Lew Pożyczka

Opis produktu Lew Pożyczka

Lew Pożyczka na polskim rynku jest już od kilku lat, ciesząc się zwiększającą liczbą zadowolonych klientów. Marka ta jest częścią dużej grupy finansowej, która działa na terenie sześciu krajów: na Łotwie, Litwie, Czechach, Ukrainie, Gruzji, Kazachstanie i w Polsce. W naszym kraju za Lew Pożyczka odpowiedzialna jest firma Aventus Group Sp.z o.o., która jest częścią UAB Aventus Capital. Specjalizują się w pożyczkach krótkoterminowych i od pewnego czasu są już na rynku pożyczek ratalnych. Oprócz Lew Pożyczka do Aventus Group Sp.z o.o. należą również inne, mniej i bardziej rozpoznawalne marki: Smart Pożyczka, Niewielka Pożyczka, Pożyczka Plus, Finansowe Posiłki. Od jakiegoś czasu Aventus Group Sp.z o.o. jest również właścicielem marki Rata na Plus, która pośredniczy w pożyczkach ratalnych. Firma jest wpisana do rejestru firm pożyczkowych, jest członkiem Polskiego Związku Firm Pożyczkowych. Posiada Certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo i Rzetelna Firma. Doceniana w różnych plebiscytach i konkursach. Na umowie widnieć będą dane LTU FINANCE Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, Lew Pożyczka jest pośrednikiem.
Lew Pożyczka nie akceptuje wpisów w żadnych bazach dłużników. Sprawdza: KRD, ERIF, KBIG, Credit Check. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony.

Koszty pożyczki w Lew Pożyczka

Pierwsza pożyczka w Lew Pożyczka objęta jest promocją i nie ponosisz żadnych kosztów. W przypadku braku spłaty zostanie doliczona prowizja i odsetki kapitałowe na standardowych warunkach.
Firma niestety nie daje możliwości sprawdzenia kosztów pożyczek w różnych konfiguracjach, przedstawiając jedynie przykład reprezentatywny: pożyczka w kwocie 1000 zł na okres 30 dni to łączny koszt 282,22 zł, z czego 8,22 zł stanowią odsetki (oprocentowanie w skali roku 10%) a prowizja 274 zł. Łączna kwota do zwrotu wynosi 1282,22 zł.
Firma nie informuje o możliwości przedłużenia okresu spłaty bądź też refinansowania pożyczki. Dlatego, jeśli będziesz mieć problem ze spłatą, najlepiej jak najszybciej skontaktuj się z działem obsługi klienta. Jeśli termin minie, a pożyczka była darmowa, poniesiesz wszystkie standardowe koszty plus dodatkowe opłaty.


Rodzaje pożyczek w Lew Pożyczka

Lew Pożyczka specjalizuje się w krótkoterminowych pożyczkach na kwoty kilku tysięcy złotych. Na stronie dostępna jest jedynie oferta dla nowych klientów. Informacje o kwotach dla stałych klientów dostępne są po zalogowaniu na profil klienta.
Pierwsza pożyczka może być w kwocie od 200 zł do 3300 zł. Firma co jakiś czas podnosi kwotę pierwszej pożyczki, jeszcze do niedawna było to 2000 zł. Obecnie jest w czołówce firm z najwyższą kwotą pierwszej i darmowej pożyczki. Nowy klient otrzyma pożyczkę bez żadnych kosztów, czyli zwróci taką kwotę, jaką pożycza. Jest jeden warunek, podobnie jak w innych firmach pożyczkowych, należy pamiętać o terminowej spłacie pożyczki. W innym razie naliczone zostaną nie tylko odsetki karne i koszty windykacyjne, ale również standardowe opłaty.
Do wyboru pięć okresów spłaty: 10, 15, 20, 25, 30 dni.
Istotny jest czas na jaki zawierana jest umowa pożyczki. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, co oznacza, że przy kolejnych pożyczkach nie podpisujesz już umowy. Ale z tym wiążą się też niedogodności, bo od umowy możesz odstąpić tylko przy pierwszej pożyczce.
Wracający klient pożyczy wyższą kwotę, ale firma nie precyzuje jej wysokości. Jak informuje na stronie, należy zalogować się na swój profil i złożyć wniosek o kwotę, którą chciałby otrzymać.

