ale firma zgodziła się poczekać dodatkowy miesiąc więc spoko. Polecam.

kkronhof
Opinia
kkronhof

Cenowo dają rade, do tego uczciwie!

cee
Opinia
cee

Totalne dno dna i poniżej gówna w latrynie ! Nie wiem kogo oni zatrudniają, ale iloraz inteligencji osób mniej niż u szympansa ! Nie polecem, na rynku jest o wiele więcej profesjonalnych firm, którzy dbaja o klienta ! Chyba ktoś tam nie rozumie, że właśnie stracili klienta tylko dlatego że zatrudniają imbecyli !!! Moderatorze, opublikuj to ????

andrzej.urbas
Opinia
andrzej.urbas

Polecam

kranvlad
Opinia
kranvlad

2000 zl na koncie były tego samego dnia co skladałam wniosek. bardzo uczciwie.

corneliaz
Opinia
corneliaz

Ktoś tu pisze na temat nieterminowej spłaty. Jak wiesz, że nie dasz rady spłacić w terminie to zawsze pozozstaje skorzystanie z refinansowania. Poza tym sory, ale jak ktos bierze pożyczkę, to powinno się być choć trochę odpowiedzialnym. Ja do Lew Pożyczka nie mam zadnych zastrzeżeń. Wg mnie jest to godna polecenia firma pożyczkowa.

webster58
Opinia
webster58

Witam ,przyłączam się do Pani postu ,mam z nim tak samo ,Robią co chcą

bmuraszew
Opinia
bmuraszew

pseudofirma!!!! nie szanują stałych dobrych klientów. spłacałem pożyczki zgodnie z umową. kolejnej odmówiono a na profilu widze że o nową pożyczkę moge ubiegać się za ponad 10 lat. żałosna firma:)

medrigold
Opinia
medrigold

Pieniądze dostałam naprawdę szybko. Polecam.

jsekta
Opinia
jsekta

Nigdy nie przeterminowałam pożyczki więc u mnie wszystko zawsze odbywało się na najwyższym poziomie. Podoba mnie się, że firma szanuje klienta, często przeprowasza jakieś konkursy więc można dodatkowo uzyskać jakieś bonusy

szykula
Opinia
szykula

Mialam okazje wziac pozyczke w Lew Pożyczkau dwa razy i za kazdym razem bez problemu i szybko dostawalam pieniadze na konto. bex xbednych formalnosci i 45 dni splaty.takze na prawde warto.

p_jok
Opinia
p_jok

Większość tych pochlebnych komentarzy jest bardzo na wyrost. Na kasę wcale nie czeka się kilka minut czy godzin- ja czekałem 3 dni- w środku tygodnia. Obsługa wcale nie jest miła- bo pani zapominała o formie grzecznościowej, a nie wydaje mi się, że ton rozmowy na luzie, jak przy piwku jest odpowiedni, po trzecie oferta jest cenowo kiepska- i w tym przypadku nie ma co mówić o braku szczęscia, że na taka pracownice trafilem, albo, że to bank nawalił. Oferta cenowo wypada kiepsko- najprościej samemu sobie porównać i wsyztsko będzie jasne.

andrzej.grundland
Opinia
andrzej.grundland

Banda oszustów!!!nic nie udzielają wyłudzają dane Turbo oszuści!!!!a te laurki co sobie sami wystawiacie bankruty to sobie wsadźcie w 4 litery!!!myślicie że ktoś się nabierze na to na ten śmietnik bankrucki

b.maczkowska
Opinia
b.maczkowska

Potrzebowałam szybkiej gotówki . Zawnioskowałam i otrzymałam pieniądze jeszcze tego samego dnia. Żadnych dokumentów ani weryfikacji telefonicznej nie miałam. Lew Pożyczka udzielił mi pożyczki gdy inne firmy odmówiły.

lodziarz007
Opinia
lodziarz007

Nazwa mówi sama za siebie. Jest TANIO.

mzielinski
Opinia
mzielinski

dobra i uczciwa firma.

aalborg
Opinia
aalborg

Bardzo się cieszę, że wybrałem własnie Lew Pożyczka bo to bardzo dobra i uczciwa firma. Naprawdę warto zdecydowac się na pożyczkę u nich!!!

