Funeda

Opis produktu Funeda

Funeda to stosunkowa młoda firma na rynku pożyczek pozabankowych. Na jej plus polski kapitał i konkurencyjna oferta. Firma zaczęła swoją działalność w 2017 roku. Szybko udało się jej znaleźć zainteresowanych pożyczką i choć nie ma głośnych reklam w telewizji, to pocztą pantoflową i dobrymi opiniami w sieci, przybywa klientów. W jej szeregach pracują ludzie, którzy świetnie znają rynek pożyczek konsumenckich, dzięki czemu oferta jest trafna i dostosowana do aktualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta. Funeda nie jest pośrednikiem, pożyczkę otrzymasz bezpośrednio w tej firmie. Skupia się na pożyczkach ratalnych, z minimalnym okresem spłaty 12 miesięcy. Maksymalna kwota pożyczki to 12 tys. zł. I choć na rynku są wyższe kwoty, to Funeda oferuje pożyczki z jednym z dłuższych okresów spłaty. Spłatę zadłużenia rozłożysz nawet na 48 miesięcy. Pożyczka nie wymaga żadnych dodatkowych zabezpieczeń w postaci poręczyciela czy zastawu. A dzięki szybkiej weryfikacji, pieniądze mogą być na koncie jeszcze tego samego dnia.
Zaletą oferty Funeda dla sporego grona klientów z pewnością jest akceptacja negatywnych wpisów w bazach dłużników i nie najlepszego BIK-u. Firma sprawdza: BIK, ERIF, KBIG, BIG InfoMonitor i Credit Check. Negatywne wpisy nie przekreślają szansy na pożyczkę.

Koszty pożyczki w Funeda

Za ofertą firmy przemawia wiele, ale czy tak jest również z kosztami pożyczek? Na pierwszy rzut oka, za przemawia niskie RRSO, które wskazuje, że warto wziąć ich ofertę pod lupę. Na koszt pożyczki składa się wyłącznie prowizja i odsetki.
Pożyczka na minimalną oferowaną kwotę 2000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy to łączny koszt 1204 zł. Wysokość raty to 267 zł. Jeśli spłatę rozłożysz na 24 miesiące, koszt wzrośnie do 1888 zł, a rata zmaleje do 162 zł.
Pożyczka w kwocie 5000 zł z okresem spłaty 24 miesiące to koszt 4720 zł. Miesięcznie musisz płacić ratę w wysokości 405 zł. Jeśli chcesz obniżyć ratę do 300 zł, spłatę należy rozłożyć na 36 rat. Koszt pożyczki wzrośnie do 5836 zł.
Pożyczka w kwocie 10 tys. zł z okresem spłaty 36 miesięcy kosztuje 11636 zł. Rata wyniesie 601 zł. Jeśli zdecydujesz się na maksymalny okres spłaty 48 miesięcy, to koszt wzrośnie do 12176 zł. A rata zmaleje do 462 zł.
Maksymalna oferowana pożyczka, 12 tys. zł, z okresem spłaty 36 miesięcy to łączny koszt 13956 zł. Rata wynosi 721 zł. Jeśli wybierzesz dłuższy okres spłaty, 48 miesięcy, to rata wyniesie 554 zł, a łączny koszt wzrośnie do 14592 zł.


