CashBro

Opis produktu CashBro

Serwis internetowy Cashbro oferuje użytkownikom szybki i wygodny sposób na wybór odpowiedniej pożyczki.

Po zarejestrowaniu się na stronie klient ma dostęp do narzędzia, które umożliwia szybkie znalezienie pożyczki spełniającej jego własne wymagania, takie jak kwota, termin spłaty, czy sposób wypłaty środków.

Możesz składać wnioski o pożyczki o dowolnej porze, 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Wypełnienie formularza zazwyczaj zajmuje nie dłużej niż 10-15 minut. Dzięki Cashbro oszczędzasz cenne minuty swojego wolnego czasu i możesz dokładnie wybrać odpowiednią ofertę.

Nie musisz już przeszukiwać Internetu w poszukiwaniu opłacalnych produktów kredytowych, wystarczy skorzystać z serwisu Cashbro.

Koszty pożyczki w CashBro

Oprocentowanie kredytu lub pożyczki mieści się w zakresie od 30% do 365%, a okres spłaty wynosi od 60 dni do maksymalnie 2 lat.

Koszty pożyczek są dostępne dopiero po założeniu konta i otrzymaniu ofert pożyczek do swoich wymagań i możliwości.


Rodzaje pożyczek w CashBro

Ta wyszukiwarka umożliwia pożyczenie kwoty od 300 zł do 15 tys. zł, niezależnie od tego, czy jesteś klientem pierwszy raz, czy też wracasz po kolejną pożyczkę. Okres kredytowania wynosi od 2 do 24 miesięcy.

Oferty w serwisie cechuje niska liczba formalności oraz niska rata. W przypadku tego serwisu można liczyć na pierwszą, darmową pożyczkę, wszystko zależy od wybranej opcji kredytowej dostępnej w profilu.
Oferują pożyczki z dowolną historią kredytową, dostępne dla osób w wieku do 75 lat, przez całą dobę i siedem dni w tygodniu.

CashBro oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w CashBro <<

CashBro - Dane firmy

SIA LeadProm Media

NIP 9222770826
REGON 060009833
KRS 0000229344
Kapitał zakładowy -

CashBro Dane kontaktowe

Paderewskiego 48
25-502 Kielce

Telefon: 221 530 522

Email: support@cashbro.net

WWW: https://cashbro.net/pl

Godziny otwarcia CashBro

Poniedziałek - Piątek: 00:00-24:00
Sobota - Niedziela: 00:00-24:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w CashBro

Aby zarejestrować konto na stronie internetowej, należy przeprowadzić procedurę rejestracji. Aby to zrobić, wypełnij odpowiednie pola swoim imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz adresem e-mail. Następnie na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość zawierająca link potwierdzający, a na numer telefonu przyjdzie SMS z kodem weryfikacyjnym.

Po zakończeniu procesu weryfikacji adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego, konieczne jest potwierdzenie danych karty bankowej. Jest to wymagane w celu umożliwienia płatności za usługi online świadczone przez Cashbro. Po zaakceptowaniu tych danych i zaksięgowaniu środków na koncie serwisu, otrzymasz dostęp do personalizowanej listy pożyczek i kredytów, stworzonej na podstawie Twojej historii kredytowej oraz aktualnych zobowiązań. Ta lista będzie dostępna w Twoim Profilu Użytkownika.

Warto pamiętać, że serwis Cashbro nie jest samodzielnym pożyczkodawcą i nie udziela pożyczek. Świadczenie tych usług odbywa się za pośrednictwem firm-partnerów, którzy korzystają z danych dostarczonych przez nasz serwis. Spośród różnych rodzajów kredytów, wybieramy te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Ważne jest również, że wszystkie działania instytucji finansowych odbywają się zgodnie z obowiązującym prawem Rzeczypospolitej Polskiej i na podstawie odpowiednich licencji.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w CashBro <<

Wady i zalety pożyczki w CashBro

Zalety:

 • duży wybór propozycji kredytowych
 • szybki i prosty proces wprowadzania danych,
 • wystarczy ukończone 18 lat,
 • wszystko odbywa się online,
 • nie pobierają żadnych danych z baz,
 • długi okres kredytowania,
 • można starać się o kolejną pożyczkę, mając już jedną aktywną,
 • wcześniejsze spłacenie pożyczki,
 • dostępność do platformy 24/7.

Wady:

 • brak informacji o kosztach pożyczki przed wyszukaniem,
 • dodatkowe koszty ukryte.

CashBro Opinie


0 0 votes
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments