Finzmo

Opis produktu Finzmo

Finzmo jest pośrednikiem pożyczkowym, współpracuje z wieloma firmami, które udzielają pożyczek ratalnych i krótkoterminowych. Firma swoje korzenie ma w Estonii i tam też mieści się siedziba (Tallinn). Z biurem obsługi klienta skontaktujesz się od poniedziałku do piątku. Natomiast wniosek złożysz 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, również w weekendy i dni wolne od pracy. Finzmo zajmuje się wyszukiwaniem ofert pożyczkowych pod kątem możliwości i preferencji klienta. Oferują również pożyczki dla osób, które nie mają idealnego BIK-u bądź widnieją w bazach dłużników. A samo złożenie wniosku nie trwa dłużej niż minutę, wystarczy tylko wpisać podstawowe dane. Minimalne są również wymagania stawiane osobom, które zainteresowane są pożyczką. Co ciekawe można złożyć wniosek bez telefonu komórkowego, wystarczy telefon stacjonarny, choć oferta jest bardziej ograniczona. Korzystanie z Finzmo jest darmowe.
Finzmo pośredniczy w udzielaniu pożyczek nie tylko w Polsce i Estonii, ale łącznie są obecni w 20 krajach. Na ich stronie można przeczytać, że za ich pośrednictwem udzielono już pożyczek na kwotę miliarda dolarów. Liczba udzielonych pożyczek to ponad milion, a klientów około pół miliona na całym świecie. A to oznacza, że klienci wracają po drugą pożyczkę.
Finzmo pośredniczy w udzielaniu pożyczek nie tylko w Polsce i Estonii, ale łącznie są obecni w 20 krajach. Na ich stronie można przeczytać, że za ich pośrednictwem udzielono już pożyczek na kwotę miliarda dolarów. Liczba udzielonych pożyczek to ponad milion, a klientów około pół miliona na całym świecie. A to oznacza, że klienci wracają po drugą pożyczkę.

Koszty pożyczki w Finzmo

Finzmo jest pośrednikiem, stąd nie sprawdzisz na kalkulatorze, ile kosztuje pożyczka. Musisz złożyć wniosek, by poznać ofertę. Wysokość oprocentowania i prowizji zależy od firmy pożyczkowej, na którą się zdecydujesz. I w dużej mierze zależy od Twojej zdolności kredytowej. Jeśli firma, a dokładniej specjalny program oceni wysoko Twoją zdolność kredytową, masz szanse na bardzo dobre warunki. Finzmo współpracuje z różnymi firmami pożyczkowymi. Są to: Aasa, Funeda, Rata na Plus, Ekassa, eFino, Credissimo, Smart Pożyczka, Extra Portfel, Zaplo, Łatwy Kredyt. Współpracuje również z RCB Grupa Kapitałowa, która jest właścicielem takich marek jak: Pożycz Pożyczkę, Rata24, Bankomacik.
Na stronie podany jest przykład reprezentatywny. I tak pożyczka w kwocie 2000 zł z umową na trzy raty kosztuje 672,99 zł. Odsetki wyniosą 34,43 zł, a prowizja 638,56 zł. RRSO: 513,00%.
Usługa wyszukiwania ofert pożyczek, oferowana przez Finzmo jest bezpłatna, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, korzystając z pośrednictwa portalu. Poza tym jeśli masz aktywną pożyczkę, możesz wnioskować o kolejną przez Finzmo, o ile pozwala na to Twoja zdolność kredytowa.


Rodzaje pożyczek w Finzmo

Korzystając z pośrednictwa Finzmo zyskujesz dostęp do oferty pożyczek ratalnych, co ciekawe są to pożyczki na zaświadczenie o dochodach (bądź inny dokument potwierdzający dochody) albo na akt własności nieruchomości. Dla nowych i stałych klientów jest taka sama oferta. Zatem nie ma znaczenia, czy o pożyczkę wnioskujesz pierwszy raz czy kolejny.
Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, a maksymalna 25 tys. zł. O najwyższą kwotę możesz wnioskować już za pierwszym razem. Jeśli Twoja zdolność kredytowa jest wystarczająca, z pewnością otrzymasz pozytywną decyzję.
Okres spłaty do wyboru od 3 do 48 miesięcy. Oferta jest kusząca, bo korzystając z Finzmo można otrzymać jedną z najwyższych kwot pożyczek ratalnych na rynku bez zabezpieczenia (warunkiem potwierdzenie dochodu) i z długim okresem spłaty.
Jeśli chodzi o możliwość przedłużenia okresu spłaty bądź też zmianę terminu płatności raty, to zależy to już od firmy pożyczkowej, w której zdecydujesz się na pożyczkę. Dlatego przed ostateczną decyzją warto zapoznać się ze wszystkimi szczegółami oferty. A samo złożenie wniosku jest nie tylko darmowe, ale do niczego nie zobowiązuje, możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji po otrzymaniu oferty.

Finzmo oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Finzmo <<

Finzmo - Dane firmy

Fiizy OÜ

NIP12694462
REGON
KRS
Kapitał zakładowy

Finzmo Dane kontaktowe

Toom-Kooli 1
10130 Tallinn

Telefon:

Email: kontakt@finzmo.pl

WWW: finzmo.pl

Godziny otwarcia Finzmo

Poniedziałek - Piątek: 00:00-24:00
Sobota - Niedziela: 00:00-24:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Finzmo

Finzmo, jako że jest pośrednikiem, nie podpisuje z klientami umowy. Łączy klienta z firmą pożyczkową, która zdecyduje się na jej udzielenie. Wniosek złożyć mogą osoby, które:
• mają ukończone 18 lat,
• polskie obywatelstwo,
• konto w banku,
• telefon komórkowy bądź stacjonarny,
• mają stały dochód bądź akt własności.
Na stronie Finzmo widnieje dość ciekawa informacja na temat zatrudnienia. Wymagają i nie wymagają go- to zależy. Musisz albo udokumentować dochód, albo przedstawić akt własności. Możesz, ale nie musisz podać powód pożyczania pieniędzy. A samo wypełnienie formularza jest banalnie proste i nie trwa dłużej niż minutę. Zaś cały proces wnioskowania, jak czytamy na stronie, to około 5 minut, natomiast pieniądze przelewane są w 15 minut.
Aby złożyć wniosek, wpisz kwotę pożyczki i zaznacz okres spłaty. W kolejnym kroku wypełnij krótki formularz, zawiera dokładnie pięć rubryk, zaznacz zgody (w tym na weryfikację BIK) i gotowe. Po chwili otrzymasz oferty, dopełnij formalności i zaczekaj na decyzję.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Finzmo <<

Wady i zalety pożyczki w Finzmo

Zalety:

 • szeroka oferta pożyczek,
 • wysoka kwota do 25 tys. zł już za pierwszym razem,
 • długi okres spłaty do 48 miesięcy,
 • składanie wniosków 24/7,
 • atrakcyjne oferty dla klientów z dobrą zdolnością kredytową,
 • oferty pożyczek dla osób odnotowanych w bazach,
 • akceptacja opóźnień w BIK,
 • wypełnienie wniosku trwa minutę,
 • za darmo,
 • złożenie wniosku do niczego nie zobowiązuje, możliwość rezygnacji na każdym etapie.

Wady:

 • brak możliwości obliczenia kosztów przed złożeniem wniosku,
 • brak szczegółowych informacji o sposobie weryfikacji klientów.

Finzmo Opinie


Dodaj opinię

avatar