Euroexpert

Opis produktu Euroexpert

Euroexpert jest młodą marką udzielającą pożyczek online, ale w biurach stacjonarnych udziela pożyczek już od kilku lat. Pierwszej pożyczki firma udzieliła w 2011 roku. W 2014 roku powstała spółka Euroexpert. A w lutym 2018 roku otworzyła się na internetowy kanał sprzedaży pożyczek. Firma wpisana jest do Rejestru Instytucji Pożyczkowych, który prowadzony jest przez Komisję Nadzoru Finansowego. W swojej ofercie mają pożyczki dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Specjalizują się w pożyczkach ratalnych na maksymalną kwotę kilku tysięcy złotych. Wszystkie formalności dopełnisz bez wstawania z fotela. Do wyboru masz kilka opcji weryfikacji tożsamości. Dzięki czemu możesz wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób. Umowa podpisywana jest drogą elektroniczną, a decyzja zazwyczaj jest w krótkim czasie. Ponadto, firma realizuje ekspresowe przelewy, dzięki czemu pieniądze bardzo szybko trafiają na rachunek klienta.
Euroexpert stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne, łatwość i szybkość pozyskania gotówki. A dzięki współpracy z Autenti i podpisywaniu umowy elektronicznie jest firmą dbającą o przyrodę, stawiając na ekologiczne rozwiązania. Na jej korzyść przemawia również fakt, że jest to firma z polskimi korzeniami, a warto wspierać, to co nasze.

Koszty pożyczki w Euroexpert

Minimalna kwota pożyczki oferowana przez Euroexpert to 500 zł. Jeśli jej spłatę rozłożysz na trzy miesiące, to rata będzie oscylowała w granicach 225 zł. Łącznie pożyczka będzie kosztowała 175 zł.
Pożyczka w kwocie 2000 zł rozłożona na trzy raty to koszt około 700 zł, w tym firma naliczy prowizję za udzielenie 500 zł, prowizję operacyjną 50 zł oraz odsetki 50 zł. Rata wyniesie ok 900 zł. Rozkładając spłatę na rok, koszty wzrosną do 1300 zł (prowizja za udzielenie 500 zł, operacyjna 600 zł, odsetki 200 zł), a rata zmaleje do 275 zł.
Pożyczka w kwocie 4000 zł na 6 miesięcy to koszt 1800 zł (prowizja za udzielenie 1000 zł, operacyjna 600 zł, odsetki 200 zł), a rata ok 970 zł. Jeśli pół roku to za mało i spłatę rozłożysz na 12 rat to koszty wzrosną o 800 zł i wyniosą 2600 zł (prowizja za udzielenie 1000 zł, operacyjna 1200 zł, odsetki 400 zł), natomiast rata spadnie do ok 550 zł.
Pożyczka w kwocie 5000 zł na 6 rat to koszt 2250 zł, z czego prowizja za udzielenie wynosi 1250 zł, operacyjna 750 zł i odsetki 250 zł (rata trochę ponad 1200 zł). Wydłużając spłatę do 12 miesięcy, koszty wyniosą 3250 zł, czyli o 1000 zł więcej niż przy spłacie w pół roku. W tym prowizja za udzielenie 1250 zł, operacyjna 1500 zł i odsetki 500 zł. Rata miesięczna ok 690 zł.


Rodzaje pożyczek w Euroexpert

W ofercie Euroexpert są pożyczki ratalne. Na stronie firmy dostępny jest duży kalkulator, na którym sprawdzisz wysokość raty i dostępną kwotę oraz okres spłaty. Firma oferuje pożyczki zarówno osobom prywatnym jak i prowadzącym działalność. Maksymalna kwota pożyczki to 7 tys. zł, a okres spłaty do 24 miesięcy.
Za pierwszym razem, na kalkulatorze możesz wybrać kwotę z przedziału od 500 zł do 5000 zł. A spłatę rozłożysz od 3 do 12 miesięcy. Dzięki krótkiemu okresowi spłaty i niskim kwotom, pożyczka może być również chwilówką. A dłuższy okres spłaty niż miesiąc, nie nadwyręża domowego budżetu.
Kwota pożyczki zależy od zdolności kredytowej. Przy pierwszej pożyczce najlepiej jest wnioskować o niższą kwotę, powoli budując wizerunek wiarygodnego pożyczkobiorcy. W tym samym czasie w Euroexpert można mieć tylko jedną pożyczkę.

Euroexpert oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Euroexpert <<

Euroexpert - Dane firmy

Euroexpert Sp. z o.o.