Lew Pożyczka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Lew Pożyczka <<

Lew Pożyczka - Dane firmy

Aventus Group Sp z o.o.

NIP9662029390
REGON200358089
KRS0000355948
Kapitał zakładowy1 500 000 PLN

Lew Pożyczka Dane kontaktowe

Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III
15-888 Białystok

Telefon: 858710049

Email: info@lewpozyczka.pl

WWW: lewpozyczka.pl

Godziny otwarcia Lew Pożyczka

Poniedziałek - Piątek: 07:30 - 21:00
Sobota - Niedziela: 09:00 - 19:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Lew Pożyczka

Zanim złożysz wniosek, sprawdź czy spełniasz wymagania:
• musisz mieć ukończone 19 lat i nie więcej niż 73 lata,
• wymagane polskie obywatelstwo,
• konieczne aktualne zatrudnienie,
• wymagany rachunek osobisty w banku,
• brak wpisów w jakiejkolwiek bazie dłużników.
Wybierz kwotę i okres spłaty i przejdź do krótkiego formularza, by założyć profil na stronie. Potwierdź swoje dane wykonując przelew na symboliczną kwotę 1 gr. Poczekaj na decyzję, a gdy będzie pozytywna pieniądze zostaną przelane w krótkim czasie na Twój rachunek bankowy. O przyznaniu pożyczki zostaniesz poinformowany mailem oraz sms-em. Szybkość otrzymania decyzji zależy od tego, czy masz konto w tym samym banku co firma. Jeśli nie, na zaksięgowanie przelewu trzeba będzie poczekać trochę dłużej, w zależności od sesji bankowych.
W tym samym czasie można mieć tylko jedną pożyczkę, ale o kolejną możesz wnioskować jeszcze tego samego dnia, po zaksięgowaniu spłaty wcześniejszej pożyczki.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Lew Pożyczka <<

Wady i zalety pożyczki w Lew Pożyczka

Zalety:

 • pierwsza pożyczka darmowa,
 • minimum formalności,
 • na dowód,
 • wysoka kwota pierwszej pożyczki,
 • decyzja w krótkim czasie,
 • wniosek można złożyć w dowolnym czasie,
 • pracują od poniedziałku do niedzieli,
 • przelewy realizują również w weekendy,
 • umowa zawierana na czas nieokreślony (jedna umowa, wiele pożyczek),
 • kolejne pożyczki na wyższe kwoty,
 • następna pożyczka zaraz po zaksięgowaniu spłaty.

Wady:

 • mało informacji na stronie,
 • brak możliwości sprawdzenia kosztów pożyczki w różnych konfiguracjach.

