CreditStar

Opis produktu CreditStar

CreditStar to kolejna marka na polskim rynku pożyczkowym, za którą stoi duża międzynarodowa grupa finansowa, udzielająca pożyczek w kilku europejskich krajach. Creditstar Poland jest częścią Creditstar Group. Pożyczki od Creditstar dostępne są, poza Polską, również w: Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Danii, Czechach, Szwecji, Estonii. Grupa powstała w 2006 roku i od tego czasu sukcesywnie rozszerza swoją działalność. W 2007 roku została uznana przez European Business Awards za firmę innowacyjną. Zaś Inc. 5000 Europe uznało w 2018 roku Grupę Creditstar za jedną z najszybciej rozwijających się w Europie. Firma chwali się liczbami, które są imponujące: 750 tys. zarejestrowanych klientów, aktywa 90 mln euro (na koniec 2018 r.), zespół tworzy około 100 osób (20 narodowości), ponad milion udzielonych pożyczek. 92% wracających klientów uważa CreditStar za łatwy w obsłudze serwis, a 93% uważa, że otrzymało rzetelne informacje na temat warunków.
CreditStar oferuje pożyczki krótkoterminowe, dla nowych klientów na miesiąc, dla stałych nawet do 90 dni. Wniosek można złożyć 365 dni w roku. Polski oddział pracuje od poniedziałku do soboty.

Koszty pożyczki w CreditStar

CreditStar ma ciekawą ofertę między innymi ze względu na wydłużony okres spłaty. Ile przyjdzie zapłacić, decydując się na raty przy kolejnych pożyczkach?
Przykład 1: pożyczka 1000 zł na 30 dni- koszt pożyczki 278,22 zł. Z tego 270 zł stanowi prowizja, a odsetki 8,22 zł. Jeśli wracasz po trzecią pożyczkę i spłatę rozłożysz na 2 miesiące, rata wyniesie 656,27 zł. Łączny koszt 307,70 zł, czyli ok 20 zł więcej, ale masz dodatkowy miesiąc na spłatę.
Przykład 2: Pożyczka 3 tys. zł (dostępna przy trzeciej pożyczce) na 30 dni- łączny koszt to 834,66 zł. Prowizja wyniesie 810 zł, a odsetki 24,66 zł. Rozkładając spłatę na dwie raty (1968,80 zł) koszt pożyczki to 923,10 zł. A decydując się na trzy raty wzrasta do 1009,48 zł (rata 1342,21 zł).
Przykład 3: pożyczka w maksymalnej kwocie 5 tys. zł na 30 dni- łączny koszt to 1391,10 zł. W tym prowizja w wysokości 1350 zł i odsetki równe 41,10 zł. Rozkładając spłatę na dwie raty (3281,33 zł) koszt pożyczki wyniesie 1538,50 zł. Natomiast, jeśli zdecydujesz się na trzy raty, wzrośnie do 1682,46 zł, a rata spadnie do 2237,02 zł.
Firma nie informuje o możliwości przedłużenia okresu spłaty bądź refinansowania pożyczki. W przypadku problemów ze spłatą, pozostaje kontakt z biurem obsługi klienta.


Rodzaje pożyczek w CreditStar

CreditStar specjalizuje się krótkoterminowych pożyczkach przez internet. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł, a maksymalna 5000 zł. Okres spłaty od 5 dni do 3 miesięcy. Oferta różni się w zależności od tego, czy wniosek składa nowy klient, czy wracający po kolejną pożyczkę.
Nowi klienci pożyczą kwotę od 100 zł do 1500 zł. Okres spłaty dla nowych klientów od 5 do 30 dni. Zaznaczysz dowolny dzień z tego przedziału, dzięki czemu dopasujesz spłatę do wpływów na konto. A tym samym nie ponosisz dodatkowych kosztów, związanych z wydłużonym okresem spłaty.
Wracając po drugą pożyczkę, możesz złożyć wniosek o kwotę z przedziału 100 zł – 2000 zł. Okres spłaty taki sam jak przy pierwszej pożyczce, pomiędzy 5 a 30 dni.
Dopiero wracając po trzecią pożyczkę, możesz sięgnąć po maksymalną kwotę i zaznaczyć najdłuższy okres spłaty. Na klientów, którzy zdecydują się na trzecią pożyczkę czeka kwota z przedziału 100 zł – 5000 zł. Okres spłaty 5 do 90 dni. Pożyczka na dwa i trzy miesiące spłacana jest w dwóch bądź trzech, w zależności od wybranego wariantu, ratach.

