24 Gotówka

Opis produktu 24 Gotówka

24Gotówka to platforma pożyczkowa, na której użytkownicy mogą skorzystać z jednego wniosku, aby znaleźć najlepszą dostępną pożyczkę online. Nasza firma wykorzystuje własne algorytmy do analizy danych każdego klienta i dopasowywania ich do odpowiednich instytucji finansowych. Dzięki temu nie tylko pomagamy klientom znaleźć najlepsze rozwiązanie, ale także wspieramy banki i firmy finansowe w identyfikowaniu potencjalnych klientów oraz obniżaniu kosztów i ryzyka.

24Gotówka to pierwsza w Polsce platforma rekomendacji finansowych oparta na analizie danych. Dzięki naszej usłudze możesz w kilka sekund znaleźć produkt finansowy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Dostęp do naszych produktów finansowych jest dostępny dla każdego. Samodzielne przeszukiwanie wszystkich ofert kredytowych i składanie wniosków w różnych miejscach może być uciążliwe. My eliminujemy ten problem. Wystarczy, że złożysz wniosek tutaj, a my zajmiemy się resztą - szybko i bezpiecznie, oczywiście po uzyskaniu Twojej zgody.

Koszty pożyczki w 24 Gotówka

Oprocentowanie oraz kwota pożyczki mogą ulec zmianie po wypełnieniu formularza. 24Gotówka oferuje elastyczne warunki spłaty kredytu, które obejmują okresy spłaty wynoszące 61 i 90 dni, przy minimalnym RRSO na poziomie 0% i maksymalnym wynoszącym 1915.68%. Reprezentatywny przykład pożyczki o wartości 3000 zł na okres 61 dni pokazuje, że całkowity koszt pożyczki wynosi 3482 zł, a RRSO wynosi 513%. Ważne jest, że 24Gotówka nie nalicza żadnych opłat za korzystanie z serwisu. Składając wniosek o pożyczkę, oświadczasz, że zapoznałeś/łaś się z naszym regulaminem i polityką prywatności oraz wyrażasz na nie zgodę.


Rodzaje pożyczek w 24 Gotówka

Ten pośrednik umożliwia pożyczenie kwoty od 100 zł do 6 tys. zł, niezależnie od tego, czy jesteś klientem pierwszy raz, czy też wracasz po kolejną pożyczkę. Okres kredytowania wynosi od 61 dni do maksymalnie 90 dni.

Oferty w serwisie cechuje niska liczba formalności oraz niska rata. Niestety, w przypadku tego serwisu nie można liczyć na pierwszą darmową pożyczkę.

24Gotówka.pl specjalizuje się przede wszystkim w tzw. pożyczkach bullet, czyli zobowiązaniach, które spłaca się jednorazowo w całości, wraz z odsetkami i prowizją, w określonym terminie.

24 Gotówka oferta

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w 24 Gotówka <<

24 Gotówka - Dane firmy

Levitation One Ltd.

NIP
REGON
KRS 16045238
Kapitał zakładowy 2500 EUR

24 Gotówka Dane kontaktowe

Tornimäe 5
10145 Tallinn

Telefon:

Email: info@24gotowka.pl

WWW: 24gotowka.pl

Godziny otwarcia 24 Gotówka

Poniedziałek - Piątek: 00:00-24:00
Sobota - Niedziela: 00:00-24:00

WEŹ POŻYCZKĘJak wziąć pożyczkę w 24 Gotówka

Aby skorzystać z platformy, wystarczy przejść na stronę główną i skorzystać z dostępnego tam kalkulatora. Wprowadź kwotę (od 100 zł do 6 tys. zł) oraz okres spłaty (61 lub 90 dni), który Cię interesuje, a następnie kliknij zielony przycisk "Weź pożyczkę".

Później zostaniesz przekierowany do formularza, który musisz wypełnić, podając swoje dane osobowe. Ważne jest, aby wyrazić zgody i zaakceptować regulamin. Po uzupełnieniu formularza otrzymasz przykładowe oferty, spośród których będziesz mógł wybrać najlepszą dla siebie opcję. Pamiętaj, że podczas składania wniosku ważne jest, aby podać prawdziwe dane. Wprowadzone nieprawdziwe informacje, takie jak zawyżone dochody, zostaną szybko zweryfikowane przez pośrednika.

Aby ubiegać się o pożyczkę, trzeba spełniać kilka warunków:

 • trzeba mieć od 18 do 80 lat,
 • być obywatelem Polski,
 • posiadać adres e-mail, numer telefonu i dokument tożsamości
 • być właścicielem osobistego konta bankowego.

>> Kliknij tutaj aby wziąć pożyczkę w 24 Gotówka <<

Wady i zalety pożyczki w 24 Gotówka

Zalety:

 • całkowicie darmowe wyszukiwanie najlepszej pożyczki,
 • szybki i prosty proces wprowadzania danych,
 • wszystko odbywa się online,
 • nie pobierają żadnych danych z baz,
 • można starać się o kolejną pożyczkę, mając już jedną aktywną,
 • wcześniejsze spłacenie pożyczki,
 • dostępność do platformy 24/7.

Wady:

 • brak informacji o kosztach pożyczki przed wyszukaniem,
 • mały wybór terminów spłaty.

24 Gotówka Opinie


0 0 votes
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments