Finzmo

Opis produktu Finzmo

Finzmo jest pośrednikiem pożyczkowym, współpracuje z wieloma firmami, które udzielają pożyczek ratalnych i krótkoterminowych. Firma swoje korzenie ma w Estonii i tam też mieści się siedziba (Tallinn). Z biurem obsługi klienta skontaktujesz się od poniedziałku do piątku. Natomiast wniosek złożysz 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, również w weekendy i dni wolne od pracy. Finzmo zajmuje się wyszukiwaniem ofert pożyczkowych pod kątem możliwości i preferencji klienta. Oferują również pożyczki dla osób, które nie mają idealnego BIK-u bądź widnieją w bazach dłużników. A samo złożenie wniosku nie trwa dłużej niż minutę, wystarczy tylko wpisać podstawowe dane. Minimalne są również wymagania stawiane osobom, które zainteresowane są pożyczką. Co ciekawe można złożyć wniosek bez telefonu komórkowego, wystarczy telefon stacjonarny, choć oferta jest bardziej ograniczona. Korzystanie z Finzmo jest darmowe.
Finzmo pośredniczy w udzielaniu pożyczek nie tylko w Polsce i Estonii, ale łącznie są obecni w 20 krajach. Na ich stronie można przeczytać, że za ich pośrednictwem udzielono już pożyczek na kwotę miliarda dolarów. Liczba udzielonych pożyczek to ponad milion, a klientów około pół miliona na całym świecie. A to oznacza, że klienci wracają po drugą pożyczkę.
Finzmo pośredniczy w udzielaniu pożyczek nie tylko w Polsce i Estonii, ale łącznie są obecni w 20 krajach. Na ich stronie można przeczytać, że za ich pośrednictwem udzielono już pożyczek na kwotę miliarda dolarów. Liczba udzielonych pożyczek to ponad milion, a klientów około pół miliona na całym świecie. A to oznacza, że klienci wracają po drugą pożyczkę.

Koszty pożyczki w Finzmo

Finzmo jest pośrednikiem, stąd nie sprawdzisz na kalkulatorze, ile kosztuje pożyczka. Musisz złożyć wniosek, by poznać ofertę. Wysokość oprocentowania i prowizji zależy od firmy pożyczkowej, na którą się zdecydujesz. I w dużej mierze zależy od Twojej zdolności kredytowej. Jeśli firma, a dokładniej specjalny program oceni wysoko Twoją zdolność kredytową, masz szanse na bardzo dobre warunki. Finzmo współpracuje z różnymi firmami pożyczkowymi. Są to: Aasa, Funeda, Rata na Plus, Ekassa, eFino, Credissimo, Smart Pożyczka, Extra Portfel, Zaplo, Łatwy Kredyt. Współpracuje również z RCB Grupa Kapitałowa, która jest właścicielem takich marek jak: Pożycz Pożyczkę, Rata24, Bankomacik.
Na stronie podany jest przykład reprezentatywny. I tak pożyczka w kwocie 2000 zł z umową na trzy raty kosztuje 672,99 zł. Odsetki wyniosą 34,43 zł, a prowizja 638,56 zł. RRSO: 513,00%.
Usługa wyszukiwania ofert pożyczek, oferowana przez Finzmo jest bezpłatna, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, korzystając z pośrednictwa portalu. Poza tym jeśli masz aktywną pożyczkę, możesz wnioskować o kolejną przez Finzmo, o ile pozwala na to Twoja zdolność kredytowa.


Rodzaje pożyczek w Finzmo

Korzystając z pośrednictwa Finzmo zyskujesz dostęp do oferty pożyczek ratalnych, co ciekawe są to pożyczki na zaświadczenie o dochodach (bądź inny dokument potwierdzający dochody) albo na akt własności nieruchomości. Dla nowych i stałych klientów jest taka sama oferta. Zatem nie ma znaczenia, czy o pożyczkę wnioskujesz pierwszy raz czy kolejny.
Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, a maksymalna 25 tys. zł. O najwyższą kwotę możesz wnioskować już za pierwszym razem. Jeśli Twoja zdolność kredytowa jest wystarczająca, z pewnością otrzymasz pozytywną decyzję.
Okres spłaty do wyboru od 3 do 48 miesięcy. Oferta jest kusząca, bo korzystając z Finzmo można otrzymać jedną z najwyższych kwot pożyczek ratalnych na rynku bez zabezpieczenia (warunkiem potwierdzenie dochodu) i z długim okresem spłaty.
Jeśli chodzi o możliwość przedłużenia okresu spłaty bądź też zmianę terminu płatności raty, to zależy to już od firmy pożyczkowej, w której zdecydujesz się na pożyczkę. Dlatego przed ostateczną decyzją warto zapoznać się ze wszystkimi szczegółami oferty. A samo złożenie wniosku jest nie tylko darmowe, ale do niczego nie zobowiązuje, możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji po otrzymaniu oferty.

