Freezl

Opis produktu Freezl

Freezl jest innowacyjną platformą internetową, przez którą można uzyskać krótkoterminową pożyczkę na kwotę do kilku tysięcy złotych. Co ciekawe maksymalna oferowana kwota dostępna jest już za pierwszym razem. Freezl obecny jest również na hiszpańskim rynku, ciesząc się niemałą popularnością. Stawiają na innowacyjność, elastyczność i szybkość. Dużą wagę przykładają do przekazania klientowi jak największej ilości informacji na temat pożyczki. Opisują krok po kroku jak wnioskować o pożyczkę, dokładnie przedstawiają koszty. Na głównej stronie tabela z kosztami pożyczki, a także konsekwencje spłaty po terminie. Poza tym umowa pożyczki, regulamin i tabela opłat. Jednym słowem wszystkie najważniejsze informacje na temat pożyczki znajdziesz na głównej stronie. O pożyczkę można wnioskować na trzy sposoby, nie tylko przez internet. Weryfikacja odbywa się przez Instantor. Poza tym realizuję szybkie przelewy i w przypadku tej firmy pieniądze realnie mogą znaleźć się na Twoim koncie w dniu złożenia wniosku. Firma udzieliła ponad 600 tys. pożyczek, ponad 460 tys. powtórnych pożyczek, a złożonych wniosków ponad 1 300 000. Te liczby mówią same za sobie, jest to godna zaufania firma pożyczkowa.
Freezl weryfikuje Biuro Informacji Kredytowej, Krajowy Rejestr Długów i InfoMonitor. Pracują od poniedziałku do niedzieli.

Koszty pożyczki w Freezl

Pierwsza pożyczka jest darmowa, ale tylko w kwocie 100 zł. Jeśli chcesz pożyczyć więcej sprawdź koszty przykładowych pożyczek.
Przykład 1: pożyczka 1000 zł na 30 dni- łączny koszt 282,60 zł. Prowizja wyniesie 274,50 zł, a odsetki 8,20 zł. Pierwszą pożyczkę możesz wziąć również na 35 dni. Jej koszt wzrośnie do 288,05 zł, czyli o około 6 zł, a pieniędzmi dysponujesz pięć dni dłużej.
Przykład 2: Pożyczka 3 tys. zł na 30 dni – łączny koszt 848,10 zł. W tym prowizja w kwocie 823,50 zł i odsetki równe 24,60 zł. Jeśli to Twoja kolejna pożyczka możesz ją spłacić w 65 dni. Koszt wzrośnie do 963,30 zł, czyli ok 115 zł więcej, ale masz dwa miesiące na spłatę.
Przykład 3: pożyczka 5 tys. zł na 30 dni – łączny koszt pożyczki 1413,60 zł. Prowizja wyniesie 1372,50 zł, a odsetki 41,10 zł. Jeśli to kolejna pożyczka, możesz spłacić ją w 65 dni. Koszt wzrośnie do 1606,15 zł, czyli niecałe 200 zł więcej.
Przykład 4: pożyczka 7 tys. zł na 35 dni – łączny koszt to 2017,40 zł. W tym prowizja wyniesie 1950,20 zł, a odsetki 67,20 zł. Jeśli to Twoja kolejna pożyczka, wówczas możesz wybrać dłuższy termin spłaty, 65 dni, jej koszt wzrośnie do 2248,35 zł, czyli o ok 230 zł więcej.


Rodzaje pożyczek w Freezl

Freezl oferuje krótkoterminowe pożyczki z maksymalnym okresem spłaty 65 dni, ale dłuższy okres spłaty zarezerwowany jest dla stałych klientów.
Jako nowy klient pożyczysz kwotę od 100 zł do 7 tys. zł. Freezl jako jedna z nielicznych firm pożyczkowych na rynku oferuje maksymalną kwotę już za pierwszym razem. Okres spłaty pierwszej pożyczki mieści się w przedziale od 1 do 35 dni. Możesz wybrać dowolny dzień spłaty. Dzięki temu dostosujesz termin do wypłaty, nie ponosząc dodatkowych kosztów za każdy kolejny dzień, kiedy nie potrzebujesz już gotówki. Freezl ma w ofercie również pierwszą darmową pożyczkę, ale tylko w najniższej kwocie. Bez kosztów pożyczysz 100 zł.
Jako wracający klient również pożyczysz kwotę z przedziału 100 zł – 7 tys. zł. Okres spłaty to nawet 65 dni! Całość spłacasz w jednej racie po upływie 65 dni, w terminie wskazanym w umowie. Dzięki temu gotówką możesz dysponować dłużej. Masz też więcej czasu na spłatę, co jest mniejszym obciążeniem domowego budżetu. Na stałych klientów czeka atrakcyjna promocja, jeśli wrócisz po piątą pożyczkę, otrzymasz ją bez kosztów.

Freezl oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Freezl <<

Freezl - Dane firmy

Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.

NIP5252637490
REGON362786454
KRS0000586553
Kapitał zakładowy200 000 PLN

Freezl Dane kontaktowe

Twarda 10
00-105 Warszawa

Telefon: 22 87 383 87

Email: info@freezl.pl

WWW: freezl.pl

Godziny otwarcia Freezl

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 19:00
Sobota - Niedziela: 09:00 - 17:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Freezl

