Finzmo

Opis produktu Finzmo

Finzmo jest pośrednikiem pożyczkowym, współpracuje z wieloma firmami, które udzielają pożyczek ratalnych i krótkoterminowych. Firma swoje korzenie ma w Estonii i tam też mieści się siedziba (Tallinn). Z biurem obsługi klienta skontaktujesz się od poniedziałku do piątku. Natomiast wniosek złożysz 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, również w weekendy i dni wolne od pracy. Finzmo zajmuje się wyszukiwaniem ofert pożyczkowych pod kątem możliwości i preferencji klienta. Oferują również pożyczki dla osób, które nie mają idealnego BIK-u bądź widnieją w bazach dłużników. A samo złożenie wniosku nie trwa dłużej niż minutę, wystarczy tylko wpisać podstawowe dane. Minimalne są również wymagania stawiane osobom, które zainteresowane są pożyczką. Co ciekawe można złożyć wniosek bez telefonu komórkowego, wystarczy telefon stacjonarny, choć oferta jest bardziej ograniczona. Korzystanie z Finzmo jest darmowe.
Finzmo pośredniczy w udzielaniu pożyczek nie tylko w Polsce i Estonii, ale łącznie są obecni w 20 krajach. Na ich stronie można przeczytać, że za ich pośrednictwem udzielono już pożyczek na kwotę miliarda dolarów. Liczba udzielonych pożyczek to ponad milion, a klientów około pół miliona na całym świecie. A to oznacza, że klienci wracają po drugą pożyczkę.
Finzmo pośredniczy w udzielaniu pożyczek nie tylko w Polsce i Estonii, ale łącznie są obecni w 20 krajach. Na ich stronie można przeczytać, że za ich pośrednictwem udzielono już pożyczek na kwotę miliarda dolarów. Liczba udzielonych pożyczek to ponad milion, a klientów około pół miliona na całym świecie. A to oznacza, że klienci wracają po drugą pożyczkę.

Koszty pożyczki w Finzmo

Finzmo jest pośrednikiem, stąd nie sprawdzisz na kalkulatorze, ile kosztuje pożyczka. Musisz złożyć wniosek, by poznać ofertę. Wysokość oprocentowania i prowizji zależy od firmy pożyczkowej, na którą się zdecydujesz. I w dużej mierze zależy od Twojej zdolności kredytowej. Jeśli firma, a dokładniej specjalny program oceni wysoko Twoją zdolność kredytową, masz szanse na bardzo dobre warunki. Finzmo współpracuje z różnymi firmami pożyczkowymi. Są to: Aasa, Funeda, Rata na Plus, Ekassa, eFino, Credissimo, Smart Pożyczka, Extra Portfel, Zaplo, Łatwy Kredyt. Współpracuje również z RCB Grupa Kapitałowa, która jest właścicielem takich marek jak: Pożycz Pożyczkę, Rata24, Bankomacik.
Na stronie podany jest przykład reprezentatywny. I tak pożyczka w kwocie 2000 zł z umową na trzy raty kosztuje 672,99 zł. Odsetki wyniosą 34,43 zł, a prowizja 638,56 zł. RRSO: 513,00%.
Usługa wyszukiwania ofert pożyczek, oferowana przez Finzmo jest bezpłatna, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, korzystając z pośrednictwa portalu. Poza tym jeśli masz aktywną pożyczkę, możesz wnioskować o kolejną przez Finzmo, o ile pozwala na to Twoja zdolność kredytowa.


