CashSpace

Opis produktu CashSpace

Warto podkreślić, że strona, którą opisujesz, nie jest firmą udzielającą pożyczek, ale jedynie pośrednikiem, który współpracuje z różnymi pożyczkodawcami w celu prezentacji użytkownikom wielu ofert w sposób wygodny i szybki. Cashspace jest częścią spółki Fininity Ltd z siedzibą w Estonii.

Co do kwestii zagranicznego charakteru spółki, nie zawsze jest to powód do obaw. Ważne jest, że pośród pożyczkodawców, którzy współpracują z serwisem, znajdują się firmy działające zgodnie z prawem na terenie Polski. Wśród tych firm można wymienić takie jak Wonga, Kuki, Vivus czy Wandoo. To, że spółka matka znajduje się za granicą, niekoniecznie musi wpływać na legalność działań pożyczkodawców, którzy współpracują z tym pośrednikiem. Kluczowe jest, aby indywidualnie sprawdzić i zrozumieć warunki oferty przed podjęciem decyzji o pożyczce.

Dostęp do naszych produktów finansowych jest dostępny dla każdego. Samodzielne przeszukiwanie wszystkich ofert kredytowych i składanie wniosków w różnych miejscach może być uciążliwe. My eliminujemy ten problem. Wystarczy, że złożysz wniosek tutaj, a my zajmiemy się resztą - szybko i bezpiecznie, oczywiście po uzyskaniu Twojej zgody.

Koszty pożyczki w CashSpace

Korzystanie z usługi jest bezpłatne, niezależnie od tego, czy klienci używają jej na komputerze, smartfonie lub innym urządzeniu z dostępem do internetu. Jednakże pożyczki oferowane przez różnych pożyczkodawców mogą być płatne. To zależy od konkretnych ofert pożyczkowych, dlatego przy przeglądaniu dostępnych propozycji warto zwracać szczególną uwagę na wartość RRSO. Warto jednak podkreślić, że prowizje i oprocentowanie nie są obowiązkowe we wszystkich ofertach, a sam serwis informuje, że za jego pomocą można również znaleźć darmową chwilówkę o niewielkiej wartości.


Rodzaje pożyczek w CashSpace

Serwis współpracuje wyłącznie z firmami udzielającymi pożyczek. Składając wniosek, otrzymasz dostęp do spersonalizowanej oferty pozabankowych produktów finansowych. Jeśli więc potrzebujesz kredytu gotówkowego, ta usługa może nie być odpowiednia.

Kwoty dostępnych pożyczek w serwisie wynoszą od 100 do 5000 złotych, a okres spłaty proponowanych produktów finansowych może wynosić nawet do 12 miesięcy. Wszystkie pożyczki, które są prezentowane, pozwalają na dowolne wydanie otrzymanych środków, bez ograniczeń i konieczności udowadniania celu wydatków.

Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 36%. Stawki pożyczek i czas spłaty zależą nie tylko od dostępnych ofert, ale także od zdolności kredytowej klienta. Serwis informuje, że przed udzieleniem pożyczki pożyczkodawcy przeprowadzają ocenę wniosku i sytuacji finansowej. To oznacza, że różne instytucje mogą dokonywać weryfikacji w bazach dłużników, takich jak BIK, BIG i KRD.

CashSpace oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w CashSpace <<

CashSpace - Dane firmy

Fininity Ltd.

NIP -
REGON -
KRS 14523902
Kapitał zakładowy -

CashSpace Dane kontaktowe

Tartu 52/1-166
10115 Tallinn

Telefon:

Email:

WWW: www.cashspace.pl

Godziny otwarcia CashSpace

Poniedziałek - Piątek: 00:00-24:00
Sobota - Niedziela: 00:00-24:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w CashSpace

Zasada działania serwisu Cashspace jest niezwykle prosta, a użytkownik nie musi zakładać żadnego dodatkowego konta. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie internetowej, aby uzyskać dostęp do spersonalizowanej listy ofert. Można to zrobić o dowolnej porze, przez całą dobę, w każdym dniu tygodnia. Po złożeniu wniosku wystarczy wybrać rozwiązanie, które najlepiej odpowiada bieżącym potrzebom i uzyskać wygodną pożyczkę online.

Kwoty finansowania i okresy spłaty mogą się różnić w zależności od obecnych ofert pożyczkodawców oraz zdolności kredytowej klienta. Co ważne, jeśli żadna z ofert nie spełni oczekiwań użytkownika, może on po prostu zrezygnować, nie podpisując umowy z żadnym z pożyczkodawców. Taki krok nie niesie za sobą dodatkowych kosztów i nie wpływa na zdolność kredytową. To elastyczne podejście daje klientowi pełną kontrolę nad wyborem finansowania.

Wniosek w Cashspace – Prosty Proces

 • Wybierz cel pożyczki, dostosowany do Twoich potrzeb, takie jak konsolidacja długów, remont mieszkania czy wakacje. Jeśli Twoja potrzeba nie znajduje się na liście, wybierz opcję "inne".
 • Określ okres spłaty pożyczki, korzystając z wygodnego suwaka, aby dostosować liczbę dni.
 • Podaj swoje imię, nazwisko i datę urodzenia, zachowując zgodność z rzeczywistością. Wymagane są również dane kontaktowe, tj. adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Zaakceptuj regulamin i politykę prywatności.
 • Uzupełnij swój kod pocztowy oraz adres, w tym ulicę, numer domu i numer mieszkania, jeśli planujesz odbiór gotówki.
 • Wybierz źródło swojego dochodu i wykształcenie, podając wysokość swoich zarobków. Podaj numer dowodu osobistego, jego datę ważności oraz numer PESEL.
 • Jeśli chcesz, możesz również zawnioskować o inne pożyczki. Maksymalna suma wszystkich zobowiązań może wynosić do 5 000 złotych.
 • Po złożeniu i przetworzeniu wniosku otrzymasz dostęp do listy pożyczek dostosowanych do Twoich potrzeb i możliwości.

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w CashSpace <<

Wady i zalety pożyczki w CashSpace

Zalety:

 • całkowicie darmowe wyszukiwanie najlepszej pożyczki,
 • 18+,
 • szybki i prosty proces całkowicie online – włącznie z umową,
 • jeden wniosek do kilku firm pożyczkowych,
 • do 5 tysięcy pożyczki,
 • można starać się o kolejną pożyczkę, mając już jedną aktywną,
 • wcześniejsze spłacenie pożyczki,
 • platforma dostępna 24/7.

Wady:

 • brak informacji o kosztach pożyczki przed wyszukaniem,
 • pośrednik pożyczkowy,
 • sprawdzają BIG, BIK
 • mały wybór terminów spłaty.

CashSpace Opinie


0 0 votes
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments