Freezl

Opis produktu Freezl

Freezl jest innowacyjną platformą internetową, przez którą można uzyskać krótkoterminową pożyczkę na kwotę do kilku tysięcy złotych. Co ciekawe maksymalna oferowana kwota dostępna jest już za pierwszym razem. Freezl obecny jest również na hiszpańskim rynku, ciesząc się niemałą popularnością. Stawiają na innowacyjność, elastyczność i szybkość. Dużą wagę przykładają do przekazania klientowi jak największej ilości informacji na temat pożyczki. Opisują krok po kroku jak wnioskować o pożyczkę, dokładnie przedstawiają koszty. Na głównej stronie tabela z kosztami pożyczki, a także konsekwencje spłaty po terminie. Poza tym umowa pożyczki, regulamin i tabela opłat. Jednym słowem wszystkie najważniejsze informacje na temat pożyczki znajdziesz na głównej stronie. O pożyczkę można wnioskować na trzy sposoby, nie tylko przez internet. Weryfikacja odbywa się przez Instantor. Poza tym realizuję szybkie przelewy i w przypadku tej firmy pieniądze realnie mogą znaleźć się na Twoim koncie w dniu złożenia wniosku. Firma udzieliła ponad 600 tys. pożyczek, ponad 460 tys. powtórnych pożyczek, a złożonych wniosków ponad 1 300 000. Te liczby mówią same za sobie, jest to godna zaufania firma pożyczkowa.
Freezl weryfikuje Biuro Informacji Kredytowej, Krajowy Rejestr Długów i InfoMonitor. Pracują od poniedziałku do niedzieli.

Koszty pożyczki w Freezl

Pierwsza pożyczka jest darmowa, ale tylko w kwocie 100 zł. Jeśli chcesz pożyczyć więcej sprawdź koszty przykładowych pożyczek.
Przykład 1: pożyczka 1000 zł na 30 dni- łączny koszt 282,60 zł. Prowizja wyniesie 274,50 zł, a odsetki 8,20 zł. Pierwszą pożyczkę możesz wziąć również na 35 dni. Jej koszt wzrośnie do 288,05 zł, czyli o około 6 zł, a pieniędzmi dysponujesz pięć dni dłużej.
Przykład 2: Pożyczka 3 tys. zł na 30 dni – łączny koszt 848,10 zł. W tym prowizja w kwocie 823,50 zł i odsetki równe 24,60 zł. Jeśli to Twoja kolejna pożyczka możesz ją spłacić w 65 dni. Koszt wzrośnie do 963,30 zł, czyli ok 115 zł więcej, ale masz dwa miesiące na spłatę.
Przykład 3: pożyczka 5 tys. zł na 30 dni – łączny koszt pożyczki 1413,60 zł. Prowizja wyniesie 1372,50 zł, a odsetki 41,10 zł. Jeśli to kolejna pożyczka, możesz spłacić ją w 65 dni. Koszt wzrośnie do 1606,15 zł, czyli niecałe 200 zł więcej.
Przykład 4: pożyczka 7 tys. zł na 35 dni – łączny koszt to 2017,40 zł. W tym prowizja wyniesie 1950,20 zł, a odsetki 67,20 zł. Jeśli to Twoja kolejna pożyczka, wówczas możesz wybrać dłuższy termin spłaty, 65 dni, jej koszt wzrośnie do 2248,35 zł, czyli o ok 230 zł więcej.


Rodzaje pożyczek w Freezl

Freezl oferuje krótkoterminowe pożyczki z maksymalnym okresem spłaty 65 dni, ale dłuższy okres spłaty zarezerwowany jest dla stałych klientów.
Jako nowy klient pożyczysz kwotę od 100 zł do 7 tys. zł. Freezl jako jedna z nielicznych firm pożyczkowych na rynku oferuje maksymalną kwotę już za pierwszym razem. Okres spłaty pierwszej pożyczki mieści się w przedziale od 1 do 35 dni. Możesz wybrać dowolny dzień spłaty. Dzięki temu dostosujesz termin do wypłaty, nie ponosząc dodatkowych kosztów za każdy kolejny dzień, kiedy nie potrzebujesz już gotówki. Freezl ma w ofercie również pierwszą darmową pożyczkę, ale tylko w najniższej kwocie. Bez kosztów pożyczysz 100 zł.
Jako wracający klient również pożyczysz kwotę z przedziału 100 zł – 7 tys. zł. Okres spłaty to nawet 65 dni! Całość spłacasz w jednej racie po upływie 65 dni, w terminie wskazanym w umowie. Dzięki temu gotówką możesz dysponować dłużej. Masz też więcej czasu na spłatę, co jest mniejszym obciążeniem domowego budżetu. Na stałych klientów czeka atrakcyjna promocja, jeśli wrócisz po piątą pożyczkę, otrzymasz ją bez kosztów.