Rodzaje pożyczek w Funeda

Firma specjalizuje się wyłącznie w pożyczkach ratalnych, w jej ofercie nie znajdziesz chwilówki. Minimalny okres spłaty pożyczki to 12 miesięcy.
Oferta dla nowych jak i stałych klientów jest taka sama. Za każdym razem możesz złożyć wniosek o kwotę od 2000 zł do 12 tys. zł. Już za pierwszym razem możesz otrzymać pożyczkę w maksymalnej oferowanej kwocie. Wszystko w Twojej zdolności kredytowej. Jeśli posiadasz zdolność do spłaty takiej kwoty, masz dużą szansę na pozytywną odpowiedź. Możesz też trochę sobie pomóc. Wybierając weryfikację przez Instantor zwiększysz szansę na pożyczkę. Dodatkowo, jeśli dodasz kartę płatniczą do panelu, ustawiając cykliczną spłatę rat, również działasz swoją korzyść.
Spłatę pożyczki rozłożysz na wygodne raty od 12 do nawet 48. Pożyczka spłacana jest w ratach miesięcznych, zgodnie z przesłanym wraz z umową harmonogramem. Minusem oferty jest konieczność wyboru krótszych okresów spłaty przy niższych kwotach pożyczek, a dłuższych przy większych pożyczkach.
Przy kolejnej pożyczce formalności dopełnisz jeszcze szybciej. Wystarczy zalogować się do panelu klienta, by złożyć wniosek. Czeka tam już na Ciebie specjalna oferta, dostosowana do Twoich możliwości finansowych. Wystarczy zapoznać się ze szczegółami i wysłać wniosek, by kolejny raz otrzymać pieniądze.

Funeda oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Funeda <<

Funeda - Dane firmy

FUNEDA Sp. z o.o.

NIP9512448406
REGON368609397
KRS0000701262
Kapitał zakładowy230 350 PLN

Funeda Dane kontaktowe

Henryka Sienkiewicza 85/87
90-057 Łódź

Telefon: 225987929

Email: info@funeda.pl

WWW: funeda.pl

Godziny otwarcia Funeda

Poniedziałek - Piątek: 09:00-19:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Funeda

Cały proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty. Musisz spełnić kilka warunków:
• mieścić się w przedziale wiekowym 20 – 70 lat,
• mieć polskie obywatelstwo,
• telefon komórkowy,
• rachunek w polskim banku z dostępem online.
Jeśli spełniasz wymagania, wybierz kwotę pożyczki i okres spłaty, kliknij biorę pożyczkę. W kolejnym kroku czekają na Ciebie formalności związane z założeniem konta. Po wypełnieniu wniosku, musisz przejść przez proces weryfikacji tożsamości. Zrobisz to na dwa sposoby: przelewają 1 gr na wskazane na stronie Funeda konto bądź za pomocą aplikacji Instantor. Ten drugi sposób jest szybszy i przybliża Cię do pożyczki. Instantor po podaniu przez Ciebie danych do logowania na rachunek bankowy, łączy się z kontem na krótką chwilę. Dane nie są nigdzie zapisywane. Aplikacja pobiera dane posiadacza rachunku oraz historię transakcji z ostatnich 12 miesięcy. Na tej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej. Firma posiada wiedzę dotyczącą Twoich wpływów i wydatków, dzięki czemu jest w stanie oszacować kwotę, którą jest skłonna Ci pożyczyć. Ma również pewność co do tego, że będziesz mieć z czego spłacać pożyczkę.
Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, pożyczka przelewana jest na wskazany rachunek bankowy, który był weryfikowany.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Funeda <<

Wady i zalety pożyczki w Funeda

Zalety:

 • do 12 tys. zł bez większych formalności,
 • długi okres spłaty, nawet 48 miesięcy,
 • akceptacja negatywnego BIK-u,
 • akceptacja wpisów w BIG-ach,
 • szybka weryfikacja,
 • pieniądze na koncie mogą być jeszcze tego samego dnia,
 • przejrzyste zasady,
 • umowa podpisywana online,
 • maksymalna kwota pożyczki już za pierwszym razem.

Wady:

 • od 20 lat,
 • okres spłaty zależny od kwoty pożyczki,
 • nie pracują w weekendy.