NIP9671361882
REGON360052179
KRS0000531523
Kapitał zakładowy505 000 PLN

Euroexpert Dane kontaktowe

Królowej Jadwigi 19 lok 4
85-231 Bydgoszcz

Telefon: 525119500

Email: bok@euroexpert.org.pl

WWW: euroexpert.org.pl

Godziny otwarcia Euroexpert

Poniedziałek - Piątek: 08:00-22:00
Sobota - Niedziela: 08:00-20:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Euroexpert

Złożenie wniosku i dopełnienie formalności nie powinno zająć więcej niż kilka, kilkanaście minut. Zanim jednak zaczniesz składać wniosek, sprawdź, czy spełniasz stawiane przez firmę wymagania:
• wiek 25-79 lat,
• polskie obywatelstwo,
• miejsce zamieszkania na terenie Polski
• stały dochód bez zajęć komorniczych.
Pierwszym krokiem jest wybór kwoty i okresu spłaty. Następnie przechodzisz do wypełnienia wniosku, klikając w Biorę pożyczkę. Formularz rejestracyjny składa się z kilku części: dane osobowe, adresowe, zatrudnienie, zarobki, wydatki, konto bankowe i oświadczenia. Sprawdzają BIK i BIG InfoMonitor. Nie akceptują opóźnień i obecności w bazach dłużników. W kolejnym kroku musisz potwierdzić swoją tożsamość. Możesz to zrobić za pośrednictwem aplikacji Kontomatik bądź wysyłając mailem wskazane przez firmę dokumenty. Ten pierwszy sposób jest szybszy, nie musisz wstawać od komputera. A całe połączenie z bankiem jest bezpieczne, hasła i loginy nie są nigdzie zapisywane, ani przekazywane. Później już tylko czekasz na decyzję. Jeśli jest pozytywna, podpisujesz umowę elektronicznie, firma wymaga również podpisania weksla in blanco, a pieniądze wysyłane są ekspresowo.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Euroexpert <<

Wady i zalety pożyczki w Euroexpert

Zalety:

 • formalności online (włącznie z podpisaniem umowy),
 • przejrzyste zasady,
 • do 7 tys. zł,
 • okres spłaty do 24 miesięcy,
 • błyskawiczna weryfikacja (Kontomatik)
 • opcja weryfikacji bez konta bankowego (przesłanie dokumentów mailem),
 • ekspresowe przelewy,
 • pożyczki online i w biurach stacjonarnych,
 • minimalne wymagania.

Wady:

 • dopiero od 25 lat,
 • sprawdzają BIK,
 • wymagają podpisania weksla in blanco.

Euroexpert Opinie


Euroexpert Opinie


20
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
chlapowocamp
Gość
chlapowocamp

Dno i wodorosty. Szkoda waszego cennego czasu nawet z czystym Bik.

slrywik
Gość
slrywik

Ta darmowa pożyczka to ściema. Po rozpatrzeniu wniosku zaproponowali mi płatną pożyczkę. SZKODA CZASU!

gabra.etna
Gość
gabra.etna

NAJLEPSI

witak
Gość
witak

Pracuję na umowę zlecenie, dlatego też jedyną opcją pożyczenia pieniędzy są firmy pożyczkowe a nie banki. Długo zastanawiałem się nad tym, gdzie takową pożyczkę wziąć. Kolega z pracy polecił mi właśnie Euroexpert, długo się nie zastanawiałem i w ten sam dzień poszedłem podpisać umowę. Miesiąc temu spłaciłem ostatnią ratę i szczerze mogę każdemu polecić tą firmę.

energopo
Gość
energopo

Przyznam się szczerze, że przed wzięciem pożyczki miałam pewne obawy- jak się okazuje- zupełnie bezsensowne. Firma działa bardzo uczciwie i szybko! Wszytsko tak jak mi obiecywano- polecam wszystkim!

pkowalski
Gość
pkowalski

Osobiście jestem na maxa z nich zadowllona. Brałam juz pożyczki w kilku firmach i u nich na serio bylo ok.

kaluzynska.p
Gość
kaluzynska.p

Chyba Najlepsi w swojej kategorii.

jan.dziedziel
Gość
jan.dziedziel

Zdecydowanie jedna z najlepszych firm pożyczkowych na rynku.

sylwek79
Gość
sylwek79

Jak dla mnie rewelacja. Szybko. solidnie. Wiedza jak zrobic biznes! Polecam!

rsprze
Gość
rsprze

Polecam

styrku
Gość
styrku

Pogoda do bani. Chce się ciepełka. Oferty wakacyjne zaczynają wyskakiwac z lodowki- to sie skusilam. ale wspomoc musiałam się chwiloweczka. Nie na jakas zawrotna kwote- 600 zl. Nie bylo problemu z otrzymaniem pożyczki. Polecam.