Złożenie wniosku jest bardzo proste, wystarczy podążać za wskazówkami. Zanim jednak zaczniesz go wypełniać sprawdź, czy spełniasz stawiane przez firmę wymagania. A są to:
• od 18 lat,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski,
• stały dochód,
• aktywny numer telefonu,
• adres email,
• rachunek osobisty w polskim banku z dostępem online.
Wybierz kwotę i okres spłaty, a następnie kliknij Weź pożyczkę. W kolejnym kroku wypełnij krótki formularz. Możesz zalogować się również przez facebooka- zwiększasz tym samym swoją wiarygodność i przyspieszasz dopełnienie formalności. Informacja o pożyczce nie jest widoczna na Twoim profilu na facebooku. A teraz już tylko zweryfikuj swoje dane, podążając za wskazówkami. Firma weryfikuje klientów za pomocą aplikacji Instantor. Wybierz bank, w którym masz rachunek i zaloguj się na konto. Hasło ani login nie są nigdzie zapisywane. Jest to w pełni bezpieczna weryfikacja. Aplikacja łączy się na moment z rachunkiem babkowym. Pobierane są dane posiadacza rachunku i historia transakcji z kilku miesięcy. Na tej podstawie powstaje raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej. Firma ma pewność, że osiągasz stały dochód i stać Cię na pożyczkę!
Freezl realizuje szybkie przelewy za pośrednictwem BlueMedia. Pieniądze będą na Twoim koncie w krótkim czasie.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Freezl <<

Wady i zalety pożyczki w Freezl

Zalety:

 • wysoka kwota dla nowych klientów,
 • darmowa pożyczka dla nowych klientów,
 • darmowa pożyczka dla stałych klientów,
 • od 18 lat,
 • krótki wniosek,
 • szybka weryfikacja Instantor,
 • realizują błyskawiczne przelewy,
 • długi okres spłaty dla stałych klientów, 65 dni,
 • dłuższy okres spłaty dla nowych klientów, 35 dni,
 • przejrzyste zasady,
 • dużo informacji na stronie,
 • możliwość złożenia wniosku przez sms i telefon.

Wady:

 • niska kwota darmowej pożyczki dla nowych klientów,
 • krótkie godziny pracy w weekend.

Freezl Opinie


Freezl Opinie


144
Dodaj opinię

avatar
skarbymaga
Opinia
skarbymaga

NAJ LE PSI

kara_13_piasty
Opinia
kara_13_piasty

Szybko, sprawnie i bez problemów. Gotówka na koncie po kolo 30 min od złożenia wniosku. POLECAM

rabiegaj
Opinia
rabiegaj

Osobiście nie polecam. Kilka razy próbowałem wziąć chwilówkę na małą kwotę (kilkaset złotych) i nie dostałem. Ostatnio chciałem wziąć na 30 dni pożyczkę na 300 zł (wiadomo, że spłaciłbym tak małą kwotę szybciej) i też nie dostałem. Ale nie to jest najgorsze. Ponad dobę zajęło im rozpatrzenie mojego wniosku. Większość chwilówek załatwia to od ręki i po około 10 – 15 minutach jest decyzja i do kilku minut środki na koncie.

altar69
Opinia
altar69

Jak się dużo zarabia to nawet nie trzeba udowadniać. Nie musiałem nic wysyłać, przedstawiać, żadnego dowodu osobistego, żadnego potwierdzenia dochodu. Dostałem telefon z kilkoma pytaniami żeby potwierdzić tożsamość i to tyle. Co prawda nie brałem dużej pożyczki (700 zł) ale poziom załatwienia sprawy naprawdę mnie przekonał. W poprzedniej firmie (pożyczkaplus) nie było tak miło.

invoxspzoo
Opinia
invoxspzoo

Bardzo fajna firma i nie ma problemu z orzyznaniem najwet najwyższej kwoty darmowej pożyczki.

swider
Opinia
swider

sa jedni z najtanszych na rynku – i kasa bardzo szybko

jimmyjazz
Opinia
jimmyjazz

Nie ma możliwości przedłużenia brak jakich kolwiek informacji na ten temat

mari069
Opinia
mari069

Najgorsza pożyczka na jaka trafiłem pożyczyłem 4000 tys właśnie spłacam 17000 bo spoźniłem się z rata i sprawa trafiła do sądu, odradzam wszystkim

reklamacje
Opinia
reklamacje

W Freezlie brałaem dwie pożyczki po 1000 zł i było OK. bez wychodzenia z domu i na dobrtych warunkach bez BIK!

butorg
Opinia
butorg

wypełnienie zwestionariusza nie zajmuje za dużo czasu, decyzja o przyzyaniu pożyczki i pieniądze na koncie są po kilku minutach, miłe zaskoczenie

profisport
Opinia
profisport

Oszuści. Jeśli komuś zależy na czasie to niech pomyśli o innej firmie, bo ja u nich czekałem na pieniądze 4 dni!!! A czas na spłatę niby od momentu złożenia wniosku jest liczony- więc sorry ale 4 dni to zdecydowanie za długo- szczególnie jesli masz tylko 30 dni na splate pożyczki.

zpprog6.kp-pis
Opinia
zpprog6.kp-pis

Moja przygoda z pożyczkami od Freezl zaczęła się bardzo dawno, na te chwile spłacam jedną z ostatnich raty i wam nowym klientom mogę te firmę polecić w 100%. Za ich zapał, zaangażowanie i ogromne doświadczenie.

michumm
Opinia
michumm

Spóźniłem się jeden dzień w spłacie pożyczki naliczyli mi odsetki w wysokości 30% po refinansowaniu suma do zapłaty wzrosła do 44% z tego czego pożyczyłem, jest to lichwa żerująca na zdesperowanych w społeczeństwie szczerze odradzam każdemu

gore
Opinia
gore

Freezl ma spoko program partnerski ja z kumplem razem sobie tak pracujemy, chociaz niekoenicznie to mozna nazwac praca bo robi sie mniej niz na etacie a pensja jest normalna Dostaje się 60zł za każdy spisany wniosek, masz panel w internecie do obslugi wszystkich klientow mozesz umieszczac firmowe baneru, opcji jest duzo

acenter
Opinia
acenter

super, że są na pierwszym miejscu w tym miesiacu totalnie im sie należy

soundstudio1
Opinia
soundstudio1

Są bardzo elastyczni.Polecam

www.tynka
Opinia
www.tynka

Jestem ich klientem dluzszy czas i co z tego ze oddaje zawsze przed czasem oni mi caly czas proponuja 400 zlotych smieszne wcale nie traktuja powaznie stalego klienta

basmaster
Opinia
basmaster

Moja żona nie za bardzo jest za braniem pożyczki i ciężko jest ją przekonać do tego,że czasami trzeba i spokojnie można ją sobie spłacać. Tym razem doszliśmy do kompromisu i mogłem wziąć pożyczkę na mały remont. Jak się okazało nawet żona po spłacie i remoncie była zadowolona z tego, ze się na nią zgodziła. Jak dla mnie pożyczka jest dobra.