Funeda Opinie


Funeda Opinie


23
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
wstepien
Opinia
wstepien

Wszystko ok!

skansenchabowka
Opinia
skansenchabowka

W konkurencyjnej załatwiłem w 10-12 min(pieniądze były już na koncie a było po 18stej).

malgorzata.holubowicz
Opinia
malgorzata.holubowicz

Zaskakujące, że firma pożyczkowa może działać tak sprawnie i szybko, że nawet banki mogłyby się od nich uczyć.

doomhammer
Opinia
doomhammer

polceam bo warto. bardzo uczciwie.

krzysiek-72
Opinia
krzysiek-72

Nie dostałem w banku kredytu to sprobowalem w Lemdonie. Okzauje sie ze nie sprawdzaja w BIK. Pierwsza pożyczka za free. Wziąlem 1000. Polecam.

bogdan.przychodzki
Opinia
bogdan.przychodzki

Lipa minęło ponad 96h od zaakceptowania wniosku a pieniędzy jak nie było tak nie ma

robert.ma
Opinia
robert.ma

Świetna firma na której można polegać. Bardzo szybka wypłata gotówki, decyzja również podejmowana natychmiast, obsługa na najwyższym poziomie. Funeda to pożyczkowy strzał w dziesiątkę!

zhpwschowa
Opinia
zhpwschowa

potrzebowałem 1500 zl i o tyle aplikowalem, tyle tez mi przyznano.

k_paul
Opinia
k_paul

Są bardzo uczciwi, kilka razy korzystałem z ich pożyczek, zawsze byłem bardzo zadowolony. Traktują człowieka bardzo indywidulanie, każdą sprawę rozpatrują bardzo dokładnie by zaproponować najlepsze warunki.

oilp_pul
Opinia
oilp_pul

Dobrze, ze w końcu są na pierwszym miejscu w rankingu- należy im sie jak nic!

psp6
Opinia
psp6

Bardzo mnie cieszy program lojalnościowy- może do 50% nie dojdę bo aż tak często nie pożyczam ale jednak kilka razy do roku się zdaża więc super super super

jasinska
Opinia
jasinska

Zdecydowanie numer jeden w Polsce. Polecam serdecznie.

wbaldy
Opinia
wbaldy

Banda oszustów. Spóźniłem się ze spłatą bodajże 2 dni. Naliczyli mi za to łącznie 12 zł dodatkowych kosztów. Kwota która widnieje na koncie do spłaty: 262.50. Już z odsetkami. Więc kopiuje kwote do przelewu. Robię przelew i po 2 dniach po zaksięgowaniu otrzymuje smsa DZIĘKUJEMY ZA CZĘŚCIOWĄ SPŁATĘ. Zdenerwowany (bo przecież wpłaciłem całość), loguje się na konto a tam 25 zł dodatkowych kosztów nie wiadomo skąd. Wybitnie arogancki Pan z działu windykacji poinformował tylko że to nie wporządku tak spóźniać się z opłatą i zasugerował że kłamię odnośnie terminu w którym robiłem przelew. Cyrk nie solidna spółka. Na połączenie z…

globus_1989
Opinia
globus_1989

firma godna polecenia

balaton1
Opinia
balaton1

Dobra firma, Funeda ma mniej biurokracji, działaja podobne jak bank ale troche szybciej, wypłata kasy na konto jest przyspieszone i potrzeba mniej dokumentów zebyw szystko zalatwic wiec jezeli komus sie spieszy to lepiej isc do Funeda

kostek_mac
Opinia
kostek_mac

„Polecam w 100%!!!!

odziezownictwo
Opinia
odziezownictwo

Pożyczka godna polecenia, bezpieczna, bez żadnych ukrytych opłat .

corrado66
Opinia
corrado66

Nie polecam firma naciągane umowa spisywana w samochodzie u przedstawiciela spoznisz się nie daj boże z płatnością to wyzwania pani z windykacji która się nie przedstawia i odrazu na dzień dobry jedzie z tobą jak że ściera wyzwiska krzyki tag że radzę omijać szerokim łukiem NIE POLECAM

web_mariusz
Opinia
web_mariusz

Funeda jest bardzo dobrą pożyczką, ja szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z niej, szybka i konkretna!

maryha16
Opinia
maryha16

Te pozytywne opinie to chyb sami sobie piszę. Spóznilem sie ze rata bo bylem w szpitalu. Moj pracodawca otrzymal pismo o potranceniu z wynagrodzenia. Zadzwonilem do nich celem wyjasneinia sytuacji to mnie wysmiali zwyzywali od zalosnych ze nie potrafie czytac ummowy. Tak chamskich ludzi nie slyszalem nigdy

nzozbrzezno
Opinia
nzozbrzezno

Niestety, ale dług należy spłacić za mamę.