Lew Pożyczka Opinie

Opinie Lew Pożyczka ma w większości dobre, stąd prawie cztery gwiazdki na naszym portalu. Nasza ocena jest podobna, jedną gwiazdkę odejmujemy za brak szybkiej weryfikacji i brak możliwości sprawdzenia kosztów kolejnych pożyczek. Część klientów szuka firmy, z którą chce się związać na dłużej, dlatego opcja sprawdzenia kosztów kolejnych pożyczek powinna być dostępna. Poza tym opinie o Lew Pożyczka są pozytywne, klienci chwalą szybkość rozpatrywania wniosków, minimum formalności, bo w zasadzie wystarczy dowód osobisty i podpisanie jednej umowy na czas nieokreślony (obowiązuje przy kolejnych pożyczkach).
Firma należy do dużej międzynarodowej grupy i opinie Lew Pożyczka nietrudno znaleźć, również klienci korzystający z naszego portalu chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Kilka opinii klientów:
„Z tak szybką wypłatą pieniędzy się jeszcze nie spotkałam”.
„Cenowo super do tego uczciwie wiec max gwiazdek”.
„Pierwszy raz korzystałam z pożyczki nie spłacając odsetek i jestem bardzo zadowolona”.
Szybka wypłata pieniędzy na konto przewija się przez liczne opinie o Lew Pożyczka. Warto jednak pamiętać, że firma nie realizuje szybkich przelewów, a konieczne jest konto w tym samym banku, by pieniądze były jeszcze tego samego dnia na koncie.
Lew Pożyczki opinie ma też od niezadowolonych klientów, ale nie ma takiej firmy, która dogodziłaby wszystkim. Na minus liczne przypomnienia w dniu spłaty, jeśli pożyczka nie wpłynęła jeszcze na konto firmy. Podobnie kolejnego dnia, jeśli nie spłacisz zobowiązania, firma wysyła liczne powiadomienia sms i telefonuje do klienta. Negatywne opinie o Lew Pożyczka pochodzą głównie od klientów, którzy zobowiązanie spłacili po terminie. Inna grupa to osoby, którym pożyczka nie została przyznana. Firma nie akceptuje negatywnych wpisów w bazach dłużników i wymaga stałego źródła dochodu. Niespełnienie tych warunków wiążę się z odrzuceniem wniosku. Natomiast osoby, które terminowo spłaciły pożyczkę, wystawiają jej cztery bądź pięć gwiazdek. Doceniana jest pierwsza darmowa pożyczka, która jest w wysokiej kwocie. Obecnie można pożyczyć ponad 3 tys. zł bez żadnych kosztów na miesiąc. Liczne opinie o Lew Pożyczka potwierdzają, że pierwsza nie kosztuje ani grosza.
Co ciekawego jeszcze znajdziemy wpisując w wyszukiwarkę Lew Pożyczka opinie? Rzetelna, uczciwa firma, wszystko zgodnie z informacjami na stronie i umową, przystępne koszty kolejnych pożyczek. Jednym słowem opinie Lew Pożyczka w większości ma pozytywne. Śmiało można brać u nich pożyczkę!


Lew Pożyczka Opinie


10
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
hrd
Opinia
hrd

Bardzo uczciwie- wszytsko jak w ustaleniach. Umowa czytelna. Bez oszustw- polecam!

anna.tomaszewska
Opinia
anna.tomaszewska

Przed tymi oszustami nie dość że naliczaja absurdalne procenty to dodatkowe problemy są ze spłatą pożyczki. Wpłaciłem jednego dnia zostało to zaksięgowane drugiego i do tego czasu znowu jakieś odsetki naliczyli. Koło się zamyka bo choć by się chciało na czas spłacić to i tak ponosi się dodatkowe koszty. To OSZUSTWO NAD OSZUSYWAMI!!!!

fbrom
Opinia
fbrom

Pożyczka tutaj to świetna opcja szczególnie jeśli ktoś potrzebuje pilnie pieniędzy. Weryfikacja wniosku jest ekspresowa, a przelew jest już następnego dnia.

napisz
Opinia
napisz

Świetna współpraca. Dziękuję!

marcinsm
Opinia
marcinsm

Polecam bardzo, szybki kontakt, miła rozmowa. Pomimo informacji że pieniądze miały być w ciągu 5 dni to były nazajutrz. Raz jeszcze polecam bo wygląda na to poważnie.

matiz1641
Opinia
matiz1641

Ta porzczka jest bardzo dobra

whr33
Opinia
whr33

Na maxa polecam!

hipikrat
Opinia
hipikrat

ja jestem zadowolona ze współpracy z Lew Pożyczkaem. na prawdę szybko pieniążki dostałam a formalności było w sam raz! jest ok!

jaroszkloszard
Opinia
jaroszkloszard

Polecam, Lew Pożyczka jest dobrą pożyczką, szybko są pieniądze, bez problemu udzielają pożyczkę. jest moim zdaniem jak najbardziej ok!

wamaplastast
Opinia
wamaplastast

bardzo atrakcyjny cennik. mila obsluga. polecam.

bkulinowska
Opinia
bkulinowska

Takiej oferty właśnie szukałem! Polecam!

zielgaz
Opinia
zielgaz

Większość klientów firmy jest z niej zadowolona- to chyba o czymś świadczy. Firma jest bardzo uczciwa i działa niesamowicie sprawnie. Ja jestem w 100% na TAK!

aeportal
Opinia
aeportal

Bardzo słabo.

mar13
Opinia
mar13

Wie Pan co, szkoda mi Pana ,ale jeżeli dla Pana to najlepsza firma to życzę powodzenia.Pozdrawiam.