ataracha
Opinia
ataracha

Super obsługa klienta, polecam

fa
Opinia
fa

Na swoją pozycje pracują od lat. Dla mnie inne firmy się nie liczą- tylko Net Credit!

godula
Opinia
godula

szybka pożyczka z dorymi warunkami, polecam

ewa.szwed
Opinia
ewa.szwed

Totalna petarda! Firma, której dałbym 11/10! Nie ma się do czego przyczepić bo już taniej niz za darmo sie nie da. kolejne pożyczki najtańsze na rynku. pieniadze na koncie po ok. godzinie! Pożyczkodawcy patrzcie i się uczcie!!!

steal
Opinia
steal

Spłacałam im coraz większe kwoty od paru miesięcy ostania prawie 6000zł. Wszystko w terminie. Nagle dostałam odmowę i propozycję 3000 z 6000. Po zaciśnięciu zębów i przełknięciu że jest to kwota dużo niższa – kliknęłam. Nagle moim oczom ukazała się obraz 300zł . Czyli 6000 w plecy . Firma krzak nie poważna kpina z klienta . Tłumaczą się analitykami. Nigdy więcej nie polecam

bearmach
Opinia
bearmach

nie odbierają listów, w tym wysłanego w terminie odstąpienia od umowy. firma krzak?

reah
Opinia
reah

To moja pierwsza pożyczka wzięta przez internet i jestem bardzo zadowolona. Dzięki Lew Pożyczka miałam super święta- wsyztsko było jak sobie zaplanowałam, wszytscy byli zachwyceni. efekt WOW! Polecam tym co się wachają!

h3367
Opinia
h3367

Od tylu juz lat najlepsza oferta na rynku.

sprawiedliwi
Opinia
sprawiedliwi

Korzystałem z usług firmy już kilka razy. Całkowicie nie rozumiem negatywnych opinii. Za każdym razem byłem zadowolony, wniosek rozpatrywany bardzo szybko, pieniążki na koncie również. Bardzo polecam wszystkim, którzy rozważają szybką pożyczkę.

okapi
Opinia
okapi

Spłacona druga pożyczka-nawet przed czasem-smsy,maile zachęcające,że czeka na ciebie 3tysiące…kiedy wnioskuję o tyle…dostaję 2…..mało tego-już po wzięciu tych tys. dalej piszą,że czeka na mnie 3 tys.Coś z systemem,ale to mnie nie interesuje-jestem zawiedziona,bo przecież powinni dbać o klienta,który do nich wraca,a jest koszmarnie drogo.

maksimus
Opinia
maksimus

ponad 85% opinii jest pozytywna- nic wiecej mowic nie trzeba.

zetnet
Opinia
zetnet

Koszty urosły o kwotę za redinansowanie.

pepis
Opinia
pepis

Oferta suoer, konkursy mega, ale koszty przedłużeń są CHORE! Jak ma się najmniejsze wątpliwości, że można mieć poślizg przy spłacie to odradzam! Poza tym firma super!

p.golach
Opinia
p.golach

Powiem tak parodia firma zero niby 15minut parodia po 45minutach dzwonię i co nic zero informacji o pożyczce nie polecam w via sms dostałem po5minutach.

b2u
Opinia
b2u

też brałem u nich pożyczkę, na szybko i praktycznie od razu miałem pieniądze!

batmazur
Opinia
batmazur

Nie polecam czekam na przelew juz 2 dzien

esontag
Opinia
esontag

Jak dla mnie BEZNADZIEJA! Oferta jest droga, obsługa nieprzyjemna i zdecydowanie nie polecam!

p.handerek
Opinia
p.handerek

Najlepsza ze wszystkich firm pożyczkowych.

yogurt
Opinia
yogurt

To chyba jesteś pracownikiem tego syfu ze tak piszesz

kijek
Opinia
kijek

Bardzo małe odsetki opłaca się pożyczać w takiej firmie ????

qrsmazury
Opinia
qrsmazury

Bardzo szybko sprawnie bez formalności pozyczyłem nieduzo tyle ile moge spłacic. Polecam wszystkim te firmę.