Rodzaje pożyczek w Finzmo

Korzystając z pośrednictwa Finzmo zyskujesz dostęp do oferty pożyczek ratalnych, co ciekawe są to pożyczki na zaświadczenie o dochodach (bądź inny dokument potwierdzający dochody) albo na akt własności nieruchomości. Dla nowych i stałych klientów jest taka sama oferta. Zatem nie ma znaczenia, czy o pożyczkę wnioskujesz pierwszy raz czy kolejny.
Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, a maksymalna 25 tys. zł. O najwyższą kwotę możesz wnioskować już za pierwszym razem. Jeśli Twoja zdolność kredytowa jest wystarczająca, z pewnością otrzymasz pozytywną decyzję.
Okres spłaty do wyboru od 3 do 48 miesięcy. Oferta jest kusząca, bo korzystając z Finzmo można otrzymać jedną z najwyższych kwot pożyczek ratalnych na rynku bez zabezpieczenia (warunkiem potwierdzenie dochodu) i z długim okresem spłaty.
Jeśli chodzi o możliwość przedłużenia okresu spłaty bądź też zmianę terminu płatności raty, to zależy to już od firmy pożyczkowej, w której zdecydujesz się na pożyczkę. Dlatego przed ostateczną decyzją warto zapoznać się ze wszystkimi szczegółami oferty. A samo złożenie wniosku jest nie tylko darmowe, ale do niczego nie zobowiązuje, możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji po otrzymaniu oferty.

Finzmo oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Finzmo <<

Finzmo - Dane firmy

Fiizy OÜ

NIP12694462
REGON
KRS
Kapitał zakładowy

Finzmo Dane kontaktowe

Toom-Kooli 1
10130 Tallinn

Telefon:

Email: kontakt@finzmo.pl

WWW: finzmo.pl

Godziny otwarcia Finzmo

Poniedziałek - Piątek: 00:00-24:00
Sobota - Niedziela: 00:00-24:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Finzmo

Finzmo, jako że jest pośrednikiem, nie podpisuje z klientami umowy. Łączy klienta z firmą pożyczkową, która zdecyduje się na jej udzielenie. Wniosek złożyć mogą osoby, które:
• mają ukończone 18 lat,
• polskie obywatelstwo,
• konto w banku,
• telefon komórkowy bądź stacjonarny,
• mają stały dochód bądź akt własności.
Na stronie Finzmo widnieje dość ciekawa informacja na temat zatrudnienia. Wymagają i nie wymagają go- to zależy. Musisz albo udokumentować dochód, albo przedstawić akt własności. Możesz, ale nie musisz podać powód pożyczania pieniędzy. A samo wypełnienie formularza jest banalnie proste i nie trwa dłużej niż minutę. Zaś cały proces wnioskowania, jak czytamy na stronie, to około 5 minut, natomiast pieniądze przelewane są w 15 minut.
Aby złożyć wniosek, wpisz kwotę pożyczki i zaznacz okres spłaty. W kolejnym kroku wypełnij krótki formularz, zawiera dokładnie pięć rubryk, zaznacz zgody (w tym na weryfikację BIK) i gotowe. Po chwili otrzymasz oferty, dopełnij formalności i zaczekaj na decyzję.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Finzmo <<

Wady i zalety pożyczki w Finzmo

Zalety:

 • szeroka oferta pożyczek,
 • wysoka kwota do 25 tys. zł już za pierwszym razem,
 • długi okres spłaty do 48 miesięcy,
 • składanie wniosków 24/7,
 • atrakcyjne oferty dla klientów z dobrą zdolnością kredytową,
 • oferty pożyczek dla osób odnotowanych w bazach,
 • akceptacja opóźnień w BIK,
 • wypełnienie wniosku trwa minutę,
 • za darmo,
 • złożenie wniosku do niczego nie zobowiązuje, możliwość rezygnacji na każdym etapie.

Wady:

 • brak możliwości obliczenia kosztów przed złożeniem wniosku,
 • brak szczegółowych informacji o sposobie weryfikacji klientów.

Finzmo Opinie


Finzmo Opinie


18
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
bieta
Gość
bieta

Kasa błyskawicznie na koncie.

zgomez
Gość
zgomez

Dla mnie to najlepsza firma na rynku. Kiedy byłam w potrzebie to mnie nie zawiedli- a muszę się przyznać, że Finzmo nie była moim pierwszym czy drugim wyborem. W innych firmach mi odmówiono- u nich nie było problemu z przyznaniem pożyczki. Do tego kolejnym zaskoczeniem był cennik- jest tak niski, że po wzięciu pierwszej darmowej pożyczki, na pewno do nich wrócę!