mat
Opinia
mat

Wisienka na torcie. Super cennik. Mega tempo. Polecam.

www.bradgunn1
Opinia
www.bradgunn1

ja mam z Freezlem dobre doświadczenie, szybko i bez zbędnych formalności. a co ważne ze brałam tyle samo co oddawałam. wiec korzystnie!

muszkin
Opinia
muszkin

Niska maksymalna kwota pożyczki, ale oferta darmowej chwilówki jest korzystna. Fajnie, że na pierwszej stronie mamy informacej na temat przedłużenia pożyczki

alex3a
Opinia
alex3a

To jakaś ściema !!! Na rozpatrzenie wniosku czekałam cały dzień . Wniosek odrzucony pomimo tego iż mam dochody ponad przeciętną krajową. I tego co wiem bardzo dobry big. Są lepsze chwilówki w których otrzymałam pieniądze bez żadnego problemu NIE POLECAM SZKODA CZASU!!!

ewa.marcinkowska
Opinia
ewa.marcinkowska

60 komentarzy w tym 240 pozytywnych. a negatywne? bo komus nie przyzyanano pozyczki i wszytsko jasne. najlepsza firma w polsce

ewapk55
Opinia
ewapk55

Jak nie wiadomo komu zaufać na rynku pożyczkowym to zdecydowanie Freezl. To najlepsza firma.

stolarstwo
Opinia
stolarstwo

Oferta bardzo ale to bardzo dobra. nie dość, że kwota pożyczki bardzo wysoka to jeszcze okres spłaty pożyczki- WOW, tyle w temacie.

milutka14
Opinia
milutka14

nie ma problemu z otrzymaniem 1700 zł przy pierwszej pożyczce- czyli kwoty maksymalnej dostepnej za darmo. Cennik kolejnych pożyczek też dobry.

boss1
Opinia
boss1

Zawsze lubiłem jasne zasady, przejrzyste i czytelne- a tak własnie jest w CreditStar! Do tego oferta jest elastyczna, a firma nie robi problemów nawet w razie kłopotów ze spłatą. Dla mnie numer 1!

soja2
Opinia
soja2

szkoda czasu banda złodziei to prymitywy i inwektywy społeczne tak bezczelnej i plepspwej obsługi nie widziałem, pytają o prywatne rzeczy,faset który dzwoni bezczelny cham, nie ma kultury, patologia społeczna, wyłudzają dane, pożyczka odrzucona, dodam że po złożeniu wniosku w vivus decyzja w 3 minuty pozytywna 2500zł przelew ekspresowy, miła obsługa, ostrzegam przed Creditstar, siostra założyła sprawę o handel danymi w Prokuraturze jeżeli nie chcesz być na czarnej liście bez powodu nie podawaj złodziejom danych, bo nic ci nie udzielą

bejot
Opinia
bejot

Szczerze polecam – formalności są ograniczone do minimum, a chwilę po wydaniu pozytywnej decyzji, pieniądze są przelewane na konto. Szybko i sprawnie.

arcussoft
Opinia
arcussoft

dziwią mnie te komentarze , skad ich nagle tyle negatywnych ? cos tu nie tak jest . Ja korzystałam kilka razy z tej firmy i za kazdym razem wszytsko było w porządku . Dostałam pieniadze na czas .I na czas oddawałam .

adrozdzal
Opinia
adrozdzal

Moim zdaniem jedna z najlepszych ofert w kraju. na pewno top 3!

makii
Opinia
makii

Nie wiedziałem, że pożyczanie pieniędzy może być takie proste. Polecam Freezl.

drzwitor
Opinia
drzwitor

wszystko ok jeszcze skorzystam

uzura
Opinia
uzura

Banda oszustów! Nie dość, że kasa po kilku dniach na koncie to naliczają koszty nie od dnia wypłaty a od dnia złozenia wniosku

m.komorek
Opinia
m.komorek

Oferta bardzo kiepska- i jak sie okazało- decydując sie na pożyczkę u nich jestem spalony w innych firmach pożyczkowych i nie mam szans u nich na darmową pożyczkę bo sprzedali moje dane osobowe

efik
Opinia
efik

Widzę, że admin publikuje tylko pozytywne komentarze.

miroy
Opinia
miroy

Oferta na 5. Nie ma problemów z wypłatą pieniędzy ani z otrzymaniem kwoty o która sie wnioskuje.

simplyy
Opinia
simplyy

Na prawde dobra oferta. Szybko i tanio. Polecam.

administrator.strony
Opinia
administrator.strony

miałem kłopot, potrzebowałem 1200zł. chyba w 15 minut załatwiłem wszystkie formalności. dla mnie ok.

wuasia
Opinia
wuasia

Bardzo się starają ale średnio im to wychodzi!

geodezja
Opinia
geodezja

nie bede sie rozpisywal. Dobrze i szybko i co najwazniejsze tanio!

marta_s_14
Opinia
marta_s_14

oszusci, zbieraja dane i udostepniaja innym, potem wydzwania do was milion firm, odradzam wszystkim, tragedia!!

g2k26wan
Opinia
g2k26wan

Miłe zaskoczenie. Nie spodziewałam się, że w firmie porzyczkowej wzięcie pożyczki może być miłym zaskoczeniem.