CreditStar oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w CreditStar <<

CreditStar - Dane firmy

Creditstar Poland Sp. z o.o.

NIP5213656885
REGON146912819
KRS0000479212
Kapitał zakładowy1 200 000 PLN

CreditStar Dane kontaktowe

Grochowska 306/308
03-840 Warszawa

Telefon: 22 307 51 53

Email: info@creditstar.pl

WWW: creditstar.pl

Godziny otwarcia CreditStar

Poniedziałek - Sobota: 09:00 - 20:00
Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w CreditStar

Złożenie wniosku o pożyczkę w CreditStar jest bardzo proste, wystarczy podążać za wskazówkami. Zanim jednak zaczniesz składać wniosek, sprawdź czy spełniasz wymagania stawiane przez firmę:
• 18 lat,
• stały dochód,
• dowód osobisty,
• numer telefonu.
Zacznij od wyboru kwoty i okresu spłaty. W kolejnym kroku należy zarejestrować się na stronie, jest to połączone z wnioskowaniem o pożyczkę. We wniosku należy podać dane osobowe, adresowe oraz finansowe. Na ich podstawie oceniana jest zdolność kredytowa. Tożsamość potwierdzisz online bądź też tradycyjnie przez przelew 1 gr. CreditStar ma rachunki w największych polskich bankach, więc jest duże prawdopodobieństwo, że masz w jednym z nich konto i przelew weryfikacyjny zostanie szybko zaksięgowany. Po dopełnieniu formalności pozostaje czekać na decyzję, zazwyczaj nie trwa to długo. Jeśli firma ma wątpliwości bądź też chce uzupełnić informacje, może się z Tobą skontaktować telefonicznie przedstawiciel. Po pozytywnej decyzji pieniądze przelewane są na konto w ciągu kilku minut. Większość klientów CreditStar ma pieniądze na koncie w ciągu 15 minut!


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w CreditStar <<

Wady i zalety pożyczki w CreditStar

Zalety:

 • dłuższy okres spłaty dla stałych klientów, nawet 3 miesiące,
 • minimum formalności,
 • krótki wniosek,
 • weryfikacja przez przelew bądź online,
 • przejrzyste warunki,
 • rachunki w największych bankach,
 • szybki przelew na konto,
 • krótki czas oczekiwania na decyzję,
 • długie godziny pracy (poniedziałek – sobota do 20).

Wady:

 • dopiero od 21 lat,
 • brak szczegółowych informacji o weryfikacji online,
 • brak pierwszej darmowej pożyczki w ofercie.

CreditStar Opinie


CreditStar Opinie


23
Dodaj opinię

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
ajwolski
Opinia
ajwolski

Oferta jest zarąbista. Firma uczciwa. Cennik super. Od lat korzystam z ich usług i póki co nigdy nie było z niczym problemów. Pełen profesjonalizm. Polecam bardzo!

gci.ladek.zdroj
Opinia
gci.ladek.zdroj

Jak dla mnie oferta nie jest jakaś super. Pierwsza pożyczka, w wysokości (u mnie) 1000 zł była darmowa. Spoko było to, że okres spłaty był dłuższy niż w innych firmach i dlatego padło na nich. I serio pierwsza pożyczka była ok. No to co? Druga powinna być jeszcze lepsza- ale nie! Druga to była jakaś POMYŁKA totalna! Wszytsko dużo wolniej, mniej sprawnie… gdzie człowiekowi się wydaje, że kolejne pożyczki to już czysta formalność. Nie! W CreditStaru kolejne pożyczki to pomyłka. Trzeciej pożyczki u nich nie wezme. Po drugiej podziękuję.