kfiatoosheck
Gość
kfiatoosheck

bardzo zadowolona jestem z Euroexperta – porządna pożyczka, dokładna i bezproblemowa. Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona ze brałam u nich kasę!

mrobud
Gość
mrobud

Jedna z nielicznych firm pożyczkowych, która nie posiada żadnych, ukrytych opłat. Jak dla mnie, Euroexpert nie ma sobie równych – inne firmy najzwyczajniej nie dorastają jej do pięt. Ja z pożyczki w tym miejscu jestem strasznie zadowolony i wiem, że nie raz jeszcze z niej skorzystam.

j.zachorski
Gość
j.zachorski

Zanim wzięłam pożyczkę w Euroexpert przeczytałam wiele opinii. Były naprawdę różne, pochlebne i te negatywne. Mimo to zdecydowałam się na niewielką pożyczkę. Dokładnie przeczytałam umowę, więc wiedziałam co podpisuję. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Raty spłacałam w terminie. Obiektywnie i z własnego doświadczenia mogę polecić.

p.krzykwa
Gość
p.krzykwa

Firma godna polecenia

sawera
Gość
sawera

Oby jak najwięcej takich firm! Cennik jest świetny, a obsługa przemiła!

vizys
Gość
vizys

Gorąco polecam firmę, bardzo uczciwi,pożyczałem wielokrotnie bez problemu,szybko oraz sprawnie. Raz z mojej winny nie mogłem spłacić całej sumy, bez problemu i żali itp rozłożono moja pożyczkę na 4 raty. Dlatego ja będę wiernym klientem ????

sixjr
Gość
sixjr

Euroexpert jest serio tani! Do tego są uczciwi i działają bardzo szybko! Dla mnie oferta w topie pożyczek online. Polecam serdecznie

ikonczak
Gość
ikonczak

Pierwsza pożyczka super, darmowa itp.. Chciałam wziąć drugą..wiadomo już płatna więc na ich korzyść i już nie chcą mi dać! Nie rozumiem,jak to działa.. Następny wniosek mogę złożyć za rok.

nszafraniec
Gość
nszafraniec

moim zdaniem oferta na tip top. Kasiorka na koncie jeszcze tego samego dnia co składany wniosek.

arianna
Gość
arianna

I czy umowa przychodzi na adres meldunkowy czy do korespondencji ?

keeperek
Gość
keeperek

Dopiero niedawno zrozumiałm w jakiej nieswiadomosci zyja ludzie, ktorzy mysla, firmy pozyczkowe to mafia i banda oszustow. To wielki rynek, chwilowki sa bardzo popularne nie tylko wsrod desperatow- ale wsrod wiekszosci polakow. Firmy szkoda swoich pracownikow, obsluga jest mila, a pozyczka az tak nie boli bo mozna ja rozlozyc na raty, koszta nie sa wysokie, a jednak taki zastrzyk gotowki moze mocno podratowac budzet.

harvard
Gość
harvard

Gdyby nie pozyczkaportal nigdy bym sie do nich nie zwrocil ale w sumie mieli dlugi okres splaty, wysoka kwote pozyczki i dobre opinie wiec pozyczylem i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji i polecam firme innym

kolsedz
Gość
kolsedz

Bardzo bym sobie życzyła aby wszytskie firmy tak działały. Bardzo pozytywne wrażenia. Polecam.

damnate
Gość
damnate

Zarabiając tyle, że żyje się z miesiąca na miesiąc, nie sposób sobie poradzić bez pomocy firm pożyczkowych. Jesli mam być szczera, to pożyczka w Euroexpert była moją piątą i pierwszą w tej firmie. Żałuję, że nie trafiłam tutaj wcześniej. Wszystko na duży plus.

sztajnke
Gość
sztajnke

Nie Polecam

zup
Gość
zup

Spoko. Mam inną pożyczkę, ale i tak dostałem u nich- i tak naprawdę to własnie dlatego się na nich zdecydowałem- bo w większości firm niestety to powoduje, że jet się z automatu odrzucanym.

energetik
Gość
energetik

Wszystko poszło bardzo sprawnie, ciekawa oferta i bardzo dobre warunk dopasowane indywidualnie. Euroexpert.pl spełniło moje oczekiwania więc polecam

maint
Gość
maint

dobrze i uczciwie ale kasa była na koncie po prawie całej dobie od złożenia wniosku- więc nie jest to najszybsza oferta na rynku.

