Freezl

Opis produktu Freezl

Freezl jest innowacyjną platformą internetową, przez którą można uzyskać krótkoterminową pożyczkę na kwotę do kilku tysięcy złotych. Co ciekawe maksymalna oferowana kwota dostępna jest już za pierwszym razem. Freezl obecny jest również na hiszpańskim rynku, ciesząc się niemałą popularnością. Stawiają na innowacyjność, elastyczność i szybkość. Dużą wagę przykładają do przekazania klientowi jak największej ilości informacji na temat pożyczki. Opisują krok po kroku jak wnioskować o pożyczkę, dokładnie przedstawiają koszty. Na głównej stronie tabela z kosztami pożyczki, a także konsekwencje spłaty po terminie. Poza tym umowa pożyczki, regulamin i tabela opłat. Jednym słowem wszystkie najważniejsze informacje na temat pożyczki znajdziesz na głównej stronie. O pożyczkę można wnioskować na trzy sposoby, nie tylko przez internet. Weryfikacja odbywa się przez Instantor. Poza tym realizuję szybkie przelewy i w przypadku tej firmy pieniądze realnie mogą znaleźć się na Twoim koncie w dniu złożenia wniosku. Firma udzieliła ponad 600 tys. pożyczek, ponad 460 tys. powtórnych pożyczek, a złożonych wniosków ponad 1 300 000. Te liczby mówią same za sobie, jest to godna zaufania firma pożyczkowa.
Freezl weryfikuje Biuro Informacji Kredytowej, Krajowy Rejestr Długów i InfoMonitor. Pracują od poniedziałku do niedzieli.

Koszty pożyczki w Freezl

Pierwsza pożyczka jest darmowa, ale tylko w kwocie 100 zł. Jeśli chcesz pożyczyć więcej sprawdź koszty przykładowych pożyczek.
Przykład 1: pożyczka 1000 zł na 30 dni- łączny koszt 282,60 zł. Prowizja wyniesie 274,50 zł, a odsetki 8,20 zł. Pierwszą pożyczkę możesz wziąć również na 35 dni. Jej koszt wzrośnie do 288,05 zł, czyli o około 6 zł, a pieniędzmi dysponujesz pięć dni dłużej.
Przykład 2: Pożyczka 3 tys. zł na 30 dni – łączny koszt 848,10 zł. W tym prowizja w kwocie 823,50 zł i odsetki równe 24,60 zł. Jeśli to Twoja kolejna pożyczka możesz ją spłacić w 65 dni. Koszt wzrośnie do 963,30 zł, czyli ok 115 zł więcej, ale masz dwa miesiące na spłatę.
Przykład 3: pożyczka 5 tys. zł na 30 dni – łączny koszt pożyczki 1413,60 zł. Prowizja wyniesie 1372,50 zł, a odsetki 41,10 zł. Jeśli to kolejna pożyczka, możesz spłacić ją w 65 dni. Koszt wzrośnie do 1606,15 zł, czyli niecałe 200 zł więcej.
Przykład 4: pożyczka 7 tys. zł na 35 dni – łączny koszt to 2017,40 zł. W tym prowizja wyniesie 1950,20 zł, a odsetki 67,20 zł. Jeśli to Twoja kolejna pożyczka, wówczas możesz wybrać dłuższy termin spłaty, 65 dni, jej koszt wzrośnie do 2248,35 zł, czyli o ok 230 zł więcej.