a.walasek
Opinia
a.walasek

Super oferta. Tanioszka i super obsługa.

grzesiatko
Opinia
grzesiatko

Firma była dobra , do pewnego momentu ! Ja przynajmniej czuję się oszukana! Przez nich mam bardzo duże problemy finansowe , tylko dlatego , że ja postąpiłam uczciwie , a oni mnie stałego ich klienta puścili z Torbami !

j.krasnodebska
Opinia
j.krasnodebska

Szybko zwięźle i na temat

technoszczot
Opinia
technoszczot

Postanowiłem, że nie będę pisał żadnych komantarzy dopoki nie splacę pożyczki bo zobaczymy jak będzie sprawa wyglądała jak już będzie zamknieta.

herman
Opinia
herman

Lew Pożyczka jest OK!

sweet.galadriel
Opinia
sweet.galadriel

Ze względu na niskie dochody, nie mogłem sobie pozwolić na zbyt wysokie raty, dlatego spłatę zadłużenia rozłożono mi na 2 lata niewysokich rat. Dzięki temu nie mam żadnych problemów ze spłatą, a do tego mogę godnie żyć. Bardzo się cieszę, że pożyczkę wziąłem właśnie tutaj

klimaty6666
Opinia
klimaty6666

Miałem wziąć pożyczkę w zeszlym tygodniu, ale liczyłem, że może jednak uda mi się od kumpli pożyczyć i kurde tyle z tego mam, że teraz pożyczki dają na 30 dni a nie 44 dni! A mieli taką spoko opcje!

wgigg
Opinia
wgigg

ja jestem bardzo zadowolona z Lew Pożyczkaa – w szczególności z 45 dni spłaty!

kuks
Opinia
kuks

Super. Dla mnie firma zdecydowanie zasługuje na wyższe miejsce w rankingu bo te wszytskie formy z czolowki powinny sie u nich szkolic. Tak milej obslugi nie ma w zadnej firmie.

aloe-vera
Opinia
aloe-vera

Tania, dobra opcja.

flick
Opinia
flick

Miałem problemy finansowe, ale Lew Pożyczka przyszło mi z pomocną dłonią. Jestem świadomy, że trzeba oddać więcej kasy, ale takie życie. Polecam!

anna.bylewska
Opinia
anna.bylewska

Pierwszą pożyczkę oddałem bez problemu. Z drugą było gorzej ale firma zgodziła się poczekać dodatkowy miesiąc więc spoko. Polecam.

kkronhof
Opinia
kkronhof

Cenowo dają rade, do tego uczciwie!

cee
Opinia
cee

Totalne dno dna i poniżej gówna w latrynie ! Nie wiem kogo oni zatrudniają, ale iloraz inteligencji osób mniej niż u szympansa ! Nie polecem, na rynku jest o wiele więcej profesjonalnych firm, którzy dbaja o klienta ! Chyba ktoś tam nie rozumie, że właśnie stracili klienta tylko dlatego że zatrudniają imbecyli !!! Moderatorze, opublikuj to ????

andrzej.urbas
Opinia
andrzej.urbas

Polecam

kranvlad
Opinia
kranvlad

2000 zl na koncie były tego samego dnia co skladałam wniosek. bardzo uczciwie.

corneliaz
Opinia
corneliaz

Ktoś tu pisze na temat nieterminowej spłaty. Jak wiesz, że nie dasz rady spłacić w terminie to zawsze pozozstaje skorzystanie z refinansowania. Poza tym sory, ale jak ktos bierze pożyczkę, to powinno się być choć trochę odpowiedzialnym. Ja do Lew Pożyczka nie mam zadnych zastrzeżeń. Wg mnie jest to godna polecenia firma pożyczkowa.

webster58
Opinia
webster58

Witam ,przyłączam się do Pani postu ,mam z nim tak samo ,Robią co chcą

bmuraszew
Opinia
bmuraszew

pseudofirma!!!! nie szanują stałych dobrych klientów. spłacałem pożyczki zgodnie z umową. kolejnej odmówiono a na profilu widze że o nową pożyczkę moge ubiegać się za ponad 10 lat. żałosna firma:)

medrigold
Opinia
medrigold

Pieniądze dostałam naprawdę szybko. Polecam.