morelcia
Gość
morelcia

wniosek zlozylem w 5 minut, a kasa była na koncie po 2-3 godzinach. Tempo pierwsza klasa.

conners
Gość
conners

wszystko super

ypkrzyze
Gość
ypkrzyze

Ja czekam już 18 dni i zero zwrotu

jpotocka
Gość
jpotocka

Polecam! POLECAM! POOOOOLECAM!

andziunia
Gość
andziunia

Ilu ludzi, tyle opinii. U mnie bez żadnego problemu, dostałam umowę przed podpisaniem, omówiono warunki, moje pytania były bardzo szczegółowe i może dlatego jestem zadowolonym klientem, który poleca tę ofertę. Spłacam już kolejną ratę, w terminie i nie mam żadnych zastrzeżeń.

krzysztof.jarosz
Gość
krzysztof.jarosz

Nigdy nie było problemu.

szdw
Gość
szdw

jest ok

sonia1
Gość
sonia1

Działa! Szybko, sprawnie i bezproblemowo

ciazyn
Gość
ciazyn

JESLI SIĘ SPÓŹNIACZ ZE SPŁATA CO 2 DNI NALICZAJA KOLOSALNE OPŁATY NAWET PO 280ZŁ UWAG NA TA FIRME !!!!! NIE UFAJCIE JEJ W UMOWIE NIC NIE NAPISANE ZE TAKIE OPŁATY SA NALICZANE CO 2 DNI ZA SPÓŹNIENIE JEZELI NIE WYZYCIE TO SAMI SIĘ PRZEKONAJCIE UWAGA

Marek
Gość
Marek

Mam u nich pożyczkę i naliczają odsetki za opóźnienie normalne.

darek.lewandowski
Gość
darek.lewandowski

Ka czekam na weryfikację juz godzine

kanarki_zbigniew
Gość
kanarki_zbigniew

Pieniądze były mi potrzebne na kupno samochodu. Miałam odłożoną sporą kwotę, ale wciąż brakowało mi jakiejś części, dlatego postanowiłam ją dobrać właśnie tutaj. Bardzo się cieszę, że udało mi się załatwić tutaj pożyczkę, bo gdybym dłużej zwlekała, moje auto zostałoby już sprzedane komuś innemu. Polecam, jestem zadowolona z pożyczki.

zolw.
Gość
zolw.

bardzo przyjemna obsluga, krotki wniosek no i srodki szybko byly na moim koncie, skorzystam nie raz ????

boss.biuro
Gość
boss.biuro
Ocena :
     

ja tam sobie chwalę Euroexpert -wygodnie i szybko. 45 dni spłaty daje sporo możliwości …dla mnie jedna z lepszych pożyczek na rynku!

bull-design
Gość
bull-design
Ocena :
     

Mogę potwierdzić! Mam dobre doświadczenia z Euroexpertem.Brałam trzy razy po 700 zł i nie było jakichś dramatów ze spłatą.

tadeusz.gajda
Gość
tadeusz.gajda
Ocena :
     

Dyskretnie i czytelne warunki! Bardzo polecam!

WIktor11
Gość
WIktor11
Ocena :
     

Dla mnie to jedna z najlepszych ofert z jakimi kiedykolwiek się spotkałam. To jest firma, która istnieje od lat, która jest uczciwa i dlatego cieszy sie dobrymi opiniami i zajmuje wysokie miejsca w rankingach. Oby jak najwięcej takich form. Polecam serdecznie wszytskim- na nich na pewno się nie zawiedziecie.Wiktor

mmkap
Gość
mmkap
Ocena :
     

Totalne dno dna i poniżej gówna w latrynie ! Nie wiem kogo oni zatrudniają, ale iloraz inteligencji osób mniej niż u szympansa ! Nie polecem, na rynku jest o wiele więcej profesjonalnych firm, którzy dbaja o klienta ! Chyba ktoś tam nie rozumie, że właśnie stracili klienta tylko dlatego że zatrudniają imbecyli !!! Moderatorze, opublikuj to ????

gravek
Gość
gravek
Ocena :
     

Od lat najlepsi

asiunia
Gość
asiunia
Ocena :
     

Euroexpert jest dobrą firmą, rzetelną i działającą sprawnie. Myślę że warto u nich brać pożyczkę!

bardex
Gość
bardex
Ocena :
     

Najlepszy pozyczkodawca ever!

grotasolna
Gość
grotasolna
Ocena :
     

zarejestrowalam sie i jakas Pani ze wschodnim akcentem do mnie zadzwonila czy bede konczyla proces… Prawie nic nie zrozumialam wiec sie rozlaczylam i podziekowalam, nekaja telefonami co chwila. Zenada.