tomeksocko
Opinia
tomeksocko

1700 , jest ok polecam

hellfire
Opinia
hellfire

Po co kłamiesz ? Pierwsze pismo jest wysyłane 7dni od dnia zapłaty.

zuromin-powiat
Opinia
zuromin-powiat

Tylko wy mi zaufaliście i bardzo wam za to dziękuje. To bardzo miłe, dzięki wam teraz miałam dodatkowy grosz w portfelu, a rata jest praktycznie nie zauważalna.

paulinasiem
Opinia
paulinasiem

Firma rewelacja! Full uczciwość, profesjonalizm i mega tempo pracy- POLECAM!

witold.cempel
Opinia
witold.cempel

Bardzo polecam Funeda! Darmowa pożyczka najdłuższa na rynku, najlepsza oferta!

jorg
Opinia
jorg

…i pożyczyłes od mamy ???

mysona
Opinia
mysona

Jak dla mnie chwilówka którą bardzo polecam. 18 czerwca pożyczyłem od nich na bardzo pilny wydatek (do pensji jeszcze trochę brakowało). Szybki wniosek przez internet (bez zaświadczeń, poręczeń itp), krótki telefoniczny wywiad. Niecałe pół godziny wszystko trwało i pieniądze były już na koncie (mimo soboty). O wszystkim informują przez sms i mail. Kasa zwrócona 26 czerwca wieczorem. W poniedziałek rano informacja że wszystko spłacone i podziękowanie. Jestem bardzo zadowolony, i nie wykluczam, że jeszcze kiedyś skorzystam z ich oferty.

artur.roman
Opinia
artur.roman

Oferta prezentuje się niezle- niestety wszytsko zmienia sie w momencie kiedy zlozymy wniosek- wtedy juz nie jest tak kolorowo- firma proponuje nam jakies grosze, a nie kwote o ktora wnioskowalismy, po telefonie do firmy jakas straszna baba informuje, ze system nas tak wycenil- i nie wazne, ze mamy bardzo wysokie dochody i jestesmy wyplacalni- nie. firma najchetniej pozyczy nam 300 zl! a jesli sie nie zdecydujemy to przepada nam darmowa pozyczka, bo przy kolejnym skladaniu wniosku nasze dane sa juz zapisane w systemie i nastepny razem poyczka bedzie platna nawet jesli jest to nasza pierwsza pozyczka. tadam nie polecam!

krystiandudek
Opinia
krystiandudek

Musze przyznać, że się myliłam! Wydawało mi się, że wszystkie firmy chwilówkowe żerują na biednych ludziach- a wcale tak nie jest! Net credit udzielił mi pożyczkę na kwotę 1500 zl w trudnej dla mnie chwili i to zupełnie za darmo. Szybko, uczciwie, bez zadnych formoalnosci! Nie ma się czego bać, jesli ktoś potrzebuje pieniedzy to polecam net credit!

oi.panna
Opinia
oi.panna

1500 zł za free to niezła oferta, do tego nie ma problemu z przyznaniem maksymalnej kwoty- wiec to nie jest tylko teoretyczna kwota- dla mnie to bardzo ważne bo co ztego, że niektórzy naobiecuja, a poźniej dawaliby najchętniej 300 zł

schenkel
Opinia
schenkel

Poratowali mnie przed świętami ????

suchocka
Opinia
suchocka

polecam

violetta.ziolkiewicz
Opinia
violetta.ziolkiewicz

Widać, od razu że opinia pracownika…

him2k
Opinia
him2k

Mimo możliwości zgodnie z przysługującym mi prawem o odstapieniu od pożyczki i otrzymanym pismem,że mam 30dni na spłacenie pożyczki codziennie jestem nękana sms-ami i telefonami.Co za firma…nie należę do soób .które nie wiedzą,że jak się pożycza pieniążki to trzeba je oddać…szkoda ,że tak pieknie mówili jak brałam pożyczkę..ale cóz się dziwić ;))))

radoslawh
Opinia
radoslawh

Szybko, bez zbędnych formalności i ukrytych opłat. Funeda nie ma sobie równych!