hilipek
Opinia
hilipek

Od wielu lat pracuja na miano lidera firm pożyczkowych. Zdecydowanie nie zwalniają tempa ani nie spoczywaja na laurach. Dla mnie to oferta numer jeden w Polsce!

sarionn
Opinia
sarionn

Nie było najmniejszych problemów z wzieciem pożyczki! Dla mnie bomba bo kasa szybko, obsługa na tip top przygotowana- no super. Taką prace to ja rozumiem.

sekpsych
Opinia
sekpsych

dzis dostalem bez wiekszego problemu

annachamier
Opinia
annachamier

Oby jak najwięcej takich firm na rynku.

md50
Opinia
md50

Jak na pierwszy raz moze byc ????

yaroslavv
Opinia
yaroslavv

Oferta TOTALNA. Nie można im nic zarzucić, są od początku do końca rewelacyjni i niezastapieni.

k.lazowski
Opinia
k.lazowski

Aktualny wygląd sprawy na dzien dzisiejszy ( co sie zmieniło ): Powróciła opcja przedłużenia umowwy . Niby na plus , w opcjach 3x 30 dni . wczesniej: 5900 do spłaty , przedłuzenie na 30 dni 1220 zł – 900 spłata prowizji , 320 przedłyzenie – czyli po przedłuzeniu zostaje nam 5000 do spłaty , koszt 2 i 3 przedluzenia 320 zł. Teraz : 5900 do spłaty , przedłużenie na 30 dni 1220 – 0 spłata prowizji , 1220 Przedłuzenie , zostaje nam cała kwota do spłaty 5900. Mozliwosc przedłuzania 2i 3 raz – Brak. odrazu zadzwonilem by przeksiegowali przedłuzenie na…… Czytaj więcej »

pemilia
Opinia
pemilia

Spoczko. Uczciwie i szybko, no i za darmoszkę.

biurorektora
Opinia
biurorektora

Chyba najlepsza ze wszystkich firm.

zamarat
Opinia
zamarat

Polecam wszystkim!

umnus.karl.heinz
Opinia
umnus.karl.heinz

TRAGEDIA,KATASTROFA,STRATA CZASU I NERWOW

mvs
Opinia
mvs
Ocena :
     

Dobrez, uczciwie i w miare szybko- ale nie tak jak zapewniali, ze pieniądze będa w przeciagu kilku godzin.

muse
Opinia
muse

Pożyczyłem. Wszytsko ok. Jestem zadowolony bo faktycznie po 45 dniach oddałem tyle ile pożyczyłem, ale już pewnie do nich nie wrócę bo juz przy kolejnych pożyczkach najtaniej nie jest. Ale nie można im zarzucić braku uczciwości.

rylke
Opinia
rylke

Pierwsza pożyczka za darmo a to lubie najbardziej! Poza tym sprawnie i szybko!

bartsat
Opinia
bartsat

Super firma i bardzo uczciwa.

bogdan.setup
Opinia
bogdan.setup

Pierwsza pożyczka super, darmowa itp.. Chciałam wziąć drugą..wiadomo już płatna więc na ich korzyść i już nie chcą mi dać! Nie rozumiem,jak to działa.. Następny wniosek mogę złożyć za rok.

extremo
Opinia
extremo

5000 PLN przy pierwszej pożyczce i możliwość spłaty pożyczki w 60 dni przy kolejnych pożyczkach to naprawdę dobra oferta. Firma jest uczciwa- polecam!

attorney
Opinia
attorney

Potrzebowałam dzisiaj trochę gotówki na szybko dla dzieci. Chwila moment wniosek, szybka weryfikacja telefoniczna. A gdy pieniążki nie pojawiły się od razu na koncie. 1 telefon, minutowa rozmowa i po 5 minutach pieniążki znalazły się na moim koncie. Polecam!

muzsekr
Opinia
muzsekr

Wszystko ok.

piotr.bien
Opinia
piotr.bien

DNO I WODOROSTY AMATORKA NIE POROZUMIENIE WZIELEM DWIE PORZYCZKI SPŁACIŁEM ZAWSZE PRZED CZASEM A TRZECIEJ MI ODMÓWIONO NIE POLECAM. DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zszulc
Opinia
zszulc

Najlepsza z najlepszych firm pożyczkowych.

zika_kasia
Opinia
zika_kasia

szybko i sprawnie

magdakow
Opinia
magdakow

Wszystko szybko, sprawnie i pieniądze na koncie w 15 min ????

ireko
Opinia
ireko

Ludzie sprawdzani są na maxa we wszystkich bazach! Takie maglowanie, jak w żadnej innej firmie.

dezet
Opinia
dezet

Za kazdym razem wszystko odbywa sie bardzo profesjonalnie. Firma jest konkretna i warunki sa przejrzyste. Spokojnie polecam swoim bliskim

manrun
Opinia
manrun

ok

www.wgk
Opinia
www.wgk

lubie narzekac ale nawet gdybym chcial to tutaj nie ma na co.

ig
Opinia
ig

Jestem zadowolona. Prosta i szybka rejestracja a pieniadze mislam po 10 min na koncie.

oabre
Opinia
oabre

Rzetelność, fachowość w obsłudze, szybkie załatwienie formalności, krótki czas oczekiwania na przelew, żadnych problemów ze spłatą pożyczki. Oceniam na 5.

tomek_n
Opinia
tomek_n

Jak dla mnie oferta bardzo dobra. Świetna obsługa, szybka wypłata pieniędzy na konto- rozumieją, że osobom, które aplikują o chwilówkę zazwyczaj bardzo zależy na czasie.