jsekta
Opinia
jsekta

Nigdy nie przeterminowałam pożyczki więc u mnie wszystko zawsze odbywało się na najwyższym poziomie. Podoba mnie się, że firma szanuje klienta, często przeprowasza jakieś konkursy więc można dodatkowo uzyskać jakieś bonusy

szykula
Opinia
szykula

Mialam okazje wziac pozyczke w Lew Pożyczkau dwa razy i za kazdym razem bez problemu i szybko dostawalam pieniadze na konto. bex xbednych formalnosci i 45 dni splaty.takze na prawde warto.

p_jok
Opinia
p_jok

Większość tych pochlebnych komentarzy jest bardzo na wyrost. Na kasę wcale nie czeka się kilka minut czy godzin- ja czekałem 3 dni- w środku tygodnia. Obsługa wcale nie jest miła- bo pani zapominała o formie grzecznościowej, a nie wydaje mi się, że ton rozmowy na luzie, jak przy piwku jest odpowiedni, po trzecie oferta jest cenowo kiepska- i w tym przypadku nie ma co mówić o braku szczęscia, że na taka pracownice trafilem, albo, że to bank nawalił. Oferta cenowo wypada kiepsko- najprościej samemu sobie porównać i wsyztsko będzie jasne.

andrzej.grundland
Opinia
andrzej.grundland

Banda oszustów!!!nic nie udzielają wyłudzają dane Turbo oszuści!!!!a te laurki co sobie sami wystawiacie bankruty to sobie wsadźcie w 4 litery!!!myślicie że ktoś się nabierze na to na ten śmietnik bankrucki

b.maczkowska
Opinia
b.maczkowska

Potrzebowałam szybkiej gotówki . Zawnioskowałam i otrzymałam pieniądze jeszcze tego samego dnia. Żadnych dokumentów ani weryfikacji telefonicznej nie miałam. Lew Pożyczka udzielił mi pożyczki gdy inne firmy odmówiły.

lodziarz007
Opinia
lodziarz007

Nazwa mówi sama za siebie. Jest TANIO.

mzielinski
Opinia
mzielinski

dobra i uczciwa firma.

aalborg
Opinia
aalborg

Bardzo się cieszę, że wybrałem własnie Lew Pożyczka bo to bardzo dobra i uczciwa firma. Naprawdę warto zdecydowac się na pożyczkę u nich!!!

ataracha
Opinia
ataracha

Super obsługa klienta, polecam

fa
Opinia
fa

Na swoją pozycje pracują od lat. Dla mnie inne firmy się nie liczą- tylko Net Credit!

godula
Opinia
godula

szybka pożyczka z dorymi warunkami, polecam

ewa.szwed
Opinia
ewa.szwed

Totalna petarda! Firma, której dałbym 11/10! Nie ma się do czego przyczepić bo już taniej niz za darmo sie nie da. kolejne pożyczki najtańsze na rynku. pieniadze na koncie po ok. godzinie! Pożyczkodawcy patrzcie i się uczcie!!!

steal
Opinia
steal

Spłacałam im coraz większe kwoty od paru miesięcy ostania prawie 6000zł. Wszystko w terminie. Nagle dostałam odmowę i propozycję 3000 z 6000. Po zaciśnięciu zębów i przełknięciu że jest to kwota dużo niższa – kliknęłam. Nagle moim oczom ukazała się obraz 300zł . Czyli 6000 w plecy . Firma krzak nie poważna kpina z klienta . Tłumaczą się analitykami. Nigdy więcej nie polecam

bearmach
Opinia
bearmach

nie odbierają listów, w tym wysłanego w terminie odstąpienia od umowy. firma krzak?

reah
Opinia
reah

To moja pierwsza pożyczka wzięta przez internet i jestem bardzo zadowolona. Dzięki Lew Pożyczka miałam super święta- wsyztsko było jak sobie zaplanowałam, wszytscy byli zachwyceni. efekt WOW! Polecam tym co się wachają!

h3367
Opinia
h3367

Od tylu juz lat najlepsza oferta na rynku.