nelli.otello-nowak
Opinia
nelli.otello-nowak

Szuje i złodzieje nic dodać chyba że gówno mają a nie środki

iwno1
Opinia
iwno1

Jakiś tydzień przed końcem zadzwoniła inna i chciała wypytywać o pesel i takie tam. Odparłem, że pamiętam o spłacie, nic jej teraz nie podam i niech zadzwoni po południu. Na to panienka obrażonym tonem: powiadomię o tym dział windykacji. Mówienie o windykacji nowemu klientowi, który ma jeszcze tydzień do spłaty to wielki nietakt i dlatego Funeda już dla mnie nie istnieje. Rynek jest ogromny, a darmową opcję wykorzystałem.

matx2
Opinia
matx2

Brałem u nich dwa razy. Zalatwia sie bezproblemowo . Jak dla mnie super chwilowka

krzysztof.kowalczyk
Opinia
krzysztof.kowalczyk

Ja jestem bardzo zadowolona z Funedaa – firma jest bardzo rzetelna, konkretna i przede wszystkim działa bardzo szybko! polecam

wbx
Opinia
wbx

Spoko bo oferta jest przyzwoia- 2 tysiące na start i w ogóle tylko, że firma działa wolno bo n akase czekałem od piątku rano do poniedziałku do wieczora- sorry ale liczyłem na to, że jeszcze w piątek kasa będzie na koncie.

moulder
Opinia
moulder

4000 PLN!!! udzielają pożyczek na mega wysokie kwoty!!!

misiaczekm
Opinia
misiaczekm

Wczoraj brałem pożyczke i okazało się, że mają jakąś promocje w środy szczęśliwa środa czy coś takiego i prowizja była dwa razy mniejsza niż się spodziewałem. mega mi przyfarciło!!! więc mają u mnie 5 gwiazdek!

rr.iab
Opinia
rr.iab

I wszystko jest na dobrej drodze – dzięki Wam udało mi się naprawić samochód, dzięki któremu dojeżdżam do swojej pracy… Ślicznie dziękuję Wam za pomoc i przede wszystkim zaufanie.

kgrodek
Opinia
kgrodek

Łatwo,szybko i przyjemnie udzieloma pozyczka

tomasz.rajek
Opinia
tomasz.rajek

Rewelacyjne podejście do klienta. Osoby zatrudnione w Biurze obslugi klienta niemal natychmiastowo znajdują rozwiązanie problemów swoich klientów.

aniek6
Opinia
aniek6

Złożyłem wniosek o niewielką pożyczke, nie posiadam zadnyvch zadłużej, nigdy ich nie miałem. Nie raz ottzymywałem kredyty na kilka tysiecy ktore byly splacane a tu potrzebowalem jednorazowe 300zł ktore zostalo odrzucone bez podania zadnej przyczyny. Nie polecam bo widac ze firma nie dba o klientow co zreszta wskazuja opinie negatywne. zreszta firma i obsluga klienta z ktora kontaktowalem nie zasluguja nawet na tą jedna gwiazdke.

mdenisiu
Opinia
mdenisiu

Jestem zadowolona z Funedaa – pożyczka na czas i na dobrych warunkach. z taką firmą można współpracować.

sarinas
Opinia
sarinas

Ze względu na niskie dochody, nie mogłem sobie pozwolić na zbyt wysokie raty, dlatego spłatę zadłużenia rozłożono mi na 2 lata niewysokich rat. Dzięki temu nie mam żadnych problemów ze spłatą, a do tego mogę godnie żyć. Bardzo się cieszę, że pożyczkę wziąłem właśnie tutaj

promyczek_nadziei
Opinia
promyczek_nadziei

Firma od lat w czołówce najlepszych firm pożyczkowych! Nic więcej mówić nie trzeba!