gozock
Opinia
gozock

Poniżej wklejam artykuł, pierwotnie opublikowany w Gazecie Wyborczej i tym, jak Creamfinance Poland Sp. z o.o. udostępnia przypadkowym osobom dane osobowe swoich klientów. Jeśli zatem chcesz, aby przypadkowi ludzie dowiedzieli się, jaki masz adres zamieszkania, nr PESEL, że musisz brać chwilówki – podpisz umowę z tą firmą. Nie wierz opiniom wystawianym przez opłaconych klakierów, bo oni dostają wynagrodzenie za dobre oceny tej szemranej firmy, uwierz tym, którzy mieli z nią do czynienia – w Creamfinance Twoje dane osobowe nigdy nie będą bezpieczne. Nawet w gazetach o tym piszą!!!

rean
Opinia
rean

Super sprawa ! szybko i latwo

halina.nowina.konopka
Opinia
halina.nowina.konopka

Serwis bardzo prosty w obsłudze- jeden z najprostszych z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia!!!

wojsob
Opinia
wojsob

Słabo, żeby się dodzwonić na infolinie czeka się kilka minut, po czym okazuje się, że ton osoby, która z Tobą rozmawia jest arogancki i próbuje coś wcisnąć. Nie polecam kontaktu bo to jest masakra!!!

patrycia
Opinia
patrycia

Pelen profesjonalizm!

gawerska
Opinia
gawerska

wnioskowałam o 1500 zł i pożyczka w takiej wysokości otrzymałam, pożyczka była darmowa wiec czego chcieć więcej:)

wiadomosci
Opinia
wiadomosci

Polecam, pożyczka udzielona, obsługa bardzo miła.

sekrewit
Opinia
sekrewit

jedna z lepszych ofert ratalnych na rynku. raty sa super korzystne, bardzo niskie i przystępne. Polecam serdeznie i oby bylo jak najwiecej takich firm!

kkkasiaaa
Opinia
kkkasiaaa

Freezl uczciwie podchodzi do klientów.

bife-kultura
Opinia
bife-kultura

Splacona pożyczka przed terminem a kolejnej nie można wziąść,trzeba czekać na ofertę – słabo.

kulcia
Opinia
kulcia

POZYCZKA ZOSTALA ODMOWIONA MIMO CZYSTEJ KARTY W BIK, NIE MIALEM NIGDY ZADNYCH ZADLUZEN, WEDLUG MNIE TO WYLUDZANIE DANYCH.

ixion
Opinia
ixion

Firma, której mozna zaufać!

kitabella
Opinia
kitabella

ja jestem bardzo zadowolona z pożyczki w Freezlu – szybko i bardzo dogodny termin spłaty! a to się liczy!

abobola_swiecie
Opinia
abobola_swiecie

Wyludzaja dane naciagacze bezczelna chamska ordynarna i patologiczna obsluga groszem nie smierdza

mic12
Opinia
mic12

nie kumam. oferta wygrywa 45 dniami w reszta darmowych 30 dniowych chwilowek, a mimo to jest dosc nisko w rankingach. o co chodzi? chyba nie oszukuja, co?

kniga
Opinia
kniga

Robią z człowieka debila. Spłacisz pożyczkę przed czasem, a jak chcesz wnioskować o kolejną to cię blokują wewnętrznymi przepisami w firmie. Blokujcie tych, którzy nie spłacają, a nie jak zawsze w tym durnym kraju kopiecie uczciwych ludzi w d..e.

zen
Opinia
zen

Rewelacja, polecam.

alojz100
Opinia
alojz100

Pożyczka w Freezlu jest wygodna i szybka. jedyna mi się wydaje na rynku taka konkretna – nie trzeba miliona formalności załatwiać

mkassistance
Opinia
mkassistance

za drogo

beckers
Opinia
beckers

Tyle pozytywnych komentarzy chyba o czymś świadczy. Firma jest bardzo fajna i nie oszukuje swoich klientów. Polecam serdecznie wszytskim.

nbp
Opinia
nbp

Pożyczałem dwa razy i nie ukrywam, że pierwszy raz mi się bardziej podobał bo nic mnie to nie kosztowało, ale za drugim razem było jeszcze szybciej, fira jest w porządku i jest uczciwa. jeśli będzie trzeba mi jeszcze kiedyś kasy to pewnie i trzeci raz od nich właśnie pożyczę.

infox
Opinia
infox

Słyszałem że tak działa ta firma i chyba to jest ich sposób na zarobek.

ania_38
Opinia
ania_38

5 gwiazdek za obsługe!

olejawa
Opinia
olejawa

jak dla mnie pożyczka jest ok. nie ma co udawać, ze chwilówki i wszelkie inne pożyczki to dobre rozwiązania – przecież wszystko musi kosztować. nawet kredyt w banku. ja tam jak biorę u nich pożyczkę to wiem, że szybko oddam i nie martwię się o jakieś dodatkowe koszty. a czy pierwsza pożyczka za 1500 zł na 35 dni za darmo to zła oferta?

apawlak
Opinia
apawlak

Ta firma nie oferuje mozliwosci przedłużania pożyczek! Podobno od marca.Prosze zweryfikować dane.

kiciakiss
Opinia
kiciakiss

Byłem zmuszony wziąć pożyczkę i padło na Freezl. Bałem się jak to z pożyczkami bywa ale okazało się ze niepotrzebnie. bo wszystko się udało i sprawnie poszło. no i wygodny okres spłaty.

biuro_asm
Opinia
biuro_asm

Dobra oferta i miła obsługa. Już drugi raz wzięłam pożyczkę w tej firmie i nie żałuję. Pieniądze na koncie mam w kilka minut, a i tak zazwyczaj spłacam przed terminem

ewu20
Opinia
ewu20

Bez owijania w bawełnę, wszystko szybko, bardzo dobry kontakt i zero problemów. Freezl w szybkim tempie – super i polecam.

ania_p1992
Opinia
ania_p1992

Znakomita oferta

bambino.poznan
Opinia
bambino.poznan

oferują 1500 a dają w efekcie 500. uważam że jest to nie w porządku

rcabaj
Opinia
rcabaj

Firma na serio jest solidna i niezawodna.

