Euroexpert

Opis produktu Euroexpert

Euroexpert jest młodą marką udzielającą pożyczek online, ale w biurach stacjonarnych udziela pożyczek już od kilku lat. Pierwszej pożyczki firma udzieliła w 2011 roku. W 2014 roku powstała spółka Euroexpert. A w lutym 2018 roku otworzyła się na internetowy kanał sprzedaży pożyczek. Firma wpisana jest do Rejestru Instytucji Pożyczkowych, który prowadzony jest przez Komisję Nadzoru Finansowego. W swojej ofercie mają pożyczki dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Specjalizują się w pożyczkach ratalnych na maksymalną kwotę kilku tysięcy złotych. Wszystkie formalności dopełnisz bez wstawania z fotela. Do wyboru masz kilka opcji weryfikacji tożsamości. Dzięki czemu możesz wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób. Umowa podpisywana jest drogą elektroniczną, a decyzja zazwyczaj jest w krótkim czasie. Ponadto, firma realizuje ekspresowe przelewy, dzięki czemu pieniądze bardzo szybko trafiają na rachunek klienta.
Euroexpert stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne, łatwość i szybkość pozyskania gotówki. A dzięki współpracy z Autenti i podpisywaniu umowy elektronicznie jest firmą dbającą o przyrodę, stawiając na ekologiczne rozwiązania. Na jej korzyść przemawia również fakt, że jest to firma z polskimi korzeniami, a warto wspierać, to co nasze.

Koszty pożyczki w Euroexpert

Minimalna kwota pożyczki oferowana przez Euroexpert to 500 zł. Jeśli jej spłatę rozłożysz na trzy miesiące, to rata będzie oscylowała w granicach 225 zł. Łącznie pożyczka będzie kosztowała 175 zł.
Pożyczka w kwocie 2000 zł rozłożona na trzy raty to koszt około 700 zł, w tym firma naliczy prowizję za udzielenie 500 zł, prowizję operacyjną 50 zł oraz odsetki 50 zł. Rata wyniesie ok 900 zł. Rozkładając spłatę na rok, koszty wzrosną do 1300 zł (prowizja za udzielenie 500 zł, operacyjna 600 zł, odsetki 200 zł), a rata zmaleje do 275 zł.
Pożyczka w kwocie 4000 zł na 6 miesięcy to koszt 1800 zł (prowizja za udzielenie 1000 zł, operacyjna 600 zł, odsetki 200 zł), a rata ok 970 zł. Jeśli pół roku to za mało i spłatę rozłożysz na 12 rat to koszty wzrosną o 800 zł i wyniosą 2600 zł (prowizja za udzielenie 1000 zł, operacyjna 1200 zł, odsetki 400 zł), natomiast rata spadnie do ok 550 zł.
Pożyczka w kwocie 5000 zł na 6 rat to koszt 2250 zł, z czego prowizja za udzielenie wynosi 1250 zł, operacyjna 750 zł i odsetki 250 zł (rata trochę ponad 1200 zł). Wydłużając spłatę do 12 miesięcy, koszty wyniosą 3250 zł, czyli o 1000 zł więcej niż przy spłacie w pół roku. W tym prowizja za udzielenie 1250 zł, operacyjna 1500 zł i odsetki 500 zł. Rata miesięczna ok 690 zł.


Rodzaje pożyczek w Euroexpert

W ofercie Euroexpert są pożyczki ratalne. Na stronie firmy dostępny jest duży kalkulator, na którym sprawdzisz wysokość raty i dostępną kwotę oraz okres spłaty. Firma oferuje pożyczki zarówno osobom prywatnym jak i prowadzącym działalność. Maksymalna kwota pożyczki to 7 tys. zł, a okres spłaty do 24 miesięcy.
Za pierwszym razem, na kalkulatorze możesz wybrać kwotę z przedziału od 500 zł do 5000 zł. A spłatę rozłożysz od 3 do 12 miesięcy. Dzięki krótkiemu okresowi spłaty i niskim kwotom, pożyczka może być również chwilówką. A dłuższy okres spłaty niż miesiąc, nie nadwyręża domowego budżetu.
Kwota pożyczki zależy od zdolności kredytowej. Przy pierwszej pożyczce najlepiej jest wnioskować o niższą kwotę, powoli budując wizerunek wiarygodnego pożyczkobiorcy. W tym samym czasie w Euroexpert można mieć tylko jedną pożyczkę.

