Funeda

Opis produktu Funeda

Funeda to stosunkowa młoda firma na rynku pożyczek pozabankowych. Na jej plus polski kapitał i konkurencyjna oferta. Firma zaczęła swoją działalność w 2017 roku. Szybko udało się jej znaleźć zainteresowanych pożyczką i choć nie ma głośnych reklam w telewizji, to pocztą pantoflową i dobrymi opiniami w sieci, przybywa klientów. W jej szeregach pracują ludzie, którzy świetnie znają rynek pożyczek konsumenckich, dzięki czemu oferta jest trafna i dostosowana do aktualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta. Funeda nie jest pośrednikiem, pożyczkę otrzymasz bezpośrednio w tej firmie. Skupia się na pożyczkach ratalnych, z minimalnym okresem spłaty 12 miesięcy. Maksymalna kwota pożyczki to 12 tys. zł. I choć na rynku są wyższe kwoty, to Funeda oferuje pożyczki z jednym z dłuższych okresów spłaty. Spłatę zadłużenia rozłożysz nawet na 48 miesięcy. Pożyczka nie wymaga żadnych dodatkowych zabezpieczeń w postaci poręczyciela czy zastawu. A dzięki szybkiej weryfikacji, pieniądze mogą być na koncie jeszcze tego samego dnia.
Zaletą oferty Funeda dla sporego grona klientów z pewnością jest akceptacja negatywnych wpisów w bazach dłużników i nie najlepszego BIK-u. Firma sprawdza: BIK, ERIF, KBIG, BIG InfoMonitor i Credit Check. Negatywne wpisy nie przekreślają szansy na pożyczkę.

Koszty pożyczki w Funeda

Za ofertą firmy przemawia wiele, ale czy tak jest również z kosztami pożyczek? Na pierwszy rzut oka, za przemawia niskie RRSO, które wskazuje, że warto wziąć ich ofertę pod lupę. Na koszt pożyczki składa się wyłącznie prowizja i odsetki.
Pożyczka na minimalną oferowaną kwotę 2000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy to łączny koszt 1204 zł. Wysokość raty to 267 zł. Jeśli spłatę rozłożysz na 24 miesiące, koszt wzrośnie do 1888 zł, a rata zmaleje do 162 zł.
Pożyczka w kwocie 5000 zł z okresem spłaty 24 miesiące to koszt 4720 zł. Miesięcznie musisz płacić ratę w wysokości 405 zł. Jeśli chcesz obniżyć ratę do 300 zł, spłatę należy rozłożyć na 36 rat. Koszt pożyczki wzrośnie do 5836 zł.
Pożyczka w kwocie 10 tys. zł z okresem spłaty 36 miesięcy kosztuje 11636 zł. Rata wyniesie 601 zł. Jeśli zdecydujesz się na maksymalny okres spłaty 48 miesięcy, to koszt wzrośnie do 12176 zł. A rata zmaleje do 462 zł.
Maksymalna oferowana pożyczka, 12 tys. zł, z okresem spłaty 36 miesięcy to łączny koszt 13956 zł. Rata wynosi 721 zł. Jeśli wybierzesz dłuższy okres spłaty, 48 miesięcy, to rata wyniesie 554 zł, a łączny koszt wzrośnie do 14592 zł.


Rodzaje pożyczek w Funeda

Firma specjalizuje się wyłącznie w pożyczkach ratalnych, w jej ofercie nie znajdziesz chwilówki. Minimalny okres spłaty pożyczki to 12 miesięcy.
Oferta dla nowych jak i stałych klientów jest taka sama. Za każdym razem możesz złożyć wniosek o kwotę od 2000 zł do 12 tys. zł. Już za pierwszym razem możesz otrzymać pożyczkę w maksymalnej oferowanej kwocie. Wszystko w Twojej zdolności kredytowej. Jeśli posiadasz zdolność do spłaty takiej kwoty, masz dużą szansę na pozytywną odpowiedź. Możesz też trochę sobie pomóc. Wybierając weryfikację przez Instantor zwiększysz szansę na pożyczkę. Dodatkowo, jeśli dodasz kartę płatniczą do panelu, ustawiając cykliczną spłatę rat, również działasz swoją korzyść.
Spłatę pożyczki rozłożysz na wygodne raty od 12 do nawet 48. Pożyczka spłacana jest w ratach miesięcznych, zgodnie z przesłanym wraz z umową harmonogramem. Minusem oferty jest konieczność wyboru krótszych okresów spłaty przy niższych kwotach pożyczek, a dłuższych przy większych pożyczkach.
Przy kolejnej pożyczce formalności dopełnisz jeszcze szybciej. Wystarczy zalogować się do panelu klienta, by złożyć wniosek. Czeka tam już na Ciebie specjalna oferta, dostosowana do Twoich możliwości finansowych. Wystarczy zapoznać się ze szczegółami i wysłać wniosek, by kolejny raz otrzymać pieniądze.

Funeda oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Funeda <<

Funeda - Dane firmy

FUNEDA Sp. z o.o.

NIP9512448406
REGON368609397
KRS0000701262
Kapitał zakładowy230 350 PLN

Funeda Dane kontaktowe

Henryka Sienkiewicza 85/87
90-057 Łódź

Telefon: 225987929

Email: info@funeda.pl

WWW: funeda.pl

Godziny otwarcia Funeda

Poniedziałek - Piątek: 09:00-19:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Funeda

Cały proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty. Musisz spełnić kilka warunków:
• mieścić się w przedziale wiekowym 20 – 70 lat,
• mieć polskie obywatelstwo,
• telefon komórkowy,
• rachunek w polskim banku z dostępem online.
Jeśli spełniasz wymagania, wybierz kwotę pożyczki i okres spłaty, kliknij biorę pożyczkę. W kolejnym kroku czekają na Ciebie formalności związane z założeniem konta. Po wypełnieniu wniosku, musisz przejść przez proces weryfikacji tożsamości. Zrobisz to na dwa sposoby: przelewają 1 gr na wskazane na stronie Funeda konto bądź za pomocą aplikacji Instantor. Ten drugi sposób jest szybszy i przybliża Cię do pożyczki. Instantor po podaniu przez Ciebie danych do logowania na rachunek bankowy, łączy się z kontem na krótką chwilę. Dane nie są nigdzie zapisywane. Aplikacja pobiera dane posiadacza rachunku oraz historię transakcji z ostatnich 12 miesięcy. Na tej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej. Firma posiada wiedzę dotyczącą Twoich wpływów i wydatków, dzięki czemu jest w stanie oszacować kwotę, którą jest skłonna Ci pożyczyć. Ma również pewność co do tego, że będziesz mieć z czego spłacać pożyczkę.
Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, pożyczka przelewana jest na wskazany rachunek bankowy, który był weryfikowany.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Funeda <<

Wady i zalety pożyczki w Funeda

Zalety:

 • do 12 tys. zł bez większych formalności,
 • długi okres spłaty, nawet 48 miesięcy,
 • akceptacja negatywnego BIK-u,
 • akceptacja wpisów w BIG-ach,
 • szybka weryfikacja,
 • pieniądze na koncie mogą być jeszcze tego samego dnia,
 • przejrzyste zasady,
 • umowa podpisywana online,
 • maksymalna kwota pożyczki już za pierwszym razem.

Wady:

 • od 20 lat,
 • okres spłaty zależny od kwoty pożyczki,
 • nie pracują w weekendy.

Funeda Opinie


Dodaj opinię

avatar