pyrus0
Opinia
pyrus0

Zawsze lubiłem jasne zasady, przejrzyste i czytelne- a tak własnie jest w CreditStar! Do tego oferta jest elastyczna, a firma nie robi problemów nawet w razie kłopotów ze spłatą. Dla mnie numer 1!

ch
Opinia
ch

Znam Freezl i moge polecic, firma jest ok, formalnosci mało, mniej niz w bankach i nie trzeba sie tak płaszczyc, prosic i tlumaczyc, pozyczka na oswiadczenie

stakapaol
Opinia
stakapaol

5000 plnów przy pierwszej pożyczce? i to na 44 dni? Super oferta dla ludzi, którzy potrzebują wyższych kwot niż 800 pln

gosiek
Opinia
gosiek

Pieniądze szybko przesłane na konto. Pierwsza pożyczka bez kosztów. Wysyłają info do BIK i jest zapis w zakładce „Dane z sektora pozabankowego”

ancab
Opinia
ancab

Godna polecenia oferta. Klienta się szanuje i pożyczki udzielane są na „godnych” warunkach.

perczak
Opinia
perczak

Bardzo dobra firma, spłaciłem się do zera wszystko wg umowy z mojej i z ich strony, pomogli mi bo kase dostalem na konto w krotkim czasie od kiedy podpisalismy wszystkie dokumnty, a naprawde zależało mi na czasie

szczepek
Opinia
szczepek

Gorąco polecam- pożyczka przyznana bezproblemowo ????

budomont-zg
Opinia
budomont-zg

Nigdy wcześniej nie zaciągałem pożyczek, dlatego przed tą pierwszą miałem spore obawy. Niepotrzebnie! Otrzymałem pieniądze na czas, a spłatę pożyczki rozłożono na niewielkie raty. Szczerze polecam!

mzet
Opinia
mzet

Za niska prowizje 5,za propozycje innej kwoty 5, za problemy z logowaniem 2, razem 4

vispol.lodz
Opinia
vispol.lodz

Stanowczo odradzam, pracuje tam bezczelna kobieta, obcokrajowiec, nie mówi dobrze po polsku, skandal, babsztyl cham, bez kultury, dzwoni i mówi że odpowiedź na meila, oczywiście odmowa, perfidna bezczelna!!!!, stanowczo omijać, bardzo antypatyczna obsługa, wyłudzają opłaty, nie udzielają pożyczek!!!!!

a.bachta
Opinia
a.bachta

Jeśli ktoś ich jeszcze nie zna to trzeba to szybko zmienić. Świetna firma. Uczciwa. Przyjemna obsluga. Polecam.

zietak
Opinia
zietak

Banda oszustów i tyle chamska obsługa wyłudzają tylko dane skandal najgorsze złodzieje na rynku, bankruty

mzmk
Opinia
mzmk

Uwierzcie mi, trzymałam się od takich pożyczek zdała, rękami i nogami. Jednak dzięki wam teraz mogę zrobić wyprawkę dla córki. Nie żałuję tego, córka jest szczęśliwa bo ba swój wymarzony piórnik, a ja jedynie spłacam wam groszowe sprawy.. Jeżeli i wy się wahacie tak jak ja, to mówię wam nie ma na co czekać.

wmiz
Opinia
wmiz

bezproblemowo dostałem pożyczkę

ciksoft
Opinia
ciksoft

Pierwsza pozyczke u nich bardzo sobie chwalilem, splacilem na czas, myslalem, ze za drugim razem bedzie rownie milo, a tu niespodzianka- nie wiem skad i za co zaczeli sobie doliczac kase!!! Bardzo sie zawıodlem! Nie polecam!

bercik49
Opinia
bercik49

Bardzo dobra oferta, świetna obsługa. Polecam.

metrox
Opinia
metrox

Cenowo jest ok. Środowa- POWTARZALNA- opcja jest super rozwiązaniem. Polecam.

j-russell
Opinia
j-russell

mialem pozyczke u nich 3 lata temu i mysle że za rok znowu wezme, firma jest ok sprawdzilem nie mialem problemow nikt mnie nie scigal wszystko splacone w terminie i po sprawie, plus taki, ze bylo mniej formalnosci niz w banku

hugo126
Opinia
hugo126

Najlepsi!

combo
Opinia
combo

Polecam! Chwilówki brałem już kilkakrotnie w innych firmach, ale w Freezl jest wg mnie dużo prościej i szybciej. Nie zadają żadnych pytań i jak ma się jakiekolwiek przychody, to dają pożyczki bez problemu. Ja na pewno kolejną chwilówkę wezmę znowu u nich.

fender72
Opinia
fender72

Wyłudzają tylko dane, a pożyczki nie dają. Wielka ściema. Chyba zastrzegę dowód bo za chwilę będę miał pełno kredytów. NIE POLECAM. OSZUŚCI!!!

woisekr
Opinia
woisekr

Niebezpieczne zapisy w umowach!! lichwa z pomocą sztabu adwokatów,nikt tu nie pomaga a szkodzi atakują do pracodawcy o ściąganie rat już po 11 dniach zwłoki do tego podrabiają zgody z twoim podpisem i weksel inblanko to tylko ich minimum możliwości .Zero wyrozumienia Omijać szerokim łukiem.Zglaszam oszustwo do UOK.i gdzie tylko się da opinię im wystawie negatywną !!!!!!!!!!!bandytyzm legalny!

teddy
Opinia
teddy

UWAGA ! DUŻO FORMALNOŚCI !!! DŁUGI CZAS OCZEKIWANIA !!!

prorew
Opinia
prorew

Turbo oferta jakich mało na rynku. Zdecydowanie polecam.

krzychu_m
Opinia
krzychu_m

firma widmo, nikt nie odbiera tel od kilku dni, 2 razy wysylałem 1 gr rejestracyjny, oszusci

custserv
Opinia
custserv

TRAGEDIA,KATASTROFA,STRATA CZASU I NERWOW

a.sam
Opinia
a.sam

szybko i za darmo.