dietel
Opinia
dietel

Niezawodni. Najlepsi!

white-black
Opinia
white-black

Bez dwóch zdań- najlepsi!

klewart
Opinia
klewart

Pożyczkę przyznaje system według własnego „widzi mi się”. Raz przyznają klientowi zadłużonemu a innym razem z idealną historią odmawiają. Dla mnie to tylko wyłudzenie danych bo kilka dni po odmowie zaczął mnie zasypywać spam od nich i firm tym podobnych!!!

anna.nowakowska
Opinia
anna.nowakowska

Świetna firma pożyczkowa . Dodatkowo udział w programie partnerskim pozwolił mi na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Jest to bardzo wygodna oferta CreditStar, ponieważ możesz zarabiać w domu przez Internet.

ewelka
Opinia
ewelka

Uwaga! Firma oszukuje na tzw. monitach – wysyła zaniżoną kwotę do zapłaty. W związku z tym mimo opłacenia kwoty, która widnieje jako suma do zapłaty, cały czas istnieje należność, która jest podstawą do kolejnych horrendalnie wysokich opłat karnych. W związku z powyższym firma ma sprawę prowadzoną przez UOKiK (Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta). Także nie usunęła na moje żądanie moich danych osobowych i wysyła mi spam, co jest przedmiotem skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Do tego bardzo wysokie oprocentowanie. Zdecydowanie odradzam. Polecam: Vivus, Sohocredit, ViaSMS

tomasz.jastrzebski
Opinia
tomasz.jastrzebski

Brałem u nich nie raz pożyczkę i to co mogę Wam o nich powiedzieć : szybko dostajecie pieniądze, obsługa jest bardzo pomocna i udzieli Wam odpowiedzi na wszelkie pytania, maksymalny czas kredytowania to 36 miesięcy, a wniosek można też składać online.

neooutsider
Opinia
neooutsider

Ja jakoś nie mam problemu z klientami i przynajmniej w moim oddziale szkolono mnie zupełnie inaczej… Sms jest wysyłany jeszcze przed data raty w celu przypomnienia o wplacie klientowi na czas, pisma sa wysylane dopiero po 7 dniach i co mnie zabolalo.. nie ma kosztów ukrytych.. Klient jest informowany o kwocie spłacanej i jakoś nie muszę przed nim tego ukrywać… widocznie w jakimś dziwnym oddziale musiałeś pracować.

biuroico.vesbiz
Opinia
biuroico.vesbiz

Porazka spoznilem sie kilka dni i dostalem sms ze naliczyli mi dodatkowe 300zl kilka sekund pozniej wykonalem telefon czy jezeli splace natychmiast jest szansa anulowac dodatkowa oplate pani mnie wysmiala i wogole arogancka nie polecam splacilem i napewno nie zaciagne u nich kolejnej

adm202
Opinia
adm202

chcialabym aby wszystkie firmy tak funkcjonowaly.

marek_r
Opinia
marek_r

strata czasu.Nie POLECAM

zositglublin
Opinia
zositglublin

Jestem bardzo zadowolony z pożyczki w CreditStar- wszytsko odbywa się szybko i bez problemu. Formalności ograniczone do minimum. Nie dziwi mnie, że zajmują tak wysoką pozycję w rankingu.

tmo_level
Opinia
tmo_level

Niezawodni. Najlepsi!

ofca
Opinia
ofca

a w życiu, wszystko masz na profilu i pojawiają się nowe, nigdy przez Ciebie nie zaakceptowane umowy, wieje wielkim oszustwem na kilometr. Spóźniłam się ze spłatą, teraz zgłaszam sprawę do RF bo to jawne oszustwo i trzeba uchronić innych przed tą szajką.