gannw
Opinia
gannw

Pożyczyłam 1000 zl na okres 45 dni i nic mnie to nie kosztowało- gdzie u konkurencji musiałby zapłacić krocie.

woipip
Opinia
woipip

Jest ok, mogłoby być troche szybciej ale to nowa firma to może dopiero się uczy ???? mimo wszystko polecam, dali tyle o ile wnioskowałem.

spokojnie1
Opinia
spokojnie1

1400 zł to bardzo wysoka kwota, a co więcej czas na oddanie- 45 dni sprawia, że oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. No i wsyztsko za darmo!!!

tombee
Opinia
tombee

Drogo. Nie polecam.

resiedence
Opinia
resiedence

Są niezawodni. Świtna firma zawsze sie sprawdza.

andrzej_pietras
Opinia
andrzej_pietras

w moim przypadku dezinformacja chciałem 1000 zadowoliłbym sie kwota 500 zł i co i jajo KRD , BIK mimo iż na stronie jest informacja ,ze przy takich kwotach bez tej weryfikacji zaufanie powinno być po obu stronach to że ktoś ma dobrą historie wcale nie stanowi gwarancji . Jestem zdrowy jutro jestem chory , dzisiaj mam pacę jutro nie itd jest to w moim przypadku tym bardziej dziwne że jestem rencista

mojekoniki
Opinia
mojekoniki

Złożyłam wniosek o 1200 zł i decyzja o przyznaniu była od razu. wszytsko sprawnie i moge smialo polecic każdemu tą ofertę.

pajacyktu
Opinia
pajacyktu

Konkretna pożyczka i szybka. Bez problemu mozna wziąć, przy minimum formalności. Dla mnie to wygoda!

m.dworek
Opinia
m.dworek

SUPER! Uczciwie i szybko, a do tego cenowo daje rade!

dobrowolscy
Opinia
dobrowolscy

Wszystko byłoby ok gdyby kolejne pożyczki nie były tak piekielnie drogie.

katarzyna.trebacka
Opinia
katarzyna.trebacka

Nie miałam dużego wyboru jeśli chodzi o wybór firmy pożyczkowej. Zależało mi na dłuższym opkresie spłaty, a taki (bezpłatnie) oferują tylko 2 firmy. Padło na Lew Pożyczka i to była słuszna decyzja. Polecam wszytskim, którzy potrzebuja pożyczki na dłużej niż 30 dni.

sadm
Opinia
sadm

Pożyczyłam 1000 zl na okres 45 dni i nic mnie to nie kosztowało- gdzie u konkurencji musiałby zapłacić krocie.

krzysztof4811
Opinia
krzysztof4811

ja prośiłam 1000. otrzymałam 950. wróciłam 950. rewelacja!

formularz
Opinia
formularz

Tez mam zaakceptowany wniosek a pieniędzy brak ….

jwj
Opinia
jwj

pozyczka w Lew Pożyczkaie okazała się bardzo dobrym wyborem . Nie mam zadnych zastrzeżeń co do firmy

hotlel
Opinia
hotlel

nigdy wiecej, drogo i nie miła obsługa

iflis
Opinia
iflis

Bzdura,sciema.Wyslalam ze swojego konta prywatnego,a oni odpisuja ze to nie koto prywatne itd totalny badziew.ODDALI OPLATE.

olivier.faucher
Opinia
olivier.faucher

Mają naprawdę formalności ograniczone do minimum, bardzo mi sie podoba. To dobra firma, uczciwa, porzadna. A co najważniejsze, to pieniążki wypłacają naprawdę bardzo szybko. Szczerze polecam.

good-charlotte
Opinia
good-charlotte

ja jestem zadowolona z Lew Pożyczkaa – szybko, sprawnie i dokładnie. a wydłużony okres spłaty działa na prawdę na rękę!

malwinam14
Opinia
malwinam14

Prosta procedura, szybka dostępność do pieniędzy

rzu-valpovo
Opinia
rzu-valpovo

Rozpatrywalam dwie firmy i wybor padl na Lew Pożyczka. I chwale sobie.Przede wszystkim szybko i bez zawilowsci. Polecam.