Rodzaje pożyczek w Freezl

Freezl oferuje krótkoterminowe pożyczki z maksymalnym okresem spłaty 65 dni, ale dłuższy okres spłaty zarezerwowany jest dla stałych klientów.
Jako nowy klient pożyczysz kwotę od 100 zł do 7 tys. zł. Freezl jako jedna z nielicznych firm pożyczkowych na rynku oferuje maksymalną kwotę już za pierwszym razem. Okres spłaty pierwszej pożyczki mieści się w przedziale od 1 do 35 dni. Możesz wybrać dowolny dzień spłaty. Dzięki temu dostosujesz termin do wypłaty, nie ponosząc dodatkowych kosztów za każdy kolejny dzień, kiedy nie potrzebujesz już gotówki. Freezl ma w ofercie również pierwszą darmową pożyczkę, ale tylko w najniższej kwocie. Bez kosztów pożyczysz 100 zł.
Jako wracający klient również pożyczysz kwotę z przedziału 100 zł – 7 tys. zł. Okres spłaty to nawet 65 dni! Całość spłacasz w jednej racie po upływie 65 dni, w terminie wskazanym w umowie. Dzięki temu gotówką możesz dysponować dłużej. Masz też więcej czasu na spłatę, co jest mniejszym obciążeniem domowego budżetu. Na stałych klientów czeka atrakcyjna promocja, jeśli wrócisz po piątą pożyczkę, otrzymasz ją bez kosztów.

Freezl oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Freezl <<

Freezl - Dane firmy

Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.

NIP5252637490
REGON362786454
KRS0000586553
Kapitał zakładowy200 000 PLN

Freezl Dane kontaktowe

Twarda 10
00-105 Warszawa

Telefon: 22 87 383 87

Email: info@freezl.pl

WWW: freezl.pl

Godziny otwarcia Freezl

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 19:00
Sobota - Niedziela: 09:00 - 17:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Freezl

Złożenie wniosku jest bardzo proste, wystarczy podążać za wskazówkami. Zanim jednak zaczniesz go wypełniać sprawdź, czy spełniasz stawiane przez firmę wymagania. A są to:
• od 18 lat,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• stały dochód,
• aktywny numer telefonu,
• adres email,
• rachunek osobisty w polskim banku z dostępem online.
Wybierz kwotę i okres spłaty, a następnie kliknij Weź pożyczkę. W kolejnym kroku wypełnij krótki formularz. Możesz zalogować się również przez facebooka- zwiększasz tym samym swoją wiarygodność i przyspieszasz dopełnienie formalności. Informacja o pożyczce nie jest widoczna na Twoim profilu na facebooku. A teraz już tylko zweryfikuj swoje dane, podążając za wskazówkami. Firma weryfikuje klientów za pomocą aplikacji Instantor. Wybierz bank, w którym masz rachunek i zaloguj się na konto. Hasło ani login nie są nigdzie zapisywane. Jest to w pełni bezpieczna weryfikacja. Aplikacja łączy się na moment z rachunkiem babkowym. Pobierane są dane posiadacza rachunku i historia transakcji z kilku miesięcy. Na tej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej. Firma ma pewność, że osiągasz stały dochód i stać Cię na pożyczkę!
Freezl realizuje szybkie przelewy za pośrednictwem BlueMedia. Pieniądze będą na Twoim koncie w krótkim czasie.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Freezl <<

Wady i zalety pożyczki w Freezl

Zalety:

 • wysoka kwota dla nowych klientów,
 • darmowa pożyczka dla nowych klientów,
 • darmowa pożyczka dla stałych klientów,
 • od 18 lat,
 • krótki wniosek,
 • szybka weryfikacja Instantor,
 • realizują błyskawiczne przelewy,
 • długi okres spłaty dla stałych klientów, 65 dni,
 • dłuższy okres spłaty dla nowych klientów, 35 dni,
 • przejrzyste zasady,
 • dużo informacji na stronie,
 • możliwość złożenia wniosku przez sms i telefon.

Wady:

 • niska kwota darmowej pożyczki dla nowych klientów,
 • krótkie godziny pracy w weekend.