Finzmo oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Finzmo <<

Finzmo - Dane firmy

Fiizy OÜ

NIP12694462
REGON
KRS
Kapitał zakładowy

Finzmo Dane kontaktowe

Toom-Kooli 1
10130 Tallinn

Telefon:

Email: kontakt@finzmo.pl

WWW: finzmo.pl

Godziny otwarcia Finzmo

Poniedziałek - Piątek: 00:00-24:00
Sobota - Niedziela: 00:00-24:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Finzmo

Finzmo, jako że jest pośrednikiem, nie podpisuje z klientami umowy. Łączy klienta z firmą pożyczkową, która zdecyduje się na jej udzielenie. Wniosek złożyć mogą osoby, które:
• mają ukończone 18 lat,
• polskie obywatelstwo,
• konto w banku,
• telefon komórkowy bądź stacjonarny,
• mają stały dochód bądź akt własności.
Na stronie Finzmo widnieje dość ciekawa informacja na temat zatrudnienia. Wymagają i nie wymagają go- to zależy. Musisz albo udokumentować dochód, albo przedstawić akt własności. Możesz, ale nie musisz podać powód pożyczania pieniędzy. A samo wypełnienie formularza jest banalnie proste i nie trwa dłużej niż minutę. Zaś cały proces wnioskowania, jak czytamy na stronie, to około 5 minut, natomiast pieniądze przelewane są w 15 minut.
Aby złożyć wniosek, wpisz kwotę pożyczki i zaznacz okres spłaty. W kolejnym kroku wypełnij krótki formularz, zawiera dokładnie pięć rubryk, zaznacz zgody (w tym na weryfikację BIK) i gotowe. Po chwili otrzymasz oferty, dopełnij formalności i zaczekaj na decyzję.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Finzmo <<

Wady i zalety pożyczki w Finzmo

Zalety:

 • szeroka oferta pożyczek,
 • wysoka kwota do 25 tys. zł już za pierwszym razem,
 • długi okres spłaty do 48 miesięcy,
 • składanie wniosków 24/7,
 • atrakcyjne oferty dla klientów z dobrą zdolnością kredytową,
 • oferty pożyczek dla osób odnotowanych w bazach,
 • akceptacja opóźnień w BIK,
 • wypełnienie wniosku trwa minutę,
 • za darmo,
 • złożenie wniosku do niczego nie zobowiązuje, możliwość rezygnacji na każdym etapie.

Wady:

 • brak możliwości obliczenia kosztów przed złożeniem wniosku,
 • brak szczegółowych informacji o sposobie weryfikacji klientów.

Finzmo Opinie


Finzmo Opinie


147
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
insert
Opinia
insert

Bardzo przyzwoita oferta! Bardzo!!! Super cennik i obsługa na najwyższym poziomie.

kagero
Opinia
kagero

NIE POLECAM.Przelewu dokonałam kilka dni wczesniej a dzien po dniu spłaty nadal figuruje ze mam aktywna pozyczke ponadto kaza mi spłacic kwote wieksza niz dniu wykonania przeze mnie przelewu

bla_on
Opinia
bla_on

Na pierwsze miejsce w większości rankingów pracują sobie od lat. Od lat nie zawodzą. Ja wiem, ze dużo jest negatywnych opinii- ale jak sie je poczyta to zazwyczaj piszą je rozżalone osoby, którym pożyczki nie udzielono! Bo firma jest uczciwa- wsyztsko odbywa sie zgodnie z zapewnieniami i umowa. Warunki są jasne i czytelne Obsługa miła, a same usługi wykonywane są bardzo szybko i sprawnie- czyli wsyztsko na tip top- jednym słowem- firma TOTALNA!

zsp6_krosno
Opinia
zsp6_krosno

Nie polecam!

becia_11
Opinia
becia_11

Firma dobra i obsluga miła! Cenowo też wypadają niezle, a do tego mozna rozlozyc slate na raty!

incoloris
Opinia
incoloris

W ramach jednego banku .To skandal

kombil
Opinia
kombil

Propozycja jest ciekawa. Firma nie oszukuje swoich klientów, a cennik jest przystępny. Osoby zatrudnione w firmie przechodzą szczegółowe szkolenie bo potrafia odpowiedzieć na każde- zawiłe i skomplikowane pytanie. Polecam bardzo!