amaciorowska
Opinia
amaciorowska

W Lew Pożyczka naprawdę zostałem potraktowany tak, jak nigdy w żadnym banku. Konsultant to przemiły człowiek. Doradził mi jak dopasować ratę do moich możliwości i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania a wiem, że nie jestem łatwym klientem. Polecam!

kolej.tychy
Opinia
kolej.tychy

Kilka razy pozyczka wzięta I splacona terminowo. Ale nagle odmowa również. Mimo że Bik bardzo dobry I zdolność mam. Jak tak znacie o klientów to dziękuję

tomaszglinka
Opinia
tomaszglinka

jedna z lepszych ofert na rynku, a może i najlepsza? Zdecydowanie najlepsza z jakiej ja korzystałem.

pink03
Opinia
pink03

pozyczka online , nie trzeba nigdzie biegac po placowkach .sama firma jak najbardziej w porządku , obsługa miła

balazy
Opinia
balazy

Firma z taka ilościa pozytywnych komentarzy nie może być zła.

perlfect-search
Opinia
perlfect-search

No już bardziej uczciwie i szybciej być nie może.

shreves
Opinia
shreves

Banda oszustow. Nie polecam. W zyciu bywa roznie. Koszmar rozpoczyna sie w momencie gdy nie jestes w stanie splacic pozyczki w terminie. Nie dajcie sie naciagnac. Dno. Okradanie ludzi z pieniedzy to wszystko!

volvo
Opinia
volvo

Oferta mocno się poprawiła więc zdecydowałem się na pożyczkę u nich… było za darmo więc nie powinienem nażekać na cennik, ale zdecydowanie tempo pracy pozosawia wiele do życzenia.

ammonites
Opinia
ammonites

A potem do weryfikacji paczka dokumentów do dosłania: kopia dowodu, potwierdzenie dochodów – wydruki z konta i/lub zaświadczenie o dochodach. (Procedury weryfikacji jak w Banku) Na koniec – odmowa.

images
Opinia
images

Pierwszy raz skorzystałem z firmy pożyczkowej, trochę na chybił trafił ale to była dobra decyzja. Załatwiłem wszystko szybko i bez problemów.

zaborypk
Opinia
zaborypk

Pierwsza pożyczka super, darmowa itp.. Chciałam wziąć drugą..wiadomo już płatna więc na ich korzyść i już nie chcą mi dać! Nie rozumiem,jak to działa.. Następny wniosek mogę złożyć za rok.

ben
Opinia
ben

Najlepsza oferta pożyczkowa w Polsce. Od lat. Ja jestem ich klientem już od ponad 20 miesiecy. 3 razy u nich brałem pożyczkę i mogę powiedzieć, że na serio warto!

panoramawm
Opinia
panoramawm

Niektóre komentarze wręcz mnie tu rozbawiają ???? Jude … by wziąć pożyczkę online jest rzecza logiczną ,ze musisz podać dane osobowe ???? III Ca cos tam , już Cie gdzieś widziałam ;D tzn Twoja wypowiedź :)Marianna ;)- moja droga , przed terminem spłaty oraz z w jej dniu otrzymujesz informacje , przypomnienie , ze mija termin spłaty . Jest to zupełnie normalna rzecz . Każda firma pozyczkowa działa w ten sposób z tego co mi wiadomo .Jeszcze bym cos napisała, ale moze jednak ugryzę się w język . po Twoim komentarzu coś jest na rzeczy ;D Ja korzystałam z Lew… Czytaj więcej »

justynan
Opinia
justynan

Lew Pożyczka jest dobry bo jest dobry i tani:D

selfone
Opinia
selfone

jedna z najlepszych dostepnych ofert. bardzo uczciwa firma. polecam!!!

olek_go2
Opinia
olek_go2

Ogólnie bez zastrzeżen pasuje mi rata spłat rozłożona na 3 miesiace i to jest duzy plus wszystko jasne i pewne ogolnie moge polecic

sopptarnow
Opinia
sopptarnow

Szacunek do klienta, dobra oferta, obsługa na wysokim poziomie. Warto!