Freezl Opinie


Freezl Opinie


14
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
opal_03
Gość
opal_03

Rewelacyjna firma, na którą można liczyć w największym kryzysie.

jaczyk
Gość
jaczyk

Net Credit to pewniak! Pełna gwarancja uczciwości! Do tego błyskawiczne tempo pracy! POLECAM WSZYSTKIM- jeśli ktoś sie zastanawia to nie ma nad czym- to najlepsza firma na rynku!!!

marcinm
Gość
marcinm

Witam. Ja prubowalem ale jak kazda firma dla zaduzonych nie udziela.

w05
Gość
w05

Co najważniejsze – szybko, przez Internet, bez ukrytych informacji. Wszystko jasno określone no i pieniążki wysyłają na konto co jest bardzo wygodne.

stokrotka_kb
Gość
stokrotka_kb

Pieniądze pożyczyłam szybko i bez większych formalności. Pozytywną decyzję dostałam w 15 minut, a pieniądze tylko trochę później. Bardzo miła obsługa klienta w tej firmie.

angoc
Gość
angoc

Oferta bardzo uczciwa, jak nazwa wskazuje gotówka szybko na koncie. Wiec jest szybko i uczciwie. Polecam!!!

qbajag
Gość
qbajag

Freezl jest jedną z niewielu firm pozyczkowych, któa traktuje swoich klientów jak ludzi, a nie potencjalnych dłużników. Kilkukrotnie zaciagałam w niej pożyczki i nigdy nie miałam problemów z ich spłatą. Tak więc szczerze polecam!

t.gostanski
Gość
t.gostanski

Naprawde firma pomogla w ciezkiej sytuacji Polecam wszystko szybko i nie drogo .

stvseg
Gość
stvseg

Bardzo dobra oferta. BARDZO!

raf200
Gość
raf200

Bardzo szybko i profesjonalnie bez zbędnych pytań i stresu.serdecznie polecam.

iwolang
Gość
iwolang

Oferta super bo mega wysoka kwota darmowej pozyczki ale i czas na oddanie mega dlugi

mciupa
Gość
mciupa

Wszystko na maxa!

zbigniew.raabe
Gość
zbigniew.raabe

Nie polecam.Metody działania z poprzedniej epoki.

barbaraze
Gość
barbaraze

Uczciwa firma , dobre oferty , pieniadze przesłane na czas

a8
Gość
a8

Ale Klapa! Nie polecam.

aska71
Gość
aska71

Superancka firma z mega dobrą ofertą!

jno
Gość
jno

To jest najlepsza firma, w której kiedykolwiek brałem pożyczkęl Spłatę rozłożono mi na dogodne, nie obciążające mojego budżetu raty, a dzięki temu nie mam problemu z ich spłatą. Polecam.

oinbg
Gość
oinbg

Pierwsza pożyczka naprawde za darmo. Pożyczyłam 1200 zl tak jak chciałam i oddałam 1200 zł. zadnych problemów. POLECAM!!!

www.gory
Gość
www.gory

Fajnie, ze konsultanci pracuja dlugo a nie do 15!

julianross666
Gość
julianross666

Pożyczka jest darmowa, bez jaj. Super.

meg83
Gość
meg83

Super aczkolwiek fajnie ! Polecam

karol.lausz
Gość
karol.lausz

Pożyczka nie musi być przykrym doswiadczeniem- tak było w moim przypadku. Jest to zasługa CreditStar dlatego wsyztskim polecam firmę.

jniznik
Gość
jniznik

Na firmę Freezl trafiłam jakiś czas temu, kiedy szukałam jakiejś fajnej pożyczki. Muszę przyznać, że zaskoczyła mnie kwota raty i od razu się zdecydowałam. Jestem zadowolona, ponieważ wszystko przebiegło szybko i bez problemów.

seat
Gość
seat

Oferta jakich mało. rewelacyjna obsluga, przemiłe i kompetentne panie na infolini, kasa na koncie po 2 godzinach, a wszystko to zupełnie za darmo. Zdecydowanie numer jeden na polsim rynku!!!

konsulatrp.ostrawa
Gość
konsulatrp.ostrawa

Pozdrawiam i polecam!

geon
Gość
geon

szybko i sprawnie

oftza
Gość
oftza

Wysokie kwoty. Jedna z najlepszych ofert jesli potrzebuje sie wiekszej kasy.