street
Opinia
street

Już trzeci raz zdecydowałem się na pożyczkę w CreditStar. To uczciwa firma, która wypłaca pieniądze po godzinie, bez pytań, bez formalności, składasz wniosek, robisz przelew i zaraz masz kase na koncie.

katherine
Opinia
katherine

banda oszustów i wyłudzaczy danych osobowych.

waclaw.olszewski
Opinia
waclaw.olszewski

Ciekawe czego się o sobie dowiedziałeś biorąc pożyczkę i mając potem z nią problem? Pożyczka jak pożyczka, jak się bierze, to trzeba spłacać ???? żadna filozofia. Dla mnie na plus: konkretna oferta + gotówka chwilę później na koncie

a.gorzynska
Opinia
a.gorzynska

Szczerze polecam. Nam wieziecie nawet małej pożyczki bardzo ułatwiło przygotowanie świąt. Prosto i bardzo profesjonalnie.

kasia.chabelska
Opinia
kasia.chabelska

Firme pożyczkową oceniam na 5 . Jak dla mnie wszytsko normalnie . Nie bede sie tu rozpływac ale napiszę szczerze ,ze firma jest w porządku i wg mnie jak najbardziej fair . A jak się ma jakies wątpliwości , to są mniej wiecej na ich stronie najczęściej zadawane pytanie i do tego odpowiedzi, krótko zwięźle i na temat . A extraporfel bardzo polecam .

kitt
Opinia
kitt

Jestem rozczarowany.

crave
Opinia
crave

NAJLEPSI

justka004
Opinia
justka004

Ludzie narzekaja ze drogo, a gdzie jest tanio ? Pokazcie te wasze „dobre cenniki” ja daje max bo szybko i profesjonalnie pozyczyli mi pieniadze!

krzysiekkowalik
Opinia
krzysiekkowalik

Nie trzeba obawiać się żadnych dodatkowych kosztów. Wszystko jest dokładnie opisane w umowie, także każdy wie, co podpisuje. Najważniejsze to trzymac się terminów spłat, ale z tym raczej nie ma żadnych problemów. Warto dodać też, że firma idzie na rękę klientom.

e.zychowicz
Opinia
e.zychowicz

Na tle tych firm pożyczkowych z których korzystałam , ta wypada najlepiej. Pod względem obsługi , warunków umowy.

yuki
Opinia
yuki

pozyczka na swietnych warunkach

sorcia_
Opinia
sorcia_

Nie polecam. Zmieniłem numer konta pod który chcciałem aby była wypłacona pożyczka, potem dostałem wiadomość, że numer konta został zmieniony. Złożyłem wniosek okazało się, że pieniądze wysłali na stary numer konta i muszę poczekać aby złożyć wniosek jak dostaną zwrot z tamtego konta!!!! Kpina!!!! Dodam, że wniosek złożyłem w środę gdzie jest pożyczka tańsza o 50%, czy to nie celowe działanie by zapłacić drożej za pożyczkę?? Nie spotkałem się nigdy z tak mało profesjonalną i nieuczciwą firmą

jacekjac
Opinia
jacekjac

Nie sadze zeby w Polsce znalazla sie druga taka firma pożyczkowa z takim podejsciem do klienta. Nawet w razie problemow ze splata pozyczki firma jest chetna do szybkiej pomocy. Bardzo serdecznie polecam wsyztskim!

moniz
Opinia
moniz

Popieram oszusci nic nie udzielaja rzekomo wewnetrzna polityka oszusci!!!jaka polityka chyba mafijna do tego wyludzili dane tyle potrzebowali szkoda czasu banda naciagaczy

olsen
Opinia
olsen

Jest dobrze bo szybko i tanio

green
Opinia
green

Zdecydowałam się na CreditStar z powodu 45 dni na spłatę zobowiązania i jestem zadowolona ze swojej decyzji. Firma jest bardzo uczciwa i z czystym sumieniem mogę ją każdemu polecić!