patrick.deglon
Opinia
patrick.deglon

Firma ma spoko cennik i działa bardzo szybko- mogę polecić!

loranc
Opinia
loranc

Ja brałam pożyczkę jak jeszcze była do 1500 zł na 45 dni , Oczywiście spłaciłam w terminie wszystko . Lew Pożyczka jak najbardziej polecam . mininum formalności , pieniądze wędrują szybko na konto .

saniko
Opinia
saniko

Świetna oferta, bardzo mi pomogli. Potrzebowałam pożyczki na wyjazd, który byl świetną okazją i jeszcze dostałam pożyczkę z 0 proc. RRSO. Mega

agnieszka.i
Opinia
agnieszka.i

Oby jak najwięcej takich super firm.

kasia.maj
Opinia
kasia.maj

Lepszej oferty nie znajdziecie.

ama_1
Opinia
ama_1

Wszystko na maxa!

prus
Opinia
prus

Szybko i milo

jjedryk
Opinia
jjedryk

Rewelacja. Szybko a na tym zalezalo mi najbardziej. To byla moja pierwsza pozyczka wiec byla gratis. Splacilem na czas. Super. polecam serdecznie.

mala-mycha
Opinia
mala-mycha

wszysko dla ludzi jak sie wie jak korzystac z tego. uwazam ze pozyczki to dobra sprawa. ratuja czasem zycie czlowiekowi. A w Lew Pożyczkaie bralam raz i nie bylo problemow

reed
Opinia
reed

Polecam! Szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności. Bardzo miła obsługa klienta.

sally12
Opinia
sally12

Może 500 pln przy pierwszej pożyczce to dla kogoś mało ale ja uważam, że to bardzo dużo pieniędzy i nie każdy potrzebuje od razy 1600 PLN

ladybird70
Opinia
ladybird70

No niestety 4 dni opóźnienia jestem nękana telefonami straszą mnie pracownikiem windykacyjnym u mnie w domu. Jakiś koszmar chociaZ deklaruje część spłaty traktują jak smiecia nie polecam

maxlirycs
Opinia
maxlirycs

Idealna firma ! Szybko, wszystko na konto i można przedłużyć czas spłaty co jest dla mnie bardzo ważne.

gjg
Opinia
gjg

Moze i Lew Pożyczka jest tani ale co z tego jesli nie ma szans na jego przyznanie? odrzucaja wszytskie wnioski z automatu!

ivi-z
Opinia
ivi-z

Dokładnie,u mnie to samo przed chwila,adres nr pracodawcy.To moja prywatna sprawa,a nie jeszcze prace w to wciagac.

lesvers
Opinia
lesvers

Ciekawa propozycja. Ja się skusiłem i póki co jest ok. Dam znać po spłacie.

piotraz
Opinia
piotraz

Bardzo dobra firma, wziąłem u nich już trzecią pożyczkę i pewnie jak będę potrzebował to zgłoszę się do Lew Pożyczkaa jeszcze raz.

sparki
Opinia
sparki

eee a jaki cennik ? Jak ja tu nic nie płaciłam ? Pierwsza pożyczka jest darmowa ? Więc nie rozumiem o co chodzi Niuniek ? Skąd te złe doświadczenie ?Bo ja jak i wiele innych osób mamy bardzo pozytywne doświadczenie z ta firmą

m.antosiewicz
Opinia
m.antosiewicz

ja dostałam w Lew Pożyczka pożyczkę bez problemu, wnioskowałam w zeszłym tygodniu, potrzebowałam niewielkiej kwoty, przelali kaskę sprawnie a ja już kupiłam prezenty na święta.

w_pajda
Opinia
w_pajda

A jak długo na kasę się czeka?

misa
Opinia
misa

Potwierdzam oszusci i bardzo chamska obsluga zero kompetencji chamy ordynarne

tecza.polska
Opinia
tecza.polska

Nie rozumiem polityki tej firmy. Pierwszą pożyczkę (darmową) dali mi bez problemu. Spłaciłem w terminie. Jakiś czas później wnioskowałem o kolejną (już płatną) i tu zaskoczenie, bo tej płatnej już mi dać nie chcą „ze względu na wewnętrzną politykę firmy” gdzie tu jakiś sens ?