mahan
Opinia
mahan

Szkoda czasu. Pomimo czystych baz mój wniosek został odrzucony. To było kilka miesięcy temu. Od tej pory nie mogę się nawet zalogować na ich stronie, bo pojawia się od razu okienko z wiadomością, że nie otrzymam pożyczki. Totalne dno i żenada.

bikeprocessor1
Opinia
bikeprocessor1

Dzięki przedłużeniu można mieć pierwszą darmową pożyczkę przez dłuższy okres czasu, a takie są dwa nawet do 30 dni. Ja dostałam szybko i szybko mogłam spłacić. Jak będę potrzebować to napewno skorzystam jeszcze raz ????

vimp
Opinia
vimp

POLECAM w 100%! Bez wydzwaniania i ukrytych kosztów, prosty wniosek i bardzo prosta forma spłaty pożyczki w ciągu kilku sekund ! Jako stały klient polecam, bo sam już brałem pożyczkę tam nie raz

sharck
Opinia
sharck

E tam, piszą wszyscy że super, a u mnie pomimo spłaty w terminie i tak chcieli odsetki! że niby zwlekam ze splata a nie prawda, nie minelo 30 DNI!!!! NIE POLECAM! Oszuści!

paulwaters96722
Opinia
paulwaters96722

Witam bardzo słaba firma nie polecam często dają odmowę. Najlepsza firma na rynku to VIVUS!!!!!

toni
Opinia
toni

i oby jak najwięcej takich firm. Bardzo uczciwie i szybko. Polecam gorąco

pawel.kowalski
Opinia
pawel.kowalski

gorąco polecam. pożyczyłam 1000 zł spłaciłam w terminie i nie było żadnych problemów, czy telefonów.

psbial
Opinia
psbial

Bez problemu dostałam 1700 zł. Gorąco polecam.

videoart
Opinia
videoart

mnie podoba sie sama forma pożyczania ,z e jest ona za pośrednictwem internetu . Bardzo pomocni konsultanci . oferta atrakcyjna

nim69
Opinia
nim69

Opinia konkurencji? I bądź tu mądry która opinia jest prawdziwa!

tomsko
Opinia
tomsko

Szybko i bardzo profesjonalnie – tak mogę podsumować proces udzielania pozyczki przez Finzmo. Spłacam raty na czas i wszystko jest w porządku!

ddarek
Opinia
ddarek

Spłatę zaciągnietej pożyczki rozłożono mi na 3 lata, dzięki czemu z jej splatą nie miałem absolutnie żadnych problemów. Cieszę się, że zdecydowałem się na ten krok, polecam!

danio
Opinia
danio

Wowwwwww! Ale jestem zadowolona z oferty. Polecam. Warto!

delpinoo
Opinia
delpinoo

Cennik moze nie jest najniższy ale jak sie wezmie pod uwagę łatwość otrzymania pożyczki i wysokość pożyczki to myślę, że jest nieźle.

metalrecords
Opinia
metalrecords

Gdyby wszytskie firmy pożyczkowe dzialały tak jak Finzmo ludzie zmieniliby opinie o chwilówkach!

wyzwolenia
Opinia
wyzwolenia

Odradzam jak inni oczywiście bazy czyste wyłudzili złodzieje wyciąg i odmowa ja zgłaszam tą bandę do prokuratury

rozi
Opinia
rozi

naciagacze, widzę ,ze opinie oplacone, nie polecam, bardzo formalnie, wysokie koszty, dzwonia nie tylko do pracodawcy ,ale i sąsiadów

brynek
Opinia
brynek

Nigdy nie ma problemu z przyznaniem pożyczki, a pieniądze są od razu na koncie i to tyle o ile sie wnioskuje- a nie jakieś akcje typu chcesz 1800 a proponuja Ci 500 zl jak to ma w zwyczaju konkurencja! Firma numer 1 na Polskim rynku!

kaszuratest
Opinia
kaszuratest

jak dla mnie extrportfel to najciekawsza oferta na rynku pod względem wysokości pierwszej pożyczki jak i wydłużonego okresu spłaty .

eko-drew.kalisz
Opinia
eko-drew.kalisz

A to ich wina czy jakiegoś systemu, który tak pokazuje? Pytam bo nie wiem. Ja się nigdy z czymś takim nie spotkałem, ale skoro Ty tak miałeś to chciałbym wiedzieć jak to działa.

darrria
Opinia
darrria

Finzmo to najlepsza ze wszytskich firm na rynku, nie ma tańszej oferty, do tego firma jest uczciwa.

