Lew Pożyczka

Opis produktu Lew Pożyczka

Lew Pożyczka na polskim rynku jest już od kilku lat, ciesząc się zwiększającą liczbą zadowolonych klientów. Marka ta jest częścią dużej grupy finansowej, która działa na terenie sześciu krajów: na Łotwie, Litwie, Czechach, Ukrainie, Gruzji, Kazachstanie i w Polsce. W naszym kraju za Lew Pożyczka odpowiedzialna jest firma Aventus Group Sp.z o.o., która jest częścią UAB Aventus Capital. Specjalizują się w pożyczkach krótkoterminowych i od pewnego czasu są już na rynku pożyczek ratalnych. Oprócz Lew Pożyczka do Aventus Group Sp.z o.o. należą również inne, mniej i bardziej rozpoznawalne marki: Smart Pożyczka, Niewielka Pożyczka, Pożyczka Plus, Finansowe Posiłki. Od jakiegoś czasu Aventus Group Sp.z o.o. jest również właścicielem marki Rata na Plus, która pośredniczy w pożyczkach ratalnych. Firma jest wpisana do rejestru firm pożyczkowych, jest członkiem Polskiego Związku Firm Pożyczkowych. Posiada Certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo i Rzetelna Firma. Doceniana w różnych plebiscytach i konkursach. Na umowie widnieć będą dane LTU FINANCE Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, Lew Pożyczka jest pośrednikiem.
Lew Pożyczka nie akceptuje wpisów w żadnych bazach dłużników. Sprawdza: KRD, ERIF, KBIG, Credit Check. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony.

Koszty pożyczki w Lew Pożyczka

Pierwsza pożyczka w Lew Pożyczka objęta jest promocją i nie ponosisz żadnych kosztów. W przypadku braku spłaty zostanie doliczona prowizja i odsetki kapitałowe na standardowych warunkach.
Firma niestety nie daje możliwości sprawdzenia kosztów pożyczek w różnych konfiguracjach, przedstawiając jedynie przykład reprezentatywny: pożyczka w kwocie 1000 zł na okres 30 dni to łączny koszt 282,22 zł, z czego 8,22 zł stanowią odsetki (oprocentowanie w skali roku 10%) a prowizja 274 zł. Łączna kwota do zwrotu wynosi 1282,22 zł.
Firma nie informuje o możliwości przedłużenia okresu spłaty bądź też refinansowania pożyczki. Dlatego, jeśli będziesz mieć problem ze spłatą, najlepiej jak najszybciej skontaktuj się z działem obsługi klienta. Jeśli termin minie, a pożyczka była darmowa, poniesiesz wszystkie standardowe koszty plus dodatkowe opłaty.


Rodzaje pożyczek w Lew Pożyczka

Lew Pożyczka specjalizuje się w krótkoterminowych pożyczkach na kwoty kilku tysięcy złotych. Na stronie dostępna jest jedynie oferta dla nowych klientów. Informacje o kwotach dla stałych klientów dostępne są po zalogowaniu na profil klienta.
Pierwsza pożyczka może być w kwocie od 200 zł do 3300 zł. Firma co jakiś czas podnosi kwotę pierwszej pożyczki, jeszcze do niedawna było to 2000 zł. Obecnie jest w czołówce firm z najwyższą kwotą pierwszej i darmowej pożyczki. Nowy klient otrzyma pożyczkę bez żadnych kosztów, czyli zwróci taką kwotę, jaką pożycza. Jest jeden warunek, podobnie jak w innych firmach pożyczkowych, należy pamiętać o terminowej spłacie pożyczki. W innym razie naliczone zostaną nie tylko odsetki karne i koszty windykacyjne, ale również standardowe opłaty.
Do wyboru pięć okresów spłaty: 10, 15, 20, 25, 30 dni.
Istotny jest czas na jaki zawierana jest umowa pożyczki. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, co oznacza, że przy kolejnych pożyczkach nie podpisujesz już umowy. Ale z tym wiążą się też niedogodności, bo od umowy możesz odstąpić tylko przy pierwszej pożyczce.
Wracający klient pożyczy wyższą kwotę, ale firma nie precyzuje jej wysokości. Jak informuje na stronie, należy zalogować się na swój profil i złożyć wniosek o kwotę, którą chciałby otrzymać.

Lew Pożyczka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Lew Pożyczka <<

Lew Pożyczka - Dane firmy

Aventus Group Sp z o.o.