ex-press
Opinia
ex-press

net credıt = extra credit

cookcommunications
Opinia
cookcommunications

To jakaś ściema !!! Na rozpatrzenie wniosku czekałam cały dzień . Wniosek odrzucony pomimo tego iż mam dochody ponad przeciętną krajową. I tego co wiem bardzo dobry big. Są lepsze chwilówki w których otrzymałam pieniądze bez żadnego problemu NIE POLECAM SZKODA CZASU!!!

razyel69
Opinia
razyel69

Po odstąpieniu od umowy nie ma szans na następną pożyczkę.

webpisanie
Opinia
webpisanie

Świetna oferta!

oaipz
Opinia
oaipz

Pierwszy raz korzystałam z pożyczki nie spłacając odsetek i jestem bardzo zadowolona.

rafalwojcik4
Opinia
rafalwojcik4

Ja brałem Lew Pożyczka jest ok jak płacisz terminowo jest ok i można kredyt zawiesić na 6 mie jak drogo to poco brać i na żekać

netwind
Opinia
netwind

nie radzę…w dniu spłaty pożyczki zaczynają wydzwaniać po 50 razy dziennie do klienta. jeżeli spóźnisz się ze spłatą wydzwaniają do zakładu pracy. Są bezczelni i faktycznie nazywają ludzi oszustami i złodziejami. 100 telefonów dziennie na komórkę i do pracy, maile i SMSy dokładnie dzień po terminie spłaty! umawiasz się na spłatę na drugi dzień i na drugi dzień dokładnie ta sama sytuacja (pieniądze jeszcze nie zdążyły się zaksięgować). Nie nie i jeszcze raz nie!

dobromila
Opinia
dobromila

Net Credit to mój osobisty faworyt na rynku pożyczkowym.

mriso2005
Opinia
mriso2005
Ocena :
     

Oszusci!!! Wzielam od nich 300 zl splacilam juz chyba 2000 po czym dalej naliczyli sobie 560 mimo ze bylam pewna ze sprawa dawno zamknieta. Przypomnieli o sobie po 2 latach gdy juz rok temu wyslalam dowody wplat. Nigdy wiecej pozyczki w tej pseudofiremce.

methhod
Opinia
methhod
Ocena :
     

Jeszcze miesiąc temu na pytanie czy wezmę kiedyś pożyczkę odpowiedziałbym stanowczo nie. Ale jednak okazało się, że muszę i to w trybie pilnym. Dobrze, że zrobiłem to w Lew Pożyczka, firma jest godna polecenia, uczciwa i sprawdzona.

met-baj
Opinia
met-baj
Ocena :
     

godziwie

kredyty
Opinia
kredyty
Ocena :
     

Po za tym przystawalnością również przebija konkurencję. POLECAM!

zhptorun
Opinia
zhptorun
Ocena :
     

po 40 minutowym oczekiwaniu na weryfikację, niestety nie otrzymałem pożyczki. Nie dostałem również propozycji mniejszej kwoty. Nie wiem dlaczego., Strona jednak bardzo miła dla oka. Niepokoi fakt braku szyfrowanego połączenia a przecież podajemy wszystkie swoje dane łącznie z loginem i hasłem do konta bankowego. Brak też możliwości usunięcia konta i przesłanych danych

edroplusus
Opinia
edroplusus
Ocena :
     

POLECAM:)

zbigniew.ziewiec
Opinia
zbigniew.ziewiec
Ocena :
     

cenowo super do tego uczciwie wiec max gwiazdek

dorotadudek
Opinia
dorotadudek
Ocena :
     

Ja jestem z mojej pożyczki zadowolony, ale nie będę wszytskich namawiał zeby brali pożyczki. Kto chce niech bierze. Mnie nie oszukali. U mnie było szybko. Wsyztsko ok.

kajze_soze
Opinia
kajze_soze
Ocena :
     

calkiem dobrze, daja rade

brukbud
Opinia
brukbud
Ocena :
     

Z tak szybką wypłatą pieniędzy się jeszcze nie spotkałam.