Euroexpert oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Euroexpert <<

Euroexpert - Dane firmy

Euroexpert Sp. z o.o.

NIP9671361882
REGON360052179
KRS0000531523
Kapitał zakładowy505 000 PLN

Euroexpert Dane kontaktowe

Królowej Jadwigi 19 lok 4
85-231 Bydgoszcz

Telefon: 525119500

Email: bok@euroexpert.org.pl

WWW: euroexpert.org.pl

Godziny otwarcia Euroexpert

Poniedziałek - Piątek: 08:00-22:00
Sobota - Niedziela: 08:00-20:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Euroexpert

Złożenie wniosku i dopełnienie formalności nie powinno zająć więcej niż kilka, kilkanaście minut. Zanim jednak zaczniesz składać wniosek, sprawdź, czy spełniasz stawiane przez firmę wymagania:
• wiek 25-79 lat,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski
• stały dochód bez zajęć komorniczych.
Pierwszym krokiem jest wybór kwoty i okresu spłaty. Następnie przechodzisz do wypełnienia wniosku, klikając w Biorę pożyczkę. Formularz rejestracyjny składa się z kilku części: dane osobowe, adresowe, zatrudnienie, zarobki, wydatki, konto bankowe i oświadczenia. Sprawdzają BIK i BIG InfoMonitor. Nie akceptują opóźnień i obecności w bazach dłużników. W kolejnym kroku musisz potwierdzić swoją tożsamość. Możesz to zrobić za pośrednictwem aplikacji Kontomatik bądź wysyłając mailem wskazane przez firmę dokumenty. Ten pierwszy sposób jest szybszy, nie musisz wstawać od komputera. A całe połączenie z bankiem jest bezpieczne, hasła i loginy nie są nigdzie zapisywane, ani przekazywane. Później już tylko czekasz na decyzję. Jeśli jest pozytywna, podpisujesz umowę elektronicznie, firma wymaga również podpisania weksla in blanco, a pieniądze wysyłane są ekspresowo.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Euroexpert <<

Wady i zalety pożyczki w Euroexpert

Zalety:

 • formalności online (włącznie z podpisaniem umowy),
 • przejrzyste zasady,
 • do 7 tys. zł,
 • okres spłaty do 24 miesięcy,
 • błyskawiczna weryfikacja (Kontomatik)
 • opcja weryfikacji bez konta bankowego (przesłanie dokumentów mailem),
 • ekspresowe przelewy,
 • pożyczki online i w biurach stacjonarnych,
 • minimalne wymagania.

Wady:

 • dopiero od 25 lat,
 • sprawdzają BIK,
 • wymagają podpisania weksla in blanco.

Euroexpert Opinie


Euroexpert Opinie


20
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
morelcia
Gość
morelcia

wniosek zlozylem w 5 minut, a kasa była na koncie po 2-3 godzinach. Tempo pierwsza klasa.

conners
Gość
conners

wszystko super

ypkrzyze
Gość
ypkrzyze

Ja czekam już 18 dni i zero zwrotu

jpotocka
Gość
jpotocka

Polecam! POLECAM! POOOOOLECAM!

andziunia
Gość
andziunia

Ilu ludzi, tyle opinii. U mnie bez żadnego problemu, dostałam umowę przed podpisaniem, omówiono warunki, moje pytania były bardzo szczegółowe i może dlatego jestem zadowolonym klientem, który poleca tę ofertę. Spłacam już kolejną ratę, w terminie i nie mam żadnych zastrzeżeń.

krzysztof.jarosz
Gość
krzysztof.jarosz

Nigdy nie było problemu.

szdw
Gość
szdw

jest ok

sonia1
Gość
sonia1

Działa! Szybko, sprawnie i bezproblemowo

ciazyn
Gość
ciazyn

JESLI SIĘ SPÓŹNIACZ ZE SPŁATA CO 2 DNI NALICZAJA KOLOSALNE OPŁATY NAWET PO 280ZŁ UWAG NA TA FIRME !!!!! NIE UFAJCIE JEJ W UMOWIE NIC NIE NAPISANE ZE TAKIE OPŁATY SA NALICZANE CO 2 DNI ZA SPÓŹNIENIE JEZELI NIE WYZYCIE TO SAMI SIĘ PRZEKONAJCIE UWAGA