sylwia.szczerbetka
Gość
sylwia.szczerbetka

JESLI SIĘ SPÓŹNIACZ ZE SPŁATA CO 2 DNI NALICZAJA KOLOSALNE OPŁATY NAWET PO 280ZŁ UWAG NA TA FIRME !!!!! NIE UFAJCIE JEJ W UMOWIE NIC NIE NAPISANE ZE TAKIE OPŁATY SA NALICZANE CO 2 DNI ZA SPÓŹNIENIE JEZELI NIE WYZYCIE TO SAMI SIĘ PRZEKONAJCIE UWAGA

twojapoczta
Gość
twojapoczta

Cieżkie czasy mnie dopadły, potrzebowalem gotówki natychmiast. ciesze się, że kolega polecił mi własnie Finzmo bo firma jest bardzo uczciwa, pożyczka była darmowa a jak sie okazało po 30 dniach miałbym problem ze spłatą pożyczki, a 45 dni jednak robi różnice.

pico15
Gość
pico15

Przeciez pisze w umowie ile wynosi całość kredytu i odsetki sa wyliczone to dlaczego ludzie nie patrzą ile wynisi całość

dustor
Gość
dustor

Nie twierdze, że firmy pożyczkowe są najtańszą z możliwych opcji, oczywiscie, że nie, ale to świetna oferta dla osób, którym zależy na czasie!

ilka
Gość
ilka

polecam

adam_grabowiec
Gość
adam_grabowiec

Całkowicie online, cały proces przy pierwszej pozyczce od złożenia wniosku trwał nie dłużej niż 15min. Mój faworyt!

metalowa14
Gość
metalowa14

Często oferują mi kody promocyjne z których często korzystam, i nie powiem nic złego na ich temat. Dla mnie wszystko bardzo OK.

jkazmierczak
Gość
jkazmierczak

Ten kto jeszcze ich nie zna to niech czyta i nadrabia zaległości bo to bardzo dobra oferta z bardzo dobrym cennikiem.

piomie
Gość
piomie

Firma do której chce się wracać.

jerzy.przybysz
Gość
jerzy.przybysz

Cenowo oferta wypada najlepiej ze wsyztskich. Nie tylko mają najwyższą kwotę darmowej pożyczki na rynku a wsyztskie następne pożyczki kosztują rozsądnie- aż nie strach do nich wracać.

jelangman
Gość
jelangman

Oferta nie jest dobra, jest bardzo dobra! 45 dni to jednak nie 30! a pożyczka jest darmowa więc kosztów zero, a i kwota pożyczki wysoka.

asia-press
Gość
asia-press

Dobra firma pożyczkowa.

opinie
Gość
opinie

Bardzo polecam. Miła obsługa a na dodatek profejsoalna, potrafiła odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania.

piko1
Gość
piko1

Odradzam pozyczke w Finzmo!!! ZDECYDOWANIE!! Jesli po jednym dniu opoznienia strasza juz windykacja po dwoch czy trzech dniach to dopiero sie zaczyna nękanie, ktore nalezy zgłaszac do odpowiednich urzedów. Dodatkowe koszty zaczynaja naliczac z kosmosu, straszenie telefonami po kilkanscie dziennie i smsami .. Koszty pozyczki dosc wysokie w porownaniu do innych. Nie polecam.Czytajcie prawdziwe komenatrze a nie te fikcyjne

wiktor.piec
Gość
wiktor.piec

Wziąłem 1000 zł pierwszy raz w Finzmoie i zdecydowanie jest różnica miedzy nimi a konkurencją. Dobrze ze sie wyplatałem z poprzedniej pożyczki bo warunki temtej umowy były tragiczne. Finzmoa polecam.

prybpzwski
Gość
prybpzwski

Podejście Pani z weryfikacji z Finzmo do klientów jest karygodne,podnoszenie głosu na klientów jest nie na poziomie. Nie polecam. Pozdrawiam.

b.czerwonka
Gość
b.czerwonka
Ocena :
     

Bardzo dobra pożyczka. Nigdzie nie dostaniecie tyle kasy na tak długo. Najlepsza oferta na rynku – zdecydowanie. To, że jest przeznaczona głównie dla kobiet, to lepiej. Przynajmniej strona www jest ładna, nie to co w innych pożyczkach.

bzz
Gość
bzz
Ocena :
     

szybko sprawni bez bólu, polecam

ergis
Gość
ergis
Ocena :
     