boomshanka
Gość
boomshanka

Oszukali mnie nie odzywając się przez dwa dni .a póżniej wpierając że to ja nie chciałam pożyczki? bo nie wpłaciłam 1 gr’

i.jasinska
Gość
i.jasinska

ostre naciągacze, NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

b.pniok
Gość
b.pniok

nie rozumiem skąd tle negatywnych komentarzy . Ja polecam. Mi jakoś przyznanli tyle ile potrzebowałam.poza tym ktos tu pisał na temat powinięcia się nogi , czyli spłata z opóźnieniem . Przy tego typu problemach przecież masz tzw refinansowanie . więc nie wiem o co tu chodzi

marian_dabrowski
Gość
marian_dabrowski

Pierwszą pożyczkę oddałem bez problemu. Z drugą było gorzej ale firma zgodziła się poczekać dodatkowy miesiąc więc spoko. Polecam.

pusiaczek10
Gość
pusiaczek10

Fajna firma, robi promocje i koszta są OK to polecam

proergo
Gość
proergo

Bardzo uczciwa firma, wszystko wyjaśniają na wstępie i nie ma żadnych niedomówień. Jestem bardzo zadowolona!

zajacz
Gość
zajacz

jak dla mnie Freezl jest w porządku firmą , dostałem pożyczke bezproblemowo i bez problemu spłaciłem

sqter
Gość
sqter

Polecam wszystkim. Bardzo miła Pani z obsługi, wniosek bardzo szybko pzetworzony. Przyznano mi pożyczkę w tej wysokości w której chciałem. Pozdrawiam

stssopot
Gość
stssopot

SUPER! Uczciwie i szybko, a do tego cenowo daje rade!

dariusz61
Gość
dariusz61

Na razie – bardzo w porządku, Złożyłam wniosek o pierwszą darmową pożyczkę, weryfikacja telefoniczna – z dużą kulturą. Dostałam tyle, o ile wnioskowałam, przelew pojawił się na koncie w przeciągu pół godziny od złożenia wniosku.

marcovilaplana
Gość
marcovilaplana

złotówka oddana natychmiast,wniosek rozpatrzony pozytywnie czekam na przelew

jgacka
Gość
jgacka

Jedna z fajniejszych ofert na rynku. Polecam serdecznie wszystkim.

aleksandra.michalak
Gość
aleksandra.michalak

polecam:)

leszek.piekut
Gość
leszek.piekut

Jestem pod wrażeniem. Firma działa bardzo sprawnie. Polecam!!!

oxpol-lodz
Gość
oxpol-lodz

Świetna firma. Polecam!

daja_darek
Gość
daja_darek

Marke Net Credit polecam w ciemno każdemu. Jako jedyna firma nigdy nie robią problemów! Decyzja o przyznaniu pożyczki jest natychmiastowa tak samo jak pieniądze na koncie. POLECAM gorąco! Swietna firma, bardzo korzystne ceny i w ogole rewelacja! Nie ma sie do czego przyczepić!!!

xxxx
Gość
xxxx

Przestrzegam przed tą firmą! Departament windykacji wysyła maile i straszy dłużników prokuratorem!!

krzysztofblas
Gość
krzysztofblas

Mi też się to zdarzyło koszmarna obsluga klienta

uz
Gość
uz

Zanim wzięłam pożyczkę w Freezl, to czytałam wiele opinii w sieci na temat tej firmy a także innych. Wiadomo, zdania są podzielone ale musze przyznać że PC bezwarunkowo wygrywa. Miałam okazję być klientą tej firmy i jestem zadowolona, mogę wam szczerze polecić.

piotr.kazberuk
Gość
piotr.kazberuk
Ocena :
     

Uczciwie i solidnie. Polecam wszystkim bardzo serdecznie!

pb13
Gość
pb13
Ocena :
     

Niezawodni! U mnie zawsze na pierwszym miejscu!

maria143
Gość
maria143
Ocena :
     

firma jak firma. bez szalu. Cennik jest raczej słaby.

ishdi
Gość
ishdi
Ocena :
     

Wniosek już rozpatrywany 2 dzień i nic nie wiadomo. Firma krzak , nie polecam.Może do świąt rozpatrzą ten wniosek….