Bliska Pożyczka

Opis produktu Bliska Pożyczka

Bliskie, bliższe i najbliższe miejsce, gdzie pożyczysz pieniądze znajdziesz na mapie Bliskiej Pożyczki. Twórcy portalu postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które niekoniecznie chcą wypełniać internetowe wnioski, weryfikować tożsamość za pośrednictwem przelewu czy aplikacji, a później oczekiwać na przelew. Pożyczkę weźmiesz w punkcie stacjonarnym, w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Do wyboru liczne oferty: banków, firm pożyczkowych, SKOK-ów. A wszystko co musisz zrobić, to wpisać miasto, by wyszukać najbliższe punkty pożyczkowe. Dodatkowo nic Cię to nie kosztuje, za obecność na mapie płacą instytucje finansowe. Pieniądze możesz otrzymać również wprost do domu od dobrze znanej firmy Bocian Pożyczki. Natomiast Bliska Pożyczka należy do Sfery Finansów S. A. z siedzibą we Wrocławiu.
Wystarczy wypełnić krótki wniosek, by po chwili otrzymać potwierdzenie bądź telefon od pracownika najbliższego punktu, w którym uzyskasz pożyczkę. Bliska Pożyczka jest rekomendowana przez Banking Magazine. Posiada Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy oraz 100% Jakości. Posiada również odpowiednie zabezpieczenia, dbając o dane użytkowników.

Koszty pożyczki w Bliska Pożyczka

Koszt pożyczki zależy od tego, na jaką ofertę się zdecydujesz. Na mapie Bliskiej Pożyczki znajdziesz zarówno banki jak i firmy pożyczkowe czy SKOK-i, dlatego koszt pożyczki poznasz po złożeniu wniosku.
Samo skorzystanie z Bliskiej Pożyczki nie pociąga za sobą dodatkowych opłat. Nie musisz się martwić, że do kredytu czy pożyczki dojdzie dodatkowa kwota, podwyższająca koszty.
Opłaty pobierane są od instytucji finansowych, które znajdują się na mapie. Wysokość opłaty nie zależy od ilości wniosków, a jest to stała miesięczna opłata, która wynosi 59 zł. Atrakcyjna oferta sprawia, że punktów pożyczkowych na mapie Bliskiej Pożyczki przybywa z miesiąca na miesiąc.
Złożenie wniosku do niczego Cię nie zobowiązuje. Po otrzymaniu szczegółowej oferty możesz zrezygnować i poszukać innej w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.
Jeśli zdecydujesz się na mobilnego przedstawiciela Bliskiej Pożyczki, przyjedzie do Ciebie doradca z Bocian Pożyczki. Obecnie RRSO pożyczek w tej firmie wynosi 178%.


Rodzaje pożyczek w Bliska Pożyczka

Bliska Pożyczka współpracuje zarówno z firmami pożyczkowymi jak i bankami, a także SKOK-ami. Zwiększająca się liczba placówek pożyczkowych na mapie to niemalże pewność, że każdy znajdzie ofertę dopasowaną do swoich potrzeb i aktualnych możliwości finansowych. W ofercie:
• chwilówki,
• pozabankowe pożyczki ratalne,
• kredyty gotówkowe.
Ofertę sprawdzisz po kliknięciu w konkretny punkt pożyczkowy. Sprawdzisz podstawowe dane firmy, a także maksymalną kwotę pożyczki oferowaną przez pożyczkodawcę. A kwoty są bardzo zróżnicowane, w przypadku chwilówek jest to kilka tysięcy złotych, a w przypadku kredytów kwoty rzędu 200-300 tys. zł.
Klikając w ofertę dowiesz się, gdzie dokładnie mieści się biuro, a także w jakich godzinach obsługuje klientów. Podany jest także czas oczekiwania, który może trwać od godziny do dwóch bądź dłużej w zależności od instytucji pożyczkowej. Zatem korzystając z Bliskiej Pożyczki nie tylko sprawdzisz, gdzie w Twojej okolicy znajdują się punkty kredytowe, ale także gdzie najszybciej otrzymasz pieniądze.

Bliska Pożyczka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Bliska Pożyczka <<

Bliska Pożyczka - Dane firmy

Sfera Finansów SA

NIP5222999573
REGON146309425
KRS
Kapitał zakładowy

Bliska Pożyczka Dane kontaktowe

Buraczana 6B
52-311 Wrocław

Telefon: 795571300

Email: kontakt@bliskapozyczka.pl

WWW: bliskapozyczka.pl

Godziny otwarcia Bliska Pożyczka

Poniedziałek - Piątek: 00:00-24:00
Sobota - Niedziela: 00:00-24:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w Bliska Pożyczka

Sprawa jest banalnie prosta. Wystarczy wejść na stronę Bliskiej Pożyczki i wybrać konkretną ofertę. Wcześniej wpisując miasto. Po prawej stronie wyświetli się lista punktów pożyczkowych. W kolejnym kroku wypełniasz krótki wniosek, który składa się z kilku rubryk:
• imię i nazwisko,
• mail,
• telefon,
• pesel,
• dowód osobisty.
Na górze zaznaczasz kwotę pożyczki, a na dole odhaczasz wymagane zgody. Akceptujesz i czekasz. W zależności od tego, w jakim biurze składasz wniosek albo otrzymasz informację mailem bądź sms-em potwierdzającą złożenie wniosku i pozostałe informacje, gdzie zgłosić się po pożyczkę albo doradca zadzwoni w celu ustalenia szczegółów. Formalności dopełniasz w punkcie stacjonarnym bądź jeśli zdecydujesz się na Bocian Pożyczki w swoim domu.
Z Bliskiej Pożyczki skorzystasz nie tylko mając dostęp do komputera, ale również na tablecie czy telefonie. Twórcy zadbali o stronę mobilną oraz aplikacje dla systemów Android i IOS.


>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w Bliska Pożyczka <<

Wady i zalety pożyczki w Bliska Pożyczka

Zalety:

 • pożyczki od 18 lat,
 • pożyczki gotówkowe na wyciągnięcie ręki,
 • banki, SKOK-i firmy pożyczkowe na jednej mapie,
 • krótki wniosek,
 • szybki kontakt ze strony instytucji pożyczkowej,
 • wygoda,
 • podstawowe informacje dotyczące oferty,
 • łatwe wyszukiwanie,
 • w ofercie pożyczki z obsługą domową,
 • bez weryfikacji online,
 • bez konta bankowego.

Wady:

oferta po złożeniu wniosku.


Bliska Pożyczka Opinie


Dodaj opinię

avatar