Najlepsza firma pożyczkowa w tym kraju. Zapewniam, że drugiej tak dobrej firmy nie ma!!!

dzialajmyrazem
Gość
dzialajmyrazem
Ocena :
     

No i taką pożyczunie to ja rozumiem. Składasz wniosek, pyk i kasa na koncie po dosłownie kwadransie! Super.

aknag
Gość
aknag
Ocena :
     

Warto się zainteresować firmą Finzmo i porownać z ofertami innych firm, by się przekonać, że firma jest rewelacyjna i na serio ma super cennik. Serdecznie polecam- bo firma działa nie tylko sprawnie ale jest jeszcze uczciwa i tania.

Karol
Gość
Karol
Ocena :
     

Próbowałem w kilku firmach pożyczkowych, kiedyś się udało w Capital Serwis, ale później miałem problemy z kasą z innych miejsc. Przypadkiem trafiłem na FINZMO, w zasadzie nie mając nic do stracenia wypełniłem wniosek, zadali mi sporo dodatkowych pytań ale dostałem w końcu kasę więc moge powiedzieć że to działa. Polecam każdemy kto potrzebuje pieniędzy spróbować!

Pietrek
Gość
Pietrek
Ocena :
     

Polecam tą usługę. Złożyłem jeden jeden wniosek, chwilę trwało ale został pozytywnie rozpatrzony i mam środki na koncie. Wcześniej składałem w firmach pożyczkowych i ciągle chcieli coś dodatkowego a na koniec i tak odrzucali. Finzmo przy tym jest OK, wszystko w jednym miejscu.

krzysztof_niemczyk
Gość
krzysztof_niemczyk
Ocena :
     

Pieniądze na koncie po kilku godzinach od złożenia wniosku. Firma działa bez zarzutów.

a.gasiorowska
Gość
a.gasiorowska

Ogolnie wszystko ok ?

andrzej.bartos
Gość
andrzej.bartos
Ocena :
     

Dziwny serwis. Po rezygnacji z wniosku (za mała proponowana suma), nie można się zalogować do serwisu. I to kilka tygodni później, aby znów spróbować złożyć wniosek. Potwierdzone przez pożyczkodawcę. I to ma być uczciwa firma? A dane osobowe pobrali? Nie polecam.

deatrans
Gość
deatrans
Ocena :
     

Zawracanie dupy a jak przychodzi co do czego to nie daja kredytu .

germanle
Gość
germanle
Ocena :
     

Zdecydowanie nie polecam. Wyłudzają dane osobowe, uważajcie

kiler191
Gość
kiler191
Ocena :
     

Prosty proces, szybka decyzja. Sprawna rozmowa z infolinią. Polecam

aliert
Gość
aliert
Ocena :
     

PIERWSZA POZYCZKA SERIO GRATIS. DOSTALAM 1000ZL I MIALAM WAKACJE W ZIMIE. REWELACJA!

otu-ipin
Gość
otu-ipin
Ocena :
     

Szybko zwięźle i na temat

martinek
Gość
martinek
Ocena :
     

Te pozytywne komentarze to sami chyba sobie pracownicy firmy piszą ! Po pierwsze, oczekiwanie na wypłatę środków to jakaś tragedia po dwóch dniach sam musiałem dzwonić i prosić się o wypłatę. Terminu oczywiscie mi nie zmienili chociaż wypłata nie poszła z ich wini. Po drugie kiepska obsługa klienta. Żeby dowiedzieć się czegokolwiek trzeba czekac po kilka minut na infolinii jakby nikt tam nie pracował czasami trzeba dzwonić po piec razy żeby wreszcie się dodzwonić do pracownika o niemiłych pracownikach nie wspomnę bo jedna z pracownic wręcz próbowała mnie przekrzykiwać jak chciałem coś powiedzieć Po trzecie żeby dostac pozyczke musiałem wysylac…

stein212
Gość
stein212
Ocena :
     

Bardzo polecam Finzmo – jest to doskonała pozyczka, wygodna i terminowa! to jest wielki plus!

eugenko
Gość
eugenko
Ocena :
     

Ja juz czekam godzine na decyzje jak bylo w twoim przypadku? Dzwonili do ciebie i o cos pytali?