Freezl oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Freezl <<

Freezl - Dane firmy

Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.

NIP 5252637490
REGON 362786454
KRS 0000586553
Kapitał zakładowy 200 000 PLN

Freezl Dane kontaktowe

Twarda 10
00-105 Warszawa

Telefon: 22 87 383 87

Email: info@freezl.pl

WWW: freezl.pl

Godziny otwarcia Freezl

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 19:00
Sobota - Niedziela: 09:00 - 17:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Freezl

Złożenie wniosku jest bardzo proste, wystarczy podążać za wskazówkami. Zanim jednak zaczniesz go wypełniać sprawdź, czy spełniasz stawiane przez firmę wymagania. A są to:
• od 18 lat,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• stały dochód,
• aktywny numer telefonu,
• adres email,
• rachunek osobisty w polskim banku z dostępem online.
Wybierz kwotę i okres spłaty, a następnie kliknij Weź pożyczkę. W kolejnym kroku wypełnij krótki formularz. Możesz zalogować się również przez facebooka- zwiększasz tym samym swoją wiarygodność i przyspieszasz dopełnienie formalności. Informacja o pożyczce nie jest widoczna na Twoim profilu na facebooku. A teraz już tylko zweryfikuj swoje dane, podążając za wskazówkami. Firma weryfikuje klientów za pomocą aplikacji Instantor. Wybierz bank, w którym masz rachunek i zaloguj się na konto. Hasło ani login nie są nigdzie zapisywane. Jest to w pełni bezpieczna weryfikacja. Aplikacja łączy się na moment z rachunkiem babkowym. Pobierane są dane posiadacza rachunku i historia transakcji z kilku miesięcy. Na tej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej. Firma ma pewność, że osiągasz stały dochód i stać Cię na pożyczkę!
Freezl realizuje szybkie przelewy za pośrednictwem BlueMedia. Pieniądze będą na Twoim koncie w krótkim czasie.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Freezl <<

Wady i zalety pożyczki w Freezl

Zalety:

 • wysoka kwota dla nowych klientów,
 • darmowa pożyczka dla nowych klientów,
 • darmowa pożyczka dla stałych klientów,
 • od 18 lat,
 • krótki wniosek,
 • szybka weryfikacja Instantor,
 • realizują błyskawiczne przelewy,
 • długi okres spłaty dla stałych klientów, 65 dni,
 • dłuższy okres spłaty dla nowych klientów, 35 dni,
 • przejrzyste zasady,
 • dużo informacji na stronie,
 • możliwość złożenia wniosku przez sms i telefon.

Wady:

 • niska kwota darmowej pożyczki dla nowych klientów,
 • krótkie godziny pracy w weekend.

Freezl Opinie


3.8 12 votes
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
144 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
defik
defik
3 lat temu

Moja opinia negatywna, czysty bik dochód 3500 zł, bardzo bezczelna obsługa skończcie już te żenujące laurki sobie oszuści wystawiać skandal, banda estońskich złodziei

bar.to1
bar.to1
3 lat temu

uczciwie i szbko, zdecydowanie warto

janpol
janpol
3 lat temu

Oszuści i jeszcze raz oszuści wyłudzają dane z konta i banda naciągaczy obsługa gorzej niż śmietnik w pyskach

a.kordas
a.kordas
3 lat temu

No i oby jak najwiecej firm jak Freezl na rynku to ludzie przestaną się bać chwilówek!

mojekochanie
mojekochanie
3 lat temu

Dali pożyczkę szybko. Drugiej nie wezmę, jest jeszcze sporo innych opcji na darmowe.

jarogosc
jarogosc
3 lat temu

Najgorsze karaluchy ze wszystkich chwilówek

ahz
ahz
3 lat temu

Najlepsza firma pożyczkowa w kraju i to bez dwóch zdań. W 3 innych, konkurencyjnych firmach odmówiono mi udzielenia pożyczki- a u nich nie było problemu.

saz
saz
3 lat temu

Firma jest super i zetelna dla wszystkich klientów nawet gdy jest trudna sytuacja.

jjedryk
jjedryk
3 lat temu

Bardzo dobre warunki pozyczki . Wzialem dwa razy i jest OK. Polecam.

tompyc
tompyc
3 lat temu

Oby jak najwięcej było takich ofert jak oferta Credit Star to firmy pożyczkowe wyprą banki:) Bardzo szybko, uczciwie i przyjemnie!

sendeccy
sendeccy
3 lat temu

Tak, tak, tak- zdecydowanie numer jeden.

martaw
martaw
3 lat temu

Oferta dla firm daje rade w przeciwienstwie do normalnej oferty, ktora jest raczej slaba! Sam korzysalem z oferty dla firm wiec jestem zadowolony.