Marek
Gość
Marek

Mam u nich pożyczkę i naliczają odsetki za opóźnienie normalne.

darek.lewandowski
Gość
darek.lewandowski

Ka czekam na weryfikację juz godzine

kanarki_zbigniew
Gość
kanarki_zbigniew

Pieniądze były mi potrzebne na kupno samochodu. Miałam odłożoną sporą kwotę, ale wciąż brakowało mi jakiejś części, dlatego postanowiłam ją dobrać właśnie tutaj. Bardzo się cieszę, że udało mi się załatwić tutaj pożyczkę, bo gdybym dłużej zwlekała, moje auto zostałoby już sprzedane komuś innemu. Polecam, jestem zadowolona z pożyczki.

zolw.
Gość
zolw.

bardzo przyjemna obsluga, krotki wniosek no i srodki szybko byly na moim koncie, skorzystam nie raz ????

boss.biuro
Gość
boss.biuro
Ocena :
     

ja tam sobie chwalę Euroexpert -wygodnie i szybko. 45 dni spłaty daje sporo możliwości …dla mnie jedna z lepszych pożyczek na rynku!

bull-design
Gość
bull-design
Ocena :
     

Mogę potwierdzić! Mam dobre doświadczenia z Euroexpertem.Brałam trzy razy po 700 zł i nie było jakichś dramatów ze spłatą.

tadeusz.gajda
Gość
tadeusz.gajda
Ocena :
     

Dyskretnie i czytelne warunki! Bardzo polecam!

WIktor11
Gość
WIktor11
Ocena :
     

Dla mnie to jedna z najlepszych ofert z jakimi kiedykolwiek się spotkałam. To jest firma, która istnieje od lat, która jest uczciwa i dlatego cieszy sie dobrymi opiniami i zajmuje wysokie miejsca w rankingach. Oby jak najwięcej takich form. Polecam serdecznie wszytskim- na nich na pewno się nie zawiedziecie.Wiktor

mmkap
Gość
mmkap
Ocena :
     

Totalne dno dna i poniżej gówna w latrynie ! Nie wiem kogo oni zatrudniają, ale iloraz inteligencji osób mniej niż u szympansa ! Nie polecem, na rynku jest o wiele więcej profesjonalnych firm, którzy dbaja o klienta ! Chyba ktoś tam nie rozumie, że właśnie stracili klienta tylko dlatego że zatrudniają imbecyli !!! Moderatorze, opublikuj to ????

gravek
Gość
gravek
Ocena :
     

Od lat najlepsi

asiunia
Gość
asiunia
Ocena :
     

Euroexpert jest dobrą firmą, rzetelną i działającą sprawnie. Myślę że warto u nich brać pożyczkę!

bardex
Gość
bardex
Ocena :
     

Najlepszy pozyczkodawca ever!

grotasolna
Gość
grotasolna
Ocena :
     

zarejestrowalam sie i jakas Pani ze wschodnim akcentem do mnie zadzwonila czy bede konczyla proces… Prawie nic nie zrozumialam wiec sie rozlaczylam i podziekowalam, nekaja telefonami co chwila. Zenada.

ibm_bydgoszcz
Gość
ibm_bydgoszcz
Ocena :
     

Długo zastanawiałam się czy warto, czy taka pożyczka jest dla mnie. Teraz spłacam trzecią rate. Nie żałuje decyzji, profesjonalna obsługa, jasne i sprecyzowane zasady. Nie znalazłam Lepszej oferty niż ta.

czczejded
Gość
czczejded
Ocena :
     

Wszystko OK!

delewicz
Gość
delewicz
Ocena :
     

Konkretnie i uczciwie traktują klientów, szybko weryfikują wnioski. Nie musisz donosić masy załączników, zaświadczeń, cały ten proces jest mocno ograniczony by jak najbardziej sprostać wymaganiom klientów którzy oczekują szybkiej i bezpiecznej pożyczki.

korinex
Gość
korinex
Ocena :
     

Jest dobrze bo szybko i tanio

psiak44
Gość
psiak44
Ocena :
     

Często mają fajne promocje. Raty nie są zabójcze.Brałam trzy razy i jestem zadowolona.Polecam.

stangorka
Gość
stangorka
Ocena :
     

Szybko i kompetentnie