bloody
Opinia
bloody

bardzo dobra,szybka pozyczka,jedyna,gdzie placisz mniejszy procent za szybsze splacenie polecam

marek.szymanski
Opinia
marek.szymanski

Bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie. CreditStar to solidna firma, która bardzo mi pomogła. Polecam każdemu. Dziękuję!

alon_am.il
Opinia
alon_am.il

Za mało pieniędzy dają nowym kliento i to jeszcze tylko na 30 dni

elwind
Opinia
elwind

Super oferta, którą serdecznie polecam.

spotthebeest
Opinia
spotthebeest

Uczciwie, szybko i z uśmiechem na ustach.

marmury
Opinia
marmury

Pierwszy raz brałam pożyczkę w takiej firmie, CreditStar zasługuje na zaufanie. Obsługa jest bardzo życzliwa, traktują klienta bardzo personalnie, wyjatkowo. Są uprzejmi, konkretni. Szybkość załatwiania formalności na ogromny plus po pierwsze za jakość i za ilość, po drugie za konkretne informacje,

lecar
Opinia
lecar

Świetna firma i oferta, polecam wszystkim!

fr4gm4n
Opinia
fr4gm4n

Wszystkie bazy dluzników sprawdzaja i jak sie w jakiejs widnieje to dyskfalifikuje to człowieka wiec nie ma co aplikowac jak sie jest gdzieś wpisanym.zenek

sebastian
Opinia
sebastian

Takie pozyczki nie powinny byc wypuszczane na rynek!!!!!!

mszady
Opinia
mszady

Poratowali mnie w podbramkowej sytuacji. Dobry kontakt.

mikrulka
Opinia
mikrulka

Czy można dostać pożyczkę w CreditStar, jeśli ma się aktywną pożyczkę w Cashalot? Ktoś wie?

u.gajtkowska
Opinia
u.gajtkowska

Polecam CreditStar z całą powagą. Wszystko sprawnie, szybko, bez komplikacji. wybrali dla mnie najlepszą ofertę, w kilka minut miałam na swoim koncie piniazki .Polecam

wizaz-styljola
Opinia
wizaz-styljola

Są niezawodni. Świtna firma zawsze sie sprawdza.

b4z
Opinia
b4z

Bardzo polecam CreditStar! Darmowa pożyczka najdłuższa na rynku, najlepsza oferta!

newsletters
Opinia
newsletters

Pieniądze były mi potrzebne na kupno samochodu. Miałam odłożoną sporą kwotę, ale wciąż brakowało mi jakiejś części, dlatego postanowiłam ją dobrać właśnie tutaj. Bardzo się cieszę, że udało mi się załatwić tutaj pożyczkę, bo gdybym dłużej zwlekała, moje auto zostałoby już sprzedane komuś innemu. Polecam, jestem zadowolona z pożyczki.

renomegane
Opinia
renomegane

Najlepsi

arr
Opinia
arr

Szybko potrzebowałem kasy i szukałem pożyczki, którą dostanę w miarę sprawnie. Widziałem w sieci, że dość szybko działa CreditStar i właśnie się na ich pożyczkę zdecydowałem. Szybko i sprawnie wszystko przebiegło. Kwota nie była duża więc spłaciłem w 6 miesięcy. Ja dla mnie mają spoko pożyczki.

p.barankiewicz
Opinia
p.barankiewicz

Pozyczkodawcy nie obchodzą święta ani godziny księgowania przelewów. Okropna obsługa, brak zrozumienia, gigantyczne odsetki i idiotyczna korespondencja mailowa chyba z botem albo małpą sprawiają że nikomu nigdy nie polecę tego pożyczkodawcy.

b.iwaniak
Opinia
b.iwaniak

oferta dla nowych klıwntow rewelacja, pytanie tylko jak dla stalych?