spid_er
spid_er
3 lat temu

Jak szybko i co chcieli wiedzieć?

tomasz.krasinski
tomasz.krasinski
3 lat temu

Drogo i mega długi czas oczekiwania na kase!

kara_13_piasty
kara_13_piasty
3 lat temu

Szybko, sprawnie i bez problemów. Gotówka na koncie po kolo 30 min od złożenia wniosku. POLECAM

rabiegaj
rabiegaj
3 lat temu

Osobiście nie polecam. Kilka razy próbowałem wziąć chwilówkę na małą kwotę (kilkaset złotych) i nie dostałem. Ostatnio chciałem wziąć na 30 dni pożyczkę na 300 zł (wiadomo, że spłaciłbym tak małą kwotę szybciej) i też nie dostałem. Ale nie to jest najgorsze. Ponad dobę zajęło im rozpatrzenie mojego wniosku. Większość chwilówek załatwia to od ręki i po około 10 – 15 minutach jest decyzja i do kilku minut środki na koncie.

skarbymaga
skarbymaga
3 lat temu

NAJ LE PSI

swider
swider
3 lat temu

sa jedni z najtanszych na rynku – i kasa bardzo szybko

invoxspzoo
invoxspzoo
3 lat temu

Bardzo fajna firma i nie ma problemu z orzyznaniem najwet najwyższej kwoty darmowej pożyczki.

altar69
altar69
3 lat temu

Jak się dużo zarabia to nawet nie trzeba udowadniać. Nie musiałem nic wysyłać, przedstawiać, żadnego dowodu osobistego, żadnego potwierdzenia dochodu. Dostałem telefon z kilkoma pytaniami żeby potwierdzić tożsamość i to tyle. Co prawda nie brałem dużej pożyczki (700 zł) ale poziom załatwienia sprawy naprawdę mnie przekonał. W poprzedniej firmie (pożyczkaplus) nie było tak miło.

jimmyjazz
jimmyjazz
3 lat temu

Nie ma możliwości przedłużenia brak jakich kolwiek informacji na ten temat

mari069
mari069
3 lat temu

Najgorsza pożyczka na jaka trafiłem pożyczyłem 4000 tys właśnie spłacam 17000 bo spoźniłem się z rata i sprawa trafiła do sądu, odradzam wszystkim

butorg
butorg
3 lat temu

wypełnienie zwestionariusza nie zajmuje za dużo czasu, decyzja o przyzyaniu pożyczki i pieniądze na koncie są po kilku minutach, miłe zaskoczenie

reklamacje
reklamacje
3 lat temu

W Freezlie brałaem dwie pożyczki po 1000 zł i było OK. bez wychodzenia z domu i na dobrtych warunkach bez BIK!

zpprog6.kp-pis
zpprog6.kp-pis
3 lat temu

Moja przygoda z pożyczkami od Freezl zaczęła się bardzo dawno, na te chwile spłacam jedną z ostatnich raty i wam nowym klientom mogę te firmę polecić w 100%. Za ich zapał, zaangażowanie i ogromne doświadczenie.

profisport
profisport
3 lat temu

Oszuści. Jeśli komuś zależy na czasie to niech pomyśli o innej firmie, bo ja u nich czekałem na pieniądze 4 dni!!! A czas na spłatę niby od momentu złożenia wniosku jest liczony- więc sorry ale 4 dni to zdecydowanie za długo- szczególnie jesli masz tylko 30 dni na splate pożyczki.

michumm
michumm
3 lat temu

Spóźniłem się jeden dzień w spłacie pożyczki naliczyli mi odsetki w wysokości 30% po refinansowaniu suma do zapłaty wzrosła do 44% z tego czego pożyczyłem, jest to lichwa żerująca na zdesperowanych w społeczeństwie szczerze odradzam każdemu

gore
gore
3 lat temu

Freezl ma spoko program partnerski ja z kumplem razem sobie tak pracujemy, chociaz niekoenicznie to mozna nazwac praca bo robi sie mniej niz na etacie a pensja jest normalna Dostaje się 60zł za każdy spisany wniosek, masz panel w internecie do obslugi wszystkich klientow mozesz umieszczac firmowe baneru, opcji jest duzo

acenter
acenter
3 lat temu

super, że są na pierwszym miejscu w tym miesiacu totalnie im sie należy

soundstudio1
soundstudio1
3 lat temu

Są bardzo elastyczni.Polecam

www.tynka
www.tynka
3 lat temu

Jestem ich klientem dluzszy czas i co z tego ze oddaje zawsze przed czasem oni mi caly czas proponuja 400 zlotych smieszne wcale nie traktuja powaznie stalego klienta

basmaster
basmaster
3 lat temu

Moja żona nie za bardzo jest za braniem pożyczki i ciężko jest ją przekonać do tego,że czasami trzeba i spokojnie można ją sobie spłacać. Tym razem doszliśmy do kompromisu i mogłem wziąć pożyczkę na mały remont. Jak się okazało nawet żona po spłacie i remoncie była zadowolona z tego, ze się na nią zgodziła. Jak dla mnie pożyczka jest dobra.