NIP9662029390
REGON200358089
KRS0000355948
Kapitał zakładowy1 500 000 PLN

Lew Pożyczka Dane kontaktowe

Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III
15-888 Białystok

Telefon: 858710049

Email: info@lewpozyczka.pl

WWW: lewpozyczka.pl

Godziny otwarcia Lew Pożyczka

Poniedziałek - Piątek: 07:30 - 21:00
Sobota - Niedziela: 09:00 - 19:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Lew Pożyczka

Zanim złożysz wniosek, sprawdź czy spełniasz wymagania:
• musisz mieć ukończone 19 lat i nie więcej niż 73 lata,
• wymagane polskie obywatelstwo,
• konieczne aktualne zatrudnienie,
• wymagany rachunek osobisty w banku,
• brak wpisów w jakiejkolwiek bazie dłużników.
Wybierz kwotę i okres spłaty i przejdź do krótkiego formularza, by założyć profil na stronie. Potwierdź swoje dane wykonując przelew na symboliczną kwotę 1 gr. Poczekaj na decyzję, a gdy będzie pozytywna pieniądze zostaną przelane w krótkim czasie na Twój rachunek bankowy. O przyznaniu pożyczki zostaniesz poinformowany mailem oraz sms-em. Szybkość otrzymania decyzji zależy od tego, czy masz konto w tym samym banku co firma. Jeśli nie, na zaksięgowanie przelewu trzeba będzie poczekać trochę dłużej, w zależności od sesji bankowych.
W tym samym czasie można mieć tylko jedną pożyczkę, ale o kolejną możesz wnioskować jeszcze tego samego dnia, po zaksięgowaniu spłaty wcześniejszej pożyczki.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Lew Pożyczka <<

Wady i zalety pożyczki w Lew Pożyczka

Zalety:

 • pierwsza pożyczka darmowa,
 • minimum formalności,
 • na dowód,
 • wysoka kwota pierwszej pożyczki,
 • decyzja w krótkim czasie,
 • wniosek można złożyć w dowolnym czasie,
 • pracują od poniedziałku do niedzieli,
 • przelewy realizują również w weekendy,
 • umowa zawierana na czas nieokreślony (jedna umowa, wiele pożyczek),
 • kolejne pożyczki na wyższe kwoty,
 • następna pożyczka zaraz po zaksięgowaniu spłaty.

Wady:

 • mało informacji na stronie,
 • brak możliwości sprawdzenia kosztów pożyczki w różnych konfiguracjach.

Lew Pożyczka Opinie

Opinie Lew Pożyczka ma w większości dobre, stąd prawie cztery gwiazdki na naszym portalu. Nasza ocena jest podobna, jedną gwiazdkę odejmujemy za brak szybkiej weryfikacji i brak możliwości sprawdzenia kosztów kolejnych pożyczek. Część klientów szuka firmy, z którą chce się związać na dłużej, dlatego opcja sprawdzenia kosztów kolejnych pożyczek powinna być dostępna. Poza tym opinie o Lew Pożyczka są pozytywne, klienci chwalą szybkość rozpatrywania wniosków, minimum formalności, bo w zasadzie wystarczy dowód osobisty i podpisanie jednej umowy na czas nieokreślony (obowiązuje przy kolejnych pożyczkach).
Firma należy do dużej międzynarodowej grupy i opinie Lew Pożyczka nietrudno znaleźć, również klienci korzystający z naszego portalu chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Kilka opinii klientów:
„Z tak szybką wypłatą pieniędzy się jeszcze nie spotkałam”.
„Cenowo super do tego uczciwie wiec max gwiazdek”.
„Pierwszy raz korzystałam z pożyczki nie spłacając odsetek i jestem bardzo zadowolona”.
Szybka wypłata pieniędzy na konto przewija się przez liczne opinie o Lew Pożyczka. Warto jednak pamiętać, że firma nie realizuje szybkich przelewów, a konieczne jest konto w tym samym banku, by pieniądze były jeszcze tego samego dnia na koncie.
Lew Pożyczki opinie ma też od niezadowolonych klientów, ale nie ma takiej firmy, która dogodziłaby wszystkim. Na minus liczne przypomnienia w dniu spłaty, jeśli pożyczka nie wpłynęła jeszcze na konto firmy. Podobnie kolejnego dnia, jeśli nie spłacisz zobowiązania, firma wysyła liczne powiadomienia sms i telefonuje do klienta. Negatywne opinie o Lew Pożyczka pochodzą głównie od klientów, którzy zobowiązanie spłacili po terminie. Inna grupa to osoby, którym pożyczka nie została przyznana. Firma nie akceptuje negatywnych wpisów w bazach dłużników i wymaga stałego źródła dochodu. Niespełnienie tych warunków wiążę się z odrzuceniem wniosku. Natomiast osoby, które terminowo spłaciły pożyczkę, wystawiają jej cztery bądź pięć gwiazdek. Doceniana jest pierwsza darmowa pożyczka, która jest w wysokiej kwocie. Obecnie można pożyczyć ponad 3 tys. zł bez żadnych kosztów na miesiąc. Liczne opinie o Lew Pożyczka potwierdzają, że pierwsza nie kosztuje ani grosza.
Co ciekawego jeszcze znajdziemy wpisując w wyszukiwarkę Lew Pożyczka opinie? Rzetelna, uczciwa firma, wszystko zgodnie z informacjami na stronie i umową, przystępne koszty kolejnych pożyczek. Jednym słowem opinie Lew Pożyczka w większości ma pozytywne. Śmiało można brać u nich pożyczkę!