kuchcik
Opinia
kuchcik

Nie polecam. Poziom rozmowy w przypadku spoźnienia ze spłatą przekracza wszelkie minium kultury osobistej i etyki. Mimo pisemnej deklaracji z mojej strony kiedy zostanie wpłacona cała kwota, pani kazała mi natychmiast wpłacić, bo ją nic nie obchodzi. Obrażanie, poniżanie i straszenie windykatorem terenowym. Czy dotrze tego nie wiem, ale podejrzewam, że nie było by to miłe spotkanie, biorąc pod uwagę poziom pracowników tej firmy. Po raz pierwszy spotykam się z tak agresywnym i prostackim wręcz traktowaniem. UNIKAJCIE

atarkot
Opinia
atarkot

Dla mnie BOMBA. Szybko i mega kasa.

folia
Opinia
folia

krotki wniosek, szybka decyzja, otrzymałam taka pożyczkę o jaka aplikowalam. nikt mnie pozniej nie gnebil i nie nekal, nie wydzwanial do szefa. pelen profesjonalizm. uczciwie, szybko i za darmo!

models
Opinia
models

Super. jestem zadowolona.

andreadoria
Opinia
andreadoria

W kryzysowej sytuacji pomogli, naprawdę polecam

omegajg
Opinia
omegajg

pozyczka online , nie trzeba nigdzie biegac po placowkach .sama firma jak najbardziej w porządku , obsługa miła

aran
Opinia
aran

Drogo, drogo i jeszcze raz drogo! Tyle mam do powiedzenia w tym temacie! Obsługa jest fatalna, cennik kiepski, nie polecam nikomu.

adambolewski
Opinia
adambolewski

Sprawna obsluga – pieniądze dostałam po 10 minutach. Przy spłacie też bezproblemowo. Miła Pani zadzwoniła do mnie z przypomnieniem.

classicgod
Opinia
classicgod

Spoko i uczciwa oferta. Nie robią człowieka w bambuko, nie naciągają, Zasady sa jasne. Dla mnie na serio spoko.

sbl1
Opinia
sbl1

zgadzam sie…u mnie to samo

opal_03
Opinia
opal_03

Rewelacyjna firma, na którą można liczyć w największym kryzysie.

jaczyk
Opinia
jaczyk

Net Credit to pewniak! Pełna gwarancja uczciwości! Do tego błyskawiczne tempo pracy! POLECAM WSZYSTKIM- jeśli ktoś sie zastanawia to nie ma nad czym- to najlepsza firma na rynku!!!

marcinm
Opinia
marcinm

Witam. Ja prubowalem ale jak kazda firma dla zaduzonych nie udziela.

w05
Opinia
w05

Co najważniejsze – szybko, przez Internet, bez ukrytych informacji. Wszystko jasno określone no i pieniążki wysyłają na konto co jest bardzo wygodne.

stokrotka_kb
Opinia
stokrotka_kb

Pieniądze pożyczyłam szybko i bez większych formalności. Pozytywną decyzję dostałam w 15 minut, a pieniądze tylko trochę później. Bardzo miła obsługa klienta w tej firmie.

angoc
Opinia
angoc

Oferta bardzo uczciwa, jak nazwa wskazuje gotówka szybko na koncie. Wiec jest szybko i uczciwie. Polecam!!!

qbajag
Opinia
qbajag

Freezl jest jedną z niewielu firm pozyczkowych, któa traktuje swoich klientów jak ludzi, a nie potencjalnych dłużników. Kilkukrotnie zaciagałam w niej pożyczki i nigdy nie miałam problemów z ich spłatą. Tak więc szczerze polecam!

t.gostanski
Opinia
t.gostanski

Naprawde firma pomogla w ciezkiej sytuacji Polecam wszystko szybko i nie drogo .

stvseg
Opinia
stvseg

Bardzo dobra oferta. BARDZO!

raf200
Opinia
raf200

Bardzo szybko i profesjonalnie bez zbędnych pytań i stresu.serdecznie polecam.

iwolang
Opinia
iwolang

Oferta super bo mega wysoka kwota darmowej pozyczki ale i czas na oddanie mega dlugi

mciupa
Opinia
mciupa

Wszystko na maxa!

zbigniew.raabe
Opinia
zbigniew.raabe

Nie polecam.Metody działania z poprzedniej epoki.

barbaraze
Opinia
barbaraze

Uczciwa firma , dobre oferty , pieniadze przesłane na czas

a8
Opinia
a8

Ale Klapa! Nie polecam.

aska71
Opinia
aska71

Superancka firma z mega dobrą ofertą!

jno
Opinia
jno

To jest najlepsza firma, w której kiedykolwiek brałem pożyczkęl Spłatę rozłożono mi na dogodne, nie obciążające mojego budżetu raty, a dzięki temu nie mam problemu z ich spłatą. Polecam.

oinbg
Opinia
oinbg

Pierwsza pożyczka naprawde za darmo. Pożyczyłam 1200 zl tak jak chciałam i oddałam 1200 zł. zadnych problemów. POLECAM!!!

www.gory
Opinia
www.gory

Fajnie, ze konsultanci pracuja dlugo a nie do 15!

julianross666
Opinia
julianross666

Pożyczka jest darmowa, bez jaj. Super.

meg83
Opinia
meg83

Super aczkolwiek fajnie ! Polecam

karol.lausz
Opinia
karol.lausz

Pożyczka nie musi być przykrym doswiadczeniem- tak było w moim przypadku. Jest to zasługa CreditStar dlatego wsyztskim polecam firmę.

jniznik
Opinia
jniznik

Na firmę Freezl trafiłam jakiś czas temu, kiedy szukałam jakiejś fajnej pożyczki. Muszę przyznać, że zaskoczyła mnie kwota raty i od razu się zdecydowałam. Jestem zadowolona, ponieważ wszystko przebiegło szybko i bez problemów.