maciej.jaworski
Opinia
maciej.jaworski

DNO I WODOROSTY AMATORKA NIE POROZUMIENIE WZIELEM DWIE PORZYCZKI SPŁACIŁEM ZAWSZE PRZED CZASEM A TRZECIEJ MI ODMÓWIONO NIE POLECAM. DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

m.pawluczuk
Opinia
m.pawluczuk

Pożyczki brałem w 3 roznych firmach zanim trafiłem do Finzmo wiec jakies porównanie mam, może małe, ale mam. I co najważniejsze- z credistar zostałem. Po wzieciu pierwszej pożyczki wrocilem do nich zanim pojsc do kolejnej- nie potrzebowałem dalszego szukania bo znalazlem profesjonalna firme z super podejsciem do klienta i dobra oferta. wsyztsko mi odpowiadalo wiec z nimi zostalem. polecam wsyztskim firme Finzmo

darkthorn
Opinia
darkthorn

Gorąco polecam, szybko i tanio!

m38p
Opinia
m38p

zdecydowanie faworyt na rynku pozyczek online w kraju. Firmie nic nie można zarzucić- poza tym, że osobom niewyplacalym nie idzielają pożyczek

autozbych
Opinia
autozbych

Super!!! potrzebowałam kaski na już, nie wierzyłam że mogę otrzymać nawet 2000 bez żadnych kosztów i to w dodatku w sobotę. Wypełniłam wniosek,zweryfikowano moje konto i po 15 minutach pieniążki miałam na rachunku. Super sprawa, na spłatę mam aż 45 dni. Polecam to naprawdę świetne rozwiązanie no i ten przelew nawet w sobotę niewiarygodne.

ehad
Opinia
ehad

Nie taka Finzmo jak nazwa wskazuje. Kilka dni musialem czekac na jakis odzew i pieniadze. Jesli komus bardzo zalezy na czasie to raczej odradzam!

bojar65
Opinia
bojar65

Finzmo jest na prawdę ok, polecam, pożyczka szybka i bezproblemowa. Dogodny czas spłaty – także bez problemu można to spłacić!

umgskalbmierz
Opinia
umgskalbmierz

moj osobisty faworyt wsrod pozyczkodawcow

marcin_legnica
Opinia
marcin_legnica

Firma jest w porzadku, co dla mnie najwazniejsze nie oszukują, wsztsko jest jak w umowie i nie ma żadnych ukrytych kosztów!

dudikom
Opinia
dudikom

Korzystałem . Otrzymałam pieniądze na czas . Potem skorzystałem z refinansowania , Dzięki temu wydłużył mi się okres spłaty . Ogolnie firma dobrze zorganizowana , obsługa miła. Polecam

cud
Opinia
cud

45 dni na oddanie pieniędzy to własnie to co wyróżnia Finzmo wśród konkurencji! Oferta super. Polecam!!!

witold.litwinienko
Opinia
witold.litwinienko

ZWYKLI NACIĄGACZE…. Ilość dokumentów jak do banku, mnóstwo czekania za to opłaty ….. Trzymajcie się z daleka

bruksa
Opinia
bruksa

Gdyby nie koszty prowizji to byłaby super oferta. Koszt prowizji na poziomie około 20% niemal wyklucza korzystanie z oferty . Decyzja szybka , Wypłata szybka , zwrot bezproblemowy . Jedynie prowizja do przyjęcia jedynie jeśli jest jakaś promocja.

roman.stachowiak
Opinia
roman.stachowiak

Niezawodni.

buloslawski
Opinia
buloslawski

Finzmo- najlepsza firma na Polskim rynku od lat.

gangrel-q
Opinia
gangrel-q

Oferta jest bardzo dobra więc mogę ją z czystym sumieniem polecić

piotrcho
Opinia
piotrcho

Firma nie robiła żadnych problemów z przyznaniem pożyczki. Wnioskowałem o 1500 zl i tyle mi przyzynano. Kasa po kilku godzinach na koncie. Wszytsko poki co spoko!

e.mielniczek
Opinia
e.mielniczek

Finzmo jest ok, polecam, bralem pozyczke w tamtym roku, udalo sie wszystko zalatwic duzo szybciej niz w banku, bardzo fajni ludzie tam pracują, dużo mi pomogli w tych sprawach formalnych, które ogólnie kiepsko ogarniam

qbek_1
Opinia
qbek_1

44 dni na spłatę pożyczki to się nazywa wyjście na przeciw potrzebom klientów

kkleszyn
Opinia
kkleszyn

Świetna firma. Polecam bardzo.

bukczyn
Opinia
bukczyn

Pieniądze na koncie w 2 minuty, bez zbędnych formalności. Polecam

wojciechu
Opinia
wojciechu

Nie polecam.Brałam duze pozyczki i wszystkie spłacone w terminie i nagle oferta tylko na 300 zł,troszke to chore