mat
mat
3 lat temu

Wisienka na torcie. Super cennik. Mega tempo. Polecam.

www.bradgunn1
www.bradgunn1
3 lat temu

ja mam z Freezlem dobre doświadczenie, szybko i bez zbędnych formalności. a co ważne ze brałam tyle samo co oddawałam. wiec korzystnie!

muszkin
muszkin
3 lat temu

Niska maksymalna kwota pożyczki, ale oferta darmowej chwilówki jest korzystna. Fajnie, że na pierwszej stronie mamy informacej na temat przedłużenia pożyczki

alex3a
alex3a
3 lat temu

To jakaś ściema !!! Na rozpatrzenie wniosku czekałam cały dzień . Wniosek odrzucony pomimo tego iż mam dochody ponad przeciętną krajową. I tego co wiem bardzo dobry big. Są lepsze chwilówki w których otrzymałam pieniądze bez żadnego problemu NIE POLECAM SZKODA CZASU!!!

ewa.marcinkowska
ewa.marcinkowska
3 lat temu

60 komentarzy w tym 240 pozytywnych. a negatywne? bo komus nie przyzyanano pozyczki i wszytsko jasne. najlepsza firma w polsce

ewapk55
ewapk55
3 lat temu

Jak nie wiadomo komu zaufać na rynku pożyczkowym to zdecydowanie Freezl. To najlepsza firma.

stolarstwo
stolarstwo
3 lat temu

Oferta bardzo ale to bardzo dobra. nie dość, że kwota pożyczki bardzo wysoka to jeszcze okres spłaty pożyczki- WOW, tyle w temacie.

milutka14
milutka14
3 lat temu

nie ma problemu z otrzymaniem 1700 zł przy pierwszej pożyczce- czyli kwoty maksymalnej dostepnej za darmo. Cennik kolejnych pożyczek też dobry.

boss1
boss1
3 lat temu

Zawsze lubiłem jasne zasady, przejrzyste i czytelne- a tak własnie jest w CreditStar! Do tego oferta jest elastyczna, a firma nie robi problemów nawet w razie kłopotów ze spłatą. Dla mnie numer 1!

soja2
soja2
3 lat temu

szkoda czasu banda złodziei to prymitywy i inwektywy społeczne tak bezczelnej i plepspwej obsługi nie widziałem, pytają o prywatne rzeczy,faset który dzwoni bezczelny cham, nie ma kultury, patologia społeczna, wyłudzają dane, pożyczka odrzucona, dodam że po złożeniu wniosku w vivus decyzja w 3 minuty pozytywna 2500zł przelew ekspresowy, miła obsługa, ostrzegam przed Creditstar, siostra założyła sprawę o handel danymi w Prokuraturze jeżeli nie chcesz być na czarnej liście bez powodu nie podawaj złodziejom danych, bo nic ci nie udzielą

bejot
bejot
3 lat temu

Szczerze polecam – formalności są ograniczone do minimum, a chwilę po wydaniu pozytywnej decyzji, pieniądze są przelewane na konto. Szybko i sprawnie.

arcussoft
arcussoft
3 lat temu

dziwią mnie te komentarze , skad ich nagle tyle negatywnych ? cos tu nie tak jest . Ja korzystałam kilka razy z tej firmy i za kazdym razem wszytsko było w porządku . Dostałam pieniadze na czas .I na czas oddawałam .

adrozdzal
adrozdzal
3 lat temu

Moim zdaniem jedna z najlepszych ofert w kraju. na pewno top 3!

drzwitor
drzwitor
3 lat temu

wszystko ok jeszcze skorzystam

makii
makii
3 lat temu

Nie wiedziałem, że pożyczanie pieniędzy może być takie proste. Polecam Freezl.

uzura
uzura
3 lat temu

Banda oszustów! Nie dość, że kasa po kilku dniach na koncie to naliczają koszty nie od dnia wypłaty a od dnia złozenia wniosku

m.komorek
m.komorek
3 lat temu

Oferta bardzo kiepska- i jak sie okazało- decydując sie na pożyczkę u nich jestem spalony w innych firmach pożyczkowych i nie mam szans u nich na darmową pożyczkę bo sprzedali moje dane osobowe

efik
efik
3 lat temu

Widzę, że admin publikuje tylko pozytywne komentarze.