seat
Opinia
seat

Oferta jakich mało. rewelacyjna obsluga, przemiłe i kompetentne panie na infolini, kasa na koncie po 2 godzinach, a wszystko to zupełnie za darmo. Zdecydowanie numer jeden na polsim rynku!!!

konsulatrp.ostrawa
Opinia
konsulatrp.ostrawa

Pozdrawiam i polecam!

geon
Opinia
geon

szybko i sprawnie

oftza
Opinia
oftza

Wysokie kwoty. Jedna z najlepszych ofert jesli potrzebuje sie wiekszej kasy.

boomshanka
Opinia
boomshanka

Oszukali mnie nie odzywając się przez dwa dni .a póżniej wpierając że to ja nie chciałam pożyczki? bo nie wpłaciłam 1 gr’

i.jasinska
Opinia
i.jasinska

ostre naciągacze, NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

b.pniok
Opinia
b.pniok

nie rozumiem skąd tle negatywnych komentarzy . Ja polecam. Mi jakoś przyznanli tyle ile potrzebowałam.poza tym ktos tu pisał na temat powinięcia się nogi , czyli spłata z opóźnieniem . Przy tego typu problemach przecież masz tzw refinansowanie . więc nie wiem o co tu chodzi

marian_dabrowski
Opinia
marian_dabrowski

Pierwszą pożyczkę oddałem bez problemu. Z drugą było gorzej ale firma zgodziła się poczekać dodatkowy miesiąc więc spoko. Polecam.

pusiaczek10
Opinia
pusiaczek10

Fajna firma, robi promocje i koszta są OK to polecam

proergo
Opinia
proergo

Bardzo uczciwa firma, wszystko wyjaśniają na wstępie i nie ma żadnych niedomówień. Jestem bardzo zadowolona!

zajacz
Opinia
zajacz

jak dla mnie Freezl jest w porządku firmą , dostałem pożyczke bezproblemowo i bez problemu spłaciłem

sqter
Opinia
sqter

Polecam wszystkim. Bardzo miła Pani z obsługi, wniosek bardzo szybko pzetworzony. Przyznano mi pożyczkę w tej wysokości w której chciałem. Pozdrawiam

stssopot
Opinia
stssopot

SUPER! Uczciwie i szybko, a do tego cenowo daje rade!

dariusz61
Opinia
dariusz61

Na razie – bardzo w porządku, Złożyłam wniosek o pierwszą darmową pożyczkę, weryfikacja telefoniczna – z dużą kulturą. Dostałam tyle, o ile wnioskowałam, przelew pojawił się na koncie w przeciągu pół godziny od złożenia wniosku.

marcovilaplana
Opinia
marcovilaplana

złotówka oddana natychmiast,wniosek rozpatrzony pozytywnie czekam na przelew

jgacka
Opinia
jgacka

Jedna z fajniejszych ofert na rynku. Polecam serdecznie wszystkim.

aleksandra.michalak
Opinia
aleksandra.michalak

polecam:)

leszek.piekut
Opinia
leszek.piekut

Jestem pod wrażeniem. Firma działa bardzo sprawnie. Polecam!!!

oxpol-lodz
Opinia
oxpol-lodz

Świetna firma. Polecam!

daja_darek
Opinia
daja_darek

Marke Net Credit polecam w ciemno każdemu. Jako jedyna firma nigdy nie robią problemów! Decyzja o przyznaniu pożyczki jest natychmiastowa tak samo jak pieniądze na koncie. POLECAM gorąco! Swietna firma, bardzo korzystne ceny i w ogole rewelacja! Nie ma sie do czego przyczepić!!!

xxxx
Opinia
xxxx

Przestrzegam przed tą firmą! Departament windykacji wysyła maile i straszy dłużników prokuratorem!!

krzysztofblas
Opinia
krzysztofblas

Mi też się to zdarzyło koszmarna obsluga klienta

uz
Opinia
uz

Zanim wzięłam pożyczkę w Freezl, to czytałam wiele opinii w sieci na temat tej firmy a także innych. Wiadomo, zdania są podzielone ale musze przyznać że PC bezwarunkowo wygrywa. Miałam okazję być klientą tej firmy i jestem zadowolona, mogę wam szczerze polecić.

piotr.kazberuk
Opinia
piotr.kazberuk
Ocena :
     

Uczciwie i solidnie. Polecam wszystkim bardzo serdecznie!

pb13
Opinia
pb13
Ocena :
     

Niezawodni! U mnie zawsze na pierwszym miejscu!

maria143
Opinia
maria143
Ocena :
     

firma jak firma. bez szalu. Cennik jest raczej słaby.

ishdi
Opinia
ishdi
Ocena :
     

Wniosek już rozpatrywany 2 dzień i nic nie wiadomo. Firma krzak , nie polecam.Może do świąt rozpatrzą ten wniosek….

sojusz_prawdy
Opinia
sojusz_prawdy
Ocena :
     

Szybka pożyczka to pierwsza klasa jeśli chodzi o tego typu usługi rynkowe. Polecam – super sprawa.

wojciech.bobrowicz
Opinia
wojciech.bobrowicz
Ocena :
     

Może i są lepsze oferty, ale ja wziąłem pożyczkę w Freezl i jest bardzo zadowolona. Dla mnie ssuper oferta.

gim_wegl
Opinia
gim_wegl
Ocena :
     

Turbo cennik. Turbo obsługa!

az17
Opinia
az17
Ocena :
     

dla mnie numer jeden w polsce

merkuriusz
Opinia
merkuriusz
Ocena :
     

Rzetelna firma

izbarzem
Opinia
izbarzem
Ocena :
     

szybko. zwięźle i na temat

beti1234
Opinia
beti1234
Ocena :
     

firma pomylka…splacielm pozyczke przed terminem. potrzebowalem kolejnej i odmowa….coz Vivus udzielil bez problemu. Tak sie traci klinetow