Credilo

Opis produktu Credilo

Portal Credilo należy do pośrednika Fintredo. Specjalizuje się w szybkich, krótkoterminowych pożyczkach online do 3500 zł. Fintredo współpracuje z dwoma firmami pożyczkowymi: PROSPERIAL sp. z o.o. i FORIAL Sp. z o.o.. Obie swoje siedziby mają w Krakowie. Zatem na umowie pożyczkowej widnieć będą dane jednej z tych firm. Credilo cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów. A to z pewnością dzięki temu, że wszystkie formalności załatwiane są bez konieczności wstawania z fotela, a do złożenia wniosku wystarczy jedynie dowód osobisty i telefon komórkowy. Jak można przeczytać na stronie, średni czas obsługi wynosi 5 minut i 42 sekundy. Pożyczkodawca realizuje szybkie przelewy, dzięki czemu jest duża szansa na to, że pieniądze będą na koncie jeszcze tego samego dnia.
Strona internetowa jest wyrazista i czytelna, raczej nie ma problemu ze znalezieniem informacji na temat pożyczki, refinansowania, wcześniejszej spłaty czy odpowiedzi na inne, nurtujące pytania. A konsultanci czekają na pytania od poniedziałku do piątku.

Koszty pożyczki w Credilo

Pierwsza pożyczka 0% do 1200 zł. Trzeba jednak pilnować terminu spłaty, bo opóźnienie wiąże się z naliczeniem kosztów.
Ile będzie kosztowała pożyczka w kwocie 1500 zł na 15 dni? Firma naliczy tylko prowizję w wysokości 255 zł, czyli do zwrotu będzie kwota 1755 zł. Jeśli spłatę ustalimy na 30 dni, to koszt pożyczki wzrośnie dokładnie o 45 zł, czyli po 30 dniach kwota do spłaty wyniesie 1800 zł.
A ile zapłacimy za 2000 zł na równe dwa tygodnie? Prowizja wyniesie 336 zł, czyli po 14 dniach trzeba będzie oddać 2336 zł. Wybierając miesięczny okres spłaty, koszt wzrośnie do 400 zł. Zatem różnica to 64 zł, a zyskujesz dodatkowe dwa tygodnie.
Za pożyczkę w kwocie 3000 zł na 15 dni zapłacimy 510 zł prowizji, odsetki wynoszą 0 zł. Wydłużając okres spłaty do 30 dni, koszty wzrosną do 600 zł.
Maksymalna kwota pożyczki 3500 zł, dostępna już od drugiej pożyczki, na 30 dni, będzie kosztowała 700 zł. Łączna kwota do spłaty po 30 dniach to 4200 zł.
Oferta Credilo wygląda bardzo atrakcyjnie na tle konkurencji, zwłaszcza elastyczny okres spłaty. Niestety nie wiemy, ile dokładnie kosztuje refinansowanie.


Rodzaje pożyczek w Credilo

Credilo pośredniczy w pożyczkach z krótkim terminem spłaty do 30 dni. Stali klienci doceniani są wyższymi kwotami.
Pierwszą pożyczkę można otrzymać w kwocie od 100 zł do 1200 zł. Choć na stronie nie widnieje informacja o pierwszej darmowej pożyczce, to korzystając z kalkulatora, zaznaczając pierwsza pożyczka, nie nalicza on kosztów.
Już przy drugiej pożyczce możesz wnioskować o maksymalną oferowaną kwotę, 3500 zł. Termin spłaty przy pierwszej jak i kolejnych pożyczkach ustalisz dokładnie pomiędzy 1 a 30 dni. Dzięki temu dostosujesz go co do dnia wpływu wypłaty na konto. W ten sposób nie generujesz dodatkowych kosztów, które wiążą się z dłuższym okresem spłaty.
Pożyczkę uzyskaną za pośrednictwem Credilo można spłacić przed terminem, a w razie problemów ze spłatą firma oferuje refinansowanie u jednego z partnerów. W ten sposób termin spłaty przesuniesz o kolejne 30 dni. Wiąże się to oczywiście z dodatkową opłatą.
Wniosek o kolejną pożyczkę złożysz zaraz po spłacie poprzedniej. Kolejną chwilówką możesz otrzymać nawet jeśli poprzednia została spłacona z opóźnieniem. Zatem firma wykazuje się dużą otwartością na klientów i akceptacją różnych sytuacji. To jej duża zaleta.

Credilo oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Credilo <<

Credilo - Dane firmy

Fintredo Financial Technology Sp. z o. o.

NIP1132936615
REGON366933159
KRS0000671671
Kapitał zakładowy5 000 PLN

Credilo Dane kontaktowe

Stanów Zjednoczonych 51/612
04-026 Warszawa

Telefon: 717281888

Email: info@credilo.com

WWW: credilo.com

Godziny otwarcia Credilo

Poniedziałek - Piątek: 08:00-20:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Credilo

Pożyczki za pośrednictwem Credilo skierowane są do osób, które:
• mają więcej niż 22 lata i mniej niż 75 lat,
• posiadają polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania w Polsce,
• nie posiadają zaległości wobec Credilo.
Wymagania nie są duże. A do złożenia wniosku wystarczy jedynie dowód osobisty, a dokładnie dane z niego oraz telefon komórkowy pod ręką. Aby złożyć wniosek, należy zarejestrować się na stronie. Wystarczy kliknąć w składam wniosek i wypełnić krótki formularz. W kolejnych krokach na klienta czeka weryfikacja tożsamości. Do wyboru są dwie opcje: tradycyjny przelew na kwotę 1 zł bądź weryfikacja za pomocą aplikacji Instantor. W tym pierwszym przypadku nie uzupełniasz danych do przelewu, bo wszystko zrobi za Ciebie Credilo, za pośrednictwem Przelewy24, wystarczy tylko zaakceptować przelew. Należy pamiętać, że musi być on wysłany z naszego indywidualnego rachunku. Korzystając z drugiej metody weryfikacji, możesz mieć zero na koncie. Za pomocą specjalnej aplikacji logujesz się na konto. Instantor pobiera dane posiadacza rachunku i historię transakcji z ostatnich kilku miesięcy. Na jej podstawie powstaje raport zdolności kredytowej. Wybierając natychmiastową weryfikację, przez aplikację, zwiększasz swoją szansę na pożyczkę.
Z informacji podanych na stronie wynika, że tylko pięć minut może zająć złożenie wniosku i pozostałe formalności. A decyzja do 10 minut.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Credilo <<

Wady i zalety pożyczki w Credilo

Zalety:

 • pierwsza darmowa,
 • realizują natychmiastowe przelewy,
 • prosty wniosek,
 • szybka decyzja (do 10 minut),
 • weryfikacja do wyboru,
 • możliwość wnioskowania nawet gdy masz 0 zł na koncie,
 • szybka obsługa klienta,
 • możliwość kontaktu na różne sposoby,
 • dobre opinie klientów,
 • przejrzyste zasady,
 • refinansowanie.

Wady:

 • niskie kwoty pożyczek,
 • dopiero od 22 lat,
 • pracują tylko od poniedziałku do piątku.

Credilo Opinie


Dodaj opinię

avatar