Lew Pożyczka Opinie


10
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
sparki
Gość
sparki

eee a jaki cennik ? Jak ja tu nic nie płaciłam ? Pierwsza pożyczka jest darmowa ? Więc nie rozumiem o co chodzi Niuniek ? Skąd te złe doświadczenie ?Bo ja jak i wiele innych osób mamy bardzo pozytywne doświadczenie z ta firmą

m.antosiewicz
Gość
m.antosiewicz

ja dostałam w Lew Pożyczka pożyczkę bez problemu, wnioskowałam w zeszłym tygodniu, potrzebowałam niewielkiej kwoty, przelali kaskę sprawnie a ja już kupiłam prezenty na święta.

w_pajda
Gość
w_pajda

A jak długo na kasę się czeka?

misa
Gość
misa

Potwierdzam oszusci i bardzo chamska obsluga zero kompetencji chamy ordynarne

tecza.polska
Gość
tecza.polska

Nie rozumiem polityki tej firmy. Pierwszą pożyczkę (darmową) dali mi bez problemu. Spłaciłem w terminie. Jakiś czas później wnioskowałem o kolejną (już płatną) i tu zaskoczenie, bo tej płatnej już mi dać nie chcą „ze względu na wewnętrzną politykę firmy” gdzie tu jakiś sens ?

ex-press
Gość
ex-press

net credıt = extra credit

cookcommunications
Gość
cookcommunications

To jakaś ściema !!! Na rozpatrzenie wniosku czekałam cały dzień . Wniosek odrzucony pomimo tego iż mam dochody ponad przeciętną krajową. I tego co wiem bardzo dobry big. Są lepsze chwilówki w których otrzymałam pieniądze bez żadnego problemu NIE POLECAM SZKODA CZASU!!!

razyel69
Gość
razyel69

Po odstąpieniu od umowy nie ma szans na następną pożyczkę.

webpisanie
Gość
webpisanie

Świetna oferta!

oaipz
Gość
oaipz

Pierwszy raz korzystałam z pożyczki nie spłacając odsetek i jestem bardzo zadowolona.

rafalwojcik4
Gość
rafalwojcik4

Ja brałem Lew Pożyczka jest ok jak płacisz terminowo jest ok i można kredyt zawiesić na 6 mie jak drogo to poco brać i na żekać

netwind
Gość
netwind

nie radzę…w dniu spłaty pożyczki zaczynają wydzwaniać po 50 razy dziennie do klienta. jeżeli spóźnisz się ze spłatą wydzwaniają do zakładu pracy. Są bezczelni i faktycznie nazywają ludzi oszustami i złodziejami. 100 telefonów dziennie na komórkę i do pracy, maile i SMSy dokładnie dzień po terminie spłaty! umawiasz się na spłatę na drugi dzień i na drugi dzień dokładnie ta sama sytuacja (pieniądze jeszcze nie zdążyły się zaksięgować). Nie nie i jeszcze raz nie!

dobromila
Gość
dobromila

Net Credit to mój osobisty faworyt na rynku pożyczkowym.

mriso2005
Gość
mriso2005
Ocena :
     

Oszusci!!! Wzielam od nich 300 zl splacilam juz chyba 2000 po czym dalej naliczyli sobie 560 mimo ze bylam pewna ze sprawa dawno zamknieta. Przypomnieli o sobie po 2 latach gdy juz rok temu wyslalam dowody wplat. Nigdy wiecej pozyczki w tej pseudofiremce.

methhod
Gość
methhod
Ocena :
     

Jeszcze miesiąc temu na pytanie czy wezmę kiedyś pożyczkę odpowiedziałbym stanowczo nie. Ale jednak okazało się, że muszę i to w trybie pilnym. Dobrze, że zrobiłem to w Lew Pożyczka, firma jest godna polecenia, uczciwa i sprawdzona.

met-baj
Gość
met-baj
Ocena :
     

godziwie

kredyty
Gość
kredyty
Ocena :
     

Po za tym przystawalnością również przebija konkurencję. POLECAM!

zhptorun
Gość
zhptorun
Ocena :
     

po 40 minutowym oczekiwaniu na weryfikację, niestety nie otrzymałem pożyczki. Nie dostałem również propozycji mniejszej kwoty. Nie wiem dlaczego., Strona jednak bardzo miła dla oka. Niepokoi fakt braku szyfrowanego połączenia a przecież podajemy wszystkie swoje dane łącznie z loginem i hasłem do konta bankowego. Brak też możliwości usunięcia konta i przesłanych danych

edroplusus
Gość
edroplusus
Ocena :
     

POLECAM:)

zbigniew.ziewiec
Gość
zbigniew.ziewiec
Ocena :
     

cenowo super do tego uczciwie wiec max gwiazdek

dorotadudek
Gość
dorotadudek
Ocena :
     

Ja jestem z mojej pożyczki zadowolony, ale nie będę wszytskich namawiał zeby brali pożyczki. Kto chce niech bierze. Mnie nie oszukali. U mnie było szybko. Wsyztsko ok.

kajze_soze
Gość
kajze_soze
Ocena :
     

calkiem dobrze, daja rade

brukbud
Gość
brukbud
Ocena :
     

Z tak szybką wypłatą pieniędzy się jeszcze nie spotkałam.